devojke.2133mdave,
-> #2126, vitez.koja===============================
2.64 SEX:ras.desetar
mdave, 25.05.94. 03:113, 1378 chr
Odgovor na 2.63, vitez.koja, 24.05.94. 22:58
---------------------------------------------------------
■># => Da pocnemo novu raspravu, ili da cekamo conf..?
■>
■> Neka mdave isprica Vic, pa cemo u conf...
Ma ljudi dosta je bilo nasilja.
Zasad...;)
[ volem tag kol'ko volem bag ]
----------------------------------------------- 2.64 ---
devojke.2134zcvele,
-> #2076, dikla> "Na cega Vas asocira ukus dok gutate"
Kakva je razlika između jogurta i spreme?
Ako neznaš probaj jogurt.
<bRooookha pa zar još fancy nije postao moderator>
devojke.2135zcvele,
-> #2044, dcolak> Jedna je velika istina, obojen alkohol nije prava stvar :>
Eeee nikada nećeš postati član SPS-a i to četverostruki ( u prevodu na engleski
4 roses). Kad bolje razmislim kajsijevača i loza spadaju u gorenavedenu rubliku
pa se jednim procentom mogu i složiti sa tobom.
< povoljno kupujem stari nameštaj naročito regale >
devojke.2136jovca.car,
-> #1993, dcolak/* ***** Poništio SysAdm ********
???
devojke.2137boccaccio,
-> #2084, alienYOU> Bilo bi lepo da ova poruka bude obrisana. Nije prošlo
YOU> ni mesec dana od kako je ovaj gif okačen pod imenom CHOCOLAT.
YOU> Ljudi, nemojte menjati imena gifova i podmetati nešto što je
YOU> već bilo pod drugim imenom ;(.
Ovaj gif nisam skinuo sa Sazam-a (skinuo sam samo dva-tri gifa)
i poslao sam ga sa istim imenom kao što sam ga i dobio.
Pozdrav,
Boris
p.s. Možda da se se u poruci napiše šta dotična slika sadrži da ne
dolazi do ovakvih zabuna.
devojke.2138pkaca,
-> #1725, saricl %%% Mnogo mi se svideo, ali ako na njega polažeš
%%% patentno pravo:) nema frke, menjam.
Zahvaljujem :)
devojke.2139pmihailo,
-> #2019, veca
> Nisu knjige. Kvantitet ne govori o kvalitetu!
npr ... sta znaci ova recinica ? ziv mi Todor ... ? ...orator's corner...?...
> Wrong! Radim sa ljudima i znam sta pricam! Npr. od 100 clanva
Sta radis ?, mislim pricas sta nisi sama dozivela , znaci da si provokator .
Jer da nisi , pricala bi sta si ti dozivela a ne sta citas pa mislis da oni ...
> Boze me sacuvaj kakve ti ideje imas... mene niko ne placa da
onda mora da je neki interes vanzemaljski u pitanju !
posto nema sopstvenih :) ?
> kontraagrumenata), a to sto je tvoja sujeta eventualno
> povredena, nije moj problem.
ovo je , sta da kazem , zalosno za racunarsku mrezu , ja sam mislio
obzirom da nisam diplomirao na etf-u , kako oni koji je koriste imaju
prilike da se nadju na visem nivou medjuljudske komunikacije od onog
uobicajenog :( . Medjutim , realnost je ovakva kakva je . Ja pricam
kako stoje stvari na temu ... iz mog ugla ... kad tamo ... meni
povredjena sujeta... neki problemi ... . Moj komentar : ruzno.
- provokator I liga ! -
> Masta bato, masta ;))
> Masta bato, masta ;))
> Masta bato, masta ;))
> Masta bato, masta ;)) ? oces ti mastu da probas ?
> Vec sam ranije rekla da bih mogla stosta da napisem na ovu temu
mogla , pa , super , ajde , samo , ako moze neki real world text ,
da nekazem realan sopstveni dozivljaj , umesto papirnih analiza
tipa pristojnog odstojanja i peckanja sa okolinom .
> i uvek izbegavala da dirnem u maco-balkansku sujetu, upraovo
znaci tako sam okarakterisan , a ja mislio da to moze da mi se desi
samo u drustvu ...
znaci van balkana nema ...
ovo sujeta , mislim , stvarno tuzno .!
> zbog ovakvih reakcija.
hm , ovde se oseca nesto kao naznacene granice pristojnog ponasanja
tj. kao neko gadjenje na nacin razmisljanja , poziv na lov na vestice ?
selekcija nacina razmisljanja ?
ti znas kakve su reakcije ok ?
> BTW, to sto starije zene sa kojima si bio nisu opravdale tvoja
> ocekivanja nista ne znaci. Mozda ti nisi opravdao njihova, pa
ocekivanja ?
kome neznaci ? sta si ti , psihoanaliticar ?
> nisu imale volje da se potrude. A klinke k'o klinke, manje
> iskustva pa manja mogucnost uporedivanja.
uporedjivanja ? mislis da sve zensko (treba da ) misli kao ti ?
> p.s. I vi hocete konferenciju! Tjah, jos kad biste bili
> dovoljno fer i da polemisete kad ste vi osetite napadnutim...
mislis kad neko nije tvoj istomisljenik on se oseca : ... napadnutim ... ?
polemisati o ... ? ... ti imas iskustvo sa vise osoba tvoga sex-a ?
mogu i to da shvatim ali onda , ocigledno , negledamo na stvar iz istog
ugla. Ili se neko krije iza tvog sinonima a ja se primio .
Alles ist moeglicht.
> Vi radite ovo, vi radite ono, vi ste zasluzni za ... kad bi
> znali koliko ste malo u pravu.
centralni izvor znanja ? agent provokator ? majka Tereza ?
sto neka riba ne okaci neki gif ? da bude zasluzna i uradi pravu stvar
i bude u pravu ?
devojke.2140fancy,
-> #2130, diorŮŢ> One on one? Fuj, perverzno! Sigurno si bio primoran
ŮŢ> i na misionarsku pozu ;)
Da..:(
.\/.
[ Last dance with Mary Jane, than taking off shoes... ]
devojke.2141fancy,
-> #2106, mikisŮŢ> Misliš ovako:
ŮŢ> ===============================
ŮŢ> 5.1 SEX.1:swallow.this
ŮŢ> fancy, 16.03.1998 21:00, 231 chr
^^^^^^^^^^
1998..? Auuu..:(((
Načekaćemo se mi diskusije..:(((
'Ajmo sada i ovde..:) !
.\/.
[ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2142fancy,
-> #2098, vecaŮŢ>>> Možeš ti i bolje..;)
ŮŢ> Pitanje je da li ti možeš ;))
??
žemu ovakav ton..?
devojke.2143fancy,
-> #2127, diorŮŢ> Znači ovo je već drugi!!! ;)
Bilo ih je još...
hint: CIVILIZACIJA.6 8.101, 8.311...
.\/.
[ Mary Jane, I love you ]
devojke.2144fancy,
-> #2139, pmihailo===============================
12.144 SEX:licna.iskustva
fancy, 25.05.94. 07:25, 2368 chr
Odgovor na 12.139, pmihailo, 24.05.94. 19:55
--------------------------------------------------
ŮŢ> uobicajenog :( . Medjutim , realnost je ovakva kakva je . Ja pricam
ŮŢ> kako stoje stvari na temu ... iz mog ugla ... kad tamo ... meni
ŮŢ> povredjena sujeta... neki problemi ... . Moj komentar : ruzno.
Polako, ne tuguj... to ti je muška sudbina..:)
Sa jedne strane - poziv - pričajte, opišimo, razmenimo iskustva,
dok sa druge strane, kad se tako nešto uradi, onda si Balkanski
macho majmun...
No nema veze, imaš stila momče, i ONA poruka je po meni daleko od
macho iživljavanja, a ja, kao komoderator, ;) te ohrabrujem da
nastaviš sa prilozima u našoj conf. Zanimljivi su i poučni.
(još kad bi stavio yu karaktere..:))
ŮŢ> Sta radis ?, mislim pricas sta nisi sama dozivela , znaci da si
ŮŢ> provokator . Jer da nisi , pricala bi sta si ti dozivela a ne sta
ŮŢ> citas pa mislis da oni ...
žuj... i TI i JA znamo šta je relevantan sud, tj. da se junaci
poznaju na DELU, a tu (dakle na pravom "bornom polju") već niko
ne može da udara etikete bez prethodno doživljenog iskustva.
Ovde, u našoj conf, još se nije stabilisala situacija po pitanju
tretiranja kvaliteta... ali, svaki početak je težak, i u budućnosti
će sigurno biti manje napetosti.
.\/.
[ C'mon, everybody's from WHO..! ]
---------------------------------------- 2.44 ---
devojke.2145zorana,
Da li bi bila ljubazna da izlozis neke svoje stavove ?
Na koje stavove mislis?
[ obozavam lezbejke :) ]
Nisam rekla da sam lezbejka.
devojke.2146princess,
-> #2145, zoranasteta O;>
devojke.2147asterix,
-> #2019, veca> BTW, to što starije žene sa kojima si bio nisu opravdale tvoja
> očekivanja ništa ne znači. Možda ti nisi opravdao njihova, pa
> nisu imale volje da se potrude. A klinke k'o klinke, manje
> iskustva pa manja mogućnost upoređivanja.
Ha Ha Ha Ha. Možda on nije opravdao njihova očekivanja...
ahahahahaha.
> p.s. I vi hoćete konferenciju! Tjah, još kad biste bili dovoljno
> fer i da polemišete kad ste vi osetite napadnutim... Vi radite
> ovo, vi radite ono, vi ste zaslužni za ... kad bi znali koliko
> ste malo u pravu.
Pa daj otvori nam najzad oči! Objasni nam koliko smo malo u pravu
i koliko puno nismo. Pa ti imaš čitav jedan uzorak populacije da
izvlačiš osnovane zaključke na njemu. Pošto tako sve lepo znaš,
daj objasni nama sirotim dečacima kako zapravo stvari stoje...
devojke.2148asterix,
-> #2029, markom> *** da da, Mary Jane ima neku tajnu misiju u svemu..;)
>
> Izvin'te što sam glup, ali ko je Mary Jane ? :(
Ih pa to je gospodja Popović ;)
devojke.2149asterix,
-> #2034, bulaja>│ -<< volim da kupam žensku decu od array[14..25] of girls>>-
>└ ───
> Pa Mary Jane je imala malo više od gornje granice :).
> Šta je onda bilo, out of range? O:)
Ma ne... To je bilo Mary had a little boy, little did she know ;)
devojke.2150asterix,
-> #2067, alkos> đ> Pre bih rekao da je to bio deo nekog projekta bakteriološkog oružja
> đ> koji je dospeo do 'eksploatacije' prevremeno. Poznati su i
>
> Pa dokle više te zavere... U poslednje vreme sve i svašta se
> objašnjava nekim zaverama protiv Srba, tajna oružija itd...
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Did I miss something here ? Gde si ovo nakalemio na moju poruku ?
Ili je to možda samo podsvesno ?
devojke.2151gremlin,
-> #2093, veca>> Nema potrebe, odvratno je. Pokupih neke od gifova koji su ovde
>> poslati, rekoh da vidim o čemu se radi, ali kad to videh, istog
>> trenutka ruka mi je poletela na D.
Na dole? O;)
Alex
devojke.2152gremlin,
-> #2100, mavava>> Neee! Fredy mi je dolazio u posetu i davao oralnu poDrŠKu zajedno
>> sa Mick Jagerom. Dobri pevači bog te mazo!!!
Još vam je samo čika David falio, i kompletan vozić :)
Alex
devojke.2153gremlin,
-> #2137, boccaccio>> p.s. Možda da se se u poruci napiše šta dotična slika sadrži da ne
>> dolazi do ovakvih zabuna.
Odlična ideja. Da napravimo literarni konkurs na temu: "Opišite taj i
taj GIF" :)
Alex
devojke.2154dcolak,
-> #2096, veca│ Koliko me sećanje služi u pitanju je bilo foliranje... Da li žene
│ mogu bez foliranja? Mogu kad hoće ili kad žele da im se partner
│ oseća kao panter :)
Isto važi i za muškarce.
│>> Udariti FOL da je to zato što ON ne zadovoljava kriterijume je
│>> smešno, to isto mogu i muškarci za žene da kažu..
│ To sve vreme i govorite.
Naravno, jer i vi sve vreme to isto govorite.
Tjah, mislim da nas provociraš, a ako to nije istina, well, još
jedan razočaran....
Sledge DAMMIR!
devojke.2155peacock,
-> #1983, mdave#### Š svi za KG Ć
Valjda sve(žene) za KG :) Tamo žive KG.
tagline= BG - bogata gospoda
ZG - zaguljena gospoda
KG - ku*ata gospoda (lokalpatriotski, by Vidosav
Stavanović)
devojke.2156mdave,
-> #2144, fancy===============================
12.145 SEX:licna.iskustva
mdave, 25.05.94. 10:25, 2928 chr
Odgovor na 12.144, fancy, 24.05.94. 07:25
--------------------------------------------------
■> (jos kad bi stavio yu karaktere..:))
Pravi muskarac ima SET CODE NONE. ;)
[ ne treba mi drajver, ja sve teram na prirodno ]
--------------------------------------- 12.145 ---
devojke.2157mdave,
-> #2145, zorana===============================
2.57 SEX:homo
mdave, 25.05.94. 10:30, 3268 chr
Odgovor na 2.54, zorana, 25.05.94. 07:29
---------------------------------------------------------
■> > Da li bi bila ljubazna da izlozis neke svoje stavove ?
■>
■> Na koje stavove mislis?
Na sexualne. Zasto homo, a ne hetero ?
■> > [ obozavam lezbejke :) ]
■>
■> Nisam rekla da sam lezbejka.
:) Nisam ni rekao da jesi. :)
[ ma ko to kaze da nemamo conf ??? ]
----------------------------------------------- 2.57 ---
devojke.2158zorana,
-> #1925, fancy
> Evo, kao sto sam ti i obecao, jos jedna prica. To je moj prvenac.
> Ako hoces, zvekni je u konferenciju, ali, kao i za prethodnu, MOLIM TE DA
> MOJE IME, PREZIME ILI PSEUDONIM NI SLUCAJNO NE SPOMENES!!! Mis-
Jel "pravi" pseudonim fancy?
.....
>> Lezali su neko vreme iscrpljeni, ali zadovoljni. Potom su otisli
Lepa pricica...
Helga
devojke.2159zorana,
-> #1052, princess
>> masturbacija, sex. odnos, mastanja (mmmm obozavam da sprovodim
>> mastarije kao na primer....O;> )...heterosexualni analni odnos)
A homosexualni?
>> FETISIZAM -> fetisisti postizu sexualno uzbudjenje tako sto coveka kao
>> sexualnog objekta zamenjuju delovima tela (pramen kose..) ili predmetima
Tastatura? Mis ? Cetka za brijanje? [:)]
>> (najcesce: cipele, rublje..). Devijacija koja ke uglavnom prisutna kod
>> muskaraca!
Uglavnom kod muskaraca??????
Helga
devojke.2160zorana,
-> #1383, princess
>> Imenica "homosexualac" uglavnom se odnosi na osobe (muskarce ili zene)
koje
>> su usvojile taj tip ljubavnog izbora kao konstantan, pocev od
>> adolescencije i u celom zrelom dobu.
A ako je samo u adolescenciji ili samo u zrelom dobu? Onda nije?
Helga
devojke.2161zorana,
-> #1384, princess
Zasto govoris samo o MUSKIM homoseksualcima?
Helga
devojke.2162zorana,
-> #1052, princessDa li je moguce da bisexualizam ili homosexualizam bude potstaknut fizickim
osobenostima (uvecani klitoris i slicno)? H
Uzgred, jesi li ti profesionalac u ovoj oblasti? Delujes mi kao profesionalni
sexolog ili bar psiholog. Recnik i tako to...
Helga
devojke.2163djokab,
-> #2145, zorana## Nisam rekla da sam lezbejka.
Biseksualka? Hermafrodit? Musko pod zenskim pseudonimom?
devojke.2164djokab,
-> #2146, princessZamalo da nadjes partnerku ;>
devojke.2165djokab,
-> #2159, zorana## Tastatura? Mis? Cetka za brijanje? [:)]
MMMMMM KKK=========
Da ti ne bude
HMMprevelika | |
| |
Sa dva s ili sa sh? |
|
Njegova?
devojke.2166djokab,
-> #2161, zorana## Zasto govors samo o MUSKIM homosexualcima?
Ne ocekujes valjda da govori o sebi?
Uostalom, svi homoseksualci su muski. Zenske su homosexualke.
devojke.2167dikla,
-> #2082, danica> najskriveniju sexualnu perverziju. Elem, zahtevao je da ga vezu za
> stolicu, da jede svinjetinu dok ga riba tuce uz uzvike: "Nevaljalo
> rabinche, nevaljalo rabinche... " :). Zakljucak: 100 ljudi- 100 cudi,
> 100 zena-... :).
Al mu je perverzija ...
devojke.2168dikla,
-> #2132, mdave> ■> =- Jesil' ikad bez'o iz kasarne? :)
>
> Nisam imao priliku, bilo je ratno stanje. :(
Aiiii.., kakav je to rat kad vas nisu pustali iz kasarne ..;)
devojke.2169dikla,
-> #2079, danica> Ama, u labaratoriji UV zracenje moz' biti prisutno a i ne mora, sto
> zavisi od
Jel se moze s'tim UV lampama i kvarcati u laboratoriji za vreme
vezbi ?
devojke.2170dikla,
-> #2102, dcolak> Zato imas prijatelja ciji tata jeste kardiolog :) Imate neke smetnje?
> :)))
NemamO, ali ako nastavimO da dan pocinjemO sa casicom, ko zna ...;)
devojke.2171dikla,
-> #2101, dcolak> Elem, sta li ce mi tata reci? Nemam ja veze sa njim, ja samo crpim
> informacije i pare, nista vise :))
Znaci rasprava u temi muzika je imala vaspitni kakrakter ...
devojke.2172dikla,
-> #2089, zcvele>> Naravno da ne mogu uvek kad hoce. Jednostavno se ne "navlaze"
>> dovoljno pa postane prava muka..
>
> Setise legendarnog filma Poslednji tango u Parizu
E da, divnih li kadrova ...
/-> Ako se ne navlazi ti je onda podmazi !
devojke.2173dikla,
-> #2092, veca> Ruka u vodoravnom polozaju :)
Uf dobro je, tek sam kod palaca ...;)
devojke.2174dikla,
-> #2114, markom> Ma skidaj, sta fali da vidis jos jednom ... :>>
Kad bi bar biJo u boji ...;>
devojke.2175dikla,
-> #2094, veca> Da se ja pitam, kao sto se ne pitam :) obrisala bih i CHOCOLAT.
Dragana je dozivela jedno del *.* a Brenu niko ni da spomene,
eno je jos visi sa 9.557 ..;)
devojke.2176dikla,
-> #2137, boccaccio> p.s. Mozda da se se u poruci napise sta doticna slika sadrzi da ne
> dolazi do ovakvih zabuna.
A da raspisemo konkurs za najljepse opisani GIF ?
devojke.2177dikla,
-> #2097, veca> To vise ni on je jase :) nasao mladu :)
Koju, koju ... :)
Daklem da cujemo trac ?
devojke.2178dikla,
-> #2103, zorana> Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, mozete da
> odgovorite i na priv.
Ma kakvi priv., ovde se javno raspravavlja o tim stvarima.. :)
Dobrodosla !
btw. Statisticki gledano, sedma devojka u temi devojke !
devojke.2179markom,
-> #2100, mavava*** Neee! Fredy mi je dolazio u posetu i davao oralnu poDrŠKu zajedno
*** sa Mick Jagerom. Dobri pevači bog te mazo!!!
Dobro za onog prvog znam šta je bio, al sa Jaggerom, crni čnešo O:))
devojke.2180markom,
-> #2102, dcolak*** Zato imaš prijatelja čiji tata jeste kardiolog :) Imate neke smetnje?
Da smeta mi ku*ton, možete li mi pomoći dokTore ? ;)
devojke.2181markom,
-> #2101, dcolak*** Znaš kako je, videh klinci se pate sa vodkom, kao ružna je, pa sam
*** morao da demonstriram.... :>
I posle si skakao i na Tek je 12 sahata, No limits, ali pohvalno, pobegao si od
onog domaćeg teKKn0 sranja :))
devojke.2182markom,
-> #2104, mikis*** DAMIRE ?!? Jesi to ti? Da ti nije neko maznuo password? ;)))
Eh, trebalo je da budeš u KST-u u petak ... :>>
devojke.2183markom,
-> #2097, veca*** To više ni on je jaše :) našao mlađu :)
žek, ovaj trač nije dospeo do mene, detalje pliz :)
devojke.2184markom,
-> #2103, zorana*** Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, mozete da
*** odgovorite i na priv.
Uh, nemojmo biti sebični, ovo volem neviđeno da čitam, posmatram i slično :))
devojke.2185mdave,
-> #2161, zorana■> Zasto govoris samo o MUSKIM homoseksualcima?
Zato sto su homoseksualci muski, a homoseksualnost i muska i
zenska.
devojke.2186.bata.,
-> #2109, fancyŔŔŔ Dobrodoslica za novu devojcicu u nasoj conf..! :)
;( ;)
devojke.2187alien,
-> #2094, veca[] Da se ja pitam, kao što se ne pitam :) obrisala bih i
[] CHOCOLAT.
Zašto?
devojke.2188alien,
-> #2122, ladislavs[] 'Oće da padne jedno peGLanje?' ;)
Ne preteruj ;). Onaj metalni zvuk (zdange, zdange...)
je bio toliko glasan da bih se i ja bunio O;). Garaža na
Obilićevom vencu polako ulazi u legendu (prvo kao naslon pri
trpačini (slučajno sam ih video (samo 20 ljudi je gledalo u
tom pravcu), a zatim i kao otvarač za pivo).
[]# Elektrotehnika je perspektivna... kao poljoprivreda
A jel' ćeš ti znati da popravljaš? ;)
[FON = Formacija Ogladnelih Nračunarista]
devojke.2189alien,
-> #2156, mdave[] Pravi muskarac ima SET CODE NONE. ;)
~~~
none
cp852
cp1250
yuscii
jus015
CUSTOM2
Imao, MDave, imao. Kad porasteš, poraste ti i kodni raspored ;>.
[ 1 chr = 1 inch ? ]
P.S. Opasni su ovi sa k.r.. Računari. Kako shvatiti MojMikro? A Mek?
devojke.2190dcolak,
-> #2123, ladislavs│ "Sine, znaš da vodka izaziva skupljanje krvnih sudova,
│ a to što vidiš u flaši odlazi ti u jetru."
Vi nikako da ukapirate da sam ja jedno objektivno biće :))
Ja ne propagiram čašicu svakog jutra, so there is no blame on me ;)
BTW, nikad nisam rekao da ne pijem :) Ko me bude citirao, dobije,
hm, videćemo već :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2191dcolak,
-> #2136, jovca.car│/ * ***** Poništio SysAdm ********
│
│ ???
Mora da je bio dupli exec, a ako nije, tražim objašnjenje!
H!U
Sledge DAMMIR!
devojke.2192dcolak,
-> #2131, mdave│ 2.44 SEX:homo
│ mdave, 25.05.94. 03:95, 2368 chr
│ Odgovor na 2.43, zorana, 24.05.94. 19:55
│ ---------------------------------------------------------
BTW, SDW ne guta ovo :)) Tj. ne da se prevariti :>>
Sledge DAMMIR!
devojke.2193dcolak,
-> #2145, zorana│ Nisam rekla da sam lezbejka.
Šteta :( Ne znam zašto ja to kažem, al' eto, morao sam :)
Strašno su mi simpatične.
Sledge DAMMIR!
devojke.2194pexon,
-> #2162, zoranaű Da li je moguce da bisexualizam ili homosexualizam bude
ű potstaknut fizickim osobenostima (uvecani klitoris i slicno)?
ű H Uzgred, jesi li ti profesionalac u ovoj oblasti? Delujes mi
ű kao profesionalni sexolog ili bar psiholog. Recnik i tako
ű to...
ű
ű Helga
new sex.conf user:
Dži! Ovo me nateralo ... da potrazim REGISTER.DOC
za SEX.CONF ali ga nema. Mislim DOC-a.
Kako se pristupa?
Šta je sve potrebno za SEX.conf? O;)
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2195zorana,
-> #2157, mdave
Na sexualne. Zasto homo, a ne hetero ?
Ko je rekao da ne. Ja volim obe vrste.
:) Nisam ni rekao da jesi. :)
Sto onda bas meni kazes da ih obozavas?
Helga
devojke.2196zorana,
-> #2163, djokab
Paaaa... Bio si blizu...
Helga
devojke.2197zorana,
-> #2165, djokab
>> Da ti ne bude
>> HMMprevelika | |
Pa ne mora to bas da se ugura...
>> Sa dva s ili sa sh? |
Sa sh.
>> Njegova?
Njegova ili njena.
Helga
devojke.2198zorana,
-> #2172, dikla
>> Naravno da ne mogu uvek kad hoce. Jednostavno se ne "navlaze"
>> dovoljno pa postane prava muka..
/-> Ako se ne navlazi ti je onda podmazi !
Ako se ne navlazi znaci da joj i nije do toga.
Helga
devojke.2199zorana,
-> #2184, markom
>> Uh, nemojmo biti sebicni, ovo volem nevideno da citam, posmatram i slicno
:))
Voles? Da nisi lezbejka?
Helga
devojke.2200zorana,
-> #1925, fancy
jOS Jedna interesantna ispoves o "skretanjima", u ovom slucaju to je u
isto vreme i "prvo iskustvo" (skinuto sa nekog BBS-a):
"Hoces li detaljni opis dogadjaja? Cekaj samo da se prisetim godine...
Leto 1983. Bila sam na Palmi sa jednom drugaricom i njenim deckom.
Njih dvoje a ja sama. Tada sam jos vukla kompleks zbog noge i mislila
sam da nemam nikakve sanse da neko 'baci oko' na mene. Lezala sam na
plazi i suncala se. U blizini je lezala jedna vrlo lepa i zgodna
devojka, plavusa izuzetno preplanula. Bilo je, medjutim, nesto cudno
kod nje. Na prednjoj strani kostima je bilo neprirodno ispupcenje ...
kao da je musko. To mi je nekako privuklo pogled, onako omamljenoj od
sunca i zurila sam u nju kao idiot. U jednom trenutku mi je uhvatila
pogled i zagonetno se nasmesila. Instiktivno sam vratila osmeh. Nije
mi uopste palo napamet sta ce se desiti. Ne kazem da nisam pre toga
imala intimni kontakt sa drugaricama, ali nikada bas...
Otisla je u vodu, i kad se vratila, legla je pored mene. Upoznale smo
se (bila je Svedjanka i odlicno je govorila engleski). Pricale smo
obicne stvari, i odjednom, ona rece: "dodji sa mnom" i uhvatila me je
za ruku. Pridigla sam se, a ona nije ispustala moju ruku. Dok sam
namestala protezu ona je rekla "i ja imam protezu". Nisam bas shvatila
sta je htela da kaze. Povela me je u svoju sobu. Cim smo usle ona je
skinula gacice (gornji deo kostima nije ni nosila), i ja sam ostala
zabezeknuta. Dole joj je stajala ona muska stvar. To je bilo
ono neprirodno ispupcenje. Nesto sam promucala, a ona mi rece da se
i ja skinem. A onda je rekla da nam ne trebaju proteze i skinula
je onu vestacku stvar i bacila je na stocic. Rekla je da obozava
slanu kozu i pocela da me lize izmedju grudi. Krv mi je uzavrela.
Onda se okrenula za 180 stepeni i razmakla moje noge. Rekla je nesto
na svedskom i usla jezikom u mene. Vise nije bilo uzmicanja i ja sam
usla u nju. Posle samo nekoliko sekundi ona je izasla opet nesto rekla
na svedskom, zatim na engleskom nesto u smislu "ti nisi nikad...". Onda
me je nezno i mazno upitala "Mogu li?". Nisam nista odgovorila. Nisam
ni mogla, jer nisam izvlazcila jezik. Usta su mi bila puna njenog
sladunjavom soka... Lagano je usla u nene prstima obe ruke, najpre lag
no lagano, pa sve dublje i dublje... Nisam osecala nikakav bol. Onda
je ponovo usla jezikom. Sve mi se zacrvenelo pred ocima i pocela sam
da lebdim. Mislim da sam vristala... onda sam obamrla i lagano pala u
san. Kad sam se probudila, videla sam da je carsav krvav... Ona je
spavala naslonjena na moju nogu. Polako sam izvukla nogu jer mi je bila
potpuno utrnula. Ona se probudila. "Jos?" upitala me je? Samo sam
je pozudno pogledala. Onda je ona ustala i uzela iz ormana "protezu"
ali mnogo vecu od one koju je nosila ispod kostima, ali dvostruku.
Prikopcala je tako da jedna strana usla u nju i prisla mi..."
To bi bilo to. Da li neko ima jos neku takvu golicavu pricu?
Helga
devojke.2201cnenad,
-> #2184, markomŁŁŁ Uh, nemojmo biti sebični, ovo volem neviđeno da čitam, posmatram i slično
Ali ne možeš da učestvuješ ;>>>
>>> Gde su slike..pardon, zvuci iz Turske ? <<<
devojke.2202mdave,
-> #2200, zorana
Saljiii joooos !!! :)
[ online ]
devojke.2203princess,
-> #2200, zoranafenomenalno!
nastavi sa pisanjem ...Helga!
devojke.2204mdave,
-> #2195, zorana■> : ) Nisam ni rekao da jesi. :)
■>
■> Sto onda bas meni kazes da ih obozavas?
To je bio tagline, nisam se obratio direktno tebi. :)
[ ovo je tagline ]
devojke.2205fancy,
-> #2194, pexonŮŢ> Dži! Ovo me nateralo ... da potrazim REGISTER.DOC
ŮŢ> za SEX.CONF ali ga nema. Mislim DOC-a.
ŮŢ>
ŮŢ> Kako se pristupa?
ŮŢ> Šta je sve potrebno za SEX.conf? O;)
Potrebno je nastaviti ovako, i nastaviti, i nastaviti...
...i jednog dana ćemo se probuditi sa obaveštenjem uprave
o novoj konferenciji, koja je odavno planirana, ali se čekalo
da se "steknu uslovi, slože objektivne okolnosti i prevaziđu
subjektivne slabosti..."
Da. Mi smo to u stvari oduvek želeli.
Ali nismo znali.
.\/.
[ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2206fancy,
-> #2192, dcolakŮŢ> BTW, SDW ne guta ovo :)) Tj. ne da se prevariti :>>
O čemu ti to..?
Izvoli u temu SEX:swallow.it pa se baškari sa gutanjem..;)
.\/.
[ I looked like dead Elvis, but the party was alright... ]
devojke.2207fancy,
-> #2201, cnenadŮŢ>>>> Gde su slike..pardon, zvuci iz Turske ? <<<
A-HA..! To, dakle hoćeš..:)))
Sačekaj da dobijemo conf. pa ću poslati čitav rečnik iz
turskih pornografskih filmova..;)))
Za to vreme, uz koju flašu doobrog alkohola (my second user is ALKOS ;)
prepričaću ti i detalje..;)
.\/.
[ Abijabomba bigibagirior..! ]
devojke.2208fancy,
-> #2164, djokabŮŢ> Zamalo da nadjes partnerku ;>
Ali ti si pred nalaskom nevolje..;)
.\/.
[ well, Robbie boy sure wasn't drunk... in fact he was dead..;) ]
devojke.2209fancy,
-> #2155, peacockŮŢ> Valjda sve(žene) za KG :) Tamo žive KG.
Jok, tamo je Dr. Ćirić, car "Malih pčelica" a i šire..:)))
FaNCy.of.LiTtLe.bEEs
.\/.
[ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2210fancy,
-> #2158, zoranaŮŢ>> MOJE IME, PREZIME ILI PSEUDONIM NI SLUCAJNO NE SPOMENES!!! Mis-
ŮŢ> Jel "pravi" pseudonim fancy?
He, he... hvala, ali se sexy literaturom nisam bavio.
Ko zna, možda se jednog dana okušam i u toj umetnosti.
.\/.
[ Vodio si život buran, a ostao nekulturan... ]
devojke.2211fancy,
-> #2186, .bata.ŮŢ> ŔŔŔ Dobrodoslica za novu devojcicu u nasoj conf..! :)
ŮŢ> ;( ;)
OKay... - ili za novog dečka na ženskom useru, svejedno..;)
.\/.
[ Buki, 'oćemo li..? svi, svi, svi..! ]
devojke.2212fancy,
-> #2200, zoranaŮŢ> sladunjavom soka... Lagano je usla u nene prstima obe ruke
Zanimljiv detalj..:)
Zaslužuje pobližu analizu..;)
.\/.
[ Let me go! No, no, no, no, no... you are crazy..! ]
devojke.2213veca,
-> #2166, djokab>> Uostalom, svi homoseksualci su muski. Zenske su homosexualke.
==========
lezbejke :) ako baš teraš mak na konac :)
devojke.2214veca,
-> #2117, vgenije>> To je u redu sa strane devojke.Ali ne mozetre osudivati coveka koji
>> sa 20-25 godina zna da
>> ce postati udovac za 6-12 meseci.Tu vezu treba prekinuti ali
>> kontakte sa
Prvo pročitaj šta sam rekla pa poteži reply. Ništa suprotno nisam
napisala, jedino sam se možda drugačije izrazila.
devojke.2215veca,
-> #2139, pmihailo>> Sta radis ?, mislim pricas sta nisi sama dozivela , znaci da si
>> provokator .
Radim u agenciji Diskrecija. Doživela sam, ali ne nalazim za
shodno da to sa vama podelim.
Provokator??? E šta komunizam napravi od čoveka, pa u svemu vidi
provokatore.
>> Jer da nisi , pricala bi sta si ti dozivela a ne sta
>> citas pa mislis da oni ...
Rekoh ti da to nisam vadila iz knjiga, nego da je profesionalno a
i lično iskustvo.
>> onda mora da je neki interes vanzemaljski u pitanju !
>> posto nema sopstvenih :) ?
Šta si ovim hteo da kažeš? Zašto bih ja imala bilo kakav interes,
pogotovo ovde, da nešto pišem. Pišem kao i svi, da bih iznela
svoje mišljenje. Jel' tebe neko tera da pišeš?
>> uobicajenog :( . Medjutim , realnost je ovakva kakva je . Ja pricam
>> kako stoje stvari na temu ... iz mog ugla ... kad tamo ... meni
I ja sam pisala kako stvari stoje iz mog ugla, a ti si se osetio
prozvanim i rekao da lupam gluposti. Ok. možda su gluposti sa
tvog stanovišta...
>> da nekazem realan sopstveni dozivljaj , umesto papirnih analiza
>> tipa pristojnog odstojanja i peckanja sa okolinom .
A zašto bi drugačije mišljenje moralo da znači papirne analize i
peckanje okoline?
>> ti znas kakve su reakcije ok ?
Kad se odnosi na mene, znam.
>> kome neznaci ? sta si ti , psihoanaliticar ?
Volim privatno time da se bavim.
>> uporedjivanja ? mislis da sve zensko (treba da ) misli kao ti ?
Ne. A ti?
>> polemisati o ... ? ... ti imas iskustvo sa vise osoba tvoga sex-a ?
>> mogu i to da shvatim ali onda , ocigledno , negledamo na stvar iz
>> istog ugla. Ili se neko krije iza tvog sinonima a ja se primio .
Šta je to MOJ sex?
Ne gledamo, šta ćeš ne mogu svi da imaju isto mišljenje... a kada
vam neko suprotstavi drugačije stavove onda je provokator. Jel'
treba i ja da kažem jadno?
>> centralni izvor znanja ? agent provokator ? majka Tereza ?
Paranoja?
>> sto neka riba ne okaci neki gif ? da bude zasluzna i uradi pravu
>> stvar i bude u pravu ?
Kakav gif? I šta je to prava stvar? Samo ono sa čim ćete se
složiti, jer kao što vidim, čim neko pomene da postoje i
drugačija viđenja... ne to nije prava stvar, odmah krenu etikete.
devojke.2216veca,
-> #2144, fancy>> Sa jedne strane - poziv - pričajte, opišimo, razmenimo iskustva,
>> dok sa druge strane, kad se tako nešto uradi, onda si Balkanski
>> macho majmun...
Onda si feministkinja! To su tvoje reči.
>> macho iživljavanja, a ja, kao komoderator, ;) te ohrabrujem da
>> nastaviš sa prilozima u našoj conf. Zanimljivi su i poučni.
Šta bi se drugo moglo i očekivati od tebe!
Leba ti, reci mi šta je tamo bilo poučno???
>> žuj... i TI i JA znamo šta je relevantan sud, tj. da se junaci
>> poznaju na DELU, a tu (dakle na pravom "bornom polju") već niko
>> ne može da udara etikete bez prethodno doživljenog iskustva.
Pa dobro JUNAžE, pokaži se na bojnom polju!! Jesi li napisao i
jednu smisleniju poruku, sem što si poslao priče drugih ljudi, i
što izvaljujete interne fore (koje su usput i dosadne i
neinventivne), od dve rečenice koje pošalješ jedna ti je tag.
>> žuj... i TI i JA znamo šta je relevantan sud,
Ned'o Bog da mi je tvoj sud relevantan.
p.s. Svaka čast princess, ona je slala konkretne stvari, a ti
samo talasaš.
p.p.s. Pošto si poznat po tome da sa neistomišljenicima igraš
grubo, nije ti prvi put da mi upućuješ niske udarce zato što
imamo različito mišljenje (i ne samo meni, ali ostale neću da
imenujem, ne zbog tebe, nego zbog njih), moram da se branim.
Ne tražim da me voliš, niti da mi se ne suprotstavljaš u
mišljenju, ali ako pretenduješ da budeš moderator (o užasa)
onda moraš biti tolerantan. Privilegije nose i odgovornost.
devojke.2217veca,
-> #2147, asterix>> Ha Ha Ha Ha. Možda on nije opravdao njihova očekivanja...
>> ahahahahaha.
>> Pa daj otvori nam najzad oči! Objasni nam koliko smo malo u pravu
>> i koliko puno nismo. Pa ti imaš čitav jedan uzorak populacije da
Nakon ovako čvrstih argumenata stvarno neko treba da vam otvori
oči. "Ha Ha Ha Ha." ... Bog te, ubi me prejaka asterixova reč!
devojke.2218veca,
-> #2113, markom>> Može, a sad Dejane, daj disjuzer, ako ovako nastavi, jao nama :)
I treba da vam bude jao :)
E, kakvi ste vi muškarci, ne možete da podnesete jedno žensko
koje drugačije misli, a mi moramo da trpimo toliko vas... :)
devojke.2219veca,
-> #2187, alien>> ŠĆ Da se ja pitam, kao što se ne pitam :) obrisala bih i
>> ŠĆ CHOCOLAT.
>> Zašto?
Odvratan je.
devojke.2220veca,
-> #2154, dcolak>> Tjah, mislim da nas provociraš, a ako to nije istina, well, još
>> jedan razočaran....
žime provociram?
žime si razočaran?
devojke.2221veca,
-> #2177, dikla>>> To vise ni on je jase :) nasao mladu :)
>> Koju, koju ... :)
>> Daklem da cujemo trac ?
Joj, nisam ja taj tip da pratim žensku štampu :) ali čuh reklamu
na radiju (reklamirali Praktičnu ženu) i kaže: Brena napušta
Bobu... Posle mi ćale reče da je čuo, možda i on sa neke reklame
:) da je našao mlađu (ne moj ćale, nego Boba :) ) i pobegao sa
njom preko grane... Ko je koga napustio ne znam :)
devojke.2222veca,
-> #2183, markom>> žek, ovaj trač nije dospeo do mene, detalje pliz :)
Ako budeš dobar ;)
devojke.2223alien,
-> #2163, djokab[]## Nisam rekla da sam lezbejka.
[]
[] Biseksualka? Hermafrodit? Musko pod zenskim pseudonimom?
──────────────────────┬───────
Oho, šibice! │
│
Kladim se da je loptica ispod ove kutije. ───┘
;)
devojke.2224ladislavs,
-> #2188, alien> A jel' ćeš ti znati da popravljaš? ;)
- Šta vi sa FON-a popravljate?
- Bh???
- A da ipak pređeš na defektologiju?
ciLa.
> [FON = Formacija Ogladnelih Nračunarista]
# ?? Aaa, da, ti si sa ETF.
devojke.2225ladislavs,
-> #2135, zcvele> Kad bolje razmislim kajsijevača i loza spadaju u
> gorenavedenu rubliku pa se jednim procentom mogu i složiti sa tobom.
Mhmmm, i viljamovka, takođe. Ali ja nisam rasista, volim i belo
i obojeno. %)
ciLa.
# A šta je to SEX?
devojke.2226ladislavs,
-> #2180, markom> Da smeta mi ku*ton, možete li mi pomoći dokTore ? ;)
Probaj da ga navlačiš k'o čarapu. ;)
ciLa.
# SEX4WorkGroups, the ultimate multitasker.
devojke.2227alien,
-> #2219, veca[]>> Zašto?
[]
[] Odvratan je.
Mnogo toga je (nekima) odvratno, ali to ne može biti
opravdanje za uništavanje.
devojke.2228sagitarius,
Ocu dm.gif
I tata bi sine.
devojke.2229mboban,
-> #2094, veca**> Da se ja pitam, kao što se ne pitam :) obrisala bih i CHOCOLAT.
Zašto? A ja taman hteo da je (uz neke male prepravke) ubacim uz res. :)
Samo ne znam čiju glavu da ubacim na gif umesto onog frajera.
P.S. Svoju glavu sigurno neću. O:)
devojke.2230pexon,
-> #2200, zoranaű da lebdim. Mislim da sam vristala... onda sam obamrla i
ű lagano pala u
ű Helga
RES ti je skroman
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2231dior,
-> #2016, alkos>>> 4. Smatrate li da su vaša interesovanja u dovoljnoj
>>> meri pokrivena temama u conf. SEX..?
>>
>> pa, malo više lanaca i bičeva i biće ok
Veco, ima li tvoja firma na stock-u nekoliko robinja ?
Sadista :)
=- Sadim bostan, sadim belu ružu...
devojke.2232dior,
-> #2041, princess>> e pisacu bRooka...jednostavnije!...mrzim komplikacije!
>> e pisacu bRooka...jednostavnije!...ne volim komplikacije!
Ne može. bRookHa je ispravno po Vookhu Karajeechu :)
Pozdrav, Ljuba