devojke.1315ljubisha,
-> #1288, fancy> (samo za članove redakcije) by Šemsa Suljaković
Za društvo u uglu (tj. članove redakcije)
Oduvek sam želeo dobro svima
želela sam svakom da sreću ima
ali ima ljudi koji loše vrate
ali ima ljudi koji slabo pamte
Nek puknu dušmani, nek puknu dušmani
ja i dalje volim ceo svet
volim rujno vino volim plave oči
volim kad od lipe zamiriše cvet
by Sinan, Šemsa, Dragana, Mile
devojke.1316ljubisha,
-> #1292, jevta> Jerbo, grata superveniet quae non speratibur hora.
Nekad bih ti rekao "I ja tebi!" ali danas neću. Profinio sam se.
devojke.1317ljubisha,
-> #1306, dcolak> Nego, znate li za slučaj kad je devojčica zatrudnela a pri tome
ostala nevina? ;)
A sad ozbiljno. Da, i šta je tu čudno?
devojke.1318zkehler,
-> #1282, bojtŔ Ajde da napravimo natječaj za najbolju misao koja se vrti po
Ŕ glavi u kritičnim trenucima pred svršavanje, a u cilju
Ŕ "spuštanja lopte"..:)
Margit Savović.
ZK
devojke.1319pneman,
Evo i mog doprinosa sex dir-u i konferenciji :)
NELE
sextris.arjdevojke.1320pneman,
-> #1319, pneman
Evo drugog dela SEXTRISA.A01
sextris.a01devojke.1321pneman,
-> #1319, pneman
Evo treceg dela SEXTRISA.A02
porntris.a02devojke.1322pneman,
-> #1319, pneman
Evo 4. dela SEXTRISA.A03
pozdrav,NELE.
sextris.a03devojke.1323dejanr,
-> #1308, dcolak>> > Složićeš se, nadam se, da nije isto ako je okačena slika neke porno
>> > glumice koja je te slike snimala za pare, i nekoga ko je krišom (?)
>> > slikan u
>>
>> Kako znaš da su to baš porno glumice, a ne neke slobodnije devojčice
>> koje žele da uslikaju svoje partnere?
Mislim da imaš pravo, trebalo bi preispitati sve GIF-ove i pobrisati sve
one u čijoj pratećoj dokumentaciji ne piše da su PD/SW :)
devojke.1324woody,
-> #1323, dejanr=-> Mislim da imas pravo, trebalo bi preispitati sve GIF-ove i pobrisati sve
one u cijoj pratecoj dokumentaciji ne pise da su PD/SW :)
Odgovor ti nije los, ali mislim da postoje i bolja resenja tekuceg
problema. Ako smislis i neko takvo, slazem se sa :) na kraju recenice.
Best regards,
WoodWorker
devojke.1326mdave,
SAD JE KEBA TAMO GDE TREBA
Sanjao sam da ti pišem sve o sexu ja,
Em Hd Em
sanjao sam da je bila konferencija,
Em Hd Dd Gd (na Dd počinje ritam sekcija)
ljubavi moja, ljubavi bajna, tugo beskrajna,
Cd Dd Gd
FaNCy piše *uzama tagline rastanka.
Am Hd Em
Uprava je uvek bila fleskibilna sva,
sad kad treba biti tvrđi, ona to ne zna,
Upravo moja, budi tvrda, budi NoRMaLna,
vrati nama lepog gifa gde je Drogana.
Sad nas ima, proletera, kao virusa,
sad nas ima baš poveca populacija,
samo fali, samo fali, konferencija,
čak i princess će da piše i bez tačkica.
devojke.1327dior,
-> #1275, asterix>> Ja neću nikom da okačim taj gif na mail ako mi to bude
>> tražio ;)
Odlično. Evo, nemoj prvo meni ;)
devojke.1328mikis,
-> #1197, gremlin+> Ma neee, nisi me razumeo. Mislio sam da neko iseče iz Sabora i sl.
+> glavudže recimo Drogane i Džeja, i u nekom od "obrazovnih" časopisa
+> pronađe scenu gde bi se ovo dvoje uklopili. Ja bih na sebe preuzeo
+> zadatak skeniranja, retuširanja pomenutih i kačenje GIF-a ovde. ;)
Zaboravi na to. U suprotnosti je sa Ugovorom.
devojke.1329mikis,
-> #1240, zkehler+> Mislim da je "redakcija" prilično licemerna. Kroz razne konferencije
+> protrčalo je dovoljno GIF-ova slične sadržine da se može napraviti film.
Lepo ja rekoh da je ovo veća gadost i od chocolat.gif ;)
devojke.1330index,
-> #1306, dcolak> Nego, znate li za slučaj kad je devojčica zatrudnela a pri tome
> ostala nevina? ;)
Ah, da, čitao sam o tome. Bilo je to pre nekih 1995 godina i
jednog meseca, čini mi se. ;)
ciLa.
# SEX is natural, SEX is good, everybody know it, everybody should #
devojke.1331zizic,
-> #1252, saricl> Ajde reci samo kako si uopšte uspeo da uvuceš bilo šta sa JPG
> extenzijom u GWS. Cak mi ih ni ne prikaze na ekranu.
Ne prikaže ti ime fajla u spisku ili ti ne prikaže samu sliku ?
Ako je ovo prvo, imaš neku stariju verziju GWS (ne sećam se kad je ubačen
i JPG - ne tako davno, čini mi se- ako nemaš verziju 7.0, nabavi je).
Ako je ono drugo, verovatno nemaš dovoljno RAM-a, ili je JPG od one
nestandardne sorte koju sam pomenuo u jednoj od prethodnih poruka).
Međutim najbolje bi ti bilo da probaš sa QPEG-om koji je stvarno fantastičan
viewer ( i najbrži koji sam do sada sreo ...)
devojke.1332mboban,
-> #1252, saricl**> > Zašto??? Pa dobri stari GWS nudi sasvim pristojnu konverziju
**> > u oba smera. Baš sam malopre to probao. Doduše, kada sam
**> > konvertovao jpg-->gif veličina gif fajla je bila oko 3 * veća :(
**> Ajde reci samo kako si uopšte uspeo da uvuceš bilo šta sa JPG
**> extenzijom u GWS. Cak mi ih ni ne prikaze na ekranu.
Ne bih želeo da zamaram ove ljude sa ovom diskusijom, ali mislim
da je zizic lepo objasnio kako postoji više JPG-ova, u šta sam
se i sam uverio. Jednostavno neke 'oće, neke neće.
Evo, zato u prilog šaljem jedan NoRMaLan GIF :) , a ti pokušaj da ga
konjvertuješ u JPG GWS-om. Dobićeš oko 40 kb JPG, ali će zato kvalitet
biti slabiji.
* mboban *
P.S. Ako koristiš YU slova, nemoj da mešaš :) , pogotovo kada je
jedna reč u pitanju.
< conf sex, one and only >
normalno.gifdevojke.1333fancy,
-> #1254, ljubishaŮŢ> A meni si rekao da sam defetista. :)
žoveku ponekad dođe da se zamisli i upita sebe "zašto li ja sve ovo
radim..? :(" a onda, dođu vedre misli :), i kad se setim kakve me sve
privilegije čekaju kao moderatora ;), dobijem novu snagu da izdržim i
istrajem u toj borbi... bla bla bla... sve za narod, bla bla bla...
...hvala majci, hvala ocu, hvala vam svima, bez vas..+++ATH no carrier
.\/.
[ Video sam golu Draganu na WC šolji! ]
devojke.1334fancy,
-> #1276, alienŮŢ> []>> VAGINIZAM -> je nehoticni spazam vaginalnih misica usled
ŮŢ> žini mi se da sam negde čuo ili pročitao da se to
ŮŢ> rešava zavlačenjem prsta na NoRMaLno mesto (da bi došlo
ŮŢ> do opuštanja (vaginalnih mišića)).
A do svega toga ne bi došlo da se odmah krenulo NoRMaLno..:)
.\/.
[ Video sam golu Draganu na WC šolji! ]
devojke.1335fancy,
-> #1326, mdaveŮŢ> SAD JE KEBA TAMO GDE TREBA
ŮŢ>
ŮŢ> Sanjao sam da ti pišem sve o sexu ja,
ŮŢ> Em Hd Em
Ej mdave, skinuo sam stvar..:)
Super je, ima potencijala za hit, samo je tekst tužan...
naročito onaj deo koji govori o rastanku sa *uzama..:(((
Imaš ti tu crtu melanholije u svojoj muzici...
.\/.
[ Video sam golu Draganu na WC šolji! ]
devojke.1336gremlin,
-> #1132, asterix>> žernost u pitanju. U ovom drugom slučaju treba stvari predočiti
>> na jedan pažljiv način i objasniti sve što treba (kao napr. da
>> nimalo nisi raspoložen za lutriju ;)
"Vidiš draga ja smatram da, da, da, a, a, a, a, aaaaaaaahhhh..."
"Mhhh, šta si hteo da kažeš dragi?"
"Uuuuuuuh, ma nema vezeeee..."
;)
Alex
devojke.1337gremlin,
-> #1139, mdave>> Sto bi rek'o Frederik Pohl:
The Gateway?
Alex
devojke.1338gremlin,
-> #1153, dcolak>> Tj. hoću da kažem, to i nije toliko strašno. Biti tata, so what?
Ma odlična stvar, onda bar ne moraš da paziš narednih nekoliko
meseci, milina jedna ;)
Alex
devojke.1339gremlin,
-> #1154, dcolak>> Zar to još uvek ide?
Jock ide, SCSI. :)
Alex
devojke.1340gremlin,
-> #1164, dragisha>> E čika Nešo, brkate, bradate i bilo-gdje-osim-kose-obrva-trepavica
>> dlakave prepuštam tebi :). Očituje se generacijski jaz, što b' rekli.
>> Ja nekako više volim izbrijano, nezgodno je kad se koja dlaka zaglavi
>> među zube, il' nedo bog zastane u grlu.
Beše valjda u Crvenom Banu: "Jao ku*** kome dlaka smeta".
Alex
P.S. žika Nešo, ako ti sva mlađarija bude ovako prepuštala maljavuše,
bojim se da ćeš morati da potražiš pomoć. Evo javljam se da pripomognem
u nevolji ;)
devojke.1341cnenad,
-> #1295, stevaŁŁŁ> Što je dokazalo kolike su neznalice. :(((
ŁŁŁ
ŁŁŁ Pa poljubi se ti sa njim, Ajnštajne :>
Zašto da ne, ako je u pitanju takav veseli trenutak. Bez obzira na sve,
sida se ne prenosi poljupcima, Isače Njutn ;>>>>>>>.
devojke.1342darone,
-> #1098, robert>> Uf... ja se uvek smrznem kad mi riba "u toku" kaže:
>>
>> -"OK je, možeš unutra..."
>> -"Jesi li sigurna???"
>> -"Ma jesam, možeš slobodno unutra..."
Kako uspeš da se ispovraćaš u istu? Bljak :))
devojke.1343cnenad,
-> #1323, dejanrŁŁŁ Mislim da imaš pravo, trebalo bi preispitati sve GIF-ove i pobrisati sve
ŁŁŁ one u čijoj pratećoj dokumentaciji ne piše da su PD/SW :)
Sjajan način za širenje prostitucije. Skineš SW porno GIF, ako ti svidi
pošalješ pare na naznačenu adresu i dobiješ mnogo više...pst. ;>
devojke.1344cnenad,
-> #1315, ljubishaŁŁŁ Za društvo u uglu (tj. članove redakcije)
Misliš, Poziciju ? :)
devojke.1345cnenad,
-> #1318, zkehlerŁŁŁ Ŕ Ajde da napravimo natječaj za najbolju misao koja se vrti po
ŁŁŁ Ŕ glavi u kritičnim trenucima pred svršavanje, a u cilju
ŁŁŁ Ŕ "spuštanja lopte"..:)
ŁŁŁ
ŁŁŁ Margit Savović.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
devojke.1346asterix,
-> #1268, fancy> Pa čula si valjda da "pas koji laje, ubiše Miloša"...
2 bed Miloš ded ? ;)
devojke.1347asterix,
-> #1276, alien> [] Onemogućen ako se javi pre odnosa, a ako se javi u toku...
> [] Prava radost za komšije dok vas bolničari iznose onako na
> [] gomili ;)
>
> Ako sam dobro shvatio, radi se o grču.
>
> žini mi se da sam negde čuo ili pročitao da se to
> rešava zavlačenjem prsta na NoRMaLno mesto (da bi došlo
> do opuštanja (vaginalnih mišića)).
I ja sam čuh za tu tehniku ali nešto nisam baš mnogo ubedjen
da ona 'radi'...
devojke.1348mikis,
-> #1303, mdave+> Kako se stvari (ne) krecu, izgleda jedino da ih dovedes u
+> petak u klub.
Odlična ideja, dobro bi nam došla (m)oralna podrška ;))
devojke.1349mikis,
-> #1306, dcolak+> Nego, znate li za slučaj kAd je devojčica zatrudnela a pri tome
+> ostala nevina? ;)
Ne, ali znam za devojku koja se, da bi ostala nevina, khmbrhm, znate
već šta, samo u pozadinu (što će reći, NoRMaLno ;)) :))
devojke.1350mikis,
-> #1318, zkehler+> Margit Savović.
:6 Fuj!!! No way, momentalno bi mi _moral_ pao ;))
devojke.1351mikis,
-> #1326, mdave+> SAD JE KEBA TAMO GDE TREBA
Care! Majstore! :)) I muziku si komponovao :)) Jos neko da napravi
modul od toga... :)))
devojke.1352edge,
-> #768, fancyYo! > U principu gasim muziku u "tom" trenutku, dok pre toga može da ide
Yo! > svašta od dobre muzike... Od Mamas & Papas do Pearl Jam...
Yo! > A što se tiče 2 unlimited, nisu ni oni tako loši...
Yo! > Ona viče: NO, NO... a ti trpaš "THERE'S NO LIMIT..!"
Probaj sa "Upside-Down" od Diane Ros.
devojke.1353edge,
-> #783, mdaveYo! > Mislim da je tu ipak Prince neprevazidjen : "Insatiable".
Yo! > Mada uvek moze da posluzi i "Blue Powder" - Vai, naraFski.
Može i ono Sexy MF, ali moj predlog su 2 Live Crew .
devojke.1354edge,
-> #882, dcolakYo! >│ AIDS ne bira već ti biraš, ako stupaš već sa nekim nepoznatim u
Yo! >│ kontakt onda je kondom o.k. ali sa devojkom .....! Nema smisla.
Yo! > Koliko meseci posle upoznavanja sa novom devojkom vodiš ljubav?
Yo! > Posle 3 meseca? Da li idete na testiranje? AIDS ne bira...
Zato nadješ nevinu pa možeš odma', mada...nikad se ne zna;)
devojke.1355edge,
-> #1073, pakiYo! > pouzdanije informacije, jer stvarno ne želim da bilo kada, bilo
Yo! > kojoj devojci ili sebi upropastim ostatak života...
čivot, šta je to? I šta znači upropastiti život?
devojke.1356edge,
-> #853, mikisYo! > +> +> ŮŢ> Duboko? ;))
Yo! > +> Hmmm ...VLAčNO..?
Yo! > +> ...Sklisko...
Yo! > _žVRSTO_ :)
.!. -- Više od reži;)
devojke.1357edge,
-> #931, dragishaYo! > -> Kada devojka može da zatrudni? Koji su dani 'plodni', a koji ne?
Recimo 4 dana pre i 7 dana posle možeš da radiš šta hoćeš (mada
ne veruj nikome ništa;)). Ostale dane zaboravi da radiš bez zaštite.
Yo! > Ako je ciklus redovan, kritičan je 14-15 dan (mjereno od početka
Yo! > menstruacije) i dva prije njega i jedan poslije. Ova dva prije zato
Yo! > što spermatozoidi mogu da prežive do 48 sati :).
Zar dva dana pre nije malo kasno za oplodnju?!
devojke.1358edge,
-> #958, dcolakYo! > Zar to nije grozno, pa ljudi sa pre-come fluidom ne mogu da vode
Yo! > ljubav bez prezervativa, tj. ne mogu da računaju na ono "povućiću
Yo! > se na vreme," jer njima vreme biva odmah uskraćeno...
Kako proveriti da li si "srećnik"? Isprobati pa dobiti premiju
za 9 meseci;>
devojke.1359edge,
-> #987, djelovicYo! > Ne, kod 70% muškaraca izlazi u osetnim količinama. Kod 30% u veoma
Yo! > malim.
Zar imam nekakve veze ako je količina mala? Verovatnoća je ista
(50-50)
devojke.1360edge,
-> #946, daroneYo! > Problem nastaje u slučaju nestalnosti frekvencije menstruacije, ali
Yo! > i za to ima kvaka: u danima ovulacije (izbacivanja jajne ćelije)
Yo! > temperatura tela kod žena (jok, kod muškaraca) se spušta (ili diže,
Yo! > važno je da se menja) za 0.8 celzijusa i dâ se meriti. To je jedna
Yo! > od kontraceptivnih metoda i više o njoj sigurno možete pročitati u
Yo! > svakoj boljoj knjizi koja obrađuje temu.
Ajde pojasni ovo. Jel' to znači ako se temp menja da može bez
onih "malih, ljigavih, odvratnih" kondoma?
devojke.1361edge,
-> #1035, wizardYo! > Pilule su najsigurnije... ;)
Možda za tebe, ali za ženski deo nisu baš preporučljive
(izazivaju neželjene efekte)
devojke.1362mpaunovic,
-> #918, markom> Razlika izmedu
> erotike i pornografije je ogromna ...
Svi to kazu ali kada treba tu razliku
definisati, onda nije lako.. jer sto je jednome
pornografija, to je drugome erotika i tako..
Bilo bi tu velikih problema oko
arbitraze, a vidim da se tu najvise sporova zametne,
ko da arbitrira i cije misljenje je merodavnije.
devojke.1363mavava,
-> #1249, dejanr>> Baš je pre neki dan bio, da tako kažem, skandal u nekoj
>> bolnici, mislim u Nišu, u kojoj je veći broj zaposlenih, ako
>> sam dobro razumeo, potpisao da neće da radi dijalizu nekoj
>> ženi koja je pozitivna na AIDS.
S' obzirom da je veoma interesantno pitanje fenomena zvanog
AIDS mislim da bi diskusija na ovu temu mogla da bude interesantna
i veoma korisna. Razloga za tako nežto ima puno, a iritirajuće je
je što sami strčnjaci tvrde da se virus ne može tek tako preneti
a sami se u praksi ne ponašaju tako. Bilo bi dobro da neko ovde
okači neki materijal na tu temu pa da pokušamo sami da izvučemo
neke zaključke.
E sad, nešto drugo. Dejane, drago mi je da si se uključio u
diskusiju i pokazao da redakcija nije ovde prisutna samo da bi
brisala GIF-ove kojima zaista i nije mesto na jednom BBS kakav
je Sezam. Uostalom i sam distributer Gif-a koji navodno predstavlja
Draganu je shvatio da je pogrešio i korigovao se.
I dalje smatram da uprava sezama nije protiv otvaranja konferencije
na temu sexa.
Slažem se sa činjenicama da pojedine poruke, pa i moje, nisu na potrebnom
nivou, ali mislim da je malo šale i vedre atmosfere potrebno da bi se
ljudi opustili i otvoreno uklučili u diskusiju.
Sa druge strane bilo je veoma dobrih poruka, što je po meni razlog
i dokaz da konfernciju na temu sexa treba otvoriti. Uostalom treba
pogledati poruke usera princess i videti da sam u pravu. Neka mi ne
zamere drugi koje nisam pomenuo.
Smatram da Sezam ne čine najboljim BBS-om njegov softver i uprava
nego i sami korisnici, svojim porukama, pomoći pri rešavanju problema,
raznim korisnim podacima itd.
Primeto sam da ti i takvi ljudi imaju interesovanja i potrebe za
otvaranjem konferencije na temu sexa, i ne treba zanemariti njihov
broj. Zašto im ne izaći u susret? Da li ići na drugi BBS samo zbog
toga što Sezam nema takvu konferenciju?
Dejane zamolio bih te da daš svoj komentar na ovu moju poruku
i ako ti nije teško na poruku pod brojem 9.858
Hvala.
pozdrav čika Neša.
devojke.1364fancy,
Stižu i telegrami podrške..:)))
Pored druge smene "C marketa" sa Banovog Brda, i pletilja iz Vranja,
stiglo je i dirljivo pismo pokreta "Omladinci Osmeha za Sex",
te vam ga ja u celosti prenosim:
=========================
28924 Za fancy 09.05.Pon 06:50
Od postmast 09.05.Pon 06:07 989 chr
---------------------------------------------------
From osmeh.fon.uni-bg.yu!ubbg.etf.uni-bg.yu!epantic Mon, 09 May 1994 06:07:23 C
ET remote from fon
Received: from fon by sezam.UUCP (UUPC/extended 1.11x) with UUCP;
Mon, 09 May 1994 06:07:23 CET
Received: from osmeh.fon.uni-bg.yu by fon.uucp id aa24799; 9 May 94 0:44 MET
Received: from by osmeh.fon.uni-bg.yu (XAA00282); Sun, 8 May 1994 23:46:51 -07
00
Date: Sun, 8 May 1994 23:46:51 -0700
From: epantic@ubbg.etf.uni-bg.yu
Message-Id: <199405090646.XAA00282@osmeh.fon.uni-bg.yu>
Apparently-To: fancy@sezam.yu
Dragi Cedomile,
zelim samo da ti kazem koliko mi je drago sto Uprava Sezama ne zeli da izadje
u susret tvom bolesnom perverznom umu i tvojoj zelji da Sezam postane
poligon za lecenje kompleksa isfrustiranih pervertita. Postoje mnogo bolji
nacini za zadovoljavanje poriva (idi u v
ideo klub i uzmi par kaseta, ili,
jos bolje, kupi sebi OVCU). Sex konf. bi na Sezam navukao samo jos vise tipova
kao sto si ti.
Pozdrav,
Spantic
-------------------------------------------28924---
.\/.
[ zašto? ]
devojke.1365sinfos,
Evo jedne lepe slike sa (.) (.) :)
dude.gifdevojke.1366stefan,
-> #1250, dejanr> Složićeš se, nadam se, da nije isto ako je okačena slika neke porno
> glumice koja je te slike snimala za pare, i nekoga ko je krišom (?)
> slikan u kupatilu.
Rad bih bio saznati na osnovu kog detalja ;) na slici se vidi da li je
na slici porno zvezda koja se slika za pare, devojka koju je slikao dečko
pa posle prebacio to na komp bez njenog znanja ili domaća folk zvezda koju
krišom slikaju dok najnormalnije sedi na wc šolji sa šeširom na glavi? :))
devojke.1367stefan,
-> #1277, alien> P.S. Malo sam odužio jer me grize savest zbog mog licemerja...
> Požurio sam da nekim ljudima pokažem (i pohvalim se
> šta imam! ;( ) sliku polugole Dragane Mirković.
Ne, licemerje je ovo što si sada uradio :) Dok si ljudima pokazivao gole
američke guze nije te grizla savest međutim kada se pojavila DrAgana tebe
počelo nešto da peče u stomaku ;) Da si se javio ranije možda bi dobio
besplatne karte za premijeru njenog filma ;)
devojke.1368maksa,
-> #1330, index>> Ah, da, čitao sam o tome. Bilo je to pre nekih 1995 godina i
>> jednog meseca, čini mi se. ;)
Nije zezanje, ovo je vrlo moguće - rastegljiv himen.
devojke.1369pinokio,
-> #1364, fancy===============================
9.1364 FORUM.11:devojke
fancy, 09.05.Pon 07:09, 1465 chr
---------------------------------------------------------
Stižu i telegrami podrške..:)))
Pored druge smene "C marketa" sa Banovog Brda, i pletilja iz Vranja,
stiglo je i dirljivo pismo pokreta "Omladinci Osmeha za Sex",
te vam ga ja u celosti prenosim:
=========================
28924 Za fancy 09.05.Pon 06:50
Od postmast 09.05.Pon 06:07 989 chr
---------------------------------------------------
Ode po drugi put private u public.......:(((( Dokle, dejaneR ?!
Nenad
devojke.1370mdave,
-> #1337, gremlin■> The Gateway?
Yap! :)
devojke.1371mdave,
-> #1363, mavava■> S' obzirom da je veoma interesantno pitanje fenomena zvanog
■> AIDS mislim da bi diskusija na ovu temu mogla da bude interesantna
Vidoh pre neki dan na (sk)Artu Jugoslovensku asocijaciju za
borbu protiv side. Jel' zapamtio neko broj ?
devojke.1372mdave,
-> #1356, edge■> Yo! > +> +> ŮŢ> Duboko? ;))
■> Yo! > +> Hmmm ...VLAZNO..?
■> Yo! > +> ...Sklisko...
■> Yo! > _CVRSTO_ :)
■>
■> .!. -- Vise od rezi;)
POSTENO. :)
devojke.1373mdave,
-> #1338, gremlin■> Ma odlicna stvar, onda bar ne moras da pazis narednih nekoliko
■> meseci, milina jedna ;)
'Ajde nemoj da se foliras; svi znamo da se gremlini
razmnozavaju vodom ! ;)
[bice conf. - imamo dva gremlina u temi: gremlin i sinfos
(real.gremlin)]
devojke.1374mdave,
-> #1333, fancy■> Coveku ponekad dode da se zamisli i upita sebe "zasto li ja sve ovo
■> radim..? :(" a onda, dodu vedre misli :), i kad se setim kakve me
■> sve privilegije cekaju kao moderatora ;), dobijem novu snagu da
■> izdrzim i istrajem u toj borbi... bla bla bla... sve za narod, bla
■> bla bla... ...hvala majci, hvala ocu, hvala vam svima, bez
■> vas..+++ATH no carrier
Hajde priznaj ! Bilo sinoc promiskuiteta, xa ?! ;)
[relax!]
devojke.1375mdave,
-> #1335, fancy■> Super je, ima potencijala za hit, samo je tekst tuzan...
■> narocito onaj deo koji govori o rastanku sa *uzama..:(((
■> Imas ti tu crtu melanholije u svojoj muzici...
Pa FaNCy, zna se da je najlepse posle plakanja, zar ne ? :)
Samo ih prvo treba rasplakati. ;)
["...ima, seceru, u zivotu i lepsih trenutaka....da....e bas to..."]
devojke.1376mdave,
-> #1351, mikis■> I muziku si komponovao :))
Nisam ja, nego Keba. :)
■> Jos neko da napravi modul od toga... :)))
Ma bolje da napravi modulu. :)
[vreme je da se stvar uzme u svoje ruke ;) ]
devojke.1378mdave,
BTW, pozovite markomov BBS ako ne mozete da izdrzite. Ima
konferenciju sex. Posle se osvezeni vratite u borbu. :)
PS. Ima na njegovom BBS-u jedna mLogo zanimljiva stvar.
Konferencija Trash gde je obavezno psovanje i pljuvanje tako
da se eliminise isto iz drugih conf. (Bilten za tu conf. je da
umres od smeha...tipa: Ko se bude drzao subjecta iz poruke
bice izbacen iz konferencije :)) )
devojke.1379steva,
-> #1341, cnenad> ŁŁŁ> Što je dokazalo kolike su neznalice. :(((
> ŁŁŁ
> ŁŁŁ Pa poljubi se ti sa njim, Ajnštajne :>
>
> Zašto da ne, ako je u pitanju takav veseli trenutak. Bez obzira
> na sve, sida se ne prenosi poljupcima, Isače Njutn ;>>>>>>>.
Divno je diskutovati sa elokventnim sagovornicima, dragi Alberte.
Poverovaću tvojoj teoriji tek kada je lično empirijski dokažeš, u šta
čisto sumnjam :>>>
devojke.1380spantic,
-> #1364, fancy> Stižu i telegrami podrške..:)))
> Pored druge smene "C marketa" sa Banovog Brda, i pletilja iz Vranja,
> stiglo je i dirljivo pismo pokreta "Omladinci Osmeha za Sex",
> te vam ga ja u celosti prenosim:
Pre nego što si ga lepo preneo mogao si da se raspitaš ko ga je i
poslao, a ne da mi u mailu izrazuješ nevericu, a ovde ga šalješ bez
takve naznake ;(
Odmah da se stvar razjasni. To NIJE pismo sa mog računa na UBBG-u
što znači da su kreteni opet našli neku rupu za fake mail, osim ako
nisu žrtvovali neki račun za ovo.
Dakle još jednom, ja sa ovim pismom nemam nikakve veze, a nadam se
i da ću originalnom pošiljaocu imati priliku da izrazim moje čestitke
u opipljivijem smislu.
devojke.1381bulaja,
-> #1250, dejanr│Složićeš se, nadam se, da nije isto ako je okačena slika neke porno glumice
│koja je te slike snimala za pare, i nekoga ko je krišom (?) slikan u kupatilu.
└───
Na neki način je potpuno isto! Te nazovi pevaljke, raznorazni džiberi,
primitivni smradovi i ostala stoka se bavi "poslom" koji se prljaviji i
od najgore prostitucije ili pornografske institucije. Dragane, Cece i
ostale što se vrte po raznim palmama i fontanama se od kurvi (tj. onih
koje se obično svrstavaju u tu grupu) razlikuju samo po tome što im ne
piše cena na čelu. A rade najgori i najprljaviji totalnog uništavanja
bilo kakve kulture u ovom je*enom varvarskom plemenu. NO MERCY for them!
Sa druge strane u ovoj zemlji još uvek nije donet zakon o zaštiti
privatnosti. Nije ni u nekim mnogo civilizovanijim zemljama, npr.
Engleskoj - tamo nije protivzakonito ako se recimo neki član kraljevske
porodice krišom slika u sličnoj pozi i to objavi u milion primeraka.
Prema tome ne postoji nikakvog osnova da držanje pomenute slike
("Dragana u go*nima") bude osnov za neke pravne probleme Sezama.
Smislite bolju priču za zaštitu trulog "morala"!
-> Ę? <-
devojke.1382mdave,
-> #1380, spantic■> Pre nego sto si ga lepo preneo mogao si da se raspitas ko ga je i
■> poslao, a ne da mi u mailu izrazujes nevericu, a ovde ga saljes bez
■> takve naznake ;(
Ok. Ja evo brze bolje obrisah moj odgovor.
devojke.1383princess,
Í──────────────────────Ě
║ Seksualne devijacije ║
║ HOMOSEKSUALNOST Í────Ż
Ë─────────────────Ż
[od lat. sexus - pol; deviare (od via-put) tj. skrenuti sa pravog puta i
gr. homos - slican, isti ]
Imenica "homosexualac" uglavnom se odnosi na osobe (muskarce ili zene) koje
su usvojile taj tip ljubavnog izbora kao konstantan, pocev od
adolescencije i u celom zrelom dobu.
Danas je osporeno da homosexualnost spada u sexualne perverzije;
termin perverzija se napusta zbog zbog izrazito pejorativnih moralnih
konotacija u prilog neutralnijih naziva kao sto su "poremecaji
sexualne orijentacije" ili "parafilije".
DSM III (1978) klasifikacija, potvrdjuje ideju, siroko rasprostranjenu
na Zapadu, da homosexualnost nije nuzno psihijatrijski poremecaj,
buduci da su mnogi homosexualci ocigledno zadovoljni svojom sex.
orijentacijom i pokazuju normlanu drustvenu adaptaciju. Kinsijevo
istrazivanje najavilo je tu tendenciju ustanovivsi postepeno
gradiranje (u 7 etapa) izmedju iskljucive heterosexualnosti i
iskljucive homosexualnosti. Po tom izvestaju iskljuciva homosexualna
orijentacija nadjena je kod 4% Amerikanaca a 13% je osetilo homosex.
zelje ali ih ipak nije ostvarilo. U poglavlju Psychosexual disorder,
DSM posvecuje odeljak o "ego-distonicnoj" homosexualnosti, a
kriterijumi za njeno utvrdjivanje zasnivaju se na psiholoskim
smetnjama takve osobe prouzrokovanim bilo "neprekidnim dozivljavanjem
nezeljenih homosex. excitacija, bilo odsustvom, nedovoljnoscu
heterosex. excitacija, sto onemogucava uspostavljanje zeljenog
heterosex. odnosa".
regresija: Homosexualci su i dalje "predmet" ismejavanja,
proganjanja, cak se i kaznjavaju od postojeceg zakonodavstva nekih
zapadnih zemalja :(!. Znam da je postojala diskusija na ovu temu u
conf: ci..volela bih da je obnovimo u novoj conf. sex (kojoj uprava
constantno daje negativnu konotaciju..zasto? verovatno zbog
izrazitog materijalizma koji je samo projektovani primitivizam!
ok ..da nastavim:
Klinicki, homosexualci pokazuju malo osobenosti u odnosu na
heterosexualce. Kada je rec o muskarcu, afektirana zenstvenost,
izazovni manirizam glasa i kretnji izostaju kod mnogih.
a) Neki homosexualci zive u stabilnim parovima, po uzoru na
heterosexualni brak, s istim pratecim pojavama (zapadanje u
malogradjanstinu, bracne scene) i istim asimetrijama (izmedju
autoriteta i podredjenosti, nezavisnosti i osporavanja samostalnosti),
a da pri tom ne postoji definitivna raspodela na uloge "muskarca" i
"zene". b) Neki homosexualci zive u "otvorenim parovima": jedan ili
oba partnera imaju avanture izvan para, eventualno i heterosexualne..
c) neozenjeni, bez grize savesti, imaju veliki broj sexualnih partnera
ili se prostituisu..(ovi su opasni!) cesto je rec o neobuzdanim,
bezbriznim mladim ljudima, dobro poznatim u specijalizovanim barovima
i cesto sexualno delikventnim (secate se onih iz "policijske
akademije")
d) cetvrta kategorija obuhvata usamljene, nespokojne, nezadovoljne
homosexualce koji se osecaju lose, tesko prihvataju svoju
homosexualnost i i osrednje su prilagodjeni drustvenim normama. Tesko
nalaze odgovarajuce partnere, tim pre sto pate od impotencije, prerane
ejakulacije ili anorgazmije. Poremecaji karaktera psihopatskog tipa
cesto pogorsavaju takvu sliku, kao i depresivne reakcije i
samoubistva.
devojke.1384princess,
nastavak:
Etiopatologija
════════════════════
Nedavna etioloska istrazivanja pokazala su, kod nekih zivotinja ,
postojanje kratkog kriticnog fetalnog perioda u kome je androgena
impregnacija mozga neophodna da bi moglo da dodje do muzjackog
ponasanja kod odrslih jedinki. To je dovedeno u vezu sa
homosexualnim ponasanjem nekih zivotinja.
oblast psihoanalize: S. Frojd je razradio edipovsku teoriju
homosexualnosti( narocito u textu: "Kolektivna psihologija i analiza
JA" i u "Jednom secanju iz detinjstva Leonarda da Vincija".) Frojd
smatra da suvise snazna vezanost decaka za majku (bilo zbog odsustva
oca, bilo zbog ponasanja majke: dominantnog, posesivnog ili zbog
"preterane" ljubavi) pospesuje fixaciju i identifikaciju sa majkom
te samim tim, potcinjavanju istom objektnom izboru kao majcinom,
tj. izboru oca u vidu njegovog supstituta.
Drugi psihoanaliticari naglasavaju osecanje krivice vezano za
incestuozne fantazme decaka koji pojacavaju strah od kastracije. Da
bi otklonio pretnju oca-kastratora, homosexualac se izgleda odrice
zene.. Frojd je uvek isticao znacaj narcisticke fiksacije kod
homosexualca; u zrelom dobu on ce tragati za ljubavnim objektima
koji lice na njega..npr: izabrace nekog mladica koga moze voleti
kao sto je njega volela majka ili ce davati ljubav kakvu je zeleo
od majke!
Homosexualci izuzetno retko traze lecenje. Psihoterapija
(psihoanaliticka ili ne) moze biti uspesna; bihejvioralne terapije
ili terapije razuslovljavanja prakticno su nestale iz upotrebe.
devojke.1385dejanr,
-> #1364, fancyU pitanju je očigledno lažni mail, ima načina da se pošalje sa nekih od
računara u Beointernetu mail tako da ima potpis od nekog korisnika koji o svemu
tome pojma nema. Bilo je reči o tome u konferenciji KOMUNIKACIJE.
U svakom slučaju, poruku sam prosledio administratorima FON-a i UBBG-a, oni će
verovatno ispitati stvar, pronaći korisnika koji je poslao tu poruku i
uskratiti mu pristup.
devojke.1386dejanr,
-> #1366, stefan>> Rad bih bio saznati na osnovu kog detalja ;) na slici se vidi da li je
>> na slici porno zvezda koja se slika za pare, devojka koju je slikao
>> dečko...
Pa, kao i kod PD/SW softvera - otkud se zna da je neka arhiva zaista PD
program, a ne da je neko uzeo komercijalni program i dopisao prateći
tekst fajl u kome piše da je PD?
Ako je slika prenesena sa nekog renomiranog (?) sistema koji distribuira
takve slike, onda je *verovatno* ok. Siguran biti ne možeš, ni u sliku,
ni u program. Međutim, povremeno možeš da budeš (skoro) siguran da nešto
*nije* PD odnosno da je neka slika ilegalno uslikana. Na primer, u ovom
slučaju.
devojke.1387dejanr,
-> #1381, bulaja>> Sa druge strane u ovoj zemlji još uvek nije donet zakon o zaštiti
>> privatnosti. Nije ni u nekim mnogo civilizovanijim zemljama, npr.
>> Engleskoj - tamo nije protivzakonito ako se recimo neki član kraljevske
>> porodice krišom slika u sličnoj pozi i to objavi u milion primeraka.
Nije automatski sve što je u Engleskoj dobro, i obrnuto. Bilo zakonom
dopušteno ili ne, po meni je tajno slikanje ljudi i objavljivanje njihovih
fotografija nedostojno. Uostalom, razmisli sam kako bi se ti osećao da
neko tebe tajno slika u intimnim trenucima i onda tu sliku distribuira.
>> Prema tome ne postoji nikakvog osnova da držanje pomenute slike
>> ("Dragana u go*nima") bude osnov za neke pravne probleme Sezama.
Da li bi potpisao da ćeš eventualnu odštetu platiti iz svog džepa? ;>
devojke.1388dragisha,
-> #1314, ljubisha-> Kolko znam ovde je poslat i arj sa 8 slika Madone u odredenim pozi-
-> cijama (nisam ih uspeo pogledati) i nikom nista. Ako je to ona ili oso-
-> ba koja podseca na nju zato i to nije obrisano. Kao, Madona nikad nece
-> biti u prilici da vidi da te slike postoje na tamo nekom bordu u YU i
-> niko se ne uzbuduje. A kada se pojavi slika sa "Draganom" (????) onda
-> je to jako "opasna" stvar. Ili, cekaj, da mozda oni iz uprave nisu
-> stvarno upoznati sa cinjenicnim stanjem. Mozda to stvarno i jeste Dra-
-> gana na slici!? Mozda su tim cinom brisanja ipak priznali da je to ona!?
Griješiš. Madona (barem veoma liči na neofarbanu varijantu iste) je
pozirala za te slike i svjesno je prihvatila njihovu distribuciju i
vjerovatno uzela i neke pare. Međutim, D.M. je u neku ruku javna ličnost,
pa ne vidim šta ima intimnije u golotinji od svega drugog što se o javnim
ličnostima piše/priča okolo i to je kao normalno. Sjetite se samo priča o
Aleksandru Karađorđeviću.
--
[Acme Tagline Co.]
devojke.1389woody,
-> #1387, dejanr=-> Nije automatski sve sto je u Engleskoj dobro, i obrnuto. Bilo zakonom
=-> dopusteno ili ne, po meni je tajno slikanje ljudi i objavljivanje njihovih
=-> fotografija nedostojno.
Nije lose, ali sta je sve "po meni" nije predmet rasprave celog sistema.
Slazem se da mozes da imas svoj stav, ali ti je odgovor neprimeren posto je
doticna gdjica. fakat javna licnost, onda odnos prema njenim slikama i mojim
ili tvojim nikako nije isti. Sto se dole navedene odstete tice, mogu da ti
potpisem sta zelis, jer sam siguran da ne mozes da nadjes pravnog osnova za
mogucu tuzbu. Tim pre sto bi doticna istom priznala da se upravo ona i nalazi
na datoj slici, sto joj, po mom misljenju, nikako ne ide u prilog. :)
Nemoj odgovor da shvatis kao atak na sebe, jer mi to i nije bila namera,
vec da se u ovom slucaju postavim kao "djavolji" advokat, pa ako tuzba moze
da dokaze suprotno, utoliko bolje za sve koje su krisom slikali u intimnim
trenucima. ;)
Best regards,
WoodWorker
devojke.1390cnenad,
-> #1363, mavavaŁŁŁ pozdrav čika Neša.
Beware !
čika Neša strikes Back ! :)
devojke.1391mdave,
-> #1363, mavava■> Sa druge strane bilo je veoma dobrih poruka, sto je po meni razlog
■> i dokaz da konfernciju na temu sexa treba otvoriti. Uostalom treba
■> pogledati poruke usera princess i videti da sam u pravu. Neka mi ne
■> zamere drugi koje nisam pomenuo.
Khm...khm...nista, nista... :)
["- Ciko, ciko !!! - Nisam ja Ciko, ja sam Zagor!"]
devojke.1392crncic,
-> #1086, maksa ■■> Zezaš ? Pilule em nisu 100% pouzdane, em ponekad imaju vrlo
■■> ružne sporedne efekte. (voliš ženske sa brkovima ?) Na stranu
■■> što su u suštini silovanje organizma i nezdravo igranje sa
■■> hormonima.
Što će reći, NE preporučuju se mlađim devojkama.
devojke.1393crncic,
-> #1138, mylos ■■> E mikise jel ova zenska na slici Dragana Mirkovic ? ;)
■■> Ucinilo mi se da jeste ;)))
Gde je ta slika ??? :)
Jel ima neko neki porno gif neke naše estradne zvezde ?
devojke.1394crncic,
-> #1150, haevorn ■■> // 9.1120 FORUM.11:devojke * Poništio SysAdm
■■> // mikis, 06.05.Pet 15:15, 483 chr
■■>
■■> Oho, počelo je...
■■> btw, šta je bilo na onom gifu?
Vraćajte sliku nazad !!!!!!!! Nisam još skinuo. :))
devojke.1395mboban,
-> #1341, cnenad**> ŁŁŁ> Što je dokazalo kolike su neznalice. :(((
**> ŁŁŁ
**> ŁŁŁ Pa poljubi se ti sa njim, Ajnštajne :>
**>
**> Zašto da ne, ako je u pitanju takav veseli trenutak. Bez obzira na sve,
**> sida se ne prenosi poljupcima, Isače Njutn ;>>>>>>>.
Da vam kažem nešto, kao kolegama, velikim naučnicima :))
Sidu je teoretski moguće preneti poljupcem, ako se žvalaviš
sa ribom (ili frajerom ;>> kome krvare desni (a ima sidu).
Međutim, retki su takvi slučajevi (bar su me tako učili u školi :)
* mboban *
devojke.1396fancy,
-> #1374, mdaveŮŢ> Hajde priznaj ! Bilo sinoc promiskuiteta, xa ?! ;)
ŮŢ>
ŮŢ> [relax!]
Sve što mogu da kažem je..
bRuka..;)
.\/.
[ Učinilo mi se da sam video sam golu Draganu na WC šolji..! ]
devojke.1397fancy,
-> #1380, spanticŮŢ> Pre nego što si ga lepo preneo mogao si da se raspitaš ko ga je i
ŮŢ> poslao, a ne da mi u mailu izrazuješ nevericu, a ovde ga šalješ bez
ŮŢ> takve naznake ;(
žekaj, Sp...
Pa jesam li ti lepo napisao mail jutros u kome te NE OPTUčUJEM nego ti
savetujem da čekiraš šta se događa. Ovo ionako nije tvoj stil, što se
da videti. Uostalom, i napisao sam da je to od (citiram):
ŮŢ> stiglo je i dirljivo pismo pokreta "Omladinci Osmeha za Sex",
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Evo, još jednom, javno ću da kažem - NE SUMNJAM NA SPANTICA, a ovde
sam ga bacio da se shvati sva ozbiljnost ovih idiotskih fake mailova.
OK sada..?
.\/.
[ Učinilo mi se da sam video golu Draganu na WC šolji..! ]
devojke.1398fancy,
-> #1369, pinokioŮŢ> Ode po drugi put private u public.......:(((( Dokle, dejaneR ?!
Uvek će tako biti.
Onaj ko ne sme nešto javno da mi kaže, nije zaslužio da živi..:)))
Ja svima u lice kažem šta o njima mislim, tako da očekujem da se i
drugi tako ponašaju prema meni.
No, nije u tome problem.
Problem je u tome što si se malo istrčao, bez potrebe, jerbo ja NISAM
optužio Spantica za tako nešto (koliko god da različito mislimo, i šta
god jedan o drugom mislili, to smo rekli JAVNO..!) i čak štaviše jutros
sam prvo njemu poslo mail, u kome sam ga upozorio na događaj.
Da bi Bosna bila mirna, evo ovde prilažem i taj mail, pa nek ide život:
=========================
28931 Za spantic Nije pročitano.
Od fancy 09.05.Pon 07:01 1734 chr
---------------------------------------------------
Hi sp,
Znam da me ne gotiviš, čak štaviše to je obostrano, ali mi se čini
da je ono poslato mi sa "osmeha" a u tvoje ime, ipak preterivanje.
Budući da mi i pored svega to ne liči na tebe, šaljem ti taj mail
da proveriš da nije neko možda to uradio "u tvoje ime", pa da možda
preduzmeš neke korake u cilju sigurnosti svog naloga.
Ukoliko si ipak to napisao ti, šta da ti kažem sem... jebi ga, baš
me ne voliš..:)
Fan
p.s. evo, šaljem ti dotičan mail:
=========================
28924 Za fancy 09.05.Pon 06:50
Od postmast 09.05.Pon 06:07 989 chr
---------------------------------------------------
bla bla bla...
-------------------------------------------28931---
To bi bilo to.
Spantic je svedok..:)
.\/.
[ Učinilo mi se da sam video golu Draganu na WC šolji..! ]
devojke.1399superhik,
-> #1195, gremlinok ok pogrešio sam streljaj me :((((((
------superhik-----
devojke.1400superhik,
-> #1381, bulajaBulaja svaka čast potpisujem svaku reč iznetu
u gore navedenoj poruci.
[Šta još nema conf sex pa dokle bre...]
p.s. all greetings to all (who think the same way like me(and bulaja
)) :)))))
-------superhik-------
devojke.1401ilazarevic,
-> #997, fancy> I, usput se izvinjavam juskijevcima što im izgleda bezveze, tj.
> imaju Đ umesto Đ .
> Hvala na poDrški..:)
Prihvaća se izvinjenje :) Ja lepo isključim EPROM, pa se onda divim umetnosti
;)
devojke.1402markom,
-> #1346, asterix█*█ 2 bed Miloš ded ? ;)
Heh, ovo je dvosmislica ...
1. Two bad, Milosh dead.
2. Too bad, Milosh dead.
:)
devojke.1403markom,
-> #1362, mpaunovic█*█ Svi to kazu ali kada treba tu razliku
█*█ definisati, onda nije lako.. jer sto je jednome
█*█ pornografija, to je drugome erotika i tako..
Hm to i nije toliko diskutabilno, recimo po meni je sve gde se je samo telo,
ili ili odnos dvoje gde u krupnom planu nisu baš rudar i rudnik ;)
devojke.1405cnenad,
-> #1395, mbobanŁŁŁ Da vam kažem nešto, kao kolegama, velikim naučnicima :))
ŁŁŁ Sidu je teoretski moguće preneti poljupcem, ako se žvalaviš
ŁŁŁ sa ribom (ili frajerom ;>> kome krvare desni (a ima sidu).
Tačno tako, ali ja nisam pričao o takvom slučaju već o nečemu sasvim drugom.
devojke.1406mirche,
-> #1194, mylos> P.S. NE vredi ;)) puno ljudi je vec skinulo tu photografiju !!!
Ajd' jedan od tih puno nek' me se seti u mail-u sa tom slikom. ;)
devojke.1407mirche,
-> #1275, asterix> Ja neću nikom da okačim taj gif na mail ako mi to bude tražio
> ;)
Ajd nemoj ni meni. ;)
devojke.1408ljubisha,
-> #1386, dejanr>ni u program. Međutim, povremeno možeš da budeš (skoro) siguran da nešto
>*nije* PD odnosno da je neka slika ilegalno uslikana. Na primer, u ovom
>slučaju.
Opet ja. A kako si ti siguran (ste vi sigurni) da je ovo original?
Jel se možda ti nalaziš iza one strane aparata?
P.S. Moram da priznam da sam zaboravio ko je poslao sliku ali kada bi
dotični bio tako dobar da nam došapne gde ju je nabavio...
devojke.1409ljubisha,
-> #1395, mboban>Sidu je teoretski moguće preneti poljupcem, ako se žvalaviš
>sa ribom (ili frajerom ;>> kome krvare desni (a ima sidu).
...
>Međutim, retki su takvi slučajevi (bar su me tako učili u školi :)
Prvo. Zašto bokserske sudije nose rukavice? Oni se ne ljube sa bo-
kserima. :)
Drugo. U školi smo učili da smo mi jedna od najbogatijih zemalja na
svetu pa...
devojke.1410wizard,
-> #1052, princessU jednoj od onih dugačkih 'princess'-inih poruka sam zapazio
(valjda je to ova na koju repliciram, mrzi me da ponovo gledam)
jednu uočljiviju besmislicu, pa bih samo da je ispravim -
silovanje, naime, nije nenormalno i neprirodno "seksualno
ponašanje".
devojke.1411wizard,
-> #1086, maksa> Zezaš ? Pilule em nisu 100% pouzdane,
Pilule su, uz pravilno i redovno korišćenje, 100% pouzdane.
devojke.1412ognjen,
-> #867, ljubisha)-> I dan danas mi nije jasno zasto Duga i Racunari na naslovnoj
)-> strani kace neke manekenke i tako to (bataci i ostalo) kad ta
)-> slika nikakve veze nema sa samim casopisom. A i SK u zadnje
)-> vreme. Sta im znaci sto razvlace Cindy preko cele strane?
)-> Ruzno i nadasve glupo.
Bio je jedan vic u nekoj od starih konferencija vicevi:
Q: Zasto u racunarima na naslovnoj strani u prvom planu stoji
neka haos zenska a u pozadini neka machina?
A: Svaki haker ima machinu, ali nijedan nema zensku. ;)
devojke.1413ognjen,
-> #886, markom)-> █*█ i u Racunarima da se objavljuju porno slike
~~~~~~~~~~~
)-> Objavili su Arkanovu ...
Perverznjaku jedan! ;)
devojke.1414ognjen,
-> #947, darone)-> Nikako - inace bi se moglo dogoditi da klinac od svojih 4
)-> godine dobije pristup konferenciji, keva mu popi*zdi kada
)-> vidi sta ima od gifova i tuzi Sezam.
E, ako sa 4 godine cita konferencije i ume da skida i gleda
gifove, nek ih gleda, zasluzio je. :)
devojke.1415mikis,
-> #1352, edge+> Yo! > Ona viče: NO, NO... a ti trpaš "THERE'S NO LIMIT..!"
+>
+> Probaj sa "Upside-Down" od Diane Ros.
Kao što rekoh, "Pushin' forward back" je neprevaziđena :))
devojke.1416mikis,
-> #1354, edge+> Zato nadješ nevinu pa možeš odma', mada...nikad se ne zna;)
Hmmm, a šta ako se 'nevina' koka u venu (ili NoRMaLno, kao ranije
pomenuta ;))? A zaražene igle u bolnicama?
devojke.1417mikis,
-> #1356, edge+> .!. -- Više od reži;)
Usvaja se! :)