devojke.608fancy,
-> #598, indexŮŢ> P.P.S. Ako komoderatorka kaže da ga obrišem, obrisaću.
Komoderator kaže da je OK.
A i kopredsednica će se verovatno složiti..:)
.\/.
[Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]
devojke.609fancy,
-> #593, ljubishaŮŢ> " Film" je bio snimljen 70-tih godina tako da bi bilo jako intere-
ŮŢ> santno gledati Tracy u njemu. :)) Eh, da počnu i takve da puštaju
Eh... ali kad naše devojčice podivljaju, ima da bude veselo i
u sex conf..:)
.\/.
[Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]
devojke.610zkehler,
-> #575, cnenadŔ Nego, šta tera žene (a i muškarce) da se zaposle u takvoj
Ŕ agenciji ?
Pare; ako i ima ostalog, ne smeju sebi da priznaju.
ZK
devojke.611dragisha,
-> #451, fancy-> ŮŢ> Sjajna stvar, ako mene pitaš:). Ne vidim zašto bi 'sex' preko
-> telefona ŮŢ> (osim zbog glasova:) bio 'vjerodostoniji' od 'modem sexa'.
->
-> Glas, Gigo, glas..:)
-> Ipak ne možeš znati ko je sa "druge strane" dok su između vas
-> tastature..;)
-> Ali...
Ma to stoji, ali zar je neko lud da od prve krene sa hot chatom? Kad se
to meni desilo, odlično sam znao koga imam s druge strane, poznavao sam
dotičnu (tj. nedotičnu:) toliko da sam bio zapanjen razvojem događaja.
--
[Be vewwy, vewwy quiet! I'm hunting tagwines.]
devojke.612dragisha,
-> #449, jovca.car-> /* 'složnim' korisnicima i pomisli koliko je downloadera na Sezamu koji
-> i ne /* znaju za conf naredbu, a koji plaćaju kao i neko ko samo
-> izvoljeva, čas
-> E vidiš, načuće (ili pročitati u biltenu) ti downloaderi o nekakvoj
-> konferenciji SEX u kojoj ima puuuno lepih (i ne toliko lepih;) stvari, i
-> potrudiće se odmah da nauče naredbu conf. :) Sad imaju uputstvo, zar ne?
Ako bude biltena za tu conf, tj ako bude i conf. Ja govorim o vremenu
sadašnjem, a čak i ta conf ne bi mnogo promijenila odnos downloadera prema
konferencijama i njihove želje, tj. stvari o kojima bi Uprava trebalo da
vodi računa.
--
[A wise man once said... I don't know.]
devojke.613dragisha,
-> #450, fancy-> ŮŢ> Fali ilustracija.... Više ne fali!:)
->
-> Pa odakle samo izvlačiš tol'ke gifove..:) ?
Male tajne velikih majstora porno kuhinje. :) Imam tu ekipu, pa se to
snima, skanira..:) Još nemam zvučnu karticu, pa će glasovi da izostanu do
daljnjeg :).
-> Ave majstore, samo nastavi...
Rado, koliko mi dozvoli bandwidth.
Evo i jedna izuzetno erotična sličica, promijenio sam ime da se Vlasi
ne dosjete iz prve:).
--
[Show Girl : she's more show than girl.]
eroticno.jpgdevojke.614dragisha,
-> #474, markom-> █*█ Šta onda da izbacimo? Brak? Pivo? Ljubav?
->
-> Brak & Sex -- teško ide zajedno.
-> Ljubav & Sex -- još teže ;)
Ajde! Pričaj nam malo o braku..:)
--
[St. Louis Music: Someone to Stay With]
devojke.615dragisha,
-> #456, index-> [] Ne može, ima više od 15 tema!:))
->
-> Uh, onda nam trebaju dve ALT konferencije ;).
Hoćeš ozbiljno?:) Treba nam jedna konferencija i odriješene ruke
supervisorima. Sa jednom temom za početak, lako je to dodati.
-> [] zatim oralno-analni jerbo je ova druga komponenta načisto
-> [] anatemisana i mora u svakom slučaju da se drži postrance:), da
-> [] ne govorimo o fistingu i footingu:). Daklem, ne valja ništa!:)
->
-> Smeta ti da to bude pod 'sex.perverzije'?
Šta je perverzija? Nekome je sama pomisao na NoRMaLan sex perverzija, a
da ne govorimo o varijacijama na temu:). Drugima je perverzna sama pomisao
da o sexu pričaju/pišu, trećima je perverzno nešto treće itt. Vjerujem da
čak i za liberalnije (no connection with SLS:) među nama postoje stvari od
kojih se okreće stomak, i to bez nekog racionalnog objašnjenja, samo tako.
--
[Black holes are outa sight!]
devojke.616dikla,
-> #527, princess> krecemo sa "ubedjivanjem" od petka..ovo je tek bio uvod O;>
Sta je predvidjeno za prvu tacku ?
devojke.617markom,
-> #497, zkehler█*█ Vidim da širiš dobre vibacije, ali jesi li siguran da znaš šta je haiku?
Ne znam baš najbolje, ali mi se čini da je to neka japanska poezija, ili nešto
slično ...
devojke.618markom,
-> #503, mavava█*█ I ja. Ovih dana se u ovoj konferenciji prica o sex conf.
█*█ na razne teme, ali nisam video nijednu poruku koja je bila
Bila je reč o konferenciji KOMUNIKACIJE, tema hackers ...
devojke.619markom,
-> #530, fancy█*█ NoRMaLno..;)
A to je tebi fan u glavi? Samo bi sa leđa, tz, tz, tz (c) by sledž :)
devojke.620markom,
-> #531, fancy█*█ A ispred skupštine..? O:)
Neefikasno, ali bi zato okupljanje ispred BIGZ-a možda dalo bolje rezultate :)
devojke.621markom,
-> #491, stefan█*█ Ti to pokušavaš nečim da se pohvališ? ;)
Jok, ja, ali mi se čini da je tebi ova tematika malo strana ;);)
devojke.622markom,
-> #542, bulaja█*█ Jel, a šta da se radi sa potencijalnim us*anim posledicama (onim
█*█ što puze po podu i se*u :)?
Eliminiši dok još puze ;)
devojke.623markom,
-> #523, veca█*█ A po čemu se razlikuju od neNoRMaLnih? :)
Zato što su kvrgavi, šareni, sa nacrtanim deda mrazom i slično ;)
devojke.624markom,
-> #525, veca█*█ sadržaja. Dali smo podršku, ok. i to je trebalo, ali sada treba
█*█ krenuti u drugom pravcu i kao što rekoh biti ubedljiviji.
Tako je. Svi na razgovor sa Dejanom u petak ;);)
devojke.625markom,
-> #529, fancy█*█ Štangle, pajseri, noževi..? :))
I NoRMaLan pristup ;)
devojke.626markom,
Dejan izgleda ovo ni ne čita :(
devojke.627markom,
-> #543, ndjokic█*█ Treba mi jedna informacija.Da li neko ima iskustva sa agencijama
█*█ za "poslovnu"pratnju?Naime,dolaze mi neki poslovni partneri iz
ma w veca :)
devojke.628dcolak,
-> #577, cnenad│ ŁŁŁ Ovog petka je u glavnoj ulozi bila neka plavuša (inače poznata
│
│ ŁŁŁ Ovog petka je u glavnoj ulozi bila neka plavuša (inače poznata
│
│ Tracy ?
Ne pratim titlove, a zvuk je isključen :) Mnogo je lepše gledati nju
i slušati ministry :)
Sledge DAMMIR!
devojke.629dcolak,
-> #581, index│ [] Kao znak raspoznavanja poneti - momci kondome, devojke ABF :)
│ @@@@@@@
│
│ Nove ili korišćene? ;>
Da li ste videli kako izgleda korišćeni ABF? :> Kada se omekša tek
toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se uvatilo
za proletera :)
Sledge DAMMIR!
devojke.630dcolak,
-> #575, cnenad│ Pa to ćeš morati da vidiš sa njima.
│
│ Nego, šta tera žene (a i muškarce) da se zaposle u takvoj agenciji ?
Gladne Sexa, sjaja, mehurića šampanjca ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.631mdave,
-> #612, dragisha■> Ako bude biltena za tu conf, tj ako bude i conf.
A zamisli tek umetak u "Racunarima". :)
[...sta sad ?...]
devojke.632mdave,
-> #596, stefan■> pa sam se tada malo sredio ;) Ne moram valjda opet? ;)
Ma jok, samo se malko plakni. :))
[ko na sezamu sexa nece, od nedostatka istog izgubice svoj zivot]
devojke.633mdave,
-> #599, pkaca■> Tice nas se naravno, zato se i oglasavam :)
Xe, xe, rekoh li ti ja FaNCy da ce sve da dodju samo treba
napisati "samo najlepse posecuju sex conf.". ;)
[Tako treba!]
devojke.634markom,
-> #582, mavava█*█ Taman posla! Ne pada mi na pamet! Mada...ako bi
█*█ se pojavila firma koja pravi ikljucivo male brojeve...
------------
Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehničar ? :):)
devojke.635mikis,
-> #569, zkehler+> Mislim da rime ne spadaju u haiku, ali nisam siguran.
Ma znam da ne spadaju, ali nema veze, važno da sexa ima ;))
devojke.636mikis,
-> #581, index+> [] Kao znak raspoznavanja poneti - momci kondome, devojke ABF :)
+> @@@@@@@
+>
+> Nove ili korišćene? ;>
U cilju uspostavljanja što prisnijeg kontakta, preporučujem nove ;))
p.s. Kad već spomenuh ABF, setih se priče jednog tipa. Kao, radi on
neke stvari sa jednom gospođicom, uzeli ABF da ne bi bilo belaja, kad,
oćeš, u sred radnje film pukne :)))) POsle su mu ljudi sat vremena
objašnjavali zašto ABF ne može da pukne :)
devojke.637mikis,
Priča za danas: Germany. Preuzeto sa Hobbiton BBSa.
[ ovo treba da ide znate-već-gde ]
germany.zipdevojke.638domana,
-> #513, mirche~~~ Dosad su stizali GIF-ovi. Vidim da ce sad da krene zatrpavanje
~~~ WAV-ovima. ;)
Nece wav, nego .smp :)))
Znaci, menjate mu ime i ucitavate ga u tracker...
Pyc
skinibre.ovodevojke.639domana,
-> #544, dcolak~~~ I sa njima mozes da ugusis coveka :) Cuo sam da su se pojavili u BG-u
~~~ oni sa razlicitim aromama, bar ih reklamiraju na B92. So, okreni B92
~~~ i raspitaj se za tu reklamu :)
Sta ce kurtonu aroma?? ;)
Pyc
devojke.640armitage,
-> #565, mikis> Mislim da nije to u pitanju. žini mi se da uprava hoće da drži nivo
> Sezama na 'visokom' (akademskom ;)) nivou, a uvođenje konferencije u
> kojoj bi bile svakojake 'bljuvotine' tome ne bi išlo u prilog... :(((
Vidiš, upravo tu leži problem. Sa jedne strane, imamo conf.vicevi koja je
tu već ihahaj (i koja priznaćeš nije na visokom nivou ;), ali se oko
uvođenja conf.sex pravi problem.
Biće da su neke druge stvari u pitanju ...
A da, zašto se sex gotovo uvek pojavljuje u kombinaciji sa "bljuvotinama"
htio bih da znam ...
-*- Armitage -*-
devojke.641dcolak,
-> #598, index│ P.S. Vi ostali, _nemojte_ da skidate jer nije za malu decu.
│ P.P.S. Ako komoderatorka kaže da ga obrišem, obrisaću.
Šta je na slici? :) (riba.zip)
Sledge DAMMIR!
devojke.642mavava,
-> #634, markom>> Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehnicar ? :):)
Ma jok! To vise ne pali! Sad se samo trazi jak i glup tj.
fizikalac. Ja u tim situacijama kazem : "A kako bi bilo da
da odemo negde na veceru ?"
A u restoranu muzika sviri...Al' sviraju...U.M.U.D.A. sviraju!
Pa dobro, ljudi imaju sluha i alat!
cika Nesha
devojke.643mavava,
-> #592, zloboleon>> Ma ima ih, skoro, i u svakoj trafici.
Masala! Masala! Blago tebi...kad ne pravis pitanje za broj...
a ja kad sam bio mali davali mi igracke umesto da se igram sa...
Roditelji! Nikakve igracke!
cika Nesha
devojke.645mavava,
-> #599, pkaca>> cini, mozda i nisam u pravu, da ce se svesti na hvalisanje
>> ko koliko i sta moze :) A to bas i nije neki uspeh.
Nece! Naprotiv! Cika Nesha im daje primer samokriticnosti.
Ako se neko samo hvalise, nece dugo, brzo se to provali.
cika Nesha
devojke.646mavava,
-> #610, zkehler>> Pare; ako i ima ostalog, ne smeju sebi da priznaju.
A, Romantika? ono...mesecina..paucina....
devojke.647dcolak,
-> #636, mikis│ p.s. Kad već spomenuh ABF, setih se priče jednog tipa. Kao, radi on
│ neke stvari sa jednom gospođicom, uzeli ABF da ne bi bilo belaja, kad,
│ oćeš, u sred radnje film pukne :)))) POsle su mu ljudi sat vremena
│ objašnjavali zašto ABF ne može da pukne :)
Zašto ne može da pukne? Ozbiljno :)
Sledge DAMMIR!
devojke.648dcolak,
-> #639, domana│ Sta ce kurtonu aroma?? ;)
Kad porasterš, samo će ti se kasti :)
Sledge DAMMIR!
devojke.649.bale.,
-> #639, domana> Sta ce kurtonu aroma?? ;)
Nemoj biti neukusan ;-)
devojke.650m.hristodulo,
-> #573, veca>> Nadam se da ce ti tvoje moderatorke ovo oprostiti
"Fancy i njegove moderatorke", kakav divan
naziv za "akcioni" film, :-)
--
.\/. <-- Sta li mu je ovo do djavola? ;-)
devojke.651darone,
-> #603, maksa>> >> Maksa preferira džepni bilijar ;>
>>
>> Darone, totalno kapiram tvoju frustraciju kad' se
>> pomene bilijar. :)
Ja frustriran? JAAAAAAAA? NEMOJ BRE TI TU DA VRŠIŠ INSINUACIONE RADNJE NA MOJ
RAžUN I LAčEŠ LJUDE ;)
devojke.652darone,
-> #596, stefan>> Ma zato i pitam ;) Misliš li da bih morao, znaš 14. mi je bio rođendan
>> pa sam se tada malo sredio ;) Ne moram valjda opet? ;)
Januara? Pa znaš kako je, čak se i pele Strašni okupao za prvi dan proleća,
mogao bi i ti za prvi dan leta... Do tada, samo da znaš, klub se premestio u
Grocku, ma lako ćeš nas naći...
devojke.653jovca.car,
-> #558, ndjokic/* To me i zanima,da li agencije rade na taj nacin.Nego,znas
/* kako je,gde je racun tu je i garancija.:)
Try before you buy :)
devojke.654fancy,
-> #616, diklaŮŢ> Sta je predvidjeno za prvu tacku ?
Dođi i vidi.
.\/.
[Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]
devojke.655fancy,
-> #629, dcolakŮŢ> Da li ste videli kako izgleda korišćeni ABF? :> Kada se omekša tek
ŮŢ> toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se uvatilo
ŮŢ> za proletera :)
žolak, ti definitivno poseduješ taj direktan pristup problematici.
.\/.
[Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]
devojke.656astojkovic,
-> #629, dcolakrep 9.629
> Da li ste videli kako izgleda korišćeni ABF? :> Kada se
omekša tek
> toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se
uvatilo
> za proletera :)
1.žitaj uputstvo: 15 minuta! (taman da daš malo gasa ;)
2.Koristi gumu, duže ćeš živeti, a, bogami, i... ;)
sale
p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci
"bistro"?
Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi...
p.p.s.Da li je ikome, stvarno, pukao kondom?
O ovom stalno slušam, a nikada mi se nije desilo. :)
devojke.657zloboleon,
-> #525, vecaňňň konferenciju će sigurno otvoriti. Može stići i hiljdu poruka
ňňň tipa: "hoćemo konferenciju", ali one, niti su ubedljive, niti
ňňň su pokazatelj da je stvarno treba otvoriti, ukoliko nema
ňňň pravog sadržaja. Dali smo podršku, ok. i to je trebalo, ali
ňňň sada treba
OK, jel da počnem se slanjem GIFova ?!?! ;))
devojke.658zloboleon,
Nešto sam se mislio da bi mogli npr. da uvedu jedan 'SEX APPLEY', čisto da se
konferenciji 'SEX' ne priključuje baš svaTko. Ali ipak vidim da to ne bi bilo
dobro jer bi uprava verovatno proveravala i godine starosti korisnika :(.
NEVER MIND.
p.s. Ne preostaje mi ništa drugo nego da sa FORM promenim god. rođenja ;).
devojke.659zloboleon,
-> #563, mikisňňň ABNoRMaLne stvari !!!
Imah sličicu aBNoRMaLNe sa AbnOrmAlnIm, 'LARGE.GIF', ali je izbrisah :(((.
devojke.660zloboleon,
-> #577, cnenadňňň ŁŁŁ Ovog petka je u glavnoj ulozi bila neka plavuša (inače
ňňň poznata
ňňň
ňňň Tracy ?
Ma jok. SANDY ;).
devojke.661zloboleon,
-> #584, mdaveňňň Ma moze i neka srednja skola. :)
'Tesla' npr. ;)) ??
devojke.662zloboleon,
-> #538, mdaveňňň Ma ne, mislio je PRE upotrebe. :)
Nije valjda da ih 'nosi' i pre upotrebe ?!? :)).
---
-=> DOK JE SMISLIO NA MOM JE VISIO <=-
devojke.663asterix,
-> #617, markom> █*█ Vidim da širiš dobre vibacije, ali jesi li siguran da znaš šta je
> haiku?
>
> Ne znam baš najbolje, ali mi se čini da je to neka japanska poezija, ili
> nešto slično ...
Da odgonetnemo... Zagolicalo me je pa sam pogledao:
Haiku je kratka japanska pesma koja se sastoji od 17 slogova podeljenih
u 3 reda po 5,7,5 slogova. žeste teme su priroda i godišnja doba.
[ SCL member ]
devojke.664asterix,
-> #629, dcolak> toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se uvatilo
> za proletera :)
To zavisi dokle gurneš ABF pre toga ;). Hint: Bokerica.
[You gotta fight for your right... It's a paaaaarty! Sex Conference League -
SCL]
devojke.665asterix,
-> #634, markom> █*█ Taman posla! Ne pada mi na pamet! Mada...ako bi
> █*█ se pojavila firma koja pravi ikljucivo male brojeve...
> ------------
>
> Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehničar ? :):)
Izgleda da je ta apoteka bila 'inženjerska' ->
Mali, ali tehničar ... ? Nah Veliki, ali inženjer ;))
devojke.666veca,
-> #604, fancy>> Uostalom, zato me i
>> vole.
Lepo je živeti u takvom ubeđenju :)
devojke.667veca,
-> #623, markom>> Zato što su kvrgavi, šareni, sa nacrtanim deda mrazom i slično ;)
Miki Mausom... ;) ma pomislila sam da je to u pitanju, nego je
poruka bila toliko dramatična, rekoh ko zna šta je :)
He, ovo me podseti na jednu situaciju kada je jedna naša
drugarica tražila od dečka da probaju sa kondomom (do tada nikad
nije) i kupi ti on tako neki kvrgav, stavi ga i kad je videla
kako izgleda, toliko je počela da se smeje, da je jelte, 'jao
pao' :)))
Ima mnogo anegdota na ovu foru, ali o tom potom :)
devojke.668veca,
-> #582, mavava>> Ja mislim da bi mi vise odgovaralo da radim kao
>> sminker eventualno garderober, ili sl.
žika Nešo, tu sam majstor ;)
devojke.669veca,
-> #634, markom>> Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehničar ? :):)
Bolje je veliki, ali inžinjer ;))
devojke.670veca,
-> #589, gremlin>> proceni. Najbolje je da se obratiš veci, ona je čovek u branši
>> (mislim agencijskoj) :)
Uh, nadala sam se da me nećete prozivati :)
Elem, moja agencija se ne bavi poslovnom pratnjom, ali mogu da
pomognem :) Koga interesuje neka mi se obrati na mail, a ja ću
pozvati čoveka koji drži takvu agenciju i biće sve ok. :) Kod
mene možete ono neobavezno, druženje, brak, pa šta ispadne :)
devojke.671veca,
-> #575, cnenad>> Nego, šta tera žene (a i muškarce) da se zaposle u takvoj agenciji
>> ?
Razni motivi, ali je primarna zarada. U poslednje vreme je sve
više muškaraca koji se raspituju oko zapošljavanja (kao žigolo) i
kod njih je primaran novac, međutim, ima ih koji traže da to rade
besplatno, pretpostavljam, nadajući se da će doživeti nešto novo.
E da, od onih koji bi hteli da rade kao žigolo, veliki procenat
su izbeglice. Što se tiče dama-izbeglica, one, uglavnom, ne traže
posao u toj branši. Ovo je naravno, moj utisak, ipak, ne bih
želela da generalizujem stvari.
Međutim, od zapošljavanja i motiva, zanimljiviji su motivi
korisnika usluga :) Tu tek može svašta da se vidi i čuje :) Kad
sam jednom ispričala slučaj koji me je malo začudio (naime, tip
je tražio devojku bez noge) prisutne dame (iz agencije koja
'prodaje' sex) su počele da se smeju. Kažu, jao pa taj zivka sve
agencije, i onda mi jedna ispriča kako je bila kod njega, i kako
nije hteo da 'vode ljubav' nego je samo tražio da skakuće na
jednoj nozi :)
Ima mnogo slučajeva... :)
devojke.672veca,
-> #646, mavava>> A, Romantika? ono...mesecina..paucina....
To imaš u agencijama koje posreduju, a ne u onim koje
zapošljavaju/iznajmljuju žene/muškarce.
devojke.673veca,
-> #640, armitage>> A da, zašto se sex gotovo uvek pojavljuje u kombinaciji sa
>> "bljuvotinama" htio bih da znam ...
Već odogovorih, zato što je primitivizam velik i zato što mnogi
nemaju mere. Uostalom, pogledaj poruke, svi traže nešto
abnormalno ;)
devojke.674veca,
-> #596, stefan>> Ma zato i pitam ;) Misliš li da bih morao, znaš 14. mi je bio
>> rođendan pa sam se tada malo sredio ;) Ne moram valjda opet? ;)
Ma napravi taj presedan :) okupaj se i ako si čist ;)
devojke.675veca,
-> #605, fancy>> Hoću reći... kako možeš da znaš "da će se svesti na hvalisanje..."
>> ??
Nit' je ćorava, nit' je glupa :) Vidi brate šta pričate :)
devojke.676veca,
-> #645, mavava>> Ako se neko samo hvalise, nece dugo, brzo se to provali.
Provaljeno! ;)
devojke.677veca,
-> #622, markom>> █*█ Jel, a šta da se radi sa potencijalnim us*anim posledicama
>> (onim █*█ što puze po podu i se*u :)?
>> Eliminiši dok još puze ;)
Jel ovim hoćete da pokažete kako ste duhoviti ili kakve ste
muškarčine? Pih!
devojke.678mikis,
-> #599, pkaca+> %%%> ** VAS SE OVO NE TICE..?
+>
+> Tiče nas se naravno, zato se i oglašavam :)
Kaća, care!! :))
devojke.679mikis,
-> #609, fancy+> Eh... ali kad naše devojčice podivljaju, ima da bude veselo i u sex conf..:)
Oćete da vidite kako to izgleda na jednom malom beogradskom BBSu?
Reći ću samo da se konferencija zove čenski kutak. Evo samo par citata:
">> Konopac? To ne kapiram, ovo drugo mi je jasno. Objasni konopac
Uzmes konopac, zapravo GAJTAN (naravno od neznog materijala) sto
deblji, provuces ga izmedju nogu, pa onda lagano povlacis napred
nazad. Nisi nikad to probala? Dobro, ne mora da bude konopac.
Marama, bilo kakva tkanina. Ako te to ne zadovoljava, vezi cvor :)!"
"Gajtan od lustera! Stvarno funkcionise. Odlicno funkcionise, shvatila
sam tehniku. Samo sad me pecka, da nije to ipak pregrubo za te stvari?"
">>Kako ti je to uspelo? Jeste li koristile neka pomagala? Nisam
Pa prosto, proradila je jezikom, zatim prosirila je otvor rukom, a
onda je usla jezikom SKROZ - bez pomagala. Kasnije smo koristile i
RAZNA pomagala. Jesi li cula za dupli-muski?
Nisam uopste propustila (ako na isto mislimo) - samo sam ja to
uradila s devojkom a ti s deckom. Ali to je ista stvar, zar ne?"
"Jao SVASTA! Htela je da probamo cak i sa 'protezom' one muske stvari,
ali ja sam se uplasila da cu izgubiti nevnost, a to ipak zelim da bude s
deckom. Doduse ja sam njoj usadila s tim. Sramota o cemu pricam ..."
"Cao devojke! Nisam se javljala nekoliko dana jer sam bila opasno
zauzeta. Imam novu devojku :). Zove se Ljiljana i dve godine je mladja
od mene i - slatka kao secer. Zabavljamo se nedelju dana, i veceras smo
imale LUDO VECE. Nezna muzika, prijatno pice i ... Sto je najlepse,
ili najgore, plasim se da smo bacile naseg SYSOP-a u nesvest. Sve je
pocelo, dok smo sedele za terminalom i chatovale... Onda se ona bacila
na posao i ... morala sam da pritisnem Alt-H (prekid veze). Posle je
bilo burno - nikad burnije. Ipak je lepo to ponovo raditi s devojkom
posle godinu i po dana pauze. Mislila sam da mozda vise nikad necu
imati tu vrstu iskustva, ali eto, dosla je ONA PRAVA."
itd, itd... Pitam se da li ćemo dočekati da ovako nešto vidimo i na
Sezamu...
[ ovo je trebalo da ide znate-već-gde ]
devojke.680cnenad,
-> #657, zloboleonŁŁŁ OK, jel da počnem se slanjem GIFova ?!?! ;))
Nemoj, ružni su ! Jedino ako si u međuvremenu nabavio nove, a to tati nisi
prijavio ;))) !
devojke.681cnenad,
-> #660, zloboleonŁŁŁ Ma jok. SANDY ;).
A ti meni posle kluba, 'ajde'mo na SEZAM, a ovamo krišom gledaš PALMU' ?
...cccccc ;)))
devojke.682mirche,
-> #650, m.hristodulo> "Fancy i njegove moderatorke", kakav divan
> naziv za "akcioni" film, :-)
Odgovara. Apsolutno podržavam. :)
devojke.683mirche,
-> #655, fancy> žolak, ti definitivno poseduješ taj direktan pristup
> problematici.
Da, ovi neposredni s**base romantiku.
devojke.684mirche,
-> #656, astojkovic> p.p.s.Da li je ikome, stvarno, pukao kondom?
> O ovom stalno slušam, a nikada mi se nije desilo. :)
Ja ne znam da nekome nije. Bar u početku. Taman sam mislio da sam mnogo
strašan dasa kada mi malo, malo pa pukne poneki kondom. Kad ono, kasnije
zaključih da sam ih pogrešno montirao. Posle toga nijedan. ;(
devojke.685astojkovic,
-> #684, mirche>> zaključih da sam ih pogrešno montirao. Posle toga nijedan. ;(
:))))
Kako, bre, pogrešno?
devojke.686astojkovic,
Nedavno pročitah intervju sa Holi Džonsonom apropos
autobiografije koju ovaj napisa kada saznade da je HIV +.
Kontraverzan podatak. Crni i beli penisi su različitog
ukusa!
žene vi ste na potezu ;)
devojke.687jovca.car,
-> #612, dragisha/* Ako bude biltena za tu conf, tj ako bude i conf. Ja govorim o vremenu
Ma dobro to. Samo sam Upravi predočavao još jednu pozitivnu stranu confa
SEX. :)
Btw, šta je sa dolcetima? Poslao si dolcet3A, B i F. Gde je ostatak abecede?
devojke.688jovca.car,
-> #541, mdave/* zapoceli "vruce" razgovore verovatno bi se nasao neko ko bi
/* time bio uvredjen. ;> Zato bolje prvo konferencija, pa naredba
Tako i treba. Onda će se uvređeni žaliti Upravi zbog "tamo nekih razgovora i
gifova", pa će ista morati (htela, ne htela) da otvori SEX. ;))
Sa druge strane, moguće je da će Uprava hteti da pokaže ko je gazda. Tada će
pasti masovno brisanje poruka i gifova iz ove teme. Možda padne i nekoliko
disusera, čisto za nauk ostalima. :(
devojke.689fancy,
-> #650, m.hristoduloŮŢ> " Fancy i njegove moderatorke", kakav divan
ŮŢ> naziv za "akcioni" film, :-)
Misliš... "Danski partizanski"..:)
.\/.
[Sutra je Petak]
devojke.690fancy,
-> #606, fancyŮŢ> Pa dobro, da li si ti čuo za "prelazni period" i "transfer listu"..?
glb, mislio sam na PRELAZNI ROK..:)))
(ono, znate, transfer liste, skandali, itd..:)
.\/.
[Sutra je Petak]
devojke.691dikla,
Madonna Caccione,
1-8, format .jpg,, Prerelease Ver.
madonna.arjdevojke.692fancy,
-> #666, vecaŮŢ> Lepo je živeti u takvom ubeđenju :)
žuj, prvih 30 godina nisam imao primedbi..:)
.\/.
[Sutra je Petak]
devojke.693fancy,
-> #679, mikisŮŢ> Oćete da vidite kako to izgleda na jednom malom beogradskom BBSu?
ŮŢ> Reći ću samo da se konferencija zove čenski kutak. Evo samo par citata:
Da, to je to.
Devojčice su u tri poteza rekle sve bitno.
Aferim.
.\/.
[Sutra je Petak]
devojke.694nemanja.,
-> #275, dikla#> Onaj tip sto je tuco babu od 80 godina? Bljak!
#> :)
#
# Zivu ?
Zivu. :)
devojke.695zkehler,
-> #617, markomŔ █*█ Vidim da širiš dobre vibacije, ali jesi li siguran da znaš
Ŕ šta je haiku?
Ŕ
Ŕ Ne znam baš najbolje, ali mi se čini da je to neka japanska
Ŕ poezija, ili nešto slično ...
Jeste.
ZK
devojke.696zkehler,
-> #629, dcolakŔ Da li ste videli kako izgleda korišćeni ABF? :> Kada se omekša
Ŕ tek toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se
Ŕ uvatilo za proletera :)
Da se nađe dobrovoljac, pa da se snimi i napravi GIF od ovog događaja :)
ZK
devojke.697mdave,
-> #679, mikis■> "Gajtan od lustera! Stvarno funkcionise. Odlicno funkcionise,
■> shvatila sam tehniku. Samo sad me pecka, da nije to ipak pregrubo
■> za te stvari?"
Cekaj, zar ovo nije trebalo da ide u PC.HARD ? Ili
EXTRA:instalacije ? :)
[dotakli ste dno zivota kad ste upoznali mene skota]
devojke.698mdave,
-> #658, zloboleon■> Nesto sam se mislio da bi mogli npr. da uvedu jedan 'SEX APPLEY',
Mislis, "SEX SA JABUKAMA" ? :))
[Sex & Religion ? - The Audience Is Listening]
devojke.699mdave,
A sad jedna pretnja :
Ukoliko se u roku od dva dana ne otvori SEX konferencija,
nastupice kataklizma, odnosno ispricacu na sezamu onaj vic
kako je Tudjman dosao na ETF (ko zna znanje- znace o cemu je
rec). Pa vi vidite sta cete ! :)
PS. ..- a jeste li ga polivali vrelim uljem ?
- jesmo!
- i nije progovorio ?
- nije!
- a jeste li mu zabijali klince pod nokte ?
- jesmo!
- i nije progovorio ?
- nije!
- ex, onda nek mi Bog oprosti sto moram da primenim i
poslednje, najokrutnije sredstvo....ispricajte mu onaj
mdave-ov vic.
devojke.700robert,
-> #693, fancy>> Da, to je to.
>> Devojčice su u tri poteza rekle sve bitno.
>> Aferim.
E, više onakvih poruka i -možda- dobijamo konf SEX!!! Mislim, ipak
bi trebali da vodimo neku diskusiju ovde a ne samo: 'Oćemo konf, 'oćemo
konf...'
Daj da diskutujemo o nečemu. Sigurno ima o čemu da se piše pa sad
je proleće, cveta cveće, raste trava... ;))) pravo vreme za bludne
teme, BRE!
___\/_____\/____
[Se/\ na E/\...]
devojke.701robert,
-> #685, astojkovic>> Kako, bre, pogrešno?
Pa verovatno mu nije istisnuo vazduh iz onog ku*ca na vrhu ;). Mora
lepo da se u'vati između palca i kažiprsta pa da se navlači na *tvrdi*
(erektovani?) penis!
________________
[Dobar dan, dobar dan...svaki dan je dobar dan, kad se budim najeban]
devojke.702robert,
-> #686, astojkovic>> žene vi ste na potezu ;)
Pa K.D. Lang ne krije da je lezbejka...
devojke.703princess,
-> #700, roberte ne moze....sve se ovo oduzio i izaslo iz prvobitne koncepcije!
trebalo je malo da ispitamo javno misljenješ# i onda da se otvori conf koja bi
se podelila u dva dela..jedan moj jedan fancijev.....
njeg1Šąuzov za muske shoviniste..moj malo "finiji"
zaista imamo puno interesantnih prica (produkti imaginacije, iskustva itd)
ja sam htela nesto da napisem o fiziologiji orgaz, da se zapocne diskusija o
kontracepciji ....
naravno ne moze sve to u temu devojke!!!
pocinjemo od subote......svi sutra u klub! oko 20 h.
princess
PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti
tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :)
devojke.704dcolak,
-> #683, mirche│ Da, ovi neposredni s**base romantiku.
Jeste, ali znaš li kako devojčice gledaju na romantike? BLJAAAK,
šta mi se tu pEEEnziš! Ili, još češće, MA bečI BRE! :)
Sledge DAMMIR!
devojke.705dcolak,
-> #656, astojkovic│ p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci
│ "bistro"?
│ Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi...
│ p.p.s.Da li je ikome, stvarno, pukao kondom?
│ O ovom stalno slušam, a nikada mi se nije desilo. :)
Što se tiče 15 minuta, well, ko će gledati na sat, još ako nije
postavljen na pravo mesto.. Eh, ali da pređemo na pozdrav..
J*bači "bez kraja" :>
Sledge DAMMIR!
devojke.706dcolak,
-> #685, astojkovic│>> zaključih da sam ih pogrešno montirao. Posle toga nijedan. ;(
│ :))))
│ Kako, bre, pogrešno?
I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja?
Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili prvo na
prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete, kao neku kapu?
Kako se rešiti onog vazduha kojim se napuni devojčica, a kad
se koristi kondom? Hmmhm, MRZIM kondome, ali šta se može kad
se mora :(
Sledge DAMMIR!
devojke.707dcolak,
-> #677, veca│ Jel ovim hoćete da pokažete kako ste duhoviti ili kakve ste
│ muškarčine? Pih!
Pih!
Od tebe još ne čusmo ni reči? Pih! ;)
Reci i ti nešto, udari kontru, a ne samo ćutite i "ocenjujete" :))
Sledge DAMMIR!
devojke.708dcolak,
-> #669, veca│>> Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehničar ? :):)
│
│ Bolje je veliki, ali inžinjer ;))
Velik u širinu ili u dužinu?
Sledge DAMMIR!