FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.709 mikis, -> #640, armitage
+> Vidiš, upravo tu leži problem. Sa jedne strane, imamo conf.vicevi koja je +> tu već ihahaj (i koja priznaćeš nije na visokom nivou ;), ali se oko +> uvođenja conf.sex pravi problem. Pa vidiš, kad neko čuje da ima konferencija vicevi, to baš deluje fino i bezazleno ;) Međutim, možeš zamisliti kako bi 'ozbiljni' ljudi reagovali kada bi čuli da na jednom isto tako 'ozbiljnom' BBSu postoji nekakva konferencija sex u kojoj se priča NoRMaLnim odnosima, uživanju droga, kače porno gifovi i priče sa homo, s/m, 3:1, i sl. tematikom... +> A da, zašto se sex gotovo uvek pojavljuje u kombinaciji sa "bljuvotinama" +> htio bih da znam ... Nema pravog sexa bez bljuvotina ;)))
devojke.710 mikis, -> #640, armitage
+> Zašto ne može da pukne? Ozbiljno :) žek bre, jel se ti to zezaš, ili... ? Kada ABF turiš tamo gde mu je mesto (u mračno, vlažno i toplo ;)), on se nakon 15 min. potpuno rastopi, tako da nema šta da pukne.
devojke.711 mikis, -> #656, astojkovic
+> p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci +> "bistro"? +> Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi... Duboko? ;))
devojke.712 darone, -> #663, asterix
>> Haiku je kratka japanska pesma koja se sastoji od 17 slogova podeljenih >> u 3 reda po 5,7,5 slogova. žeste teme su priroda i godišnja doba. Što nema veze sa mozgom. Haiku pesme mogu biti i kraće i duže. Evo oba primera: Strašilo izdiše uspravno. Hokuši Leži, još u belim haljama, koje mu je žena možda istkala od kudelje iz bašte, i opasala triput umesto jednom. Možda je, izvršiv tešku dužnost, krenuo svome domu, da vidi roditelje i ženu; a sad, podno strmoga klanca, daleko na istoku, u Azumi, leden u tankoj i oskudnoj odeći, s rasutom crnom kosom - nikom ne zbori odakle je, nikom ne zbori gde mu je dom, i leži, mrtav, tu gde se zatekao na putu. Neznani pesnik (Iz knjige Ne pali još svetiljku Dragoslava Andrića)
devojke.713 zkehler, -> #684, mirche
Ŕ Ja ne znam da nekome nije. Bar u početku. Taman sam mislio da Ŕ sam mnogo strašan dasa kada mi malo, malo pa pukne poneki Ŕ kondom. Kad ono, kasnije zaključih da sam ih pogrešno montirao. Ŕ Posle toga nijedan. ;( :))))))) Kako pogrešno? Sa strane? ZK
devojke.714 mavava, -> #668, veca
>> Cika Neso, tu sam majstor ;) Svaka cast!!! A kad pocinje kurs? Ja bih recimo da budem garderober, za pocetak. Predpostavljam da cekas otvaranje konferencije? cika Nesha
devojke.715 mavava, -> #667, veca
>> nije) i kupi ti on tako neki kvrgav, stavi ga i kad je videla >> kako izgleda, toliko je pocela da se smeje, da je jelte, 'jao >> pao' :))) On je bar imao dobar razlog, zavidim mu. Ja moram da se dovijam na razne fore, te boli me glava....
devojke.716 fancy, -> #675, veca
ŮŢ> Nit' je ćorava, nit' je glupa :) Vidi brate šta pričate :) Ko..? Gde..? Kada..? * Neće mi se kojekakvi po conf. sex kurčiti... ... da su bolji od mene..;)) .\/. [Sutra je Petak]
devojke.717 fancy, -> #704, dcolak
ŮŢ> Jeste, ali znaš li kako devojčice gledaju na romantike? BLJAAAK, ŮŢ> šta mi se tu pEEEnziš! Ili, još češće, MA bečI BRE! :) Sledž, Da ti ja nešto kažem... ...u pravu si. .\/. [Sutra je Petak]
devojke.718 fancy, -> #711, mikis
ŮŢ>+> p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci ŮŢ>+> " bistro"? ŮŢ>+> Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi... ŮŢ> Duboko? ;)) Hmmm ...VLAčNO..? .\/. [Sutra je Petak]
devojke.719 fancy, -> #703, princess
ŮŢ> PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti ^^^^^^^^^^^^^^^^^ ŮŢ> tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :) Kome 'cezo..? .\/. [Sutra je Petak]
devojke.720 fancy, -> #709, mikis
ŮŢ> Nema pravog sexa bez bljuvotina ;))) Evo meni navijača..:) .\/. [Sutra je Petak]
devojke.721 dragisha, -> #707, dcolak
-> │ Jel ovim hoćete da pokažete kako ste duhoviti ili kakve ste -> │ muškarčine? Pih! -> -> Pih! -> -> Od tebe još ne čusmo ni reči? Pih! ;) Evo ja sam i rekao pokoju, i mogu da kažem samo BLJAAAAAAAK! -- [Have you waxed your armadillo today?]
devojke.722 dragisha, -> #687, jovca.car
-> /* Ako bude biltena za tu conf, tj ako bude i conf. Ja govorim o -> vremenu -> Ma dobro to. Samo sam Upravi predočavao još jednu pozitivnu stranu confa -> SEX. :) -> -> Btw, šta je sa dolcetima? Poslao si dolcet3A, B i F. Gde je ostatak -> abecede? Imam tih slika nekoliko megabajta, i to pretežno kvalitetnih (nezamuljene, ne previše banalne) i nemam baš vremena za UL. Kad otvorim dialin za svoj Linux box za javnost, snimicu to u neki pub(l)ic dir pa nek skida ko voli:) -- [I support drug tests. Test the politicians.]
devojke.723 dragisha, -> #706, dcolak
-> Kako se rešiti onog vazduha kojim se napuni devojčica, a kad -> se koristi kondom? Hmmhm, MRZIM kondome, ali šta se može kad -> se mora :( I hate condoms, pa ne mogu da ti kažem za taj parcijalni slučaj, ali količina vazduha zavisi od položaja. Malo je šega kad krene vani..:) -- [Never judge a man by his taglines.]
devojke.724 dragisha, -> #656, astojkovic
-> p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci -> "bistro"? -> Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi... -> p.p.s.Da li je ikome, stvarno, pukao kondom? -> O ovom stalno slušam, a nikada mi se nije desilo. :) Vlažno! -- [Where The Heck is The "Any" Key?]
devojke.725 veca, -> #692, fancy
>> žuj, prvih 30 godina nisam imao primedbi..:) A zato tek sad tražiš SEX conference? ;))
devojke.726 veca, -> #689, fancy
>> Misliš... "Danski partizanski"..:) Zar mi ne pravimo najbolje partizanske filmove? ;)
devojke.727 vujos, -> #706, dcolak
¨> I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja? ¨> Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili prvo na ¨> prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete, kao neku kapu? :)))))))))))))))))))))))) Zar nisi pročitao upustvo ? ;> ¨> Kako se rešiti onog vazduha kojim se napuni devojčica, a kad ¨> se koristi kondom? Hmmhm, MRZIM kondome, ali šta se može kad ¨> se mora :( Kad porasteš ... ;) <nema SEXam na SEZam>
devojke.728 gremlin, -> #706, dcolak
>> I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja? Klizava strana spolja, NoRMaLno. U suprotnom može se desiti da išmirglaš devojčicu, i da ti pritom spadne sa domaćina, pa ga ti onda vijaj unutra... :) >> Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili prvo na >> prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete, kao neku kapu? Hm, svaka čast ako neko uspe onom drugom metodom (možda oni sunećeni? ;) >> Kako se rešiti onog vazduha kojim se napuni devojčica, a kad >> se koristi kondom? Hmmhm, MRZIM kondome, ali šta se može kad >> se mora :( Ugradnja ventila? ;) Alex
devojke.729 mdave, -> #728, gremlin
■> Klizava strana spolja, NoRMaLno. U suprotnom moze se desiti da cccc....i to prica covek koji ne zna da treba crtati crno na belom, a ne belo na crnom. ;)
devojke.730 wizard, -> #557, index
> Skinuo sam ovaj GIF na jednom od boljih beogradskih kućnih > BBSova pa me zanima njegovo poreklo... Pa poreklo mu je sa "jednog od boljih beogradskih bbs-ova". ;)
devojke.731 vitez.koja, -> #673, veca
#=> što mnogi nemaju mere. Uostalom, pogledaj poruke, svi #=> traže nešto abnormalno ;) Po hrišćanskom uverenju, na primer, sve sem ona-dole-on-gore je abnormalno... [NE uvodite conf SEX. Sex - veoma primitivna stvar, nije na akademskom nivou]
devojke.732 maksa, -> #712, darone
>> Što nema veze sa mozgom. Haiku pesme mogu biti i kraće i duže. >> Evo oba primera: Znam da nije mesto, al' Aster je dao tačnu definiciju. Pretpostavljam da je problem u prevodu koji mora da zadrži smisao i jednostavnost izraza, a zbog ogromnih razlika u jezicima nije moguće održati zadatu 17 = 5 + 7 + 5 formu.
devojke.733 mikis, -> #700, robert
+> E, više onakvih poruka i -možda- dobijamo konf SEX!!! Mislim, ipak +> bi trebali da vodimo neku diskusiju ovde a ne samo: 'Oćemo konf, 'oćemo +> konf...' Dobro, da li zaista mislite da je ovo pravo mesto za takve diskusije? Mislim, ovo sa gajtanima od lustera i 'duplim muškim' i može da prođe, ali Ahil i Patrokle, NoRMaLni prezervativi, fistf* i slično... Ja ZAISTA mislim da takvim stvarima ovde nije mesto... A da materijala za diskusiju ima, ima ga. U krajnjem slučaju uvek preostaje Usenet kao nepresušni izvor (od jedne dragishine poruke sa tekstom sa istog je sve i počelo)... p.s. Predlažem dragishu za ministra spoljnih poslova buduće conf. :)
devojke.734 mikis, -> #703, princess
+>zaista imamo puno interesantnih prica (produkti imaginacije, iskustva itd) +>ja sam htela nesto da napisem o fiziologiji orgaz, da se zapocne diskusija o +> kontracepciji .... Pa šta čekaš !!! Jeste da tome baš i nije mesto ovde, ali valjda će se nakon toga smilovati... +> PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti +> tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :) Nisi valjda? :((( Samo ti nastavi ovako, ali bar koristi citate iz poruke na koju odgovaraš :)
devojke.735 zloboleon, -> #606, fancy
ňňň ŮŢ> ňňň A posle derbija, zna se... ňňň ňňň ŮŢ> ňňň MENJAMO DRESOVE..;)))) ňňň ňňň ŮŢ> Nemojte da zamenite i ono u dresovima (?) ;))). ňňň ňňň Misliš, igrače..? O;) Ma ne ! Misim na ono, konkretnije, u šorcu ;)). (Naravno, ako ima šta ;))
devojke.736 zloboleon, -> #643, mavava
ňňň Masala! Masala! Blago tebi...kad ne pravis pitanje za broj... Pravim ja pitanje ! ITEKAKO ! Ali šta mogu kada oni ne prave tu brojčinu ;)).
devojke.737 zloboleon, -> #631, mdave
ňňň A zamisli tek umetak u "Racunarima". :) Ili 'Uputstvo za upotrebu konferencije SEX' !! ;)
devojke.738 zloboleon, -> #618, markom
ňňň █*█ I ja. Ovih dana se u ovoj konferenciji prica o sex conf. ňňň █*█ na razne teme, ali nisam video nijednu poruku koja je bila ňňň ňňň ňňň Bila je reč o konferenciji KOMUNIKACIJE, tema hackers ... Ax, pa o čemu bi drugom 'hackeri' ili 'ne hackeri' (ko što reče neko) pričali, pored (ne)hackovanja !! --- -=> JEL 'OĆE NEKO DA SE HACK-ne ? <=-
devojke.739 zloboleon, -> #650, m.hristodulo
ňňň "Fancy i njegove moderatorke", kakav divan ňňň naziv za "akcioni" film, :-) 'Ako staviš reč 'akcioni' bez navoda onda obavezno moraš da ispred reči 'akcioni' staviš reč 'švetski' !!' ;)) Behu to reči jednog, meni vrlo dragog, čoveka.
devojke.740 vujos,
Q: Slepo crevo kod devojaka ? A: ... žim uđeš levo ! <nema SEXam na SEZam>
devojke.741 armitage, -> #673, veca
> Već odogovorih, zato što je primitivizam velik i zato što mnogi > nemaju mere. Uostalom, pogledaj poruke, svi traže nešto > abnormalno ;) ccc, sram vas bilo O;) Dajte ljudi, upristojite se, ako nizbogkoga drugog, onda bar zbog pripadnica lepšeg pola (jao, kakav šliht :)) -*- Armitage -*- P.S.: Ja ono gore mislim ozbiljno i dajte nam više tu CONF :(((((
devojke.742 armitage, -> #679, mikis
> Oćete da vidite kako to izgleda na jednom malom beogradskom BBSu? > Reći ću samo da se konferencija zove čenski kutak. Evo samo par citata: Koji je BBS u pitanju, ako nije tajna O;) Jao, neeee ... sada će da počne da me ucenjuje, on meni tel. ja njemu Đasmina :)) -*- Armitage -*-
devojke.743 armitage, -> #703, princess
> PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti > tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :) Još samo da setuješ code i bićeš savršena devojka ;) -*- Armitage -*-
devojke.744 armitage, -> #704, dcolak
> Jeste, ali znaš li kako devojčice gledaju na romantike? BLJAAAK, > šta mi se tu pEEEnziš! Ili, još češće, MA bečI BRE! :) Hm, da. Ti taman pustiš neki laganić od Streitsa, a ona ti odbrusi: "Ša ti je bre ovo?! Stipu bre 2-Unlimited" Ti onda pritisneš dugme STOP i u sebi zaključiš da ni romantika nije ono što je nekada bila ... -*- Armitage -*-
devojke.745 armitage,
Kao što neko reče, do svega ovoga nebi došlo, da je otvorena conf.sex :) Potegnuto je pitanje "bljuvotina", t.j. gde leži granica između lepih i vulgarnih stvari, kada je u pitanju seks. Uz poruku prilažem jedan gifčić, pa vi prosudite sami. Ipak postoji neka mera i kada se ona prekorači stvari postaju itekako neukusne (ponekad i u bukvalnom smislu!) -*- Armitage -*- P.S.: Sliku pogledajte onda kada niste ni siti ni gladni ;) chocolat.gif
devojke.746 darone, -> #701, robert
>> Pa verovatno mu nije istisnuo vazduh iz onog ku*ca na vrhu ;). Mora >> lepo da se u'vati između palca i kažiprsta pa da se navlači na *tvrdi* >> (erektovani?) penis! Uputstvo za korišćenje kurtona. Original je, naravno, Durexovo. 1. Otvorite foliju cepajući je duž jedne kraće strane (ovo očigledno ne važi za Trojanove kurtone, koji se nalaze zapakovani u kvadratne paketiće), vodeći računa da ne pocepate kondom koji se nalazi unutra. Nežno ;) pritisnite drugu stranu, tako da kondom isklizne. Iako su kondomi veoma izdržljivi, mogu se pocepati oštrim noktima ili grubom kožom, pa budite pažljivi. 2. Penis bi trebalo da bude tvrd i u erekciji pre nego što na njega stavite kondom. Tečnost koja se često izbacuje u ranom stadijumu erekcije može da sadrži i spermu. Kondom stavite pre nego što dođe do bilo kakvog kontakta između penisa i vaginalnog predela. 3. Istisnite vazduh iz zatvorenog dela dok navlačite kondom. Stisnite zatvoren kraj palcem i kažiprstom, stavljajući zavijen kondom na vrh podignutog penisa. 4. Drugom rukom nežno ;) odvijte kondom do korena, celom dužinom penisa, dok još uvek pritiskate zatvoren kraj. 5. Za vreme seksualnog kontakta, proveravajte (doduše, piše "make sure", ali meni je ovo najlogičnije) da li je kondom na mestu. Ako se odvije, brzo ga ponovo odvijte do kraja. Ako spadne, morate staviti novi kondom pre nastavljanja seksualnog odnosa. 6. Penis mora biti izvađen ubrzo posle orgazma (svršavanja), jer brzo smekšava i sperma može da procuri iz kondoma. Pridržavajte kondom pri dnu (korenu) penisa. Dok ovo radite zapamtite da i kondom i penis ne dodiruju žensko telo. Zamotajte kondom u maramicu i higijenski ga se rešite :)) (ne ZAPAMTITE - Nikada ne koristite isti kondom dva puta. Ima i druga strana, mrzelo me da prevodim - ako oćete, vičite. [do ovoga je došlo iako još nismo dobili conf. sex]
devojke.747 darone, -> #706, dcolak
>> I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja? >> Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili prvo na >> prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete, kao neku kapu? Duni u njega. Ako se bar malo odmota - duvaš sa pogrešne strane, okreni ga za 180 stepeni i navuci. Dakle, prvo stavi, pa razmotaj. Uostalom, eno ti uputstvo u prethodnoj poruci.
devojke.748 darone, -> #713, zkehler
>> Kako pogrešno? Sa strane? Na palcu, video kad su mu objašnjavali ;>
devojke.749 darone, -> #728, gremlin
>> Klizava strana spolja, NoRMaLno. Obe su klizave... osim ako nisi mislio na one sadističke što se podmazuju puderom ;))) (doneću jedan na klub, da vidite higijensko pakovanje ;)))
devojke.750 darone, -> #732, maksa
>> Znam da nije mesto, al' Aster je dao tačnu definiciju. Aman bre, definicija haiku pesme _ne postoji_. To je stil (pravac, način izražavanja) i tačka.
devojke.751 darone, -> #740, vujos
>> Q: Slepo crevo kod devojaka ? >> >> A: ... žim uđeš levo ! Bio ;) A da ne propustite (by četka, of kors): Ja sam upoznao jednu što joj je zdesna... ali je to bio susret odpozadi ;)))
devojke.752 asterix, -> #694, nemanja.
>#> Onaj tip sto je tuco babu od 80 godina? Bljak! >#> :) ># ># Zivu ? > > Zivu. :) Al' se baba obradovala ;))))) [ Friday's is F day ]
devojke.753 asterix, -> #677, veca
>>> █*█ Jel, a šta da se radi sa potencijalnim us*anim posledicama >>> (onim █*█ što puze po podu i se*u :)? > >>> Eliminiši dok još puze ;) > > Jel ovim hoćete da pokažete kako ste duhoviti ili kakve ste > muškarčine? Pih! Eliminiši posle toga i one koje promaknu ;))) [Well what about this Friday thing anyway...]
devojke.754 mavava, -> #724, dragisha
>> -> Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi... Evo na primer za danas: "PROLETERI SVIH ZEMALJA OFARBAJTE JAJA!" .\/. veceras je petak. cika Nesha
devojke.755 mavava, -> #736, zloboleon
>> ňňň Masala! Masala! Blago tebi...kad ne pravis pitanje za >> broj... >> Pravim ja pitanje ! ITEKAKO ! Ali sta mogu kada oni ne prave >> tu brojcinu ;)). A..sta kaze prodavacica kad ti spomenes tu brojcinu? S'postovanjem cika Nesha
devojke.756 asterix, -> #712, darone
>>> Haiku je kratka japanska pesma koja se sastoji od 17 slogova podeljenih >>> u 3 reda po 5,7,5 slogova. žeste teme su priroda i godišnja doba. > > Što nema veze sa mozgom. Haiku pesme mogu biti i kraće i duže. Evo oba Što onda nije Haiku nego neki derivat. Webster: hai-ku (hie'kue) n. pl. <-ku> 1. a Japanese poem or verse form, consisting of 17 syllables divided into 3 lines of 5, 7, and 5 syllables, often about nature or a season. [1895-1900; < Japn, = hai (kai) a kind of informal verse, lit., jesting + ku stanza; see HOKKU ]
devojke.757 mavava, -> #744, armitage
>> Hm, da. Ti taman pustis neki laganic od Streitsa, a ona ti >> odbrusi: "Sa ti je bre ovo?! Stipu bre 2-Unlimited" Ti onda >> pritisnes dugme STOP i u sebi zakljucis da ni romantika nije >> ono sto je nekada bila ... Ma lako je tebi. Ja sam dobio batine. Razbila mi deck, ciknula na mene, terala me da joj svasta radim, i na kraju sam jos morao da perem sudove. jadni cika Nesha
devojke.758 veca, -> #731, vitez.koja
>> Po hrišćanskom uverenju, na primer, sve sem ona-dole-on-gore je >> abnormalno... :) Ko ovde još misli na religiju? ;) To bre sve hedonisti ;)
devojke.759 veca, -> #716, fancy
>> Neće mi se kojekakvi po conf. sex kurčiti... >> ... da su bolji od mene..;)) :))) Videćemo te na delu ;))
devojke.760 veca, -> #707, dcolak
>> Od tebe još ne čusmo ni reči? Pih! ;) Ako iko do devojaka ovde piše, onda sam to ja! Ostalima se omakne poneka i odmah postaju moderatorke ;)) >> Reci i ti nešto, udari kontru, a ne samo ćutite i "ocenjujete" :)) Ono se odnosilo na ružne reči upućene na rečun dece :(
devojke.761 mikis, -> #718, fancy
+> ŮŢ> Duboko? ;)) +> +> Hmmm ...VLAčNO..? ...Sklisko... ;)
devojke.762 mikis, -> #722, dragisha
+> Kad otvorim +> dialin za svoj Linux box za javnost, snimicu to u neki pub(l)ic dir pa nek +> skida ko voli:) Jao bre, šta čekaš više, otvaraj BBS, propadosmo ovde ;)))
devojke.763 mavava, -> #672, veca
>> To imas u agencijama koje posreduju, a ne u onim koje >> zaposljavaju/iznajmljuju zene/muskarce. Dobro, a kako stoji stvar sa bracnim parovima? (ne mora bas ono strogo bracni) Da li neka agencija ima transexualce? i posto? hvala na odgovorima. cika Nesha .\/.danas je petak.
devojke.764 index, -> #701, robert
[] Pa verovatno mu nije istisnuo vazduh iz onog ku*ca na vrhu ;). [] Mora lepo da se u'vati između palca i kažiprsta pa da se [] navlači na *tvrdi* (erektovani?) penis! Jednostavnije je da se to 'na vrhu' izvrne na unutra... _\|/_ NR!4SEX Nenad
devojke.765 pips,
[ OcEmO cOnf sEx ]
devojke.766 zkehler, -> #706, dcolak
Ŕ I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja? Reč "proleter" da se doda u glossary ove konferencije. ZK
devojke.767 zkehler, -> #728, gremlin
Ŕ Ugradnja ventila? ;) Nešto za SPS: u borbi protiv sankcija Srbi izmislili prezervativ sa diznom (ili je to možda za iberlauf - kada poraste pritisak ?). ZK
devojke.768 fancy, -> #744, armitage
ŮŢ> Hm, da. Ti taman pustiš neki laganić od Streitsa, a ona ti odbrusi: ŮŢ>" Ša ti je bre ovo?! Stipu bre 2-Unlimited" Ti onda pritisneš dugme STOP i DIRE STRAITS..? Izazivaju mi akutan nestanak erekcije, no tebi svaka čast. U principu gasim muziku u "tom" trenutku, dok pre toga može da ide svašta od dobre muzike... Od Mamas & Papas do Pearl Jam... A što se tiče 2 unlimited, nisu ni oni tako loši... Ona viče: NO, NO... a ti trpaš "THERE'S NO LIMIT..!" .\/. [Petak]
devojke.769 fancy, -> #754, mavava
ŮŢ> Evo na primer za danas: ŮŢ> ŮŢ> PROLETERI SVIH ZEMALJA OFARBAJTE JAJA!" ...karminom. (c) by Asterix .\/. [Petak]
devojke.770 fancy, -> #733, mikis
ŮŢ> p.s. Predlažem dragishu za ministra spoljnih poslova buduće conf. :) Jes' vala... "kod njega" ima taj "zavičajni pristup" koji u ovim krajevima zvuči prilično egzotično. Ipak je tu upliva imao večiti istok sa svojim neobičnostima i običajima. sex:pReko.DRiNe .\/. [Petak]
devojke.771 fancy, -> #759, veca
ŮŢ> :))) Videćemo te na delu ;)) (...) a opet... možda neko i hoće..;) .\/. [Petak]
devojke.772 fancy, -> #760, veca
ŮŢ> Ako iko do devojaka ovde piše, onda sam to ja! Ostalima se omakne ŮŢ> poneka i odmah postaju moderatorke ;)) Ustajem u zaštitu moje KOmoderatorke..;) * Sećam se, imao sam 26 godina kad me je devojčica napustila zbog mlađeg, lepšeg i (verovatno) boljeg (na alatu...). Imala je 18 godina, i mogla je da bira. * Prihvatio sam to ne baš lako, ali znam... i ona će jednom imati 26, i gledaće mlađu suparnicu kako joj odnosi deo života pokretom ruke. * Tako to biva u životu..:) U našim godinama Veco, čovek se jednostavno pomiri sa nekim stvarima. .\/. [Petak]
devojke.773 nemanja., -> #679, mikis
# Ocete da vidite kako to izgleda na jednom malom beogradskom # BBSu? Reci cu samo da se konferencija zove Zenski kutak. Evo # samo par citata: Kom bbsu? ;)
devojke.774 nemanja., -> #692, fancy
# [Sutra je Petak] Svaki petak izuzetak. ;)
devojke.775 mdave, -> #762, mikis
■> Jao bre, sta cekas vise, otvaraj BBS, propadosmo ovde ;))) Jos kad napravimo TCP/IP izmedju tog BBS-a i SEZAM-a... :) [danas je veliki petak]
devojke.776 mdave, -> #733, mikis
■> p.s. Predlazem dragishu za ministra spoljnih poslova buduce conf. ■> :) Ma lepse je reci _specijalni izaslanik_. :) [dok napolju vetar duva (i ne samo vetar), u klubu.p. se sex kuva]
devojke.777 mdave, -> #742, armitage
■> Koji je BBS u pitanju, ako nije tajna O;) IMTEL BBS. :)) PS. Sorry zormi, just joke... :)
devojke.778 mdave, -> #755, mavava
■>>> Pravim ja pitanje ! ITEKAKO ! Ali sta mogu kada oni ne prave ■>>> tu brojcinu ;)). ■> ■> ■> A..sta kaze prodavacica kad ti spomenes tu brojcinu? Kaze "Donesi potvrdu da si crnac". :) [ovaj petak izuzetak]
devojke.779 mdave, -> #744, armitage
■> "Sa ti je bre ovo?! Stipu bre 2-Unlimited" Ti onda pritisnes dugme ■> STOP i u sebi zakljucis da ni romantika nije ono sto je nekada bila ■> ... Eeeee, znas kako kazu nasi stari : "motku pa udri po glavi". :) [batina je iz Raja izasla]
devojke.780 bojt, -> #768, fancy
>> A što se tiče 2 unlimited, nisu ni oni tako loši... Naročito ona ;)
devojke.781 vitez.koja, -> #706, dcolak
#=> Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili #=> prvo na prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete, #=> kao neku kapu? Na ovaj drugi način možeš da montiraš jedino one XXL kondome iz joke shop-ova.
devojke.782 superhik,
JOŠ JEDAN GLAS "ZA" P.S:sex conf. here I come... -------superhik-------
devojke.783 mdave, -> #768, fancy
■> U principu gasim muziku u "tom" trenutku, dok pre toga moze da ide ■> svasta od dobre muzike... Od Mamas & Papas do Pearl Jam... Mislim da je tu ipak Prince neprevazidjen : "Insatiable". Mada uvek moze da posluzi i "Blue Powder" - Vai, naraFski. [didorere, didorere, za veceras spremite proletere]
devojke.784 cnenad, -> #769, fancy
ŁŁŁ ŮŢ> PROLETERI SVIH ZEMALJA OFARBAJTE JAJA!" ŁŁŁ ŁŁŁ ...karminom. (c) by Asterix Valjda Proleterke ?
devojke.785 cnenad, -> #755, mavava
ŁŁŁ A..sta kaze prodavacica kad ti spomenes tu brojcinu? Valja se od smeha iza tezge.
devojke.786 cnenad, -> #757, mavava
ŁŁŁ Ma lako je tebi. Ja sam dobio batine. Razbila mi deck, ŁŁŁ ciknula na mene, terala me da joj svasta radim, i na Kad bi meni razbila DECK ja bi njoj posle toga razbio BACK.
devojke.787 cnenad, -> #774, nemanja.
ŁŁŁ# [Sutra je Petak] ŁŁŁ ŁŁŁ Svaki petak izuzetak. ;) Al ovaj je izuzetan i neponovljiv. >>> danas je petak, veliki, i klub <<<
devojke.788 zkehler, -> #706, dcolak
Ŕ I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja? Reč "proleter" da se doda u glossary ove konferencije. ZK
devojke.789 zkehler, -> #728, gremlin
Ŕ Ugradnja ventila? ;) Nešto za SPS: u borbi protiv sankcija Srbi izmislili prezervativ sa diznom (ili je to možda za iberlauf - kada poraste pritisak ?). ZK
devojke.790 markom, -> #659, zloboleon
█*█ Imah sličicu aBNoRMaLNe sa AbnOrmAlnIm, 'LARGE.GIF', ali je izbrisah :(((. Pa što prijavljuješ onda ? :>
devojke.791 markom, -> #703, princess
█*█ PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti █*█ tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :) I kvotiranje princess :))
devojke.792 markom, -> #667, veca
█*█ Ima mnogo anegdota na ovu foru, ali o tom potom :) Da, kad se otvori .\/. ;)
devojke.793 markom, -> #650, m.hristodulo
█*█ .\/. <-- Sta li mu je ovo do djavola? ;-) To sam se i ja pitao, ali mi se čini da sam donekle dokučio :)) Liči na _onu_ rupu ;););) FaNCy, ispravi me ako grešim :)
devojke.794 jovca.car, -> #733, mikis
/* p.s. Predlažem dragishu za ministra spoljnih poslova buduće conf. :) Ko će imati tu čast da bude ministar _unutrašnjih_ poslova? :)))
devojke.795 dcolak, -> #731, vitez.koja
│ Po hrišćanskom uverenju, na primer, sve sem ona-dole-on-gore je Gde u bibliji piše tako nešto? "Hrišćansko uverenje," šta je to? Sledge DAMMIR!
devojke.796 dcolak, -> #723, dragisha
│ I hate condoms, pa ne mogu da ti kažem za taj parcijalni slučaj, ali │ količina vazduha zavisi od položaja. Malo je šega kad krene vani..:) Tiću nije :) Ali je i simpatično u istu ruku ;) Sledge DAMMIR!
devojke.797 dcolak, -> #727, vujos
│ Zar nisi pročitao upustvo ? ;> Pričaj šta oćeš, ali ne želi da izubijam proletera "odmotavajući" kondom. Em je uži nego što bi trebalo, em to odvijanje i ne ide baš "glatko", tj. odmotava se, pa zastane, pa onda odvoj od momka, odmotavaj zaguljeni deo, pa ... Ko čarapu je mnogo brže i lakše, iz jednog jedinog poteza, CAP i gotovo... :) Sledge DAMMIR!
devojke.798 dcolak, -> #749, darone
│ Obe su klizave... osim ako nisi mislio na one sadističke što se podmazuju │ puderom ;))) (doneću jedan na klub, da vidite higijensko pakovanje ;))) Protex-MEDBIO je podmazan puderom, ili nekih belim prahom. Tj. valjda mu istekne rok ili tako treba, ko će ga znati... :) Sledge DAMMIR!
devojke.799 dcolak, -> #781, vitez.koja
│ Na ovaj drugi način možeš da montiraš jedino one XXL kondome iz joke Pa to su svi sem SWEET kondoma koji ne da su mali nego to nije normalno. Proleter se sav deformiše u njima... Oni su ujedno i glavni adut ljudima koji ne vole kondome, kažu stežu da to nije normalno... So, i dalje sam za 'šajkača' princip.. Sledge DAMMIR!
devojke.800 vujos, -> #751, darone
¨> >> Q: Slepo crevo kod devojaka ? ¨> >> ¨> >> A: ... žim uđeš levo ! ¨> ¨>Bio ;) A da ne propustite (by četka, of kors): Bio SI tamo ili BIO vic ? ;> ¨>Ja sam upoznao jednu što joj je zdesna... ali je to bio susret odpozadi ;))) Odgovor ne važi pri NoRMaLNom odnosu ;)
devojke.801 vujos, -> #774, nemanja.
¨> Svaki petak izuzetak. ;) Petak, ...dan za METAK ;)
devojke.802 mavava, -> #786, cnenad
>> Kad bi meni razbila DECK ja bi njoj posle toga razbio BACK. Samo ja sam imo' problem sto sam probo' sa PLAYBACK! A to vise ne vazi. Kazu treba da imas dobar EJECT! cika Nesha
devojke.803 mavava, -> #779, mdave
>> Eeeee, znas kako kazu nasi stari : "motku pa udri po glavi". To za motku u redu, ali ne po glavi nego...po... Na opste zadovoljstvo!
devojke.804 mavava, -> #746, darone
>> ZAPAMTITE - Nikada ne koristite isti kondom dva puta. Ma..da. Kad ona kaze ajd' jos jednom ti se lepo izvadis na uputstvo.
devojke.805 mavava, -> #760, veca
>> Ako iko do devojaka ovde pise, onda sam to ja! Ostalima se >> omakne poneka i odmah postaju moderatorke ;)) Veco, Veco, ne brigesha! SVE ste PRVA liga. Kad vam kaze cika Nesha!
devojke.806 crncic, -> #450, fancy
│║█ Pa odakle samo izvlacis tol'ke gifove..:) ? │║█ Ave majstore, samo nastavi... Imam i ja, jedno 7-8 MB ;)), al' mi se ne salju ... :(((
devojke.807 crncic, -> #475, markom
│║█ Mislis onih sto ne pucaju? Tesko sinak, tesko :( Protex-a bi trebalo da ima skoro svuda.
devojke.808 crncic, -> #459, asterix
│║█ Da se podsetimo, nista NoRMaLno, nista gay, nista preslikavanje │║█ g=f(n) (tipa 2 na 1, 3 na 1, 1 u 2, 2 u 1...). Dakle ko ce da oka- │║█ ci jedan nastrani ;) gif ? Evo ti jedan, nije gay karaktera jerbo takve stvari ne drzim. wxx20.gif