devojke.1828mavava,
-> #1773, darone>> O ovome se već raspravljalo na Sezamu, pre dve-tri godine. Ne
>> sećam se šta je bilo preovlađujuće mišljenje.
A jel' to ranije postojala sex konferencija, ili ste to vi onako na
" divljaka"?
.69.
čika Neša divljak.
devojke.1829mavava,
-> #1786, gremlin>> Samostalna zanatska radionica "BOBBIT" ? ;)
Ne nije ta. Ta radi samo sa polovnim kondomima. Što bi se reklo "SECOND
HAND"
.69.
čika Neša little hand
devojke.1830mavava,
-> #1772, darone>> p.s. svi su dobili i po tri kurtona ;)
A, jel' to iz robnih rezervi? Mora da im je isteko' rok.
Da, stvarno koliki je rok kondomima?
Meni izgeleda svi propali:(
.69.
čika Neša oldtimer
devojke.1831mavava,
-> #1779, mdave>> Pa ako on sve lepo sa njom, i ona pristane - ne vidim gde je
>> tu silovanje.
E, pa i to lepo sam njom je silovanje. Znači ubedjivao si je.
Ti joj reko' sedi a ona legla. Pa jebiga kad se dereš!
.69.
čika Neša
devojke.1832mavava,
-> #1750, danica>> Nista Kume, vezba za film...i ti ces sutra!! ;))
A...kakav film? Da nije od onih sramotskih...ako jeste da malo
i čika Neša pomogne. Kao rekviziter.
.69.
čika Neša voli sramotu.
devojke.1833mavava,
-> #1777, alkos>> Ej bre čika nesho nemoj tako. Znaš da mdave i ja držimo tvoju
>> sliku na zidu :) .
Što? Stalo vam je da postanete inpotentni? Jel znate da sam ja kao mali
bio najveći d******a 5 m u daljinu!
.5m.
čika Neša a sad:(
devojke.1834mavava,
-> #1782, mdave>> Ma kad ni Kuma nije pozdravio. :) A za njega inace nema gore
>> kazne od coca-cole (k'o za mene od pranja sudova). :)
Ako su samo sudovi u pitanju nema problema. Nego da se ne traži ono
drugo....a gde da kupim proKain?
.69.
čika Neša
devojke.1835mavava,
-> #1798, dikla>> 69, koja to bese, daj malo opisa ...
E, pa 69 je poza kad posle obadvoje morate da grgorite usta!
.96.
čika Neša posle....
devojke.1836zkehler,
-> #1783, gremlinŔ A ti se baš primaš ko kanadska breskva.
S obzirom da "peach" ima pozitivno značenje, ovo ispade kompliment.
ZK
devojke.1838maksa,
-> #1794, alien>> i u telu (komarčevom). Pitanje je jedino da li ga komarac
>> svojim tekućinama protiv zgrušavanja krvi ubija. Mislim da je
>> opasni period sigurno duži od 30 sekundi, ali je malo
>> verovatno da će
Postoje još bar dva bitna faktora. To su (1) koncentracija
virusa, koja mora da pređe određeni broj jedinica da bi
se organizam zarazio, i (2) telesna temperatura čoveka
(koju komarac, ubr, nema ;) kao neophodan faktor za opstanak
virusa.
devojke.1839mavava,
-> #1812, mikis>> Znaš ono: zasučeš rukave, pljuneš u šake, pa navali na posao
>> ;)))
Kako ko! Neko u šake neko među dva prsta. No, svaka čast onima
koji mogu u šake! Znači dva hvata! Mašala..Mašala...
A, da.. pre neki dan odem na močanje a jedan tip me nešto gleda..
ja nešto prebiram tražim...A on će: "Šta je matori! Ne možeš da ga
nadješ ?" A ja ti se snadjem pa onako šeretski preko ramena:"Ma jok
nije to...veseo je pa ne mogu da ga uhvatim!
.69.
čika Neša
devojke.1840fancy,
-> #1836, zkehlerŮŢ> S obzirom da "peach" ima pozitivno značenje, ovo ispade kompliment.
A i nije da nije zaslužila..;)
.\/.
[ Walking on the beaches, looking at the peaches ]
devojke.1841mdave,
-> #1830, mavava■> Da, stvarno koliki je rok kondomima?
Ma lazu trgovci! Pise rok trajanja godinu dana, a moz' da ga
bacis posle pola sata! :)
[ ako nemas kokaina, ti namazi proKaina ]
devojke.1842mdave,
-> #1821, alkos■> posteno prema njima, jer bi se prema tome mnoge stvari o kojima
■> se ovde pisu vezalivale za njih.
E pusti, samo bi da zalivas. ;)
devojke.1843mdave,
-> #1831, mavava■> Ti joj reko' sedi a ona legla.
"...Ma ne postavljam pitanje uopste!!!..."
[ Radovane, Radovane ]
devojke.1844mdave,
-> #1811, robert■> Pesnice, gde ti je stil :)))...
Ma nije mi lako....
BIO SAM PEDER
Bio sam peder i sta ja tu mogu,
voleli su me mnogi muskici,
a ja im vidim glavu, ja im vidim nogu,
i znam dobro - sad ce mi se dici.
Voleo sam bradate s' razvijenom dlakom,
voleo i oko vrata tezak zlatan lanac,
al' se ipak nisam podavao svakom,
jer tako ti je mala moja kad ljubi bosanac.
Bio sam peder i ostacu doveka,
to ce biti moje sve do samog kraja,
dok me jednog dana moja riba ne saceka,
i sa uzitkom polupa mi jaja.
[ i mi hocemo konferenciju :- -: ]
devojke.1845steva,
-> #1771, alien
> [] E jebi ga i ti ga pretera. Zamisli da tvoja devojka ima
> sidu...
>
> Nisam preterao. Zamislio sam kako godinama gledam kako
>
> [... primanje obrisano ...]
>
:))))
devojke.1846alien,
-> #1799, mikis[] :::8888M:::::888:::::::88:::8888888::::::::Mm
[] ::8888M:::::::88::::::::8:::::888888:::M:::::M
[] ::888MM::::::::8:::::::::::M::::8888::::M::::M
[] ::88:M::::::::::8:::::::::::M:::8888::::::M::M
[] :888:M:::::::::::::::::::::::M:8888:::::::::M:
[] :88::M:::::::::::::::::::::::MM:88::::::::::::M
[] :88::M::::::::::*88*::::::::::M:88::::::::::::::M
[] :88::M:::::::::88@@88:::::::::M::88::::::::::::::M
[] :88::MM::::::::88@@88:::::::::M:::8::::::::::::::*8
[] ::8::MM:::::::::*88*::::::::::M:::::::::::::::::88@@
[] ::::::MM:::::::::::::::::::::MM:::::::::::::::::88@@
[] :::::::MM:::::::::::::::::::MM::M::::::::::::::::*8
[] M:::::::MMM::::::::::::::::MM:::MM:::::::::::::::M
[] M::::::::MMMM:::::::::::MMMM:::::MM::::::::::::MM
[] MM:::::::::MMMMMMMMMMMMMMM::::::::MMM::::::::MMM
[] MM::::::::::::MMMMMMM::::::::::::::MMMMMMMMMM
[] 8MM::::::::::::::::::::::::::::::::::MMMMMM
Well done! Usvaja se :).
Odakle ti ovo?
Jel ima neko možda neki GIF 2 ASCII konjvertor? ;)
devojke.1847alien,
-> #1822, alkos[] žini mi se da sve posmatrate iz svog ugla gledišta što je vrlo
[] samoživo i sebično.
Mogu ja još samoživije i sebičnije ;>.
Situacija o kojoj raspravljamo je teška i za tebe i za
nju. Bilo da ostaneš bilo da odeš, biće ti teško, kajaćeš se što
nisi drugačije postupio. Već sam objasnio zašto ne valja da
ostaneš, a razlog zašto ne treba otići si ti lepo rekao: teško
je živeti sa sećanjem da si je napustio kada si joj bio potreban.
Da li si joj bio potreban? Nisi. Za tebe postoji izbor, a za nju
ne, njoj nema spasa... Najlogičnije bi bilo da ti ona kaže da
odeš. a ako ti ne kaže, nego hoće da te zadrži uz sebe i možda
povuče u smrt, onda nije zaslužila da ostaneš s njom. Eto.
Ma kako ovo surovo zvučalo, to je najbolji način da ti
psiha ostane čitava. Razmisli: ako bi ti bio taj koji je bolestan
(AIDS), da li bi tražio od devojke koju voliš da ostane s tobom?
Sigurno bi to želeo, ali... Ja bih joj rekao da ode.
.to AlKos Welcome to Sexam! Jel' dolaziš u klub da odigramo majstoricu
sa onim mladim damama?
devojke.1848zloboleon,
-> #1704, mavavaňňň Misliš kondom protiv komarica? Nisam čuo za takav:)
Znači, evo novog vica na temu:
ŠTA JE PRECIZNOST ?!?
Navući komarcu kondom na sisaljku :).
devojke.1849spantic,
-> #1776, danica> Zao mi je sto sam morala da pisem ovoliko o necemu sto je jasno svakom
> dobronamernom gradjaninu ove zemlje. :)
U krivičnom zakoniku ove zemlje NoRMaLNi seks nije zabranjen dobronamernim
građanima, te je argument van snage ;)
devojke.1850spantic,
-> #1791, robert> Pa revolucionarna otkrića su uglavnom otkrivena :). Sada ostaje da
Roberte da te podsetim na Klarkov zakon o otkrićima. Ono jest
da nisi stariji naučnik, ali počinješ da podsećaš ;))
devojke.1851dcolak,
-> #1791, robert│ Pa revolucionarna otkrića su uglavnom otkrivena :). Sada ostaje da
│ se ide u detalje i modifikacije a to se uglavnom timski radi jer jedan
│ ne bi mogao da postigne sve što treba.
Odina mu, pa to je tako deprimirajuće...
Ono što bi meni trebalo je antigravitaciono vozilo :> Ok, nemoj' da
me vatate za sintaxu! :)
BTW, kakve ovo veze ima sa devojkama?
Prosto, kad je GSZ u shitu (a to je 99% radnog vremena) lepo sednem
u AntiGMobile i preletim đubre, pravo u ruke ljubljene...
Sledge DAMMIR!
devojke.1852dcolak,
-> #1830, mavava│ Da, stvarno koliki je rok kondomima?
Well, ako ne piše datum do kog traju, proveri vizuelno, tj. ako su
postali brašnjavi, ili smrde više nego obično, heh :)
Sledge DAMMIR!
devojke.1853dcolak,
-> #1819, robert│ Šta joj ližeš?
│ Šta ti ona puši?
│ Zašto istovremeno?
Da, stvarno, zašto istovremeno?
Sledge DAMMIR!
devojke.1854dcolak,
-> #1835, mavava│ E, pa 69 je poza kad posle obadvoje morate da grgorite usta!
žika Neeešoooo, pa to se odavno/više ne radi, nema potrebe, ta
sviklo se to :)
Sledge DAMMIR!
devojke.1855mikis,
-> #1846, alien+> Odakle ti ovo?
Eh, nestašni šveđani ;)))
devojke.1856cnenad,
-> #1815, ljubishaŁŁŁ :MI:.. . . .. .:.:.::I:IMIMIIMIMMMA. . .. .::I:. ..
Kako te samo nije mrzelo ? :)
A gde je ostatak, noge ? :(
devojke.1857ljubisha,
-> #1831, mavava> Ti joj reko' sedi a ona legla. Pa jebiga kad se dereš!
Ma, jok. Greška u treningu.
devojke.1858ljubisha,
-> #1835, mavava> E, pa 69 je poza kad posle obadvoje morate da grgorite usta!
A neko i da čačka zube.
<nije da sam čika, ali još samo koji mesec...>
devojke.1859ljubisha,
-> #1847, alien> Situacija o kojoj raspravljamo je teška i za tebe i za
>nju. Bilo da ostaneš bilo da odeš, biće ti teško, kajaćeš se što
>nisi drugačije postupio. Već sam objasnio zašto ne valja da
>ostaneš, a razlog zašto ne treba otići si ti lepo rekao: teško
>je živeti sa sećanjem da si je napustio kada si joj bio potreban.
>Da li si joj bio potreban? Nisi. Za tebe postoji izbor, a za nju
>ne, njoj nema spasa... Najlogičnije bi bilo da ti ona kaže da
>odeš. a ako ti ne kaže, nego hoće da te zadrži uz sebe i možda
>povuče u smrt, onda nije zaslužila da ostaneš s njom. Eto.
Sve do pojave SIDE ipak je imalo smisla raspravljati o ovakvim stva-
rima. Rak i neke druge bolesti su uvek pravili probleme i nametali razne
dileme u odnos između partnera. Ali šansa je postojala i većina ljudi je
ostajala uz bolesnog partnera i pomagala mu. Kakve su šanse za obolelog
od SIDE? Nikakve! Kakve su šanse da se i partner razboli? Velike! Zašto
onda moralisati o tome? U takvom slučaju mislim da je bolje biti živ ne-
go ispravan moralista.
devojke.1860markom,
-> #1851, dcolak*** Prosto, kad je GSZ u shitu (a to je 99% radnog vremena) lepo sednem
*** u AntiGMobile i preletim đubre, pravo u ruke ljubljene...
Jel GSZ ili GSB, ili je ipak DSZ ? :>
devojke.1861markom,
-> #1853, dcolak*** Da, stvarno, zašto istovremeno?
Zato što su to propozicije 69, koja se koliko ja zanm, još zove i lotosov cvet,
nek me neko ispravi ako sam lupio, ali to mu dođe tako nekako O:)
devojke.1862zkehler,
-> #1813, asterixŔ maslinovo ulje + ljuta aleva paprika ? :)))
To je kombinacija lubrikanta i afrodizijaka - za mazohistički nastrojene
:)
ZK
devojke.1863zkehler,
-> #1828, mavavaŔ A jel' to ranije postojala sex konferencija, ili ste to vi onako
Ŕ na " divljaka"?
Divljaka, možda u PC.HARD ;)
ZK
devojke.1864danica,
-> #1805, asterixO tome se uopce ne da smisleno diskutovati. Niti ti mozes da prikupis dokaze u
prilog zaveri niti ja mogu da dokazem da zavere nema. Nego, bas me interesuje
kakve to veze ima sa Jevrejima? Uzgred, zasto pises jevrejin malim slovom? Ako
je propust u pismenosti, sve ok. :) Ni mene ne bi cudilo da Nobelovu nagradu
dobije neki od njih, zar je malo dosad bilo Nobelovaca koji su Jevreji? ;)
devojke.1865.bata.,
-> #1735, djelovicŔŔŔ Virus Side je kombinacija Hepatitisa B i jednog manje
ŔŔŔ poznatog retro-virusa.
evo sad dobih strucno misljenje:
tako se mislilo ranije, ali nema nekih osnovanih razloga
da se tako misli. Inace sam virus side je retrovirus.
Moj cale :)
devojke.1866alkos,
-> #1842, mdave> E pusti, samo bi da zalivas. ;)
A i ti bi voleo, samo ti nešto ne ide za rukom ;)))
-<< šta si sanjao sinoć :-? >>-
devojke.1867alkos,
-> #1835, mavava> E, pa 69 je poza kad posle obadvoje morate da grgorite usta!
Neko od njih dvoje bi moralo da koristi i čačkalicu ;)
-<< progutaj srećo, valja za ten >>-
devojke.1868alkos,
-> #1834, mavava> Ako su samo sudovi u pitanju nema problema. Nego da se ne traži ono
> drugo....a gde da kupim proKain?
Mislim da ga imam još malo, mogu ti pozajmiti ako hoćeš :)
dovoljna je samo kap za izvanredne rezultate (No liMit) ;))
-<< Lesi se više ne vraća kući (c) Pither North :)) >>-
devojke.1869alkos,
-> #1832, mavava> A...kakav film? Da nije od onih sramotskih...ako jeste da malo
> i čika Neša pomogne. Kao rekviziter.
žika Nešo tebe ćemo u ispitnu komisiju, OK :))?
-<< NoRMaLno >>-
devojke.1870gremlin,
-> #1807, novim>> <... nesvršena poruka...>
Nesvršena? Znači nije bilo "oblaka i kiše" :)
Alex
devojke.1871gremlin,
-> #1857, ljubisha>>> Ti joj reko' sedi a ona legla. Pa jebiga kad se dereš!
>>
>> Ma, jok. Greška u treningu.
"Skupi noge, znam da nisi navikla, ali skupi... ih, pade".
Alex
devojke.1872dikla,
-> #1816, nemanja.> Ti joj lizes,a ona ti pusi i sve to istovremeno.
Kazes istovremeno ..., prilicno komplikovano !?!
devojke.1873dikla,
-> #1835, mavava> E, pa 69 je poza kad posle obadvoje morate da grgorite usta!
Posle toga im je verovatno svejedno cija je koja cetkica za zube !
devojke.1874dikla,
-> #1826, mavava>>> ???? "Da li bi bila ljubazna da se malo pocepas i razbacas po
>>> stanu. Idem samo da operem noge pa cu da te silujem!"
>
> Taman posla da operem noge! Pa kako onda da je silujem?
> Meni je to najjaci adut. Lepo joj kazem: "Ajde matora skidaj se nemo'
Najbolje je ostati u carapama, tad cela stvar ima pravi smek i aromu !
devojke.1875dikla,
-> #1856, cnenad> A gde je ostatak, noge ? :(
Mozda je nimfa iliti sirena ... :)
devojke.1876dikla,
-> #1839, mavava> ja nesto prebiram trazim...A on ce: "Sta je matori! Ne mozes da ga
> nadjes ?" A ja ti se snadjem pa onako seretski preko ramena:"Ma jok
> nije to...veseo je pa ne mogu da ga uhvatim!
Aiii..lukavo, a ti ustavri nisi stavio naocare... ;)
/-> Mlitav ide gde krut nece !
devojke.1877dikla,
-> #1823, fancy> ŮŢ> Jel' pljunes prvo u ruku...ili direktno ? ;)))
>
> Zavisi...
Od cega.., rasplozenja, oblika, dubine (isprobavanje exo efekta) .. ?
devojke.1878dikla,
-> #1807, novim> Citam (u jednom kineskom romanu): "Dopusti mi da svoju frulu od zada
> zaronim u tvoju zlatnu brazdu" (ne tvoju, naravno, nego njenu, tj. rec
Prokleto su u pravu .. :)
btw. Ja cit'o u 'EroteKi' gde kaze 'Izvadio je svoju sablju kojom je
mlatarao po sobi dok je nije uronio u njen uzavreli vulkan' !
devojke.1879dikla,
-> #1821, alkos> posteno prema njima, jer bi se prema tome mnoge stvari o kojima
> se ovde pisu vezalivale za njih.
A da pocnemo da pricamo o strikanju i kuvanju, verovatno da bi im
te teme bile zanimljivije ?
devojke.1880mdave,
-> #1866, alkos■> > E pusti, samo bi da zalivas. ;)
■>
■> A i ti bi voleo, samo ti nesto ne ide za rukom ;)))
Ma dobro sto mi ne ide za rukom, nego sto ne ide za....
[ nogom? e nije! ]
devojke.1881alkos,
-> #1847, alien> Situacija o kojoj raspravljamo je teška i za tebe i za
> nju. Bilo da ostaneš bilo da odeš, biće ti teško, kajaćeš se što
> nisi drugačije postupio. Već sam objasnio zašto ne valja da
OK, baš kao što sam i rekao svako ima svoj pogled, jer je
situacija stvarno zeznuta, ali ko zna dok se ne nađe u takvoj
situaciji ne daj bože...
> .to AlKos Welcome to Sexam! Jel' dolaziš u klub da odigramo
> majstoricu sa onim mladim damama?
Hvala na dobro došlici, a što se tiče majstorice mislim da je
krajnje vreme da im pokažemo ko je gazda :)) šalim se naravno.
Vidimo se tonite majstore !!
-<< Bull's eye >>-
devojke.1882mboban,
-> #1832, mavava**> >> Nista Kume, vezba za film...i ti ces sutra!! ;))
**>
**> A...kakav film? Da nije od onih sramotskih...ako jeste da malo
**> i čika Neša pomogne. Kao rekviziter.
Ex, da, čika Nešo, potreban si nam za film. Treba neko da nam
drži sveću. ;>
devojke.1883asterix,
-> #1822, alkos> dane ispunjene nadom da nije sve izgubila? Veruj mi da je
> najlakše otići, jer stvarno je teško gledati nekog kako umire
> pred tvojim očima, ali mislim da ona lepa uspomena koju ćeš da
> sačuvaš o toj osobi iz perioda pre bolesti lako izbledi kada
> te stigne činjenica da si je ti napustio kada si joj bio
> najpotrebniji i da više nemaš načina da to popraviš.
Pa sad ima i druga strana priče. Valjda i osoba koja tako umire
razmišlja o svojoj nadolazećoj smrti. To se ipak može prekratiti,
Uostalom koncept eutanazije je sasvim prirodna stvar. Ne bi možda
ni trebalo da te takva osoba dovede u situaciju da je napuštaš.
Trebalo bi ona da te pusti da odeš baš zato što te voli i što ne
želi da te muči više nego što treba, ukoliko već ne želi da sebi
prekrati muke.
Ali kao što rekoh, to je dosta individualno. Ja se ne bih usudio
da dam bilo kakvu prognozu sopstvenog ponašanja u takvoj situaciji.
Bez obzira na sve moguće anticipacije i sopstveno poznavanje, to je
jednostavno stvar koja se skoro nikom ne dešava, a kad se desi onda
je samo sranje :( koje ti se nije desilo ranije u životu i sa kojim
čovek obično nije siguran šta i kako treba da radi.
devojke.1884asterix,
-> #1864, danica> prilog zaveri niti ja mogu da dokazem da zavere nema. Nego, bas me
Ubedjen sam u to. Dakle potpuno subjektivan stav.
> interesuje kakve to veze ima sa Jevrejima? Uzgred, zasto pises jevrejin
> malim slovom? Ako je propust u pismenosti, sve ok. :) Ni mene ne bi cudilo
Biće da je propust u obrazovanju ;), ali ću ipak morati da pogledam da li
se 'jevrejin' piše malim ili velikim slovom. Uostalom kad već imamo nekog
kompetentnog ovde da čujemo i iz prve ruke -> Novice ?
> da Nobelovu nagradu dobije neki od njih, zar je malo dosad bilo Nobelovaca
That is the very precise point cele priče. Uveren sam (alo... jel me ču-
jete.. alo... javlja mi se ;)) da će to biti neko od njih, a ne bi me za-
čudilo da su oni i prvobitno imali i nešto sa nastankom samog virusa. Šte-
ta što i za to ne bi mogli da dobiju Nobelovu nagradu. ;)
devojke.1885asterix,
-> #1851, dcolak> Prosto, kad je GSZ u shitu (a to je 99% radnog vremena) lepo sednem
> u AntiGMobile i preletim đubre, pravo u ruke ljubljene...
Hmda... Svi putevi ipak vode u Rim. NoRMaLno ;)
devojke.1886.bata.,
-> #1830, mavavaŔŔŔ A, jel' to iz robnih rezervi? Mora da im je isteko' rok.
Jok ovo su neki fini britanski i ne smrde ( po tome se moze odrediti
dal' im je isteko rok).
devojke.1887rampa.g,
-> #1792, alien> silovanju nije _seksualni_ poremecaj. Kada primenis nasilje
> da bi nekome uzeo pare, nije problem u tome sto ti zelis pare,
> problem je u nacinu koji si primenio da bi ih nabavio.
U celoj stvari je najbitniji motiv. Sa psiholoskog stanovista je
savrseno normalno (malo n, malo r, malo m, malo l) da ako ti treba
lova i imas sansu da orobis neku banku to i ucinis. To je mozda
nezakonito i eventualno protiv opstepriznatog morala ali nije
nezdravo.
Sa druge strane silovanje ne cini nezdravim nasilje vec psihicko
stanje koje potice silovanje. Potreba za silovanjem se radja kao
reakcija na moralnu zabranu sex-a. Ukoliko bi se ta tema oslobodila
u porodici, blizoj okolini, javnim komunikacijama :) itd. bilo bi
daleko manje psihopatoloskih poremecaja koji i dovode do pojava o
kojim govorimo.
Veljko
devojke.1888rampa.g,
-> #1822, alkos■> Cini mi se da sve posmatrate iz svog ugla gledista sto je vrlo
■> samozivo i sebicno. Da li ste mozda razmisljali o tome kako se
■> oseca druga osoba? Da li bi se lepse osecao da je napustis,
Xe, Xe... da li je to indirektno priznanje da s tobom nije sve ok?
Veljko
devojke.1889mavava,
-> #1797, dikla>> Kad ti nidju matorci dok ti scroluju GIF-ovi, udri samo Esc,
>> nista se nece primetiti ...
Sa čime? :( Njih jedino sa motkom da oteram!
.96.
čika Neša
devojke.1890mavava,
-> #1863, zkehler>> Ŕ A jel' to ranije postojala sex konferencija, ili ste to vi
>> onako Ŕ na " divljaka"?
>> Divljaka, možda u PC.HARD ;)
Da se mi onda preselimo u HARD? a da zaboravih, nemamo svi
predispozicije za tamo :( Ipak je bolje ovdeka u VEDOJKE one nas
trpe...i hardveraše i softveraše:)
.69.
čika Neša by softver.
devojke.1891mavava,
-> #1876, dikla>> Aiii..lukavo, a ti ustavri nisi stavio naocare... ;)
Ma naočare nosim odavno. Dioptrija ko' dno tegle. Ama, ljudi, meni
treba retrovizor! Uh! Što ti je mladež! Ništa ne razume!
.69.
čika Neša
devojke.1892mavava,
-> #1844, mdave>> Bio sam peder i ostacu doveka,
>> to ce biti moje sve do samog kraja,
>> dok me jednog dana moja riba ne saceka,
>> i sa uzitkom polupa mi jaja.
JUUFFF! Gde me nadje!
Ovo me podseti na vremena provedena u turskom zatvoru. Ma jebiga ne
bi' ja dospeo u ćorku nego "slučajno" predjem van pečačkog prelaza. Računam
to je zemlja gde su pešaci na ceni! Imaju tradiciju pa sablje....
RADIO GU GU! RADIO GA GA! RADIO GU GU! RADIO GA GA! RADIO....UF!
pozdrav MUSTAFA GAJGANI iz ISTAMBULA-TURSKA!
devojke.1893mavava,
-> #1874, dikla>> Najbolje je ostati u carapama, tad cela stvar ima pravi smek i
>> aromu !
Jest' i to što kažeš. Od smrada niko nije umro. Znači ne mogu da
te osude za pokušaj ubistva.
.69.
čika Neša not kil..
devojke.1894mavava,
-> #1869, alkos>> žika Nešo tebe ćemo u ispitnu komisiju, OK :))?
Može al' prvo malo da vežbam! Zaboravilo se...
.69.
čika Neša
devojke.1895mavava,
-> #1844, mdave>> BIO SAM PEDER
Mdave, jel' može i neka za nas lezbejke. Ja sam ko' lezbejka,
mnogo volim žene.
.69.
čika Nešica
devojke.1896mavava,
-> #1868, alkos>> Mislim da ga imam još malo, mogu ti pozajmiti ako hoćeš :)
Može. Zavi mi malo u fišek, tj novinu.
.69.
čika Neša
devojke.1897mavava,
-> #1854, dcolak>> žika Neeešoooo, pa to se odavno/više ne radi, nema potrebe, ta
>> sviklo se to :)
Ma nisam ja ni mislio na to. To je staromodno. Valjda ima još
nešto što se radi iz te poze...
.69.
čika Neša
devojke.1898mavava,
-> #1858, ljubisha>> <nije da sam čika, ali još samo koji mesec...>
E, pa kolega nabavi si protezu. Skineš kastanjete i miran si.
A može i "flamengo"- Spain styile.
P.S Pazi da ti ne naprave velike. Da ne budu ko dimine-duplo golo!
.69.
čika Neša
devojke.1899mavava,
-> #1879, dikla>> A da pocnemo da pricamo o strikanju i kuvanju, verovatno da bi
>> im te teme bile zanimljivije ?
Može. Klot-frket! Klot-frket! Što staaaade?
.69.
čika Neša
devojke.1900ania,
-> #1847, alien!?! Mogu ja još samoživije i sebičnije ;>.
Nisam ni sumnjala...
;>
devojke.1901fancy,
-> #1865, .bata.ŮŢ> ŔŔŔ poznatog retro-virusa.
ŮŢ> da se tako misli. Inace sam virus side je retrovirus.
Priznajem, ne znam šta je to retrovirus.
So...
.\/.
]ekčapoaN[
devojke.1902fancy,
-> #1877, diklaŮŢ> Od cega.., rasplozenja, oblika, dubine (isprobavanje exo efekta) .. ?
Ono prvo.
.\/.
[1.]
devojke.1903dcolak,
-> #1860, markom│ *** Prosto, kad je GSZ u shitu (a to je 99% radnog vremena) lepo sednem
│ *** u AntiGMobile i preletim đubre, pravo u ruke ljubljene...
│
│ Jel GSZ ili GSB, ili je ipak DSZ ? :>
I jedan i drugi prevoze :)
Sledge DAMMIR!
devojke.1904dcolak,
-> #1860, markom│ *** Prosto, kad je GSZ u shitu (a to je 99% radnog vremena) lepo sednem
│ *** u AntiGMobile i preletim đubre, pravo u ruke ljubljene...
│
│ Jel GSZ ili GSB, ili je ipak DSZ ? :>
I jedan i drugi prevoze :)
Sledge DAMMIR!
devojke.1905mdave,
-> #1900, ania■> !?! Mogu ja jos samozivije i sebicnije ;>.
■>
■> Nisam ni sumnjala...
■> ;>
Pozdrav novopecenoj clanici sex conferencije. :) U ime
ljubitelja devojaka zelim ti dobrodoslicu i da pises jos
mnogo, mnogo ovakvih smislenih poruka. ;)
Sigurno to mozes. :)
[ nisam ni sumnjao ]
devojke.1906mdave,
-> #1895, mavava■> .69.
■> cika Nesica
:)))))))))))))))))))))))))))))))
Cika Neso, ti si neprevazidjen !!!!
[ odsad cika nesa i na foto-tapetu ]
devojke.1907mdave,
-> #1893, mavava■> Jest' i to sto kazes. Od smrada niko nije umro. Znaci ne mogu da
■> te osude za pokusaj ubistva.
A za narusavanje javnog reda i mira..ili ekosistema ? :)
devojke.1908mdave,
-> #1892, mavava■> JUUFFF! Gde me nadje!
Nastavak...
BIO SAM I KURVA (BIO SAM PEDER II)
Bio sam i kurva, kad sam mladji bio,
steko sam se za gomile novca,
al' cesto nije bilo kao sto sam snio,
cesto sam i ja ispadao ovca.
Frajeri mi kazu: "'Ajde dodji 'vamo!",
a ja im onda pridjem sa nevinim smeskom,
dotakni me 'vamo, dotakni me tamo,
i onda me proglase kurvicom i peskom.
Ali ako, ja se ne ljutim zbog toga,
to je samo jedno moje licno svojstvo,
ako mi ne plate, psovacu im boga,
ja cak i u tome nadjem zadovoljstvo.
[ hocemo temu :- -: u conf sex ]
devojke.1909mavava,
-> #1882, mboban>> Ex, da, čika Nešo, potreban si nam za film. Treba neko da nam
>> drži sveću. ;>
Dobro ajde, nemoj posle da kažete: "jel' vidiš matori kako se drži
sveća!"
.69.
čika Neša
devojke.1910haevorn,
Ako se ne varam, cela ova SEX "pobuna" počela
je kada je neko pitao šta je fisting, a neko
odgovorio, pa neko poslao sličicu...
;)
hf032_00.gifdevojke.1911pexon,
-> #1642, alienű []> Strane 38-39.
ű OK. Ako je već moguće, kupujem je u trajno vlasništvo
ű pa makar i za svih 199 dinara ;>.
Da li se to otvara conf. SEXBERZA: ? :)
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.1912haevorn,
-> #1672, ljubisha> > žime bi obezbedio tačnost unetog podatka?
>
> Kopijom lične karte, pasoša, krštenice, indexa, školske knjižice,
> radne knjižice, zdravstvene knjižice, venčanog lista... :)
> Jeste da malo komplikuje stvar ali...
Da, može i ostisak prsta, snimak glasa, slika oka, otisak zuba i malo kose,
čisto da ljudi budu sigurni... ;) Ah, da moglo bi i na izjavu dva svedoka
nešto da se smisli ;))
devojke.1913nemanja.,
-> #1853, dcolak# │ Sta joj lizes?
# │ Sta ti ona pusi?
# │ Zasto istovremeno?
#
# Da, stvarno, zasto istovremeno?
Da bi oboje uzivali istovremeno. :)
devojke.1914star,
Pozdrav svima:)
Ja sam nov, i želim da podržim borbu za konferenciju SEX.
Sezam zaslužuje SEX.
.\/.
* star4sex *
devojke.1915alkos,
-> #1896, mavava> Može. Zavi mi malo u fišek, tj novinu.
Može samo u onaj masni papir za burek toga ovde ima dosta :).
-<< novine su za čitanje (c) mdave >>-
devojke.1916alkos,
-> #1887, rampa.g> Sa druge strane silovanje ne cini nezdravim nasilje vec psihicko
> stanje koje potice silovanje. Potreba za silovanjem se radja kao
> reakcija na moralnu zabranu sex-a. Ukoliko bi se ta tema oslobodila
> u porodici, blizoj okolini, javnim komunikacijama :) itd. bilo bi
> daleko manje psihopatoloskih poremecaja koji i dovode do pojava o
> kojim govorimo.
>
> Veljko
Moj veliki prijatelj Veljko zvani Sigfrid fon Shrink :).
Potpuno se slažem da je najbitinije u celoj stvari otkriti
motiv ili poriv za sam čin. Vrlo često uzrok tome leži u
konfliktnoj situaciji u koju osoba zapadne upravo zbog tabua
teme sex u porodici prevashodno, ali i u svojoj okolini, i
svog normalnog seksualnog nagona. žini mi se da bi i Sezam
puno pomogao skidanju tog tabua otvaranjem konferencije Sex.
Samim tim Sezam bi postao pored izuzetne škole na područiju
programiranja, komunikacija, elektronike itd. i jedan
svojevrstan pedagog i prilika da bez straha,i opasnosti da
dođu u konflikt sa samim sobom, pitaju sve što ih zanima.
A nekim starijim ne bi bilo na odmet ni da se malo podsete na
te stvari ;) .69.
-<< "ne znam ti ja to, dete, idi na Sezam pa pitaj" >>-
devojke.1917alkos,
-> #1900, ania>! ?! Mogu ja još samoživije i sebičnije ;>.
>
> Nisam ni sumnjala...
> ;>
U ime ljubitelja devojaka želim ti srdačnu dobrodošlicu :(*).
Naime, veoma mi je drago da još jedna devojka učestvuje u
ugodnim razgovorima naroda slovinskoga :).
Mislim da bi bilo veoma interesantno znati šta ti misliš o
ovome. :)
-<< mmm mmm mmm mmm >>-
devojke.1918mdave,
-> #1914, star■> Pozdrav svima:)
Hvala, takodje! :)
■> Ja sam nov,
Pa cekaj...jesi li ti _nov_ ili _star_ ? ;)
■> i zelim da podrzim borbu za konferenciju SEX.
■> Sezam zasluzuje SEX.
Svaka cast! :)
■> * star4sex *
Mislis * sex star * ? ;)
devojke.1919stefan,
-> #1917, alkos> -<< mmm mmm mmm mmm >>-
Pa zar ti nisu ljudi ovde lepo govorili da je oralna upotreba ABF-a štetna?
;)))
--> sex: juče, danas, sutra
devojke.1920alkos,
-> #1914, star> .Đ/.
>* star4sex *
Bravo majstore, sve nas je više :)
-<< vote for Sex conf. >>-
devojke.1921cdragan,
-> #1867, alkos
> Neko od njih dvoje bi moralo da koristi i čačkalicu ;)
>
> -<< progutaj srećo, valja za ten >>-
Dve pitalice za one koje nisu čitali stare konferencije VICEVI a
usko su vezani za .69. a i šire ;)
Q. - Šta se čuje pre nego što stidna dlaka padne na pod ?
A. - Pljuc ...
Q. - Zašto sprematoziodi imaju repić ?
A. - Da se lakše izvade kad zapadnu među zube ;)
[ Moderator konferencije SEX je sinoć uspešno ubacivao u rupe;) ]
devojke.1922cdragan,
-> #1886, .bata.
> Jok ovo su neki fini britanski i ne smrde ( po tome se
> moze odrediti dal' im je isteko rok).
Jel su za višekratnu upotrebu ? ;)
devojke.1923mavava,
-> #1861, markom>> Zato što su to propozicije 69, koja se koliko ja zanm, još
>> zove i lotosov cvet,
Jest' vala. Valjda zbog mirisa. Što rekoše braća japanci
"Micuki"
.69.
Mustafa Kajgani iz Istambula-Turska
devojke.1924mavava,
-> #1914, star>> Ja sam nov, i želim da podržim borbu za konferenciju SEX.
>>* star4sex *
Dobrodošao!!!
Znači čika Neša & Star= sex iz doba mezozoika!
.69.
Mustafa Kajgani iz Istambula-Turska
devojke.1925fancy,
-> #1844, mdaveŮŢ> BIO SAM PEDER
ŮŢ> [ i mi hocemo konferenciju :- -: ]
E, samo za takve, još jedna priča iz X-rated podzemlja Sezama.
Na početku je uvod u kome autor objašnjava nastanak priče.
.\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/. .\/.
Hi!
Evo, kao što sam ti i obećao, još jedna priča. To je moj prvenac.
Ako hoćeš, zvekni je u konferenciju, ali, kao i za prethodnu, MOLIM TE DA
MOJE IME, PREZIME ILI PSEUDONIM NI SLUžAJNO NE SPOMENEŠ!!! Mis-
lim da je i ovoga puta tema malkice neobičnija, pa ti napaljuj drage nam
korisnike Sezama (ako se BAR JEDAN napalio, onda je priča ispunila svoj
cilj). Dakle:
---------- odseci ovde---------------------------------------
DOčIVLJAJ
Milanu nije bilo teško da se provuče kroz rupu u kasarnskoj ogradi
i da se domogne spoljašnjeg sveta. Dan je bio izuzetno topao i jara je pro-
sto treperila u vazduhu. Pokušao je da odagna iz svog uma i samu pomisao na
još jedno dosadno nedeljno popodne koje bi morao da provede u zagušljivoj
atmosferi kasarne. Rešio je da za trenutak izađe iz relativne monotonije
vojničkog života.
Srećom, uspeo je da se iskrade neopažen. Prolaz u ogradi bio je
teško uočljiv, sakriven gustim žbunjem zove i izgledalo je da gotovo niko
nije znao za njega. Zadovoljno je udahnuo vazduh punim plućima i uputio se
kroz šumu koja je okruživala njihovu malu kasarnu. Međutim, grad je bio da-
leko. Odlazak do tamo i natrag oduzeo bi mu suviše vremena. Milan se zato
uputio ka rečici koja je proticala nedaleko odatle. Sunčevi zraci su se,
uprkos krošnjama drveća, probijali do tla i donosili još veću vrelinu. Kapu
je stavio za opasač i raskopčao košulju, ali ga ni to nije mnogo rashlađi-
valo.
Ubrzo je stigao i do rečice. Obale su joj bile obrasle vrbama i
prilično strme, a poneka grana dodirivala je površinu vode. Krenuo je uz-
vodno, uskom stazom koja je vijugala prateći tok. Posle nekoliko minuta kri-
vudanja dospeo je do mesta gde je rečica pravila okuku i za vreme većih
vodostaja nanosila pesak. U polukružnom delu obala se blago supštala grade-
ći malu peščanu plažu. Rešio je da se zaustavi i predahne. Skrenuo je sa
staze i sišao u uvalu. Bio je prilično dobro zaklonjen od pogleda mogućih
prolaznika, ali nije imao o čemu da brine. Ovim delom šume malo ko je prola-
zio.
Milan više nije mogao da izdrži vrućinu. Počeo je da skida košu-
lju, zatim pantalone i ubrzo je ostao bez ičega na sebi. Znoj se svetlucao
na vitkom, mišićavom telu, očvrslom tokom vojničke obuke. Zadovoljno je
posmatrao duge, snažne ruke i grudi mestimično obrasle maljama. Sa svojih
devetnaest godina izgledao je bolje od mnogih vršnjaka. Legao je na pesak
malo raširivši noge, zatvorio oči i prepustio se reci misli koja mu je ko-
lala umom.
Prisetio se vremena neposredno pre svog dolaska u armiju, ispunje-
nog mnogim ljubavnim avanturama. Sa devojkom je raskinuo pre toga, jer nije
želeo da i nju i sebe opterećuje dugotrajnom razdvojenošću. U mislima mu se
pojavila jedna drugarica iz razreda, najlepša na maturskoj svečanosti. Avan-
ture koja se desila te večeri sećaće se dugo, posebno njenog mekog, zanosnog
tela koje mu je pružilo mnoga uživanja. Osetio je da mu penis, koji je dotle
mlitavo ležao na butini, raste i u kratkim trzajima podiže glavu. Prožela ga
je slatka jeza. Ud mu je bio uspravan, a kožica se malo spustila, otkrivaju-
ći tamnoljubičasti glavić u kome je krv strujala svom silinom. Vrelina sunca
pojačavala je uzbuđenje. Shvatio je da neće moći još dugo da mu se odupire.
Palcem i kažiprstom desne ruke uhvatio je nežno kožicu oko glavića i polako
je počeo da je pokreće gore-dole. Drugom rukom milovao je bradavice na gru-
dima blagim, kružnim pokretima.
Milan je povremeno zastajao da osmotri svoju vernu alatku, koja mu
je više puta pružila trenutke zadovoljstva u dugim, samotnim noćnim časovima
stražarenja. Penis mu je bio tvrd kao kamen. Obuhvatio ga je celog i ubrzao
pokrete, naizmenično otkrivajući i pokrivajući glavić. Nije mario za svet
oko sebe, jer je požuda u njemu preuzela vlast. Osetio je kako mu se vrhunac
približava kao što se voda, podsticana jakom vatrom, bliži tački ključanja.
Odjednom, uz glasan uzdah, iz uda mu je šiknula sperma visoko, visoko u vaz-
duh i pala mu na trbuh. žvrsto je stiskao penis od glavića do korena, nasto-
jeći da vrhunac potraje što duže. U kratkim trzajima izbacio je i preostalu
spermu i uz uzdah olakšanja opružio se na pesku.
Prijatan osećaj je uminuo i Milan je rešio da iskoristi blagodeti
bistre rečice. Ustao je i polako krenuo ka vodi. Ušavši do kolena naglo se
bacio i, uz pljusak, nestao u vodi da bi izronio dva-tri metra dalje. Sto-
jao je i puštao da mu rečni tok hladi uzavrelu krv. U tom momentu žbunje
koje je sakrivalo malu plažu razmaklo se i pojavio se Nenad, Milanov drug
iz jedinice. U početku su iznenađeno gledali jedan drugoga, a zatim su se
obojica nasmešila.
Otkud ti ovde? - upita Milan.
Ma, nisam 'teo da ostanem tamo - reče Nenad. - Cifra mi ne doz-
voljava da ostanem u kasarni po ovakvom danu... Ma, nemaju pojma da sam ov-
de. Koliko vidim, nije ti loše!
Hajde, dođi, voda je divna! - pozva ga Milan. Sa Nenadom se
sprijateljio još prvih dana svog vojnikovanja i od tada su bili nerazdvojni.
Sviđalo mu se što je baš Nenad našao put do ovog skrovitog mesta i što će
mu praviti društvo. Naravno, Nenad nije oklevao. Kapa, košulja, pantalone i
ostalo odlete u stranu. Milan ugleda nago Nenadovo telo, glatko i izvajano
poput grčke statue. "Auh", procedi Milan i proguta "knedlu". No, utom se Ne-
nad zatrča i baš kao maločas Milan pljusnu u vodu da bi potom izronio neda-
leko od njega, uz glasan uzdah. Pustivši se niz vodu polako je doplovio do
svog druga i stao, netremice ga gledajući. Odjednom je izgledalo kao da je
utihnuo i cvrkut ptica. Milanu se grlo steže. Osetio je da njegov penis la-
gano opet postaje čvrst.
Pružio je ruku kroz vodu do mesta gde je, kako je ocenio, bio do-
nji deo Nenadovog trbuha i, pomalo iznenađen, napipa potpuno očvrsli ud. Da
li zbog svežine vode ili nečeg drugog, tek - Nenad se stresao, ali nije re-
kao ništa. žinilo se da je bio malo iznenađen, ali se ubrzo snašao. Pažlji-
vo zagrlivši Milana oko ramena dade mu do znanja da krenu ka obali. Po iz-
lasku iz vode obojica osetiše na koži toplotu sunčanih zraka.
Ja... Nenade... znaš... - nespretno poče Milan, ali pogled nje-
govog prijatelja bio je dovoljno rečit. Lagano se spustiše na pesak.
Usne im se spojiše i jezici isprepletoše. Nenad odvoji svoje usne
od Milanovih, dok je ovaj ležao na leđima, i poče grickavim poljupcima da mu
obasipa najpre vrat, a zatim i grudi. Milan je za to vreme milovao Nenadova
leđa dugim pokretima, nežno kružeći po maloj i čvrstoj zadnjici. Nenad je
za to vreme prešao na bradavice, naizmenično mu ih oblizujući kružnim po-
kretima jezika. Milanovo disanje postade brže. Preko čvrstog i ravnog trbu-
ha Nenad se jezikom spusti sve do korena Milanovog penisa, obraslog gustim
dlakama. Posle izvesnog oklevanja uze ga u usta i poče da pokreće glavu
gore-dole. Međutim, Milan je Nenada rukom blago pomilovao po kosi i zausta-
vio u njegovoj nameri.
Iznenađen, Nenad podiže pogled i upitno pogleda u Milana. Ovaj se,
pak, okrete tako da mu se glava našla u blizini Nenadovog međunožja. Obuhva-
tivši mu rukom vrh uda poče ga polako trljati. Nakon dva-tri pokreta kaplji-
ca se pojavi na vrhu Nenadovog ukrućenog penisa. Tada Milan zameni prste us-
nama i jezikom, snažno obrađujući tamnocrveni glavić. Istovremeno je Nenad
nastavio započeti posao. Pokreti su im bili sve brži i brži. Za ovu dvojicu
69 beše sretan broj. Samo sunce i granje koje se nadnosilo nad vodom bili su
svedoci ove čudne, ali žestoke ljubavne igre. Nošena snažnim strastima, nije
mogla dugo potrajati. Osetivši da se Nenad približava vrhuncu Milan prestade
sa pokretima jezikom baš kada, uz silan trzaj, iz Nenadove kite pokulja
sperma u kratkim mlazevima. Jedan okrznu Milana po licu, dok su drugi osta-
vili bele tragove na pesku. Međutim, Milan nije imao vremena da razmišlja,
jer se i on primicao vrhuncu. Nenad još više ubrza pokrete. Uz glasno hrop-
tanje Milan poče da svršava pravo u Nenadova usta, koji se trudio da i pos-
lednju kap sperme izvuče iz svog druga. Ubrzo Milan načini i poslednji gr-
čevit pokret i dva mlada tela se gotovo istovremeno primiriše.
Ležali su neko vreme iscrpljeni, ali zadovoljni. Potom su otišli
do vode, da sa sebe speru prijatan umor koji ih beše obuzeo. Obukavši se,
polako su krenuli prema kasarni.
---------- odseci ovde----------------------------------
devojke.1926fancy,
-> #1914, starŮŢ> Pozdrav svima:)
U ime zvaničnika konferencije SEX, želim ti dobrodošlicu..:)
ŮŢ> Ja sam nov, i želim da podržim borbu za konferenciju SEX.
Mala anketa za novog člana Lige za Sex:
1. Da li ste pre pristupanja Sezamu znali nešto o conf. SEX..?
2. Da li biste pristupili Sezamu i da nema conf. SEX..?
3. Da li ste zadovoljni SEX-om na Sezamu..?
4. Smatrate li da su vaša interesovanja u dovoljnoj meri pokrivena
temama u conf. SEX..?
5. iZuVate li redovno..?
6. Igrate li bilijar..?
7. Da li ste NoRMaLni..?
8. Da li ste se skoro obRukali, i kako..?
.\/.
[ nas dvojica protiv njih troje... imali smo prednost u ljudstvu ]
devojke.1927fancy,
-> #1900, aniaŮŢ> Nisam ni sumnjala...
Hmmm... nova ženska u konferenciji..?!
*
Dobrodošla, i samo nastavi... možeš i malo opširnije..;)
.\/.
[ Sve su pokušali, ali je čak i Sonjina provokacija sa vazelinom propala... ]
devojke.1928alien,
-> #1845, steva[]> [ ... primanje obrisano ...]
:)
.to steva When shall we play...?