PCUTIL.4

22 Aug 1995 - 23 Dec 1999

Topics

  1. setup (58)
  2. memory.mgr (62)
  3. disk.soft (338)
  4. disk.cache (14)
  5. arhiveri (350)
  6. virusi (757)
  7. grafika (1123)
  8. tools (902)
  9. razno (1585)
  10. van.conf (24)
  11. zvuk (3150)
  12. unknown (3)

Messages - grafika

grafika.1112 du.lait,
zasto niko nece da posalje neke radove u Photoshop-u [.jpg] Du.Lait
grafika.1113 zero, -> #1112, du.lait
>> zasto niko nece da posalje neke radove u Photoshop-u [.jpg] evo jedne montaze koju sam radio za druga koji je na slici :) nije lose. anta.jpg
grafika.1114 mulan, -> #1113, zero
>evo jedne montaze koju sam radio za druga koji je na slici :) >nije lose. Ovo si vec slao.
grafika.1115 the.edge, -> #1113, zero
A zasto svi prave obrade sa ovim kuchkama kurvinskim??! Zgadi mi se i kada jednu vidim, a kamoli tri. ;( AcCeSS DeNiED
grafika.1117 the.edge, -> #1112, du.lait
Ajd' evo ti jedna, mada skoro nikada ne saljem ovde. AcCeSS DeNiED car38a.jpg
grafika.1118 kvlada,
Ima li neko da baci IfranView VECI od verzije 2.83? Znaci, bar 2.90, ili veca? Thanx
grafika.1119 sherman,
Da li moze neko da mi poshalje na mail UNIVBE koji podrzava vesa 2.0? Video sam da ima i u direktorijumima, ali mi je stvarno mnogo da skidam 15 min. Znachi, ako moze neko da zapakuje samo fajl UNIVBE.EXE i neki drugi fajl koji me je mozda potreban da radi, pa ako to ispadne kratko, neka mi shalje, a ako ne - onda nishta.
grafika.1120 sherman, -> #1119, sherman
>> samo fajl UNIVBE.EXE i neki drugi fajl koji me je mozda potreban da radi Univbe.exe i univbe.drv, ja mislim samo ta dva.
grafika.1121 krsta,
Zamolio bih nekog ko ima ACDSEE 32 verziju 2.4 ili noviju da poshalje u konfu. Bio sam na www.download.co.yu, tamo nashao verziju 2.41 u EXE formatu, ali kada startuje taj fajl pojavi se MS-DOS prompt i pishe: "This program can not be run in DOS mode".Toliko, pa koga ne mrzi to je samo nekih 1,8 MB.
grafika.1122 miskop, -> #1121, krsta
>> Zamolio bih nekog ko ima ACDSEE 32 verziju 2.4 ili noviju da poshalje >> u konfu. Bio sam na www.download.co.yu, tamo nashao verziju 2.41 u EXE >> formatu, ali kada startuje taj fajl pojavi se MS-DOS prompt i pishe: >> "This program can not be run in DOS mode". Idi na www.acdsystems.com, to je njihov zvanični sajt. Odatle možeš da skineš i najnoviju, v2.42.
grafika.1123 praktica, -> #1118, kvlada
|Ima li neko da baci IfranView VECI od verzije 2.83? Saljem najnoviju veryiju 3.05 xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxooxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo What is IrfanView ? IrfanView is a fast FREEWARE image viewer/converter for Win95/98/NT. Supported file formats: JPG/JPEG, GIF, BMP/DIB/RLE, PCX/DCX, PNG, TIFF, TGA, RAS/SUN, ICO, CUR/ANI, AVI, WAV, MID/RMI, WMF, EMF, PBM/PGM/PPM, IFF/LBM, PSD, PSP, CPT, EPS, CLP, CAM, MPG/MPEG, MOV, LWF, AIF, SND/AU, G3, SFW, DAT (Video CD) and Photo-CD. Some features of IrfanView: Thumbnail option, preview option, drag & drop support, slideshow, fast directory view (fast moving through directory), batch conversion, audio CD player, print option, change color depth, scan support, cut/crop, effects (sharpen, blur, photoshop filter factory etc.), capturing, extract icons from EXE/DLLs, many hotkeys, many command line options ... xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxooxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo 942 iview305.exe