FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.3346 gremlin, -> #3328, zorana
>> Nije uopste grozna. To je sasvim normalno. Perod sazrevanja ;) >> Uopste ne zvuci tako. Mislila sam na NEISKUSNE muskarce. Oni >> iskusni su drugacije, uglavnom BOLJI. Mada ima i gorih. Po tebi, neki se rađaju ISKUSNI, a neki ne. Alex
devojke.3347 gremlin, -> #3333, pecca
>> Od skoro pratim ovu temu.Moram priznati najvise mi se dopadaju >> HELGINI komentari,tj pricice.Zna li neko kojom komandom da skinem sve >> helgine (zoranine) poruke.Fala lepo na odgovoru ! Komanda je CONF JOIN FORUM CONF SKINI SVE SA HELGE & žUVAJ GUZU ;) Alex
devojke.3348 dikla, -> #3314, wizard
> Lako cemo za makro-e u TM-u, nego sta cemo sa ambicijama cdr-a da > postane pravi makro? ;) Zar ga bas takav glas bije ... ;)
devojke.3349 dikla, -> #3323, stefan
> Spavaj mirno, mislila je na ostatak moderatora ;)) Ok ...:)
devojke.3350 veca, -> #3307, zorana
>> Sta studiras? Političke nauke.
devojke.3351 veca, -> #3317, wizard
>>> čene brže sazrevaju. >> I brže trule. ;) Nažalost, pored takvih... ;)
devojke.3352 mdave, -> #3306, gremlin
■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije trebalo) ■> ■> hmm..pojma nemam zašto si uopšte replicirala... hmm..pojma nemam zašto si uopšte...
devojke.3353 mdave, -> #3325, zcvele
■> <Umrla je princeza, živela princeza> Xe, xe...opet nije naodmet malo poznavanja ženske psihe. ;) Q: Kako vratiti princezu ? A: Ovako : ( ;>>> ) Predlažem sebe umesto princess za komoderatora. -----------------------------------------------
devojke.3354 mdave, -> #3344, wizard
■> Neee, rekao sam "zadovoljna", dakle jedino što možeš eventualno da ■> zaključiš jeste da oni koji pišu "nisu zadovoljni" (mada mi to nije ■> bila namera, ima nas koji nikad nismo zadovoljni ;). Mada, nekako ■> kad pogledaš, kad mi ne radi hard disk, pišem u pc.hard, kad me ■> nervira politička situacija pišem u forum:yu, kad sam nezadovoljan ■> sezamom pišem u Sezam... Ima tu nešto, a? ;) E jesi neumoran... :))) Dcolace, preuzmi loptu. Ja sam se te napasti oslobodio. < i muharike >
devojke.3355 vujos, -> #3352, mdave
¨>■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije trebalo) ¨>■> ¨>■> hmm..pojma nemam zašto si uopšte replicirala... ¨> ¨> hmm..pojma nemam zašto si uopšte... hmm..pojma nemam zašto si...
devojke.3356 ladislavs, -> #3330, maksa
> Da, a kad ispuni ambicije, na koji taster da ga stavimo ? ;) Ctrl-Alt-Del ;) ciLa. # Ma haj'te molim vas, ko se još bavi SEXom u ovako teška vremena!?
devojke.3357 pexon, -> #3352, mdave
ű ■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije ű trebalo) ■> ű ■> hmm..pojma nemam zašto si uopšte replicirala... ű ű hmm..pojma nemam zašto si uopšte... hmm..pojma nemam
devojke.3358 fancy, -> #3344, wizard
ŮŢ> pogledaš, kad mi ne radi hard disk, pišem u pc.hard, kad me nervira ŮŢ> politička situacija pišem u forum:yu, kad sam nezadovoljan sezamom ŮŢ> pišem u Sezam... Ima tu nešto, a? ;) Da... Baš si se raspisao u FORUM:DEVOJKE...
devojke.3359 markom, -> #3345, gremlin
:: 'Ajde go dizelaš, ali gole dizelašice nisu baš za bacanje ;) Pa to nisam ni rekao ;))) Verovali ili ne, na žalost, najbolje ribe u ovom gra- du su diesel oriented, strašno :(((
devojke.3360 zorana, -> #3299, princess
>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije >> trebalo) Predpostavljam meni? Sta sam ja sad skrivila? Helga
devojke.3361 zorana, -> #3304, armitage
>> Evo nesto za paranje ociju ;) >> Izvinjavam se zbog loseg kvaliteta, koji je nastao prilikom >> konvertovanja. Ufff. Namuci me. Morala sam da povecam horizontalnu razmeru na 180% da bi izgledala normalno. Inace, slatka je kao secer. Kad ces da nas upoznas? Helga P.S. Moj tip!
devojke.3362 zorana, -> #3346, gremlin
>> Po tebi, neki se radaju ISKUSNI, a neki ne. Zar sam ja to rekla? Nikada nisam rekla takvu glupost. Zna se sta je iskustvo - po definiciji. Helga
devojke.3363 zorana, -> #3352, mdave
>> >> >> >> >> ■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani (ali nije >> >> >> >> >> trebalo) ■> >> >> >> >> >> ■> hmm..pojma nemam zasto si uopste replicirala... >> >> >> >> >> >> >> >> >> >> hmm..pojma nemam zasto si uopste... >> >> >> >> Hmm..pojma nemam zasto si... >> >> >> Hmm..pojma nemam zasto ... >> >> Hmm..pojma nemam ... >> Hmm..pojma ... Hmm..
devojke.3364 bojt, -> #3042, asterix
>> Ovako više ne ide ... i odkopaše je... eh... Inače, taman dok bude otvorena SEX konferencija, verovatno će biti gotova i jedna erotska priča izvesne Kaće iz bilijar kluba pod naslovom "Od Banjice do Beverli Hilsa". Očekuje se da bude svetski mega-hit ali će prvo biti objavljena u novoj conf. O;)
devojke.3365 domana,
Povodom one slike cindy crawford... Niste joj dobro uradili desnu sisu, a bogami i mackicu...;) Pyc P.S: ali utisak je i dalje povoljan :) svaka cas' na trud! :)
devojke.3366 inferno, -> #3326, markom
│ Javno se odričem generacija '75+ :(((( Osim par (nas:) │ izuzetaka, sve go dize- laš, šaban ili šta ti ja znam koji │ faktor :( Idi bre markome, misliš li ti da s njom slušaš muziku ili...??? Muzika ti govori ko je šaban, a ko ne. Međutim to tebi i nije bitno, zar ne. ;)
devojke.3367 pexon, -> #3363, zorana
>> >> >> > ■>>> hmm..pojma nemam zasto sam replicirala zorani >> >> >> > (ali nije trebalo) ■> >> >> >> > ■> hmm..pojma nemam zasto si uopste replicirala... >> >> >> > >> >> >> > hmm..pojma nemam zasto si uopste... >> >> >> > Hmm..pojma nemam zasto si... >> >> >> >> Hmm..pojma nemam zasto ... >> >> >> Hmm..pojma nemam ... >> >> Hmm..pojma ... >> Hmm.. Tc, tc ... Look what they done to her song ;>
devojke.3368 pexon, -> #3360, zorana
=============================== 9.3327 FORUM.11:devojke zorana, 08.06.94. 21:55, 132 chr Odgovor na 9.3299, princess, 07.06.Uto 22:53 --------------------------------------------------------- =============================== 9.3360 FORUM.11:devojke zorana, 09.06.94. 19:18, 132 chr Odgovor na 9.3299, princess, 07.06.Uto 22:53 --------------------------------------------------------- Voliš duplo i kad nije golo ;) ? ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.3369 pexon, -> #3351, veca
ű Nažalost, pored takvih... ;) takvih, what? :) Bila jednom jedna završena rečenica :) ▄▄▄▄▄▄ pex....
devojke.3370 haevorn, -> #3026, jovca.car
// npr jedna zena jedan pas // // nesto poput...? pa bas i nije ono sto je covek trazio... nego ima li nokoga da ispuni coveku ovu zelju ;)
devojke.3371 fancy, -> #3364, bojt
ŮŢ> Inače, taman dok bude otvorena SEX konferencija, verovatno će biti ŮŢ> mega-hit ali će prvo biti objavljena u novoj conf. O;) Jel' to ona konferencija zbog koje se ovde brišu poruke..? Reci mi iskreno... Jesmo li se za TO borili..?
devojke.3372 mdave, -> #3363, zorana
■> Hmm.. Hmmmmmmm...mmmmmmmm...mmmmm...mmmdave...
devojke.3373 alkos, -> #3359, markom
­> Pa to nisam ni rekao ;))) Verovali ili ne, na žalost, najbolje ribe ­> u ovom gra- du su diesel oriented, strašno :((( Nažalost izgleda da si u pravu. U poslednje vreme najbolje ribe koje sam viđao po gradu su upravo diesel girl's. Utegnute do besvesti, izgleda da i one bilduju pa rasturaju... -<< gde je klub "znojavi bilderi" >>-
devojke.3374 alkos, -> #3344, wizard
­> zaključiš jeste da oni koji pišu "nisu zadovoljni" (mada mi to nije ­> bila namera, ima nas koji nikad nismo zadovoljni ;). Mada, nekako ­> kad pogledaš, kad mi ne radi hard disk, pišem u pc.hard, kad me ­> nervira Pa majke ti šta radiš kad si zadovoljan... Izgleda da je sezam postao globalno psihotearpijsko sredstvo za pojedine. -<< zbunj >>-
devojke.3375 asterix, -> #3371, fancy
> ŮŢ> Inače, taman dok bude otvorena SEX konferencija, verovatno će biti > > ŮŢ> mega-hit ali će prvo biti objavljena u novoj conf. O;) > > Jel' to ona konferencija zbog koje se ovde brišu poruke..? > Reci mi iskreno... > Jesmo li se za TO borili..? Ccc... Neke poruke su ovde bile ... obrisane ? Ko li to je uradio ovaj put ? SysAdm ? Moderator ? Kaća ? Ko ?
devojke.3376 dcolak, -> #3344, wizard
│ namera, ima nas koji nikad nismo zadovoljni ;). Mada, nekako kad │ pogledaš, kad mi ne radi hard disk, pišem u pc.hard, kad me nervira │ politička situacija pišem u forum:yu, kad sam nezadovoljan sezamom pišem │ u Sezam... Ima tu nešto, a? ;) Znam da ima, TO je TO što bi rekli, već zaboravih koji :) Al' lepo je to, moći udariti po nekome :) No, izborna tišina se nastavlja... hrrk.z....z....z..... Sledge DAMMIR!
devojke.3377 vitez.koja, -> #3371, fancy
#=> Reci mi iskreno... #=> Jesmo li se za TO borili..? To fancy... Udri ih patetikom ;) Bolje nisu ni zaslužili :)
devojke.3378 armitage, -> #3361, zorana
> Ufff. Namuci me. Morala sam da povecam horizontalnu razmeru na 180% da bi > izgledala normalno. Sorry, originalna IFF slika je u rezoluciji 320x512, što će reći 200% horiz. > Inace, slatka je kao secer. Kad ces da nas upoznas? :) Što se tiče upoznavanja sa prijateljicama, mogu jedino da te upoznam sa svojom Amigom ;) (filename "mygirl.jpg" spada u domen sweet dreams/manje-sweet wake up :) > P.S. Moj tip! Takođe! ;) -*- Armitage -*-
devojke.3379 bojt, -> #3375, asterix
>> Kaća ? Pozdravi Kaću. ;)
devojke.3380 saricl, -> #3240, pexon
|||| Rade to i ostale! Onda imaš utisak da imaš |||| ribu koja još nije prošla pubertet :)) ) ) Sjajno , moraću da ubedim ribu da se obrije, možda se tako podmladi:) a možda naš intimni život dobije novu dimenziju :))).
devojke.3381 saricl, -> #3207, zqusovac
|||| Ima li ko iskustva? Dali je iko probao u fići:) ?? To nebih nikom preporucio, posle toga ne pomaže ni reanimacija, a preduslov je iskustvo u jozi.:)
devojke.3382 zorana, -> #3368, pexon
>> Volis duplo i kad nije golo ;) ? Dobro, zar se tebi nikada nije dogodilo da greskom dva puta dignes isti EXEC? Helga
devojke.3383 zorana, -> #3378, armitage
>> Sorry, originalna IFF slika je u rezoluciji 320x512, sto ce >> reci 200% horiz. Malo je bucmasta onda, ali ne smeta. >> :) Sto se tice upoznavanja sa prijateljicama, mogu jedino da >> te upoznam sa svojom Amigom ;) >> (filename "mygirl.jpg" spada u domen sweet dreams/manje-sweet >> wake up :) Aha, znaci ne znas je :( >> Takode! ;) Imamo isti tip :) Helga
devojke.3384 markom, -> #3366, inferno
:: Muzika ti govori ko je šaban, a ko ne. Međutim to tebi i :: nije bitno, zar ne. ;) Eh pa sad, nije ni moj proleter geodetski štap da ga zabadam svude okolo ...
devojke.3385 fancy, -> #3375, asterix
ŮŢ> Ccc... Neke poruke su ovde bile ... obrisane ? 9.3289 * Koga zanima sadržaj, ima mail..;)
devojke.3386 pexon, -> #3382, zorana
ű>> Volis duplo i kad nije golo ;) ? ű ű Dobro, zar se tebi nikada nije dogodilo da greskom dva puta ű dignes ^^^^^^ │ Pa šta ti misliš──────┘ :> I ne samo greškom ;). Nego da te pitam što si na kraj srca u poslednje vreme? ▄▄▄ pex ▄▄▄ [ ako te je "sramota pred svima" može u i emajlu :) ]
devojke.3387 pexon, -> #3385, fancy
ű Koga zanima sadržaj, ima mail..;) SAmo se ti hvali pa kad odjednom počnu da ti fale fajlovi sa diska, poruke u text.x, a nedaj Bože da bude ma del xxxxxx ;) ▄▄▄ pex ▄▄▄ [kako bše IDE ono sa Big Brotherom :)))]
devojke.3388 asterix, -> #3385, fancy
> ŮŢ> Ccc... Neke poruke su ovde bile ... obrisane ? > > 9.3289 > * > Koga zanima sadržaj, ima mail..;) Hmda, ali još uvek ne dodjosmo do toga KO je poruku i obrisao...
devojke.3389 mpaunovic, -> #2679, djokab
> Deco, veoma, veoma gresite. Tek u tridesetim, zena je potpuno emocionalno > zrela. Mozda bas u FIZICKOM smislu nije toliko atraktivna kao devojcice od > 15-25 godina, ali bas u mentalnom smilu je u prednosti. Jer, za razliku > od devojcica, ona tacno sta hoce, i kada to odluci, nema vise neckanja i > predomisljanja. Nema foliranja, koje je u pocetku mozda sarmantno, ali > posle odredjene tacke ide na zivce. Kolega je to vrlo dobro istakao, to jeste problem. Kad se petljas sa klinkicom, cesto ce da ti se desi da ides kuci suva kurca, jer je njoj nadoslo nekakvo stanje, u nekoj je fazi, ne zna sta hoce i tako te stvari. Samo sto je moje iskustvo da je ako ce da bude problema, bolje da ih bude pre nego sto ste pristupili radnji, nego posle, tu se bar nerviras pola sata i posle nista, a u obrnutom slucaju je mnogo gadnije. Takodje je problem sa klinkama sto jako retko rabe kontracepciju, dakle nema ti druge no da drzis po nekoliko odela za gospodina;)) Ne znam u kom on bese filmu ona pesma, da li "Moje pesme moji snovi" ili koji, "Zasto zene ne mogu da budu kao mi". E dok zene ne nauce da se ponasaju kao mi, znaci da ne zezaju, ne femkaju se, ne prave probleme, ne prave ljubomorne scene (doduse to i mi povremeno radimo:)) ... dotle ce svakako biti bolje capiti klinku, nego neku zreliju koku... ali idealnog resenja nema:)) > Osim toga, za razliku od devojcica koje UCE, ona ZNA. Uzviseno je raditi u prosveti:))))
devojke.3390 inferno, -> #3384, markom
║ Eh pa sad, nije ni moj proleter geodetski štap da ga zabadam ║ svude okolo ... E, sad! Nemoj da se foliraš markom-e..Tz..Tz.Tz InFernO p.s. nisam ni rekao "svuda okolo", ali ako valja...
devojke.3391 wizard, -> #3354, mdave
> Dcolace, preuzmi loptu. Ja sam se te napasti oslobodio. Ali i dalje okopavaš...? --> Ne vredi, mora i da se ore.
devojke.3392 wizard, -> #3359, markom
> Pa to nisam ni rekao ;))) Verovali ili ne, na žalost, najbolje ribe u > ovom gra- du su diesel oriented, strašno :((( Uopšte nije tako. One su možda samo najlakše (mada ni ostale nisu nešto posebno teške), ali daleko od toga da su najbolje.
devojke.3393 princess, -> #3392, wizard
jel ti to na osnovu iskustva?
devojke.3394 markom, -> #3392, wizard
:: Uopšte nije tako. One su možda samo najlakše (mada ni ostale nisu :: nešto posebno teške), ali daleko od toga da su najbolje. Prošetaj se malo gradom ...
devojke.3395 fancy, -> #3389, mpaunovic
ŮŢ> Kad se petljas sa klinkicom, cesto ŮŢ> ce da ti se desi da ides kuci suva kurca, ŮŢ> jer je njoj nadoslo nekakvo stanje, u nekoj ŮŢ> je fazi, ne zna sta hoce i tako te stvari. Lepo rečeno. Ali kad je "otvoriš" onda ide vulkan...
devojke.3396 zqusovac, -> #3381, saricl
> Dali je iko probao u fici:) ?? > To nebih nikom preporucio, posle toga ne pomaze ni reanimacija, Ja svojevremeno kao mladac imadjah ribu sa peglicom. Sednes na zadnju klupu, preklopis oba prednja sedista. Ona odozgo. (Paziti da ne padne na menjac). Nije bas udobno, ali kad imas 18 godina i roditeljski stan :( poz, zq P.S. Da li; Ne bih.
devojke.3397 mdave, -> #3396, zqusovac
■> Ja svojevremeno kao mladac imadjah ribu sa peglicom. BRATE! ROĐAžE! KOMŠIJA! :))) < poklonio sam peglicu Jezdi :((( >
devojke.3398 princess, -> #3395, fancy
generalizacija....:) zar kod svih devojcica......napravis vulkan? :))
devojke.3399 asterix, -> #3398, princess
> generalizacija....:) > zar kod svih devojcica......napravis vulkan? :)) Projekcija: Na šta te podseća vulkan ? ;)
devojke.3400 princess, -> #3399, asterix
iskreno: momentalno sam imala asocijaciju....i mene je zacudila!
devojke.3401 rpausic, -> #3365, domana
>## Povodom one slike cindy crawford... >## Niste joj dobro uradili desnu sisu, a bogami i mackicu...;) Vidim ja da tu nešto ne štima :) - HOĆEMO CONF:SEX -
devojke.3402 rpausic, -> #3382, zorana
>## Dobro, zar se tebi nikada nije dogodilo da greskom dva puta dignes ... :))) Ti to zoveš EXEC-om. Ahaaa! :)))
devojke.3403 rpausic, -> #3356, ladislavs
>### Ma haj'te molim vas, ko se još bavi SEXom u ovako teška vremena!? Što teža vremena, to potrebnija konferencija SEX!
devojke.3404 rpausic, -> #3350, veca
>## Političke nauke. Nećeš ti još dugo s nama da se družiš ...
devojke.3405 rpausic, -> #3346, gremlin
>##>> Uopste ne zvuci tako. Mislila sam na NEISKUSNE muskarce. Oni >##>> iskusni su drugacije, uglavnom BOLJI. Mada ima i gorih. >## >## Po tebi, neki se rađaju ISKUSNI, a neki ne. Ma ljudi, nije sve u iskustvu. Naprotiv, po mom mišljenju glavna je caka upravo u onom uređenom, u temperamentu i sklonostima. Ja to sudim po ženskom svetu. Nije bitno da li imaš xx godina staža, xxx snošaja i slično. Bitan je temperament i ako ga ima, onda mašta. Iskustvo posle daje još samo nijanse.
devojke.3406 rpausic, -> #3257, zqusovac
zqusovac odgovor na zqusovac ... >## Da ne citiram dalje, ali, moj Mihajlo, po ovome nije sasvim jasno >## da li ste ti i tvoja devojla koja je bila u lepoj dugoj suknji >## kresnuli babu koja nije nosila gace ili... Jel' se ti to svađaš sa samim sobom ili dvojica koristite isti user? :) poruka u 18.42, odgovor 3.02 Ili si neki Dr. Džekil i Mr. Hajd pre i posle ponoći? :)
devojke.3407 zcvele, -> #3396, zqusovac
ş> Ja svojevremeno kao mladac imadjah ribu sa peglicom. ş> ne padne na menjac). Nije bas udobno, ali kad imas 18 ş> godina i roditeljski stan :( Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko čoek :))) Pozdrav Cvele
devojke.3408 cdragan,
Iz današnje politike .. ŠVEDSKI HOMOSEKSUALCI PRED MATIžAREM Švedski parlament je usvojio zakon koji dozvoljava homoseksulacima da sklope brak, ali im ne garantuje ista prava kao heteroseksualnim parovima. Prema novom zakonu, parovi istog spola moći će da se venčaju u nekoj vrsti gradjanske ceremonije, ali neće moći da usvoje decu niti da decu dobiju veštačkim oplodjenjem. Zakon stupa na snagu 1. januara 1995. i njegovo usvajanje - posle gotovo šestočasovne rasprave - pozdravljeno je gromkim aplauzom sa galerije paralamenta, gde sedi publika.
devojke.3409 zorana, -> #3386, pexon
>> Nego da te pitam sto si na kraj srca u poslednje vreme? Nisam na kraj srca, nego misam umorna od ucenja, a i nervozna sam... Helga
devojke.3410 zorana, -> #3389, mpaunovic
>> Ne znam u kom on bese filmu ona pesma, >> da li "Moje pesme moji snovi" ili koji, >> "Zasto zene ne mogu da budu kao mi". Zato sto su zene :) >> E dok zene ne nauce da se ponasaju kao >> mi, znaci da ne zezaju, ne femkaju se, >> ne prave probleme, ne prave ljubomorne >> scene (doduse to i mi povremeno radimo:)) Kad nauce da se ponasaju kao vi, prestace da budu zene i postati muskarci. U najboljem slucaju, homoseksualci. Helga
devojke.3411 zorana,
To bi bilo to. Otprilike... Helga to.jpg
devojke.3412 asterix, -> #3400, princess
> iskreno: momentalno sam imala asocijaciju....i mene je zacudila! introspekcija: Šta tebi znači takva erupcija ?
devojke.3413 pexon, -> #3409, zorana
ű>> Nego da te pitam sto si na kraj srca u poslednje vreme? ű ű Nisam na kraj srca, nego misam umorna od ucenja, a i nervozna ű sam... Glavu gore, guzu kako hoćeš ;) This is ****** CONFERENCE.SEX.26>> :))) And, off course, VOTE FOR SEX ┌───────┐ │˙ ˙│ │ pexon │██ │˙ ˙│██ └───────┘██ █████████
devojke.3415 princess, -> #3412, asterix
probaj sa bihejviorizmom! ;>Ý
devojke.3416 wizard, -> #3374, alkos
> Izgleda da je sezam > postao globalno psihotearpijsko sredstvo za pojedine. Oduvek je Sezam bio *I* to, problem je samo što vas je u poslednje vreme sve više i pretite da ga pretvorite *SAMO* u to. :(
devojke.3417 paki, -> #3407, zcvele
­> Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko čoek :))) ------ Ccc, a bakicu?
devojke.3418 zizic, -> #3406, rpausic
> Jel' se ti to svađaš sa samim sobom ili dvojica koristite isti > user? :) Ja sam mislio da je samo kod mene greška - izgleda da je Sezam "sam" prepravio broj poruke na koju se odgovara na 9.3229 umesto 9.3239. Pitanje za dr ili zz: kako je ovo moguće ???
devojke.3419 gremlin, -> #3361, zorana
>> izgledala normalno. Inace, slatka je kao secer. Kad ces da nas >> upoznas? Viktore, mojne slučajno da ih upoznaš, obečastiće je Helga ;) Alex
devojke.3420 edge, -> #3112, alien
Yo! > ŠĆ Inace je ruske proizvodnje i moze se naci u svakoj privatnoj Yo! > ŠĆ apoteci po ceni 10 din 20 tableta. Yo! > Šokiran sam. U svakoj? Bez recepta? Yo! > To se onda jako isplati ako daš ribi. Skratiš postupak & Yo! > uštediš alkohol ;>. Kad si nesposoban, onda ti se i isplati;>>. Ica.
devojke.3421 pexon, -> #3411, zorana
ű To bi bilo to. ű Otprilike... Softano, nema šta ;>... ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3422 pexon, -> #3415, princess
ű probaj sa bihejviorizmom! ;>Ý ┌───┬──────────────────────────────────────────Ě │-: │ SEX4WORKGROUPS v3.11 ║ ├───┴──────────────────────────────────────────Â │ Low memory! ║ │ Close extra windows and try again. ║ │ ┌─────┬┐ ║ │ │ Ok ││ ║ │ └─────┴┘ ║ │ ║ ╚══════════════════════════════════════════════╝ Bihejviorizam, introspekcija, retrospekcija....blah, blah :) You've forgot WHAT IS THE PRIMARY TASK ;> ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3423 pexon, -> #3407, zcvele
ű Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko ű čoek :))) Po tome, najbolje je onima koji vuku kamp prikolice ;) But, kad je SEX on ex u pitanju mislim da je najbolje kada su kola mala :) Plen je tu and there is no place to hide ;> ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3424 pexon, -> #3171, veca
ű Kakve veze ima alkohol, tj. da li ti manje piješ ili ne treba Nije neophodno, ali ima slučajeva kada alcohol da poseban ton celoj stvari i to se nemože poreći. ▄▄▄ pex ▄▄▄ [sex vs alcohol ligue]
devojke.3425 pexon, -> #3404, rpausic
ű Nećeš ti još dugo s nama da se družiš ... Ovuda nećete proći ;> ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3426 alkos, -> #3416, wizard
­>> Izgleda da je sezam ­>> postao globalno psihotearpijsko sredstvo za pojedine. ­> ­> Oduvek je Sezam bio *I* to, problem je samo što vas je u poslednje ­> vreme sve više i pretite da ga pretvorite *SAMO* u to. :( Da se možda nisi osetio prozvanim... Oladi malo molim te...
devojke.3427 alkos, -> #3407, zcvele
­> Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko čoek ­> :))) Sreća u nesreći: Stanuješ sa matorima a imaš opel karavan...
devojke.3428 asterix, -> #3422, pexon
> Bihejviorizam, introspekcija, retrospekcija....blah, blah :) > > You've forgot WHAT IS THE PRIMARY TASK ;> Primalno kričiš ? ;)
devojke.3429 armitage, -> #3419, gremlin
> Viktore, mojne slučajno da ih upoznaš, obečastiće je Helga ;) Ma, kada bih ja mogao da je upoznam ... -*- Armitage -*- [ She comes from out of nowhere, my glance turns to a stare 8) ]
devojke.3430 pexon, -> #3428, asterix
ű Primalno kričiš ? ;) AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAA.....AAAAAAAAAAAAAAA... aaaaaaaaaaaaaaaaaa....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! Huh! I realy like this! :))))))))))) ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3431 zqusovac, -> #3407, zcvele
> Zato sada imas karavan pa lepo prostres dekicu i legnes ko coek :))) Otkud ti znas da imam karavan? Da ti nisam slucajno zakacio neku devojcicu ili rodjaku? Sorry. poz, zq
devojke.3432 domana,
TO.JPG je fotomontaza, evo i dokaza... Pyc p0014.gif
devojke.3433 mboban, -> #3407, zcvele
**> Zato sada imaš karavan pa lepo prostreš dekicu i legneš ko čoek :))) Pa i ranije je kara bila van ;)
devojke.3434 mihajlo, -> #3257, zqusovac
>Da ne citiram dalje, ali, moj Mihajlo, po ovome nije sasvim jasno da li ste >ti i tvoja devojka koja je bila u lepoj dugoj suknji kresnuli babu koja nije >nosila gace ili... Pa hteo ne hteo, ja sam ipak kresnuo moju devojku, ne neku babu (mada nisam ni primetio da ima i jedna u busu, bio sam zauzet). >A sto se tice devojaka, neeeeeema ih vise onakvih... Poslednje pristojno >godiste bilo 1964. Khm (!) Nemoj da vredjas devojke mog(a) godista (`73). Jeste da nisu neke lepotice, ali su zato talentovane za guranje. MIH
devojke.3435 mihajlo, -> #3258, fancy
> 1973. provereno. Moj covece !!(!) Svaka ti se (skoro) dala, sem ovih iz mog godista, jer ih ne dam one su moje, moje i samo moje. (zar nisam skrt ?=) ). MIH
devojke.3436 mihajlo, -> #3272, fancy
> Moram priznati da ni 1974. ne zaostaje mnogo, a pre toga '70. > pa zaista '64... Ono izmedu je cist bofl. Iako obozavam svoje godiste, ne branim se ja od `74-tog. Cudo jedno sve lepa deca O=), a i rado se guraju. Za `64-to nemam pojma nisam probao, ali prvom prilikom, ko zna. MIH
devojke.3437 zcvele, -> #3431, zqusovac
ş> Otkud ti znas da imam karavan? ş> Koliko se ja sećam zadnji put u klubu si se pojavio sa karavan autom sa crnim P (neki to zovu diplomatske, a ono press) tablicama. Pozdrav Cvele <bolje treniraj pref za jedan duel>
devojke.3438 alien, -> #3432, domana
[] TO.JPG je fotomontaza, evo i dokaza... Nadam se da ovo nisi ULovao jer je Fancy tu sliku okačio još u septembru prošle godine.
devojke.3439 domana,
Online... .to alien! :) Cinilo mi se da je ta slika vec poslata, al me mrzelo da kopam :) pa sam je uploadovao :) Pyc
devojke.3440 wizard, -> #3393, princess
Što, tvoja iskustva su drugačija?
devojke.3441 wizard, -> #3394, markom
> Prošetaj se malo gradom ... Misliš ulicama?
devojke.3442 saricl, -> #3383, zorana
|||| Malo je bucmasta onda, ali ne smeta. Jel to ona prica kad se prijateljice okupe i cestitaju prijateljici na rođenju sina i sve u fazonu "kako je sladak mali baš lici na oca" a otac se javlja i kaže da je tad bio na sl.putu.\ E pa onda je malo bucmast." :))) :((( :)))
devojke.3443 vitez.koja, -> #3424, pexon
#=> Nije neophodno, ali ima slučajeva kada alcohol #=> da poseban ton celoj stvari i to se nemože poreći. Kako da ne... daje ton zvani "ne znam šta mi bi, to mi se nikad nije desilo" :>
devojke.3444 markom, -> #3441, wizard
:: Misliš ulicama? Možeš i po parkovima, nije problem.
devojke.3445 pexon,
Možda i nije najsrećnije izabrana co, ali.. jedna stara pričica samo za vas :) sex hard workerse THE ITALIAN WHO WENT TO MALTA ============================= (must be read with an Italian accent) One day Ima gouna Malta to bigga hotel. Ina morning I go down to eat brekfast. I tella waitress I wanna two pissis toast. She brings me only one piss. I tella her I want two piss. She say go to the toilet. I say you no understand, I wanna to piss onna my plate. She say you better no piss ona plate, you sonna ma bitch. I don't even know the lady and she call me sonna ma bitch. Later I go to eat at the bigga restaurant. The waitress brings me a spoon and knife but no fock. I tella her I wanna fock. She tell me everyone wanna fock. I tell her you no understand. I wanna fock on the table. She say you better not fock on the table, you sonna ma bitch. So I go back to my room inna hotel and there is no shits onna my bed. Call the manager and tella him I wanna shit. He tell me to go to toilet. I say you no understand. I wanna shit on my bed. He say you better not shit onna bed, you sonna ma bitch. I go to the check out and the man at the desk say: "Peace on you". I say piss on you too, you sonna ma bitch, I gonna back to Italy. ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3446 pexon, -> #3443, vitez.koja
ű Kako da ne... daje ton zvani "ne znam šta mi bi, to mi se nikad ű nije desilo" :> Nije valjda da si imao to iskustvo ;) Nobody sad you have to get drunk ;) What would your parents said 'bout your getting deep into it ;) Da se razumemo i da mi ne bi sys.adm brisao poruke misleći da navodim na poroke: U pitanju je bilo civilizovano(sad će drvlje i kamenje ovi iz civilizacije) konzumiranje alkohola, a ne obeznanjivanje pa posle riba može i bez tebe, ali ti nemožeš bez nje(da odeš kući, da pikiš, u krevet na spavanje itd). So, bear in mind: Take it easy, take it c00l stick arround - but don't be fool ;) BTW, where is superhik ;) sih, ▄▄▄ pex ▄▄▄