FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.2031 markom, -> #1966, jovca.car
*** Pa da vidimo sad ko šta ima na nogama ;)) Sportske cipele, što rekoše Englezi (sport shoes) :)))
devojke.2032 markom, -> #2000, superhik
*** E, nabavio sam gif "gole" fahrete jahić Eh, baci je vamo, pa da je i mi malo jašemo, a ne samo onaj čivotinjović :)
devojke.2033 ljubisha, -> #1971, dior
CO JO SEX CO JO LITERATURA >Pogledati: Markiz de Sad - FILOZOFIJA U BUDOARU > izdanje RAD 1989, str. 55-57. Misliš ove strane: Dolmanse: On je žrtva, to je nesumnjivo, kad se povija pod udarcima nesreće; ali zločinac nije nikad. Vratićemo se na te stvari; ispitajmo podrobno za lepu Eženi sodomsko uživanje koje je sada tema našeg ra- zgovora. Najuobičajeniji položaj za ženu u ovom uživanju je da legne potrbuške na ivicu kreveta, dobro razmaknutih polutki, sa glavom obo- renom što je moguće niže. Razvratnik, pošto se malo razgalio izgledom lepe stražnjice koja mu se podmeće, potapšao je, opipao, ponekad išibao, ištipao, izgrizao, ovlažiće ustima onu slatku rupu koju će nabiti i pri- premiti uvlaćenje vrhom jezika; isto tako će okvasiti svoju spravu plju- vačkom ili pomadom i prineti je lagano rupi koju namerava da nabije; je- dnom rukom ga vodi, a drugom razmiče one obline svog uživanja; čim oseti da mu je ud prodro, treba da ga silovito gurne, čuvajući se dobro da ne izgubi tle; ako je nova i mlada, ženu tada može da zaboli; ali bez iko- jeg obazira na njene bolove, koji će se uskoro preobratiti u uživanje, jebač treba da joj nabije duboko kurac s postupnim pojačanjem, dok na- jzad ne domaši cilj; to jest, dok dlake njegove sprave ne stanu da se trljaju tačno ivicom čmara objekta koji jebe zguza. Neka onda hitro na- stavi put, sve trnje je uklonjeno, ostaju još samo ruže. Da bi dovršio preobraćenje u zadovoljstvo onih ostataka bola koje njegov objekt još oseća, ukoliko je posredi mlad dečak,neka mu zgrabi kurac i dobro ga na- drka; ako je to devojka, neka joj protrlja dražicu; ovo nadraživanje će, zadovoljstvom koje je tako izazvano, neverovatnim stezanjem čmara pasi- vnog, udvostručiti uživanje aktivnog i on će uskoro, na vrhuncu blaže- nstva i slasti, pljusnuti u dubinu guzice svog uživanja koliko obilnu, toliko gustu spermu, što su je izazvale tako razvratne pojedinosti. Ima i onih koje neće da pasivno uživaju; to ćemo ubrzo objasniti. Madam De Sent-Anž: Dozvolite da za trenutak i ja budem učenica da vas pripitam, Dolmanse, kakva treba da bude stražnjica pasivnog učesnika radi pojačavanja uživanja onog aktivnog? Dolmanse: Puna, sasvim sigurno; bitno je da se predmetu kojim se služi tada u najvećoj meri sere, tako da se vrh jebačevog kurca, dotičući go- vno, zagnjuri u njega i tu položi, toplije i mekše, ono seme što ga na- dražuje i pomamljuje. Madam De Sent-Anž: Ja bih se bojala da u tome pasivni manje uživa. Dolmanse: Zabluda! (bRookha - moja opaska) Ovo uživanje je takvo da mu ništa ne može nauditi, a predmet koji mu služi, okusivši ga, prenosi se u deveto nebo. Nijedno uživanje ne vredi koliko ovo, nijedno ne može tako potpuno da zadovolji obe osobe koje u tome učestvuju i teško da će se oni koji su ga okusili moći da vrate na nešto drugo. Takvi su, Eženi, najbo- lji načini da se oseti zadovoljstvo sa muškarcem bez izlaganja opasnosti od trudnoće; jer, naslađujete se, budite u to potpuno sigurni, ne samo podmetanjem stražnjice muškarcu, kao što sam vam upravo objasnio, već i time što ćete ga sisati, drkati, itd., a znao sam razvratne žene koje su više naslade nalazile u tim dodacima nego u stvarnim snošajima. Mašta po- dstiiće uživanje; u zadovoljstvima ove vrste, ona određuje sve, pokretač je svega; prema tome, zar putem nje ne idemo dokraja u uživanju? Zar od nje ne dolaze najprimamljivija sladostrašća? Madam De Sent-Anž: Tako je; ali neka se Eženi tu pričuva; mašta nam služi samo kada nam je duh potpuno oslobođen predrasuda; jedna jedina predrasuda dovoljna je da nam rashladi maštu. Taj ćudljivi delić našeg duha ništa ne može obuzdati u razvratu: njegova najveća pobeda, njegove najveće naslade sastoje se u slamanju svih kočnica koje mu se suprosta- vljaju; mašta je neprijateljica idopokloničkog pravila nereda i svega što nosi boje zločina; eto otkud potiče neobičan odgovor jedne maštovite žene koja se hladno jebala s mužem: ...itd
devojke.2034 bulaja, -> #2012, alkos
│-<< volim da kupam žensku decu od array[14..25] of girls>>- └─── Pa Mary Jane je imala malo više od gornje granice :). Šta je onda bilo, out of range? O:) ­=-> one two three - svi svi svi <-=­
devojke.2035 fancy, -> #2019, veca
ŮŢ> p.s. I vi hoćete konferenciju! Tjah, još kad biste bili dovoljno ŮŢ> fer i da polemišete kad ste vi osetite napadnutim... Vi radite ŮŢ> ovo, vi radite ono, vi ste zaslužni za ... kad bi znali koliko ŮŢ> ste malo u pravu. E, Veco, šta ovo tačno znači..?! Feminizam..? Ne, nisam to očekivao od tebe... .\/. [ Last dance with Mary Jane :( ]
devojke.2036 fancy, -> #2014, alkos
ŮŢ> Kćer : čao mi je, mama, ali jednostavno tu stvar ne mogu ŮŢ> progutati ! E, da..! Kad smo već kod toga... Da počnemo novu raspravu, ili da čekamo conf..? .\/. [ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2037 ognjen, -> #1822, alkos
)-> Cini mi se da sve posmatrate iz svog ugla gledista sto je )-> vrlo samozivo i sebicno. Ako je ovo persiranje, samo da napomenem da u sezamovom recniku ne postoji rec "Vi". ((c) by Kehler). A, i odgovor na poruku, da ne citiram: Mozda i jeste sebicno, ali ona bi trebala da me shvati. Sta je cilj gledati nekoga kako propada, u cvetu lepote (recimo da je bila lepa). Ustvari, od nje bi ocekivao da ona kaze da odem, da je ostavim, jer jednostavno, ako budem uz nju, sve ce me manje privlaciti, i sve cu je manje voleti, i bas zbog toga ce ona da pati. Da ne napominjem kako bih i ja mogao da se zarazim.
devojke.2038 bojt, -> #2029, markom
>> Izvin'te što sam glup, ali ko je Mary Jane ? :( Visoki komesar. ;)
devojke.2039 princess, -> #2025, fancy
e pisacu bRooka...jednostavnije!...mrzim komplikacije!
devojke.2040 princess, -> #2029, markom
mmm jedna mnogo zgodna zena! koja je igrala sa alkosom a fancy je pridrzavao za guzu o;>
devojke.2041 princess, -> #2025, fancy
e pisacu bRooka...jednostavnije!...ne volim komplikacije!
devojke.2042 mmitrovic, -> #1989, boccaccio
Ů█▀█Ţ Pošto sam gledajući ovaj gif morao u WC......ma na povraćanje Ů█▀█Ţ (šta li ste vi pomislili O:)) moram da ga podelim sa vama (da ne Aaa, CiPiRiPi!. :))
devojke.2043 dcolak, -> #2029, markom
│ Izvin'te što sam glup, ali ko je Mary Jane ? :( I love you Marry Jane. Nabavi Judgement Night pod hitno, slušati pre i posle jela :)) Sledge DAMMIR!
devojke.2044 dcolak, -> #2030, markom
│ *** [ Vodka Rulez ] │ │ OPA! Znači uspela operacija 'kantina' od petka, hehe O:>>>> Well, some people just do not know me :) BTW, šta beše ono što ti gustira? :)) Jedna je velika istina, obojen alkohol nije prava stvar :> Sledge DAMMIR!
devojke.2045 dcolak, -> #2022, veca
│ čena može kad hoće, a muškarac kad može ;) │ Zavisi, ima ih koje ne mogu, u krvi im ;) žek' malo odina mu... Pa iz tvojih reči sledi upravo to da ni žene ne mogu kad hoće. Naravno da ne mogu uvek kad hoće. Jednostavno se ne "navlaže" dovoljno pa postane prava muka.. Udariti FOL da je to zato što ON ne zadovoljava kriterijume je smešno, to isto mogu i muškarci za žene da kažu.. Sledge DAMMIR! .. ipak sam za SVETLO!..
devojke.2046 veca, -> #2002, superhik
>> Da niste VI "malčice" feministkinja!? Wow! Ubi me argumentom! I šta si još zaključio sem da sam feministkinja? Jel' to nešto loše/dobro? Pored toliko šovinista, valjda može i neka feminstikanja da kaže nešto :)
devojke.2047 veca, -> #2013, alkos
>> -<< mala dodaj mi to kiselo mleko da ga osvestim ;> >>- Nije to penkalo da ga puniš ;))
devojke.2048 veca, -> #1999, mdave
>> Ko je na sezamu najpoznatiji po rampi ?! ;) Podignutoj ili spuštenoj? ;)))
devojke.2049 alien, -> #1991, stefan
[] Ja sam te ludo volio [] ... [] ne bi li mi svoju guzu Himna. (Ova pesma ima sve predispozicije da bude himna. Ubitačno dobar tekst, fantastično žestoka & jednostavna melodija, traje samo jedan minut i četiri sekunde i NoRMaLna je. To je najsnažnija pesma koju sam ikada čuo (snaga=energija/vreme :) )).
devojke.2050 alien, -> #1994, dcolak
[] I'll drink to that :> [][ Vodka Rulez ] Šta uradiše žene od tako principijelnog & karakternog čoveka...cccc...:( Počeo je da pije :( ;) Šta li će ti reći tata? ;>
devojke.2051 mdave, -> #2028, markom
■> *** Ko je na sezamu najpoznatiji po rampi ?! ;) ■> ■> G rampa, tj, rampa.g ? :) Ok, zasluzio si pesmu. ;) Samo sacekaj da mi nadodje inspiracija. [ No.1 in YU : "Open Sexame" - Leila K. featuring Rampa G. ]
devojke.2052 mdave, -> #2034, bulaja
■> │-<< volim da kupam zensku decu od array[14..25] of girls>>- ■> └─── ■> Pa Mary Jane je imala malo vise od gornje granice :). ■> Sta je onda bilo, out of range? O:) PARTY ERROR: Mary Jane violation. [ ma kup'o si ti i od 31 samo neces da kazes ;> ]
devojke.2053 mdave, -> #2040, princess
■> mmm jedna mnogo zgodna zena! ■> koja je igrala sa alkosom a fancy je pridrzavao za guzu o;> A mdave delio vizitke... ( ;>>>>>>>>>> -- na moj racun ) [ ma ko ima u izlogu ima i u radnji ]
devojke.2054 mdave, -> #2017, alkos
■> formama, kao lep primer uzimam novimov citat, ima pretenzija ■> da bude umetnicki momenat. ■> -<< sakam da lizem roza p**** >>- Tagline ti bas oslikava taj umetnicki momenat koji pominjes. ;) [ nije Ciric sam ]
devojke.2055 mdave, -> #2013, alkos
■> miseljenje je da nije bas toliko bitno da oba partnera dozive ■> oragazam u isto vreme i to upravo iz razloga obostranog ■> uzitka. Naime ako devojci dode "mala snaga" :) pre nego meni, ■> zasto da se ona suspreze (sto je vrlo tesko ;>) cekajuci na Dobro...to je ok. Meni se cesto desava da ona dozivi par puta dok ja ne dozivim isti. Ali taj onda tempiram sa njom. Problem je u situaciji kad ti svrsis i zaspis a njoj jedino preostane da ukljuci TV. ■> primer "sta li sam ono jeo za dorucak ?" ili jos bolje "ih al' ■> je bila dobra utakmica sinoc" samo da biste pokazali kakav ste ■> opasan je*** umesto da pustite da stvari idu svojim tokom, pa Trenutno mi je omiljena cuvena recenica "..e neka vas on nauci kako da razgovarate sa pametnijima od sebe..". A ko zeli da pokazuje kakav je opasan j*(e bas to), nek nabavi proKaina. :) ■> -<< mala dodaj mi to kiselo mleko da ga osvestim ;> >>- A zato ti mene prekjuce nudis "uzmi, Kume, uzmi, pojedi nisam gladan!". ;) [ nista mi nije palo na pamet za tagline ]
devojke.2056 squsovac, -> #1986, fancy
> Okay, pustio sam da dodu do kaisa pantalona, kao u fazonu ce da > ga skinu (ne brinite, ne bi one to uradile, znam ih..;))) a > zatim uhvatio za glavu jednu od njih i krenuo (sad vec SAM) da > otkopcavam slic... Da ste videli paniku i bezaniju..:)))) Ajd' lepo priznaj da su udrile bezaniju cim su izule patike. ;>>>
devojke.2057 ljubisha, -> #1989, boccaccio
> Pošto sam gledajući ovaj gif morao u WC......ma na povraćanje >(šta li ste vi pomislili O:)) moram da ga podelim sa vama (da ne >budem jedini :)). Ej, bre, nisi jedini. Ovaj GIF je već poslat kao CHOCOLAT pre neki dan. :((((((((((((((((
devojke.2058 fancy, -> #2056, squsovac
ŮŢ> Ajd' lepo priznaj da su udrile bezaniju cim su izule patike. ;>>> E, sad... Možeš ti i bolje..;) .\/. [ taking off shoes... ]
devojke.2059 fancy, -> #2041, princess
ŮŢ> e pisacu bRooka...jednostavnije!...ne volim komplikacije! ŮŢ> e pisacu bRooka...jednostavnije!...mrzim komplikacije! Da, da... Imaš ti taj momenat ponavljanja..;) Nego... šta smo ono rekli za iZuVanje..? * Javi se za dva dana da popraviš ocenu. .\/. [ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2060 dragisha, -> #1781, mdave
-> ■> Nije lose, nije lose, a buduci da nema svako doticno ulje, moze -> ■> se preporuciti i dobro prirucno sredstvo koje radi posao, a to je -> ■> pljuvacka. -> -> Jel' pljunes prvo u ruku...ili direktno ? ;))) Kakvo je to pitanje? DiReKTno!:) Kreneš odatle, pa gdje stigneš..:) -- [This isn't a tag, it's the message]
devojke.2061 dragisha, -> #1776, danica
-> Elem, moje se tvrdnje baziraju na nepobitno utvrdjenim cinjenicama. -> Vidis, tokom evolucije, u coveka sa razvio analni otvor koji sluzi -> ekskreciji nusprodukata metabolizma. Takodjer, istim procesima, u -> zenskih se jedinki Sve je to fino i krasno, ali kako objašnjavaš orgazam 'ženske jedinke':) (*) koji je izazvan isključivo analnim nadražajem? (*) da i ne govorimo o homoseksualcima -- [Wow! What a groove! It's a tropical paradise!]
devojke.2062 dragisha, -> #2045, dcolak
-> Pa iz tvojih reči sledi upravo to da ni žene ne mogu kad hoće. -> Naravno da ne mogu uvek kad hoće. Jednostavno se ne "navlaže" -> dovoljno pa postane prava muka.. Kakava muka? Baby oil!:) Naspeš u dlan i onako odozdo potapšeš. Šifra: basket ball in my palm :) -- [Part-time musicians are semiconductors]
devojke.2064 princess, -> #2059, fancy
tebi ?! nisam luda !! mala pcelica PS a sada bi mogli da se vratimo na pisanije o sexu (sledeci text: sex. ponasanje kod majmuna)
devojke.2065 alkos, -> #2034, bulaja
­> Pa Mary Jane je imala malo više od gornje granice :). ­> Šta je onda bilo, out of range? O:) Jesi li čuo za compiler direktivu š$R-ć, meni je to deafult ;) -<< devojke, prijave za održavanje lične higijene na mail >>-
devojke.2066 alkos, -> #1741, robert
­># Ljudi, čuvajte se od preteranog vezivanja za druge ljude! Što kaže jedna moja prijateljica :), ne možeš ni tako da živiš, ipak mora da postoji neka vrsta vezivanja, tada sve postaje mnogo lepše...; istina dok traje ali šta je tu je :( -<< Mala Pčelica >>-
devojke.2067 alkos, -> #1805, asterix
­> Pre bih rekao da je to bio deo nekog projekta bakteriološkog oružja ­> koji je dospeo do 'eksploatacije' prevremeno. Poznati su i Pa dokle više te zavere... U poslednje vreme sve i svašta se objašnjava nekim zaverama protiv Srba, tajna oružija itd... Ćorava su to posla. -<< Umberto, Umberto >>-
devojke.2068 alkos, -> #1982, mdave
­> A meni su falili Kum, devojke, gitara, comp., itd. Njemu nije ­> nista falilo. Jao, baš si laskavac ;) -<< bar sam ti sačuvao devojku >>-
devojke.2069 alkos, -> #1999, mdave
­> Ko je na sezamu najpoznatiji po rampi ?! ;) Bio je on poznat i u rubrikama "seksolog Dr.Ćirić odgovara na vaša pitanja" raznih sexy časopisa, a sve u cilju dobijanja vrlo korisnih informacija o podizanju iste, pa mu je doktor lepo rekao da taj termin češće koristi u svakodnevnom govoru radi njegovog izlečenja ;>>>> -<< cvele šta ono beše znači rampa po sarajevski ;> >>-
devojke.2070 alkos, -> #2054, mdave
­> Tagline ti bas oslikava taj umetnicki momenat koji pominjes. ­> ;) Tag line je navod iz jednog makedonskog pornića..;) -<< skratiću ti ja jezik, a bogami i prste >>-
devojke.2071 stefan, -> #2049, alien
> Himna. Optimalno podržavam :) > To je najsnažnija pesma koju sam ikada čuo (snaga=energija/vreme :) )). He, često i ja ovo govorim :)) [...pitala je hoću li da se menjamo, ja njoj idijote a ona meni pušenje...]
devojke.2072 stefan, -> #2044, dcolak
> Jedna je velika istina, obojen alkohol nije prava stvar :> Jedna velika istina, konvertiti su najgori ;)) Nego, koliko ti je ostalo života posle ovako nepromišljenog gesta? ;) Da li si svestan rizika? ;) [...alkohol, alokohol, to je prava stvar, ko ne voli alkohol nije NoRMaLan...]
devojke.2073 stefan, -> #2026, fancy
> Kakav stih... > Stef, svaka ti dala... guzu. Služimo narodu! ;)) Pošto smo već tu evo još jedan NoRMaLan tag iz jedne NoRMaLne pesme ;) (thnx to "2 live crew") [...face down ass up, that's the way we like to f***...]
devojke.2074 dikla, -> #1950, pmihailo
> riba 20 g. smedja , bik , na plazi , na drugom nivou lezaljki , ~~~~~ > se primi na semu : posto je bila doktor , pitam ja nju , sta ovo ~~~~~~~~~~~ > znaci , a one replu :) prakticno zdrav , pa posle nije htela da > ispusti iz ruke , a i ... Kad je naisao voz imao sam priliku da > vrisnem na sav glas neprimeceno . Kakav je to osmeh bio dok je > brisala usta maramicom iz dzepa u suknji . Velika , nepokretna , > velika pluca . Mora da je imala desetku iz anatomije ..;> /-> Bas sam sitnicar !
devojke.2075 dikla, -> #1938, veca
> Elem, rasiri svih pet prstiju na ruci i pokazace ti se muski > casovnik 15, 20, 30, 40, 50... godina, takvom progresijom pada > muska potencija (nadam se da sam bila slikovita ;) ) Pritom samo da dodam, ruka mora biti visoko podignuta da bi ilustracija bila jasnija !
devojke.2076 dikla, -> #2036, fancy
> ŮŢ> Kcer : Zao mi je, mama, ali jednostavno tu stvar ne mogu > ŮŢ> progutati ! > > E, da..! > Kad smo vec kod toga... > Da pocnemo novu raspravu, ili da cekamo conf..? Za dalji tok rasprave predlazem diskusiju na temu : "Na cega Vas asocira ukus dok gutate" /-> O ukusima vredi raspravljati !
devojke.2077 dikla, -> #2050, alien
> Sta uradise zene od tako principijelnog & karakternog > coveka...cccc...:( Poceo je da pije :( ;) Sta li ce ti reci > tata? ;> Ccc... /-> Moj tata nije kardiolog !
devojke.2078 dikla, -> #2057, ljubisha
> Ej, bre, nisi jedini. Ovaj GIF je vec poslat kao CHOCOLAT pre neki > dan. :(((((((((((((((( Znaci da ne skidam ?
devojke.2079 danica, -> #2010, alkos
Ama, u labaratoriji UV zracenje moz' biti prisutno a i ne mora, sto zavisi od toga kakva se ispitivanja vrse. Ja sam govorila o UV zracenju u prirodi koje se povecava sa prosirenjem rupe u ozonskom omotacu. :)
devojke.2080 mdave, -> #2064, princess
■> tebi ?! ■> nisam luda !! ■> ■> mala pcelica Znas kad ces da izadjes ? NIKAD! [ S-E-Z-A-M....kako cudno pise iZuVanje ]
devojke.2081 mdave, -> #2068, alkos
■> -<< bar sam ti sacuvao devojku >>- Sacuvao si je Boze sacuvaj... Ostali samo dugmici... :( [ a i nisu bili neki dugmici ]
devojke.2082 danica, -> #2061, dragisha
Tjah, nemam pojma o tome kakvi tripovi izazivaju orgazam, ne spada u domen biologije. ;) Verovatno se secas filma "Sve sto ste hteli da znate o seksu a niste smeli da pitate"? U delu tog filma koji se zove "Koja je vasa perverzija" odigrava se legendarna scena: rabi, recimo Moshele (zaboravih mu ime:), je dobio nagradu u sex kvizu te u to ime treba da mu pred gledaocima ispune najskriveniju sexualnu perverziju. Elem, zahtevao je da ga vezu za stolicu, da jede svinjetinu dok ga riba tuce uz uzvike: "Nevaljalo rabinche, nevaljalo rabinche... " :). Zakljucak: 100 ljudi- 100 cudi, 100 zena-... :).
devojke.2083 alien, -> #2044, dcolak
[] Jedna je velika istina, obojen alkohol nije prava stvar :> Nisi pio skiVi? Ako me iko ikada bude video da pijem vinjak, ima moje odobrenje da me fizički spreči u tome. Toliko o obojenom alkoholu od mene. (Subota, 03:30, jutro, mesto događanja: ispred Orbala kod Omena. Nakon pokazivanja lične karte panduru, sedamo na beton da pojedemo po pivo. Pandur: 'Da li znate da je zabranjeno konzumiranje alkohola na javnom mestu?' Mi: 'Ne.' Pandur: 'Jeste, jeste.' ;))) Uostalom, otkad je pivo alkohol?)
devojke.2084 alien, -> #1989, boccaccio
[] Pošto sam gledajući ovaj gif morao u WC......ma na [] povraćanje (šta li ste vi pomislili O:)) moram da ga podelim [] sa vama (da ne budem jedini :)). Bilo bi lepo da ova poruka bude obrisana. Nije prošlo ni mesec dana od kako je ovaj gif okačen pod imenom CHOCOLAT. Ljudi, nemojte menjati imena gifova i podmetati nešto što je već bilo pod drugim imenom ;(.
devojke.2085 superhik, -> #2072, stefan
<__> [...alkohol, alokohol, to je prava stvar, ko ne voli alkohol <__> nije NoRMaLan...] Ja i alkos smo 100% NoRMaLni!!!
devojke.2086 dragisha, -> #2036, fancy
-> E, da..! -> Kad smo već kod toga... -> Da počnemo novu raspravu, ili da čekamo conf..? žekati Godoa... NOT!:)) Udri. -- [When you come to a fork in the road, take it!]
devojke.2087 dragisha, -> #1340, gremlin
-> Bese valjda u Crvenom Banu: "Jao ku*** kome dlaka smeta". Ovo propustih, a tek da ostane zabilježeno da kažem da ne smeta k**cu nego jeziku:). Obaška kvari ugođaj kad kreneš sa lubrikacijom:) a ono ti šmirgla jezik.. Ne ide.. A poslovica valjda kaže "rđavom k*rcu i rođena dlaka smeta" :). -- [When I point a finger at someone, I have 3 pointing at me]
devojke.2088 zcvele, -> #2019, veca
> Možda ti nisi opravdao njihova, pa > nisu imale volje da se potrude. A klinke k'o klinke, manje > iskustva pa manja mogućnost upoređivanja. Ovo me podseća na onu staru teoriju. Kada te zasvrbi uho pa ti se počešeš kole je lepše, prstu ili uhu.
devojke.2089 zcvele, -> #2045, dcolak
> Naravno da ne mogu uvek kad hoće. Jednostavno se ne "navlaže" > dovoljno pa postane prava muka.. Setise legendarnog filma Poslednji tango u Parizu < Rastimo Vitamini koji se mažu, a i podmazuju>
devojke.2090 zcvele, -> #2069, alkos
> -<< cvele šta ono beše znači rampa po sarajevski ;> >>- Na postavljeno pitanje odgovaram isključivo u konferenciji SEX.
devojke.2091 cdragan,
Ako se neko seća velike afere oko Lorene Bobit (ona što je sa kuhinjskim nožem odsekla onu stvarčicu mužu pa je posle uspešno prišili ... ? E, mladi Bobit je opet na sudu !!! :) Ovog puta je prebio svoju sadašnju ženu i ova ga je tužila. Može se reći da je lepo prošao (postupak još nije okončan), s obzirom da je i ova mogla da mu odseče kitu pa da tako čovek dobije još koji dolar od Ginisa za jedinstven rekord : žovek kome su dvaput odsekli piška ;) [ Bolje bi mu bilo da se iZuVao ;) ]
devojke.2092 veca, -> #2075, dikla
>> Pritom samo da dodam, ruka mora biti visoko podignuta da bi >> ilustracija bila jasnija ! Ruka u vodoravnom položaju :)
devojke.2093 veca, -> #2078, dikla
>> Znaci da ne skidam ? Nema potrebe, odvratno je. Pokupih neke od gifova koji su ovde poslati, rekoh da vidim o čemu se radi, ali kad to videh, istog trenutka ruka mi je poletela na D.
devojke.2094 veca, -> #2084, alien
>> Bilo bi lepo da ova poruka bude obrisana. Nije prošlo >> ni mesec dana od kako je ovaj gif okačen pod imenom CHOCOLAT. Da se ja pitam, kao što se ne pitam :) obrisala bih i CHOCOLAT.
devojke.2095 veca, -> #2035, fancy
>> E, Veco, šta ovo tačno znači..?! Tačno ono što sam napisala. >> Feminizam..? >> Ne, nisam to očekivao od tebe... Ni ja ovo od tebe.
devojke.2096 veca, -> #2045, dcolak
>> Pa iz tvojih reči sledi upravo to da ni žene ne mogu kad hoće. Koliko me sećanje služi u pitanju je bilo foliranje... Da li žene mogu bez foliranja? Mogu kad hoće ili kad žele da im se partner oseća kao panter :) >> Udariti FOL da je to zato što ON ne zadovoljava kriterijume je >> smešno, to isto mogu i muškarci za žene da kažu.. To sve vreme i govorite.
devojke.2097 veca, -> #2032, markom
>> Eh, baci je vamo, pa da je i mi malo jašemo, a ne samo onaj >> čivotinjović :) To više ni on je jaše :) našao mlađu :)
devojke.2098 veca, -> #2058, fancy
>> Možeš ti i bolje..;) Pitanje je da li ti možeš ;))
devojke.2099 mavava, -> #2005, gremlin
>> Pa šta će ti retrovizor čika Nešo? Da vidiš ako ti neko >> slučajno uleti u ... sobu? ;) AUUUU!!!! bre deco! Šatro ne znate za šta će mi retrovizor? Pa kao da vidim prolet...ovaj...veterana. .69. čika Neša (Mustafa Kajgani iz Istambula-Turska)
devojke.2100 mavava, -> #2008, alkos
>> ­> RADIO GU GU! RADIO GA GA! RADIO GU GU! RADIO GA GA! >> RADIO....UF! Ovo se tamo peva dok te jedan BODri a ostali čekaju u red:) >> znači fredy ti je bio taj nerazdvojni ortak u bajboku. :) Neee! Fredy mi je dolazio u posetu i davao oralnu poDrŠKu zajedno sa Mick Jagerom. Dobri pevači bog te mazo!!! RADIO GU GU! RADI GA GA! SATISFACTION! SATISFACTION! .69. Mustafa Kajgani iz Istambula-Turska
devojke.2101 dcolak, -> #2050, alien
│ Šta uradiše žene od tako principijelnog & karakternog │ čoveka...cccc...:( Počeo je da pije :( ;) Šta li će ti reći │ tata? ;> čene? čene?? Hahahaha :) One su poslednja stvar koja bi me naterala da pijem. Znaš kako je, videh klinci se pate sa vodkom, kao ružna je, pa sam morao da demonstriram.... :> Elem, šta li će mi tata reći? Nemam ja veze sa njim, ja samo crpim informacije i pare, ništa više :)) Sledge DAMMIR! [ Healthy as water - Vodka ]
devojke.2102 dcolak, -> #2077, dikla
│ Ccc... │ │ /-> Moj tata nije kardiolog ! Zato imaš prijatelja čiji tata jeste kardiolog :) Imate neke smetnje? :))) Sledge DAMMIR!
devojke.2103 zorana,
Devojke, Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, mozete da odgovorite i na priv. HELGA
devojke.2104 mikis, -> #1994, dcolak
+> I'll drink to that :> +> +> [ Vodka Rulez ] DAMIRE ?!? Jesi to ti? Da ti nije neko maznuo password? ;)))
devojke.2105 mikis, -> #2000, superhik
+> E, nabavio sam gif "gole" fahrete jahić +> doduše slika tj. kvalitet je očajan ali Nemoj se džabe truditi, ta slika je već bila okačena ovde (brena.gif) i na njoj _definitivno_ nije pomenuta (za razliku od slike sa ... gospođice sa šeširom ;))
devojke.2106 mikis, -> #2036, fancy
+> Da počnemo novu raspravu, ili da čekamo conf..? Misliš ovako: =============================== 5.1 SEX.1:swallow.this fancy, 16.03.1998 21:00, 231 chr --------------------------------------------------------- [Odgovor na FORUM.11:9.2014, alkos, 23.05.94] ŮŢ> Kćer : čao mi je, mama, ali jednostavno tu stvar ne mogu ŮŢ> progutati ! E, deco moja, došlo vreme da započnemo ovu raspravu... .\/. ----------------------------------------------- 5.1 ---
devojke.2107 mikis, -> #2044, dcolak
+> Jedna je velika istina, obojen alkohol nije prava stvar :> Grešiš momče... Pitaću te kada budeš probao Jack Daniels ili Chivas (ili bar albanski konjak) :))
devojke.2108 fancy, -> #2064, princess
ŮŢ> mala pcelica 'De si lepi..;) (c) by... .\/. [ ...Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2109 fancy, -> #2103, zorana
ŮŢ> Devojke, ŮŢ> Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, mozete da ŮŢ> odgovorite i na priv. Dobrodošlica za novu devojčicu u našoj conf..! :) Hajde samo napred, diskusija će biti zanimljiva. .\/. [ Mary Jane... please don't go... ]
devojke.2110 markom, -> #2079, danica
*** povecava sa prosirenjem rupe u ozonskom omotacu. :) Jel u pitanju rupa, ili rUpa ? :>
devojke.2111 markom, -> #2027, fancy
*** Well, I'd rather fuck to that..;) Well, I'd rather fuck THAT! O:))
devojke.2112 markom, -> #2044, dcolak
*** Well, some people just do not know me :) BTW, šta beše ono što ti *** gustira? :)) Pa sad, hmm, pa, ovaj, kako da kažem, p**o O:) Ma nisam imao inspiraciju, ehh.
devojke.2113 markom, -> #2046, veca
*** Pored toliko šovinista, valjda može i neka feminstikanja da kaže *** nešto :) Može, a sad Dejane, daj disjuzer, ako ovako nastavi, jao nama :)
devojke.2114 markom, -> #2078, dikla
*** Znaci da ne skidam ? Ma skidaj, šta fali da vidiš još jednom ... :>>
devojke.2115 vgenije, -> #2013, alkos
> skrecete misli sa iZuvaNja u toku ;)) razmisljajuci o... na > primer "sta li sam ono jeo za dorucak ?" ili jos bolje "ih al' > je bila dobra utakmica sinoc" samo da biste pokazali kakav ste > opasan je*** umesto da pustite da stvari idu svojim tokom, pa > onda nakon short break for recovery, ajde jovo nanovo ;). Sto > se devojaka tice, one su u maloj prednosti u odnosu na nas, Potpuno se slazem.Samo posle 3-4 sata "napornog slatkog rada" Tesko da mozes stvari da prepustis samokontroli
devojke.2116 vgenije, -> #1986, fancy
> Okay, pustio sam da dodu do kaisa pantalona, kao u fazonu ce da > ga skinu (ne brinite, ne bi one to uradile, znam ih..;))) a > zatim uhvatio za glavu jednu od njih i krenuo (sad vec SAM) da > otkopcavam slic... Da ste videli paniku i bezaniju..:)))) > Cetiri godine kasnije, stvari su dosle na svoje mesto, ali > drugom prilikom, kad nije bilo 2:1, vec obicno, pristojno ;) i > neizbezno 1:1. Vazno je shvatiti poentu.Ako se obe loze u redu.Ali ako si siguran da nece niosta ozbiljno nije uredu to pokazivati(bar donekle) jer to moze uticati na njih.U nj ihovim ocima ti ces uvek biti neko vise bice a to slazes se nije u redu prema zenskom rodu-bar po mojim shvatanjima
devojke.2117 vgenije, -> #1975, veca
> Teske reci. Prvo, takve stvari se najcesce ne govore, to se > oseti... Drugo, ne verujem da bi pokusala da te zadrzi ukoliko > je iole mentalno ok. Mnogo je primera da oboleli od neke teze > bolesti naprosto oteraju svog partnera kako bi njemu olaksali > da nastavi zivot bez grize savesti. To je u redu sa strane devojke.Ali ne mozetre osudivati coveka koji sa 20-25 godina zna da ce postati udovac za 6-12 meseci.Tu vezu treba prekinuti ali kontakte sa doticnom osobom svakako treba odrzavati ok?
devojke.2118 vgenije, -> #1976, veca
> A o ovome neki dan sa jednim ortakom... Njegovo je misljenje da > je, s obzirom da napada bela krvna zrnca, verovatno od SIDE i > ranije bilo obolelih, ali posto virus nije bio otkriven, to je > pripisivano leukemiji... secate se i od leukemije je mnogo > ljudi umiralo. Umire i danas.Za galopirajucu nema leka
devojke.2119 vgenije, -> #1989, boccaccio
> Posto sam gledajuci ovaj gif morao u WC......ma na > povracanje (sta li ste vi pomislili O:)) moram da ga podelim > sa vama (da ne budem jedini :)). Budi ljubomoran pa kazi koji je to gif
devojke.2120 vgenije, -> #2000, superhik
> E, nabavio sam gif "gole" fahrete jahic > doduse slika tj. kvalitet je ocajan ali > ako ima zainteresovanih nek mi se jave na mail > pa da se dogovorimo!! Evo me javljam se.Dali je bolji od dragane u wc-u
devojke.2121 vgenije, -> #2021, veca
> Nisi shvatio poentu... nije stvar samo u sexu, ali je on jedna > od bitnih komponenti svake veze. Jeste bitna ali ne najbitnija.Naravno ako je veza ozbiljna ili samo za "rucni rad" kako kaze Scekic
devojke.2122 ladislavs, -> #2083, alien
> (Subota, 03:30, jutro, mesto događanja: ispred Orbala kod > Omena. Nakon pokazivanja lične karte panduru, sedamo na beton da > pojedemo po pivo. Pandur: 'Da li znate da je zabranjeno konzumiranje > alkohola na javnom mestu?' Mi: 'Ne.' Pandur: 'Jeste, jeste.' ;))) > Uostalom, otkad je pivo alkohol?) 'Oće da padne jedno peGLanje?' ;) ciLa. # Elektrotehnika je perspektivna... kao poljoprivreda
devojke.2123 ladislavs, -> #2050, alien
> Šta uradiše žene od tako principijelnog & karakternog > čoveka...cccc...:( Počeo je da pije :( ;) Šta li će ti reći > tata? ;> "Sine, znaš da vodka izaziva skupljanje krvnih sudova, a to što vidiš u flaši odlazi ti u jetru." ciLa. # Pisanje ove poruke omogućio je jedan NoRMaLan tip
devojke.2124 ladislavs,
Hoćemo SEX! Cbu! Cbu! Cbu! ciLa. # A šta je to SEX?
devojke.2126 vitez.koja, -> #2036, fancy
#=> Da počnemo novu raspravu, ili da čekamo conf..? Neka mdave ispriča Vic, pa ćemo u conf... -> Welease Bwian!
devojke.2127 dior, -> #1988, fancy
>> Da si ti meni živ i zdrav, to je viđeno odavno..;) >> CIVILIZACIJA.5 poruka 8.11 O;) Znači ovo je već drugi!!! ;) Pozdrav, Ljuba
devojke.2128 dior, -> #1982, mdave
>> Ok. Samo ne mozes poreci da je momku koji je bio totalni >> destilat bilo teze u vojsci nego meni. On je svojevremeno >> izjavio da je srecan jer se uglavnom jede i nista se ne >> radi. A meni su falili Kum, devojke, gitara, comp., itd. >> Njemu nije nista falilo. >> >> Š falilo iZuVanje Ć Ne poričem, ali to znači da (najblaže rečeno) nisi koristio svoju inteligenciju da kompenziraš 'nedostajuća dobra', već si se direktno uporedio sa 'homo destilatom' koji je došao iz divljine. Za njega je vojska bila nešto bolje od okoline iz koje je došao, baš kao što ni tebi ne bi bila potrebna posebna inteligencija da se navikneš na bolju okolinu od one u kojoj sada živiš. Inteligencija se potvrđuje kroz izazove i uspehe :) Umesto što navodiš prostu činjenicu da se on bolje adaptirao na SUBJEKTIVNO bolju okolinu, treba da navedeš mere koje si sam preduzeo da bi se u SUBJEKTIVNO goroj okolini bolje osećao. Samo brzo, ipak je ovo tema SEX ;) Ne bih želeo da je popunjavamo neadekvatnim sadržajem. :) Pozdrav, Ljuba ­=- Jesil' ikad bež'o iz kasarne? :)
devojke.2129 dior, -> #2002, superhik
Ko to kaže, guram taga, ko to laže > [ko to kaže da nemam tag!!??] guram taga, da ja nemam taga, i spreda i straga... (: Markiz de Tag :)
devojke.2130 dior, -> #1986, fancy
>> žetiri godine kasnije, stvari su došle na svoje mesto, >> ali drugom prilikom, kad nije bilo 2:1, već obično, >> pristojno ;) i neizbežno 1:1. One on one? Fuj, perverzno! Sigurno si bio primoran i na misionarsku pozu ;) Pozdrav, Ljuba
devojke.2131 mdave, -> #2103, zorana
=============================== 2.44 SEX:homo mdave, 25.05.94. 03:95, 2368 chr Odgovor na 2.43, zorana, 24.05.94. 19:55 --------------------------------------------------------- ■> Devojke, ■> Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, mozete da ■> odgovorite i na priv. ■> ■> HELGA Pozdrav Helgi. :) Da li bi bila ljubazna da izlozis neke svoje stavove ? [ obozavam lezbejke :) ] ----------------------------------------------- 2.44 ---
devojke.2132 mdave, -> #2128, dior
■> ­=- Jesil' ikad bez'o iz kasarne? :) Nisam imao priliku, bilo je ratno stanje. :(