devojke.206mdrazic,
> Moram da dam uskoro resign na ovu conf.
>
> čenim se u subotu. ;)
>
Očekujemo od subote aktivno učešće u temi ljudska.prava :)
devojke.207kum.djole,
Ej fensi, zamisli ti pišeš ribi tuce pesama i sve joj
lepo upakuješ.. a ona te posle svega poče ignorisat' ?
devojke.209fancy,
-> #207, kum.djoleŮŢ> Ej fensi, zamisli ti pišeš ribi tuce pesama i sve joj
ŮŢ> lepo upakuješ.. a ona te posle svega poče ignorisat' ?
Prijatelju, pesniče, slikaru i nadasve kume..:)
Reći ću ti nešto povodom toga, ali dopusti da te na samom početku
podsetim na tri osnovne tačke jednog pogleda na svet, jedne, recimo
filozofije. Možda negde u korenima stoji uticaj go-shaku-bo-do
učitelja, a možda je ovo samo još jedna priča o čoveku i jezeru.
Dakle:
1. Pravila nismo izmislili mi, mi samo igramo po njima.
2. Pravilo je da nema pravila i faul se ničim ne kažnjava.
3. Nikad ne uzimaj mesto do prozora u avionu.
*
Sledeće što ću ti reći je jedna stara japanska mudrost koja u malo
slobodnijoj interpretaciji glasi: "dajući nekom svoju ljubav, ti mu
daješ i oružje..."
*
A sada, pesme.
Kako je svaka pesma nesumnjivo deo tebe (a onaj ko piše pesme najbolje
zna šta to znači) tako su i sve pesme posvećene nekome delovi jednog
feelinga koji gajiš prema toj osobi. Poslavši upakovane sve pesme
posvećene nekome dovodiš u situaciju tog nekog da:
a) se uplaši odgovornosti koju prebacuješ predavanjem sebe.
b) kad ima sve, malo toga onda ostaje da poželi.
*
Go with the flow my boy, možda si samo na brz i bolan način otkrio da
ona nije prava.
devojke.210evlad,
█████
██▄▄▄ ▄
▀▀▀██ █▀█▀█Ţ▄ █ Ů█▀ █
█████▀ █Ţ█Ţ█Ţ█Ţ█▄Ů█▀ ▀
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▀▀ ▀
█ Vuosisadan suurin █
█ hymynaamalista █
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
( Huomattavasti edes-
mennyttš "The unofficial
smiley dictionarya" laa-
jempi!!!)
=====================================
3:-o cow
8===> dickhead
:-0==8 oral sex [Crunchy Frog]
:-X A big wet kiss!
;-) o===8 braggart [David Gundlach]
;-) o=====8 braggart with erection [Crunchy Frog]
>- female
o>-<|= of interest only to women
o>8<|= messages about interesting women
devojke.211malanada,
-> #209, fancyJa sam ovde nova i verovatno me nece ni biti, ali - tako je fancy!
devojke.212schef,
-> #211, malanada=-> Ja sam ovde nova i verovatno me nece ni biti, ali - tako je fancy!
"""""""""""""""""""""""""
žega? :)
Srleř
devojke.213haevorn,
Koja Sezamovka ima najkracu kosu?
devojke.214zeljkoj,
-> #213, haevorn> Koja Sezamovka ima najkracu kosu?
Zašto te to zanima? :))
devojke.215haevorn,
-> #214, zeljkoj// Zasto te to zanima? :))
A zasto tebe zanima zasto mene zanima? :))
devojke.216zeljkoj,
-> #215, haevorn> // Zasto te to zanima? :))
>
>
> A zasto tebe zanima zasto mene zanima? :))
Pa tako... :)
devojke.217max.headroom,
-> #209, fancy> feelinga koji gajiš prema toj osobi. Poslavši upakovane sve pesme
> posvećene nekome dovodiš u situaciju tog nekog da:
> a) se uplaši odgovornosti koju prebacuješ predavanjem sebe.
> b) kad ima sve, malo toga onda ostaje da poželi.
Gnjah, gnjah, možda malo da se prizemljimo... Uzmimo za pretpostavku
da devojka nije poetski nastrojena i da ne razume osećanja u pisanom
obliku (iskreno, ne razumem ni ja, pogotovo ako su u formi stihova).
Možda bi nešto ordinarnije upalilo? Npr. nešto banalno poput viđanja
u gradu, te tome slično.
P.S.
Ako krenem od sebe, neobično su me odbijale devojke koje su mi pisale
raznorazne proze. Takvo nešto me navodi na pomisao da se plaše
direktnog kontakta, a jedino u takvim situacijama se daju proceniti
određeni kvaliteti. Drugo, to me gnjavi - ali, to je već moj problem.
devojke.218haevorn,
sta bi sa duzinom kose nasih koleginica?
koja ima najkracu? ;)
devojke.219zeljkoj,
-> #218, haevorn> sta bi sa duzinom kose nasih koleginica?
> koja ima najkracu? ;)
Možda tvoja sestra? ;)
devojke.220haevorn,
-> #219, zeljkoj// mozda tvoja sestra
certainly not ;) Uostalom, da li bih onda pitao?
devojke.221zeljkoj,
-> #220, haevorn> Uostalom, da li bih onda pitao?
Pa ne znam... uvek može da se nadje neko sa kraćom kosom. :)
devojke.222igors,
Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi bila granica?
Igor Stankovic
devojke.223velicko,
-> #222, igors>+ Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi
>+ bila granica?
Ne !
Ovo ne znači da bih mogao da je napustim.
Bar ne bez bola. Ali sigurno nebih prestao da je volim.
Granica? Vrlo teško može da se odredi. Individualno.
Pitaj konkretno. Kao, šta bi uradili kad bi vam parner
uradio to_i_to ... ;)
devojke.224evlad,
-> #222, igors<> Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi bila
<> granica?
žena rodila, mali isti komšija ... ;>>
devojke.225kenza,
-> #222, igors(;> Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi bila
(;> granica?
Sta ti je uradila, sram da je bude ? ;)
devojke.226haevorn,
-> #222, igorsda, ako je to prvi put i pogotovu ako bih bio zaslepljen
ljubavlju (onda mozda jos koji put oprostim), a tek ako
bi slozila neku pricu koja je opravdava...
(generaly, this type of person is usualy qualified in cartoons as
S U C K E R ! ! ! )
devojke.227mileusna,
-> #222, igors>> Da li bi sve oprostili devojci koju volite. Ako ne kolika bi bila
>> granica?
Pa ljubav prema bližnjima je uvek iznad mržnje, s' tim što
mi to obično ne primetimo na vreme, usled čega se posvađamo sa
devojkom, porodicom, drugom...
devojke.228nameci,
-> #226, haevorn>>>da, ako je to prvi put i pogotovu ako bih bio zaslepljen
>>>ljubavlju (onda mozda jos koji put oprostim), a tek ako
>>>bi slozila neku pricu koja je opravdava...
A tek kako žensko slaže priču, svaki put bi TI OPROSTILA na kraju :)
devojke.229esty,
Hi, I would like to ask for you all, what are you talking about in
FORUM.15:devojke ?
Thanks :)
S-T
devojke.230satriani,
-> #229, estyI'm also new in that conferences Esty,but I think that this is about
pretty girl and so one.But some of that guys slande girls becouse they have
some bad experiences with them .
bye. :))))))
Rici
devojke.231ddotlic,
-> #230, satrianiBad english. Esty's too. Don't pretend.
Probajte srpski.
Drazen
devojke.232igors,
-> #231, ddotlicEsty kaze da je iz Indonezije.
Igor Stankovic
P.S.
Mada meni je malo sumnjiva.
devojke.233supers,
-> #232, igors>> Esty kaze da je iz Indonezije.
>> Mada meni je malo sumnjiva.
Aktiviraj se, proveri ;>
devojke.234esty,
-> #230, satrianiThanks, Rici :)
devojke.235schef,
-> #229, esty=-> Hi, I would like to ask for you all, what are you talking
=-> about in FORUM.15:devojke ?
What do you think that we talk about? :) What ELSE can we talk about in
topic DEVOJKE? About carrots or turtles maybe? ;) Noooo... We talk about
fishes... O:> No hard feelings, ok?
Srleř
devojke.236schef,
-> #232, igors=-> Esty kaze da je iz Indonezije.
=-> Mada meni je malo sumnjiva.
Jeste, iz Indonezije je. Video sam slike, i nju i njenu sestru llia-u.
Srleř
P.S. Thrust me, I know what I'm doing...
devojke.237igors,
-> #236, schef>> Jeste, iz Indonezije je. Vidoe sam slike, i nju i njenu sestru llia-u.
Da analizramo tvoju poruku, kazes video si je, zasto onda pominjes i slike i da
si ih uzivo video, kao da nisi siguran.
Igor Stankovic
devojke.238mileusna,
-> #232, igors>> Esty kaze da je iz Indonezije.
>> Igor Stankovic
>> P.S. Mada meni je malo sumnjiva.
Video sam njihove slike. Ako nisu iz Indonezije, onda su
iz Indije. ;)
devojke.239igors,
-> #238, mileusna>> Video sam njihove slike. Ako nisu iz Indonezije, onda su iz Indije. ;)
Da li bi mi verovao da ti posaljem sliku malog zutog japanca i kazem da sam to
ja.
Igor Stankovic
devojke.240satriani,
-> #239, igors>> Video sam njihove slike. Ako nisu iz Indonezije, onda su iz Indije. ;)
Da li bi mi verovao da ti posaljem sliku malog zutog japanca i kazem da sam to
ja.<<
Ljudi ne vidim razloga da budete nepoverljivi.Mislim da Esty ne ume da
laze kao neke nase ovdasnje devojke.OK ?
Satriani
devojke.241zeljkoj,
-> #238, mileusna> Video sam njihove slike. Ako nisu iz Indonezije, onda su
> iz Indije. ;)
A gde si im video slike? :)
devojke.242guta,
-> #235, schef>> topic DEVOJKE? About carrots or turtles maybe? ;) Noooo... We talk about
>> fishes... O:> No hard feelings, ok?
Ako je iz ovakvog engleskog shvatila da se priča o devojkama a ne
o akvarijumskim & tropskim ribicama, onda... :))
P.S. Nije svaki bukvalni prevod dobar...
devojke.243kenza,
-> #240, satriani(;> Ljudi ne vidim razloga da budete nepoverljivi.Mislim da Esty ne ume da
(;> laze kao neke nase ovdasnje devojke.OK ?
Eto sam si naveo razlog :)
devojke.244stanic,
-> #235, schefKoliko ja znam esty ima 14 godina :)))))))))))))))))
devojke.245esty,
-> #235, schef>> topic DEVOJKE? About carrots or turtles maybe? ;) Noooo... We talk
about
>> fishes... O:> No hard feelings, ok?
Well, I had looked in my friend's Serbian dictionary, and now I knew
that DEVOJKE is girl, right? so, I think that would be impossible if
you are talking about carrots and turtles :)) cu, and thanks anyway
:)
S-T
devojke.246esty,
-> #224, evlad>>Koliko ja znam esty ima 14 godina :)))))))))))))))))
You are perfectly right :) At least I know what is the meanning of
that word :) bye
S-T
devojke.247mileusna,
-> #239, igors>> Da li bi mi verovao da ti posaljem sliku malog zutog japanca i
>> kazem da sam to ja.
Da mi pošalješ sliku predatora, poverovao bih ti, ali
Japanca... ;)
P.S. Ko razume, shvatiće. :)
devojke.248mileusna,
-> #241, zeljkoj>> A gde si im video slike? :)
Aaaa, pa one i ser.mika su na 'ti'. ;) Poslali su mu
slike, pa čak i neku video kasetu (koju nisam odgledao).
devojke.249mileusna,
-> #244, stanic>> Koliko ja znam esty ima 14 godina :)))))))))))))))))
Tz, tz, tz... Pa zar ti samo na to misliš...
devojke.250igors,
-> #249, mileusna>>>> Koliko ja znam esty ima 14 godina :))))))))))))))))
>>
>> Tz, tz, tz... Pa zar ti samo na to mislis..
Iz prilozenog mislim da tvoja poruka se odnodi vise na tebe nego na stanic-a.
Igor Stankovic
P.s.
odnodi=odnosi
devojke.251zeljkoj,
-> #248, mileusna> Aaaa, pa one i ser.mika su na 'ti'. ;) Poslali su mu
> slike, pa čak i neku video kasetu (koju nisam odgledao).
Opaaaaaaa! Znači, radi se o papirnim slikama? ;)
devojke.252evlad,
-> #246, esty<>>> Koliko ja znam esty ima 14 godina :)))))))))))))))))
<>
<> You are perfectly right :) At least I know what is the meanning of
<> that word :) bye
<> S-T
sorry, but wrong message number ;> this is reply to 244 ... username stanic
devojke.253inferno,
-> #247, mileusnaŮ│ ˙ Da mi posaljes sliku predatora, poverovao bih ti, ali
Ů│ ˙ Japanca... ;)
I to predatora kome fali sprava za nevidljivost. ;)
Ů│ ˙ P.S. Ko razume, shvatice. :)
Takođe. :)
devojke.254ilazarevic,
-> #239, igors> Da li bi mi verovao da ti posaljem sliku malog zutog japanca i kazem
> da sam to ja.
Je li tebi neko ovo šapnuo ili si se sam setio? ;))
-> Tigre, na čemu si?
devojke.255kum.djole,
-> #209, fancy>> Go with the flow my boy, možda si samo na brz i bolan način
>> otkrio da ona nije prava.
Ona definitivno nije ona prava.
Pesnici!
Ne pišite pesme ribama, pišite sami sebi.
devojke.256kum.djole,
-> #217, max.headroom>> Gnjah, gnjah, možda malo da se prizemljimo... Uzmimo za pretpostavku
>> da devojka nije poetski nastrojena i da ne razume osećanja u pisanom
>> obliku (iskreno, ne razumem ni ja, pogotovo ako su u formi stihova).
Što jes -jes.
Devojka mrzi poeziju.
Baš zato sam joj pisao pesme.
Da je zavoli.
Naravno, zezno sam se.
>> Možda bi nešto ordinarnije upalilo? Npr. nešto banalno poput viđanja
>> u gradu, te tome slično.
Ma kakvi.. :)
Ne bih da ispadne kako žalim za tim :( sačuvaj Bože,
ali konkretno rečeno, nakon petnaestomesečnih izgovora
neznamkakve zauzetosti, jedino što mi je preostalo je da
upakujem stihove, pošaljem ih, pustim neku jaču muziku i
nalijem se do koske, for good old true love..!
devojke.257kum.djole,
-> #248, mileusna>> Aaaa, pa one i ser.mika su na 'ti'. ;) Poslali su mu
>> slike, pa čak i neku video kasetu (koju nisam odgledao).
E bre, oladite malo vi odozdo, pre svega, one su još maloletne ;)
a posle svega.. bre tek se skidaju sankcije a vi bi već da nam pravite
međunacionalne sporove ovdI .. ;)
devojke.258fancy,
-> #256, kum.djoleŮŢ> nalijem se do koske, for good old true love..!
The love is yet to come, little boy...
devojke.259vitez.koja,
-> #256, kum.djole#=> kum.djole, 21.11.95. 21:13, 726 chr
#=> Odgovor na 9.217, max.headroom, 06.11.Pon 02:44
#=> ---------------------------------------------------------
#=> upakujem stihove, pošaljem ih, pustim neku jaču muziku i
#=> nalijem se do koske, for good old true love..!
Ux, čoveče, al' tebi treba da se otrezniš :)
sk
devojke.260neca,
-> #256, kum.djole
||| Naravno, zezno sam se.
ali, nisi...što je najcrnje od svega...
devojke.261velicko,
-> #256, kum.djole>+ neznamkakve zauzetosti, jedino što mi je preostalo je da
>+ upakujem stihove, pošaljem ih, pustim neku jaču muziku i
Neverovatno koliko mi ovo zvuči poznato. ;)
devojke.262dikla,
This is the Frequently Asked Questions file for alt.supermodels. It
tries to address the standard questions, so the regular readers won't
have to see them again. The info is mostly drawn from postings to this
group, but a lot has been contributed directly. There's a lot of data
about people who aren't supermodels, because people ask a lot of
questions about people who aren't supermodels.
top.zipdevojke.263mileusna,
-> #250, igors>> Iz prilozenog mislim da tvoja poruka se odnodi vise na tebe
>> nego na stanic-a.
A šta sam ja to tako jebački priložio ovde? :)
devojke.264darone,
-> #260, neca>> ||| Naravno, zezno sam se.
>>
>> ali, nisi...što je najcrnje od svega...
Pazi ovu, izašla iz štamparije pa deli savete ;)
p.s. izvinjavam se na disturbansi, ovo je nešto lično :)
devojke.265neca,
-> #264, darone
||| Pazi ovu, izašla iz štamparije pa deli savete ;)
Slušaj konju...dok moj 'leb jedeš ima da se i ponašaš ;)
||| p.s. izvinjavam se na disturbansi, ovo je nešto lično :)
I ja :)
devojke.266haevorn,
-> #256, kum.djole// jedino sto mi je preostalo je da
// upakujem stihove, posaljem ih, pustim neku jacu muziku i
// nalijem se do koske
//
koliko imas godina?
devojke.267mileusna,
-> #257, kum.djole>> E bre, oladite malo vi odozdo,
Šta ćeš... Šumadinci... :)
>> pre svega, one su još maloletne ;)
Nijednu Sezamovku nisam muvao do sada, pa što bih to
pokušavao sa maloletnim Indonežankama? :)
devojke.268kum.djole,
-> #260, neca>> ali, nisi...što je najcrnje od svega...
Tetka, da si ti Julija, da li bi nazvala svog lokalnog Romea
čisto da mu saopštiš kako su mu pesme glupe, patetične, dosadne,
bez ikakvog plama, ljubavnog pogotovU..?
devojke.269schef,
-> #256, kum.djole=-> neznamkakve zauzetosti, jedino što mi je preostalo je da
=-> upakujem stihove, pošaljem ih, pustim neku jaču muziku i
=-> nalijem se do koske, for good old true love..!
Rum i čika Antić? ;)
Srleř
devojke.270marticki,
-> #268, kum.djole
>> Tetka, da si ti Julija, da li bi nazvala svog lokalnog Romea
>> čisto da mu saopštiš kako su mu pesme glupe, patetične, dosadne,
>> bez ikakvog plama, ljubavnog pogotovU..?
"(...) Ma sve je to zbog ovih, kako da kažem... manekenki! Zdravo su
DOBRE al' to više nije žensko... Ajd' živeli!"
Jedan lokalni, sa flašom i... razlogom
devojke.271zokig,
-> #259, vitez.koja>> Ux, čoveče, al' tebi treba da se otrezniš :)
To je sigurno bilo onaakooo .. umetnički :))
devojke.272kum.djole,
-> #267, mileusna>> Nijednu Sezamovku nisam muvao do sada, pa što bih to
>> pokušavao sa maloletnim Indonežankama? :)
Hm.. ovde sad treba da stoji..
.."ne znaš šta si propustio..".. ;)) ali o tome neki drugi put. ;)
devojke.273zeljkoj,
-> #267, mileusna> Nijednu Sezamovku nisam muvao do sada, pa što bih to
> pokušavao sa maloletnim Indonežankama? :)
:))))))))
devojke.274stanic,
-> #250, igors>>>>> Koliko ja znam esty ima 14 godina :))))))))))))))))
>>>
>>> Tz, tz, tz... Pa zar ti samo na to mislis..
>
> Iz prilozenog mislim da tvoja poruka se odnodi vise na tebe nego na
:))))))))))))
devojke.275mileusna,
-> #272, kum.djole>> Hm.. ovde sad treba da stoji..
>> .."ne znaš šta si propustio..".. ;)) ali o tome neki drugi put. ;)
Pa, ako je kao u onom mom Kazanova.Log-u, mogu da
zamislim... ;))
devojke.276mileusna,
-> #274, stanic=>> Iz prilozenog mislim da tvoja poruka se odnodi vise na tebe nego
>> na
>> :))))))))))))
Sit se nasmeja, a?
P.S. :)
devojke.277cdragan,
-> #268, kum.djole
> Tetka, da si ti Julija, da li bi nazvala svog lokalnog
> Romea čisto da mu saopštiš kako su mu pesme glupe,
> patetične, dosadne,
Kume, tvoje pesme su bolje ... :)
devojke.280kum.djole,
-> #277, cdragan>> Kume, tvoje pesme su bolje ... :)
Cdre, samo su tebe i opčinile, što dovoljno govori o kvalitetu.. ;))
devojke.281evlad,
-> #277, cdragan<> Kume, tvoje pesme su bolje ... :)
A pratnja na klaviru ... ;)
devojke.282max.headroom,
-> #256, kum.djole> Devojka mrzi poeziju.
> Baš zato sam joj pisao pesme.
> Da je zavoli.
> Naravno, zezno sam se.
Pogledaj svoj problem sa ovog (da ne kažem suprotnog) stanovišta:
neka devojka se ludo zaljubi u tebe i počne da ti šalje stihove
pesama npr. grupe Boyz2Men, seče slike iz novina, ili radi već
nešto slično nastrano. Tebi neće nikako ići u glavu zašto ona to
čini, kada si joj već stodeset puta rekao da nije tvoj tip, da
te ne interesuje njen stil. Sa svakim novim pokušajem će te sve
više iritirati :) Krajnosti se privlače, ali je redak slučaj da
se i sastave (na duže vreme).
> ali konkretno rečeno, nakon petnaestomesečnih izgovora
*****************
Aman. Zvuči kao mazohizam, samo što je to često njegov prilično
ljubak pojavni oblik :) Uvek deluje kontradiktorno.
devojke.283schef,
-> #280, kum.djole=-> >> Kume, tvoje pesme su bolje ... :)
=->
=-> Cdre, samo su tebe i opčinile, što dovoljno govori o
=-> kvalitetu.. ;))
Ako nije toliko intimno, ajde bači jednu ovde u conf.
Srleř
devojke.284kum.djole,
-> #281, evlad>> A pratnja na klaviru ... ;)
Naravno, ne ide jedno bez drugog. :)
devojke.285stanic,
-> #276, mileusna> Sit se nasmeja, a?
Mogu još ako treba :)))))))))))))))))
P.S. :)
devojke.286kum.djole,
-> #283, schef>> Ako nije toliko intimno, ajde bači jednu ovde u conf.
Jedna je dugo bila u resu, srećom, nije više, majku mu :)
a ostatak.. pa, možda jednog dana.. zbirka.. ;)
devojke.287kum.djole,
-> #282, max.headroom>> neka devojka se ludo zaljubi u tebe i počne da ti šalje stihove
>> pesama npr. grupe Boyz2Men, seče slike iz novina, ili radi već
>> nešto slično nastrano. Tebi neće nikako ići u glavu zašto ona to
>> čini, kada si joj već stodeset puta rekao da nije tvoj tip, da
>> te ne interesuje njen stil. Sa svakim novim pokušajem će te sve
Ok.
Ne volim baš da pričam o tome i ne bih voleo da to nešto bude sezam's
passtime, zaljubljenost me je prošla, a što se tiče ovog tvog primera :)
ja sam ipak homobalkanikus, da sam iole nešto konkretno čuo od dotične
sigurno je da bih postupio u 'skladu sa'. :)
devojke.288evlad,
-> #284, kum.djole<>>> A pratnja na klaviru ... ;)
<>
<> Naravno, ne ide jedno bez drugog. :)
Naravno, jedini problem je nositi klavir ;) (nhf :)) )
devojke.289kum.djole,
-> #288, evlad>> Naravno, jedini problem je nositi klavir ;) (nhf :)) )
Hm, pa rekosmo da me prati, znači neko drugi će 'se kilavi.. zete ;)
devojke.290neca,
-> #268, kum.djole
||| Tetka, da si ti Julija, da li bi nazvala svog lokalnog Romea
||| čisto da mu saopštiš kako su mu pesme glupe, patetične, dosadne,
||| bez ikakvog plama, ljubavnog pogotovU..?
prvo, dete...dodaj tu malo poštovanja i divljenja kada se tetki
obraćaš..;)...e sad da li bih ga nazvala čisto da mu saopštim...pa
pazi...ne bih SAMO zbog toga...može i neko kilo krompira da dovuče
s pijace, kad se već toliko seče...
devojke.291evlad,
-> #289, kum.djole<> Hm, pa rekosmo da me prati, znači neko drugi će 'se kilavi.. zete ;)
kHm, 'zete' - tako me zovu samo iz familije ;) oli sam ja nešto propustiJo ;)
devojke.292saricl,
-> #267, mileusna!!! Nijednu Sezamovku nisam muvao do sada, pa što bih to
!!! pokušavao sa maloletnim Indonežankama? :)
Zbog ukusa egzotike. :))
devojke.293saricl,
-> #259, vitez.koja!!! Ux, čoveče, al' tebi treba da se otrezniš :)
Ako vas riba ne konstatuje, a Vi mislite da ste
zaljubljeni do ušiju sver što treba da uradite je
se dobro nalijete, po mogućnosti i da mešate
kako bi izazvali osećaj mučnine i glavobolje ujutro. :))
Kad se probudite sa jakom glavoboljom i džumbusom u stomaku
pogledajte se u ogledalo i zapitajte: Dali je ona vredna toga? :)
devojke.294ilazarevic,
-> #293, saricl> Kad se probudite sa jakom glavoboljom i džumbusom u stomaku
> pogledajte se u ogledalo i zapitajte: Dali je ona vredna toga? :)
Šta ako zaključiš da jeste? Jasna stvar - ponoviti postupak sve dok jetra ne
kaže svoje ;)
devojke.295mileusna,
-> #293, saricl>> Kad se probudite sa jakom glavoboljom i džumbusom u stomaku
>> pogledajte se u ogledalo i zapitajte: Dali je ona vredna toga? :)
A ako je odgovor: "Jeste!" ;)
devojke.296mileusna,
-> #292, saricl>> Zbog ukusa egzotike. :))
Možda... Vidiš, tek sad upoznajem samog sebe. ;))