devojke.3447pexon,
-> #3435, mihajloű godista, jer ih ne dam one su moje, moje i samo moje. (zar
ű nisam
Šta si se stis'o ;)
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3448inferno,
-> #3413, pexonŮ ˙ And, off course, VOTE FOR SEX
Ů ˙
Ů ˙ ┌───────┐
Ů ˙ │˙ ˙│
Ů ˙ │ pexon │██
Ů ˙ │˙ ˙│██
Ů ˙ └───────┘██
Ů ˙ █████████
Hehe! Moj je lepši (potpis ofcourse.)...
˙ ˙ ˙¨─┐˙¨─┐
˙ ˙ ˙¨────┐ │ │˙¨ │
˙ ˙ ˙¨ ─- │˙¨──┘ │˙¨ │
˙ ˙ ˙¨ ┌┐ │˙¨ ─- │˙¨ └─┐
˙ ˙ ˙¨─┘└─┘˙¨────┘˙¨───┘
˙ ˙ ˙¨ InFernO
devojke.3449saricl,
-> #3434, mihajlo|||| neke lepotice, ali su zato talentovane za guranje.
"Imam još cuku vremena do povratka u toplo porodicno gnezdo." :)))
devojke.3450asterix,
-> #3448, inferno> Ů ˙ And, off course, VOTE FOR SEX
> Hehe! Moj je lepši (potpis ofcourse.)...
Još samo kad bi se videlo šta si hteo da potpišeš...
devojke.3451haevorn,
Nesto stvarno veliko ;))
biiig.jpgdevojke.3452pexon,
-> #3448, infernoű Ů ˙ │ pexon │██
ű Ů ˙ │˙ ˙│██
ű Ů ˙ └───────┘██
ű Hehe! Moj je lepši (potpis ofcourse.)...
ű
ű ˙ ˙ ˙¨─┐˙¨─┐
ű ˙ ˙ ˙¨────┐ │ │˙¨ │
Well, tvoj je lepši... :( but,..... MOJ JE BOLJI ;>
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3453fancy,
Jel' gotovo..?
Da gasimo svetlo..?
devojke.3454princess,
-> #3453, fancyjeste!
devojke.3455alien,
-> #3454, princess Jel' ima neko cigaretu? ;)
devojke.3456mdave,
-> #3453, fancy■> Jel' gotovo..?
■>
■> Da gasimo svetlo..?
Ma prvo ide gašenje svetla, pa "jel' gotovo". ;)
devojke.3457dragisha,
-> #3453, fancy-> Jel' gotovo..?
->
-> Da gasimo svetlo..?
Mrak je odavno.. Tek sad gasiš?!
--
[I just bought a cured ham. Wonder what it had?]
devojke.3458asterix,
-> #3453, fancy> Da gasimo svetlo..?
Pa tek u mraku se prave stvari dešavaju ;)
devojke.3459princess,
-> #3458, asterixaaa....ne slazem se O;>
devojke.3460mihajlo,
Evo malo vocne tematike ... Sto voli jedan ovde da kaze EDUKATIVNA slikica.
MIH
0067.jpgdevojke.3461fancy,
-> #3455, alienŮŢ> Jel' ima neko cigaretu? ;)
Može Dunhill menthol..?
devojke.3462fancy,
-> #3459, princessŮŢ> aaa....ne slazem se O;>
E, samo se ti ne javljaj..;>>
.\/.
[ a kad padne mrak, ugroziću vam bRak - Đole ]
devojke.3463m.hristodulo,
>> ===============================
>> 2.334 RACUNARI.2:novi.racunari
>> bobland, 17.06.94. 01:39, 3463 chr
>> ---------------------------------------------------------
>> ...
>> A što
>> se tiče reklama na naslovnoj strani: neka srugi put bolje bude u
>> pozadini neke devojke (najbolje Sindi Gir, ili Klaudije Šifer
>> (((((; ). Pa i drugi domaći časopisi to rade, pa zašto ne bi i
>> "Računari", ako im koristi (a koristi i nama).
>> ...
Nije mi jasno zašto kao pojam ženske lepote uvek uzimaju poznate
manekenke. Te devojke jesu skupe i slavne ali nisu najlepše. Pa
samo u Beogradu postoji bar deset lepših devojaka. U svemu
lepših... :-)
I što je još bolje možeš da se upoznaš s njima, da se družiš i
da ti bude u svakom pogledu lepše nego sa nekom slikicom iz
novina, ;-)
Može li neko da mi objasni u čemu je stvar sa Sindi ili
Klaudijom? Meni se one ne sviđaju... Meni se sviđa Jelena
Subotić, :-))
devojke.3464fancy,
-> #3463, m.hristoduloŮŢ> Pa samo u Beogradu postoji bar deset lepših devojaka. U svemu
Ma daj m.hr, ne zanosi se.
Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr.
"Kad mi kažeš paša" od Plavog Orkestra..:)
.\/.
[ zavela me ta, beograđanka... ]
devojke.3465inferno,
-> #3452, pexonŮ ˙ Well, tvoj je lepši... :( but,..... MOJ JE BOLJI ;>
Moj je efiaksniji!
Mada, kakve to ima veze sa temom? O;>
devojke.3466spantic,
-> #3464, fancy> Ma daj m.hr, ne zanosi se.
> Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr.
Iz kog se bunkera ti javljaš? :;)
devojke.3467asterix,
-> #3464, fancy> ŮŢ> Pa samo u Beogradu postoji bar deset lepših devojaka. U svemu
>
> Ma daj m.hr, ne zanosi se.
Ne, čekaj, nemoj biti tako isključiv... Sigurno ima bar dovoljno
dobrih riba kao što su one. Razlika je u tome što za njih za do
nekoliko hiljada ljudi u najboljem slučaju, a što za ove druge zna-
ju čak i mElEoni ;).
Nego mališa kad ćeš da nam dovedeš Jelenu na sezam ;) da i mi vidi-
mo tu lepotu (Eh da me vidi mila majka...;). Možda nam ti možeš reći
da li ona preferira u mraku ili nešto drugo... Naravno ukoliko saz-
nanje nije empirijske prirode, moraće da se podvrgne proveri ;)
devojke.3468asterix,
-> #3466, spantic>> Ma daj m.hr, ne zanosi se.
>> Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr.
>
> Iz kog se bunkera ti javljaš? :;)
E daj spanto, imaš dovoljno mesta za ovakvo prepucavanje po
drugim temama i konferencijama. Mojne da dišpr još i ovde.
devojke.3469vcalic,
-> #3464, fancy>> Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr.
>> "Kad mi kažeš paša" od Plavog Orkestra..:)
A ti slušaš Plavi Orkestar ? ;>
Vlada
devojke.3470pexon,
-> #3465, inferno ű˙˙ Moj je efiaksniji!
^
└──────────────────────────────────┐
EEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!! WRONG!! You loose :) ──┘
p.s. HERE ARE THOSE GIRLS ?????????
They must be chasing studs all 'round, but however
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██ THEM :)
└───────┘██
█████████
devojke.3471zorana,
-> #3421, pexon>> Softano, nema sta ;>...
Mislis?
Helga
devojke.3472pexon,
-> #3470, pexon ű˙˙ │ pexon │██
ű˙˙ │˙ ˙│██ THEM :)
ű˙˙ └───────┘██ │
│
│
LOVE
[ pexon vs. pexon ]
devojke.3473spantic,
-> #3468, asterix> E daj spanto, imaš dovoljno mesta za ovakvo prepucavanje po
> drugim temama i konferencijama. Mojne da dišpr još i ovde.
Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo
mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :)
devojke.3474princess,
-> #3467, asterixJelenu?
devojke.3475markom,
-> #3473, spantic:: Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo
:: mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :)
Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam ja video su
dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj kao da ne postoje ...
devojke.3476fancy,
-> #3469, vcalicŮŢ> A ti slušaš Plavi Orkestar ? ;>
Da, što..?
devojke.3477fancy,
-> #3473, spanticŮŢ> Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo
ŮŢ> mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :)
Da, ako preferiraš one dinaroidne tipove sa dlakavim čarapama ;)
brkovima i kockaste face...
Ima toga ovde sve više, raj za takve kao što si ti...
devojke.3478paki,
-> #3473, spantic> Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo
> mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :)
A kad ti budeš prestao da šetaš ulicama grada, Beograd će ostati
bez poslednje lepotice? ;>
devojke.3479ognjen,
-> #3468, asterix)-> Mojne da dispr jos i ovde.
22211 22211
Dizelas, vidi se. ;)
devojke.3480pexon,
-> #3475, markom ű˙˙ Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam ja video su
ű˙˙ dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj kao da ne postoje ...
Ma kakve veze to ima !?
Diesel ili ne diesel važno je da može da se kresne i da se vozi ;>
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3481asterix,
-> #3473, spantic>> E daj spanto, imaš dovoljno mesta za ovakvo prepucavanje po
>> drugim temama i konferencijama. Mojne da dišpr još i ovde.
>
> Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo
> mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :)
Ama jok, ono što ti radiš je da se kačiš na Fancy-jevu poruku
bez ikakvog povoda. žak te u njoj nije ni spomenuo. Samo prenosiš
emotivni naboj koji nisi razrešio sa njim iz prethodnih poruka
tema/konferencija. Zamisli kako bi sad izgleda da ti ja na primer
kažem 'ma odgmiži natrag pod kamen ispod koga si se i pojavio...'
Ne bi baš bilo previše primereno a ?
devojke.3483asterix,
-> #3474, princessJok tebe ;)
devojke.3484inferno,
-> #3470, pexonŮ ˙ EEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!! WRONG!! You loose :) ──┘
Maybe you won the battle, but you didn't win the war!
:) Ipak će biti moje :> ;>
Ů ˙ p.s. HERE ARE THOSE GIRLS ?????????
Ů ˙ They must be chasing studs all 'round, but however
Aaaa, znači zato me ceo dan juri gomila riba ;)))))
devojke.3485inferno,
-> #3475, markomŮ ˙ Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam
Ů ˙ ja video su dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj
Ů ˙ kao da ne postoje ...
Markome, Markome....
Sad se foliraš, a bilo je reči o geodetskom štapu, a???
;) :)
devojke.3486spantic,
-> #3475, markom> Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam ja video su
> dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj kao da ne postoje ...
Zavisi šta gledaš i na koja mesta izlaziš. Po zabavama na kojima se
ja krećem i na mestima koja ponekad uspem da obiđem dotičnih, hvala
Bogu, nema. Uostalom, ja *tolike* klinkice ne preferiram :) Možda kad
budu malo porasle ili ja budem bio stariji :)
devojke.3487alien,
-> #3461, fancy[] ŮŢ> Jel' ima neko cigaretu? ;)
[]
[] Može Dunhill menthol..?
Pa... ako nema Pale Male, može ;).
devojke.3488vcalic,
-> #3476, fancy>> Da, što..?
Ma, ništa. Reko', da proverim ;)
Vlada
devojke.3489princess,
-> #3483, asterixdoslo je do nesporazuma..nisam citala sve poruke
devojke.3490fancy,
-> #3479, ognjenŮŢ> )-> Mojne da dispr jos i ovde.
ŮŢ> Dizelas, vidi se. ;)
Sine, ovako se priča još dok dizelaši nisu bili ni u formi
spermatozoida...
devojke.3491dragisha,
-> #3459, princess-> aaa....ne slazem se O;>
Slažem se:). Svjetlo je ono pravo.
--
[Good, Fast or Cheap: Choose 2 of the 3.]
devojke.3492asterix,
a da li ima života u svemiru ?
devojke.3493wizard,
-> #3472, pexon> [ pexon vs. pexon ]
Pre bi se reklo: pexon vs. english. ;)
devojke.3494omega,
-> #3486, spanticŢ Zavisi sta gledas i na koja mesta izlazis. Po zabavama na kojima se
Ţ ja krecem i na mestima koja ponekad uspem da obidem doticnih, hvala
Mozda ti ne zivis u ovom gradu? Ili se kreces po nekim nepoznatim mestima?
devojke.3495princess,
-> #3492, asterixasterixe, ti si totalno odlepio !
devojke.3496gremlin,
No comments 'bout saturday?
ToTalno izuVeni
devojke.3497pexon,
-> #3492, asterix ű˙˙ a da li ima života u svemiru ?
Ako ga nema, spreman sam da ga napravim ;)
pex
[ gde god zgodno mesto.... ]
devojke.3498mdave,
-> #3486, spantic■>> Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam ja
■>> video su dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj kao da ne
■> postoje ...
■>
■> Zavisi šta gledaš i na koja mesta izlaziš. Po zabavama na kojima se
■> ja krećem i na mestima koja ponekad uspem da obiđem dotičnih, hvala
■> Bogu, nema.
Ccccc...spanticu...
Pa zašto samo strogo muške zabave ? Dovedite nekad i neku
devojku, pa makar bila i dizelašica. ;
devojke.3499pexon,
-> #3493, wizard ű˙˙ Pre bi se reklo: pexon vs. english. ;)
.ekurop ejovt do pleh hediv eN
noxep
devojke.3500bojt,
-> #3496, gremlin>> No comments 'bout saturday?
Još se osvešćujemo ;)
>> ToTalno izuVeni
;)))))))))
devojke.3501gremlin,
-> #3458, asterix>> Pa tek u mraku se prave stvari dešavaju ;)
Ma joooooooooock....
Alex
-- Nek' sva čula uživaju -- (c) by 29 Novembar, Subotica
devojke.3502gremlin,
-> #3495, princess>> asterixe, ti si totalno odlepio !
Ti to zoveš odlepiti? Onda sigurno nisi videla moje cipelice u
subotu. ;)
Alex
-- Or was it sunday already? --
devojke.3503dcolak,
-> #3492, asterix well, da li smo mi uopste zivi?
Sledge DAMMIR!
devojke.3504gremlin,
-> #3500, bojt>> Još se osvešćujemo ;)
Tiću. Jošte imadem upalu miškića od skakanja :(
Alex
-- Ne pokoopismo nijednu 'oLJu... :( ---
devojke.3505gremlin,
-> #3503, dcolak>> well, da li smo mi uopste zivi?
After saturday? Naaaaahhh...
Alex
--- Moja 'oLJa je bolja... ---
devojke.3506gremlin,
-> #3466, spantic
>> Iz kog se bunkera ti javljaš? :;)
MM Jedan mali pointer: CIVILIZACIJA.6, tema muzika, poruka 8.2050.
Alex
--- I guess you ain't got no 'oLJa? ---
devojke.3507maksa,
-> #3504, gremlin>> -- Ne pokoopismo nijednu 'oLJu... :( ---
... 'oLJu u polju ?
# Sovjetka - kak ja ljublju vas .. #
devojke.3508inferno,
-> #3503, dcolakŮ ˙ well, da li smo mi uopste zivi?
Šta je to život?
Super Andrew! ;)
devojke.3509fancy,
-> #3495, princess Šta se ložiš..?
devojke.3510fancy,
-> #3496, gremlinŮŢ> No comments 'bout saturday?
ŮŢ> ToTalno izuVeni
Pažnja, KaMenje na putu..!
*
Kad smo kod toga, te večeri upoznao sam ribu koja se zove...
...SOVJETKA..!
Ima li komentara na ovo ime..?
devojke.3511fancy,
-> #3505, gremlinŮŢ>--- Moja 'oLJa je bolja... ---
Ma najbolje su naše 'oLJe..;))
A tek ono kamenje pred kraj balade... uffff.
.\/.
[ mislim da je štos sa peteljkom mogao upaliti... ]
devojke.3512fancy,
-> #3506, gremlinŮŢ>--- I guess you ain't got no 'oLJa? ---
Pa red bi bio da si upriliči sastanak sa "Oliverom" ;)
.\/.
[ a i vreme mu je 'oLJu ]
devojke.3513pexon,
-> #3510, fancy ű˙˙ ...SOVJETKA..!
ű˙˙
ű˙˙ Ima li komentara na ovo ime..?
Sovjetka ?! :))))))
Jel ti treb'o KalaŠnjikov ili je prošlo i bez toga ;>
btw, gde je nađe
poz, ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3515princess,
-> #3509, fancykako? kako?
pojasni !!!
devojke.3516princess,
-> #3510, fancyima...savrseno ti pristaje!
devojke.3517gremlin,
-> #3512, fancy>> Pa red bi bio da si upriliči sastanak sa "Oliverom" ;)
Samo da ne naleti na Sašu... ;)
Alex
-- Yes I'm 'oLJa. I'm not from USSR, but you might easily guess my name --
devojke.3518zonjic,
-> #3510, fancyuh, stvarno ne pratim ovu temu, ali danas sam prelistavao novije stvari po
forumu, i naleteh na ovo:
> Kad smo kod toga, te večeri upoznao sam ribu koja se zove...
>
> ...SOVJETKA..!
>
> Ima li komentara na ovo ime..?
Sta fali imenu? Moj poznanik se zove Michael (Majkl) pa nikom nista. Tvoje i
moje ime takodje nisu cool (moje zbog vremenske, a tvoje zbog geografske
dislociranosti) ali nam zbog toga nije frka...
BTW, ako je devojka sa Ceraka, ondak ju i znam, zavrsila je ETF i sjajan je
lik.
RADIVOJE :)
devojke.3519stefan,
-> #3510, fancy> ...SOVJETKA..!
>
> Ima li komentara na ovo ime..?
Ima. Je*eš ime, šta kažeš na ostatak? ;)))
[ Rusija...lepa, velika i plodna ;) ]
devojke.3520stefan,
-> #3511, fancy> A tek ono kamenje pred kraj balade... uffff.
A što se razbežaše od tebe onako? ;) Šteta što krenusmo...:)
devojke.3521domana,
A zamislite, explodira Zemlja...
Pyc
devojke.3522mdave,
-> #3510, fancy■> ...SOVJETKA..!
Pita ona mene : "Je li, a šta ti slušaš ?"
Ja je odmerih... :@
...i odgovorih "Cecu i Draganu...".
Ona: "Fuuuuuuuuuj!"
< ;) >
devojke.3523mdave,
-> #3518, zonjic■> uh, stvarno ne pratim ovu temu, ali danas sam prelistavao novije
■> stvari po forumu, i naleteh na ovo:
Prelistaj ti i mail koji sam ti poslao pre xx dana. :)
devojke.3524spantic,
-> #3498, mdave> Pa zašto samo strogo muške zabave ? Dovedite nekad i neku
> devojku, pa makar bila i dizelašica. ;
Muške zabave? Zadnji put sam na nekoj bio u maju za momačko
veče koleze, pa smo opet zaglavili sa devojkama :))
devojke.3525armitage,
Sinoć sam po drugi put odgledao film "Proposal" sa Robertom Redfordom.
Zanima me vaše mišljenje o toj tematici. Za neupućene, R.R. je tipičan
američki bogataš, koji jednom mladom bračnom paru nudi milion dolara samo
za jednu noć provedenu sa ženom. Da ne dužim, muž i žena su LUDO
zaljubljeni, a nalaze se u teškoj finansijskoj krizi. Cela poenta, dakle,
leži u obaranju ili jačanju klišea koji kaže da se ljubav ne može kupiti.
Da čujem, da li bi i vi pristali na tako nešto? Možda bi trebalo cifru od
milion dolara prilagoditi našim uslovima :) Neki muškarci bi rekli: "Pa,
za te pare bi i JA spavao sa njim! :)))"
Da li novcem može da se kupi sve?
Moje mišljenje je: ne.
-*- Armitage -*-
P.S.: Bila je jedna emisija na radio Pingvinu u kojoj se diskutovalo o
o ovome. čao mi je samo zbog toga, što do tada nisam odgledao film.
devojke.3526ljubaz,
-> #3463, m.hristodulo>> Klaudijom? Meni se one ne sviđaju... Meni se sviđa Jelena
>> Subotić, :-))
Samo zato što nisi video Mariju Ratković
(Ako je još uvek Ratković :)
Ali ona je žačanka, računa li se to?
čelite kratak opis? Evo...
TURBO Ornela Muti!!!
devojke.3527ljubaz,
-> #3464, fancy>> Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr.
>> "Kad mi kažeš paša" od Plavog Orkestra..:)
S one strane ulice,
stanuju djevojčice
kojima divno miriše koža... :)
Zabranjeno... & Kusta
=- Blue Orchestra? RUN FOR YOUR LIFES!!!
devojke.3528ljubaz,
-> #3475, markom>> Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje
>> sam ja video su dizelašice, ako na njih misliš, onda
>> računaj kao da ne postoje ...
"žačanke su najlepše Beograđanke."
(Aforizam koji, nažalost,
nisam potpisao ja)
devojke.3529mdave,
-> #3528, ljubaz■> "žačanke su najlepše Beograđanke."
A žačani...khm...khm... ;)))))
devojke.3530mdave,
-> #3526, ljubaz■> Samo zato što nisi video Mariju Ratković
■> (Ako je još uvek Ratković :)
Daj neki hint...slabo pamtim imena... :)
AlKose, pomagaj !
■> Ali ona je žačanka, računa li se to?
NoRMaLno..;)
PS. Šta fali Maji Smiljanić ? (hint - eurosalon II)
devojke.3531fancy,
-> #3515, princessŮŢ> kako? kako?
Samo tako.
ŮŢ> pojasni !!!
Okean..;)
devojke.3532fancy,
-> #3525, armitageŮŢ> Da li novcem može da se kupi sve?
Naravno da ne može... Ali ovde je reč o SAMO JEDNOJ noći sa njom..;)
.\/.
[ 1:1 ]
devojke.3533fancy,
-> #3518, zonjicŮŢ> BTW, ako je devojka sa Ceraka, ondak ju i znam, zavrsila je ETF i
ŮŢ> sjajan je lik.
Jes, vala, završila je ETF, i sjajan je lik... pije k'o sunđer, voli
dobru muziku, i čak dooobro izgleda...
.\/.
[ My name is 'Olja... ]
devojke.3534fancy,
-> #3519, stefanŮŢ> Je*eš ime, šta kažeš na ostatak? ;)))
Mani me ostatka, već sam izgutao za onaj ples sa njom..;(
:X
devojke.3535fancy,
-> #3513, pexonŮŢ> Jel ti treb'o KalaŠnjikov ili je prošlo i bez toga ;>
Kalašnjikov..?
Slučaj za "Kaćušu"..;)
.\/.
[ ras dva tri... ]
devojke.3536fancy,
-> #3516, princessŮŢ> ima...savrseno ti pristaje!
Da... TO si mi VEĆ rekla..;)
.\/.
[ YOU... ]
devojke.3537cdragan,
-> #3529, mdave
> > "žačanke su najlepše Beograđanke."
> A žačani...khm...khm... ;)))))
žačani mogu da se šetaju po žačanskoj Aveniji ...
možda tamo upecaju nešto ;)
devojke.3538dvesic,
-> #3525, armitage>> Da li novcem moze da se kupi sve?
>>
>> Moje misljenje je: ne.
Sve ? Ne moze. Ali noc seksa ... zasto ne ?
(jer 1.000.000 $ je 1.000.000 $)
devojke.3539ladislavs,
-> #3487, alien> Pa... ako nema Pale Male, može ;).
Nisu male, nisu male, tri put' ratovale.
ciLa.
# Majstore, je l' može pivce? A malo SEXa?
devojke.3540pexon,
-> #3518, zonjic ű˙˙ BTW, ako je devojka sa Ceraka, ondak ju i znam, zavrsila je ETF i
ű˙˙ sjajan je lik.
Eto! fan, ti se sp*daš sa ozbiljnim stvarima ;>
▄▄▄ pex ▄▄▄
[ Gorbi ;> ]
devojke.3541pexon,
-> #3532, fancy ű˙˙ Naravno da ne može... Ali ovde je reč o SAMO JEDNOJ noći sa njom..;)
Ne može kad ga nemaš :)
A drugo - to je bre samo na filmu ;>
▄▄▄ pex ▄▄▄
[ 2:1 ]
devojke.3542dejanr,
Nešto nam zamire diskusija u ovoj temi :( Možda ovaj tekst sa BUEF78::ETF
posluži kao inspiracija:
============================================================================
Note 213.25 elektron - THE NEW GENERATION 25 of 25
BUEF78::POOSSO_ETF "KPETEH" 71 lines 20-JUN-1994 21:00
----------------------------------------------------------------------------
KAKO SRIBATI MUVU, TJ. SMUVATI RIBU - kurs za one sa malo iskustva
Ako ste prethodni clanak preskocili ili procitali onako reda radi, onda
ste to verovatno uradili jer niste covek bez ideja i uvek znate gde cete
izaci ili nemate koga da izvedete na utakmicu. Ovaj clanak je namenjen
ovim drugim.
Da bi smuvao (batalimo persiranje) ribu, moras da naucis nekoliko lekcija
koje ti prilazemo u ovom kursu.
I IZOSTRAVANJE KRITERIJUMA - kriterijum je subjektivna stvar, tako da se
necemo mnogo zadrzavati oko njega, ali ti savetujemo da ne muvas ribu
koja ne moze da dohvati kvaku na ulaznim vratima tvoga stana.
II PRVI KONTAKT - Najvazniji je prvi utisak. Ribi treba uputiti kompliment
posle kojeg ona ostaje bez reci & zaljubi se na prvi pogled. Treba
bataliti sve one izlizane & neoriginalne fore u stilu: "Je l' cesto
izlazis ovde?", "Dugo cekas autobus?", "Je l' ovaj autobus ide do
poslednje stanice?", "Koliko je sati?",... Potrebno je smisliti nesto
originalno i duhovito; n.pr. "Volis li filmove o gladijatorima?", "Ovo
(cekanje autobusa) postaje strasno uzbudljivo; je l' mogu da ti grickam
nokte?", "Mala, imas noge k'o Aranca Sancez!",...
III PRELAZAK NA STVAR - Posle upucenih prvih reci, ona ostaje izgubljena,
zacudjena, (prijatno) iznenadjena, odusevljena, itd., pa se postavlja
opravdano pitanje 'Sta dalje s njom?'
- Uhvatiti je za ruku, odvesti u park & tamo (uz laganu setnju) s njom
razgovarati o sustini postojanja vaseljene i zivota u njoj;
- Odvesti je u svoj stan.
IF se odlucis za drugu varijantu THEN GOTO IV ELSE prestani sa pohadjanjem
ovog kursa & potrazi naredni broj ETNG-a u kom ce (mozda) biti test DA LI
SAM GLUP? koji treba da proucis.
IV KAKO ISTERATI MATORCE - Pre nego sto dovedes ribu u svoj stan, potrebano je
da 'otkacis' matorce. Svima je poznato da oni vole da ti udju u sobu taman kad
ste poceli da se CENZURISANO. Da stvar bude jos gora, najcesce tada
postavljaju pitanja u stilu 'Zasto si tukao baku?' ili 'Ko ti je dozvolio da
prodas nas zamrzivac?'. Evo ti dva predloga kako da ih se (privremeno)
otarasis:
1. kazes im da u 19h pocinje roditeljski sastanak na fakultetu na kojem moraju
obavezno da prisustvuju
2. kazes kevi da ju je zvala koleginica da zajedno citaju 'Prakticnu zenu',
caletu nabavis kartu za utakmicu, a burazeru utrapis u ruke ETNG i posaljes
ga da sa drugarima cita strip (i da se ne vraca dok ne shvati isti).
V IZBOR MUZIKE - Prepustamo tebi da izaberes mjuzu. Ako riba voli narodnjake,
onda ces je suvise lako opiti & iskoristiti, a za to ti nije potreban ovaj
kurs; zbog toga izbegavaj gorepomenute.
VI IZBOR TEME ZA RAZGOVOR - Sve sto si do sada naucio & primenio je potrebno,
ali ne i dovoljno za ono sto nameravas. Ponekad moras ribu da zasenis pricom:
'Nije da se hvalim, ali sam prvo stvorio nebo, pa Zemlju, onda guske,...' ili
'Juce sam se vratio iz Pariza; u odnosu na Beograd to je jedno veliko selo!';
nekad je dovoljno samo 'Jeste! Jeste!' ili 'Aha!'. Generalni savet je da
pustis nju da prica, jer kako kaze stara poslovica (koju sam upravo smislio):
'Zene se dele na one koje mnogo pricaju i na one koje ne prestaju!'
VII ZINULA JE; STA SAD? - Ribu si zasenio svojom pricom i ona je zinula od
odusevljenja. Ono sto sad treba da uradis je da je poljubis. Nacin na koji
to treba da uradis nece biti izlozen u ovom kursu. Posle (iznenadnog) poljupca
ona moze da reaguje na vise nacina:
1. osamarice te, a ti ces joj reci da te to najvise uzbudjuje, jer si
mazohista
2. reci ce 'Ja sam zelela da ostanemo prijatelj!', na sta treba da reagujes
'Odlicno; ja sa mojim drugovima idem na utakmice. Oces sa mnom?' i onda
proucis prethodni clanak
3. nista nece reci, posto obicno cuti kada sa ljubi.
VIII DODATNE MERE - Ako je postupila kao pod tackom 3. prouci KAMASUTRU. U
slucaju da je reagovala drugacije koristi metodu NOKAUT, koja se zasniva na
staroj narodnoj poslovici 'Od jednog udarca dve ribe padaju!'
IX AKO NI TO NE UPALI... - Ukoliko ti nista od navedenog ne upali, vreme je
da priznas da nije ogledalo (u koje se ogledas svakog jutra) ruzno, nego ti.
X BIRANJE POZA - Pored dobro ustaljenih potrebno je i da pustis mastu na
volju & primenis 'nove zahvate'. Nase predloge cemo ti (mozda) izloziti
u narednom broju u vidu crteza sa dodatnim objasnjenjima.
XI DAVANJE KORPE - Kada se zasitis jedne ribe, tada prelazis na drugu; pre
toga moras da se oslobodis ove koju sada imas. Najbezbolnije i za nju i
za tebe je ako joj kazes da ima muvu na celu (to je ona muva iz naslova) i
tu muvu ukokas iz utoke; veruj nam - nece ostetiti bol.
XII AJD' JOVO NANOVO - Period ovog ciklusa se ovde zavrsava, a pocinje ponovo
tackom jedan. Iskreno se nadamo da ces, posle uspesnog savladjivanja ovo kursa
lako postati magnet za ribe.
Dr Software
devojke.3543inferno,
-> #3525, armitageŮ ˙ Sinoć sam po drugi put odgledao film "Proposal" sa Robertom
Ů ˙ Redfordom.
Ů ˙ Da čujem, da li bi i vi pristali na tako nešto?
Ja ne bih pristao...
Ů ˙ Da li novcem može da se kupi sve?
Zavisi koga pokušavaš da kupiš....
devojke.3544kermit,
Ne znam zašto toliko raspravljate o tome kakve su devojke u BG-u, a ne
pominjete o broju dobrih frajera u istom. Iskreno mislim da u ovom gradu
postoji vrlo malo dobrih frajera ili su se pak negde sakrili. Halde da sledeći
ći forum bude o tome. r.
(**ovo nisam ja nego Radmila**) :))
p.s. da ne mislite da sam "topao"
devojke.3545stigor,
===========================================================================
BBS: Rhinoceros BBS
Date: 06-14-94 (21:18) Number: 323
From: JOY DIVISION Refer#: NONE
To: HUNGRY Recvd: NO
Subj: fit to be tied Conf: (150) EroticaWor
---------------------------------------------------------------------------
Hungry,
Thanks for the message on Southern Nights. I thought I might as well
bring our conversation out into the open, as you suggested. :)
Since I already told you the basics of my secret, here's my part of a
fantasy game I'd love to play with you.
Using ropes which are soft but very strong, you tie me onto a chair, my
arms behind me, making my heavy tits thrust out toward you. My ankles
are firmly bound to the legs of the chair, spread wide. You have put a
number of pillows behind the small of my back so that my ass barely
rests on the edge of the chair cushion, and with my legs secured and
opened so far, my pussy and ass are completely exposed.
Using another length of rope, you bind my breasts hard, pressing them
together, making the nipples swell and stand out, the aureloae a dark
coral color against my white skin. You hear me gasp each time your skin
brushes across my nipples, and you know that they are aching to be
sucked, but you ignore my looks and I dare not ask you to suck, as you
are in complete control of my body now.
When I am bound, breasts straining, pussy lips glistening, you start to
strip before me until you are naked, your cock just beginning to
lengthen. You stand between my legs and let your thighs rub against my
burning cunt, dangling your cock just a hair's breadth away from my
tits. I look up at you with yearning, licking my lips.
"Let me suck your cock..." you hear me whisper. "Please... I want
cock. Please, oh please let me suck your cock..."
You pinch my nipples tight as you lean forward, and I arch my neck
downward, trying to let my hungry mouth touch the swaying head of your
swelling cock. The sight of my bound breasts, my whispered pleas to
let your cock thrust between my lips, the scent of the fresh juices of
my pussy all convince you to have mercy on me, and you let just the tip
of the head touch my waiting tongue.
It feels so scalding hot, and tastes slightly salty; I feel the
pounding deep in my pussy intensify as I close my eyes and concentrate
on sucking your cock deep down into the soft flesh of my throat, as far
as my bonds will allow.
Your cock grows hard in my mouth, and I moan with pleasure as I feel the
firm head expand until it barely fits my mouth. Your hands are roaming
over my hot, sensitive tits, rubbing the nipples until I shiver. I
squirm inside the soft ropes around me as I try to rub my clit against
your leg, desperate to cum, but you pull back each time, making my
cocksucking turn into a frenzy. One hand reaches down and pats the
swollen lips of my cunt, then pats harder, and then your palm meets with
their hot, wet flesh with a sharp sound as you apply more force to your
strokes. There is much sound and fury, but little more than a slight
sting, and your finger slips into my slick flesh for a split second with
each slap, teasing my clitoris until I am ready to explode.
...
Hmm... and that's just foreplay...
-*J*-
---
* SLMR 2.1a * Hello, I am part number │║Ů║│║│█│║Ţ│║Ţ││
■ TRN_NET T-R-A-N-C-E BBS (+39) 11-482751 Torino, ITALY.
devojke.3546alien,
-> #3542, dejanr[] I IZOSTRAVANJE KRITERIJUMA - kriterijum je subjektivna stvar,
[] tako da se necemo mnogo zadrzavati oko njega, ali ti
[] savetujemo da ne muvas ribu koja ne moze da dohvati kvaku na
[] ulaznim vratima tvoga stana.
Zašto? ;>
[] 1. kazes im da u 19h pocinje roditeljski sastanak na fakultetu
[] na kojem moraju obavezno da prisustvuju
Ovo sigurno pali... ;)
[] XI DAVANJE KORPE - Kada se zasitis jedne ribe, tada prelazis
[] na drugu; pre toga moras da se oslobodis ove koju sada imas.
[] Najbezbolnije i za nju i za tebe je ako joj kazes da ima muvu
[] na celu (to je ona muva iz naslova) i tu muvu ukokas iz utoke;
[] veruj nam - nece ostetiti bol.
Hmmm... A sad malo ozbiljnije: tačka XI je loše obrađena.
Prava stvar je ostaviti ribu u 'stand by' stanju, a to je
ono: 'hajde da ostanemo prijatelji' (pre toga je valja malo naljutiti,
učiniti ljubomornom). Takvo rešenje se pokazuje veoma zgodnim kada
vam u budućnosti zbog neke krize zatreba zbog malo 'fiskulture'.
Takvo rešenje je malo bolnije i za nju i za tebe, ali... vredi.
devojke.3547mikis,
-> #3492, asterix+> a da li ima života u svemiru ?
42.
devojke.3548mikis,
-> #3510, fancy+> ...SOVJETKA..!
+>
+> Ima li komentara na ovo ime..?
Mašinka.
Avnojka.
(ovo je najjače) : Oprolećovana
:)