devojke.3549princess,
-> #3548, mikiszalosno....postoje imena:
1. traktorka
2. konjoslava
devojke.3550nemanja.,
-> #3525, armitage# Da li novcem moze da se kupi sve?
Sve sem osecanja.
devojke.3551markom,
-> #3549, princess:: 2. konjoslava
Kobila ? ;)
devojke.3552dcolak,
-> #3524, spantic│ Muške zabave? Zadnji put sam na nekoj bio u maju za momačko
│ veče koleze, pa smo opet zaglavili sa devojkama :))
Pretpostavljam da ste im ugađali, donosili sokiće, kolačiće itd itd
:))
Sledge DAMMIR!
devojke.3553dcolak,
-> #3535, fancy│ Kalašnjikov..?
│ Slučaj za "Kaćušu"..;)
žekajte vi, dok vam Oganj ne stigne :))
..sve same Uglješe :))
Sledge DAMMIR!
devojke.3554pexon,
-> #3542, dejanr ű˙˙ I IZOSTRAVANJE KRITERIJUMA - kriterijum je subjektivna stvar, tako da
ű˙˙ II PRVI KONTAKT - Najvazniji je prvi utisak. Ribi treba uputiti
ű˙˙ III PRELAZAK NA STVAR - Posle upucenih prvih reci, ona ostaje
ű˙˙ IV KAKO ISTERATI MATORCE - Pre nego sto dovedes ribu u svoj stan,
ű˙˙ V IZBOR MUZIKE - Prepustamo tebi da izaberes mjuzu. Ako riba voli
ű˙˙ VII ZINULA JE; STA SAD? - Ribu si zasenio svojom pricom i ona je zinula
ű˙˙ VIII DODATNE MERE - Ako je postupila kao pod tackom 3. prouci
ű˙˙ IX AKO NI TO NE UPALI... - Ukoliko ti nista od navedenog ne upali,
ű˙˙ X BIRANJE POZA - Pored dobro ustaljenih potrebno je i da pustis mastu
ű˙˙ XI DAVANJE KORPE - Kada se zasitis jedne ribe, tada prelazis na drugu;
ű˙˙ XII AJD' JOVO NANOVO - Period ovog ciklusa se ovde zavrsava, a pocinje
Stalno se vra]am na ovu jer mi se čini da nešto fali :(....i
konačno sam se setio.. :)
H R A N A
Ajde recite, kakvo je to muvanje i sex kad nema hrane ;)
▄▄▄ pex ▄▄▄
[ @pera.ždera ]
devojke.3555pexon,
-> #3544, kermit ű˙˙ Ne znam zašto toliko raspravljate o tome kakve su devojke u BG-u, a ne
ű˙˙ pominjete o broju dobrih frajera u istom. Iskreno mislim da u ovom
ű˙˙ gradu
Frajeri !?
Koga je briga za frajere :)
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3556inferno,
-> #3542, dejanrŮ ˙ KAKO SRIBATI MUVU, TJ. SMUVATI RIBU - kurs za one sa malo
Ů ˙ iskustva
Ů ˙ Dr Software
Jelte, prima li autor reklamacije na svoj recept? ;)
devojke.3557jovca.car,
-> #3538, dvesic/* Sve ? Ne moze. Ali noc seksa ... zasto ne ?
/*
/* (jer 1.000.000 $ je 1.000.000 $)
Right! :) Što kaže onaj crnja iz 'Short Cuts' (po sećanju):
"Mala, sa ovim novcem možeš kupiti puuuno vodice za ispiranje usta..."
devojke.3558saricl,
-> #3542, dejanr|||| necemo mnogo zadrzavati oko njega, ali ti savetujemo da ne muvas ribu
|||| koja ne moze da dohvati kvaku na ulaznim vratima tvoga stana.
Praksa je pokazala da kod riba kod kojih je u staru potrebno malo
truda kasnije se ubijaš od posla...
P.S.-Obrnuta analogija takođe važi, što potvrđuje teoretsko nacelo
gornje studije. :))
devojke.3559armitage,
-> #3532, fancy> Naravno da ne može... Ali ovde je reč o SAMO JEDNOJ noći sa njom..;)
Ok, nisi mi odgovorio da li bi pristao da tvoja devojka to uradi. ;)
-*- Armitage -*-
devojke.3560darone,
-> #3481, asterix>> Ama jok, ono što ti radiš je da se kačiš na Fancy-jevu poruku
>> bez ikakvog povoda. žak te u njoj nije ni spomenuo. Samo prenosiš
>> emotivni naboj koji nisi razrešio sa njim iz prethodnih poruka
>> tema/konferencija.
Ama jok, ono što ti radiš je da se kačiš na spantinu poruku bez ikakvog
povoda. žak te u njoj nije ni spomenuo. Samo prenosiš emotivni naboj koji nisi
razrešio sa njim iz prethodnih poruka tema/konferencija.
p.s. ja imam razlog, ovo je poruka sa štosom! ;)
devojke.3561darone,
-> #3528, ljubaz>> "žačanke su najlepše Beograđanke."
Dakle, čačanke su dizelašice.
p.s. ja potpis'o!
devojke.3562domana,
-> #3549, princess~~~ 1. traktorka
~~~ 2. konjoslava
Za prvu sam znao, al ova druga :):):):)
Pyc
devojke.3563spantic,
-> #3552, dcolak> Pretpostavljam da ste im ugađali, donosili sokiće, kolačiće itd itd
> :))
Sve za dame, zar si sumnjao u to :) Ali sve ;)
devojke.3564fancy,
-> #3559, armitageŮŢ> Ok, nisi mi odgovorio da li bi pristao da tvoja devojka to uradi. ;)
Da.
devojke.3565alkos,
-> #3530, mdave> AlKose, pomagaj !
Slabo pamtim... ali čini mi se da je znam.
;)
ljubaz se nije prevario.
> PS. Šta fali Maji Smiljanić ? (hint - eurosalon II)
eeee... kad se setim ;)
-<< generation 1972. - AlKos takes control >>-
devojke.3566alkos,
-> #3528, ljubaz> "žačanke su najlepše Beograđanke."
Što jes jes... A da li znate onaj vic:
Idu tri čačanke bulevarom i frajer se složi sa motora..
Prilazi prva, i khmm.. otkopča mu šlic i pogleda kopulatorni
organ ;)
I: Ovo nije moj dečko...
II: Ovo nije tvoj dečko.
III: Ovaj nije iz žačka...
-<< nemojte da dirate u aveniju... ;) >>-
devojke.3567alkos,
-> #3561, darone> Dakle, čačanke su dizelašice.
:)))))
Ima i dizelašica...
-<< who cares anyway >>-
devojke.3568mikis,
-> #3548, mikis+> Ima li komentara na ovo ime..?
Ej, zaboravio sam još jedno:
Elektrifikacija :)
devojke.3569dcolak,
-> #3549, princess ne zaboravi:
3. ferguson
devojke.3570ognjen,
-> #3553, dcolak)-> Cekajte vi, dok vam Oganj ne stigne :))
Je l' to pada prozivka ovde? :)
devojke.3571dragisha,
-> #3527, ljubaz-> S one strane ulice,
-> stanuju djevojčice
-> kojima divno miriše koža... :)
kojima, kojima.. miriše koža.. :)
--
[I'm nOT CRAzy! i'M juSt a litTLE LiGHt HEADeD]
devojke.3572markom,
-> #3563, spantic:: Sve za dame, zar si sumnjao u to :) Ali sve ;)
Pogotovi ti, tako kršno momče ;)
devojke.3573armitage,
-> #3564, fancy> ŮŢ> Ok, nisi mi odgovorio da li bi pristao da tvoja devojka to uradi. ;)
> Da.
E vidiš, tu se nameće sledeći problem: ako bi pristao, to bi značilo da
svojoj devojci određuješ cenu, što je po mom mišljenju nekorektno.
Ti bi pristao za $1.000.000, ali ne bi (recimo) za $200. Bi za $500.000, ali
ne za $500. Na kraju stigneš do neke srednje cifre koja praktično ne
predstavlja ništa drugo nego cenu. (da se razumemo, radi se o ceni usluge)
Sve to me podseća na sam film, kada advokat kaže: "$1.000.000 ?!?! Budalo,
kako si mogao da pristaneš??? Za Dajanu si mogao da izvučeš najmanje
2.000.000!!! :)" ... nisko.
Šta ženski deo auditorijuma misli o ovome?
-*- Armitage -*-
devojke.3574cdragan,
Iz jučerašnje "Politike" :
Za potrebe Bi-Bi-Sija
LJUBAV TRIPUT DNEVNO
Britanski bračni par dobiće 12.000 funti (18.000 dolara)
da bi triput dnevno, tri nedelje zaredom, vodio ljubav pred
kamerama, za potrebe snimanja dokumentarne emisije Bi-Bi-Sija.
Serija Bi-Bi-Sija o čovečanstvu prikazaće čin vodjenja
ljubavi "iznutra" u onom, što je list "San" nazvao, prvom
tehnološkom slikom intimnog odnosa.
čena 31-godišnja Vendi Dafild nosi u sebi sićušnu kameru
veličine hemijske olovke, opremljenu minijaturnom lampicom. Njen
38-godišnji suprug Toni, takodje ima sićušnu kameru
pričvršćenu za polni organ.
"Snimatelji očekuju da budem spreman na čin posle
petominutnog odmora, ali moje telo oseća drugačije. Nisam
supermen", citira "San" reči Tonija Dafilda.
devojke.3575fancy,
-> #3573, armitageŮŢ> Ti bi pristao za $1.000.000, ali ne bi (recimo) za $200. Bi za
ŮŢ> $500.000, ali ne za $500. Na kraju stigneš do neke srednje cifre koja
ŮŢ> praktično ne predstavlja ništa drugo nego cenu. (da se razumemo, radi
ŮŢ> se o ceni usluge)
Mnogo filozofiraš.
Pitanje je bilo da li bi pristao da za 1.000.000 dolara moja devojka
provede jednu noć sa drugim i ja sam rekao - da. Priča na tu temu je
završena.
Uostalom, kad smo kod cene... a šta fali ceni..? Hoćeš da kresneš
moju devojku - izvoli, isprsi se za 1.000.000 USD, i tvoja je celu noć.
Pričao sam sa njom, i ona bi se složila.
Ima li ponuda..?
ŮŢ> Sve to me podseća na sam film, kada advokat kaže: "$1.000.000 ?!?!
ŮŢ> Budalo, kako si mogao da pristaneš??? Za Dajanu si mogao da izvučeš
ŮŢ> najmanje 2.000.000!!! :)" ... nisko.
Uopšte nije nisko, praktično je.
devojke.3576zcvele,
-> #3467, asterixş> Nego mališa kad ćeš da nam dovedeš Jelenu na sezam ;) da
ş> i mi vidi- mo tu lepotu (Eh da me vidi mila majka...;).
ş> Možda nam ti možeš reći
Jelene, DEJA' VU. Samo je trebalo biti na pravom mestu i u pravo vreme. Samo
reci koja je prava od one tri sa žurke. Jedna je sedela u kožnoj fotelji pored
stuba, druga ce celo veče sedela za šankom sa nekim frajerom i treća se zezala
negde kod ulaznih vrata da ne kažem WC-a.
<Halo Bing kako brat. Imam povoljno kasetofona,cena sitnica ;( >
devojke.3577zcvele,
-> #3527, ljubazş> S one strane ulice,
ş> stanuju djevojčice
ş> kojima divno miriše koža... :)
ş>
ş> Zabranjeno... & Kusta
Alo dobra
Dobra riba dobra riba
ALO maćak ĆESTITAMO ĆESTITAMO JESMISE JESMISE
(tekst na kraju pesme)
devojke.3578bojt,
-> #3576, zcvele>> <Halo Bing kako brat. Imam povoljno kasetofona,cena sitnica ;( >
;)))
devojke.3579nemanja.,
-> #3525, armitage# Da li novcem moze da se kupi sve?
Sve sem osecanja.
devojke.3580asterix,
-> #3575, fancy> Uostalom, kad smo kod cene... a šta fali ceni..? Hoćeš da kresneš
> moju devojku - izvoli, isprsi se za 1.000.000 USD, i tvoja je celu noć.
Da, ali ko tebe onda u tom slučaju _bilo šta_ i pita ? Zašto bi onda
ona to sa tobom delila ? Što ona ne bi uzela 1 mil. za sebe ?
devojke.3581mdave,
-> #3573, armitage■> E vidiš, tu se nameće sledeći problem: ako bi pristao, to bi
■> značilo da svojoj devojci određuješ cenu, što je po mom mišljenju
■> nekorektno.
Ma za devojku nema problema... ;)
Ona bi te ostavila i otišla sa tipom i parama. :)))
Nego bolje je pitanje da li bi TI pristao na sex sa tim tipom
za te pare... ;)
devojke.3582mdave,
-> #3544, kermit■> Ne znam zašto toliko raspravljate o tome kakve su devojke u BG-u, a
Je*eš frajere... ;)
■> (**ovo nisam ja nego Radmila**) :))
Vidite do kakvih poremećaja dovede preterana upotreba tableta
za kontracepciju... :(
devojke.3583dejanr,
-> #3580, asterix>> Da, ali ko tebe onda u tom slučaju _bilo šta_ i pita ? Zašto bi onda
>> ona to sa tobom delila ? Što ona ne bi uzela 1 mil. za sebe ?
Davno ljudi ustanovili da prostitucija ne može da funkcioniše bez
podvođenja :))
devojke.3584rkramer,
-> #3579, nemanja.C:\> # Da li novcem moze da se kupi sve?
C:\>
C:\> Sve sem osecanja.
Misliš? Da li bi mrzeo nekoga ko ti daje 500000 $ nedeljno???
Iako ti je pre toga bio odvratan i nepodnošljiv?
devojke.3585boris,
-> #3573, armitage> Sve to me podseća na sam film, kada advokat kaže: "$1.000.000
> ?!?! Budalo, kako si mogao da pristaneš??? Za Dajanu si mogao
> da izvučeš najmanje 2.000.000!!! :)" ... nisko.
Ili fazon, kad pitaš ribu da li bi pristala na sex za $1.000.000?
- da
- A za $1?
- Šta ti misliš, da sam ja kurva?
- To smo već utvrdili, a sad pregovaramo o ceni ;)
Pozdrav Boris
devojke.3586pexon,
-> #3564, fancy ű˙˙ ŮŢ> Ok, nisi mi odgovorio da li bi pristao da tvoja devojka to uradi.
ű˙˙ ;)
ű˙˙
ű˙˙ Da.
A ona ;>
▄▄▄ pex ▄▄▄
[ Love, love is a dangerous drug...but $$$$$$$ ]
devojke.3587ognjen,
seksic 15:26 -- Sezam
!!!!!!
Nagradno pitanje: Sta je to SEKSic?
A: Mali sex. :)
devojke.3588inferno,
-> #3575, fancyŮ ˙ Uopšte nije nisko, praktično je.
E, da ajde da pitamo Daronea šta misli o ovome (da li bi
pristao) :) ;)
devojke.3589gremlin,
-> #3518, zonjic>> BTW, ako je devojka sa Ceraka, ondak ju i znam, zavrsila je ETF i
>> sjajan je lik.
Ma lik više-manje, ali delo... ;)
Alex
--- Da nije bilo Saše... ---
devojke.3590gremlin,
-> #3524, spantic>> Muške zabave? Zadnji put sam na nekoj bio u maju za momačko
>> veče koleze, pa smo opet zaglavili sa devojkama :))
Ccc... Kada mi odemo na žurku, obično 'oLJe zaglave ;)
Alex
devojke.3591gremlin,
-> #3525, armitage>> Da čujem, da li bi i vi pristali na tako nešto? Možda bi trebalo
>> cifru od milion dolara prilagoditi našim uslovima :) Neki muškarci bi
>> rekli: "Pa, za te pare bi i JA spavao sa njim! :)))"
Fata je Fata, ali M$ je M$ ;)
Alex
--- Fata is 'oLJa ---
devojke.3592gremlin,
-> #3534, fancy>> Mani me ostatka, već sam izgutao za onaj ples sa njom..;(
'Ajde ti, ali što je ona izgutala... ;)
Alex
--- 'oLJe voledu da gutaju ---
devojke.3593gremlin,
-> #3537, cdragan>> žačani mogu da se šetaju po žačanskoj Aveniji ...
>> možda tamo upecaju nešto ;)
Samo ti zezaj žačane, ali isturena postava Avenije ipak upeca
nešto... ;)
Alex
--- riiiibaaarr pliiiteee mriiižuuu svoooojuuuuuuuuu..... ---
devojke.3594gremlin,
-> #3544, kermit>> Ne znam zašto toliko raspravljate o tome kakve su devojke u BG-u, a
>> ne pominjete o broju dobrih frajera u istom. Iskreno mislim da u ovom
>> gradu postoji vrlo malo dobrih frajera ili su se pak negde sakrili.
>> Halde da sledeći ći forum bude o tome. r.
Kaži Radmíli da pogleda u zaglavlje ove poruke. E, baš tu. E sad malo
desno, gde piše FORUM.11. Eeee stoj. Šta piše desno od toga?
>> p.s. da ne mislite da sam "topao"
Ako Radmili nije toplo od tvog prisustva, "đaba ste krećili". ;)
Alex
devojke.3595srdjan.j,
-> #3569, dcolak==> ne zaboravi:
==> 3. ferguson...
...Mihajlović...
devojke.3596fancy,
-> #3580, asterixŮŢ>> Uostalom, kad smo kod cene... a šta fali ceni..? Hoćeš da kresneš
ŮŢ>> moju devojku - izvoli, isprsi se za 1.000.000 USD, i tvoja je celu
ŮŢ>> noć.
ŮŢ> Da, ali ko tebe onda u tom slučaju _bilo šta_ i pita ? Zašto bi onda
ŮŢ> ona to sa tobom delila ? Što ona ne bi uzela 1 mil. za sebe ?
Brzoplet, kao i uvek...
OK, prijatelju, ali deal je da ja dobijem taj 1.000.000 dolara.
Takva je postavka zadatka. Sad što ti hoćeš da vidiš nešto drugo
u tome, to je opet tvoje demokratsko pravo..:)
Vrati se na početnu Armitagetovu poruku, pa vidi deal. Uostalom,
pogledaj dotični film.
Dakle, imaš li ti ili nemaš te pare..? ;) Šta nas ovde zamajavaš..;)
devojke.3597fancy,
-> #3586, pexonŮŢ> ű˙˙ Da.
ŮŢ> A ona ;>
I ona.
devojke.3598fancy,
-> #3589, gremlinŮŢ>>> sjajan je lik.
ŮŢ> Ma lik više-manje, ali delo... ;)
ŮŢ>--- Da nije bilo Saše... ---
E, stvarno, da nije bilo Saše..;)
.\/.
[ Dr. Olja ]
devojke.3599pexon,
-> #3574, cdragan ű˙˙ "Snimatelji očekuju da budem spreman na čin posle
ű˙˙ petominutnog odmora, ali moje telo oseća drugačije. Nisam
ű˙˙ supermen", citira "San" reči Tonija Dafilda.
Što ne pričvrste kamermanu malo, tek da se čovek odmori ;)
Kamermanu, pa toncu, pa scenaristi, pa... gde je red ;)
I eto mega serije poput Dinastije :>
devojke.3600pexon,
-> #3587, ognjen ű˙˙ Nagradno pitanje: Sta je to SEKSic?
ű˙˙
ű˙˙ A: Mali sex. :)
Počelo je sa malim....ali hm ;)
devojke.3601asterix,
-> #3596, fancy> Vrati se na početnu Armitagetovu poruku, pa vidi deal. Uostalom,
Ne mogu... brišem poruke. Film sam video odavno. Ono što sam ja
medjutim konstatovao je recimo diskusija postavke, kako ti kažeš.
Dakle, kažeš da li bi ti pristao za milion bakova da nekom pozajmiš
ribu na jednu noć. Ja glasno razmišljam 'šta ćeš ti onda (ili za
tu priliku ko god bio na tvom mestu) uopšte toj koj prick ?' Što se
ona sama ne bi kresnula za tih milion bakova ? Šta bi joj ti onda
uopšte trebao ?
Da li bi pristao na takav deal ? ;>
> pogledaj dotični film.
> Dakle, imaš li ti ili nemaš te pare..? ;) Šta nas ovde zamajavaš..;)
Ma da se ti ne plašiš da se dotična ne odluči za milion razloga manje ? ;)
devojke.3602darone,
-> #3588, inferno>> Ů ˙ Uopšte nije nisko, praktično je.
>>
>> E, da ajde da pitamo Daronea šta misli o ovome (da li bi
>> pristao) :) ;)
:)) Stvarno ne znam... Ako se radi o njoj, bolje da ona odluči. A ako se radi
o meni? ;)) To je onda drugo pitanje.
Situacija je dozlaboga imaginarna, praktično nemoguća. Ima neko milion dolara?
:)) Ako ima, onda ću da razmišljam :))
devojke.3603darone,
-> #3592, gremlin>> --- 'oLJe voledu da gutaju ---
Da gutadu, da gutadu.
devojke.3604princess,
-> #3586, pexon[pare su sredstvo....]
rado bi uzela 2 mil.$ i kupila kucu sebi i tipu koga volim...
iluzorna moralnost je sve ostalo!
devojke.3605zqusovac,
-> #3604, princessa sta ako promenis tipa kojeg volis ? da li moras da menjas i kucu ;)
poz,
zq
devojke.3606inferno,
-> #3602, daroneŮ ˙: )) Stvarno ne znam... Ako se radi o njoj, bolje da ona
Ů ˙ odluči. A ako se radi o meni? ;)) To je onda drugo pitanje.
;> :)))))))))))))))))))))
Ů ˙ Situacija je dozlaboga imaginarna, praktično nemoguća. Ima
Ů ˙: neko milion dolara? )) Ako ima, onda ću da razmišljam :))
Pa dobro sad.... i ne mora baš milion dolara... O;)
devojke.3607zorana,
-> #3474, princessJelenu?
devojke.3608zorana,
-> #3475, markom>> Reci mi samo koji je to grad. 99% dobrih devojaka koje sam ja
>> video su dizelasice, ako na njih mislis, onda racunaj kao da
>> ne postoje ...
Beogradom setaju najlepse devojke na svetu...
Helga
devojke.3609zorana,
-> #3492, asterix>> a da li ima zivota u svemiru ?
Ocigledno ima! ... Jer, i ova nasa planeta je u svemiru.
Helga
devojke.3610zorana,
-> #3525, armitage>> Da cujem, da li bi i vi pristali na tako nesto? Mozda bi
>> trebalo cifru od milion dolara prilagoditi nasim uslovima :)
>> Neki muskarci bi rekli: "Pa, za te pare bi i JA spavao sa
>> njim! :)))"
Zasto da ne? Ako je u pitanju samo jedno "spavanje", ako nema AIDS,
moze da bude i ruzniji od Roberta... Ipak je u pitanju samo jedna noc,
a s druge strane je cifra koja omogucava stosta...
Helga
devojke.3611zorana,
-> #3532, fancy>> Naravno da ne moze... Ali ovde je rec o SAMO JEDNOJ noci sa
>> njom..;)
devojke.3612zorana,
-> #3541, pexon>> A drugo - to je bre samo na filmu ;>
Nazalost!
Helga
devojke.3613zorana,
-> #3543, inferno>> Ja ne bih pristao...
>> Zavisi koga pokusavas da kupis....
Idi molim te! Znas ono:" ma ima pedera, nego nema love"
Helga
devojke.3614zorana,
Interesantna poruka sa interneta:
>The fact that some men (and a few women, too!) are attracted to
>amputees is a great mystery, and perhaps always will be. I can only
>say that there is nothing more exciting to me than sighting an
>attractive young lady amputee (arm or leg).
>There is something intriguing (sp?) about the graceful gait of a leg
>amputee on crutches, the paradox of a the mechanical movement of a
>man-made limb (prosthesis) versus the smooth natural movement and
>function of a real limb, the empty space a limb used to occupy, etc.
>Even more exciting is meeting a lady amputee who knows that she is
>even more attractive to some men, and even enjoys that attention.
>Even more exciting is meeting a lady amputee who knows that she is
>even more attractive to some men, and even enjoys that attention.
>There are a lot more men out there fascinated by your lack of a leg
>than you could even imagine...
>Tell us more about you! Are you a below or above knee amputee? What
>are your thoughts on being an amputee? We would welcome your input to
>our discussions about this incredibly powerful influence...
>Jason
Steta sto Zorana nije tu, interesovao bi me njen komentar
Helga
devojke.3615pexon,
-> #3608, zorana ű˙˙ Beogradom setaju najlepse devojke na svetu...
ű˙˙
ű˙˙ Helga
Koga to vidim ;)
Otkud ti znaš kakve su Beograđanke ;)
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3616pexon,
-> #3607, zorana ű˙˙ Jelenu?
Jelenu?
Ne, stvarno šta se dešava oko Jelene...zbunj
devojke.3617pexon,
-> #3610, zorana ű˙˙ moze da bude i ruzniji od Roberta... Ipak je u pitanju samo jedna
ű˙˙ noc, a s druge strane je cifra koja omogucava stosta...
Gde je jedna, tu su i dve, gde su... ;)
Pa ljudi smo, a i nije sve u parama ;>
▄▄▄ pex ▄▄▄
devojke.3618fancy,
-> #3601, asterixŮŢ> Što se ona sama ne bi kresnula za tih milion bakova ?
ŮŢ> Šta bi joj ti onda uopšte trebao ?
žuj prijatelju, tvoja logika šbbkbb zaista ume da bude zamorna..:(
Pa početna je pretpostavka da se ja i devojka moja volimo i da tip nudi
_nama_ (dakle, ima da plati unapred) 1 M$ za jednu noć sa njom.
Polazna je pretpostavka takođe i to da ona NEĆE da bude sa njim tj.
neće da _ostane_ sa njim (jer u tom slučaju, koji bi qrac tip nudio 1
M$ za noć sa njom...)
*
Itd, itd... verujem da ćeš i na ovo naći neke zamerke, no nema veze,
ja te i dalje volim :) a ti ima još da se trudiš da starom fanu uzdrmaš
logiku :)
ja.
devojke.3619fancy,
-> #3608, zoranaŮŢ> Beogradom setaju najlepse devojke na svetu...
Misliš ti...
Pozdravio te Darone, imaginarna ženo.
devojke.3620vitez.koja,
-> #3545, stigor
Bljak ;) Ovo je kao one 'XXX rated adults only 38p peek hours'
linije na Zapadu ;)
devojke.3621kermit,
-> #3594, gremlin E, vidiš nije joj toplo od mog pisustva pošto je u šemi sa mojim burazerom.
Da, i strašno voli da se muva oko kompjutera i da davi, pa sam morao da je
pustim da napiše nešto :)
devojke.3622princess,
-> #3618, fancya jel mogu ja da ti uzdrmam logiku ;>
ljubav? :)
zar nije to savrsen spoj racionalne proracunatosti i hedonizma...
a sve to determinisano egocentrizmom! Š*e ondak je tu ljubav samo maska...
hmm
devojke.3623princess,
-> #3616, pexonma ..nista ...nastala je zbrka zbog mog pogresnog tumacenja usled
indolentnosti:
chedina sestra se zove jelena
moja sestra je jelena
helga je jelena
i neka "ljepotica"na koju se neki od sezamovskih kromanjonaca loze se zove
jelena
e onda sam ja sve to pobrkala
devojke.3624maksa,
-> #3617, pexon>> Pa ljudi smo, a i nije sve u parama ;>
... ima nečeg i u nekretninama. ;)
devojke.3625dragisha,
-> #3572, markom-> :: Sve za dame, zar si sumnjao u to :) Ali sve ;)
->
-> Pogotovi ti, tako kršno momče ;)
Očigledno sa metoda borbe zvanog fake-mail prelaziš dalje... Bravo bravo.
--
[Did you know that SATAN is an anagram for SANTA?]
devojke.3626neman,
-> #3602, darone> Situacija je dozlaboga imaginarna, prakticno nemoguca. Ima
> neko milion dolara? :)) Ako ima, onda cu da razmisljam :))
Ne brini, nema investicija :)
devojke.3627fancy,
-> #3622, princessŮŢ> a jel mogu ja da ti uzdrmam logiku ;>
probaj...
ŮŢ> ljubav? :)
you did it.
devojke.3628markom,
-> #3625, dragisha:: Očigledno sa metoda borbe zvanog fake-mail prelaziš dalje... Bravo bravo.
Tačno tako, fake mail je nepouzdan, možeš da omaneš adresu, pa te
provale ;) A pošto stalno menjaju adrese ...
Nego, ne radi mi .forward sa hobb-a ... Nisi namestio mailer za nove
adrese :)
devojke.3629inferno,
-> #3608, zoranaŮ ˙ Beogradom setaju najlepse devojke na svetu...
"Diesel, something about diesel makes me sick..." (RATM)
(but who cares...)
smile :)
devojke.3630inferno,
-> #3613, zoranaŮ ˙>> Ja ne bih pristao...
Ů ˙>> Zavisi koga pokusavas da kupis....
Ů ˙ Idi molim te! Znas ono:" ma ima pedera, nego nema love"
Hmm.. Vidim da nisi upoznata kakvih sve ima fanatika.
Postoje stvarno ljudi koje ne možeš kupiti, ali to je već
fanatizam.. ;) (da me sad čuje darone ;)...
devojke.3631darone,
-> #3606, inferno>> Ů ˙ Situacija je dozlaboga imaginarna, praktično nemoguća. Ima
>> Ů ˙: neko milion dolara? )) Ako ima, onda ću da razmišljam :))
>>
>> Pa dobro sad.... i ne mora baš milion dolara... O;)
Ma svi mi imamo svoju cenu. Kad smo već kod cifre, ne mora milion, dovoljno je
dva miliona, nemam ja ništa protiv ;)
devojke.3632darone,
-> #3608, zorana>> Beogradom setaju najlepse devojke na svetu...
Ti mora da si jedna od njih...
;))
p.s. jel ispunjavam onaj uslov: II PRVI KONTAKT - Najvazniji je prvi utisak.
Ribi treba uputiti kompliment posle kojeg ona ostaje bez reci & zaljubi se na
prvi pogled.
devojke.3633darone,
-> #3609, zorana>> >> a da li ima zivota u svemiru ?
>>
>> Ocigledno ima! ... Jer, i ova nasa planeta je u svemiru.
Viđu logike! :))
p.s. piše se Svemir, valjda :) Nema ih 15, ili bar nije dokazano da ih ima.
devojke.3634darone,
-> #3610, zorana>> Ipak je u pitanju samo jedna noc, a s druge strane je cifra koja omogucava
>> stosta...
Lečenje od sifilisa, gonoreje... ;))
devojke.3635darone,
-> #3614, zorana>> Interesantna poruka sa interneta:
>>
>> > The fact that some men (and a few women, too!) are attracted to
>> > amputees is a great mystery, and perhaps always will be. I can only
>> > say that there is nothing more exciting to me than sighting an
>> > attractive young lady amputee (arm or leg).
Nije uopšte čudna - ljudi su fetišisti. To će princeza malo bolje da ti
objasni, ja se odavno nisam time zanimao (fetišizmom, ne amputacijama ;)
-> perverzije i inverzije, a cope fetišista ;)
devojke.3636darone,
-> #3617, pexon>> Pa ljudi smo, a i nije sve u parama ;>
Ima nešto i u lovi? :)
devojke.3637darone,
-> #3624, maksa>> >> Pa ljudi smo, a i nije sve u parama ;>
>>
>> ... ima nečeg i u nekretninama. ;)
Zipa maksu kako valja stare fazone ;))
devojke.3638corto,
-> #3547, mikis> 42.
How very true.
devojke.3639pexon,
-> #3623, princess ű˙˙ e onda sam ja sve to pobrkala
I odbrkala :))
thanks, anyway
devojke.3640armitage,
-> #3575, fancy
> Mnogo filozofiraš.
> Pitanje je bilo da li bi pristao da za 1.000.000 dolara moja devojka
Jeste, radi se o čistom filozofiranju, bolje reći teoretisanju. I sama
situacija je krajnje imaginarna.
> Pričao sam sa njom, i ona bi se složila.
> Ima li ponuda..?
Hm, nemam baš toliko sitnine :)
> ŮŢ> najmanje 2.000.000!!! :)" ... nisko.
>
> Uopšte nije nisko, praktično je.
Ok, tvoje mišljenje.
Koji je ono beše rezultat? ;)
-*- Armitage -*-
devojke.3641armitage,
-> #3601, asterix> Dakle, kažeš da li bi ti pristao za milion bakova da nekom pozajmiš
> ribu na jednu noć. Ja glasno razmišljam 'šta ćeš ti onda (ili za
> tu priliku ko god bio na tvom mestu) uopšte toj koj prick ?' Što se
> ona sama ne bi kresnula za tih milion bakova ? Šta bi joj ti onda
> uopšte trebao ?
Aha, evo gde leži nesporazum.
Dakle, kao što reče fancy, pogledaj mojoj prvobitnu poruku. Tu stoji da se
njih dvoje _LUDO VOLE_. Znači, oni su totalno zacopani jedno u drugo, a 1M$
dobijaju za jednu noć seksa sa njom. Posle toga (bi trebalo) da se sve
vrati na normalu.
-*- Armitage -*-
devojke.3642dejanr,
-> #3623, princess>> chedina sestra se zove jelena
>> moja sestra je jelena
>> helga je jelena
>> i neka "ljepotica"na koju se neki od sezamovskih kromanjonaca loze se zove
>> jelena
Najveći broj password-a na izvesnom VAX-u bio je 'jelena'... bar do skora ;)
devojke.3644srdjan.j,
-> #3547, mikis==>+> a da li ima života u svemiru ?
==>
==> 42.
Odgovor je tačan, ali pitanje nije.
Srđan.
P.S. Ko razume, shvatiće :)
devojke.3645inferno,
-> #3631, daroneŮ ˙ Ma svi mi imamo svoju cenu. Kad smo već kod cifre, ne mora
Ů ˙ milion, dovoljno je dva miliona, nemam ja ništa protiv ;)
ma znamo mi tebe.. ti bi se cenjkao i do 4 ako može? ;)
:)))))))))))))))
devojke.3646kum.djole,
-> #3632, darone> p.s. jel ispunjavam onaj uslov: II PRVI KONTAKT - Najvazniji je prvi
> utisak. Ribi treba uputiti kompliment posle kojeg ona ostaje bez reci &
> zaljubi se na prvi pogled.
Koji je pa to kompliment !?
devojke.3647zcvele,
-> #3623, princessş> moja sestra je jelena
To nam nisi prijavila :)
ş> i neka "ljepotica"na koju se neki od sezamovskih
ş> kromanjonaca loze se zove jelena
Ko je pa sad ova? :))
devojke.3648nkrgovic,
Axem,
Iako ne ucestvujem aktivno u ovoj raspravi,ispratio sam ceo
njen tok,pa se ipak osecam pozvanim da nesto kazem.
Meni se cini da ova rasprava koja je u pocetku bila veoma
dobra polako pocinje da se pretvara u hvalisanje.Iako su se neki
(npr. pricess) stvarno trudili da je ucine dostojnom konferencije
sex,to se polako gubi.Imam utisak da svi ovde zaboravljaju da je
sex( ne konferencija,mada... dace Bog) jedna divna stvar i da joj
je glavni cilj uzivanje OBOJE,a ne napijanje drogiranje...
Smatram da o njemu treba raspravljati,pogotovo u nasem drustvu
gde je sex dugo bio,a i danas je dosta, tabu tema,cemu bi
mnogo doprinela predlozena konferencija.Medjutim to pored prica
i dozivljaja,koji su na messtu,treba da budu i rasprave o nekim
dubljim(DUHOVNO) postupcima ucesnika.
Kao primer za pogodnu temu navescu pricu koju sam pre oko
dva meseca cuo u Nisu.Prica se naime da je jedna od ucenica
tamosnje gimnazije bila HIV pozitivna.Kako je to ZNALA ona
se namerno pustila u promet i zarazila 35 razlicitih
muskaraca(od kojih su neki bili i ozenjeni).Neki ljudi
smatraju da doticna devojka treba da bude za to kaznjena.
Interesuje me licno(nevezano za zakon) misljenje
sezamovske populacije o ovom (interesantnom) dogadjaju.
[Another vote for SEX and the Sex conference]
devojke.3649zqusovac,
-> #3610, zorana
>> Da cujem, da li bi i vi pristali na tako nesto? Mozda bi
Sve se to svodi na onu Milojkinu: 'Vukovi nema, da se je*em znam'...
poz,
zq