FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.1215 mdave, -> #1213, princess
■> PROSTITUCIJA -> (KOD GRKA) Eto - i Stari Grci su imali SEX konferenciju ! :)
devojke.1216 cnenad, -> #1193, spantic
ŁŁŁ NIje to ništa. Samo da si video reakciju sveta, pre svega ŁŁŁ ženskog na žurci za Novu 1993. kada je neko pustio glas za ŁŁŁ jednog momka da ima AIDS ;) A oni se prethodno ljubili sa ŁŁŁ njim :)) Što je dokazalo kolike su neznalice. :(((
devojke.1217 cnenad, -> #1195, gremlin
ŁŁŁ okolini koji su umrli od side. Međutim, masovnost nije presudna, za tebe ŁŁŁ je dovoljno da je jedna devojka u tvojoj blizini zaražena i da kojim ŁŁŁ slučajem naleti na tebe... i da ne znaš da ima sidu, i da vodiš ljubav sa njom i da nisi WRITE PROTECT.
devojke.1218 cnenad, -> #1201, gremlin
ŁŁŁ>> RaMo raMO, dRužE MoJJJ ! ŁŁŁ ŁŁŁ Ramo Ramo, drži Moj! :) možda tvoj ? :>> ali moj NE !
devojke.1219 mavava, -> #1189, steva
>>> Lično sam bio prisutan kad su ti sa dr. mr. itd. zbrisali po >>> bolnici, kud koji mili moji, kada se pojavio pacijent kod >>> koga se posumnjalo da ima AIDS. >> Kakve to veze ima? Ti kao ne bi? Kako, kakve to veze ima? Zamisli da te neko uči kako da se čuvaš od AIDS-a i nakon toga kad se pojavi slučaj u praksi zbriše glavom bez obzira. Dobro, tvoje je pravo da veruješ takvim "stručnjacima". Inače i ja sam zbrisao odmah za njima, mada tako nešto nisu pominjali u svojim knjigama. Možda ti imaš najnovije izdanje?
devojke.1220 mavava, -> #1164, dragisha
>> E čika Nešo, brkate, bradate i >> bilo-gdje-osim-kose-obrva-trepavica dlakave prepuštam tebi :). >> Očituje se generacijski jaz, što b' rekli. Ja nekako više >> volim izbrijano, nezgodno je kad se koja dlaka zaglavi među >> zube, il' nedo bog zastane u grlu. Samo ti pošalji kod čika Neše sve pa i brkate. Ne pravim ja pitanje, sve su dobre. A što se tiče dlaka, imam ja već iskustva sa tim. Sa obzirom da imam guste brkove, to mu dodje kao filter. Nego ne znam kako ćeš ti sa sitnim dlakama? Sa zubima sam rešio problem. Lepo skinem "kastanjete" (protezu) i gotova stvar. A ako pak neka dlaka zastane u grlu, uzmem jedan viski pa to lepo izgrgorim! Kao što vidiš sa dlakama sam rešio sve probleme, mene muči druga stvar. Volim da ženska ima pristojan "zadnji trap" a ne da moram sam seba da drpam za .... Brkovi mogu da se obriju (kako ti kažeš) a d... ne može da poraste! To je problem! .\/. čika Neša
devojke.1221 mavava, -> #1172, mdave
>> Nemoj da diras cika Neshu, jednog od nasih najvecih >> agitatora ! :) Hvala. Služimo narodu! P.S. Nema problema za Dragishu, nije me uvredio naprotiv,volim zezanje & sex
devojke.1222 robert, -> #1132, asterix
>> Pa dobro dodjavola gde je onda tu poverenje koje ti imaš >> (nemaš) prema toj devojci? Valjda ona ipak zna o čemu govori ? >> Ili joj onda jednostavno ne veruješ i uzimaš stvar u svoje Ma sve je to lepo i poverenje i ljubav i tako to ali ipak, nikad se ne zna šta se mota po njenoj glavi... uostalom, postoji verovatnoća (mala ali ipak postoji) da se tokom cikluca oslobode dve jajne ćelije (jedna 'redovna' a druga malo kasnije ili ranije) pa da se desi svašta iako ona "zna o čemu govori". >> Stvari su tu dosta jednostavne: Ili neko pokušava da te 'upeca' >> na takvu trudnoću ili je jednostavno neznanje ili prevelika le- Kako ti možeš da budeš 100% siguran u ribu koju znaš, recimo, 3-4 meseca (uveliko furate, bog_zna_kako ste zaljubljeni jedno u drugo itd.)??? Ako ti bez rezerve veruješ ribi onda OK, svaka ti čast ali ja sa takvim stvarima ne volim da se Sigram :). ----------- # Ako uđeš: kajaćeš se; ako ne uđeš: kajaćeš se...
devojke.1223 robert, -> #1135, asterix
>> Moram da primetim sad da je ovo malo nefer. Pa ipak i muškarcima >> vreme ističe isto zar ne ? Onda sa druge strane neko stari kao cipele Ok, ja sam se samo malo šalio (a u svakoj šali, zna se... ;) Naravno da i "petlu vreme ide" ali po malo drugačijem časovniku tako da možemo sebi da dozvolimo malo opuštenosti po tom pitanju :). Znaš kako, ribama je frka ako ništa ne "urade" do 30 i eventualno još neke godine a za nas tipove se može dodati još jedno desetak godina pogotovo ako izgledaš mladoliko ;). >> Went to College. Big boy now. Engineer. >> Hangs out with that Stanley Kowalsky all the time ;) ----------- # Oh, well, he was such a cool guy... ...and I told'm to stay outta bad company! ;)))
devojke.1224 fancy, -> #1205, dcolak
ŮŢ> Obično onaj koji je fer posle kuka, bar mi tako rekoše ;) Dobro su ti rekli. Ali mirno spava. .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije SEX... ]
devojke.1225 fancy, -> #1186, asterix
ŮŢ>> Bojte, zajeb'o si se. ŮŢ> Read the lines. žisto zbog adrese, poruku nije poništio ŮŢ> moderator konferencije. BOJTE IZVINI. Dakle, ONO bi trebalo da izgleda ovako: ╔══════════════════════════════════════════╗ ╔╝ ╚╗ ║ REDAKCIJA VOLI DRAGANU MIRKOVIĆ..! ║ ║ ║ ║ *Poništio Komoderator* CECU..! ;) ║ ╚╗ ╔╝ ╚══════════════════════════════════════════╝ .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1226 fancy, -> #1192, haevorn
ŮŢ>// 9.1157 FORUM.11:devojke * Poništio SysAdm ŮŢ>// fancy, 07.05.Sub 07:55, 286 chr ŮŢ> ŮŢ> I nastavlja se... :(( Okay, igramo prljavo..? BANDIT - PIROMAN - FANCY - ...WHO' NEXT..? .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1227 fancy, -> #1187, asterix
ŮŢ> Dragana Mirković GOLA na SEZAMU !!! ŮŢ> Dragana Mirković tuži SEZAM ? E, ako je to Dragana Mirković... ja sam Džej. (lepo reče Stefan onomad "cu gancy" ;)) .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije ritam da te pitam... ]
devojke.1228 fancy, -> #1212, jevta
ŮŢ> Apelujem na upravu da istu pod hitno otvori, makar tražili i matični broj, ŮŢ> obzirom da mi je pad pun raznih aluzija na giffove, tiffove i ostale... ŮŢ> ŮŢ> .\/. Oni hoće, dajte im.......... Jeste, a ja moram da ti ih šaljem (gifove) u mail, umesto da ih lepo skineš iz svoje omiljene conf. .\/. [ Ko je sledeći..? ]
devojke.1229 fancy, -> #1213, princess
ŮŢ> PROSTITUCIJA -> (KOD GRKA) Bravo mala! Dobar tekst! .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ] p.s. ko je sledeći..? p.p.s. ŮŢ> bacali su se na igracice (mogli bi bojt i dvv da nam ispricaju svoju ŮŢ> pricu iz USA..vrlo vrlo slicnu O;>) E, stvarno bi mogli... OKAY, nećete..? c, c, c...
devojke.1230 mavava, -> #1137, asterix
>> Ma naravno da možeš :), samo ne znam da li ćeš biti dobar >> vernik ;) Ma.. otišao bih ja i da se ispovedim nego mi žao popa da se ne šlogira!:)
devojke.1231 mikis, -> #1122, dcolak
+> Pisalo na letku koji sam pokupio na VMA... Dezinformacija :) Meni (na sreću) nikada ni jedan nije prošao :) +> Da, setih se, kako to postaje lepljivo. A tek usne.. Ne možeš da +> otvoriš usta, a jezik se osuši... No, nije strašno, čak je žini mi se da u uputstvu piše da nije za oralnu upotrebu? ;))
devojke.1232 mikis, -> #1148, dejanr
+> Mislim da bi svako, pre nego što pošalje ovakvu sliku, trebao da se zapita +> kako bi se sam osećao, da ga neko ispotaje slika u kupatilu i onda distribuira +> tu fotografiju okolo :( U pravu si. Izvinjenje. Mea culpa. p.s. Izvinjavam se još jednom zbog povrede Ugovora, koji btw. još uvek nisam ni dobio, kao ni uputstvo.
devojke.1233 mikis, -> #1175, redakcija
+> 19. Korisnik se obavezuje da u javnim konferencijama neće ostavljati ^^^^^^ +> poruke čiji je sadržaj u suprotnosti sa važećim zakonskim aktima kao +> ni poruke uvredljive i obscene sadržine. ^^^^^^^ Pošto je ovo (još uvek) javna konferencija, ovim bi značilo da je slanje svega ovoga do sada u suprotnosti sa Ugovorom (a možda i zakonom?). Međutim, za zatvorene konferencije ništa se ne kaže. So... ;)
devojke.1234 cdragan,
Malopre gledah jednu od epizoda "Crne Guje" u ratu. To je ona kad se prijavljuje zajedno za Džordžom za avijaciju. Instruktor objašnjava : Instruktor : - Prvo, tretiraj letjelicu kao ženu. Džordž : - Mislite da je povedemo kući da upozna mamu ? Instruktor : - Nee, mislim da ulaziš u nju 5 puta dnevno, i da je vodiš na nebo i natrag. ;)
devojke.1235 fancy, -> #1117, dikla
ŮŢ> MODERATOR PRIVILEGES GRANTED. ...NOT. .\/. [ i ja sam čika Neša ]
devojke.1236 fancy, -> #1220, mavava
ŮŢ> Kao što vidiš sa dlakama sam rešio sve probleme, mene muči druga ŮŢ> stvar. Volim da ženska ima pristojan "zadnji trap" a ne da moram sam ŮŢ> seba da drpam za .... Brkovi mogu da se obriju (kako ti kažeš) a ŮŢ> d... ne može da poraste! To je problem! ŮŢ> .\/. ŮŢ> čika Neša Nešo..! žiko..! Care..! Ta ti valja..:) Ništa slađe od slatke guze..:)))) wow, mhmmmmm pa kad se zagnjurim i sjurim..:))) (nadam se samo da user guza ne čita ovo..;)))) .\/. [ i ja sam čika Neša ]
devojke.1237 sinfos,
Evo jedne smesne i pomalo vulgarne sex price... story.txt
devojke.1238 jevta, -> #1228, fancy
>> Jeste, a ja moram da ti ih šaljem (gifove) u mail, umesto da ih >> lepo >> skineš iz svoje omiljene conf. Gifove... Hm... vidim pokušavaš da podmetanjima po mailima animiraš ljude za SEX. No way, jedva čekam da otvore conferenciju sex, pa se tamo oživljavaj tj. iživljavaj, a ja tebi u inat neću da pratim tu temu! i šta ti znači ovo .\/. Da li je to žena sa jednom atrofiranom nogom, A ? Upravo, dajte SEX conf. ovom čoveku da ne davi više ovde. P.S. Neka bude i moderator dajte mu sve privilegije, samo da obeća da u ovu temu neće slati više od 2 poruke nedeljno.
devojke.1239 jevta, -> #1236, fancy
>> Nešo..! žiko..! Care..! >> Ta ti valja..:) >> Ništa slađe od slatke guze..:)))) wow, mhmmmmm pa kad se >> zagnjurim i >> sjurim..:))) (nadam se samo da user guza ne čita ovo..;)))) P Ama, ljudi dajte tu konferenciju, i 'vake stvari o'ma da idu tamo.
devojke.1240 zkehler, -> #1175, redakcija
Ŕ>> Zasto je obrisana poruka 9.1120 ? Ŕ Ŕ Iz Ugovora o korišćenju Sezama: Mislim da je "redakcija" prilično licemerna. Kroz razne konferencije protrčalo je dovoljno GIF-ova slične sadržine da se može napraviti film. ZK
devojke.1241 domana, -> #1151, dcolak
~~~ Mikis! Znao sam da si ti kriv! :)) Slikas slikas, a? :)) ~~~ Samo tako, ocigledno Dragana nema nista protiv da se uslika ta ~~~ slika. Sta vise, nasmejana je i ne pravi gestove kojima bi pokazala ~~~ da ne zeli da se slika ;)) Daj bre salji na mail, please :) Deki, sada je gotovo... ;) Pyc
devojke.1242 vujos, -> #1170, nemanja.
¨> Ako se ovako nastavi ispasce da nijedno sredstvo ne valja. Koliko 100 % sigurno: Kondom + prekid snošaja ;>>>>
devojke.1243 vujos, -> #1173, mdave
¨> ["...U napadu Zvezde su igrali 1979. godine...ufff, ne vredi...opet ¨> moram da mislim na nekog od politicara..."] [Nabrajanje gradova koji počinju istim slovom ....uffff ...jock.... .... šta je ovo sa flopijem ? ... ;> ...e, ne mogu više.... ]
devojke.1244 bojt, -> #1213, princess
>> i kada su igre zauzimale sve eroticnije oblike, izaslanici su >> zaboravili na svoju "ozbiljnost" i bacali su se na igracice >> (mogli bi bojt i dvv da nam ispricaju svoju pricu iz USA..vrlo >> vrlo slicnu O;>) Hmda. ;) Doduše, samo sam se ja bacio... ;)
devojke.1245 pkaca, -> #1102, fancy
%%% KO..?! RECI KO - imenom, prezimenom, ili userom, pa da vidimo koliko %%% ti je jak uzorak. Nema potrebe da navodim imena, dovoljno je pročitati poruke. %%% Koja civilizacija tačno... ili još bolje, koje poruke..? Moj lapsus. U forumu.10, za brojeve ne znam tačno, pronaćiću uskoro. %%% Kad pišeš nešto onako, onda ti trebaju čvršće stvari u ruci. %%% Na primer, malo argumenata..? :) Mislim da mi ništa čvršće od argumenata, bar za raspravu, nije potrebno :) %%% Zapravo ZAHTEVAM da pokažeš NA OSNOVU žEGA TVRDIŠ "da će se %%% (razgovori o sexu - prim. fan.) svesti na hvalisanje..." ?? Ok, kad ZAHTEVAŠ, prvo da ti kažem da ne tvrdim, to je moje mišljenje. Potrudiću se da što pre dostavim brojeve tih poruka.
devojke.1246 pkaca, -> #1103, fancy
%%% OK, gde su ti hvalisavci, da vidimo, ko nam to kvari utisak. %%% Imena na sunce... ili bar brojeve poruka. Ne želim da imenujem. Dovoljni su brojevi poruka koje ću, nadam se, uskoro dostaviti.
devojke.1247 pkaca, -> #1106, fancy
%%% Gde..? Sa kim, ako smem da pitam..? Ma smeš :) Ova manguparija (jaoj meni :) sa sezama koja je pravila slične insinuacije i na vecin račun :)
devojke.1248 pkaca, -> #1107, cdragan
%%% Jel' mogu ja da odgovorim umesto Kaće ? ;) E ne može :)
devojke.1249 dejanr, -> #1219, mavava
>> Zamisli da te neko uči kako da se čuvaš od AIDS-a i nakon toga kad >> se pojavi slučaj u praksi zbriše glavom bez obzira. Baš je pre neki dan bio, da tako kažem, skandal u nekoj bolnici, mislim u Nišu, u kojoj je veći broj zaposlenih, ako sam dobro razumeo, potpisao da neće da radi dijalizu nekoj ženi koja je pozitivna na AIDS. Ako je to stvarno tako bilo, tj. ako novine nisu stvari izmislile, to bi bila dobra prilika da se sa spiska Zavoda za zapošljavanje skine nekoliko lekara i da se isti zaposle u toj bolnici... a da oni koji su to odbili izlete na ulicu.
devojke.1250 dejanr, -> #1240, zkehler
>> Mislim da je "redakcija" prilično licemerna. Kroz razne konferencije >> protrčalo je dovoljno GIF-ova slične sadržine da se može napraviti film. Složićeš se, nadam se, da nije isto ako je okačena slika neke porno glumice koja je te slike snimala za pare, i nekoga ko je krišom (?) slikan u kupatilu.
devojke.1251 jovca.car, -> #1157, fancy
/* ***** Poništio SysAdm ***** Počela je kontraofanziva :( SEX conf gubi bitku na svim poljima :(((
devojke.1252 saricl, -> #976, mboban
> > Zašto??? Pa dobri stari GWS nudi sasvim pristojnu konverziju > u oba smera. Baš sam malopre to probao. Doduše, kada sam > konvertovao jpg-->gif veličina gif fajla je bila oko 3 * veća :( Ajde reci samo kako si uopšte uspeo da uvuceš bilo šta sa JPG extenzijom u GWS. Cak mi ih ni ne prikaze na ekranu.
devojke.1253 saricl, -> #1035, wizard
> Pilule su najsigurnije... ;) Jes a šta kad riba slabo podnosi (citaj ima smetnje) pilule ondak ostaje samo kondom a to je kao kad ližeš sladole kroz celofan, jeste hladno ali nije slatko.
devojke.1254 ljubisha, -> #1226, fancy
> BANDIT - PIROMAN - FANCY - ...WHO' NEXT..? Hm, sumnjam. Ti za razliku od navedenih imaš totalnu poDršku ovde tako da od takvog koraka nema ništa. A i zašto? >[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ] A meni si rekao da sam defetista. :)
devojke.1255 ljubisha, -> #1227, fancy
>[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije ritam da te pitam... ] Misliš O O Da Baš tebe volim ja...? Ipak se radi o Dragani a ne o Džeju. Zamisli kakve bi tek posledice bile da je on bio na slici. :>
devojke.1256 ljubisha, -> #1230, mavava
> Ma.. otišao bih ja i da se ispovedim nego mi žao popa da se > ne šlogira!:) Jadnik, morao bi da se raspopi! :> P.S. Mrzim popove. Svih boja i oblika.
devojke.1257 ljubisha, -> #1232, mikis
>p.s. Izvinjavam se još jednom zbog povrede Ugovora, koji btw. još uvek nisam >ni dobio, kao ni uputstvo. Hoćeš, hoćeš. Možda već kolko danas. Možda ti ga lično dejanr donese.
devojke.1258 ljubisha, -> #1238, jevta
> Gifove... Hm... vidim pokušavaš da podmetanjima po mailima animiraš ljude >za SEX. No way, jedva čekam da otvore conferenciju sex, pa se tamo oživljavaj >tj. iživljavaj, a ja tebi u inat neću da pratim tu temu! ??????????? >i šta ti znači ovo .\/. Da li je to žena sa jednom atrofiranom nogom, A ? >Upravo, dajte SEX conf. ovom čoveku da ne davi više ovde. Moram priznati da čovek ima maštu (možda malo nazadnu, ali Bože moj :) ). I zašto davi?
devojke.1259 ljubisha, -> #1242, vujos
> 100 % sigurno: > Kondom + prekid snošaja ;>>>> Misliš kondom + nema snošaja?
devojke.1260 ljubisha,
Nisam odgovorio na poruku a sad me mrzi da tražim. Trebalo bi da po apotekama ima da se kupi GRAMEX set za rano dokazi- vanje trudnoće (odgovor za 5 minuta). Ja se snabdeo i ostala mi još je- dna kutija kojoj nije istekla važnost tako da ne znam da li još ima da se kupi. Inače proizvođač je INEP-DIJAGNOSTIKA tel/fax 618724. Požurite. :)
devojke.1261 mdave, -> #1238, jevta
■> Gifove... Hm... vidim pokusavas da podmetanjima po mailima animiras ■> ljude za SEX. No way, jedva cekam da otvore conferenciju sex, pa ■> se tamo ozivljavaj tj. izivljavaj, a ja tebi u inat necu da pratim ■> tu temu! Ljude nikad nije potrebno _animirati_ za sex. Mada ocigledno ima izuzetaka. ■> i sta ti znaci ovo .\/. Da li je to zena sa jednom atrofiranom ■> nogom, A ? Upravo, dajte SEX conf. ovom coveku da ne davi vise ■> ovde. Upravo, predocite postojanje teme _deponija_ OVOM coveku da ne davi vise ovde. ■> P.S. Neka bude i moderator dajte mu sve privilegije, samo da obeca ■> da u ovu temu nece slati vise od 2 poruke nedeljno. FaNCy, davaj disuser jevta. PS. Ako si eventuanalno mislio da podpomognes otvaranje conf., "corav ti pos'o!".
devojke.1262 mdave, -> #1224, fancy
■> [ ...a mi sad mozemo da se oprostimo od konferencije SEX... ] XA, XA, XA !!! :))))))) ["...idemo dalje deco..."]
devojke.1263 mdave, -> #1246, pkaca
■> Ne zelim da imenujem. Dovoljni su brojevi poruka koje cu, ■> nadam se, uskoro dostaviti. Verovatno ce izaci u "Dugi", iza clanka o Dafinagejtu. :)
devojke.1264 mdave, -> #1254, ljubisha
■> Hm, sumnjam. Ti za razliku od navedenih imas totalnu poDrsku ovde ■> tako da od takvog koraka nema nista. A i zasto? A i ako hoce neko da ga izbaci, postavicemo uslov da mora da zna sva znacenja reci "fancy". Nabrajace dok mu ne istekne pretplata. ;)
devojke.1265 mdave, -> #1251, jovca.car
■> SEX conf gubi bitku na svim poljima :((( Ako, ako, sad cemo mi da srusimo most na Sutjesci ! :)
devojke.1266 fancy, -> #1245, pkaca
ŮŢ> %%% KO..?! RECI KO - imenom, prezimenom, ili userom, pa da vidimo koliko ŮŢ> %%% ti je jak uzorak. ŮŢ> Nema potrebe da navodim imena, dovoljno je pročitati poruke. OK devojčice, kako želiš... Umesto da bRuka padne na neke, pala je na sve... Ja, jednostavno, takve paušalije ne podržavam, no ima nas raznih..:) .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1267 fancy, -> #1243, vujos
ŮŢ> [Nabrajanje gradova koji počinju istim slovom ....uffff ...jock.... ŮŢ> .... šta je ovo sa flopijem ? ... ;> ...e, ne mogu više.... ] ŮŢ> ["...U napadu Zvezde su igrali 1979. godine...ufff, ne vredi...opet ŮŢ> moram da mislim na nekog od politicara..."] Maksa mi je juče dao dobru ideju..:) Ajde da napravimo natječaj za najbolju misao koja se vrti po glavi u kritičnim trenucima pred svršavanje, a u cilju "spuštanja lopte"..:) * Ajmo frajeri..:) ! .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1268 fancy, -> #1247, pkaca
ŮŢ> %%% Gde..? Sa kim, ako smem da pitam..? ŮŢ> Ova manguparija (jaoj meni :) sa sezama koja je pravila slične insinuacije ŮŢ> i na vecin račun :) Pa čula si valjda da "pas koji laje, ubiše Miloša"... Sve je, brate - pardon, sestro, u poslovicama..:)) .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1269 fancy, -> #1264, mdave
ŮŢ> A i ako hoce neko da ga izbaci, postavicemo uslov da mora da ŮŢ> zna sva znacenja reci "fancy". Nabrajace dok mu ne istekne ŮŢ> pretplata. ;) Ne, ono gore nije moj GIF (don't panic SysWhatevers..;) Koga zanima, može da pročita sva značenja reči fancy. .\/. [ i ja sam čika Neša ] fancy
devojke.1270 fancy, -> #1255, ljubisha
ŮŢ> Misliš O O Da Baš tebe volim ja...? Ipak se radi o Dragani a ne o ŮŢ> Džeju. Zamisli kakve bi tek posledice bile da je on bio na slici. :> Ne, ne mogu da zamislim... žak ni ja..;) .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1271 fancy,
OK. Prijave za grupu *Dragana* se primaju do 14h. * U vašem mailu mora da bude i jedan dobar razlog zašto želite u grupu.
devojke.1272 fancy, -> #1238, jevta
ŮŢ> Upravo, dajte SEX conf. ovom čoveku da ne davi više ovde. ŮŢ> P.S. Neka bude i moderator dajte mu sve privilegije, samo da obeća da u ovu ŮŢ> temu neće slati više od 2 poruke nedeljno. OK moram da neke stvari pojasnim, da mi ljudi ne bi više slali mailove sa pitanjima "zašto te ovaj čovek mrzi..?" * Naime, Jevta je COOL tip, koji me u principu gotivi, i koji se (takođe u principu) zalaže za conf. SEX. Takođe, on ima i simpatičan smisao za humor, što možda novi ovde nisu još provalili... Ali, Jevta ima i jedan problem. Naime, suviše je blizak sa redakcijom ;) tako da sve što napiše mora da izgleda i kao podrška redakciji (jebi ga, **log košta, pa nabavka najnovijih programa, pa "sredi mi ovo, ja ću tebi ono"..;) tj. malo pljuvanja po "sexistima" pa malo zavijene podrške, i tako to. I još nešto, samo za Jevtu... JA NE TRAčIM PRIVILEGIJE, JER NE čELIM NIKOM, NIKAD DA TO PLAĆAM. Sorry matori, morao sam... otišao si malo predaleko. .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1273 asterix, -> #1220, mavava
> seba da drpam za .... Brkovi mogu da se obriju (kako ti kažeš) a > d... ne može da poraste! To je problem! E pa matori ne kaže se džabe: čena bez dupeta kao selo bez crkve...
devojke.1274 asterix, -> #1230, mavava
>>> Ma naravno da možeš :), samo ne znam da li ćeš biti dobar >>> vernik ;) > > Ma.. otišao bih ja i da se ispovedim nego mi žao popa da se > ne šlogira!:) Ma da ne bude 'Prota Rade koliko smo dali onoj prošle nedelje za pušenje..?' ... 'Pa dali smo joj 50 dinara!' ;)
devojke.1275 asterix, -> #1194, mylos
> **>>..btw, sta je bilo na onom gifu? > > Dragana Mirkovic gola na WC solji ;) > > P.S. NE vredi ;)) puno ljudi je vec skinulo tu photografiju !!! Ja neću nikom da okačim taj gif na mail ako mi to bude tražio ;)
devojke.1276 alien, -> #1198, gremlin
[]>> VAGINIZAM -> je nehoticni spazam vaginalnih misica usled [] Onemogućen ako se javi pre odnosa, a ako se javi u toku... [] Prava radost za komšije dok vas bolničari iznose onako na [] gomili ;) Ako sam dobro shvatio, radi se o grču. žini mi se da sam negde čuo ili pročitao da se to rešava zavlačenjem prsta na NoRMaLno mesto (da bi došlo do opuštanja (vaginalnih mišića)). Nenad
devojke.1277 alien, -> #1148, dejanr
[] Mislim da bi svako, pre nego što pošalje ovakvu sliku, trebao [] da se zapita kako bi se sam osećao, da ga neko ispotaje slika [] u kupatilu i onda distribuira tu fotografiju okolo :( Iako mi je krivo što si uklonio tu sliku (valjda sam dobro shvatio ko je poništio?), smatram da si u pravu. Krivo mi je što je obrisana jer će sada kružiti po mailovima i grupama (a to je naporno ;) ) da ne bi neki korisnici ostali uskraćeni za ono što smo mi brži videli. Informacija za one koji: sliku nisu videli: Slika je crno-bela, na njoj se nalazi osoba koja bi mogla biti Dragana Mirković koja pokušava da zatvori vrata od kupatila da je ne bi slikali i smeje se u stilu: 'baš si (ste) šaljivčine'. Ima šeširić i gole grudi (i nisu neke, na plakatima koji se mogu videti po gradu (ne gledam 'Palmu') su verovatno koristili vatu ili tako nešto za popunjavanje odeće). Sve u svemu, niste mnogo propustili. Slika je zanimljiva samo zbog toga ko se nalazi na slici, ali... To je ipak zadiranje u privatnost. Posebno mi je drago to što je ovo jedini (valjda jeste?) gif koji je uklonjen sa Sezama... Pokazalo se da nema cenzure po pitanju 'odvratnosti' onoga sto je na slici (tu je odgovornost na onome ko DLuje sliku (niko ga ne tera)), a bilo je odvratnih gifova (vrlo je verovatno da je u pitanju montaža). Ne cenzuriše se ni sex ni seksualnost na slici. Brisanje ove slike, po meni, nije bila cenzura. Zamislite kako sledećeg petka u klubu svi donose foto aparate i samo čekaju da neko uđe u WC. Glupo zar ne? Zamislite da neko vašu privatnu poštu stavi u javnu konferenciju... Očekujem da se ovi isti principi primenjuju u budućoj temi u odgovarajućoj konferenciji. Nenad P.S. Malo sam odužio jer me grize savest zbog mog licemerja... Požurio sam da nekim ljudima pokažem (i pohvalim se šta imam! ;( ) sliku polugole Dragane Mirković. Stvarno trula zanimacija... :(
devojke.1278 alien, -> #1226, fancy
[] Okay, igramo prljavo..? [] [] BANDIT - PIROMAN - FANCY - ...WHO' NEXT..? [] [] .\/. [][ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ] Ne preteruj. Nenad
devojke.1279 alien, -> #1233, mikis
[] Pošto je ovo (još uvek) javna konferencija, ovim bi značilo da [] je slanje svega ovoga do sada u suprotnosti sa Ugovorom (a [] možda i zakonom?). Međutim, za zatvorene konferencije ništa se [] ne kaže. So... ;) Onde nije bio problem u poruci, nego u fajlu koji je vezan uz nju. Pitanje obscenosti u porukama (dakle: u pisanom delu) je stvar slobodnog sudijskog uverenja i ono je do sada bilo veoma liberalno (nemam primedbi :) ). Ipak, smatram da je jedino zaista razumno rešenje ovog pitanja otvaranje 'tajne' konferencije kojoj bi se pristupalo na sličan način kao VICEVIma (pre neki dan sam se baš namučio dok se nisam setio kako se pristupa toj konferenciji (starost, senilnost... ;) )). Redakcija skida odgovornost sa sebe, a mi dobijamo ono što želimo :). Hmmm... (deep thinking) Da li bi slika bila obrisana da je okačena u VICEVI:sexy? Nenad
devojke.1280 princess,
┌─────────────────────┐ │ Prostitucija u Rimu │ └─────────────────────┘ Za vreme vladavine Anka Marcija, Flora je bila poznata prostitutka u Rimu. Od muza je nasledila veliko imanje. Kao udovica, i pored velikog bogatstva, ponovo se odala poslu iz devojackog doba i dalje povecavala svoje bogatstvo koje je u oporuci ostavila Rimu. Senat je primio nasledstvo i u cast Flore svake godine, slavile su se svetkovine: florealije! Na taj dan bi povorka prostitutki krenula u cirkus maksimus, pracena muzikom. Skinule bi sa sebe velove i gole stajale u masi, ljubile se, mazile ...tek kasnije bi se prikljucili muskarci! Slicne svetkovine odrzavale su se u cast boga Priaposa (bog muske snage, a njegov simbol: muski poni organ). Rimske prostitutke su upisivane u zvanicne spiskove i svaka je imala pseudonim (da ne bi osramotile porodicu kojoj su pripadale){ u conf. sex. koju izgleda necemo dobiti zbog primitivnosti, nekreativnosti, rigidnosti itd. vladajucih krugova - diktatura (!!) mogli bi diskutovati o kontradiktornosti morala po pitanju sexualnosti...verujem da bi bilo zanimljivo } E, rimljani su bili surovi: ko se jednom bavio prostitucijom, uzalud je napustio svoje zanimanje i ziveo najpoboznijim i "najmoralnijim" zivotom, nikada sa spiska nije bio brisan, i nikada se nisu zaboravljala ona ogranicenja o koriscenju licnih prava koja su bila propisana za prostitutke i njihovo potomstvo. Car Neron je svoj zivot potpuno bio po svetio bludu i prostituciji. Bio je stalni posetilac najmracnijih javnih kuca, prerusen! Jednog svog mladog roba u koga se bio zaljubio, proglasio je caricom i javno se vencao s njim. O ovome Svetonije ovako obavestava potonja pokolenja: " Sporus je bio divan mladic. Neron se smrtno zaljubio u njega i zalio je sto mladic nije devojka. Da bi svojoj zelji dao vid istinitosti osakatio je nesrecnog mladica. Posto mu je odredio miraz i ukrasio ga verenickim velom, uzeo ga je za zenu uz javne svecanosti. Neronova ljubav je dugo trajala. Sporus je nosio caricine haljine ". Drugi rimski car: Heliogabal (preteca komunjarizma ;>) On je uredio jvane kuce u carskom dvoru i pokazivao je naklonost prema svestenicama placene ljubavi. Pozvao je sve prostitutke Rima u jednu od svojih palata i sam je pretsedavao skupu. Prisutne je oslovljavao sa "drugovi" i raspravljao je o aktuelnim problemima prostitucije i razvrata. Zatim je, obucen u zensko odelo, odrzavao vaterni govor svojim slusaocima. Stajao je go u kapiji javne kuce koja se nalazila u njegovom dvoru i kao prostitutka pozivao prolaznike da svrate kod njega. Primao je novac od svojih partnera i javno se hvalisao prihodima od ovog zanimanja. Jednog svog ljubavnika hteo je zbog njegovog divnog tela proglasiti prestolonaslednikom.
devojke.1281 princess,
Prostitucija u Japanu ══════════════════════════ Prema jednom anonimnom engleskom autoru, broj devojaka smestenih u oko 20 000 javnih kuca dostize pola miliona, a isti je, ako ne i veci. broj onih koje ovaj posao obavljaju tajno. Javnih kuca ima po luckim gradovima, po selima i njihova imena su: joshivara, joujova, kourumou. Ove kuce su obicno najlepse u mestu. Cesto su povezane sa hramom a ujedno su i drzavne ustanove. Prostitutke u Japanu pripadaju posebnoj kasti koja je nastala pre nekoliko vekova i nalazi se pod zastitom zakona i obicaja. Drzavni organi otkupljuju mlade devojke, nauce ih raznim umetnickim vestinama i tako ih pripreme za njihovo buduce zanimanje. Devojke su obicno deca siromasnih roditelja ili sirocad. U 27-oj godini zivota one ponovo sticu licnu slobodu, ako putem otkupa ili udaje ne odu ranije iz javne kuce. U Japanu se prostitutka veoma lako udaje. Siromasni Japanci se vrlo cesto zene devojkama iz javnih kuca, jer japanskog muskarca ne sablaznjava prostitucija. Oni ne optuzuju devojke vec njihove roditelje koji su pod pritiskom siromastva naveli devojke na takav zivot. Japanci nazivaju prostitutke "vremenskim suprugama". Prostitutke su duzne da u odredjenom kraju grada, i ne smeju da se pojavljuju na drugom mestu. Ako su nekim porodicnim poslom prinudjene da napuste svoje boraviste, moraju da ideu u pratnji organa vlasti. Pored ovoga u Japanu egzistira i tajna prostitucija. Vlasnici javnih kuca udruzuju se u zatvoreni ceh, biraju svog sefa koji vrsi nadzor nad sprovodjenje policijskih propisa. U Tokiju ima mnogo takvih cetvrti...najcuvenija je Joshivara, deo grada oivicen jarkom koji se moze preci samo preko jednog mosta. U ovom gradu zivi oko 3000 prostitutki. PS zelela bih da diskutujemo o psiholoskom profilu prostitutki u buducoj conf. jer tema: devojke, zaista nije adekvatna. Imam ideju da intervjuisem prostitutke i prenesem na sezam zanimljivosti! (a gde da prenesem?) Hoce mi neko pomoci?
devojke.1282 bojt, -> #1267, fancy
>> Ajde da napravimo natječaj za najbolju misao koja se vrti po glavi u >> kritičnim trenucima pred svršavanje, a u cilju "spuštanja lopte"..:) Smilja Avramov. ;)
devojke.1283 markom, -> #1267, fancy
█*█ Ajde da napravimo natječaj za najbolju misao koja se vrti po glavi u █*█ kritičnim trenucima pred svršavanje, a u cilju "spuštanja lopte"..:) Mrtva mačka ;)
devojke.1284 djelovic, -> #1035, wizard
> Pilule su najsigurnije... ;) Jesu! Prema statistikama, pilule su sigurnije i od kondoma. Nažalost, imaju sporedne efekte... > treba i da vode zapisnik za vreme istog, da nisu nešto > zaboravili od svega što je bilo na dnvnom redu... Naravno, pre Captains log? :)
devojke.1285 fancy, -> #1244, bojt
ŮŢ> Hmda. ;) Doduše, samo sam se ja bacio... ;) Ej Bojt, ... bRuka..;) * Moderator, a juri droce okolo... A kamo čist lik i delo druga moderatora..? * Što reče jednom Zqusovac: "Ne mrzim te zato što si pedofil, nego zato što si uspešan pedofil..:))" .\/. [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1286 fancy, -> #1274, asterix
ŮŢ> za pušenje..?' ... 'Pa dali smo joj 50 dinara!' ;) Verovao ili ne, ali vic je krajnje aktuelan..! Naime, tarifa za jedan snošaj, onako s nogu, u haustoru, je ovde u mom kraju, na štajgi, upravo 50 din. Mislim da je isto toliko za pušenje u kolima. Mada, ne bih nikom preporučio da se odvoji od love na taj način jer su prostitutke stvarno zadnji nivo. Totalni grobovi, što uostalom znaju i oni koji svraćaju do mene i vide ih kako se šetkaju ispred ulaza. Strašno je to kad su najbolje ribe koje se bave time u stvari frajeri, travestiti. Zanimljiv podatak - oko 60% mušterija nema pojma da je radilo radnju sa muškarcem. (pušenje ili NoRMaLno) Onih par koji na svoju nesreću saznaju i pobune se, bivaju pretučeni od strane makroa koji su tu u blizini, čemu sam i lično prisustvovao par puta. Principi posla. Pre 3-4 godine, Likana, Šemsa, Greta, Sanela i još jedan (jedna?) čijeg se imena ne mogu setiti, (ekipa travestita) bili su izuzetno popularni među beogradskim taksistima, sad im ide nešto lošije, (puno novih faca - izbeglica, koje su drastično spustile cenu) pa su se prebacili nešto niže, na ugao Mihajla Bogićevića i Gavrila Principa. E, da... dva puta sam video Sanelu u akciji kako šutira neke nesrećne ljake kojima se nije svidelo što im je frajer (!) popušio, i to moram priznati izgleda fantastično..:) Zamislite priliku od oko 190cm u miniću (priznajem, izgleda sjajno kad hoće..:) sa sve štiklama, koja onako muški lema nesrećnu mušteriju..:))))) Murija uglavnom nema puno posla, jer se pazar deli skoro na ravne časti. Mir u kući. Izvinite ako sam vas udavio, ali šta da radim kad živim (zlobnici kažu /..i radim../ ;) na štajZi..:) .\/. [ i ja sam čika Neša ]
devojke.1287 maksa, -> #1282, bojt
>> Smilja Avramov. ... ne verujem da je iko spreman da rizikuje trajnu impotenciju.
devojke.1288 fancy, -> #1251, jovca.car
ŮŢ> Počela je kontraofanziva :( ŮŢ> SEX conf gubi bitku na svim poljima :((( NO WAY! Komoderatori poručuju: * "Izdali me prijatelji izdao me brat, Izgubila sve sam bitke, al' još vodim rat..!" (samo za članove redakcije) by Šemsa Suljaković .\/. [ Video sam golu Draganu..! ]
devojke.1289 fancy, -> #1281, princess
ŮŢ> PS zelela bih da diskutujemo o psiholoskom profilu prostitutki u ŮŢ> buducoj conf. jer tema: devojke, zaista nije adekvatna. Imam ideju da ŮŢ> intervjuisem prostitutke i prenesem na sezam zanimljivosti! (a gde da ŮŢ> prenesem?) Hoce mi neko pomoci? Znaš valjda gde je najbolji izbor..;) ( A znaš i ko bi ti mogao pomoći...) Nego mislim se ja da bi zanimljivija priča bila sa travestitima..?! (ove gancy dole jedva da znaju i da govore..;) .\/. [ Video sam golu Draganu..! ]
devojke.1290 fancy, -> #1280, princess
ŮŢ> { u conf. sex. koju izgleda necemo dobiti zbog primitivnosti, ŮŢ> nekreativnosti, rigidnosti itd. vladajucih krugova - diktatura ŮŢ> (!!) mogli bi diskutovati o kontradiktornosti morala po pitanju ŮŢ> sexualnosti...verujem da bi bilo zanimljivo } Mogli bismo, ali... Ma taj moral je čudo jedno, ja sam to oduvek tvrdio..;) * Anyway, tekst ti je super, nastavi..:) ! .\/. [ Video sam golu Draganu..! ]
devojke.1291 jevta, -> #1272, fancy
> OK moram da neke stvari pojasnim, da mi ljudi ne bi više slali > mailove sa pitanjima "zašto te ovaj čovek mrzi..?" :)))))))))))))))))))))))))) > Naime, Jevta je COOL tip, koji me u principu gotivi, i koji se > (takođe u principu) zalaže za conf. SEX. Takođe, on ima i ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ > simpatičan smisao za Važno je da se o SEXu priča...... > Naime, suviše je blizak sa redakcijom ;) tako da sve što napiše Da nećeš još da me strpaš u DS ??? Znaš ono... blizak onima, ali gaji i ove........ > JA NE TRAčIM PRIVILEGIJE, JER NE čELIM NIKOM, NIKAD DA TO > PLAĆAM. Sorry matori, morao sam... otišao si malo predaleko. Hm... daleko, predaleko ? Pa, predaleko bi bilo da organizujem na Terazijama demonstacije protiv čika Chede, a sa mojim 'vezama' znaš da bih dobio dozvolu za održavanje istih........... ;) > [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ] Od koje konferencije ? Sex konferencije ? 'ajde 'leba ti, pa neko iz uprave reče da je priliv poruka o određenoj temi uslov za otvaranje iste. Dakle, pišite, svaki dan po 50-tak poruka i za dva-tri meseca , eto teme, posle i konferencija, a jednog dana ko zna, možda i S (exual) E (ducation) Z (est) A (chievement) M (ultifarious enjoyments)
devojke.1292 jevta, -> #1258, ljubisha
> Moram priznati da čovek ima maštu (možda malo nazadnu, ali Bože > moj :) ). I zašto davi? Jerbo, grata superveniet quae non speratibur hora.
devojke.1293 jevta, -> #1261, mdave
> Ljude nikad nije potrebno _animirati_ za sex. Mada ocigledno > ima izuzetaka. Sure, didn' you know ? > Upravo, predocite postojanje teme _deponija_ OVOM coveku da ne > davi vise ovde. Isti ne prati istu jer tamo m(e) dave ;) > FaNCy, davaj disuser jevta. pOd UrGeNtnO. > PS. Ako si eventuanalno mislio da podpomognes otvaranje > conf., "corav ti pos'o!". NIje mi cilj da pomognem otvaranje iste, ni da odmognem, već da se o njoj priča, a 'vreme' šta donese ?
devojke.1294 steva, -> #1219, mavava
> Kako, kakve to veze ima? Zamisli da te neko uči kako da se > čuvaš od AIDS-a i nakon toga kad se pojavi slučaj u praksi > zbriše glavom bez obzira. Ona moja poenta o literaturi odnosila se na izobrazovanje glede seksa, a ne veneričnih bolesti i AIDSa. Ako fasuješ sidu čisto sumnjam da će neka literatura da ti pomogne :)) U principu, licemerno je okrivljavati ljude za nešto ako bi ti sam postupio na isti način. Inače, svojevremeno mi je za vizu bio potreban AIDS test i dva puta sam provodio par sati sa sidašima u čekaonici (ja nisam zbriso :))). Ti su ljudi jako nesrećni, najviše zbog naših reakcija (mada ne treba zanemariti ni neizbežnu skoru smrt ;) ). A ja se doktorima i sestrama stvarno divim. Ono odeljenje tamo je sačuvaj Bože.
devojke.1295 steva, -> #1216, cnenad
> Što je dokazalo kolike su neznalice. :((( Pa poljubi se ti sa njim, Ajnštajne :>
devojke.1296 mdave, -> #1267, fancy
■> Ajde da napravimo natjecaj za najbolju misao koja se vrti po glavi ■> u kriticnim trenucima pred svrsavanje, a u cilju "spustanja ■> lopte"..:) Ubedljivo najbolja misao : " [ ...a mi sad mozemo da se oprostimo od konferencije... ] "
devojke.1297 mdave,
A da li bi mogao draganin gif da ostane u temi pod uslovom da se mikis slika u istoj pozi ? :)
devojke.1298 mdave, -> #1288, fancy
■> "Izdali me prijatelji ■> izdao me brat, ■> Izgubila sve sam bitke, ■> al' jos vodim rat..!" "Davala ne davala, umreces svejedno" ["dacu, dacu, 'ocu nego sta cu!"]
devojke.1299 mdave, -> #1293, jevta
■> NIje mi cilj da pomognem otvaranje iste, ni da odmognem, vec da se ■> o njoj prica, a 'vreme' sta donese ? Ako cemo tako da razgovaramo, ti si klempav ! ;)
devojke.1300 mdave, -> #1291, jevta
■> Od koje konferencije ? Sex konferencije ? 'ajde 'leba ti, pa neko ■> iz uprave rece da je priliv poruka o odredenoj temi uslov za ■> otvaranje iste. Dakle, pisite, svaki dan po 50-tak poruka i za ■> dva-tri meseca , eto teme, posle i konferencija, a jednog dana ko ■> zna, mozda i Meni devojke redovno zauzimaju 40% konferencijskih poruka. ;)
devojke.1301 mdave, -> #1271, fancy
■> Prijave za grupu *Dragana* se primaju do 14h. A sta mislis da otvorim "Dragana II" da bi razmenjivali poruke u slucaju velike navale ljubitelja gorepomenute ?
devojke.1302 mdave, -> #1280, princess
■> sex. koju izgleda necemo dobiti zbog primitivnosti, nekreativnosti, ■> rigidnosti itd. vladajucih krugova - diktatura (!!) mogli bi Ex, naterala si me da pocnem da prepisujem Vujakliju u Norton Guide. :) [UPRAVA (fr. upravauox) gradj: upraviti zidove prema krovu; mat: rekurzivna prava; soc: oblik sekte; sez: suprotno od sex conf.]
devojke.1303 mdave, -> #1281, princess
■> Imam ideju da intervjuisem prostitutke i prenesem na sezam ■> zanimljivosti! (a gde da prenesem?) Hoce mi neko pomoci? Kako se stvari (ne) krecu, izgleda jedino da ih dovedes u petak u klub.
devojke.1304 dcolak, -> #1224, fancy
│ ŮŢ> Obično onaj koji je fer posle kuka, bar mi tako rekoše ;) │ Dobro su ti rekli. │ Ali mirno spava. Zašto ti ne verujem? Hm... Sledge DAMMIR! --- * SHBBS * It's much more bad than we think
devojke.1305 dcolak, -> #1193, spantic
│ NIje to ništa. Samo da si video reakciju sveta, pre svega │ ženskog na žurci za Novu 1993. kada je neko pustio glas za │ jednog momka da ima AIDS ;) A oni se prethodno ljubili sa │ njim :)) Da je bila moja žurka, izleteli bi kroz zatvorena vrata... Prejudice, oh I like it so much... :> Sledge DAMMIR!
devojke.1306 dcolak, -> #1242, vujos
│ 100 % sigurno: │ │ Kondom + prekid snošaja ;>>>> A posle, zna se. Jooooj stoomaaak :>>> One bar nemaju problema sa tim. Nego, znate li za slučaj kad je devojčica zatrudnela a pri tome ostala nevina? ;) Sledge DAMMIR!
devojke.1307 dcolak, -> #1214, markom
│ žek malo. I one ostale devojke su devojke kao i Dragana Mirković, e sad što │ je ova _estradna zvezda_ ne znači da je nedodirljiva, ccc Upravo tako. Svi oni gifovi, niko ne zna da li su oni snimljeni sa dozvolom aktera ili ne. Pa opet, "redakcija" se nije javila u tim slučajevima. HM! No, ne vredi misliti... Jedino što se nameće je: REDAKCIJA VOLI DRAGANU! :>>> Sledge DAMMIR!
devojke.1308 dcolak, -> #1250, dejanr
│ Složićeš se, nadam se, da nije isto ako je okačena slika neke porno glumice │ koja je te slike snimala za pare, i nekoga ko je krišom (?) slikan u Kako znaš da su to baš porno glumice, a ne neke slobodnije devojčice koje žele da uslikaju svoje partnere? Sledge DAMMIR!
devojke.1309 dcolak, -> #1198, gremlin
│ Onemogućen ako se javi pre odnosa, a ako se javi u toku... Prava │ radost za komšije dok vas bolničari iznose onako na gomili ;) :)) Treba biti pripremljen, i držati špric ispod kreveta ;) Da, mnogo je lepše kada devojčica zna da kontroliše rudnik ;) Hm, mislim da su sinonimi zastranili? :)) Sledge DAMMIR!
devojke.1310 dcolak, -> #1234, cdragan
│ Malopre gledah jednu od epizoda "Crne Guje" u ratu. To je ona kad │ se prijavljuje zajedno za Džordžom za avijaciju. Instruktor │ objašnjava : Kako beše 20 minuters? :>> Sledge DAMMIR!
devojke.1311 dcolak, -> #1246, pkaca
│ Ne želim da imenujem. Dovoljni su brojevi poruka koje ću, │ nadam se, uskoro dostaviti. Zašto da ne imenuješ? Ako daš brojeve, svako može da skoči i vidi ime, a bez broja jock ;) Sledge DAMMIR! --- * SHBBS * Dosta sa prefinjenošću, tako vam pornografije!
devojke.1312 dcolak, -> #1253, saricl
│ Jes a šta kad riba slabo podnosi (citaj ima smetnje) pilule │ ondak ostaje samo kondom a to je kao kad ližeš sladole kroz │ celofan, jeste hladno ali nije slatko. Nije problem u tome (sa kvalitetnom oplatom), već u konstantnom prekidanju igre, i obavljanju rituala pre nastavka... Sledge DAMMIR!
devojke.1313 jevta, -> #1299, mdave
>> Ako cemo tako da razgovaramo, ti si klempav ! ;) ???? 'oćeš gif da se uveriš da nisam. Al' samo ako 'oćeš da se menjamo.
devojke.1314 ljubisha, -> #1277, alien
> Zamislite da neko vašu privatnu poštu stavi u javnu >konferenciju... Nema šta da zamišljam. To mi se desilo sa banditom nekada. Opet je bilo dokazano da privatnost pošte niko ne štiti. :( >P.S. Malo sam odužio jer me grize savest zbog mog licemerja... > Požurio sam da nekim ljudima pokažem (i pohvalim se > šta imam! ;( ) sliku polugole Dragane Mirković. > Stvarno trula zanimacija... :( Kolko znam ovde je poslat i arj sa 8 slika Madone u određenim pozi- cijama (nisam ih uspeo pogledati) i nikom ništa. Ako je to ona ili oso- ba koja podseća na nju zato i to nije obrisano. Kao, Madona nikad neće biti u prilici da vidi da te slike postoje na tamo nekom bordu u YU i niko se ne uzbuđuje. A kada se pojavi slika sa "Draganom" (????) onda je to jako "opasna" stvar. Ili, čekaj, da možda oni iz uprave nisu stvarno upoznati sa činjeničnim stanjem. Možda to stvarno i jeste Dra- gana na slici!? Možda su tim činom brisanja ipak priznali da je to ona!?