devojke.709mikis,
-> #640, armitage+> Vidiš, upravo tu leži problem. Sa jedne strane, imamo conf.vicevi koja je
+> tu već ihahaj (i koja priznaćeš nije na visokom nivou ;), ali se oko
+> uvođenja conf.sex pravi problem.
Pa vidiš, kad neko čuje da ima konferencija vicevi, to baš deluje
fino i bezazleno ;) Međutim, možeš zamisliti kako bi 'ozbiljni' ljudi
reagovali kada bi čuli da na jednom isto tako 'ozbiljnom' BBSu postoji
nekakva konferencija sex u kojoj se priča NoRMaLnim odnosima, uživanju
droga, kače porno gifovi i priče sa homo, s/m, 3:1, i sl. tematikom...
+> A da, zašto se sex gotovo uvek pojavljuje u kombinaciji sa "bljuvotinama"
+> htio bih da znam ...
Nema pravog sexa bez bljuvotina ;)))
devojke.710mikis,
-> #640, armitage+> Zašto ne može da pukne? Ozbiljno :)
žek bre, jel se ti to zezaš, ili... ? Kada ABF turiš tamo gde mu
je mesto (u mračno, vlažno i toplo ;)), on se nakon 15 min. potpuno
rastopi, tako da nema šta da pukne.
devojke.711mikis,
-> #656, astojkovic+> p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci
+> "bistro"?
+> Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi...
Duboko? ;))
devojke.712darone,
-> #663, asterix>> Haiku je kratka japanska pesma koja se sastoji od 17 slogova podeljenih
>> u 3 reda po 5,7,5 slogova. žeste teme su priroda i godišnja doba.
Što nema veze sa mozgom. Haiku pesme mogu biti i kraće i duže. Evo oba
primera:
Strašilo
izdiše
uspravno.
Hokuši
Leži, još u belim haljama,
koje mu je žena možda istkala
od kudelje iz bašte,
i opasala triput
umesto jednom.
Možda je, izvršiv tešku dužnost,
krenuo svome domu,
da vidi roditelje i ženu;
a sad, podno strmoga klanca,
daleko na istoku, u Azumi,
leden u tankoj i oskudnoj odeći,
s rasutom crnom kosom -
nikom ne zbori odakle je,
nikom ne zbori gde mu je dom,
i leži, mrtav, tu gde se zatekao
na putu.
Neznani pesnik
(Iz knjige Ne pali još svetiljku Dragoslava Andrića)
devojke.713zkehler,
-> #684, mircheŔ Ja ne znam da nekome nije. Bar u početku. Taman sam mislio da
Ŕ sam mnogo strašan dasa kada mi malo, malo pa pukne poneki
Ŕ kondom. Kad ono, kasnije zaključih da sam ih pogrešno montirao.
Ŕ Posle toga nijedan. ;(
:)))))))
Kako pogrešno? Sa strane?
ZK
devojke.714mavava,
-> #668, veca>> Cika Neso, tu sam majstor ;)
Svaka cast!!! A kad pocinje kurs? Ja bih recimo da budem
garderober, za pocetak.
Predpostavljam da cekas otvaranje konferencije?
cika Nesha
devojke.715mavava,
-> #667, veca>> nije) i kupi ti on tako neki kvrgav, stavi ga i kad je videla
>> kako izgleda, toliko je pocela da se smeje, da je jelte, 'jao
>> pao' :)))
On je bar imao dobar razlog, zavidim mu.
Ja moram da se dovijam na razne fore, te boli me glava....
devojke.716fancy,
-> #675, vecaŮŢ> Nit' je ćorava, nit' je glupa :) Vidi brate šta pričate :)
Ko..?
Gde..?
Kada..?
*
Neće mi se kojekakvi po conf. sex kurčiti...
... da su bolji od mene..;))
.\/.
[Sutra je Petak]
devojke.717fancy,
-> #704, dcolakŮŢ> Jeste, ali znaš li kako devojčice gledaju na romantike? BLJAAAK,
ŮŢ> šta mi se tu pEEEnziš! Ili, još češće, MA bečI BRE! :)
Sledž,
Da ti ja nešto kažem...
...u pravu si.
.\/.
[Sutra je Petak]
devojke.718fancy,
-> #711, mikisŮŢ>+> p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci
ŮŢ>+> " bistro"?
ŮŢ>+> Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi...
ŮŢ> Duboko? ;))
Hmmm ...VLAčNO..?
.\/.
[Sutra je Petak]
devojke.719fancy,
-> #703, princessŮŢ> PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti
^^^^^^^^^^^^^^^^^
ŮŢ> tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :)
Kome 'cezo..?
.\/.
[Sutra je Petak]
devojke.720fancy,
-> #709, mikisŮŢ> Nema pravog sexa bez bljuvotina ;)))
Evo meni navijača..:)
.\/.
[Sutra je Petak]
devojke.721dragisha,
-> #707, dcolak-> │ Jel ovim hoćete da pokažete kako ste duhoviti ili kakve ste
-> │ muškarčine? Pih!
->
-> Pih!
->
-> Od tebe još ne čusmo ni reči? Pih! ;)
Evo ja sam i rekao pokoju, i mogu da kažem samo
BLJAAAAAAAK!
--
[Have you waxed your armadillo today?]
devojke.722dragisha,
-> #687, jovca.car-> /* Ako bude biltena za tu conf, tj ako bude i conf. Ja govorim o
-> vremenu
-> Ma dobro to. Samo sam Upravi predočavao još jednu pozitivnu stranu confa
-> SEX. :)
->
-> Btw, šta je sa dolcetima? Poslao si dolcet3A, B i F. Gde je ostatak
-> abecede?
Imam tih slika nekoliko megabajta, i to pretežno kvalitetnih
(nezamuljene, ne previše banalne) i nemam baš vremena za UL. Kad otvorim
dialin za svoj Linux box za javnost, snimicu to u neki pub(l)ic dir pa nek
skida ko voli:)
--
[I support drug tests. Test the politicians.]
devojke.723dragisha,
-> #706, dcolak-> Kako se rešiti onog vazduha kojim se napuni devojčica, a kad
-> se koristi kondom? Hmmhm, MRZIM kondome, ali šta se može kad
-> se mora :(
I hate condoms, pa ne mogu da ti kažem za taj parcijalni slučaj, ali
količina vazduha zavisi od položaja. Malo je šega kad krene vani..:)
--
[Never judge a man by his taglines.]
devojke.724dragisha,
-> #656, astojkovic-> p.s. Znate za one glupe pozdrave: rudari "srećno", ribolovci
-> "bistro"?
-> Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi...
-> p.p.s.Da li je ikome, stvarno, pukao kondom?
-> O ovom stalno slušam, a nikada mi se nije desilo. :)
Vlažno!
--
[Where The Heck is The "Any" Key?]
devojke.725veca,
-> #692, fancy>> žuj, prvih 30 godina nisam imao primedbi..:)
A zato tek sad tražiš SEX conference? ;))
devojke.726veca,
-> #689, fancy>> Misliš... "Danski partizanski"..:)
Zar mi ne pravimo najbolje partizanske filmove? ;)
devojke.727vujos,
-> #706, dcolak¨> I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja?
¨> Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili prvo na
¨> prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete, kao neku kapu?
:))))))))))))))))))))))))
Zar nisi pročitao upustvo ? ;>
¨> Kako se rešiti onog vazduha kojim se napuni devojčica, a kad
¨> se koristi kondom? Hmmhm, MRZIM kondome, ali šta se može kad
¨> se mora :(
Kad porasteš ... ;)
<nema SEXam na SEZam>
devojke.728gremlin,
-> #706, dcolak>> I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja?
Klizava strana spolja, NoRMaLno. U suprotnom može se desiti da
išmirglaš devojčicu, i da ti pritom spadne sa domaćina, pa ga ti onda
vijaj unutra... :)
>> Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili prvo na
>> prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete, kao neku kapu?
Hm, svaka čast ako neko uspe onom drugom metodom (možda oni sunećeni? ;)
>> Kako se rešiti onog vazduha kojim se napuni devojčica, a kad
>> se koristi kondom? Hmmhm, MRZIM kondome, ali šta se može kad
>> se mora :(
Ugradnja ventila? ;)
Alex
devojke.729mdave,
-> #728, gremlin■> Klizava strana spolja, NoRMaLno. U suprotnom moze se desiti da
cccc....i to prica covek koji ne zna da treba crtati crno na
belom, a ne belo na crnom. ;)
devojke.730wizard,
-> #557, index> Skinuo sam ovaj GIF na jednom od boljih beogradskih kućnih
> BBSova pa me zanima njegovo poreklo...
Pa poreklo mu je sa "jednog od boljih beogradskih bbs-ova". ;)
devojke.731vitez.koja,
-> #673, veca#=> što mnogi nemaju mere. Uostalom, pogledaj poruke, svi
#=> traže nešto abnormalno ;)
Po hrišćanskom uverenju, na primer, sve sem ona-dole-on-gore je abnormalno...
[NE uvodite conf SEX. Sex - veoma primitivna stvar, nije na akademskom nivou]
devojke.732maksa,
-> #712, darone>> Što nema veze sa mozgom. Haiku pesme mogu biti i kraće i duže.
>> Evo oba primera:
Znam da nije mesto, al' Aster je dao tačnu definiciju.
Pretpostavljam da je problem u prevodu koji mora da zadrži
smisao i jednostavnost izraza, a zbog ogromnih razlika u
jezicima nije moguće održati zadatu 17 = 5 + 7 + 5 formu.
devojke.733mikis,
-> #700, robert+> E, više onakvih poruka i -možda- dobijamo konf SEX!!! Mislim, ipak
+> bi trebali da vodimo neku diskusiju ovde a ne samo: 'Oćemo konf, 'oćemo
+> konf...'
Dobro, da li zaista mislite da je ovo pravo mesto za takve
diskusije? Mislim, ovo sa gajtanima od lustera i 'duplim muškim' i može
da prođe, ali Ahil i Patrokle, NoRMaLni prezervativi, fistf* i slično...
Ja ZAISTA mislim da takvim stvarima ovde nije mesto...
A da materijala za diskusiju ima, ima ga. U krajnjem slučaju uvek
preostaje Usenet kao nepresušni izvor (od jedne dragishine poruke sa
tekstom sa istog je sve i počelo)...
p.s. Predlažem dragishu za ministra spoljnih poslova buduće conf. :)
devojke.734mikis,
-> #703, princess+>zaista imamo puno interesantnih prica (produkti imaginacije, iskustva itd)
+>ja sam htela nesto da napisem o fiziologiji orgaz, da se zapocne diskusija o
+> kontracepciji ....
Pa šta čekaš !!! Jeste da tome baš i nije mesto ovde, ali valjda će
se nakon toga smilovati...
+> PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti
+> tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :)
Nisi valjda? :((( Samo ti nastavi ovako, ali bar koristi citate iz
poruke na koju odgovaraš :)
devojke.735zloboleon,
-> #606, fancyňňň ŮŢ> ňňň A posle derbija, zna se...
ňňň
ňňň ŮŢ> ňňň MENJAMO DRESOVE..;))))
ňňň
ňňň ŮŢ> Nemojte da zamenite i ono u dresovima (?) ;))).
ňňň
ňňň Misliš, igrače..? O;)
Ma ne ! Misim na ono, konkretnije, u šorcu ;)). (Naravno, ako ima šta ;))
devojke.736zloboleon,
-> #643, mavavaňňň Masala! Masala! Blago tebi...kad ne pravis pitanje za broj...
Pravim ja pitanje ! ITEKAKO ! Ali šta mogu kada oni ne prave tu brojčinu ;)).
devojke.737zloboleon,
-> #631, mdaveňňň A zamisli tek umetak u "Racunarima". :)
Ili 'Uputstvo za upotrebu konferencije SEX' !! ;)
devojke.738zloboleon,
-> #618, markomňňň █*█ I ja. Ovih dana se u ovoj konferenciji prica o sex conf.
ňňň █*█ na razne teme, ali nisam video nijednu poruku koja je bila
ňňň
ňňň
ňňň Bila je reč o konferenciji KOMUNIKACIJE, tema hackers ...
Ax, pa o čemu bi drugom 'hackeri' ili 'ne hackeri' (ko što reče neko) pričali,
pored (ne)hackovanja !!
---
-=> JEL 'OĆE NEKO DA SE HACK-ne ? <=-
devojke.739zloboleon,
-> #650, m.hristoduloňňň "Fancy i njegove moderatorke", kakav divan
ňňň naziv za "akcioni" film, :-)
'Ako staviš reč 'akcioni' bez navoda onda obavezno moraš da ispred reči
'akcioni' staviš reč 'švetski' !!' ;))
Behu to reči jednog, meni vrlo dragog, čoveka.
devojke.740vujos,
Q: Slepo crevo kod devojaka ?
A: ... žim uđeš levo !
<nema SEXam na SEZam>
devojke.741armitage,
-> #673, veca> Već odogovorih, zato što je primitivizam velik i zato što mnogi
> nemaju mere. Uostalom, pogledaj poruke, svi traže nešto
> abnormalno ;)
ccc, sram vas bilo O;)
Dajte ljudi, upristojite se, ako nizbogkoga drugog, onda bar zbog pripadnica
lepšeg pola (jao, kakav šliht :))
-*- Armitage -*-
P.S.: Ja ono gore mislim ozbiljno i dajte nam više tu CONF :(((((
devojke.742armitage,
-> #679, mikis> Oćete da vidite kako to izgleda na jednom malom beogradskom BBSu?
> Reći ću samo da se konferencija zove čenski kutak. Evo samo par citata:
Koji je BBS u pitanju, ako nije tajna O;)
Jao, neeee ... sada će da počne da me ucenjuje, on meni tel. ja njemu
Đasmina :))
-*- Armitage -*-
devojke.743armitage,
-> #703, princess> PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti
> tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :)
Još samo da setuješ code i bićeš savršena devojka ;)
-*- Armitage -*-
devojke.744armitage,
-> #704, dcolak> Jeste, ali znaš li kako devojčice gledaju na romantike? BLJAAAK,
> šta mi se tu pEEEnziš! Ili, još češće, MA bečI BRE! :)
Hm, da. Ti taman pustiš neki laganić od Streitsa, a ona ti odbrusi:
"Ša ti je bre ovo?! Stipu bre 2-Unlimited" Ti onda pritisneš dugme STOP i
u sebi zaključiš da ni romantika nije ono što je nekada bila ...
-*- Armitage -*-
devojke.745armitage,
Kao što neko reče, do svega ovoga nebi došlo, da je otvorena conf.sex :)
Potegnuto je pitanje "bljuvotina", t.j. gde leži granica između lepih i
vulgarnih stvari, kada je u pitanju seks. Uz poruku prilažem jedan gifčić,
pa vi prosudite sami. Ipak postoji neka mera i kada se ona prekorači
stvari postaju itekako neukusne (ponekad i u bukvalnom
smislu!)
-*- Armitage -*-
P.S.: Sliku pogledajte onda kada niste ni siti ni gladni ;)
chocolat.gifdevojke.746darone,
-> #701, robert>> Pa verovatno mu nije istisnuo vazduh iz onog ku*ca na vrhu ;). Mora
>> lepo da se u'vati između palca i kažiprsta pa da se navlači na *tvrdi*
>> (erektovani?) penis!
Uputstvo za korišćenje kurtona. Original je, naravno, Durexovo.
1. Otvorite foliju cepajući je duž jedne kraće strane (ovo očigledno ne važi
za Trojanove kurtone, koji se nalaze zapakovani u kvadratne paketiće),
vodeći računa da ne pocepate kondom koji se nalazi unutra. Nežno ;)
pritisnite drugu stranu, tako da kondom isklizne. Iako su kondomi veoma
izdržljivi, mogu se pocepati oštrim noktima ili grubom kožom, pa budite
pažljivi.
2. Penis bi trebalo da bude tvrd i u erekciji pre nego što na njega stavite
kondom. Tečnost koja se često izbacuje u ranom stadijumu erekcije može da
sadrži i spermu. Kondom stavite pre nego što dođe do bilo kakvog kontakta
između penisa i vaginalnog predela.
3. Istisnite vazduh iz zatvorenog dela dok navlačite kondom. Stisnite zatvoren
kraj palcem i kažiprstom, stavljajući zavijen kondom na vrh podignutog
penisa.
4. Drugom rukom nežno ;) odvijte kondom do korena, celom dužinom penisa, dok
još uvek pritiskate zatvoren kraj.
5. Za vreme seksualnog kontakta, proveravajte (doduše, piše "make sure", ali
meni je ovo najlogičnije) da li je kondom na mestu. Ako se odvije, brzo ga
ponovo odvijte do kraja. Ako spadne, morate staviti novi kondom pre
nastavljanja seksualnog odnosa.
6. Penis mora biti izvađen ubrzo posle orgazma (svršavanja), jer brzo smekšava
i sperma može da procuri iz kondoma. Pridržavajte kondom pri dnu (korenu)
penisa. Dok ovo radite zapamtite da i kondom i penis ne dodiruju žensko
telo.
Zamotajte kondom u maramicu i higijenski ga se rešite :)) (ne
ZAPAMTITE - Nikada ne koristite isti kondom dva puta.
Ima i druga strana, mrzelo me da prevodim - ako oćete, vičite.
[do ovoga je došlo iako još nismo dobili conf. sex]
devojke.747darone,
-> #706, dcolak>> I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja?
>> Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili prvo na
>> prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete, kao neku kapu?
Duni u njega. Ako se bar malo odmota - duvaš sa pogrešne strane, okreni ga za
180 stepeni i navuci. Dakle, prvo stavi, pa razmotaj. Uostalom, eno ti
uputstvo u prethodnoj poruci.
devojke.748darone,
-> #713, zkehler>> Kako pogrešno? Sa strane?
Na palcu, video kad su mu objašnjavali ;>
devojke.749darone,
-> #728, gremlin>> Klizava strana spolja, NoRMaLno.
Obe su klizave... osim ako nisi mislio na one sadističke što se podmazuju
puderom ;))) (doneću jedan na klub, da vidite higijensko pakovanje ;)))
devojke.750darone,
-> #732, maksa>> Znam da nije mesto, al' Aster je dao tačnu definiciju.
Aman bre, definicija haiku pesme _ne postoji_. To je stil (pravac, način
izražavanja) i tačka.
devojke.751darone,
-> #740, vujos>> Q: Slepo crevo kod devojaka ?
>>
>> A: ... žim uđeš levo !
Bio ;) A da ne propustite (by četka, of kors):
Ja sam upoznao jednu što joj je zdesna... ali je to bio susret odpozadi ;)))
devojke.752asterix,
-> #694, nemanja.>#> Onaj tip sto je tuco babu od 80 godina? Bljak!
>#> :)
>#
># Zivu ?
>
> Zivu. :)
Al' se baba obradovala ;)))))
[ Friday's is F day ]
devojke.753asterix,
-> #677, veca>>> █*█ Jel, a šta da se radi sa potencijalnim us*anim posledicama
>>> (onim █*█ što puze po podu i se*u :)?
>
>>> Eliminiši dok još puze ;)
>
> Jel ovim hoćete da pokažete kako ste duhoviti ili kakve ste
> muškarčine? Pih!
Eliminiši posle toga i one koje promaknu ;)))
[Well what about this Friday thing anyway...]
devojke.754mavava,
-> #724, dragisha>> -> Kakav pozdrav bi ovde lepo stajao? Predlozi...
Evo na primer za danas:
"PROLETERI SVIH ZEMALJA OFARBAJTE JAJA!"
.\/. veceras je petak.
cika Nesha
devojke.755mavava,
-> #736, zloboleon>> ňňň Masala! Masala! Blago tebi...kad ne pravis pitanje za
>> broj...
>> Pravim ja pitanje ! ITEKAKO ! Ali sta mogu kada oni ne prave
>> tu brojcinu ;)).
A..sta kaze prodavacica kad ti spomenes tu brojcinu?
S'postovanjem cika Nesha
devojke.756asterix,
-> #712, darone>>> Haiku je kratka japanska pesma koja se sastoji od 17 slogova podeljenih
>>> u 3 reda po 5,7,5 slogova. žeste teme su priroda i godišnja doba.
>
> Što nema veze sa mozgom. Haiku pesme mogu biti i kraće i duže. Evo oba
Što onda nije Haiku nego neki derivat. Webster:
hai-ku (hie'kue) n. pl. <-ku>
1. a Japanese poem or verse form, consisting
of 17 syllables divided into 3 lines of
5, 7, and 5 syllables, often about
nature or a season.
[1895-1900; < Japn, = hai (kai) a kind of informal
verse, lit., jesting + ku stanza; see HOKKU ]
devojke.757mavava,
-> #744, armitage>> Hm, da. Ti taman pustis neki laganic od Streitsa, a ona ti
>> odbrusi: "Sa ti je bre ovo?! Stipu bre 2-Unlimited" Ti onda
>> pritisnes dugme STOP i u sebi zakljucis da ni romantika nije
>> ono sto je nekada bila ...
Ma lako je tebi. Ja sam dobio batine. Razbila mi deck,
ciknula na mene, terala me da joj svasta radim, i na
kraju sam jos morao da perem sudove.
jadni cika Nesha
devojke.758veca,
-> #731, vitez.koja>> Po hrišćanskom uverenju, na primer, sve sem ona-dole-on-gore je
>> abnormalno...
:) Ko ovde još misli na religiju? ;) To bre sve hedonisti ;)
devojke.759veca,
-> #716, fancy>> Neće mi se kojekakvi po conf. sex kurčiti...
>> ... da su bolji od mene..;))
:))) Videćemo te na delu ;))
devojke.760veca,
-> #707, dcolak>> Od tebe još ne čusmo ni reči? Pih! ;)
Ako iko do devojaka ovde piše, onda sam to ja! Ostalima se omakne
poneka i odmah postaju moderatorke ;))
>> Reci i ti nešto, udari kontru, a ne samo ćutite i "ocenjujete" :))
Ono se odnosilo na ružne reči upućene na rečun dece :(
devojke.761mikis,
-> #718, fancy+> ŮŢ> Duboko? ;))
+>
+> Hmmm ...VLAčNO..?
...Sklisko...
;)
devojke.762mikis,
-> #722, dragisha+> Kad otvorim
+> dialin za svoj Linux box za javnost, snimicu to u neki pub(l)ic dir pa nek
+> skida ko voli:)
Jao bre, šta čekaš više, otvaraj BBS, propadosmo ovde ;)))
devojke.763mavava,
-> #672, veca>> To imas u agencijama koje posreduju, a ne u onim koje
>> zaposljavaju/iznajmljuju zene/muskarce.
Dobro, a kako stoji stvar sa bracnim parovima?
(ne mora bas ono strogo bracni)
Da li neka agencija ima transexualce? i posto?
hvala na odgovorima.
cika Nesha .\/.danas je petak.
devojke.764index,
-> #701, robert[] Pa verovatno mu nije istisnuo vazduh iz onog ku*ca na vrhu ;).
[] Mora lepo da se u'vati između palca i kažiprsta pa da se
[] navlači na *tvrdi* (erektovani?) penis!
Jednostavnije je da se to 'na vrhu' izvrne na unutra...
_\|/_ NR!4SEX Nenad
devojke.765pips,
[ OcEmO cOnf sEx ]
devojke.766zkehler,
-> #706, dcolakŔ I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja?
Reč "proleter" da se doda u glossary ove konferencije.
ZK
devojke.767zkehler,
-> #728, gremlinŔ Ugradnja ventila? ;)
Nešto za SPS: u borbi protiv sankcija Srbi izmislili prezervativ sa diznom
(ili je to možda za iberlauf - kada poraste pritisak ?).
ZK
devojke.768fancy,
-> #744, armitageŮŢ> Hm, da. Ti taman pustiš neki laganić od Streitsa, a ona ti odbrusi:
ŮŢ>" Ša ti je bre ovo?! Stipu bre 2-Unlimited" Ti onda pritisneš dugme STOP i
DIRE STRAITS..?
Izazivaju mi akutan nestanak erekcije, no tebi svaka čast.
U principu gasim muziku u "tom" trenutku, dok pre toga može da ide
svašta od dobre muzike... Od Mamas & Papas do Pearl Jam...
A što se tiče 2 unlimited, nisu ni oni tako loši...
Ona viče: NO, NO... a ti trpaš "THERE'S NO LIMIT..!"
.\/.
[Petak]
devojke.769fancy,
-> #754, mavavaŮŢ> Evo na primer za danas:
ŮŢ>
ŮŢ> PROLETERI SVIH ZEMALJA OFARBAJTE JAJA!"
...karminom. (c) by Asterix
.\/.
[Petak]
devojke.770fancy,
-> #733, mikisŮŢ> p.s. Predlažem dragishu za ministra spoljnih poslova buduće conf. :)
Jes' vala... "kod njega" ima taj "zavičajni pristup" koji u
ovim krajevima zvuči prilično egzotično.
Ipak je tu upliva imao večiti istok sa svojim neobičnostima i
običajima.
sex:pReko.DRiNe
.\/.
[Petak]
devojke.771fancy,
-> #759, vecaŮŢ> :))) Videćemo te na delu ;))
(...)
a opet... možda neko i hoće..;)
.\/.
[Petak]
devojke.772fancy,
-> #760, vecaŮŢ> Ako iko do devojaka ovde piše, onda sam to ja! Ostalima se omakne
ŮŢ> poneka i odmah postaju moderatorke ;))
Ustajem u zaštitu moje KOmoderatorke..;)
*
Sećam se, imao sam 26 godina kad me je devojčica napustila zbog mlađeg,
lepšeg i (verovatno) boljeg (na alatu...).
Imala je 18 godina, i mogla je da bira.
*
Prihvatio sam to ne baš lako, ali znam... i ona će jednom imati 26, i
gledaće mlađu suparnicu kako joj odnosi deo života pokretom ruke.
*
Tako to biva u životu..:)
U našim godinama Veco, čovek se jednostavno pomiri sa nekim stvarima.
.\/.
[Petak]
devojke.773nemanja.,
-> #679, mikis# Ocete da vidite kako to izgleda na jednom malom beogradskom
# BBSu? Reci cu samo da se konferencija zove Zenski kutak. Evo
# samo par citata:
Kom bbsu? ;)
devojke.774nemanja.,
-> #692, fancy# [Sutra je Petak]
Svaki petak izuzetak. ;)
devojke.775mdave,
-> #762, mikis■> Jao bre, sta cekas vise, otvaraj BBS, propadosmo ovde ;)))
Jos kad napravimo TCP/IP izmedju tog BBS-a i SEZAM-a... :)
[danas je veliki petak]
devojke.776mdave,
-> #733, mikis■> p.s. Predlazem dragishu za ministra spoljnih poslova buduce conf.
■> :)
Ma lepse je reci _specijalni izaslanik_. :)
[dok napolju vetar duva (i ne samo vetar), u klubu.p. se sex kuva]
devojke.777mdave,
-> #742, armitage■> Koji je BBS u pitanju, ako nije tajna O;)
IMTEL BBS. :))
PS. Sorry zormi, just joke... :)
devojke.778mdave,
-> #755, mavava■>>> Pravim ja pitanje ! ITEKAKO ! Ali sta mogu kada oni ne prave
■>>> tu brojcinu ;)).
■>
■>
■> A..sta kaze prodavacica kad ti spomenes tu brojcinu?
Kaze "Donesi potvrdu da si crnac". :)
[ovaj petak izuzetak]
devojke.779mdave,
-> #744, armitage■> "Sa ti je bre ovo?! Stipu bre 2-Unlimited" Ti onda pritisnes dugme
■> STOP i u sebi zakljucis da ni romantika nije ono sto je nekada bila
■> ...
Eeeee, znas kako kazu nasi stari : "motku pa udri po glavi". :)
[batina je iz Raja izasla]
devojke.780bojt,
-> #768, fancy>> A što se tiče 2 unlimited, nisu ni oni tako loši...
Naročito ona ;)
devojke.781vitez.koja,
-> #706, dcolak#=> Jel ga stavite na vrh "anarhiste" pa odmotavate, ili
#=> prvo na prste odmotate, kao čarapu, pa onda navučete,
#=> kao neku kapu?
Na ovaj drugi način možeš da montiraš jedino one XXL kondome iz joke shop-ova.
devojke.782superhik,
JOŠ JEDAN GLAS "ZA"
P.S:sex conf. here I come...
-------superhik-------
devojke.783mdave,
-> #768, fancy■> U principu gasim muziku u "tom" trenutku, dok pre toga moze da ide
■> svasta od dobre muzike... Od Mamas & Papas do Pearl Jam...
Mislim da je tu ipak Prince neprevazidjen : "Insatiable".
Mada uvek moze da posluzi i "Blue Powder" - Vai, naraFski.
[didorere, didorere, za veceras spremite proletere]
devojke.784cnenad,
-> #769, fancyŁŁŁ ŮŢ> PROLETERI SVIH ZEMALJA OFARBAJTE JAJA!"
ŁŁŁ
ŁŁŁ ...karminom. (c) by Asterix
Valjda Proleterke ?
devojke.785cnenad,
-> #755, mavavaŁŁŁ A..sta kaze prodavacica kad ti spomenes tu brojcinu?
Valja se od smeha iza tezge.
devojke.786cnenad,
-> #757, mavavaŁŁŁ Ma lako je tebi. Ja sam dobio batine. Razbila mi deck,
ŁŁŁ ciknula na mene, terala me da joj svasta radim, i na
Kad bi meni razbila DECK ja bi njoj posle toga razbio BACK.
devojke.787cnenad,
-> #774, nemanja.ŁŁŁ# [Sutra je Petak]
ŁŁŁ
ŁŁŁ Svaki petak izuzetak. ;)
Al ovaj je izuzetan i neponovljiv.
>>> danas je petak, veliki, i klub <<<
devojke.788zkehler,
-> #706, dcolakŔ I kako odrediti koja strana ide do proletera, a koja spolja?
Reč "proleter" da se doda u glossary ove konferencije.
ZK
devojke.789zkehler,
-> #728, gremlinŔ Ugradnja ventila? ;)
Nešto za SPS: u borbi protiv sankcija Srbi izmislili prezervativ sa diznom
(ili je to možda za iberlauf - kada poraste pritisak ?).
ZK
devojke.790markom,
-> #659, zloboleon█*█ Imah sličicu aBNoRMaLNe sa AbnOrmAlnIm, 'LARGE.GIF', ali je izbrisah :(((.
Pa što prijavljuješ onda ? :>
devojke.791markom,
-> #703, princess█*█ PS e da..dala sam obecanje da ukoliko postanem komoderator..nece vise biti
█*█ tackica i pisacu velika slova tamo gde treba :)
I kvotiranje princess :))
devojke.792markom,
-> #667, veca█*█ Ima mnogo anegdota na ovu foru, ali o tom potom :)
Da, kad se otvori .\/. ;)
devojke.793markom,
-> #650, m.hristodulo█*█ .\/. <-- Sta li mu je ovo do djavola? ;-)
To sam se i ja pitao, ali mi se čini da sam donekle dokučio :)) Liči na _onu_
rupu ;););)
FaNCy, ispravi me ako grešim :)
devojke.794jovca.car,
-> #733, mikis/* p.s. Predlažem dragishu za ministra spoljnih poslova buduće conf. :)
Ko će imati tu čast da bude ministar _unutrašnjih_ poslova? :)))
devojke.795dcolak,
-> #731, vitez.koja│ Po hrišćanskom uverenju, na primer, sve sem ona-dole-on-gore je
Gde u bibliji piše tako nešto? "Hrišćansko uverenje," šta je to?
Sledge DAMMIR!
devojke.796dcolak,
-> #723, dragisha│ I hate condoms, pa ne mogu da ti kažem za taj parcijalni slučaj, ali
│ količina vazduha zavisi od položaja. Malo je šega kad krene vani..:)
Tiću nije :) Ali je i simpatično u istu ruku ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.797dcolak,
-> #727, vujos│ Zar nisi pročitao upustvo ? ;>
Pričaj šta oćeš, ali ne želi da izubijam proletera "odmotavajući"
kondom. Em je uži nego što bi trebalo, em to odvijanje i ne ide
baš "glatko", tj. odmotava se, pa zastane, pa onda odvoj od momka,
odmotavaj zaguljeni deo, pa ... Ko čarapu je mnogo brže i lakše,
iz jednog jedinog poteza, CAP i gotovo... :)
Sledge DAMMIR!
devojke.798dcolak,
-> #749, darone│ Obe su klizave... osim ako nisi mislio na one sadističke što se podmazuju
│ puderom ;))) (doneću jedan na klub, da vidite higijensko pakovanje ;)))
Protex-MEDBIO je podmazan puderom, ili nekih belim prahom. Tj.
valjda mu istekne rok ili tako treba, ko će ga znati... :)
Sledge DAMMIR!
devojke.799dcolak,
-> #781, vitez.koja│ Na ovaj drugi način možeš da montiraš jedino one XXL kondome iz joke
Pa to su svi sem SWEET kondoma koji ne da su mali nego to nije
normalno. Proleter se sav deformiše u njima... Oni su ujedno i
glavni adut ljudima koji ne vole kondome, kažu stežu da to nije
normalno... So, i dalje sam za 'šajkača' princip..
Sledge DAMMIR!
devojke.800vujos,
-> #751, darone¨> >> Q: Slepo crevo kod devojaka ?
¨> >>
¨> >> A: ... žim uđeš levo !
¨>
¨>Bio ;) A da ne propustite (by četka, of kors):
Bio SI tamo ili BIO vic ? ;>
¨>Ja sam upoznao jednu što joj je zdesna... ali je to bio susret odpozadi ;)))
Odgovor ne važi pri NoRMaLNom odnosu ;)
devojke.801vujos,
-> #774, nemanja.¨> Svaki petak izuzetak. ;)
Petak, ...dan za METAK ;)
devojke.802mavava,
-> #786, cnenad>> Kad bi meni razbila DECK ja bi njoj posle toga razbio BACK.
Samo ja sam imo' problem sto sam probo' sa PLAYBACK!
A to vise ne vazi. Kazu treba da imas dobar EJECT!
cika Nesha
devojke.803mavava,
-> #779, mdave>> Eeeee, znas kako kazu nasi stari : "motku pa udri po glavi".
To za motku u redu, ali ne po glavi nego...po...
Na opste zadovoljstvo!
devojke.804mavava,
-> #746, darone>> ZAPAMTITE - Nikada ne koristite isti kondom dva puta.
Ma..da. Kad ona kaze ajd' jos jednom ti se lepo izvadis
na uputstvo.
devojke.805mavava,
-> #760, veca>> Ako iko do devojaka ovde pise, onda sam to ja! Ostalima se
>> omakne poneka i odmah postaju moderatorke ;))
Veco, Veco, ne brigesha! SVE ste PRVA liga.
Kad vam kaze cika Nesha!
devojke.806crncic,
-> #450, fancy│║█ Pa odakle samo izvlacis tol'ke gifove..:) ?
│║█ Ave majstore, samo nastavi...
Imam i ja, jedno 7-8 MB ;)), al' mi se ne salju ... :(((
devojke.807crncic,
-> #475, markom│║█ Mislis onih sto ne pucaju? Tesko sinak, tesko :(
Protex-a bi trebalo da ima skoro svuda.
devojke.808crncic,
-> #459, asterix│║█ Da se podsetimo, nista NoRMaLno, nista gay, nista preslikavanje
│║█ g=f(n) (tipa 2 na 1, 3 na 1, 1 u 2, 2 u 1...). Dakle ko ce da oka-
│║█ ci jedan nastrani ;) gif ?
Evo ti jedan, nije gay karaktera jerbo takve stvari ne drzim.
wxx20.gif