FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.3447 pexon, -> #3435, mihajlo
ű godista, jer ih ne dam one su moje, moje i samo moje. (zar ű nisam Šta si se stis'o ;) ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3448 inferno, -> #3413, pexon
Ů ˙ And, off course, VOTE FOR SEX Ů ˙ Ů ˙ ┌───────┐ Ů ˙ │˙ ˙│ Ů ˙ │ pexon │██ Ů ˙ │˙ ˙│██ Ů ˙ └───────┘██ Ů ˙ █████████ Hehe! Moj je lepši (potpis ofcourse.)... ˙ ˙ ˙¨─┐˙¨─┐ ˙ ˙ ˙¨────┐ │ │˙¨ │ ˙ ˙ ˙¨ ─- │˙¨──┘ │˙¨ │ ˙ ˙ ˙¨ ┌┐ │˙¨ ─- │˙¨ └─┐ ˙ ˙ ˙¨─┘└─┘˙¨────┘˙¨───┘ ˙ ˙ ˙¨ InFernO
devojke.3449 saricl, -> #3434, mihajlo
|||| neke lepotice, ali su zato talentovane za guranje. "Imam još cuku vremena do povratka u toplo porodicno gnezdo." :)))
devojke.3450 asterix, -> #3448, inferno
> Ů ˙ And, off course, VOTE FOR SEX > Hehe! Moj je lepši (potpis ofcourse.)... Još samo kad bi se videlo šta si hteo da potpišeš...
devojke.3451 haevorn,
Nesto stvarno veliko ;)) biiig.jpg
devojke.3452 pexon, -> #3448, inferno
ű Ů ˙ │ pexon │██ ű Ů ˙ │˙ ˙│██ ű Ů ˙ └───────┘██ ű Hehe! Moj je lepši (potpis ofcourse.)... ű ű ˙ ˙ ˙¨─┐˙¨─┐ ű ˙ ˙ ˙¨────┐ │ │˙¨ │ Well, tvoj je lepši... :( but,..... MOJ JE BOLJI ;> ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3453 fancy,
Jel' gotovo..? Da gasimo svetlo..?
devojke.3454 princess, -> #3453, fancy
jeste!
devojke.3455 alien, -> #3454, princess
Jel' ima neko cigaretu? ;)
devojke.3456 mdave, -> #3453, fancy
■> Jel' gotovo..? ■> ■> Da gasimo svetlo..? Ma prvo ide gašenje svetla, pa "jel' gotovo". ;)
devojke.3457 dragisha, -> #3453, fancy
-> Jel' gotovo..? -> -> Da gasimo svetlo..? Mrak je odavno.. Tek sad gasiš?! -- [I just bought a cured ham. Wonder what it had?]
devojke.3458 asterix, -> #3453, fancy
> Da gasimo svetlo..? Pa tek u mraku se prave stvari dešavaju ;)
devojke.3459 princess, -> #3458, asterix
aaa....ne slazem se O;>
devojke.3460 mihajlo,
Evo malo vocne tematike ... Sto voli jedan ovde da kaze EDUKATIVNA slikica. MIH 0067.jpg
devojke.3461 fancy, -> #3455, alien
ŮŢ> Jel' ima neko cigaretu? ;) Može Dunhill menthol..?
devojke.3462 fancy, -> #3459, princess
ŮŢ> aaa....ne slazem se O;> E, samo se ti ne javljaj..;>> .\/. [ a kad padne mrak, ugroziću vam bRak - Đole ]
devojke.3463 m.hristodulo,
>> =============================== >> 2.334 RACUNARI.2:novi.racunari >> bobland, 17.06.94. 01:39, 3463 chr >> --------------------------------------------------------- >> ... >> A što >> se tiče reklama na naslovnoj strani: neka srugi put bolje bude u >> pozadini neke devojke (najbolje Sindi Gir, ili Klaudije Šifer >> (((((; ). Pa i drugi domaći časopisi to rade, pa zašto ne bi i >> "Računari", ako im koristi (a koristi i nama). >> ... Nije mi jasno zašto kao pojam ženske lepote uvek uzimaju poznate manekenke. Te devojke jesu skupe i slavne ali nisu najlepše. Pa samo u Beogradu postoji bar deset lepših devojaka. U svemu lepših... :-) I što je još bolje možeš da se upoznaš s njima, da se družiš i da ti bude u svakom pogledu lepše nego sa nekom slikicom iz novina, ;-) Može li neko da mi objasni u čemu je stvar sa Sindi ili Klaudijom? Meni se one ne sviđaju... Meni se sviđa Jelena Subotić, :-))
devojke.3464 fancy, -> #3463, m.hristodulo
ŮŢ> Pa samo u Beogradu postoji bar deset lepših devojaka. U svemu Ma daj m.hr, ne zanosi se. Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr. "Kad mi kažeš paša" od Plavog Orkestra..:) .\/. [ zavela me ta, beograđanka... ]
devojke.3465 inferno, -> #3452, pexon
Ů ˙ Well, tvoj je lepši... :( but,..... MOJ JE BOLJI ;> Moj je efiaksniji! Mada, kakve to ima veze sa temom? O;>
devojke.3466 spantic, -> #3464, fancy
> Ma daj m.hr, ne zanosi se. > Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr. Iz kog se bunkera ti javljaš? :;)
devojke.3467 asterix, -> #3464, fancy
> ŮŢ> Pa samo u Beogradu postoji bar deset lepših devojaka. U svemu > > Ma daj m.hr, ne zanosi se. Ne, čekaj, nemoj biti tako isključiv... Sigurno ima bar dovoljno dobrih riba kao što su one. Razlika je u tome što za njih za do nekoliko hiljada ljudi u najboljem slučaju, a što za ove druge zna- ju čak i mElEoni ;). Nego mališa kad ćeš da nam dovedeš Jelenu na sezam ;) da i mi vidi- mo tu lepotu (Eh da me vidi mila majka...;). Možda nam ti možeš reći da li ona preferira u mraku ili nešto drugo... Naravno ukoliko saz- nanje nije empirijske prirode, moraće da se podvrgne proveri ;)
devojke.3468 asterix, -> #3466, spantic
>> Ma daj m.hr, ne zanosi se. >> Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr. > > Iz kog se bunkera ti javljaš? :;) E daj spanto, imaš dovoljno mesta za ovakvo prepucavanje po drugim temama i konferencijama. Mojne da dišpr još i ovde.
devojke.3469 vcalic, -> #3464, fancy
>> Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr. >> "Kad mi kažeš paša" od Plavog Orkestra..:) A ti slušaš Plavi Orkestar ? ;> Vlada
devojke.3470 pexon, -> #3465, inferno
ű˙˙ Moj je efiaksniji! ^ └──────────────────────────────────┐ EEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!! WRONG!! You loose :) ──┘ p.s. HERE ARE THOSE GIRLS ????????? They must be chasing studs all 'round, but however ┌───────┐ │˙ ˙│ │ pexon │██ │˙ ˙│██ THEM :) └───────┘██ █████████
devojke.3471 zorana, -> #3421, pexon
>> Softano, nema sta ;>... Mislis? Helga
devojke.3472 pexon, -> #3470, pexon
ű˙˙ │ pexon │██ ű˙˙ │˙ ˙│██ THEM :) ű˙˙ └───────┘██ │ │ │ LOVE [ pexon vs. pexon ]
devojke.3473 spantic, -> #3468, asterix
> E daj spanto, imaš dovoljno mesta za ovakvo prepucavanje po > drugim temama i konferencijama. Mojne da dišpr još i ovde. Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :)
devojke.3474 princess, -> #3467, asterix
Jelenu?
devojke.3475 markom, -> #3473, spantic
:: Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo :: mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :) Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam ja video su dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj kao da ne postoje ...
devojke.3476 fancy, -> #3469, vcalic
ŮŢ> A ti slušaš Plavi Orkestar ? ;> Da, što..?
devojke.3477 fancy, -> #3473, spantic
ŮŢ> Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo ŮŢ> mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :) Da, ako preferiraš one dinaroidne tipove sa dlakavim čarapama ;) brkovima i kockaste face... Ima toga ovde sve više, raj za takve kao što si ti...
devojke.3478 paki, -> #3473, spantic
­> Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo ­> mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :) A kad ti budeš prestao da šetaš ulicama grada, Beograd će ostati bez poslednje lepotice? ;>
devojke.3479 ognjen, -> #3468, asterix
)-> Mojne da dispr jos i ovde. 22211 22211 Dizelas, vidi se. ;)
devojke.3480 pexon, -> #3475, markom
ű˙˙ Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam ja video su ű˙˙ dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj kao da ne postoje ... Ma kakve veze to ima !? Diesel ili ne diesel važno je da može da se kresne i da se vozi ;> ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3481 asterix, -> #3473, spantic
>> E daj spanto, imaš dovoljno mesta za ovakvo prepucavanje po >> drugim temama i konferencijama. Mojne da dišpr još i ovde. > > Ama, ja za razliku od nekih, šetam ulicama grada i milo > mi je da mogu reći da nije ostao bez lepotica :) Ama jok, ono što ti radiš je da se kačiš na Fancy-jevu poruku bez ikakvog povoda. žak te u njoj nije ni spomenuo. Samo prenosiš emotivni naboj koji nisi razrešio sa njim iz prethodnih poruka tema/konferencija. Zamisli kako bi sad izgleda da ti ja na primer kažem 'ma odgmiži natrag pod kamen ispod koga si se i pojavio...' Ne bi baš bilo previše primereno a ?
devojke.3483 asterix, -> #3474, princess
Jok tebe ;)
devojke.3484 inferno, -> #3470, pexon
Ů ˙ EEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!! WRONG!! You loose :) ──┘ Maybe you won the battle, but you didn't win the war! :) Ipak će biti moje :> ;> Ů ˙ p.s. HERE ARE THOSE GIRLS ????????? Ů ˙ They must be chasing studs all 'round, but however Aaaa, znači zato me ceo dan juri gomila riba ;)))))
devojke.3485 inferno, -> #3475, markom
Ů ˙ Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam Ů ˙ ja video su dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj Ů ˙ kao da ne postoje ... Markome, Markome.... Sad se foliraš, a bilo je reči o geodetskom štapu, a??? ;) :)
devojke.3486 spantic, -> #3475, markom
> Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam ja video su > dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj kao da ne postoje ... Zavisi šta gledaš i na koja mesta izlaziš. Po zabavama na kojima se ja krećem i na mestima koja ponekad uspem da obiđem dotičnih, hvala Bogu, nema. Uostalom, ja *tolike* klinkice ne preferiram :) Možda kad budu malo porasle ili ja budem bio stariji :)
devojke.3487 alien, -> #3461, fancy
[] ŮŢ> Jel' ima neko cigaretu? ;) [] [] Može Dunhill menthol..? Pa... ako nema Pale Male, može ;).
devojke.3488 vcalic, -> #3476, fancy
>> Da, što..? Ma, ništa. Reko', da proverim ;) Vlada
devojke.3489 princess, -> #3483, asterix
doslo je do nesporazuma..nisam citala sve poruke
devojke.3490 fancy, -> #3479, ognjen
ŮŢ> )-> Mojne da dispr jos i ovde. ŮŢ> Dizelas, vidi se. ;) Sine, ovako se priča još dok dizelaši nisu bili ni u formi spermatozoida...
devojke.3491 dragisha, -> #3459, princess
-> aaa....ne slazem se O;> Slažem se:). Svjetlo je ono pravo. -- [Good, Fast or Cheap: Choose 2 of the 3.]
devojke.3492 asterix,
a da li ima života u svemiru ?
devojke.3493 wizard, -> #3472, pexon
> [ pexon vs. pexon ] Pre bi se reklo: pexon vs. english. ;)
devojke.3494 omega, -> #3486, spantic
Ţ Zavisi sta gledas i na koja mesta izlazis. Po zabavama na kojima se Ţ ja krecem i na mestima koja ponekad uspem da obidem doticnih, hvala Mozda ti ne zivis u ovom gradu? Ili se kreces po nekim nepoznatim mestima?
devojke.3495 princess, -> #3492, asterix
asterixe, ti si totalno odlepio !
devojke.3496 gremlin,
No comments 'bout saturday? ToTalno izuVeni
devojke.3497 pexon, -> #3492, asterix
ű˙˙ a da li ima života u svemiru ? Ako ga nema, spreman sam da ga napravim ;) pex [ gde god zgodno mesto.... ]
devojke.3498 mdave, -> #3486, spantic
■>> Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam ja ■>> video su dizelašice, ako na njih misliš, onda računaj kao da ne ■> postoje ... ■> ■> Zavisi šta gledaš i na koja mesta izlaziš. Po zabavama na kojima se ■> ja krećem i na mestima koja ponekad uspem da obiđem dotičnih, hvala ■> Bogu, nema. Ccccc...spanticu... Pa zašto samo strogo muške zabave ? Dovedite nekad i neku devojku, pa makar bila i dizelašica. ;
devojke.3499 pexon, -> #3493, wizard
ű˙˙ Pre bi se reklo: pexon vs. english. ;) .ekurop ejovt do pleh hediv eN noxep
devojke.3500 bojt, -> #3496, gremlin
>> No comments 'bout saturday? Još se osvešćujemo ;) >> ToTalno izuVeni ;)))))))))
devojke.3501 gremlin, -> #3458, asterix
>> Pa tek u mraku se prave stvari dešavaju ;) Ma joooooooooock.... Alex -- Nek' sva čula uživaju -- (c) by 29 Novembar, Subotica
devojke.3502 gremlin, -> #3495, princess
>> asterixe, ti si totalno odlepio ! Ti to zoveš odlepiti? Onda sigurno nisi videla moje cipelice u subotu. ;) Alex -- Or was it sunday already? --
devojke.3503 dcolak, -> #3492, asterix
well, da li smo mi uopste zivi? Sledge DAMMIR!
devojke.3504 gremlin, -> #3500, bojt
>> Još se osvešćujemo ;) Tiću. Jošte imadem upalu miškića od skakanja :( Alex -- Ne pokoopismo nijednu 'oLJu... :( ---
devojke.3505 gremlin, -> #3503, dcolak
>> well, da li smo mi uopste zivi? After saturday? Naaaaahhh... Alex --- Moja 'oLJa je bolja... ---
devojke.3506 gremlin, -> #3466, spantic
>> Iz kog se bunkera ti javljaš? :;) MM Jedan mali pointer: CIVILIZACIJA.6, tema muzika, poruka 8.2050. Alex --- I guess you ain't got no 'oLJa? ---
devojke.3507 maksa, -> #3504, gremlin
>> -- Ne pokoopismo nijednu 'oLJu... :( --- ... 'oLJu u polju ? # Sovjetka - kak ja ljublju vas .. #
devojke.3508 inferno, -> #3503, dcolak
Ů ˙ well, da li smo mi uopste zivi? Šta je to život? Super Andrew! ;)
devojke.3509 fancy, -> #3495, princess
Šta se ložiš..?
devojke.3510 fancy, -> #3496, gremlin
ŮŢ> No comments 'bout saturday? ŮŢ> ToTalno izuVeni Pažnja, KaMenje na putu..! * Kad smo kod toga, te večeri upoznao sam ribu koja se zove... ...SOVJETKA..! Ima li komentara na ovo ime..?
devojke.3511 fancy, -> #3505, gremlin
ŮŢ>--- Moja 'oLJa je bolja... --- Ma najbolje su naše 'oLJe..;)) A tek ono kamenje pred kraj balade... uffff. .\/. [ mislim da je štos sa peteljkom mogao upaliti... ]
devojke.3512 fancy, -> #3506, gremlin
ŮŢ>--- I guess you ain't got no 'oLJa? --- Pa red bi bio da si upriliči sastanak sa "Oliverom" ;) .\/. [ a i vreme mu je 'oLJu ]
devojke.3513 pexon, -> #3510, fancy
ű˙˙ ...SOVJETKA..! ű˙˙ ű˙˙ Ima li komentara na ovo ime..? Sovjetka ?! :)))))) Jel ti treb'o KalaŠnjikov ili je prošlo i bez toga ;> btw, gde je nađe poz, ▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3515 princess, -> #3509, fancy
kako? kako? pojasni !!!
devojke.3516 princess, -> #3510, fancy
ima...savrseno ti pristaje!
devojke.3517 gremlin, -> #3512, fancy
>> Pa red bi bio da si upriliči sastanak sa "Oliverom" ;) Samo da ne naleti na Sašu... ;) Alex -- Yes I'm 'oLJa. I'm not from USSR, but you might easily guess my name --
devojke.3518 zonjic, -> #3510, fancy
uh, stvarno ne pratim ovu temu, ali danas sam prelistavao novije stvari po forumu, i naleteh na ovo: > Kad smo kod toga, te večeri upoznao sam ribu koja se zove... > > ...SOVJETKA..! > > Ima li komentara na ovo ime..? Sta fali imenu? Moj poznanik se zove Michael (Majkl) pa nikom nista. Tvoje i moje ime takodje nisu cool (moje zbog vremenske, a tvoje zbog geografske dislociranosti) ali nam zbog toga nije frka... BTW, ako je devojka sa Ceraka, ondak ju i znam, zavrsila je ETF i sjajan je lik. RADIVOJE :)
devojke.3519 stefan, -> #3510, fancy
> ...SOVJETKA..! > > Ima li komentara na ovo ime..? Ima. Je*eš ime, šta kažeš na ostatak? ;))) [ Rusija...lepa, velika i plodna ;) ]
devojke.3520 stefan, -> #3511, fancy
> A tek ono kamenje pred kraj balade... uffff. A što se razbežaše od tebe onako? ;) Šteta što krenusmo...:)
devojke.3521 domana,
A zamislite, explodira Zemlja... Pyc
devojke.3522 mdave, -> #3510, fancy
■> ...SOVJETKA..! Pita ona mene : "Je li, a šta ti slušaš ?" Ja je odmerih... :@ ...i odgovorih "Cecu i Draganu...". Ona: "Fuuuuuuuuuj!" < ;) >
devojke.3523 mdave, -> #3518, zonjic
■> uh, stvarno ne pratim ovu temu, ali danas sam prelistavao novije ■> stvari po forumu, i naleteh na ovo: Prelistaj ti i mail koji sam ti poslao pre xx dana. :)
devojke.3524 spantic, -> #3498, mdave
> Pa zašto samo strogo muške zabave ? Dovedite nekad i neku > devojku, pa makar bila i dizelašica. ; Muške zabave? Zadnji put sam na nekoj bio u maju za momačko veče koleze, pa smo opet zaglavili sa devojkama :))
devojke.3525 armitage,
Sinoć sam po drugi put odgledao film "Proposal" sa Robertom Redfordom. Zanima me vaše mišljenje o toj tematici. Za neupućene, R.R. je tipičan američki bogataš, koji jednom mladom bračnom paru nudi milion dolara samo za jednu noć provedenu sa ženom. Da ne dužim, muž i žena su LUDO zaljubljeni, a nalaze se u teškoj finansijskoj krizi. Cela poenta, dakle, leži u obaranju ili jačanju klišea koji kaže da se ljubav ne može kupiti. Da čujem, da li bi i vi pristali na tako nešto? Možda bi trebalo cifru od milion dolara prilagoditi našim uslovima :) Neki muškarci bi rekli: "Pa, za te pare bi i JA spavao sa njim! :)))" Da li novcem može da se kupi sve? Moje mišljenje je: ne. -*- Armitage -*- P.S.: Bila je jedna emisija na radio Pingvinu u kojoj se diskutovalo o o ovome. čao mi je samo zbog toga, što do tada nisam odgledao film.
devojke.3526 ljubaz, -> #3463, m.hristodulo
>> Klaudijom? Meni se one ne sviđaju... Meni se sviđa Jelena >> Subotić, :-)) Samo zato što nisi video Mariju Ratković (Ako je još uvek Ratković :) Ali ona je žačanka, računa li se to? čelite kratak opis? Evo... TURBO Ornela Muti!!!
devojke.3527 ljubaz, -> #3464, fancy
>> Devojke u Beogradu postoje samo u pesmi... kao npr. >> "Kad mi kažeš paša" od Plavog Orkestra..:) S one strane ulice, stanuju djevojčice kojima divno miriše koža... :) Zabranjeno... & Kusta ­=- Blue Orchestra? RUN FOR YOUR LIFES!!!
devojke.3528 ljubaz, -> #3475, markom
>> Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje >> sam ja video su dizelašice, ako na njih misliš, onda >> računaj kao da ne postoje ... "žačanke su najlepše Beograđanke." (Aforizam koji, nažalost, nisam potpisao ja)
devojke.3529 mdave, -> #3528, ljubaz
■> "žačanke su najlepše Beograđanke." A žačani...khm...khm... ;)))))
devojke.3530 mdave, -> #3526, ljubaz
■> Samo zato što nisi video Mariju Ratković ■> (Ako je još uvek Ratković :) Daj neki hint...slabo pamtim imena... :) AlKose, pomagaj ! ■> Ali ona je žačanka, računa li se to? NoRMaLno..;) PS. Šta fali Maji Smiljanić ? (hint - eurosalon II)
devojke.3531 fancy, -> #3515, princess
ŮŢ> kako? kako? Samo tako. ŮŢ> pojasni !!! Okean..;)
devojke.3532 fancy, -> #3525, armitage
ŮŢ> Da li novcem može da se kupi sve? Naravno da ne može... Ali ovde je reč o SAMO JEDNOJ noći sa njom..;) .\/. [ 1:1 ]
devojke.3533 fancy, -> #3518, zonjic
ŮŢ> BTW, ako je devojka sa Ceraka, ondak ju i znam, zavrsila je ETF i ŮŢ> sjajan je lik. Jes, vala, završila je ETF, i sjajan je lik... pije k'o sunđer, voli dobru muziku, i čak dooobro izgleda... .\/. [ My name is 'Olja... ]
devojke.3534 fancy, -> #3519, stefan
ŮŢ> Je*eš ime, šta kažeš na ostatak? ;))) Mani me ostatka, već sam izgutao za onaj ples sa njom..;( :X
devojke.3535 fancy, -> #3513, pexon
ŮŢ> Jel ti treb'o KalaŠnjikov ili je prošlo i bez toga ;> Kalašnjikov..? Slučaj za "Kaćušu"..;) .\/. [ ras dva tri... ]
devojke.3536 fancy, -> #3516, princess
ŮŢ> ima...savrseno ti pristaje! Da... TO si mi VEĆ rekla..;) .\/. [ YOU... ]
devojke.3537 cdragan, -> #3529, mdave
> > "žačanke su najlepše Beograđanke." > A žačani...khm...khm... ;))))) žačani mogu da se šetaju po žačanskoj Aveniji ... možda tamo upecaju nešto ;)
devojke.3538 dvesic, -> #3525, armitage
>> Da li novcem moze da se kupi sve? >> >> Moje misljenje je: ne. Sve ? Ne moze. Ali noc seksa ... zasto ne ? (jer 1.000.000 $ je 1.000.000 $)
devojke.3539 ladislavs, -> #3487, alien
> Pa... ako nema Pale Male, može ;). Nisu male, nisu male, tri put' ratovale. ciLa. # Majstore, je l' može pivce? A malo SEXa?
devojke.3540 pexon, -> #3518, zonjic
ű˙˙ BTW, ako je devojka sa Ceraka, ondak ju i znam, zavrsila je ETF i ű˙˙ sjajan je lik. Eto! fan, ti se sp*daš sa ozbiljnim stvarima ;> ▄▄▄ pex ▄▄▄ [ Gorbi ;> ]
devojke.3541 pexon, -> #3532, fancy
ű˙˙ Naravno da ne može... Ali ovde je reč o SAMO JEDNOJ noći sa njom..;) Ne može kad ga nemaš :) A drugo - to je bre samo na filmu ;> ▄▄▄ pex ▄▄▄ [ 2:1 ]
devojke.3542 dejanr,
Nešto nam zamire diskusija u ovoj temi :( Možda ovaj tekst sa BUEF78::ETF posluži kao inspiracija: ============================================================================ Note 213.25 elektron - THE NEW GENERATION 25 of 25 BUEF78::POOSSO_ETF "KPETEH" 71 lines 20-JUN-1994 21:00 ---------------------------------------------------------------------------- KAKO SRIBATI MUVU, TJ. SMUVATI RIBU - kurs za one sa malo iskustva Ako ste prethodni clanak preskocili ili procitali onako reda radi, onda ste to verovatno uradili jer niste covek bez ideja i uvek znate gde cete izaci ili nemate koga da izvedete na utakmicu. Ovaj clanak je namenjen ovim drugim. Da bi smuvao (batalimo persiranje) ribu, moras da naucis nekoliko lekcija koje ti prilazemo u ovom kursu. I IZOSTRAVANJE KRITERIJUMA - kriterijum je subjektivna stvar, tako da se necemo mnogo zadrzavati oko njega, ali ti savetujemo da ne muvas ribu koja ne moze da dohvati kvaku na ulaznim vratima tvoga stana. II PRVI KONTAKT - Najvazniji je prvi utisak. Ribi treba uputiti kompliment posle kojeg ona ostaje bez reci & zaljubi se na prvi pogled. Treba bataliti sve one izlizane & neoriginalne fore u stilu: "Je l' cesto izlazis ovde?", "Dugo cekas autobus?", "Je l' ovaj autobus ide do poslednje stanice?", "Koliko je sati?",... Potrebno je smisliti nesto originalno i duhovito; n.pr. "Volis li filmove o gladijatorima?", "Ovo (cekanje autobusa) postaje strasno uzbudljivo; je l' mogu da ti grickam nokte?", "Mala, imas noge k'o Aranca Sancez!",... III PRELAZAK NA STVAR - Posle upucenih prvih reci, ona ostaje izgubljena, zacudjena, (prijatno) iznenadjena, odusevljena, itd., pa se postavlja opravdano pitanje 'Sta dalje s njom?' - Uhvatiti je za ruku, odvesti u park & tamo (uz laganu setnju) s njom razgovarati o sustini postojanja vaseljene i zivota u njoj; - Odvesti je u svoj stan. IF se odlucis za drugu varijantu THEN GOTO IV ELSE prestani sa pohadjanjem ovog kursa & potrazi naredni broj ETNG-a u kom ce (mozda) biti test DA LI SAM GLUP? koji treba da proucis. IV KAKO ISTERATI MATORCE - Pre nego sto dovedes ribu u svoj stan, potrebano je da 'otkacis' matorce. Svima je poznato da oni vole da ti udju u sobu taman kad ste poceli da se CENZURISANO. Da stvar bude jos gora, najcesce tada postavljaju pitanja u stilu 'Zasto si tukao baku?' ili 'Ko ti je dozvolio da prodas nas zamrzivac?'. Evo ti dva predloga kako da ih se (privremeno) otarasis: 1. kazes im da u 19h pocinje roditeljski sastanak na fakultetu na kojem moraju obavezno da prisustvuju 2. kazes kevi da ju je zvala koleginica da zajedno citaju 'Prakticnu zenu', caletu nabavis kartu za utakmicu, a burazeru utrapis u ruke ETNG i posaljes ga da sa drugarima cita strip (i da se ne vraca dok ne shvati isti). V IZBOR MUZIKE - Prepustamo tebi da izaberes mjuzu. Ako riba voli narodnjake, onda ces je suvise lako opiti & iskoristiti, a za to ti nije potreban ovaj kurs; zbog toga izbegavaj gorepomenute. VI IZBOR TEME ZA RAZGOVOR - Sve sto si do sada naucio & primenio je potrebno, ali ne i dovoljno za ono sto nameravas. Ponekad moras ribu da zasenis pricom: 'Nije da se hvalim, ali sam prvo stvorio nebo, pa Zemlju, onda guske,...' ili 'Juce sam se vratio iz Pariza; u odnosu na Beograd to je jedno veliko selo!'; nekad je dovoljno samo 'Jeste! Jeste!' ili 'Aha!'. Generalni savet je da pustis nju da prica, jer kako kaze stara poslovica (koju sam upravo smislio): 'Zene se dele na one koje mnogo pricaju i na one koje ne prestaju!' VII ZINULA JE; STA SAD? - Ribu si zasenio svojom pricom i ona je zinula od odusevljenja. Ono sto sad treba da uradis je da je poljubis. Nacin na koji to treba da uradis nece biti izlozen u ovom kursu. Posle (iznenadnog) poljupca ona moze da reaguje na vise nacina: 1. osamarice te, a ti ces joj reci da te to najvise uzbudjuje, jer si mazohista 2. reci ce 'Ja sam zelela da ostanemo prijatelj!', na sta treba da reagujes 'Odlicno; ja sa mojim drugovima idem na utakmice. Oces sa mnom?' i onda proucis prethodni clanak 3. nista nece reci, posto obicno cuti kada sa ljubi. VIII DODATNE MERE - Ako je postupila kao pod tackom 3. prouci KAMASUTRU. U slucaju da je reagovala drugacije koristi metodu NOKAUT, koja se zasniva na staroj narodnoj poslovici 'Od jednog udarca dve ribe padaju!' IX AKO NI TO NE UPALI... - Ukoliko ti nista od navedenog ne upali, vreme je da priznas da nije ogledalo (u koje se ogledas svakog jutra) ruzno, nego ti. X BIRANJE POZA - Pored dobro ustaljenih potrebno je i da pustis mastu na volju & primenis 'nove zahvate'. Nase predloge cemo ti (mozda) izloziti u narednom broju u vidu crteza sa dodatnim objasnjenjima. XI DAVANJE KORPE - Kada se zasitis jedne ribe, tada prelazis na drugu; pre toga moras da se oslobodis ove koju sada imas. Najbezbolnije i za nju i za tebe je ako joj kazes da ima muvu na celu (to je ona muva iz naslova) i tu muvu ukokas iz utoke; veruj nam - nece ostetiti bol. XII AJD' JOVO NANOVO - Period ovog ciklusa se ovde zavrsava, a pocinje ponovo tackom jedan. Iskreno se nadamo da ces, posle uspesnog savladjivanja ovo kursa lako postati magnet za ribe. Dr Software
devojke.3543 inferno, -> #3525, armitage
Ů ˙ Sinoć sam po drugi put odgledao film "Proposal" sa Robertom Ů ˙ Redfordom. Ů ˙ Da čujem, da li bi i vi pristali na tako nešto? Ja ne bih pristao... Ů ˙ Da li novcem može da se kupi sve? Zavisi koga pokušavaš da kupiš....
devojke.3544 kermit,
Ne znam zašto toliko raspravljate o tome kakve su devojke u BG-u, a ne pominjete o broju dobrih frajera u istom. Iskreno mislim da u ovom gradu postoji vrlo malo dobrih frajera ili su se pak negde sakrili. Halde da sledeći ći forum bude o tome. r. (**ovo nisam ja nego Radmila**) :)) p.s. da ne mislite da sam "topao"
devojke.3545 stigor,
=========================================================================== BBS: Rhinoceros BBS Date: 06-14-94 (21:18) Number: 323 From: JOY DIVISION Refer#: NONE To: HUNGRY Recvd: NO Subj: fit to be tied Conf: (150) EroticaWor --------------------------------------------------------------------------- Hungry, Thanks for the message on Southern Nights. I thought I might as well bring our conversation out into the open, as you suggested. :) Since I already told you the basics of my secret, here's my part of a fantasy game I'd love to play with you. Using ropes which are soft but very strong, you tie me onto a chair, my arms behind me, making my heavy tits thrust out toward you. My ankles are firmly bound to the legs of the chair, spread wide. You have put a number of pillows behind the small of my back so that my ass barely rests on the edge of the chair cushion, and with my legs secured and opened so far, my pussy and ass are completely exposed. Using another length of rope, you bind my breasts hard, pressing them together, making the nipples swell and stand out, the aureloae a dark coral color against my white skin. You hear me gasp each time your skin brushes across my nipples, and you know that they are aching to be sucked, but you ignore my looks and I dare not ask you to suck, as you are in complete control of my body now. When I am bound, breasts straining, pussy lips glistening, you start to strip before me until you are naked, your cock just beginning to lengthen. You stand between my legs and let your thighs rub against my burning cunt, dangling your cock just a hair's breadth away from my tits. I look up at you with yearning, licking my lips. "Let me suck your cock..." you hear me whisper. "Please... I want cock. Please, oh please let me suck your cock..." You pinch my nipples tight as you lean forward, and I arch my neck downward, trying to let my hungry mouth touch the swaying head of your swelling cock. The sight of my bound breasts, my whispered pleas to let your cock thrust between my lips, the scent of the fresh juices of my pussy all convince you to have mercy on me, and you let just the tip of the head touch my waiting tongue. It feels so scalding hot, and tastes slightly salty; I feel the pounding deep in my pussy intensify as I close my eyes and concentrate on sucking your cock deep down into the soft flesh of my throat, as far as my bonds will allow. Your cock grows hard in my mouth, and I moan with pleasure as I feel the firm head expand until it barely fits my mouth. Your hands are roaming over my hot, sensitive tits, rubbing the nipples until I shiver. I squirm inside the soft ropes around me as I try to rub my clit against your leg, desperate to cum, but you pull back each time, making my cocksucking turn into a frenzy. One hand reaches down and pats the swollen lips of my cunt, then pats harder, and then your palm meets with their hot, wet flesh with a sharp sound as you apply more force to your strokes. There is much sound and fury, but little more than a slight sting, and your finger slips into my slick flesh for a split second with each slap, teasing my clitoris until I am ready to explode. ... Hmm... and that's just foreplay... -*J*- --- * SLMR 2.1a * Hello, I am part number │║Ů║│║│█│║Ţ│║Ţ││ ■ TRN_NET T-R-A-N-C-E BBS (+39) 11-482751 Torino, ITALY.
devojke.3546 alien, -> #3542, dejanr
[] I IZOSTRAVANJE KRITERIJUMA - kriterijum je subjektivna stvar, [] tako da se necemo mnogo zadrzavati oko njega, ali ti [] savetujemo da ne muvas ribu koja ne moze da dohvati kvaku na [] ulaznim vratima tvoga stana. Zašto? ;> [] 1. kazes im da u 19h pocinje roditeljski sastanak na fakultetu [] na kojem moraju obavezno da prisustvuju Ovo sigurno pali... ;) [] XI DAVANJE KORPE - Kada se zasitis jedne ribe, tada prelazis [] na drugu; pre toga moras da se oslobodis ove koju sada imas. [] Najbezbolnije i za nju i za tebe je ako joj kazes da ima muvu [] na celu (to je ona muva iz naslova) i tu muvu ukokas iz utoke; [] veruj nam - nece ostetiti bol. Hmmm... A sad malo ozbiljnije: tačka XI je loše obrađena. Prava stvar je ostaviti ribu u 'stand by' stanju, a to je ono: 'hajde da ostanemo prijatelji' (pre toga je valja malo naljutiti, učiniti ljubomornom). Takvo rešenje se pokazuje veoma zgodnim kada vam u budućnosti zbog neke krize zatreba zbog malo 'fiskulture'. Takvo rešenje je malo bolnije i za nju i za tebe, ali... vredi.
devojke.3547 mikis, -> #3492, asterix
+> a da li ima života u svemiru ? 42.
devojke.3548 mikis, -> #3510, fancy
+> ...SOVJETKA..! +> +> Ima li komentara na ovo ime..? Mašinka. Avnojka. (ovo je najjače) : Oprolećovana :)