devojke.2433zorana,
-> #2394, dcolak
>> Emocije koje izazivamo mi sami u nasim glavama ili one koje se
>> stvaraju fizickim culima?
Valjda obe vrste?
Helga
devojke.2434zorana,
-> #2396, dcolak
>> Da li to znaci da je romantika (ipak) nesto detinjasto sto treba
>> ostaviti iza sebe, i okrenuti se iskrenim osecanjima koja dolaze
>> sama od sebe a ne od romanticnog stanja svesti :)
Dobro. Nisam se najbolje izrazila. Mislila sam na onu vrstu romantike,
kad nekog pokusavas (cak i silom) da zadrzis uz sebe do kraja zivota.
Helga
devojke.2435zorana,
-> #2406, dikla
>> btw. Da pocnemo od cokolada.gif ?
Dobro bre koji vam je to cokolada.gif? Sta na njemu ima tako zanimljivo?
Helga
devojke.2436zorana,
-> #2331, veca
>> >> Takode nemam nista protiv feminizma, jer on ima mnogo sire
>> >> znacenje od onog sto ljudi na nasim prostorima smatraju da
>> >> znaci. Recimo po recima Glorije Steinem, jedne od vode
>> Dobro si rekao "sto ljudi na nasim porstorima smatraju" ovde to
>> nosi negativane konotacije. Zato se i bunim :)
A zar ne nosi i u sustini? Feministkinje (uglavnom) zele da budu
JEDNAKE s muskarcima. Slazem se da treba da budemo RAVNOPRAVNE ali
nikako ne JEDNAKE. Feminizam vodi u smeru idiotskih pojava, kao
sto su "Bageristkinja", "Boxerka", i slicno. Zar ne bi bilo lepse
da zene ostanu ono sto jesu (pre svega majke i ljubavnice), a
muskarci ono sto oni jesu. Jer, ako se ovako nastavi, postacemo
zaista jednaki, a onda ce i odnos Zena-Muskarac (ne mislim samo na
sexualni odnos) postati besmislen. Samim tim ce postati besmislen
i odnos Zena-Zena (svaki pa i sexualni) i Muskarac-Muskarac. Ostace
nam samo odnos Covek-Covek (covek u sirem smislu, bez obzira na pol).
Dakle od tri razlicita odnosa ostace nam samo jedan! Zasto unistiti
svu tu raznovrsnost. "E pluribus unum" - Iz mnostva jedno? Da li je
ta ideologija (masonska) pozitivna ili negativna?
Helga
devojke.2437fancy,
-> #2400, diklaŮŢ>> jednostavno smatram da bih se radije UNESRECIO sa nekom klinkom, makar i
ŮŢ>> vise puta, nego usrecio sa nekom "over thirty". Daklem, kako VAMA, tako
ŮŢ>> su i NAMA mladi "atraktivniji.
ŮŢ> Lepo je cuiti kad neko ima strpljenja za ubedjivanje klinki...
Uvek..! Samo, iskreno, iznenadio bi se kad bi saznao koliko je MALO
strpljenja potrebno za _uraditi_ klinku (ispod 19).
Najteže su godine kod riba (po meni) između 20 i 30, naročito sa
početka dvadesetih. Tada su još pune iluzija o životu, ljubavi i sexu,
i svemu pristupaju na izuzetno kompleksan (čitaj: zamoran) način...
žast izuzecima, ali tu ciljnu grupu konzumiram... ...NOT!
.\/.
[ Don't try this at home..;) ]
devojke.2438fancy,
-> #2311, daroneŮŢ> Glava II
ŮŢ>
ŮŢ> O SVILASTOM PIžIĆU
Darone, sorry, ali zaboravih da ti pohvalim priču..:)
Fantastična je..!
žije je to delo..?
.\/.
[ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2439fancy,
-> #2388, dragishaŮŢ> Zlatna je bila zamalo, nisi pratio poslije nezvaničnih rezultata.. Ili
ŮŢ> si prestao da registruješ TV.. Pukli smo zbog onog klinca što je
ŮŢ> napravio ofsajd footingom koji je komisija primijetila tek naknadnim
ŮŢ> pregledom snimka, kad se malo 'ladnula.
Gori sam od Vučele..;)
.\/.
[ da li da nastavim sa tagovima..? ]
devojke.2440fancy,
-> #2344, zloboleonŮŢ> ňňň Ko zna, možda se jednog dana okušam i u toj umetnosti.
ŮŢ> Kušaj to Fancy pa nam javi na šta liči :).
Pa ko će saznati prvi, do vas, dragih učesnika nepostojeće
konferencije..:)
devojke.2441fancy,
-> #2367, alkosŮŢ> Pa posle više puta zaista nije vlažna, ali ne mora da znači da
ŮŢ> joj nije do toga...
Nevezano za tvoj komentar, postoji situacija kad se devojka
jednostavno ne naloži (čitaj: ovlaži) u onome što se zove predigra,
i tako to..:(
Da, sreo sam se na svoju nesreću i sa takvim _problemom_ u svom
životu... Postoji devojka koja je zaista u jednom trenutku mislila da
je frigidna, a sve to zbog mene koji nisam našao načina..:(((
Sve u svemu, više nismo zajedno. Bolje je i njoj i meni.
Ko kaže da su ovde sve priče vesele..?
.\/.
[ :( ]
devojke.2442fancy,
-> #2380, kukiŮŢ> ovo me podseti na ono: do svega ovog ne bi došlo da je pera odmah
ŮŢ> otišao u policiju :))
Welcome Kuki..! :)
.\/.
[ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2443fancy,
-> #2390, dragishaŮŢ> žuh na radiju da je izglasan neki zakon o ograničavanju prava na
ŮŢ> abortus
ŮŢ> Gamad!
Banda... crvena... crna..!
Fuj.
devojke.2444fancy,
-> #2416, dcolakŮŢ> Aman!
ŮŢ> To je obična (prava) čokolada kojom su napunili ženu, a onda je ona
ŮŢ> kontrakcijom prisutnih mišića tu istu čokoladu izbacila van :)
ŮŢ> Naravno, prethodno se propisno očistila ;)
žolak, imaš desetku za zapažnje...
Baš sam se pitao 'oće li se neko dosetiti...
What about that ENEMA thing anyway..:))
.\/.
[ I'm getting tired ]
devojke.2445zorana,
-> #2417, mikis
>> Use your imagination ;)) A razna pomagala u obliku 'muske
>> stvarcice'? :))
I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :)
Helga
devojke.2446zorana,
-> #2424, crncic
>> Ne veruejem :))
>> Sad pocinju i u 5-6. razredu osnovne skole, dobro ajde mozda ga preterah
>> ali oko 6-7. razreda sigurno ! :)
Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu.
Helga
devojke.2447zorana,
-> #2423, markom
>> Ocigledno je da to nije zorana (R) ...
Ocigledno :)
devojke.2448zorana,
-> #2419, mikis
>> A ima i onih izmedu... Jole, okaci im onaj trans.gif ;)))
Onih izmedju? Ne kapiram. Ajde Jole, okaci!
Helga
devojke.2449domana,
-> #2304, mavava~~~ .77.
Otprilike sam zamislio... a jel ima neko to u grafickom modu? :)
Pyc
devojke.2450domana,
-> #2219, veca~~~ Odvratan je.
Bas zato ne treba! ;)
Pyc
devojke.2451veca,
-> #2362, wizard>> Plaše se da ne izgube i to što imaju ili...?
Hm, uvek obrnuta logika... Da li si čuo/osetio da muškarac ima
problema sa potencijom? Misliš li da je ok. da ga devojka zbog
toga napusti/ismeje? Ili je normalno da mu pomogne. Ili misliš da
su samo devojke te koje gube, koje bivaju ostavljene?
>> Jeb*š sex koji se zasniva na neiskrenosti, jeb*š vezu koja se
>> zasniva na takvom sex-u... Traćenje vremena i energije na izlišne
>> ljude.
Znaš dragi, ti si jedna nula u krevetu, pravi šonja... Jel' tako
treba??? Ne bih rekla.
To je bila poenta one poruke na koju si replicirao.
devojke.2452veca,
-> #2373, markom>> Pa nisam lezbejka, ali da volEm devojčice, heh, pa to je po
>> defaultu :)))
Eh bre, pa to se tako kaže, po defaultu si lezbejka :)
devojke.2453veca,
-> #2391, dcolak>> princupu "ubaci bombu pa beži" :) Valjda to tako treba :)
Kao što vidiš, nisam pobegla.
Opet ti argument ne drži vodu :)
devojke.2454veca,
-> #2385, mdave>> Pitaj ti nju jel' mogu ja da je uradim. Mogu dva puta da je
>> uradim i posle dva puta kod kuce da iz*rkam. :)))
Jel' to kao ono gledanje u šolju... imaš dva puta, treći put ćeš
da se obrukaš :)
devojke.2455veca,
-> #2393, dcolak>> Da imam gif bilo bi lakše, nisam verno opisao :)
Nisi loše opisao, ja sam ukapirala :) a ako umeš da crtaš,
napravi gif :)
devojke.2456veca,
-> #2400, dikla>> Lepo je cuiti kad neko ima strpljenja za ubedjivanje klinki...
Ovakav konemtar svakodnevno slušam, često i u groznijoj
formulaciji... ne mislim da je u redu, ali ima dosta ljudi koji
imaju loše mišljenje o današnjim klinkama...
devojke.2457veca,
-> #2404, dikla>> Alias za delete ? :)
Aha :) Nisam ja mazohista kao ti ;) pa da čuvam takve stvari u
nadi da će mi se dopasti :)
devojke.2458veca,
-> #2406, dikla>> btw. Da pocnemo od cokolada.gif ?
========
A tako lepo ime ima... :)
devojke.2459domana,
-> #2375, markom~~~ Boze, zar treba diskutovati, ajmo svi u VICEVE ;)
Nemoj, darone je nas covek :) Glasam za konf. UPUTSTVO ;)
Pyc
devojke.2460ognjen,
-> #1965, vgenije)-> Ovo mi je posluzilo kao slgvort.Dali znate da je virus side
)-> nastao na majmunima u africi.Posle u Vijetnamskom ratu Glupi
)-> ameri cackali stvar i naprave mutaciju Inace pravi-prvi virus
)-> je imao leka
Ma, to su sve tracevi. Nemo me je ubedjivao da je nastao kad
su isprobavali novu vakcinu u Africi. Isto - glupi Ameri. Sta rdi
propaganda. :(
devojke.2461ognjen,
-> #1976, vecaSubject: Otkud virus side?
)-> Da, o ovome smo vec pricali, cini mi se bas u ovoj temi...
I, sta ste zakljucili?
devojke.2462vmisev,
-> #2436, zorana > Jer, ako se ovako nastavi, postacemo zaista jednaki, a onda ce i odnos
> Zena-Muskarac (ne mislim samo na sexualni odnos) postati besmislen. Samim
> tim ce postati besmislen i odnos Zena-Zena (svaki pa i sexualni) i Muska-
> rac-Muskarac. Ostace nam samo odnos Covek-Covek (covek u sirem smislu,
> bez obzira na pol). Dakle od tri razlicita odnosa ostace nam samo jedan!
> Zasto unistiti svu tu raznovrsnost.
Taman tako. Ovo gore bih mogao da potpišem. Al' ima još... Jednakost
(u smislu u kom si ti ovde upotrebila taj termin) ostavlja nas bez mogućno-
sti da budemo kavaljeri. A to je jako lepa igra. Osim toga i efikasna :))
> "E pluribus unum" - Iz mnostva jedno? Da li je ta ideologija (masonska)
> pozitivna ili negativna?
Uf, a da se nisi malčice zaletela... Ne bih rekao da se može ovde pri-
meniti, niti da se na to odnosi... al to nije za ovaj topic...
Vladimir
devojke.2463mboban,
-> #2342, zloboleon**> ňňň P.S. Svoju glavu sigurno neću. O:)
**>
**> Što ? A mora se priznati da tip baš liči na tebe ;)).
Zlobo...! Nemo' da jedeš govna! ;>>
< Neko reče : 'Ipak je ono čokolada' >
devojke.2464pexon,
-> #2354, dcolakű Potajno thinkiram, možda preobratim jednu lezbejku, bar na
ű jedno veče, ili jednu vezu, ko zna... :)
Samoooo jednu ! >: Bar dve! Možda nam Helga
kaže da li je to moguće, mislim da se uopšte
preobrate bar na noć ;))))))
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2465spantic,
-> #2438, fancy> ŮŢ> O SVILASTOM PIžIĆU
>
> Darone, sorry, ali zaboravih da ti pohvalim priču..:)
> Fantastična je..!
> žije je to delo..?
Restifa de la Bretona, 1734-1806, "Anti-čistina", izdala Prosveta, Beograd
u ediciji Erotikon, 1987.
devojke.2466pexon,
-> #2453, vecaű>> princupu "ubaci bombu pa beži" :) Valjda to tako treba :)
ű
ű Kao što vidiš, nisam pobegla.
ű Opet ti argument ne drži vodu :)
Opaa (iliti PRC) Sledge ;)
devojke.2467dior,
-> #2235, veca>> Nema :) ali me veoma mnogo muškaraca pita da li mogu da
■■■■
Javi kad bude ;)
Sadista
=- "Obožavalac Sade Adu"
devojke.2468dior,
-> #2266, zorana>> Imam. I ne stidim se toga. A ti?
Šta ja?
Da li sam imao lezbijska iskustva?
Da li ih se stidim?
Pozdrav, Ljuba
devojke.2469dior,
-> #2327, zorana>>>> Meni su biseksualke simpaticnije. Znam zasto to kazem
>> :)
>>
>> Pa objasni i nama. Inace, i meni su simpaticnije, a znas
>> li zasto?
Helgice, nije moguće da moram tebi, sa tolikim seksualnim
iskustvom, da objašnjavam kako se lezbijke drže žena, dok
biseksualke nemaju ništa protiv uživanja s muškarcem ;)
Ti imaš druge razloge? Reci :)
Pozdrav, Ljuba
devojke.2470dior,
-> #2354, dcolak>>│ Meni su biseksualke simpatičnije. Znam zašto to kažem :)
>>
>> Right! :)
>>
>> Potajno thinkiram, možda preobratim jednu lezbejku, bar
>> na jedno veče, ili jednu vezu, ko zna... :)
>>
>> Sledge DAMMIR!
Odmah organizovati:
1. grupu za preobraćanje zabludelih devojčica
2. marketing u tom smislu
3. odlazak u kućne posete za stidljive devojčice
4. otvoriti conf SEX za ovu humanu akciju
Pozdrav, Ljuba
P.S. Puno uspeha u procesu preobraćenja ;)
=- SEX CONF
WANTS YOU
as a new recruit!
devojke.2471dior,
-> #2328, zorana>>>> Axa, gde su tu kljucne mere?
>>
>> 84-52-81
>>
>> Helga
A da se upoznamo lično? :)
Pozdrav, Ljuba
devojke.2472dior,
-> #2445, zorana>> I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :)
>>
>> Helga
Ja sam IMPRESIONIRAN ! ! ! :)
Pozdrav, Ljuba
devojke.2473mboban,
-> #2435, zorana**> Dobro bre koji vam je to cokolada.gif? Sta na njemu ima tako zanimljivo?
Ako te interesuje otkucaj list 9 /a/t i pronađi file chocolat.gif.
DL-uj ga, pusti iz nekog gif viewera i... uživaj. ;>
devojke.2474ladislavs,
-> #2312, dragisha> -> Hoćemo SEX!
> Misliš SeX (za ober fanatike \SeX) :).
Ma ja bi' prevashodno SEX, al' može i SeX i CeKC - sve perverzije
su dobrodošle. :)
ciLa.
# Gumirani SEX = genocid
devojke.2475ladislavs,
-> #2338, mikis> Pa sexajte se, ko vam brani ;))
Novi svetski poredak ;)
ciLa.
# Probijmo nepravedne, genocidne i ničim izazvane SEXije!
devojke.2476cdragan,
bjevdjic 04:01 -- Sezam
> telma 03:37 -- Chat
alkos 04:00 -- Sezam
ladislavs 03:49 -- Sezam
> veca 03:10 -- Chat
tmiki 03:45 -- File Transfer
> cdragan 03:02 -- Chat
> pkaca 02:29 -- Chat
> sole 03:40 -- Chat
E, oće me ovaj ženski svet ... ;)
[ haRem ;) ]
devojke.2477dejanr,
-> #2409, jovca.car>> > ***** Poništio SysAdm ********
>>
>> Well? Jel exec ili nije?
Sada sam pogledao o čemu se radi. Poruka je uklonjena sa sistema
jer se u njoj izjavljuje mržnja prema jednoj našoj korisnici i
želja da joj se, citiram, "otkine glava". Ne znam da li je to
neka šala, ali poruka u svakom slučaju deluje jako, jako ružno.
Takve poruke nam na Sezamu zbilja nisu potrebne.
devojke.2478markom,
-> #2427, zorana*** Ne. Hermafroditizam je kad imas i mishu i pishu.
Poruka na koji si odgovara(o)la nije moja ...
devojke.2479djokab,
-> #2426, zorana
>> Nisi pogodio.
Nisam?? Onda je neki od odgovora netacan.
devojke.2480djokab,
-> #2327, zorana
>> Pa objasni i nama. Inace, i meni su simpaticnije, a znas li zasto?
Mislim da znam.
devojke.2481djokab,
-> #2328, zorana
84-52-81
Fiiiijuuu-fiiii!
devojke.2482djokab,
-> #2332, veca
>> Ne znam, meni se cini da je udomacen izraz, mada... Nisam zelela
>> da budem gruba, naprotiv!
Njezna kao...
devojke.2483djokab,
-> #2355, fancy
>> Bebo, dokle maskenbal..?
Beba je u Lozani. Mislim da ce uskoro da se pojavi u svoj svojoj
VELICINI!
devojke.2484djokab,
-> #2360, pexon
>> Nmeoj reci da te romantika neinteresuje cak ni kao
>> uzgredna pojava O;>>>
Sve one tako kazu kad su na bezbednoj daljini (duzine telefonske zice).
A ustvari, celog zivota traze upravo to... I ne vidim zasto se toga
stide?
devojke.2485djokab,
-> #2425, zorana
>> Ni ja ne vidim u tome nista pogrdno. Mada, mnogi muskarci vide. Mozda
>> cak (jos gore) pre nesto sto zasluzuje potsmeh?
Ne ja. Naprotiv. Narocito ako su biseksualke, one su mnogo senzualnije
i seksepilnije od tzv. "normalnih".
devojke.2486djokab,
-> #2427, zorana
>> Ne. Hermafroditizam je kad imas i mishu i pishu.
A sta ti imas?
devojke.2487djokab,
-> #2445, zorana
>> I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :)
Oralno-analni odnos?
devojke.2488djokab,
-> #2446, zorana
>> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu.
Ne preteruj!
devojke.2489zorana,
-> #2379, dragisha
>> Pronadite izgubljeno.. :)
Uuuuuuf! To boli... kao porodjaj.
Helga
devojke.2490zorana,
-> #2460, ognjen
>> Ma, to su sve tracevi. Nemo me je ubedjivao da je nastao kad
>> su isprobavali novu vakcinu u Africi. Isto - glupi Ameri. Sta rdi
To za afriku je po svoj prilici tacno.
Helga
devojke.2491zorana,
-> #2462, vmisev
>> Taman tako. Ovo gore bih mogao da potpisem. Al' ima jos... Jednakost
>> (u smislu u kom si ti ovde upotrebila taj termin) ostavlja nas bez mogucno-
>> sti da budemo kavaljeri. A to je jako lepa igra. Osim toga i efikasna :))
Slazems se. Jako je lepo, danas, naici na kavaljera... I tesko. A za to
smo mi krive bar koliko i vi.
>> Uf, a da se nisi malcice zaletela... Ne bih rekao da se moze ovde pri-
>> meniti, niti da se na to odnosi... al to nije za ovaj topic...
Obrati paznju, koliko TAKVE jednakosti ima u zemljama u kojima preovladjuje
ili vlada ta ideologija.
Helga
devojke.2492zorana,
-> #2464, pexon
>> Samoooo jednu ! >: Bar dve! Mozda nam Helga
>> kaze da li je to moguce, mislim da se uopste
>> preobrate bar na noc ;))))))
PRAVU lezbejku, tesko. Mada verovatno nije nemoguce, ali onda prestaje da
bude lezbejka, zar ne?
Helga
devojke.2493zorana,
-> #2468, dior
>> Da li sam imao lezbijska iskustva?
Mislila sam na analogna muska iskustva :))))
Helga
devojke.2494zorana,
-> #2469, dior
>> Helgice, nije moguce da moram tebi, sa tolikim seksualnim
=======
Otkud ti znas koliko je?
>> iskustvom, da objasnjavam kako se lezbijke drze zena, dok
>> biseksualke nemaju nista protiv uzivanja s muskarcem ;)
Za to nije potrebno iskustvo, dovoljno je i teorijsko znanje. Ali nije
sasvim tacno. Ima lezbejki koje, ponekad, odrade i s muskarcem. Ima ih
koje cak i rode dete.
Ti imas druge razloge? Reci :)
Da. Imam. Iskusnije su, i bolje mogu da igraju"musku" ulogu u sexualnom
odnosu.
Helga
devojke.2495zorana,
-> #2470, dior
>> Odmah organizovati:
>> 1. grupu za preobracanje zabludelih devojcica
Prvo, zasto zabludelih? Zasto mislis da su zabludele? Mozda je njima
lepse nego tebi? A, ako im je lepo, zasto ih preobracati?
Helga
devojke.2496zorana,
-> #2471, dior
>> A da se upoznamo licno? :)
A sto? Zar ne mislis da je to mozda opasno?
Helga
devojke.2497zorana,
-> #2486, djokab
>> A sta ti imas?
Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije"
helga
devojke.2498zorana,
-> #2487, djokab
>> Oralno-analni odnos?
Nisam na to mislila. Mislila sam na klitorisno-oralni.
helga
devojke.2499mdave,
-> #2436, zorana■> JEDNAKE s muskarcima. Slazem se da treba da budemo RAVNOPRAVNE ali
■> nikako ne JEDNAKE.
Ja takodje.
devojke.2500mdave,
-> #2432, zorana■>>> otkad to ? ;)
■>
■> Od pre 6 dana
Pa srecan ti rodjendan. :)
devojke.2501mdave,
-> #2431, zorana■>>> Gospoda, gospodica, kretenka, lezbejka, sve mi je jedno, pise
■>>> user zorana, i to je sve sto me zanima ...
■>
■> Dobro, zasto moras da vredjas?
Ma ocigledno ga ne poznajes, nije sigurno mislio nista lose.
devojke.2502mdave,
-> #2430, zorana■> Ti ces mi kazes. Kad si poslednji put bio zensko?
Ma javlja se to njemu sa vremena na vreme. ;)
devojke.2503mdave,
-> #2441, fancy■> Ko kaze da su ovde sve price vesele..?
Cuti, ispricao bih ja onaj dozivljaj kad mi je jedna riba
(onako raspojasana i crvena u licu) rekla : "Ajde sad bacaj se
na izuvanje, izuj me do bola!", a ja seo na ivicu kreveta i
poceo da izuvam nju pa sebe, nego me blam.
[ kol'ka recenica je*o te! ]
devojke.2504fancy,
-> #2379, dragishaŮŢ> Pronađite izgubljeno.. :)
Heeey, NOW we're talking..;) !
Zbog tebe ima da uvedemo temu "Slikom na sliku"..;)
devojke.2505fancy,
-> #2497, zoranaŮŢ> Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije"
Klišu sa zubićima..?? ;)
devojke.2506fancy,
-> #2491, zoranaŮŢ> Obrati paznju, koliko TAKVE jednakosti ima u zemljama u kojima
ŮŢ> preovladjuje ili vlada ta ideologija.
Nemerljivo više nego ovde.
devojke.2507vgenije,
-> #2218, veca>
> E, kakvi ste vi muskarci, ne mozete da podnesete jedno zensko
> koje drugacije misli, a mi moramo da trpimo toliko vas... :)
>
Leba ti u cemu nas trpite.Zvezde vam skidamo,lovu trosimo,zivce gubimo
da bi dosli do vas.A vama predstavlja uzitak da gledate,smejete se i cekate
dok potpuno dehidriramo.To sto druykcije mislis ok,ali,da vi nas trpite..
:))))))))
devojke.2508gremlin,
-> #2162, zorana>> Uzgred, jesi li ti profesionalac u ovoj oblasti? Delujes mi kao
>> profesionalni sexolog ili bar psiholog. Recnik i tako to...
Jašta, čista profesionalka...
Alex
P.S. Kolika li je samo tarifa O;)
devojke.2509vgenije,
-> #2180, markom>
> Da smeta mi ku*ton, mozete li mi pomoci dokTore ? ;)
devojke.2510gremlin,
-> #2178, dikla>> btw. Statisticki gledano, sedma devojka u temi devojke !
Realno gledano, jedna od tri aktivne :(
Alex
devojke.2511vgenije,
-> #2055, mdave> Dobro...to je ok. Meni se cesto desava da ona dozivi par puta
> dok ja ne dozivim isti. Ali taj onda tempiram sa njom.
pa u tome i jeste fora.Ako uspes da ga natempiras onda si car a ako ne
onda pakuj prnje
devojke.2512gremlin,
-> #2180, markom>> Da smeta mi ku*ton, možete li mi pomoći dokTore ? ;)
NoRMaLno! Otvorite usta što više možete, učinićemo sve što je u našoj
moći da ga izvadimo odatle. ;)
Alex
devojke.2513vgenije,
-> #2056, squsovac>
> Ajd' lepo priznaj da su udrile bezaniju cim su izule patike.
> ;>>>
:))))))))))))))))))ovo u viceve:)))))))))))
devojke.2514gremlin,
-> #2240, mpaunovic>> koliko godina ima:) ali to da su za muskarce
>> zanimljivije starije zene nego klinke je bar
>> po iskustvima mojim cista glupost;)
Ovisi dragi dječače! Elem, moje prvo iskustvo u oralnom sexu bilo je
sa gospođom skoro 10 godina starijom od mene. Moje vršnjakinje i one
neznatno starije imale su u startu odbojan stav prema tome, uprkos mojim
predlozima da prvi razbijem led. Klinkice su odlične u gimnastici, ali
mrzim ono gašenje svetla i skakanje po cigare ili na tuširanje o'ma
posle završenog posla. 'Bem li ga, da li sam sentimentalan, ali ponekad
više uživam u onom maženju after mrčenja. Da ne navodim još i bebi ulje,
šlag u spreju i Tašmajdanski park. :)
>> sto kaze neko, kako je vreme doslo takve
>> bukvalno cigaru iz usta ne vade. Dosle im teske
Da si im zaposlio usta, ne bi imale vremena za cigaru ;)
>> Od tada, ako hocu neku zensku
>> da nadjem, godine strogo do 25, po mogucstvu
>> do 23. U tim godinama imaju svoje probleme,
čena u tridesetim je još uvek atraktivna, ali moram da se složim
delimično sa tobom po pitanju emocija; može se desiti da joj se sve to
mnogo više svidi od bračne monotonije, i onda može doći do onoga što si
pomenuo.
Alex
devojke.2515vgenije,
-> #2175, dikla> Dragana je dozivela jedno del *.* a Brenu niko ni da spomene,
> eno je jos visi sa 9.557 ..;)
Pa kako se zove brnin gif.Ocu da ga skinem,uvelicam i zalepim u centar
SMEDEREVA
devojke.2516gremlin,
-> #2242, pexon>> :-rampa ──┐
>> ;-bRooKha ─┘
Zašto bRooKha, pa valjda u ovo doba padova treba ceniti jedan uspon
:)
Alex
devojke.2517vgenije,
-> #2103, zorana> Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, mozete
> da odgovorite i na priv.
E ova ti je dobra.Mislim da bi trebal;o vise govoriti o tome.Normalno
ako se ne stidite
devojke.2518gremlin,
-> #2321, zorana>> BTW, pre neki dan videh u busu dve lezbejke. Sta da kazem, ona je
>> nju samo jednom poljubila u obraz (ali kako), a ja sam vec prokuvao
>>
>> Otkud znas da su lezbejke? Kako je to poljubila u obraz? Nacrtaj.
Pa usnicama valjda :)
Alex
devojke.2519gremlin,
-> #2278, djokab>>## lezbejke :) ako bas teras mak na konac :)
>>
>> Ne budi tako gruba. To mi se cini kao pogrdan izraz. Ili nije?
Nije, ali nađi u našem društvu neki homoseksualni termin koji nije
"uneređen"
Alex
devojke.2520vgenije,
-> #2211, fancy>
> OKay... - ili za novog decka na zenskom useru, svejedno..;)
Pa de moze musko da zapocne raspravu o lezbejstvu
devojke.2521gremlin,
-> #2289, veca>>>> Sad joj nije ništa. Izula se na barskoj stolici. :))
>>
>> Jel' propala? ;))
Nije, bilo je još njih tri da drže ravnotežu ;)
Alex
devojke.2522vgenije,
-> #2214, veca> Prvo procitaj sta sam rekla pa potezi reply. Nista suprotno
> nisam napisala, jedino sam se mozda drugacije izrazila.
de de de..polako.
Ovo je reply p[odrske ako nisi dobro procitala.
devojke.2523gremlin,
-> #2300, mavava>> Pravi se važan. A Djajić bez razmišljanja mi ga lepo kulturno podiže
Ma glavno da ti ga je podigao čika Nešo, pa sad kulturno ili
nekulturno, više manje. Evo ja čekam poštara sa penzijom ki ozebo sunce
da mogu da kupim malo Sexa Norme. Da li je ovaj moj postao imun na
PatPot ki komarci na pesticide, nemam pojma, u svakom slučaju, ako ni
Norma ne pomogne 'vatam džezvicu i kanapče. :)
Alex
devojke.2524vgenije,
-> #2215, veca> A zasto bi drugacije misljenje moralo da znaci papirne analize
> i
devojke.2525gremlin,
-> #2345, vujos>> Kad smo već kod brojeva... broj telefona ? O;>>>>>
Tebi je baš sitno, počeo si da nostalgišeš ;)
Alex
devojke.2526vgenije,
-> #2145, zorana> Nisam rekla da sam lezbejka.
Pa bez uvreder tako je zvucalo.
>
devojke.2527vgenije,
-> #2146, princess> steta O;>
da steta.bilo bi dobro da nam neko iz prve ruke prenese utiske
Nego da nisi i ti tu......
devojke.2528vgenije,
-> #2223, alien> Oho, sibice! │
> │
> Kladim se da je loptica ispod ove kutije. ───┘
Pa uplatiti clanstvo na Sezam samo da bi se prijavi kao zensko i ucestvovao
u temi lezbosii.Ne verujem,mada ima tu necega.Ali ako cemo sibica ja
bih trznuo drugu
devojke.2529gremlin,
Guza na naslovnoj strani "DUGE"!!! :)
Da pokrenemo kampanju da posle Comtrada, na naslovnoj 101-og broja
izađe oglas Intersofta? ;)
Alex
devojke.2530vgenije,
-> #2148, asterix>
> Ih pa to je gospodja Popovic ;)
a po cemu je tako kool
devojke.2531vgenije,
-> #2162, zorana> Da li je moguce da bisexualizam ili homosexualizam bude
> potstaknut fizickim osobenostima (uvecani klitoris i slicno)?
> H Uzgred, jesi li ti profesionalac u ovoj oblasti? Delujes mi
> kao profesionalni sexolog ili bar psiholog. Recnik i tako
> to...
Pa ima bogatu literaturu,to je sigurno,kao i veca sad..
devojke.2532vgenije,
Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i studentkinje.
Imao sam priliku da prisustvujem konverzaciji tipa:
Prof:Koleginice,vi me seksualno privlacite
ona:Za 4 sekunde promenila je 16,7 miliona NIJANSI CRVENE
ILI
Prof:Sta kazete za jednu veceru sa doruckom posle isp[ita
onA:PPPPLLLLLAAAAASsssss Samar naravno