devojke.3143snemcev,
-> #3073, dvesic>> Ko ne veruje, JMB je 2304969721836 :)))
183. rođen 23.04.?!?
devojke.3144princess,
Evo sta rade plemena u Aziji i na ostrvu Batavija:
Dajaci probushe pomocu jedne srebrne igle sam polni ud kod glavica da
bi u taj otvor smestili za stalno jedno sredstvo koje kod snosaja vrsi
jako trenje i time pojacava nasladu. To je jedan sipka izradjena od
slonove kosti ili srebra, u koju se s obze strane ucvrscuju cekinje u
obliku cetke. "Operacija" (bljak) samo na odraslim i to na nacin sto
se kapica povuce natrag, sam ud se pritisne izmedju dve bambusove
dascice i osam do deset dana drzi omotan vlaznim suknom. Posle toga se
glavic probode ostrim bambusovim pruticem, u ranu se ugura golubije
pero umoceno u ulje i to se svakodnevno ponavlja, sve dok se rana ne
zaleci. Sve vreme se neprekidno stavljaju hladni oblozi.
Kada Dajaci rade ili putuju, u ovom kanalicu glavica nose pero. Cim se
odluce na vodjenje ljubavi (joj uzasa) izvuku pero i umesto njega
stavljaju - ampalang!. To je 4 cm dugacak i 2 mm debeo prutic izradjen
od srebra i zlata, koji na oba kraja ima kuglicu od ahata ili metala.
Zena ima pravo da odluci o velicini ampalanga. To muzu stavlja do
znanja ili time sto ga ponudi zdelom pirinca u kojoj je sakriven
devojke.3145princess,
Naziv onanija (koji nikako ne odgovara ovoj ranji) potice iz dogadjaja
opisanog u 38 glavi I knjige Mojsijeve {mrzi me sada da citiram}.
Ono sto je Onan ucinio jeste prekinuti snosaj (coitus interruptus).
Poznato je da je Diogen (mudrac iz bureta) javno vrsio masturbaciju.
Slavni lekar Galen pise u 14 knjizi svojih dela o korisnosti covecijih
organa, da je seme muskarca stetno (ne bih se slozila sa njim
..NoRMaLno..ja ga obozavam! :)i zbog toga treba telo sto cesce
oslobadjati te materije...
U napuljskom muzeju mogu se videti prefinjena umetnicka orudja koja
poticu iz pompejskih iskopina, i sa kojima su zene vrsile masturbaciju.
H.Elis je sastavio zbirku masturbacionih orudja. Najcesce su koriscene:
olovke, pecatni vosak, prazni kalemovi od konca, igle za midere, igle
za pletenje i heklanje, zapusaci od flase, svece, case, viljuske,
cackalice, cetkice za zube, tegle i narocito cesto ukosnice!
Sredinom proslog veka masturbacija vrsena ukosnicama bila je toliko
rasprostranjena u Nemackoj da je jedan hirurg konstruisao narociti
instrument za vadjenje ukosnica iz zenske besike (kako su dospele
tamo..pojma nemam!). Biskup iz Vormsa zabranio je "godemishe" (od gaude
mihi - sta na latinskom znaci, raduj se, uzivaj u meni) tj. vestacke
muske polne organe u XII v.
Najsavrsenije orudje na ovom polju proizvela je snalazljivost Japanki.
One upotrebljavaju dve kugle velicine jajeta. Jedna je prazna , a druga
tzv. "mali muskarac" obicno sadrzi zivu koja od gibanja podrhtava..
Prvo se prazna kugla unosi u rodnicutako duboko da dodje u dodir sa
grlicem materice.. Zatim se uvlaci druga kugla. I najmanji pokret
bedara ili kukova..cak i rad creva izaziva treperenje zive. Ove kugle
se zovu " RINO-TAMA" i ucvrscuju se u rodnici pomocu papirnih tampona.
..........
devojke.3146princess,
-> #3144, princessova poruka se nastavlja ....
(svrsicu je kada me ne bude mrzelo)
devojke.3147markom,
-> #3144, princess:: znanja ili time sto ga ponudi zdelom pirinca u kojoj je sakriven
Neeeeeeee :(((
Gde je kraj :(((((
(Uh, ja rek'o da sam lupio resign :)
devojke.3148ognjen,
-> #3097, dcolak)-> Gde si to procitao? Ajde daj pointer, nemoj da si govorio iz
)-> glave, onda ce biti krvi...
Nisam siguran ali mislim da je pointer:=^Viva. :) Pre par
godina je to bilo.
devojke.3149ognjen,
-> #3101, superhik)-> <__> oglasava klasicnom muzikom i tako upozorava na
)-> <__> "opasnost".
)-> U slucaju koriscenja ovoga kondoma ud vam je veci :)
Kako da ne, kad su ti dogradili mini liniju... :)
devojke.3150cdragan,
-> #3144, princess
> Evo sta rade plemena u Aziji i na ostrvu Batavija:
> Dajaci probushe pomocu jedne srebrne igle sam polni ud kod
Njima svaka čast, al ja ne bih voleo da doživim brodolom i da me
talasi izbace na ostrvo Batavija ;) Meni je sasvim lepo i bez tog
bušenja. :)
[ Buši ... ha ha ha, buši ... ha ha ha (c) by Ko to tamo peva ]
devojke.3151mdave,
-> #3128, mikis■> p.s. Da otvorimo literarni konkurs na temu: "Šta biste rekli da ste
■> kondom u tom kritičnom trenutku"? :))
"Pugla guuumaaaa, a rezervne neeemaaaa!" :)
devojke.3152mdave,
-> #3112, alien■> Šokiran sam. U svakoj? Bez recepta?
Ma danas se sve može naći bez recepta.
devojke.3153mdave,
-> #3114, dcolak■> Jo, pošto vidim da je sve ovo uzaludno gubljenje vremena, a niko od
■> vas nije hteo da uradi išta da se to promeni (pozvao sam vas da se
■> preselimo u neku drugu conf) dajem resign.
Ma odmori, pa se vrati kad završiš sa ispitima. Uspešno,
naravno. :)
Ili bar voajeriši. ;)
< "Mi stojimo postojano, kano klisurine..." >
devojke.3154mdave,
-> #3115, rpausic■> zanemeo. Dopada mi se većina tema koje sam pročitao i dajem svoj
■> glas za otvaranje konferencije. Naročito podržavam predlog mog
■> imenjaka robert-a da se uvedu tajni pseudonimi za tu conf. Mislim
■> da bi efekat bio žešći.
Pa sex i jeste lepa stvar, zar ne ? :)
Mada smatram da bi bilo bolje bez tajnih pseudonima, ali da
bude dozvoljeno slanje anonimne poruke (kao u vicevima).
■> Trebalo bi se možda baciti u reklamnu kampanju radi informisanja
■> SEZAM-ove javnosti o ovom problemu.
Ma javnost nije toliki problem (ima ihahaj voajera ovde ;),
već kako da nagovorimo Upravu da otvori conf. :(
< dobrodošao :) >
devojke.3155mdave,
-> #3130, fancy■> Welcome, novim snagama..:)
■> Nastavite tamo gde smo mi pukli...
■> *
■> Mislim da smo dosta rekli do sada, i sve već postaje apsurdno i
■> zamorno.
Xe, xe... :)
Ko te ne zna... ;)
< Fire Walk With Me >
devojke.3156mdave,
-> #3131, princess■> ostajes da se boris sa mnom!....
Samo sa tobom ? :)
Ccccc....što ti je žensko... ;)
devojke.3157mdave,
-> #3132, pexon■> A ko briše zove se *izda. Ne, ne piše se tako, jel'?
■> Piše se *izda. Ne. Neznam kako se piše dezerter ;>
Što reče agent Dejl Kuper :
"Stvari nisu uvek onakve kakve izgledaju". :)
devojke.3158mdave,
-> #3129, fancy■> ŮŢ> upada" ili "...ubi{e Milo{a" ?
■>
■> Biće da je ubi{e Milo{a..;)
Dosta bre sa tim ubijanjem Miloša ! :)
DejRane, a gde je brisanje poruke ? ;)
< atak na batak >
devojke.3159mdave,
-> #3140, zorana■> Meni se ucinilo da ima i mishu (doduse, mnogo malu)...
Ma i meni se čini da se "misha i pisha" malo drugačije
nazivaju. ;)
< učinite conf pristupačnijom mlađim korisnici(a)ma >
devojke.3160mdave,
-> #3119, mikis■> Ja preferiram rvanje u blatu ;))
Ipak bih radije gledao one devojke u blatu nego tebe. :)))
< mikise, protivniče alkohola ;) >
devojke.3161mdave,
-> #3125, mikis■> (Mala enciklopedija Prosveta)
žekaj, čekaj, samo dok pronađem moju kolekciju "Politikinih
zabavnika", odmah stižu tekstovi. :)
devojke.3162mdave,
-> #3136, zorana■>>> Definisi "stvarno javio"
■>
■> Telefonom
Ovo me je asociralo na jednu anegdotu : :)
Ortak kaže "Ej, zvao sam onu ribu!". Mi iz društva "I?!".
Ortak : "Raspitivala se za mene!". Mi : "Šta je rekla?!".
Ortak : "Ma ja ćutao, a ona nekoliko puta pitala KO JE TO, KO
JE TO?!". :)))
devojke.3163mdave,
-> #3142, darone■> .to hel ne reče za arhitekturu
■> darone ** ne reče za arhitekturu
■> (helga napušta razgovor)
To uopšte nije tajna..sve se zna. ;)
Samo voli da se igra žmurke. :)
< Miki Rurke igra žmurke >
devojke.3164mdave,
-> #3144, princess■> Evo sta rade plemena u Aziji i na ostrvu Batavija:
Al' ga opisa...
Šest me hladnih znojeva oblilo dok sam pročitao. :)
devojke.3165mdave,
-> #3145, princess■> bedara ili kukova..cak i rad creva izaziva treperenje zive. Ove
■> kugle se zovu " RINO-TAMA" i ucvrscuju se u rodnici pomocu papirnih
■> tampona.
Ma super stvar !
Staviš i ideš na posao. :)
< a zamislite tek u GSB-u :)) >
devojke.3166alien,
-> #3131, princess[] uostalom...ti si me naucio .....:)
Šta?
devojke.3167alien,
-> #3137, zorana[]>> To je greska tih muskaraca, jer nisu uspeli da te opuste.
[]>> Sve je to pitanje atmosfere i raspolozenja, znaci to prvo
[]>> dolazi iz glave. :))
[]
[] Zar sam ja rekla nesto drugacije? Pa naravno da je njihova
[] greska.
Nije. To je greška prirode ;). Razrađivanje 'mašine'
zna da bude jako dosadan posao. Nije problem u toj četvorici
(kolika je verovatnoća da ti prva četvorica za redom budu
loši, a posle da naletiš na dobre?), nego u ženskom organizmu
i poimanju sexa... čenama je potrebno neko vreme da 'nauče'
sex da bi počele u njemu stvarno da uživaju.
Da li si posle probala sa nekim od te četvorice ponovo?
devojke.3168veca,
-> #3108, zloboleon>> A bre Veco vidiš li ti vreme logovanja ovih dotičnih ženskih osoba
>> ? :)))))))
Vidim, sve se sjurile u isto vreme u gremovo krilo ;)
devojke.3169veca,
-> #3052, cdragan>> Ma pusti ti ruke ... treba tu preći na ostatak .. ;)
Krene se od ruku, sledi se linija... stiže se do ramena pa se
opet sledi linija niz vrat... ma šta da te ja učim ;)
devojke.3170veca,
-> #3061, dragisha>> Ne znam kakav je karakter sadašnje 'prve komisije' ali je očigledna
>> namjera zakonodavaca i ona će donijeti mnogo više nesreće nego što
>> može da donese abortus bez znanja o posljedicama. Djevojka/čena
>> koja stvarno mora
Elem, zakon nije donet na štetu žene, tj. pre Slobinog vraćanja
zakona, čak je omogućeno da se abortusi vrše i u domovima
zdravlja, na šta su se (valjda) neki pobunili. U svakom slučaju,
kao što reče, shvatiše da to zadire u ljudska prava te je, barem
za sada, sve ok. Jedino maloletnice moraju da dobiju pristanak
roditelja, a odobrenje komisije ukoliko je plod stariji od deset
nedelja.
devojke.3171veca,
-> #3112, alien>> To se onda jako isplati ako daš ribi. Skratiš postupak &
>> uštediš alkohol ;>.
Pa sad, ako hoćeš da zbrzaš stvar :) valjda je lepše natenane.
Kakve veze ima alkohol, tj. da li ti manje piješ ili ne treba
devojku da opijaš? ;)
devojke.3172veca,
-> #3126, mikis>> Pa zaista nije problem napraviti tako nešto. Međutim, mislim
>> da ovaj put za time nije bilo potrebe - neki ljudi će sve
>> učiniti za pare...
Neki to rade i iz zadovoljstva, pročitaj 120 dana sodome od
Markiz de Sada.
devojke.3173alien,
-> #3165, mdave[]■> kugle se zovu " RINO-TAMA" i ucvrscuju se u rodnici pomocu
[]■> papirnih tampona.
[] < a zamislite tek u GSB-u :)) >
'Majstore, eno je još jedna rupa... TOooooHooo! 8)' ;)
[ 'Majstore, vozi nas ko krompire, pliiiiz.' ;) ]
devojke.3174maksa,
-> #3128, mikis>> p.s. Da otvorimo literarni konkurs na temu: "Šta biste rekli
>> da ste kondom u tom kritičnom trenutku"? :))
Nije baš za tu priliku, al' zamisli ovo:
< kondom : >
'Moramo da vas prekinemo kako bismo ostalim korisnicima
pružili mogućnost da dođu na red.'
PS Svaka sličnost sa stvarnim porukama je neverovatna. ;)
devojke.3175markom,
-> #3144, princess:: znanja ili time sto ga ponudi zdelom pirinca u kojoj je sakriven
Neeeeeeee :(((
Gde je kraj :(((((
(Uh, ja rek'o da sam lupio resign :)
devojke.3176zcvele,
-> #3143, snemcevş>>> Ko ne veruje, JMB je 2304969721836 :)))
Ako nije tajna gde si rođena. Ne videh u res-u.
devojke.3177zcvele,
-> #3146, princess.ş.> (svrsicu je kada me ne bude mrzelo)
Do tada ko čeka dočeka :))))
devojke.3178pexon,
-> #3145, princessű tzv. "mali muskarac" obicno sadrzi zivu koja od gibanja
ű podrhtava.. Prvo se prazna kugla unosi u rodnicutako duboko da
ű dodje u dodir sa grlicem materice.. Zatim se uvlaci druga
ű kugla. I najmanji pokret bedara ili kukova..cak i rad creva
ű izaziva treperenje zive. Ove kugle
E ovo mi se uopšte ne sviđa >;
Zar vi ne vidite kuda ovo sa kuglama vodi ?
ŠTA ONDA MI TU TREBA DA RADIMO !!!!!!!!!!
──
To je trula feministička propaganda ;)
Ipak je muška ruka, muška ruka :) kakve kugle
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.3179mikis,
-> #3160, mdave+> Ipak bih radije gledao one devojke u blatu nego tebe. :)))
:)))
+> < mikise, protivniče alkohola ;) >
O%) (ko razume, shvatiće ;))
devojke.3180ognjen,
-> #3128, mikis)-> p.s. Da otvorimo literarni konkurs na temu: "Sta biste rekli
)-> da ste kondom u tom kriticnom trenutku"? :))
Da, moze za sledecu partiju hanga. :)
devojke.3181vujos,
│ Od : JELENA BLAGOJEVIC Broj : 135 od 135
│Za : ALL Datum : 04/06/94 07:38
│ Tema : HETERO/HOMO/BI Reference : NONE
│Read : [N/A] Private : NE
│Konf : 260 - EroticaWorld
│
│But what is jour opinion about homosexual and/or bisexual dirrected girls?
│
│Helga
│
│___ ■■ANGEL■■/QWK v2.12
│---
│ ■ TRN_NET .RHINOCEROS. BBS ■ Novi Sad-YU ■ 381-21-350-941
└───────────────────────────────────
NEUMORNA JE ;>
devojke.3182zorana,
-> #3142, darone>> .to hel ne rece za arhitekturu
=======
Tesko!
>> darone ** ne rece za arhitekturu
Kako ne rece? Pa tamo sam.
>> (helga napusta razgovor)
Puklo vreme!
Helga
devojke.3183zorana,
-> #3145, princess>> masturbaciju. H.Elis je sastavio zbirku masturbacionih orudja.
>> Najcesce su koriscene: olovke, pecatni vosak, prazni kalemovi
>> od konca, igle za midere, igle za pletenje i heklanje,
>> zapusaci od flase, svece, case, viljuske, cackalice, cetkice
>> za zube, tegle i narocito cesto ukosnice! Sredinom proslog
Ajde svece, case, cetkice... Ali IGLE, UKOSNICE, VILJUSKE!!!!????
>> veka masturbacija vrsena ukosnicama bila je toliko
>> rasprostranjena u Nemackoj da je jedan hirurg konstruisao
>> narociti instrument za vadjenje ukosnica iz zenske besike
>> (kako su dospele tamo..pojma nemam!). Biskup iz Vormsa
Boze svasta!
>> grlicem materice.. Zatim se uvlaci druga kugla. I najmanji
>> pokret bedara ili kukova..cak i rad creva izaziva treperenje
>> zive. Ove kugle se zovu " RINO-TAMA" i ucvrscuju se u rodnici
>> pomocu papirnih tampona. ..........
Jel ima to negde da se kupi? Mislim kod nas ili na zapadu
Helga
devojke.3184zorana,
-> #3076, bojans>> Ali ti vise volis pricu, nego SEX :(
Ziva istina ;)
Helga
devojke.3185zorana,
-> #3080, bojans>> I sta?
Nista!
Helga
devojke.3186zorana,
-> #3110, dragisha>> Helem, da li neka od vas (ili neki od vas:) voli kad su ista
>> obrijana. Jednom sam cuo komentar 'Bolja su obrijana za
>> sisanje'. Posto nisam sklon primicanju zileta svojima:), ima
A jel neko voli kad je "ona" obrijana?
Helga
devojke.3187zorana,
-> #3167, alien>> Nije. To je greska prirode ;). Razradivanje 'masine'
>> zna da bude jako dosadan posao. Nije problem u toj cetvorici
Dosadan? Ajde molim te. Sex je interesanatan i lep, samo ako traje,
dugo, dugo, dugo...
>> (kolika je verovatnoca da ti prva cetvorica za redom budu
>> losi, a posle da naletis na dobre?), nego u zenskom organizmu
Nazalost - velika. Kada su oni klinci.
>> i poimanju sexa... Zenama je potrebno neko vreme da 'nauce'
>> sex da bi pocele u njemu stvarno da uzivaju.
Ne naprotiv. Muskarcima su potrebne GODINE da seks nije samo "gurnes
i svrsis". Da je najlepsi deo ponekad predigra.
>> Da li si posle probala sa nekim od te cetvorice ponovo?
Ne.
Helga
devojke.3188zorana,
-> #3178, pexon>> STA ONDA MI TU TREBA DA RADIMO !!!!!!!!!!
Ko je uopste rekao da vi nesto treba da radite? Osim kad dodje vreme
da se napravi beba?
Helga
devojke.3189markom,
-> #3148, ognjen:: Nisam siguran ali mislim da je pointer:=^Viva. :) Pre par
Neće moći ove noći :>>> Pinter je rezervisana reč :))))
devojke.3190pexon,
-> #3188, zoranaű Ko je uopste rekao da vi nesto treba da radite? Osim kad dodje
ű vreme da se napravi beba?
Ouh, really cute :)
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
[ I'll rather join the Navy and fuck a rubber duck ]
devojke.3191pexon,
-> #3181, vujosű │ ■ TRN_NET .RHINOCEROS. BBS ■ Novi Sad-YU ■ 381-21-350-941
ű └───────────────────────────────────
ű
ű NEUMORNA JE ;>
Ko zna, možda samo na BBS conf. ;>
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.3192pexon,
-> #3184, zoranaű>> Ali ti vise volis pricu, nego SEX :(
ű
ű Ziva istina ;)
Jednoga dana kada već budemo imali CONFERENCE.SEX>> ;)_
mogli bi smo od uprave da tražimo da otvori voice line
specijalno za nas. Naravno tu bi radila...NoRMal devojka ;>
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.3193superhik,
-> #3149, ognjen<__> Kako da ne, kad su ti dogradili mini liniju... :)
Nisu mini liniju nego STUB :))
devojke.3194dvesic,
-> #3176, zcvele>> ş>>> Ko ne veruje, JMB je 2304969721836 :)))
>>
>> Ako nije tajna gde si rodena. Ne videh u res-u.
Gde si RODJEN, jer, jelte ono je moj JMB, a ja sam MUSKO (tako bar kazu) :)))
Rodjen sam u Arandjelovcu :))
devojke.3195dvesic,
-> #3186, zorana>> A jel neko voli kad je "ona" obrijana?
Ahhh, DA ! To je vrlo, vrlo zanimljivo vizuelno i uzbudjujuce
iskustvo ! :)))
( Jes da malkice svrbi kada dlacice ponovo pocnu da rastu :)))
devojke.3196bulaja,
-> #3178, pexon│ŠTA ONDA MI TU TREBA DA RADIMO !!!!!!!!!!
└───
Pa da ljuljamo stolicu. O:)
devojke.3197mdave,
-> #3174, maksa■> 'Moramo da vas prekinemo kako bismo ostalim korisnicima
■> pružili mogućnost da dođu na red.'
"Pokušaj druge prijave za vreme rada na sistemu." :)
devojke.3198mdave,
-> #3187, zorana■> Ne naprotiv. Muskarcima su potrebne GODINE da seks nije samo
■> "gurnes i svrsis".
Da. Prvih nekoliko. ;)
devojke.3199mdave,
-> #3186, zorana■> A jel neko voli kad je "ona" obrijana?
Pffff.....
Ne znam...nijedna od mojih devojaka se nije brijala. Moraću da
nađem neku sa bradom i brkovima. ;)
devojke.3200mdave,
-> #3194, dvesic■> Gde si RODJEN, jer, jelte ono je moj JMB, a ja sam MUSKO (tako bar
■> kazu) :))) Rodjen sam u Arandjelovcu :))
Ccccc...pun sezam nekih ljudi za koje ne znaš kojeg su pola.
:)))
devojke.3201mdave,
-> #3183, zorana■> Jel ima to negde da se kupi? Mislim kod nas ili na zapadu
Vidi se da si poznavalac tematike. ;>
Ima gde hoćeš.
devojke.3202mdave,
-> #3188, zorana■> Ko je uopste rekao da vi nesto treba da radite? Osim kad dodje
■> vreme da se napravi beba?
Ma šta će tebi beba ?
< možda bude muško >
devojke.3203darone,
-> #3182, zorana>> >> darone ** ne rece za arhitekturu
>>
>> Kako ne rece? Pa tamo sam.
Da, ali koja godina? Pošto smo kolege, red bi bio da se upoznAmo :))
devojke.3204zqusovac,
-> #3183, zorana
>> masturbaciju. H.Elis je sastavio zbirku masturbacionih orudja.
>> Najcesce su koriscene: olovke, pecatni vosak, prazni kalemovi
>> od konca, igle za midere, igle za pletenje i heklanje,
>> zapusaci od flase, svece, case, viljuske, cackalice, cetkice
>> za zube, tegle i narocito cesto ukosnice! Sredinom proslog
> Ajde svece, case, cetkice... Ali IGLE, UKOSNICE, VILJUSKE!!!!????
Pa igle za heklanje imaju onaj zub na vrhu (dobro hvata), ukosnica ima onu
petlju od zice koja sluzi kao feder (siri se), viljuska ima nezni i grubi
kraj...
Mnogo si ti klasicna (i nemastovita) :)
> Jel ima to negde da se kupi? Mislim kod nas ili na zapadu
Meni je kod majke u kuci ko zna otkad zaostao jedan par. Mozes da dobijes na
zajam (ako nisi gadljiva). Jedino ako i ti budes morala da objasnjavas svojoj
majci kao ja :)))
poz,
zq
devojke.3205zqusovac,
-> #3184, zorana
>> Ali ti vise volis pricu, nego SEX :(
> Ziva istina ;)
Gre'ota.
poz,
zq
devojke.3206zqusovac,
-> #3186, zorana
> A jel neko voli kad je "ona" obrijana?
Voli.
Mada ne i u slucaju kad mora da brije bradu i brkove.
poz,
zq
devojke.3207zqusovac,
-> #3187, zorana
> Dosadan? Ajde molim te. Sex je interesanatan i lep, samo ako traje,
> dugo, dugo, dugo...
A divlji i neocekivani na brzaka na neobicnom mestu ?
poz,
zq
P.S. Kad sam bio mladji i pre nego sto sam kupio prva kola bio sam utripovao
da probam na stojka u busu GSP-a. Ima na zglobnim autobusima sasvim pozadi sa
leve strane iza zadnjeg sedista jedan sasvim zgodan prostor. Bio sam
proracunao da treba u jesen ili prolece (kad oboje mogu da nose mantil a nije
hladno da bi moralo da se nosi jos mnogo toga) i to negde oko jedanaest uvece,
kad prodje guzva. Medjutim onda sticajem okolnosti jednu nisam uspeo da
ubedim, druga nije imala mantil... Posle sam kupio kola.
Ima li ko iskustva?
poz,
zq
devojke.3208zqusovac,
-> #3194, dvesic
>> ş>>> Ko ne veruje, JMB je 2304969721836 :)))
>>
>> Ako nije tajna gde si rodena. Ne videh u res-u.
> Gde si RODJEN, jer, jelte ono je moj JMB, a ja sam MUSKO (tako bar kazu)
Bogami po JMBG si zensko, i to sigurno - bez obzira na rekla-kazala.
a) prvih 7 cifara je datum rodjenja npr 2304969 je 23.4.1969.
b) osma i deveta je sifra podrucja u kojem si u centralnoj maticnoj knjizi,
sto je u tvom slucaju 72
c) deseta je kontrolni broj i to: parni brojevi (0,2,4,6,8) za MUSKI a neparni
(1,3,5,7,9) za ZENSKI pol
d) poslednje tri cifre su redni broj u maticnoj knjizi
Dakle, ti si zvanicno ZENSKO, pa sad dok ti dokazes bosancu da nisi vo ;)))
poz,
zq
devojke.3209zqusovac,
-> #3195, dvesic
> ( Jes da malkice svrbi kada dlacice ponovo pocnu da rastu :)))
U najgorem slucaju preusmeris objekt interesovanja na neko vreme.
poz,
zq
devojke.3210pexon,
-> #3196, bulajaű Pa da ljuljamo stolicu. O:)
Ja, pravo da ti kažem više volim da ljuljam
nešto drugo, a damama koje vole da stavljaju
kugle dajem na raspolaganje komada dva ;)
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.3211mikis,
-> #3204, zqusovac+>Meni je kod majke u kuci ko zna otkad zaostao jedan par. Mozes da dobijes na
+>zajam (ako nisi gadljiva). Jedino ako i ti budes morala da objasnjavas svojoj
+> majci kao ja :)))
Izvini, a šta će to tebi?!? ;)))
devojke.3212mikis,
-> #3183, zorana+> Jel ima to negde da se kupi? Mislim kod nas ili na zapadu
Japanske kuglice? U svakom Sex shopu (i kod nas).
[Ljuljaj me nežno]
devojke.3213markom,
-> #3191, pexon:: Ko zna, možda samo na BBS conf. ;>
Spreman sam da se opkladim da je tako ...
devojke.3214markom,
-> #3195, dvesic:: ( Jes da malkice svrbi kada dlacice ponovo pocnu da rastu :)))
TiTo iz iskustva ? ;>>
devojke.3215zqusovac,
-> #3211, mikis
> Izvini, a sta ce to tebi?!? ;)))
Lepo pise da je ZAOSTAO. A bilo je to davno, kad toga kod nas jos nije bilo,
a bas je interesantna tema za razgovor, posle se ponudis da pokazes kako se
namesta...
poz,
zq
devojke.3216gremlin,
-> #3095, cdragan>> Umesto Betovenovom muzikom kondom moze da se "oglasi"
>> i verbalnom porukom, ako to zeli korisnik, kaze Lino Misio.
Hiiik, ćestitam..., poštali šte... maaaajkaaaa!
Alex
devojke.3217gremlin,
-> #3138, zorana>> Ovako je jeftinije... I bezbolnije.
No pain, no gain! :)
Alex
devojke.3218ognjen,
-> #3181, vujos)-> │ Od : JELENA BLAGOJEVIC
~~~~~~~~~~
)-> │ Helga
Vidi, vidi... Jos ispadosmo neki rod... :)
devojke.3219gremlin,
-> #3203, darone>> Da, ali koja godina? Pošto smo kolege, red bi bio da se upoznAmo :))
Ako osetiš nešto u guzi, znači iza je Helga u fazi upoznavanja ;)
Alex
devojke.3220dvesic,
-> #3208, zqusovac>> c) deseta je kontrolni broj i to: parni brojevi (0,2,4,6,8) za
>> MUSKI a neparni (1,3,5,7,9) za ZENSKI pol
Da se nisi malko za(*e)bunio ... :))) po ovome ispada da je moja
devojka ( xxxxxxxxx6838) MUSKO ! :)))))))))))))))))))
devojke.3221dvesic,
-> #3214, markom>> TiTo iz iskustva ? ;>>
Ja to iz njenog iskustva, a za Tita ne znam :))))
devojke.3222bojans,
-> #3132, pexon>> A ko briše zove se *izda. Ne, ne piše se tako, jel'?
Piše se *izdajica ;)
Pozdrav, Ljuba
devojke.3223bojans,
-> #3114, dcolak>> Uh, umalo da zaboravim, pozdrav folirantkinji, E.S....
>>
>> Sledge DAMMIR!
Sledž, ti izgleda znaš nešto što mi ostali ne znamo.
Prosvetli nas. E.S.meralda?
Pozdrav, Ljuba
devojke.3224bojans,
-> #3136, zorana>> Telefonom
>>
>> Helga
???-???
Pozdrav, Ljuba
devojke.3225mdave,
-> #3220, dvesic■> Da se nisi malko za(*e)bunio ... :))) po ovome ispada da je moja
■> devojka ( xxxxxxxxx6838) MUSKO ! :)))))))))))))))))))
Ma bitno je da se uklapate. ;)))))
devojke.3226mdave,
-> #3207, zqusovac■> A divlji i neocekivani na brzaka na neobicnom mestu ?
Sećam se jedne divne večeri ja i devojka se šetamo i da ne
objašnjavam kuda i kako dođemo na rukometno igralište. Ona me
dovede na centar i reče : "Sada i ovde.".
< volem rukomet i volem centar >
devojke.3227mdave,
-> #3208, zqusovac■> c) deseta je kontrolni broj i to: parni brojevi (0,2,4,6,8) za
■> MUSKI a neparni (1,3,5,7,9) za ZENSKI pol
Uff...dobro je. :)
< muško sam >
devojke.3228zqusovac,
-> #3220, dvesic
> Da se nisi malko za(*e)bunio ... :))) po ovome ispada da je moja
> devojka ( xxxxxxxxx6838) MUSKO ! :)))))))))))))))))))
Ne znam da li ti svoju devojku smatras zenskom, ali za drzavu je ona 100%
musko. Mogli bi jos i da te optuze zbog protivprirodnog bluda.
poz,
zq
devojke.3229zqusovac,
-> #3226, mdave
> objasnjavam kuda i kako dodemo na rukometno igraliste. Ona me
> dovede na centar i rece : "Sada i ovde.".
Na odusevljenje prisutne publike ?
poz,
zq
devojke.3230alien,
-> #3187, zorana[]>> Nije. To je greska prirode ;). Razradivanje 'masine'
[]>> zna da bude jako dosadan posao. Nije problem u toj cetvorici
[]
[] Dosadan? Ajde molim te. Sex je interesanatan i lep, samo ako
[] traje, dugo, dugo, dugo...
Očigledno si shvatila šta sam napisao ;).
[]>> (kolika je verovatnoca da ti prva cetvorica za redom budu
[] Nazalost - velika. Kada su oni klinci.
A ti kao nisi (bila)? ;>
[] Ne naprotiv. Muskarcima su potrebne GODINE da seks nije samo
[] "gurnes i svrsis". Da je najlepsi deo ponekad predigra.
Tako mala Helga zamišlja da je muškarac? ;>
[]>> Da li si posle probala sa nekim od te cetvorice ponovo?
[]
[] Ne.
To bi bilo to.
devojke.3231alien,
-> #3208, zqusovac[] c) deseta je kontrolni broj i to: parni brojevi (0,2,4,6,8) za
[] MUSKI a neparni (1,3,5,7,9) za ZENSKI pol
Mislim da su od 0 do 4 muški, a od 5 do 9 ženski.
devojke.3232zorana,
-> #3192, pexon>> specijalno za nas. Naravno tu bi radila...NoRMal devojka ;>
======
What's that?
Helga
devojke.3233zorana,
-> #3195, dvesic>> ( Jes da malkice svrbi kada dlacice ponovo pocnu da rastu :)))
Nemam pojma. Jos se nisam poradjala.
A otkud ti znas? Probao si da se obrijes tamo?
Helga
devojke.3234zorana,
-> #3199, mdave>> Ne znam...nijedna od mojih devojaka se nije brijala. Moracu da
>> nadem neku sa bradom i brkovima. ;)
Ne, nego ces morati da nadjes neku muslimanku ili jevrejku.
Helga
devojke.3235zorana,
-> #3202, mdave>> Ma sta ce tebi beba ?
Jos mi ne treba... Ali zatrebace.
Helga
devojke.3236zorana,
-> #3203, darone>> Da, ali koja godina? Posto smo kolege, red bi bio da se
>> upoznAmo :))
Apsolvent :)
Helga
devojke.3237zorana,
-> #3218, ognjen>> Vidi, vidi... Jos ispadosmo neki rod... :)
Mi? Jesi li iz Kragujevca?
Helga
devojke.3238zorana,
-> #3230, alien>> A ti kao nisi (bila)? ;>
Daaa, ali tada nisam radila te stvari. Zene ranije sazrevaju.
>> Tako mala Helga zamislja da je muskarac? ;>
Nisam shvatila zaoku.
Helga
devojke.3239mihajlo,
-> #3207, zqusovac>P.S. Kad sam bio mladji i pre nego sto sam kupio prva kola bio sam utripovao
>da probam na stojka u busu GSP-a. Ima na zglobnim autobusima sasvim pozadi sa
>leve strane iza zadnjeg sedista jedan sasvim zgodan prostor. Bio sam
>proracunao da treba u jesen ili prolece (kad oboje mogu da nose mantil a nije
>hladno da bi moralo da se nosi jos mnogo toga) i to negde oko jedanaest uvece,
>kad prodje guzva. Medjutim onda sticajem okolnosti jednu nisam uspeo da
>ubedim, druga nije imala mantil... Posle sam kupio kola.
>
>Ima li ko iskustva?
Vidis, meni se taj event dogodio pre jedno tri godine. Bilo je
leto i nevidjena vrucina. Bili smo kod neke njene rodbine na Karaburmi
i u povratku smo se vracali Busom 25. Sedosmo na pocetnoj, ali usla
neka baba i moja devojka joj ustane. Kako je ona bila u jednoj od onih
lepih suknji (duuuga), a ona nije nosila gacice i vrlo brzo nam je
proradio kliker. Nije prosla jedna stanica a vec palo iZuVanje.
Obozavao sam Bus drajvera i molio se da ubode svaku rupu, a kada me je
jedan covek pitao koliko je sati, samo sam klimnuo glavom i rekao
`aha`. Dal su ljudi provalili ili ne nikada necu saznati jer sam bio
prezauzet onim sto se dogadjalo ispod njene suknje. To je trajalo sve
do zadnje stanice stanice gde su nesto tada kopali ili tako nesto gde
je sve medju nama bilo svrseno kada je majstor potrefio rupu. U toj
pozi smo ostali do nase stanice, gde smo se jedva razdvojili.
Naravno mozete pogoditi sta se desilo dalje kada smo upali u
moju sobu. O:))))
P.S.
Nema vise devojka kao sto je bila ova.
P.S.S
Sve se odigralo negde oko 14H.
MIH
devojke.3240pexon,
-> #3234, zoranaű Ne, nego ces morati da nadjes neku muslimanku ili jevrejku.
Misliš da samo one to rade ? ;)
WRONG! minus two points ;)
Rade to i ostale! Onda imaš utisak da imaš
ribu koja još nije prošla pubertet :)) ) )
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
< pedof*l >
devojke.3241pexon,
-> #3220, dvesicű Da se nisi malko za(*e)bunio ... :))) po ovome ispada da je
ű moja devojka ( xxxxxxxxx6838) MUSKO ! :)))))))))))))))))))
Ljubav nezna za granice ;>
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.3242pexon,
-> #3232, zoranaű>> specijalno za nas. Naravno tu bi radila...NoRMal devojka ;>
ű ======
ű What's that?
Nisi još naučila ???
To je kad se ne krešeš samo u piku nego
i u ljubu ;)
Oprašta ti se zbog cmar.jpg-a inače bi bilo
minus two points ;>
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄