arhiveri.1bulaja,
**** new file ****
MSDOS - R:\ARCHIVER
----------------------
shez107 zip 393935 SHEZ v10.7: shell za lakši rad sa arhiverima
1 file(s) 385 kb
Ň═══════════════════════════════════════════════════════════════════════════Ş
│ UPDATES/FIXES IN SHEZ Version 10.7 │
Ă═══════════════════════════════════════════════════════════════════════════Á
│Fixed problem with SMARTCOPY and SMARTMOVE. │
│ │
│When performing a COPY, MOVE, SMARTCOPY, SMARTMOVE, F9 will bring up │
│a directory pick list allowing you to pick the destination location. │
│ │
│When displaying 4DOS comments user can now configure SHEZ to NOT │
│filter out any characters. This option is setable via the SHEZCFG │
│program on MISC OPTION 2 of 6 panel. │
│ │
│New configuration option telling SHEZ NOT to swap itself out of │
│memory when performing 4DOS functions. This option is setable via │
│the SHEZCFG program in MEMORY OPTIONS 1 OF 2. │
│ │
│386 version of SHEZ is now distributed in the shareware package. │
ď═══════════════════════════════════════════════════════════════════════════ż
arhiveri.2vcalic,
Dobismo i 4DOS koji podržava Win95 LFN, još samo da nađemo ZIP/UNZIP
koji to isto radi. Jel ima negde neki takav program za NT, da preživimo dok ne
stigne originalna PK verzija?
Vlada
arhiveri.3fancy,
-> #2, vcalicŮŢ> Dobismo i 4DOS koji podržava Win95 LFN, još samo da nađemo ZIP/UNZIP
4dos koji podržava Win95 LFN..?
Gde..? jel' to ovaj novi od pre neki dan..?
arhiveri.4vcalic,
-> #3, fancy>> 4dos koji podržava Win95 LFN..?
>> Gde..? jel' to ovaj novi od pre neki dan..?
Da, mada ima bag u vezi LFN. Kad se startuje neki DOS program pa se
onda izađe iz njega, onda se u prompt-u ponovo pojavi kratko ime direktorijuma
sa sve onim ~1.
Inače, sam 4DOS 5.51 daje na dir ispis kakav daje NT-ov Command.COM, a
ne kao onaj iz Win95, što je, po meni, za svaku pohvalu.
Vlada
arhiveri.5wizard,
-> #2, vcalic> Dobismo i 4DOS koji podržava Win95 LFN, još samo da nađemo ZIP/UNZIP
> koji to isto radi. Jel ima negde neki takav program za NT, da preživimo
> dok ne stigne originalna PK verzija?
Postoji Info-Zip. Verzije za DOS, Unix i OS/2 su odavno na
Sezamu, neka vam neko dovuče i NT verziju, možda će da radi.
Ako zanemarimo brzinu Info-zip je mnogo bolje rešenje od PKZIP-a.
arhiveri.6fancy,
-> #4, vcalicŮŢ> Inače, sam 4DOS 5.51 daje na dir ispis kakav daje NT-ov Command.COM, a
ŮŢ> ne kao onaj iz Win95, što je, po meni, za svaku pohvalu.
4dos 5.51 mi radi nekako šugavo i nestabilno. Skinuo sam ga brže nego
sam ga stavio... Svaki čas mi bipće neki sharing violation. (!?)
arhiveri.7vcalic,
-> #6, fancy>> 4dos 5.51 mi radi nekako šugavo i nestabilno. Skinuo sam ga brže nego
>> sam ga stavio... Svaki čas mi bipće neki sharing violation. (!?)
Kolje se sa QEMM-om. Kad nema istog nema ni problema sa 4DOS-om ;)
Vlada
arhiveri.8fancy,
-> #7, vcalicŮŢ> Kolje se sa QEMM-om. Kad nema istog nema ni problema sa 4DOS-om ;)
Ode QEMM i sa moje mašine..;)
arhiveri.9dejja,
Da li zna neko kako ubaciti komentare u multi-volume ARJ arhive..
Interno u samom arj-u nije podržano, kao ni u silnoj gomili glupih
programčića koji bi to trebalo da rade..
arhiveri.10knight,
-> #9, dejja>> Da li zna neko kako ubaciti komentare u multi-volume ARJ arhive..
Preimenuj ekstenziju u .ARJ, ubaci komentar, opet preimenuj...
arhiveri.11bulaja,
-> #9, dejja│Da li zna neko kako ubaciti komentare u multi-volume ARJ arhive..
│Interno u samom arj-u nije podržano, kao ni u silnoj gomili glupih
│programčića koji bi to trebalo da rade..
└───
Ja samo zbog ovoga držim na disku i ARJ v2.30 koja bez problema (barem
do sada ih nije bilo:) kači komentare na multi-volume arhive kreirane
nekom od novijih verzija.
arhiveri.13supers,
Dva pitanja za arj. Počinje sve više da mi se sviđa, ali se još nisam
skroz izborio sa njim...
1. Pretpostavljam da arj.cfg služi za zadavanje podrazumevanih switcheva.
Imam jedan cfg fajl, gde je za a specificirano -jm1 -i1 -s2.
Ali, pri pakovanju se ne ponaša u skladu s tim, dakle ignoriše ovaj
fajl. Kako da ga nateram da čita cfg? Nalazi se u istom diru kao i exe.
2. Uopšte ne mogu da zapakujem poddirektorijume. :( Vidim da postoji svič
-e da se u arhivi ignorišu putanje do njih, ali on potpuno ignoriše sadržaj
poddirektorijuma ma šta mu zadao.
arhiveri.14maksa,
-> #13, supers>> 2. Uopšte ne mogu da zapakujem poddirektorijume. :( Vidim da
>> postoji svič -e da se u arhivi ignorišu putanje do njih, ali
>> on potpuno ignoriše sadržaj poddirektorijuma ma šta mu zadao.
-r
arhiveri.15vlad,
-> #13, supers> switcheva. Imam jedan cfg fajl, gde je za a specificirano -jm1 -i1
> -s2. Ali, pri pakovanju se ne ponaša u skladu s tim, dakle ignoriše
> ovaj fajl. Kako da ga nateram da čita cfg? Nalazi se u istom diru
autoexec.bat:
SET ARJ_SW=c:ĐarjĐarj.cfg
> 2. Uopšte ne mogu da zapakujem poddirektorijume. :( Vidim da postoji
> svič -e da se u arhivi ignorišu putanje do njih, ali on potpuno
> ignoriše sadržaj poddirektorijuma ma šta mu zadao.
Kada je ukljucen svic -e ne mozes da zapakujes sa sve
direktorijumima, dakle moras cisto ARJ A -r, ili ARJ A -r -e- da
ponistis svic -e ako se nalazi u ARJ.CFG.
arhiveri.16dkic,
Da li neko ima IOMEGA BACKUP program za DITO strimer od 420MB i to
verziju na ENGLESKOM jeziku (DOS & WINDOWS). Isti sam skoro nabavio
ali je softver na francuskom pa sad mučim muku :(((((.
Ako neko ima ili zna gde mogu da se nađu ovi programi molio bih da mi
se javne na mail ili na tel.693-944.
PS (I sva druga rešenja, npr. u vidu nekog drugog softvera koji bi mogao
da reši problem, su dobro došla)
Pozdrav,
Dusko
arhiveri.17bosko,
-> #13, supers_> 2. Uopšte ne mogu da zapakujem poddirektorijume. :( Vidim da
_> postoji svič -e da se u arhivi ignorišu putanje do njih, ali
_> on potpuno ignoriše sadržaj poddirektorijuma ma šta mu zadao.
Zapakuješ sa arj a -r čika, a otpakuješ sa arj x čika
arhiveri.18msavkovic,
-> #13, supers┌┌┌ fajl. Kako da ga nateram da cita cfg? Nalazi se u istom diru kao i
┌┌┌ exe.
Ubaci SET ARJ_SW=c:\....\arj.cfg u autoexec.bat
┌┌┌ 2. Uopste ne mogu da zapakujem poddirektorijume. :( Vidim da
┌┌┌ postoji svic
-r
arhiveri.19nboskovic,
-> #13, supers*> 2. Uopšte ne mogu da zapakujem poddirektorijume.
-jf
To posle raspakuješ sa
arj x ...
(c) klap
nikola
arhiveri.20supers,
Hvala na odgovorima za arj, baš sam doživeo prosvetljenje :)
arhiveri.21sretens,
Hitno potreban PKZipFix. Ukoliko već postoji, molim za pointer.
Unapred zahvalan, Sretens.
arhiveri.22bulaja,
-> #21, sretens│Hitno potreban PKZipFix. Ukoliko već postoji, molim za pointer.
└───
Nalazi se u originalnoj PKZip arhivi, r:\archiver\pkz204g.exe.
arhiveri.23bulaja,
**** new file ****
WINDOWS - W:\UTIL
----------------------
winz9560 exe 345015 WinZip v6.0 for Win 95/NT: shell za rad sa arhivama
winzip60 exe 320779 WinZip v6.0 for Win 3.1x : shell za rad sa arhivama
2 file(s) 650 kb
WinZip 6.0 for Windows 95 and Windows NT<ASP>
Includes long filename support and tight
integration with the Windows 95 shell.
ZIP and UNZIP without leaving the Explorer.
Brings the convenience of Windows to Zipping
External pgms not needed for ZIP, tar, gz, z
"Recommended Download" Windows Magazine 8/95
"Cadillac of Unzippers" PC Magazine 3/14/95
"Slick and Intuitive" Computer Shopper 5/94
"Best Utility" 1994 Shareware Industry Awards
WinZip 6.0 for Windows 3.1 & Workgroups <ASP>
*Windows 95 users: use WINZIP95.EXE instead*
Now supports McAfee WSCAN and other scanners
...
arhiveri.24pips,
JEL IMA NEKO ISKUSTVA SA RAR-om ???
PLEASE SEND MAIL TO ME
p.s
stvar je hitna jel ima neki backup disk-a u rar-ovima (solid)
pa nesto zeza pri raspakivanju HVALA
HVALA
arhiveri.25kanki,
Probao sam da registrujem RAR sa RARSNG.ZIP i ništa, kako da ga
sredim :) v1.55
arhiveri.26imangovski,
Jel bi neko umeo da mi ukratko objasni mehanizam pakovanja fajlova
pri arhiviranju?
arhiveri.27plovput,
˙ ˙ ˙ X-TRACT v1.51 ˙ ˙ ˙
-------------------------------------
"The next generation of Unprotectors"
-------------------------------------
Executable file extractor for :
------------------------------ -
PKLITE, PROTECT!, LZEXE, DIET,
COMPACK, EXEPACK, TINYPROG, ICE,
PRO-PACK, AINEXE, ADY's GLUE,
BIN-Lock, WWPACK, MEGALITE,
and a LOT OF MORE programs!
NEW! --> PKLITE v1.50 & PROTECT! v5.5
-------------------------------------
** Written by Pablo Carboni **
-------------------------------------
xtrac151.rararhiveri.28calex,
- new -
The RAR archiver v2.00 (beta 3) for DOS
integrated archive manager
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- full screen interface / command-line driven
- NEW compression algorithm, new modes:
'multimedia' and 'large dictionary'
- recovery record option
- alternate Installation SFX, OS/2 SFX
- management of non-RAR archives
- RCVT aRchive ConVersion Tool
- FREE unRAR utility
- ANSI color comments, volume labels and more..
whatsnew.docarhiveri.29zeljkoj,
Jel' ima neko neki prg. za DOS koji može da raspakuje arhive kreirane
GZIP-om na Unix-u?
arhiveri.30pedjak,
-> #29, zeljkoj> Jel' ima neko neki prg. za DOS koji može da raspakuje arhive
> kreirane GZIP-om na Unix-u?
Evo :)
gzip.exearhiveri.31zeljkoj,
-> #30, pedjak> Evo :)
Zahvaljujem! :)
arhiveri.32easyd,
Dali neko ima program za razbijanje
sifre iz ZIP-ovanog file-a ?
poz, easyd...
arhiveri.33ognjen,
-> #32, easyd)-> Dali neko ima program za razbijanje
)-> sifre iz ZIP-ovanog file-a ?
Za zip1 postojao je valjda neki ruski program grube sile koji
je znatno smanjivao vreme pogadjanja (grubom silom :), a za
zip204... nemoj ni da pokusavas.
arhiveri.34easyd,
-> #33, ognjen> Za zip1 postojao je valjda neki ruski program grube sile koji
> je znatno smanjivao vreme pogadjanja (grubom silom :), a za
> zip204... nemoj ni da pokusavas.
Ma dobio sam i za zip204 samo ne moze da skine PASS ako je
neki karakter od onih sa ALT+ a u mom slucaju je bas to :(((
poz, easyd...
p.s. treba covek da mi posalje ovih dana neki koji 100 % skida
(samo dugo traje) tako da, ako nekom treba nek se javi :) ...
arhiveri.35ognjen,
-> #34, easyd)-> Ma dobio sam i za zip204 samo ne moze da skine PASS ako je
)-> neki karakter od onih sa ALT+ a u mom slucaju je bas to :(((
Probaj da te sifru (sa svim tim alt karakterima) snimis u neku
datoteku, i na kraj reda obavezno ENTER :) i onda uradi
redirekciju
PKZIP ime.zip /s <pass.ext
trebalo bi da prodje. Naravno, ako znas sifru. :)
)-> p.s. treba covek da mi posalje ovih dana neki koji 100 %
)-> skida (samo dugo traje) tako da, ako nekom treba nek se javi
)-> :) ...
Koliko dugo? :) U svakom slucaju, posalji.
arhiveri.36epson,
-> #34, easydTreba salji
EPSON
"Predostroznost je majka svih vrlina"
arhiveri.37bceklic,
Da nema neko shar arhiver za dos?
arhiveri.38calex,
-> #34, easyd<!> p.s. treba covek da mi posalje ovih dana neki koji 100 % skida
<!> (samo dugo traje) tako da, ako nekom treba nek se javi :) ...
Sigurno da nije problem da se napravi program koji može da proba
100% sve moguće kombinacije. ;>> Jedino što to može da traaajeeee pa
zbog toga i ti programi nisu baš popularni. ;) Pre nekoliko meseci je
bilo priče da proba svih kombinacija, prilično duge lozinke, može da
traje duže no što možemo da čekamo. :))
arhiveri.39easyd,
-> #38, calex> Sigurno da nije problem da se napravi program koji moze da proba
Pa to i jurim, program koji proba SVE kombinacije (ALT + XXX)
> bilo price da proba svih kombinacija, prilicno duge lozinke, moze da
> traje duze no sto mozemo da cekamo. :))
A sto se tice ovog, skinuo je PASS sa ZIP-a od 10 chr za
4 (cetiri) dana :)))))))))))))))))))))))))))))))
Pritom je probao mala, velika, brojeve, blank i red brojeva
+ shift...
poz, easyd...
arhiveri.40calex,
- novo -
dos\archiver\*.*
------------------
pklts201.exe 77k PKLITE v2.01: kompresor izvršnih datoteka (EXE/COM/SYS)
whatsnew.201arhiveri.41johnnya,
-> #39, easyd >> A sto se tice ovog, skinuo je PASS sa ZIP-a od 10 chr za
>> 4 (cetiri) dana :)))))))))))))))))))))))))))))))
Baš mi je drago za tebe, nego sada mi nešto padne napamet. Kako
znaš da je program našao pravi PASS, ako ZIP odbija da raširi arhivu
dok se na pogodi pravi PASS onda je lako...
Zamisli samo kada bi izgubio šifru RAR arhive, jer RAR raspakuje
arhivu čak i ako ne daš pravi PASS, ali u njoj posle možeš da nađeš
samo djubre :)))
Koliko bi ti onda dana trebalo da otkriješ PASS ako bi morao
ručno da proveravaš da li je arhiva ispravno raširena ! :))))))))
■■ Johnnya ■■
arhiveri.42ognjen,
-> #41, johnnya)-> znas da je program nasao pravi PASS, ako ZIP odbija da rasiri
)-> arhivu dok se na pogodi pravi PASS onda je lako...
Tako je, ali nije bas tako lako.
arhiveri.43ognjen,
-> #39, easyd)-> A sto se tice ovog, skinuo je PASS sa ZIP-a od 10 chr za
)-> 4 (cetiri) dana :)))))))))))))))))))))))))))))))
Dobro, gde ja taj program vec jednom? :)
arhiveri.44easyd,
-> #41, johnnya> Koliko bi ti onda dana trebalo da otkrijes PASS ako bi morao
> rucno da proveravas da li je arhiva ispravno rasirena ! :))))))))
Ne znam kako, ali ovaj novi zipcrack koji sam dobio proba
pa ti na kraju ispise sifru... Ti je pljasnes pa ako se otvori o.k.
ako ne ...
poz, easyd...
arhiveri.45peacock,
-> #34, easyd#### p.s. treba covek da mi posalje ovih dana neki koji 100 %
#### skida (samo dugo traje) tako da, ako nekom treba nek se javi
#### :) ...
Javio se :)
arhiveri.46dselic,
Da li ARJ V2.50 ima neke bugove ili druge "pogodnosti" koje ga
ne preporucuju za upotrebu.
P.S. sorry sto nema nasih slova ali poruku kucam on-line a
zaboravih da ih ucitam pre TM-a.
arhiveri.47easyd,
Posto su me mail-ovali razni ljudi,saljem
ovde file za razbijanje sifre iz zipovanih file-ova.
Radi sa verzijama ZIP-a 2.xx . Ne radi sa
verzijama 1.xx ...
File je CARD-WARE (vlasnik ocekuje lepu
razglednicu od svakoga kome je program pomogao)...
poz, easyd...
fzc.arjarhiveri.48devugo,
-> #47, easydA jel' neko ima nesto slicno za ARJ arhive..kodirane ?
Devugo!
arhiveri.49easyd,
-> #48, devugo> A jel' neko ima nesto slicno za ARJ arhive..kodirane ?
Ima, evo ga, BREAKARJ ...
poz, easyd...
breakarj.arjarhiveri.50mpavlo,
-> #45, peacock> p.s. treba covek da mi posalje ovih dana neki koji 100 %
> skida (samo dugo traje) tako da, ako nekom treba nek se javi
> :) ...
>
> Javio se :)
I ja.
arhiveri.51easyd,
-> #50, mpavlo>> p.s. treba covek da mi posalje ovih dana neki koji 100 %
>> skida (samo dugo traje) tako da, ako nekom treba nek se javi
>> :) ...
>>
>> Javio se :)
>
> I ja.
A ja okacio ovde kao fajl uz poruku 47...
poz, easyd...
arhiveri.52calex,
- novo -
windows\util\*.*
------------------
winarj24.zip 422k WinArj 2.40: windows shell za ARJ arhiver
WinArj, archiver shell for windows 3.xx and
windows95. The program requires vbrun300.DLL.
WinArj creates, adds and extract's
ARJ-ARCHIVES. The program will also view and
extract: ARC,ZIP,ZOO, LHA, PAK,TAR,SIT and
MSoft Compressed Files. WinArj version
n.nn.sfxv supports Self- Extracting
Multi-Volume Archives.
WinArj is a Windows-Shell for ARJ ARCHIVER,
ver 2.40.sfxv has a buildin textfile viewer and can
view and extract the following archives:
ZOO, ZIP, LHA, ARC, PAK, TAR, SIT, PIT and Microsoft
compressed files.
Version 2.40.sfxv of WinArj supports Self-Extracting
Multiple-Volume Archives. ARJ 2.50a, unregistered
supports 360 k Multiple Volume Archives, if you like
to create larger selfextracting multivolume archives,
you need to register ARJ with Robert Jung.
You can download the latest version of ARJ (ver 2.50a)
via anonymous ftp from ftp.std.com, in the directory
/pub/arj.
winarj.txtarhiveri.53calex,
- novo -
dos\archiver\*.*
------------------
mup119.zip 31k MUP 1.19: univerzalni program za raspakivanje arhiva
MUP 1.19 Multiple Unpacker Supports ARC, ARJ,
DWC, HAP, HPK, UC2, HYP, LZH, MD, PAK, SQZ,
ZIP, LIM, GFB, AIN, ZOO, RAR and PUT.
FreeWare Copyright (C) 1996 Morten Isaksen
1.1 What is MUP ?
MUP is a multiple unpacker, which supports 18 kinds of archives.
The advantages with MUP are that you don't need to remember the syntax
for each of the unpacker programs. With MUP you can enter the parameters
of each unpacker in the configurationfile ones, and then it uses it
whenever you want to unpack an archive.
MUP does not know how to unpack the files, it just look in the file and
finds out wich archive type it is, and then calls the right unpacker.
1.2 Features
* Supports 18 kinds of archives
(AIN, ARC, ARJ, DWC, GFB, HAP, HPK, HYP, LIM, LZH, MD, PAK, PUT, RAR,
SQZ, UC2, ZIP, ZOO)
* Supports 5 kinds of SFX's
(ARJ, LZH, RAR, SQZ, ZIP)
* Only takes up 60 KB of your diskspace
* Very easy to use
* It is FreeWare
arhiveri.54calex,
- novo -
windows\util\*.*
------------------
winzip61.zip 419k WinZip v6.1 for Win 3.1x : shell za rad sa arhivama
WinZip 6.1 for Windows 3.1 & Workgroups<ASP>
*Windows 95 users: use winzip95.EXE instead*
Features the WinZip Wizard for easy unzipping
External pgms not needed for ZIP, tar, gz, z
*1996*Win100 Award Winner, Windows Magazine
*1995*Finalist, PC Computing MVP Awards
*1994*Best Utility, Shareware Industry Awards
"These days everyone needs a good unzipping
utility. This is the best" PC Computing 12/95
"Cadillac of Unzippers" PC Magazine 3/14/95
whatsnew.txtarhiveri.55dzaja,
arhiveri.56dzaja,
Evo nabavih program za pravljenje SECURITY ENVELOPE i pri svakom
pokusaju mi napise "Bad or missing SECURITY key" a u uputstvu
pise
da treba napisati ARJ z ime.arj AV0x******** (ove zvezdice su
bro-
jevi koje ispise ARJ_SG program za generisanje SECURITY ENVELOPE)
"tekst na koji ste dobili one brojeve koje ce te upisati na mesto
zvezdica" (obavezno "tekst" - ne zaboraviti navodnike) . Znaci u
mom slucaju ARJ Z SRKI.ARJ AV0xA8D797C2 "Srdjan Moraca
R#83164826" .
Prvo sam misli da se to mora raditi registrovanim ARJ-om pa sam
probao sa registrovanim ARJ 2.41a ali jok nece ni tada isto
ispise
"Bad or missing SECURIRY key" . Inace koristim ARJ 2.50a
neregist-
rovan (ako neko ima nek mi baci na mail ili patch (crack) za reg
ARJ 2.50 ili ARJ 2.51a ima ga na KOSAVI) . Evo i program je
prilozen
pa vi probajte i javite sta ste uradili. Inace imam PK(ZIP-UNZIP)
2.06 ali licenciran od IBM-a pa da li smem da saljem u conf ili
ne
a imam i crack za reg PKZIP 2.40g (dobija se program za
configuri-
sanje PKZIP.CFG datoteke i PUTAV program za stavljanje
AutoVerifika-
cije) i takodje da li smem i to da saljem u conf ili ne . To je
bi-
lo sve.
Da rezimiramo.
1 - Evo program za SECURITY ENVELOPE (ako nekom radi nek javi)
2 - Ako neko ima crack vec reg. ARJ 2.50 ili 2.50a neka salje
3 - Da li smem da saljem crack za reg PKZIP-a 2.04g
4 - Da li smem da saljem licenciran PK(ZIP-UNZIP)
5 - Hvala savkome ko je procitao ovu opsirnu poruku (mada sa
video
i opsirnije)
PS:Samo ne mojte da mi obrazlazete kao prava su njihova i to..
Vec jasno i glasnov DA ili NE (salji ili ne salji)
EPSON...
arj_sg.arjarhiveri.57jegor,
-> #54, calex> winzip61.zip 419k WinZip v6.1 for Win 3.1x : shell za rad sa arhivama
Kad će verzija za W95?
arhiveri.58calex,
-> #57, jegor<!> Kad će verzija za W95?
Video sam samo jednu test verziju, čim se pojavi prava eto je.
arhiveri.59mikis,
-> #56, dzaja+> 2 - Ako neko ima crack vec reg. ARJ 2.50 ili 2.50a neka salje
Ne u konferenciju!
3 - Da li smem da saljem crack za reg PKZIP-a 2.04g
Ne.
4 - Da li smem da saljem licenciran PK(ZIP-UNZIP)
Da, ali nije potrebno (već ga ima na sistemu).
arhiveri.60super,
Ovde sam nov pa me interesuje
kada ce SEZAM NET preci na RAR 2.0
na PK(un)ZIP 4.1v i ARJ 2.50a i LHA
2.55.
Hvala
SUPER......
PS:Ovo za PK... 4.1v mi niko nece verovati ali kad
budem imao vremena za 3-4-5 dana poslacu ga pa se
i vi uverite u to.
LUDO BURAZERU ZAR NE ??????
arhiveri.61calex,
-> #60, super<!> Ovde sam nov pa me interesuje
<!> PS:Ovo za PK... 4.1v mi niko nece verovati ali kad
Ovde si nov pa ne znaš da je taj 4.1 trojanac ili beše virus. :)
Umesto ovih ponuda za sumnjive programčiće, bolje da malo pročitaš
poruke iz starijih konferencija, ima interesantnih priča.
BTW, ti beše onaj dj.epson? ;>
arhiveri.62crncic,
-> #61, calex>> BTW, ti beše onaj dj.epson? ;>
I bre Cale, pa što ne pričaš odma' :)
"Upadljivo suv i debeo..." ;)
arhiveri.63jppttica,
H I T N O
Potreban sors fal PKZIP-a i PKUNZIP-a ili ARJ-a. Svaka informacija
je dobrodošla.
Hvala unapred.
arhiveri.64nenad,
-> #60, super> kada ce SEZAM NET preci na RAR 2.0
> na PK(un)ZIP 4.1v i ARJ 2.50a i LHA
> 2.55.
Koliko je meni poznato RAR još nije izašao u finalnoj 2.0
verziji, PKZIP 4.1 je trojanac ili nešto slično, a ARJ 2.50 ne
donosi ništa bitno novo u odnosu na verziju koju koristimo, a
ona je dovoljno dugo tu da bismo u nju imali poverenja, dok su
formati zapisa potpuno ekvivalentni.
Što se LHA tiče, taj arhiver najviše koriste Amigisti i Ataristi
i verujem da jako dobro znaju koja je verzija aktuelna i bitna,
pa kada se oni pobune i budu zahtevali novu - ako bude moguće,
izaći ćemo u susret. :)
arhiveri.65nenad,
-> #63, jppttica> Potreban sors fal PKZIP-a i PKUNZIP-a ili ARJ-a. Svaka informacija
> je dobrodošla.
Sors za Arj nije javno dostupan, ali ako ti posao završava unarj
on je raspoloživ i u izvornom obliku (\dos\archiver\unarj241.exe).
Sa Zip-om je slična situacija ali ipak nešto povoljnija. Sors
originalnih PKZIP i PKUNZIP ne postoji, ali Info-Zip je proizvod
u javnom vlasništvu, koristi isti algoritam kao i PKZIP 2.0,
nešto je sporiji od njega, a izvršni i sors oblik su raspoloživi
za praktično sve bitne platofrme. DOS source možeš pronaći i na
Sezamu u fajlu \dos\archivers\zip20.zip.
Ako ti kompatibilnost sa arhivama originalnih proizvođača nije
bitna već samo algoritam za kompresiju, možda nije loše rešenje
da se kupe biblioteke koje prodaje PKWARE, postoje u verzijama za
DOS, OS/2 i nekoliko Unix-a, a uskoro i za Windows NT. Koliko mi
je poznato nisu raspoložive u sorsu.
arhiveri.66calex,
- novo -
dos\archiver\*.*
------------------
arcv71.zip 88k ARCView v7.1: viewer za arhive
ARCView:
- allows you to view a content (list of files) of archived files
with the extensions .ARC, .PAK, .RAR, .ZIP, .LZH, .ICE, .CHZ,
.ARJ, .LIM, .HA and .EXE., doing this without having to use the
original archive program, and faster than the original archiver
could view it.
- allows you to view a list of files which form .SFX
(selfextracting) archives; this is an unattainable feature for
the archiver itself. ARCView recognizes over 40 different .SFX
formats.
- allows you to unpack, view contents, test, and delete files
from archives.
- allows you to work with embedded directories (subdirectories)
in archives.
- automatically determines the type of archive. If ARCView
determines it is not an archived file, it will activate the
viewer for that type of file according to the file extension
name. The viewer for these files is found in the file
ARCVIEW.EXT.
- automatically identifies files in an archive which have been
packed using a password and marks them with the symbol "*", then
requests to enter the password.
- allows you to view commentaries in archives.
- supports EGA command lines (using <Alt-F9> under NC) and other
non-standard modes (e.g. 60 lines on the screen).
- recognizes multi-volume .ARJ - archives.
- offers additional convenient features.
arhiveri.67mpedja,
-> #63, jppttica#$%&*-> H I T N O
#$%&*->
#$%&*-> Potreban sors fal PKZIP-a i PKUNZIP-a ili ARJ-a. Svaka informacija
#$%&*-> je dobrodosla.
#$%&*-> Hvala unapred.
E koje sve poruke mi citamo, blagi boze !
arhiveri.68jppttica,
-> #65, nenad::>
::> Sors za Arj nije javno dostupan, ali ako ti posao završava
::> unarj on je raspoloživ i u izvornom obliku
Hvala na iscrpnosti :).
arhiveri.69jppttica,
-> #67, mpedja::># $%&*-> Potreban sors fal PKZIP-a i PKUNZIP-a ili ARJ-a.
::>
::> E koje sve poruke mi citamo, blagi boze !
Misliš li da sors fajlovi ne postoje ili misliš da ih nema
u javnom vlasništvu ili misliš da ja kršim nečija prava ako
ih tražim ili misliš da neću platiti nadoknadu ako je vlasnik
sorsa bude potraživao ili si ono lupio bez veze?
arhiveri.70mileusna,
-> #67, mpedja>> E koje sve poruke mi citamo, blagi boze !
Ni sam ne znaš koliko si u pravu...
arhiveri.72calex,
- novo -
windows\util\*.*
------------------
vzip150.zip 934k VisualZIP Pro32 Zip-file manager za Win95
/readme.txt/
Thank-you for deciding to evaluate VisualZIP Pro32!
When you execute the self-extracting archive that contained
this readme file, it should have automatically started the
setup procedure. If for some reason it failed to run, you
can run it manually (setup.exe) from the Temp directory
that you will find alongside this readme file.
After installing VisualZIP, you can verify that it is
operational by right-clicking on your desktop, and picking
the "New -> VisualZIP Archive" menu. This will create an
industry-standard zip file on your desktop, which you can
double-click to open. If VisualZIP has been installed
correctly, you will see its splash screen, followed by
a normal folder window (empty at this point) that is the
zip file itself. Simply start dragging files and folders
into it!
There is also a file called Example.zip that you will find
in the directory into which you installed VisualZIP during
the setup process. This file contains a word document,
spreadsheet, and a directory or two that you can experiment
with in order to get a feel for VisualZIP.
If you have any comments, questions, or suggestions, please
contact us at:
plummer@visualzip.com
arhiveri.76janko,
Kako iz komandne linije zipovati fajlove sa dugim imenima na
NT i Windowsu 95?
UNZIP 5.20 grupacije Info-Zip to rešava elegantno...
Uz poruku...
arhiveri.77janko,
> Kako iz komandne linije zipovati fajlove sa dugim imenima na
> NT i Windowsu 95?
>
> UNZIP 5.20 grupacije Info-Zip to rešava elegantno...
>
> Uz poruku...
Veza je pukla, evo još jednom...
unz520xn.exearhiveri.78janko,
ZIP 2.1 grupacije InfoZIP za Windows 95 i NT, sadrži i kod
za šifrovanje fajlova.
Izvršna verzija, kao što je to i UNZIP iz prethodne poruke.
Uz poruku!
zcr21xn.ziparhiveri.79epson,
Evo nabavih neki arhiver . Vi ga proucite
i ako valja moze u dir a ako je SHIT skinite ga.
EPSON...(for ever)...
dwc_a501.exearhiveri.80seki,
Ima li ko reg. fajl za ARJ 2.50?
Ognjen
arhiveri.81dselic,
-> #80, seki> Ima li ko reg. fajl za ARJ 2.50?
> Ognjen
Šta će ti? Registraciom se ne dobija ništa.
arhiveri.82vlad,
-> #81, dselic>> Ima li ko reg. fajl za ARJ 2.50?
>
> Šta će ti? Registraciom se ne dobija ništa.
Ne dobija se, ali se gubi (ona porukica "Not licenced...") B).
Ne, nemam, a i ja bih voleo...
arhiveri.83calex,
-> #82, vlad<!> Ne dobija se, ali se gubi (ona porukica "Not licenced...") B).
Šta ti znači jedan red među nekoliko koji inače samo ti vidiš? :)
arhiveri.84ntadic,
-> #82, vlad>>> Ima li ko reg. fajl za ARJ 2.50?
Mislim da postoji na Birostroj BBS-u. Video sam ga negde, samo ne znam
gde. Ako provalim javicu se.
arhiveri.85vlad,
-> #83, calex> <!> Ne dobija se, ali se gubi (ona porukica "Not licenced...") B).
>
> Šta ti znači jedan red među nekoliko koji inače samo ti vidiš? :)
Stvar je u tome sto ga ja i ne gledam, ali ga gledaju drugi koju stotinu
puta dnevno. Ko razume - shvatice, a ti bi trebalo da znas o cemu se radi
B).
arhiveri.86miroslavn,
Da li je neko cuo za neki arhiver koji pravi fajl
sa ekstenzijom .QT ?
arhiveri.87calex,
Da li je neko probao ovo? Nije baš najnovije ali se ne sećam da ga
je iko pominjao. :((
- novo -
windows\util\*.*
------------------
aczaw220.zip 1280k ACZAR v2.20 for Windows: shell za rad sa arhivama
ACZAR v2.20 for Windows <ASP>
Beats WinZip by far!!! Built-in ZIP
and UNZIP comp. with v2.04g, built-in
multi-volume! Supports ZIP,ARJ,LZH,PAK,
ARC,ZOO,SQZ,HYP,ARCE,all SFX, McAfee's
SCAN,DIET,PKLITE,LZEXE, Drag & Drop,3-d
interface, Backup/Restore entire drives
or directories using multi-volume ZIP
or ARJ, view archives within archives
unlimited levels deep, and much more...
DESCRIPTION:
A program designed to manage files that are in compressed
(compacted) format or helps managing files to compress in very
easy but powerful ways. The main focus is on Ease-Of-Use but
powerful for the beginner and the expert. ACZAR features
built-in ZIP and UNZIP compatible with PKZIP v2.04g, including
multi-volume support. ACZAR also supports ZIP, ARJ, LZH, PAK,
ARC, HYP, SQZ and ZOO files. In addition, ACZAR fully supports
McAfee's virus scanner SCAN.EXE. ACZAR supports Drag & Drop
functions that make life simply easier. Users without a mouse
can use hot-keys or shortcut-keys. ACZAR offers a built-in
high speed file viewer. Or, use any external viewer or editor
of your choice. ACZAR even allows to run files from within
archives. Other features include dual/single windows,
scan for viruses within archives or normal files, extensive
archive switches for the power-user, automatically locates
compression utilities in seconds, complete file and disk
management built in, Backup or Restore entire
drives/directories using the most powerful compression
options of ZIP and ARJ and much more...
arhiveri.88nenad,
Novo:
windows\util\*.*
------------------
batcat.zip 1167k ű WIN16: Katalogiranje diskova i CD-ova
DiskCatalog system for floppy-disk and CD-rom. Reads through entire
volume and ARJ-ZIP-LZH-ARC archives. Easy retrieval, filtering and
sorting command-syntax. Supports wild-card search through your entire
file-collection.
arhiveri.89nenad,
Novo:
dos\archiver\*.*
------------------
rar200.exe 261k ű RAR v2.00, odličan arhiver, lako se koristi
██████╗ █████╗ ██████╗
██╔══██╗ ██╔══██╗ ██╔══██╗ RAR - What's new in the latest version
██████╔╝ ███████║ ██████╔╝ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
██╔══██╗ ██╔══██║ ██╔══██╗
██║ ██║ ██║ ██║ ██║ ██║
╚═╝ ╚═╝ ╚═╝ ╚═╝ ╚═╝ ╚═╝
Version 2.00 - a "Major" release
1. The general compression algorithm has been significantly improved:
Compression ratio and speed are both improved under normal
conditions and adapt better to available memory.
2. A special "multimedia" compression method has been added. It is
intended primarily to be used when compressing digital audio data
and graphics (true color bitmaps). An improvement in the
compression ratio, of up to 30%, can be expected over the normal
compression algorithm.
The use of multimedia compression is optional and may be switched
on by the "Use multimedia compression" item in the configuration
menu or by the command line switch -mm[f]. RAR performs intelligent
data analysis and uses the general compression algorithm when
multimedia compression provides no improvement. Optimum performance
occurs when different data types are combined in the same archive.
The switch -m<N> "Set compression method" may also be used with
multimedia compression.
When multimedia compression is required for the entire archive
(switch off data analysis when compressing certain multimedia
files), the -mmf switch may be used "Force Multimedia Compression".
3. The OS/2 version of RAR 2.00 contains an option for changing the
size of the sliding dictionary created when files are compressed.
This may be set to 64Kb, 128Kb, 256Kb (default), 512Kb or 1Mb and
results in a corresponding (significant) decrease in the size of
the output archive, particularly when compressing large files. When
compressing using a large (more than 64Kb) sliding dictionary,
compression time will increase.
4. The RAR 2.00 version for Dos may be used to unpack archives created
with RAR 2.00 on other platforms (currently OS/2 only) where the
sliding dictionary size is greater than 64 Kb. As much memory
(Conventional and EMS) as possible should be made available to the
Dos version of RAR when unpacking archives created using a large
sliding dictionary, in order to improve unpacking speed. Archives
created with a large dictionary cannot be converted to SFX with the
default SFX module in the Dos version.
5. Password encryption has been improved.
6. A Data Recovery facility has been implemented. Optionally,
redundant information may be added to a RAR archive, incurring a
small penalty in archive size, which will help to recover archived
files in the case of floppy disk failure or other data losses. Use
the option "Put recovery record" in the configuration or the Alt/F6
key in RAR to place the redundant recovery information into a
created archive. The corresponding command lines switch is -rr[N],
where N is the number of redundant data sectors (1 to 8). Default
values are:
Archive size Number of RR-sectors
< 50Kb 2
50Kb-500Kb 4
> 500Kb 8
A damaged archive may be reconstructed using the "Repair" function
of RAR (Alt/F8 key combination in RAR or the command line option
"r"). The recovered archive will be named _RECOVER.RAR. If the old,
pre-2.00 repair procedure was used (without data recovery records)
or recovering was not completed, the reconstructed archive will be
named _RECONST.RAR.
The chance of successful archive reconstruction, using recovery
records, is very high if the size of the continuous portion of
damaged data is not greater than N*512 bytes, where N is number of
RR-sectors initially placed into the archive.
7. RAR 2.00 is compatible with previous releases and handles archives
created by older versions of RAR. The sole limitation of backward
compatibility: you will need the old external SFX module to convert
an old style archive to SFX or simply build it using RAR 1.5x.
Archives created with RAR 2.00 cannot be unpacked by older versions
of RAR.
8. RAR 2.00 for DOS determines the current CPU type and uses 386/486
CPU instructions code if possible. This option may be switched
on/off using the option "Use 386 instructions" in the configuration
menu.
9. The OS/2 version of RAR 2.00 has a new feature "Set task priority
and sleep time". Use Alt/R in full-screen or the switch -
ri<P>[:<S>] on the command line to activate this option.
The task priority <P> (possible values, 0 to 128) is the OS/2
task priority. Values of <P> are grouped as follows:
<P> value OS/2 <priority class>:<priority level>
0 OS/2 default (i.e. 2:0, or <P>=33)
1-32 1:0-1:31
33-64 2:0-2:31
65-96 3:0-3:31
97-128 4:0-4:31
When <P> is equal to 0, the default OS/2 task priority is used.
The sleep time <S> is a value from 0 to 1000 (milliseconds).
This is the period of time that RAR will give back to OS/2 after
every read or write during the packing or unpacking operation.
The sleep time setting is useful when several tasks with the
same priority are running in the system.
10. Names of files produced by the 'R' command have been changed from
$RECOVER.RAR and $RECONST.RAR to _RECOVER.RAR and _RECONST.RAR
for better portability with future RAR/Unix with Unix shell.
11. In the fullscreen mode, information concerning method, dictionary
size and ratio is displayed in the lower right corner.
12. The commands 'V' and 'L' can be suplied with the '-v' switch meaning
"process all volumes starting from the specified". If these commands
cause processing more than one archive (volume), total information
concerning all archives will be shown.
13. OS/2 versions of RCVT and UNRAR have been added to the
distribution archive.
14. The file order list for solid archiving in file RARFILES.LST is
inroduced. There you may set up the user-defined sorting order for
specific files or group of files.
15. The bug detected, located in old portable version 1.01 of unRAR
source only, which caused CRC errors in some cases. If you are using
unRAR 1.01 to unpack old archives (created with RAR prior to version
2.00) then fix the problem applying the following patch:
Replace string 353 in the unpack.c:
if (Distance > D->MaxDist3)
Length++;
with:
if (Distance >= D->MaxDist3)
Length++;
16. RCVT 1.01 is released. The scheme of processing archives is changed:
first the program performs 'Del', then 'Add' operation.
arhiveri.90savaerc,
-> #89, nenad> rar200.exe 261k ű RAR v2.00, odličan arhiver, lako se
> koristi
>
> 7. RAR 2.00 is compatible with previous releases and
> handles archives created by older versions of RAR. The
> sole limitation of backward compatibility: you will need
> the old external SFX module to convert an old style
> archive to SFX or simply build it using RAR 1.5x. Archives
> created with RAR 2.00 cannot be unpacked by older versions
> of RAR.
>
Jednu stvar sam primetio. Datoteku kuvar.rar, koju sam prebacio sa Pro-a
ovde u CIVILIZACIJA.9:hedonizam, poruka 15.800, rar 2.00 ne može da raspakuje
a 1.53 to uradi 'ladno. Pošto sam samo preneo tu datoteku, neznam sa kojom
je verzijom spakovan. Da li je još neko naišao na neku nekompatibilnost?
arhiveri.91nenad,
-> #90, savaerc> ovde u CIVILIZACIJA.9:hedonizam, poruka 15.800, rar 2.00 ne može da
> raspakuje a 1.53 to uradi 'ladno.
Ovo je vrlo loša i neprijatna vest. :( Izem ti novu verziju ako
moramo da čuvamo i staru. Pogledaj fajl iz nekog običnog
view-era, možda piše verzija kojom je zapakovan u hederu, da nije
neka stara Beta? Šta prijavljuje nova verzija?
arhiveri.92nenad,
Uz poruku je:
Arj za DOS
Arj za DOS i 386
Arj za DOS i 4GW ekstender
Arj za OS/2
Arj za Windows NT
Odnosno Arj-klon za sve ove operativne sisteme i okruženja.
Toliko sam mogao da shvatim, radio ga je neki Rus čini mi se,
koriste se neki čudni fontovi u dokumentaciji i samom programu, a
sam program je inače neka 0.15 alfa verzija. Pa ko zna ruski, ima
ruski font ili ga ne mrzi da eksperimentiše malo i istražuje -
izvol'te. :)
Ako je nešto vredno pažnje ne bilo vam teško i da nama ostalima
posle dojavite to. :)
ps. Proverite fajl da nema slučajno virusa! Deluje suviše dobro
da bi bilo istinito. :))
arjz015.ziparhiveri.93kaplan,
-> #90, savaerc Subject : kuvar.rar
▄─ Jednu stvar sam primetio.Datoteku kuvar.rar,koju sam prebacio sa Pro-a
▄─ ovde u CIVILIZACIJA.9:hedonizam,poruka 15.800,rar 2.00 ne može da
▄─ raspakuje a 1.53 to uradi 'ladno.Pošto sam samo preneo tu datoteku,
▄─ neznam sa kojom je verzijom spakovan.Da li je još neko naišao na neku
▄─ nekompatibilnost?
Kuvar.RAR sam na PRO-u zapakovao sa obicnim RAR-om 1.55, a RAR 2.00 ne moze
da ga otpakuje.
Izgleda da moramo imati 2 RAR-a
arhiveri.94savaerc,
-> #91, nenad>> ovde u CIVILIZACIJA.9:hedonizam, poruka 15.800, rar 2.00
>> ne može da raspakuje a 1.53 to uradi 'ladno.
>
> Ovo je vrlo loša i neprijatna vest. :( Izem ti novu
> verziju ako moramo da čuvamo i staru. Pogledaj fajl iz
> nekog običnog view-era, možda piše verzija kojom je
> zapakovan u hederu, da nije neka stara Beta? Šta
> prijavljuje nova verzija?
Pogledao sam i u header-u piše samo "Rar!", nisam uspeo da utvrdim kojom
je verzijom upakovan. Kada pokušam da ga raspakujem, dobijem:
╔═══════════ ERROR ══════════╗
║ Comment broken - skipped ║
╚════════════════════════════╝
Press any key
pa onda:
╔══ Files ═════════════════════════════════════════════════════════════════════
╗
║ Name
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║
║ Extracting KUVAR.TXT
║
║ KUVAR.TXT : CRC failed
║
ă── Current ────────────────────────────┬─── Total
────────────────────────────Â
║ │
║
║ KUVAR.TXT 99% │ Elapsed time 00:00:37
║
║ ██████████████████████████████████▒ │
║
ă── Status ─────────────────────────────┼─── Statistics
───────────────────────Â
║ │ Files 1 Size 265624
║
║ Extracting from KUVAR.RAR │ Directories 0 Packed 88951
║
║ Total errors: 1 │ Archives 1 Ratio 33%
║
╚═══════════════════════════════════════¤══════════════════════════════════════
╝
Možda je u pitanju neka beta verzija. Pokušaću da pitam korisnika koji
je poslao datoteku, da li on zna.
arhiveri.95basrak,
-> #93, kaplan> Kuvar.RAR sam na PRO-u zapakovao sa obicnim RAR-om 1.55, a RAR
> 2.00 ne moze da ga otpakuje.
Pa v2.00 beta 3 je mogla i nisam imao nikakvih problema...
> Izgleda da moramo imati 2 RAR-a
Ako je zaista takva situacija sa final verzijom, a nije bug, onda bi trebalo
zamoliti da svi oni koji šalju nešto zapakovano rar-om, naprave sfx arhivu...
arhiveri.96calex,
-> #91, nenad<!> Ovo je vrlo loša i neprijatna vest. :( Izem ti novu verziju ako
<!> moramo da čuvamo i staru. Pogledaj fajl iz nekog običnog
Neko je ovde nešto zbrljao. Arhivu (skinutu sa PRO-a) bez problema
raspakuju i RAR 2.00 beta3 i RAR 2.00 final.
arhiveri.97banga,
-> #90, savaerc> je verzijom spakovan. Da li je još neko naišao na neku
> nekompatibilnost?
kuvar rar1.55 file open error !
arhiveri.98banga,
-> #97, banga> kuvar rar1.55 file open error !
Nešto sam zeznuo stvar radio sam sa unrar i pogrešio dir :)
Ne znam odakle sam skinuo kuvar.rar, ali sad sam probao sa 1.55 i 2.00
radi OK.
Inače kuvar je spakovan sa 1.50 :)
arhiveri.99vlad,
-> #96, calex> Neko je ovde nešto zbrljao. Arhivu (skinutu sa PRO-a) bez problema
> raspakuju i RAR 2.00 beta3 i RAR 2.00 final.
Kad smo vec kod RAR-a, da li je neko vec pravio uporedne testove brzine i
stepena kompresije u odnosu na aktuelne verzije drugih arhivera? Cisto da
znam da li da RAR-ujem malo vise u buduce B).
arhiveri.100cnenad,
-> #91, nenad=> view-era, možda piše verzija kojom je zapakovan u hederu, da nije
=> neka stara Beta? Šta prijavljuje nova verzija?
Probao sam da raspakujem sa finalnom dvojkom arhive koje su zapakovane sa
2 beta 3 verzijom i sve su bez problema otpakovane.
arhiveri.101calex,
-> #99, vlad<!> Kad smo vec kod RAR-a, da li je neko vec pravio uporedne testove brzine
<!> i stepena kompresije u odnosu na aktuelne verzije drugih arhivera?
Nešto malo sam probavao, zip je brži ali rar malo bolje spakuje.
Pored toga, rar ima neke mogućnosti koje ima arj (deljenje na volumene)
pa kad se doda shell, ako ti brzina nije mnogo bitna, slobodno možeš da
ga koristiš. Pored toga ima i Solid opciju koja koristi delove svakog
fajla koji se arhivira što može da skrati arhivu poprilično, ostaje još
opasnost da u slučaju oštećenja arhive na tom mestu sve propadne. :((
<!> Cisto da znam da li da RAR-ujem malo vise u buduce B).
Samo ti RAR-uj malo više.
arhiveri.102banga,
-> #101, calex> Samo ti RAR-uj malo više.
Da li postoji način da se natera recimo Norton Commander da da sadrzaj
rar arhive, kao sto radi za zip ili arj
arhiveri.103vlad,
-> #101, calex> Pored toga, rar ima neke mogućnosti koje ima arj (deljenje na
> volumene) pa kad se doda shell, ako ti brzina nije mnogo bitna,
Hvala na informaciji. Jos samo da nadjem nesto sto pakuje brze i/ili bolje
od Arj-a, a ima onu njegovu (meni zlata vrednu) mogucnost da moze da pakuje
fajlove novije od odredjenog datuma i vremena u sekundu... Naravno, mora da
ima i SFX. Jesam zahtevan B), ali Arj za sada jedini ispunjava te zahteve.
arhiveri.104calex,
-> #102, banga<!> Da li postoji način da se natera recimo Norton Commander da da sadrzaj
<!> rar arhive, kao sto radi za zip ili arj
Ne može na isti način, možda nekim pomoćnim programom tima aview
ili arcview ali to onda nije to. Smem li da pomenem DN kod koga je RAR
ravnopravan pomenutim? ;))
arhiveri.105easyd,
-> #102, banga
=> Da li postoji nacin da se natera recimo Norton Commander da da sadrzaj
=> rar arhive,kao sto radi za zip ili arj
Kod mene radi tako sto sam u nc.ext ubacio da za fileove
sa extenzijom RAR startuje RAR...
U nc.ext ubacis:
rar: rar !.!
poz, easyd...