devojke.304mdave,
-> #284, fancy■> Volite li SEX preko telefona..?
Ma volimo.....nego zulja... :)
devojke.305mdave,
Obavezno u NET SEX ubaciti i teme "what's new" i "digest".
devojke.306mdave,
Otkako sam pos'to clan sezama,
meni moral cvrsci bio nije,
al' ce sve to sad da slisti tama,
ako ne bude NET SEX konferencije.
Ima nas dosta, bavimo se sexom,
od sexa nikad nikom nije bila muka,
bavimo se sexom vise no indexom,
bavimo se sexom vise nego yucca.
conf. NET SEX je meni jako, jako draga,
bilo da je gledam ili slusam,
mnogi bi je zeleli - odstraga,
ja se takvih izuzetno gnusam.
NET SEX bi licio na protezu,
da nemamo adekvatnog kora,
navalentne FaNCyja i princezu,
conference supervisora.
Zato mora mesta za NET SEX da se nadje,
ili ce ovde da izbije WAR,
(sto bi rekla grupa "Vera sad izadje",
il' po nasem "Faith No More").
devojke.307dcolak,
-> #242, nemanja.│ Kod su formata oni stripovi? Nisu img sigurno jer cshow nece da ih
│ procita a trebalo bi da prepoznaje img format.
Nabavi Shez...
Sledge DAMMIR!
devojke.308cnenad,
-> #256, domanaŁŁŁ ~~~ Teme u konferenciji SEX:
fali Mujo - plakar ;)))
devojke.309mvukolic,
-> #243, dejanr> Ne znam šta je AOL, ali budi siguran da na BIX-u ne postoji konferencija
America OnLine
devojke.310asterix,
-> #270, veca>>> sex.predigra /mora i to da se odradi/
>
> čuj mora ;)) Zar ti to s neba pa u rebra? ;)
s neba da, ali ne u rebra, na jedno drugo mesto ;)
NoRMaLno ? ;)
devojke.311asterix,
-> #250, fancy> Dobio sam par priča, od autora sa Sezama, koji me je doduše zamolio da
> ne odam njegov identitet. (razumljivi razlozi)
Šta nas bre foliraš ovde.
Znamo da si sam pisao priču.
Dobićeš i svoju gay temu.
OK je, worry, don't be happy.
Life sucks anyhow.
Nice things allways happen to other people.
devojke.312dejanr,
-> #274, jovca.car>> > ali budi siguran da na BIX-u ne postoji konferencija SEX.
>>
>> Nisam ni mislio konkretno. Aludirao sam na problem monopola i prednosti
>> slobodne konkurencije.
Nema ovde monopola. Niko nije sprečen da napravi BBS i da slobodno
konkuriše ostalima.
>> Btw, a što se ne bi Sezam razlikovao od BIX-a?
Nema razloga da sledimo ili ne sledimo bilo čiji primer. Samo sam odgovorio
pošto je pomenut BIX kao mesto na koje bi se neko (eventualno) selio da
nađe konferenciju SEX. Tamo je ne bi našao.
Sa druge strane, na Usenet-u postoji čitav niz alt. grupa, među kojima i
razne koje se bave takvom tematikom
devojke.313cnenad,
-> #301, zolikaŁŁŁ O kakvom SEXU je tu recx? Zar nije zgodnije (i bolje) kata TO radisx
Imaš u ovoj temi pre podosta poruka zakačen fajl sa jednim takvim događajem.
Prostudiraj pa javi svoje utiske.
ŁŁŁ uzxivo, sa PRAVOM partnerkom?
Kako za koga ! ;)
devojke.314dcolak,
-> #247, fancy│ Try harder, keep the pressure..!
Śŕ˘ŕÝŕűß ˇ˛ˇ°Ý°§ §÷ŕŔš ° ˇ˛´˛¸ Ô˘ß¸ŕ ˇ˛ Úßß÷°! :))))
Ćirilica populus stiže u pomoć braći po hobiju! :))))
Sledge DAMMIR!
devojke.315dcolak,
-> #253, darone│ E, ti ćuti, od kada sam te video da đuskaš sa klinkama u KSTu, svašta ću da
│ pomislim ;))))
Hej, ne diraj mi u KST :>> Evo ko želi da me vidi kako đuskam sa
klinkama, neka svrne večeras na KST :))
Inače, izgleda da su "mlade" u modi :>
Sledge DAMMIR!
devojke.316dcolak,
-> #297, zolika│>> no pain no gain.
│
│ No gain WITHOUT pain!
With Pain you CAN Think about Gain!
Sledge DAMMIR!
devojke.317dcolak,
-> #284, fancy│ Jedna plavuše, kilometrima daleko...
│ but only a phone call away..:))
│ Sećam se... eh..:(
SEX preko modema. Eh... Beše jedan chat dve devojčice sa jednim
SysOp-om jednog BBS-a :>
Sledge DAMMIR!
devojke.318gtomic,
-> #270, veca> Cuj mora ;)) Zar ti to s neba pa u rebra? ;)
Nece bas u rebra. ;>
devojke.319index,
-> #217, ljubisha[] A da umesto sa GIF-ovima probamo sa stripom kao univerzalnim
[] sredstvom komunikacije? U tom smislu evo dva primera (prvi je
[] na dve strane) iz KAJ-a (negde iz prvih brojeva).
[] Prvi primer ima veze sa školom...
Bezveze... :(
Oni Dolceti su mnogo bolji ;).
Nenad
devojke.320index,
-> #242, nemanja.[] Kod su formata oni stripovi? Nisu img sigurno jer cshow nece
[] da ih procita a trebalo bi da prepoznaje img format.
IMG, pkzipovano...
Nenad
P.S. Ljudi, kada šaljete zipovan fajl, stavite ekstenziju ZIP.
devojke.321ljubisha,
> 9.217 devojke ljubisha 20.04.Sre 22:51 strip_a1
> 9.219 devojke ljubisha 20.04.Sre 22:55 strip_a2
> 9.220 devojke ljubisha 20.04.Sre 23:00 strip_b
Nemoj da me pitate zašto na kraju fajlova fali ekstenzija ali fali. :(
I kako to da se niko nije setio da je to ZIP? :)) Tek kad mi je jedan
Atarijevac skrenuo pažnju da ni on nemože da ih pogleda ukapirao sam u
čemu je stvar.
Eh, samo vam je SEX u glavi. :))
devojke.322zizic,
-> #243, dejanr> Ne znam šta je AOL, ali ......
AOL = America On Line (dakle slično što i BIX, CompuServe, Delphi itd ...)
devojke.323mdave,
-> #306, mdave■> il' po nasem "Faith No More").
Sorry, ovde je trebalo :
il' po ASCII "Faith No More").
devojke.324mikis,
-> #245, index+> Mogle bi sledeće teme:
Jesi li ti NoRMaLaN? A gde je tema alkohol (pivo se ne računa u to
:))
devojke.325spantic,
-> #243, dejanr> Ne znam šta je AOL, ali budi siguran da na BIX-u ne postoji konferencija
America On Line. To što Ameri glume bogobojazne duše ( a zna se ko pod
stare dane postaje to ;) ne znači da mi treba da se lišimo ovozemljaskih
zadovoljstava.
devojke.326wizard,
-> #166, veca> >> KOJA SE GALAMA DIGLA ZA TW, DOK O SEXU TEK PONEKO STIDLJIVO
> >> KAčE "može, što da ne..." :(((((
>
> Simptomatično.
Šta je tu simptomatično? Šta zaključuješ iz toga?
devojke.327wizard,
-> #172, robert> Princip je bio da su po difoltu sve poruke anonimne sa fiksnim
> vremenom slanja a da svako može da izabere sebi neki pseudonim koji se
> razlikuje od uobičajenog username-a.
Hm... po meni vrlo bezveze rešenje, mislim da spušta nivo
diskusije. Na Sex BBS-u je moguće da onaj ko baš želi pošalje i
anonimnu poruku, ali su one po default-u javne i sa username-om
u zaglavlju.
devojke.328mikis,
-> #274, jovca.car+> Btw, a što se ne bi Sezam razlikovao od BIX-a?
+> ...kad već ne mogu Računari od Byte-a...O;>>
Bogami, ti imaš ozbiljnih problema sa percepcijom ako ne razlikuješ
Byte i Računare ;>>
devojke.329fancy,
-> #317, dcolakŮŢ> SEX preko modema. Eh... Beše jedan chat dve devojčice sa jednim
ŮŢ> SysOp-om jednog BBS-a :>
žekaj malo, ko je pominjao SEX preko MODEMA..?
*
Tu bi se tek dalo ispričati koje se PORIVI kriju u ljudima koji u
pola noći, posle "VRUĆEG" CHAT-a sedaju u kola i prelaze pola grada u
susret obećanom sparivanju, ne bi li ih u stanu nesuđene partnerke
čekala ekipa presamićena od smeha...
Morrisey je to rekao na sledeći način:
*
MOST PEOPLE KEEP THEIR BRAINS BETWEEN THEIR LEGS.
*
devojke.330fancy,
-> #304, mdaveŮŢ> ■> Volite li SEX preko telefona..?
ŮŢ> Ma volimo.....nego zulja... :)
Hmmm... ceniš li da bi sex PREKO veš mašine bio ugodniji..?
(hint: Mislim da da..;)
devojke.331fancy,
-> #306, mdaveŮŢ> NET SEX bi licio na protezu,
ŮŢ> da nemamo adekvatnog kora,
ŮŢ> navalentne FaNCyja i princezu,
ŮŢ> conference supervisora.
MDAVE, ti si genije..:))))
*
Ali to nam neće pomoći..:(
devojke.332sinfos,
Ako ste opsednuti SEX-om zovite 9869 posle 22h
Citaju Erotske price :)
devojke.333gremlin,
-> #296, zolika>>>>> a neeeee.....mi imamo drugaciju koncepciju
>>>>
>>>> Meksu ili tvrdju ?
>>
>> Odozdo ili odozgo? ;-)
Ma odzada, NoRMaLno! O;)
Alex
devojke.335jovca.car,
-> #316, dcolak/* │>> no pain no gain.
/* │
/* │ No gain WITHOUT pain!
/*
/* With Pain you CAN Think about Gain!
more pain - more gain !?!
devojke.336jovca.car,
-> #312, dejanr/* Nema ovde monopola. Niko nije sprečen da napravi BBS i da slobodno
/* konkuriše ostalima.
NHF, pa nisam ni mislio da ti šalješ preteće fakemailove ili upadaš u
prostorije perspektivnih BBS-ova sa močugom, a u cilju suzbijanja
konkurencije i održanja monopola. :))))
žinjenica je da nema ni jednog _dostupnog_ sistema koji može da parira
Sezamu. U Yu takav ne postoji, niti će ga biti u skorije vreme, jer po
firmama nema ili para ili interesovanja. Strani sistemi i Internet su
nedostupni zbog sveopšteg s*anja u ovoj zemlji i oko nje. :( Takođe, nema
svako pare za Jupak. I telefon više nije džabe.
Zaključak: Sezam JESTE u monopolskom položaju. Niste vi krivi zbog toga, ali
ne verujem da vam to teško pada. ;)
Ubr, koji su zahvati sve potrebni da bi se otvorila nova conf? Zašto je
otvaranje SEX-a toliki problem? Da li se plašite da će Sezam steći oreol
pornografskog i neozbiljnog BBS-a i time odbiti nove korisnike (naročito
firme)?
Koliko mi je poznato, i BIGZ izdaje pornografiju, pa mu nije ništa. Dapače.
Verujem da lepo zarađuje.
devojke.337gremlin,
-> #329, fancy>> čekala ekipa presamićena od smeha...
>> Morrisey je to rekao na sledeći način:
>> *
>> MOST PEOPLE KEEP THEIR BRAINS BETWEEN THEIR LEGS.
Ja bih to ipak shvatio kao THAT JOKE ISN'T FUNNY ANYMORE.
Alex
devojke.338gremlin,
-> #332, sinfos>> Citaju Erotske price :)
Idi bre, genijalno je :))) A najbolje u svemu je 'cool' glas tipa koji
čita vrele pričice :)))
Alex
devojke.339vitez.koja,
-> #266, veca#=> Nepraktično, barem za ženski deo populacije ;) Očas
#=> posla bi se neko našao da ponudi... ;))
Zašto nepraktično ? Od viška glava ne boli ;)
devojke.340markom,
-> #314, dcolak█*█ Śŕ˘ŕÝŕűß ˇ˛ˇ°Ý°§ §÷ŕŔš ° ˇ˛´˛¸ Ô˘ß¸ŕ ˇ˛ Úßß÷°! :))))
█*█ ------
█*█ Ćirilica populus stiže u pomoć braći po hobiju! :))))
------
ŹßŔš■ ĽÝšňńš, ýßý˛ ÷š §ß´˛ ŕŰš §˘ß´˛÷ß ? :))
Lažeš Sledge, kako te samo nije sramota ? :))
!!!! ĺŚçĆĺ ŚŐöŐŹŐŤś !!!!
!!!! OĆEMO ĆIRILICU !!!!
devojke.341markom,
-> #335, jovca.car█*█ more pain - more gain !?!
She's a virgin, isn't she ? ;)
devojke.342markom,
-> #292, bojt█*█ čiva i nepatvorena istina. ;)
Šta reče? Nisam te video? žudna komanda ovaj ignore ;))
devojke.343markom,
-> #301, zolika█*█ O kakvom SEXU je tu recx? Zar nije zgodnije (i bolje) kata TO radisx
█*█ uzxivo, sa PRAVOM partnerkom?
Pliiiiiiz, sed code ...
devojke.344robert,
-> #288, markom>> Složićete se sa mnom (ne, ne persiram ti, ja to ovako;) da SEX <>
>> PORNOGRAFIJA.
Naravno... kod SEX-a si aktivan učesnik a kod pornografije,
pasivan ;).
devojke.345robert,
-> #327, wizard>> Hm... po meni vrlo bezveze rešenje, mislim da spušta nivo
>> diskusije. Na Sex BBS-u je moguće da onaj ko baš želi pošalje i
Wiz, jel' pišeš iz *iskustva* ili onako, odoka? Ja pišem iz
iskustva...
devojke.346dikla,
-> #283, fancy> *
> Da li volite da se budite uz kliziste..? O:>>
Zavisi od kLIZista !
devojke.347dikla,
-> #248, fancy> Alooo Ana, Acka, Pkaca, Bellissima, Minovakovic, Telma, Minja.,
> Danice... (i... jel' bi to bilo SVE..? ;)
Koja prozivka, bogte ....
btw. Primecujem veliko slovo na pocetku usera, namera da ih tako
privuces ??? ;>
devojke.348dikla,
-> #269, veca> Treba li starije ubeddivati u nesto slicno ili vec imaju
> izgradeno svoje misljenje?
Sumnjam.., mislim da ce im kasnije biti zao sto se nisu ranije
ukljucile !
:)
devojke.349dikla,
-> #284, fancy> Jedna plavuse, kilometrima daleko...
> but only a phone call away..:))
> Secam se... eh..:(
Cega, price ili sopstvenog iskustva ?
devojke.350dikla,
-> #301, zolika> O kakvom SEXU je tu recx? Zar nije zgodnije (i bolje) kata TO radisx
> uzxivo, sa PRAVOM partnerkom?
Jeste, hot-line je ipak jevtiniji od on-line, bar ne placas telef.
impulse !
devojke.351dikla,
-> #304, mdave> ■> Volite li SEX preko telefona..?
>
> Ma volimo.....nego zulja... :)
Zar su ti sake toliko grube ?
devojke.352m.hristodulo,
-> #232, markom>> P.S. Nadam se da je adresa tacna :))
Naravno da nije, ;-)
devojke.353m.hristodulo,
-> #282, fancy>> no pain no gain.
And... No brain, no pain.
devojke.354veca,
-> #254, princess>> pa zar nije on ozenjen covek.....i uz to ga ne zanima sex...
Ako je oženjen nije uštrojen! ;))
devojke.355veca,
-> #283, fancy>> Volim klizav teren, a vi momci..? devojko..? ;)
Jel' se ovo na mene odnosi? ;)
Da, volim "borbu", inspiriše, uzbuđuje... ;) ali... ali... ali u
literaturi, u ovakvim komunikacijama ne. Klizav teren koji će
banalizovati ono što bi trebalo da bude lepo, ne.
devojke.356veca,
-> #344, robert>> Naravno... kod SEX-a si aktivan učesnik a kod pornografije,
>> pasivan ;).
Posmatrač? ;) mada... neki se prihvate 'posla' ;)
devojke.357veca,
-> #280, fancy>> Desi se da žene posle godina života sa pogrešnim partnerom više i
>> nemaju mišljenje... ili su bar zaboravile da su ga imale.
>> Balkanska tragedija sa širenjem nogu..:<<<
Hm, da. Samo, u takvim situacijama teško da bih ja uspela da ih
'preobratim', barem ne na ovaj način, u nekom bližem kontaktu
(druženjem npr.) možda.
devojke.358veca,
-> #310, asterix>> s neba da, ali ne u rebra, na jedno drugo mesto ;)
Ah, nebeski narod :)
devojke.359veca,
-> #318, gtomic>>> Cuj mora ;)) Zar ti to s neba pa u rebra? ;)
>> Nece bas u rebra. ;>
Jel'? :) Hm, mislila sam da ste inventivniji :)
devojke.360veca,
-> #250, fancySlične (erotske) priče slala sam u književnost svojevremeno, ali
je izgleda problem u temi (konferenciji), nažalost.
devojke.361veca,
-> #339, vitez.koja>> Zašto nepraktično ? Od viška glava ne boli ;)
Hm, to i ja neki dan rekoh mojoj drugarici :) Kaže: lažu, neki
dan se probudih sa glavoboljom ;) Ono jes' da se pamti samo kad
oči ispadaju... ;)
devojke.362veca,
-> #330, fancy>> Hmmm... ceniš li da bi sex PREKO veš mašine bio ugodniji..?
>> (hint: Mislim da da..;)
Naročito kad se uključi centrifuga, olakšava posao ;)) Nešto
slično je i u vozu :)
devojke.363veca,
-> #329, fancy>> Tu bi se tek dalo ispričati koje se PORIVI kriju u ljudima koji u
>> pola noći, posle "VRUĆEG" CHAT-a sedaju u kola i prelaze pola grada
>> čekala ekipa presamićena od smeha...
Postoje i drugačija iskustva, lepša svakako.
devojke.364fancy,
-> #337, gremlinŮŢ>>> čekala ekipa presamićena od smeha...
ŮŢ>>> Morrisey je to rekao na sledeći način:
ŮŢ>>> MOST PEOPLE KEEP THEIR BRAINS BETWEEN THEIR LEGS.
ŮŢ> Ja bih to ipak shvatio kao THAT JOKE ISN'T FUNNY ANYMORE.
Zašto ti šala više nije smešna..?
Uvek je toga bilo i vazda će tako ostati, zar ne..? :)) ) )
*
No, počeli smo sa Morrisey-jem... pa i da završimo:
THERE'S A LIGHT THAT NEVER GOES OUT.
devojke.365dcolak,
-> #335, jovca.car│/ * │>> no pain no gain.
│/ * │
│/ * │ No gain WITHOUT pain!
│/ *
│/ * With Pain you CAN Think about Gain!
│
│ more pain - more gain !?!
Unfortunately.... NO!.. :)
Sledge DAMMIR!
devojke.366dcolak,
-> #320, index│ P.S. Ljudi, kada šaljete zipovan fajl, stavite ekstenziju ZIP.
Svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u Shez :>>
Sledge DAMMIR!
devojke.367dcolak,
-> #329, fancy│ Tu bi se tek dalo ispričati koje se PORIVI kriju u ljudima koji u
│ pola noći, posle "VRUĆEG" CHAT-a sedaju u kola i prelaze pola grada u
│ susret obećanom sparivanju, ne bi li ih u stanu nesuđene partnerke
│ čekala ekipa presamićena od smeha...
:)) Da, samo meni kao skeptiku (i po pitanju obavezne smrti) nisu
mogli naškoditi :) Krivo mi što sam obrisao log, mogao sam ovde da
ga okačim...
Sledge DAMMIR!
devojke.368dcolak,
-> #332, sinfos│ Ako ste opsednuti SEX-om zovite 9869 posle 22h
│
│ Citaju Erotske price :)
Koliko naplaćuju? Jel snimljeno na traku, ili uživo? Jel neka čita
dokona baba ili... ? :)
Sledge DAMMIR!
devojke.369index,
-> #270, veca[] žuj mora ;)) Zar ti to s neba pa u rebra? ;)
Nemoj me precenjivati, ne mogu baš toliko duboko ;).
Nenad
devojke.370fancy,
-> #355, vecaŮŢ> Klizav teren koji će banalizovati ono što bi trebalo da bude lepo, ne.
Nisam baš na to mislio..O;>
devojke.371fancy,
-> #362, vecaŮŢ> slično je i u vozu :)
Kad smo kod ovoga, devojke, kako vam prijaju vožnje GSP-om..?
*
Da li imate _problema_..?
*
Frajeri, kako vam se sviđa blizina tolikih tela različitih gabarita ;)
u gradskom saobraćaju..?
Proleće je, stiže leto a sa njim i lagana garderoba.
Balkanska rapsodija...
devojke.372fancy,
-> #363, vecaŮŢ>>> čekala ekipa presamićena od smeha...
ŮŢ> Postoje i drugačija iskustva, lepša svakako.
Hoće li neko da kaže nešto i o TAKVIM iskustvima..?
devojke.373fancy,
-> #349, diklaŮŢ>> Secam se... eh..:(
ŮŢ> Cega, price ili sopstvenog iskustva ?
Ono drugo.
devojke.374fancy,
-> #357, vecaŮŢ> Hm, da. Samo, u takvim situacijama teško da bih ja uspela da ih
ŮŢ> 'preobratim', barem ne na ovaj način, u nekom bližem kontaktu
ŮŢ> (druženjem npr.) možda.
Piši, Veco, piši...
Nikad dovoljno obrazovanja, znanja i iskustva...
*
Pozdrav ženskoj ekipi koja čita ovo i podržava (nažalost u sebi :)
pravednu borbu na brdovitom Balkanu.
__
code name: Balcan
devojke.375index,
-> #250, fancy[] Dakle, sledi nešto sasvim neobično... jedna GAY erotska
[] priča..!!!!!
Zanimljivo... Nego, šta će to u temi 'devojke'?
Nenad
devojke.376fancy,
-> #347, diklaŮŢ> Koja prozivka, bogte ....
ŮŢ> btw. Primecujem veliko slovo na pocetku usera, namera da ih tako
ŮŢ> privuces ??? ;>
Ma šta ima JA da ih privlačim kog' đavola... Ako ih ne privlači
ideja o conf, onda šta da se radi.
Frka, šta li je..:<
?
devojke.377ljubisha,
-> #362, veca>Naročito kad se uključi centrifuga, olakšava posao ;)) Nešto
>slično je i u vozu :)
Jes. Ima i toga. Samo ko ne ume da rukuje mašinom bolje da odustane.
Jednom sam zaboravio da imam prepunu mašinu pa kad je počela da skače
jedva smo žive glave spasili dok sam uspeo da je isključim. :)
A kakve su naše pruge mogu da pretpostavim kakvo je tek uzbuđenje u
u vozu. Klap klap,... klap klap... :))
devojke.378mdave,
-> #351, dikla■>> ■> Volite li SEX preko telefona..?
■>>
■>> Ma volimo.....nego zulja... :)
■>
■> Zar su ti sake toliko grube ?
Ne, ne.....nisi shvatio...
Mi ovde pricamo o SEXu !
PS. Doduse postoje i neki alternativni nacini...
Valjda...
devojke.379mdave,
-> #376, fancy■> Ma sta ima JA da ih privlacim kog' davola...
Ma ovako je sigurno :
Samo najlepse devojke posecuju conf. NET SEX !
PS. Malo zenske psihologije nije naodmet. :)
devojke.380mikis,
-> #258, domana+> Treba da se ubaci i tema two.girls.blowjobbing.the.same.dick
Misliš ovako nešto?
p.s. Ovaj put nije šifrovano. Ko vam je kriv kad ne date konferenciju ;>
twolick.gifdevojke.381ljubisha,
-> #380, mikis>p.s. Ovaj put nije šifrovano. Ko vam je kriv kad ne date konferenciju ;>
Ama i ja kažem. UA puritanci!!
aja1h.gifdevojke.382ljubisha,
Malo mirisa Tajlanda. Ah...
l_thai11.gifdevojke.383ljubisha,
Hm, moram još jednu kad sam već tu...
porno.gifdevojke.384vitez.koja,
-> #281, fancy#=> Usput, kako se ostalima svidelo..? :>
Prava stvar za temu devojke ;)
devojke.385vitez.koja,
-> #281, fancy..CONF JOIN KOMUNIKACIJE.6
..CONF REPLY 10.305
#=> : > Hocemo iz pocetka, samo sam na pocetku tu gde si
#=> : > sada ti...BIO JA!
#=> : I, sta kazes, bio si na pocetku..?
#=> : Pa dobro, kako je bilo..?
Jun '92, ja veoma svež na sezamu, u chat u neko doba uleće neki 'bandit'. I ni
pet ni šest, nego lično mene adresira:
- Ti si nov, pa još ne znaš ko sam ja. Pitaj one malo starije, ja sam ovde
jako poznat.
Deset minuta sam se smejao :)) "Stranče, ja nosim pištolj prokleto nisko..." ;)
A što je ponajgore, ni posle dve godine na sezamu nisam uspeo da pojmim
veličinu dela druga bandita.
Zanimljivo kod bandita je što su korozijanci izbačeni sa sezama pa se ljute, a
on je izbačen pa se time ponosi :>
..CONF REPLY 10.305
#=> : > Hocemo iz pocetka, samo sam na pocetku tu gde si
#=> : > sada ti...BIO JA!
#=> : I, sta kazes, bio si na pocetku..?
#=> : Pa dobro, kako je bilo..?
Jun '92, ja veoma svež na sezamu, u chat u neko doba uleće neki 'bandit'. I ni
pet ni šest, nego lično mene adresira:
- Ti si nov, pa još ne znaš ko sam ja. Pitaj one malo starije, ja sam ovde
jako poznat.
Deset minuta sam se smejao :)) "Stranče, ja nosim pištolj prokleto nisko..." ;)
A što je ponajgore, ni posle dve godine na sezamu nisam uspeo da pojmim
veličinu dela druga bandita.
Zanimljivo kod bandita je što su korozijanci izbačeni sa sezama pa se ljute, a
on je izbačen pa se time ponosi :>
devojke.386vitez.koja,
-> #281, fancy
Jun '92, ja veoma svež na sezamu, u chat u neko doba uleće neki 'bandit'. I ni
pet ni šest, nego lično mene adresira:
- Ti si nov, pa još ne znaš ko sam ja. Pitaj one malo starije, ja sam ovde
jako poznat.
Deset minuta sam se smejao :)) "Stranče, ja nosim pištolj prokleto nisko..." ;)
A što je ponajgore, ni posle dve godine na sezamu nisam uspeo da pojmim
veličinu dela druga bandita.
Zanimljivo kod bandita je što su korozijanci izbačeni sa sezama pa se ljute, a
on je izbačen pa se time ponosi :>
devojke.387vitez.koja,
-> #281, fancy
#=> : I, sta kazes, bio si na pocetku..?
#=> : Pa dobro, kako je bilo..?
Jun '92, ja veoma svež na sezamu, u chat u neko doba uleće neki 'bandit'. I ni
pet ni šest, nego lično mene adresira:
- Ti si nov, pa još ne znaš ko sam ja. Pitaj one malo starije, ja sam ovde
jako poznat.
Deset minuta sam se smejao :)) "Stranče, ja nosim pištolj prokleto nisko..." ;)
A što je ponajgore, ni posle dve godine na sezamu nisam uspeo da pojmim
veličinu dela druga bandita.
Zanimljivo kod bandita je što su korozijanci izbačeni sa sezama pa se ljute, a
on je izbačen pa se time ponosi :>
devojke.388vitez.koja,
-> #281, fancy..CONF JOIN KOMUNIKACIJE.6
..CONF REPLY 10.305
#=> : > Hocemo iz pocetka, samo sam na pocetku tu gde si
#=> : > sada ti...BIO JA!
#=> : I, sta kazes, bio si na pocetku..?
#=> : Pa dobro, kako je bilo..?
Jun '92, ja veoma svež na sezamu, u chat u neko doba uleće neki 'bandit'. I ni
pet ni šest, nego lično mene adresira:
- Ti si nov, pa još ne znaš ko sam ja. Pitaj one malo starije, ja sam ovde
jako poznat.
Deset minuta sam se smejao :)) "Stranče, ja nosim pištolj prokleto nisko..." ;)
A što je ponajgore, ni posle dve godine na sezamu nisam uspeo da pojmim
veličinu dela druga bandita.
Zanimljivo kod bandita je što su korozijanci izbačeni sa sezama pa se ljute, a
on je izbačen pa se time ponosi :>
devojke.389jovca.car,
-> #341, markom/* She's a virgin, isn't she ? ;)
Who cares?
devojke.390zkehler,
-> #342, markomŔ █*█ čiva i nepatvorena istina. ;)
Ŕ
Ŕ Šta reče? Nisam te video? žudna komanda ovaj ignore ;))
Gledam prosečnu dužinu poruka u (virtuelnoj) temi SEX, i sve mi se čini da
smo po tome na putu da ustrojimo poseban stil, takozvani sezamski haiku sex.
ZK
devojke.391zkehler,
-> #312, dejanrŔ Nema razloga da sledimo ili ne sledimo bilo čiji primer. Samo
Ŕ sam odgovorio pošto je pomenut BIX kao mesto na koje bi se neko
Ŕ (eventualno) selio da nađe konferenciju SEX. Tamo je ne bi
Ŕ našao.
Koči, dejane :)
Nisam pomenuo BIX po tome što ima ili nema konferenciju SEX, već zato što
je lagano dosadan zbog tog forsiranja (kvazi) akademskog stila.
ZK
P.S. Ako stavite konferenciju SEX, smanjiće se broj idiotskih poruka u
KOMUNIKACIJE.HACKERS. Par ljudi koji se tamo javljaju moći će da kanališe
svoju energiju u prigodnijoj temi.
devojke.392zkehler,
-> #243, dejanrŔ Ne znam šta je AOL, ali budi siguran da na BIX-u ne postoji
Ŕ konferencija SEX.
America On Line.
Fred Langa, bivši urednik Byte-a, je inicirao da se celokupna
podrška za Windows Magazine prenese na AOL, jer su čitaoci i
korisnici ustvrdili da je BIX "sterilan".
ZK
devojke.393zkehler,
-> #377, ljubishaŔ A kakve su naše pruge mogu da pretpostavim kakvo je tek
Ŕ uzbuđenje u u vozu. Klap klap,... klap klap... :))
Kakve su gužve u popularnijim vozovima, svako iskustvo obuhvata
swinging - bukvalno i literarno ;)
ZK
devojke.394zkehler,
-> #338, gremlinŔ Idi bre, genijalno je :))) A najbolje u svemu je 'cool' glas
Ŕ tipa koji čita vrele pričice :)))
Vrlo je cool. Kao da priču čita Mihailo Marković.
ZK
devojke.395armitage,
Subject: Seh ili ne, pitanje je sad ...
Nije mi jasno zašto se pravi toliki problem oko otvaranja conf.sex.
Očigledno je, da veći deo korisnika Sezama želi ovakvu konferenciju ili
nebi imao ništa protiv njenog uvođenja (glasanje bi ovo potvrdilo!)
Kao što je to neko već predložio, uvelo bi se potpisivanje izjave isto kao
kod conf.vicevi i mirna Bosna.
Dakle, korisnici Sezama su složni u nekom zahtevu, a uprava im izlazi u
susret. Ja tu ne vidim nikakav problem.
Da li grešim ???
-*- Armitage -*-
devojke.396asterix,
-> #292, bojt>>> Bojt, istina li je ovo što rekoše dotična gospoda ? ;)
>
> čiva i nepatvorena istina. ;)
Turbo Bojt ? ;))
devojke.397asterix,
-> #328, mikis> +> Btw, a što se ne bi Sezam razlikovao od BIX-a?
> +> ...kad već ne mogu Računari od Byte-a...O;>>
>
> Bogami, ti imaš ozbiljnih problema sa percepcijom ako ne razlikuješ
> Byte i Računare ;>>
Ma ti nisi shvatio, on ih čovek razlikuje, zato je i napisao
svoju poruku :))). Uostalom svi znaju da su računari skuplji od
byte-a ;)) da ne kažem nešto treće.
devojke.398asterix,
-> #330, fancy> Hmmm... ceniš li da bi sex PREKO veš mašine bio ugodniji..?
> (hint: Mislim da da..;)
Pa naravno! A kad krene centrifuga ? ;)))
devojke.399asterix,
-> #335, jovca.car>/ * │>> no pain no gain.
>/ * │
>/ * │ No gain WITHOUT pain!
>/ *
>/ * With Pain you CAN Think about Gain!
>
> more pain - more gain !?!
The gain -> pain ?!
Honney, turn around, this won't hurt a bit ;).
.to spanishwallclub Had any spanish flies lately ?
devojke.400asterix,
-> #337, gremlin>>> čekala ekipa presamićena od smeha...
>>> Morrisey je to rekao na sledeći način:
>>> *
>>> MOST PEOPLE KEEP THEIR BRAINS BETWEEN THEIR LEGS.
>
> Ja bih to ipak shvatio kao THAT JOKE ISN'T FUNNY ANYMORE.
Opa... Peremo ruke ? Nije nam smešno više ? Malo nas peče savest ?
Možda nismo bili tamo ? Možda smo bili u šumi ? Možda nas nisu videli ?
devojke.401mmitrovic,
-> #261, crncicŮ█▀█Ţ U ostalom nema veze, dok se otvori conf. SEX postacu punoletan ;)) !
Možda i osediš ;)
devojke.402crncic,
-> #289, markom│║█ █*█ U ostalom nema veze, dok se otvori conf. SEX postacu punoletan ;)) !
│║█
│║█ Na zalost. :(((
Meni fali jos jako malo :)) ne znam kako kod tebe stoji,
cini mi se da ce uskoro stici i conf. SEX, a to je bas tu
negde.
devojke.403crncic,
-> #315, dcolak│║█ Inace, izgleda da su "mlade" u modi :>
Pedofil ? :))
devojke.404crncic,
-> #317, dcolak│║█ SEX preko modema. Eh... Bese jedan chat dve devojcice sa jednim
│║█ SysOp-om jednog BBS-a :>
Koliko bese tvoj BBS ima nodova ? ;)