devojke.1520mirche,
-> #1511, gremlin>>> Ko to inače sedi na WC-šolji sa šeširom na glavi ?
>
> Možda curi iz kazančeta... ;)
Eto rešenja. WC je ipak bio javni i to onaj automatski koji te prska vodom
kada se predugo zadržavaš. Doduše, jedan moj poznanik je to malo preuredio
na ovaj naš Balkanische way, bušeći malu rupicu nožem na sredini one plastične
cevi ispod kazančeta. Kaže: "Toliko finih ljudi, a tako nekulturni na
izlazu iz toaleta...ccc.." :)
devojke.1521spantic,
-> #1492, woody> koji staju u odbranu doticne DM. Naime "Asterix" spada u sam vrh dostignuca
> svetskog stripa, rame uz rame sa "Valiantom", "Korto Malteze-om" i dr.,
U kontekstu u kome je zizic spominjao Asteriksa to je potpuno nevažmo.
Reč je o odnosu. Strip prema ozbiljnoj književnosti.
devojke.1522dcolak,
-> #1512, gremlin│ To sa rastegljivim himenom je OK, ali zar ne bi on onda sprečio
│ ulazak sperme? Osim ako je izvodljivo da prođe kroz onu rupicu za
│ oticanje menstrualne krvi.
Himen može da liči i na rešeto ;) Postoji više modela himena, neki
se lakše, neki teže kidaju, a neki, well, zahtevaju malo sec-sec ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.1523fancy,
-> #1503, cortoŮŢ>> I tako su se SPantic i Fancy pomirili, i
ŮŢ>> ziveli su dugo u sreci i veselju, ;-))
ŮŢ> ?!?!?!?!???!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Don't panic. It was just an end of a fairy tale..;)
.\/.
[ now, you really should've seen that. All those people hungry for blood
waiting to see who will survive, and that thing.., I think it's called
bRookah or sumpin', and that thing just went bang, and _I mean IT_ man,
it went all over the place, and it was like hell... ]
devojke.1524fancy,
-> #1516, sariclŮŢ> %%% Evo još jednog saveta, ne puštaj staro dok ne dograbiš novo :)
ŮŢ> %%% No, mislim da to ženski svet mnogo bolje zna...
ŮŢ> To je prvi savet koji otac daje sinu.
Iz principa, opet ću reagovati, i zamoliti kolege da ne bRukaju
onaj deo muške populacije koji do sebe drži kao i do svoje časti,
i čini taj mali procenat iste zbog koje su žene srećne što su žene.
.\/.
[ It went all over the place, and it was like hell, and guy was in such
pain, and, yes, he was crawling on the field crying for help... And when
I tell you that it was horrible, I mean he was such a sordid sight, and
sure there was helluva that _thing_ called bRookah all 'round... ]
devojke.1525fancy,
The more bRookah is yet to come.
Stay tuned.
.\/.
[ No, I was invited to the party... NOT. ]
devojke.1526dejanr,
-> #1517, saricl>> Što ste obrisali poruku ?
Pročitaj FORUM/devojke 9.1175
devojke.1527woody,
-> #1521, spanticIako sam se vec izvinio zizic-u zbog ishitrenosti i mogucih uvreda,
i dalje mislim da poredjenje ne odgovara temi. Anyway, nadam se jos
nekim njegovim porukama, koje cu se potruditi da sporije procitam,
da se slucaj ne bi ponovio.
Best regards,
WoodWorker
devojke.1528mavava,
Malopre čuh da se negde u blizini Beograda otvara noćni klub u
kome će da se prikazuje "muški striptiz" u živo. Pa nešto razmišljam
šta to lepši spol privlači da tako nešto gledaju?
Izgleda da je to veoma atraktivno na "trulom" zapadu i da su takvi
klubovi veoma posećeni. Izgleda da se neko i kod nas dosetio da to nije
loš posao.
Svojevremeno sam na Tenerifama bio u nekom noćnom klubu gde je na
bini bilo sexa uživo. E, sad šta je tu bilo interesantno. Kapitalisti
ko' kapitalisti uposliše te iste aktere da posle predstave služe nas
goste, mislim ono klopa, piće itd. Za divno čudo niko se nije ustruč-
avao da naručuje:) Ja sam za svaki slučaj naručio sladoled. Ma, beše
vrućina užas jedan!
Ne videh da su u vezi ovog našeg noćnog kluba objavili neki oglas
ili audiciju? Zanima me ko bi se za tako nešto prijavio? Kakve se
predispozicije traže?
.\/.
čika Neša....sex...conf...čeka...U PORNO..U PORNO....
devojke.1529srdjan.j,
-> #1509, cnenad==> Da nije beše bio 486 sx InTEL ?
Nije. Bio je 386
devojke.1530corto,
-> #1523, fancy> Don't panic. It was just an end of a fairy tale..;)
PHEW !
devojke.1531haralampie,
-> #1511, gremlin>> Mozda curi iz kazanceta... ;)
U svakom slucaju iz kazanceta uvek curi! ;)
?
devojke.1532haralampie,
-> #1462, fancy>> Novi broj Racunara.
>> Strane 38-39.
>> Pohvaljujem, NoRMaLno.
Reklama je stvarno fina,
ali nedostaje malo vise oblina! :)
?
devojke.1533haralampie,
-> #1415, mikis >> Kao sto rekoh, "Pushin' forward back" je neprevazidena :))
Sto jes, jes!
?
devojke.1534haralampie,
-> #1416, mikis>>> Hmmm, a sta ako se 'nevina' koka u venu (ili NoRMaLno, kao ranije
>>> pomenuta ;))? A zarazene igle u bolnicama?
Da, ili sta recimo ako je i nevina, a zvalavila se sa tipom
koji ima sid-u a krvare mu desni !? ;>
?
devojke.1535spantic,
-> #1528, mavava> Izgleda da je to veoma atraktivno na "trulom" zapadu i da su takvi
> klubovi veoma posećeni. Izgleda da se neko i kod nas dosetio da to nije
> loš posao.
Mislim da mu je dobra smernica bio onaj muški striptiz iz Doma omladine,
kada je razularena ženska publika silovala i izvođače i voditelja ;))
A i obezbeđenje bi da nisu zvali pojačanje :))
devojke.1536jovca.car,
-> #1459, markom/* Povod Računari 100, strane 38-39. Ko razume, shvatio je ...
Da pomenem i tekst o PowerPC-u (strana 18, 1. kolona pri dnu):
"...sa Pentium procesorom sledeće generacije, Sextiumom."
^^^
Crv SEX-a im je ušao u glavu (a možda i negde drugde;) i ne da im mira. ;>>
Konferencija je blizu...:)
devojke.1537zizic,
-> #1513, woody> Dragi kolega, odavno me neko nije tako lepo ispljuvao kao ti,
> ali ne mogu reci da se zbog toga ljutim, s obzirom da si sve
> lepo argumentovao. Ovim povlacim moju kritiku na racun tebe,
> koja je, moram priznati, proistekla iz mesanja jako mi dragog
> "Asterix-a" sa novokomponovanom folk muzikom (sto ne ide, ne
> ide!),
OK, sve je u redu :)) Ja mislio neki klinac uhvatio da mi prepričava šta je
čuo od svog starijeg drugara (šta ćeš kad se ne poznajemo...)
Namerno sam uzimao nezgodne primere da dovedem stvar do apsurda i time
"privučem čitaoce" u diskusiju ;)
> strip izuzetni preferiram. Ne znam koliko si nacitan, ili nisi,
> ali to nije stvar koju treba pominjati u razgovoru sa potpuno
> nepoznatim covekom, jer uvek moze da ti se vrati kao bumerang.
> Toga radi ovaj deo smatram malo ishitrenim sa tvoje strane, ali
> ga obrazlazem istom onom zapenusanoscu kojom sam i ja bio
> obuzet tokom pisanja jucerasnjeg odgovora tebi.
Jeste ! Eto i ja se otkačim neki put. A sve zato što si reagovao na prvu
loptu i još me usput dirao tamo gde sam najosetljiviji - u edukaciju :)
> P.S.: Sta bi sa prirucnim WC-om?
Hajd' da i to objasnim. Video sam i ja odmah BOY-Matic, ali u normalnim WC-ima
ipak ima i drugih stvari, ali ovde ih ne videh...Drugo, niko ne može da zna
šta je u kesi od praška, a i ako je prašak to ne znači baš jako mnogo, dok zato
ruiniranost cele prostorije mene neodoljivo podseća na one u "javnom
vlasništvu".
Naravno, ništa ne tvrdim. Eto, tako mi se čini ...
devojke.1538zizic,
-> #1527, woody> Iako sam se vec izvinio zizic-u zbog ishitrenosti i mogucih
> uvreda, i dalje mislim da poredjenje ne odgovara temi. Anyway,
> nadam se jos ----------------------------
Zaista, tema se zove DEVOJKE...ali od teme smo se još poodavno odvojili, pa
sad šta nam je tu nam je...
Ovo dođe trenutno kao "tema nad temama" ;)
devojke.1539ljubisha,
-> #1537, zizic>OK, sve je u redu :)) Ja mislio neki klinac uhvatio da mi prepričava šta je
>čuo od svog starijeg drugara (šta ćeš kad se ne poznajemo...)
Svega ovoga ne bi bilo da u RESUM-u pod obavezno stoji i godina ro-
đenja korisnika.
devojke.1540fancy,
-> #1536, jovca.carŮŢ> Crv SEX-a im je ušao u glavu (a možda i negde drugde;) i ne da im mira. ;>>
ŮŢ> Konferencija je blizu...:)
I ne samo da im ne da Mira...
.\/.
[ now, you really should've seen that. All those people hungry for blood
waiting to see who will survive, and that thing.., I think it's called
bRookha or sumpin', and that thing just went bang, and _I mean IT_ man,
it went all over the place, and it was like hell, and guy was in such
pain, and, yes, he was crawling on the field crying for help... And when
I tell you that it was horrible, I mean he was such a sordid sight, and
sure there was helluva that _thing_ called bRookha all 'round ]
devojke.1541alien,
-> #1477, bulaja[] I prava riba za tebe - ima 17 godina (nije bitno odakle znam).
[] O:)
Hmmm... dobra berba :).
Nenad
[Na pravom mestu.]
devojke.1542wizard,
-> #1254, ljubisha> > BANDIT - PIROMAN - FANCY - ...WHO' NEXT..?
>
> Hm, sumnjam. Ti za razliku od navedenih imaš totalnu poDršku ovde
> tako da od takvog koraka nema ništa. A i zašto?
Tačno, čak su i sekretaricu izbacili zbog njega. ;)
Od tada ga one (sekretarice) posebno maze i paze... ;)
devojke.1543wizard,
-> #1284, djelovic> > Pilule su najsigurnije... ;)
>
> Jesu! Prema statistikama, pilule su sigurnije i od kondoma.
> Nažalost, imaju sporedne efekte...
Ma nisu bitne statistike, jednostavno princip na koji pilule
deluju praktično smanjuje mogućnost oplodnje na 0%.
> Captains log? :)
Captains log, fuck date 090594. I was entering...
devojke.1544wizard,
-> #1300, mdave> Meni devojke redovno zauzimaju 40% konferencijskih poruka. ;)
Da su bar poruke malo sadržajnije od ostalih 60%. :((
devojke.1545wizard,
-> #1392, crncic> Što će reći, NE preporučuju se mlađim devojkama.
Malo po malo, doći ćemo do toga da se mlađim devojkama ne
preporučuje ni sex. ;))
devojke.1546wizard,
-> #1435, ljubisha> >silovanje, naime, nije nenormalno i neprirodno "seksualno
> >ponašanje".
>
> ????????? :((( Nemoj, molim te.
Šta - "nemoj"? Zašto bežati od istine? Rezultati istraživanja
kažu da je npr. na US univerzitetima oko 20% studentkinja bar
jednom u životu bilo silovano (možda su zagrizle više nego što
su mogle da progutaju?). Kod nas je procenat nešto manji, ali za
predpostaviti je i da postoji određen procenat devojaka koje to
ne žele da priznaju čak ni u anonimnoj anketi (posebno kod nas,
gde takve stvari i ne postoje)...
Zabluda je da siluju samo ekscentrici i kriminalci. Zbog te
zablude se i dešavaju situacije "nikad ne bih pomislila da bi
on...". Oni koji šire takve zablude čine medveđu uslugu
najčešćim "objektima" silovanja koji prestaju da budu svesni da
je iskonski nagon u čoveku uvek funkcionisao po principu:
muškarac vidi ženu, muškarac stigne ženu, muškarac savlada ženu,
muškarac uzme ženu.
Dakle, potpuno prirodno i normalno ponašanje. To što je kod
većine ljudi taj nagon potisnut, to je druga priča...
devojke.1547mdave,
-> #1462, fancy■> Novi broj Racunara.
■> Strane 38-39.
■> Pohvaljujem, NoRMaLno.
A broj telefona ?....pinokio, bacaj u conf. ! ;)
[ fearless Wretch
insanity
He watches
lurking beneath the sea
great Old One
forbidden site
He searches
Hunter of the Shadows is rising
immortal
in bRookha! You dwell ]
devojke.1548mdave,
Nego, nesto smo stali sa predlozima za teme u novoj
konferenciji :
1. what's new
2. digest
3. primena.racunara
4. bRookha!
5. enciklopedija
6. analno & eventuanalno
7. telefonanisanje
8. sportovi
9. Uprava
10. raspevani.desetar
[ The Call of bRookah!
(instrumental) ]
devojke.1549mdave,
-> #1528, mavava■> kome ce da se prikazuje "muski striptiz" u zivo. Pa nesto
■> razmisljam sta to lepsi spol privlaci da tako nesto gledaju?
Muzevi ? ;)
[ bRuka, bRuka, bRukaaaaa, vec mi je od toga mukaaaa ! ]
devojke.1550mdave,
Postovana Upravo,
razloge mog sledeceg postupka necu ovde navesti iz dva
razloga:
1. Jos ne znate o kom se postupku radi i
2. Necu da vam kazem.
devojke.1551mdave,
-> #1544, wizard■> Da su bar poruke malo sadrzajnije od ostalih 60%. :((
Pa poradi malo na tome... ;)
[ bRookha! ]
devojke.1552pinokio,
-> #1547, mdave---------------------------------------------------------
> Novi broj Racunara.
> Strane 38-39.
> Pohvaljujem, NoRMaLno.
A broj telefona ?....pinokio, bacaj u conf. ! ;)
HHHMGospodo, baš mi je žao, ali nije moguće (poslovna tajna) dobiti broj
telefona iste, a tamo izložene stražnjice. Stoga preporućujem da svaki
zainteresovni ostavi svoj broj telefona meni u mail i dokaz o uplati ćipa u
visini 1XX N.Din. u zavisnosti od aktivnosti koje se žele spram gore navedene.
Hvala na pažnji,
Nenad
:)
devojke.1553princess,
-> #1542, wizardjel? O;>
devojke.1554racunari,
-> #1542, wizard> Od tada ga one (sekretarice) posebno maze i paze... ;)
.....i zovu ga Djole. ;)
danica
p.s. Ne, ne dJOLE. :)
devojke.1555dcolak,
-> #1535, spantic│ Mislim da mu je dobra smernica bio onaj muški striptiz iz Doma omladine,
│ kada je razularena ženska publika silovala i izvođače i voditelja ;))
Što će reći... čene u ovom gradu su potpuno patrijarhalno odgojene,
so, kad dođu u priliku da se "isprazne" well... Kur(c)šlus.... :)
K'o ono, čuvaju roditelji ćerku, nigde je ne puštaju, i ona jadna,
izgori sa nekim tipom u liftu :)
Ili možda :( ?
Sledge DAMMIR!
devojke.1556dcolak,
-> #1532, haralampie│ Reklama je stvarno fina,
│ ali nedostaje malo vise oblina! :)
Yes, već sam se zabrinuo za sopstvene oči :) To i ja kažem, ravno
to bRe mnogo! :) Gotovo ni za šta..
Sledge DAMMIR!
devojke.1557bulaja,
-> #1532, haralampie│ Reklama je stvarno fina,
│ ali nedostaje malo vise oblina! :)
└───
Predlažem da se od sad Računari štampaju u (bar) A3 formatu, tako da na
reklame stane više detalja. O:)
devojke.1558saricl,
-> #1453, edge%%% Slično se i meni desilo. Kasnilo joj je jedno 7-8 dana. Za mene
%%% katastrofa;)). Užasan osećaj:(
A jok. Moja primenila drugu strategiju.
Sve se folira kao sve je u redu, al tako da ja vidim da nije.
Kad sam pitao šta je nikako da mi kaž. Jedva sam na kraju izvukao
da joj kasni.
E onda dolazi strategija:
Ona: "A šta to tebe uopšte briga?"
Ja :"P briga me je to je i moj problem koliko i tvoj, a osim toga treba valda
da
znam ako sam postao otac!"
Ona:"To je samo moj problem, a i ako ostanem trudna ići ću na abortus i ti
nećeš ni znati."
I tak se ja nađem u situacija kako je prosim, i zovem da živi kod mene i kako
ću da je
ženim itd.
Srećom nije bilo ništa.
BTW mislim da nema tipa koji nije imao neku slicnu situaciju.
devojke.1559haralampie,
Evo još malo ispaljene municije, za one gore iz redakcije...
Oni gore iz redakcije još uvek nam drže sankcije,
Ne reaguju oni na reakcije o otvaranju sex conferencije.
Ne dajedu nam oni našu conferenciju sex,
Ali vala zato im mi punimo Forume na ex.
Brinu se oni što mi svi nismo punoletni,
Zbog toga smo vala svi sada setni,
Što ne dajedu nam oni našu conferenciju sex,
Da je ispijamo vala svi na ex.
I šta će se dogoditi kada napunimo Forum 99. ?
Da li će se smilovati oni odozgore,
I hteti sa nama vala da prozbore,
O našoj novoj conferenciji sex, jer mi smo mladi i za nas je sex.
Šta li će se zbiti ?, Šta li će se dogoditi ?
Vala, nema odustajanja niti oklevanja,
da ne bi posle bilo jadikovanja i kajanja.
Zato punite forume, Šaljite Gifove,
Pišite pesme i drndajte rifove.
Vala, morat će oni jednom popustiti,
I vala najzad nama dopustiti,
Da slobodno pričamo o škakljivim temema,
I bavimo se svim ostalim raznim ševama.
U našoj novoj conferenciji sex,
Jer mi smo mladi i za nas je sex.
Morat će oni ubrzo otvoriti nju,
Da im mi ne bi zvali Batu čivotinju,
Ili da zbog uvedenih Sezamovih sankcija,
Pozovemo odred Ujedinjenih Nacija ?!
Haralampie ne trpi Sankcie! :)
?
devojke.1560dcolak,
-> #1558, saricl│ Ona:"To je samo moj problem, a i ako ostanem trudna ići ću na abortus i ti
│ nećeš ni znati."
│ BTW mislim da nema tipa koji nije imao neku slicnu situaciju.
Momak, nemaš pojma koliko sličnu, tj. _bukvalno_ istu priču sam
ja dobio :)) Jezzzzaa me prošla ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.1561ljubisha,
-> #1546, wizard>Šta - "nemoj"? Zašto bežati od istine? Rezultati istraživanja
>kažu da je npr. na US univerzitetima oko 20% studentkinja bar
Voajerizam je devijantno ponašanje ali neškodljivo po okolinu (sem
možda mentalno). I ti silovanje podvodiš pod istu kategorinu tj.neško-
dljivih i povrh svega kažeš da to nije ništa nenormalno i neprirodno
(zašto oblačiš odelo kad si go rođen a i prirodno je?).
>jednom u životu bilo silovano (možda su zagrizle više nego što
>su mogle da progutaju?). Kod nas je procenat nešto manji, ali za
Znači, šta je tražila to je i dobila? :((
>predpostaviti je i da postoji određen procenat devojaka koje to
>ne žele da priznaju čak ni u anonimnoj anketi (posebno kod nas,
>gde takve stvari i ne postoje)...
Određen procenat???? Na svaki slučaj koji se prijavi ima još deset
neprijavljenih.
>Zabluda je da siluju samo ekscentrici i kriminalci. Zbog te
>zablude se i dešavaju situacije "nikad ne bih pomislila da bi
Tu se slažemo. Momak našao kod devojke slike nekog drugog mladića
(njen bivši), poludeo od ljubomore (valjda?) i silovao je.
>on...". Oni koji šire takve zablude čine medveđu uslugu
>najčešćim "objektima" silovanja koji prestaju da budu svesni da
>je iskonski nagon u čoveku uvek funkcionisao po principu:
>muškarac vidi ženu, muškarac stigne ženu, muškarac savlada ženu,
>muškarac uzme ženu.
Slažem se i oko zablude ali si sasvim skrenuo sa daljim zaključkom.
Opet opravdavaš "silovatelja". Opet kažeš da je stvar u nagonu. Kako
zamišljaš ovaj svet i društvo da se svi tako ponašaju po nagonu. Evo,
na primer, sad mi dođe da te ubijem i ubijem te i onda me oslobode jer
sam to nagonski uradio. Šta ja da radim što je taj ubilački poriv po-
stojao u meni. :(((
>Dakle, potpuno prirodno i normalno ponašanje. To što je kod
>većine ljudi taj nagon potisnut, to je druga priča...
Pre dve godine sam se zakačio sa banditom oko "balkanskog vaspita-
nja žena". Svakim danom sve više uviđam da je ipak u pitanju vaspita-
vanje muškaraca. A i nije ovaj Balkan baš najgori. Ima i gorih primera.
devojke.1562princess,
-> #1557, bulajabulajicu sta je sa tobom?!
smiri hormone!!
devojke.1563fancy,
-> #1557, bulajaŮŢ> Predlažem da se od sad Računari štampaju u (bar) A3 formatu, tako da na
ŮŢ> reklame stane više detalja. O:)
Podržavam... (optimalno, NoRMaLno..:)
*
(za sledeći tag zahvaljujem se Maksi, koji je inspirator i
koautor serije..:)
.\/.
[ Gee ... it was horrible. People lying around, and this ...
thing, bRookha, is it ? Well, it was all over the place.
Geez. I would'n want my kids to witness THAT. ]
devojke.1564fancy,
-> #1558, sariclŮŢ> I tak se ja nađem u situacija kako je prosim, i zovem da živi kod mene i
ŮŢ> kako ću da je
ŮŢ> ženim itd.
Ajde sve to, nego ni marginu nisi stigao da setuješ..;)
.\/.
[ ...and now, the latest NASA report. Well you see... ]
devojke.1565fancy,
-> #1562, princessŮŢ> bulajicu sta je sa tobom?!
ŮŢ> smiri hormone!!
Hej..!
Tako se ne ponaša komoderatorka SEX-a..? :))
Pa u interesu su nam napaljeni korisnici... zar ne..?
*
.\/.
[ hot, horny and totally out of control... brookha! ]
devojke.1566asterix,
-> #1558, saricl> BTW mislim da nema tipa koji nije imao neku slicnu situaciju.
Ima, ima :)
devojke.1567superhik,
-> #1461, dcolake pa BAŠ mi je drago što nisam obRukao svoju
generaciju :)))
----superhik----
devojke.1568alien,
Na...
linda.gifdevojke.1569alien,
-> #1568, alien ...pravom...
yva.gifdevojke.1570alien,
-> #1569, alien ...mestu?
Nenad
p0038.gifdevojke.1571haralampie,
-> #1546, wizard>> muškarac vidi ženu, muškarac stigne ženu, muškarac savlada ženu,
>> muškarac uzme ženu.
Ja je prvo onesvestim, pa joj onda mirno smestim! ;>
>> Dakle, potpuno prirodno i normalno ponašanje. To što je kod
>> većine ljudi taj nagon potisnut, to je druga priča...
Ja svoj nagon uvek potiskujem tamo gde treba! ;)
?
devojke.1572pkaca,
-> #1516, saricl %%% %%% Evo još jednog saveta, ne puštaj staro dok ne dograbiš novo :)
%%% %%% No, mislim da to ženski svet mnogo bolje zna...
%%%
%%% To je prvi savet koji otac daje sinu.
Molim te promeni quotestring :)
Isiti je kao moj, a ja sam ga prva "dograbila" :)
devojke.1573.bale.,
-> #1548, mdave> Nego, nesto smo stali sa predlozima za teme u novoj
> konferenciji :
1. solo
2. u.dvoje
3. u.cetvoro
4. u.osmoro
5. sve.u.sesnajst
devojke.1574mikis,
-> #1513, woody+> P.S.: Sta bi sa prirucnim WC-om?
Pa, s obzirom na domaću atmosferu, verovatno je dotična uslikana na
nekoj privatnoj zabavi...
p.s. Ne, ne znam odakle slika potiče... Dobio sam je od ortaka, a on
neće da kaže odakle mu. :(((
devojke.1575fancy,
-> #1573, .bale.ŮŢ> 1. solo
ŮŢ> 2. u.dvoje
ŮŢ> 3. u.cetvoro
ŮŢ> 4. u.osmoro
ŮŢ> 5. sve.u.sesnajst
6. 32bitni.pristup
7. 64bitna.magistrala
.\/.
[ It seemed quite innocent, and then, hell broke..!
No one remembers how it all began, but surely the end is gonna be
remembered. And, yes, I think there will be more bRookha in days
to come. The sequel is inevitable, my dear and only pal. ]
devojke.1576steva,
-> #1546, wizard
> Dakle, potpuno prirodno i normalno ponašanje. To što je kod
> većine ljudi taj nagon potisnut, to je druga priča...
Kako bre, ja mislio ti se zajebavaš...
Pa ako je to prirodno & normalno, jel' ti to odobravaš? Mislim, jel bi
ti sad neku isilovao?
Smatram da nema goreg poniženja za žensku osobu. Adekvatna kazna bi bila
da naguze tog istog silovatelja i da podvriskuju pri tome.
devojke.1577veca,
-> #1395, mboban>> Sidu je teoretski moguće preneti poljupcem, ako se žvalaviš
>> sa ribom (ili frajerom ;>> kome krvare desni (a ima sidu).
Malo kasnim, ali ipak ... :)
Kad sam pre dve godine prvi put otišla kod mog sadašnjeg
(zvaničnog :) ) zubara, prvo što me je pitao je da li imam
SIDU... rekoh da valjda (?) nemam, a onda se zamislih... razni su
putevi dobijanja iste i teško je biti načisto sa tim.
devojke.1578markom,
-> #1518, saricl*** E al ja nisam. Mislim da je krajnje vreme za
*** grupu ili bar distribuciju preko maila.
;) Grupa dragana vozi, ihhha ;)
devojke.1579markom,
-> #1535, spantic*** Mislim da mu je dobra smernica bio onaj muški striptiz iz Doma omladine,
*** kada je razularena ženska publika silovala i izvođače i voditelja ;))
A njima teško palo ... ;)
devojke.1580markom,
-> #1536, jovca.car*** Konferencija je blizu...:)
... NOT :(
devojke.1581markom,
-> #1550, mdave*** 1. Jos ne znate o kom se postupku radi i
Nego, Dave, ti nam još ne ispriča onaj vAJc što si obećap kao pretnju ;)
devojke.1582markom,
-> #1559, haralampie*** Evo još malo ispaljene municije, za one gore iz redakcije...
Bogu mi, MDave, moraćeš malo više da se potrudiš, evo tebi DOBRE
konkurencije ... ;);)
devojke.1583superhik,
-> #1580, markom>>> konferencija je blizu...:)
>>>>>...NOT :(
potpisujem :))
-------superhik------
(odeeeeeeeeeeee)
p.s. misli se na SEX conf
devojke.1584zizic,
-> #1539, ljubisha> Svega ovoga ne bi bilo da u RESUM-u pod obavezno stoji i godina
> rođenja korisnika.
Glasam ZA.
devojke.1585astojkovic,
Dragana uzvraća udarac! :)
dragana.gifdevojke.1586mavava,
-> #1538, zizic Tema:VEDOJKE
>> Zaista, tema se zove DEVOJKE...ali od teme smo se još poodavno
>> odvojili, pa sad šta nam je tu nam je...
Da, stvarno kako se zove ova tema? Ja mislim da od sada treba da je
zovemo VEDOJKE. Nije loš naziv za nas koji tražimo sex konferenciju.
Pa,dobro šta fali nama VEDOJKAMA!? Kad nema sex konferencije može
i VEDOJKE! za prvu ruku...
.\/.
Ęika Neša
devojke.1587mavava,
-> #1535, spantic Tema:VEDOJKE
>> A i obezbeđenje bi da nisu zvali pojaĘanje :))
A ti iz bezbedjenja dođoše sa pendrecima ili onako goloruki?
devojke.1588mavava,
-> #1539, ljubisha Tema:VEDOJKE
>> Svega ovoga ne bi bilo da u RESUM-u pod obavezno stoji i
>> godina ro- đenja korisnika.
Jes' pa da svi pitaju šta traži ova matora drtina ovde?
Zašto svi da znaju da ja imam šes'et i kusur pa bi još i sex
konferenciju...a nije loše...gifĘići...pa lepe poruke....'oće
deco Ęika Neša s'vama da zviri...jel' nećete da me najurite kad
dobijete sex konferenciju?
P.S. Ovi moji matorci samo gvire ovde kod vas i skidaju GIF-ove.
Ko'bajagi ozbiljni su:) Eto da ih tužim.
.\/.
Ęika Neša tužibaba!
devojke.1589mavava,
-> #1577, veca>> Kad sam pre dve godine prvi put otisla kod mog sadasnjeg
>> (zvanicnog :) ) zubara, prvo sto me je pitao je da li imam
>> SIDU... rekoh da valjda (?) nemam, a onda se zamislih... razni
>> su putevi dobijanja iste i tesko je biti nacisto sa tim.
úto se tiĘe SIDE, to je velika enigma i za same struĘnjake.
Ne znaju da odgovore na najosnovnije pitanje: Odakle SIDA?
U jednoj knjizi sam proĘitao da je virus SIDE aktivan i punih
10 god. ZnaĘi inkubacija traje 10 god. Pa ko onda da se seti
unazad desetak godina gde je bio šta je radio?
.\/.
Ęika Neša
devojke.1590mavava,
-> #1559, haralampie Tema:VEDOJKE
>> Zato punite forume, Saljite Gifove,
>> Pisite pesme i drndajte rifove.
Drndam, drndam sve u šesnaest! Pa,ne mogu više zabole me ruka!
>> U nasoj novoj conferenciji sex,
>> Jer mi smo mladi i za nas je sex.
A mi matorci samo da drndamo? I TATA BI SINE:)
>> Haralampie ne trpi Sankcie! :)
TO HARALAMPIE! SKIDAJ SANKCIE!
.\/.
Ęika Neša
devojke.1591armitage,
-> #1571, haralampie> Ja je prvo onesvestim, pa joj onda mirno smestim! ;>
Meni se ipak najviše sviđa ova:
Bili smo srećni, goli i znojavi,
Kad se njen ćale na vratima pojavi!
-*- Armitage -*-
P.S.: Bolno, nema šta ... :)
devojke.1592dior,
-> #1538, zizic>> Zaista, tema se zove DEVOJKE...ali od teme smo se još
>> poodavno odvojili, pa sad šta nam je tu nam je...
>> Ovo dođe trenutno kao "tema nad temama" ;)
Ma dođe kao tema SEX. Neka je Uprava zove DEVOJKE, ako im je baš
toliko stalo ;)
Pozdrav, Ljuba
devojke.1593dior,
-> #1552, pinokio>> HHHMGospodo, baš mi je žao, ali nije moguće (poslovna
>> tajna) dobiti broj telefona iste, a tamo izložene
>> stražnjice. Stoga preporućujem da svaki zainteresovni
>> ostavi svoj broj telefona meni u mail i dokaz o uplati
>> ćipa u visini 1XX N.Din. u zavisnosti od aktivnosti koje
>> se žele spram gore navedene.
Seks aukcija? Ovo je 'najtvrđa' poruka dosad. Vreme je da
razmislimo o otvaranju konferencije .porno i da se ne
zamlaćujemo više .sex-om ;)
Pozdrav, Ljuba
P.S. Na osnovu izloženog, može se lako zaključiti koja bi
aktivnost mogla biti dominantna spram gore navedene. Za veći
'čip' poslati više detalja ;)
devojke.1594mboban,
-> #1577, veca**> Kad sam pre dve godine prvi put otišla kod mog sadašnjeg
**> (zvaničnog :) ) zubara, prvo što me je pitao je da li imam
**> SIDU... rekoh da valjda (?) nemam, a onda se zamislih... razni su
Ma nemoj... A ja čuo da prvo što je zubar rekao bilo:
'Ufff! Jeli, mala, jel' TiTo pereš?' ;>>>
Rečenica ima dva smisla. Ovo je ipak tema devojke. O:)
Šala, veco, no hard feelings. O:)
P.S. Bilo je i to nekad u VICEVI-ma :)
'Koleginice, to se ne luftira, to se pere.' ;)))
devojke.1595veca,
-> #1594, mboban>> Šala, veco, no hard feelings. O:)
Nema frke, samo primer je trebao da nosi drugu težinu...
devojke.1596mdave,
-> #1589, mavava■> U jednoj knjizi sam proĘitao da je virus SIDE aktivan i punih
■> 10 god. ZnaĘi inkubacija traje 10 god. Pa ko onda da se seti
■> unazad desetak godina gde je bio sta je radio?
Ipak, mislim da se kod nas to jos ne oseca dovoljno da bi se
ljudi zabrinuli. Verovatno svako ko je bio u nekom vecem gradu
u inostranstvu zna kako izgleda suocavanje sa sidom. Odjednom
sida iz price i novina predje u tvoje susedstvo. I uhvati te
frka. Onda se obavezno prosetas glavnom ulicom i razmisljas ko
bi od prolaznika mogao da ima sidu, a ko ne.
Jel' gledao neko film o devojci koja je obolela od side i
decko (ili verenik) je napustio. Da li ga opravdavate ?
[ Nebo nad Berlinom ]
devojke.1597mdave,
-> #1579, markom■> A njima tesko palo ... ;)
Ma to je jos ok. Zamisli da je bilo obrnuto...
devojke.1598mdave,
-> #1581, markom■> Nego, Dave, ti nam jos ne isprica onaj vAJc sto si obecap kao
■> pretnju ;)
Licna greska ! ;)
Salim se, napisao sam da cekam godisnje takmicenje. :)
devojke.1599mdave,
-> #1582, markom■> Bogu mi, MDave, moraces malo vise da se potrudis, evo tebi DOBRE
■> konkurencije ... ;);)
Jedan je mdave.....
LJUBAVNA PESMA MOJA DEVOJKA
Prolece na dlanu, lisce se zeleni, Meni mala srce stima,
ja ti psujem majku, psujes i ti meni. nekretnina puno ima.
Lice tvoje belo posmatra me sneno: Dva hektara, kozu, svinju,
"mrs dzukelo jedna!", i dve kuce na Dedinju.
"more sibe zeno!".
Ne znas koja kuca bolja,
Ja i ti smo mnogo jedno drugom dali, pa zaviris malo spolja.
"ajd', nosi se lujko!",
"ajde bezi mali!". Spolja trabant mesta trazi,
a mercedes u garazi.
Ljubav nasa lepa trajace doveka,
ostvarice se ono najlepse u nama, Kad ga vidis, hvata trema,
dok me jednog dana u tami ne sacekas, ni Zimonjic takvog nema.
ili dok tebe ne saceka tama.
Ali tek da vidis, sine,
mala ima pokretnine:
Tu, bas negde oko boka,
izgleda k'o flasa soka.
Visoka bas kol'ko treba
tu je negde kao Keba.
Ona ima jos vrlina,
obim grudi k'o visina.
Noge prave, kao staka,
moz' da igras ruskog saha.
A obrazi njeni sneni,
k'o dve breskve su rumeni.
Karmin, sminka, daleko bilo,
seljacko pravo to je rumenilo.
To je slika moje male,
nigde takve nema, brale.
[ Answer : Rebecca ]
devojke.1600mdave,
-> #1586, mavava■> Pa,dobro sta fali nama VEDOJKAMA!?
^^^^^^^
Ma i to sto kazes...nista. :)
[ celo selo smrce belo - selo veselo ]
devojke.1601mdave,
-> #1588, mavava■> Zasto svi da znaju da ja imam ses'et i kusur pa bi jos i sex
■> konferenciju...a nije lose...gifĘici...pa lepe poruke....
Pa 69 i nije bas za kusur. ;)
devojke.1602nemanja.,
-> #1596, mdave# Jel' gledao neko film o devojci koja je obolela od side i
# decko (ili verenik) je napustio. Da li ga opravdavate ?
Ne. Razumem da se plasio da nece i on dobiti sidu ali da je
zaista voli bio bi sa njom do kraja.
devojke.1603nemanja.,
-> #1599, mdave# ■> Bogu mi, MDave, moraces malo vise da se potrudis, evo tebi
# DOBRE ■> konkurencije ... ;);)
#
# Jedan je mdave.....
Da znas da jeste. Svaka cast. :))
devojke.1604dikla,
-> #1514, zkehler> Takode, da je slika nastala u bliskoj proslosti, jer se "Boy" u
> radnjama pojavljuje negde od jeseni, cini mi se.
Kad vec zadiremo u proslost, i pre operacije nosa !
devojke.1605saricl,
-> #1545, wizard%%% Malo po malo, doći ćemo do toga da se mlađim devojkama ne
%%% preporučuje ni sex. ;))
A' ne to nikako.
devojke.1606.hik,
-> #1585, astojkovic>> Dragana uzvraća udarac! :)
Majke ti šta si radio sa njim kad je kraći (mislim gif:)?
devojke.1607asterix,
-> #1602, nemanja.># Jel' gledao neko film o devojci koja je obolela od side i
># decko (ili verenik) je napustio. Da li ga opravdavate ?
>
> Ne. Razumem da se plasio da nece i on dobiti sidu ali da je
> zaista voli bio bi sa njom do kraja.
Ne može se to baš tako samouvereno tvrditi. To su od onih stvari
koje možeš da kažeš tek ako ti se (ne daj bože) dese.
devojke.1608robert,
-> #1602, nemanja.Subject: Re: AIDS + love!?
>> # Jel' gledao neko film o devojci koja je obolela od side i
>> # decko (ili verenik) je napustio. Da li ga opravdavate ?
>>
>> Ne. Razumem da se plasio da nece i on dobiti sidu ali da je
>> zaista voli bio bi sa njom do kraja.
Hm, ovo je velika dilema. Teško je reći šta tu valja uraditi. Sa
jedne strane ti je žao što je tvoja devojčica obolela i ti je voliš i
sve to ali sa druge strane znaš da tu nema budućnosti i da ćeš
izgubiti dobar deo svog života uludo. Ako je onaj ko se razboli
dovoljno svestan on će sam "osloboditi" onog drugog od odgovornosti
prema njemu. Naravno da je to teško ali ima smisla jer bi u svakom
slučaju upropastio onog drugog, koji se nije razboleo. Dakle, potrebno
je veliko razumevanje obe strane i dobro rasuđivanje. Naravno pitanje
je koliko se može rasuđivati kada su jake emocije u igri. Sve to veoma
nezgodno i ne bih želeo nikom da se nađe u takvoj situaciji.
devojke.1609mdave,
-> #1602, nemanja.■> Ne. Razumem da se plasio da nece i on dobiti sidu ali da je
■> zaista voli bio bi sa njom do kraja.
Probao sam da razmislim tako sto sam se stavio u i njegovu i u
njenu ulogu.
Zakljucak : Nisam pametan.
devojke.1610mdave,
-> #1606, .hik■> Majke ti sta si radio sa njim kad je kraci (mislim gif:)?
Trosio ga je ? ;)
devojke.1613mdave,
-> #1604, dikla■>> Takode, da je slika nastala u bliskoj proslosti, jer se "Boy" u
■>> radnjama pojavljuje negde od jeseni, cini mi se.
■>
■> Kad vec zadiremo u proslost, i pre operacije nosa !
'Ajde da ispricam kad vec moram: :)
Nedelja 13h, pre jedno dve-tri nedelje. Na Pingvinu koji se
predstavlja kao protivnik novokomponovane muzike gostuje
dragana.m. Rekoh AlKos-u : "Kume, daj telefon !". U tom
momentu dragana na radiju izjavi (cvrc....moram da ukljucim
nasa slova) : "ovo je moja nova pesma, ćejnđis". BTW, emisiju
je vodio Voja, a tonac je bio Robert Klajn ("šta mi je sa
staklom bilo?!"). Ja se uključih u program, rekoh "Pozdrav
Voji, najvećem rokeru u gradu koga ne propuštam u folkmetru, i
pozdrav našoj Gaši, najvećoj rok-pevačici!". Zapitah : "pa
Dragana, kakve su to ćejnđis ?". Ona reče: "Pa vidiš Miloše,
dosta toga sam promenila, mnogo sam se trudila...itd...itd".
Ja tu upadnem : "Baki, pravi si Phantom der Nacht! Nisam
mislio na te promene!". "Nego na koje???" "Pa, na te koje su
bile neophodne...estetske...". I tu se ona tri puta zagrcnula
(brojali smo). Rekoh : "Pa dobro, Roberte, kako dopustaš
ovakva gostovanja?". A Robert ubaci Batu Stojkovića : "Ali za
Dragančeta je to velika šansa!". :)))
PS. Interesantna stvar : obično isključe svakog slušaoca iz
programa kad počne da lupa...tog dana si mogao sat vremena da
lupaš i da te ne izbace. ;)
devojke.1614dejanr,
-> #1606, .hik>> > Dragana uzvraća udarac! :)
>>
>> Majke ti šta si radio sa njim kad je kraći (mislim gif:)?
Pa to i nije ista slika :)
devojke.1615mavava,
-> #1601, mdave tema:VEDOJKE
>> Pa 69 i nije bas za kusur. ;)
Al' si ti bre neki sitničar...mada grafički gledano 69 je adekvatna
poza za nas u godinama. Uh što ti je priroda, za sve se pobrinula!
Da nije slučajno neko gadljiv na pozu 69 ?
.69.
čika Neša
devojke.1616mavava,
-> #1599, mdave tema:VEDOJKE
>> Ona ima jos vrlina,
>> obim grudi k'o visina.
Ova ti je dobra:)
A bre Dave, to mu dodje ono: Na jednu legneš a sa drugom se pokriješ!
.69.
čika Neša
devojke.1617corto,
-> #1554, racunari> p.s. Ne, ne dJOLE. :)
AHEM !
PS Ko je spomenuo zito ? ;)
devojke.1618mylos,
Jel zna neko, KO je i KADA prvi put umro od SIDE ?
devojke.1619cdragan,
──── Jedna sasvim obična jutarnja šetnja ────
Elem, pošto mi se posle noćnog chata i malko više popijene
vodke nije spavalo, reših da malko razbistrim glavu i protegnem
noge u jednoj jutarnjoj šetnji. Sad, ono može da se kaže da je
bilo jutro, jer je već bilo svanulo ali ipak je bilo tek 5 sati
ujutro. Pošto stanujem kod Karađorđevog parka, kretoh prema "Save
centru", kako ovdašnji mangupi nazivaju hram Svetog Save na
Vračaru. Prvo na šta naiđoh je kiosk na kojem skoro stalno kupujem
novine. Rešetke su bile razvaljene, staklo razbijeno, cigare i ko
zna šta još pokupljeno a novine razasute po trotoaru. Pošto,
normalno, nije bilo današnjih novina ladno produžih dalje (ne,
nije bilo ni jubilarnog broja "Računara" a sad đavo će ga znati da
li su i njega ukrali ili je već bio rasprodat). Na Slaviji (mali
Surčin što bi neki rekli) kao i uvek gužva i haos. Ispred hotela
Slavija jedna grupa sa gomilom kofera, torbi, kesa i ostalih
rekvizita čeka da dođe autobus koji će ih odvesti u beli svet a
upravo je bio pristigao jedan od autobusa koji je naše iz belog
sveta dovozio nazad. Ne znam koji je razlog što se neko vraća
nazad ali prvi utisci koje su doživeli po izlasku iz autobusa
mora da su ih bacili u duboko razmišljanje 'koji sam se đavo
vraćao'. Gomila taksista se odmah bacila na kofere, torbe, kese i
ostale rekvizite koji su se iznosili iz autobusa prosto se
otimajući ko će koga da vozi, iz kioska prekoputa se naveliko
širio miris roštilja pomešan sa mirisom đubreta koje je bilo svuda
okolo a iz pravca istih kioska je sasvim razgovetno dopiralo ono
čuveno cecino "Šta je to u tvojim venama..." Sasvim fin doček za
naše iz belog sveta ...
Krenuvši dalje prema beograđanci, primetih da se na
Cvetnom trgu pored onih kioska za viršle i za uplatu lotoa nalazi
i jedan novi u kome se prodaje raznorazna (pretpostavljam skupa)
kozmetika. Kiosk je lep, sa mnogo izloga i staklenih površina, ali
nije to ono što me je privuklo. Interesantno je bilo videti kako
unutra jedan momak malko zgrčeno na nekoj foteljici, uredno izuven,
i pokriven nekim šarenim ćebencetom sasvim mirno spava.
Pretpostavljam da je gazda te radnje ocenio da mu se više isplati
da plati jednog momka koji će tu noću da "čuva stražu" nego da
troši pare na kupovinu rešetki koje i nisu bog zna kakva zaštita.
Ostavih čoveka da odsanja još koji san i kretoh dalje. Kod same
beograđanke ista ružna slika kao na slaviji. Gomile kartona,
papira, opušaka i svega ostalog što je ostalo od uličnih
preprodavaca. Do terazija se nije ništa interesantno dešavalo, čak
pogledah da Sloba nije uranio u kancelariju kojim poslom, al' ne
beše nikog. Na samim terazijama zatekoh tek desetak užurbanih
ljudi i jednog pijanicu koji je malko više teturao levo desno, ali
je ipak uspeo da pređe sa jedne na drugu stranu ulice što i nije
bilo čudo jer za to vreme nije prošao ni jedan auto. Kako
novinarnice još nisu bile otvorene reših da prošetam malo do
Kalemegdana.
Zapanjio sam se kada sam video koliko je prljava Knez
Mihajlova ulica. verovatno je ona tako prljava i preko dana, ali
tada ima mnogo ljudi pa se ta prljavština i ne primećuje ali sada
je bila potpuno pusta i potpuno prljava. Ne znam da li beogradski
komunalci danas štrajkuju ili ne ali za slaviju još i nekako da im
oprostim ali ovo u Knezu ... Prolazeći kroz ulicu, sreo sam samo
tri čoveka, jedno 6-7 pasa lutalica i još jednog dežurnog pijanca
koji je bio duboko razočaran što ne pušim i što nemam da mu dam
jednu cigaru. Popih malko vode na česmi kod Američke čitaonice, i
nastavih dalje. Da samo napomenem da sam bio u dilemi da li je
prljavije bilo na samoj slaviji ili ovde kod "Grčke kraljice".
Na samom kalemegdanu sam za svo vreme boravka sreo 4
čoveka i opet gomilu pasa lutalica. Prva dvojica koje sam sreo su,
normalno, bili dva unutrašnja organa. Momci, definitvno mlađi od
mene, su me praktično oborili s nogu. Uz kulturno "dobro jutro
gospodine", (što negde maksa reče, čuj - ja gospodin, pa još za
pandure), zatražiše mi ličnu kartu, zapitaše šta radim (pošao u
šetnju), vratiše mi ličnu kartu, zahvališe se i odoše. Prosto
nisam mogao da verujem da mi se to desilo. Malo je falilo pa da se
kao u nekim lošim romanima uštinem da ne bi pomislio da sanjam.
Da, vredi napomenuti da nisam primetio nikakav naglasak kod ovog
momaka koji je pričao. Tako malo zbunjen kretoh dalje i kod one
fontane "čovek davi zmiju a i ona njega", pomislih jednu želju i
ubacih jedan novčić u nju. Na onom platou sa kojeg se pruža pogled
na Novi Beograd i gde leti penzioneri igraju šah, nije bilo ama
baš nikoga. E sad, da li je to zbog vetra, zbog manjeg broja ljudi
koji tu dolaze ili zbog veće kulture onih koji dolaze, iznenadio
sam se koliko je kalemegdan čistiji od ulica u gradu. Pošto nisam
imao pametnija posla, reših da tu malko sednem, odmorim, udahnem
malko svežeg jutranjeg vazduha i odmorim oči gledajući malo reke,
malo zeleniš. Odmor mi je prekinula pucnjava koja je , oko 5:55
dopirala odprilike negde iz pravca Hajata. Prvo su se čula tri
pucnja, pa još tri, pa još tri. Sačekah još pet minuta da vidim
oće li se nešto desiti, ali pošto se ništa nije dešavalo sačekah
da zvono sa crkve označi 6 sati i kretoh polako nazad. Tu susretoh
treću osobu, jednog simpatičnog dekicu koji je šetao nekog domačeg
avlijanera. E, četvrta osoba je bila interesantna. To je bio jedan
čovek srednjih godina, ne tako loše obučen, koji je imao jednu, da
kažem specijalnu spravicu, dugački štapić sa nekom hvataljkicom na
vrhu i koji je, čini mi se, vrlo uspešno iz one fontane vadio
novčiće. E sad, nisam hteo da mu se mešam u posao ali mislio sam
da sam ja jedan od retkih koji je tu stvarno i bacio neku paru,
ali izgleda da ih ima još čim čovek to radi.
Na povratku je uglavnom bila slična slika kao i pri
dolasku, samo što sad primetih da onaj veliki elektronski reklamni
pano što je nakačen preko puta "Ruskog cara" na zgradu INEX-a
radi. Prva reklama, a valjda mi je ona i privukla pažnju je bila za
IMTEL, posle nje je sledila neka za neke veterinare, pa za
Galeniku i tako dalje ... Moram priznati da dosada nisam obraćao
pažnju na taj pano, ali ima zaista efektnih reklama. da ne
spominjem da su skrolovanja i boje prilično dobre. Videh i srećnu
facu onog pijanice, neko se smilovao i dao mu cigaru. Na
terazijama, pošto su se otvorili kiosci, kupih novine "Politiku",
da vidim šta ima novo kad nas a i šire. Tu je već bilo više ljudi
a i trole su počele da idu. Na celom putu kroz ulicu Sprskih
vladara se nije ništa bitno zbivalo, sem što su neke spodobe
očigledno umorne od puta, na raskrsnci kod Londona pitale tipa
koji je išao malko ispred mene "gde ovde ima burek". žovek se
zbunjeno okrenu oko sebe, a ja mirno produžih pored njih i sam se
pitajući gde stvarno u blizini Londona ima da se ujutro kupi
burek? Prolazeći pored Cvetnog trga, sada sa suprotne strane od
onog kioska u kome je momak spavao, ne videh da se nešto unutra
miče pa zaključih da se momak ipak još nije sasvim naspavao. Na
Slaviji je već počela da cveta ulična delatnost. Cigare "Bonde,
Bonde, Kenta, Kenta, Malbora, Malbora, Armal, Armal" i ko zna
kakvih kolko oćete a da ne spominjemo čokolade, žvake i ostale
zezancije. Ovog puta dok sam prolazio, iz kioska se čuo
neindetifikovani muški pevčki glas koji je pevao meni nepoznatu
folk melodiju (e da mi je zak bio tu ...). Pošto već malko
ogladneh, kupih na standardnom mestu jedan hamburger i kretoh
prema Narodnoj biblioteci. Začudo, u usputnim baštama kod
Male Astronimije i Orača nije bilo onih redovnih jutranjih ali je
zato jedno društvo u bašti "Zvezde" već bilo pred krajem prve
runde piva. Ispred razbijenog kioska za novine, sretoh i komšu
koji ih prodaje kako jadne face čeka da dođe i milicija i njegovi
iz firme. Propade mu celi dan jer mora da pravi zapisnike, popise
i ostale zezancije. Izrazih mu saučešće i kretoh dalje. Na samom
vračarskom platou nije bilo mnogo ljudi. Bilo je par njih dosta
starijih, praznično obučenih ..sad da l' su poranili da dočekaju
patrijarhe koji tu treba da održe misu ili su izašli samo u šetnju
nisam dokučio. Tu se oko mene počelo da mota i neko malo crno
dlakavo kuče (u rase se baš ne razumem najbolje) i ja mu dadoh
zanje parče od moje pljeske. I zamislite malog bezobraznika kikija
(sori, kriss, al' stvarno se tako zove), bez ikakvog pardona uze i
smaza to parče. Utom mu je došla i gazdarica, isto tako crne kose
kao što ima i kuče, i propisno ga izgrdi što uzima klopu od
stranaca. Tu normalno započesmo priču, počevši od toga da ja nisa
stranac već da stanujem samo par ulica dalje i tako to.
Ispostavilo se da devojka studira ekonomiju i da skoro svako jutro
šeta kikija tu okolo. I tako, malo popričasmo, onda joj dođe još
neko društvo sa gomilom kučića a ja polako pođoh kući i stigoh
tačno kada je bilo 7 sati. Eto, tako prođe mojih dva sata obične
jutarnje šetnje. E sad, ko je čitao, sam je kriv. I u naslovu je
pisalo da je to obična priča. Da, treba napomenuti da je jutro
bilo veoma lepo, da nije bilo ni previše hladno ni previše toplo,
taman onako da prija.
Može biti da je sve ovo trebalo poslati u
CIVILIZACIJA:oko.sveta, ali kako su sad navalili da tamo šalju
recepte za koktele i ko zna šta još, znam da su mnogi dali resign
a i ja sam se spremao. A sad, što poslah baš ovde ? Pa eto, kao
što neko reče ...
-> Do svega ovoga možda ne bi došlo da je otvorena konferencija SEX ;)
devojke.1620wizard,
-> #1450, mirche> Kako? Razmisli samo koliko je muškaraca sposobno za takav čin. Ako
> ni zbog čega drugog a ono zbog anatomije u muškaraca koja im može u takvom
> trenutku biti ozbiljna kočnica.
To je zbog civilizacijskog napredka. Nekada su takvi stradali brzo, i
vrlo retko su uspevali sebi da obezbede potomstvo. Sada im je lakše.
devojke.1621wizard,
-> #1553, princess> jel? O;>
Poruke čitam off-line, ali bez OLR-a, tako da ne znam na koju poruku
repliciraš...
Dakle, ako želiš da ti odgovorim na tvoje pitanje, i da eventualno posle
o tome dijalektišemo, moraćeš da malo odcitiraš ili makar da me podsetiš
na šta se moja poruka odnosila.