devojke.1929.marko.,
-> #1776, danica-->> Sto se tice stredstava za podmazivanje koje mi ljubazno preporucujes,
-->> hvala najlepse, ali ne trosim. :)
Pa nije valjda da radis na suvo :)!
devojke.1930edge,
Yo!
Posto nam ne daju konferenciju, a ja moram da saljem fajlove;)
onda cu to uraditi ovde. dakle ide jedan fajl.
Pozdrav Ica.
P.S. Jel ima neko one crtane fajlove kao sto su dolcetti ili oni stripovi?
Ako ima skenirane stripove
(ili ako ima stripove) neka posalje (ili neka skenira pa posalje).
PPS Ko ce mi poslati gif DM-a?
cartoon.zipdevojke.1931vitez.koja,
-> #1794, alien#=> period sigurno duži od 30 sekundi, ali je malo verovatno
#=> da će komarac koji se napio krvi, krenuti na novu žrtvu
#=> pre nego što svari prethodni obrok. Ako si mislio samo
Komarac ne pije krv 'iz cuga', nego ide i svako malo zabada 'nos'
u kožu žrtve i popije malo, pa nastavi. Ako ga žrtva ;) otera
(slučajno, namerno) on sleti na drugu žrtvu i eto...
Zaključak - ne spavajte sa sidašem u istoj sobi, leti pogotovo.
devojke.1932.bata.,
-> #1922, cdraganŔŔŔ> Jok ovo su neki fini britanski i ne smrde ( po tome se
ŔŔŔ> moze odrediti dal' im je isteko rok).
ŔŔŔ
ŔŔŔ Jel su za visekratnu upotrebu ? ;)
Ja ih upotrebljavam samo po jedamput :) Nego cuo sam za ortaka
koji je valjao koriscen toalet papir, mozda ima i koriscene
kurtone :> :)
devojke.1933dcolak,
-> #1897, mavava│ Ma nisam ja ni mislio na to. To je staromodno. Valjda ima još
│ nešto što se radi iz te poze...
Trebe vaške? ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.1934dcolak,
-> #1913, nemanja.│# Da, stvarno, zasto istovremeno?
│
│ Da bi oboje uzivali istovremeno. :)
Da stvarno uživaju, NIKAKO ne bi bili u stanju da rade u isto vreme :>
Sledge DAMMIR!
devojke.1935dcolak,
-> #1900, ania│ Nisam ni sumnjala...
│ ;>
Ania? Ko si ti?
BTW, I HATE TELMA! I HATE HER HATE HER HATE HER! UH!
P.S.
Ako neko želi objašnjenje, dobiće ga ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.1936dcolak,
-> #1914, star│ Pozdrav svima:)
│ Ja sam nov, i želim da podržim borbu za konferenciju SEX.
│ Sezam zaslužuje SEX.
JO! Micronics! How are ya doing? :))
Well, podseti me da vas podsetim koliko je lepo raditi pravu
gimnastiku u krevetu. Znate ono, sveća, most, kolutovi, dubiti na
glavi..
Dok ona radi gimnastiku, on uživa u sokovima života... Hmm... :>
Sledge DAMMIR!
devojke.1937veca,
-> #1623, wizard>> Taj poriv je, naravno, jači kod muškaraca, ali ni žene nisu bez
>> njega, doduše u manjoj meri. Ta činjenica, kao i činjenica da
>> muškarci koje bi žena mogla da siluje najčešće nisu ni vredni
>> silovanja, utiče na to da
Možda sam vam pričala anegdotu kako smo se jednom zezale sa nekim
ortakom objavivši mu da ćemo ga silovati. Bilo nas je četiri, čak
smo izvlačile šibicu koja će prva ;)) pošto je mislio da smo
ozbiljne, doduše trudile smo se da tako izgleda :) za 15-ak
minuta je izjavio kako mora da ide kući da ne zakasni na prevoz
:)
Elem, stvar je u tome što se silovanja događaju čoporativno :)
tj. kad je više ljudi zajedno, tada su valjda jači, ređe
'uspevaju' silovanja jedan prema jedan.
p.s. U gužvi sam ovih dana pa ne zamerite što kasne ili izostaju
neki odgovori.
devojke.1938veca,
-> #1223, robert>> Naravno da i "petlu vreme ide" ali po malo drugačijem časovniku
>> tako da možemo sebi da dozvolimo malo opuštenosti po tom pitanju
Jes' da je prošlo mnogo vremena od kad je poruka napisana, ali
ovo nisam mogla da otrpim! :)
Elem, raširi svih pet prstiju na ruci i pokazaće ti se muški
časovnik 15, 20, 30, 40, 50... godina, takvom progresijom pada
muška potencija (nadam se da sam bila slikovita ;) )
>> :). Znaš kako, ribama je frka ako ništa ne "urade" do 30 i
>> eventualno još neke godine
Elementarno nepoznavanje anatomije (i rekla bih hvalisanje) čena
može uvek! Zrelije godine donose ženi intenzivniji seksualni
život, nakon 30 tek dolaze njene godine, u punoj su snazi, dok
muškarcu počinje polako da opada moć. Iz tog razloga 'klinci'
jure' matorke, a matorani klinke, računajući na njeno nedovoljno
seksualno iskustvo, kako ga ne bi uporiđivala sa boljim, moćnijim
etc.
>> a za nas tipove se može dodati još jedno
>> desetak godina pogotovo ako izgledaš mladoliko ;).
Možeš ti da izgledaš mladoliko koliko hoćeš, stvar je koliko
možeš da postigneš u krevetu, u protivnom ćeš doživeti da te
ženska šeta, a da ima švalera koji će obavljati ono za šta ti
nisi sposoban! (Ovo se ne odnosi na tebe lično, nego uopšteno
govoreći)
devojke.1939mikis,
-> #1865, .bata.+> Inace sam virus side je retrovirus.
^^^^^^^^^^
Što znači ... ?
devojke.1940darone,
-> #1862, zkehler>> Ŕ maslinovo ulje + ljuta aleva paprika ? :)))
>>
>> To je kombinacija lubrikanta i afrodizijaka - za mazohistički nastrojene
>> :)
Ako je ljuta aleva paprika lubrikant ;) onda preformulisati reč mazohistički u
sadomazohistički.
devojke.1941darone,
-> #1901, fancy>> Priznajem, ne znam šta je to retrovirus.
Napisah li ja to pre neki dan? Možda i nisam poslao exec, Bog će ga znati.
Retrovirus je tip virusa koji po ulasku u ćeliju nije zarazan, jer ima samo
jedan lanac nukleinske kiseline, a da bi se replicirao potrebna su mu dva.
Ćelija domaćin mu daje drugi lanac (sintetiše za njega) i ovaj je spreman da
se replicira (odnosno da ga ista ta ćelija replicira; ova pojava još nije
objašnjena, ili bar nije bila do pre par godina). Što je još gore, neke ćelije
u svoju DNK upisuju i deo virusnog lanca, pa kasnije, posle razmnožavanja
ćelije (ne sinteze lanca), nastaju dve ćelije koje sintetišu virusnu DNK, a
time i virus. Praktično dve fabrike virusa.
p.s. prefiks 'retro' verovatno potiče od toga što su ovakvi virusi nastali
mutacijom virusa sa dva lanca, odnosno "unazadili" svoju strukturu u
evolucijskom smislu.
devojke.1942darone,
-> #1884, asterix>> Biće da je propust u obrazovanju ;), ali ću ipak morati da pogledam da li
>> se 'jevrejin' piše malim ili velikim slovom. Uostalom kad već imamo nekog
>> kompetentnog ovde da čujemo i iz prve ruke -> Novice ?
Evo ja ću: Jevreji su narod, dakle SA ;) velikim slovom.
devojke.1943alien,
-> #1887, rampa.g[] Potreba za silovanjem se radja kao reakcija na moralnu zabranu sex-a.
Ne bih se mogao složiti sa tim. Silovanja je u prošlosti bilo
mnogo više nego sada, a moralnih zabrana je bilo manje. Mislim da
uzroke pre svega treba tražiti u nekim hormonima.
[] Ukoliko bi se ta tema oslobodila u porodici, blizoj okolini, javnim
[] komunikacijama :) itd.
Incest? Masturbacija? ;>
devojke.1944alien,
-> #1900, ania[] !?! Mogu ja još samoživije i sebičnije ;>.
[]
[] Nisam ni sumnjala...
Well, potrudiću se da u buduće dam sve od sebe na
tim poljima. Šteta je ne iskoristiti takav potencijal ;>.
Predsednik Sindikata
devojke.1945pexon,
-> #1918, mdaveű ■> Sezam zasluzuje SEX.
ű
ű Svaka cast! :)
Sezam == SEXAM O;>
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.1946mdave,
-> #1925, fancy■> Ma, nisam 'teo da ostanem tamo - rece Nenad.
Znaci tako aliene...;)
[ nije sto je bila bRuka, nije sto je bio sKaNDal, ]
[ nego sto je bilo iZuVanje ]
devojke.1947mdave,
-> #1939, mikis■> +> Inace sam virus side je retrovirus.
■>
■> Sto znaci ... ?
Ma to ti je ono ogledalo na kolima, pored vrata...
[ Pcelica Maja ]
devojke.1948mdave,
-> #1926, fancy■> Mala anketa za novog clana Lige za Sex:
■> 1. Da li ste pre pristupanja Sezamu znali nesto o conf. SEX..?
Ne...da, jesam.
■> 2. Da li biste pristupili Sezamu i da nema conf. SEX..?
Samo NoRMaLno.
■> 3. Da li ste zadovoljni SEX-om na Sezamu..?
Da, svi ovde.
■> 4. Smatrate li da su vasa interesovanja u dovoljnoj meri pokrivena
■> temama u conf. SEX..?
Da, svi ovde.
■> 5. iZuVate li redovno..?
Ne...da, iZuVam.
■> 6. Igrate li bilijar..?
Samo kad nosim domacinke (boxerice).
■> 7. Da li ste NoRMaLni..?
Eventuanalno.
■> 8. Da li ste se skoro obRukali, i kako..?
Ma previse bRuke i bez mene.
[ Mary Jane, Johny Walker & litTLe beeS...sKaNDal..;) ]
devojke.1949vgenije,
-> #1565, fancy> Hej..!
> Tako se ne ponasa komoderatorka SEX-a..? :))
> Pa u interesu su nam napaljeni korisnici... zar ne..?
Da ali sex je nauka pored toga sto je dobio jos jedno znacenje
naseg primitivizma na Balkanu.Zato treba birati reci za ono o cemu se govori
devojke.1950pmihailo,
-> #1938, veca> Elementarno nepoznavanje anatomije (i rekla bih hvalisanje)
> Zena moze uvek! Zrelije godine donose zeni intenzivniji
> seksualni zivot, nakon 30 tek dolaze njene godine, u punoj su
> snazi, dok muskarcu pocinje polako da opada moc. Iz tog razloga
> 'klinci' jure' matorke, a matorani klinke, racunajuci na njeno
> nedovoljno seksualno iskustvo, kako ga ne bi uporidivala sa
> boljim, mocnijim etc.
E sad si odvalila cero , neznam ja te tvoje knjige koje citiras
i u to necu ni da se upustam ali sta znam preturio sam preko kreveta
a i bio preturen u radijusu oko 10.000 km odavde na istok . U toj oblasti
dakle ovako stoje stvari :
npr : Lutka 17 godina , od 9 - 12 am , stalno aktivna , nikad dosta
jedva stigne na I cas u medicinsku , II smena.
Kao guma , nista joj nesmeta , stalno hoce da proba ovo pa ono
stalno se smeje , nema nikakav problem nisacim , kad ode ni ja
nemam problem , 100 kila radosti .
zena 30 godina , dodjem kod nje uvece i prespavam pa odem .
razvoj situacije : stalno iscekuje kad cu da dodjem i odem ,
stalno drzi cigaru i pikslu kraj sebe , nece da striptizira ,
nepokretljiva , namesti se i ceka , pa onda posle rokade isti
osecaj , ceka da mi dosadi polozaj pa da se promeni ... sve
zna , malo se raduje , ceka da se zavrsi pa da spavamo ili
da zove prijateljice na kafu ili da se ide negde . Uglavnom
malo radosti , obicno odglumi povremeno neki uzitak .Kad odem
stalno imam utisak da sam se jedva izvukao.Da nije pustinja
bila u pitanju nebi bilo 100 kila radosti >
u pitanju i svaki dan 60 c u ladu , da mi opcija osim nje
nisu 5 radnika u smestaju gde ... nebi bilo 100 kila radosti.
riba 24 g. plavusa , kad je u helankama i tainted glass i
crnoj rokerki sa reebok graphite i crvenim lakom za nokte
sta da kazem ... ali to je samo izgled . Realnost izgleda
ovako npr ... de sam ja puko ... ceo dan vilanim ja sa njom
po Atini , odemo do mora , kafica itd rucak na obali itd
vracamo se nazad , opet po gradu i giros tamo , giros vamo
, uletimo u sobu , music ok , shower , i ajde , kad posle
nekog vermena , jao , ja ovo nemogu da izdrzim , ceo dan
su mi rasirene noge , pa bole me koske ,? sazalim se ja
pa dobro ajde da joj skupim kolena , ona se opet buni ,
okrenem njenu visost , na ruke da se osloni , kad ona ljutito
pobeze na njenu stranu kreveta ? De ti je mladost mislio se
ja tom prilikom , a pod 2 , de je meni pamet . O parama i da
ne govorim .
riba 22 g. crnka , bik , posle muvanja u ruskom cumezu u
kome se pije do besvesti , kao i u ostaloj okolini , kako
meni izgleda da bi se lakse podnela mucna stvarnost , hteo
ja da zbrisem od te vizije . Kad dok sam palio IZ , sto je
ruska kopija jawe , i mislio kako ci da se smrznem u majici
do kuce , izleti ona iz iz cumeza , i sede iza mene , sama
spusti nozice na motoru , vidim ja iskusna riba , slazem ja
nju da stanujem 5 min odatle , dakle 3-4 puta . Makar cu da
imam grejac na ledjima , i ... u kuci nestalo struje ...
napolju duva vetar , zatvoreni prozori , zadah alkohola
i urina i uzas itd ali to je bilo rasturanje . Posle mi nije
dala da zaspim nego me pusti da zaspim pa me probudi i tako
dok nisam shvatio i vratio je oko 4 u zoru u njen u kucicu ,
tj pred posto joj drugarica ostala kod nekog drugog.U 8h 30min
na posao . Taj dan sam isao kao bez nogu . To je bila elasticna
zver .
riba 20 g. smedja , bik , na plazi , na drugom nivou lezaljki ,
zvezde , topli vetar , nema komaraca , ispod nasipa za prugu ,
pokusam da je razodenem ispod svetiljke koju niko ne popravlja
stvarno nema teorije da nas neko vidi , nece i ... jedva
se primi na semu : posto je bila doktor , pitam ja nju , sta ovo
znaci , a one replu :) prakticno zdrav , pa posle nije htela da
ispusti iz ruke , a i ... Kad je naisao voz imao sam priliku da
vrisnem na sav glas neprimeceno . Kakav je to osmeh bio dok je
brisala usta maramicom iz dzepa u suknji . Velika , nepokretna ,
velika pluca .
zena 42 g. smedja , lepa i zgodna , suncamo se bez odela i ja se
zagledam u njenu guzu , i kao ajde da se kupamo , koji filing u
vodi , ali , ali , ni da cuje , nevoli me itd ... jos se seti da
pozove drugarucu desanku (njenu) u pomoc kad je videla da sam
zapeo ...
zena 31 g. farbana plavusa , zgodna , posle drajva i dve,tri kafe
i kokica i setnje , i razgovora na temu zenidbe ... sistematskog
zamaranja ... desanka . Hard liner .
zena 29 g. crna , riba , podznak jarac , asistent na faku ...
posle jedno 5 telefoniranja kaze oces da radis ? pa dobro dodji
nije mi tip sad kod kuce . ... ritual pije kafu , dzezva ima kilo
u njoj , pusi 2 pakla cigara/d , umro sam od dima , ? gleda
stanje krutosti , kad je zadovoljna , onda jos jednu kafu , pa
cigaricu , pa legne i ceka , ajde , digni je , okreni je , namesti
je , gleda me kao da gleda tv sta radim , pa se smeje meni sto
se lozim , njoj je fino , samo kao da ne ucestvuje , malo se
kao nalozi , reda radi , ... boze . II put cekam ja nju , kafica
cigarica , zaspim , ... posao zove ...drma , vuce , nadjemo se
negde oko 3am sa zajednickim interesom ali razlicitim radostima .
> Zena moze uvek! Zrelije godine donose zeni intenzivniji
> seksualni zivot, nakon 30 tek dolaze njene godine, u punoj su
koliko li ti imas g. ? kad tako pricas . Mada opet nije moje da
te provociram . Ali je mene pogodila tvoja izjava .
Nekako mi se cinila kao da ciganin hvali svoga konja .
Mozda navuces nekog klinca na matorku ali zasto ga odvlacis
od vrsnjakinja ? De je tu pamet ? Ili te placa neka sredovecna
devica za propagandu ? Ili si samo agent provokator ? Ili
zastupas svoju stranu , simpathy for the old age ?
Sta sve moze da proizvede crvenilo od sunca . Mnogo jako ovih dana .
Pa covek uzme svasta da radi kad je kod kuce.
devojke.1951markom,
-> #1935, dcolak*** Ako neko želi objašnjenje, dobiće ga ;)
Ajde, objasni mi :)
devojke.1952robert,
-> #1950, pmihailo>> dakle ovako stoje stvari :
:)) kako me ovo podsetilo na Bukovskog... kakav stil pripovedanja
:)))...
---------
# mdave-ove vizitke.... bRooKha ;)
devojke.1954fancy,
-> #1949, vgenijeŮŢ>> Tako se ne ponasa komoderatorka SEX-a..? :))
ŮŢ> Da ali sex je nauka pored toga sto je dobio jos jedno znacenje naseg
ŮŢ> primitivizma na Balkanu.Zato treba birati reci za ono o cemu se govori
Okay, genije slažem se sa tobom, a ono gore je bilo više u šali..:)
.\/.
[ Dr. Ćirić @ "Male Pčelice", Kragujevac ]
devojke.1955fancy,
-> #1950, pmihailoŮŢ> dakle ovako stoje stvari :
ctrl/R
*
Majstore, moj naklon..:)
Kakav stil, književni i onaj drugi..!
*
Ova poruka će stajati umesto WELCOME screen-a na ulazu u conf. SEX.
.\/.
[ bravo, bravo..! ]
devojke.1956mikis,
-> #1916, alkos+> A nekim starijim ne bi bilo na odmet ni da se malo podsete na
+> te stvari ;) .69.
69? Misliš ovo?
[for educational purposes only]
69.gifdevojke.1957mikis,
-> #1925, fancy+> ŮŢ> [ i mi hocemo konferenciju :- -: ]
+>
+> E, samo za takve, još jedna priča iz X-rated podzemlja Sezama.
Udario tuk na luk.
mmstory.txtdevojke.1958alien,
-> #1934, dcolak[] Da stvarno uživaju, NIKAKO ne bi bili u stanju da rade u isto
[] vreme :>
Stvar prakse ;>.
devojke.1959alien,
-> #1940, darone[] Ako je ljuta aleva paprika lubrikant ;) onda preformulisati
[] reč mazohistički u sadomazohistički.
Krhmmm... Ko tu ima sado užitak? Onaj ko nagovori to
dvoje na primenu ljute...? ;>
devojke.1960alien,
-> #1942, darone[] Evo ja ću: Jevreji su narod, dakle SA ;) velikim slovom.
S obzirom da se u slučaju Jevreja može smatrati da
između verske i nacionalne pripadnosti postoji obostrano
jednoznačno preslikavanje, može se reći i da su jevreji
ljudi jevrejske veroispovesti. Ako grešim, izvinjavam se.
devojke.1961superhik,
-> #1913, nemanja.<__># │ Sta joj lizes?
<__># │ Sta ti ona pusi?
<__># │ Zasto istovremeno?
<__>#
<__># Da, stvarno, zasto istovremeno?
<__>
<__> Da bi oboje uzivali istovremeno. :)
Da bi oboje svršili istovremeno. :)
devojke.1962superhik,
-> #1924, mavava<__> .69.
<__> Mustafa Kajgani iz Istambula-Turska
žika Nešo prevazišo si sam sebe ;)))
uzgred zanima me zašto pišeš čas .69. čas .96.??
devojke.1963vgenije,
-> #1937, veca> Mozda sam vam pricala anegdotu kako smo se jednom zezale sa
> nekim ortakom objavivsi mu da cemo ga silovati. Bilo nas je
> cetiri, cak smo izvlacile sibicu koja ce prva ;)) posto je
> mislio da smo ozbiljne, doduse trudile smo se da tako izgleda
> :) za 15-ak minuta je izjavio kako mora da ide kuci da ne
> zakasni na prevoz :)
Mora da je bio neki upisanko.Mada kad bolje rasmislis ...
IOma tu neceg.Nego sta bi radila kad bi on ostao i cekao sta cete da mu ra
dite
devojke.1964vgenije,
-> #1938, veca>
> Mozes ti da izgledas mladoliko koliko hoces, stvar je koliko
> mozes da postignes u krevetu, u protivnom ces doziveti da te
> zenska seta, a da ima svalera koji ce obavljati ono za sta ti
> nisi sposoban! (Ovo se ne odnosi na tebe licno, nego uopsteno
> govoreci)
Tu si DONEKLE u pravu.Veza treba da pociva na sexu ali mislim da je
poverenje na prvom mestu.Ako ribi vise znaci sta ce on da postigne u krevetu
nego kada razgovaraju....anda ta riba nije za njega ili obratno
devojke.1965vgenije,
-> #1939, mikis>+> Inace sam virus side je retrovirus.
Ovo mi je posluzilo kao slgvort.Dali znate da je virus side nastao na majmunima
u africi.Posle u Vijetnamskom ratu Glupi ameri cackali stvar i naprave mutaciju
Inace pravi-prvi virus je imao leka
devojke.1966jovca.car,
R:\>co
CONFERENCE>>jo sex
CONF:SEX>>reply o.jeziku
patika (grčka reč, nezapisiva u ASCII-ju) protivprirodan blud, spolni nagon
prema dečacima
Samo da se zna. :)
Pa da vidimo sad ko šta ima na nogama ;))
devojke.1967asterix,
-> #1959, alien> [] Ako je ljuta aleva paprika lubrikant ;) onda preformulisati
> [] reč mazohistički u sadomazohistički.
>
> Krhmmm... Ko tu ima sado užitak? Onaj ko nagovori to
> dvoje na primenu ljute...? ;>
Ma čik probaj ;)
devojke.1968fric,
-> #1962, superhik> uzgred zanima me zašto pišeš čas .69. čas .96.??
Posle 69 dolazi 96. Vidi poruku 9.1835
devojke.1969dior,
-> #1765, princess>>┌─────
>>│ Analni odnos je, recimo vise rizican(?), jer priroda
>>│ nije imala na umu da ce ljudima i to pasti na pamet te
>>│ su povrede tog dela prilikom opcenja znatno cesce (znaci ranice i sl.).
>>└─────
Quote from princess!!! Doživeh i to :)
>> van zakona "prirode"..ajde da napravim komparaciju s
>> inteligencijom i adaptacijom. Ako zanemarimo ostale
>> faktore, vecina ljudi koja prolazi vojni rok bez
>> anxioznosti, problema itd. nije preterano inteligentna
>> ali je vrlo dobro adaptirana i obratno...znaci
>> inteligencija komplikuje egzistenciju....
Ne znači. Teza da inteligencija komplikuje egzistenciju je
contradictio in adiecto. Inteligentni ljudi imaju najbolju moć
adaptacije. To uostalom i jeste definicija inteligencije:
sposobnost snalaženja u novim situacijama. Onaj ko ne ume da se
adaptira, ne može se smatrati inteligentnim.
>> i tako..analni odnos niti je vise rizican, niti su
>> povrede ucestalije mogu da ti preporucim haos sredstva za
>> podmazivanje :)) wooow! najbolje je bademovo ulje
>> a i sve zavisi od mogucnosti sfinktera (misici),
>> velicine...ovaj znas na sta mislim O;> itd..
Ti si po ovome sudeći, mnogo šarmantnija osoba nego što se to
može zaključiti na osnovu tvog kodnog rasporeda :)
Pozdrav, Ljuba
devojke.1970dior,
-> #1849, spantic>> U krivičnom zakoniku ove zemlje NoRMaLNi seks nije
>> zabranjen dobronamernim građanima, te je argument van
>> snage ;)
Normalno da nije zabranjen po krivičnom zakoniku, kad takav ne
postoji u nas. Po Krivičnom Zakonu (koji postoji) NoRMaLni seks
nije zabranjen ako oboje (oba, obe) pristaju :)
Pozdrav, Ljuba
devojke.1971dior,
-> #1929, .marko.>> -->> Sto se tice stredstava za podmazivanje koje mi
>> ljubazno preporucujes, -->> hvala najlepse, ali ne
>> trosim. :)
>>
>> Pa nije valjda da radis na suvo :)!
Zna devojka šta valja :)
Pogledati: Markiz de Sad - FILOZOFIJA U BUDOARU
izdanje RAD 1989, str. 55-57.
Pozdrav, Ljuba
devojke.1972zcvele,
-> #1934, dcolak> Da stvarno uživaju, NIKAKO ne bi bili u stanju da rade u isto
> vreme :>
Sve se ovo nebi desilo da je otvorena konferencija TINEJĐžERI
devojke.1973zcvele,
-> #1253, saricl> ondak ostaje samo kondom a to je kao kad ližeš sladole kroz
> celofan, jeste hladno ali nije slatko.
Ovo me podseća na vis kada je Mujo dobio prvu nagradu za plakat za borbu protiv
side.
Plakat je bio sledeće sadržine Stoji tip račirenih ruku sa gas maskom na glavi.
U levoj ruci mu je ruža a u desnoj kondom.
Prilikom uručenja nagrade kada su ga novinari pitali da objasni šta ga je to
inspirisalo da napravi plakat on je odgovorio:" J**ati sa kurtonom je isto što
i mirisati ružu sa gas maskom"
Sve se ovo ne bi deslio da je fancy moderator jedne simpatične konferencije.
devojke.1974veca,
-> #1822, alkos>> žini mi se da sve posmatrate iz svog ugla gledišta što je vrlo
>> samoživo i sebično. Da li ste možda razmišljali o tome kako se
>> oseća druga osoba? Da li bi se lepše osećao da je napustiš,
Ili, pokušajte da zamislite (pu pu daleko bilo) da vas neko
napusti zbog toga... Dilema je stvarno velika i ne daj bože da se
niko nađe u situaciji da mora praviti takav izbor. Ne osuđujem ni
one za, ni one protiv. Ne znam kako bih reagovala bez obzira što
imam veoma veliku dozu tolerancije.
devojke.1975veca,
-> #1847, alien>> ne, njoj nema spasa... Najlogičnije bi bilo da ti ona kaže da
>> odeš. a ako ti ne kaže, nego hoće da te zadrži uz sebe i možda
>> povuče u smrt, onda nije zaslužila da ostaneš s njom. Eto.
Teške reči. Prvo, takve stvari se najčešće ne govore, to se
oseti... Drugo, ne verujem da bi pokušala da te zadrži ukoliko je
iole mentalno ok. Mnogo je primera da oboleli od neke teže
bolesti naprosto oteraju svog partnera kako bi njemu olakšali da
nastavi život bez griže savesti.
devojke.1976veca,
-> #1720, mavava>> Meni se čini da je virus AIDS plod nekog eksperimenta iz neke od
>> svetskih laboratorija. Verovatno da je virus neko "slučajno" izneo
>> i ....
Da, o ovome smo već pričali, čini mi se baš u ovoj temi...
>> Zar je protiv prirodna blud od juče? Kako to da se u ranijim
>> vremenima za takvu bolest nije znalo? U zadnje vreme se naučnici
A o ovome neki dan sa jednim ortakom... Njegovo je mišljenje da
je, s obzirom da napada bela krvna zrnca, verovatno od SIDE i
ranije bilo obolelih, ali pošto virus nije bio otkriven, to je
pripisivano leukemiji... sećate se i od leukemije je mnogo ljudi
umiralo.
devojke.1977veca,
-> #1765, princess>> im moze "pasti na pamet" ali su oni deo "prirode" i "priroda je
>> imala na umu" kada je stvorila takve ljude :) (inace bedne i
>> nepotrebne..ali ajde da se vratimo iluzijama) =====
==========
Da nisi malo kontradiktorna sama sebi? Ovamo napadaš devojku, a
sa druge strane stavljaš ovakve kvalifikacije.
devojke.1978veca,
-> #1820, robert>># "Joj Roberte, baš si grozan..." (izgovoriti visokim, ženskim,
>># glasom :)
Joj Roberte, baš si grozan :)))
devojke.1979alien,
-> #1946, mdave[] Znaci tako aliene...;)
Da li sam ja to čuo da me je neko spomenuo? Maštaj, MDave...
žitaj & maštaj ;>.
devojke.1980alien,
-> #1926, fancy[] 3. Da li ste zadovoljni SEX-om na Sezamu..?
Nisam probao. Gde se mogu nabaviti ključevi od
prostorije u kojoj se Sezam nalazi?
devojke.1981alien,
-> #1938, veca[] Elem, raširi svih pet prstiju na ruci i pokazaće ti se muški
[] časovnik 15, 20, 30, 40, 50... godina, takvom progresijom pada
[] muška potencija (nadam se da sam bila slikovita ;) )
Da li bi mogla da nacrtaš to što si htela da kažeš
(u prevodu: ne kontam).
[] čena može uvek!
Kad hoće! A kada hoće & može? Kada se ne folira...
Da li žena može da se ne folira? Može, ali ne uvek ;>.
[] Zrelije godine donose ženi intenzivniji
[] seksualni život, nakon 30 tek dolaze njene godine, u punoj su
[] snazi, dok muškarcu počinje polako da opada moć.
To kod žena ide iz dva razloga: prvi je sticanje
uslovnog refleksa, a drugi (više vezan za godine) je čisto
psihičke prirode. Problem kod muškaraca se može u starijim
godinama rešiti određenim hardverskim pomagalima ;).
[] Iz tog razloga 'klinci' jure' matorke, a matorani klinke,
[] računajući na njeno nedovoljno seksualno iskustvo, kako ga
[] ne bi uporiđivala sa boljim, moćnijim etc.
Pre bih rekao da matorke jure klince. Što se tiče jurenja
klinki, čisto sumnjam da tu iko išta računa ;). Mlađe žene ('klinke')
izgledaju bolje nego starije, privlačnije su i sasvim sigurno
dobijaju bolji 'tretman'... So, žene, jebite se dok ste klinke.
devojke.1982mdave,
-> #1969, dior■> Ne znaci. Teza da inteligencija komplikuje egzistenciju je
■> contradictio in adiecto. Inteligentni ljudi imaju najbolju moc
■> adaptacije. To uostalom i jeste definicija inteligencije:
■> sposobnost snalazenja u novim situacijama. Onaj ko ne ume da se
■> adaptira, ne moze se smatrati inteligentnim.
Ok. Samo ne mozes poreci da je momku koji je bio totalni
destilat bilo teze u vojsci nego meni. On je svojevremeno
izjavio da je srecan jer se uglavnom jede i nista se ne radi.
A meni su falili Kum, devojke, gitara, comp., itd. Njemu nije
nista falilo.
[ falilo iZuVanje ]
devojke.1983mdave,
-> #1950, pmihailo■> dakle ovako stoje stvari :
Koristis li ti EXCEL da sve ovo popamtis ? :)
[ svi za KG ]
devojke.1984mdave,
-> #1966, jovca.car■> Pa da vidimo sad ko sta ima na nogama ;))
Ma setam bos ceo dan. :))
[ boss ]
devojke.1985princess,
-> #1977, vecakontradiktorna sam!
devojke.1986fancy,
-> #1963, vgenijeŮŢ> Nego sta bi radila kad bi on ostao i cekao sta cete da mu ra
ŮŢ> dite
Ja ću da ti kažem. Zacerekale bi se, i rekle nešto kao "i ju ju... pa
mi smo se samo šalile :o " ili "šta se bre primaš k'o saučešće..;)"
ili već nešto slično...
Sličnu sam situaciju imao sa dve svoje drugarice, koje su kao krenule
da me izuju (prvo bukvalno, a zatim hrastalno) na jednom od mojih
čuvenih rođendanskih party-ja... Budući da sam ležao na podu u nekom
svom tripu krenule su da mi odvezuju pertle, i skidaju patike
(iZuVanje..;) a zatim na moje pitanje koji im je - dobih odgovor u
stilu - ma sad ćeš da budeš izuven, ti šatro frajeru..;)
Okay, pustio sam da dođu do kaiša pantalona, kao u fazonu će da ga
skinu (ne brinite, ne bi one to uradile, znam ih..;))) a zatim uhvatio
za glavu jednu od njih i krenuo (sad već SAM) da otkopčavam šlic...
Da ste videli paniku i bežaniju..:))))
žetiri godine kasnije, stvari su došle na svoje mesto, ali drugom
prilikom, kad nije bilo 2:1, već obično, pristojno ;) i neizbežno 1:1.
[ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%Kragujevac.com ]
devojke.1987fancy,
-> #1966, jovca.carŮŢ> patika (grčka reč, nezapisiva u ASCII-ju) protivprirodan blud, spolni
nagon
ŮŢ> prema dečacima
ŮŢ> Pa da vidimo sad ko šta ima na nogama ;))
Mi smo se još preksinoć izuli..;)
[ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%Kragujevac.com ]
devojke.1988fancy,
-> #1969, diorŮŢ> Quote from princess!!! Doživeh i to :)
Da si ti meni živ i zdrav, to je viđeno odavno..;)
CIVILIZACIJA.5 poruka 8.11 O;)
[ Last dance with Mary Jane, than taking off shoes... ]
devojke.1989boccaccio,
Pošto sam gledajući ovaj gif morao u WC......ma na povraćanje
(šta li ste vi pomislili O:)) moram da ga podelim sa vama (da ne
budem jedini :)).
Pozdrav,
Boris
BLJAK!!!
fika.gifdevojke.1990.bata.,
-> #1945, pexonŔŔŔ Sezam == SEXAM O;>
Secate se reklama za sezam: dodjite da se sezamo, e sada bi bilo
dodjite da se sexamo :>
devojke.1991stefan,
-> #1970, dior> postoji u nas. Po Krivičnom Zakonu (koji postoji) NoRMaLni seks
> nije zabranjen ako oboje (oba, obe) pristaju :)
Yap, čak su se pojedinci javno zalagali za isti ;) Da li znate koja je
jedina NoRMaLna grupa sa prostora bivše YU? Naravno, KUD Idijoti, a evo i
dokaza (šta čežnja može da uradi od čoveka ;) :
JA SAM TE LUDO VOLIO
Ja sam te ludo volio
u tebe se zaljubio
zvijezde sam ti skinuo
al čini se
nije bilo dovoljno
noćima nisam spavao
zbog tebe sam svaki čas
rampu dizao
Ne bi li me više voljela
malo jače stisnula
ne bi li mi svoju guzu dala
Zvijezde, filmove, markice i sne
lobotomiju i aperkat u nos
lažne dolare, baš sve sam dao ti
Al nije bilo dovoljno
noćima nisam spavao
zbog tebe sam svaki čas
rampu dizao
Ne bi li me više voljela
malo jače stisnula
ne bi li mi svoju guzu
devojke.1992dcolak,
-> #1972, zcvele│> Da stvarno uživaju, NIKAKO ne bi bili u stanju da rade u isto
│> vreme :>
│
│ Sve se ovo nebi desilo da je otvorena konferencija TINEJĐžERI
Eh, davno behu ta vremena :>
Kako vas filtriram, pa to nije NoRMaLno, samo, očekivao sam da se
jave tinejdžeri a ne VI! :))
Sledge DAMMIR!
devojke.1994dcolak,
-> #1981, alien│ dobijaju bolji 'tretman'... So, žene, jebite se dok ste klinke.
I'll drink to that :>
Sledge DAMMIR!
[ Vodka Rulez ]
devojke.1995alien,
-> #1975, veca[] Teške reči. Prvo, takve stvari se najčešće ne govore, to se
[] oseti... Drugo, ne verujem da bi pokušala da te zadrži ukoliko
Izgledaju teške, ali i ta situacija je teška. Ja sam samo
zagrizao problem i napisao šta bi bilo kad bi bilo. Prema ostatku
tvoje poruke mi se čini da se slažemo.
devojke.1996princess,
-> #1991, stefanfantasticno! fenomenalno!
bRooka! izuvanje ;>....NOT !
devojke.1997pexon,
-> #1990, .bata.ű ŔŔŔ Sezam == SEXAM O;>
ű
ű Secate se reklama za sezam: dodjite da se sezamo, e sada bi
ű bilo dodjite da se sexamo :>
I to u R na strani 38-39 :)))))))))) Aiiiiiiiiiii!
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.1998pexon,
-> #1552, pinokioű> Novi broj Racunara.
ű> Strane 38-39.
ű> Pohvaljujem, NoRMaLno.
Najlepši `oglasni` prostor do sada vidjen u R 8)
Vote for o3<= Ujedno novi predlog za citat ;>
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.1999mdave,
-> #1991, stefan■> rampu dizao
Hajde sad recite :
Ko je na sezamu najpoznatiji po rampi ?! ;)
[ "...a jel' mozes da mi operes kamion za 5 dinara?" ]
devojke.2000superhik,
E, nabavio sam gif "gole" fahrete jahić
doduše slika tj. kvalitet je očajan ali
ako ima zainteresovanih nek mi se jave na mail
pa da se dogovorimo!!
M svega ovoga ne bi bilo da je otvorena SEX conf. :))
devojke.2001dzakic,
-> #1921, cdragan> Dve pitalice za one koje nisu čitali stare konferencije VICEVI a
> usko su vezani za .69. a i šire ;)
Q: How does a blonde interpret 6.9?
A: Sixty nine interrupted by a period.
:)
devojke.2002superhik,
-> #1981, alien<__> [] Iz tog razloga 'klinci' jure' matorke, a matorani klinke,
<__> [] računajući na njeno nedovoljno seksualno iskustvo, kako
<__> ga [] ne bi uporiđivala sa boljim, moćnijim etc.
Da ne bi citirao ostatak poruke.....
samo ovo:
Da niste VI "malčice" feministkinja!?
[ko to kaže da nemam tag!!??]
devojke.2003superhik,
-> #2002, superhik<__> <__> [] Iz tog razloga 'klinci' jure' matorke, a matorani
<__> klinke, <__> [] računajući na njeno nedovoljno seksualno
<__> iskustvo, kako <__> ga [] ne bi uporiđivala sa boljim,
<__> moćnijim etc.
<__>
<__> Da ne bi citirao ostatak poruke.....
<__> samo ovo:
<__> Da niste VI "malčice" feministkinja!?
<__>
<__> [ko to kaže da nemam tag!!??]
Sorry alien ovo se odnosilo na vecu !
devojke.2004armitage,
-> #1956, mikis> 69? Misliš ovo?
>
> Šfor educational purposes onlyĆ
> ----------------------------------------------- 9.1956---
> ** Uz poruku '69.gif' (43190 bytes)
Mikise, ti izgleda imaš gif za svaku priliku ;)
-*- Armitage -*-
devojke.2005gremlin,
-> #1891, mavava>> Ma naočare nosim odavno. Dioptrija ko' dno tegle. Ama, ljudi, meni
>> treba retrovizor! Uh! Što ti je mladež! Ništa ne razume!
Pa šta će ti retrovizor čika Nešo? Da vidiš ako ti neko slučajno
uleti u ... sobu? ;)
Alex
devojke.2006alkos,
-> #1820, robert># "Joj Roberte, baš si grozan..." (izgovoriti visokim, ženskim,
># glasom :)
uzmi me životinjo..;)
-<< gde treniraš >>-
devojke.2007alkos,
-> #1787, mdave> "Da li bi bila raspolozena da penetriram kopulatorni organ a
> sve u cilju oplodnje i produzenja vrste ?"
> "More mars u ***** ******** !!!"
Ovo su navodi iz iskustva..;)
-<< sreća tvoja da nije bilo dizelaša (c) zemun party >>-
devojke.2008alkos,
-> #1892, mavava> RADIO GU GU! RADIO GA GA! RADIO GU GU! RADIO GA GA! RADIO....UF!
znači fredy ti je bio taj nerazdvojni ortak u bajboku. :)
-<< a ujede me sinoć komarac kod čika neše >>-
devojke.2009alkos,
-> #1946, mdave> ■> Ma, nisam 'teo da ostanem tamo - rece Nenad.
>
> Znaci tako aliene...;)
Ti izgleda nemaš potrebe da koristiš purgativna sredstva ;)
-<< sfinkter... čudo prirode >>-
devojke.2010alkos,
-> #1774, darone> UV zračenja u nekoj laboratoriji? ;)
Koliko je meni poznato, u laboratorijama postoje UV lampe koje
se koriste u svrhe sterilizacije i etc... Nisam toliko
kompententan da o tome pričam, Danica to bolje zna. Slučajem
sam se našao u laboratoriji na veterinarskom fakultetu na
katedri za biologiju i video sam jednu takvu lampu koja se baš
koristila u svrsi sterilizatora neke bakterijske kulture...
devojke.2011alkos,
-> #1922, cdragan> Jel su za višekratnu upotrebu ? ;)
Ko u Delikatesnoj radnji kad frajer krpi kondom uz pomoć onih
flastera iz kita za krpljenje guma :))))
-<< baka se ne plaši pauka >>-
devojke.2012alkos,
-> #1943, alien> Incest? Masturbacija? ;>
Bolje bi bilo kada bi časpopis sex club napravio foto tapete
za dečije sobe, kao prvih 10 pozitura za početak da se dete
navikne...;)
-<< volim da kupam žensku decu od arrayŠ14..25Ć of girls>>-
devojke.2013alkos,
-> #1961, superhik> Da bi oboje svršili istovremeno. :)
Mislim da je ovo dobar šlagvort za grananje teme; elem moje
mišeljenje je da nije baš toliko bitno da oba partnera dožive
oragazam u isto vreme i to upravo iz razloga obostranog
užitka. Naime ako devojci dođe "mala snaga" :) pre nego meni,
zašto da se ona suspreže (što je vrlo teško ;>) čekajući na
mene i obratno...Zar vam je potrebno da, kad vam prigusti,
skrećete misli sa iZuvaNja u toku ;)) razmišljajući o... na
primer "šta li sam ono jeo za doručak ?" ili još bolje "ih al'
je bila dobra utakmica sinoć" samo da biste pokazali kakav ste
opasan je*** umesto da pustite da stvari idu svojim tokom, pa
onda nakon short break for recovery, ajde jovo nanovo ;). Što
se devojaka tiče, one su u maloj prednosti u odnosu na nas,
jer one mogu češće od nas muškaraca da dožive orgazam; svaka
čast onima tri puta bez vađenja, ali takvo je činjenično
stanje.
-<< mala dodaj mi to kiselo mleko da ga osvestim ;> >>-
devojke.2014alkos,
-> #1798, dikla> 69, koja to bese, daj malo opisa ...
Ih bre čoveče i stari egipćani su znali za ovu pozu još pre
bog-te-pita kolko godina. Evo nekih izvoda iz egipatske
posthumne ostavštine:
"žulne slasti očekuju tvoj prekrasni falus u carstvu sena, o
faraone. Neka tvoj ud primi poljubac nebeske božice, a tvoja
slina neka bude rosa što će njeno krilo oploditi."
žesto se ova vlažna radnja rastavlja na dve delatnosti. Govori
se u vezi sa 69 o felaciju sa jedne strane i kunilingusu (od
cunnum - materica i lingere - jezikom milovati). Ali evo i
jedne anegdote o Francuzima koji slove za naciju koja najčešće
praktikuje sex 69.
Jedna mama putuje iz provincije svojoj kćerci u Pariz. Šćer je
udata već četiri godine, a majka se čudi kako još nema
potomstva.
Mama : Zar vi ne vodite ljubav?
Kćer : Naravno, svake noći.
Mama : I kako onda?
Kćer : čao mi je, mama, ali jednostavno tu stvar ne mogu
progutati !
--<< Male Pčelice - strike's oralno >>-
devojke.2015alkos,
-> #1968, fric>> uzgred zanima me zašto pišeš čas .69. čas .96.??
stvar referentnog sistema..;)
-<< volim iZuVanje >>-
devojke.2016alkos,
-> #1926, fancy> Mala anketa za novog člana Lige za Sex:
>
> 1. Da li ste pre pristupanja Sezamu znali nešto o conf. SEX..?
da da, Mary Jane ima neku tajnu misiju u svemu..;)
> 2. Da li biste pristupili Sezamu i da nema conf. SEX..?
ne... ( a da li to znači da ona postoji, samo je nisam
stavio u config ;))
> 3. Da li ste zadovoljni SEX-om na Sezamu..?
još uvek ne znam, ali bićeš prvi koji ćeš da saznaš odgovor
> 4. Smatrate li da su vaša interesovanja u dovoljnoj meri pokrivena
> temama u conf. SEX..?
pa, malo više lanaca i bičeva i biće ok
> 5. iZuVate li redovno..?
"strahote promiskuiteta ;>"
> 6. Igrate li bilijar..?
uvek...
> 7. Da li ste NoRMaLni..?
jašta..;)
> 8. Da li ste se skoro obRukali, i kako..?
-Kada ti celu noć priča o Vladu Cepešu prođe ti volja, pa
joj zapušiš usta..;)))
-<< rumunke imaju vatrenu narav, blood hunger (c) Bauhaus >>-
devojke.2017alkos,
-> #1807, novim> žitam (u jednom kineskom romanu): "Dopusti mi da svoju frulu od
> žada zaronim u tvoju zlatnu brazdu" (ne tvoju, naravno, nego njenu,
> tj. reč je o romanu, kineskom... ma, sve je to retorika, okreni -
> obrni, sve
Ovde bi mogli da postavimo pitanje o Prijapovom problemu.
Naravno ne u medicinskom smislu, mada može i o tome, u tom
smislu on označava trajnu i bolnu erekciju, nego u svetlu
jedne dileme... Naime po čemu je prikazivanje ljudske
seksualnosti u medijima (film, časopisi..) na neki način
moralno nepodobno, dakle i poročno dok u drugim izražajnim
formama, kao lep primer uzimam novimov citat, ima pretenzija
da bude umetnički momenat.
-<< sakam da ližem roza p**** >>-
devojke.2018veca,
-> #1963, vgenije>> Mora da je bio neki upisanko.Mada kad bolje rasmislis ...
>> IOma tu neceg.Nego sta bi radila kad bi on ostao i cekao sta cete
>> da mu ra dite
Nije, tip je bio ok. nego nije bio sigurna na šta smo sve bile
spremne ;) da smo videle da je cool, zezanje bi ubrzo prestalo,
ovako, pošto je evidnetno bio zbunjen i pomalo uplašen, to nam je
dalo podsticaja da se još više zezamo :)
devojke.2019veca,
-> #1950, pmihailo>> E sad si odvalila cero , neznam ja te tvoje knjige koje citiras
>> i u to necu ni da se upustam ali sta znam preturio sam preko
>> kreveta
Nisu knjige. Kvantitet ne govori o kvalitetu!
>> Mozda navuces nekog klinca na matorku ali zasto ga odvlacis
>> od vrsnjakinja ? De je tu pamet ? Ili te placa neka sredovecna
Wrong! Radim sa ljudima i znam šta pričam! Npr. od 100 članova
moje agencije barem 80 (veoma mladih ljudi) traži žene od 35 do
50 godina, u obrnutom smeru je smanjeno interesovanje. No to nije
jedini izvor informacija.
Bože me sačuvaj kakve ti ideje imaš... mene niko ne plaća da
pišem o nečemu (hm, ovo sam pitanje već doživela kad sam u NON-u
polemisala sa jednim kolegom, verovatno u nedostatku
kontraagrumenata), a to što je tvoja sujeta eventualno povređena,
nije moj problem.
Već sam ranije rekla da bih mogla štošta da napišem na ovu temu i
uvek izbegavala da dirnem u mačo-balkansku sujetu, upraovo zbog
ovakvih reakcija.
BTW, to što starije žene sa kojima si bio nisu opravdale tvoja
očekivanja ništa ne znači. Možda ti nisi opravdao njihova, pa
nisu imale volje da se potrude. A klinke k'o klinke, manje
iskustva pa manja mogućnost upoređivanja.
p.s. I vi hoćete konferenciju! Tjah, još kad biste bili dovoljno
fer i da polemišete kad ste vi osetite napadnutim... Vi radite
ovo, vi radite ono, vi ste zaslužni za ... kad bi znali koliko
ste malo u pravu.
devojke.2020veca,
-> #1983, mdave>> Koristis li ti EXCEL da sve ovo popamtis ? :)
Mašta bato, mašta ;))
devojke.2021veca,
-> #1964, vgenije>> Tu si DONEKLE u pravu.Veza treba da pociva na sexu ali mislim da je
>> poverenje na prvom mestu.Ako ribi vise znaci sta ce on da postigne
>> u krevetu nego kada razgovaraju....anda ta riba nije za njega ili
>> obratno
Nisi shvatio poentu... nije stvar samo u sexu, ali je on jedna od
bitnih komponenti svake veze.
devojke.2022veca,
-> #1981, alien>> Da li bi mogla da nacrtaš to što si htela da kažeš
>> (u prevodu: ne kontam).
Pokazaću ti u klubu :)
>> Kad hoće! A kada hoće & može? Kada se ne folira...
>> Da li žena može da se ne folira? Može, ali ne uvek ;>.
čena može kad hoće, a muškarac kad može ;)
Zavisi, ima ih koje ne mogu, u krvi im ;)
>> uslovnog refleksa, a drugi (više vezan za godine) je čisto
>> psihičke prirode. Problem kod muškaraca se može u starijim
>> godinama rešiti određenim hardverskim pomagalima ;).
Suprotno nisam ni tvrdila... U prošlom veku je primenjivana
tehnika "vešanja". Muškarac se obesi, i u presudnom trenutku
neposredno pre gubitka života, doživljava erekciju i tada se
skida sa kanapa kako bi imao odnos sa (najčešće mlađom) damom.
Danas se ne primenjuju tako drastične metode :)
>> Pre bih rekao da matorke jure klince. Što se tiče jurenja
Diskutabilno.
>> klinki, čisto sumnjam da tu iko išta računa ;). Mlađe žene
>> ('klinke') izgledaju bolje nego starije, privlačnije su i sasvim
>> sigurno dobijaju bolji 'tretman'... So, žene, jebite se dok ste
>> klinke.
Jašta, i treba :)
devojke.2023veca,
-> #1943, alien>> Ne bih se mogao složiti sa tim. Silovanja je u prošlosti bilo
>> mnogo više nego sada, a moralnih zabrana je bilo manje. Mislim da
U prošlosti moralnih zabrana manje??? Bre, otputuj i sad u neku
manju sredinu, pa ćeš videti moralne zabrane.
devojke.2024veca,
-> #1971, dior>> Pogledati: Markiz de Sad - FILOZOFIJA U BUDOARU
>> izdanje RAD 1989, str. 55-57.
Davno čitala, ali utisci još traju :)
devojke.2025fancy,
-> #1996, princessŮŢ> bRooka! izuvanje ;>....NOT !
Piše se bRookha, iZuVanje... YES, YES, YES..!!!!
Ajd' kad naučiš, javi se da odgovaraš..;)
.\/.
[ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2026fancy,
-> #1991, stefanŮŢ> zbog tebe sam svaki čas rampu dizao
ŮŢ>
ŮŢ> Ne bi li me više voljela
ŮŢ> malo jače stisnula
ŮŢ> ne bi li mi svoju guzu dala
Kakav stih...
Stef, svaka ti dala... guzu.
.\/.
[ Last dance with Mary Jane, than taking off shoes... ]
devojke.2027fancy,
-> #1994, dcolakŮŢ> │ dobijaju bolji 'tretman'... So, žene, jebite se dok ste klinke.
ŮŢ> I'll drink to that :>
Well, I'd rather fuck to that..;)
.\/.
[ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2028markom,
-> #1999, mdave*** Ko je na sezamu najpoznatiji po rampi ?! ;)
G rampa, tj, rampa.g ? :)
devojke.2029markom,
-> #2016, alkos*** da da, Mary Jane ima neku tajnu misiju u svemu..;)
Izvin'te što sam glup, ali ko je Mary Jane ? :(
devojke.2030markom,
-> #1994, dcolak*** [ Vodka Rulez ]
OPA! Znači uspela operacija 'kantina' od petka, hehe O:>>>>