FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.608 fancy, -> #598, index
ŮŢ> P.P.S. Ako komoderatorka kaže da ga obrišem, obrisaću. Komoderator kaže da je OK. A i kopredsednica će se verovatno složiti..:) .\/. [Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]
devojke.609 fancy, -> #593, ljubisha
ŮŢ> " Film" je bio snimljen 70-tih godina tako da bi bilo jako intere- ŮŢ> santno gledati Tracy u njemu. :)) Eh, da počnu i takve da puštaju Eh... ali kad naše devojčice podivljaju, ima da bude veselo i u sex conf..:) .\/. [Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]
devojke.610 zkehler, -> #575, cnenad
Ŕ Nego, šta tera žene (a i muškarce) da se zaposle u takvoj Ŕ agenciji ? Pare; ako i ima ostalog, ne smeju sebi da priznaju. ZK
devojke.611 dragisha, -> #451, fancy
-> ŮŢ> Sjajna stvar, ako mene pitaš:). Ne vidim zašto bi 'sex' preko -> telefona ŮŢ> (osim zbog glasova:) bio 'vjerodostoniji' od 'modem sexa'. -> -> Glas, Gigo, glas..:) -> Ipak ne možeš znati ko je sa "druge strane" dok su između vas -> tastature..;) -> Ali... Ma to stoji, ali zar je neko lud da od prve krene sa hot chatom? Kad se to meni desilo, odlično sam znao koga imam s druge strane, poznavao sam dotičnu (tj. nedotičnu:) toliko da sam bio zapanjen razvojem događaja. -- [Be vewwy, vewwy quiet! I'm hunting tagwines.]
devojke.612 dragisha, -> #449, jovca.car
-> /* 'složnim' korisnicima i pomisli koliko je downloadera na Sezamu koji -> i ne /* znaju za conf naredbu, a koji plaćaju kao i neko ko samo -> izvoljeva, čas -> E vidiš, načuće (ili pročitati u biltenu) ti downloaderi o nekakvoj -> konferenciji SEX u kojoj ima puuuno lepih (i ne toliko lepih;) stvari, i -> potrudiće se odmah da nauče naredbu conf. :) Sad imaju uputstvo, zar ne? Ako bude biltena za tu conf, tj ako bude i conf. Ja govorim o vremenu sadašnjem, a čak i ta conf ne bi mnogo promijenila odnos downloadera prema konferencijama i njihove želje, tj. stvari o kojima bi Uprava trebalo da vodi računa. -- [A wise man once said... I don't know.]
devojke.613 dragisha, -> #450, fancy
-> ŮŢ> Fali ilustracija.... Više ne fali!:) -> -> Pa odakle samo izvlačiš tol'ke gifove..:) ? Male tajne velikih majstora porno kuhinje. :) Imam tu ekipu, pa se to snima, skanira..:) Još nemam zvučnu karticu, pa će glasovi da izostanu do daljnjeg :). -> Ave majstore, samo nastavi... Rado, koliko mi dozvoli bandwidth. Evo i jedna izuzetno erotična sličica, promijenio sam ime da se Vlasi ne dosjete iz prve:). -- [Show Girl : she's more show than girl.] eroticno.jpg
devojke.614 dragisha, -> #474, markom
-> █*█ Šta onda da izbacimo? Brak? Pivo? Ljubav? -> -> Brak & Sex -- teško ide zajedno. -> Ljubav & Sex -- još teže ;) Ajde! Pričaj nam malo o braku..:) -- [St. Louis Music: Someone to Stay With]
devojke.615 dragisha, -> #456, index
-> [] Ne može, ima više od 15 tema!:)) -> -> Uh, onda nam trebaju dve ALT konferencije ;). Hoćeš ozbiljno?:) Treba nam jedna konferencija i odriješene ruke supervisorima. Sa jednom temom za početak, lako je to dodati. -> [] zatim oralno-analni jerbo je ova druga komponenta načisto -> [] anatemisana i mora u svakom slučaju da se drži postrance:), da -> [] ne govorimo o fistingu i footingu:). Daklem, ne valja ništa!:) -> -> Smeta ti da to bude pod 'sex.perverzije'? Šta je perverzija? Nekome je sama pomisao na NoRMaLan sex perverzija, a da ne govorimo o varijacijama na temu:). Drugima je perverzna sama pomisao da o sexu pričaju/pišu, trećima je perverzno nešto treće itt. Vjerujem da čak i za liberalnije (no connection with SLS:) među nama postoje stvari od kojih se okreće stomak, i to bez nekog racionalnog objašnjenja, samo tako. -- [Black holes are outa sight!]
devojke.616 dikla, -> #527, princess
> krecemo sa "ubedjivanjem" od petka..ovo je tek bio uvod O;> Sta je predvidjeno za prvu tacku ?
devojke.617 markom, -> #497, zkehler
█*█ Vidim da širiš dobre vibacije, ali jesi li siguran da znaš šta je haiku? Ne znam baš najbolje, ali mi se čini da je to neka japanska poezija, ili nešto slično ...
devojke.618 markom, -> #503, mavava
█*█ I ja. Ovih dana se u ovoj konferenciji prica o sex conf. █*█ na razne teme, ali nisam video nijednu poruku koja je bila Bila je reč o konferenciji KOMUNIKACIJE, tema hackers ...
devojke.619 markom, -> #530, fancy
█*█ NoRMaLno..;) A to je tebi fan u glavi? Samo bi sa leđa, tz, tz, tz (c) by sledž :)
devojke.620 markom, -> #531, fancy
█*█ A ispred skupštine..? O:) Neefikasno, ali bi zato okupljanje ispred BIGZ-a možda dalo bolje rezultate :)
devojke.621 markom, -> #491, stefan
█*█ Ti to pokušavaš nečim da se pohvališ? ;) Jok, ja, ali mi se čini da je tebi ova tematika malo strana ;);)
devojke.622 markom, -> #542, bulaja
█*█ Jel, a šta da se radi sa potencijalnim us*anim posledicama (onim █*█ što puze po podu i se*u :)? Eliminiši dok još puze ;)
devojke.623 markom, -> #523, veca
█*█ A po čemu se razlikuju od neNoRMaLnih? :) Zato što su kvrgavi, šareni, sa nacrtanim deda mrazom i slično ;)
devojke.624 markom, -> #525, veca
█*█ sadržaja. Dali smo podršku, ok. i to je trebalo, ali sada treba █*█ krenuti u drugom pravcu i kao što rekoh biti ubedljiviji. Tako je. Svi na razgovor sa Dejanom u petak ;);)
devojke.625 markom, -> #529, fancy
█*█ Štangle, pajseri, noževi..? :)) I NoRMaLan pristup ;)
devojke.626 markom,
Dejan izgleda ovo ni ne čita :(
devojke.627 markom, -> #543, ndjokic
█*█ Treba mi jedna informacija.Da li neko ima iskustva sa agencijama █*█ za "poslovnu"pratnju?Naime,dolaze mi neki poslovni partneri iz ma w veca :)
devojke.628 dcolak, -> #577, cnenad
│ ŁŁŁ Ovog petka je u glavnoj ulozi bila neka plavuša (inače poznata │ │ ŁŁŁ Ovog petka je u glavnoj ulozi bila neka plavuša (inače poznata │ │ Tracy ? Ne pratim titlove, a zvuk je isključen :) Mnogo je lepše gledati nju i slušati ministry :) Sledge DAMMIR!
devojke.629 dcolak, -> #581, index
│ [] Kao znak raspoznavanja poneti - momci kondome, devojke ABF :) │ @@@@@@@ │ │ Nove ili korišćene? ;> Da li ste videli kako izgleda korišćeni ABF? :> Kada se omekša tek toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se uvatilo za proletera :) Sledge DAMMIR!
devojke.630 dcolak, -> #575, cnenad
│ Pa to ćeš morati da vidiš sa njima. │ │ Nego, šta tera žene (a i muškarce) da se zaposle u takvoj agenciji ? Gladne Sexa, sjaja, mehurića šampanjca ;) Sledge DAMMIR!
devojke.631 mdave, -> #612, dragisha
■> Ako bude biltena za tu conf, tj ako bude i conf. A zamisli tek umetak u "Racunarima". :) [...sta sad ?...]
devojke.632 mdave, -> #596, stefan
■> pa sam se tada malo sredio ;) Ne moram valjda opet? ;) Ma jok, samo se malko plakni. :)) [ko na sezamu sexa nece, od nedostatka istog izgubice svoj zivot]
devojke.633 mdave, -> #599, pkaca
■> Tice nas se naravno, zato se i oglasavam :) Xe, xe, rekoh li ti ja FaNCy da ce sve da dodju samo treba napisati "samo najlepse posecuju sex conf.". ;) [Tako treba!]
devojke.634 markom, -> #582, mavava
█*█ Taman posla! Ne pada mi na pamet! Mada...ako bi █*█ se pojavila firma koja pravi ikljucivo male brojeve... ------------ Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehničar ? :):)
devojke.635 mikis, -> #569, zkehler
+> Mislim da rime ne spadaju u haiku, ali nisam siguran. Ma znam da ne spadaju, ali nema veze, važno da sexa ima ;))
devojke.636 mikis, -> #581, index
+> [] Kao znak raspoznavanja poneti - momci kondome, devojke ABF :) +> @@@@@@@ +> +> Nove ili korišćene? ;> U cilju uspostavljanja što prisnijeg kontakta, preporučujem nove ;)) p.s. Kad već spomenuh ABF, setih se priče jednog tipa. Kao, radi on neke stvari sa jednom gospođicom, uzeli ABF da ne bi bilo belaja, kad, oćeš, u sred radnje film pukne :)))) POsle su mu ljudi sat vremena objašnjavali zašto ABF ne može da pukne :)
devojke.637 mikis,
Priča za danas: Germany. Preuzeto sa Hobbiton BBSa. [ ovo treba da ide znate-već-gde ] germany.zip
devojke.638 domana, -> #513, mirche
~~~ Dosad su stizali GIF-ovi. Vidim da ce sad da krene zatrpavanje ~~~ WAV-ovima. ;) Nece wav, nego .smp :))) Znaci, menjate mu ime i ucitavate ga u tracker... Pyc skinibre.ovo
devojke.639 domana, -> #544, dcolak
~~~ I sa njima mozes da ugusis coveka :) Cuo sam da su se pojavili u BG-u ~~~ oni sa razlicitim aromama, bar ih reklamiraju na B92. So, okreni B92 ~~~ i raspitaj se za tu reklamu :) Sta ce kurtonu aroma?? ;) Pyc
devojke.640 armitage, -> #565, mikis
> Mislim da nije to u pitanju. žini mi se da uprava hoće da drži nivo > Sezama na 'visokom' (akademskom ;)) nivou, a uvođenje konferencije u > kojoj bi bile svakojake 'bljuvotine' tome ne bi išlo u prilog... :((( Vidiš, upravo tu leži problem. Sa jedne strane, imamo conf.vicevi koja je tu već ihahaj (i koja priznaćeš nije na visokom nivou ;), ali se oko uvođenja conf.sex pravi problem. Biće da su neke druge stvari u pitanju ... A da, zašto se sex gotovo uvek pojavljuje u kombinaciji sa "bljuvotinama" htio bih da znam ... -*- Armitage -*-
devojke.641 dcolak, -> #598, index
│ P.S. Vi ostali, _nemojte_ da skidate jer nije za malu decu. │ P.P.S. Ako komoderatorka kaže da ga obrišem, obrisaću. Šta je na slici? :) (riba.zip) Sledge DAMMIR!
devojke.642 mavava, -> #634, markom
>> Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehnicar ? :):) Ma jok! To vise ne pali! Sad se samo trazi jak i glup tj. fizikalac. Ja u tim situacijama kazem : "A kako bi bilo da da odemo negde na veceru ?" A u restoranu muzika sviri...Al' sviraju...U.M.U.D.A. sviraju! Pa dobro, ljudi imaju sluha i alat! cika Nesha
devojke.643 mavava, -> #592, zloboleon
>> Ma ima ih, skoro, i u svakoj trafici. Masala! Masala! Blago tebi...kad ne pravis pitanje za broj... a ja kad sam bio mali davali mi igracke umesto da se igram sa... Roditelji! Nikakve igracke! cika Nesha
devojke.645 mavava, -> #599, pkaca
>> cini, mozda i nisam u pravu, da ce se svesti na hvalisanje >> ko koliko i sta moze :) A to bas i nije neki uspeh. Nece! Naprotiv! Cika Nesha im daje primer samokriticnosti. Ako se neko samo hvalise, nece dugo, brzo se to provali. cika Nesha
devojke.646 mavava, -> #610, zkehler
>> Pare; ako i ima ostalog, ne smeju sebi da priznaju. A, Romantika? ono...mesecina..paucina....
devojke.647 dcolak, -> #636, mikis
│ p.s. Kad već spomenuh ABF, setih se priče jednog tipa. Kao, radi on │ neke stvari sa jednom gospođicom, uzeli ABF da ne bi bilo belaja, kad, │ oćeš, u sred radnje film pukne :)))) POsle su mu ljudi sat vremena │ objašnjavali zašto ABF ne može da pukne :) Zašto ne može da pukne? Ozbiljno :) Sledge DAMMIR!
devojke.648 dcolak, -> #639, domana
│ Sta ce kurtonu aroma?? ;) Kad porasterš, samo će ti se kasti :) Sledge DAMMIR!
devojke.649 .bale., -> #639, domana
> Sta ce kurtonu aroma?? ;) Nemoj biti neukusan ;-)
devojke.650 m.hristodulo, -> #573, veca
>> Nadam se da ce ti tvoje moderatorke ovo oprostiti "Fancy i njegove moderatorke", kakav divan naziv za "akcioni" film, :-) -- .\/. <-- Sta li mu je ovo do djavola? ;-)
devojke.651 darone, -> #603, maksa
>> >> Maksa preferira džepni bilijar ;> >> >> Darone, totalno kapiram tvoju frustraciju kad' se >> pomene bilijar. :) Ja frustriran? JAAAAAAAA? NEMOJ BRE TI TU DA VRŠIŠ INSINUACIONE RADNJE NA MOJ RAžUN I LAčEŠ LJUDE ;)
devojke.652 darone, -> #596, stefan
>> Ma zato i pitam ;) Misliš li da bih morao, znaš 14. mi je bio rođendan >> pa sam se tada malo sredio ;) Ne moram valjda opet? ;) Januara? Pa znaš kako je, čak se i pele Strašni okupao za prvi dan proleća, mogao bi i ti za prvi dan leta... Do tada, samo da znaš, klub se premestio u Grocku, ma lako ćeš nas naći...
devojke.653 jovca.car, -> #558, ndjokic
/* To me i zanima,da li agencije rade na taj nacin.Nego,znas /* kako je,gde je racun tu je i garancija.:) Try before you buy :)
devojke.654 fancy, -> #616, dikla
ŮŢ> Sta je predvidjeno za prvu tacku ? Dođi i vidi. .\/. [Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]
devojke.655 fancy, -> #629, dcolak
ŮŢ> Da li ste videli kako izgleda korišćeni ABF? :> Kada se omekša tek ŮŢ> toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se uvatilo ŮŢ> za proletera :) žolak, ti definitivno poseduješ taj direktan pristup problematici. .\/. [Ne, još nije otvorena. Dokle..?!]
devojke.656 astojkovic, -> #629, dcolak
rep 9.629 > Da li ste videli kako izgleda korišćeni ABF? :> Kada se omekša tek > toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se uvatilo > za proletera :) 1.žitaj uputstvo: 15 minuta! (taman da daš malo gasa ;) 2.Koristi gumu, duže ćeš živeti, a, bogami, i... ;) sale p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci "bistro"? Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi... p.p.s.Da li je ikome, stvarno, pukao kondom? O ovom stalno slušam, a nikada mi se nije desilo. :)
devojke.657 zloboleon, -> #525, veca
ňňň konferenciju će sigurno otvoriti. Može stići i hiljdu poruka ňňň tipa: "hoćemo konferenciju", ali one, niti su ubedljive, niti ňňň su pokazatelj da je stvarno treba otvoriti, ukoliko nema ňňň pravog sadržaja. Dali smo podršku, ok. i to je trebalo, ali ňňň sada treba OK, jel da počnem se slanjem GIFova ?!?! ;))
devojke.658 zloboleon,
Nešto sam se mislio da bi mogli npr. da uvedu jedan 'SEX APPLEY', čisto da se konferenciji 'SEX' ne priključuje baš svaTko. Ali ipak vidim da to ne bi bilo dobro jer bi uprava verovatno proveravala i godine starosti korisnika :(. NEVER MIND. p.s. Ne preostaje mi ništa drugo nego da sa FORM promenim god. rođenja ;).
devojke.659 zloboleon, -> #563, mikis
ňňň ABNoRMaLne stvari !!! Imah sličicu aBNoRMaLNe sa AbnOrmAlnIm, 'LARGE.GIF', ali je izbrisah :(((.
devojke.660 zloboleon, -> #577, cnenad
ňňň ŁŁŁ Ovog petka je u glavnoj ulozi bila neka plavuša (inače ňňň poznata ňňň ňňň Tracy ? Ma jok. SANDY ;).
devojke.661 zloboleon, -> #584, mdave
ňňň Ma moze i neka srednja skola. :) 'Tesla' npr. ;)) ??
devojke.662 zloboleon, -> #538, mdave
ňňň Ma ne, mislio je PRE upotrebe. :) Nije valjda da ih 'nosi' i pre upotrebe ?!? :)). --- -=> DOK JE SMISLIO NA MOM JE VISIO <=-
devojke.663 asterix, -> #617, markom
> █*█ Vidim da širiš dobre vibacije, ali jesi li siguran da znaš šta je > haiku? > > Ne znam baš najbolje, ali mi se čini da je to neka japanska poezija, ili > nešto slično ... Da odgonetnemo... Zagolicalo me je pa sam pogledao: Haiku je kratka japanska pesma koja se sastoji od 17 slogova podeljenih u 3 reda po 5,7,5 slogova. žeste teme su priroda i godišnja doba. [ SCL member ]
devojke.664 asterix, -> #629, dcolak
> toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se uvatilo > za proletera :) To zavisi dokle gurneš ABF pre toga ;). Hint: Bokerica. [You gotta fight for your right... It's a paaaaarty! Sex Conference League - SCL]
devojke.665 asterix, -> #634, markom
> █*█ Taman posla! Ne pada mi na pamet! Mada...ako bi > █*█ se pojavila firma koja pravi ikljucivo male brojeve... > ------------ > > Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehničar ? :):) Izgleda da je ta apoteka bila 'inženjerska' -> Mali, ali tehničar ... ? Nah Veliki, ali inženjer ;))
devojke.666 veca, -> #604, fancy
>> Uostalom, zato me i >> vole. Lepo je živeti u takvom ubeđenju :)
devojke.667 veca, -> #623, markom
>> Zato što su kvrgavi, šareni, sa nacrtanim deda mrazom i slično ;) Miki Mausom... ;) ma pomislila sam da je to u pitanju, nego je poruka bila toliko dramatična, rekoh ko zna šta je :) He, ovo me podseti na jednu situaciju kada je jedna naša drugarica tražila od dečka da probaju sa kondomom (do tada nikad nije) i kupi ti on tako neki kvrgav, stavi ga i kad je videla kako izgleda, toliko je počela da se smeje, da je jelte, 'jao pao' :))) Ima mnogo anegdota na ovu foru, ali o tom potom :)
devojke.668 veca, -> #582, mavava
>> Ja mislim da bi mi vise odgovaralo da radim kao >> sminker eventualno garderober, ili sl. žika Nešo, tu sam majstor ;)
devojke.669 veca, -> #634, markom
>> Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehničar ? :):) Bolje je veliki, ali inžinjer ;))
devojke.670 veca, -> #589, gremlin
>> proceni. Najbolje je da se obratiš veci, ona je čovek u branši >> (mislim agencijskoj) :) Uh, nadala sam se da me nećete prozivati :) Elem, moja agencija se ne bavi poslovnom pratnjom, ali mogu da pomognem :) Koga interesuje neka mi se obrati na mail, a ja ću pozvati čoveka koji drži takvu agenciju i biće sve ok. :) Kod mene možete ono neobavezno, druženje, brak, pa šta ispadne :)
devojke.671 veca, -> #575, cnenad
>> Nego, šta tera žene (a i muškarce) da se zaposle u takvoj agenciji >> ? Razni motivi, ali je primarna zarada. U poslednje vreme je sve više muškaraca koji se raspituju oko zapošljavanja (kao žigolo) i kod njih je primaran novac, međutim, ima ih koji traže da to rade besplatno, pretpostavljam, nadajući se da će doživeti nešto novo. E da, od onih koji bi hteli da rade kao žigolo, veliki procenat su izbeglice. Što se tiče dama-izbeglica, one, uglavnom, ne traže posao u toj branši. Ovo je naravno, moj utisak, ipak, ne bih želela da generalizujem stvari. Međutim, od zapošljavanja i motiva, zanimljiviji su motivi korisnika usluga :) Tu tek može svašta da se vidi i čuje :) Kad sam jednom ispričala slučaj koji me je malo začudio (naime, tip je tražio devojku bez noge) prisutne dame (iz agencije koja 'prodaje' sex) su počele da se smeju. Kažu, jao pa taj zivka sve agencije, i onda mi jedna ispriča kako je bila kod njega, i kako nije hteo da 'vode ljubav' nego je samo tražio da skakuće na jednoj nozi :) Ima mnogo slučajeva... :)
devojke.672 veca, -> #646, mavava
>> A, Romantika? ono...mesecina..paucina.... To imaš u agencijama koje posreduju, a ne u onim koje zapošljavaju/iznajmljuju žene/muškarce.
devojke.673 veca, -> #640, armitage
>> A da, zašto se sex gotovo uvek pojavljuje u kombinaciji sa >> "bljuvotinama" htio bih da znam ... Već odogovorih, zato što je primitivizam velik i zato što mnogi nemaju mere. Uostalom, pogledaj poruke, svi traže nešto abnormalno ;)
devojke.674 veca, -> #596, stefan
>> Ma zato i pitam ;) Misliš li da bih morao, znaš 14. mi je bio >> rođendan pa sam se tada malo sredio ;) Ne moram valjda opet? ;) Ma napravi taj presedan :) okupaj se i ako si čist ;)
devojke.675 veca, -> #605, fancy
>> Hoću reći... kako možeš da znaš "da će se svesti na hvalisanje..." >> ?? Nit' je ćorava, nit' je glupa :) Vidi brate šta pričate :)
devojke.676 veca, -> #645, mavava
>> Ako se neko samo hvalise, nece dugo, brzo se to provali. Provaljeno! ;)
devojke.677 veca, -> #622, markom
>> █*█ Jel, a šta da se radi sa potencijalnim us*anim posledicama >> (onim █*█ što puze po podu i se*u :)? >> Eliminiši dok još puze ;) Jel ovim hoćete da pokažete kako ste duhoviti ili kakve ste muškarčine? Pih!
devojke.678 mikis, -> #599, pkaca
+> %%%> ** VAS SE OVO NE TICE..? +> +> Tiče nas se naravno, zato se i oglašavam :) Kaća, care!! :))
devojke.679 mikis, -> #609, fancy
+> Eh... ali kad naše devojčice podivljaju, ima da bude veselo i u sex conf..:) Oćete da vidite kako to izgleda na jednom malom beogradskom BBSu? Reći ću samo da se konferencija zove čenski kutak. Evo samo par citata: ">> Konopac? To ne kapiram, ovo drugo mi je jasno. Objasni konopac Uzmes konopac, zapravo GAJTAN (naravno od neznog materijala) sto deblji, provuces ga izmedju nogu, pa onda lagano povlacis napred nazad. Nisi nikad to probala? Dobro, ne mora da bude konopac. Marama, bilo kakva tkanina. Ako te to ne zadovoljava, vezi cvor :)!" "Gajtan od lustera! Stvarno funkcionise. Odlicno funkcionise, shvatila sam tehniku. Samo sad me pecka, da nije to ipak pregrubo za te stvari?" ">>Kako ti je to uspelo? Jeste li koristile neka pomagala? Nisam Pa prosto, proradila je jezikom, zatim prosirila je otvor rukom, a onda je usla jezikom SKROZ - bez pomagala. Kasnije smo koristile i RAZNA pomagala. Jesi li cula za dupli-muski? Nisam uopste propustila (ako na isto mislimo) - samo sam ja to uradila s devojkom a ti s deckom. Ali to je ista stvar, zar ne?" "Jao SVASTA! Htela je da probamo cak i sa 'protezom' one muske stvari, ali ja sam se uplasila da cu izgubiti nevnost, a to ipak zelim da bude s deckom. Doduse ja sam njoj usadila s tim. Sramota o cemu pricam ..." "Cao devojke! Nisam se javljala nekoliko dana jer sam bila opasno zauzeta. Imam novu devojku :). Zove se Ljiljana i dve godine je mladja od mene i - slatka kao secer. Zabavljamo se nedelju dana, i veceras smo imale LUDO VECE. Nezna muzika, prijatno pice i ... Sto je najlepse, ili najgore, plasim se da smo bacile naseg SYSOP-a u nesvest. Sve je pocelo, dok smo sedele za terminalom i chatovale... Onda se ona bacila na posao i ... morala sam da pritisnem Alt-H (prekid veze). Posle je bilo burno - nikad burnije. Ipak je lepo to ponovo raditi s devojkom posle godinu i po dana pauze. Mislila sam da mozda vise nikad necu imati tu vrstu iskustva, ali eto, dosla je ONA PRAVA." itd, itd... Pitam se da li ćemo dočekati da ovako nešto vidimo i na Sezamu... [ ovo je trebalo da ide znate-već-gde ]
devojke.680 cnenad, -> #657, zloboleon
ŁŁŁ OK, jel da počnem se slanjem GIFova ?!?! ;)) Nemoj, ružni su ! Jedino ako si u međuvremenu nabavio nove, a to tati nisi prijavio ;))) !
devojke.681 cnenad, -> #660, zloboleon
ŁŁŁ Ma jok. SANDY ;). A ti meni posle kluba, 'ajde'mo na SEZAM, a ovamo krišom gledaš PALMU' ? ...cccccc ;)))
devojke.682 mirche, -> #650, m.hristodulo
> "Fancy i njegove moderatorke", kakav divan > naziv za "akcioni" film, :-) Odgovara. Apsolutno podržavam. :)
devojke.683 mirche, -> #655, fancy
> žolak, ti definitivno poseduješ taj direktan pristup > problematici. Da, ovi neposredni s**base romantiku.
devojke.684 mirche, -> #656, astojkovic
> p.p.s.Da li je ikome, stvarno, pukao kondom? > O ovom stalno slušam, a nikada mi se nije desilo. :) Ja ne znam da nekome nije. Bar u početku. Taman sam mislio da sam mnogo strašan dasa kada mi malo, malo pa pukne poneki kondom. Kad ono, kasnije zaključih da sam ih pogrešno montirao. Posle toga nijedan. ;(
devojke.685 astojkovic, -> #684, mirche
>> zaključih da sam ih pogrešno montirao. Posle toga nijedan. ;( :)))) Kako, bre, pogrešno?
devojke.686 astojkovic,
Nedavno pročitah intervju sa Holi Džonsonom apropos autobiografije koju ovaj napisa kada saznade da je HIV +. Kontraverzan podatak. Crni i beli penisi su različitog ukusa! žene vi ste na potezu ;)
devojke.687 jovca.car, -> #612, dragisha
/* Ako bude biltena za tu conf, tj ako bude i conf. Ja govorim o vremenu Ma dobro to. Samo sam Upravi predočavao još jednu pozitivnu stranu confa SEX. :) Btw, šta je sa dolcetima? Poslao si dolcet3A, B i F. Gde je ostatak abecede?
devojke.688 jovca.car, -> #541, mdave
/* zapoceli "vruce" razgovore verovatno bi se nasao neko ko bi /* time bio uvredjen. ;> Zato bolje prvo konferencija, pa naredba Tako i treba. Onda će se uvređeni žaliti Upravi zbog "tamo nekih razgovora i gifova", pa će ista morati (htela, ne htela) da otvori SEX. ;)) Sa druge strane, moguće je da će Uprava hteti da pokaže ko je gazda. Tada će pasti masovno brisanje poruka i gifova iz ove teme. Možda padne i nekoliko disusera, čisto za nauk ostalima. :(
devojke.689 fancy, -> #650, m.hristodulo
ŮŢ> " Fancy i njegove moderatorke", kakav divan ŮŢ> naziv za "akcioni" film, :-) Misliš... "Danski partizanski"..:) .\/. [Sutra je Petak]
devojke.690 fancy, -> #606, fancy
ŮŢ> Pa dobro, da li si ti čuo za "prelazni period" i "transfer listu"..? glb, mislio sam na PRELAZNI ROK..:))) (ono, znate, transfer liste, skandali, itd..:) .\/. [Sutra je Petak]
devojke.691 dikla,
Madonna Caccione, 1-8, format .jpg,, Prerelease Ver. madonna.arj
devojke.692 fancy, -> #666, veca
ŮŢ> Lepo je živeti u takvom ubeđenju :) žuj, prvih 30 godina nisam imao primedbi..:) .\/. [Sutra je Petak]
devojke.693 fancy, -> #679, mikis
ŮŢ> Oćete da vidite kako to izgleda na jednom malom beogradskom BBSu? ŮŢ> Reći ću samo da se konferencija zove čenski kutak. Evo samo par citata: Da, to je to. Devojčice su u tri poteza rekle sve bitno. Aferim. .\/. [Sutra je Petak]
devojke.694 nemanja., -> #275, dikla
#> Onaj tip sto je tuco babu od 80 godina? Bljak! #> :) # # Zivu ? Zivu. :)
devojke.695 zkehler, -> #617, markom
Ŕ █*█ Vidim da širiš dobre vibacije, ali jesi li siguran da znaš Ŕ šta je haiku? Ŕ Ŕ Ne znam baš najbolje, ali mi se čini da je to neka japanska Ŕ poezija, ili nešto slično ... Jeste. ZK
devojke.696 zkehler, -> #629, dcolak
Ŕ Da li ste videli kako izgleda korišćeni ABF? :> Kada se omekša Ŕ tek toliko da se zalepi za "momka." Ti izvučeš, a ono nešto se Ŕ uvatilo za proletera :) Da se nađe dobrovoljac, pa da se snimi i napravi GIF od ovog događaja :) ZK
devojke.697 mdave, -> #679, mikis
■> "Gajtan od lustera! Stvarno funkcionise. Odlicno funkcionise, ■> shvatila sam tehniku. Samo sad me pecka, da nije to ipak pregrubo ■> za te stvari?" Cekaj, zar ovo nije trebalo da ide u PC.HARD ? Ili EXTRA:instalacije ? :) [dotakli ste dno zivota kad ste upoznali mene skota]
devojke.698 mdave, -> #658, zloboleon
■> Nesto sam se mislio da bi mogli npr. da uvedu jedan 'SEX APPLEY', Mislis, "SEX SA JABUKAMA" ? :)) [Sex & Religion ? - The Audience Is Listening]
devojke.699 mdave,
A sad jedna pretnja : Ukoliko se u roku od dva dana ne otvori SEX konferencija, nastupice kataklizma, odnosno ispricacu na sezamu onaj vic kako je Tudjman dosao na ETF (ko zna znanje- znace o cemu je rec). Pa vi vidite sta cete ! :) PS. ..- a jeste li ga polivali vrelim uljem ? - jesmo! - i nije progovorio ? - nije! - a jeste li mu zabijali klince pod nokte ? - jesmo! - i nije progovorio ? - nije! - ex, onda nek mi Bog oprosti sto moram da primenim i poslednje, najokrutnije sredstvo....ispricajte mu onaj mdave-ov vic.
devojke.700 robert, -> #693, fancy
>> Da, to je to. >> Devojčice su u tri poteza rekle sve bitno. >> Aferim. E, više onakvih poruka i -možda- dobijamo konf SEX!!! Mislim, ipak bi trebali da vodimo neku diskusiju ovde a ne samo: 'Oćemo konf, 'oćemo konf...' Daj da diskutujemo o nečemu. Sigurno ima o čemu da se piše pa sad je proleće, cveta cveće, raste trava... ;))) pravo vreme za bludne teme, BRE! ___\/_____\/____ [Se/\ na E/\...]
devojke.701 robert, -> #685, astojkovic
>> Kako, bre, pogrešno? Pa verovatno mu nije istisnuo vazduh iz onog ku*ca na vrhu ;). Mora lepo da se u'vati između palca i kažiprsta pa da se navlači na *tvrdi* (erektovani?) penis! ________________ [Dobar dan, dobar dan...svaki dan je dobar dan, kad se budim najeban]
devojke.702 robert, -> #686, astojkovic
>> žene vi ste na potezu ;) Pa K.D. Lang ne krije da je lezbejka...
devojke.703 princess, -> #700, robert
e ne moze....sve se ovo oduzio i izaslo iz prvobitne koncepcije! trebalo je malo da ispitamo javno misljenješ# i onda da se otvori conf koja bi se podelila u dva dela..jedan moj jedan fancijev..... njeg1Šąuzov za muske shoviniste..moj malo "finiji" zaista imamo puno interesantnih prica (produkti imaginacije, iskustva itd) ja sam htela nesto da napisem o fiziologiji orgaz, da se zapocne diskusija o kontracepciji .... naravno ne moze sve to u temu devojke!!! pocinjemo od subote......svi sutra u klub! oko 20 h. princess PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :)
devojke.704 dcolak, -> #683, mirche
│ Da, ovi neposredni s**base romantiku. Jeste, ali znaš li kako devojčice gledaju na romantike? BLJAAAK, šta mi se tu pEEEnziš! Ili, još češće, MA bečI BRE! :) Sledge DAMMIR!
devojke.705 dcolak, -> #656, astojkovic
│ p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci │ "bistro"? │ Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi... │ p.p.s.Da li je ikome, stvarno, pukao kondom? │ O ovom stalno slušam, a nikada mi se nije desilo. :) Što se tiče 15 minuta, well, ko će gledati na sat, još ako nije postavljen na pravo mesto.. Eh, ali da pređemo na pozdrav.. J*bači "bez kraja" :> Sledge DAMMIR!
devojke.706 dcolak, -> #685, astojkovic
│>> zaključih da sam ih pogrešno montirao. Posle toga nijedan. ;( │ :)))) │ Kako, bre, pogrešno? I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja? Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili prvo na prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete, kao neku kapu? Kako se rešiti onog vazduha kojim se napuni devojčica, a kad se koristi kondom? Hmmhm, MRZIM kondome, ali šta se može kad se mora :( Sledge DAMMIR!
devojke.707 dcolak, -> #677, veca
│ Jel ovim hoćete da pokažete kako ste duhoviti ili kakve ste │ muškarčine? Pih! Pih! Od tebe još ne čusmo ni reči? Pih! ;) Reci i ti nešto, udari kontru, a ne samo ćutite i "ocenjujete" :)) Sledge DAMMIR!
devojke.708 dcolak, -> #669, veca
│>> Jel to ono: Moj je mali, ali dobar tehničar ? :):) │ │ Bolje je veliki, ali inžinjer ;)) Velik u širinu ili u dužinu? Sledge DAMMIR!