razno.1517morkin,
-> #1515, miskop> Verovatno je istekao Trial period programa...
Briši iz dira. I ja sam se par puta suočio sa sličnim problemom.
razno.1518indi,
-> #1516, kiki->> prevede tekst napisan u jednom fajlu (npr. Text.txt) na engleskom,
->> na srpski! Ima li neko neki program koji bi mogao nesto tako da
-> Mislim da bih sa tim programom prevodio knjige i bilo sta drugo..
-> Tesko da ces da nadjes takav program.
ako bolje razmislis, videces koliko se srpski i engleski nacin govora/pisanja
razlikuju.
(ne ti nego goxi :)
prevedi mi na endgleski ovo:"Kad ja tamo, a ono Jovanka otisla"
ti ces to lepo da uradis, ali komp. nema inicijativnu inteligenciju pa bi on
to uradio ovako:
"When I there, and that Jvanka left"
i da ti ne dajem dalje primere, uzalud trazis, tehnologija je isuvise
preimitiva ovde
za tako nesto :)
razno.1519mrav,
>> I shta cesh da uradish kad popizdish, da se udarish jako po glavi?
Uzmi ovaj prigram, stvarno pomaze kad se razbesnish.
Ako meki programcic zakuca, samo startuj ovaj i upucaj ga (BUKVALNO)!
Program se otvara u sysbar-u a gasi sa sa duble-click -om desnog dugmeda.
Program je iz poznatog zanra Desktop Toys!
Strah&Treppett
bang.ziprazno.1520smars,
Kako, tj. uz pomoc kog programa mogu da postignem da mi se svaki
put prilikom ucitavanja windowsa (3.11!!!) pojavi drugacija
pozadina.U stvari, ja sam to i uspeo sa WinFond-om.Medjutim, ja
hocu da mi se ne ucitavaju random, vec nekim redom(po nazivu,npr.)
Ako i ne postoji, moguce da neko ko se bavi programiranjem, ima
ideju kako bi to lagano mogao da uradi za pet minuta, pa da mi
cibne na mail.
PUNO FALA!
razno.1521sherloc,
-> #1520, smars>> Kako, tj. uz pomoc kog programa mogu da postignem da mi se svaki
>> put prilikom ucitavanja windowsa (3.11!!!) pojavi drugacija
>> pozadina.U stvari, ja sam to i uspeo sa WinFond-om.Medjutim, ja
A postoji li takav program za windows 95 i koji je ? Ili kako se
uopshte nameshta da bude random ?
ByE
razno.1522pack,
interesujeme koje fajlove podrzava sonique ima u options ali ne
radi i ako neko ima fajl wma za sonique nqk posalje hvala unapred
razno.1523ica.z,
e ljudi jel moze neko da mi preporuchi neki
telefonski imanik za Win95/98 a da nije neki
budjavi (kao onaj shto se gleda iz tray-a)...
a bio bih jako zahvalan kad bi neko okachio
to u conf-u ili meni na mail, svejedno...
Ica
razno.1524miskop,
-> #1523, ica.z>> e ljudi jel moze neko da mi preporuchi neki
>> telefonski imanik za Win95/98 a da nije neki
>> budjavi (kao onaj shto se gleda iz tray-a)...
- Phone Book Pro -
Adresa za DL je www.idyle.com
razno.1525sonny,
-> #1524, miskop> - Phone Book Pro -
>
> Adresa za DL je www.idyle.com
e poshto nisam skoro uplacivao internet jer nemam
vremena inache za isti u poslednje vreme nek neko
okachi u conf-u... bio bih mu zahvalan...
Ica
razno.1526bsto,
-> #1525, sonnyIde trazeni phone book.
pbpro97.ziprazno.1527ventura,
treba mi fontovi politika i roughedge, pa ako neko ima neka baci u konfu...
dobrodosli su i ostali kool fontovi...
razno.1528ancha,
Da li je neko voljan da UL-uje cuteftp 3.0
razno.1529indi,
-> #1522, pack-> interesujeme koje fajlove podrzava sonique ima u options ali ne
-> radi i ako neko ima fajl wma za sonique nqk posalje hvala unapred
NISAM te skrozrazumeo
al sonikju podrzava
mp3 xm wax sgf
mp2 s3m asf
mp1 it pls
m2a mod pl
mpa wav puw
cda wma asx
razno.1530moonchild,
Nek se nadje dobrotovor koji ce sa neta skinuti
program turbo comm vip. Inace program koji tera
winmodeme da rade pod dosom.
razno.1531bsto,
-> #1530, moonchildIde ali je to samo demo verzija koja traje 10 dana.
tvcdemo.exerazno.1532moonchild,
-> #1531, bsto▒Ide ali je to samo demo verzija koja traje 10 dana.
Ajd nadji The real thing PLEASEEEEE :(
razno.1534bdespotov,
Jedan drugar je reinstalirao windows i sada je glavni problem
kako instalirati modem. Modem mu je Rockwell 56K Flex, ali on
ne zna na kom je COM port-u, a ni koji drajver da upotrebi od onih
koje windows nudi. Seca se da je u prethodnoj instalaciji wina bio
valjda "standrard modem"
Probali smo sa svim COM portovima (2-4) i "Standard Modem, 56K
flex" (ono sto nudi windows) ali uvek izbaci gresku: "Modem not
detected" ili "Communication Port not responding".. tako nesto.
Ima li neko drajver za Rockwell 56K da ga baci ovamo?
Ili bar neki savet sta treba izabrati od onoga sto nudi
Windows?
Pozdrav,
Bane
razno.1535apostol,
-> #1534, bdespotov>Jedan drugar je reinstalirao windows i sada je glavni problem
>kako instalirati modem. Modem mu je Rockwell 56K Flex, ali on
>ne zna na kom je COM port-u, a ni koji drajver da upotrebi od onih
>koje windows nudi. Seca se da je u prethodnoj instalaciji wina bio
>valjda "standrard modem"
Ne može, najveći broj Rockwell 56K modema su softverski modemi,
a oni ne mogu da rade kao standard modem, obavezan je drajver.
JoTzoqA
razno.1536indi,
-> #1534, bdespotov-> Ima li neko drajver za Rockwell 56K da ga baci ovamo?
skoci na www.windrivers.com
razno.1537indi,
Hitno mi je potraban neki porgram koji usporava kompjuter.
Zelim da igram stare igrice ali previse brzo rade.
unapred hvala :)
PS:iskljucivanje turbo-a ne pomaze
razno.1538dzim,
-> #1537, indi
> Hitno mi je potraban neki porgram koji usporava kompjuter.
dos\utils\*.*
------------------
at-slow4.arj 9k ű Usporava racunar, korisno za igre (demo ver,radi 5 min)
razno.1539zero,
Moze li neko da mi da procenu koliko
bi mogao da dobijem za Quantum BigFoot 2,5gb?
Disk je u odlicnom stanju.
razno.1540supers,
-> #1535, apostol
>> Ne može, najveći broj Rockwell 56K modema su softverski modemi,
>> a oni ne mogu da rade kao standard modem, obavezan je drajver.
I ne samo to, praktično svi interni 56K modemi su PNP kartice, pa ako
Windows ne pokušava detekciju modema pri podizanju sistema, treba
proveriti da li je na sistmu sve u redu, da li su u Control Panelu ostali
repovi ranijih modema. Ako je modem zaista ranije radio kao standard
modem, izgleda da je ipak podešavan preko džampera, a onda verovatno
postoji i mogućnost da se prebaci na PNP.
Windows 98 prepoznaje mnoge PNP modeme bazirane na Rockwell chipsetu.
razno.1541lboki,
-> #1539, zero
120 sigurno ;)
razno.1542indi,
-> #1538, dzim->> Hitno mi je potraban neki porgram koji usporava kompjuter.
-> dos\utils\*.*
-> at-slow4.arj 9k ű Usporava racunar, korisno za igre (demo ver,radi 5
znam brate
mislio sam neki koji radi onoliko koliko mi treba :)
ps:cuo sam i da ovaj ne radi na 486 racunaru a ja imam petaka
razno.1543peyota,
Nisam siguran da li je za ovu konfu, ali...
Da li je možda neko čuo i gde se mogu nabaviti programi E-plan i Ws-cad
(nisam siguran da se baš tako pišu i zovu... služe za pravljenje (crtanje)
električnih instalacija)
'Ajde ako neko zna nešto o tome neka mi baci na mail, da ne šuštimo ovde!
PEYOTA
razno.1544sherloc,
ne znam da li se svima svidja moj izbor konfe, ali jedna je od
aktivnijih pa sam bio prinudjen :) Treba mi neki font sa ruskim
slovima, odnosno znakovima. Bio bih veoma, veoma zahvalan onom ko
mi to poshalje.
ByE
razno.1545harddesign,
-> #155, calex=- ne znam da li se svima svidja moj izbor konfe, ali jedna je od
=- aktivnijih pa sam bio prinudjen :) Treba mi neki font sa ruskim
=- slovima, odnosno znakovima. Bio bih veoma, veoma zahvalan onom ko
=- mi to poshalje.
Na jednom od ona tri CD-a na kojima se isporucuje Corel Draw (svakako CD2 ili
CD3, nije CD1 - tu je instalacija) nalazi se brdo raznoraznih fontova,
uglavnom BeatStream-ovih (kod nas poznatijih kao BT fontovi).
E sad, tebi ovi fontovi _ne trebaju_ ;)
Ono sto ti treba su fontovi iz direktorijuma Win98 Fonts (ili slicnog naziva)
gde imas nekoliko fontova (recimo 10-ak) koji su totalni unicode, dakle
trebalo bi da sadrze i ruska slova, kao i sva ostala egzoticna. Nije neki
izbor, ali naci ces makar jedan koji je ok, recimo Baskervil ili nesto slicno.
Ono sto ti eventualno moze predstavljati problem je kako da ih pozoves sa
tastature, moraces ili da je remapiras ili (u najgorem slucaju) da se snalazis
pomocu Character Map-a.
Da kacim ja te fontove ovde nemam nameru jer ce Bizon opet to da brise zbgo
copyright-a... Kad sam prosli pot poslao onaj crack za WinDac 1.47 koji je
obrisan, trebao sam da se zainatim pa da lepo posaljem svakom pojedinacno na
mail (ko god mi je to trazio) pa da crknu hardovi... Al' eto - nisam...
Anyway, nadam se da sam ti pomogao, pretpostavljam da ces se nekako snaci
(Corel ipak nije retkost ovde)...
razno.1546supers,
-> #1545, harddesign
>> Ono sto ti eventualno moze predstavljati problem je kako da ih pozoves
>> sa tastature, moraces ili da je remapiras ili (u najgorem slucaju) da se
>> snalazis pomocu Character Map-a.
Zar nije jednostavnije instalirati rusku tastaturu u Windowsu?
razno.1547apostol,
-> #1545, harddesign=- ne znam da li se svima svidja moj izbor konfe, ali jedna je od
=- aktivnijih pa sam bio prinudjen :) Treba mi neki font sa ruskim
=- slovima, odnosno znakovima. Bio bih veoma, veoma zahvalan onom ko
=- mi to poshalje.
Koristi bilo koju Unicode font, a ja ti uz poruku kačim ćiriličnu
tastaturu za Windows.
Ovu tastaturu sam sam napravio - naša slova se kucaju po YUSCII
rasporedu (kucaš zagrade i kvake a dobijaš našu ćirilicu po 1251).
Ako ti zatreba originalni znak koji inače stoji na tom tasteru, samo
koristi AltGr + taster i dobićeš zagradu ili kvaku.
Ruska slova ovde dobijaš sa AltGr + Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,A,S,D,F,G -
i to ne samo ruska, nego i beloruska, ukrajinska i makedonska! Ovako
sa jednom tastaturom možeš da kucaš sve slovenske jezike koji se pišu
ćirilicom :))
Obrati se ako ne znaš kako da upotrebiš fajl.
JoTzoqA
kbdycc.kbdrazno.1548harddesign,
-> #1546, supers=- Zar nije jednostavnije instalirati rusku tastaturu u Windowsu?
Naravno da jeste, pod uslovom da proradi. Imao sam slucajeve da sa nekim
fontovima to jednostavno ne radi. Pretpostavljam da je u pitanju slican
problem kao u BT fontovima, gde yu karakteri postoje, ali nikakva tastatura tu
ne pomaze. Ili CE Script, ili Character Map. Pretpostavljam da u tim koji 'ne
rade' treba nesto slicno CE Scriptu, naravno prilagodjeno ruskim karakterima.
razno.1549misery,
E ljudi,da nema neko mozda Emulator za Commodore 64,
neki koji moze da ucita fajlove(igre)koje se zavrsavaju
sa p00.
Ko mi posalje,nek trazi zauzvrat s`a oce...
VUK...
razno.1550apostol,
-> #1549, misery>E ljudi,da nema neko mozda Emulator za Commodore 64,
>neki koji moze da ucita fajlove(igre)koje se zavrsavaju
>sa p00.
Kačio ja u ovoj konferenciji, zove se Win64.
JoTzoqA
razno.1551misery,
-> #1550, apostol>Kacio ja u ovoj konferenciji...
Lepo...
A da li bi mogao ponovo da posaljes ili makar da
mi kazes datum te poruke posto ne bik bas da
listam 1500 poruka i to od `95 godine?
VUK...
razno.1552zero,
Izvinite sto ovo nije poruka za ovu conf. Ali :)
Imam jedan problem. Trebao sam da uclanim druga na Sezam
pa sam uplatio i napravio username na Sezamu. Problem je kad
sam trebao da posaljem faksom uplatnicu. Na broj faksa 648-140
se javlja neka druga firma!
Treba mi broj faksa na koji treba da posaljem uplatnicu!
Ako ovde ima nekog moderatora koji zna nekog iz uprave
Sezama neka mi posalje broj na koji da posajem uplatnicu.
Hvala unapred.
razno.1553johnnya,
-> #1552, zero >> Treba mi broj faksa na koji treba da posaljem uplatnicu!
>> Ako ovde ima nekog moderatora koji zna nekog iz uprave
>> Sezama neka mi posalje broj na koji da posajem uplatnicu.
369-1827
razno.1554apostol,
-> #1551, misery>Lepo...
>A da li bi mogao ponovo da posaljes ili makar da
>mi kazes datum te poruke posto ne bik bas da
>listam 1500 poruka i to od `95 godine?
9.458
JoTzoqA
razno.1555zero,
Kupio sam novi hard od 6,4 gb i instalirao Windows 98 Second Edition.
Imam problem koji se javlja kad treba da iskljucim kompjuter i
manifestuje se tako sto nikako da mi se pojavi NOW IS SAFE TO ...
kako vec ide (cekao sam i po 10 min ali nista).
Ja ga tako ugasim i kad ga ponovo upalim sistem se digne normalno
, ne startuje se scandisk!?
Dok u Safe Modu mi se pojavi NOW IS SAFE TO ...!? :)
Dali se to jos nekom desava kad koristi Win 98 SE?
Probao sam i sa reinstalacijom ali nista :(
E da ima jos jedan problem sa Norton Utilities 4.0
U Win 98 SE nikako nece da proveri Registry Integrity nego se blokira!?
Kad startujem bez te provere sve je OK!
Sta je ovo sa Win98 SE :)
razno.1556miskop,
-> #1552, zero>> Izvinite sto ovo nije poruka za ovu conf. Ali :)
Kako ti je uopšte palo na pamet da ovu poruku pošalješ ovde u konfu?
;) Zar nema konferencija Sezam, pa tema "pitanja", "problemi" i sl. ?
Sledeći put brišem poruke... ;)
razno.1557miskop,
-> #1555, zero>> Imam problem koji se javlja kad treba da iskljucim kompjuter i
>> manifestuje se tako sto nikako da mi se pojavi NOW IS SAFE TO ...
>> Dali se to jos nekom desava kad koristi Win 98 SE?
>> Probao sam i sa reinstalacijom ali nista :(
Da, problem je do Win98 SE. Microsoft je izbacio zakrpu koja rešava
taj problem ali čini mi se da se kod nekih i dalje isto dešava. Čini mi se
da ima veze i sa tipom ploče i nekim podešavanjima u BIOS-u.
Najbolje je da odeš na MS Update stranu i skineš zakrpu.
razno.1558the.edge,
-> #1557, miskopJa jedino sto sam primetio to je da mi windows98SE vise ne gasi hardove kod
zavrsnog screena, sto me malo nervira.
AcCeSS DeNiED
razno.1559supers,
-> #1555, zero
>> manifestuje se tako sto nikako da mi se pojavi NOW IS SAFE TO ...
>> kako vec ide (cekao sam i po 10 min ali nista).
Jedno od rešenja je da u Control Panel/System/Device Manager/PCI Bus
isključiš IRQ Steering.
razno.1560balkan.boy,
Da li nekom treba cirilazor?
To je program koji prevodi (delimicno) windows i neke aplikacije.
Ali sa jos updateova bice bolji. :)
razno.1561morkin,
Potreban mi je neki program koji se bavi isecanjem proizvoljnih oblika sa
zadate (pravougaone) površine tako da bude najmanje škarta. Načuo sam da
Microsft ima neki program za to, ali čovek koji mi je preneo informaciju
nije znao tačan naziv, misli da je nešto kao Itemization.
Svaka pomoć dobrodošla.
razno.1562speedy,
-> #1559, supers>
> >> manifestuje se tako sto nikako da mi se pojavi NOW IS SAFE TO ...
> >> kako vec ide (cekao sam i po 10 min ali nista).
>
> Jedno od resenja je da u Control Panel/System/Device Manager/PCI Bus
> iskljucis IRQ Steering.
>
A drugo da probas da u DeviceManager/SystemDevices/PlugnPlay BIOS
iskljucis escd/nvram updates.
spd
razno.1563moonchild,
Mozda i nije prava konfa za to al ajde...dovoljno je priblizna
dakle desio mi se veoma zanimljiv problem. monitor mi u sredini
prikazuje slova odredjene velicine dok kako ide prema ivicama
ekrana ona se smanjuju ko da nije ekran ravan.
Nije do samih settinga za monitor na njemu. isprobao sam sve kombinacije.
dal postoji neki fazon da mu izvadim bateriju pa da je vrnem. Ipak je
to 15' monitor pa cuva u sebi kako sam nastelovao rezolucije.
Help !!!???!!!
razno.1564sqweaky,
FASTVID, a utility which improves the video performance on
Intel Pentium Pro and Pentium II PCI/AGP systems up to two
times.
What is FastVid?
FastVid is a small utility which enables write posting
and write combining. Running FastVid on Pentium Pro or
Pentium II systems can improve the CPU to PCI / AGP data
transfer rate form 8Mb/s to 90Mb/s (over 150 Mb/s on
AGP). In real programs the difference will, mostly, be
seen in the graphic performance.
Explanation of FastVid's features.
1) Write Posting:
Write Posting is where the processor "posts" data to the
PCI/AGP bus and then goes on it's way without waiting
for the write operation to complete. Because of bugs in
the pre-B0 stepping of the 82450 chipset Write Posting
is disabled on early Pentium Pro motherboards. This
severly limits the PCI throughput to about 8MB/sec. Most
Pentium motherboards these days can get over 60MB/sec,
10 times faster. FASTVID can enable Write Posting on
these motherboards, increasing PCI throughput to about
18MB/sec. You don't want to do this routinely because
the bugs in the chipset will eventualy cause the PCI bus
to hang, forcing a reboot of the machine. Motherboards
with the B0 stepping have this bug fixed and Write
Posting enabled by default.
2) Banked VGA Write Combining (VGAWC):
This function allows seperate writes to the banked VGA
mechanism to be combined into a cacheline that can be
bursted out to video memory via the PCI bus. I believe
this used to be handled in hardware but Intel decided to
make it a programable function with the Pentium Pro to
make the motherboard architecture more general. If you
enable VGAWC with FASTVID PCI throughput will increase
from 18MB/sec (B0 motherboard) to 90MB/sec (over 150
MB/sec for AGP systems) for programs that use the banked
VGA mechanism (most DOS games). If you enable only VGAWC
on an early motherboard (Write Posting remains off) the
bus bandwidth increases from 8MB/sec to about 40MB/sec.
Some of the newer motherboards (ASUS for instance) have
this as a BIOS setup option.
3) Linear Frame Buffer Write Combining:
Many newer graphics cards have their graphics memory
mapped linearly at very high physical addresses (in
addition to the banked VGA mechanism at A000:0000 and
B000:0000) beyond the 2GB mark. The reason for doing
this is to make access to video memory simpler and
faster -- programs (and Windows drivers) don't have to
switch banks all the time to access all of video memory.
I believe Pentium motherboards enable Write Combining
for all high addresses but the Pentium Pro / Pentium II
design requires the use of the processors MSR registers
to enable Write Combining. Again, this was done to
generalize the motherboard design. You can theoretically
have multiple devices mapped in high address space with
different cachability options. Intel believes that
proper place for this to be handled is within a PNP
operating system. Unfortunately, no operating system yet
supports this. As with VGAWC, LFBWC will increase PCI
throughput from 18MB/sec to 90MB/sec (or over 150MB/sec
for AGP systems) for programs that use the linear frame
buffer (some of the new hires DOS games (QUAKE), Windows
drivers).
fastvid.arjrazno.1565emajsijuen,
-> #1561, morkinEM>> Potreban mi je neki program koji se bavi isecanjem proizvoljnih oblika sa
EM>> zadate (pravougaone) povrsine tako da bude najmanje skarta. Nacuo sam da
EM>> Microsft ima neki program za to, ali covek koji mi je preneo informaciju
EM>> nije znao tacan naziv, misli da je nesto kao Itemization.
EM>>
EM>> Svaka pomoc dobrodosla.
Postoji neki (Kanadski???) program koji to radi i zove se "Itemizer".
Itemizer ima izuzetno lose algoritme za izradu "krojnih lista". On u stvari
samo redja te pravougaonike po horizontali, a ima i bug tako da uvek mora da
redja elemente sa dimenzijom X jedan pored drugog, cak i kada je iskoriscenje
manje. Sto se Itemizera tice, krojne liste koje se rucno prave su daleko bolje
njegovih. Jedina njegova korisnost je u stvari u brzini izrade krojnih lista.
Inace, ovde po Srbiji kruzi nekoliko programa koji to rade (jedan od njih
sam ja pravio). Dosta je dobar jedan Grcki program (radi u firmi Tihos), ali
sam od direktora Tihosa cuo da mu je i cena dobra. ;) Ima i neki program koji
se zove "Jarrac", koji je napravio neki nas covek - njega mozes da vidis u
firmi "Eurohrast" (Vidikovac). Pored Grckog programa i Jareta, po Beogradskim
firmama koje se bave secenjem plocastih materijala mozes da nadjes jos 3
razlicita programa te namene:
- neki madjarski program - Optima v. 2.90 (c) SW Studio 1993-97
- neki prog. koji je razvila firma Gosa(?) (radi u firmi "Crvena Jabuka")
- Wintable v. 6.51, moje cedo ( ;) )
(Firme: "Europanel", "Tinales", "Atlantik", "Dumis-Panel", "Zomont",
"Jugoadrija", "Kami", "ASN", "Jelovica", "Darex", "Drvolux", "Coming1",
"Simplecom", "Top-Art")
Ako te jos nesto zanima, posalji mi mail... :)
P.S. Imam primere krojnih lista od svih ovih programa, poslacu ti ako hoces.
razno.1566giftmaster,
-> #1564, sqweaky>> FASTVID, a utility which improves the video performance on
>> Intel Pentium Pro and Pentium II PCI/AGP systems up to two
>> times.
pitanje: Da li pomenuto programce to isto radi i sa AMD K6 i K6 2,
ili je samo intel u pitanju?
razno.1567fraudator,
e ljudi, jel zna neko kako da registrujem telemate?
verzija 4.21
misim, imam broj i sve, al ne znam de da ga turim :)
razno.1568ventura,
-> #1567, fraudator> e ljudi, jel zna neko kako da registrujem telemate?
> verzija 4.21
> misim, imam broj i sve, al ne znam de da ga turim :)
pokrenes telemate sa nekom opcijom, mislim -r ili tako nesto...
pa se pojavi meni za registraciju...
razno.1569misery,
E,ljudi,aj nek neko posalje Microsoft driver ili
Logitech-ov DOS driver za misha.Formatiro sam disk
pa...
\ / I I I/
\/ I_I I\ ***
razno.1570stameni,
-> #1569, misery>> E,ljudi,aj nek neko posalje Microsoft driver ili
>> Logitech-ov DOS driver za misha.
Imaš u direktorijumu DOS\DRIVERS\MOUSE neke drivere za miša
(Logitech, Microsoft, Genius).
razno.1571scar,
ne znam tachno gde bi ova poruka trebala da spada, pa je zato
pishem u temu razno :))).potreban mi je norton calibrate iz starog
norton utilities paket.ako neko ima nek poshalje,ili nek kazhe gde
se mozhe nabaviti...
ajd
poz
razno.1572pperica,
-> #1563, moonchildPopravljivo je to. Crkla je jedna bubasvaba, integrisano kolo koje
ima zadatak da izoblici horizontalni sink, zbog razlicitog
rastojanja od topa do sredine i kraja ekrana. LM358.
pperica
p.s. izvinite, ne radi mi quote :(
razno.1573drejk,
Jel ima neko amstrad cpc emulator...
aj nek shalje...
razno.1574zero,
Jel ima neko ONO za ACDSee32 v2.4 ???
razno.1575rmilos,
Postoji li program pomocu kog moze da se "skine"
vremensko ogranicenje nekog programa ?
razno.1576drejk,
Hmm... CPC emulator (za igre), ono, poslati...
. ..na mail??
ajde, neko ima...
razno.1577argos,
Potreban drajver za shtampac marke XEROX , oznake DOCUPRINT XJ4C , ako neko
ima doticni , ili slucejno ima drajver nek poshalje ovde ili na mail , gledao
sam u DIR-u , i nema...
Unapred hvala.
Bane.
razno.1579stex,
Hitno potreban dplayx.dll
Uapred hvala
Stex
razno.1580stameni,
Kako deinstalirati Jankov maper? Piše kako se instalira, ali ne
i deinstalira. Brlja li on po registryju?
razno.1581jonnym,
molim vas pomagajte:
imam rokvel 33.6 i centralu na 1(sest cifara)
i nece da mi prepozna zauzece...nego moram manuelno
da okrecem telefon.pomozite nesrecniku...
podesio sam da mi automatski okrece posle zauzeca
ali nizta
hvala...
razno.1582stameni,
-> #1581, jonnym>> imam rokvel 33.6 i centralu na 1(sest cifara)
>> i nece da mi prepozna zauzece...nego moram manuelno
>> da okrecem telefon.pomozite nesrecniku...
Na prvu loptu: ATX3 u init stringu?
razno.1583goxi,
-> #1581, jonnymmolim vas pomagajte:
imam rokvel 33.6 i centralu na 1(sest cifara)
i nece da mi prepozna zauzece...nego moram manuelno
da okrecem telefon.pomozite nesrecniku...
podesio sam da mi automatski okrece posle zauzeca
ali nizta
hvala...
--------------------------------------------------------
PCTel (Rockwell chip) ne prepoznaje busy signal. Imam isti modem, i isti
problem.
Goran.
razno.1584supers,
-> #1583, goxi
>> PCTel (Rockwell chip) ne prepoznaje busy signal. Imam isti modem, i
>> isti problem.
PCTel je čip koji nema veze sa Rockwell čipom, bar koliko ja znam.
razno.1585goxi,
-> #1584, supers>> PCTel je cip koji nema veze sa Rockwell cipom, bar koliko ja znam.
Kada sam ja kupovao modem, prodali su mi ga kao PCTel, a kada sam otvorio
kuciste i izvadio modem, na njemu sam mogao da vidim Rockwell cip.
Goran.