devojke.3346gremlin,
-> #3328, zorana>> Nije uopste grozna. To je sasvim normalno. Perod sazrevanja ;)
>> Uopste ne zvuci tako. Mislila sam na NEISKUSNE muskarce. Oni
>> iskusni su drugacije, uglavnom BOLJI. Mada ima i gorih.
Po tebi, neki se rađaju ISKUSNI, a neki ne.
Alex
devojke.3347gremlin,
-> #3333, pecca>> Od skoro pratim ovu temu.Moram priznati najvise mi se dopadaju
>> HELGINI komentari,tj pricice.Zna li neko kojom komandom da skinem sve
>> helgine (zoranine) poruke.Fala lepo na odgovoru !
Komanda je
CONF JOIN FORUM
CONF SKINI SVE SA HELGE & žUVAJ GUZU ;)
Alex
devojke.3348dikla,
-> #3314, wizard> Lako cemo za makro-e u TM-u, nego sta cemo sa ambicijama cdr-a da
> postane pravi makro? ;)
Zar ga bas takav glas bije ... ;)
devojke.3349dikla,
-> #3323, stefan> Spavaj mirno, mislila je na ostatak moderatora ;))
Ok ...:)
devojke.3350veca,
-> #3307, zorana>> Sta studiras?
Političke nauke.
devojke.3351veca,
-> #3317, wizard>>> čene brže sazrevaju.
>> I brže trule. ;)
Nažalost, pored takvih... ;)
devojke.3352mdave,
-> #3306, gremlin■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije trebalo)
■>
■> hmm..pojma nemam zašto si uopšte replicirala...
hmm..pojma nemam zašto si uopšte...
devojke.3353mdave,
-> #3325, zcvele■> <Umrla je princeza, živela princeza>
Xe, xe...opet nije naodmet malo poznavanja ženske psihe. ;)
Q: Kako vratiti princezu ?
A: Ovako : ( ;>>> )
Predlažem sebe umesto princess za komoderatora.
-----------------------------------------------
devojke.3354mdave,
-> #3344, wizard■> Neee, rekao sam "zadovoljna", dakle jedino što možeš eventualno da
■> zaključiš jeste da oni koji pišu "nisu zadovoljni" (mada mi to nije
■> bila namera, ima nas koji nikad nismo zadovoljni ;). Mada, nekako
■> kad pogledaš, kad mi ne radi hard disk, pišem u pc.hard, kad me
■> nervira politička situacija pišem u forum:yu, kad sam nezadovoljan
■> sezamom pišem u Sezam... Ima tu nešto, a? ;)
E jesi neumoran... :)))
Dcolace, preuzmi loptu. Ja sam se te napasti oslobodio.
< i muharike >
devojke.3355vujos,
-> #3352, mdave¨>■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije trebalo)
¨>■>
¨>■> hmm..pojma nemam zašto si uopšte replicirala...
¨>
¨> hmm..pojma nemam zašto si uopšte...
hmm..pojma nemam zašto si...
devojke.3356ladislavs,
-> #3330, maksa> Da, a kad ispuni ambicije, na koji taster da ga stavimo ? ;)
Ctrl-Alt-Del ;)
ciLa.
# Ma haj'te molim vas, ko se još bavi SEXom u ovako teška vremena!?
devojke.3357pexon,
-> #3352, mdaveű ■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije
ű trebalo) ■>
ű ■> hmm..pojma nemam zašto si uopšte replicirala...
ű
ű hmm..pojma nemam zašto si uopšte...
hmm..pojma nemam
devojke.3358fancy,
-> #3344, wizardŮŢ> pogledaš, kad mi ne radi hard disk, pišem u pc.hard, kad me nervira
ŮŢ> politička situacija pišem u forum:yu, kad sam nezadovoljan sezamom
ŮŢ> pišem u Sezam... Ima tu nešto, a? ;)
Da...
Baš si se raspisao u FORUM:DEVOJKE...
devojke.3359markom,
-> #3345, gremlin:: 'Ajde go dizelaš, ali gole dizelašice nisu baš za bacanje ;)
Pa to nisam ni rekao ;))) Verovali ili ne, na žalost, najbolje ribe u ovom gra-
du su diesel oriented, strašno :(((
devojke.3360zorana,
-> #3299, princess>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije
>> trebalo)
Predpostavljam meni? Sta sam ja sad skrivila?
Helga
devojke.3361zorana,
-> #3304, armitage>> Evo nesto za paranje ociju ;)
>> Izvinjavam se zbog loseg kvaliteta, koji je nastao prilikom
>> konvertovanja.
Ufff. Namuci me. Morala sam da povecam horizontalnu razmeru na 180% da bi
izgledala normalno. Inace, slatka je kao secer. Kad ces da nas upoznas?
Helga
P.S. Moj tip!
devojke.3362zorana,
-> #3346, gremlin>> Po tebi, neki se radaju ISKUSNI, a neki ne.
Zar sam ja to rekla? Nikada nisam rekla takvu glupost. Zna se sta je
iskustvo - po definiciji.
Helga
devojke.3363zorana,
-> #3352, mdave>> >> >> >> >> ■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije
>> >> >> >> >> trebalo) ■>
>> >> >> >> >> ■> hmm..pojma nemam zasto si uopste replicirala...
>> >> >> >> >>
>> >> >> >> >> hmm..pojma nemam zasto si uopste...
>> >> >> >> Hmm..pojma nemam zasto si...
>> >> >> Hmm..pojma nemam zasto ...
>> >> Hmm..pojma nemam ...
>> Hmm..pojma ...
Hmm..
devojke.3364bojt,
-> #3042, asterix>> Ovako više ne ide ... i odkopaše je...
eh...
Inače, taman dok bude otvorena SEX konferencija, verovatno će biti
gotova i jedna erotska priča izvesne Kaće iz bilijar kluba pod
naslovom "Od Banjice do Beverli Hilsa". Očekuje se da bude svetski
mega-hit ali će prvo biti objavljena u novoj conf. O;)
devojke.3365domana,
Povodom one slike cindy crawford...
Niste joj dobro uradili desnu sisu, a bogami i mackicu...;)
Pyc
P.S: ali utisak je i dalje povoljan :) svaka cas' na trud! :)
devojke.3366inferno,
-> #3326, markom│ Javno se odričem generacija '75+ :(((( Osim par (nas:)
│ izuzetaka, sve go dize- laš, šaban ili šta ti ja znam koji
│ faktor :(
Idi bre markome, misliš li ti da s njom slušaš muziku
ili...???
Muzika ti govori ko je šaban, a ko ne. Međutim to tebi i
nije bitno, zar ne. ;)
devojke.3367pexon,
-> #3363, zorana>> >> >> > ■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani
>> >> >> > (ali nije trebalo) ■>
>> >> >> > ■> hmm..pojma nemam zasto si uopste replicirala...
>> >> >> >
>> >> >> > hmm..pojma nemam zasto si uopste...
>> >> >> > Hmm..pojma nemam zasto si...
>> >> >> >> Hmm..pojma nemam zasto ...
>> >> >> Hmm..pojma nemam ...
>> >> Hmm..pojma ...
>> Hmm..
Tc, tc ...
Look what they done to her song ;>
devojke.3368pexon,
-> #3360, zorana===============================
9.3327 FORUM.11:devojke
zorana, 08.06.94. 21:55, 132 chr
Odgovor na 9.3299, princess, 07.06.Uto 22:53
---------------------------------------------------------
===============================
9.3360 FORUM.11:devojke
zorana, 09.06.94. 19:18, 132 chr
Odgovor na 9.3299, princess, 07.06.Uto 22:53
---------------------------------------------------------
Voliš duplo i kad nije golo ;) ?
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.3369pexon,
-> #3351, vecaű Nažalost, pored takvih... ;)
takvih, what? :)
Bila jednom jedna završena rečenica :)
▄▄▄▄▄▄ pex....
devojke.3370haevorn,
-> #3026, jovca.car// npr jedna zena jedan pas
//
// nesto poput...?
pa bas i nije ono sto je covek trazio...
nego ima li nokoga da ispuni coveku ovu zelju ;)
devojke.3371fancy,
-> #3364, bojtŮŢ> Inače, taman dok bude otvorena SEX konferencija, verovatno će biti
ŮŢ> mega-hit ali će prvo biti objavljena u novoj conf. O;)
Jel' to ona konferencija zbog koje se ovde brišu poruke..?
Reci mi iskreno...
Jesmo li se za TO borili..?
devojke.3372mdave,
-> #3363, zorana■> Hmm..
Hmmmmmmm...mmmmmmmm...mmmmm...mmmdave...
devojke.3373alkos,
-> #3359, markom> Pa to nisam ni rekao ;))) Verovali ili ne, na žalost, najbolje ribe
> u ovom gra- du su diesel oriented, strašno :(((
Nažalost izgleda da si u pravu. U poslednje vreme najbolje
ribe koje sam viđao po gradu su upravo diesel girl's. Utegnute
do besvesti, izgleda da i one bilduju pa rasturaju...
-<< gde je klub "znojavi bilderi" >>-
devojke.3374alkos,
-> #3344, wizard> zaključiš jeste da oni koji pišu "nisu zadovoljni" (mada mi to nije
> bila namera, ima nas koji nikad nismo zadovoljni ;). Mada, nekako
> kad pogledaš, kad mi ne radi hard disk, pišem u pc.hard, kad me
> nervira
Pa majke ti šta radiš kad si zadovoljan... Izgleda da je sezam
postao globalno psihotearpijsko sredstvo za pojedine.
-<< zbunj >>-
devojke.3375asterix,
-> #3371, fancy> ŮŢ> Inače, taman dok bude otvorena SEX konferencija, verovatno će biti
>
> ŮŢ> mega-hit ali će prvo biti objavljena u novoj conf. O;)
>
> Jel' to ona konferencija zbog koje se ovde brišu poruke..?
> Reci mi iskreno...
> Jesmo li se za TO borili..?
Ccc... Neke poruke su ovde bile ... obrisane ?
Ko li to je uradio ovaj put ? SysAdm ? Moderator ? Kaća ? Ko ?
devojke.3376dcolak,
-> #3344, wizard│ namera, ima nas koji nikad nismo zadovoljni ;). Mada, nekako kad
│ pogledaš, kad mi ne radi hard disk, pišem u pc.hard, kad me nervira
│ politička situacija pišem u forum:yu, kad sam nezadovoljan sezamom pišem
│ u Sezam... Ima tu nešto, a? ;)
Znam da ima, TO je TO što bi rekli, već zaboravih koji :)
Al' lepo je to, moći udariti po nekome :)
No, izborna tišina se nastavlja... hrrk.z....z....z.....
Sledge DAMMIR!
devojke.3377vitez.koja,
-> #3371, fancy#=> Reci mi iskreno...
#=> Jesmo li se za TO borili..?
To fancy...
Udri ih patetikom ;) Bolje nisu ni zaslužili :)
devojke.3378armitage,
-> #3361, zorana> Ufff. Namuci me. Morala sam da povecam horizontalnu razmeru na 180% da bi
> izgledala normalno.
Sorry, originalna IFF slika je u rezoluciji 320x512, što će reći 200% horiz.
> Inace, slatka je kao secer. Kad ces da nas upoznas?
:) Što se tiče upoznavanja sa prijateljicama, mogu jedino da te upoznam sa
svojom Amigom ;)
(filename "mygirl.jpg" spada u domen sweet dreams/manje-sweet wake up :)
> P.S. Moj tip!
Takođe! ;)
-*- Armitage -*-
devojke.3379bojt,
-> #3375, asterix>> Kaća ?
Pozdravi Kaću. ;)
devojke.3380saricl,
-> #3240, pexon|||| Rade to i ostale! Onda imaš utisak da imaš
|||| ribu koja još nije prošla pubertet :)) ) )
Sjajno , moraću da ubedim ribu da se obrije, možda se tako podmladi:)
a možda naš intimni život dobije novu dimenziju :))).
devojke.3381saricl,
-> #3207, zqusovac|||| Ima li ko iskustva?
Dali je iko probao u fići:) ??
To nebih nikom preporucio, posle toga ne pomaže ni reanimacija,
a preduslov je iskustvo u jozi.:)
devojke.3382zorana,
-> #3368, pexon>> Volis duplo i kad nije golo ;) ?
Dobro, zar se tebi nikada nije dogodilo da greskom dva puta dignes
isti EXEC?
Helga
devojke.3383zorana,
-> #3378, armitage>> Sorry, originalna IFF slika je u rezoluciji 320x512, sto ce
>> reci 200% horiz.
Malo je bucmasta onda, ali ne smeta.
>> :) Sto se tice upoznavanja sa prijateljicama, mogu jedino da
>> te upoznam sa svojom Amigom ;)
>> (filename "mygirl.jpg" spada u domen sweet dreams/manje-sweet
>> wake up :)
Aha, znaci ne znas je :(
>> Takode! ;)
Imamo isti tip :)
Helga
devojke.3384markom,
-> #3366, inferno:: Muzika ti govori ko je šaban, a ko ne. Međutim to tebi i
:: nije bitno, zar ne. ;)
Eh pa sad, nije ni moj proleter geodetski štap da ga zabadam svude okolo ...
devojke.3385fancy,
-> #3375, asterixŮŢ> Ccc... Neke poruke su ovde bile ... obrisane ?
9.3289
*
Koga zanima sadržaj, ima mail..;)
devojke.3386pexon,
-> #3382, zoranaű>> Volis duplo i kad nije golo ;) ?
ű
ű Dobro, zar se tebi nikada nije dogodilo da greskom dva puta
ű dignes ^^^^^^
│
Pa šta ti misliš──────┘ :>
I ne samo greškom ;).
Nego da te pitam što si na kraj srca u poslednje vreme?
▄▄▄ pex ▄▄▄
[ ako te je "sramota pred svima" može u i emajlu :) ]
devojke.3387pexon,
-> #3385, fancyű Koga zanima sadržaj, ima mail..;)
SAmo se ti hvali pa kad odjednom počnu da ti fale
fajlovi sa diska, poruke u text.x, a nedaj Bože
da bude ma del xxxxxx ;)
▄▄▄ pex ▄▄▄
[kako bše IDE ono sa Big Brotherom :)))]
devojke.3388asterix,
-> #3385, fancy> ŮŢ> Ccc... Neke poruke su ovde bile ... obrisane ?
>
> 9.3289
> *
> Koga zanima sadržaj, ima mail..;)
Hmda, ali još uvek ne dodjosmo do toga KO je poruku i obrisao...
devojke.3389mpaunovic,
-> #2679, djokab> Deco, veoma, veoma gresite. Tek u tridesetim, zena je potpuno emocionalno
> zrela. Mozda bas u FIZICKOM smislu nije toliko atraktivna kao devojcice od
> 15-25 godina, ali bas u mentalnom smilu je u prednosti. Jer, za razliku
> od devojcica, ona tacno sta hoce, i kada to odluci, nema vise neckanja i
> predomisljanja. Nema foliranja, koje je u pocetku mozda sarmantno, ali
> posle odredjene tacke ide na zivce.
Kolega je to vrlo dobro istakao, to jeste
problem. Kad se petljas sa klinkicom, cesto
ce da ti se desi da ides kuci suva kurca,
jer je njoj nadoslo nekakvo stanje, u nekoj
je fazi, ne zna sta hoce i tako te stvari.
Samo sto je moje iskustvo da je ako ce da
bude problema, bolje da ih bude pre nego
sto ste pristupili radnji, nego posle, tu
se bar nerviras pola sata i posle nista,
a u obrnutom slucaju je mnogo gadnije.
Takodje je problem sa klinkama sto jako
retko rabe kontracepciju, dakle nema ti
druge no da drzis po nekoliko odela za
gospodina;))
Ne znam u kom on bese filmu ona pesma,
da li "Moje pesme moji snovi" ili koji,
"Zasto zene ne mogu da budu kao mi".
E dok zene ne nauce da se ponasaju kao
mi, znaci da ne zezaju, ne femkaju se,
ne prave probleme, ne prave ljubomorne
scene (doduse to i mi povremeno radimo:))
... dotle ce svakako biti bolje capiti
klinku, nego neku zreliju koku... ali
idealnog resenja nema:))
> Osim toga, za razliku od devojcica koje UCE, ona ZNA.
Uzviseno je raditi u prosveti:))))
devojke.3390inferno,
-> #3384, markom║ Eh pa sad, nije ni moj proleter geodetski štap da ga zabadam
║ svude okolo ...
E, sad! Nemoj da se foliraš markom-e..Tz..Tz.Tz
InFernO
p.s. nisam ni rekao "svuda okolo", ali ako valja...
devojke.3391wizard,
-> #3354, mdave> Dcolace, preuzmi loptu. Ja sam se te napasti oslobodio.
Ali i dalje okopavaš...?
--> Ne vredi, mora i da se ore.
devojke.3392wizard,
-> #3359, markom> Pa to nisam ni rekao ;))) Verovali ili ne, na žalost, najbolje ribe u
> ovom gra- du su diesel oriented, strašno :(((
Uopšte nije tako. One su možda samo najlakše (mada ni ostale nisu
nešto posebno teške), ali daleko od toga da su najbolje.
devojke.3393princess,
-> #3392, wizardjel ti to na osnovu iskustva?
devojke.3394markom,
-> #3392, wizard:: Uopšte nije tako. One su možda samo najlakše (mada ni ostale nisu
:: nešto posebno teške), ali daleko od toga da su najbolje.
Prošetaj se malo gradom ...
devojke.3395fancy,
-> #3389, mpaunovicŮŢ> Kad se petljas sa klinkicom, cesto
ŮŢ> ce da ti se desi da ides kuci suva kurca,
ŮŢ> jer je njoj nadoslo nekakvo stanje, u nekoj
ŮŢ> je fazi, ne zna sta hoce i tako te stvari.
Lepo rečeno.
Ali kad je "otvoriš" onda ide vulkan...
devojke.3396zqusovac,
-> #3381, saricl
> Dali je iko probao u fici:) ??
> To nebih nikom preporucio, posle toga ne pomaze ni reanimacija,
Ja svojevremeno kao mladac imadjah ribu sa peglicom.
Sednes na zadnju klupu, preklopis oba prednja sedista. Ona odozgo. (Paziti da
ne padne na menjac). Nije bas udobno, ali kad imas 18 godina i roditeljski
stan :(
poz,
zq
P.S. Da li; Ne bih.
devojke.3397mdave,
-> #3396, zqusovac■> Ja svojevremeno kao mladac imadjah ribu sa peglicom.
BRATE! ROĐAžE! KOMŠIJA! :)))
< poklonio sam peglicu Jezdi :((( >
devojke.3398princess,
-> #3395, fancygeneralizacija....:)
zar kod svih devojcica......napravis vulkan? :))
devojke.3399asterix,
-> #3398, princess> generalizacija....:)
> zar kod svih devojcica......napravis vulkan? :))
Projekcija: Na šta te podseća vulkan ? ;)
devojke.3400princess,
-> #3399, asterixiskreno: momentalno sam imala asocijaciju....i mene je zacudila!
devojke.3401rpausic,
-> #3365, domana>## Povodom one slike cindy crawford...
>## Niste joj dobro uradili desnu sisu, a bogami i mackicu...;)
Vidim ja da tu nešto ne štima :)
- HOĆEMO CONF:SEX -
devojke.3402rpausic,
-> #3382, zorana>## Dobro, zar se tebi nikada nije dogodilo da greskom dva puta dignes ...
:))) Ti to zoveš EXEC-om. Ahaaa! :)))
devojke.3403rpausic,
-> #3356, ladislavs>### Ma haj'te molim vas, ko se još bavi SEXom u ovako teška vremena!?
Što teža vremena, to potrebnija konferencija SEX!
devojke.3404rpausic,
-> #3350, veca>## Političke nauke.
Nećeš ti još dugo s nama da se družiš ...
devojke.3405rpausic,
-> #3346, gremlin>##>> Uopste ne zvuci tako. Mislila sam na NEISKUSNE muskarce. Oni
>##>> iskusni su drugacije, uglavnom BOLJI. Mada ima i gorih.
>##
>## Po tebi, neki se rađaju ISKUSNI, a neki ne.
Ma ljudi, nije sve u iskustvu. Naprotiv, po mom mišljenju glavna je caka
upravo u onom uređenom, u temperamentu i sklonostima. Ja to sudim po
ženskom svetu. Nije bitno da li imaš xx godina staža, xxx snošaja i slično.
Bitan je temperament i ako ga ima, onda mašta. Iskustvo posle daje još
samo nijanse.
devojke.3406rpausic,
-> #3257, zqusovaczqusovac odgovor na zqusovac ...
>## Da ne citiram dalje, ali, moj Mihajlo, po ovome nije sasvim jasno
>## da li ste ti i tvoja devojla koja je bila u lepoj dugoj suknji
>## kresnuli babu koja nije nosila gace ili...
Jel' se ti to svađaš sa samim sobom ili dvojica koristite isti user? :)
poruka u 18.42, odgovor 3.02
Ili si neki Dr. Džekil i Mr. Hajd pre i posle ponoći? :)
devojke.3407zcvele,
-> #3396, zqusovacş> Ja svojevremeno kao mladac imadjah ribu sa peglicom.
ş> ne padne na menjac). Nije bas udobno, ali kad imas 18
ş> godina i roditeljski stan :(
Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko čoek :)))
Pozdrav Cvele
devojke.3408cdragan,
Iz današnje politike ..
ŠVEDSKI HOMOSEKSUALCI PRED MATIžAREM
Švedski parlament je usvojio zakon koji dozvoljava
homoseksulacima da sklope brak, ali im ne garantuje ista prava
kao heteroseksualnim parovima. Prema novom zakonu, parovi
istog spola moći će da se venčaju u nekoj vrsti gradjanske
ceremonije, ali neće moći da usvoje decu niti da decu dobiju
veštačkim oplodjenjem. Zakon stupa na snagu 1. januara 1995. i
njegovo usvajanje - posle gotovo šestočasovne rasprave -
pozdravljeno je gromkim aplauzom sa galerije paralamenta, gde
sedi publika.
devojke.3409zorana,
-> #3386, pexon>> Nego da te pitam sto si na kraj srca u poslednje vreme?
Nisam na kraj srca, nego misam umorna od ucenja, a i nervozna sam...
Helga
devojke.3410zorana,
-> #3389, mpaunovic>> Ne znam u kom on bese filmu ona pesma,
>> da li "Moje pesme moji snovi" ili koji,
>> "Zasto zene ne mogu da budu kao mi".
Zato sto su zene :)
>> E dok zene ne nauce da se ponasaju kao
>> mi, znaci da ne zezaju, ne femkaju se,
>> ne prave probleme, ne prave ljubomorne
>> scene (doduse to i mi povremeno radimo:))
Kad nauce da se ponasaju kao vi, prestace da budu zene i postati muskarci.
U najboljem slucaju, homoseksualci.
Helga
devojke.3411zorana,
To bi bilo to.
Otprilike...
Helga
to.jpgdevojke.3412asterix,
-> #3400, princess> iskreno: momentalno sam imala asocijaciju....i mene je zacudila!
introspekcija: Šta tebi znači takva erupcija ?
devojke.3413pexon,
-> #3409, zoranaű>> Nego da te pitam sto si na kraj srca u poslednje vreme?
ű
ű Nisam na kraj srca, nego misam umorna od ucenja, a i nervozna
ű sam...
Glavu gore, guzu kako hoćeš ;)
This is ****** CONFERENCE.SEX.26>> :)))
And, off course, VOTE FOR SEX
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
devojke.3415princess,
-> #3412, asterix
probaj sa bihejviorizmom! ;>Ý
devojke.3416wizard,
-> #3374, alkos> Izgleda da je sezam
> postao globalno psihotearpijsko sredstvo za pojedine.
Oduvek je Sezam bio *I* to, problem je samo što vas je u poslednje vreme
sve više i pretite da ga pretvorite *SAMO* u to. :(
devojke.3417paki,
-> #3407, zcvele> Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko čoek :)))
------
Ccc, a bakicu?
devojke.3418zizic,
-> #3406, rpausic> Jel' se ti to svađaš sa samim sobom ili dvojica koristite isti
> user? :)
Ja sam mislio da je samo kod mene greška - izgleda da je Sezam "sam" prepravio
broj poruke na koju se odgovara na 9.3229 umesto 9.3239. Pitanje za dr ili zz:
kako je ovo moguće ???
devojke.3419gremlin,
-> #3361, zorana>> izgledala normalno. Inace, slatka je kao secer. Kad ces da nas
>> upoznas?
Viktore, mojne slučajno da ih upoznaš, obečastiće je Helga ;)
Alex
devojke.3420edge,
-> #3112, alienYo! > ŠĆ Inace je ruske proizvodnje i moze se naci u svakoj privatnoj
Yo! > ŠĆ apoteci po ceni 10 din 20 tableta.
Yo! > Šokiran sam. U svakoj? Bez recepta?
Yo! > To se onda jako isplati ako daš ribi. Skratiš postupak &
Yo! > uštediš alkohol ;>.
Kad si nesposoban, onda ti se i isplati;>>.
Ica.
devojke.3421pexon,
-> #3411, zoranaű To bi bilo to.
ű Otprilike...
Softano, nema šta ;>...
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3422pexon,
-> #3415, princessű probaj sa bihejviorizmom! ;>Ý
┌───┬──────────────────────────────────────────Ě
│-: │ SEX4WORKGROUPS v3.11 ║
├───┴──────────────────────────────────────────Â
│ Low memory! ║
│ Close extra windows and try again. ║
│ ┌─────┬┐ ║
│ │ Ok ││ ║
│ └─────┴┘ ║
│ ║
╚══════════════════════════════════════════════╝
Bihejviorizam, introspekcija, retrospekcija....blah, blah :)
You've forgot WHAT IS THE PRIMARY TASK ;>
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3423pexon,
-> #3407, zcveleű Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko
ű čoek :)))
Po tome, najbolje je onima koji vuku kamp prikolice ;)
But, kad je SEX on ex u pitanju mislim da je najbolje
kada su kola mala :)
Plen je tu and there is no place to hide ;>
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3424pexon,
-> #3171, vecaű Kakve veze ima alkohol, tj. da li ti manje piješ ili ne treba
Nije neophodno, ali ima slučajeva kada alcohol
da poseban ton celoj stvari i to se nemože poreći.
▄▄▄ pex ▄▄▄
[sex vs alcohol ligue]
devojke.3425pexon,
-> #3404, rpausicű Nećeš ti još dugo s nama da se družiš ...
Ovuda nećete proći ;>
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3426alkos,
-> #3416, wizard>> Izgleda da je sezam
>> postao globalno psihotearpijsko sredstvo za pojedine.
>
> Oduvek je Sezam bio *I* to, problem je samo što vas je u poslednje
> vreme sve više i pretite da ga pretvorite *SAMO* u to. :(
Da se možda nisi osetio prozvanim...
Oladi malo molim te...
devojke.3427alkos,
-> #3407, zcvele> Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko čoek
> :)))
Sreća u nesreći:
Stanuješ sa matorima a imaš opel karavan...
devojke.3428asterix,
-> #3422, pexon> Bihejviorizam, introspekcija, retrospekcija....blah, blah :)
>
> You've forgot WHAT IS THE PRIMARY TASK ;>
Primalno kričiš ? ;)
devojke.3429armitage,
-> #3419, gremlin> Viktore, mojne slučajno da ih upoznaš, obečastiće je Helga ;)
Ma, kada bih ja mogao da je upoznam ...
-*- Armitage -*-
[ She comes from out of nowhere, my glance turns to a stare 8) ]
devojke.3430pexon,
-> #3428, asterixű Primalno kričiš ? ;)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAA.....AAAAAAAAAAAAAAA...
aaaaaaaaaaaaaaaaaa....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Huh!
I realy like this! :)))))))))))
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3431zqusovac,
-> #3407, zcvele
> Zato sada imas karavan pa lepo prostres dekicu i legnes ko coek :)))
Otkud ti znas da imam karavan?
Da ti nisam slucajno zakacio neku devojcicu ili rodjaku? Sorry.
poz,
zq
devojke.3432domana,
TO.JPG je fotomontaza, evo i dokaza...
Pyc
p0014.gifdevojke.3433mboban,
-> #3407, zcvele**> Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko čoek :)))
Pa i ranije je kara bila van ;)
devojke.3434mihajlo,
-> #3257, zqusovac>Da ne citiram dalje, ali, moj Mihajlo, po ovome nije sasvim jasno da li ste
>ti i tvoja devojka koja je bila u lepoj dugoj suknji kresnuli babu koja nije
>nosila gace ili...
Pa hteo ne hteo, ja sam ipak kresnuo moju devojku, ne neku babu
(mada nisam ni primetio da ima i jedna u busu, bio sam zauzet).
>A sto se tice devojaka, neeeeeema ih vise onakvih... Poslednje pristojno
>godiste bilo 1964.
Khm (!) Nemoj da vredjas devojke mog(a) godista (`73). Jeste da nisu
neke lepotice, ali su zato talentovane za guranje.
MIH
devojke.3435mihajlo,
-> #3258, fancy> 1973. provereno.
Moj covece !!(!) Svaka ti se (skoro) dala, sem ovih iz mog
godista, jer ih ne dam one su moje, moje i samo moje. (zar nisam
skrt ?=) ).
MIH
devojke.3436mihajlo,
-> #3272, fancy> Moram priznati da ni 1974. ne zaostaje mnogo, a pre toga '70.
> pa zaista '64... Ono izmedu je cist bofl.
Iako obozavam svoje godiste, ne branim se ja od `74-tog. Cudo
jedno sve lepa deca O=), a i rado se guraju. Za `64-to nemam pojma
nisam probao, ali prvom prilikom, ko zna.
MIH
devojke.3437zcvele,
-> #3431, zqusovacş> Otkud ti znas da imam karavan?
ş>
Koliko se ja sećam zadnji put u klubu si se pojavio sa karavan autom sa crnim P
(neki to zovu diplomatske, a ono press) tablicama.
Pozdrav Cvele
<bolje treniraj pref za jedan duel>
devojke.3438alien,
-> #3432, domana[] TO.JPG je fotomontaza, evo i dokaza...
Nadam se da ovo nisi ULovao jer je Fancy tu sliku
okačio još u septembru prošle godine.
devojke.3439domana,
Online...
.to alien! :)
Cinilo mi se da je ta slika vec poslata, al me mrzelo da kopam :) pa sam je
uploadovao :)
Pyc
devojke.3440wizard,
-> #3393, princessŠto, tvoja iskustva su drugačija?
devojke.3441wizard,
-> #3394, markom> Prošetaj se malo gradom ...
Misliš ulicama?
devojke.3442saricl,
-> #3383, zorana|||| Malo je bucmasta onda, ali ne smeta.
Jel to ona prica kad se prijateljice okupe i cestitaju
prijateljici na rođenju sina i sve u fazonu "kako je sladak mali
baš lici na oca" a otac se javlja i kaže da je tad bio na sl.putu.\
E pa onda je malo bucmast."
:))) :((( :)))
devojke.3443vitez.koja,
-> #3424, pexon#=> Nije neophodno, ali ima slučajeva kada alcohol
#=> da poseban ton celoj stvari i to se nemože poreći.
Kako da ne... daje ton zvani "ne znam šta mi bi, to mi se nikad
nije desilo" :>
devojke.3444markom,
-> #3441, wizard:: Misliš ulicama?
Možeš i po parkovima, nije problem.
devojke.3445pexon,
Možda i nije najsrećnije izabrana co, ali.. jedna stara pričica
samo za vas :) sex hard workerse
THE ITALIAN WHO WENT TO MALTA
=============================
(must be read with an Italian accent)
One day Ima gouna Malta to bigga hotel. Ina morning I go down to
eat brekfast. I tella waitress I wanna two pissis toast. She
brings me only one piss. I tella her I want two piss. She say go
to the toilet. I say you no understand, I wanna to piss onna my
plate. She say you better no piss ona plate, you sonna ma bitch.
I don't even know the lady and she call me sonna ma bitch.
Later I go to eat at the bigga restaurant. The waitress brings
me a spoon and knife but no fock. I tella her I wanna fock. She
tell me everyone wanna fock. I tell her you no understand. I
wanna fock on the table. She say you better not fock on the
table, you sonna ma bitch. So I go back to my room inna hotel and
there is no shits onna my bed. Call the manager and tella him I
wanna shit. He tell me to go to toilet. I say you no understand.
I wanna shit on my bed. He say you better not shit onna bed, you
sonna ma bitch.
I go to the check out and the man at the desk say: "Peace on
you". I say piss on you too, you sonna ma bitch, I gonna back to
Italy.
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3446pexon,
-> #3443, vitez.kojaű Kako da ne... daje ton zvani "ne znam šta mi bi, to mi se nikad
ű nije desilo" :>
Nije valjda da si imao to iskustvo ;)
Nobody sad you have to get drunk ;)
What would your parents said 'bout your
getting deep into it ;)
Da se razumemo i da mi ne bi sys.adm brisao poruke
misleći da navodim na poroke:
U pitanju je bilo civilizovano(sad će drvlje i kamenje
ovi iz civilizacije) konzumiranje alkohola, a ne obeznanjivanje
pa posle riba može i bez tebe, ali ti nemožeš bez nje(da odeš
kući, da pikiš, u krevet na spavanje itd).
So, bear in mind: Take it easy, take it c00l stick
arround - but don't be fool ;)
BTW, where is superhik ;)
sih,
▄▄▄ pex ▄▄▄