FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.2333 veca, -> #2267, zorana
>> Sva sreca. Bezopasan. :))) Ma svi su bezopasni ovde :) Samo se ponekad malo sporečkamo :)
devojke.2334 veca, -> #2271, markom
>>*** Voles? Da nisi lezbejka? >> Iju, gospođice :) Nisam, samo vilim da ih posmatram :))) Nisi? Zar ne voliš devojčice? ;)
devojke.2335 veca, -> #2279, djokab
>> Mislim da znam odakle je ovaj text, i ciji je. Mislim da sam video cica macu ;) (koji to beše crtać?)
devojke.2336 fric,
Srđan Gile Gojković Devojke ti znaš da ja ne volim devojke sa dugim kosama sa dugim nogama što imaju dvadeset godina što imaju boju na usnama više volim neke druge devojke fine male nežne devojčice što imaju trinaest godina što im grudi tek rastu volim i one malo starije što imaju prve bore na licu što imaju trideset godina one mi se stvarno sviđaju
devojke.2337 jovca.car, -> #2192, dcolak
/* BTW, SDW ne guta ovo :)) Tj. ne da se prevariti :>> Ko kaže? :) Evo i dokaza.... sexam.zip
devojke.2338 mikis, -> #2124, ladislavs
+> Hoćemo SEX! +> +> Cbu! Cbu! Cbu! Pa sexajte se, ko vam brani ;))
devojke.2339 mikis, -> #2137, boccaccio
+> Ovaj gif nisam skinuo sa Sazam-a (skinuo sam samo dva-tri gifa) +> i poslao sam ga sa istim imenom kao što sam ga i dobio. Krivicu jednim delom snosi armitage koji je promenio ime GIF-a... Sa druge strane, bilo bi dobro da se 'prouči gradivo' pre slanja novih slika :) +> p.s. Možda da se se u poruci napiše šta dotična slika sadrži da ne +> dolazi do ovakvih zabuna. "Na ovoj slici su čika i teta koji se igraju doktora..." ;))
devojke.2340 mikis, -> #2188, alien
+> Garaža na +> Obilićevom vencu polako ulazi u legendu (prvo kao naslon pri +> trpačini (slučajno sam ih video (samo 20 ljudi je gledalo u +> tom pravcu), a zatim i kao otvarač za pivo). J*bo radnju koja otvarač za flaše nema ;)) [Tako je u svim normalnim zemljama]
devojke.2341 mikis, -> #2212, fancy
+> ŮŢ> sladunjavom soka... Lagano je usla u nene prstima obe ruke +> +> Zanimljiv detalj..:) +> Zaslužuje pobližu analizu..;) Jel treba ilustracija? ;))
devojke.2342 zloboleon, -> #2229, mboban
ňňň**> Da se ja pitam, kao što se ne pitam :) obrisala bih i ňňň CHOCOLAT. ňňň ňňň Zašto? A ja taman hteo da je (uz neke male prepravke) ubacim ňňň uz res. :) Samo ne znam čiju glavu da ubacim na gif umesto ňňň onog frajera. ňňň ňňň P.S. Svoju glavu sigurno neću. O:) Što ? A mora se priznati da tip baš liči na tebe ;)).
devojke.2343 zloboleon,
Prvo: ----- Da li je trač ili istina da je prvi jugoslovenski pornić bio snimljen sa Ljubišom Samardžić i Špelom Rozin ? A drugo: -------- Mislim da bi najlakše bilo pridobiti ove namćoraste sys-administratore da nam otvore conf SEX tako što ćemo lepo da se uvalimo u neku 'ozbiljnu' konferenciju i tamo nastaviti sa diskusijama. Sve dok budemo samo pisali u ovoj konferenciji/temi i sami znate da od otvaranja SEX-a neće biti ništa :(. Predloge za 'ozbiljnu' konerenciju ostavljam vama na RND ;). [ UčIVAJTE, čIVOT JE KRATAK :(( ]
devojke.2344 zloboleon, -> #2210, fancy
ňňň He, he... hvala, ali se sexy literaturom nisam bavio. ňňň Ko zna, možda se jednog dana okušam i u toj umetnosti. Kušaj to Fancy pa nam javi na šta liči :).
devojke.2345 vujos, -> #2328, zorana
¨> >> Axa, gde su tu kljucne mere? ¨> ¨>84-52-81 Kad smo već kod brojeva... broj telefona ? O;>>>>>
devojke.2346 pexon, -> #2265, zorana
ű Zasto? :( You have missed the point! Or did I? RES sam za sebe nije, ali si ti bila skromna dok si ga sastavlajla ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2347 pexon, -> #2333, veca
ű :))) ű Ma svi su bezopasni ovde :) Samo se ponekad malo sporečkamo :) veca tužibaba! ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄ [veca=>vex=>... ] ;>
devojke.2348 alkos, -> #2271, markom
­> Iju, gospođice :) Nisam, samo vilim da ih posmatram :))) Derpe a ?
devojke.2349 veca, -> #2330, veca
>> Dobro si rekao "što ljudi na našim porstorima smatraju" ovde to Pardon! Ti si dobro rekao, ali ja nisam :) dakle, na prostorima...
devojke.2350 veca, -> #2307, fancy
>> I, šta je tu nisko..? Ako ćemo tvojom logikom, onda sam prvo bio Ovakvo objašnjenje ima smisla, ali pošto to nije bila poenta sporne poruke... no dobro, nećemo više o tome.
devojke.2351 veca, -> #2247, dcolak
>> O čemu ti to? Zašto se uvek prikazujete u manjini? Postaje smešno. >> Kao nezaštićene, slabe bla bla! Pošto ti nije prvi put da na moje poruke (možda i na tuđe, ali ne obraćam mnogo pažnju) šalješ replyjeve slične sadržine, koji nemaju blage veze sa porukom, rekla bih, da je to kod tebe uobičajena pojava. Zar mi nismo u manjini na sezamu? Zar sam se pokazala kao nezaštićena, slaba bla bla i tražila bilo čiju pomoć (?) ili da umem sama da se štitim, borim za svoje mišljenje... Tjah i tebi :)
devojke.2352 veca, -> #2308, fancy
>> A sad može..? (ovo ti nije nisko..?) Odgovorih u prethodnoj poruci.
devojke.2353 dcolak, -> #2306, fancy
│ Ne znam o čemu ti to..? │ Ajd' kad si tako misteriozan, i pojasni za nas glupe. Slovo po slovo... Neko je slao poruke sledećeg oblika --------------------------- SEZAMOV MESSAGE HEADER --------------------------- PORUKA ------------------1201----- Dakle, "emulirao" je izgled poruka pri čemu bi u headeru navodio SEXConf i slične kerefeke :) So, nekada je to radilo tako da ja u SDW-u mislim da imamo novu Conf, a sada to nije tako... Right? :)) Sledge DAMMIR!
devojke.2354 dcolak, -> #2283, dior
│ Meni su biseksualke simpatičnije. Znam zašto to kažem :) Right! :) Potajno thinkiram, možda preobratim jednu lezbejku, bar na jedno veče, ili jednu vezu, ko zna... :) Sledge DAMMIR!
devojke.2355 fancy, -> #2262, zorana
ŮŢ>>> OKay... - ili za novog decka na zenskom useru, svejedno..;) ŮŢ> Decaka? :)))))) I ne znas koliko si bio blizu istini... :))))) Bebo, dokle maskenbal..? ;) .\/. [ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2356 fancy, -> #2314, dragisha
ŮŢ> Sigurno.. mada je mislio na 'ukus' fistinga:).. IMHO :) Hey, you, ex bosnian creature you, you read me like a book..! .\/. [ it ain't open ... YET..? ]
devojke.2357 fancy, -> #2316, dragisha
ŮŢ> Ej moderatoru.. Kako li će da izgledaju TVOJI bilteni ?!:))) Pa... ovako. "Za razliku od Septembarskih fascinacija pušenjem na 101 javnom mestu, Oktobar je definitivno bio mesec fistinga. Ekipa mladih fistera Sezama vratila se iz Argentine ovenčana zlatnom medaljom na međunarodnom prvenstvu najmlađih fistera (do 18 godina). U temi gifovi, stiglo je nekoliko zanimljivih priloga koji su po tradiciji bili obrisani od strane sysadmova... " .\/. [ ovde je trebalo da bude tag sa internim zezanjem, ali sam odustao... ]
devojke.2358 fancy, -> #2343, zloboleon
ŮŢ> Predloge za 'ozbiljnu' konerenciju ostavljam vama na RND ;). Kruži trač da je u EKSTRA:MISTERIJE vruće..;) CU there... .\/. [ what about this thing bRookha anyway..? ]
devojke.2359 fancy, -> #2353, dcolak
ŮŢ> Right? :)) Left. Nije mi palo na pamet da se to događa, imam SOR. .\/. [ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2360 pexon, -> #2329, zorana
ű Doba romantike je ipak ono od 13-23 godine. ű ű Helga Nmeoj reći da te romantika neinteresuje čak ni kao uzgredna pojava O;>>> ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2361 pexon, -> #2309, darone
ű Eeeeeeeeeeeee, prikane, popio sam ja jedan stub gore kod mene ű na faksu još pre par dana ;))) ű ű -> Dobar dan, gospodine stubu! Lucky you ;) moj slučaj je bio: -> dobar dan, Mr tramvaj ;> ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2362 wizard, -> #2096, veca
> Mogu kad hoće ili kad žele da im se partner > oseća kao panter :) Plaše se da ne izgube i to što imaju ili...? Jeb*š sex koji se zasniva na neiskrenosti, jeb*š vezu koja se zasniva na takvom sex-u... Traćenje vremena i energije na izlišne ljude. --> Bolje NIŠTA nego IŠTA! ;))
devojke.2363 pexon, -> #2355, fancy
ű ŮŢ>>> OKay... - ili za novog decka na zenskom useru, ű svejedno..;) ű ű ŮŢ> Decaka? :)))))) I ne znas koliko si bio blizu istini... ű :))))) ű ű Bebo, dokle maskenbal..? ű ;) Vreme je za novu temu u conf.sex: CONF.SEX.IMA.NEMA.PISHU>> ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2364 stefan, -> #2271, markom
> Iju, gospođice :) Nisam, samo vilim da ih posmatram :))) Jao, folirantu, šatro on bi samo da gleda ;)) Ajde priznaj da bi u poluvremenu rado odigrao jednu egzibicionu utakmicu ;))
devojke.2365 alkos, -> #2253, alkos
­> -<< feminizam da, SCUM ne >>- Malo objašnjenje, SCUM je udruženje militantnih feministkinja koje su se digle protiv vladavine penisokratije, a glavni metod im je odsecanje penisa... -<< feminizam je nastao zbog mekih penisa >>-
devojke.2366 alkos, -> #2285, veca
­> Ok. ali nije izgledalo tako, pre je ličilo na ono NO, NO, dobićeš ­> po prstima, što su dežurni tapšači i demonstrirali. --------------- Ne razumem? Mislim da ljudi koji diskutiju u ovoj temi potpuno stoje iza svojih izjava i da uopšte ne pokušavaju da se nekom ulaguju... -<< zaista nema razloga za to >>-
devojke.2367 alkos, -> #2198, zorana
­> Ako se ne navlazi znaci da joj i nije do toga. Pa posle više puta zaista nije vlažna, ali ne mora da znači da joj nije do toga... -<< prokain mi teče venama >>-
devojke.2368 alkos, -> #2091, cdragan
­> Š Bolje bi mu bilo da se iZuVao ;) Ć Ili da je barem spavao na stomaku ;)) -<< nikad se ne zna >>-
devojke.2369 alkos, -> #2207, fancy
­> Š Abijabomba bigibagirior..! Ć Vur vur...;) -<< službeni jezik sex.conf >>-
devojke.2370 markom, -> #2341, mikis
*** Jel treba ilustracija? ;)) Ćuti i ilustruj ;>
devojke.2371 markom, -> #2353, dcolak
*** So, nekada je to radilo tako da ja u SDW-u mislim da imamo novu *** Conf, a sada to nije tako... Jel znaš da se i to da rešiti ? I SOR i SDW čekaju krajnju liniju poruke (ono display footer), e sad, ako simu- liraš tu liniju iz tvoje poruke, pa posle nje lupiš novo zaglavlje, poruku eto nam nove konf ...
devojke.2372 markom, -> #2320, zorana
*** Otkud znas da sam gospodjica? Znaci voajer? Gospođa, gospođica, kretenka, lezbejka, sve mi je jedno, piše user zorana, i to je sve što me zanima ...
devojke.2373 markom, -> #2334, veca
*** Nisi? Zar ne voliš devojčice? ;) Pa nisam lezbejka, ali da volEm devojčice, heh, pa to je po defaultu :)))
devojke.2374 markom, -> #2316, dragisha
*** A kuferencija je davno ispunila sve 'predispozicije'. 2000+ poruka. Samo, *** treba imati mu*a pa to otvoriti na jednom uglednom sistemu:). -------- Imaš višak delova u poruci :>>>>
devojke.2375 markom, -> #2343, zloboleon
*** Predloge za 'ozbiljnu' konerenciju ostavljam vama na RND ;). Bože, zar treba diskutovati, ajmo svi u VICEVE ;)
devojke.2376 dragisha, -> #2302, mavava
-> >> (*) da i ne govorimo o homoseksualcima -> -> E, pa to nije fer... Zašto nije fer? -- [Read "Overpopulation in China" by We Fuckum Young.]
devojke.2377 dragisha, -> #2353, dcolak
-> Slovo po slovo... -> Neko je slao poruke sledećeg oblika -> Dakle, "emulirao" je izgled poruka pri čemu bi u headeru navodio -> SEXConf i slične kerefeke :) -> Right? :)) Ne! Za fake header treba malo više, treba fake kraj tekuce poruke, koji niko nije ni pokušao da stavi. -- [He's dead Jim, Spock took his tricorder, I got his spleen]
devojke.2378 dragisha, -> #2355, fancy
-> ŮŢ>>> OKay... - ili za novog decka na zenskom useru, svejedno..;) -> -> ŮŢ> Decaka? :)))))) I ne znas koliko si bio blizu istini... :))))) -> -> Bebo, dokle maskenbal..? -> ;) Beba je u Lozani. Trust me..! -- [Spill a drink on your hard drive? Try PC Towels...]
devojke.2379 dragisha, -> #2358, fancy
!no post SeX/MiSTeRiJe -> Kruži trač da je u EKSTRA:MISTERIJE vruće..;) -> CU there... Pronađite izgubljeno.. :) -- [Tact is for weenies.] hf054-06.jpg
devojke.2380 kuki, -> #2285, veca
> Da ste krenuli linijom kojom je krenuo dikla, do ovoga ne bi ni > došlo, nego bismo se lepo zezali i na naš, ali bogami i na vaš > račun. ovo me podseti na ono: do svega ovog ne bi došlo da je pera odmah otišao u policiju :)) [do svega ovog ne bi došlo da je otvorena conf SEX]
devojke.2381 .bata., -> #2329, zorana
ŔŔŔ Imam 25 godina. otkad to ? ;)
devojke.2382 .bata., -> #2279, djokab
ŔŔŔ Mislim da znam odakle je ovaj text, i ciji je. podeli svoju misao sa nama, iliti penny for your thoughts.. :)
devojke.2383 .bata., -> #2328, zorana
ŔŔŔ 84-52-81 64-84-22 :)))) Sexam :)
devojke.2384 mdave, -> #2353, dcolak
■> Slovo po slovo... ■> Neko je slao poruke sledeceg oblika Nije _neko_, nego MDave! :) ■> So, nekada je to radilo tako da ja u SDW-u mislim da imamo novu ■> Conf, a sada to nije tako... Ma sta ti je bre nisam ni pomislio da ce SOR i SDW da se prevare. A i da sam hteo, drugacije bih to probao da uradim.
devojke.2385 mdave, -> #2307, fancy
■> Devojka mojih godina (oko 30), prijateljica, na pitanje ekipe ■> "zasto se bre stalno muvas sa klincima (21, 22...) ajde malo ■> prosaraj i po nama ;) odgovara: "Klinac dode, uradi me tri puta, pa ■> ide kuci i drka, dok vi dodete, popijete mi svo pice, i na kraju ■> nista ne uradite..." Pitaj ti nju jel' mogu ja da je uradim. Mogu dva puta da je uradim i posle dva puta kod kuce da iz*rkam. :))) [ volem sto sam klinac (21, 22...) ]
devojke.2386 mdave, -> #2339, mikis
■> "Na ovoj slici su cika i teta koji se igraju doktora..." ;)) "A cika prska tetu..." ;)) [ kiselo drvo lepo mirise ]
devojke.2387 mdave,
OPASNOST--OPASNOST--OPASNOST--OPASNOST--OPASNOST--OPASNOST ACHTUNG--ACHTUNG--ACHTUNG--ACHTUNG--ACHTUNG--ACHTUNG DANGER--DANGER--DANGER--DANGER--DANGER--DANGER ABERDI--ABERDI--ABERDI--VUR--VUR--VUR--VUR ┌────────────────────────────────────────────────────────────────┐ │ UPOZORAVA SE SEZAMOVSKA POPULACIJA DA IZBEGNE CITANJE OVOG │ │ VICA I SIGURNU SMRT OD ZAGLUPLJIVANJA NERVNOG SISTEMA │ │ VIC JE NAMENJEN STRUKTURAMA KOJI NE ODOBRAVAJU OTVARANJE SEX │ │ KONFERENCIJE, A KOJI CE MORATI DA GA PROCITAJU IZ RADOZNALOSTI│ └────────────────────────────────────────────────────────────────┘ Dosao FraNjO TuDjMaN na ETF da posalje fakemail. I taman da posalje kad ga uhvati Beri. I Beri ga odvede u pritvor gde su vec bili neki momci iz izvesne hackerske grupe. CRSN: Jel' i tebe uhvatio Beri ? FT: Dapace! :))))))) (radosno) Al' moglo je bit gore! CRSN: Pa kako gore ?!?! FT: PA ZAMISLI DA ME UHVATIO BERI-BERI!!!
devojke.2388 dragisha, -> #2357, fancy
-> Oktobar je definitivno bio mesec fistinga. Ekipa mladih fistera Sezama -> vratila se iz Argentine ovenčana zlatnom medaljom na međunarodnom -> prvenstvu najmlađih fistera (do 18 godina). Zlatna je bila zamalo, nisi pratio poslije nezvaničnih rezultata.. Ili si prestao da registruješ TV.. Pukli smo zbog onog klinca što je napravio ofsajd footingom koji je komisija primijetila tek naknadnim pregledom snimka, kad se malo 'ladnula. -- [Wasting time is an important part of living.]
devojke.2389 dragisha, -> #2356, fancy
-> ŮŢ> Sigurno.. mada je mislio na 'ukus' fistinga:).. IMHO :) -> -> Hey, you, ex bosnian creature you, you read me like a book..! Kao sebe samoga.. :) -- [Are we having fun yet?]
devojke.2390 dragisha,
Pravo na abortus.. žuh na radiju da je izglasan neki zakon o ograničavanju prava na abortus samo ženama od 35 godina na više do 2.5 mjeseca. Sad ne znam koja je stanica, jel' to kod vas ili kod nas?!!? Gamad! -- [You can't call PTL NOW, - I'm downloading!]
devojke.2391 dcolak, -> #2351, veca
│ Zar mi nismo u manjini na sezamu? │ Zar sam se pokazala kao nezaštićena, slaba bla bla i tražila bilo │ čiju pomoć (?) ili da umem sama da se štitim, borim za svoje │ mišljenje... Da, u manjini na sezamu. So what?! Stalno to napominjete i radite po princupu "ubaci bombu pa beži" :) Valjda to tako treba :) Sledge DAMMIR!
devojke.2392 dcolak, -> #2373, markom
│ Pa nisam lezbejka, ali da volEm devojčice, heh, pa to je po defaultu :))) Šta bi to bilo muška lezbejka? :> Sledge DAMMIR!
devojke.2393 dcolak, -> #2321, zorana
│ Otkud znas da su lezbejke? Kako je to poljubila u obraz? Nacrtaj. Da, znao sam da sam suviše lako udario kvalifikaciju, jer nema načina da saznam da su možda biseksualke :) Kako je poljubila, tja kako da opišem. Negde kod slepoočnice, bliže oku, kao kada sa stola pokušavate usnama da usisate neku kapljicu ili tako nekako :)) Da imam gif bilo bi lakše, nisam verno opisao :) Sledge DAMMIR!
devojke.2394 dcolak, -> #2322, zorana
│ Ti ne koristis emocije kad se "sexiras"? Emocije koje izazivamo mi sami u našim glavama ili one koje se stvaraju fizičkim čulima? Sledge DAMMIR!
devojke.2395 dcolak, -> #2317, dragisha
│ -> Fizičke osobenosti? žistom logikom se dolazi do naaah. Pa žena ne │ -> može da uradi drugoj ženi ništa što muškarac ne bi mogao.. │ │ Hmmmmmmm, hmmmmmmmmm, hmmmmmmmmm.. Jesi li baš siguran u to?:) Ajd' šta bi to moglo da bude? Sledge DAMMIR!
devojke.2396 dcolak, -> #2329, zorana
│ Imam 25 godina. Verujem da ima i obrnutih slucajeva, ali u vecini │ slucajeva, zene (ako su iole iskusne) u tim godinama zele dobar seks. │ Doba romantike je ipak ono od 13-23 godine. Da li to znači da je romantika (ipak) nešto detinjasto što treba ostaviti iza sebe, i okrenuti se iskrenim osećanjima koja dolaze sama od sebe a ne od romantičnog stanja svesti :) Sledge DAMMIR!
devojke.2397 stefan, -> #2348, alkos
> Derpe a ? Sigurno nosi roze kravatu i pokušava da bude ortak sa roditeljima? ;))
devojke.2398 mylos,
Evo bas sad pogledah 'Chocolat.gif'.... Je*ote, bas je ogavan...sta mislite jel onaj tip to radio za pare ili je to jos jedna od ONIH skrivenih fotografija ? .s
devojke.2399 dikla, -> #2239, zcvele
> Sad joj nije nista. Izula se na barskoj stolici. :)) A mogao i detalnjiji izvestaj sa te zurke ..;)
devojke.2400 dikla, -> #2307, fancy
> dovoljno puta u zivotu, i jednostavno smatram da bih se radije > UNESRECIO sa nekom klinkom, makar i vise puta, nego usrecio sa nekom > "over thirty". Daklem, kako VAMA, tako su i NAMA mladi atraktivniji. Lepo je cuiti kad neko ima strpljenja za ubedjivanje klinki... /-> ...mladje se lakse skidaju a starije se lakse tucaju... alamijetag
devojke.2401 dikla, -> #2226, ladislavs
>> Da smeta mi ku*ton, mozete li mi pomoci dokTore ? ;) > > Probaj da ga navlacis k'o carapu. ;) Ili kao rukavicu....
devojke.2402 dikla, -> #2198, zorana
> Ako se ne navlazi znaci da joj i nije do toga. Posle se i navlazi !
devojke.2403 dikla, -> #2270, zorana
> To se zovu analogne pojave :) A otklanjaju se digitalno ..:)
devojke.2404 dikla, -> #2151, gremlin
>>> trenutka ruka mi je poletela na D. > ~~~ > Na dole? O;) Alias za delete ? :)
devojke.2405 dikla, -> #2219, veca
> Odvratan je. Stvarno je bljak da bljakastiji ne moze biti, mada ga drzim na disku, mozda mi se vremenom i dopadne ..;)
devojke.2406 dikla, -> #2153, gremlin
> Odlicna ideja. Da napravimo literarni konkurs na temu: "Opisite taj i > taj GIF" :) Podrzano ! btw. Da pocnemo od cokolada.gif ?
devojke.2407 dikla, -> #2339, mikis
> "Na ovoj slici su cika i teta koji se igraju doktora..." ;)) Meni svi ti gifovi vise lice na duboko oranje nego li na igru doktora !
devojke.2408 dikla, -> #2221, veca
> Joj, nisam ja taj tip da pratim zensku stampu :) ali cuh reklamu > na radiju (reklamirali Prakticnu zenu) i kaze: Brena napusta > Bobu... Posle mi cale rece da je cuo, mozda i on sa neke reklame Sad sam i ja cuo, pobeze za cerku nase folk-dive Vere Matovic !
devojke.2409 jovca.car, -> #2191, dcolak
/* │/ * ***** Poništio SysAdm ******** /* Mora da je bio dupli exec, a ako nije, tražim objašnjenje! Well? Jel exec ili nije? Nešto je trulo u državi Forumskoj....
devojke.2410 alien, -> #2377, dragisha
[] Ne! Za fake header treba malo više, treba fake kraj tekuce [] poruke, koji niko nije ni pokušao da stavi. Tačno. To bi bilo suviše komplikovano jer bi morao da se ubaci fake footer sa brojem koji ima prava poruka, pa tek posle njega fake header sa istim tim brojem i onda ide poruka koja treba da bude u fake konferenciji. Sve u svemu, treba pripremiti poruku, on-line pogledati koji je broj imala poslednja poruka u temi u koju šaljemo, povećati ga za jedan, veoma brzo izeditovati pripremljenu poruku ubacivanjem očekivanog broja, poslati... Puno on-line rada! Kada uvozi ovakve poruke SOR prijavi 'difference in size for ...'.
devojke.2411 alien, -> #2272, markom
[] pomenuto samo da se par korisnika zalagalo za otvaranje [] alternativne konferencije, ili ono čuveno 'a najživlja je bila [] tema devojka sa preko 1000 poruka' :( 'Proleće je, kao što se i očekivalo, donelo veliki broj poruka u temi devojke. Još jednom se pokazalo da Sezamovci imaju još neka interesovanja sem za računare.' ;)
devojke.2412 alien, -> #2366, alkos
[] ­> po prstima, što su dežurni tapšači i demonstrirali. [] --------------- [] Ne razumem? Mislim da ljudi koji diskutiju u ovoj temi Ma pusti... Ubeđena je da postoji neka zavera protiv nje, a i ostatka ženskog roda na Sexamu. Pokušava od SEXa da napravi politički i psihološki problem i da nam ogadi buduću konferenciju. ;( .to Veca Veco, nema potrebe da mi repliciraš na ovu poruku jer nemam nameru da pojašnjavam. Rekla si da ćeš dati resign na ovu temu...
devojke.2413 mdave,
Odavno nije bilo, pa da ne pomislite da sam se olenjio : JA SAM LAK MUSKARAC (I'M EASY) (uvod dva puta Ad, Cism, Dd, Ed, drugi put naglasak na Ed) Dojadi mi vise ovo forum:devojke, -Ad Cism Dd Ed Ad k'o da traje vec godinu dana, Cism Dd Ed Ad al' nemojte prestati da pisete poruke, Cism Dd Ed Ad upornost nam je jaca strana. Cism Dd Ed Ja osecam da smesi nam se uspeh taj, ja osecam da dobili smo rat, da mukama nasim dosao je kraj, dobicemo SEX 200 NA SAT. CHORUS: 'cause I'm Easy, Ad Cism Dd i mnogo volim da mi klizi, Ed Ad Cism Dd Ed da mi klizi Sarac, Ad Cism Dd jer lak sam ja muskarac. Ed Cd Gd Ad Sex conf hocu sad, Dd bas sad, Hd jer hocu da uzivam svoj zivot dok sam mlad, Dd Hd pa hajdemo svi, Dd bas mi Hd uujeeeeiii Cd Gd Cd Ad ... (solo) ...
devojke.2414 markom, -> #2364, stefan
*** Jao, folirantu, šatro on bi samo da gleda ;)) Ajde priznaj da bi u *** poluvremenu rado odigrao jednu egzibicionu utakmicu ;)) Pa sad, naravno da bih, a ti kao ne bi, a ? Eh, Stefane, vedi te jedino to što si grobar, inače ... :)
devojke.2415 dcolak, -> #2409, jovca.car
│/ * │/ * ***** Poništio SysAdm ******** │ │/ * Mora da je bio dupli exec, a ako nije, tražim objašnjenje! │ │ Well? Jel exec ili nije? │ Nešto je trulo u državi Forumskoj.... Izgleda da uprava ne čita ovu konferenciju?! Hajde da se SVI selimo u neku odabranu conf pa da tamo nastavimo priču o SEX-u. Recimo u EXTRA:MISTERIJE. Ta sve to ima veze sa SEX-om Ako budemo složni, ta ne mogu nas SVE izbaciti! So, da vidimo, da li ste spremni da uradite nešto za sebe! Ako već ne možete na ulici, uradite to ovde, da li smo složni? Da li ste spremni? Udarićemo maximalnu presiju na upravu, pomalo terorističkim sredstvima, ali rezultat će uslediti! Da li ste sa mnom? Sledge DAMMIR!
devojke.2416 dcolak, -> #2398, mylos
│ Je*ote, bas je ogavan...sta mislite jel onaj tip to radio za pare ili je to │ jos jedna od ONIH skrivenih fotografija ? Aman! To je obična (prava) čokolada kojom su napunili ženu, a onda je ona kontrakcijom prisutnih mišića tu istu čokoladu izbacila van :) Naravno, prethodno se propisno očistila ;) Sledge DAMMIR!
devojke.2417 mikis, -> #2245, dcolak
+> čenski homoseksualci imaju analni odnos? Well, finger work je jedino +> što mi pada na pamet ;) Use your imagination ;)) A razna pomagala u obliku 'muške stvarčice'? :)) [A onda je izvadila dupli muški...] rep 9.2251 +> O onim 'fake' headerima... Sada ne prolaze... Right? Hoćeš reći da su ranije prolazili? [Kad majstor napravi...]
devojke.2418 mikis, -> #2312, dragisha
+> [DBasers do it in fields.] Ajde sad reci da je slučajno ;)))
devojke.2419 mikis, -> #2323, zorana
+> Ne. Hermafroditizam je kad imas i mishu i pishu. A ima i onih između... Jole, okači im onaj trans.gif ;)))
devojke.2420 markom, -> #2392, dcolak
*** Šta bi to bilo muška lezbejka? :> Ajde, ta definicija mi odgovara ... :)
devojke.2421 markom, -> #2397, stefan
*** Sigurno nosi roze kravatu i pokušava da bude ortak sa roditeljima? ;)) Srefane, TiTo meni nešto, UH!, doći ćeš ti u klub ...
devojke.2422 markom, -> #2415, dcolak
*** Hajde da se SVI selimo u neku odabranu conf pa da tamo nastavimo *** priču o SEX-u. Recimo u EXTRA:MISTERIJE. Ta sve to ima veze sa SEX-om Ajmo ... *** Da li ste sa mnom? Ako dobro platiš, razmisliću ...
devojke.2423 markom, -> #2381, .bata.
*** otkad to ? ;) Očigledno je da to nije zorana (R) ...
devojke.2424 crncic, -> #1545, wizard
-*> Malo po malo, doći ćemo do toga da se mlađim devojkama ne -*> preporučuje ni sex. ;)) Ne veruejem :)) Sad počinju i u 5-6. razredu osnovne škole, dobro ajde možda ga preterah ali oko 6-7. razreda sigurno ! :)
devojke.2425 zorana, -> #2332, veca
>> Ne znam, meni se cini da je udomacen izraz, mada... Nisam zelela >> da budem gruba, naprotiv! Ni ja ne vidim u tome nista pogrdno. Mada, mnogi muskarci vide. Mozda cak (jos gore) pre nesto sto zasluzuje potsmeh? Helga P.S. Sad ja ispadoh feministkinja ;)
devojke.2426 zorana, -> #2333, veca
>> Ma svi su bezopasni ovde :) Samo se ponekad malo sporeckamo :) Samo malo? Helga
devojke.2427 zorana, -> #2375, markom
>> To je valjda hermafroditizam? Ne. Hermafroditizam je kad imas i mishu i pishu. Helga
devojke.2428 zorana, -> #2355, fancy
>> Bebo, dokle maskenbal..? Cekaj, jesi li ti malopre u chatu pominjao neku Bebu? Izgleda da si me s nekim pomesao. Helga
devojke.2429 zorana, -> #2360, pexon
>> Nmeoj reci da te romantika neinteresuje cak ni kao >> uzgredna pojava O;>>> Svakako. Ali ne ta vrsta romantike. Ta zelja da nekog vezem ZAUVEK za sebe i protiv njegove volje... Helga
devojke.2430 zorana, -> #2367, alkos
>> Pa posle vise puta zaista nije vlazna, ali ne mora da znaci da >> joj nije do toga... Ti ces mi kazes. Kad si poslednji put bio zensko? Otkud ti znas (ne dali je vlazna, to valjda znas) nego da li je njoj stvarno stalo do toga. Helga
devojke.2431 zorana, -> #2372, markom
>> Gospoda, gospodica, kretenka, lezbejka, sve mi je jedno, pise user zorana, i to >> je sve sto me zanima ... Dobro, zasto moras da vredjas? Helga
devojke.2432 zorana, -> #2381, .bata.
>> otkad to ? ;) Od pre 6 dana Helga