hedonizam.105ventura,
-> #104, hercog> Kako spreciti isto testo da u toku pecenja naraste u
> rerni?
valjda nestavljas kvasac :)
hedonizam.106jelena.,
JE> > Kako spreciti isto testo da u toku pecenja naraste u
JE> > rerni?
JE> valjda nestavljas kvasac :)
JE>
Ne, nego stavish vishe brashna u testo.
hedonizam.107johnnya,
-> #104, hercog >> Kako sprečiti isto testo da u toku pečenja naraste u
>> rerni?
Koristiš kvasac, ali staviš malo sirćeta da sprečiš preterani
rast testa.
hedonizam.108praktica,
Kako se pravi rakija od šljiva ? Jel' neko zna ?
hedonizam.109goth,
-> #104, hercog> Jel ima neko neki dobar recept za testo za pizzu?
Shta, ponovo bi da privedesh neshto, shvaleru jedan! ;)
hedonizam.110goth,
-> #107, johnnya> Koristis kvasac, ali stavis malo sirceta da sprecis preterani
> rast testa.
+ 10 g limuntosa da ubije neprijatnu aromu sirceta...
hedonizam.111qpele,
Da li neko zna gde se nalazi restoran "Stara Hercegovina" i da li tamo jos
uvek toce "Niksicko pivo"?
hedonizam.112dbeovac,
-> #111, qpele"Stara Hercegovina" se nalazi na uglu ulica
Vojvode Dobrnjca i Djura Strugara;
ove ulice spajaju ulicu 29.novembra i Djure Djakovica
Inace sluze niksicko
hedonizam.113qpele,
-> #112, dbeovac> "Stara Hercegovina" se nalazi na uglu ulica
> Vojvode Dobrnjca i Djura Strugara;
> ove ulice spajaju ulicu 29.novembra i Djure Djakovica
1000X hvala, samo moze malo detaljnije, posto sam od svih tih ulica
cuo samo za 29.novembra.
> Inace sluze niksicko
Zato i pitam za restoran :)
hedonizam.114ntadic,
-> #111, qpele>> Da li neko zna gde se nalazi restoran "Stara Hercegovina" i da li tamo jos
>> uvek toce "Niksicko pivo"?
Ugao vojvode Dobrnjca i Djure Djakovica. Dakako da toce... To je bivsi
restoran Skoplje.
hedonizam.115ntadic,
-> #113, qpele>>> Inace sluze niksicko
>>
>> Zato i pitam za restoran :)
Imas i u Zemunu u Ohridskoj, pivnica Gold. Znam posto radim za pivaru... :)
hedonizam.116mrav,
-> #115, ntadic>> Imas i u Zemunu u Ohridskoj, pivnica Gold. Znam posto radim za pivaru...
A da ti meni sredish koje pivce za dz, ratno je stanje treba se pomazemo ;))
(shalim se)
hedonizam.117skole,
-> #104, hercognapravi se testo sa vrlo malo kvasca (sve ostalo kao za hleb) pa se premesi,a
kasnije se naprave loptice od testa velicine teniske lopte pokrije mokrom
krpom i osravi da odstoji u frizideru jedan dan. Prijatno.
hedonizam.118indi,
tazim jela koja se prave sa kavijarom..
onim crnim kaviarom.
za sad znam samo za "Hleba putera i kavijara"
ima li neko neki recept?
nemam nameru da pucam tolke pare za kavijar, samo me zanima..
10x
hedonizam.119corgan,
-> #118, indiImash "Hleba i kavijara"...
B.
hedonizam.120rkramer,
-> #119, corganC:\> za sad znam samo za "Hleba putera i kavijara"
C:\> ima li neko neki recept?
A shto sa hlebom i puterom?
To kashikom... Uz vino...
(Ili shampanjac, ali vino je ipak vino... ;)
hedonizam.121mango,
Cisto da razbijemo malo monotoniju novokomponovanih smaraca iz licnog.stava :)
Interesuje me gde se mogu naci Mocart kugle i po kojoj ceni? (to
sani.: preskoci ovu poruku, molim te:) Takodje bi trebalo da uzmem i neko fino
francusko vino, ima li ga jos u onoj prodavnici u Knezu?
hedonizam.122junior,
-> #121, mango
> Interesuje me gde se mogu naci Mocart kugle i po kojoj ceni?
Staklenac na Trgu Republike. Dole u prizemlju imaš prodavnicu koja
drži gomiletinu slatkiša, između ostalog i Mocart kugle. Tačnu cifru
ne znam, ako se ne varam ono srednje pakovanje košta oko 20 dem.
> (to sani.: preskoci ovu poruku, molim te:) Takodje bi trebalo
> da uzmem i neko fino francusko vino, ima li ga jos u onoj
> prodavnici u Knezu?
Tja, nikad nisam bio ljubitelj vina..;)
hedonizam.123hercog,
Docek nove 2000 godine u klubu Blue moon,
maskenbal
open bar ( neograniceno pice)
svedski sto
dobra muzika
novogodisnja lutrija
ludilo
samo 40dem
Sale