devojke.3043ognjen,
-> #2967, dcolak)-> Well, gde god gledao, pise, sanse su kolike i kod poljupca,
)-> dakle male do nikakve.. Jeah, great, zar ne? :)
Sanse su stoprocentne, kao i kod NoRMaLNog sex-a. Sreca, prave
kondome sa mirisom jagode, kupine... :)
devojke.3044ognjen,
-> #2969, dcolak)-> Jo, jel to musica ili neka tecnost ili... ?
Beli prah. A zasto se zove tako, djavo ce ga znati...
devojke.3045dcolak,
-> #2990, zorana│ Imam spiralu. A i probala sam, i... nisam bas odusevljena. To boli!
Onda ni ti ni on niste imali nikakvog iskustva sa NRML-om. Uopšte
nema potrebe da boli, ako znate kako se to radi.
Sledge DAMMIR!
devojke.3046dcolak,
-> #3029, pexon│ ┌───────┐
│ │ ˙ ˙│
│ │ pexon │██
│ │ ˙ ˙│██
│ └───────┘██
│ █████████
Ako ga već stavljaš, stavi ga na pravo mesto, odvojeno par redova od
teksta, i uz desnu marginu!
Ovako izgleda odvratno... H!U
Sledge DAMMIR!
devojke.3047dcolak,
-> #2993, zorana│ Malo sutra. Dovoljna je ranica na ustima ili unutrasnjoj sluzokozi i ...
Ako ti znaš bolje od svih stručnjaka ovog sveta... Neka ti bude.
Sledge DAMMIR!
devojke.3048gremlin,
-> #2990, zorana>> Imam spiralu. A i probala sam, i... nisam bas odusevljena. To boli!
Ma neee, ne treba spiralu da upotrebiš u NoRMaLne svrhe, jasno je da
će da te boli ;)
Alex
devojke.3049gremlin,
-> #3004, veca>>>> Ima li barem jošte onih žemskinja na naduvavanje, ova moja nema
>>>> više gde da se krpi :( :)
>>
>> Nije valjda da si toliko puta promašio? ;))
Znaš kako je, klizavo... ;)
Alex
devojke.3050gremlin,
-> #3011, sole>> A muda cdr O;)))
Vidim ja da je tu palo testisiranje, pardon, testiranje... ;)
Alex
devojke.3051fancy,
-> #3042, asterixŮŢ> Eh još kad bi se našao moderator po volji za tu konferenciju
ŮŢ> bilo to možda i ostvarljivo.
Po žIJOJ volji..?
.\/.
[ narod ne sme niko da bije... ]
devojke.3052cdragan,
-> #3000, veca
> takve stvari mi se čine normalnim. Mnogo mi se dopada i
> onaj gest 'ljubim ruke'.
Ma pusti ti ruke ... treba tu preći na ostatak .. ;)
devojke.3053cdragan,
-> #3011, sole
> A najveću tuki ima Helga ;)))) pa gde je tu FUN:sex>> ?
> A muda cdr O;)))
Eto ti sad :) A ne spominješ da si ih karminom ofarbala u
crveno ... ;)
[ Ja sam Sonjin 'hero' ... NOT ! ;) ]
devojke.3054cdragan,
-> #3021, fancy
> ŮŢ> A muda cdr O;)))
>
> Auuu, kakva prozivka..:)) ) ) ) )
Ma devojka preteruje fancy. Nisu ona toliko velika nego
je njena ruka mala pa joj se čini ... ;)
[ da ne grešim dušu. SVE Sonjine dimenzije su sasvim ok :) ]
devojke.3055cdragan,
-> #3041, asterix
>> A muda cdr O;)))
> Jel to od dugogodišnjeg nepražnjenja ? ;)
Hmm, nije ... ali da jeste onda bi morali da me postavite za
glavnog majstora spanish wall kluba ... ;)
> [ Cdr the BB King - Boiler Balls King ]
[ Daleko sam ja od kralja ... ipak nemam tolika j..a ;) ]
devojke.3056pexon,
-> #3039, diklaű Jel moze malo veci potpis ?
Koji potpis ;>
Mislio sam da je ovo conf u kojoj se sve zakucava, pa rekoh... ;)
BTW, što pitaš? Množe se bajtovi i tako to ?
Hej, sky is the limit :)
So, samo za tvoje oči ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄ ;)
devojke.3057pexon,
Obaveštavam sve članove conf da se više nikada
neću potpisivati sa
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
a sve u cilju zaštite od gore pomenutih :))
p.s. Možda samo ponekad ;>
Koristim ovu priliku da pozdravim svoju širu i užu rodbinu,
i da pitam gde je zorana (ili beba ili ...) ?
Taman je postalo zanimljivo kako se otima da spase
guzu od NoRMala ;)
devojke.3058pexon,
-> #3046, dcolakű Ako ga već stavljaš, stavi ga na pravo mesto, odvojeno par
NIkada ga nisam stavio na pogrešno mesto ;)
BTW, koje je to pogršno ?
ű Ovako izgleda odvratno... H!U
Takav je kakav je, ali moj je i šta ću ;>
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.3059asterix,
-> #3051, fancy> ŮŢ> Eh još kad bi se našao moderator po volji za tu konferenciju
> ŮŢ> bilo to možda i ostvarljivo.
>
> Po žIJOJ volji..?
po A-ŠTA-TI-MISLIŠ-žIJOJ volji ;)
devojke.3060dragisha,
-> #2793, darone-> Ma bez veze, svašta se o tebi priča ovih dana, pa reko da prekinemo sa
-> ogovaranjima.
Hmm, da li je ova populacija zaslužila SEX conf?
--
[Don't overtax yourself; thats the Government's job.]
devojke.3061dragisha,
-> #2825, zorana-> >> Da si ti ziv i zdrav. Ovde se do 10 nedelja trazi odobrenje prve
-> >> komisije, a posle toga odobrenje druge komisije. Maloletnice uz
-> >> odobrenje roditelja.
->
-> Pa sta tu nije u redu? Normalno je da se trazi da dete nije ozivelo.
-> A jos normalnije da se za maloletnice trazi dozvola roditelja, jer one
-> nisu svesne rizika. Tako je kod svake operacije - trazi se saglasnost
-> roditelja. E, sad to sto nije prijatno reci "Mama, znas ja sam trudna
-> i treba mi tvoj potpis...". To je rizik koga moramo da budemo svesne.
'Naše' vlasti (čuh da se i kod vas vrti neki sličan zakon, vratio ga
Sloba jerbo se miješa u osnovne slobode ili šta ti ja znam) misle da će
problem niskog nataliteta da riješe prisilom. To je ono što je zlo u
ovome.
Ne znam kakav je karakter sadašnje 'prve komisije' ali je očigledna
namjera zakonodavaca i ona će donijeti mnogo više nesreće nego što može da
donese abortus bez znanja o posljedicama. Djevojka/čena koja stvarno mora
da abortira će to i da učini, ovako ili onako, a kad to radi mimo zakona
rizici se povećavaju.
--
[Oh, *you're* no fun anymore!]
devojke.3062nemanja.,
-> #2969, dcolak# │ Pa nisi trebao da joj das kravlju dozu! Boze, Boze, ta deca...
#
# Jo, jel to musica ili neka tecnost ili... ?
# Dajderde mi neki opis toga :)
Tecnost.
devojke.3063nemanja.,
-> #2897, zorana#>> ne bi zajebavao. Procitah negde da se to u orginalu koristi za
#>> krave.
#
# Pa nisi trebao da joj das kravlju dozu! Boze, Boze, ta deca...
A ko kaze da sam joj dao kravlju dozu?
devojke.3064nemanja.,
-> #2949, domana# ~~~ stvar. Devojcica je posle pet minuta dobila trovanje. Sa tim
# se ~~~ ne bi zajebavao. Procitah negde da se to u orginalu
# koristi za ~~~ krave.
#
# Johambin je za krave, a spanska za krave na dve noge ;) koliko ja
# znam
PO knjizi :"Sve sto se zeleli da znate o sexu" je za krave.
(cetvoronoge)
devojke.3065nemanja.,
-> #2863, dikla#> skroman da ne moze skromniji. Prodaju samo one obicne vibratore,
#> "sexi" rublje, spansku musicu i po koju losu porno kasetu.
#
# Cemu sluzi ta 'spanska musica', jel to nesto za nisanjenje ...?
Koriste da bi popalili ribu,a drugi da bi im se digo.
devojke.3066nemanja.,
-> #2917, zorana#>> Ne !
#
# Ajde molim te! Vecina mozda ne, ali ima ih i ... naprednih
# (valjda?)
Poneka i odradi u osmom ali to je vrlo mali broj.
devojke.3067darone,
-> #2860, stefan>> > Sise, struk, kukovi. Moje mere su 95-78-85 - koji sam ja degenerik (da,
>>
>> U bre darone, samo malo strukić da središ....;)))
Što, sviđam ti se? ;)
devojke.3068darone,
-> #2877, ognjen>> Sta su radile? Evo, koliko ja znam, u celoj generaciji (8
>> razred) ima samo 3-4 koje nisu device.
Pa dobro bre, zašta te mi plaćamo? :)
Ajde brže malo to, nije strašno, mesec dana, četiri komada... ajd, možeš jednu
i za vreme prijemnog... :)
devojke.3069darone,
-> #2910, fancy>> [ Krešeš li se NoRMaLno, ili ponekad i u pičk*..? ]
E ovo ti je dobro :))))
devojke.3070darone,
-> #2994, zorana>> >> Kako? ;)
>>
>> Lako :)
Ovako? ;)
-> To bejbe, vrišti kad te bata cepa ;))))
devojke.3071darone,
-> #2996, zorana>> >> Moze li se znati sta studiras?
>>
>> Arhitekturu
Opa, koležinica! Jel kao ponekad zalaziš u zgradu, da se upOznamo?
p.s. odma da znaš da smo te pinokio i ja danas žestoko ogovarali... ko si da
si ;)
devojke.3072dvesic,
-> #2982, zorana>> Guzu?
Imedju ostalog ... :))
>> Neces dugo biti. Razmisli cu o predlogu.
Javi rezultate ... :))
devojke.3073dvesic,
-> #2988, zorana>> A ovo je DVESIC !?;
Jos kako !!
Ko ne veruje, JMB je 2304969721836 :)))
devojke.3074sinisha,
-> #2971, superhik> < sta se rodi kad se ljubav zgodi > :)
Dobijes bebu.
devojke.3075bojans,
-> #2985, zorana>> Pa, moze kao predigra... Mada... To BOLI :( Ne
>> obozavam to bas...
>>
>> Helga
Sledeći put neće da boli... :)
Dr. Kilder
devojke.3076bojans,
-> #2984, zorana>> Tesko je poverovati i da su dimenzije tvoje guze takve da
>> ne bi ...
>>
>> Helga
Uvjeri me noćas... :)
Ali ti više voliš priču, nego SEX :(
Neverni Toma
devojke.3077bojans,
-> #2986, zorana>>>> Helga, pa ti ne postizes ni sa zainteresovanima sa
>>>> SEZAMA, a jos trazis ljude 'sa strane' ;)
>>
>> Do sada se samo jedan "zainteresovani" stvarno javio...
Definiši "stvarno javio"
Podneo molbu? Ispunio obrazac?
Imam utisak da ovde ima puno zainteresovanih za osobu tako
retkih kvaliteta kakve ti imaš :)
Pozdrav, Ljuba
devojke.3078bojans,
-> #2965, zolika>>>> Feminizam & muškarci
>>>>
>>>> ZA REVOLUCIJU SU POTREBNE KURVE
>>
>> A onaj tekst u "komšiluku" nisi otkucao? :-)))))
Koga zanima tekst u "komšiluku", neka ga sam otkuca ;>
Pozdrav, Ljuba
devojke.3079bojans,
-> #2978, veca>> Aha, znači ti nisi srećni dobitnik :)
Srećni dobitnik? Ako je pola od ovoga čime se Helga hvali
istina, ispašće da su gubitnici bili srećniji ;)
Pozdrav, Ljuba
devojke.3080bojans,
-> #2983, zorana>> Ne reci dvaput. Nekom je pruzena i ...
I šta?
Pozdrav, Ljuba
=- Darlin' didn't you hear me screaming? ;)))
devojke.3081ognjen,
-> #3016, gremlin)-> >> razred) ima samo 3-4 koje nisu device.
)-> Kako si vrsio 'sistematski'? ;)
Tesko, brate, danonocno. :)
devojke.3082alien,
-> #3062, nemanja.[]# Jo, jel to musica ili neka tecnost ili... ?
[] Tecnost.
Snažno mi se dojmi da je neko ovde pomešao 'Špansku
mušicu' i 'Joh...Juh...Johambin' (jel beše 'Johambin ili
Juhambol ili kako?). To drugo (zaboravio sam kako se tačno
zove (očigledno! ;) )) je tečnost i to su u stvari neki
hormoni koji se zaista daju kravama i zaista može da bude
opasno ako se ljudskom biću da kravlja doza.
Dakle, i dalje je aktuelno pitanje: šta je Španska
mušica?
devojke.3083zcvele,
-> #2795, darone> Sise, struk, kukovi. Moje mere su 95-78-85 - koji sam ja
> degenerik (da, suncam se ;)))
Darone nisam znao da si toliko jeboz*van (da nekažete da nisam ubacio
zvezdicu).
Ako ti kosica malo više poraste možda pređem u pedere :)))))
<revitabion 4 -efikasno sretsvo protiv rasta kose>
devojke.3084veca,
-> #2863, dikla>> Cemu sluzi ta 'spanska musica', jel to nesto za nisanjenje ...?
Prvo je napališ, pa nišaniš :)
devojke.3085veca,
-> #2922, zorana>> Ne daj se nervirati muskim shovinizmom! I zorana je mnogim muskim
Uopšte se ne nerviram, naprotiv, bilo mi je smešno, zato i rekoh
kakav kavaljer (i kakav argumet) :)
devojke.3086dejanr,
-> #3035, wizard>> Šalu na stranu, za "čokoladom" i tim "punjenjem" (o zabave... ;) nema
>> potrebe. Mnogo gore stvari ljudi (a posebno žene) rade za pare, ovo nije
>> ništa, čak nije ni skupo.
Možda je prosto "čokolada" docrtana u nekom paint programu?
Mislim, kad su mogli da naprave Terminatora 2... :)
devojke.3087mdave,
-> #3034, wizard
Da, ti si u pravu.
devojke.3088dikla,
-> #2840, gremlin> Ima li barem joste onih zemskinja na naduvavanje, ova moja nema vise
> gde da se krpi :( :)
A da uzmes dusek za prvo vreme dok ne nadjes novu lutku ..:)
devojke.3089dikla,
-> #2944, mdave> Ma reci dikla, pa makar te i razredna izgrdila zbog toga. ;)
Ne smem, cekam raspust pa cu ti onda odgovoriti. ;)
devojke.3090dikla,
-> #2841, gremlin> 196 cm!!! Blago tebi brate, kako se snalazis? Ja grdne muke imam sa
> ovim mojim, a jedva je petina od tvoje mere ;)
Pod kojim okolnostima vrsis merenja, u ladu, na suncu ...;)
devojke.3091dikla,
-> #3014, gremlin> ASCII upload ;)
Brizno pripremmljen off line ..;)
devojke.3092dikla,
-> #2859, nemanja.> # (sta mislite hoce li primetiti ;) )
>
> Mislim da imaju resign. :(
;>>>>>>>>
resign kazes,
;) ) )
devojke.3093dikla,
-> #3026, jovca.car> Nesto poput....?
Nije lose, nije lose..., znaci poceli smo od domacih zivotinja..
Idemo dalje...
devojke.3094pexon,
-> #3082, alienű Dakle, i dalje je aktuelno pitanje: šta je Španska
ű mušica?
I gde se primenjuje ? Mislim ono, spolja, unutra orl,
pisha, misha, NoRMal ??
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄ <- potpis [.to dikla] ;)
devojke.3095cdragan,
NOVO NOVO NOVO >>>> SENZACIONALNO !!!!! ;)
iz danasnje "politike"
PATENTIRAN "MUZICKI KONDOM"
RIM, 1. juna (Rojter)
Jedan italijanski student usavrsio je kondom koji se,
u slucaju ostecenja, zahvaljujuci ugradjenom mikrocipu,
oglasava klasicnom muzikom i tako upozorava na "opasnost".
Lino Misio (26) vec je patentirao "muzicki kondom" i
sada trazi kompaniju koja bi ga proizvodila i plasirala na
trziste.
Umesto Betovenovom muzikom kondom moze da se "oglasi"
i verbalnom porukom, ako to zeli korisnik, kaze Lino Misio.
P.S. ako neko ide u Italiju ... ne bi bilo zgoreg da nam javi
... ;)
devojke.3096pneman,
-> #3082, alien-=- Snazno mi se dojmi da je neko ovde pomesao 'Spansku
-=- musicu' i 'Joh...Juh...Johambin' (jel bese 'Johambin ili
-=- Juhambol ili kako?). To drugo (zaboravio sam kako se tacno
-=- zove (ocigledno! ;) )) je tecnost i to su u stvari neki
-=- hormoni koji se zaista daju kravama i zaista moze da bude
-=- opasno ako se ljudskom bicu da kravlja doza.
Pa izgleda da si ti to pomesao ;)
JOHAMBIN nije ono sto se daje kravama nego je neka vrsta leka
za impotenciju .
Inace je ruske proizvodnje i moze se naci u svakoj privatnoj
apoteci po ceni 10 din 20 tableta.
Kod mene u skoli su se neki nalozili i kupili ga i igrali se
sa kokakolom ;) , dali su i meni jednu tabletu ali sam je
negde izgubio :)
devojke.3097dcolak,
-> #3043, ognjen│ Sanse su stoprocentne, kao i kod NoRMaLNog sex-a. Sreca, prave
│ kondome sa mirisom jagode, kupine... :)
Gde si to pročitao? Ajde daj pointer, nemoj da si govorio iz glave,
onda će biti krvi...
Sledge DAMMIR!
devojke.3098corto,
-> #3051, fancy> [ narod ne sme niko da bije... ]
osim nase milicije
[ voajeri za SEX ]
devojke.3099cap.navar,
-> #2986, zorana
==> Do sada se samo jedan "zainteresovani" stvarno javio...
If you want to be my woman, I'll make love to you constantly......
cap. Navar
devojke.3100cap.navar,
-> #3006, veca==>>> p.s. Popadaću sve ispite zbog Forum:devojke ;(
==>
==> Nisi jedini :)
Mee too ! Uništi me Caja.....
cap. Navar
devojke.3101superhik,
-> #3095, cdragan<__> Jedan italijanski student usavrsio je kondom koji se,
<__> u slucaju ostecenja, zahvaljujuci ugradjenom mikrocipu,
<__> oglasava klasicnom muzikom i tako upozorava na "opasnost".
U slučaju korišćenja ovoga kondoma ud vam je veći :)
devojke.3102iboris,
-> #2920, zoranaŁ Ne mogu. Jer nisam lezbejka. Jedino sto mogu da kazem, u svoje ime,
Ł da je prvih dvadesetak seksualnih onosa (sa cetvoricom razlicitih
To je greška tih muškaraca, jer nisu uspeli da te opuste. Sve je to
pitanje atmosfere i raspoloženja, znači to prvo dolazi iz glave. :))
devojke.3103iboris,
-> #2858, nemanja.Ł ne bi zajebavao. Procitah negde da se to u orginalu koristi za
Ł krave.
Za krave se u našim krajevima daje JOHAMBRIN, koji se ranije (kad sam
ja bio osnovna i srednja škola) mogao kupovati u veterinarskim apotekama.
Zna da bude zabavno kada se devojkama na žurci u piće sipa ovaj "lek" ;))).
devojke.3104iboris,
-> #2883, zoranaŁ Zavisi od deteta. Ako "dete" bas i ne izgleda kao dete... A "deca"
Ł su (bar neka) sada (a i onda su bila) napredna
Kao nekada Mandy Smith, potonja supruga Bila iz Stones-a :))).
devojke.3105sole,
-> #3053, cdragan│> A muda cdr O;)))
│
│ Eto ti sad :) A ne spominješ da si ih karminom ofarbala u
│crveno ... ;)
└──────
E cdr jadan ti, opet si imao erotske snove;))
Da nisi ti slucajno zlostavljan od strane majke u detinjstvu?:( ;>>>
devojke.3106sole,
-> #3054, cdragan°° [ da ne grešim dušu. SVE Sonjine dimenzije su sasvim ok :) ]
A tvoje?;)))
°° Ma devojka preteruje fancy. Nisu ona toliko velika nego
°° je njena ruka mala pa joj se čini ... ;)
Pa ako one kese od deterdzenta nisu velike, onda ni tvoja muda. (one
od 5 kila ;)
devojke.3107zloboleon,
-> #2888, zoranaňňň Prvo, ako sam zensko ne znaci da sam "plavusa". Imam smedju
ňňň kosu. Drugo, Sezam nije jedini BBS u Jugi. Vrtim se po
ňňň raznim BBS-ovima vec dve godine, ali mi je bilo malo skupo da
ňňň uletim u Sezam.
Svaka čast, svaka čast, to cenim, nego me još samo prosvetli zašto onda kada
si već duže vreme prisutna u modemskim komunikacijama nisi došla na Sezam
pod svojim userom ?
devojke.3108zloboleon,
-> #2907, vecaňňň>> gremlin 01:00 -- Chat
ňňň>> dragana 01:00 -- Chat
ňňň>> snežana 01:00 -- Chat
ňňň Znaš šta grem, znamo mi da si ti simpatičan i šarmantan, ali
ňňň ubedi nas da dotične dame i postoje :) na sezamu, svakako.
A bre Veco vidiš li ti vreme logovanja ovih dotičnih ženskih osoba ? :)))))))
devojke.3109maksa,
-> #3099, cap.navar>> If you want to be my woman, I'll make love to you
>> constantly......
Hej, kep Navar, je l' ovo ono što mislim da jeste ? :)
Eddie Murphy, Raw ? Imaš to ? Pliz, kaži da imaš ...
devojke.3110dragisha,
-> #3106, sole-> °° Ma devojka preteruje fancy. Nisu ona toliko velika nego
-> °° je njena ruka mala pa joj se čini ... ;)
->
-> Pa ako one kese od deterdzenta nisu velike, onda ni tvoja muda. (one
-> od 5 kila ;)
Počele cure o mudima... :)
Helem, da li neka od vas (ili neki od vas:) voli kad su ista obrijana.
Jednom sam čuo komentar 'Bolja su obrijana za sisanje'. Pošto nisam sklon
primicanju žileta svojima:), ima li neko neko iskustvo ili barem mišljenje
o ovome, da ga razradimo onako sa sigurnog rastojanja.
--
[Data, data everywhere, and not a byte to eat.]
devojke.3111dragisha,
-> #3105, sole-> E cdr jadan ti, opet si imao erotske snove;))
->
-> Da nisi ti slucajno zlostavljan od strane majke u detinjstvu?:( ;>>>
Hmmm, zlostavljan? Ajde elaboriraj malo...:)) Sve neke crtice, nešto
telegrafski. Zar nam nije dosta telegrafije u SeX?!
--
[Do vegetarians eat animal crackers?]
devojke.3112alien,
-> #3096, pneman[] JOHAMBIN nije ono sto se daje kravama nego je neka vrsta leka
[] za impotenciju .
Johambin se daje kravama i ima ga po poljoprivrednim
apotekama.
[] Inace je ruske proizvodnje i moze se naci u svakoj privatnoj
[] apoteci po ceni 10 din 20 tableta.
Šokiran sam. U svakoj? Bez recepta?
To se onda jako isplati ako daš ribi. Skratiš postupak &
uštediš alkohol ;>.
devojke.3113alien,
-> #3103, iboris[] Zna da bude zabavno kada se devojkama na žurci u piće sipa
[] ovaj "lek" ;))).
Da li si to video ili su ti pričali? Šta se dešava?
devojke.3114dcolak,
Jo, pošto vidim da je sve ovo uzaludno gubljenje vremena, a niko od
vas nije hteo da uradi išta da se to promeni (pozvao sam vas da se
preselimo u neku drugu conf) dajem resign.
čivi mi bili .... motherfucka's...
Uh, umalo da zaboravim, pozdrav folirantkinji, E.S....
Sledge DAMMIR!
devojke.3115rpausic,
Pa dobro jel' upravi toliko teško da raspiše glasanje na SEZAM-u za
otvaranje ove konferencije? Danas sam prvi put pokupio oko 1500 poruka i
zanemeo. Dopada mi se većina tema koje sam pročitao i dajem svoj glas
za otvaranje konferencije. Naročito podržavam predlog mog imenjaka robert-a
da se uvedu tajni pseudonimi za tu conf. Mislim da bi efekat bio žešći.
Trebalo bi se možda baciti u reklamnu kampanju radi informisanja SEZAM-ove
javnosti o ovom problemu.
Š...Još jedan glas za SEX...Ć
devojke.3116vitez.koja,
-> #3024, gremlin#=> narodnu "Ko sa decom..." ;)
"...tikve sadi...", e sada ne znam da li je "...sam u nju
upada" ili "...ubi{e Milo{a" ?
sk
devojke.3117mikis,
-> #2831, zorana+> Nesto tu nije u redu. Ja nisam ni rekla suprotno! Tamo u citiranom redu
+> pise HETERO a ne HOMO. Evo mog citata za HOMO:
Zaista nije u redu. Pročitaj još jednom šta si rekla:
+>Heterosexualka
+>(lezbejka)
Ovo se međusobno isključuje.
devojke.3118mikis,
-> #2832, zorana+> I ja bih to volela da vidim... i da opipam... Ako nije foto-montaza.
a) nije fotomontaža
+> Pa to je pravi (ili prava) hermafrodit!
b) nije hermafrodit. Po tvojoj definiciji, hermafroditi imaju 'i
mishu i pishu'. 'Ovo' ima samo pishu, i naziva se transseksualac (muško
sa viškom ženskih hormona).
devojke.3119mikis,
-> #2878, ognjen+> Postoji i boks za zene. Naravno, potpuno je isti kao za
+> muskarce, tj. iznad pojasa nema nista od odece. Muska publika ide
+> da gleda k'o luda.
Ja preferiram rvanje u blatu ;))
devojke.3120mikis,
-> #2889, zorana+> Zavisi s kim. U svakom slucaju, ako je osoba neproverena - VELIKE!
Sa _zaraženom_ osobom.
devojke.3121mikis,
-> #2892, zorana+> Imas li jos ovakvih?
Ako me neko potsetite šta je bilo na onoj slici (transsex.gif),
možda i pošaljem (molim detaljan opis, zaboravio sam šta je bilo, pa da
ne šaljem istu stvar ;))
+> Naprimer, da ona nju (ili njega)...
To bih i ja voleo da vidim ;))
devojke.3122mikis,
-> #2967, dcolak+> Well, gde god gledao, piše, šanse su kolike i kod poljupca, dakle
+> male do nikakve..
Pa nisam baš siguran, zato i pitam... Npr, zna se da se virus
prenosi putem sperme. Šta je sa onim pre-cum fluidom, odn. 'tekućinom
za podmazivanje' (kako se to zaista zove?) kod žena?
devojke.3123mikis,
-> #3032, pexon+> ű Ništa, mirno i dostojanstveno čekamo u redu ;))
+>
+> Watch your Back ;>
Znači vozić... Oće li da bude 'zatvaramo krug'? ;)
devojke.3124mikis,
-> #3043, ognjen+> Sanse su stoprocentne, kao i kod NoRMaLNog sex-a.
Ni kod NoRMaLnog, ni kod 'normalnog' seksa šanse nisu 100%-tne (već
je o tome bilo govora).
devojke.3125mikis,
-> #3082, alien+> Snažno mi se dojmi da je neko ovde pomešao 'Špansku
+> mušicu' i 'Joh...Juh...Johambin' (jel beše 'Johambin ili
+> Juhambol ili kako?). To drugo (zaboravio sam kako se tačno
+> zove (očigledno! ;) )) je tečnost i to su u stvari neki
+> hormoni koji se zaista daju kravama
Zaista, biće da je neko nešto pomešao. Da vidimo šta nam knjige
kažu:
JOHIMBIN, alkaloid jednog drveta iz zapadne Afrike; utiče na seksualnu
razdražljivost, pojačavajući je putem širenja krvnih sudova. Opasno ga
je uzimati bez uputstva lekara.
(Mala enciklopedija Prosveta)
Ako se ne varam, johimbin se pravi u obliku tableta i zaista se
koristi za stoku. Španska muzika je tečnost, a ne bih znao kasti kako
deluje ;))
Nego, šta vi mislite, otkud odjednom ovolika poplava razno-raznih
preparata za 'jačanje potencije' i sl. (tipa Seksanorma)?
devojke.3126mikis,
-> #3086, dejanr+> Možda je prosto "čokolada" docrtana u nekom paint programu?
Pa zaista nije problem napraviti tako nešto. Međutim, mislim da
ovaj put za time nije bilo potrebe - neki ljudi će sve učiniti za
pare...
devojke.3127mikis,
-> #3094, pexon+> I gde se primenjuje ? Mislim ono, spolja, unutra orl,
+> pisha, misha, NoRMal ??
Oralno.
devojke.3128mikis,
-> #3095, cdragan+> Umesto Betovenovom muzikom kondom moze da se "oglasi"
+> i verbalnom porukom, ako to zeli korisnik, kaze Lino Misio.
"Majstore, pukla guma!" ;))
p.s. Da otvorimo literarni konkurs na temu: "Šta biste rekli da ste
kondom u tom kritičnom trenutku"? :))
devojke.3129fancy,
-> #3116, vitez.kojaŮŢ> upada" ili "...ubi{e Milo{a" ?
Biće da je ubi{e Milo{a..;)
.Đ/.
Š YUSCII tag Ć
devojke.3130fancy,
-> #3115, rpausicŮŢ> zanemeo. Dopada mi se većina tema koje sam pročitao i dajem svoj glas
ŮŢ> za otvaranje konferencije. Naročito podržavam predlog mog imenjaka
ŮŢ> robert-a da se uvedu tajni pseudonimi za tu conf. Mislim da bi efekat
ŮŢ> bio žešći.
Welcome, novim snagama..:)
Nastavite tamo gde smo mi pukli...
*
Mislim da smo dosta rekli do sada, i sve već postaje apsurdno i
zamorno.
Mnogo tema čeka razradu na nekom drugom mestu, ali se plašim da
je to ostavština za neki drugi život.
*
devojke, hvala na ustupljenom mestu.
.\/.
[ the last tag >>--> CU in some other life ]
devojke.3131princess,
-> #3130, fancynema shanse da odes!
ostajes da se boris sa mnom!....imam imperativ !!
uostalom...ti si me naucio .....:)
devojke.3132pexon,
-> #3130, fancyű .\/.
ű [ the last tag >>--> CU in some other life ]
Aiii! Ode čovek!?@
A ko briše zove se *izda. Ne, ne piše se tako, jel'?
Piše se *izda. Ne. Neznam kako se piše dezerter ;>
Ako odeš kao pi....pi.... dezerter sledi:
CRUEL & UNUSUALL PUNISHMENT! :)))
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
[ odvojio sam ga :> ]
devojke.3133zorana,
-> #2976, ognjen>> Kako? ;)
Mojom "spravicom" :)
devojke.3134zorana,
-> #3009, pexon>> How can you, for God sake, get pregnant if you get
>> fucked up by another woman ????????????????? ;)
Who said that I make love with women only? Just revese, I make love
much more with men then with women.
Helga
devojke.3135zorana,
-> #3018, gremlin>> U 1% slucajeva. Ostale jedva cekaju udarac toljagom po tintari
>> i odvlacenje u pecinu.
Ne lupaj gluposti.
devojke.3136zorana,
-> #3077, bojans>> Definisi "stvarno javio"
Telefonom
Helga
devojke.3137zorana,
-> #3102, iboris>> To je greska tih muskaraca, jer nisu uspeli da te opuste. Sve
>> je to pitanje atmosfere i raspolozenja, znaci to prvo dolazi
>> iz glave. :))
Zar sam ja rekla nesto drugacije? Pa naravno da je njihova greska.
Helga
devojke.3138zorana,
-> #3107, zloboleon>> Svaka cast, svaka cast, to cenim, nego me jos samo prosvetli
>> zasto onda kada si vec duze vreme prisutna u modemskim
>> komunikacijama nisi dosla na Sezam pod svojim userom ?
Ovako je jeftinije... I bezbolnije.
Helga
devojke.3139zorana,
-> #3117, mikis>> Ovo se medusobno iskljucuje.
Sorry! Lapsus.
Helga
devojke.3140zorana,
-> #3118, mikis>> b) nije hermafrodit. Po tvojoj definiciji, hermafroditi
>> imaju 'i mishu i pishu'. 'Ovo' ima samo pishu, i naziva se
>> transseksualac (musko sa viskom zenskih hormona).
Meni se ucinilo da ima i mishu (doduse, mnogo malu)...
Helga
devojke.3141pexon,
-> #3136, zoranaű Telefonom
Da, da na broj iz RESa ;)
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.3142darone,
.to hel ne reče za arhitekturu
darone ** ne reče za arhitekturu
(helga napušta razgovor)
;)