FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.2233 dior, -> #2097, veca
>>>> Eh, baci je vamo, pa da je i mi malo jašemo, a ne samo >>>> onaj čivotinjović :) >> >> To više ni on je jaše :) našao mlađu :) Znao sam :) Sveznalica
devojke.2234 dior, -> #2103, zorana
>> Devojke, >> Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, >> mozete da odgovorite i na priv. >> >> HELGA Ako se ne stidiš a imaš, ovo je pravo mesto, kakav priv ;) Srdačan pozdrav novoj aktivistkinji za conf... :) Pozdrav, Ljuba
devojke.2235 veca, -> #2231, dior
>> Veco, ima li tvoja firma na stock-u nekoliko robinja ? Nema :) ali me veoma mnogo muškaraca pita da li mogu da budu robovi nekoj od naših članica :) p.s. ono mnogo muškaraca se odnosi na one koji su videli oglas, ali se nisu učlanili u agenciju :)
devojke.2236 boccaccio, -> #2216, veca
YOU> Pa dobro JUNAžE, pokaži se na bojnom polju!! Jesi li napisao i YOU> jednu smisleniju poruku, sem što si poslao priče drugih ljudi, YOU> i što izvaljujete interne fore (koje su usput i dosadne i YOU> neinventivne), od dve rečenice koje pošalješ jedna ti je tag. Tebe je, definitivno, potplatila Uprava da razoriš ovu _plemenitu_ agitaciju za conf SEX :)))) Pozdrav, Boris
devojke.2237 boccaccio, -> #2205, fancy
YOU> ...i jednog dana ćemo se probuditi sa obaveštenjem uprave YOU> o novoj konferenciji, koja je odavno planirana, ali se čekalo YOU> da se "steknu uslovi, slože objektivne okolnosti i prevaziđu YOU> subjektivne slabosti..." Baš me interesuje sledeći Sezam Bilten (u R 101) sa izveštajem iz aprila. :)) Pozdrav, Boris
devojke.2238 fancy, -> #2216, veca
ŮŢ> Onda si feministkinja! To su tvoje reči. Nisam, brate, mislio ništa loše pod tim. Samo se ne sećam da si oduvek imala takav način razmišljanja. Samo to. Pa lepo napisah u onoj poruci da nisam očekivao od tebe takav stav. Lično se i slažem sa dosta stavova feministkinja, SAMO sam naglasio da mi to nije ličilo na tebe. OK? Pozdrav svim feministkinjama. ŮŢ>>> macho iživljavanja, a ja, kao komoderator, ;) te ohrabrujem da ŮŢ>>> nastaviš sa prilozima u našoj conf. Zanimljivi su i poučni. ŮŢ> Šta bi se drugo moglo i očekivati od tebe! OK. Vidim izvesnu dozu nipodaštavanja u ovom pitanju. Preskačem, ne komentarišem. ŮŢ> Pa dobro JUNAžE, pokaži se na bojnom polju!! Mislim da sam se sasvim dobro pokazao u životu, a to što ne pišem ovde o tome, može da znači da ili to nije moj stil ili čekam pravu konf. u kojoj bi EVENTUALNO nešto i napisao iz ličnog iskustva. Do tada, možda bi neko drugi mogao da kaže koju reč o meni... ako bude blizu kompjutera, zamoliću je. OK..? ŮŢ> Jesi li napisao i jednu smisleniju poruku, sem što si poslao priče drugih ŮŢ> ljudi, i što izvaljujete interne fore (koje su usput i dosadne i ŮŢ> neinventivne), od dve rečenice koje pošalješ jedna ti je tag. Nisam profesionalan seksolog, niti pretendujem da sam bog zna kako jak u pisanijama na temu seksa. Ono što mi eventualno polazi za rukom je da povremeno zaintrigiram ljude i da dam koju ideju za diskusiju, i ne mislim da širim svoje delatnosti u tom smeru. Furanje na kartu "komoderator" upravo znači to. Ništa više. Jednog dana PRAVA konferencija će imati PRAVOG moderatora/komoderatore, i o tome sigurno NEĆU odlučivati JA već zna se ko. Usput, ne mislim da su mi tagovi nemaštoviti, a ako su nekom izričito dosadne naše "interne fore" zamolio bih da mi skrene pažnju kako bih (bar ja) prestao sa tim. ŮŢ>>> žuj... i TI i JA znamo šta je relevantan sud, ŮŢ> ŮŢ> Ned'o Bog da mi je tvoj sud relevantan. Mislio sam na sud partnera, i ne vidim zašto bi to bio baš MOJ sud. Sud o meni konkretno može da da moja devojka, o tebi tvoj dečko. Ako to nije objektivno, onda ne znam šta je. Zašto takva reakcija..? I, usput, zašto misliš da ti eventualno MOJ sud ne bi bio relevantan..? Da li sam toliko antipatičan ili zastranio damoj sud ne bi bio dovoljno dobar za tebe..? Ili se možda samo nismo dobro razumeli..? ŮŢ> p.s. Svaka čast princess, ona je slala konkretne stvari, a ti ŮŢ> samo talasaš. Drago mi je da si to primetila. Kao što sam ranije napisao, moja uloga i jeste da talasam, otvaram i usmeravam diskusije. Naravno, to je više moja želja da radim tako nešto, nego što to zaista i radim, ali se bar iskreno trudim. Poenta postojanja "komoderatora" i jeste u tome, i biće mi drago ako jednom u budućnosti, u nekoj konferenciji SEX taj koncept zaživi, ma ko da se nalazio na tim mestima. ŮŢ> p.p.s. Pošto si poznat po tome da sa neistomišljenicima igraš ŮŢ> grubo, nije ti prvi put da mi upućuješ niske udarce zato što ŮŢ> imamo različito mišljenje Da, slažem se sa tobom, igram grubo ponekad, i to je život. Ne bih se, međutim, složio sa tobom da sam ti zadavao "niske udarce", naročito ne u ovoj temi (budućoj conf. ako bog da) čak bi se moglo reći da je bilo obrnuto, (već sam ti postavio pitanje "žEMU..? ZAŠTO..?" na neke druge tvoje poruke meni...) ali, i to je život... Udarci se i primaju i zadaju, čovek se svikne na to u velikoj areni koja se zove život, a sa moje strane javno ti se izvinjavam za neugodnosti koje si osetila čitajući neke moje poruke, i još ti jednom kažem da ničeg ličnog u tome nije bilo, samo borba mišljenja. * Ako bismo se tupim kandžama borili za svoje mišljenje, moglo bi nam se desiti da sutra kad nam zaista bude potrebno da ih izbacimo jednostavno zakažemo, i mrak nas proguta - bez i da smo pokušali da se branimo. ŮŢ> mišljenju, ali ako pretenduješ da budeš moderator (o užasa) ^^^^^^^ Nije lepo čuti ovako nešto o sebi, ali je korisno jer sigurno tera na razmišljanje, te ti se ja od sveg srca zahvaljujem na iskrenosti koju si pokazala u svojoj poruci. U potrazi za istinom, završavam bez taga.
devojke.2239 zcvele, -> #2148, asterix
> Ih pa to je gospodja Popović ;) Tata pa to je gospođa Popović Šta joj je? Sad joj nije ništa. Izula se na barskoj stolici. :))
devojke.2240 mpaunovic,
Da sad ne citiram konkretne poruke, samo da se malo nadovezem na diskusiju o godinama:) Ne znam da li nasa feministicki nastrojena Veca navodi vodu na svoju vodenicu i koliko godina ima:) ali to da su za muskarce zanimljivije starije zene nego klinke je bar po iskustvima mojim cista glupost;) Najgluplje sto sebi mozete da priredite je da nadjete zensku koja ima negde 30 ili 35 ili 38 ili tako nesto godina. Prvo, sto kaze neko, kako je vreme doslo takve bukvalno cigaru iz usta ne vade. Dosle im teske godine, problemi sa svih strana. Ali ono sto je najgore i to ubedljivo je sto tu ima negde neki trenutak kod zena da se maltene bolesno vezu za nekog muskarca. Sto je teret neopisiv. Mene je jedna takva veza kostala prvog braka, naime nasao sam svalerku cisto malo da se provedem, radila u susednoj firmi, i imala je negde 35 godina. Lepo izgledala, one stvari dobro izucila;) Ali se tako zaljubila, non stop me opsedala, pela mi se na glavu, nisam se mogao nikako otarasiti. Naravno, moja prva zena, koja je za to verovatno znala skoro od pocetka, vise nije mogla da ima izgovor da ne zna, i tu je negde bio kraj. Posle mi je trebalo jos pola godine da se od svalerke nekako rastanem, pretila da ce da sece vene i svakave gluposti. Najgori period u zivota. Ne bi da neko misli da sam ja neki mnogo dobar jebac ili bilo sta (ono Mujo jebo medvjedicu, i sad mu meda donosi:), to u stvari uopste niti je bila moja zasluga niti sam ja hteo. Prosto je dosla u neku fazu da je to spopadne, da se za nekoga veze, i tu onda nema izlaza:(( Vrlo slicno se desilo bar jos dvojici ljudi koje poznajem, doduse jedan je nekako spasao brak, drugi kao ni ja nije. Od tada, ako hocu neku zensku da nadjem, godine strogo do 25, po mogucstvu do 23. U tim godinama imaju svoje probleme, uglavnom skola i to, cesto i ne znaju sta hoce, ali bar si siguran da nece da se udaju:) Dakle, voli da izadje, da putuje, da se malo provede sa tobom, i posle kud koji mili moji. Upravo ono sto treba coveku, narocito ako je ozenjen:)))
devojke.2241 fancy, -> #2232, dior
========================= 15.121 SEX:bradati fancy, 26.05.žet 08:00, 253 chr Odgovor na 15.102, dior, 25.05.Sre 23:14 --------------------------------------------------- ŮŢ>>> e pisacu bRooka...jednostavnije!...ne volim komplikacije! ŮŢ> Ne može. bRookHa je ispravno po Vookhu Karajeechu :) Eto, od Vuka je sve počelo, i sa VUKOM će se i završiti..;))) .\/. [ Buki, oćemo li opet..? ] -------------------------------------------- 121---
devojke.2242 pexon,
Nego, da vas pitam ja, šta mislite o 'onom' što se ovih dana može videti na našim ulicama. VAži za one koji izlaze napolje JA lično imam dva problema: :-stalno skidam i stavljam sunglasses :-rampa ──┐ ;-bRooKha ─┘ :-frka da će nešto da me zgazi ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2243 wizard, -> #1806, mdave
> Pretpostavljam da je najveci nedostatak sto ti nisam uputio > slicnu kvalifikaciju ? To što sam ja tebi uputio nije kvalifikacija već konstatacija. Nisam tvrdio da ti nešto imaš ili nemaš, već da demonstriraš nedotatak nečega. Da li si se folirao ili je to bilo spontano, nisam ulazio - to nije moja stvar. A ti si meni kvalifikaciju već uputio, samo možda iz navike da to činiš nisi ni primetio. Tako možeš da razgovaraš sa svojim prijateljima, ako oni to tolerišu, i to kad god "ti dođe" ili kada "im dođe", a mene zaobiđi sa dijagnozama.
devojke.2244 dcolak, -> #2180, markom
│ *** Zato imaš prijatelja čiji tata jeste kardiolog :) Imate neke smetnje? │ │ Da smeta mi ku*ton, možete li mi pomoći dokTore ? ;) Svucite mu ga :>>> BTW, to nema veze sa srcem, ne? ;) Sledge DAMMIR!
devojke.2245 dcolak, -> #2159, zorana
│>> masturbacija, sex. odnos, mastanja (mmmm obozavam da sprovodim │>> mastarije kao na primer....O;> )...heterosexualni analni odnos) │ │ A homosexualni? čenski homoseksualci imaju analni odnos? Well, finger work je jedino što mi pada na pamet ;) Sledge DAMMIR!
devojke.2246 dcolak, -> #2162, zorana
│ Uzgred, jesi li ti profesionalac u ovoj oblasti? Delujes mi kao │ profesionalni sexolog ili bar psiholog. Recnik i tako to... Ne daj se zbuniti, daleko bilo da je prof. Naprotiv, ume da frljne izraz pa posle.... tačkice.... :))) Fizičke osobenosti? žistom logikom se dolazi do naaah. Pa žena ne može da uradi drugoj ženi ništa što muškarac ne bi mogao.. Sledge DAMMIR!
devojke.2247 dcolak, -> #2218, veca
│ E, kakvi ste vi muškarci, ne možete da podnesete jedno žensko │ koje drugačije misli, a mi moramo da trpimo toliko vas... :) O čemu ti to? Zašto se uvek prikazujete u manjini? Postaje smešno. Kao nezaštićene, slabe bla bla! Ako imaš drugačije mišljenje, nakon što ga izneseš, očekuj reakcije i nemoj se ljutiti na njih! Stvarno glupost, ili bolje reći klasika. Prvo im saspeš sve u lice, a kad oni počnu repliciraju ti udariš jedno "eto vidiš, opet nas slabe napadate!" Tjah! Sledge DAMMIR!
devojke.2248 dcolak, -> #2198, zorana
│ Ako se ne navlazi znaci da joj i nije do toga. Mala digresija: Ako mu se ne digne, znači da mu i nije do toga ;) Sledge DAMMIR!
devojke.2249 dcolak, -> #2220, veca
│ žime provociram? │ žime si razočaran? Klasika Veco, čista klasika... Patrijarhat ili šta li već... Sledge DAMMIR!
devojke.2250 dcolak, -> #2219, veca
│>> ŠĆ Da se ja pitam, kao što se ne pitam :) obrisala bih i │>> ŠĆ CHOCOLAT. │ │>> Zašto? │ │ Odvratan je. Kako kome Veco, mene je ostavio potpuno ravnodušnim. Videli smo toliko gorih stvari na TV tako da je stvarno bespotrebno brisati je. Sledge DAMMIR! [ Hoćemo Draganu ]
devojke.2251 dcolak, -> #2206, fancy
│ O čemu ti to..? │ Izvoli u temu SEX:swallow.it pa se baškari sa gutanjem..;) O onim 'fake' headerima... Sada ne prolaze... Right? Sledge DAMMIR!
devojke.2252 alkos, -> #2169, dikla
­> Jel se moze s'tim UV lampama i kvarcati u laboratoriji za vreme ­> vezbi ? Kako da ne, zbog toga sam i išao u lab...:)
devojke.2253 alkos, -> #2238, fancy
­> Lično se i slažem sa dosta stavova feministkinja, SAMO sam naglasio ­> da mi to nije ličilo na tebe. OK? ­> Pozdrav svim feministkinjama. Takođe nemam ništa protiv feminizma, jer on ima mnogo šire značenje od onog što ljudi na našim prostorima smatraju da znači. Recimo po rečima Glorije Steinem, jedne od vođe feminizma to je "pokret koji čini integralni deo napora da se svet oslobodi svojih starih, skupih ideja elite, rasizma i nasilja...". ­> ŮŢ> Pa dobro JUNAžE, pokaži se na bojnom polju!! Mislim da ću i ja da sačekam sex.iskustva....:) -<< feminizam da, SCUM ne >>-
devojke.2254 asterix, -> #2142, fancy
> ŮŢ>>> Možeš ti i bolje..;) > > ŮŢ> Pitanje je da li ti možeš ;)) > > ?? > žemu ovakav ton..? Eh... Pirke ...
devojke.2255 superhik, -> #2120, vgenije
<__> Evo me javljam se.Dali je bolji od dragane u wc-u Nije! a uostalom dobio sam obaveštanje da je već bio!!
devojke.2256 bulaja, -> #2241, fancy
│[ Buki, oćemo li opet..? ] └─── Sure thing, imaćemo podršku medjunarodne javnosti :) ­=- Well, I've seen SEX and I thing that it's Okay -=­
devojke.2257 mdave, -> #2243, wizard
■> A ti si meni kvalifikaciju vec uputio, samo mozda iz navike da to ■> cinis nisi ni primetio. Tako mozes da razgovaras sa svojim ■> prijateljima, ako oni to tolerisu, i to kad god "ti dode" ili kada ■> "im dode", a mene zaobidi sa dijagnozama. Ova poruka je moj odgovor wizardu i stoga nema veze ni sa devojkama ni sa sexom. Koga ne interesuje, neka je samo preskoci. -------- Dobro bre covece... Pa zavrsili smo sa tim pre deset dana, a ti si se opet povampirio. Hajde ovako : Ispricaj u sledecoj poruci sve sto ti je na srcu, ili mi odgovori na neku staru poruku, ili bilo sta trece. Ja cu ti odgovoriti sa "Da, ti si u pravu.". I jednom za svagda da zavrsimo diskusiju. BTW, ja imam prijatelje i neprijatelje. Sredina ne postoji. Razlika je samo u jacini (ne)prijateljstva. Ne valja ti sto se deklarises unapred kao neprijatelj. Uostalom, kad si prosao pored mene u klubu.p ne primecujuci me (namerno ili nenamerno) pozvao sam te i pruzio sam ruku da se pozdravim sa tobom. Pozdravim te, kao sto sam i pre ove rasprave, i na page i u chatu. I u jednom i u drugom i u trecem slucaju nasmejano odgovaras. Sto mi ono gore nisi rekao u klubu ? Ili na mail ? Ili u chatu ? Nego cekas da sve to prodje pa tres u konferenciju. Trebalo mi je 5 min da se setim na sta ti to odgovaras. Danas sam procitao tri tvoje poruke. U jednoj se zalis na sum u konferencijama, u drugoj na mene, u trecoj na "sindikat" u malim.oglasima. Ima i lepsih stvari u zivotu, pa i na sezamu. Pocni da radis nesto kreativno i korisno. Ako je makar malo korisno, radis ispravnu stvar. (Dao sam sebi slobodu da ti dam jedan zivotni savet jer sam od tebe dobio isti, vezan za moje ponasanje i moguce posledice u zivotu) Ohladi se vise. I konacno prekini vec jednom. Ili bar salji na mail da ne zamaramo padove i njihove vlasnike.
devojke.2258 zorana, -> #2193, dcolak
>> Steta :( Ne znam zasto ja to kazem, al' eto, morao sam :) >> Strasno su mi simpaticne. Stvarno? A biseksualke? A hermafroditi? Helga
devojke.2259 zorana, -> #2194, pexon
>> new sex.conf user: >> Dzi! Ovo me nateralo ... da potrazim REGISTER.DOC >> za SEX.CONF ali ga nema. Mislim DOC-a. >> Kako se pristupa? O cemu se radi? Uopste ne kapiram?????!!!! Helga
devojke.2260 zorana, -> #2202, mdave
>> Saljiii joooos !!! :) Vazi. >> [ online ] Pa da. Zato se veza i dobija tako tesko i pored 15 linija. Helga
devojke.2261 zorana, -> #2203, princess
>> fenomenalno! Fenomenalno? Dobro, kad ti tako kazes. >> nastavi sa pisanjem ...Helga! Mislis sa prepisivanjem? Helga
devojke.2262 zorana, -> #2211, fancy
>> OKay... - ili za novog decka na zenskom useru, svejedno..;) Decaka? :)))))) I ne znas koliko si bio blizu istini... :)))))
devojke.2263 zorana, -> #2212, fancy
>> Zanimljiv detalj..:) >> Zasluzuje poblizu analizu..;) Volis taj ukus? Helga
devojke.2264 zorana, -> #2212, fancy
>> Kladim se da je loptica ispod ove kutije. ───┘ Izgubio si opkladu. Helga
devojke.2265 zorana, -> #2230, pexon
>> RES ti je skroman Zasto?
devojke.2266 zorana, -> #2234, dior
>>Ako se ne stidis a imas, ovo je pravo mesto, kakav priv ;) Imam. I ne stidim se toga. A ti? >> Srdacan pozdrav novoj aktivistkinji za conf... :) Hvala
devojke.2267 zorana, -> #2240, mpaunovic
>> godine, problemi sa svih strana. Ali ono sto je >> najgore i to ubedljivo je sto tu ima negde neki >> trenutak kod zena da se maltene bolesno vezu za >> nekog muskarca. Sto je teret neopisiv. Mene je E, ovo je najveca glupost koju sam procitala :)))) >> da nadjem, godine strogo do 25, po mogucstvu >> do 23. U tim godinama imaju svoje probleme, Sva sreca. Bezopasan.
devojke.2268 zorana, -> #2245, dcolak
>> Zenski homoseksualci imaju analni odnos? Well, finger work je jedino >> sto mi pada na pamet ;) Zavisi od fizickih predispozicija :). Moze i sa ... Mada, moze i "finger work", i to je nesto ako nemas drugih mogucnosti. Helga
devojke.2269 zorana, -> #2246, dcolak
>> Fizicke osobenosti? Cistom logikom se dolazi do naaah. Pa zena ne >> moze da uradi drugoj zeni nista sto muskarac ne bi mogao.. Fizicki,valjda ne moze. Ali emotivno... Da li si razmisljao o tome da su zene psiholoski (emotivno) razlicite od muskaraca? A da li si razmisljao da je sexualni odnos ne samo fizicka nego i emotivna radnja? A i zena ima sa razlicitim fizickim osobenostima, ali to vec ne spada u ovu temu... Helga
devojke.2270 zorana, -> #2248, dcolak
│ Ako se ne navlazi znaci da joj i nije do toga. >> Ako mu se ne digne, znaci da mu i nije do toga ;) To se zovu analogne pojave :) Helga
devojke.2271 markom, -> #2199, zorana
*** Voles? Da nisi lezbejka? Iju, gospođice :) Nisam, samo vilim da ih posmatram :)))
devojke.2272 markom, -> #2237, boccaccio
*** Baš me interesuje sledeći Sezam Bilten (u R 101) sa izveštajem *** iz aprila. :)) Biće isto kao i za sve što upravi ne odgovara, tj, biće pomenuto samo da se par korisnika zalagalo za otvaranje alternativne konferencije, ili ono čuveno 'a najživlja je bila tema devojka sa preko 1000 poruka' :(
devojke.2273 dcolak, -> #2258, zorana
│>> Strasno su mi simpaticne. │ │ Stvarno? A biseksualke? A hermafroditi? Ma nije stvar u filozofiji življenja već u samom aktu sexualnosti :) One on One, and both are girls ;) BTW, pre neki dan videh u busu dve lezbejke. Šta da kažem, ona je nju samo jednom poljubila u obraz (ali kako), a ja sam već prokuvao :)) Sledge DAMMIR!
devojke.2274 dcolak, -> #2269, zorana
│ Fizicki,valjda ne moze. Ali emotivno... Da li si razmisljao o tome da │ su zene psiholoski (emotivno) razlicite od muskaraca? A da li si │ razmisljao da je sexualni odnos ne samo fizicka nego i emotivna radnja? Da je centar sexualnog uzbuđenja u mozgu, to je opše poznato, ali ne treba preterivati u "emocionalnosti." Možda bolje reći, žene umeju da budu erotično nežne, što je mnogim muškarcima (pretpostavljam) misaona imenica... Sledge DAMMIR!
devojke.2275 djokab, -> #2162, zorana
## Da li je moguce da bisexualizam ili homosexualizam bude potstaknut fizickim ## osobenostima (uvecani klitoris i slicno)? To je valjda hermafroditizam? Djordje
devojke.2276 djokab, -> #2196, zorana
## Paaaa... Bio si blizu... Koliko blizu? I koja od tri varijante je bila blizu? Djordje
devojke.2277 djokab, -> #2197, zorana
## Pa ne mora to bas da se ugura... Nego? ## Sa sh. To vec moze da se ugura :) ## Njegova ili njena. Bradata riba? Muslimanka? Djordje
devojke.2278 djokab, -> #2213, veca
## lezbejke :) ako bas teras mak na konac :) Ne budi tako gruba. To mi se cini kao pogrdan izraz. Ili nije? Djordje
devojke.2279 djokab, -> #2200, zorana
## "Hoces li detaljni opis dogadjaja? Cekaj samo da se prisetim godine... ## Leto 1983. Bila sam na Palmi sa jednom drugaricom i njenim deckom. ## .... Mislim da znam odakle je ovaj text, i ciji je. Djordje
devojke.2280 djokab, -> #2208, fancy
## Ali ti si pred nalaskom nevolje..;) Zasto? Nisam imao nameru da kvarim idilu. Djordje
devojke.2281 djokab, -> #2268, zorana
## Nisam rekla da sam lezbejka. ## Decaka? :)))))) I ne znas koliko si bio blizu istini... :))))) ## Izgubio si opkladu. ## Imam. I ne stidim se toga. A ti? ## Zavisi od fizickih predispozicija :). Moze i sa ... Mada, moze i Metoda eliminacije: Helga=Hermafroditkinja Stvarno? Djordje
devojke.2282 spantic, -> #2272, markom
> korisnika zalagalo za otvaranje alternativne konferencije, ili ono čuveno > 'a najživlja je bila tema devojka sa preko 1000 poruka' :( Ma jok, FORUm je naglo živnuo ;)
devojke.2283 dior, -> #2193, dcolak
>>│ Nisam rekla da sam lezbejka. >> >> Šteta :( Ne znam zašto ja to kažem, al' eto, morao sam :) >> Strašno su mi simpatične. Meni su biseksualke simpatičnije. Znam zašto to kažem :) Pozdrav, Ljuba
devojke.2284 dior, -> #2230, pexon
>> ű Helga >> RES ti je skroman Axa, gde su tu ključne mere? Đura :)
devojke.2285 veca, -> #2238, fancy
>> Nisam, brate, mislio ništa loše pod tim. Samo se ne sećam da si Ok. ali nije izgledalo tako, pre je ličilo na ono NO, NO, dobićeš po prstima, što su dežurni tapšači i demonstrirali. >> Mislim da sam se sasvim dobro pokazao u životu, a to što ne pišem >> ovde o tome, može da znači da ili to nije moj stil ili čekam pravu >> konf. u kojoj bi EVENTUALNO nešto i napisao iz ličnog iskustva. Takođe. Iz tih razloga ni ja ne pišem o ličnim iskustvima, to je moja intima i moja dobra volja da li ću nešto podeliti sa još nekim. >> Nisam profesionalan seksolog, niti pretendujem da sam bog zna kako >> jak u pisanijama na temu seksa. Ono što mi eventualno polazi za Nisam ni ja (da li je iko od nas to, ovde?) te sam iznela svoj stav, ali ovde drugačiji stavovi nisu dobrodošli. Ideja mi je i bila da se priča i o muškoj strani (sve vreme se potencira da žena ne može) ovako ispade (devojke, lepu stvar saznasmo :) ) da nebeski narod ne pati od impotencije ;)) Da ste krenuli linijom kojom je krenuo dikla, do ovoga ne bi ni došlo, nego bismo se lepo zezali i na naš, ali bogami i na vaš račun. >> Usput, ne mislim da su mi tagovi nemaštoviti, a ako su nekom >> izričito dosadne naše "interne fore" zamolio bih da mi skrene >> pažnju kako bih (bar ja) prestao sa tim. Nisam rekla da su nemaštoviti, nego da su ti poruke šture, od dve rečenice jedna je tag ;) A da su fore interne jesu, ljudi su naprosto počeli da se čudno osećaju, nisu u toku, a pojedinci čak iako nisu u toku ne žele da budu aut pa se kače na te fore čisto da ih neko ne bi ismejao kako nisu in... >> Da, slažem se sa tobom, igram grubo ponekad, i to je život. >> Ne bih se, međutim, složio sa tobom da sam ti zadavao "niske >> udarce", naročito ne u ovoj temi (budućoj conf. ako bog da) čak bi >> se moglo reći Sprečavam na vreme ;) čim počneš ja se razgalamim :) ne dozvoljavam, ali se sve nadovezuje na ranije pokušaje u raznim temama, kad god nemamo isto mišljenje ti kreneš... A bilo je bogami mi u ovoj temi... "suoči se sa činjenicom da postoje mlađe (i atraktivnije) devojke..." ovo nije bilo nisko? >> život, a sa moje strane javno ti se izvinjavam za neugodnosti koje Ok. prihvatam! Nisam zlopamtilo, i ranije smo oštrili kandže i posle opet lepo komunicirali, valjda neke stvari treba raspraviti na vreme. >> ličnog u tome nije bilo, samo borba mišljenja. Od toga nikad nisam bežala, uvek sam za takvu borbu (jača duh) ali ne kad se kače etikete. Prihvatam čak i da mi kažeš (i ne samo ti) da sam glupa, pod uslovom da to dobro argumentuješ :) >> Ako bismo se tupim kandžama borili za svoje mišljenje, moglo bi nam >> se desiti da sutra kad nam zaista bude potrebno da ih izbacimo >> jednostavno zakažemo, i mrak nas proguta - bez i da smo pokušali da >> se branimo. Vidiš, branim se :) Nikad nikog nisam vređala, uvek sam se samo branila. >> razmišljanje, te ti se ja od sveg srca zahvaljujem na iskrenosti >> koju si pokazala u svojoj poruci. U potrazi za istinom, završavam >> bez taga. Najviše od svega cenim iskrenost te se tako i ponašam. Ako nešto mislim reći ću ti u oči, pa kud puklo, (priznajem da sam tu malo preoštro reagovala, ali stvorili ste takvu atmosferu da mi je stvarno bilo gadno... ) za razliku od nekih koji ti se smeškaju i umiljavaju a ovamo pljuju po tebi, e to ne mogu da podnesem. >> usmeravam diskusije. Naravno, to je više moja želja da radim tako >> nešto, nego što to zaista i radim, ali se bar iskreno trudim. Verujem da je bilo iskreno, samo u silnoj želji da se to ostvari, počelo je da te napušta strpljenje te nisi shvatio kada si prešao granicu (ovo nije samo na tvoju dušu, nekolicina prisutnih je spremna da na nož sačeka nekog ko ne misli u okviru vladajućeg raspoloženja, da ga ismeje i izblamira). Treba biti opušteniji u svemu, ovo nije ničija privatan žurka i ne treba vršiti pritisak na ostale ljude. Rekoh šta sam mislila, dal' će neko biti razočaran ili ne videćemo. Ako iko želi dobro Sezamu to sam ja, toliko vremena provodim ovde, da mi nije bilo prijatno verovatno ne bih... verovatno bi mi bilo svejdno šta se priča i šta se radi, dakle, ako hoćemo da nam bude lepše i bolje, ako hoćemo da i dalje kruže pozitivne vibracije treba svi malo da oladimo glavu i budemo tolerantniji. A sad svi na svoje radne zadatke ;))
devojke.2286 veca, -> #2227, alien
>> Mnogo toga je (nekima) odvratno, ali to ne može biti >> opravdanje za uništavanje. Ne može biti ni opravdanje za opstajanje, kultura nam je ionako degradirana.
devojke.2287 veca, -> #2233, dior
>>>> To više ni on je jaše :) našao mlađu :) >> Znao sam :) Javlja ti se :) E da, zaboravih da kažem, ta mlađa kažu, ima 19 god :) Nije ni Boba sisao vesla ;))
devojke.2288 veca, -> #2226, ladislavs
>> Probaj da ga navlačiš k'o čarapu. ;) Jes' pa da traži gde mu je deo za petu ;))
devojke.2289 veca, -> #2239, zcvele
>> Sad joj nije ništa. Izula se na barskoj stolici. :)) Jel' propala? ;))
devojke.2290 veca, -> #2240, mpaunovic
>> Ne znam da li nasa feministicki >> nastrojena Veca navodi vodu na svoju vodenicu i >> koliko godina ima:) ali to da su za muskarce >> zanimljivije starije zene nego klinke je bar >> po iskustvima mojim cista glupost;) Zašto bih navodila na svoju vodenicu? Ja ovde nikoga ne muvam (mene muvaju ;) ), zadovoljna sam svojim privatnim životom. Napisala sam ono što sam videla i osetila ;)) Poslednji deo citirane poruke govori o tvojoj kontradiktornosti. Glupost ti je sada, tek pošto si imao jedno loše iskustvo, ranije nije bilo, hteo si da probaš, čuo si da je to ok. Svako ima loših iskustava, da nije njih ne bismo znali šta su dobra iskustva. U ljudskoj prirodi je da se žali, naročito kad su naša očekivanja izneverena, nedavno su se neki, ovde, žalili na svoje devojčice, što govori da to stvarno nema veze sa godinama, stvar je u osbi sa kojom smo ili kakvi smo mi, tj. kako se ponašamo u datim trenutcima. >> do 23. U tim godinama imaju svoje probleme, >> uglavnom skola i to, cesto i ne znaju sta hoce, Ah' da, vi uglavnom volite takve koje ne zanju šta hoće ;) Volim i ja takve muškarce, ali samo za po kući ;) Ne znam zašto žene koje imaju izdiferencirane stvavove smatrate feministkinjama? Nikad nisam vodila borbu protiv muškaraca, naprotiv, suviše ih volim, samo borba _sa njima_ dolazi u obzir :) >> Upravo ono sto treba coveku, narocito ako je ozenjen:))) Oženjenom treba udata, po mogućstvu da se dobro slaže sa mužem i da nema nameru da ga napusti, sem ponekad u jutarnjim časovima kad je dotični na poslu, da malo osveži brak ;)) Može i noćom, ako gospodin muž radi u trećoj smeni :)
devojke.2291 markom, -> #2244, dcolak
*** BTW, to nema veze sa srcem, ne? ;) Kako bre nema, znaš li ti da može u sred posla da svisne, iH :)
devojke.2292 djokab, -> #2162, zorana
## Da li je moguce da bisexualizam ili homosexualizam bude potstaknut fizickim ## osobenostima (uvecani klitoris i slicno)? To je valjda hermafroditizam? Djordje
devojke.2293 djokab, -> #2196, zorana
## Paaaa... Bio si blizu... Koliko blizu? I koja od tri varijante je bila blizu? Djordje
devojke.2294 djokab, -> #2197, zorana
## Pa ne mora to bas da se ugura... Nego? ## Sa sh. To vec moze da se ugura ;) ## Njegova ili njena. Bradata riba? Muslimanka? Djordje
devojke.2295 djokab, -> #2213, veca
## lezbejke :) ako bas teras mak na konac :) Ne budi tako gruba. To mi se cini kao pogrdan izraz. Ili nije? Djordje
devojke.2296 djokab, -> #2200, zorana
## "Hoces li detaljni opis dogadjaja? Cekaj samo da se prisetim godine... ## Leto 1983. Bila sam na Palmi sa jednom drugaricom i njenim deckom. ## .... Mislim da znam odakle je ovaj text, i ciji je. Djordje
devojke.2297 djokab, -> #2208, fancy
## Ali ti si pred nalaskom nevolje..;) Zasto? Nisam imao nameru da kvarim idilu. Djordje
devojke.2298 djokab, -> #2268, zorana
## Nisam rekla da sam lezbejka. ## Decaka? :)))))) I ne znas koliko si bio blizu istini... :))))) ## Izgubio si opkladu. ## Imam. I ne stidim se toga. A ti? ## Zavisi od fizickih predispozicija :). Moze i sa ... Mada, moze i Metoda eliminacije: Helga=Hermafroditkinja Stvarno? Djordje
devojke.2299 ljubisha, -> #2267, zorana
>>> trenutak kod zena da se maltene bolesno vezu za >>> nekog muskarca. Sto je teret neopisiv. Mene je >E, ovo je najveca glupost koju sam procitala :)))) Gde ti živiš? Zaista misliš da to nije tačno? Koliko godina imaš? Jeste da ima i obrnutih slučajeva, ali veruj mi... Istina je.
devojke.2300 mavava, -> #2152, gremlin
>> Još vam je samo čika David falio, i kompletan vozić :) Ma bio je i on. Nego neću da ga spominjem pošto ne govorim sa njim. Kad smo bili na tuširanju meni "slučajno" ispao sapun a on ništa:(((( Pravi se važan. A Djajić bez razmišljanja mi ga lepo kulturno podiže pa me još pita:"čika Nešo još nešto za vas?" Ma, jok rekoh, samo pokaži jednu ševu. Računam nije mu teško, ume on to, dobar dribler. Inače David se družio sa Tozovcem, hoće kažu da komponuju muziku za film. IZ ISTAMBULA LEPI VLAAAJNA! U MENE SE ZALJUBIILLLAAA! .77. Mustafa Kajgani & veselo društvo!
devojke.2301 mavava, -> #2179, markom
>> Dobro za onog prvog znam šta je bio, al sa Jaggerom, crni >> čnešo O:)) Misliš? Pogledaj ga malo bolje! .77. Mustafa Kajgani ima spisak iz turske ćorke!
devojke.2302 mavava, -> #2061, dragisha
>> Sve je to fino i krasno, ali kako objašnjavaš orgazam 'ženske >> jedinke':) (*) koji je izazvan isključivo analnim nadražajem? Helga! Koleginice preuzmi slučaj! >> (*) da i ne govorimo o homoseksualcima E, pa to nije fer... .77. DR. Mustafa Kajgani (c) by čika Neša
devojke.2303 mavava, -> #2091, cdragan
>> obzirom da je i ova mogla da mu odseče kitu pa da tako čovek >> dobije još koji dolar od Ginisa za jedinstven rekord : > žovek kome su dvaput odsekli piška ;) HASAN! SECKATI! MUSTAFA! KALEMITI! .77. DR. Mustafa Kajgani (spec. plast.hirurgije)
devojke.2304 mavava, -> #2199, zorana
>> Voles? Da nisi lezbejka? Ma, ja jesam i mnogo više od toga. Al' mnogo volem lezbejke i one druge sve po redu. Helgice...što si tako gruba? Dobro došla u conf.:) .77. Mustafa Gajgani (c) by čika Nešica
devojke.2305 fancy, -> #2263, zorana
ŮŢ>ŮŢ> sladunjavom soka... Lagano je usla u nene prstima obe ruke ŮŢ>>> Zanimljiv detalj..:) ŮŢ>>> Zasluzuje poblizu analizu..;) ŮŢ> Volis taj ukus? Ukus soka..? Naravno. A ko ne voli..? Nego, mislio sam na "ulazak prstima obe ruke..." .\/. [ feast at least ]
devojke.2306 fancy, -> #2251, dcolak
ŮŢ> O onim 'fake' headerima... Sada ne prolaze... Right? Ne znam o čemu ti to..? Ajd' kad si tako misteriozan, i pojasni za nas glupe. .\/. [ One more party is to come..;) ]
devojke.2307 fancy, -> #2285, veca
Ok Veco, da ne komentarišem ostatak. Samo ovaj deo da razjasnim: ŮŢ> kad god nemamo isto mišljenje ti kreneš... A bilo je ŮŢ> bogami mi u ovoj temi... "suoči se sa činjenicom da postoje mlađe ŮŢ> (i atraktivnije) devojke..." ovo nije bilo nisko? DA. Ja smatram da su mlađe devojke atraktivnije, i sve što to nosi sa sobom. To zaista jeste tako i važi za većinu frajera koje ja poznajem, i šta sad..? U istoj toj poruci iz koje si izvadila moje mišljene je moj generalni stav i da su i mlađi muškarci atraktivniji itt... Za takav moj stav znaju svi koji se druže sa mnom, i ne smatram da je posebno nisko iskazivati ga. * Devojka mojih godina (oko 30), prijateljica, na pitanje ekipe "zašto se bre stalno muvaš sa klincima (21, 22...) ajde malo prošaraj i po nama ;) odgovara: "Klinac dođe, uradi me tri puta, pa ide kući i drka, dok vi dođete, popijete mi svo piće, i na kraju ništa ne uradite..." * Svako ima svoju logiku. I tim klincima je zanimljivo da opale "matorku", i "matorka" je srećna... Ja sam se na taj način usrećio dovoljno puta u životu, i jednostavno smatram da bih se radije UNESREĆIO sa nekom klinkom, makar i više puta, nego usrećio sa nekom "over thirty". Daklem, kako VAMA, tako su i NAMA mlađi atraktivniji. * I, šta je tu nisko..? Ako ćemo tvojom logikom, onda sam prvo bio NIZAK prema sebi, jer sam (ako se sećaš) počeo poruku pričom iz svog iskustva u kojoj sam bio zamenjen mlađim i... šta ti ja sve znam... Toliko.
devojke.2308 fancy, -> #2287, veca
ŮŢ> E da, zaboravih da kažem, ta mlađa kažu, ima 19 god :) Nije ni ŮŢ> Boba sisao vesla ;)) OK. A sad može..? (ovo ti nije nisko..?) cpp, cpp, cpp..;)
devojke.2309 darone, -> #2242, pexon
>> Nego, da vas pitam ja, šta mislite o 'onom' što se ovih dana >> može videti na našim ulicama. VAži za one koji izlaze napolje >> JA lično imam dva problema: >> :-stalno skidam i stavljam sunglasses >> :-rampa ──┐ >> ;-bRooKha ─┘ >> :-frka da će nešto da me zgazi Eeeeeeeeeeeee, prikane, popio sam ja jedan stub gore kod mene na faksu još pre par dana ;))) -> Dobar dan, gospodine stubu!
devojke.2310 darone, -> #2252, alkos
>> ­> Jel se moze s'tim UV lampama i kvarcati u laboratoriji za vreme >> ­> vezbi ? >> >> Kako da ne, zbog toga sam i išao u lab...:) Pa vidim i ja da si se malo... degenerisao... ;))) -> Jel klimate stolove?
devojke.2311 darone,
Glava II O SVILASTOM PIžIĆU Od mojih preostalih sestara, jedna je bila ozbiljna: ta me je zadržala na odstojanju, ali kasnije sam opalio njene dve kćerke u Parizu. Moja treća sestra bila je suviše mlada: u osamnaestoj godini postala je predivna devojka! Ipak sam se bacio na to dete, kada sam shvatio da Kata, čenovzetina bliznakinja, ne dâ da joj se priđe. Otkako sam osetio pičić pod rukom, nisam više mogao bez njega: počeo sam da krljam jezik Babiši. Najzad, jedne nedelje, kad je bila lepo doterana i kad ju je majka okupala, oblizah je i dole. Pri ovom čednom poslu zatekla me je vatrena Madlena svilasta pičića. Dugo nas je posmatrala pre nego što nas je uznemirila, ali videći da mala oseća zadovoljstvo, to ju je povuklo. Glasnula se. Mi se odmah napravismo pristojni. Madlena ne reče ni reč: samo udalji Babišu. Zatim se upusti u igru sam mnom. Povali me po slami u ambaru gde bejah namamio Babišu, i kad sam se našao na leđima poče da me golica, najahujući na mene, jednom nogom sa ove, drugom nogom sa one strane. Ja joj slučajno zavukoh ruku pod suknju, i tu naiđoh na divan svilasti pičić. Ta božanstvena svila opredelila me je u ukusu za nju. Pičić Madlene Brice me je zaludeo, molio sam je da joj ga stavim unutra. - Lupežu mali - reče mi ona - sačekaj malo. Otišla je do bunara, izvadila malo vode i čučnula nad kofu... Onda se vratila i nastavila da se zadirkuje. Onako popaljen, izvan sebe, rekoh joj u svom erotskom zanosu: - Moram da oližem tu lepu rupicu. Ona se okrenu na leđa, raširenih nogu. Zaposlih jezik, a lepa madlena izdiže zadnjicu: - Bocni me jezikom unutra, dragi moj mali - govorila je. A ja sam ga ubadan, i ona je izdizala polutke. Rovao sam ko pobesneo!... Osetila je takvu slast da je kriknula. Drvio mi se kao mladom kaluđeru, a pošto se nikako nisam prosipao, terao sam stalno s istom žestinom. I ona me je zato obožavala. Kad je morala da se rastane od mene, Madlena mi je davala slatkiše koje sam ja jeo sa Babišom. Jedne večeri, moja sestra sa svilenim pičićem reče mi: - Kupidonče! Tvoje lepo džaralo je uvek tako ukrućeno kad me ližeš! Sve mi se čini, kad bismo se našli u istom krevetu, mogao bi da ga uvučeš u moju malu rundulju koju toliko voliš da crpkaš i čija je svila tako mekana! Ja bih sigurno mnogo uživala, a možda i ti. Dođi večeras. Kad su svi zaspali, uvukao sam se u krevet moje velike sestre. Ona mi reče: - Videla sam oca jednoga dana kad je tek izmilovao moju sestru, lepu Mariju koja je polazila u Pariz, kako je navalio na tvoju majku, s baš dobro nadignutom batinom, i kako joj je razglavio rundulju. Pokazaću ti, pa ćeš i ti kao on. - I ja sam ga isto video. - Lepo! Baš lepo! Namestila se, navukla me na sebe, rekla mi da nagarim i počela da se podmeće. Ali bila je devica, i mada mi se dobro ukruti, nisam mogao da ga uteram: pričinjavalo mi je bol. Ali Madlena Brica, ona je sigurno svršila, jer se sva izvila. Oh! Kako sam žalio za tim lepim svilastim pičićem koji sam već šest meseci lizao i muvario! Moj otac, Klod Brica, nimalo nalik na mene, terao je svoje kćerke od kuće čim je na njih počinjao da mu se diže. Priča se da je Madlena pokušala i njega da natera da joj ga stavi... Bilo kako bilo, tri dana kasnije ona je otputovala u prestonicu gde joj je naš stariji brat, svešteno lice, našao mesto guvernante kod jednog kaninika u ulici Sent Onore. Taj mantijaš je ubrzo spoznao koliko ona vredi. Imao je jedna tajna vrata, za koja je samo on znao, za prolaz u sobu do svojih sluškinja koje je odlazio da gari noću. Ali tako lep i svilast pičić kao i gospođice Lingvet, to još nije bio našao! Poželeo je da ga vidi. I njegova lepota ga očara, toliko da više nije imao mira dok ga nije pojebao. Jedne noći, dok se više pravila nego što je stvarno spavala, on je obliza. Ona svrši, da je to bila milina. Popa je onda objaši i natera joj ga. Ona ga privi uz sebe, uvijajući guzovima. - ha! Lepojko! - reče joj on - kako ti lepo radiš!... Ali, da te ne boli? Otkud to, kad mi se čini da si malo lakodajka. Njena košulja i krvavo krevetsko rublje pokazaše mu da je bila devica. Uze je k srcu. Dve godine se ona u svetosti jebala s tim čovekom i spustila ga u grob. Ipak, ostavio joj je miraz, i to joj je pomoglo da se uda za sina prvog muža moje majke.
devojke.2312 dragisha, -> #2124, ladislavs
-> Hoćemo SEX! Misliš SeX (za ober fanatike \SeX) :). -- [DBasers do it in fields.]
devojke.2313 dragisha, -> #2082, danica
-> Tjah, nemam pojma o tome kakvi tripovi izazivaju orgazam, ne spada u -> domen biologije. ;) Verovatno se secas filma "Sve sto ste hteli da -> znate o seksu a niste smeli da pitate"? U delu tog filma koji se zove -> "Koja je vasa perverzija" Misliš da je to izazvano psihološki, a ne fiziološki? -- [Damn the documentation, full speed ahead!]
devojke.2314 dragisha, -> #2263, zorana
-> >> Zanimljiv detalj..:) -> >> Zasluzuje poblizu analizu..;) -> -> Volis taj ukus? Sigurno.. mada je mislio na 'ukus' fistinga:).. IMHO :) -- [You hold 'em off, I'll go for help. (heh-heh-heh)]
devojke.2315 dragisha, -> #2245, dcolak
-> čenski homoseksualci imaju analni odnos? Well, finger work je jedino -> što mi pada na pamet ;) E baš si nemaštovit. :) Vodka all over ur mind?:) -- [Nato Ergo Sum]
devojke.2316 dragisha, -> #2205, fancy
-> Potrebno je nastaviti ovako, i nastaviti, i nastaviti... -> ...i jednog dana ćemo se probuditi sa obaveštenjem uprave -> o novoj konferenciji, koja je odavno planirana, ali se čekalo -> da se "steknu uslovi, slože objektivne okolnosti i prevaziđu -> subjektivne slabosti..." -> Da. Mi smo to u stvari oduvek želeli. -> Ali nismo znali. Ej moderatoru.. Kako li će da izgledaju TVOJI bilteni ?!:))) A kuferencija je davno ispunila sve 'predispozicije'. 2000+ poruka. Samo, treba imati mu*a pa to otvoriti na jednom uglednom sistemu:). -- [Qmodem: what every aging woman named Carol needs! []]
devojke.2317 dragisha, -> #2246, dcolak
-> Fizičke osobenosti? žistom logikom se dolazi do naaah. Pa žena ne -> može da uradi drugoj ženi ništa što muškarac ne bi mogao.. Hmmmmmmm, hmmmmmmmmm, hmmmmmmmmm.. Jesi li baš siguran u to?:) Mašte malo, mašte... -- [I Didn't Do It!]
devojke.2318 dragisha, -> #2192, dcolak
-> │ 2.44 SEX:homo -> │ mdave, 25.05.94. 03:95, 2368 chr -> │ Odgovor na 2.43, zorana, 24.05.94. 19:55 -> │ --------------------------------------------------------- -> -> BTW, SDW ne guta ovo :)) Tj. ne da se prevariti :>> Ispeci pa reci.. Ovo nije bio čak ni pokušaj FAKE headera. -- [One atom bomb can ruin your whole day]
devojke.2319 cnenad, -> #2272, markom
ŁŁŁ Biće isto kao i za sve što upravi ne odgovara, tj, biće pomenuto samo da ŁŁŁ se par korisnika zalagalo za otvaranje alternativne konferencije, ili ono ŁŁŁ čuveno 'a najživlja je bila tema devojka sa preko 1000 poruka' :( Neće ! Već bilo nekoliko puta. Naravno, ko čeka taj dočeka i taj dan da vidi obaveštenje da je otvorena konf. SEX a bogami i natpis u S.Biltenu. Mislim da sad stvarno više nema prepreka da se otvori tema SEX ili je upravi zgodnije da sve to bude uvijeno u oblandu pod imenom 'Devojke' ? Ili se boje da je od teme do konferencije vrlo mali pomak, a već stoje nad provalijom.
devojke.2320 zorana, -> #2271, markom
>> Iju, gospodice :) Nisam, samo vilim da ih posmatram :))) ? Otkud znas da sam gospodjica? Znaci voajer? Helga
devojke.2321 zorana, -> #2273, dcolak
>> Ma nije stvar u filozofiji zivljenja vec u samom aktu sexualnosti :) Ovde bi trebalo malo sire i dublje objasnjenje. One on One, and both are girls ;) :) Or, one below one. One inside one? BTW, pre neki dan videh u busu dve lezbejke. Sta da kazem, ona je nju samo jednom poljubila u obraz (ali kako), a ja sam vec prokuvao Otkud znas da su lezbejke? Kako je to poljubila u obraz? Nacrtaj. Helga
devojke.2322 zorana, -> #2274, dcolak
>> Da je centar sexualnog uzbudenja u mozgu, to je opse poznato, >> ali ne treba preterivati u "emocionalnosti." Ti ne koristis emocije kad se "sexiras"? >> Mozda bolje reci, zene umeju da budu eroticno nezne, sto je mnogim >> muskarcima (pretpostavljam) misaona imenica... Upravo sam na to i mislila. Helga
devojke.2323 zorana, -> #2275, djokab
>> To je valjda hermafroditizam? Ne. Hermafroditizam je kad imas i mishu i pishu. Helga
devojke.2324 zorana, -> #2276, djokab
>> Koliko blizu? I koja od tri varijante je bila blizu? Jedna od njih.
devojke.2325 zorana, -> #2278, djokab
>> Ne budi tako gruba. To mi se cini kao pogrdan izraz. Ili nije? Nije. Helga
devojke.2326 zorana, -> #2281, djokab
>> Metoda eliminacije: Helga=Hermafroditkinja Nisi pogodio. Helga
devojke.2327 zorana, -> #2283, dior
>> Meni su biseksualke simpaticnije. Znam zasto to kazem :) Pa objasni i nama. Inace, i meni su simpaticnije, a znas li zasto?
devojke.2328 zorana, -> #2284, dior
>> Axa, gde su tu kljucne mere? 84-52-81 Helga
devojke.2329 zorana, -> #2299, ljubisha
>> Gde ti zivis? Zaista mislis da to nije tacno? Koliko godina imas? >> Jeste da ima i obrnutih slucajeva, ali veruj mi... Istina je. Zivim u Beogradu. Zaista mislim da to (u vecini slucajeva) nije tacno. Imam 25 godina. Verujem da ima i obrnutih slucajeva, ali u vecini slucajeva, zene (ako su iole iskusne) u tim godinama zele dobar seks. Doba romantike je ipak ono od 13-23 godine. Helga
devojke.2330 veca, -> #2253, alkos
>> Takođe nemam ništa protiv feminizma, jer on ima mnogo šire >> značenje od onog što ljudi na našim prostorima smatraju da >> znači. Recimo po rečima Glorije Steinem, jedne od vođe Dobro si rekao "što ljudi na našim porstorima smatraju" ovde to nosi negativane konotacije. Zato se i bunim :)
devojke.2331 veca, -> #2250, dcolak
>> Kako kome Veco, mene je ostavio potpuno ravnodušnim. Videli smo Pa meni je :) rekoh lepo da se ja pitam, kao što se ne pitam... :)
devojke.2332 veca, -> #2278, djokab
>> Ne budi tako gruba. To mi se cini kao pogrdan izraz. Ili nije? Ne znam, meni se čini da je udomaćen izraz, mada... Nisam želela da budem gruba, naprotiv!