FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.1418 mikis, -> #1360, edge
+> Ajde pojasni ovo. Jel' to znači ako se temp menja da može bez +> onih "malih, ljigavih, odvratnih" kondoma? Zaboravi na to, svi kažu da je izuzetno nepouzdana metoda :(
devojke.1419 mdave,
žAK JE I MERCURY IM'O GDE DA TURI žak je i Mercury im'o gde da turi, Am a na naše zahteve jos Uprava žmuri, Am i odbija, Gd da nam dade... Dm konferenciju. Am Didorere, didorere, Cd Gd podmažite dobro svoje proletere, Dm Gd didorere, didorere, Cd Hd ko voli NoRMaLno nek se i zapere, Em važno je poštovati mere! Hd žujte ljudi sta vam priča mdave, na sezamu dugo se već oseca new wave, zato hajd'mo, socijalno, u borbu za sex conf. Didorere, didorere, mdave ima najviše da pere! Didorere, didorere, mdave pere dužinu bandere, važno je poštovati mere.
devojke.1420 fancy, -> #1381, bulaja
ŮŢ> Na neki način je potpuno isto! Te nazovi pevaljke, raznorazni džiberi, ŮŢ> primitivni smradovi i ostala stoka se bavi "poslom" koji se prljaviji i ŮŢ> od najgore prostitucije ili pornografske institucije. Dragane, Cece i ŮŢ> ostale što se vrte po raznim palmama i fontanama se od kurvi (tj. onih ŮŢ> koje se obično svrstavaju u tu grupu) razlikuju samo po tome što im ne ŮŢ> piše cena na čelu. A rade najgori i najprljaviji totalnog uništavanja ŮŢ> bilo kakve kulture u ovom je*enom varvarskom plemenu. NO MERCY for them! Buki, lepo si to rekao... ...i usput izgovorio par teških uvreda na račun Dragane i Cece. * 1. Da li je tvoja poruka obrisana, i ako nije, zašto nije..? 2. Da li bi potpisao da ćeš eventualnu odštetu platiti iz svog džepa? * samo toliko. (inače se u potpunosti slažem sa tobom..:) .\/. [ Mislim da sam video golu Draganu sa šeširom..! ]
devojke.1421 fancy, -> #1383, princess
ŮŢ> Í──────────────────────Ě ŮŢ> ║ Seksualne devijacije ║ ŮŢ> ║ HOMOSEKSUALNOST Í────Ż ŮŢ> Ë─────────────────Ż Novi prilog na pomenutu temu, -= thanks goes to ****** ;) =- ---------- odseci ovde------------------------------------- MEĐU STENAMA Već deseti dan provodio sam u gradu na obali mora, a nikako da se dogodi nešto uzbudljivo, po čemu bih pamtio ovo letovanje. Uspeo sam da pro- nađem sobicu daleko od plaže, u kući skrivenoj među borovim stablima. Dalji- na plaže nije mi smetala. žak mi se i dopadala svakodnevna prepodnevna šet- nja kroz skoro ceo grad do velikog šljunkovitog žala. Opijala me je ta ti- pično mediteranska vreva koja bi mi po ceo dan odzvanjala u ušima. Jer, bila je polovina jula i gomile turista, kako domaćih tako i stranih, svakodnevno su se tiskale ulicama i duž rive. Toga dana bilo je prilično toplo. Došavši na plažu, uspeo sam da se izborim za "mesto pod suncem" sa mnoštvom ljudi koji su to isto namerava- li. Raširio sam peškir, skinuo majicu, šorts i sandale. Bio sam više nego zadovoljan koliko sam preplanuo za tih deset dana. Zahvaljujući svakodnevnom plivanju "na duge staze" izgubio sam ona dva-tri suvišna kilograma koja sam stekao tokom zime, a mišići na rukama i nogama postali su mi duži i vrete- nastiji. Pošto se plaža nalazila u velikom zalivu u obliku polumeseca, obič- no bih plivao ka njenom severnom kraju, izlazio tamo na obalu i malo se od- marao, a zatim bih se, takođe plivajući, vraćao natrag. No, danas sam odlu- čio da se uputim ka južnom kraju plaže, gde su se uzdizale visoke, nepristu- pačne stene, tvoreći neku vrstu zida. Sa te strane plaža je bila kao ogra- đena i što se bliže išlo ka tim stenama, bilo je sve manje kupača. Zatrčao sam se, skočio i, posle snažnog pljuska, naglo izronio uz prskanje vode. Dugim, laganim zamasima plivao sam u željenom pravcu. Posle dužeg vremena prošao sam prve metre stena. Prestao sam da plivam i, pluta- jući na leđima, gledao sam u stene diveći se njihovim oštrim ivicama i ve- likoj visini. Nastavio sam da plivam dalje nadajući se da ću pronaći neko zgodno mesto gde bih mogao da izađem na obalu i odmorim se. Plažu sam osta- vio daleko za sobom. No, kao za pakost, stenama nije bilo kraja. Tako dugo nijednom nisam plivao i umor je već počeo da me obuzima. Naterao sam sebe da plivam dalje, ali sam većbio malaksao. I tada, baš kao na filmu, ugledao sam procep, ne širi od dva metra, gde se stenovita obala blago spuštala u more. Poslednjim atomima snage doplivao sam do tog mesta, izašao iz vode i, teško dišući, pružio se koliko sam dug po vrelom kamenu. Ležeći tako neko vreme osetio sam da je bol u mišićima uminuo. Sunce je nemilosrdno peklo, a u daljini vazduh je treperio od vrućine. Ustao sam i počeo da razmišljam o povratku. Snage za plivanje do plaže nisam imao. Ali, tada sam spazio da od te kamene zaravni vodi jedna strma staza, toliko uska da bi se teško i mogla nazvati tim imenom. Oprezno sam počeo da se pe- njem, izbegavajuči oštre ivice kamenja. Nedugo zatim zaustavio sam se, ne bih li osmotrio mesto gde se nalazim i malo se odmorio. Pogledavši naniže, među stenama sa desne strane ugledao sam neveliki kameniti plato. Nisam mo- gao da verujem svojim očima. Takvo mesto ovde, u kršu, najmanje bih očeki- vao. Ali, što je bilo još čudnije, zaravan nije bila pusta. Tamo su se sun- čala, ležeći na leđima, dva momka od, kako sam procenio, svojih 17-18 godi- na. Pošto sam bio bos i ne baš blizu, nisu me ni čuli. Ležali su zatvorenih očiju blizu jedan drugoga, a crte lica bile su im veoma slične. Zaključio sam da su, ako ne rođena braća, a ono u veoma bliskom srodstvu. Upravo sam hteo da se spustim do njih i potražim pomoć, kad sam primetio da je crnokosi momak spustio svoju desnu ruku na stomak drugog mla- dića i blago ga pomilovao. To mi je izgledalo čudno, pa sam seo na kamen i počeo pažljivo da posmatram. Drugi mladić se malo osmehnuo, ali se nije ni pomerio. Prvi momak je svoju ruku lagano podvukao pod kupaće gaćice svog ro- đaka (brata?) i pomerao je tamo-amo blagim pokretima. Zatim mu je spustio gaćice i desnom rukom počeo nežno da masturbira uzdignuti ud. Dok je crni polako radio, njegov brat (rođak?) je svojom levom rukom pošao ka međunožju ovog prvog i, oslobodivši ga uskih kupaćih gaćica, lagano počeo da mu miluje kitu koja je takođe uspravno stajala. Pri pogledu na ova dva momka koji su očigledno želeli da jedan dru- goga dovedu do vrhunca, ni ja nisam mogao da ostanem ravnodušan. Duboko udah- nuvši, smakao sam gaćice i oslobodio ukrućeni penis koji je pulsirao. Na gla- viću se već pojavila lepljiva kapljica. Obuhvatio sam vrh uda celom šakom i snažno počeo da je pokrećem gore-dole. Međutim, baš u tom momentu ispod sto- pala mi se otkotrljao kamenčić i čvrknuo tačno između one dvojice ispod. Ovi su odskočili kao opečeni i odmah me ugledali, dok sam ja i dalje sedeo pogle- da uprtog naniže i uzdignutog uda. Hej, ko si ti? Šta tražiš ovde?! - povika crnokosi momak, a po glasu mu se videlo da je malčice uplašen. Zovem se Miroslav i ovde sam slučajno. Nema razloga da se pla- šite. U istoj smo situaciji. Pa, recimo da je tako... - reče crnokosi. Kako si došao dovde?! - nešto mirnijim tonom upita smeđokosi momak. Plivao sam sa velike gradske plaže i našao sam onaj procep dole, u stenama. Premorio sam se pa sam pomislo da mogu nekako da se vratim na pla- žu. Eto, to je što se mene tiče. A vas dvojica? Ja sam Ivan - reče crnokosi. A ja sam Marko, dodade momak sa smeđom kosom. - Nas dvojica smo rođaci i već tri godine dolazimo ovde na letovanje. Naši roditelji su zajed- no podigli kuću na kilometar-dva odavde - reče i pokaza rukom negde iza sebe. Ali... vas dvojica... - zbunjeno počeh. Nije nam prvi put - upade Marko, istina sa nešto oklevanja. Ne vidimo ništa loše u tome, jer nam je obojici lepo, dodade Ivan obgrlivši Marka oko ramena. - Uostalom, zar tebi nije lepo kada si sa devoj- kom?! Ja... trenutno nemam devojku... - promucah. Pa, što nam se ne bi pridružio? - upita Ivan. - Sudeći po tebi, rekao bih da si uživao gledajući nas. Tada su ućutali, netremice me gledajući. Njihovi udovi još su sta- jali uspravno, odražavajući svo uzbuđenje koje im je kolalo telima. Dvoumio sam se. Nikada se nisam našao u sličnoj situaciji. Naposletku, u meni se nešto prelomi. Uostalom, zašto da im se ne pridružim? Nikada nisam bežao od novog i nepoznatog. Hm, evo prilike da iskusim kakvo je muško telo u ljubav- noj igri! Skinuo sam kupaće gaće i, čvrsto ih držeći, u tri-četiri skoka na- đoh se kraj njih. Evo me, rekoh. Obojica su sela i pokretima mi pokazali da ih sledim. Našavši se do mene, Ivan je počeo da me ljubi po grudima, naizmenično mi oblizujući bra- davice, dok su se Markova i moja usta stopila u jedan ogroman, vlažan polju- bac. Marko je bio veoma iskusan. Svoj vreo jezik ugurao mi je duboko u usta, dok me je desnom rukom obgrlio oko ramena. Za to vreme Ivan se svojim jezikom i ustima postepeno pomerao preko mog stomaka, približavajući se sve više naj- osetljivijem delu moga tela. Marko mi je sada nežno potiskivao glavu naniže, dajući mi do znanja da bi voleo da ga stimulišem po grudima. Osetio sam ka- ko mi je Ivan scoje usne obavio oko glavića, nežno ih pokrećući celom duži- nom penisa. Lizao ga je kao sladoled, povremeno kružeći jezikom oko otvora na glaviću. Mislio sam da ću eksplodirati. Takvu prijatnost nikada do tada ni- sam osetio. Ivan mi ga je pušio nežnije i pažljivije od svake devojke sa ko- jom sam do tada bio. Na momente mi ga je gutao do samog korena. U međuvreme- nu se Marko blago izvio, tako da su mi usne došle baš do vrha njegovog uda. Prislonivši usne uz glavić, osetio sam da je mekši i od najfinijeg baršuna. Blago rastvorivši usta dopustio sam da mi ih u potpunosti ispuni. Nikada do tada nisam osetio ud jednog mladića u ustima, ud kroz koji je krv strujala svom silinom. Uhvatio sam ritam i počeo igru koja je Marka dovodila do ludi- la, a i sam sam mislio da ću se raspametiti. Dotle je Marko nežnim, dugim pokretima masturbirao Ivanov ud, povremeno ga stimulišući jezikom. Sunce je nemilosrdno sijalo, a sem zvuka razbijanja talasa o stene moglo se čuti još samo uzdisanje koje je postajalo sve brže i brže. Posle još nekoliko pokre- ta ustima učinilo mi se da se Marko bliži vrhuncu. I zaista, ubrzo je počeo da izbacuje spermu tako silovito da sam se zagrcnuo. No, tog momenta odvo- jio sam usta od njegovog glavića. U isti mah počeh da ejakuliram u dugim mlazevima, dok mi je Ivan snažno drkao kitu celom dužinom. Naposletku smo i Marko i ja posmatrali kako Ivan grčevito svršava dok su mu graške znoja iz- bile po čelu, a sperma padala po vitkom trbuhu. Moram da priznam da takvo zadovoljstvo još nisam bio doživeo. Izvesno vreme ostali smo tako ispreple- teni, teško dišući. Najzad promrmljah: Posle ovako žestokog seksa ne mogu ni da pomislim da se pliva- jući vratim do plaže. I ne moraš - nadoveza se Ivan. - Pođi s nama i pokazaćemo ti put koji vodi duž obale. Ali... hajdemo najpre u more. Osećam da bi mi to prijalo. Dobra ideja - reče Marko. Oprezno stupajući nogu-pred-nogu, sva trojica lagano krenusmo uskom stazom ka moru. ---------- odseci ovde------------------------------------- .\/. [ Mislim da sam video golu Draganu sa šeširom..! ]
devojke.1422 dcolak, -> #1317, ljubisha
│> Nego, znate li za slučaj kad je devojčica zatrudnela a pri tome │ ostala nevina? ;) │ │ A sad ozbiljno. Da, i šta je tu čudno? Baš ništa. Neki klindža se busao da zna koja je nevina a koja jock. Dao sam samo još jedan podatak da ne zna o čemu govori :) Sledge DAMMIR!
devojke.1423 dcolak, -> #1323, dejanr
│ Mislim da imaš pravo, trebalo bi preispitati sve GIF-ove i pobrisati sve │ one u čijoj pratećoj dokumentaciji ne piše da su PD/SW :) Ura :) Izvukao sam odgovor! :) So, kako ćemo utvrđivati šta je PD/SW a šta copyright? Tj. ako ne piše copyright bla bla onda to nije copyright? ;) Sledge DAMMIR!
devojke.1424 dcolak, -> #1387, dejanr
│ fotografija nedostojno. Uostalom, razmisli sam kako bi se ti osećao da │ neko tebe tajno slika u intimnim trenucima i onda tu sliku distribuira. Koja NoRMaLNa osoba bi išla u WC sa šeširom na glavi i obnaženim grudima?! Osim ako, NRMLN-o ne želi da bude uslikana? :)) Sledge DAMMIR!
devojke.1425 dcolak, -> #1399, superhik
│ ok ok pogrešio sam streljaj me :(((((( Hm, današnja mladež... Popravlja se? :) Sledge DAMMIR!
devojke.1426 dcolak, -> #1378, mdave
│ umres od smeha...tipa: Ko se bude drzao subjecta iz poruke │ bice izbacen iz konferencije :)) ) Markomeee, jel to nešto sa mnom u vezi? CCCC! :)) Da, da pomenem da uskoro dolazi do razmene poruka između ova dva BBS-a :) Sledge DAMMIR!
devojke.1427 dcolak, -> #1411, wizard
│> Zezaš ? Pilule em nisu 100% pouzdane, │ │ Pilule su, uz pravilno i redovno korišćenje, 100% pouzdane. Pod uslovom da je ona zrela žena ;) Sledge DAMMIR!
devojke.1428 spantic, -> #1397, fancy
> OK sada..? Hvala :) > [ Učinilo mi se da sam video golu Draganu na WC šolji..! ] A gde, a gde? :))
devojke.1429 mboban, -> #1409, ljubisha
**> >Sidu je teoretski moguće preneti poljupcem, ako se žvalaviš **> >sa ribom (ili frajerom ;>> kome krvare desni (a ima sidu). **> ... **> >Međutim, retki su takvi slučajevi (bar su me tako učili u školi :) ... **> Drugo. U školi smo učili da smo mi jedna od najbogatijih zemalja na **> svetu pa... A viđu li ti onog smajlija na kraju? :) Ja tvog ni(je)sam video. :) BTW. Tačno su te učili u školi. Mi jesmo potencijalno jedna od najbogatijih zemalja na svetu (rude, hidroenergija), ali nam je standard nizak, (iliti mali ;) pa su ta bogatstva :) neiskorišena kako treba. Naravoučenije : Slušajte školu, ona nikad ne laže ;)) * mboban * < conf. SEX. it's some kind of dreamland > P.S. .!. <─── stvarno žešći znak, svega mi :)))
devojke.1430 alien, -> #1188, asterix
[] Ali ovo je zato pouzdano ono najodvratnije što ste u životu [] videli... Stanley Kowalsky u napadu ;). Odvratno :(... FUJ! Kako si mogao? ;( [] Think twice before viewing ;) Bolje ga pokazujte samo gostima, pri tome gledajući njihovu facu (znači: ne gledaj u monitor ako ti je želudac mio!) ;>. Nenad
devojke.1431 astojkovic,
Kako dobiti SIDU i ući u enciklopediju? :) Odskora prilično redovno slušam Koncert Studija B na radiju - od podne do ponoći klasična muzika, od ponoći Glas Amerike, pre podne nemam pojma - studio B, valjda - e pa na tom VOA - Glasu Amerike saznao sam za neke interesantne načine dobijanja side. 1. Mama HIV+ rodila 2 sina, jedan +, drugi -. Sinovi prali zube jednom četkicom (bljak) - rezultat obojica +. 2. Dva burazera sa brijala jednim brijačem - rezultat - virus! 3. Manja hirurška intervencija na površini kože - šta je ovo, ne znam :) - uglavnom prvi u nizu "intervencija" zarazio je sledećih četvoro, petoro zato što instrumenti nisu dobro "očišćeni". U stvari, sve se svodi na to da ako se pazite, veća je šansa da vas neka budala tresne na pešačkom prelazu nego da zakačite virus. Sittin' Sale ps. Volim Draganu kad ćuti
devojke.1432 jovca.car, -> #1265, mdave
/* Ako, ako, sad cemo mi da srusimo most na Sutjesci ! :) A kad nam postave ultimatum (prekinite opsadu forum:devojke i povucite se 4 teme unazad ili ...) osipamo paljbu gifovima po svim zon..., pardon, konferencijama i proglašavamo Forumsku Republiku ;) Nadam se da će grupa "Dragana" pružati svesrdnu pomoć u vidu municije. :)
devojke.1433 jovca.car, -> #1288, fancy
/* "Izdali me prijatelji /* izdao me brat, /* Izgubila sve sam bitke, /* al' još vodim rat..!" Kako beše ona revolucionarna: SEX konferencija je slobodna. SEX konferencija je pala. Neka se SEX konferencija zove i....hmmm....mala? :)
devojke.1434 jovca.car, -> #1362, mpaunovic
/* ko da arbitrira i cije misljenje je merodavnije. žuj, ko da arbitrira.... A moderator(i/ke) i komoderator(i/ke)? :)
devojke.1435 ljubisha, -> #1410, wizard
>jednu uočljiviju besmislicu, pa bih samo da je ispravim - >silovanje, naime, nije nenormalno i neprirodno "seksualno >ponašanje". ????????? :((( Nemoj, molim te.
devojke.1436 fancy, -> #1432, jovca.car
ŮŢ> konferencijama i proglašavamo Forumsku Republiku ;) Misliš, Republiku Forumsku..;) ? .\/. [ A da li je to stvarno Draganin šešir..? ]
devojke.1437 dikla,
**************************************************************** "Muska kontraceptivna sredstva su pilule i kondom. (jeste, ima pilula i za muskarca). Pilule, bez obzira da li su za muskarce ili zene, nisu bas najzdravija stvar (mislim, pogotovu za muskarce) jer su na bazi hormona - tj. malo poremete hormonalnu ravnotezu. To ne valja. Mehanicka kontraceptivna sredstva su sa te strane zdravija. (Kondomi, "zenski kondom" ili dijafragma, razni filmovi (ABF) i pene). Film i pena se rastvaraju u vagini, i tu sprecavaju prodor spermatozoida u matericu. I jedno i drugo sredstvo nije bas pouzdano, jer u uputstvu kaze da se preporucuje upotreba uz, najcesce kondom - znaci dzaba ti film ili pena, kad stiti u, recimo, nekih 35%. Pored toga, ta pena bucka, pa je malo i neprijatna, a i film i pena treba da se "stave" unutra pre pocetka, pa je to vec malo neukusno. ;) Ostaje kondom i dijafragma (necemo sada o, recimo, spirali, jer devojke nasih godina to ne koriste, ili recimo o kontracepciji odsecanjem kanala od jaja do kite... to koriste bracni parovi koji vec imaju dovoljan broj dece ;)) ) koji su po funcionalnosti efikasnosti slicni, ali je malo pouzdaniji kondom. Pored toga, kondom jedini stiti najbolje od raznoraznih polnih bolesti (sida, triper, sifilis, jedino ne stiti od stidne vasi :))) ). Uz to, pri coitus prolongatusu, uopste (ili skoro) nema razlike u dozivljaju sa i bez kondoma; dozivljaj je X puta bolji. ;) Izbor kontraceptivnih sredstava je individualna stvar. Ima tako, utisak o kondomu je individualan i kod zena (neke ga hvale ("bolje klizi") a neke osporavaju ("nija pravi feeling")). Moj utisak: jednostavan za upotrebu, jeftin (13 din/kom), efikasan, 100% (ili skoro) pouzdan. Glasam za ;)" **************************************************************** Diskusija o sexu na Pingvin BBS-u, period ferbruar-maj '93, koristiti kondom, da ili ne, sta je to ABF, licna iskustva, i jos mnogo korisnih saveta ce te naci u okacenom fajlu uz ovu poruku ! Prijatno citanje ! erotika.zip
devojke.1438 alien, -> #1367, stefan
[] Ne, licemerje je ovo što si sada uradio :) Dok si ljudima [] pokazivao gole američke guze nije te grizla savest međutim [] kada se pojavila DrAgana tebe počelo nešto da peče u stomaku [] ;) Da si se javio ranije možda bi dobio besplatne karte za [] premijeru njenog filma ;) Grešiš, Stef ;). Nije _to_ licemerje jer mene apsolutno boli uvo za to ko je na slici... Jel' ta DM neka poznata kad se ljudi ovoliko lože oko svega ovoga? Nije valjda da ima ljudi koji pronalaze nešto erotično na onoj slici?! ;> Licemerno je to što sam ja tu sliku distribuirao dalje u stilu: 'e, vidi ovo, uhvatili DM u WCu ;>'. To što sam ja radio je stvar moje savesti, a šta će raditi SysAdm je stvar njegove slobodne procene i Ugovora. Ukoliko tebe neko uslika kako jednom rukom gledaš neki gif i okači tu sliku ovde, znaj da ću biti za uklanjanje te slike sa Sezama ;). Koj se q diže tolika galama oko neke tamo Dragane? ;( Evo vam DARK AVENGER (4 crno bele fotke sexa za više osoba). Nenad pleasure.gif
devojke.1439 alien, -> #1381, bulaja
[] Sa druge strane u ovoj zemlji još uvek nije donet zakon o [] zaštiti privatnosti. Nije ni u nekim mnogo civilizovanijim [] zemljama, npr. Engleskoj - tamo nije protivzakonito ako se žemu uopšte služi ustav? Šta će nam? Mogli bismo i levom stranom ulice da vozimo... ;) Ako tebi tvoja privatnost nije bitna, drugima jeste. [] Dragane, Cece i ostale što se vrte po raznim palmama i fontanama [] se od kurvi (tj. onih koje se obično svrstavaju u tu grupu) [] razlikuju samo po tome što im ne piše cena na čelu. A rade [] najgori i najprljaviji totalnog uništavanja bilo kakve kulture [] u ovom je*enom varvarskom plemenu. NO MERCY for them! Ne čini li ti se da je ipak problem u onima koji to plaćaju. Apsolutno je nebitno kojim se poslom neko bavi (makar to bila prostitucija) kada su u pitanju neka osnovna ljudska prava. Nenad
devojke.1440 alien, -> #1389, woody
[] Slazem se da mozes da imas svoj stav, ali ti je odgovor [] neprimeren posto je doticna gdjica. fakat javna licnost, onda [] odnos prema njenim slikama i mojim ili tvojim nikako nije [] isti. Zato što je javna ličnost nema pravo na privatnost? Ako su i njene pare javne, ajde da ih pokrademo! ;) Zar svako ko se na neki način pojavi pred širom javnošću postaje public domain?! Nenad
devojke.1441 alien, -> #1328, mikis
[] +> pronađe scenu gde bi se ovo dvoje uklopili. Ja bih na sebe [] +> preuzeo zadatak skeniranja, retuširanja pomenutih i kačenje [] +> GIF-a ovde. ;) [] [] Zaboravi na to. U suprotnosti je sa Ugovorom. Mislim da nije. žovek napravi montažu i to je njegovo delo. Probleme bi možda imao sa dotičnim osobama i zakonom _ako_ bi tvrdio da je slika prava, a ne montirana. Nenad
devojke.1443 mdave,
Posto Uprava jos ne otvara conf. pocinjem sa municijom veceg kalibra : SMELLS LIKE MDAVE (ovde je akordacija prosta, samo Hd, Gd, Ed) Uprava voli da me nervira when I am weak blebećem u Forum:devojke more than week otvarajte konferenciju što pre I wish I could eat your sezam...MA OTVARAJTE BRE! Hey Cobain dal' možes da explain nikako da pošlusaju advice Taj Sezam ne želim da se zezam ali bolje da poslušate advice moj advice Korisnici sez'ma forgive no one just yet skupiće se mnogo njih na mitingu podrške zato hajte vi sa nama u borbu za sex dobićemo sex conference dok kažes "keks" [free your mind..like i do!]
devojke.1444 bulaja, -> #1387, dejanr
│Da li bi potpisao da ćeš eventualnu odštetu platiti iz svog džepa? ;> └─── Ako potpišem, hoćete li otvoriti SEX konferenciju? :)
devojke.1445 woody, -> #1440, alien
=-> Zato sto je javna licnost nema pravo na privatnost? =-> Ako su i njene pare javne, ajde da ih pokrademo! Zar svako =-> ko se na neki nacin pojavi pred sirom javnoscu postaje public domain?! ne znNe znam koliko para doticna ima, ali to je svakako poprilicna suma, kad sebi moze priustiti toliko advokata. Anyway, kao sto sam i dejanur rekao, pojavljivanjem u javnosti povecava se interes i za tvoj privatni zivot, sto se vrlo tesko izbegava. posto u ovoj zemlji ne postoji zakon koji stiti covekova prava na privatni zivot, logicno je da bilo kakvo otkrivanje istog (naravno istinito) nije kaznjivo zakonom. U svakom slucaju "grupa advokata doticne" je prva pocela da tvrdi da je na slici upravo ona, iako se navedena tim povodom nije licno oglasila. Tim povodom jedina strana protiv koje ona moze podici tuzbu ste upravo vi koji pokusavate da je odbranite, a ne ljudi koji su okacili GIF neke devojke, koja jako podseca na neko lice sa TV Palme. Best regards, WoodWorker
devojke.1446 gremlin, -> #1314, ljubisha
>> Kolko znam ovde je poslat i arj sa 8 slika Madone u određenim pozi- >> cijama (nisam ih uspeo pogledati) i nikom ništa. Ako je to ona ili >> oso- ba koja podseća na nju zato i to nije obrisano. Kao, Madona Koliko sam ja upoznat, g-đica žikone se dobrovoljno slikala za Playboy. Alex
devojke.1447 gremlin, -> #1276, alien
>> žini mi se da sam negde čuo ili pročitao da se to >> rešava zavlačenjem prsta na NoRMaLno mesto (da bi došlo >> do opuštanja (vaginalnih mišića)). I ja sam negde čuo istu informaciju, ali na sreću još nisam imao priliku da je primenim. ;) Alex
devojke.1448 gremlin, -> #1297, mdave
>> A da li bi mogao draganin gif da ostane u temi pod uslovom da >> se mikis slika u istoj pozi ? :) Evo ja se javljam da mu pozajmim šeširić. Ko će da mu pozajmi sise? ;) Alex
devojke.1449 superhik, -> #1422, dcolak
znači tako a!!!!! današnja mladež..... slušaj zar nisam priznao grešku???? voleo bih da to ubuduće imaš u vidu! jel ok? --------superhik------
devojke.1450 mirche, -> #1410, wizard
> silovanje, naime, nije nenormalno i neprirodno "seksualno > ponašanje". Kako? Razmisli samo koliko je muškaraca sposobno za takav čin. Ako ni zbog čega drugog a ono zbog anatomije u muškaraca koja im može u takvom trenutku biti ozbiljna kočnica.
devojke.1451 asterix, -> #1383, princess
> conf: ci..volela bih da je obnovimo u novoj conf. sex (kojoj uprava > constantno daje negativnu konotaciju..zasto? verovatno zbog Malo statistike kao omiljenog pokazatelja na sezamu... Prve poruke na temu sex conf u temi FORUM.11/devojke je stigla negde oko 15. aprila. Do danas, dakle za dvadeset i koji dan interesovanja, stiglo je preko 1200 poruka. Upravi to joÜ uvek nije dovoljno za otva- ranje sex conf ?! PodrÜka je suviÜe mala ?! Nema interesovanja ?! Na- ruÜiŠe se ugled Sezama ?! What..?! I dokle..?! Family Name Name Aliases Have you ever been a member of any organization KOWALSKY Stanislav Stanley Sex Conference League Aleksandra.. Doing good !
devojke.1452 vujos, -> #1354, edge
¨> Zato nadješ nevinu pa možeš odma', mada...nikad se ne zna;) Diskutabilno koja je nevina, a koja ne. Zar niste čuli za HIMENOPLASTIKU ? ;>
devojke.1453 edge, -> #1149, maksa
Yo! > Elem, jednom (sa 16-17 god) sam bio tata ... NOT (što bi Yo! > neki rekli). Hvala bogu, uzbuna je bila lažna, al' je Yo! > trajala 2 nedelje. (posle se ispostavilo da je neki vajni Slično se i meni desilo. Kasnilo joj je jedno 7-8 dana. Za mene katastrofa;)). Užasan osećaj:( Yo! > Od tad se sa tim ne zajebavam. Takođe.
devojke.1454 edge, -> #1322, pneman
Yo! > Evo 4. dela SEXTRISA.A03 jel radi na Hercu?
devojke.1456 fancy, -> #1365, sinfos
ŮŢ> Evo jedne lepe slike sa (.) (.) :) Hvala na prilogu, biće prebačeno u direktorijum SEX. (o) (o) :))
devojke.1457 fancy, -> #1443, mdave
ŮŢ> SMELLS LIKE MDAVE You are absolute genius..:)))) ! .\/. [ SEX shaped conf. ]
devojke.1458 markom, -> #1426, dcolak
*** Markomeee, jel to nešto sa mnom u vezi? CCCC! :)) Ne, jednostavno sam to uradio da bih smanjio šum u drugim konferencijama. Sve javne poruke iz privatne konferencije se prebacuju tamo, sve uvredljive i bes- mislene poruke isto, a i konferencija služi kad je neko na*rkan da se malo iži- vi, a ne po drugim mestima ... U toj konferenciji vlada anarhija i LucIfeR ;) *** Da, da pomenem da uskoro dolazi do razmene poruka između ova dva BBS-a :) Potvrđujem i ja u ime Exodusa ;) Još se nismo dogovorili koje konferencije će da idu, ali pregovori su u toku ;) P.S. Ne, nije još jedan NET, dosta ih je :):)
devojke.1459 markom,
Subject: SEX konf Povod Računari 100, strane 38-39. Ko razume, shvatio je ... Ako nam i posle ovog ne date konf, e onda stvarno ...
devojke.1460 markom, -> #1436, fancy
*** Misliš, Republiku Forumsku..;) ? Predsednik predsedništva bivše republike FORUM, bojt, danas se sastao sa pred- sednikom Republike Forumske fancy-jem uz posredstvo posmatrača Redakcije. U razgovoru koji se odvijao iza zatvorenih vrata, kako se saznaje iz nezvaničnih izvora, nije došlo do sporazuma, a rat se i dalje nastavlja ... Vesti iz sveta: U Kraljevini Računari u oblastima 38 i 39, pojavili se terori- sti Republike Forumske. Očekuje se dalja eskalacija rata, poja- vom novog faktora, takozvane grupacije *dragana* ... Vreme: Ružno ;)
devojke.1461 dcolak, -> #1449, superhik
│ slušaj zar nisam priznao grešku???? │ voleo bih da to ubuduće imaš u vidu! │ jel ok? Pa baš zato sam i rekao :) Do sada su popaljeni klinci urlali, vikali i na kraju kad (valjda?) ukapiraju da lupaju gluposti, samo pobegnu. Pošto si ti k'o čovek priznao da si pogrešio, iznenadih se ;) Beše to pohvala novoj mladeži :) Sledge DAMMIR!
devojke.1462 fancy,
Novi broj Računara. Strane 38-39. Pohvaljujem, NoRMaLno. .\/. [ ne znam čija je, ali je dobRa... ]
devojke.1463 mavava, -> #1294, steva
>> Ona moja poenta o literaturi odnosila se na izobrazovanje >> glede seksa, a ne veneričnih bolesti i AIDSa. Ako fasuješ sidu >> čisto sumnjam da će neka literatura da ti pomogne :)) Pa cilj čitanja literature i jeste preventiva da ne fasuješ AIDS. Kada se fasuje onda je kasno. >> Inače, svojevremeno mi je za vizu bio potreban AIDS test i dva >> puta sam provodio par sati sa sidašima u čekaonici (ja nisam >> zbriso :))). Ti su ljudi jako nesrećni, najviše zbog naših >> reakcija (mada ne treba zanemariti ni neizbežnu skoru smrt ;) >> ). Veoma žalim ljude koji su oboleli od te nažalost za sada neizlečive bolesti, kao u ostalom i svi normalni ljudi. Svakako se trudim da im svojim ponašanjem ne pogoršam situaciju. čika Neša.
devojke.1464 mavava, -> #1340, gremlin
>> P.S. žika Nešo, ako ti sva mlađarija bude ovako prepuštala >> maljavuše, bojim se da ćeš morati da potražiš pomoć. Evo >> javljam se da pripomognem u nevolji ;) Nema problema, svaka pomoć dobro došla. Samo da se prvo dogovorimo ko će prvi da drži sveću?! :) .\/. čika Neša
devojke.1465 srdjan.j, -> #1366, stefan
==> folk zvezda koju krišom slikaju dok najnormalnije sedi na wc ==> šolji sa šeširom na glavi? :)) Ko to inače sedi na WC-šolji sa šeširom na glavi ?
devojke.1466 corto, -> #1420, fancy
>  (inace se u potpunosti slazem sa tobom..:) Dodajmo na to politicku pornografiju i izivljavanja, opet neuporedivo gore od "klasicne" pornografije. [ Za SEX CONF i pre nego sto je vidjena Fancyjeva nova frizura ]
devojke.1467 dior, -> #1363, mavava
>> I dalje smatram da uprava sezama nije protiv otvaranja >> konferencije na temu sexa. Ako i jeste, možda ne bi imali ništa protiv da otvore konferenciju .jastučenje? Naive user ;)
devojke.1468 zkehler, -> #1459, markom
Ŕ Povod Računari 100, strane 38-39. Ko razume, shvatio je ... Moma Stojanović iz Intersofta radi za našu stvar. ZK
devojke.1469 ognjen, -> #1210, nemanja.
)-> Uh,dobro je da sam stigao da skinem sliku. ;) Uh, dobro je sto ces da mi posaljes na mail... ;)
devojke.1470 mdave, -> #1460, markom
■> Vreme: Ruzno ;) Vreme: Krajnje ;)
devojke.1471 mikis, -> #1441, alien
+> Mislim da nije. žovek napravi montažu i to je njegovo delo. +> Probleme bi možda imao sa dotičnim osobama i zakonom _ako_ bi tvrdio +> da je slika prava, a ne montirana. Dobro, ja _tvrdim_ da je ona slika (dragana.gif) montaža. Da li to znači da niko ne može da me tuži? Da li znači da onda može da ostane na Sezamu?
devojke.1472 mikis, -> #1448, gremlin
+> Evo ja se javljam da mu pozajmim šeširić. Ko će da mu pozajmi sise? +> ;) Važi, samo prvo moram lično da proverim da li je odgovarajuća veličina, oblik, obim... šešira ;))
devojke.1473 mikis, -> #1451, asterix
+> Prve poruke na temu sex conf u temi FORUM.11/devojke je stigla negde +> oko 15. aprila. Do danas, dakle za dvadeset i koji dan interesovanja, +> stiglo je preko 1200 poruka. Upravi to joÜ uvek nije dovoljno za otva- +> ranje sex conf ?! PodrÜka je suviÜe mala ?! Nema interesovanja ?! Na- Nemoj tako. Amo nastavimo ovim tempom još jedno, hm, recimo dve godine, možda i dobijemo konferenciju... A za godinu i po sigurno imamo temu! --- // This is not the end - it's a new beginning! \X/
devojke.1474 dejanr, -> #1276, alien
>> žini mi se da sam negde čuo ili pročitao da se to >> rešava zavlačenjem prsta na NoRMaLno mesto (da bi došlo >> do opuštanja (vaginalnih mišića)). Taj "Bajt lične prirode" :) nam je poverio na Klubu (dok je Klub bio u MZ Nada Purić) jedan rkordin prijatelj, koji je inače renomirani lekar :) Mislim da je u međuvremenu emigrirao iz zemlje.
devojke.1475 fancy,
Možda je ovo trebalo da ide u civilizacija:muzika, ali, mislim da će dobro da legne (!) i ovde... Dame i gospodo, a naročito navijači Crvene Zvezde..;) BILLY BRAGG: ^^^^^^^^^^^ SEXUALITY I've had relations with girls from many nations I've made passes at women of all classes And just because you're gay I won't turn you away If you stick around I'm sure that we can find some common ground Sexuality - Strong and warm and wild and free Sexuality - Your laws do not apply to me A nuclear submarine sinks off the coast of Sweden Headlines give me headaches when I read them I had an uncle who once played for Red Star Belgrade :) He said that some things are really best left unspoken But I prefer it all to be out in the open Sexuality - Young and warm and wild and free Sexuality - Your laws do not apply to me Sexuality - Don't threaten me with misery Sexuality - I demand equality I'm sure that everybody knows how much my body hates me It lets me down most every time and makes me rash and hasty I feel a total jerk before your naked body of work I'm getting weighed down with all this information Safe sex doesn't mean no sex, it just means use your imagination Stop playing with yourselves in hard currency hotels I look like Robert De Niro, I drive my Mitsubishi Zero Sexuality - Strong and warm and wild and free Sexuality - Your laws do not apply to me Sexuality - Come eat and drink and sleep with me Sexuality - We can be what we want to be Zar nije sjajna stvar..:) ? .\/. [ don't try this at home ]
devojke.1476 bulaja, -> #1439, alien
│žemu uopšte služi ustav? Šta će nam? Mogli bismo i levom │stranom ulice da vozimo... ;) │Ako tebi tvoja privatnost nije bitna, drugima jeste. └─── žekaj malo, govorilo se o pravnom osnovu da DM tuži Sezam zato što je njena slika okačena ovde. Pravnog osnova nema zato što ne postoji zakon o zaštiti privatnosti. Tek su skoro počeli nešto u skupštini da spominju da ga treba uvesti, ali ko zna kada će to biti. Btw ona slika je izgleda skenirana iz nekih novina, how come da niko nije tužio onoga ko je to prvi objavio? │Apsolutno je nebitno kojim se poslom neko bavi (makar to bila │prostitucija) kada su u pitanju neka osnovna ljudska prava. └─── Što se mene tiče, takvi NEMAJU nikakva prava! Je*eš tzv. demokratiju, treba ih sve proterati u rezervate, rudnike ili napraviti akumulaciono jezero "Rakovica" :). Ovaj grad bi trebalo očistiti od trasha, ali nažalost it's too late - ostaje nam samo da ih mrzimo. O:) -> TREBA DA SE žISTI <-
devojke.1477 bulaja, -> #1462, fancy
│Novi broj Računara. Strane 38-39. │Pohvaljujem, NoRMaLno. │[ ne znam čija je, ali je dobRa... ] └─── I prava riba za tebe - ima 17 godina (nije bitno odakle znam). O:)
devojke.1478 nemanja., -> #1469, ognjen
# )-> Uh,dobro je da sam stigao da skinem sliku. ;) # # Uh, dobro je sto ces da mi posaljes na mail... ;) Cudno ali ti si sesti koji se javlja za istu stvar. :)
devojke.1479 dejanr, -> #1476, bulaja
>> > Apsolutno je nebitno kojim se poslom neko bavi (makar to bila >> > prostitucija) kada su u pitanju neka osnovna ljudska prava. >> >> Što se mene tiče, takvi NEMAJU nikakva prava! Je*eš tzv. demokratiju, >> treba ih sve proterati u rezervate, rudnike ili napraviti akumulaciono >> jezero "Rakovica" :). Ovaj grad bi trebalo očistiti od trasha, ali >> nažalost it's too late - ostaje nam samo da ih mrzimo. O:) Na žalost, ovakvi stavovi su veoma dobra osnova za razvoj najgoreg fašizma u nekom društvu.
devojke.1480 m.hristodulo, -> #1428, spantic
>>> OK sada..? >> >> Hvala :) I tako su se SPantic i Fancy pomirili, i ziveli su dugo u sreci i veselju, ;-)) Fala bogu... :-)
devojke.1481 stefan, -> #1386, dejanr
> ni u program. Međutim, povremeno možeš da budeš (skoro) siguran da nešto > *nije* PD odnosno da je neka slika ilegalno uslikana. Na primer, u ovom > slučaju. A da li bi bila uklonjena slika da se na njoj nalazila recimo Sindi Kraford ili neka skroz anonimna devojka? ps. a možda je Draganino "boravljenje" na wc šolji sa šeširom na glavi protumačeno kao devijantno ponašanje koje bi moglo loše uticati na mladež na sezamu? ;)) Zamislite da dete pošto mu mama kupi novu kasetu zatraži da mu kupi i "onaj tamo šešir" jer, bože moj, Dragan nosi takav kada kaki pa hoće i ono ;)))
devojke.1482 stefan, -> #1387, dejanr
> Da li bi potpisao da ćeš eventualnu odštetu platiti iz svog džepa? ;> Mnogo drastičniji slučaj od ovoga se desio pre nekoliko godina kada je neki časopis na naslovnoj strani preneo sliku Lepe Brene sa obnaženim ;) grudima. Digla se prašina, javnost se podelila na tabore "jesu njene" i "nisu njene". Posle izvesnog vremena oglasila se i dotična gospođica sa nekom pričom kako je to bilo nekakvo "kućno" poziranje i kako njoj nije bilo ni na kraj pameti da će se to objaviti ;) Šta ćete, kad voli da se slika ;)) Naravno, nikome nije bilo ni na kraj pameti da tuži te novine a i po kom osnovu bi?
devojke.1483 mavava, -> #1390, cnenad
>> Beware ! Im redy. >> čika Neša strikes Back ! :) Neka spora raketa, ili možda nema punjenje? .\/. čika Neša čeka....sex konferenciju....strpljivo...uporno...
devojke.1484 mavava, -> #1477, bulaja
>> I prava riba za tebe - ima 17 godina (nije bitno odakle znam). >> O:) A...Bulayo svaka čast! Ovo znaš? A o broju telefona neću ni da morim mozak tu si expert! .\/. čika Neša sex koferenciju strpljivo čeka...čeka...i ne odustaje.!.
devojke.1485 zizic, -> #1424, dcolak
> Koja NoRMaLNa osoba bi išla u WC sa šeširom na glavi i > obnaženim grudima?! Osim ako, NRMLN-o ne želi da bude uslikana? > :)) Neću da se uključujem u raspravu, ali samo da primetim da ne mora da bude da je zbog ovoga što ti kažeš čELELA - ako se radi npr. o pauzi koncerta, a moguće je da se radi pošto je očigledno da se "radnja odvija" u nekom "priručnom" WC-u, a ne u stanu i sl. Drugo, ne ide se u WC sa golim grudima, nego u zavisnosti od tipa garderobe postoje razne "tehnike" za "pristup" uslugama WC-a, na šta detalji slike i navode... Ali postajem već sam sebi degutantan, pa da ne nastavljam ;)
devojke.1486 zizic, -> #1381, bulaja
> Na neki način je potpuno isto! Te nazovi pevaljke, raznorazni > džiberi, primitivni smradovi i ostala stoka se bavi "poslom" > koji se prljaviji i od najgore prostitucije ili pornografske > institucije. Dragane, Cece i ostale što se vrte po raznim > palmama i fontanama se od kurvi (tj. onih koje se obično > svrstavaju u tu grupu) razlikuju samo po tome što im ne piše > cena na čelu. A rade najgori i najprljaviji totalnog > uništavanja bilo kakve kulture u ovom je*enom varvarskom > plemenu. NO MERCY for them! Hm, pošto su ovo baš žestoke reči, nisam uspeo da odolim odgovoru. Ima NEKOG smisla to što kažeš, ali nije lako upoređivati ZABAVU i KULTURU. Po istoj logici i prenos boks-meča upropašćuje kulturu jer prikazuje dvojicu kako se mlate a u pozadini čuješ krike "pocepaj mu pi*ku" ... Drugo, kurvanja (u širem smislu) imaš svuda u društvu (i ne samo našem), recimo profesor ili asistent na fakultetu "podlegne čarima" zgodne ali lenje studentkinje - to nije baš toliko retka pojava da bi je sasvim zanemarili. Da li je to onda "upropašćavanje nauke" ako je ono "upropašćavanje kulture" ? Teško je očekivati da će radnik na železnici hteti da na TV-u gleda Beogradsku Filharmoniju, kao što niko ne pretpostavlja da Draganu, Cecu i ostale baš obožavaju intelektualci (ostavimo po strani neke političare koji ih očito vole, političar ne mora biti intelektualac, pogotovo ako i ne računa na glasove istih). A što se tiče samog kvaliteta te muzike i ljudi koji se vrte oko nje, i to je diskutabilno. Imaš žestoko korektnih profesionalaca, imaš i smradova kao što ti reče, ali ja ne vidim što je Dragana veći atak na kulturu od 90 posto onih DEGENERIKA sa "Pesme Evrovizije" ??? Ne, nisam obožavalac disko-folka, da me ne shvatiš pogrešno, ali malo mi je začudila onolika "no mercy" paljba...Nisu D. i C. uzrok, one su posledica, ali dok rade posao u zakonskim okvirima nema svrhe pljuvati ih takvom merom samo zato što pevaju šund. Kad uvedu Džeja u obavezno gradivo iz muzičkog, ili kad Ceca dobije Oktobarsku Nagradu, onda ću se složiti sa tobom, a ovako zamisli da tebe neko izvređa samo zato što npr. čitaš "Asteriksa" umesto Šekspira.
devojke.1487 edge, -> #1416, mikis
Yo! > +> Zato nadješ nevinu pa možeš odma', mada...nikad se ne zna;) Yo! > Hmmm, a šta ako se 'nevina' koka u venu (ili NoRMaLno, kao ranije Yo! > pomenuta ;))? A zaražene igle u bolnicama? Kao što rekoh na kraju rečenice: "mada...nikad se ne zna;)"
devojke.1488 edge, -> #1417, mikis
Yo! > +> .!. -- Više od reži;) Yo! > Usvaja se! :) Nemam ništa protiv. .!.
devojke.1489 ljubisha, -> #1476, bulaja
>da ga treba uvesti, ali ko zna kada će to biti. Btw ona slika je izgleda >skenirana iz nekih novina, how come da niko nije tužio onoga ko je to >prvi objavio? Koristim priliku da ponovo prozovem mikisa da nam kaže odakle mu slika. Jel je ima na još nekom BBS-u?
devojke.1490 bulaja, -> #1485, zizic
│očigledno da se "radnja odvija" u nekom "priručnom" WC-u, a ne u stanu └─── Wrong - obrati pažnju da se sa Droganine desne strane nalazi vrećica praška za mašinsko pranje ("Boy"), tako da se sa priličnom sigurnošću može tvrditi da je fotografija nastala u nekom kućnom WC-u :).
devojke.1491 bulaja, -> #1486, zizic
│Ima NEKOG smisla to što kažeš, ali nije lako upoređivati ZABAVU i │KULTURU. Po istoj logici i prenos boks-meča upropašćuje kulturu jer │prikazuje dvojicu kako se mlate a u pozadini čuješ krike "pocepaj mu │pi*ku" ... └─── Naravno da i to upropašćuje kulturu. U stvari ne treba govoriti ni o kulturi ni o zabavi, već o opštem civilizacijskom nivou. I pevaljke i boks i dizelaši i nove face koje puze beogradom su samo pokazatelji (ili posledice) tog nivoa.
devojke.1492 woody, -> #1486, zizic
=-> Kad uvedu Dzeja u obavezno gradivo iz muzickog, ili kad Ceca dobije =-> Oktobarsku Nagradu, onda cu se sloziti sa tobom, a ovako zamisli da =-> tebe neko izvredja samo zato sto npr. citas "Asteriksa" umesto Sekspira. U dva odgovora pravis dve greske. Ako izbegnemo onu o prirucnom WC-u, sto je Bulaja lepo pojasnio, ova sa Asteriksom otkriva nivo "izobrazovanosti" ljudi koji staju u odbranu doticne DM. Naime "Asterix" spada u sam vrh dostignuca svetskog stripa, rame uz rame sa "Valiantom", "Korto Malteze-om" i dr., toga radi ti poredjenje i nije bas najuspesnije, posto se strip smatra umetnoscu, kao i knjizevnost (oblast iz koje si pomenuo Sekspira), sto se definitivno ne bi moglo reci za vrstu muzike koju, draga ti gdjica, zastupa. Anyway, sto bi cika Nesa lepo rekao, dohvati koju knjigu, "izobrazuj" se, pa onda komentarisi celu stvar smisleno. Best regards, WoodWorker
devojke.1493 fancy, -> #1477, bulaja
ŮŢ> │[ ne znam čija je, ali je dobRa... ] ŮŢ> └─── ŮŢ> I prava riba za tebe - ima 17 godina (nije bitno odakle znam). O:) E, procena ti je na mestu..:) (što bi reklama rekla "NA PRAVOM MESTU" ;)) Inače, mailni me da sa dogovorimo oko detalja..;) .\/. [ little summer girls, here I come... and I come... and I come... ]
devojke.1494 fancy, -> #1490, bulaja
ŮŢ> praška za mašinsko pranje ("Boy"), tako da se sa priličnom sigurnošću ŮŢ> može tvrditi da je fotografija nastala u nekom kućnom WC-u :). OK Buki..:) Da li si spreman zza razmenu PRAVIH informacija..:)) .\/. [ me 2 you, you 2 me..;) ]
devojke.1495 mdave, -> #1489, ljubisha
■> Jel je ima na jos nekom BBS-u? Sad ima.....na svakom. ;))
devojke.1496 mdave, -> #1490, bulaja
■> Wrong - obrati paznju da se sa Droganine desne strane nalazi ■> vrecica praska za masinsko pranje ("Boy"), tako da se sa prilicnom ■> sigurnoscu moze tvrditi da je fotografija nastala u nekom kucnom ■> WC-u :). Otkud znas sta ona pere sa istim ? ;)
devojke.1497 mdave, -> #1486, zizic
■> tebe neko izvreda samo zato sto npr. citas "Asteriksa" umesto ■> Sekspira. Ja mislim da asterixove poruke ipak nisu toliko lose.
devojke.1498 mdave, -> #1480, m.hristodulo
■> I tako su se SPantic i Fancy pomirili, i ■> ziveli su dugo u sreci i veselju, ;-)) Drugovi do groba ! ;)
devojke.1499 veca, -> #1268, fancy
>> Š ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... Ć Mogao si i ranije, samo da si me pitao rekla bih ti :) Ali pošto si toliko zapenio, pustila sam te ;)
devojke.1500 veca, -> #1200, gremlin
>>>> Ma bilo je slično i u subotu iako ja nisam imala nikakav karmin >>>> :) >> Što je, NoRMaLno, tretirano kao nepoštovanje običaja, ali je ovaj >> put progledano kroz... prste :) Ti da ćutiš! :) Stalno si mi gledao u zube, nisam mogla ni da se nasmejem :)))
devojke.1501 fancy, -> #1499, veca
ŮŢ> >> Š ...a mi sad možemo da se oprostimo od konferencije... Ć ŮŢ> ŮŢ> Mogao si i ranije, samo da si me pitao r ŮŢ> ekla bih ti :) Ali pošto ŮŢ> si toliko zapenio, pustila sam te ;) Hvala u svakom slučaju, ali na tvom mestu ja ne bih bio baš tako siguran. Idemo dalje, dalje, do kraja. .\/. [ ma jel' istina..? ]
devojke.1502 corto, -> #1468, zkehler
>  Moma Stojanovic iz Intersofta radi za nasu stvar. Zasto Racunari ne bi objavljivali duplericu ? Bilo je par sjajnih naslovnih strana, npr ono .. hm .. poprsje sa 386 chipom na lancicu. To su Racunari koje je moj direktor najduze zadrzao kod sebe O;)
devojke.1503 corto, -> #1480, m.hristodulo
>  I tako su se SPantic i Fancy pomirili, i >  ziveli su dugo u sreci i veselju, ;-)) ?!?!?!?!???!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
devojke.1504 ognjen, -> #1437, dikla
)-> jednostavan za upotrebu, jeftin (13 din/kom), ~~~~~~~~~~ Stani, stani, ovo mora da je neka greska? Ono pakovanje od 3 komada ne kosta 39 din...
devojke.1505 zizic, -> #1492, woody
> U dva odgovora pravis dve greske. Ako izbegnemo onu o prirucnom > WC-u, sto je Bulaja lepo pojasnio, ova sa Asteriksom otkriva > nivo "izobrazovanosti" ljudi koji staju u odbranu doticne DM. > Naime "Asterix" spada u sam vrh dostignuca svetskog stripa, > rame uz rame sa "Valiantom", "Korto Malteze-om" i dr., toga > radi ti poredjenje i nije bas najuspesnije, posto se strip > smatra umetnoscu, kao i knjizevnost (oblast iz koje si pomenuo > Sekspira), sto se definitivno ne bi moglo reci za vrstu muzike > koju, draga ti gdjica, zastupa. > Vidiš, namerno sam uzeo za primer Asterixa baš zato što se smatra vrhom svetskog stripa (a zanimljivo je za sociološka istraživanja to što se kompjuteraško/programerska subkultura kune u strip i SF kao jedne od najviših dometa umetnosti). Dragi kolega, čitao sam ja i Asterixa i Valianta, ali u svojoj isključivosti previđaš da sam napisao "...kao kad bi tebi neko rekao..." što ne znači da bih ja to rekao. Pa nije li "Dragana Mirković u samom vrhu folk muzike, a muzika je umetnost kao i književnost, pa onda sledi..." ??? A ako me baš vučeš za jezik moraću da te uputim da SE STRIP NE SMATRA UMETNOšćU KAO I KNJIčEVNOST, bar ne u normalnom značenju reči "umetnost", a druga je stvar što će neko SMATRATI da je i CAD/CAM umetnost i ko zna šta sve drugo... Po tvojoj logici i zajebavanje je umetnost jer ima onih koji će reći "umetnički sam ga zajebao ..." ? Da li je meni Dragana Mirković omiljena gospođica kao što ti reče ne bih da ekspliciram ovim povodom, samo smatram da nije korektno nekog nazivati ŠLJAMOM samo zato što interpretira muziku koja se nekom ne sviđa ili zato što ta muzika nije dovoljno visokog umetničkog nivoa. Kad te prođe zapenušanost prčitaj ponovo moju originalnu poruku. Naravno, razumem da postoji stanje duha koje zahteva racionalizaciju na najnižem nivou po sistemu "ja sam mnogo pametan i znam sve o PC-ju i evo sad užim C++ i trebalo bi zato da vozim BMW jer znam da na zapadu ima programera koji puuuuno zarađuju, ali zašto ja nemam para nego moram da se guram u tramvaju ? Pa naravno, zato što je u narodu zavladao primitivizam koji pothranjuju Ceca i Dragana pa onda narod neće da kupuje moje programe nego kupuje njihove kasete. One su krive za sve ..." Tako su reagovali ludisti u Engleskoj, tako su reagovali 1933 u Nemačkoj, tako sada reaguješ ti. Zar ne bi bilo smešno kada bi npr. u PC Magazinu pročitao pismo nekog zapenušanog inženjera koji bi napao Dolly Parton zato što svojom bezvrednom muzikom truje narod ? Šta hoću u stvari da kažem ? Da je i slepcu jasno da živimo u proseku jako lože, da nije izvesno kada će biti bolje, ali da me istovremeno i zasmejava i rastužuje kada vidim kako potencijalna "elita" (makar u tehničkoj sferi) ovog društva razglaba o posledicama umesto o uzrocima, i to na način neprimeren civilizovanom pojedincu. Kao kad su Srbi izgubili Kosovsku bitku pa uhvatili da nižu epove o Kraljeviću Marku i izdajniku Vuku Brankoviću, tako sada imamo čitav "kosovski ciklus" kuknjave na račun dizelaša (pri čemu taj pojam svako upotrebljava kako mu je potrebno da u datom momentu nahrani svoju frustraciju), pa onda na račun novokomponovanih pevača, pa "šlageraša" i ne znam već ko je sledeći na redu...Pri tome tipčan predstavnik tih "intelektualaca" ne zna kako se pravilno piše 50 posto reči dužih od 8 slova, a MTV mu služi kao večernja umetnička škola. Engleski baš nije stigao da nauči dobro, ali ZNA da Curt Cobain ima STRAŠNO dobre tekstove (iako je uzgred budi rečeno isti za života izjavio da piše ono što mu prvo padne na pamet (?)) i da je baš šteta za kulturu i umetnost što nije pazio da ne uzme overdoze, ali eto nesrećnik se žrtvovao za istriju umetnosti... Ayrton Senna je, naravno, najtragičniji junak decenije i njegova smrt će unazaditi istoriju bar 100 godina, ali za utehu nam ostaje da pamtimo njegova prolazna vremena i maximalne brzine. Dobro je malo sa intelektualne visine popljuvati i rat zato što rat onemogućava da se ljudi vole, čitaju stripove i slušaju "Bijelo Dugme" (isto provereno vrhunske umetnike, skoro u rangu Bore žorbe). > Anyway, sto bi cika Nesa lepo rekao, dohvati koju knjigu, > "izobrazuj" se, pa onda komentarisi celu stvar smisleno. Pusti ti lepo čika Nešu na miru, nije mi on ništa replicirao nego ti, zar ti nije dovoljno da se pozivaš na Bulaju nego moraš pola Sezama da potežeš da bi se ohrabrio da izneseš zamerku na moje mišljenje ??? Što se tiže izobražavanja ja sam zadovoljan sa svojim (šta ćeš, izgubljen sam slučaj), a tebi bih mogao samo da poželim da dostigneš isto, kad ne bih strepeo da ne pomisliš da te zezam. Ovo za "dohvati koju knjigu" ti je stvarno biser. Sve su šanse da sam pročitao mnogo više knjiga nego ti stripova.... A što se tiče SMISLENOSTI mog komentara, nemam komentara :>> (ova čitava pričica ima smisla samo ako imaš više od, recimo, 18 godina. U suprotnom je sve mnogo jasnije pa se u tom slučaju izvinjavam na besmislenom trudu...)
devojke.1506 zizic, -> #1497, mdave
> ■> tebe neko izvreda samo zato sto npr. citas "Asteriksa" > umesto ■> Sekspira. > > Ja mislim da asterixove poruke ipak nisu toliko lose. Normalno da nisu loše :) (ne toliko, nego uopšte) Radilo se o tome da svako, ma koliko bio pametan ili glup, ima pravo da bude takav kakav jeste a da ga pri tome niko ne vređa zbog toga (sve dok time ne ugrožava nekog drugog).
devojke.1507 asterix, -> #1486, zizic
> Ceca dobije Oktobarsku Nagradu, onda ću se složiti sa tobom, a ovako > zamisli da tebe neko izvređa samo zato što npr. čitaš "Asteriksa" umesto Da to stvarno ne bilo u redu ;)
devojke.1508 asterix, -> #1497, mdave
>■> tebe neko izvreda samo zato sto npr. citas "Asteriksa" umesto >■> Sekspira. > > Ja mislim da asterixove poruke ipak nisu toliko lose. Phanx ;) KOWALSKYYYYY..!! Where the fuck did that Kowalsky disappear again ?
devojke.1509 cnenad, -> #1502, corto
ŁŁŁ naslovnih strana, npr ono .. hm .. poprsje sa 386 chipom na lancicu. To ŁŁŁ su Racunari koje je moj direktor najduze zadrzao kod sebe O;) Da nije beše bio 486 sx InTEL ?
devojke.1510 mpaunovic, -> #1505, zizic
> Naravno, razumem da postoji stanje duha > koje zahteva racionalizaciju na najnizem nivou po sistemu "ja sam mnogo pametan > i znam sve o PC-ju i evo sad uzim C++ i trebalo bi zato da vozim BMW jer > znam da na zapadu ima programera koji puuuuno zaraduju, ali zasto ja > nemam para nego moram da se guram u tramvaju ? Pa naravno, zato sto je > u narodu zavladao primitivizam koji pothranjuju Ceca i Dragana pa onda > narod nece da kupuje moje programe nego kupuje njihove kasete. One su > krive za sve ..." Tako su reagovali ludisti u Engleskoj, tako su > reagovali 1933 u Nemackoj, tako sada reagujes ti. Ovo je tako lepo receno da se ne bi mogla dodati ni zapeta:) Slazem se potpuno, i ja isto mislim ali ne bih verovatno umeo tako lepo da kazem:) Tragicno je sto i medju mladjim intelektualcima, ili bar onima sto bi trebalo da se smatraju takvima, pocinje da se pojavljuje tolika frustriranost da prelazi u fasizam. Ako Bulaja ili Woody ili jos po neko tako misli, sta tek misli neko sa cetiri osnovne? Sto se mene tice ja niti slusam folk muziku niti je volim, ali ako neko hoce da je slusa i da placa za nju, i ako neko od toga lepo zivi, ja tu nemam nista protiv i svaka mu cast sto ume da zaradi!. A ti sto ih toliko patoloski mrze, samo je stvar u tome sto im zavide jer imaju vise para od njih.
devojke.1511 gremlin, -> #1465, srdjan.j
>> Ko to inače sedi na WC-šolji sa šeširom na glavi ? Možda curi iz kazančeta... ;) Alex
devojke.1512 gremlin, -> #1368, maksa
>> Nije zezanje, ovo je vrlo moguće - rastegljiv himen. To sa rastegljivim himenom je OK, ali zar ne bi on onda sprečio ulazak sperme? Osim ako je izvodljivo da prođe kroz onu rupicu za oticanje menstrualne krvi. Alex /Ma nevina je, himen je očuvan, ali kakvih je ono 7 rupica na njemu?/
devojke.1513 woody, -> #1505, zizic
Da ne citiram pricu, koga zanima neka sam procita 9.1505, a ja da odgovorim postovanom kolegi zizic-u. Dragi kolega, odavno me neko nije tako lepo ispljuvao kao ti, ali ne mogu reci da se zbog toga ljutim, s obzirom da si sve lepo argumentovao. Ovim povlacim moju kritiku na racun tebe, koja je, moram priznati, proistekla iz mesanja jako mi dragog "Asterix-a" sa novokomponovanom folk muzikom (sto ne ide, ne ide!), pa sam odreagovao pomalo impulsivno. Toga radi moje izvinjenje tebi za ovaj prvi deo. Sto se nacitanosti tice, tu ne bih mogao da se slozim sa tobom, posto, cini mi se, imam "nesto" vise godina od tebe, a knjige i strip izuzetni preferiram. Ne znam koliko si nacitan, ili nisi, ali to nije stvar koju treba pominjati u razgovoru sa potpuno nepoznatim covekom, jer uvek moze da ti se vrati kao bumerang. Toga radi ovaj deo smatram malo ishitrenim sa tvoje strane, ali ga obrazlazem istom onom zapenusanoscu kojom sam i ja bio obuzet tokom pisanja jucerasnjeg odgovora tebi. Anyway, nadam se da necu ubuduce morati svaki put da te vredjam, kada pozelim nekakav pametan text u ovoj conf. Best regards, uz ponovno izvinjenje za svaku rec moga odgovora koja te je, na neki nacin, uvredila. WoodWorker P.S.: Sta bi sa prirucnim WC-om?
devojke.1514 zkehler, -> #1490, bulaja
Ŕ│ očigledno da se "radnja odvija" u nekom "priručnom" WC-u, a ne Ŕ u stanu └─── Ŕ Wrong - obrati pažnju da se sa Droganine desne strane nalazi Ŕ vrećica praška za mašinsko pranje ("Boy"), tako da se sa Ŕ priličnom sigurnošću može tvrditi da je fotografija nastala u Ŕ nekom kućnom WC-u :). Takođe, da je slika nastala u bliskoj prošlosti, jer se "Boy" u radnjama pojavljuje negde od jeseni, čini mi se. ZK
devojke.1515 saricl, -> #1196, gremlin
> Troje ukupno je još i dobar slučaj, a šta ako budu trojke? ;) Tada se javlja potreba za kućnom pomoćnicom, a to otvara nove mogućnosti za proširivanje igre utroje...
devojke.1516 saricl, -> #1152, dcolak
%%% Evo još jednog saveta, ne puštaj staro dok ne dograbiš novo :) %%% No, mislim da to ženski svet mnogo bolje zna... To je prvi savet koji otac daje sinu.
devojke.1517 saricl, -> #1148, dejanr
%%% Mislim da bi svako, pre nego što pošalje ovakvu sliku, trebao da se %%% zapita kako bi se sam osećao, da ga neko ispotaje slika u kupatilu i onda %%% distribuira tu fotografiju okolo :( Što ste obrisali poruku ?
devojke.1518 saricl, -> #1210, nemanja.
%%% Uh,dobro je da sam stigao da skinem sliku. ;) E al ja nisam. Mislim da je krajnje vreme za grupu ili bar distribuciju preko maila. Kad već neće conf... Ai nije mi jasno što izigravaju neke puritance. I da ih pitaš garant bi rekli kako je to bljak i kako negledaju, a ono skinuli poruku zbog slike, valda su vidoviti štali?
devojke.1519 mirche, -> #1497, mdave
> Ja mislim da asterixove poruke ipak nisu toliko lose. Definitivno nisu! Posebno onaj 'attached' deo. :)