devojke.1215mdave,
-> #1213, princess■> PROSTITUCIJA -> (KOD GRKA)
Eto - i Stari Grci su imali SEX konferenciju ! :)
devojke.1216cnenad,
-> #1193, spanticŁŁŁ NIje to ništa. Samo da si video reakciju sveta, pre svega
ŁŁŁ ženskog na žurci za Novu 1993. kada je neko pustio glas za
ŁŁŁ jednog momka da ima AIDS ;) A oni se prethodno ljubili sa
ŁŁŁ njim :))
Što je dokazalo kolike su neznalice. :(((
devojke.1217cnenad,
-> #1195, gremlinŁŁŁ okolini koji su umrli od side. Međutim, masovnost nije presudna, za tebe
ŁŁŁ je dovoljno da je jedna devojka u tvojoj blizini zaražena i da kojim
ŁŁŁ slučajem naleti na tebe...
i da ne znaš da ima sidu, i da vodiš ljubav sa njom i da nisi WRITE PROTECT.
devojke.1218cnenad,
-> #1201, gremlinŁŁŁ>> RaMo raMO, dRužE MoJJJ !
ŁŁŁ
ŁŁŁ Ramo Ramo, drži Moj! :)
možda tvoj ? :>> ali moj NE !
devojke.1219mavava,
-> #1189, steva>>> Lično sam bio prisutan kad su ti sa dr. mr. itd. zbrisali po
>>> bolnici, kud koji mili moji, kada se pojavio pacijent kod
>>> koga se posumnjalo da ima AIDS.
>> Kakve to veze ima? Ti kao ne bi?
Kako, kakve to veze ima? Zamisli da te neko uči kako da se čuvaš
od AIDS-a i nakon toga kad se pojavi slučaj u praksi zbriše glavom
bez obzira. Dobro, tvoje je pravo da veruješ takvim "stručnjacima".
Inače i ja sam zbrisao odmah za njima, mada tako nešto nisu pominjali
u svojim knjigama. Možda ti imaš najnovije izdanje?
devojke.1220mavava,
-> #1164, dragisha>> E čika Nešo, brkate, bradate i
>> bilo-gdje-osim-kose-obrva-trepavica dlakave prepuštam tebi :).
>> Očituje se generacijski jaz, što b' rekli. Ja nekako više
>> volim izbrijano, nezgodno je kad se koja dlaka zaglavi među
>> zube, il' nedo bog zastane u grlu.
Samo ti pošalji kod čika Neše sve pa i brkate. Ne pravim ja
pitanje, sve su dobre. A što se tiče dlaka, imam ja već iskustva
sa tim. Sa obzirom da imam guste brkove, to mu dodje kao filter.
Nego ne znam kako ćeš ti sa sitnim dlakama?
Sa zubima sam rešio problem. Lepo skinem "kastanjete" (protezu)
i gotova stvar. A ako pak neka dlaka zastane u grlu, uzmem jedan
viski pa to lepo izgrgorim!
Kao što vidiš sa dlakama sam rešio sve probleme, mene muči druga
stvar. Volim da ženska ima pristojan "zadnji trap" a ne da moram sam
seba da drpam za .... Brkovi mogu da se obriju (kako ti kažeš) a
d... ne može da poraste! To je problem!
.\/.
čika Neša
devojke.1221mavava,
-> #1172, mdave>> Nemoj da diras cika Neshu, jednog od nasih najvecih
>> agitatora ! :)
Hvala. Služimo narodu!
P.S. Nema problema za Dragishu, nije me uvredio naprotiv,volim zezanje & sex
devojke.1222robert,
-> #1132, asterix>> Pa dobro dodjavola gde je onda tu poverenje koje ti imaš
>> (nemaš) prema toj devojci? Valjda ona ipak zna o čemu govori ?
>> Ili joj onda jednostavno ne veruješ i uzimaš stvar u svoje
Ma sve je to lepo i poverenje i ljubav i tako to ali ipak, nikad
se ne zna šta se mota po njenoj glavi... uostalom, postoji verovatnoća
(mala ali ipak postoji) da se tokom cikluca oslobode dve jajne ćelije
(jedna 'redovna' a druga malo kasnije ili ranije) pa da se desi
svašta iako ona "zna o čemu govori".
>> Stvari su tu dosta jednostavne: Ili neko pokušava da te 'upeca'
>> na takvu trudnoću ili je jednostavno neznanje ili prevelika le-
Kako ti možeš da budeš 100% siguran u ribu koju znaš, recimo,
3-4 meseca (uveliko furate, bog_zna_kako ste zaljubljeni jedno u drugo
itd.)??? Ako ti bez rezerve veruješ ribi onda OK, svaka ti čast ali ja
sa takvim stvarima ne volim da se Sigram :).
-----------
# Ako uđeš: kajaćeš se; ako ne uđeš: kajaćeš se...
devojke.1223robert,
-> #1135, asterix>> Moram da primetim sad da je ovo malo nefer. Pa ipak i muškarcima
>> vreme ističe isto zar ne ? Onda sa druge strane neko stari kao cipele
Ok, ja sam se samo malo šalio (a u svakoj šali, zna se... ;)
Naravno da i "petlu vreme ide" ali po malo drugačijem časovniku tako
da možemo sebi da dozvolimo malo opuštenosti po tom pitanju :). Znaš
kako, ribama je frka ako ništa ne "urade" do 30 i eventualno još neke
godine a za nas tipove se može dodati još jedno desetak godina
pogotovo ako izgledaš mladoliko ;).
>> Went to College. Big boy now. Engineer.
>> Hangs out with that Stanley Kowalsky all the time ;)
-----------
# Oh, well, he was such a cool guy...
...and I told'm to stay outta bad company! ;)))
devojke.1224fancy,
-> #1205, dcolakŮŢ> Obično onaj koji je fer posle kuka, bar mi tako rekoše ;)
Dobro su ti rekli.
Ali mirno spava.
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije SEX... ]
devojke.1225fancy,
-> #1186, asterixŮŢ>> Bojte, zajeb'o si se.
ŮŢ> Read the lines. žisto zbog adrese, poruku nije poništio
ŮŢ> moderator konferencije.
BOJTE IZVINI. Dakle, ONO bi trebalo da izgleda ovako:
╔══════════════════════════════════════════╗
╔╝ ╚╗
║ REDAKCIJA VOLI DRAGANU MIRKOVIĆ..! ║
║ ║
║ *Poništio Komoderator* CECU..! ;) ║
╚╗ ╔╝
╚══════════════════════════════════════════╝
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1226fancy,
-> #1192, haevornŮŢ>// 9.1157 FORUM.11:devojke * Poništio SysAdm
ŮŢ>// fancy, 07.05.Sub 07:55, 286 chr
ŮŢ>
ŮŢ> I nastavlja se... :((
Okay, igramo prljavo..?
BANDIT - PIROMAN - FANCY - ...WHO' NEXT..?
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1227fancy,
-> #1187, asterixŮŢ> Dragana Mirković GOLA na SEZAMU !!!
ŮŢ> Dragana Mirković tuži SEZAM ?
E, ako je to Dragana Mirković... ja sam Džej.
(lepo reče Stefan onomad "cu gancy" ;))
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije ritam da te pitam... ]
devojke.1228fancy,
-> #1212, jevtaŮŢ> Apelujem na upravu da istu pod hitno otvori, makar tražili i matični broj,
ŮŢ> obzirom da mi je pad pun raznih aluzija na giffove, tiffove i ostale...
ŮŢ>
ŮŢ> .\/. Oni hoće, dajte im..........
Jeste, a ja moram da ti ih šaljem (gifove) u mail, umesto da ih lepo
skineš iz svoje omiljene conf.
.\/.
[ Ko je sledeći..? ]
devojke.1229fancy,
-> #1213, princessŮŢ> PROSTITUCIJA -> (KOD GRKA)
Bravo mala!
Dobar tekst!
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
p.s. ko je sledeći..?
p.p.s.
ŮŢ> bacali su se na igracice (mogli bi bojt i dvv da nam ispricaju svoju
ŮŢ> pricu iz USA..vrlo vrlo slicnu O;>)
E, stvarno bi mogli... OKAY, nećete..?
c, c, c...
devojke.1230mavava,
-> #1137, asterix>> Ma naravno da možeš :), samo ne znam da li ćeš biti dobar
>> vernik ;)
Ma.. otišao bih ja i da se ispovedim nego mi žao popa da se
ne šlogira!:)
devojke.1231mikis,
-> #1122, dcolak+> Pisalo na letku koji sam pokupio na VMA...
Dezinformacija :) Meni (na sreću) nikada ni jedan nije prošao :)
+> Da, setih se, kako to postaje lepljivo. A tek usne.. Ne možeš da
+> otvoriš usta, a jezik se osuši... No, nije strašno, čak je
žini mi se da u uputstvu piše da nije za oralnu upotrebu? ;))
devojke.1232mikis,
-> #1148, dejanr+> Mislim da bi svako, pre nego što pošalje ovakvu sliku, trebao da se zapita
+> kako bi se sam osećao, da ga neko ispotaje slika u kupatilu i onda
distribuira
+> tu fotografiju okolo :(
U pravu si. Izvinjenje. Mea culpa.
p.s. Izvinjavam se još jednom zbog povrede Ugovora, koji btw. još uvek nisam
ni dobio, kao ni uputstvo.
devojke.1233mikis,
-> #1175, redakcija+> 19. Korisnik se obavezuje da u javnim konferencijama neće ostavljati
^^^^^^
+> poruke čiji je sadržaj u suprotnosti sa važećim zakonskim aktima kao
+> ni poruke uvredljive i obscene sadržine.
^^^^^^^
Pošto je ovo (još uvek) javna konferencija, ovim bi značilo da je slanje
svega ovoga do sada u suprotnosti sa Ugovorom (a možda i zakonom?). Međutim,
za zatvorene konferencije ništa se ne kaže. So... ;)
devojke.1234cdragan,
Malopre gledah jednu od epizoda "Crne Guje" u ratu. To je ona kad
se prijavljuje zajedno za Džordžom za avijaciju. Instruktor
objašnjava :
Instruktor : - Prvo, tretiraj letjelicu kao ženu.
Džordž : - Mislite da je povedemo kući da upozna mamu ?
Instruktor : - Nee, mislim da ulaziš u nju 5 puta dnevno, i da je
vodiš na nebo i natrag. ;)
devojke.1235fancy,
-> #1117, diklaŮŢ> MODERATOR PRIVILEGES GRANTED.
...NOT.
.\/.
[ i ja sam čika Neša ]
devojke.1236fancy,
-> #1220, mavavaŮŢ> Kao što vidiš sa dlakama sam rešio sve probleme, mene muči druga
ŮŢ> stvar. Volim da ženska ima pristojan "zadnji trap" a ne da moram sam
ŮŢ> seba da drpam za .... Brkovi mogu da se obriju (kako ti kažeš) a
ŮŢ> d... ne može da poraste! To je problem!
ŮŢ> .\/.
ŮŢ> čika Neša
Nešo..! žiko..! Care..!
Ta ti valja..:)
Ništa slađe od slatke guze..:)))) wow, mhmmmmm pa kad se zagnjurim i
sjurim..:))) (nadam se samo da user guza ne čita ovo..;))))
.\/.
[ i ja sam čika Neša ]
devojke.1237sinfos,
Evo jedne smesne i pomalo vulgarne sex price...
story.txtdevojke.1238jevta,
-> #1228, fancy>> Jeste, a ja moram da ti ih šaljem (gifove) u mail, umesto da ih
>> lepo
>> skineš iz svoje omiljene conf.
Gifove... Hm... vidim pokušavaš da podmetanjima po mailima animiraš ljude
za SEX. No way, jedva čekam da otvore conferenciju sex, pa se tamo oživljavaj
tj. iživljavaj, a ja tebi u inat neću da pratim tu temu!
i šta ti znači ovo .\/. Da li je to žena sa jednom atrofiranom nogom, A ?
Upravo, dajte SEX conf. ovom čoveku da ne davi više ovde.
P.S. Neka bude i moderator dajte mu sve privilegije, samo da obeća da u ovu
temu neće slati više od 2 poruke nedeljno.
devojke.1239jevta,
-> #1236, fancy>> Nešo..! žiko..! Care..!
>> Ta ti valja..:)
>> Ništa slađe od slatke guze..:)))) wow, mhmmmmm pa kad se
>> zagnjurim i
>> sjurim..:))) (nadam se samo da user guza ne čita ovo..;))))
P
Ama, ljudi dajte tu konferenciju, i 'vake stvari o'ma da idu tamo.
devojke.1240zkehler,
-> #1175, redakcijaŔ>> Zasto je obrisana poruka 9.1120 ?
Ŕ
Ŕ Iz Ugovora o korišćenju Sezama:
Mislim da je "redakcija" prilično licemerna. Kroz razne konferencije
protrčalo je dovoljno GIF-ova slične sadržine da se može napraviti film.
ZK
devojke.1241domana,
-> #1151, dcolak~~~ Mikis! Znao sam da si ti kriv! :)) Slikas slikas, a? :))
~~~ Samo tako, ocigledno Dragana nema nista protiv da se uslika ta
~~~ slika. Sta vise, nasmejana je i ne pravi gestove kojima bi pokazala
~~~ da ne zeli da se slika ;))
Daj bre salji na mail, please :) Deki, sada je gotovo... ;)
Pyc
devojke.1242vujos,
-> #1170, nemanja.¨> Ako se ovako nastavi ispasce da nijedno sredstvo ne valja. Koliko
100 % sigurno:
Kondom + prekid snošaja ;>>>>
devojke.1243vujos,
-> #1173, mdave¨> ["...U napadu Zvezde su igrali 1979. godine...ufff, ne vredi...opet
¨> moram da mislim na nekog od politicara..."]
[Nabrajanje gradova koji počinju istim slovom ....uffff ...jock....
.... šta je ovo sa flopijem ? ... ;> ...e, ne mogu više.... ]
devojke.1244bojt,
-> #1213, princess>> i kada su igre zauzimale sve eroticnije oblike, izaslanici su
>> zaboravili na svoju "ozbiljnost" i bacali su se na igracice
>> (mogli bi bojt i dvv da nam ispricaju svoju pricu iz USA..vrlo
>> vrlo slicnu O;>)
Hmda. ;) Doduše, samo sam se ja bacio... ;)
devojke.1245pkaca,
-> #1102, fancy %%% KO..?! RECI KO - imenom, prezimenom, ili userom, pa da vidimo koliko
%%% ti je jak uzorak.
Nema potrebe da navodim imena, dovoljno je pročitati poruke.
%%% Koja civilizacija tačno... ili još bolje, koje poruke..?
Moj lapsus. U forumu.10, za brojeve ne znam tačno, pronaćiću
uskoro.
%%% Kad pišeš nešto onako, onda ti trebaju čvršće stvari u ruci.
%%% Na primer, malo argumenata..? :)
Mislim da mi ništa čvršće od argumenata, bar za raspravu,
nije potrebno :)
%%% Zapravo ZAHTEVAM da pokažeš NA OSNOVU žEGA TVRDIŠ "da će se
%%% (razgovori o sexu - prim. fan.) svesti na hvalisanje..." ??
Ok, kad ZAHTEVAŠ, prvo da ti kažem da ne tvrdim, to je moje
mišljenje. Potrudiću se da što pre dostavim brojeve tih poruka.
devojke.1246pkaca,
-> #1103, fancy %%% OK, gde su ti hvalisavci, da vidimo, ko nam to kvari utisak.
%%% Imena na sunce... ili bar brojeve poruka.
Ne želim da imenujem. Dovoljni su brojevi poruka koje ću,
nadam se, uskoro dostaviti.
devojke.1247pkaca,
-> #1106, fancy %%% Gde..? Sa kim, ako smem da pitam..?
Ma smeš :)
Ova manguparija (jaoj meni :) sa sezama koja je pravila slične insinuacije
i na vecin račun :)
devojke.1248pkaca,
-> #1107, cdragan %%% Jel' mogu ja da odgovorim umesto Kaće ? ;)
E ne može :)
devojke.1249dejanr,
-> #1219, mavava>> Zamisli da te neko uči kako da se čuvaš od AIDS-a i nakon toga kad
>> se pojavi slučaj u praksi zbriše glavom bez obzira.
Baš je pre neki dan bio, da tako kažem, skandal u nekoj bolnici, mislim
u Nišu, u kojoj je veći broj zaposlenih, ako sam dobro razumeo, potpisao
da neće da radi dijalizu nekoj ženi koja je pozitivna na AIDS.
Ako je to stvarno tako bilo, tj. ako novine nisu stvari izmislile, to bi
bila dobra prilika da se sa spiska Zavoda za zapošljavanje skine nekoliko
lekara i da se isti zaposle u toj bolnici... a da oni koji su to odbili
izlete na ulicu.
devojke.1250dejanr,
-> #1240, zkehler>> Mislim da je "redakcija" prilično licemerna. Kroz razne konferencije
>> protrčalo je dovoljno GIF-ova slične sadržine da se može napraviti film.
Složićeš se, nadam se, da nije isto ako je okačena slika neke porno glumice
koja je te slike snimala za pare, i nekoga ko je krišom (?) slikan u kupatilu.
devojke.1251jovca.car,
-> #1157, fancy/* ***** Poništio SysAdm *****
Počela je kontraofanziva :(
SEX conf gubi bitku na svim poljima :(((
devojke.1252saricl,
-> #976, mboban>
> Zašto??? Pa dobri stari GWS nudi sasvim pristojnu konverziju
> u oba smera. Baš sam malopre to probao. Doduše, kada sam
> konvertovao jpg-->gif veličina gif fajla je bila oko 3 * veća :(
Ajde reci samo kako si uopšte uspeo da uvuceš bilo šta sa JPG
extenzijom u GWS. Cak mi ih ni ne prikaze na ekranu.
devojke.1253saricl,
-> #1035, wizard> Pilule su najsigurnije... ;)
Jes a šta kad riba slabo podnosi (citaj ima smetnje) pilule
ondak ostaje samo kondom a to je kao kad ližeš sladole kroz
celofan, jeste hladno ali nije slatko.
devojke.1254ljubisha,
-> #1226, fancy> BANDIT - PIROMAN - FANCY - ...WHO' NEXT..?
Hm, sumnjam. Ti za razliku od navedenih imaš totalnu poDršku ovde
tako da od takvog koraka nema ništa. A i zašto?
>[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
A meni si rekao da sam defetista. :)
devojke.1255ljubisha,
-> #1227, fancy>[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije ritam da te pitam... ]
Misliš O O Da Baš tebe volim ja...? Ipak se radi o Dragani a ne o
Džeju. Zamisli kakve bi tek posledice bile da je on bio na slici. :>
devojke.1256ljubisha,
-> #1230, mavava> Ma.. otišao bih ja i da se ispovedim nego mi žao popa da se
> ne šlogira!:)
Jadnik, morao bi da se raspopi! :>
P.S. Mrzim popove. Svih boja i oblika.
devojke.1257ljubisha,
-> #1232, mikis>p.s. Izvinjavam se još jednom zbog povrede Ugovora, koji btw. još uvek nisam
>ni dobio, kao ni uputstvo.
Hoćeš, hoćeš. Možda već kolko danas. Možda ti ga lično dejanr donese.
devojke.1258ljubisha,
-> #1238, jevta> Gifove... Hm... vidim pokušavaš da podmetanjima po mailima animiraš ljude
>za SEX. No way, jedva čekam da otvore conferenciju sex, pa se tamo oživljavaj
>tj. iživljavaj, a ja tebi u inat neću da pratim tu temu!
???????????
>i šta ti znači ovo .\/. Da li je to žena sa jednom atrofiranom nogom, A ?
>Upravo, dajte SEX conf. ovom čoveku da ne davi više ovde.
Moram priznati da čovek ima maštu (možda malo nazadnu, ali Bože moj
:) ). I zašto davi?
devojke.1259ljubisha,
-> #1242, vujos> 100 % sigurno:
> Kondom + prekid snošaja ;>>>>
Misliš kondom + nema snošaja?
devojke.1260ljubisha,
Nisam odgovorio na poruku a sad me mrzi da tražim.
Trebalo bi da po apotekama ima da se kupi GRAMEX set za rano dokazi-
vanje trudnoće (odgovor za 5 minuta). Ja se snabdeo i ostala mi još je-
dna kutija kojoj nije istekla važnost tako da ne znam da li još ima da se
kupi. Inače proizvođač je INEP-DIJAGNOSTIKA tel/fax 618724. Požurite. :)
devojke.1261mdave,
-> #1238, jevta■> Gifove... Hm... vidim pokusavas da podmetanjima po mailima animiras
■> ljude za SEX. No way, jedva cekam da otvore conferenciju sex, pa
■> se tamo ozivljavaj tj. izivljavaj, a ja tebi u inat necu da pratim
■> tu temu!
Ljude nikad nije potrebno _animirati_ za sex. Mada ocigledno
ima izuzetaka.
■> i sta ti znaci ovo .\/. Da li je to zena sa jednom atrofiranom
■> nogom, A ? Upravo, dajte SEX conf. ovom coveku da ne davi vise
■> ovde.
Upravo, predocite postojanje teme _deponija_ OVOM coveku da ne
davi vise ovde.
■> P.S. Neka bude i moderator dajte mu sve privilegije, samo da obeca
■> da u ovu temu nece slati vise od 2 poruke nedeljno.
FaNCy, davaj disuser jevta.
PS. Ako si eventuanalno mislio da podpomognes otvaranje conf.,
"corav ti pos'o!".
devojke.1262mdave,
-> #1224, fancy■> [ ...a mi sad mozemo da se oprostimo od konferencije SEX... ]
XA, XA, XA !!! :)))))))
["...idemo dalje deco..."]
devojke.1263mdave,
-> #1246, pkaca■> Ne zelim da imenujem. Dovoljni su brojevi poruka koje cu,
■> nadam se, uskoro dostaviti.
Verovatno ce izaci u "Dugi", iza clanka o Dafinagejtu. :)
devojke.1264mdave,
-> #1254, ljubisha■> Hm, sumnjam. Ti za razliku od navedenih imas totalnu poDrsku ovde
■> tako da od takvog koraka nema nista. A i zasto?
A i ako hoce neko da ga izbaci, postavicemo uslov da mora da
zna sva znacenja reci "fancy". Nabrajace dok mu ne istekne
pretplata. ;)
devojke.1265mdave,
-> #1251, jovca.car■> SEX conf gubi bitku na svim poljima :(((
Ako, ako, sad cemo mi da srusimo most na Sutjesci ! :)
devojke.1266fancy,
-> #1245, pkacaŮŢ> %%% KO..?! RECI KO - imenom, prezimenom, ili userom, pa da vidimo koliko
ŮŢ> %%% ti je jak uzorak.
ŮŢ> Nema potrebe da navodim imena, dovoljno je pročitati poruke.
OK devojčice, kako želiš...
Umesto da bRuka padne na neke, pala je na sve...
Ja, jednostavno, takve paušalije ne podržavam, no ima nas raznih..:)
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1267fancy,
-> #1243, vujosŮŢ> [Nabrajanje gradova koji počinju istim slovom ....uffff ...jock....
ŮŢ> .... šta je ovo sa flopijem ? ... ;> ...e, ne mogu više.... ]
ŮŢ> ["...U napadu Zvezde su igrali 1979. godine...ufff, ne vredi...opet
ŮŢ> moram da mislim na nekog od politicara..."]
Maksa mi je juče dao dobru ideju..:)
Ajde da napravimo natječaj za najbolju misao koja se vrti po glavi u
kritičnim trenucima pred svršavanje, a u cilju "spuštanja lopte"..:)
*
Ajmo frajeri..:) !
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1268fancy,
-> #1247, pkacaŮŢ> %%% Gde..? Sa kim, ako smem da pitam..?
ŮŢ> Ova manguparija (jaoj meni :) sa sezama koja je pravila slične insinuacije
ŮŢ> i na vecin račun :)
Pa čula si valjda da "pas koji laje, ubiše Miloša"...
Sve je, brate - pardon, sestro, u poslovicama..:))
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1269fancy,
-> #1264, mdaveŮŢ> A i ako hoce neko da ga izbaci, postavicemo uslov da mora da
ŮŢ> zna sva znacenja reci "fancy". Nabrajace dok mu ne istekne
ŮŢ> pretplata. ;)
Ne, ono gore nije moj GIF (don't panic SysWhatevers..;)
Koga zanima, može da pročita sva značenja reči fancy.
.\/.
[ i ja sam čika Neša ]
fancydevojke.1270fancy,
-> #1255, ljubishaŮŢ> Misliš O O Da Baš tebe volim ja...? Ipak se radi o Dragani a ne o
ŮŢ> Džeju. Zamisli kakve bi tek posledice bile da je on bio na slici. :>
Ne, ne mogu da zamislim...
žak ni ja..;)
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1271fancy,
OK.
Prijave za grupu *Dragana* se primaju do 14h.
*
U vašem mailu mora da bude i jedan dobar razlog zašto želite u grupu.
devojke.1272fancy,
-> #1238, jevtaŮŢ> Upravo, dajte SEX conf. ovom čoveku da ne davi više ovde.
ŮŢ> P.S. Neka bude i moderator dajte mu sve privilegije, samo da obeća da u ovu
ŮŢ> temu neće slati više od 2 poruke nedeljno.
OK moram da neke stvari pojasnim, da mi ljudi ne bi više slali mailove
sa pitanjima "zašto te ovaj čovek mrzi..?"
*
Naime, Jevta je COOL tip, koji me u principu gotivi, i koji se (takođe
u principu) zalaže za conf. SEX. Takođe, on ima i simpatičan smisao za
humor, što možda novi ovde nisu još provalili...
Ali, Jevta ima i jedan problem.
Naime, suviše je blizak sa redakcijom ;) tako da sve što napiše mora da
izgleda i kao podrška redakciji (jebi ga, **log košta, pa nabavka
najnovijih programa, pa "sredi mi ovo, ja ću tebi ono"..;) tj. malo
pljuvanja po "sexistima" pa malo zavijene podrške, i tako to.
I još nešto, samo za Jevtu...
JA NE TRAčIM PRIVILEGIJE, JER NE čELIM NIKOM, NIKAD DA TO PLAĆAM.
Sorry matori, morao sam... otišao si malo predaleko.
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1273asterix,
-> #1220, mavava> seba da drpam za .... Brkovi mogu da se obriju (kako ti kažeš) a
> d... ne može da poraste! To je problem!
E pa matori ne kaže se džabe:
čena bez dupeta kao selo bez crkve...
devojke.1274asterix,
-> #1230, mavava>>> Ma naravno da možeš :), samo ne znam da li ćeš biti dobar
>>> vernik ;)
>
> Ma.. otišao bih ja i da se ispovedim nego mi žao popa da se
> ne šlogira!:)
Ma da ne bude 'Prota Rade koliko smo dali onoj prošle nedelje
za pušenje..?' ... 'Pa dali smo joj 50 dinara!' ;)
devojke.1275asterix,
-> #1194, mylos> **>>..btw, sta je bilo na onom gifu?
>
> Dragana Mirkovic gola na WC solji ;)
>
> P.S. NE vredi ;)) puno ljudi je vec skinulo tu photografiju !!!
Ja neću nikom da okačim taj gif na mail ako mi to bude tražio ;)
devojke.1276alien,
-> #1198, gremlin[]>> VAGINIZAM -> je nehoticni spazam vaginalnih misica usled
[] Onemogućen ako se javi pre odnosa, a ako se javi u toku...
[] Prava radost za komšije dok vas bolničari iznose onako na
[] gomili ;)
Ako sam dobro shvatio, radi se o grču.
žini mi se da sam negde čuo ili pročitao da se to
rešava zavlačenjem prsta na NoRMaLno mesto (da bi došlo
do opuštanja (vaginalnih mišića)).
Nenad
devojke.1277alien,
-> #1148, dejanr[] Mislim da bi svako, pre nego što pošalje ovakvu sliku, trebao
[] da se zapita kako bi se sam osećao, da ga neko ispotaje slika
[] u kupatilu i onda distribuira tu fotografiju okolo :(
Iako mi je krivo što si uklonio tu sliku (valjda sam dobro
shvatio ko je poništio?), smatram da si u pravu.
Krivo mi je što je obrisana jer će sada kružiti po mailovima
i grupama (a to je naporno ;) ) da ne bi neki korisnici ostali
uskraćeni za ono što smo mi brži videli. Informacija za one koji:
sliku nisu videli:
Slika je crno-bela, na njoj se nalazi osoba koja bi mogla
biti Dragana Mirković koja pokušava da zatvori vrata od kupatila
da je ne bi slikali i smeje se u stilu: 'baš si (ste) šaljivčine'.
Ima šeširić i gole grudi (i nisu neke, na plakatima koji se mogu
videti po gradu (ne gledam 'Palmu') su verovatno koristili vatu
ili tako nešto za popunjavanje odeće). Sve u svemu, niste mnogo
propustili. Slika je zanimljiva samo zbog toga ko se nalazi na
slici, ali...
To je ipak zadiranje u privatnost.
Posebno mi je drago to što je ovo jedini (valjda jeste?)
gif koji je uklonjen sa Sezama... Pokazalo se da nema cenzure
po pitanju 'odvratnosti' onoga sto je na slici (tu je odgovornost
na onome ko DLuje sliku (niko ga ne tera)), a bilo je odvratnih
gifova (vrlo je verovatno da je u pitanju montaža). Ne cenzuriše
se ni sex ni seksualnost na slici. Brisanje ove slike, po meni,
nije bila cenzura.
Zamislite kako sledećeg petka u klubu svi donose foto
aparate i samo čekaju da neko uđe u WC. Glupo zar ne?
Zamislite da neko vašu privatnu poštu stavi u javnu
konferenciju...
Očekujem da se ovi isti principi primenjuju u budućoj
temi u odgovarajućoj konferenciji.
Nenad
P.S. Malo sam odužio jer me grize savest zbog mog licemerja...
Požurio sam da nekim ljudima pokažem (i pohvalim se
šta imam! ;( ) sliku polugole Dragane Mirković.
Stvarno trula zanimacija... :(
devojke.1278alien,
-> #1226, fancy[] Okay, igramo prljavo..?
[]
[] BANDIT - PIROMAN - FANCY - ...WHO' NEXT..?
[]
[] .\/.
[][ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
Ne preteruj.
Nenad
devojke.1279alien,
-> #1233, mikis[] Pošto je ovo (još uvek) javna konferencija, ovim bi značilo da
[] je slanje svega ovoga do sada u suprotnosti sa Ugovorom (a
[] možda i zakonom?). Međutim, za zatvorene konferencije ništa se
[] ne kaže. So... ;)
Onde nije bio problem u poruci, nego u fajlu koji je vezan
uz nju.
Pitanje obscenosti u porukama (dakle: u pisanom delu) je
stvar slobodnog sudijskog uverenja i ono je do sada bilo veoma
liberalno (nemam primedbi :) ). Ipak, smatram da je jedino zaista
razumno rešenje ovog pitanja otvaranje 'tajne' konferencije
kojoj bi se pristupalo na sličan način kao VICEVIma (pre neki
dan sam se baš namučio dok se nisam setio kako se pristupa toj
konferenciji (starost, senilnost... ;) )).
Redakcija skida odgovornost sa sebe, a mi dobijamo
ono što želimo :).
Hmmm... (deep thinking) Da li bi slika bila obrisana
da je okačena u VICEVI:sexy?
Nenad
devojke.1280princess,
┌─────────────────────┐
│ Prostitucija u Rimu │
└─────────────────────┘
Za vreme vladavine Anka Marcija, Flora je bila poznata prostitutka u Rimu.
Od muza je nasledila veliko imanje. Kao udovica, i pored velikog bogatstva,
ponovo se odala poslu iz devojackog doba i dalje povecavala svoje
bogatstvo koje je u oporuci ostavila Rimu. Senat je primio nasledstvo
i u cast Flore svake godine, slavile su se svetkovine: florealije!
Na taj dan bi povorka prostitutki krenula u cirkus maksimus, pracena
muzikom. Skinule bi sa sebe velove i gole stajale u masi, ljubile
se, mazile ...tek kasnije bi se prikljucili muskarci!
Slicne svetkovine odrzavale su se u cast boga Priaposa (bog muske
snage, a njegov simbol: muski poni organ).
Rimske prostitutke su upisivane u zvanicne spiskove i svaka je imala
pseudonim (da ne bi osramotile porodicu kojoj su pripadale){ u conf.
sex. koju izgleda necemo dobiti zbog primitivnosti, nekreativnosti,
rigidnosti itd. vladajucih krugova - diktatura (!!) mogli bi
diskutovati o kontradiktornosti morala po pitanju
sexualnosti...verujem da bi bilo zanimljivo }
E, rimljani su bili surovi: ko se jednom bavio prostitucijom, uzalud
je napustio svoje zanimanje i ziveo najpoboznijim i "najmoralnijim"
zivotom, nikada sa spiska nije bio brisan, i nikada se nisu
zaboravljala ona ogranicenja o koriscenju licnih prava koja su bila
propisana za prostitutke i njihovo potomstvo.
Car Neron je svoj zivot potpuno bio po svetio bludu i prostituciji.
Bio je stalni posetilac najmracnijih javnih kuca, prerusen! Jednog
svog mladog roba u koga se bio zaljubio, proglasio je caricom i javno
se vencao s njim. O ovome Svetonije ovako obavestava potonja
pokolenja: " Sporus je bio divan mladic. Neron se smrtno zaljubio u
njega i zalio je sto mladic nije devojka. Da bi svojoj zelji dao vid
istinitosti osakatio je nesrecnog mladica. Posto mu je odredio miraz i
ukrasio ga verenickim velom, uzeo ga je za zenu uz javne svecanosti.
Neronova ljubav je dugo trajala. Sporus je nosio caricine haljine ".
Drugi rimski car: Heliogabal (preteca komunjarizma ;>)
On je uredio jvane kuce u carskom dvoru i pokazivao je naklonost prema
svestenicama placene ljubavi. Pozvao je sve prostitutke Rima u jednu
od svojih palata i sam je pretsedavao skupu. Prisutne je oslovljavao
sa "drugovi" i raspravljao je o aktuelnim problemima prostitucije i
razvrata. Zatim je, obucen u zensko odelo, odrzavao vaterni govor
svojim slusaocima. Stajao je go u kapiji javne kuce koja se nalazila u
njegovom dvoru i kao prostitutka pozivao prolaznike da svrate kod
njega. Primao je novac od svojih partnera i javno se hvalisao
prihodima od ovog zanimanja. Jednog svog ljubavnika hteo je zbog
njegovog divnog tela proglasiti prestolonaslednikom.
devojke.1281princess,
Prostitucija u Japanu
══════════════════════════
Prema jednom anonimnom engleskom autoru, broj devojaka smestenih u oko
20 000 javnih kuca dostize pola miliona, a isti je, ako ne i veci.
broj onih koje ovaj posao obavljaju tajno. Javnih kuca ima po luckim
gradovima, po selima i njihova imena su: joshivara, joujova, kourumou.
Ove kuce su obicno najlepse u mestu. Cesto su povezane sa hramom a
ujedno su i drzavne ustanove. Prostitutke u Japanu pripadaju posebnoj
kasti koja je nastala pre nekoliko vekova i nalazi se pod zastitom
zakona i obicaja. Drzavni organi otkupljuju mlade devojke, nauce ih
raznim umetnickim vestinama i tako ih pripreme za njihovo buduce
zanimanje. Devojke su obicno deca siromasnih roditelja ili sirocad. U
27-oj godini zivota one ponovo sticu licnu slobodu, ako putem otkupa
ili udaje ne odu ranije iz javne kuce. U Japanu se prostitutka veoma
lako udaje. Siromasni Japanci se vrlo cesto zene devojkama iz javnih
kuca, jer japanskog muskarca ne sablaznjava prostitucija. Oni ne
optuzuju devojke vec njihove roditelje koji su pod pritiskom
siromastva naveli devojke na takav zivot. Japanci nazivaju prostitutke
"vremenskim suprugama". Prostitutke su duzne da u odredjenom kraju
grada, i ne smeju da se pojavljuju na drugom mestu. Ako su nekim
porodicnim poslom prinudjene da napuste svoje boraviste, moraju da
ideu u pratnji organa vlasti. Pored ovoga u Japanu egzistira i tajna
prostitucija. Vlasnici javnih kuca udruzuju se u zatvoreni ceh, biraju
svog sefa koji vrsi nadzor nad sprovodjenje policijskih propisa. U
Tokiju ima mnogo takvih cetvrti...najcuvenija je Joshivara, deo grada
oivicen jarkom koji se moze preci samo preko jednog mosta. U ovom
gradu zivi oko 3000 prostitutki.
PS zelela bih da diskutujemo o psiholoskom profilu prostitutki u
buducoj conf. jer tema: devojke, zaista nije adekvatna. Imam ideju da
intervjuisem prostitutke i prenesem na sezam zanimljivosti! (a gde da
prenesem?) Hoce mi neko pomoci?
devojke.1282bojt,
-> #1267, fancy>> Ajde da napravimo natječaj za najbolju misao koja se vrti po glavi u
>> kritičnim trenucima pred svršavanje, a u cilju "spuštanja lopte"..:)
Smilja Avramov.
;)
devojke.1283markom,
-> #1267, fancy█*█ Ajde da napravimo natječaj za najbolju misao koja se vrti po glavi u
█*█ kritičnim trenucima pred svršavanje, a u cilju "spuštanja lopte"..:)
Mrtva mačka ;)
devojke.1284djelovic,
-> #1035, wizard> Pilule su najsigurnije... ;)
Jesu! Prema statistikama, pilule su sigurnije i od kondoma. Nažalost, imaju
sporedne efekte...
> treba i da vode zapisnik za vreme istog, da nisu nešto
> zaboravili od svega što je bilo na dnvnom redu... Naravno, pre
Captains log? :)
devojke.1285fancy,
-> #1244, bojtŮŢ> Hmda. ;) Doduše, samo sam se ja bacio... ;)
Ej Bojt,
...
bRuka..;)
*
Moderator, a juri droce okolo... A kamo čist lik i delo druga
moderatora..?
*
Što reče jednom Zqusovac: "Ne mrzim te zato što si pedofil, nego zato
što si uspešan pedofil..:))"
.\/.
[ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
devojke.1286fancy,
-> #1274, asterixŮŢ> za pušenje..?' ... 'Pa dali smo joj 50 dinara!' ;)
Verovao ili ne, ali vic je krajnje aktuelan..!
Naime, tarifa za jedan snošaj, onako s nogu, u haustoru, je ovde u
mom kraju, na štajgi, upravo 50 din. Mislim da je isto toliko za
pušenje u kolima.
Mada, ne bih nikom preporučio da se odvoji od love na taj način jer
su prostitutke stvarno zadnji nivo. Totalni grobovi, što uostalom
znaju i oni koji svraćaju do mene i vide ih kako se šetkaju ispred
ulaza. Strašno je to kad su najbolje ribe koje se bave time u stvari
frajeri, travestiti.
Zanimljiv podatak - oko 60% mušterija nema pojma da je radilo radnju
sa muškarcem. (pušenje ili NoRMaLno) Onih par koji na svoju nesreću
saznaju i pobune se, bivaju pretučeni od strane makroa koji su tu u
blizini, čemu sam i lično prisustvovao par puta. Principi posla.
Pre 3-4 godine, Likana, Šemsa, Greta, Sanela i još jedan (jedna?)
čijeg se imena ne mogu setiti, (ekipa travestita) bili su izuzetno
popularni među beogradskim taksistima, sad im ide nešto lošije, (puno
novih faca - izbeglica, koje su drastično spustile cenu) pa su se
prebacili nešto niže, na ugao Mihajla Bogićevića i Gavrila Principa.
E, da... dva puta sam video Sanelu u akciji kako šutira neke nesrećne
ljake kojima se nije svidelo što im je frajer (!) popušio, i to moram
priznati izgleda fantastično..:) Zamislite priliku od oko 190cm u
miniću (priznajem, izgleda sjajno kad hoće..:) sa sve štiklama, koja
onako muški lema nesrećnu mušteriju..:))))) Murija uglavnom nema puno
posla, jer se pazar deli skoro na ravne časti. Mir u kući.
Izvinite ako sam vas udavio, ali šta da radim kad živim (zlobnici
kažu /..i radim../ ;) na štajZi..:)
.\/.
[ i ja sam čika Neša ]
devojke.1287maksa,
-> #1282, bojt>> Smilja Avramov.
... ne verujem da je iko spreman da rizikuje trajnu impotenciju.
devojke.1288fancy,
-> #1251, jovca.carŮŢ> Počela je kontraofanziva :(
ŮŢ> SEX conf gubi bitku na svim poljima :(((
NO WAY!
Komoderatori poručuju:
*
"Izdali me prijatelji
izdao me brat,
Izgubila sve sam bitke,
al' još vodim rat..!"
(samo za članove redakcije) by Šemsa Suljaković
.\/.
[ Video sam golu Draganu..! ]
devojke.1289fancy,
-> #1281, princessŮŢ> PS zelela bih da diskutujemo o psiholoskom profilu prostitutki u
ŮŢ> buducoj conf. jer tema: devojke, zaista nije adekvatna. Imam ideju da
ŮŢ> intervjuisem prostitutke i prenesem na sezam zanimljivosti! (a gde da
ŮŢ> prenesem?) Hoce mi neko pomoci?
Znaš valjda gde je najbolji izbor..;)
( A znaš i ko bi ti mogao pomoći...)
Nego mislim se ja da bi zanimljivija priča bila sa travestitima..?!
(ove gancy dole jedva da znaju i da govore..;)
.\/.
[ Video sam golu Draganu..! ]
devojke.1290fancy,
-> #1280, princessŮŢ> { u conf. sex. koju izgleda necemo dobiti zbog primitivnosti,
ŮŢ> nekreativnosti, rigidnosti itd. vladajucih krugova - diktatura
ŮŢ> (!!) mogli bi diskutovati o kontradiktornosti morala po pitanju
ŮŢ> sexualnosti...verujem da bi bilo zanimljivo }
Mogli bismo, ali...
Ma taj moral je čudo jedno, ja sam to oduvek tvrdio..;)
*
Anyway, tekst ti je super, nastavi..:) !
.\/.
[ Video sam golu Draganu..! ]
devojke.1291jevta,
-> #1272, fancy> OK moram da neke stvari pojasnim, da mi ljudi ne bi više slali
> mailove sa pitanjima "zašto te ovaj čovek mrzi..?"
:))))))))))))))))))))))))))
> Naime, Jevta je COOL tip, koji me u principu gotivi, i koji se
> (takođe u principu) zalaže za conf. SEX. Takođe, on ima i
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
> simpatičan smisao za
Važno je da se o SEXu priča......
> Naime, suviše je blizak sa redakcijom ;) tako da sve što napiše
Da nećeš još da me strpaš u DS ??? Znaš ono... blizak onima, ali gaji i
ove........
> JA NE TRAčIM PRIVILEGIJE, JER NE čELIM NIKOM, NIKAD DA TO
> PLAĆAM. Sorry matori, morao sam... otišao si malo predaleko.
Hm... daleko, predaleko ? Pa, predaleko bi bilo da organizujem na
Terazijama demonstacije protiv čika Chede, a sa mojim 'vezama' znaš da
bih dobio dozvolu za održavanje istih........... ;)
> [ ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... ]
Od koje konferencije ? Sex konferencije ? 'ajde 'leba ti, pa neko iz
uprave reče da je priliv poruka o određenoj temi uslov za otvaranje
iste. Dakle, pišite, svaki dan po 50-tak poruka i za dva-tri meseca ,
eto teme, posle i konferencija, a jednog dana ko zna, možda i
S (exual) E (ducation) Z (est) A (chievement) M (ultifarious enjoyments)
devojke.1292jevta,
-> #1258, ljubisha> Moram priznati da čovek ima maštu (možda malo nazadnu, ali Bože
> moj :) ). I zašto davi?
Jerbo, grata superveniet quae non speratibur hora.
devojke.1293jevta,
-> #1261, mdave> Ljude nikad nije potrebno _animirati_ za sex. Mada ocigledno
> ima izuzetaka.
Sure, didn' you know ?
> Upravo, predocite postojanje teme _deponija_ OVOM coveku da ne
> davi vise ovde.
Isti ne prati istu jer tamo m(e) dave ;)
> FaNCy, davaj disuser jevta.
pOd UrGeNtnO.
> PS. Ako si eventuanalno mislio da podpomognes otvaranje
> conf., "corav ti pos'o!".
NIje mi cilj da pomognem otvaranje iste, ni da odmognem, već da se o
njoj priča, a 'vreme' šta donese ?
devojke.1294steva,
-> #1219, mavava
> Kako, kakve to veze ima? Zamisli da te neko uči kako da se
> čuvaš od AIDS-a i nakon toga kad se pojavi slučaj u praksi
> zbriše glavom bez obzira.
Ona moja poenta o literaturi odnosila se na izobrazovanje glede seksa,
a ne veneričnih bolesti i AIDSa. Ako fasuješ sidu čisto sumnjam da će
neka literatura da ti pomogne :))
U principu, licemerno je okrivljavati ljude za nešto ako bi ti sam
postupio na isti način.
Inače, svojevremeno mi je za vizu bio potreban AIDS test i dva puta sam
provodio par sati sa sidašima u čekaonici (ja nisam zbriso :))). Ti su
ljudi jako nesrećni, najviše zbog naših reakcija (mada ne treba
zanemariti ni neizbežnu skoru smrt ;) ).
A ja se doktorima i sestrama stvarno divim. Ono odeljenje tamo je
sačuvaj Bože.
devojke.1295steva,
-> #1216, cnenad> Što je dokazalo kolike su neznalice. :(((
Pa poljubi se ti sa njim, Ajnštajne :>
devojke.1296mdave,
-> #1267, fancy■> Ajde da napravimo natjecaj za najbolju misao koja se vrti po glavi
■> u kriticnim trenucima pred svrsavanje, a u cilju "spustanja
■> lopte"..:)
Ubedljivo najbolja misao :
" [ ...a mi sad mozemo da se oprostimo od konferencije... ] "
devojke.1297mdave,
A da li bi mogao draganin gif da ostane u temi pod uslovom da
se mikis slika u istoj pozi ? :)
devojke.1298mdave,
-> #1288, fancy■> "Izdali me prijatelji
■> izdao me brat,
■> Izgubila sve sam bitke,
■> al' jos vodim rat..!"
"Davala ne davala, umreces svejedno"
["dacu, dacu, 'ocu nego sta cu!"]
devojke.1299mdave,
-> #1293, jevta■> NIje mi cilj da pomognem otvaranje iste, ni da odmognem, vec da se
■> o njoj prica, a 'vreme' sta donese ?
Ako cemo tako da razgovaramo, ti si klempav ! ;)
devojke.1300mdave,
-> #1291, jevta■> Od koje konferencije ? Sex konferencije ? 'ajde 'leba ti, pa neko
■> iz uprave rece da je priliv poruka o odredenoj temi uslov za
■> otvaranje iste. Dakle, pisite, svaki dan po 50-tak poruka i za
■> dva-tri meseca , eto teme, posle i konferencija, a jednog dana ko
■> zna, mozda i
Meni devojke redovno zauzimaju 40% konferencijskih poruka. ;)
devojke.1301mdave,
-> #1271, fancy■> Prijave za grupu *Dragana* se primaju do 14h.
A sta mislis da otvorim "Dragana II" da bi razmenjivali poruke
u slucaju velike navale ljubitelja gorepomenute ?
devojke.1302mdave,
-> #1280, princess■> sex. koju izgleda necemo dobiti zbog primitivnosti, nekreativnosti,
■> rigidnosti itd. vladajucih krugova - diktatura (!!) mogli bi
Ex, naterala si me da pocnem da prepisujem Vujakliju u Norton
Guide. :)
[UPRAVA (fr. upravauox) gradj: upraviti zidove prema krovu; mat:
rekurzivna prava; soc: oblik sekte; sez: suprotno od sex conf.]
devojke.1303mdave,
-> #1281, princess■> Imam ideju da intervjuisem prostitutke i prenesem na sezam
■> zanimljivosti! (a gde da prenesem?) Hoce mi neko pomoci?
Kako se stvari (ne) krecu, izgleda jedino da ih dovedes u
petak u klub.
devojke.1304dcolak,
-> #1224, fancy│ ŮŢ> Obično onaj koji je fer posle kuka, bar mi tako rekoše ;)
│ Dobro su ti rekli.
│ Ali mirno spava.
Zašto ti ne verujem? Hm...
Sledge DAMMIR!
---
* SHBBS * It's much more bad than we think
devojke.1305dcolak,
-> #1193, spantic│ NIje to ništa. Samo da si video reakciju sveta, pre svega
│ ženskog na žurci za Novu 1993. kada je neko pustio glas za
│ jednog momka da ima AIDS ;) A oni se prethodno ljubili sa
│ njim :))
Da je bila moja žurka, izleteli bi kroz zatvorena vrata...
Prejudice, oh I like it so much... :>
Sledge DAMMIR!
devojke.1306dcolak,
-> #1242, vujos│ 100 % sigurno:
│
│ Kondom + prekid snošaja ;>>>>
A posle, zna se. Jooooj stoomaaak :>>> One bar nemaju problema sa
tim.
Nego, znate li za slučaj kad je devojčica zatrudnela a pri tome
ostala nevina? ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.1307dcolak,
-> #1214, markom│ žek malo. I one ostale devojke su devojke kao i Dragana Mirković, e sad što
│ je ova _estradna zvezda_ ne znači da je nedodirljiva, ccc
Upravo tako. Svi oni gifovi, niko ne zna da li su oni snimljeni sa
dozvolom aktera ili ne. Pa opet, "redakcija" se nije javila u tim
slučajevima. HM!
No, ne vredi misliti... Jedino što se nameće je:
REDAKCIJA VOLI DRAGANU! :>>>
Sledge DAMMIR!
devojke.1308dcolak,
-> #1250, dejanr│ Složićeš se, nadam se, da nije isto ako je okačena slika neke porno glumice
│ koja je te slike snimala za pare, i nekoga ko je krišom (?) slikan u
Kako znaš da su to baš porno glumice, a ne neke slobodnije devojčice
koje žele da uslikaju svoje partnere?
Sledge DAMMIR!
devojke.1309dcolak,
-> #1198, gremlin│ Onemogućen ako se javi pre odnosa, a ako se javi u toku... Prava
│ radost za komšije dok vas bolničari iznose onako na gomili ;)
:)) Treba biti pripremljen, i držati špric ispod kreveta ;)
Da, mnogo je lepše kada devojčica zna da kontroliše rudnik ;)
Hm, mislim da su sinonimi zastranili? :))
Sledge DAMMIR!
devojke.1310dcolak,
-> #1234, cdragan│ Malopre gledah jednu od epizoda "Crne Guje" u ratu. To je ona kad
│ se prijavljuje zajedno za Džordžom za avijaciju. Instruktor
│ objašnjava :
Kako beše 20 minuters? :>>
Sledge DAMMIR!
devojke.1311dcolak,
-> #1246, pkaca│ Ne želim da imenujem. Dovoljni su brojevi poruka koje ću,
│ nadam se, uskoro dostaviti.
Zašto da ne imenuješ? Ako daš brojeve, svako može da skoči i vidi
ime, a bez broja jock ;)
Sledge DAMMIR!
---
* SHBBS * Dosta sa prefinjenošću, tako vam pornografije!
devojke.1312dcolak,
-> #1253, saricl│ Jes a šta kad riba slabo podnosi (citaj ima smetnje) pilule
│ ondak ostaje samo kondom a to je kao kad ližeš sladole kroz
│ celofan, jeste hladno ali nije slatko.
Nije problem u tome (sa kvalitetnom oplatom), već u konstantnom
prekidanju igre, i obavljanju rituala pre nastavka...
Sledge DAMMIR!
devojke.1313jevta,
-> #1299, mdave>> Ako cemo tako da razgovaramo, ti si klempav ! ;)
???? 'oćeš gif da se uveriš da nisam. Al' samo ako 'oćeš da se menjamo.
devojke.1314ljubisha,
-> #1277, alien> Zamislite da neko vašu privatnu poštu stavi u javnu
>konferenciju...
Nema šta da zamišljam. To mi se desilo sa banditom nekada. Opet je
bilo dokazano da privatnost pošte niko ne štiti. :(
>P.S. Malo sam odužio jer me grize savest zbog mog licemerja...
> Požurio sam da nekim ljudima pokažem (i pohvalim se
> šta imam! ;( ) sliku polugole Dragane Mirković.
> Stvarno trula zanimacija... :(
Kolko znam ovde je poslat i arj sa 8 slika Madone u određenim pozi-
cijama (nisam ih uspeo pogledati) i nikom ništa. Ako je to ona ili oso-
ba koja podseća na nju zato i to nije obrisano. Kao, Madona nikad neće
biti u prilici da vidi da te slike postoje na tamo nekom bordu u YU i
niko se ne uzbuđuje. A kada se pojavi slika sa "Draganom" (????) onda
je to jako "opasna" stvar. Ili, čekaj, da možda oni iz uprave nisu
stvarno upoznati sa činjeničnim stanjem. Možda to stvarno i jeste Dra-
gana na slici!? Možda su tim činom brisanja ipak priznali da je to ona!?