devojke.1armitage,
Ovu poruku pišem kako bih mogao da skinem resign sa ove teme, koji mi je
Sezam nepravedno (i ničim izazvano) nametnuo. :)
Armitage
P.S.: Usput, pozdrav svim devojkama Sezama! ;)
devojke.2supers,
-> #1, armitage>> P.S.: Usput, pozdrav svim devojkama Sezama! ;)
I sve o tome...
devojke.3milica,
Veoma je zanimljivo kako su "muškarci" osvetoljubivi, ako im se povredi njihova
sujeta...
devojke.4nameci,
-> #3, milicaVeoma je zanimljivo kako su "muškarci" osvetoljubivi, ako im se
povredi
sujeta...
Stvarno. Ja uopšte nisam osvetoljubiv ako mise povrijedi sujeta. Ako
ti svrstavaš sve muškarce tako, onda bi i mi mogli da stvrstamo sve
djevojke u jedan koš. :)
PS. Šta ti se dogodilo, kada si napisala ovu poruku. Sigurno te je
nešto iz stvarnog života iznerviralo.
devojke.5bosko,
-> #4, nameci_> ti svrstavaš sve muškarce tako, onda bi i mi mogli da
_> stvrstamo sve
Nisi obratio pažnju na navodnike, to je samo provokacija da
vidi ko će da se javi ;)
Inače, pozdravljam svaki pokušaj da se tema oživi :)
devojke.6igors,
-> #5, boskoMilica je devojka sklona takvim uopstenim konstatacijama.
Igor Stankovic
P.S.
Mada znate sta kazu, sve su devojke takve. :)
devojke.7hercog,
-> #3, milica> Veoma je zanimljivo kako su "muškarci" osvetoljubivi, ako im se povredi
> njihova sujeta...
Može neki primer?
Sale
devojke.8max.headroom,
-> #3, milica+># Veoma je zanimljivo kako su "muškarci" osvetoljubivi, ako im se povredi
+># njihova sujeta...
Milice, neznam da li si primetila, ali su devojke isto tako osvetoljubive
(ako ne i više ;), u slučaju da im se vređa sujeta.
:)
devojke.9queen,
-> #6, igors
Q> Milica je devojka sklona takvim uopstenim konstatacijama.
Q> Mada znate sta kazu, sve su devojke takve. :)
Uvek i svuda ima izuzetaka, ali nećemo valjda opet o tome... :)
devojke.10tima,
-> #3, milica
> Veoma je zanimljivo kako su "muskarci" osvetoljubivi, ako im se povredi
> njihova sujeta...
Da vidish kako su samo osvetoljubivi kada im se povredi tudja sujeta.
Ja u takvim situacijama nocima ne mogu da spavam, samo se svetim, svetim ...
Tima
s
devojke.11milica,
-> #4, nameci
<*>Stvarno. Ja uopšte nisam osvetoljubiv ako mise povrijedi sujeta. Ako
Nisam se ni nadala da će neko priznati da je osvetoljubiv.
<*>ti svrstavaš sve muškarce tako, onda bi i mi mogli da stvrstamo sve
<*>djevojke u jedan koš. :)
Bejahu tamo i navodnici, što znači _ne_svi_ :)
<*>PS. Šta ti se dogodilo, kada si napisala ovu poruku. Sigurno te je
Razočarenje u ex-friend.
<*>nešto iz stvarnog života iznerviralo.
^^^^^^^^
A šta je ovo ovde na Sezamu, _nestvarni_život_?
devojke.12milica,
-> #5, bosko
<*>Nisi obratio pažnju na navodnike, to je samo provokacija da
<*>vidi ko će da se javi ;)
Reče mi neko jednom, baš u ovoj conf. da ja provokacijama pokušavam ( i
uspevam ) da saznam nešto o drugima, indirektno ;)
<*>Inače, pozdravljam svaki pokušaj da se tema oživi :)
I ja pozdravljam tebe :)
devojke.13milica,
-> #6, igors
<*>Milica je devojka sklona takvim uopstenim konstatacijama.
Ko bi mene branio (kudio), nego kolega? ;)
devojke.14milica,
-> #7, hercog
<*> Može neki primer?
Nije potreban, dovoljno je reći da ako odbiješ nešto ponudjeno, gorko
ćeš zažaliti zbog toga...
devojke.15vujos,
-> #14, milica¨> Nije potreban, dovoljno je reći da ako odbiješ nešto ponudjeno, gorko
¨>ćeš zažaliti zbog toga...
Ne odbijaj ponuđeno :)))
devojke.16bosko,
-> #12, milica_> Reče mi neko jednom, baš u ovoj conf. da ja provokacijama
_> pokušavam ( i uspevam ) da saznam nešto o drugima, indirektno
_> ;)
Obzirom na broj odgovora, nauči li što?
devojke.17mileusna,
-> #14, milica>> <*> Može neki primer?
>>
>> Nije potreban, dovoljno je reći da ako odbiješ nešto ponudjeno,
>> gorko ćeš zažaliti zbog toga...
Tek bi sad dobrodošao primer. :)
devojke.18gerber,
-> #17, mileusnaYR>*>>> Nije potreban, dovoljno je reći da ako odbiješ nešto ponudjeno,
YR>*>>> gorko ćeš zažaliti zbog toga...
YR>*> Tek bi sad dobrodošao primer. :)
Ne nego ponudi nešto, možda je nešto u međuvremenu naučeno :))
devojke.19inferno,
-> #11, milicaŮ│ ˙< *>Stvarno. Ja uopšte nisam osvetoljubiv ako mise povrijedi sujeta. Ako
Ů│ ˙
Ů│ ˙ Nisam se ni nadala da će neko priznati da je osvetoljubiv.
Ů│ ˙ Razočarenje u ex-friend.
Gde samo nalaziš takve ljude..
devojke.20inferno,
-> #14, milicaŮ│ ˙ Nije potreban, dovoljno je reći da ako odbiješ nešto ponudjeno, gorko
Ů│ ˙ ćeš zažaliti zbog toga...
Ako odbiješ šta? Mislim šta je neko odbio pa je zažalio? Voleo
bih da čujem primer. :)
devojke.21igors,
-> #19, inferno>>> Nisam se ni nadala da ce neko priznati da je osvetoljubiv.
>>> Razocarenje u ex-friend.
>> Gde samo nalazis takve ljude..
Nigde ona ih proizvodi. (Sala mala) Mozda svojim razocaranjima prikriva svoje
mane. Lakse je ipak odbaciti nekog nego resiti problem sa doticnom osobom.
Igor Stankovic
P.s.
Ili u ovom slucaju ja nisam upravu.
devojke.22velicko,
-> #12, milica>+ Reče mi neko jednom, baš u ovoj conf. da ja provokacijama
>+ pokušavam ( i uspevam ) da saznam nešto o drugima, indirektno
>+ ;)
Dal je taj neko mislio samo na tebe, :) šta misliš ?
velicko
devojke.23uobradovic,
-> #21, igors::> mane. Lakse je ipak odbaciti nekog nego resiti problem sa
::> doticnom osobom.
Meni je lakše da rešim problem nego da odbacim prijatelja.
Ovog leta sam jednog 'odbacio' i sada se mnogo kajem ali
neću da popustim zato što znam da sam u pravu.
devojke.24airton,
-> #3, milicaU pravu si tako je to sa "muskarcima"
A sta mislis da pokusas sa muskarcima
nova iskustva-novi zakljucak
devojke.25dusko,
-> #3, milica> Veoma je zanimljivo kako su "muskarci" osvetoljubivi, ako im se
> povredi njihova sujeta...
Normalno.
A ti si odma' potrcala na Sezam da proveris svoj zakljucak?
I, kao sto, neki vec pomenuse generalizacije bas i nisu tako tacne kad
je u pitanju muski rod. Ovo, naravno, ne vazi i za zenski.
Pozdrav,
Dusko
P.S.: Prvo se zapitaj da nisi dobila ono sto si trazila, pa posle da l'
smo osvetoljubivi il' nismo.
devojke.26mileusna,
-> #23, uobradovic>> neću da popustim zato što znam da sam u pravu.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Ajde?!? :)))
devojke.27igors,
-> #25, dusko> P.S.: Prvo se zapitaj da nisi dobila ono sto si trazila, pa posle da l'
> smo osvetolubivi ili nismo.
Sad ga malo pretera.
Igor Stankovic
devojke.28nameci,
-> #11, milicažž> žžžžžžžž
žž> A šta je ovo ovde na Sezamu, _nestvarni_život_?
žž>
Mislio sam na nekog momka, ili dečka ili šta ti ja znam...,
znači nećeš sa njim da se čuješ samo preko sezama. Ali odgovor
sam dobio. Još samo da nam daš razloge. :)
devojke.29nameci,
-> #14, milicažž>
žž> Nije potreban, dovoljno je reći da ako odbiješ nešto
žž> ponudjeno, gorko ćeš zažaliti zbog toga...
žž>
Zar ti je neki dečko predložio nešto, ti si odbila (u stvari,
on je dugo vremena bio tvoj prijatelj, i ti si ZAISTA
iznenadjena njegovim predlogom i odbijaš ga). Naravno,
on se ljuti, jer se ponadao itd itd...
devojke.30nameci,
-> #17, mileusnažž>>> Nije potreban, dovoljno je reći da ako odbiješ nešto
žž>>> ponudjeno, gorko ćeš zažaliti zbog toga...
žž>
žž> Tek bi sad dobrodošao primer. :)
Mogu i dva primjera. :)
devojke.31nameci,
-> #18, gerberžž> YR>*>>> gorko ćeš zažaliti zbog toga...
žž>
žž> YR>*> Tek bi sad dobrodošao primer. :)
žž>
žž> Ne nego ponudi nešto, možda je nešto u međuvremenu naučeno
žž> :))
npr. Nudim kažeš joj : 'Nudim ti ono što ti je već neko nudio, a
ti si odbila, pa si se gorko kajala. Zato pazi ako mene odbiješ,
gorko ćeš se kajati' :)
devojke.32nameci,
-> #21, igorsžž> P.s.
žž> Ili u ovom slucaju ja nisam upravu.
P.S. U ovom slučaju sa 'filosofske' :) tačke gledišta
nisi u pravu :))
devojke.33nameci,
-> #24, airtonžž> U pravu si tako je to sa "muskarcima"
žž> A sta mislis da pokusas sa muskarcima
žž> nova iskustva-novi zakljucak
možda mogu i MUŠKARCI
devojke.34airton,
-> #33, nameci
> U pravu si tako je to sa "muskarcima"
> A sta mislis da pokusas sa muskarcima
>> mozda mogu i MUSKARCI
A tek Muskarci...:)
pa M U S K A R C I, M u s k a r c i,
MuSkArCi,
musKARCI,
(evo teme za dejanr-a i novu pitalicu)
devojke.35velicko,
Archive-name: alt-sex/faq/part1
Last-modified: 1 Jan 1993
THE OFFICIAL ALT.SEX FAQ FILE WITH ANSWERS
------------------------------------------
(dated January 1, 1993)
PURPOSE OF THE FAQ FILE
Alt.sex receives significantly more traffic than your typical
newsgroup. Readers of this group have more than enough to read
through without having to filter out inappropriate posts. To help
prevent the constant debating of these points, this post serves
as a guide to the Frequently Asked Questions. If you are new to
......
......
faqasex.arjdevojke.36zeljkoj,
-> #34, airton> (evo teme za dejanr-a i novu pitalicu)
Odustao je dejanr od pitalica još pre nekoliko meseci. :))
devojke.37majtoski,
-> #14, milicanisi bila precizna, ako odbijes STA, nisi navela sta.
ako mi ponude nesto lose, odbicu i necu da se kajem. So reci nasta
si mislila
devojke.38milica,
-> #16, bosko
<*>Obzirom na broj poruka, nauči li što?
Naravno. "Zadrži svoje mišljenje za sebe."
devojke.39milica,
-> #19, inferno
<*> Gde samo nalaziš takve ljude?
:( Eto...
devojke.40milica,
-> #21, igors
<*>P.s
<*> Ili u ovom slucaju ja nisam upravu.
Nisi.
devojke.41milica,
-> #22, velicko
<*> Dal je taj neko mislio samo na tebe, :) šta misliš ?
Pa to je bila replika na moju poruku :))))
Izmedju ostalih i na mene, valjda ;)
devojke.42milica,
-> #24, airton
<*>U pravu si tako je sa "muskarcima"
Jeste, to su _stvorenja_ koja se kriju iza muškog oblika, ne poričem
da ima istih i "žena".
<*>A sta mislis da pokusas sa muskarcima.
Kako da prepoznam da su muškarci, a ne "muškarci" ?
<*>nova iskustva-novi zakljucak
U pravu si...
devojke.43milica,
-> #25, dusko
<*>A ti si odma` potrčala na Sezam da proveriš svoj zaključak?
Ne, nego da vidim dal` ste promenili mišljenje od prošle rasprave, ili
se možda pojavio neki _pravi_muškarac_ koji se ne stidi da prizna nešto...
<*>P.S.:Prvo se zapitaj da nisi dobila ono što si tražila, pa posle dal` smo
<*>osvetoljubivi il` nismo.
A ako ti kažem da nisam NIŠTA tražila?
devojke.44milica,
-> #29, nameci
Bravo ti! :)))
devojke.45milica,
-> #37, majtoski
<*>nisi bila precizna, ako odbijes STA, nisi navela sta.
Nisam, nije ni potrebno...
<*>ako mi ponude nesto lose, odbicu i necu da se kajem. So reci nasta
<*>si mislila
Ja nisam rekla da se kajem.
devojke.46igors,
-> #43, milicaSacekaj, ako se nevaram Milice ti zelis da kazemo nesto sto ti zelis i da od
tebe dobijemo potvrdu da smo (sam) pravi muskarci?
Jesam li u pravu?
Igor Stankovic
devojke.47nesh,
-> #3, milica> Veoma je zanimljivo kako su "muškarci" osvetoljubivi, ako im se povredi
> njihova sujeta...
Definiši to pod sujeta. Shatanje tog pojma je vrlo široko (svako
ga shvata nekako drukčije :) ).
Inače, po mom shvatanju sujete, jeste da ima onih koji su vrlo
"pogodljivi" po tom pitanju, ali, ipak, većina nije. Isto to važi i
za devojke (lično iskustvo)
Btw. lep pokušaj da se oživi tema, nadam se da će ti uspeti :)
--------------------------------------------------------------------------
Đorđević Nebojša * nesh@pelikan.durlan.co.yu * -=> Nesh <=-
* nesh@sezam.co.yu * B)
devojke.48milica,
-> #46, igorsOpet si pogrešio....
devojke.49uobradovic,
-> #26, mileusna::>>> neću da popustim zato što znam da sam u pravu.
::> žžžžžžžžžžžžžžžžžžž
::> Ajde?!? :)))
Ajde !!!!
devojke.50inferno,
-> #38, milicaŮ│ ˙< *>Obzirom na broj poruka, nauči li što?
Ů│ ˙
Ů│ ˙ Naravno. "Zadrži svoje mišljenje za sebe."
Zašto bi zadržavala mišljenje za sebe?
Niko ovde ne ujeda.. :)
devojke.51inferno,
-> #42, milicaŮ│ ˙ Jeste, to su _stvorenja_ koja se kriju iza muškog oblika, ne poričem
Ů│ ˙ da ima istih i "žena".
Besna?
Ů│ ˙< *>A sta mislis da pokusas sa muskarcima.
Ů│ ˙ Kako da prepoznam da su muškarci, a ne "muškarci" ?
Na primer biranjem prijatelja?
devojke.52uobradovic,
-> #43, milica::> <*>A ti si odmaž potrčala na Sezam da proveriš svoj
::> zaključak?
::> Ne, nego da vidim dalž ste promenili mišljenje od prošle
::> rasprave, ili se možda pojavio neki _pravi_muškarac_ koji se
::> ne stidi da prizna nešto...
A šta taj tvoj _pravi muškarac_ treba da prizna.
devojke.53max.headroom,
Apropo one Milicine poruke da su muškarci sujetni, itd, itsl...
Šta publikum misli, šta je ono kod devojke što muškarca (muškarčinu ;)
može najviše izbaciti iz takta?
devojke.54knight,
-> #53, max.headroom>> Šta publikum misli, šta je ono kod devojke što muškarca (muškarčinu ;)
>> može najviše izbaciti iz takta?
To je pogrešna upotreba jezika... ;>
Jao, nije valjda da se baviš kompjuterima?..
Zašto ne prodaš ovaj krš i kupiš nova kola?
Jesi li probao da ostaviš cigarete?
To ti je treća vodka.
Još uvek čitaš stripove? Šta, skupljaš ih?! O, Bože...
Vidi kakve noge ima a nosi mini suknju... Eeej, gde bleneš?!
Gledaj što je sladak, zašto se i ti tako ne ošišaš?
Koliko ti je još ostalo ispita?
" Koja glupača " ? Ma ona tvoja bivša...
Nisu alapače već su baš fine devojke... za razliku od
tvojih drugova koji su sve sami manijaci.
and many many more...
devojke.55velicko,
-> #38, milica>+
>+ <*>Obzirom na broj poruka, nauči li što?
>+
>+ Naravno. "Zadrži svoje mišljenje za sebe."
>+
Milice, jel ovo opet tvoja provokacija, ili ...
Ma sigurno jeste :)))
Nema veze, uostalom veoma sam često dolazio do istog
zaključka. U nekakvim situacijama sam imao nekakve
probleme ;), i ovakva konferencija bi bila idealna
da pokušam da ih rešim. Međutim neretko pojedinci ovu
conf. smatraju nadgradnjom na chat i poligon za zezanje.
Možda je to i razlog što nažalost spadam u drugu
(sledeću) grupu.
Druga grupa reaguje u fazonu: "da ja saznam što više
o tome, ali da oni saznaju što manje o meni"...
Sve je ovo uvijeno u milion čaršava, izokrenuto,
(ne kažem nezanimljivo). Komunikativni ljudi sa
ogrooomnom barikadom ispred sebe. Možda je to i razlog
što bih voleo da spadam u treću (sledeću) grupu.
Treća grupa, (ko li je ovde), bez smetnji priča o
svojim kompleksima, željama, mogućnostima, sanjarenjima.
Neopterećeno (nisam rekao neozbiljno) se uključuje u
rasprave ... ... ...
Šta dalje?
Kako dalje?
velicko
*** FREE YOUR MIND ***
devojke.56velicko,
-> #47, nesh>+ Inače, po mom shvatanju sujete, jeste da ima onih koji su vrlo
>+ "pogodljivi" po tom pitanju, ali, ipak, većina nije. Isto to
Meni sujeta lako proradi, međutim nikako ili veoma retko
dozvoljavam da se to primeti. Budem povređen, i onda to zakopam
duboko, ispod n slojeva svesti. Ako se takva situacija ponavlja
onda na kraju puknem (što se veoma retko dešava), a u suprotnom
to sve izvetri, kao da nikada nije postojalo.
Moje je mišljenje da je sujeta "povredljiva" kod većine ljudi,
samo što se kod nekih to lakše a kod nekih teže primeti.
velicko
devojke.57nameci,
-> #54, knightžž>
žž> and many many more...
Zašto ne okači burazeru :)) datoteku od 500 k. Šta
kidaš neke sitnice :).
PS. 0.1% je tačno zato što 99.9% nisi stavio :)
devojke.58nameci,
-> #43, milicažž>
žž> Ne, nego da vidim dalž ste promenili mišljenje od prošle
žž> rasprave, ili se možda pojavio neki _pravi_muškarac_ koji se
žž> ne stidi da prizna nešto...
žžžžžžžžžžžžžžžžžž
žž>
Tražiš da muškarac nešto da prizna.....
žž>
žž> A ako ti kažem da nisam NIŠTA tražila?
žžžžžžžžžžžžžžžžžžžž
žž>
....a u stvari nisi NIŠTA tražila?
ili si nešto pogriješila pri izvodu iz scenarija :)
(šalim se)
devojke.59nameci,
-> #44, milicažž>
žž> Bravo ti! :)))
žž>
Zašto bravo ????. Izbrisale su mi se prošle poruke, tako
da ne znam zašto bravo.:)
Pa ako ti nije teško da baciš to ovde, da bih mogao da
razlučim šta sam bravo (pogodio:)
devojke.60nameci,
-> #45, milicažž>
žž> Ja nisam rekla da se kajem.
žž>
Zar nisu tvoje riječi .......i poslije toga se kaješ.
devojke.61nameci,
-> #46, igorsžž> Jesam li u pravu?
Opet će reći da si pogriješio. Nemoj više da pitaš, već samo
iznesi tvrdnju :)
devojke.62nameci,
-> #47, neshžž> Btw. lep pokušaj da se oživi tema, nadam se da će ti uspeti
žž> :)
žim si se priključio, vidiš da uspjeva :)
devojke.63nameci,
-> #50, infernožž>
žž> Zašto bi zadržavala mišljenje za sebe?
žž> Niko ovde ne ujeda.. :)
žž>
Ujeda ujeda. Evo milica ujeda :)
devojke.64nameci,
-> #51, infernožž> Ů│ ˙< *>A sta mislis da pokusas sa muskarcima.
žž> Ů│ ˙ Kako da prepoznam da su muškarci, a ne "muškarci" ?
žž>
žž> Na primer biranjem prijatelja?
žž>
Djevojka mi je prije par mjeseci stalno nabadala na nos:
****** mi je pravi prijatelj. On mi je samo prijatelj,
nikada nisam imala takvog prijatelja.
Jednom mi je to dosadilo (poznaju se oko 4 godine) i
pitao sam je :
'Ako te ****** nije pitao da hodaš sa njim odsjećiću sebi ruku.'
Poslije pet minuta priznala mi je tužno da ju je on prije 1.5 g.
pitao da hoda sa njim, što je ona odbila.
Nema muškarca, koji neće imati neke 'sumnjive' :) misli za svoju
'prijateljicu' ako dotični momak nema djevojke u koju je
zaljubljen. A i ako ima, u pitanju je onda slijedeće.
'Mogao bih sa njom samo jednu noć.' Varijacije su nepregledne.
Djevojke su po tom pitanju malo drugačije.
devojke.66ssrdjans,
-> #55, velicko
>> *** FREE YOUR MIND ***
Always...
devojke.67ssrdjans,
-> #49, uobradovic
::>> Ajde?!? :)))
>> Ajde !!!!
Ajde?!?
devojke.68bosko,
-> #38, milica_> Naravno. "Zadrži svoje mišljenje za sebe."
Ih, pa nisam očekivao iskren odgovor.
Ako te ne mrzi, pokušaj ponovo.
devojke.69knight,
-> #57, nameci>> Zašto ne okači burazeru :)) datoteku od 500 k. Šta
>> kidaš neke sitnice :).
Neću da kačim iz poštovanja prema tim divnim stvorenjima, devojkama. :*
LOVE makes the world go around ... ali stvarno ;)
devojke.70inferno,
-> #64, nameciŮ│ ˙ Nema muškarca, koji neće imati neke 'sumnjive' :) misli za svoju
Ů│ ˙ 'prijateljicu' ako dotični momak nema djevojke u koju je
Ů│ ˙ zaljubljen. A i ako ima, u pitanju je onda slijedeće.
Ů│ ˙ 'Mogao bih sa njom samo jednu noć.' Varijacije su nepregledne.
BEEP. Wrong.. :)
Već elaborirana tema.. nećemo valjda opet?
devojke.71ljubaz,
-> #11, milica
>> Nisam se ni nadala da će neko priznati da je osvetoljubiv.
Kako nisi? Evo, ja ću priznati da sam osvetoljubiv ako mi udare
po sujeti. Do te mere da će neki možda reći kako mi je puno ime
OsvetoLjuba.
Draga Šmiksi, udarac u sujetu najniži je mogući udarac. Nema
osobe koja nije osvetoljubiva u tom slučaju. I ti si, garantujem.
Samo svako bira svoj način osvete. Evo zašto: Kad gađaš u sujetu,
nije toliko važno jesi li, ili nisi uspela da pogodiš. Bitno je
da pokazuješ definitivno odbojan stav prema osobi, koji _mora_ da
izazove reakciju. Ako poseješ vetar, sigurno ćeš požnjeti buru.
Tu prestaje svaka ljubav i prijateljstvo, a počinju mržnja i rat.
>> Razočarenje u ex-friend.
Ima jedna sjajna knjiga Dejla Karnegija u kojoj stoji savet za
uspešnu vezu. Ako je želiš, _ne prigovaraj!_ Važi za sve, a ne
samo za "muškarce." Ako misliš da ćeš naći muškarca (bez
navodnika) koji će trpeti udarce u sujetu, gorko se varaš.
Jesi li se zapitala koliko si sama doprinela tom razočarenju?
Kakva su bila tvoja očekivanja? Koliko su ispunjena? Pridružujem
se grupi korisnika koji žele da znaju o kakvoj se ponudi radi,
jer ovako tvoja početna poruka može da se tretira samo kao
svakidašnja jadikovka.
Pozdrav, Ljuba... ili tako nekako ;)
devojke.72ljubaz,
-> #6, igors
>> Milica je devojka sklona takvim uopstenim konstatacijama.
Uopštene konstatacije su simptom dekoncentrisanosti ili
neiskrenog ulaženja u raspravu/razgovor. Izbegavati ih.
devojke.73majtoski,
-> #69, knightMa da li je bas tako ?
devojke.74sav.gacic,
-> #43, milica>< *>A ti si odmaž potrčala na Sezam da proveriš svoj zaključak?
> Ne, nego da vidim dalž ste promenili mišljenje od prošle rasprave, ili
> se možda pojavio neki _pravi_muškarac_ koji se ne stidi da prizna nešto...
Pravi muškarac? Taj sam!
A, šta to treba da se prizna? Ja sam kukavica i ne podnosim bol, mučenja i
poniženja, veoma sam labilan, osetljiv i anksiozan, a u ženi tražim oslonac.
Ukratko, idealan.
Pozdrav, Bik koji sedi
devojke.75sav.gacic,
-> #53, max.headroom> Šta publikum misli, šta je ono kod devojke što muškarca (muškarčinu ;)
> može najviše izbaciti iz takta?
Prenemaganje.
Pozdrav, Bik koji sedi
devojke.76max.headroom,
-> #45, milica>< *>nisi bila precizna, ako odbijes STA, nisi navela sta.
>
> Nisam, nije ni potrebno...
A što? Plašiš li se da Toj pojavi navedeš makar i naziv? :)
devojke.77mileusna,
-> #56, velicko>> Meni sujeta lako proradi, međutim nikako ili veoma retko
>> dozvoljavam da se to primeti. Budem povređen, i onda to zakopam
Cum recte vivas, ne cures verba malorum.
Kad pošteno živiš, ne brini se o rečima zlih. ;))
>> onda na kraju puknem (što se veoma retko dešava), a u suprotnom
>> to sve izvetri, kao da nikada nije postojalo.
Gravissima est probi hominis iracundia.
Gnev poštenog čoveka je vrlo opasan.
:)
devojke.78mileusna,
-> #67, ssrdjans>> ::>> Ajde?!? :)))
>>
>>>> Ajde !!!!
>>
>> Ajde?!?
Ma neeee, trebalo je da sledi "Ko je rekao Ajde?", pa "Ja sam rekao ajde",
pa "Ko je rekao ja sam rekao ajde", pa "Ja sam rekao ja sam rekao ajde", pa
"Ko je rekao ja sam rekao ja sam rekao ajde", pa "Ja sam rekao ja sam rekao
ja sam rekao ajde", pa... ;)
devojke.79mileusna,
-> #66, ssrdjans>>>> *** FREE YOUR MIND ***
>>
>> Always...
...Coca-Cola ;)
devojke.80iznogud,
-> #77, mileusna:: Cum recte vivas, ne cures verba malorum.
:: Kad pošteno živiš, ne brini se o rečima zlih. ;))
:: Gravissima est probi hominis iracundia.
:: Gnev poštenog čoveka je vrlo opasan.
Spremaš latinski ? ;)))))))
devojke.81nameci,
-> #70, infernožž>
žž> BEEP. Wrong.. :)
žž>
žž> Već elaborirana tema.. nećemo valjda opet?
žž>
Nisam bio na elaboraciji :)
Ne znam kakva su tvoja iskustva u tome, ali da
onda opet ne otvarate tu raspravu, ostanimo
svako pri svome mišljenju. Ok :)
devojke.82nameci,
-> #78, mileusnažž> Ma neeee, trebalo je da sledi "Ko je rekao Ajde?", pa "Ja sam
žž> rekao ajde", pa "Ko je rekao ja sam rekao ajde", pa "Ja sam
žž> rekao ja sam rekao ajde", pa "Ko je rekao ja sam rekao ja sam
žž> rekao ajde", pa "Ja sam rekao ja sam rekao ja sam rekao
žž> ajde", pa... ;)
Ajde!!?!?!?!?!? :)
devojke.83ssrdjans,
-> #79, mileusna
>> >>>> *** FREE YOUR MIND ***
>> >> Always...
>> ...Coca-Cola ;)
Eee.. ovo ti nije trebalo... :)
devojke.84ssrdjans,
-> #82, nameci
> CC> Ma neeee, trebalo je da sledi "Ko je rekao Ajde?", pa "Ja sam
> CC> rekao ajde", pa "Ko je rekao ja sam rekao ajde", pa "Ja sam
> CC> rekao ja sam rekao ajde", pa "Ko je rekao ja sam rekao ja sam
> CC> rekao ajde", pa "Ja sam rekao ja sam rekao ja sam rekao
> CC> ajde", pa... ;)
>> Ajde!!?!?!?!?!? :)
I sve o tome...
devojke.85nesh,
-> #64, nameci> Nema muškarca, koji neće imati neke 'sumnjive' :) misli za svoju
> 'prijateljicu' ako dotični momak nema djevojke u koju je
> zaljubljen. A i ako ima, u pitanju je onda slijedeće.
> 'Mogao bih sa njom samo jednu noć.' Varijacije su nepregledne.
Na žalost, ali istinito (ako se bude objektivan prema stanju
stvari)
> Djevojke su po tom pitanju malo drugačije.
Da li?
--------------------------------------------------------------------------
Đorđević Nebojša * nesh@pelikan.durlan.co.yu * -=> Nesh <=-
* nesh@sezam.co.yu * B)
devojke.86ljubaz,
-> #54, knight
>> >> Šta publikum misli, šta je ono kod devojke što muškarca (muškarčinu ;)
>> >> može najviše izbaciti iz takta?
>> To je pogrešna upotreba jezika... ;>
Slažem se, ali spisak koji sledi ispod ove konstatacije spada u
standardna zanovetanja devojaka/žena koje se ne mogu pohvaliti
razumevanjem sveta oko sebe, pre svega zbog odgoja i obrazovanja,
pa prema tome i ne predstavljaju udar na mušku sujetu.
PRAVI udarci u sujetu su lična obraćanja od strane svesnih i
(često) obrazovanih žena koje tačno znaju šta će njima postići.
Udarci najčešće počinju bezazleno, otrovno-licemernim rečenicama
tipa:
- Znaš, ti si dobar čovek, ali... (nastaviti po želji)
- Mislila sam da smo samo prijatelji.
- Kakva si ti lafčina bio kad smo se upoznali...
- Ala ti se kosa proredila...
- Ko ne pije nit' puši, taj ni ženske ne juri...
(specifičan udar karakterističan za Balkanske prostore).
itd.
Ovo su "lakši" primeri. Za detalje pogledati čuvenu knjigu Erika Berna
"Koju igru igraš?", odeljak seksualnih igara, igra "Femkanje."
Ovakve stvari zaslužuju osvetu. Pitate se, šta da se radi
u takvom slučaju?
Rešenje postoji. Priključite se Klubu Muških Šovinističkih Svinja!
Manifest okačen u konferenciji CIVILIZACIJA.8, poruka 1.1.
Save endangered species -- join THE CLUB!
devojke.87saricl,
-> #14, milica!!! Nije potreban, dovoljno je reći da ako odbiješ nešto ponudjeno, gorko
!!! ćeš zažaliti zbog toga...
Osećam li ja to tračak povređene sujete sa tvoje strane,
ili se varam, glede nečijeg odbijanja. :)))
devojke.88mileusna,
-> #80, iznogud>> Spremaš latinski ? ;)))))))
Sa obaveznim latinskim sam raskrstio pre tri godine, a sada spremam 'nešto'
u vezi sa latinskim, ali za svoju dušu. Ali da se vratimo mi na temu:
Aperta mala cum est mulier tum demum est bona.
čena je tek onda dobra kada je otvoreno zla. ;))
devojke.89armitage,
-> #86, ljubaz> - Mislila sam da smo samo prijatelji.
Uuu, moja omiljena! :) :((
> Ovakve stvari zaslužuju osvetu. Pitate se, šta da se radi
> u takvom slučaju?
> Rešenje postoji. Priključite se Klubu Muških Šovinističkih Svinja!
> Manifest okačen u konferenciji CIVILIZACIJA.8, poruka 1.1.
Bez veze!
Rešenje je izbegavati takve osobe, jer postoje i normalne (a i NoRMaLne ;) )
devojke, koje će opet izbegavati članove pomenutog kluba.
Na budalaštine tipa "joj, da mi je samo neka glupača da je malo iskorišćavam,
pa da je onda šutnem" sam već postao imun, a ljudima koji ih izvaljuju želim
uspešan oporavak. (u međuvremenu: da li ste razmislili o nabavci ovce ili
koze!? (ne, nije iz ličnog iskustva! ;) ))
Armitage
devojke.90zeljkoj,
-> #80, iznogud> Spremaš latinski ? ;)))))))
:))
BTW, Mile jel' izašla finalna 2.0 verzija Latinsko-srpskog rečnika?
Kad završiš pošalji Bulaji da baci u dir. :)
devojke.91zorana,
>> Aaaa.. posto Zorana ide na more :) i nece moci ovo da procita
>> recicu vam nesto..
>>
>> Zorana = Bane.
>>
>> Toliko.. :)
Psto se zorana vratila s mora, salje vam log jednog chat-a od pre
skoro mesec dana:
(Private chat with ssrdjans)
(zorana gone private)
(ssrdjans gone private)
ssrdjans ** nemogu vise da kucam stalno .TO :)
ssrdjans ** neljutis se?
zorana ** ne
ssrdjans ** ok
ssrdjans ** kad ides na more?
zorana ** u subotu?
ssrdjans ** hoces da mi pozajmis user, dok nisi tu?
zorana ** pa... ne znam. jednom sam nekome dala sifru, pa mi je
promenio. posle sam imala muke da to sredim
ssrdjans ** necu casna rec
zorana ** ne znam... razmislicu. Uostalom, sta ce ti zenski user?
ssrdjans ** uh, pa imam ja vec nekoliko zenskih usera :)
zorana ** sta, izigravas zensko? promena pola?
ssrdjans ** :))))))))
zorana ** stvarno si se javljao na zenske usere? koji ti je to fazon?
ssrdjans ** sto da ne, oblacio sam i zenske haljine :))))
ssrdjans ** alo? desi?
zorana ** dali si ti cist? zenske haljine???!!! Transvestit!
ssrdjans ** ma pusti to. ajde, daj mi user
zorana ** videcu... posle ovoga sto si mi rekao... Budi-Bog-s-nama
ssrdjans ** ako mi nedas user zazalices!
zorana ** molim?
ssrdjans ** ispricacu svima ko si ti ;)))))
zorana ** kako to mislis?
ssrdjans ** ispricacu svima da je na useru zorana neko drugi da pali
drustvo da je zensko, da nema nogu, i tako dalje :>>>>>
zorana ** ne lupaj gluposti!
ssrdjans ** gluposti ili ne, svi ce poverovati. pola ih se oprobalo
na zenskim userima, kao i ja :))) napravicu haos :>>>>>
zorana ** ma napravi, boli me .....
ssrdjans ** znam bar jednog koji ce me podrzati :>
ssrdjans ** dobro zazalices :>>
zorana ** ma jedi govna! ti si jedan izopaceni tip. i ja cu reci
svima
(All messages public)
(zorana returned from private)
Toliko :)
devojke.92milica,
Ne megu sada da tražim dotičnu poruku, ali mislim da ju se napisao
nameci (ili nemeci :) ), i da je citirao nešto i time "dokazao" da ja
pišem dve suprotne rečenice u istoj poruci, ALI:
1."...Možda se pojavio neko ko se ne stidi da prizna nešto..."
^^^^^^^^^^^^
2."...a ako kažem da nisam NIŠTA tražila..."
^^^^^
Prvo je bio odgovor zašto sam uopšte napisala onu fatalnu poruku o
"muškarcima", a drugo na pitanje da li sam možda dobila šta sam tražila...
To su sasvim dve različite stvari, prema tome...
Pozdrav, Milica
ps. Vidim lepo ste se raspričali, pa neću da vam smetam. Šta znači jedan
ženski user, prema tolikim muškim... A i nisam baš raspoložena za
objašnjavanje nekih svojih reči i postupaka, barem ne svima vama ;)
devojke.93ssrdjans,
-> #91, zorana
>> >> Zorana = Bane.
>> >>
>> >> Toliko.. :)
>> Psto se zorana vratila s mora, salje vam log jednog chat-a od pre
>> skoro mesec dana:
>> (Private chat with ssrdjans)
>> (zorana gone private)
>> (ssrdjans gone private)
>> .......itd..
Joj Zoko... ovo ti nije trebalo :>>
Na srecu ja imam pravi log tog razgovora.. a i ostalih razgovora..
a i onih tvojih ispala od pre 2-3 nedelje..
>> ssrdjans ** sto da ne, oblacio sam i zenske haljine :))))
yap.. isti ja..
devojke.94mileusna,
-> #90, zeljkoj>> BTW, Mile jel' izašla finalna 2.0 verzija Latinsko-srpskog rečnika?
Ćut' bre. To je tajni projekat. ;))
Amor vincit omnia.
(za ovo ne treba prevod:)
devojke.95bosko,
-> #91, zorana_> ssrdjans ** gluposti ili ne, svi ce poverovati. pola ih se
_> oprobalo na zenskim userima, kao i ja :))) napravicu haos
Zbog širenja nemorala u ulici Sezam, predlažem
uvođenje sekundarne šifre (posle "password:" se dobija
"2nd password:") koju korisnici neće nikome govoriti,
pa ako je osoba koja se ulogovala ne zna, ima za
posledicu da u who listi pored njegovog usera piše "pol
nepoznat - oprezno" ("sex unknown - be careful"
engleska verzija).
Ovim će se obezbediti da naivne korisnice
(korisnici) ne budu zavedene "muškarcima" ("devojkama")
sa druge strane žice, a i privlačne osobe mogu da se
odbrane od obožavateljki (obožavatelja) ako namerno
preskoče ovu šifru ;)
Kladim se da uprava ovo neće prihvatiti jer bi im
drastično opalo interesovanje za Sezam ;)
P.S. U islamskoj varijanti bi za dame "2nd password:" bilo
zamenjeno sa "feredža:".
P.P.S. A u zaglavlje Sezama da se doda "Safe femkanje 95
kompatibilno".
Tag:
Slučajno pitanje
Eto: svako se zbog nečeg smeši
I tako ide
I nešto duboko u sebi čuva
Što u drugog nikad ne može da stane.
Tajno moja:
Jesi li ti pesma
Ili svet što traži lepši da postane ?
Stevan Raičković
devojke.96bosko,
-> #92, milica_> ps. Vidim lepo ste se raspričali, pa neću da vam smetam. Šta
_> znači jedan ženski user, prema tolikim muškim... A i nisam baš
Pošto se devojake razbežaše iz ove teme, predlažem da svaka
poruka ima neki lep tag :)
Tag:
Septembar
Stanimo malo, pesmo!
Jesmo li živeli, jesmo?
Ti si najlepše sate
- Jablani kad se zlate
U lakoj magli, peni -
Odnela tužno meni.
Stevan Raičković
devojke.97bosko,
-> #92, milica_> ps. Vidim lepo ste se raspričali, pa neću da vam smetam. Šta
A nova provokacija?
Tag: "U Milice duge trepavice"
devojke.98igors,
-> #92, milicaDa objasnjavas misli i postupke, pa Milice ti nista nisi objasnila samo si
unela zabunu u nase redove, zavarala protivnika ...
Igor Stankovic
devojke.99nameci,
-> #85, neshžž>> Djevojke su po tom pitanju malo drugačije.
žž>
žž> Da li?
Nisam rekao da je drugačiji kraj. Pristup je drugačiji.
Po meni, djevojke i uopšte žene su rođene sa tom
karakteristikom. Kada se jednom upoznaju sa tim,
pomisle da mogu biti gospodari svega. čena nije
žena, ako nema u sebi neku tajnu, koju samo ona
zna, i koju analitički posmatra, i upoređuje
je sa prošlom/trenutnom/budućom situacijum. Neke
svjesno, a neke nesvjesno, ali na kraju ipak shvate
to i prihvataju kao nešto.
Ustvari htio sam da kažem, da djevojke, bar većina
njih imaju više povjerenja, i manje sumnje u muškarce.
devojke.100nameci,
-> #86, ljubazžž> - Ko ne pije nit' puši, taj ni ženske ne juri...
žž> (specifičan udar karakterističan za Balkanske prostore).
Griješiš. Možda u početku, ali to nije moguće za neku stabilniju
vezu, već za neke dječje zaljubljenosti.
devojke.101nameci,
-> #88, mileusnažž> Aperta mala cum est mulier tum demum est bona.
žž> čena je tek onda dobra kada je otvoreno zla. ;))
Na žalost, ako i ti misliš tako, nema takve koja je otvorena,
inače bi mi davno bili na dobrom putu. E gdje je ta
telepatija.