FORUM.15

19 Aug 1995 - 02 Dec 1995

Topics

  1. gde.smo (1174)
  2. jugoslavija (12)
  3. ex.yu (2520)
  4. srbija (482)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (167)
  7. mediji (12)
  8. trac (108)
  9. devojke (296)
  10. iseljenje (63)
  11. vesti (92)
  12. razno (71)

Messages - devojke

devojke.206 mdrazic,
> Moram da dam uskoro resign na ovu conf. > > čenim se u subotu. ;) > Očekujemo od subote aktivno učešće u temi ljudska.prava :)
devojke.207 kum.djole,
Ej fensi, zamisli ti pišeš ribi tuce pesama i sve joj lepo upakuješ.. a ona te posle svega poče ignorisat' ?
devojke.209 fancy, -> #207, kum.djole
ŮŢ> Ej fensi, zamisli ti pišeš ribi tuce pesama i sve joj ŮŢ> lepo upakuješ.. a ona te posle svega poče ignorisat' ? Prijatelju, pesniče, slikaru i nadasve kume..:) Reći ću ti nešto povodom toga, ali dopusti da te na samom početku podsetim na tri osnovne tačke jednog pogleda na svet, jedne, recimo filozofije. Možda negde u korenima stoji uticaj go-shaku-bo-do učitelja, a možda je ovo samo još jedna priča o čoveku i jezeru. Dakle: 1. Pravila nismo izmislili mi, mi samo igramo po njima. 2. Pravilo je da nema pravila i faul se ničim ne kažnjava. 3. Nikad ne uzimaj mesto do prozora u avionu. * Sledeće što ću ti reći je jedna stara japanska mudrost koja u malo slobodnijoj interpretaciji glasi: "dajući nekom svoju ljubav, ti mu daješ i oružje..." * A sada, pesme. Kako je svaka pesma nesumnjivo deo tebe (a onaj ko piše pesme najbolje zna šta to znači) tako su i sve pesme posvećene nekome delovi jednog feelinga koji gajiš prema toj osobi. Poslavši upakovane sve pesme posvećene nekome dovodiš u situaciju tog nekog da: a) se uplaši odgovornosti koju prebacuješ predavanjem sebe. b) kad ima sve, malo toga onda ostaje da poželi. * Go with the flow my boy, možda si samo na brz i bolan način otkrio da ona nije prava.
devojke.210 evlad,
█████ ██▄▄▄ ▄ ▀▀▀██ █▀█▀█Ţ▄ █ Ů█▀ █ █████▀ █Ţ█Ţ█Ţ█Ţ█▄Ů█▀ ▀ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▀▀ ▀ █ Vuosisadan suurin █ █ hymynaamalista █ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ( Huomattavasti edes- mennyttš "The unofficial smiley dictionarya" laa- jempi!!!) ===================================== 3:-o cow 8===> dickhead :-0==8 oral sex [Crunchy Frog] :-X A big wet kiss! ;-) o===8 braggart [David Gundlach] ;-) o=====8 braggart with erection [Crunchy Frog] >- female o>-<|= of interest only to women o>8<|= messages about interesting women
devojke.211 malanada, -> #209, fancy
Ja sam ovde nova i verovatno me nece ni biti, ali - tako je fancy!
devojke.212 schef, -> #211, malanada
­=->  Ja sam ovde nova i verovatno me nece ni biti, ali - tako je fancy! """"""""""""""""""""""""" žega? :) Srleř
devojke.213 haevorn,
Koja Sezamovka ima najkracu kosu?
devojke.214 zeljkoj, -> #213, haevorn
> Koja Sezamovka ima najkracu kosu? Zašto te to zanima? :))
devojke.215 haevorn, -> #214, zeljkoj
// Zasto te to zanima? :)) A zasto tebe zanima zasto mene zanima? :))
devojke.216 zeljkoj, -> #215, haevorn
> // Zasto te to zanima? :)) > > > A zasto tebe zanima zasto mene zanima? :)) Pa tako... :)
devojke.217 max.headroom, -> #209, fancy
> feelinga koji gajiš prema toj osobi. Poslavši upakovane sve pesme > posvećene nekome dovodiš u situaciju tog nekog da: > a) se uplaši odgovornosti koju prebacuješ predavanjem sebe. > b) kad ima sve, malo toga onda ostaje da poželi. Gnjah, gnjah, možda malo da se prizemljimo... Uzmimo za pretpostavku da devojka nije poetski nastrojena i da ne razume osećanja u pisanom obliku (iskreno, ne razumem ni ja, pogotovo ako su u formi stihova). Možda bi nešto ordinarnije upalilo? Npr. nešto banalno poput viđanja u gradu, te tome slično. P.S. Ako krenem od sebe, neobično su me odbijale devojke koje su mi pisale raznorazne proze. Takvo nešto me navodi na pomisao da se plaše direktnog kontakta, a jedino u takvim situacijama se daju proceniti određeni kvaliteti. Drugo, to me gnjavi - ali, to je već moj problem.
devojke.218 haevorn,
sta bi sa duzinom kose nasih koleginica? koja ima najkracu? ;)
devojke.219 zeljkoj, -> #218, haevorn
> sta bi sa duzinom kose nasih koleginica? > koja ima najkracu? ;) Možda tvoja sestra? ;)
devojke.220 haevorn, -> #219, zeljkoj
// mozda tvoja sestra certainly not ;) Uostalom, da li bih onda pitao?
devojke.221 zeljkoj, -> #220, haevorn
> Uostalom, da li bih onda pitao? Pa ne znam... uvek može da se nadje neko sa kraćom kosom. :)
devojke.222 igors,
Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi bila granica? Igor Stankovic
devojke.223 velicko, -> #222, igors
>+ Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi >+ bila granica? Ne ! Ovo ne znači da bih mogao da je napustim. Bar ne bez bola. Ali sigurno nebih prestao da je volim. Granica? Vrlo teško može da se odredi. Individualno. Pitaj konkretno. Kao, šta bi uradili kad bi vam parner uradio to_i_to ... ;)
devojke.224 evlad, -> #222, igors
<> Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi bila <> granica? žena rodila, mali isti komšija ... ;>>
devojke.225 kenza, -> #222, igors
(;> Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi bila (;> granica? Sta ti je uradila, sram da je bude ? ;)
devojke.226 haevorn, -> #222, igors
da, ako je to prvi put i pogotovu ako bih bio zaslepljen ljubavlju (onda mozda jos koji put oprostim), a tek ako bi slozila neku pricu koja je opravdava... (generaly, this type of person is usualy qualified in cartoons as S U C K E R ! ! ! )
devojke.227 mileusna, -> #222, igors
>> Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi bila >> granica? Pa ljubav prema bližnjima je uvek iznad mržnje, s' tim što mi to obično ne primetimo na vreme, usled čega se posvađamo sa devojkom, porodicom, drugom...
devojke.228 nameci, -> #226, haevorn
>>>da, ako je to prvi put i pogotovu ako bih bio zaslepljen >>>ljubavlju (onda mozda jos koji put oprostim), a tek ako >>>bi slozila neku pricu koja je opravdava... A tek kako žensko slaže priču, svaki put bi TI OPROSTILA na kraju :)
devojke.229 esty,
Hi, I would like to ask for you all, what are you talking about in FORUM.15:devojke ? Thanks :) S-T
devojke.230 satriani, -> #229, esty
I'm also new in that conferences Esty,but I think that this is about pretty girl and so one.But some of that guys slande girls becouse they have some bad experiences with them . bye. :)))))) Rici
devojke.231 ddotlic, -> #230, satriani
Bad english. Esty's too. Don't pretend. Probajte srpski. Drazen
devojke.232 igors, -> #231, ddotlic
Esty kaze da je iz Indonezije. Igor Stankovic P.S. Mada meni je malo sumnjiva.
devojke.233 supers, -> #232, igors
>> Esty kaze da je iz Indonezije. >> Mada meni je malo sumnjiva. Aktiviraj se, proveri ;>
devojke.234 esty, -> #230, satriani
Thanks, Rici :)
devojke.235 schef, -> #229, esty
­=->  Hi, I would like to ask for you all, what are you talking ­=->  about in FORUM.15:devojke ? What do you think that we talk about? :) What ELSE can we talk about in topic DEVOJKE? About carrots or turtles maybe? ;) Noooo... We talk about fishes... O:> No hard feelings, ok? Srleř
devojke.236 schef, -> #232, igors
­=->  Esty kaze da je iz Indonezije. ­=->  Mada meni je malo sumnjiva. Jeste, iz Indonezije je. Video sam slike, i nju i njenu sestru llia-u. Srleř P.S. Thrust me, I know what I'm doing...
devojke.237 igors, -> #236, schef
>> Jeste, iz Indonezije je. Vidoe sam slike, i nju i njenu sestru llia-u. Da analizramo tvoju poruku, kazes video si je, zasto onda pominjes i slike i da si ih uzivo video, kao da nisi siguran. Igor Stankovic
devojke.238 mileusna, -> #232, igors
>> Esty kaze da je iz Indonezije. >> Igor Stankovic >> P.S. Mada meni je malo sumnjiva. Video sam njihove slike. Ako nisu iz Indonezije, onda su iz Indije. ;)
devojke.239 igors, -> #238, mileusna
>> Video sam njihove slike. Ako nisu iz Indonezije, onda su iz Indije. ;) Da li bi mi verovao da ti posaljem sliku malog zutog japanca i kazem da sam to ja. Igor Stankovic
devojke.240 satriani, -> #239, igors
>> Video sam njihove slike. Ako nisu iz Indonezije, onda su iz Indije. ;) Da li bi mi verovao da ti posaljem sliku malog zutog japanca i kazem da sam to ja.<< Ljudi ne vidim razloga da budete nepoverljivi.Mislim da Esty ne ume da laze kao neke nase ovdasnje devojke.OK ? Satriani
devojke.241 zeljkoj, -> #238, mileusna
> Video sam njihove slike. Ako nisu iz Indonezije, onda su > iz Indije. ;) A gde si im video slike? :)
devojke.242 guta, -> #235, schef
>> topic DEVOJKE? About carrots or turtles maybe? ;) Noooo... We talk about >> fishes... O:> No hard feelings, ok? Ako je iz ovakvog engleskog shvatila da se priča o devojkama a ne o akvarijumskim & tropskim ribicama, onda... :)) P.S. Nije svaki bukvalni prevod dobar...
devojke.243 kenza, -> #240, satriani
(;> Ljudi ne vidim razloga da budete nepoverljivi.Mislim da Esty ne ume da (;> laze kao neke nase ovdasnje devojke.OK ? Eto sam si naveo razlog :)
devojke.244 stanic, -> #235, schef
Koliko ja znam esty ima 14 godina :)))))))))))))))))
devojke.245 esty, -> #235, schef
>> topic DEVOJKE? About carrots or turtles maybe? ;) Noooo... We talk about >> fishes... O:> No hard feelings, ok? Well, I had looked in my friend's Serbian dictionary, and now I knew that DEVOJKE is girl, right? so, I think that would be impossible if you are talking about carrots and turtles :)) cu, and thanks anyway :) S-T
devojke.246 esty, -> #224, evlad
>>Koliko ja znam esty ima 14 godina :))))))))))))))))) You are perfectly right :) At least I know what is the meanning of that word :) bye S-T
devojke.247 mileusna, -> #239, igors
>> Da li bi mi verovao da ti posaljem sliku malog zutog japanca i >> kazem da sam to ja. Da mi pošalješ sliku predatora, poverovao bih ti, ali Japanca... ;) P.S. Ko razume, shvatiće. :)
devojke.248 mileusna, -> #241, zeljkoj
>> A gde si im video slike? :) Aaaa, pa one i ser.mika su na 'ti'. ;) Poslali su mu slike, pa čak i neku video kasetu (koju nisam odgledao).
devojke.249 mileusna, -> #244, stanic
>> Koliko ja znam esty ima 14 godina :))))))))))))))))) Tz, tz, tz... Pa zar ti samo na to misliš...
devojke.250 igors, -> #249, mileusna
>>>> Koliko ja znam esty ima 14 godina :)))))))))))))))) >> >> Tz, tz, tz... Pa zar ti samo na to mislis.. Iz prilozenog mislim da tvoja poruka se odnodi vise na tebe nego na stanic-a. Igor Stankovic P.s. odnodi=odnosi
devojke.251 zeljkoj, -> #248, mileusna
> Aaaa, pa one i ser.mika su na 'ti'. ;) Poslali su mu > slike, pa čak i neku video kasetu (koju nisam odgledao). Opaaaaaaa! Znači, radi se o papirnim slikama? ;)
devojke.252 evlad, -> #246, esty
<>>> Koliko ja znam esty ima 14 godina :))))))))))))))))) <> <> You are perfectly right :) At least I know what is the meanning of <> that word :) bye <> S-T sorry, but wrong message number ;> this is reply to 244 ... username stanic
devojke.253 inferno, -> #247, mileusna
Ů│ ˙ Da mi posaljes sliku predatora, poverovao bih ti, ali Ů│ ˙ Japanca... ;) I to predatora kome fali sprava za nevidljivost. ;) Ů│ ˙ P.S. Ko razume, shvatice. :) Takođe. :)
devojke.254 ilazarevic, -> #239, igors
> Da li bi mi verovao da ti posaljem sliku malog zutog japanca i kazem > da sam to ja. Je li tebi neko ovo šapnuo ili si se sam setio? ;)) -> Tigre, na čemu si?
devojke.255 kum.djole, -> #209, fancy
>> Go with the flow my boy, možda si samo na brz i bolan način >> otkrio da ona nije prava. Ona definitivno nije ona prava. Pesnici! Ne pišite pesme ribama, pišite sami sebi.
devojke.256 kum.djole, -> #217, max.headroom
>> Gnjah, gnjah, možda malo da se prizemljimo... Uzmimo za pretpostavku >> da devojka nije poetski nastrojena i da ne razume osećanja u pisanom >> obliku (iskreno, ne razumem ni ja, pogotovo ako su u formi stihova). Što jes -jes. Devojka mrzi poeziju. Baš zato sam joj pisao pesme. Da je zavoli. Naravno, zezno sam se. >> Možda bi nešto ordinarnije upalilo? Npr. nešto banalno poput viđanja >> u gradu, te tome slično. Ma kakvi.. :) Ne bih da ispadne kako žalim za tim :( sačuvaj Bože, ali konkretno rečeno, nakon petnaestomesečnih izgovora neznamkakve zauzetosti, jedino što mi je preostalo je da upakujem stihove, pošaljem ih, pustim neku jaču muziku i nalijem se do koske, for good old true love..!
devojke.257 kum.djole, -> #248, mileusna
>> Aaaa, pa one i ser.mika su na 'ti'. ;) Poslali su mu >> slike, pa čak i neku video kasetu (koju nisam odgledao). E bre, oladite malo vi odozdo, pre svega, one su još maloletne ;) a posle svega.. bre tek se skidaju sankcije a vi bi već da nam pravite međunacionalne sporove ovdI .. ;)
devojke.258 fancy, -> #256, kum.djole
ŮŢ> nalijem se do koske, for good old true love..! The love is yet to come, little boy...
devojke.259 vitez.koja, -> #256, kum.djole
#=> kum.djole, 21.11.95. 21:13, 726 chr #=> Odgovor na 9.217, max.headroom, 06.11.Pon 02:44 #=> --------------------------------------------------------- #=> upakujem stihove, pošaljem ih, pustim neku jaču muziku i #=> nalijem se do koske, for good old true love..! Ux, čoveče, al' tebi treba da se otrezniš :) sk
devojke.260 neca, -> #256, kum.djole
||| Naravno, zezno sam se. ali, nisi...što je najcrnje od svega...
devojke.261 velicko, -> #256, kum.djole
>+ neznamkakve zauzetosti, jedino što mi je preostalo je da >+ upakujem stihove, pošaljem ih, pustim neku jaču muziku i Neverovatno koliko mi ovo zvuči poznato. ;)
devojke.262 dikla,
This is the Frequently Asked Questions file for alt.supermodels. It tries to address the standard questions, so the regular readers won't have to see them again. The info is mostly drawn from postings to this group, but a lot has been contributed directly. There's a lot of data about people who aren't supermodels, because people ask a lot of questions about people who aren't supermodels. top.zip
devojke.263 mileusna, -> #250, igors
>> Iz prilozenog mislim da tvoja poruka se odnodi vise na tebe >> nego na stanic-a. A šta sam ja to tako jebački priložio ovde? :)
devojke.264 darone, -> #260, neca
>> ||| Naravno, zezno sam se. >> >> ali, nisi...što je najcrnje od svega... Pazi ovu, izašla iz štamparije pa deli savete ;) p.s. izvinjavam se na disturbansi, ovo je nešto lično :)
devojke.265 neca, -> #264, darone
||| Pazi ovu, izašla iz štamparije pa deli savete ;) Slušaj konju...dok moj 'leb jedeš ima da se i ponašaš ;) ||| p.s. izvinjavam se na disturbansi, ovo je nešto lično :) I ja :)
devojke.266 haevorn, -> #256, kum.djole
// jedino sto mi je preostalo je da // upakujem stihove, posaljem ih, pustim neku jacu muziku i // nalijem se do koske // koliko imas godina?
devojke.267 mileusna, -> #257, kum.djole
>> E bre, oladite malo vi odozdo, Šta ćeš... Šumadinci... :) >> pre svega, one su još maloletne ;) Nijednu Sezamovku nisam muvao do sada, pa što bih to pokušavao sa maloletnim Indonežankama? :)
devojke.268 kum.djole, -> #260, neca
>> ali, nisi...što je najcrnje od svega... Tetka, da si ti Julija, da li bi nazvala svog lokalnog Romea čisto da mu saopštiš kako su mu pesme glupe, patetične, dosadne, bez ikakvog plama, ljubavnog pogotovU..?
devojke.269 schef, -> #256, kum.djole
­=->  neznamkakve zauzetosti, jedino što mi je preostalo je da ­=->  upakujem stihove, pošaljem ih, pustim neku jaču muziku i ­=->  nalijem se do koske, for good old true love..! Rum i čika Antić? ;) Srleř
devojke.270 marticki, -> #268, kum.djole
>> Tetka, da si ti Julija, da li bi nazvala svog lokalnog Romea >> čisto da mu saopštiš kako su mu pesme glupe, patetične, dosadne, >> bez ikakvog plama, ljubavnog pogotovU..? "(...) Ma sve je to zbog ovih, kako da kažem... manekenki! Zdravo su DOBRE al' to više nije žensko... Ajd' živeli!" Jedan lokalni, sa flašom i... razlogom
devojke.271 zokig, -> #259, vitez.koja
>> Ux, čoveče, al' tebi treba da se otrezniš :) To je sigurno bilo onaakooo .. umetnički :))
devojke.272 kum.djole, -> #267, mileusna
>> Nijednu Sezamovku nisam muvao do sada, pa što bih to >> pokušavao sa maloletnim Indonežankama? :) Hm.. ovde sad treba da stoji.. .."ne znaš šta si propustio..".. ;)) ali o tome neki drugi put. ;)
devojke.273 zeljkoj, -> #267, mileusna
> Nijednu Sezamovku nisam muvao do sada, pa što bih to > pokušavao sa maloletnim Indonežankama? :) :))))))))
devojke.274 stanic, -> #250, igors
>>>>> Koliko ja znam esty ima 14 godina :)))))))))))))))) >>> >>> Tz, tz, tz... Pa zar ti samo na to mislis.. > > Iz prilozenog mislim da tvoja poruka se odnodi vise na tebe nego na :))))))))))))
devojke.275 mileusna, -> #272, kum.djole
>> Hm.. ovde sad treba da stoji.. >> .."ne znaš šta si propustio..".. ;)) ali o tome neki drugi put. ;) Pa, ako je kao u onom mom Kazanova.Log-u, mogu da zamislim... ;))
devojke.276 mileusna, -> #274, stanic
=>> Iz prilozenog mislim da tvoja poruka se odnodi vise na tebe nego >> na >> :)))))))))))) Sit se nasmeja, a? P.S. :)
devojke.277 cdragan, -> #268, kum.djole
> Tetka, da si ti Julija, da li bi nazvala svog lokalnog > Romea čisto da mu saopštiš kako su mu pesme glupe, > patetične, dosadne, Kume, tvoje pesme su bolje ... :)
devojke.280 kum.djole, -> #277, cdragan
>> Kume, tvoje pesme su bolje ... :) Cdre, samo su tebe i opčinile, što dovoljno govori o kvalitetu.. ;))
devojke.281 evlad, -> #277, cdragan
<> Kume, tvoje pesme su bolje ... :) A pratnja na klaviru ... ;)
devojke.282 max.headroom, -> #256, kum.djole
> Devojka mrzi poeziju. > Baš zato sam joj pisao pesme. > Da je zavoli. > Naravno, zezno sam se. Pogledaj svoj problem sa ovog (da ne kažem suprotnog) stanovišta: neka devojka se ludo zaljubi u tebe i počne da ti šalje stihove pesama npr. grupe Boyz2Men, seče slike iz novina, ili radi već nešto slično nastrano. Tebi neće nikako ići u glavu zašto ona to čini, kada si joj već stodeset puta rekao da nije tvoj tip, da te ne interesuje njen stil. Sa svakim novim pokušajem će te sve više iritirati :) Krajnosti se privlače, ali je redak slučaj da se i sastave (na duže vreme). > ali konkretno rečeno, nakon petnaestomesečnih izgovora ***************** Aman. Zvuči kao mazohizam, samo što je to često njegov prilično ljubak pojavni oblik :) Uvek deluje kontradiktorno.
devojke.283 schef, -> #280, kum.djole
­=-> >> Kume, tvoje pesme su bolje ... :) ­=->  ­=->  Cdre, samo su tebe i opčinile, što dovoljno govori o ­=->  kvalitetu.. ;)) Ako nije toliko intimno, ajde bači jednu ovde u conf. Srleř
devojke.284 kum.djole, -> #281, evlad
>> A pratnja na klaviru ... ;) Naravno, ne ide jedno bez drugog. :)
devojke.285 stanic, -> #276, mileusna
> Sit se nasmeja, a? Mogu još ako treba :))))))))))))))))) P.S. :)
devojke.286 kum.djole, -> #283, schef
>> Ako nije toliko intimno, ajde bači jednu ovde u conf. Jedna je dugo bila u resu, srećom, nije više, majku mu :) a ostatak.. pa, možda jednog dana.. zbirka.. ;)
devojke.287 kum.djole, -> #282, max.headroom
>> neka devojka se ludo zaljubi u tebe i počne da ti šalje stihove >> pesama npr. grupe Boyz2Men, seče slike iz novina, ili radi već >> nešto slično nastrano. Tebi neće nikako ići u glavu zašto ona to >> čini, kada si joj već stodeset puta rekao da nije tvoj tip, da >> te ne interesuje njen stil. Sa svakim novim pokušajem će te sve Ok. Ne volim baš da pričam o tome i ne bih voleo da to nešto bude sezam's passtime, zaljubljenost me je prošla, a što se tiče ovog tvog primera :) ja sam ipak homobalkanikus, da sam iole nešto konkretno čuo od dotične sigurno je da bih postupio u 'skladu sa'. :)
devojke.288 evlad, -> #284, kum.djole
<>>> A pratnja na klaviru ... ;) <> <> Naravno, ne ide jedno bez drugog. :) Naravno, jedini problem je nositi klavir ;) (nhf :)) )
devojke.289 kum.djole, -> #288, evlad
>> Naravno, jedini problem je nositi klavir ;) (nhf :)) ) Hm, pa rekosmo da me prati, znači neko drugi će 'se kilavi.. zete ;)
devojke.290 neca, -> #268, kum.djole
||| Tetka, da si ti Julija, da li bi nazvala svog lokalnog Romea ||| čisto da mu saopštiš kako su mu pesme glupe, patetične, dosadne, ||| bez ikakvog plama, ljubavnog pogotovU..? prvo, dete...dodaj tu malo poštovanja i divljenja kada se tetki obraćaš..;)...e sad da li bih ga nazvala čisto da mu saopštim...pa pazi...ne bih SAMO zbog toga...može i neko kilo krompira da dovuče s pijace, kad se već toliko seče...
devojke.291 evlad, -> #289, kum.djole
<> Hm, pa rekosmo da me prati, znači neko drugi će 'se kilavi.. zete ;) kHm, 'zete' - tako me zovu samo iz familije ;) oli sam ja nešto propustiJo ;)
devojke.292 saricl, -> #267, mileusna
!!! Nijednu Sezamovku nisam muvao do sada, pa što bih to !!! pokušavao sa maloletnim Indonežankama? :) Zbog ukusa egzotike. :))
devojke.293 saricl, -> #259, vitez.koja
!!! Ux, čoveče, al' tebi treba da se otrezniš :) Ako vas riba ne konstatuje, a Vi mislite da ste zaljubljeni do ušiju sver što treba da uradite je se dobro nalijete, po mogućnosti i da mešate kako bi izazvali osećaj mučnine i glavobolje ujutro. :)) Kad se probudite sa jakom glavoboljom i džumbusom u stomaku pogledajte se u ogledalo i zapitajte: Dali je ona vredna toga? :)
devojke.294 ilazarevic, -> #293, saricl
> Kad se probudite sa jakom glavoboljom i džumbusom u stomaku > pogledajte se u ogledalo i zapitajte: Dali je ona vredna toga? :) Šta ako zaključiš da jeste? Jasna stvar - ponoviti postupak sve dok jetra ne kaže svoje ;)
devojke.295 mileusna, -> #293, saricl
>> Kad se probudite sa jakom glavoboljom i džumbusom u stomaku >> pogledajte se u ogledalo i zapitajte: Dali je ona vredna toga? :) A ako je odgovor: "Jeste!" ;)
devojke.296 mileusna, -> #292, saricl
>> Zbog ukusa egzotike. :)) Možda... Vidiš, tek sad upoznajem samog sebe. ;))