MALIOGL.2

18 Aug 1997 - 10 Aug 1998

Topics

  1. računari (1299)
  2. matične.ploče (899)
  3. video.kartice (509)
  4. diskovi (828)
  5. čipovi (998)
  6. periferije (1388)
  7. štampači (421)
  8. diskete (50)
  9. cd-rom (795)
  10. modemi (503)
  11. softver (231)
  12. literatura (141)
  13. hi.fi (166)
  14. ljubimci (44)
  15. komercijalni (8)
  16. razno (1719)
  17. unknown (1520)

Messages - cd-rom

cd-rom.779 rista.m,
Prodajem polovan cd-rom Teac 8x (60 dm)
cd-rom.780 rista.m,
prodajem cd-rom Teac 8x cena snizena na 50 dm ostavite mi na mail vas telefon!
cd-rom.782 vantic,
Hitachi 4x u odlicnom stanju , ponude na mail.
cd-rom.785 gogica,
Da li nekog zanima NT4.0 jos ne raspakovan, sa sertifikatom o autenticnosti? Nije sala stvarno imam jedan komad.
cd-rom.787 vantic,
Hitachi CD-Rom 4x u odlicnom stanju ..... 45 Flopy drive 5.25" ......... 10 Ponude na mail ....... besplatno ;)
cd-rom.788 vantic,
Hitachi 4x CD-rom , ispravan , 45 dm ...... Ponude na mail ili na bolle@beotel.yu ili na tel. 011/506704 ....
cd-rom.790 clown,
HITNO kupujem polovan CD-ROM,pozeljno 8x,ali i sve ostalo dolazi u obzir Moguca zamena za nov bolji brzi....naravno,uz vasu doplatu :) 183-367 Ana ili Dragan
cd-rom.792 clown,
i dalje kupujem polovan CD (pozeljno 8x ) placam 50 dm osmobrzinski a za ostalo nazovite pa cemo da se dogovorimo.... naravno, postoji mogucnost zamene Vaseg (CD-a) za nov,bolji,brzi itd... ----> 183-367 Ana ili Dragan
cd-rom.794 milosh.zorica,
Kupujem cd 8x do 60dm. Poželjno da čita i burek, ako treba.:) Npr. Mitsumi ili Teac.
cd-rom.795 iivanic,
NAJPOVOLJNIJE : CD-ROm X24 CyberDrive....................100 CD-Rom X32 CyberDrive/Goldstar/Teac......120/130/135 ... Novo sa garancijom 12 meseci ! Za ostale komponente se raspitati ! tel.011\651-086 Ivan ili mobilni 063\233-719 (cenovnik u rezimeu)