PCUTIL.4

22 Aug 1995 - 23 Dec 1999

Topics

  1. setup (58)
  2. memory.mgr (62)
  3. disk.soft (338)
  4. disk.cache (14)
  5. arhiveri (350)
  6. virusi (757)
  7. grafika (1123)
  8. tools (902)
  9. razno (1585)
  10. van.conf (24)
  11. zvuk (3150)
  12. unknown (3)

Messages - razno

razno.1517 morkin, -> #1515, miskop
> Verovatno je istekao Trial period programa... Briši iz dira. I ja sam se par puta suočio sa sličnim problemom.
razno.1518 indi, -> #1516, kiki
->> prevede tekst napisan u jednom fajlu (npr. Text.txt) na engleskom, ->> na srpski! Ima li neko neki program koji bi mogao nesto tako da -> Mislim da bih sa tim programom prevodio knjige i bilo sta drugo.. -> Tesko da ces da nadjes takav program. ako bolje razmislis, videces koliko se srpski i engleski nacin govora/pisanja razlikuju. (ne ti nego goxi :) prevedi mi na endgleski ovo:"Kad ja tamo, a ono Jovanka otisla" ti ces to lepo da uradis, ali komp. nema inicijativnu inteligenciju pa bi on to uradio ovako: "When I there, and that Jvanka left" i da ti ne dajem dalje primere, uzalud trazis, tehnologija je isuvise preimitiva ovde za tako nesto :)
razno.1519 mrav,
>> I shta cesh da uradish kad popizdish, da se udarish jako po glavi? Uzmi ovaj prigram, stvarno pomaze kad se razbesnish. Ako meki programcic zakuca, samo startuj ovaj i upucaj ga (BUKVALNO)! Program se otvara u sysbar-u a gasi sa sa duble-click -om desnog dugmeda. Program je iz poznatog zanra Desktop Toys! Strah&Treppett bang.zip
razno.1520 smars,
Kako, tj. uz pomoc kog programa mogu da postignem da mi se svaki put prilikom ucitavanja windowsa (3.11!!!) pojavi drugacija pozadina.U stvari, ja sam to i uspeo sa WinFond-om.Medjutim, ja hocu da mi se ne ucitavaju random, vec nekim redom(po nazivu,npr.) Ako i ne postoji, moguce da neko ko se bavi programiranjem, ima ideju kako bi to lagano mogao da uradi za pet minuta, pa da mi cibne na mail. PUNO FALA!
razno.1521 sherloc, -> #1520, smars
>> Kako, tj. uz pomoc kog programa mogu da postignem da mi se svaki >> put prilikom ucitavanja windowsa (3.11!!!) pojavi drugacija >> pozadina.U stvari, ja sam to i uspeo sa WinFond-om.Medjutim, ja A postoji li takav program za windows 95 i koji je ? Ili kako se uopshte nameshta da bude random ? ByE
razno.1522 pack,
interesujeme koje fajlove podrzava sonique ima u options ali ne radi i ako neko ima fajl wma za sonique nqk posalje hvala unapred
razno.1523 ica.z,
e ljudi jel moze neko da mi preporuchi neki telefonski imanik za Win95/98 a da nije neki budjavi (kao onaj shto se gleda iz tray-a)... a bio bih jako zahvalan kad bi neko okachio to u conf-u ili meni na mail, svejedno... Ica
razno.1524 miskop, -> #1523, ica.z
>> e ljudi jel moze neko da mi preporuchi neki >> telefonski imanik za Win95/98 a da nije neki >> budjavi (kao onaj shto se gleda iz tray-a)... - Phone Book Pro - Adresa za DL je www.idyle.com
razno.1525 sonny, -> #1524, miskop
> - Phone Book Pro - > > Adresa za DL je www.idyle.com e poshto nisam skoro uplacivao internet jer nemam vremena inache za isti u poslednje vreme nek neko okachi u conf-u... bio bih mu zahvalan... Ica
razno.1526 bsto, -> #1525, sonny
Ide trazeni phone book. pbpro97.zip
razno.1527 ventura,
treba mi fontovi politika i roughedge, pa ako neko ima neka baci u konfu... dobrodosli su i ostali kool fontovi...
razno.1528 ancha,
Da li je neko voljan da UL-uje cuteftp 3.0
razno.1529 indi, -> #1522, pack
-> interesujeme koje fajlove podrzava sonique ima u options ali ne -> radi i ako neko ima fajl wma za sonique nqk posalje hvala unapred NISAM te skrozrazumeo al sonikju podrzava mp3 xm wax sgf mp2 s3m asf mp1 it pls m2a mod pl mpa wav puw cda wma asx
razno.1530 moonchild,
Nek se nadje dobrotovor koji ce sa neta skinuti program turbo comm vip. Inace program koji tera winmodeme da rade pod dosom.
razno.1531 bsto, -> #1530, moonchild
Ide ali je to samo demo verzija koja traje 10 dana. tvcdemo.exe
razno.1532 moonchild, -> #1531, bsto
▒Ide ali je to samo demo verzija koja traje 10 dana. Ajd nadji The real thing PLEASEEEEE :(
razno.1534 bdespotov,
Jedan drugar je reinstalirao windows i sada je glavni problem kako instalirati modem. Modem mu je Rockwell 56K Flex, ali on ne zna na kom je COM port-u, a ni koji drajver da upotrebi od onih koje windows nudi. Seca se da je u prethodnoj instalaciji wina bio valjda "standrard modem" Probali smo sa svim COM portovima (2-4) i "Standard Modem, 56K flex" (ono sto nudi windows) ali uvek izbaci gresku: "Modem not detected" ili "Communication Port not responding".. tako nesto. Ima li neko drajver za Rockwell 56K da ga baci ovamo? Ili bar neki savet sta treba izabrati od onoga sto nudi Windows? Pozdrav, Bane
razno.1535 apostol, -> #1534, bdespotov
>Jedan drugar je reinstalirao windows i sada je glavni problem >kako instalirati modem. Modem mu je Rockwell 56K Flex, ali on >ne zna na kom je COM port-u, a ni koji drajver da upotrebi od onih >koje windows nudi. Seca se da je u prethodnoj instalaciji wina bio >valjda "standrard modem" Ne može, najveći broj Rockwell 56K modema su softverski modemi, a oni ne mogu da rade kao standard modem, obavezan je drajver. JoTzoqA
razno.1536 indi, -> #1534, bdespotov
-> Ima li neko drajver za Rockwell 56K da ga baci ovamo? skoci na www.windrivers.com
razno.1537 indi,
Hitno mi je potraban neki porgram koji usporava kompjuter. Zelim da igram stare igrice ali previse brzo rade. unapred hvala :) PS:iskljucivanje turbo-a ne pomaze
razno.1538 dzim, -> #1537, indi
> Hitno mi je potraban neki porgram koji usporava kompjuter. dos\utils\*.* ------------------ at-slow4.arj 9k ű Usporava racunar, korisno za igre (demo ver,radi 5 min)
razno.1539 zero,
Moze li neko da mi da procenu koliko bi mogao da dobijem za Quantum BigFoot 2,5gb? Disk je u odlicnom stanju.
razno.1540 supers, -> #1535, apostol
>> Ne može, najveći broj Rockwell 56K modema su softverski modemi, >> a oni ne mogu da rade kao standard modem, obavezan je drajver. I ne samo to, praktično svi interni 56K modemi su PNP kartice, pa ako Windows ne pokušava detekciju modema pri podizanju sistema, treba proveriti da li je na sistmu sve u redu, da li su u Control Panelu ostali repovi ranijih modema. Ako je modem zaista ranije radio kao standard modem, izgleda da je ipak podešavan preko džampera, a onda verovatno postoji i mogućnost da se prebaci na PNP. Windows 98 prepoznaje mnoge PNP modeme bazirane na Rockwell chipsetu.
razno.1541 lboki, -> #1539, zero
120 sigurno ;)
razno.1542 indi, -> #1538, dzim
->> Hitno mi je potraban neki porgram koji usporava kompjuter. -> dos\utils\*.* -> at-slow4.arj 9k ű Usporava racunar, korisno za igre (demo ver,radi 5 znam brate mislio sam neki koji radi onoliko koliko mi treba :) ps:cuo sam i da ovaj ne radi na 486 racunaru a ja imam petaka
razno.1543 peyota,
Nisam siguran da li je za ovu konfu, ali... Da li je možda neko čuo i gde se mogu nabaviti programi E-plan i Ws-cad (nisam siguran da se baš tako pišu i zovu... služe za pravljenje (crtanje) električnih instalacija) 'Ajde ako neko zna nešto o tome neka mi baci na mail, da ne šuštimo ovde! PEYOTA
razno.1544 sherloc,
ne znam da li se svima svidja moj izbor konfe, ali jedna je od aktivnijih pa sam bio prinudjen :) Treba mi neki font sa ruskim slovima, odnosno znakovima. Bio bih veoma, veoma zahvalan onom ko mi to poshalje. ByE
razno.1545 harddesign, -> #155, calex
=- ne znam da li se svima svidja moj izbor konfe, ali jedna je od =- aktivnijih pa sam bio prinudjen :) Treba mi neki font sa ruskim =- slovima, odnosno znakovima. Bio bih veoma, veoma zahvalan onom ko =- mi to poshalje. Na jednom od ona tri CD-a na kojima se isporucuje Corel Draw (svakako CD2 ili CD3, nije CD1 - tu je instalacija) nalazi se brdo raznoraznih fontova, uglavnom BeatStream-ovih (kod nas poznatijih kao BT fontovi). E sad, tebi ovi fontovi _ne trebaju_ ;) Ono sto ti treba su fontovi iz direktorijuma Win98 Fonts (ili slicnog naziva) gde imas nekoliko fontova (recimo 10-ak) koji su totalni unicode, dakle trebalo bi da sadrze i ruska slova, kao i sva ostala egzoticna. Nije neki izbor, ali naci ces makar jedan koji je ok, recimo Baskervil ili nesto slicno. Ono sto ti eventualno moze predstavljati problem je kako da ih pozoves sa tastature, moraces ili da je remapiras ili (u najgorem slucaju) da se snalazis pomocu Character Map-a. Da kacim ja te fontove ovde nemam nameru jer ce Bizon opet to da brise zbgo copyright-a... Kad sam prosli pot poslao onaj crack za WinDac 1.47 koji je obrisan, trebao sam da se zainatim pa da lepo posaljem svakom pojedinacno na mail (ko god mi je to trazio) pa da crknu hardovi... Al' eto - nisam... Anyway, nadam se da sam ti pomogao, pretpostavljam da ces se nekako snaci (Corel ipak nije retkost ovde)...
razno.1546 supers, -> #1545, harddesign
>> Ono sto ti eventualno moze predstavljati problem je kako da ih pozoves >> sa tastature, moraces ili da je remapiras ili (u najgorem slucaju) da se >> snalazis pomocu Character Map-a. Zar nije jednostavnije instalirati rusku tastaturu u Windowsu?
razno.1547 apostol, -> #1545, harddesign
=- ne znam da li se svima svidja moj izbor konfe, ali jedna je od =- aktivnijih pa sam bio prinudjen :) Treba mi neki font sa ruskim =- slovima, odnosno znakovima. Bio bih veoma, veoma zahvalan onom ko =- mi to poshalje. Koristi bilo koju Unicode font, a ja ti uz poruku kačim ćiriličnu tastaturu za Windows. Ovu tastaturu sam sam napravio - naša slova se kucaju po YUSCII rasporedu (kucaš zagrade i kvake a dobijaš našu ćirilicu po 1251). Ako ti zatreba originalni znak koji inače stoji na tom tasteru, samo koristi AltGr + taster i dobićeš zagradu ili kvaku. Ruska slova ovde dobijaš sa AltGr + Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,A,S,D,F,G - i to ne samo ruska, nego i beloruska, ukrajinska i makedonska! Ovako sa jednom tastaturom možeš da kucaš sve slovenske jezike koji se pišu ćirilicom :)) Obrati se ako ne znaš kako da upotrebiš fajl. JoTzoqA kbdycc.kbd
razno.1548 harddesign, -> #1546, supers
=- Zar nije jednostavnije instalirati rusku tastaturu u Windowsu? Naravno da jeste, pod uslovom da proradi. Imao sam slucajeve da sa nekim fontovima to jednostavno ne radi. Pretpostavljam da je u pitanju slican problem kao u BT fontovima, gde yu karakteri postoje, ali nikakva tastatura tu ne pomaze. Ili CE Script, ili Character Map. Pretpostavljam da u tim koji 'ne rade' treba nesto slicno CE Scriptu, naravno prilagodjeno ruskim karakterima.
razno.1549 misery,
E ljudi,da nema neko mozda Emulator za Commodore 64, neki koji moze da ucita fajlove(igre)koje se zavrsavaju sa p00. Ko mi posalje,nek trazi zauzvrat s`a oce... VUK...
razno.1550 apostol, -> #1549, misery
>E ljudi,da nema neko mozda Emulator za Commodore 64, >neki koji moze da ucita fajlove(igre)koje se zavrsavaju >sa p00. Kačio ja u ovoj konferenciji, zove se Win64. JoTzoqA
razno.1551 misery, -> #1550, apostol
>Kacio ja u ovoj konferenciji... Lepo... A da li bi mogao ponovo da posaljes ili makar da mi kazes datum te poruke posto ne bik bas da listam 1500 poruka i to od `95 godine? VUK...
razno.1552 zero,
Izvinite sto ovo nije poruka za ovu conf. Ali :) Imam jedan problem. Trebao sam da uclanim druga na Sezam pa sam uplatio i napravio username na Sezamu. Problem je kad sam trebao da posaljem faksom uplatnicu. Na broj faksa 648-140 se javlja neka druga firma! Treba mi broj faksa na koji treba da posaljem uplatnicu! Ako ovde ima nekog moderatora koji zna nekog iz uprave Sezama neka mi posalje broj na koji da posajem uplatnicu. Hvala unapred.
razno.1553 johnnya, -> #1552, zero
>> Treba mi broj faksa na koji treba da posaljem uplatnicu! >> Ako ovde ima nekog moderatora koji zna nekog iz uprave >> Sezama neka mi posalje broj na koji da posajem uplatnicu. 369-1827
razno.1554 apostol, -> #1551, misery
>Lepo... >A da li bi mogao ponovo da posaljes ili makar da >mi kazes datum te poruke posto ne bik bas da >listam 1500 poruka i to od `95 godine? 9.458 JoTzoqA
razno.1555 zero,
Kupio sam novi hard od 6,4 gb i instalirao Windows 98 Second Edition. Imam problem koji se javlja kad treba da iskljucim kompjuter i manifestuje se tako sto nikako da mi se pojavi NOW IS SAFE TO ... kako vec ide (cekao sam i po 10 min ali nista). Ja ga tako ugasim i kad ga ponovo upalim sistem se digne normalno , ne startuje se scandisk!? Dok u Safe Modu mi se pojavi NOW IS SAFE TO ...!? :) Dali se to jos nekom desava kad koristi Win 98 SE? Probao sam i sa reinstalacijom ali nista :( E da ima jos jedan problem sa Norton Utilities 4.0 U Win 98 SE nikako nece da proveri Registry Integrity nego se blokira!? Kad startujem bez te provere sve je OK! Sta je ovo sa Win98 SE :)
razno.1556 miskop, -> #1552, zero
>> Izvinite sto ovo nije poruka za ovu conf. Ali :) Kako ti je uopšte palo na pamet da ovu poruku pošalješ ovde u konfu? ;) Zar nema konferencija Sezam, pa tema "pitanja", "problemi" i sl. ? Sledeći put brišem poruke... ;)
razno.1557 miskop, -> #1555, zero
>> Imam problem koji se javlja kad treba da iskljucim kompjuter i >> manifestuje se tako sto nikako da mi se pojavi NOW IS SAFE TO ... >> Dali se to jos nekom desava kad koristi Win 98 SE? >> Probao sam i sa reinstalacijom ali nista :( Da, problem je do Win98 SE. Microsoft je izbacio zakrpu koja rešava taj problem ali čini mi se da se kod nekih i dalje isto dešava. Čini mi se da ima veze i sa tipom ploče i nekim podešavanjima u BIOS-u. Najbolje je da odeš na MS Update stranu i skineš zakrpu.
razno.1558 the.edge, -> #1557, miskop
Ja jedino sto sam primetio to je da mi windows98SE vise ne gasi hardove kod zavrsnog screena, sto me malo nervira. AcCeSS DeNiED
razno.1559 supers, -> #1555, zero
>> manifestuje se tako sto nikako da mi se pojavi NOW IS SAFE TO ... >> kako vec ide (cekao sam i po 10 min ali nista). Jedno od rešenja je da u Control Panel/System/Device Manager/PCI Bus isključiš IRQ Steering.
razno.1560 balkan.boy,
Da li nekom treba cirilazor? To je program koji prevodi (delimicno) windows i neke aplikacije. Ali sa jos updateova bice bolji. :)
razno.1561 morkin,
Potreban mi je neki program koji se bavi isecanjem proizvoljnih oblika sa zadate (pravougaone) površine tako da bude najmanje škarta. Načuo sam da Microsft ima neki program za to, ali čovek koji mi je preneo informaciju nije znao tačan naziv, misli da je nešto kao Itemization. Svaka pomoć dobrodošla.
razno.1562 speedy, -> #1559, supers
> > >> manifestuje se tako sto nikako da mi se pojavi NOW IS SAFE TO ... > >> kako vec ide (cekao sam i po 10 min ali nista). > > Jedno od resenja je da u Control Panel/System/Device Manager/PCI Bus > iskljucis IRQ Steering. > A drugo da probas da u DeviceManager/SystemDevices/PlugnPlay BIOS iskljucis escd/nvram updates. spd
razno.1563 moonchild,
Mozda i nije prava konfa za to al ajde...dovoljno je priblizna dakle desio mi se veoma zanimljiv problem. monitor mi u sredini prikazuje slova odredjene velicine dok kako ide prema ivicama ekrana ona se smanjuju ko da nije ekran ravan. Nije do samih settinga za monitor na njemu. isprobao sam sve kombinacije. dal postoji neki fazon da mu izvadim bateriju pa da je vrnem. Ipak je to 15' monitor pa cuva u sebi kako sam nastelovao rezolucije. Help !!!???!!!
razno.1564 sqweaky,
FASTVID, a utility which improves the video performance on Intel Pentium Pro and Pentium II PCI/AGP systems up to two times. What is FastVid? FastVid is a small utility which enables write posting and write combining. Running FastVid on Pentium Pro or Pentium II systems can improve the CPU to PCI / AGP data transfer rate form 8Mb/s to 90Mb/s (over 150 Mb/s on AGP). In real programs the difference will, mostly, be seen in the graphic performance. Explanation of FastVid's features. 1) Write Posting: Write Posting is where the processor "posts" data to the PCI/AGP bus and then goes on it's way without waiting for the write operation to complete. Because of bugs in the pre-B0 stepping of the 82450 chipset Write Posting is disabled on early Pentium Pro motherboards. This severly limits the PCI throughput to about 8MB/sec. Most Pentium motherboards these days can get over 60MB/sec, 10 times faster. FASTVID can enable Write Posting on these motherboards, increasing PCI throughput to about 18MB/sec. You don't want to do this routinely because the bugs in the chipset will eventualy cause the PCI bus to hang, forcing a reboot of the machine. Motherboards with the B0 stepping have this bug fixed and Write Posting enabled by default. 2) Banked VGA Write Combining (VGAWC): This function allows seperate writes to the banked VGA mechanism to be combined into a cacheline that can be bursted out to video memory via the PCI bus. I believe this used to be handled in hardware but Intel decided to make it a programable function with the Pentium Pro to make the motherboard architecture more general. If you enable VGAWC with FASTVID PCI throughput will increase from 18MB/sec (B0 motherboard) to 90MB/sec (over 150 MB/sec for AGP systems) for programs that use the banked VGA mechanism (most DOS games). If you enable only VGAWC on an early motherboard (Write Posting remains off) the bus bandwidth increases from 8MB/sec to about 40MB/sec. Some of the newer motherboards (ASUS for instance) have this as a BIOS setup option. 3) Linear Frame Buffer Write Combining: Many newer graphics cards have their graphics memory mapped linearly at very high physical addresses (in addition to the banked VGA mechanism at A000:0000 and B000:0000) beyond the 2GB mark. The reason for doing this is to make access to video memory simpler and faster -- programs (and Windows drivers) don't have to switch banks all the time to access all of video memory. I believe Pentium motherboards enable Write Combining for all high addresses but the Pentium Pro / Pentium II design requires the use of the processors MSR registers to enable Write Combining. Again, this was done to generalize the motherboard design. You can theoretically have multiple devices mapped in high address space with different cachability options. Intel believes that proper place for this to be handled is within a PNP operating system. Unfortunately, no operating system yet supports this. As with VGAWC, LFBWC will increase PCI throughput from 18MB/sec to 90MB/sec (or over 150MB/sec for AGP systems) for programs that use the linear frame buffer (some of the new hires DOS games (QUAKE), Windows drivers). fastvid.arj
razno.1565 emajsijuen, -> #1561, morkin
EM>> Potreban mi je neki program koji se bavi isecanjem proizvoljnih oblika sa EM>> zadate (pravougaone) povrsine tako da bude najmanje skarta. Nacuo sam da EM>> Microsft ima neki program za to, ali covek koji mi je preneo informaciju EM>> nije znao tacan naziv, misli da je nesto kao Itemization. EM>> EM>> Svaka pomoc dobrodosla. Postoji neki (Kanadski???) program koji to radi i zove se "Itemizer". Itemizer ima izuzetno lose algoritme za izradu "krojnih lista". On u stvari samo redja te pravougaonike po horizontali, a ima i bug tako da uvek mora da redja elemente sa dimenzijom X jedan pored drugog, cak i kada je iskoriscenje manje. Sto se Itemizera tice, krojne liste koje se rucno prave su daleko bolje njegovih. Jedina njegova korisnost je u stvari u brzini izrade krojnih lista. Inace, ovde po Srbiji kruzi nekoliko programa koji to rade (jedan od njih sam ja pravio). Dosta je dobar jedan Grcki program (radi u firmi Tihos), ali sam od direktora Tihosa cuo da mu je i cena dobra. ;) Ima i neki program koji se zove "Jarrac", koji je napravio neki nas covek - njega mozes da vidis u firmi "Eurohrast" (Vidikovac). Pored Grckog programa i Jareta, po Beogradskim firmama koje se bave secenjem plocastih materijala mozes da nadjes jos 3 razlicita programa te namene: - neki madjarski program - Optima v. 2.90 (c) SW Studio 1993-97 - neki prog. koji je razvila firma Gosa(?) (radi u firmi "Crvena Jabuka") - Wintable v. 6.51, moje cedo ( ;) ) (Firme: "Europanel", "Tinales", "Atlantik", "Dumis-Panel", "Zomont", "Jugoadrija", "Kami", "ASN", "Jelovica", "Darex", "Drvolux", "Coming1", "Simplecom", "Top-Art") Ako te jos nesto zanima, posalji mi mail... :) P.S. Imam primere krojnih lista od svih ovih programa, poslacu ti ako hoces.
razno.1566 giftmaster, -> #1564, sqweaky
>> FASTVID, a utility which improves the video performance on >> Intel Pentium Pro and Pentium II PCI/AGP systems up to two >> times. pitanje: Da li pomenuto programce to isto radi i sa AMD K6 i K6 2, ili je samo intel u pitanju?
razno.1567 fraudator,
e ljudi, jel zna neko kako da registrujem telemate? verzija 4.21 misim, imam broj i sve, al ne znam de da ga turim :)
razno.1568 ventura, -> #1567, fraudator
> e ljudi, jel zna neko kako da registrujem telemate? > verzija 4.21 > misim, imam broj i sve, al ne znam de da ga turim :) pokrenes telemate sa nekom opcijom, mislim -r ili tako nesto... pa se pojavi meni za registraciju...
razno.1569 misery,
E,ljudi,aj nek neko posalje Microsoft driver ili Logitech-ov DOS driver za misha.Formatiro sam disk pa... \ / I I I/ \/ I_I I\ ***
razno.1570 stameni, -> #1569, misery
>> E,ljudi,aj nek neko posalje Microsoft driver ili >> Logitech-ov DOS driver za misha. Imaš u direktorijumu DOS\DRIVERS\MOUSE neke drivere za miša (Logitech, Microsoft, Genius).
razno.1571 scar,
ne znam tachno gde bi ova poruka trebala da spada, pa je zato pishem u temu razno :))).potreban mi je norton calibrate iz starog norton utilities paket.ako neko ima nek poshalje,ili nek kazhe gde se mozhe nabaviti... ajd poz
razno.1572 pperica, -> #1563, moonchild
Popravljivo je to. Crkla je jedna bubasvaba, integrisano kolo koje ima zadatak da izoblici horizontalni sink, zbog razlicitog rastojanja od topa do sredine i kraja ekrana. LM358. pperica p.s. izvinite, ne radi mi quote :(
razno.1573 drejk,
Jel ima neko amstrad cpc emulator... aj nek shalje...
razno.1574 zero,
Jel ima neko ONO za ACDSee32 v2.4 ???
razno.1575 rmilos,
Postoji li program pomocu kog moze da se "skine" vremensko ogranicenje nekog programa ?
razno.1576 drejk,
Hmm... CPC emulator (za igre), ono, poslati... . ..na mail?? ajde, neko ima...
razno.1577 argos,
Potreban drajver za shtampac marke XEROX , oznake DOCUPRINT XJ4C , ako neko ima doticni , ili slucejno ima drajver nek poshalje ovde ili na mail , gledao sam u DIR-u , i nema... Unapred hvala. Bane.
razno.1579 stex,
Hitno potreban dplayx.dll Uapred hvala Stex
razno.1580 stameni,
Kako deinstalirati Jankov maper? Piše kako se instalira, ali ne i deinstalira. Brlja li on po registryju?
razno.1581 jonnym,
molim vas pomagajte: imam rokvel 33.6 i centralu na 1(sest cifara) i nece da mi prepozna zauzece...nego moram manuelno da okrecem telefon.pomozite nesrecniku... podesio sam da mi automatski okrece posle zauzeca ali nizta hvala...
razno.1582 stameni, -> #1581, jonnym
>> imam rokvel 33.6 i centralu na 1(sest cifara) >> i nece da mi prepozna zauzece...nego moram manuelno >> da okrecem telefon.pomozite nesrecniku... Na prvu loptu: ATX3 u init stringu?
razno.1583 goxi, -> #1581, jonnym
molim vas pomagajte: imam rokvel 33.6 i centralu na 1(sest cifara) i nece da mi prepozna zauzece...nego moram manuelno da okrecem telefon.pomozite nesrecniku... podesio sam da mi automatski okrece posle zauzeca ali nizta hvala... -------------------------------------------------------- PCTel (Rockwell chip) ne prepoznaje busy signal. Imam isti modem, i isti problem. Goran.
razno.1584 supers, -> #1583, goxi
>> PCTel (Rockwell chip) ne prepoznaje busy signal. Imam isti modem, i >> isti problem. PCTel je čip koji nema veze sa Rockwell čipom, bar koliko ja znam.
razno.1585 goxi, -> #1584, supers
>> PCTel je cip koji nema veze sa Rockwell cipom, bar koliko ja znam. Kada sam ja kupovao modem, prodali su mi ga kao PCTel, a kada sam otvorio kuciste i izvadio modem, na njemu sam mogao da vidim Rockwell cip. Goran.