devojke.505mavava,
-> #476, telma>> Devojcice su tu !!!!! Prisutne kao i uvek !!!!!
Svaka cast! Cika Nesha nikad nije sumnjao u vas.
devojke.506mavava,
-> #460, bulaja>> Dok cekamo da se rese tehnicki problemi oko otvaranja
>> konferencija :), treba mi praktican odgovor na jedno konkretno
>> pitanje :) - ima li negde u ovom je*enom gradu NoRMaLnih
>> kondoma? O:)
Ima. U sexy shop-u kod bioskopa "Partizan" samo.. za mene
nije bilo...sve veliki brojevi:))))
Jel' se predvidja u konferenciji tema SEXOGLASI?
devojke.507mdave,
-> #454, maksa■> Ne vazi se. ;)
Mislis zato sto nije bio Zoki, ili ? :))
[ko na sezamu sexa nece, od nedostatka istog umrece]
(a ja cu da puknem od srece)
devojke.508maksa,
-> #488, fancy>> Nije valjda da bi radije igrao bilijar..? ;)
Bože sačuvaj. :)
Samo kažem da se ne važi. ;)
devojke.509veca,
-> #414, asterix>> Ma znaš ono ja mogu da liznem pupak ;)
Svoj? ;)
devojke.510veca,
-> #451, fancy>> Ipak ne možeš znati ko je sa "druge strane" dok su između vas
>> tastature..;)
Ma šta te briga, ako lepo piše... ;)
devojke.511veca,
-> #436, mdave>> PS. Uglavnom mi nisu one dale (mislim telefone). ;(
A ti bi na taj način da im se svetiš?
devojke.512veca,
-> #447, index>> Zar je veš mašina jeftinija od crnca? ;>
Jeste, crnca moraš i da nahraniš ;))
devojke.513mirche,
-> #451, fancy> Glas, Gigo, glas..:)
Dosad su stizali GIF-ovi. Vidim da će sad da krene zatrpavanje WAV-ovima.
;)
devojke.515maksa,
-> #497, zkehler>> Vidim da širiš dobre vibacije, ali jesi li siguran da znaš šta
>> je haiku?
Konferencija je
kao senka
u veče
neuhvatljiva
----
ń 17 ?
Može ? :)
devojke.516spantic,
-> #475, markom> Misliš onih što ne pucaju? Teško sinak, teško :(
Preporučujem temeljno zaobilaženje firme "Milion",
devojke.517zloboleon,
-> #358, vecaňňň>> s neba da, ali ne u rebra, na jedno drugo mesto ;)
ňňň
ňňň Ah, nebeski narod :)
Ma nebeska 'rebra' ;).
devojke.518zloboleon,
-> #434, pakiňňň Hoćemo konferenciju SEX!
Zar to još nije otvoreno !?!? :(((
devojke.519zloboleon,
-> #460, bulajaňňň treba mi praktičan odgovor na jedno konkretno pitanje :) -
ňňň ima li negde u ovom je*enom gradu NoRMaLnih kondoma? O:)
Jel onih u boji, običnih ili onih izbrazdanih ?!? :)
devojke.520veca,
-> #484, cdragan>> konja na trgu republike pre neko veče oko 21:00 ali ne videše da li
>> si imao cveće ili ne .. ;) Trač ili istina ? ;)
Možda konj ne voli cveće (?) ;))
devojke.521veca,
-> #492, stefan>> Bojt, otpašće ti ruka...;) (da ne pričamo o sušenju kičme i sličnim
>> stvarima ;))
Stefi, bojt ima ženu ;) (možda njoj otpadne ruka? ;) )
devojke.522veca,
-> #487, fancy>> Ali da se jasno vidi koliko nas je.
Mala je prostorija kluba za to :)
devojke.523veca,
-> #460, bulaja>> treba mi praktičan odgovor na jedno konkretno pitanje :) - ima li
>> negde u ovom je*enom gradu NoRMaLnih kondoma? O:)
A po čemu se razlikuju od neNoRMaLnih? :)
devojke.524veca,
-> #506, mavava>> nije bilo...sve veliki brojevi:))))
>> Jel' se predvidja u konferenciji tema SEXOGLASI?
Što, jel' hoćeš da budeš maneken za kondome? ;))
devojke.525veca,
-> #495, fancy>> ===============================
>> 9.67 FORUM.11:devojke
>> princess, 15.04.Pet 10:19, 217 chr
>> ---------------------------------------------------------
>> kada ce biti otvaranje teme SEX ili konferencije SEX (jos
>> bolje!...gde bi se bljuvotine a la gifovi mogli premestiti !)
>> pitanje postavljam bojtu..mada mi moze i dekica odgovoriti!)
>> ej a ko ce da bude moderator ?
>> ----------------------------------------------- 9.67 ---
>>
>> Tek da se zna.
Takođe princess
>> necu ja!
>> necu fancy (nasi stavovi se dijametralno razlikuju)
>> imam predlog za idealnog moderatora:
>> veca !!!!
Tek da se zna :)
Šalim se. Obzirom da upravu nećete ubediti moljakanjem, bacite se
na posao i pišite i ako bude konstruktivne diskusije,
konferenciju će sigurno otvoriti. Može stići i hiljdu poruka
tipa: "hoćemo konferenciju", ali one, niti su ubedljive, niti su
pokazatelj da je stvarno treba otvoriti, ukoliko nema pravog
sadržaja. Dali smo podršku, ok. i to je trebalo, ali sada treba
krenuti u drugom pravcu i kao što rekoh biti ubedljiviji.
devojke.526pele,
Evo još jedan glas za conf SEX. Nedavno sam počeo da pratim temu
s obzirom na fancy-jevu kampanju tagovima :) Nažalost, čini mi se
da će da se završi kao onda kad je traženo da se na sezam instalira
Trade Wars. Bilo poruka i poruka, bilo i glasanja i ništa nije ispalo.
Nadajmo se da ovo neće, da se završi na taj način.
pele.
devojke.527princess,
-> #525, vecakrecemo sa "ubedjivanjem" od petka..ovo je tek bio uvod O;>
devojke.528princess,
-> #526, peleej baby....nemoj da mi uporedjujes T.W sa conf: Sex !
devojke.529fancy,
-> #525, vecaŮŢ> Takođe princess
...
ŮŢ> Tek da se zna :)
Pa šta te tu čudi..?
čenskog je roda, i obrti su krajnje logični..;))
Znaš li možda neku koja NIJE TAKVA..? (I'd like to meet her..;)
Woman is only a woman... after all ;)
ŮŢ> krenuti u drugom pravcu i kao što rekoh biti ubedljiviji.
Štangle, pajseri, noževi..? :))
.\/.
[sex rules ok]
devojke.530fancy,
-> #472, markomŮŢ> I'll be there. Let's kick some ass :)))
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
NoRMaLno..;)
devojke.531fancy,
-> #522, vecaŮŢ>>> Ali da se jasno vidi koliko nas je.
ŮŢ> Mala je prostorija kluba za to :)
A ispred skupštine..? O:)
.\/.
[sex rules ok]
devojke.532fancy,
-> #499, ljubishaŮŢ> NEVER FUCK A WHORE!!!
Ne širi defetizam...
Whores make the world go round.
(između ostalog :)
.\/.
[sex rules ok]
devojke.534mikis,
-> #390, zkehler+> haiku sex.
Moja omiljena haiku sex pesmica:
Baciću te grčko-rimskim stilom
Daćeš pi*ku milom ili silom
;))
[ ovo treba da ide znate-već-gde ]
devojke.535mikis,
-> #413, fancy+> Upozorenje: Priča je sa GAY tematikom, pa se onima sa slabijim
ZAISTA mislite (zna se već ko ;) da je ovome mesto u temi DEVOJKE?!?
devojke.536mikis,
-> #421, princess+> dakle, dodjite u petak na ili u klub kao moralna podrska
Kao znak raspoznavanja poneti - momci kondome, devojke ABF :)
devojke.537mdave,
-> #524, veca■>>> nije bilo...sve veliki brojevi:))))
■>>> Jel' se predvidja u konferenciji tema SEXOGLASI?
■>
■> Sto, jel' hoces da budes maneken za kondome? ;))
Pa te XXXXXL jedino na nogu da navuce. :)
devojke.538mdave,
-> #519, zloboleon■> Jel onih u boji, obicnih ili onih izbrazdanih ?!? :)
Ma ne, mislio je PRE upotrebe. :)
devojke.539mdave,
Do skora je bilo kvalitetnih kondoma u apoteci u Bezanijskoj u
Zemunu.
devojke.540mdave,
-> #531, fancy■> ŮŢ> Mala je prostorija kluba za to :)
■>
■> A ispred skupstine..? O:)
A jel' moze na Uscu ? :)
devojke.541mdave,
-> #525, veca■> Obzirom da upravu necete ubediti moljakanjem, bacite se
■> na posao i pisite i ako bude konstruktivne diskusije,
■> konferenciju ce sigurno otvoriti.
A sta bi sa onim pristupnicama SEX konferenciji ? Ako bi sad
zapoceli "vruce" razgovore verovatno bi se nasao neko ko bi
time bio uvredjen. ;> Zato bolje prvo konferencija, pa naredba
FREE.YOUR.MIND za pristupanje, pa vruci razgovori.
[u leti mu vruce, u zimu mu hladno]
devojke.542bulaja,
-> #489, fancy││ima li negde u ovom je*enom gradu NoRMaLnih kondoma? O:)
│└───
│ If you do it NoRMaL, you don't need condoms...
│ Unless, of course, you're changing partners very often..:)
└───
Jel, a šta da se radi sa potencijalnim us*anim posledicama (onim
što puze po podu i se*u :)? Pod NoRMaLnim kondomima mislim naravno
na one fluorescentne, bodljikave i sa ukusom jagode :).
devojke.543ndjokic,
Treba mi jedna informacija.Da li neko ima iskustva sa agencijama
za "poslovnu"pratnju?Naime,dolaze mi neki poslovni partneri iz
Makedonije i hteo bih da im priustim pravi provod.Ne znam gde su
"pratilje" najlepse,najinventivnije,najzdravije.Da li to sve moze
da se plati preko racuna(ja bih to ubacio u reprezentaciju)?
Nebojsa
Naravno da ovo ne bih pitao ovde,da je otvorena SEX CONF.
devojke.544dcolak,
-> #469, ljubisha│ žekaj malo, kakvi su to NoRMaLni kondomi? Ovih MEDBIO-PROTEX imaš
│ skoro u svakom kiosku (crveni, a ima i braon pakovanje).
I sa njima možeš da ugušiš čoveka :) žuo sam da su se pojavili u BG-u
oni sa različitim aromama, bar ih reklamiraju na B92. So, okreni B92
i raspitaj se za tu reklamu :)
Sledge DAMMIR!
devojke.545dcolak,
-> #475, markom│ █*█ u ovom je*enom gradu NoRMaLnih kondoma? O:)
│
│ Misliš onih što ne pucaju? Teško sinak, teško :(
Majke ti, kako možeš da pocepaš protex-medbio? TO je debelo k'o đon :>
Sledge DAMMIR!
devojke.546dikla,
-> #477, telma> Molim te, nikad nije kasno! :))))
Ma to sam ja samo onako, da bi animirali zensku populaciju
Sezama da se prikljuce pokretu otpora .. :))
devojke.548asterix,
-> #489, fancy> ŮŢ> ima li negde u ovom je*enom gradu NoRMaLnih kondoma? O:)
>
> If you do it NoRMaL, you don't need condoms...
> Unless, of course, you're changing partners very often..:)
In which case he would need condoms anyway...
A možda samo ne voli ljuspice od paradajza ;)))
[ Tell Fats Domino to play a new record ]
devojke.549dikla,
-> #525, veca> pokazatelj da je stvarno treba otvoriti, ukoliko nema pravog
> sadrzaja. Dali smo podrsku, ok. i to je trebalo, ali sada treba
> krenuti u drugom pravcu i kao sto rekoh biti ubedljiviji.
Da ne bi bio i suvise patetican, ali je cinjenica da ljudi
koji vode ovaj sistem nekada i suvise ozbiljno gledaju na
stvari. Ovako sa distance, neznam prave uzroke takvih stavova,
verovatno da ih ima vise, opravdanih ili manje opravdanih, ali
zaista mislim da bi se mogla osmisliti forma takve konferencije,
a da pritom ne rizikuju svoju 'zlatnu koku' koja im donosi ne
male prihode od korisnika sistema. Nije da ce me bas mnogo
pogoditi i njeno ne_otvaranje, ali mislim da bi trebalo da
porazmisle o formi, temama, nacinu slanja poruka i sl. stvarima
i oslobode se bojazni da ce Sezam steci reputaciju pornografskog
BBS-a. S'pocetka je realno ocekivati diskusiju nivoa 'uter'o' i sl.
dok se useri malo ne 'uhodaju', a kasnije ce valjda biti i po koja
porukica i za nas mladje korisnike da nesto i naucimo ... :)
devojke.550cnenad,
-> #540, mdaveŁŁŁ A jel' moze na Uscu ? :)
A uprava na Terazijama ? ;)) Ili obrnuto ?
devojke.551cnenad,
-> #543, ndjokicŁŁŁ "pratilje" najlepse,najinventivnije,najzdravije.Da li to sve moze
ŁŁŁ da se plati preko racuna(ja bih to ubacio u reprezentaciju)?
Fala bogu, nije osnovno sredstvo, trošak jeste, pa gde bi onda drugo.
Ne videh u kontnom planu poseban konto za tako nešto, dakle pravo na
grupu 42 - reprezentacija. Što se tiče plaćanja sa žiro računa to treba da
vidiš sa agencijom da li prihvata naplatu svojih 'usluga' na takav način.
devojke.552vujacic,
Dobro šefe, evo glasa na pravom mestu za konferenciju .\/.
devojke.553asterix,
-> #474, markom> █*█ Šta onda da izbacimo? Brak? Pivo? Ljubav?
>
> Brak & Sex -- teško ide zajedno.
> Ljubav & Sex -- još teže ;)
od ovoga najbolje idu Sex & Sex
[ Alice came back from Wonderland ...she didn't find a SEX Conference there ]
devojke.554astojkovic,
Još jedan glas za.
devojke.555index,
-> #438, dragisha[] Believe or not, ovo je 300% random!:)) .... *ROTFL*
Pre će F & P uspeti da izguraju SEX conf, nego što će
ti neko poverovati ;>.
Nenad
devojke.556index,
-> #459, asterix[] Da se podsetimo, ništa NoRMaLno, ništa gay, ništa
[] preslikavanje g=f(n) (tipa 2 na 1, 3 na 1, 1 u 2, 2 u 1...).
[] Dakle ko će da okači jedan nastrani ;) gif ?
Ovako nešto? ;>
Nenad
asterix.gifdevojke.557index,
Skinuo sam ovaj GIF na jednom od boljih beogradskih kućnih
BBSova pa me zanima njegovo poreklo...
Nenad
P.S. Da li bi neko mogao da okači spisak _svih_ GIFova koji su kačeni
na Sezamu (i porno, a i ostalih)? žisto da se ne bi ponavljali...
brena.gifdevojke.558ndjokic,
-> #551, cnenad *Sto se tice placanja sa ziro racuna to treba da vidis sa
*agencijom da li prihvata naplatu svojih 'usluga' na takav nacin.
To me i zanima,da li agencije rade na taj nacin.Nego,znas
kako je,gde je racun tu je i garancija.:)
Nebojsa
devojke.559dcolak,
-> #484, cdragan│ si imao cveće ili ne .. ;) Trač ili istina ? ;)
Polu Trač. žekah jednu devojčicu, koja ne dođe :) No, k'o što rekoh,
skeptik mora da isplanira odstupnicu. Otiđoh sa drugovima u provod,
naravno, da je devojčica došla, oni bi išli bez mene :>
Ah, da, nije bilo cveća :>
Sledge DAMMIR!
devojke.560dcolak,
-> #481, cnenad│ budnim a i najavljena je bila u novinama. Da li to znači da je nešto
│ promenjeno ?
Verovatno se "operater" uspavao. Najbolji biser im je da pauziraju
film (verovatno slučajno) i tek posle pet minuta se sete da ga
otpauziraju :> Valjda zakači rukom, šta li :))
Sledge DAMMIR!
devojke.561dcolak,
-> #501, mavava│ Da ima filmova pisalo bi: peRtak a ne petak.
│ Ako nisam u pravu neka neko tacno kaze ima ili nema.
Odgovorno tvrdim, ima :)
Ovog petka je u glavnoj ulozi bila neka plavuša (inače poznata
širem krugu ljudi, iz filmova - naravno) :)
Sledge DAMMIR!
devojke.562dcolak,
-> #500, todorp│ Fight 4 your right(s)!
───┬────
│Beasty BojZ R Back :)
└───────
Backside melts into the sofa
My world, my TV, and my food.
Besides listening to my belly gurgle.
Ain't much else to do.
Yeah I sweat a lot.
Pants fall down every time I bend over.
And my feet itch.
Yeah, I married a scarecrow.
I hate you.
Talkin' to myself.
< Da ne bi mrzeli sebe, da ne bi završili kao tip iz priče,
uključite se u SEX conference. Zahtevajte svoja prava i
menjajte priču >
Sledge DAMMIR!
devojke.563mikis,
-> #459, asterix+> Jesus H. Nismo valjda potpuno izbacili regularno ?
YES !!!
+> Let's have a plain gif OKAY ?
No way!!! Šta će ti takve gluposti ?!? Ko što rekoh dajte samo
ABNoRMaLne stvari !!!
devojke.564mikis,
-> #469, ljubisha+> Ovih MEDBIO-PROTEX imaš
+> skoro u svakom kiosku (crveni, a ima i braon pakovanje).
Jel crveno pakovanje ili kondom? :)
devojke.565mikis,
-> #494, armitage+> Upravi nije u interesu interes korisnika, koji su istresli dvocifren
+> iznos u markama za pretplatu ?!?!?!?!?
Mislim da nije to u pitanju. žini mi se da uprava hoće da drži nivo
Sezama na 'visokom' (akademskom ;)) nivou, a uvođenje konferencije u
kojoj bi bile svakojake 'bljuvotine' tome ne bi išlo u prilog... :(((
devojke.566mikis,
-> #525, veca+> Dali smo podršku, ok. i to je trebalo, ali sada treba
+> krenuti u drugom pravcu i kao što rekoh biti ubedljiviji.
Ok, idemo sa podrškom. Za početak, jedna _normalna priča_ (obrati
pažnju na akcenat! ;). Preuzeto sa Hobbiton BBS-a (viele danke
dragisha :)
[ ovo treba da ide znate-već-gde ]
steam.zipdevojke.567ljubisha,
-> #542, bulaja>na one fluorescentne, bodljikave i sa ukusom jagode :).
^^^^^^
Aaa, pa ako ti je do toga onda kupi šlag u spreju. :))
devojke.568ljubisha,
-> #557, index> Skinuo sam ovaj GIF na jednom od boljih beogradskih kućnih
>BBSova pa me zanima njegovo poreklo...
Ih, pa ovo je staro jedno 4 godine. A i nije nešto. Nema GIF-a bez
jedno 100-200Kb.
devojke.569zkehler,
-> #534, mikisŔ Moja omiljena haiku sex pesmica:
Ŕ Baciću te grčko-rimskim stilom
Ŕ Daćeš pi*ku milom ili silom
Mislim da rime ne spadaju u haiku, ali nisam siguran.
ZK
devojke.570fancy,
-> #535, mikisŮŢ> ZAISTA mislite (zna se već ko ;) da je ovome mesto u temi DEVOJKE?!?
Ja ne, ali ko mene pita..;(
.\/.
[Dokle..?]
devojke.571fancy,
-> #542, bulajaŮŢ> Jel, a šta da se radi sa potencijalnim us*anim posledicama (onim
ŮŢ> što puze po podu i se*u :)? Pod NoRMaLnim kondomima mislim naravno
ŮŢ> na one fluorescentne, bodljikave i sa ukusom jagode :).
žudan ukus..? Zašto jagoda..???!! ;)
Anyway, ukoliko praktikuješ NoRMaLan SEX, NEMA us*ranih posledica.
(doduše, možeš i da ga plakneš posle..;))
Ne, ozbiljno, još niko nije ostao u II stanju NoRMaLno..:))
(bar koliko mi je poznata fiziologija... a i iz iskustva..:)
.\/.
[Dokle..?]
devojke.572fancy,
-> #546, diklaŮŢ> Ma to sam ja samo onako, da bi animirali zensku populaciju
ŮŢ> Sezama da se prikljuce pokretu otpora .. :))
^^^^^^^^^^^^^^
Ni sam ne znaš koliko mi se ovo sviđa..:))
(ni ostali iz P.O. nemaju ništa protiv..;)
.\/.
[Dokle..?]
devojke.573veca,
-> #529, fancy>> Pa šta te tu čudi..?
>> čenskog je roda, i obrti su krajnje logični..;))
Nadam se da će ti tvoje moderatorke ovo oprostiti ;)
>> Znaš li možda neku koja NIJE TAKVA..? (I'd like to meet her..;)
Poznajem.
devojke.574cnenad,
-> #545, dcolakŁŁŁ Majke ti, kako možeš da pocepaš protex-medbio? TO je debelo k'o đon :>
Ko đon vojničkih čizama. Zašto li u poslednje vreme ima sve manje po
magacinima ?
>>> i want sex - conference <<<
devojke.575cnenad,
-> #558, ndjokicŁŁŁ To me i zanima,da li agencije rade na taj nacin.Nego,znas
ŁŁŁ kako je,gde je racun tu je i garancija.:)
Pa to ćeš morati da vidiš sa njima.
Nego, šta tera žene (a i muškarce) da se zaposle u takvoj agenciji ?
devojke.576cnenad,
-> #560, dcolakŁŁŁ Verovatno se "operater" uspavao. Najbolji biser im je da pauziraju
Ma nije se uspavao, posle normalnog filma prikazan je program za sutra i
odjavna špica, pa MTV.
devojke.577cnenad,
-> #561, dcolakŁŁŁ Ovog petka je u glavnoj ulozi bila neka plavuša (inače poznata
Tracy ?
devojke.578cnenad,
-> #565, mikisŁŁŁ Mislim da nije to u pitanju. žini mi se da uprava hoće da drži nivo
ŁŁŁ Sezama na 'visokom' (akademskom ;)) nivou, a uvođenje konferencije u
A pošto je komercijalni BBS trebalo bi da malo obrati pažnju na zahteve
korisnika istog. E što oteraše sysop-a RIMTUTITUKI BBS-a u vojsku.
devojke.579cnenad,
-> #570, fancyŁŁŁ [Dokle..?]
Dok je ne otvore. Mislim, conf.
devojke.580fancy,
-> #494, armitageŮŢ> Paradoks?
Access..:))
.\/.
[Dokle..?]
devojke.581index,
-> #536, mikis[] Kao znak raspoznavanja poneti - momci kondome, devojke ABF :)
@@@@@@@
Nove ili korišćene? ;>
Nenad
devojke.582mavava,
-> #524, veca>> Sto, jel' hoces da budes maneken za kondome? ;))
Taman posla! Ne pada mi na pamet! Mada...ako bi
se pojavila firma koja pravi ikljucivo male brojeve...
biznis je biznis...pa valjda ima interesanata za te
brojeve?
Ja mislim da bi mi vise odgovaralo da radim kao
sminker eventualno garderober, ili sl.
cika Nesha
devojke.583mdave,
-> #582, mavava■> cika Nesha
Cika Nesho svaka cast na pokazanoj aktivnosti ! :)
[bez starca nema udarca]
devojke.584mdave,
-> #550, cnenad■> A uprava na Terazijama ? ;)) Ili obrnuto ?
Ma moze i neka srednja skola. :)
[piletina se lepi za prste]
devojke.585mdave,
-> #565, mikis■> Mislim da nije to u pitanju. Cini mi se da uprava hoce da drzi
■> nivo Sezama na 'visokom' (akademskom ;)) nivou, a uvodenje
■> konferencije u kojoj bi bile svakojake 'bljuvotine' tome ne bi islo
■> u prilog... :(((
Ma ljudi, NeT sEx i politika akademskog nivoa su k'o brat i
sestra.
[a brat sestri najbolje smesti]
devojke.586ognjen,
-> #172, robert)-> i jos bi moglo da se uvede da se clanovima Sezama koji su
)-> mladi od 18 godina automatski ne dozvoljava pristup
)-> konferenciji.
To ne valja. Prvo, zato sto bi neki samo zbog te konferencije
izmnili sa FORM licne podatke da imaju 18 godina, drugo, ako prvo
ne moze, uzeli bi sifru nekog od starijih (a to i nije tako
tesko), i trece, novi, mladji korisnici bi davali pogresne
podatke prilikom pristupa SEXAM-u ;) kako bi mogli pristupiti
konferenciji, i ne bi se znao stvarni odnos godina na sezamu. A,
da! Zaboravio sam i cetvrto, najvaznije: nema sanse - jer sam i
ja maloletan. :)
)-> Valjda ima u zakonu nesto kao: "ko maloletnom licu pribavi
)-> ili omoguci pristup materijalima pogrnografskog i sl sadrzaja
)-> se kaznjava .. trt-mrt".
Valjda nema, jer da je tako, ti bi samo pokazalo da smo
najzaostalija zemlja na svetu (a mozda i ima :) :( ).
devojke.587gremlin,
-> #460, bulaja>> u ovom je*enom gradu NoRMaLnih kondoma? O:)
Eh, ako ti ovi obični spadaju, mislim da nije problem u njima... ;)
Alex
devojke.588gremlin,
-> #468, stefan>> A hoće li tmao nešto konkretno da se događa ili ćemo samo da
>> "morališemo"? ;)) Mislim, ja sam verovatno tamo samo da znam da li da
>> obavljam posebne pripreme ;)
NoRMaLno Štefika, bilo bi poželjno da se okupaš iako nije subota ;)
Alex
devojke.589gremlin,
-> #543, ndjokic>> Treba mi jedna informacija.Da li neko ima iskustva sa agencijama
>> za "poslovnu"pratnju?Naime,dolaze mi neki poslovni partneri iz
Iskustvo jedne računarske firme je da nisu poslali devojke, pa sad ti
proceni. Najbolje je da se obratiš veci, ona je čovek u branši (mislim
agencijskoj) :)
Alex
devojke.590zloboleon,
-> #497, zkehlerňňň ali jesi li siguran da znaš šta je haiku?
Jel to beše ona japanksa poezija (zaboravih koliki je broj stihova i
:(( slogova :) ?!?
devojke.591zloboleon,
-> #496, fancyňňň A posle derbija, zna se...
ňňň
ňňň MENJAMO DRESOVE..;))))
Nemojte da zamenite i ono u dresovima (?) ;))).
devojke.592zloboleon,
-> #506, mavavaňňň Ima. U sexy shop-u kod bioskopa "Partizan" samo.. za mene
Ma ima ih, skoro, i u svakoj trafici.
devojke.593ljubisha,
-> #577, cnenad>ŁŁŁ Ovog petka je u glavnoj ulozi bila neka plavuša (inače poznata
>>Tracy ?
"Film" je bio snimljen 70-tih godina tako da bi bilo jako intere-
santno gledati Tracy u njemu. :)) Eh, da počnu i takve da puštaju na
Palmi.
devojke.594ljubisha,
-> #584, mdave>[piletina se lepi za prste]
A jagnjetina topi u ustima...
{Da, da, i ovo ima veze sa SEXom}
devojke.595niklaus,
-> #405, mikis(:> +> Posmatrač? ;) mada... neki se prihvate 'posla' ;)
(:>
(:> Hoćeš reći, uzmu stvar u svoje ruke ;)))
More pusti qrvo, da vidiš kako to majstor radi... ((;
(beše to u jednom vicu)
(: Sean :)
devojke.596stefan,
-> #588, gremlin> NoRMaLno Štefika, bilo bi poželjno da se okupaš iako nije subota ;)
Ma zato i pitam ;) Misliš li da bih morao, znaš 14. mi je bio rođendan
pa sam se tada malo sredio ;) Ne moram valjda opet? ;)
devojke.597index,
-> #467, novim[] Hm, da. Ne bi trebalo praviti teme koje bi značile seksualnu
[] diskriminaciju (typa gay, lesbian, i slično). Ako do SEX-a
[] dođe, tj.
[] ŠDo svega bi ovog došlo, da ima conf SEXĆ
Ne bi tu bilo nikakve diskriminacije. To je samo stvar
raspodele po temama. žak i kada bi postojala nekakva diskriminacija,
niko ne bi mogao da se buni zbog toga jer bi pristup bio dozvoljen
samo onima koji 'potpišu' da im neće smetati ono šta pročitaju
unutra. Zašto se ne pobuniš protiv diskriminacije u VICEVIma? ;)
Najveća diskriminacija je ovo sada. Postoji tema 'devojke'
u kojoj muška većina (kojoj pripadamo) izd*kava i prazni svoje
hormone, kače se erotske priče i slike o doživljajima muških
homoseksualaca, sado slike... Ne kažem da mi takvi materijali
smetaju, ali u potpunosti razumem da devojke (kojih zaista ima
malo na Sezamu) tako nešto smatraju za uvredu i poniženje. Naravno,
postavlja se i pitanje diskriminacije među polovima (zašto bi
postojala samo ženska tema?).
Svega ovoga ne bi bilo...
Nenad
devojke.598index,
-> #528, princess[] ej baby....nemoj da mi uporedjujes T.W sa conf: Sex !
Razumem ja da ti voliš TW, ali nije ni conf. SEX
tako loša ideja... ;)
Evo, _samo_za_tebe_ jedan gifčić.
Nenad
P.S. Vi ostali, _nemojte_ da skidate jer nije za malu decu.
P.P.S. Ako komoderatorka kaže da ga obrišem, obrisaću.
riba.zipdevojke.599pkaca,
-> #476, telma %%%> ** Princess jedina izgleda ima sta da kaze po TOM pitanju...
%%%> ** Ni Veca nije uspela da sastavi "one starije" ;)
%%%> ** Alooo Ana, Acka, Pkaca, Bellissima, Minovakovic, Telma,
%%%> ** Minja., Danice... (i... jel' bi to bilo SVE..? ;
Nisam bila duže na sezamu pa zato nisam komentarisala
novonastalu problematiku :) Što se mene tiče, nemam baš
ništa protiv otvaranja takve konferencije samo mi se
čini, možda i nisam u pravu, da će se svesti na hvalisanje
ko koliko i šta može :) A to baš i nije neki uspeh.
U svakom slučaju, nisam protiv. Kad se izbori otvaranje
pomenute, a mislim da će se to desiti, diskutovaćemo.
%%%> ** VAS SE OVO NE TICE..?
Tiče nas se naravno, zato se i oglašavam :)
devojke.600pkaca,
-> #525, veca %%%>> imam predlog za idealnog moderatora:
%%%>> veca !!!!
U potpunosti se slažem :)
devojke.601zqusovac,
bio sam nedavno u albaniji. najvise u tirani.
1. mlogo lepa varos - italijanski kolonijalni stil, lepa klima, otkako je
(blago njima) riknuo komunizam pootvaralo se mlogo kafana i kafica i ima fin
zivot
2. nemaju veze sa ovim nasim siptarima s kosova - cool su, otvoreni i super za
zezanje, prilicno napredni. mlogo fin narod.
3. nase siptare ne podnose - zvaka je : ko ih jebe, na njih se loze samo nasi
politicari, a nas boli kita jer su glupi i nazadni.
4. posto je u albaniji religija bila zabranjena od 1967, ne jebu islam ni 2%.
svi hoce da budu katolici jer 'ceo svet (normalni), papa i majka tereza su
katolici.
5. picke su mlogo dobre, lepe, vitke, visoke, vitke (ustrucene), vesele i
darodajne.
MLOGO LEPA ZEMLJA
poz,
zq
devojke.602darone,
-> #508, maksa>> >> Nije valjda da bi radije igrao bilijar..? ;)
>>
>> Bože sačuvaj. :)
Maksa preferira džepni bilijar ;>
devojke.603maksa,
-> #602, darone>> Maksa preferira džepni bilijar ;>
Darone, totalno kapiram tvoju frustraciju kad' se
pomene bilijar. :)
devojke.604fancy,
-> #573, vecaŮŢ>>> čenskog je roda, i obrti su krajnje logični..;))
ŮŢ> Nadam se da će ti tvoje moderatorke ovo oprostiti ;)
Nema šta iko da mi oprašta, moj je stav iskren, i javan
i kao takav deo moje ličnosti.
Uostalom, zato me i
vole.
ŮŢ>>> Znaš li možda neku koja NIJE TAKVA..? (I'd like to meet her..;)
ŮŢ> Poznajem.
Svaki dan naučim nešto novo..;)
devojke.605fancy,
-> #599, pkacaŮŢ> Tiče nas se naravno, zato se i oglašavam :)
Dobrodošla.
ŮŢ> Što se mene tiče, nemam baš ništa protiv otvaranja takve konferencije
ŮŢ> samo mi se čini, možda i nisam u pravu, da će se svesti na hvalisanje
ŮŢ> ko koliko i šta može :) A to baš i nije neki uspeh.
Da li se na to svode tvoji razgovori o sexu i inače..?
Hoću reći... kako možeš da znaš "da će se svesti na hvalisanje..." ??
Da li je to tvoje mišljenje o prijateljima i prijateljicama odavde, ili
samo naslućuješ imajući u vidu "minuli rad" Sezama..?
devojke.606fancy,
-> #591, zloboleonŮŢ> ňňň A posle derbija, zna se...
ŮŢ> ňňň MENJAMO DRESOVE..;))))
ŮŢ> Nemojte da zamenite i ono u dresovima (?) ;))).
Misliš, igrače..? O;)
Pa dobro, da li si ti čuo za "prelazni period" i "transfer listu"..?
:))
.\/.
[Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]
devojke.607fancy,
-> #597, indexŮŢ> smetaju, ali u potpunosti razumem da devojke (kojih zaista ima
ŮŢ> malo na Sezamu) tako nešto smatraju za uvredu i poniženje. Naravno,
ŮŢ> postavlja se i pitanje diskriminacije među polovima (zašto bi
ŮŢ> postojala samo ženska tema?).
Pa sad, ne znam koliko su devojke "ponižene i uvređene", a koliko
"iznenAdjene i uvrEdjene" ;) ali je činjenica da smo svi sada na
zajedničkom poslu :), i da je red da jedni drugima pružimo podršku
bez obzira u kojoj se temi to odigravalo.
*
Devojčice, mi stvaramo istoriju, i volimo vas što nas trpite.
.\/.
[Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]