FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.2133 mdave, -> #2126, vitez.koja
=============================== 2.64 SEX:ras.desetar mdave, 25.05.94. 03:113, 1378 chr Odgovor na 2.63, vitez.koja, 24.05.94. 22:58 --------------------------------------------------------- ■># => Da pocnemo novu raspravu, ili da cekamo conf..? ■> ■> Neka mdave isprica Vic, pa cemo u conf... Ma ljudi dosta je bilo nasilja. Zasad...;) [ volem tag kol'ko volem bag ] ----------------------------------------------- 2.64 ---
devojke.2134 zcvele, -> #2076, dikla
> "Na cega Vas asocira ukus dok gutate" Kakva je razlika između jogurta i spreme? Ako neznaš probaj jogurt. <bRooookha pa zar još fancy nije postao moderator>
devojke.2135 zcvele, -> #2044, dcolak
> Jedna je velika istina, obojen alkohol nije prava stvar :> Eeee nikada nećeš postati član SPS-a i to četverostruki ( u prevodu na engleski 4 roses). Kad bolje razmislim kajsijevača i loza spadaju u gorenavedenu rubliku pa se jednim procentom mogu i složiti sa tobom. < povoljno kupujem stari nameštaj naročito regale >
devojke.2136 jovca.car, -> #1993, dcolak
/* ***** Poništio SysAdm ******** ???
devojke.2137 boccaccio, -> #2084, alien
YOU> Bilo bi lepo da ova poruka bude obrisana. Nije prošlo YOU> ni mesec dana od kako je ovaj gif okačen pod imenom CHOCOLAT. YOU> Ljudi, nemojte menjati imena gifova i podmetati nešto što je YOU> već bilo pod drugim imenom ;(. Ovaj gif nisam skinuo sa Sazam-a (skinuo sam samo dva-tri gifa) i poslao sam ga sa istim imenom kao što sam ga i dobio. Pozdrav, Boris p.s. Možda da se se u poruci napiše šta dotična slika sadrži da ne dolazi do ovakvih zabuna.
devojke.2138 pkaca, -> #1725, saricl
%%% Mnogo mi se svideo, ali ako na njega polažeš %%% patentno pravo:) nema frke, menjam. Zahvaljujem :)
devojke.2139 pmihailo, -> #2019, veca
> Nisu knjige. Kvantitet ne govori o kvalitetu! npr ... sta znaci ova recinica ? ziv mi Todor ... ? ...orator's corner...?... > Wrong! Radim sa ljudima i znam sta pricam! Npr. od 100 clanva Sta radis ?, mislim pricas sta nisi sama dozivela , znaci da si provokator . Jer da nisi , pricala bi sta si ti dozivela a ne sta citas pa mislis da oni ... > Boze me sacuvaj kakve ti ideje imas... mene niko ne placa da onda mora da je neki interes vanzemaljski u pitanju ! posto nema sopstvenih :) ? > kontraagrumenata), a to sto je tvoja sujeta eventualno > povredena, nije moj problem. ovo je , sta da kazem , zalosno za racunarsku mrezu , ja sam mislio obzirom da nisam diplomirao na etf-u , kako oni koji je koriste imaju prilike da se nadju na visem nivou medjuljudske komunikacije od onog uobicajenog :( . Medjutim , realnost je ovakva kakva je . Ja pricam kako stoje stvari na temu ... iz mog ugla ... kad tamo ... meni povredjena sujeta... neki problemi ... . Moj komentar : ruzno. - provokator I liga ! - > Masta bato, masta ;)) > Masta bato, masta ;)) > Masta bato, masta ;)) > Masta bato, masta ;)) ? oces ti mastu da probas ? > Vec sam ranije rekla da bih mogla stosta da napisem na ovu temu mogla , pa , super , ajde , samo , ako moze neki real world text , da nekazem realan sopstveni dozivljaj , umesto papirnih analiza tipa pristojnog odstojanja i peckanja sa okolinom . > i uvek izbegavala da dirnem u maco-balkansku sujetu, upraovo znaci tako sam okarakterisan , a ja mislio da to moze da mi se desi samo u drustvu ... znaci van balkana nema ... ovo sujeta , mislim , stvarno tuzno .! > zbog ovakvih reakcija. hm , ovde se oseca nesto kao naznacene granice pristojnog ponasanja tj. kao neko gadjenje na nacin razmisljanja , poziv na lov na vestice ? selekcija nacina razmisljanja ? ti znas kakve su reakcije ok ? > BTW, to sto starije zene sa kojima si bio nisu opravdale tvoja > ocekivanja nista ne znaci. Mozda ti nisi opravdao njihova, pa ocekivanja ? kome neznaci ? sta si ti , psihoanaliticar ? > nisu imale volje da se potrude. A klinke k'o klinke, manje > iskustva pa manja mogucnost uporedivanja. uporedjivanja ? mislis da sve zensko (treba da ) misli kao ti ? > p.s. I vi hocete konferenciju! Tjah, jos kad biste bili > dovoljno fer i da polemisete kad ste vi osetite napadnutim... mislis kad neko nije tvoj istomisljenik on se oseca : ... napadnutim ... ? polemisati o ... ? ... ti imas iskustvo sa vise osoba tvoga sex-a ? mogu i to da shvatim ali onda , ocigledno , negledamo na stvar iz istog ugla. Ili se neko krije iza tvog sinonima a ja se primio . Alles ist moeglicht. > Vi radite ovo, vi radite ono, vi ste zasluzni za ... kad bi > znali koliko ste malo u pravu. centralni izvor znanja ? agent provokator ? majka Tereza ? sto neka riba ne okaci neki gif ? da bude zasluzna i uradi pravu stvar i bude u pravu ?
devojke.2140 fancy, -> #2130, dior
ŮŢ> One on one? Fuj, perverzno! Sigurno si bio primoran ŮŢ> i na misionarsku pozu ;) Da..:( .\/. [ Last dance with Mary Jane, than taking off shoes... ]
devojke.2141 fancy, -> #2106, mikis
ŮŢ> Misliš ovako: ŮŢ> =============================== ŮŢ> 5.1 SEX.1:swallow.this ŮŢ> fancy, 16.03.1998 21:00, 231 chr ^^^^^^^^^^ 1998..? Auuu..:((( Načekaćemo se mi diskusije..:((( 'Ajmo sada i ovde..:) ! .\/. [ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2142 fancy, -> #2098, veca
ŮŢ>>> Možeš ti i bolje..;) ŮŢ> Pitanje je da li ti možeš ;)) ?? žemu ovakav ton..?
devojke.2143 fancy, -> #2127, dior
ŮŢ> Znači ovo je već drugi!!! ;) Bilo ih je još... hint: CIVILIZACIJA.6 8.101, 8.311... .\/. [ Mary Jane, I love you ]
devojke.2144 fancy, -> #2139, pmihailo
=============================== 12.144 SEX:licna.iskustva fancy, 25.05.94. 07:25, 2368 chr Odgovor na 12.139, pmihailo, 24.05.94. 19:55 -------------------------------------------------- ŮŢ> uobicajenog :( . Medjutim , realnost je ovakva kakva je . Ja pricam ŮŢ> kako stoje stvari na temu ... iz mog ugla ... kad tamo ... meni ŮŢ> povredjena sujeta... neki problemi ... . Moj komentar : ruzno. Polako, ne tuguj... to ti je muška sudbina..:) Sa jedne strane - poziv - pričajte, opišimo, razmenimo iskustva, dok sa druge strane, kad se tako nešto uradi, onda si Balkanski macho majmun... No nema veze, imaš stila momče, i ONA poruka je po meni daleko od macho iživljavanja, a ja, kao komoderator, ;) te ohrabrujem da nastaviš sa prilozima u našoj conf. Zanimljivi su i poučni. (još kad bi stavio yu karaktere..:)) ŮŢ> Sta radis ?, mislim pricas sta nisi sama dozivela , znaci da si ŮŢ> provokator . Jer da nisi , pricala bi sta si ti dozivela a ne sta ŮŢ> citas pa mislis da oni ... žuj... i TI i JA znamo šta je relevantan sud, tj. da se junaci poznaju na DELU, a tu (dakle na pravom "bornom polju") već niko ne može da udara etikete bez prethodno doživljenog iskustva. Ovde, u našoj conf, još se nije stabilisala situacija po pitanju tretiranja kvaliteta... ali, svaki početak je težak, i u budućnosti će sigurno biti manje napetosti. .\/. [ C'mon, everybody's from WHO..! ] ---------------------------------------- 2.44 ---
devojke.2145 zorana,
Da li bi bila ljubazna da izlozis neke svoje stavove ? Na koje stavove mislis? [ obozavam lezbejke :) ] Nisam rekla da sam lezbejka.
devojke.2146 princess, -> #2145, zorana
steta O;>
devojke.2147 asterix, -> #2019, veca
> BTW, to što starije žene sa kojima si bio nisu opravdale tvoja > očekivanja ništa ne znači. Možda ti nisi opravdao njihova, pa > nisu imale volje da se potrude. A klinke k'o klinke, manje > iskustva pa manja mogućnost upoređivanja. Ha Ha Ha Ha. Možda on nije opravdao njihova očekivanja... ahahahahaha. > p.s. I vi hoćete konferenciju! Tjah, još kad biste bili dovoljno > fer i da polemišete kad ste vi osetite napadnutim... Vi radite > ovo, vi radite ono, vi ste zaslužni za ... kad bi znali koliko > ste malo u pravu. Pa daj otvori nam najzad oči! Objasni nam koliko smo malo u pravu i koliko puno nismo. Pa ti imaš čitav jedan uzorak populacije da izvlačiš osnovane zaključke na njemu. Pošto tako sve lepo znaš, daj objasni nama sirotim dečacima kako zapravo stvari stoje...
devojke.2148 asterix, -> #2029, markom
> *** da da, Mary Jane ima neku tajnu misiju u svemu..;) > > Izvin'te što sam glup, ali ko je Mary Jane ? :( Ih pa to je gospodja Popović ;)
devojke.2149 asterix, -> #2034, bulaja
>│ -<< volim da kupam žensku decu od array[14..25] of girls>>- >└ ─── > Pa Mary Jane je imala malo više od gornje granice :). > Šta je onda bilo, out of range? O:) Ma ne... To je bilo Mary had a little boy, little did she know ;)
devojke.2150 asterix, -> #2067, alkos
> đ> Pre bih rekao da je to bio deo nekog projekta bakteriološkog oružja > đ> koji je dospeo do 'eksploatacije' prevremeno. Poznati su i > > Pa dokle više te zavere... U poslednje vreme sve i svašta se > objašnjava nekim zaverama protiv Srba, tajna oružija itd... ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Did I miss something here ? Gde si ovo nakalemio na moju poruku ? Ili je to možda samo podsvesno ?
devojke.2151 gremlin, -> #2093, veca
>> Nema potrebe, odvratno je. Pokupih neke od gifova koji su ovde >> poslati, rekoh da vidim o čemu se radi, ali kad to videh, istog >> trenutka ruka mi je poletela na D. Na dole? O;) Alex
devojke.2152 gremlin, -> #2100, mavava
>> Neee! Fredy mi je dolazio u posetu i davao oralnu poDrŠKu zajedno >> sa Mick Jagerom. Dobri pevači bog te mazo!!! Još vam je samo čika David falio, i kompletan vozić :) Alex
devojke.2153 gremlin, -> #2137, boccaccio
>> p.s. Možda da se se u poruci napiše šta dotična slika sadrži da ne >> dolazi do ovakvih zabuna. Odlična ideja. Da napravimo literarni konkurs na temu: "Opišite taj i taj GIF" :) Alex
devojke.2154 dcolak, -> #2096, veca
│ Koliko me sećanje služi u pitanju je bilo foliranje... Da li žene │ mogu bez foliranja? Mogu kad hoće ili kad žele da im se partner │ oseća kao panter :) Isto važi i za muškarce. │>> Udariti FOL da je to zato što ON ne zadovoljava kriterijume je │>> smešno, to isto mogu i muškarci za žene da kažu.. │ To sve vreme i govorite. Naravno, jer i vi sve vreme to isto govorite. Tjah, mislim da nas provociraš, a ako to nije istina, well, još jedan razočaran.... Sledge DAMMIR!
devojke.2155 peacock, -> #1983, mdave
#### Š svi za KG Ć Valjda sve(žene) za KG :) Tamo žive KG. tagline= BG - bogata gospoda ZG - zaguljena gospoda KG - ku*ata gospoda (lokalpatriotski, by Vidosav Stavanović)
devojke.2156 mdave, -> #2144, fancy
=============================== 12.145 SEX:licna.iskustva mdave, 25.05.94. 10:25, 2928 chr Odgovor na 12.144, fancy, 24.05.94. 07:25 -------------------------------------------------- ■> (jos kad bi stavio yu karaktere..:)) Pravi muskarac ima SET CODE NONE. ;) [ ne treba mi drajver, ja sve teram na prirodno ] --------------------------------------- 12.145 ---
devojke.2157 mdave, -> #2145, zorana
=============================== 2.57 SEX:homo mdave, 25.05.94. 10:30, 3268 chr Odgovor na 2.54, zorana, 25.05.94. 07:29 --------------------------------------------------------- ■> > Da li bi bila ljubazna da izlozis neke svoje stavove ? ■> ■> Na koje stavove mislis? Na sexualne. Zasto homo, a ne hetero ? ■> > [ obozavam lezbejke :) ] ■> ■> Nisam rekla da sam lezbejka. :) Nisam ni rekao da jesi. :) [ ma ko to kaze da nemamo conf ??? ] ----------------------------------------------- 2.57 ---
devojke.2158 zorana, -> #1925, fancy
> Evo, kao sto sam ti i obecao, jos jedna prica. To je moj prvenac. > Ako hoces, zvekni je u konferenciju, ali, kao i za prethodnu, MOLIM TE DA > MOJE IME, PREZIME ILI PSEUDONIM NI SLUCAJNO NE SPOMENES!!! Mis- Jel "pravi" pseudonim fancy? ..... >> Lezali su neko vreme iscrpljeni, ali zadovoljni. Potom su otisli Lepa pricica... Helga
devojke.2159 zorana, -> #1052, princess
>> masturbacija, sex. odnos, mastanja (mmmm obozavam da sprovodim >> mastarije kao na primer....O;> )...heterosexualni analni odnos) A homosexualni? >> FETISIZAM -> fetisisti postizu sexualno uzbudjenje tako sto coveka kao >> sexualnog objekta zamenjuju delovima tela (pramen kose..) ili predmetima Tastatura? Mis ? Cetka za brijanje? [:)] >> (najcesce: cipele, rublje..). Devijacija koja ke uglavnom prisutna kod >> muskaraca! Uglavnom kod muskaraca?????? Helga
devojke.2160 zorana, -> #1383, princess
>> Imenica "homosexualac" uglavnom se odnosi na osobe (muskarce ili zene) koje >> su usvojile taj tip ljubavnog izbora kao konstantan, pocev od >> adolescencije i u celom zrelom dobu. A ako je samo u adolescenciji ili samo u zrelom dobu? Onda nije? Helga
devojke.2161 zorana, -> #1384, princess
Zasto govoris samo o MUSKIM homoseksualcima? Helga
devojke.2162 zorana, -> #1052, princess
Da li je moguce da bisexualizam ili homosexualizam bude potstaknut fizickim osobenostima (uvecani klitoris i slicno)? H Uzgred, jesi li ti profesionalac u ovoj oblasti? Delujes mi kao profesionalni sexolog ili bar psiholog. Recnik i tako to... Helga
devojke.2163 djokab, -> #2145, zorana
## Nisam rekla da sam lezbejka. Biseksualka? Hermafrodit? Musko pod zenskim pseudonimom?
devojke.2164 djokab, -> #2146, princess
Zamalo da nadjes partnerku ;>
devojke.2165 djokab, -> #2159, zorana
## Tastatura? Mis? Cetka za brijanje? [:)] MMMMMM KKK========= Da ti ne bude HMMprevelika | | | | Sa dva s ili sa sh? | | Njegova?
devojke.2166 djokab, -> #2161, zorana
## Zasto govors samo o MUSKIM homosexualcima? Ne ocekujes valjda da govori o sebi? Uostalom, svi homoseksualci su muski. Zenske su homosexualke.
devojke.2167 dikla, -> #2082, danica
> najskriveniju sexualnu perverziju. Elem, zahtevao je da ga vezu za > stolicu, da jede svinjetinu dok ga riba tuce uz uzvike: "Nevaljalo > rabinche, nevaljalo rabinche... " :). Zakljucak: 100 ljudi- 100 cudi, > 100 zena-... :). Al mu je perverzija ...
devojke.2168 dikla, -> #2132, mdave
> ■> ­=- Jesil' ikad bez'o iz kasarne? :) > > Nisam imao priliku, bilo je ratno stanje. :( Aiiii.., kakav je to rat kad vas nisu pustali iz kasarne ..;)
devojke.2169 dikla, -> #2079, danica
> Ama, u labaratoriji UV zracenje moz' biti prisutno a i ne mora, sto > zavisi od Jel se moze s'tim UV lampama i kvarcati u laboratoriji za vreme vezbi ?
devojke.2170 dikla, -> #2102, dcolak
> Zato imas prijatelja ciji tata jeste kardiolog :) Imate neke smetnje? > :))) NemamO, ali ako nastavimO da dan pocinjemO sa casicom, ko zna ...;)
devojke.2171 dikla, -> #2101, dcolak
> Elem, sta li ce mi tata reci? Nemam ja veze sa njim, ja samo crpim > informacije i pare, nista vise :)) Znaci rasprava u temi muzika je imala vaspitni kakrakter ...
devojke.2172 dikla, -> #2089, zcvele
>> Naravno da ne mogu uvek kad hoce. Jednostavno se ne "navlaze" >> dovoljno pa postane prava muka.. > > Setise legendarnog filma Poslednji tango u Parizu E da, divnih li kadrova ... /-> Ako se ne navlazi ti je onda podmazi !
devojke.2173 dikla, -> #2092, veca
> Ruka u vodoravnom polozaju :) Uf dobro je, tek sam kod palaca ...;)
devojke.2174 dikla, -> #2114, markom
> Ma skidaj, sta fali da vidis jos jednom ... :>> Kad bi bar biJo u boji ...;>
devojke.2175 dikla, -> #2094, veca
> Da se ja pitam, kao sto se ne pitam :) obrisala bih i CHOCOLAT. Dragana je dozivela jedno del *.* a Brenu niko ni da spomene, eno je jos visi sa 9.557 ..;)
devojke.2176 dikla, -> #2137, boccaccio
> p.s. Mozda da se se u poruci napise sta doticna slika sadrzi da ne > dolazi do ovakvih zabuna. A da raspisemo konkurs za najljepse opisani GIF ?
devojke.2177 dikla, -> #2097, veca
> To vise ni on je jase :) nasao mladu :) Koju, koju ... :) Daklem da cujemo trac ?
devojke.2178 dikla, -> #2103, zorana
> Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, mozete da > odgovorite i na priv. Ma kakvi priv., ovde se javno raspravavlja o tim stvarima.. :) Dobrodosla ! btw. Statisticki gledano, sedma devojka u temi devojke !
devojke.2179 markom, -> #2100, mavava
*** Neee! Fredy mi je dolazio u posetu i davao oralnu poDrŠKu zajedno *** sa Mick Jagerom. Dobri pevači bog te mazo!!! Dobro za onog prvog znam šta je bio, al sa Jaggerom, crni čnešo O:))
devojke.2180 markom, -> #2102, dcolak
*** Zato imaš prijatelja čiji tata jeste kardiolog :) Imate neke smetnje? Da smeta mi ku*ton, možete li mi pomoći dokTore ? ;)
devojke.2181 markom, -> #2101, dcolak
*** Znaš kako je, videh klinci se pate sa vodkom, kao ružna je, pa sam *** morao da demonstriram.... :> I posle si skakao i na Tek je 12 sahata, No limits, ali pohvalno, pobegao si od onog domaćeg teKKn0 sranja :))
devojke.2182 markom, -> #2104, mikis
*** DAMIRE ?!? Jesi to ti? Da ti nije neko maznuo password? ;))) Eh, trebalo je da budeš u KST-u u petak ... :>>
devojke.2183 markom, -> #2097, veca
*** To više ni on je jaše :) našao mlađu :) žek, ovaj trač nije dospeo do mene, detalje pliz :)
devojke.2184 markom, -> #2103, zorana
*** Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, mozete da *** odgovorite i na priv. Uh, nemojmo biti sebični, ovo volem neviđeno da čitam, posmatram i slično :))
devojke.2185 mdave, -> #2161, zorana
■> Zasto govoris samo o MUSKIM homoseksualcima? Zato sto su homoseksualci muski, a homoseksualnost i muska i zenska.
devojke.2186 .bata., -> #2109, fancy
ŔŔŔ Dobrodoslica za novu devojcicu u nasoj conf..! :) ;( ;)
devojke.2187 alien, -> #2094, veca
[] Da se ja pitam, kao što se ne pitam :) obrisala bih i [] CHOCOLAT. Zašto?
devojke.2188 alien, -> #2122, ladislavs
[] 'Oće da padne jedno peGLanje?' ;) Ne preteruj ;). Onaj metalni zvuk (zdange, zdange...) je bio toliko glasan da bih se i ja bunio O;). Garaža na Obilićevom vencu polako ulazi u legendu (prvo kao naslon pri trpačini (slučajno sam ih video (samo 20 ljudi je gledalo u tom pravcu), a zatim i kao otvarač za pivo). []# Elektrotehnika je perspektivna... kao poljoprivreda A jel' ćeš ti znati da popravljaš? ;) [FON = Formacija Ogladnelih Nračunarista]
devojke.2189 alien, -> #2156, mdave
[] Pravi muskarac ima SET CODE NONE. ;) ~~~ none cp852 cp1250 yuscii jus015 CUSTOM2 Imao, MDave, imao. Kad porasteš, poraste ti i kodni raspored ;>. [ 1 chr = 1 inch ? ] P.S. Opasni su ovi sa k.r.. Računari. Kako shvatiti MojMikro? A Mek?
devojke.2190 dcolak, -> #2123, ladislavs
│ "Sine, znaš da vodka izaziva skupljanje krvnih sudova, │ a to što vidiš u flaši odlazi ti u jetru." Vi nikako da ukapirate da sam ja jedno objektivno biće :)) Ja ne propagiram čašicu svakog jutra, so there is no blame on me ;) BTW, nikad nisam rekao da ne pijem :) Ko me bude citirao, dobije, hm, videćemo već :) Sledge DAMMIR!
devojke.2191 dcolak, -> #2136, jovca.car
│/ * ***** Poništio SysAdm ******** │ │ ??? Mora da je bio dupli exec, a ako nije, tražim objašnjenje! H!U Sledge DAMMIR!
devojke.2192 dcolak, -> #2131, mdave
│ 2.44 SEX:homo │ mdave, 25.05.94. 03:95, 2368 chr │ Odgovor na 2.43, zorana, 24.05.94. 19:55 │ --------------------------------------------------------- BTW, SDW ne guta ovo :)) Tj. ne da se prevariti :>> Sledge DAMMIR!
devojke.2193 dcolak, -> #2145, zorana
│ Nisam rekla da sam lezbejka. Šteta :( Ne znam zašto ja to kažem, al' eto, morao sam :) Strašno su mi simpatične. Sledge DAMMIR!
devojke.2194 pexon, -> #2162, zorana
ű Da li je moguce da bisexualizam ili homosexualizam bude ű potstaknut fizickim osobenostima (uvecani klitoris i slicno)? ű H Uzgred, jesi li ti profesionalac u ovoj oblasti? Delujes mi ű kao profesionalni sexolog ili bar psiholog. Recnik i tako ű to... ű ű Helga new sex.conf user: Dži! Ovo me nateralo ... da potrazim REGISTER.DOC za SEX.CONF ali ga nema. Mislim DOC-a. Kako se pristupa? Šta je sve potrebno za SEX.conf? O;) ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2195 zorana, -> #2157, mdave
Na sexualne. Zasto homo, a ne hetero ? Ko je rekao da ne. Ja volim obe vrste. :) Nisam ni rekao da jesi. :) Sto onda bas meni kazes da ih obozavas? Helga
devojke.2196 zorana, -> #2163, djokab
Paaaa... Bio si blizu... Helga
devojke.2197 zorana, -> #2165, djokab
>> Da ti ne bude >> HMMprevelika | | Pa ne mora to bas da se ugura... >> Sa dva s ili sa sh? | Sa sh. >> Njegova? Njegova ili njena. Helga
devojke.2198 zorana, -> #2172, dikla
>> Naravno da ne mogu uvek kad hoce. Jednostavno se ne "navlaze" >> dovoljno pa postane prava muka.. /-> Ako se ne navlazi ti je onda podmazi ! Ako se ne navlazi znaci da joj i nije do toga. Helga
devojke.2199 zorana, -> #2184, markom
>> Uh, nemojmo biti sebicni, ovo volem nevideno da citam, posmatram i slicno :)) Voles? Da nisi lezbejka? Helga
devojke.2200 zorana, -> #1925, fancy
jOS Jedna interesantna ispoves o "skretanjima", u ovom slucaju to je u isto vreme i "prvo iskustvo" (skinuto sa nekog BBS-a): "Hoces li detaljni opis dogadjaja? Cekaj samo da se prisetim godine... Leto 1983. Bila sam na Palmi sa jednom drugaricom i njenim deckom. Njih dvoje a ja sama. Tada sam jos vukla kompleks zbog noge i mislila sam da nemam nikakve sanse da neko 'baci oko' na mene. Lezala sam na plazi i suncala se. U blizini je lezala jedna vrlo lepa i zgodna devojka, plavusa izuzetno preplanula. Bilo je, medjutim, nesto cudno kod nje. Na prednjoj strani kostima je bilo neprirodno ispupcenje ... kao da je musko. To mi je nekako privuklo pogled, onako omamljenoj od sunca i zurila sam u nju kao idiot. U jednom trenutku mi je uhvatila pogled i zagonetno se nasmesila. Instiktivno sam vratila osmeh. Nije mi uopste palo napamet sta ce se desiti. Ne kazem da nisam pre toga imala intimni kontakt sa drugaricama, ali nikada bas... Otisla je u vodu, i kad se vratila, legla je pored mene. Upoznale smo se (bila je Svedjanka i odlicno je govorila engleski). Pricale smo obicne stvari, i odjednom, ona rece: "dodji sa mnom" i uhvatila me je za ruku. Pridigla sam se, a ona nije ispustala moju ruku. Dok sam namestala protezu ona je rekla "i ja imam protezu". Nisam bas shvatila sta je htela da kaze. Povela me je u svoju sobu. Cim smo usle ona je skinula gacice (gornji deo kostima nije ni nosila), i ja sam ostala zabezeknuta. Dole joj je stajala ona muska stvar. To je bilo ono neprirodno ispupcenje. Nesto sam promucala, a ona mi rece da se i ja skinem. A onda je rekla da nam ne trebaju proteze i skinula je onu vestacku stvar i bacila je na stocic. Rekla je da obozava slanu kozu i pocela da me lize izmedju grudi. Krv mi je uzavrela. Onda se okrenula za 180 stepeni i razmakla moje noge. Rekla je nesto na svedskom i usla jezikom u mene. Vise nije bilo uzmicanja i ja sam usla u nju. Posle samo nekoliko sekundi ona je izasla opet nesto rekla na svedskom, zatim na engleskom nesto u smislu "ti nisi nikad...". Onda me je nezno i mazno upitala "Mogu li?". Nisam nista odgovorila. Nisam ni mogla, jer nisam izvlazcila jezik. Usta su mi bila puna njenog sladunjavom soka... Lagano je usla u nene prstima obe ruke, najpre lag no lagano, pa sve dublje i dublje... Nisam osecala nikakav bol. Onda je ponovo usla jezikom. Sve mi se zacrvenelo pred ocima i pocela sam da lebdim. Mislim da sam vristala... onda sam obamrla i lagano pala u san. Kad sam se probudila, videla sam da je carsav krvav... Ona je spavala naslonjena na moju nogu. Polako sam izvukla nogu jer mi je bila potpuno utrnula. Ona se probudila. "Jos?" upitala me je? Samo sam je pozudno pogledala. Onda je ona ustala i uzela iz ormana "protezu" ali mnogo vecu od one koju je nosila ispod kostima, ali dvostruku. Prikopcala je tako da jedna strana usla u nju i prisla mi..." To bi bilo to. Da li neko ima jos neku takvu golicavu pricu? Helga
devojke.2201 cnenad, -> #2184, markom
ŁŁŁ Uh, nemojmo biti sebični, ovo volem neviđeno da čitam, posmatram i slično Ali ne možeš da učestvuješ ;>>> >>> Gde su slike..pardon, zvuci iz Turske ? <<<
devojke.2202 mdave, -> #2200, zorana
Saljiii joooos !!! :) [ online ]
devojke.2203 princess, -> #2200, zorana
fenomenalno! nastavi sa pisanjem ...Helga!
devojke.2204 mdave, -> #2195, zorana
■> : ) Nisam ni rekao da jesi. :) ■> ■> Sto onda bas meni kazes da ih obozavas? To je bio tagline, nisam se obratio direktno tebi. :) [ ovo je tagline ]
devojke.2205 fancy, -> #2194, pexon
ŮŢ> Dži! Ovo me nateralo ... da potrazim REGISTER.DOC ŮŢ> za SEX.CONF ali ga nema. Mislim DOC-a. ŮŢ> ŮŢ> Kako se pristupa? ŮŢ> Šta je sve potrebno za SEX.conf? O;) Potrebno je nastaviti ovako, i nastaviti, i nastaviti... ...i jednog dana ćemo se probuditi sa obaveštenjem uprave o novoj konferenciji, koja je odavno planirana, ali se čekalo da se "steknu uslovi, slože objektivne okolnosti i prevaziđu subjektivne slabosti..." Da. Mi smo to u stvari oduvek želeli. Ali nismo znali. .\/. [ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2206 fancy, -> #2192, dcolak
ŮŢ> BTW, SDW ne guta ovo :)) Tj. ne da se prevariti :>> O čemu ti to..? Izvoli u temu SEX:swallow.it pa se baškari sa gutanjem..;) .\/. [ I looked like dead Elvis, but the party was alright... ]
devojke.2207 fancy, -> #2201, cnenad
ŮŢ>>>> Gde su slike..pardon, zvuci iz Turske ? <<< A-HA..! To, dakle hoćeš..:))) Sačekaj da dobijemo conf. pa ću poslati čitav rečnik iz turskih pornografskih filmova..;))) Za to vreme, uz koju flašu doobrog alkohola (my second user is ALKOS ;) prepričaću ti i detalje..;) .\/. [ Abijabomba bigibagirior..! ]
devojke.2208 fancy, -> #2164, djokab
ŮŢ> Zamalo da nadjes partnerku ;> Ali ti si pred nalaskom nevolje..;) .\/. [ well, Robbie boy sure wasn't drunk... in fact he was dead..;) ]
devojke.2209 fancy, -> #2155, peacock
ŮŢ> Valjda sve(žene) za KG :) Tamo žive KG. Jok, tamo je Dr. Ćirić, car "Malih pčelica" a i šire..:))) FaNCy.of.LiTtLe.bEEs .\/. [ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2210 fancy, -> #2158, zorana
ŮŢ>> MOJE IME, PREZIME ILI PSEUDONIM NI SLUCAJNO NE SPOMENES!!! Mis- ŮŢ> Jel "pravi" pseudonim fancy? He, he... hvala, ali se sexy literaturom nisam bavio. Ko zna, možda se jednog dana okušam i u toj umetnosti. .\/. [ Vodio si život buran, a ostao nekulturan... ]
devojke.2211 fancy, -> #2186, .bata.
ŮŢ> ŔŔŔ Dobrodoslica za novu devojcicu u nasoj conf..! :) ŮŢ> ;( ;) OKay... - ili za novog dečka na ženskom useru, svejedno..;) .\/. [ Buki, 'oćemo li..? svi, svi, svi..! ]
devojke.2212 fancy, -> #2200, zorana
ŮŢ> sladunjavom soka... Lagano je usla u nene prstima obe ruke Zanimljiv detalj..:) Zaslužuje pobližu analizu..;) .\/. [ Let me go! No, no, no, no, no... you are crazy..! ]
devojke.2213 veca, -> #2166, djokab
>> Uostalom, svi homoseksualci su muski. Zenske su homosexualke. ========== lezbejke :) ako baš teraš mak na konac :)
devojke.2214 veca, -> #2117, vgenije
>> To je u redu sa strane devojke.Ali ne mozetre osudivati coveka koji >> sa 20-25 godina zna da >> ce postati udovac za 6-12 meseci.Tu vezu treba prekinuti ali >> kontakte sa Prvo pročitaj šta sam rekla pa poteži reply. Ništa suprotno nisam napisala, jedino sam se možda drugačije izrazila.
devojke.2215 veca, -> #2139, pmihailo
>> Sta radis ?, mislim pricas sta nisi sama dozivela , znaci da si >> provokator . Radim u agenciji Diskrecija. Doživela sam, ali ne nalazim za shodno da to sa vama podelim. Provokator??? E šta komunizam napravi od čoveka, pa u svemu vidi provokatore. >> Jer da nisi , pricala bi sta si ti dozivela a ne sta >> citas pa mislis da oni ... Rekoh ti da to nisam vadila iz knjiga, nego da je profesionalno a i lično iskustvo. >> onda mora da je neki interes vanzemaljski u pitanju ! >> posto nema sopstvenih :) ? Šta si ovim hteo da kažeš? Zašto bih ja imala bilo kakav interes, pogotovo ovde, da nešto pišem. Pišem kao i svi, da bih iznela svoje mišljenje. Jel' tebe neko tera da pišeš? >> uobicajenog :( . Medjutim , realnost je ovakva kakva je . Ja pricam >> kako stoje stvari na temu ... iz mog ugla ... kad tamo ... meni I ja sam pisala kako stvari stoje iz mog ugla, a ti si se osetio prozvanim i rekao da lupam gluposti. Ok. možda su gluposti sa tvog stanovišta... >> da nekazem realan sopstveni dozivljaj , umesto papirnih analiza >> tipa pristojnog odstojanja i peckanja sa okolinom . A zašto bi drugačije mišljenje moralo da znači papirne analize i peckanje okoline? >> ti znas kakve su reakcije ok ? Kad se odnosi na mene, znam. >> kome neznaci ? sta si ti , psihoanaliticar ? Volim privatno time da se bavim. >> uporedjivanja ? mislis da sve zensko (treba da ) misli kao ti ? Ne. A ti? >> polemisati o ... ? ... ti imas iskustvo sa vise osoba tvoga sex-a ? >> mogu i to da shvatim ali onda , ocigledno , negledamo na stvar iz >> istog ugla. Ili se neko krije iza tvog sinonima a ja se primio . Šta je to MOJ sex? Ne gledamo, šta ćeš ne mogu svi da imaju isto mišljenje... a kada vam neko suprotstavi drugačije stavove onda je provokator. Jel' treba i ja da kažem jadno? >> centralni izvor znanja ? agent provokator ? majka Tereza ? Paranoja? >> sto neka riba ne okaci neki gif ? da bude zasluzna i uradi pravu >> stvar i bude u pravu ? Kakav gif? I šta je to prava stvar? Samo ono sa čim ćete se složiti, jer kao što vidim, čim neko pomene da postoje i drugačija viđenja... ne to nije prava stvar, odmah krenu etikete.
devojke.2216 veca, -> #2144, fancy
>> Sa jedne strane - poziv - pričajte, opišimo, razmenimo iskustva, >> dok sa druge strane, kad se tako nešto uradi, onda si Balkanski >> macho majmun... Onda si feministkinja! To su tvoje reči. >> macho iživljavanja, a ja, kao komoderator, ;) te ohrabrujem da >> nastaviš sa prilozima u našoj conf. Zanimljivi su i poučni. Šta bi se drugo moglo i očekivati od tebe! Leba ti, reci mi šta je tamo bilo poučno??? >> žuj... i TI i JA znamo šta je relevantan sud, tj. da se junaci >> poznaju na DELU, a tu (dakle na pravom "bornom polju") već niko >> ne može da udara etikete bez prethodno doživljenog iskustva. Pa dobro JUNAžE, pokaži se na bojnom polju!! Jesi li napisao i jednu smisleniju poruku, sem što si poslao priče drugih ljudi, i što izvaljujete interne fore (koje su usput i dosadne i neinventivne), od dve rečenice koje pošalješ jedna ti je tag. >> žuj... i TI i JA znamo šta je relevantan sud, Ned'o Bog da mi je tvoj sud relevantan. p.s. Svaka čast princess, ona je slala konkretne stvari, a ti samo talasaš. p.p.s. Pošto si poznat po tome da sa neistomišljenicima igraš grubo, nije ti prvi put da mi upućuješ niske udarce zato što imamo različito mišljenje (i ne samo meni, ali ostale neću da imenujem, ne zbog tebe, nego zbog njih), moram da se branim. Ne tražim da me voliš, niti da mi se ne suprotstavljaš u mišljenju, ali ako pretenduješ da budeš moderator (o užasa) onda moraš biti tolerantan. Privilegije nose i odgovornost.
devojke.2217 veca, -> #2147, asterix
>> Ha Ha Ha Ha. Možda on nije opravdao njihova očekivanja... >> ahahahahaha. >> Pa daj otvori nam najzad oči! Objasni nam koliko smo malo u pravu >> i koliko puno nismo. Pa ti imaš čitav jedan uzorak populacije da Nakon ovako čvrstih argumenata stvarno neko treba da vam otvori oči. "Ha Ha Ha Ha." ... Bog te, ubi me prejaka asterixova reč!
devojke.2218 veca, -> #2113, markom
>> Može, a sad Dejane, daj disjuzer, ako ovako nastavi, jao nama :) I treba da vam bude jao :) E, kakvi ste vi muškarci, ne možete da podnesete jedno žensko koje drugačije misli, a mi moramo da trpimo toliko vas... :)
devojke.2219 veca, -> #2187, alien
>> ŠĆ Da se ja pitam, kao što se ne pitam :) obrisala bih i >> ŠĆ CHOCOLAT. >> Zašto? Odvratan je.
devojke.2220 veca, -> #2154, dcolak
>> Tjah, mislim da nas provociraš, a ako to nije istina, well, još >> jedan razočaran.... žime provociram? žime si razočaran?
devojke.2221 veca, -> #2177, dikla
>>> To vise ni on je jase :) nasao mladu :) >> Koju, koju ... :) >> Daklem da cujemo trac ? Joj, nisam ja taj tip da pratim žensku štampu :) ali čuh reklamu na radiju (reklamirali Praktičnu ženu) i kaže: Brena napušta Bobu... Posle mi ćale reče da je čuo, možda i on sa neke reklame :) da je našao mlađu (ne moj ćale, nego Boba :) ) i pobegao sa njom preko grane... Ko je koga napustio ne znam :)
devojke.2222 veca, -> #2183, markom
>> žek, ovaj trač nije dospeo do mene, detalje pliz :) Ako budeš dobar ;)
devojke.2223 alien, -> #2163, djokab
[]## Nisam rekla da sam lezbejka. [] [] Biseksualka? Hermafrodit? Musko pod zenskim pseudonimom? ──────────────────────┬─────── Oho, šibice! │ │ Kladim se da je loptica ispod ove kutije. ───┘ ;)
devojke.2224 ladislavs, -> #2188, alien
> A jel' ćeš ti znati da popravljaš? ;) - Šta vi sa FON-a popravljate? - Bh??? - A da ipak pređeš na defektologiju? ciLa. > [FON = Formacija Ogladnelih Nračunarista] # ?? Aaa, da, ti si sa ETF.
devojke.2225 ladislavs, -> #2135, zcvele
> Kad bolje razmislim kajsijevača i loza spadaju u > gorenavedenu rubliku pa se jednim procentom mogu i složiti sa tobom. Mhmmm, i viljamovka, takođe. Ali ja nisam rasista, volim i belo i obojeno. %) ciLa. # A šta je to SEX?
devojke.2226 ladislavs, -> #2180, markom
> Da smeta mi ku*ton, možete li mi pomoći dokTore ? ;) Probaj da ga navlačiš k'o čarapu. ;) ciLa. # SEX4WorkGroups, the ultimate multitasker.
devojke.2227 alien, -> #2219, veca
[]>> Zašto? [] [] Odvratan je. Mnogo toga je (nekima) odvratno, ali to ne može biti opravdanje za uništavanje.
devojke.2228 sagitarius,
Ocu dm.gif I tata bi sine.
devojke.2229 mboban, -> #2094, veca
**> Da se ja pitam, kao što se ne pitam :) obrisala bih i CHOCOLAT. Zašto? A ja taman hteo da je (uz neke male prepravke) ubacim uz res. :) Samo ne znam čiju glavu da ubacim na gif umesto onog frajera. P.S. Svoju glavu sigurno neću. O:)
devojke.2230 pexon, -> #2200, zorana
ű da lebdim. Mislim da sam vristala... onda sam obamrla i ű lagano pala u ű Helga RES ti je skroman ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2231 dior, -> #2016, alkos
>>­> 4. Smatrate li da su vaša interesovanja u dovoljnoj >>­> meri pokrivena temama u conf. SEX..? >> >> pa, malo više lanaca i bičeva i biće ok Veco, ima li tvoja firma na stock-u nekoliko robinja ? Sadista :) ­=- Sadim bostan, sadim belu ružu...
devojke.2232 dior, -> #2041, princess
>> e pisacu bRooka...jednostavnije!...mrzim komplikacije! >> e pisacu bRooka...jednostavnije!...ne volim komplikacije! Ne može. bRookHa je ispravno po Vookhu Karajeechu :) Pozdrav, Ljuba