FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.2433 zorana, -> #2394, dcolak
>> Emocije koje izazivamo mi sami u nasim glavama ili one koje se >> stvaraju fizickim culima? Valjda obe vrste? Helga
devojke.2434 zorana, -> #2396, dcolak
>> Da li to znaci da je romantika (ipak) nesto detinjasto sto treba >> ostaviti iza sebe, i okrenuti se iskrenim osecanjima koja dolaze >> sama od sebe a ne od romanticnog stanja svesti :) Dobro. Nisam se najbolje izrazila. Mislila sam na onu vrstu romantike, kad nekog pokusavas (cak i silom) da zadrzis uz sebe do kraja zivota. Helga
devojke.2435 zorana, -> #2406, dikla
>> btw. Da pocnemo od cokolada.gif ? Dobro bre koji vam je to cokolada.gif? Sta na njemu ima tako zanimljivo? Helga
devojke.2436 zorana, -> #2331, veca
>> >> Takode nemam nista protiv feminizma, jer on ima mnogo sire >> >> znacenje od onog sto ljudi na nasim prostorima smatraju da >> >> znaci. Recimo po recima Glorije Steinem, jedne od vode >> Dobro si rekao "sto ljudi na nasim porstorima smatraju" ovde to >> nosi negativane konotacije. Zato se i bunim :) A zar ne nosi i u sustini? Feministkinje (uglavnom) zele da budu JEDNAKE s muskarcima. Slazem se da treba da budemo RAVNOPRAVNE ali nikako ne JEDNAKE. Feminizam vodi u smeru idiotskih pojava, kao sto su "Bageristkinja", "Boxerka", i slicno. Zar ne bi bilo lepse da zene ostanu ono sto jesu (pre svega majke i ljubavnice), a muskarci ono sto oni jesu. Jer, ako se ovako nastavi, postacemo zaista jednaki, a onda ce i odnos Zena-Muskarac (ne mislim samo na sexualni odnos) postati besmislen. Samim tim ce postati besmislen i odnos Zena-Zena (svaki pa i sexualni) i Muskarac-Muskarac. Ostace nam samo odnos Covek-Covek (covek u sirem smislu, bez obzira na pol). Dakle od tri razlicita odnosa ostace nam samo jedan! Zasto unistiti svu tu raznovrsnost. "E pluribus unum" - Iz mnostva jedno? Da li je ta ideologija (masonska) pozitivna ili negativna? Helga
devojke.2437 fancy, -> #2400, dikla
ŮŢ>> jednostavno smatram da bih se radije UNESRECIO sa nekom klinkom, makar i ŮŢ>> vise puta, nego usrecio sa nekom "over thirty". Daklem, kako VAMA, tako ŮŢ>> su i NAMA mladi "atraktivniji. ŮŢ> Lepo je cuiti kad neko ima strpljenja za ubedjivanje klinki... Uvek..! Samo, iskreno, iznenadio bi se kad bi saznao koliko je MALO strpljenja potrebno za _uraditi_ klinku (ispod 19). Najteže su godine kod riba (po meni) između 20 i 30, naročito sa početka dvadesetih. Tada su još pune iluzija o životu, ljubavi i sexu, i svemu pristupaju na izuzetno kompleksan (čitaj: zamoran) način... žast izuzecima, ali tu ciljnu grupu konzumiram... ...NOT! .\/. [ Don't try this at home..;) ]
devojke.2438 fancy, -> #2311, darone
ŮŢ> Glava II ŮŢ> ŮŢ> O SVILASTOM PIžIĆU Darone, sorry, ali zaboravih da ti pohvalim priču..:) Fantastična je..! žije je to delo..? .\/. [ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2439 fancy, -> #2388, dragisha
ŮŢ> Zlatna je bila zamalo, nisi pratio poslije nezvaničnih rezultata.. Ili ŮŢ> si prestao da registruješ TV.. Pukli smo zbog onog klinca što je ŮŢ> napravio ofsajd footingom koji je komisija primijetila tek naknadnim ŮŢ> pregledom snimka, kad se malo 'ladnula. Gori sam od Vučele..;) .\/. [ da li da nastavim sa tagovima..? ]
devojke.2440 fancy, -> #2344, zloboleon
ŮŢ> ňňň Ko zna, možda se jednog dana okušam i u toj umetnosti. ŮŢ> Kušaj to Fancy pa nam javi na šta liči :). Pa ko će saznati prvi, do vas, dragih učesnika nepostojeće konferencije..:)
devojke.2441 fancy, -> #2367, alkos
ŮŢ> Pa posle više puta zaista nije vlažna, ali ne mora da znači da ŮŢ> joj nije do toga... Nevezano za tvoj komentar, postoji situacija kad se devojka jednostavno ne naloži (čitaj: ovlaži) u onome što se zove predigra, i tako to..:( Da, sreo sam se na svoju nesreću i sa takvim _problemom_ u svom životu... Postoji devojka koja je zaista u jednom trenutku mislila da je frigidna, a sve to zbog mene koji nisam našao načina..:((( Sve u svemu, više nismo zajedno. Bolje je i njoj i meni. Ko kaže da su ovde sve priče vesele..? .\/. [ :( ]
devojke.2442 fancy, -> #2380, kuki
ŮŢ> ovo me podseti na ono: do svega ovog ne bi došlo da je pera odmah ŮŢ> otišao u policiju :)) Welcome Kuki..! :) .\/. [ Dr.Ćirić@Male.Pčelice%kg.crazee ]
devojke.2443 fancy, -> #2390, dragisha
ŮŢ> žuh na radiju da je izglasan neki zakon o ograničavanju prava na ŮŢ> abortus ŮŢ> Gamad! Banda... crvena... crna..! Fuj.
devojke.2444 fancy, -> #2416, dcolak
ŮŢ> Aman! ŮŢ> To je obična (prava) čokolada kojom su napunili ženu, a onda je ona ŮŢ> kontrakcijom prisutnih mišića tu istu čokoladu izbacila van :) ŮŢ> Naravno, prethodno se propisno očistila ;) žolak, imaš desetku za zapažnje... Baš sam se pitao 'oće li se neko dosetiti... What about that ENEMA thing anyway..:)) .\/. [ I'm getting tired ]
devojke.2445 zorana, -> #2417, mikis
>> Use your imagination ;)) A razna pomagala u obliku 'muske >> stvarcice'? :)) I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :) Helga
devojke.2446 zorana, -> #2424, crncic
>> Ne veruejem :)) >> Sad pocinju i u 5-6. razredu osnovne skole, dobro ajde mozda ga preterah >> ali oko 6-7. razreda sigurno ! :) Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu. Helga
devojke.2447 zorana, -> #2423, markom
>> Ocigledno je da to nije zorana (R) ... Ocigledno :)
devojke.2448 zorana, -> #2419, mikis
>> A ima i onih izmedu... Jole, okaci im onaj trans.gif ;))) Onih izmedju? Ne kapiram. Ajde Jole, okaci! Helga
devojke.2449 domana, -> #2304, mavava
~~~ .77. Otprilike sam zamislio... a jel ima neko to u grafickom modu? :) Pyc
devojke.2450 domana, -> #2219, veca
~~~ Odvratan je. Bas zato ne treba! ;) Pyc
devojke.2451 veca, -> #2362, wizard
>> Plaše se da ne izgube i to što imaju ili...? Hm, uvek obrnuta logika... Da li si čuo/osetio da muškarac ima problema sa potencijom? Misliš li da je ok. da ga devojka zbog toga napusti/ismeje? Ili je normalno da mu pomogne. Ili misliš da su samo devojke te koje gube, koje bivaju ostavljene? >> Jeb*š sex koji se zasniva na neiskrenosti, jeb*š vezu koja se >> zasniva na takvom sex-u... Traćenje vremena i energije na izlišne >> ljude. Znaš dragi, ti si jedna nula u krevetu, pravi šonja... Jel' tako treba??? Ne bih rekla. To je bila poenta one poruke na koju si replicirao.
devojke.2452 veca, -> #2373, markom
>> Pa nisam lezbejka, ali da volEm devojčice, heh, pa to je po >> defaultu :))) Eh bre, pa to se tako kaže, po defaultu si lezbejka :)
devojke.2453 veca, -> #2391, dcolak
>> princupu "ubaci bombu pa beži" :) Valjda to tako treba :) Kao što vidiš, nisam pobegla. Opet ti argument ne drži vodu :)
devojke.2454 veca, -> #2385, mdave
>> Pitaj ti nju jel' mogu ja da je uradim. Mogu dva puta da je >> uradim i posle dva puta kod kuce da iz*rkam. :))) Jel' to kao ono gledanje u šolju... imaš dva puta, treći put ćeš da se obrukaš :)
devojke.2455 veca, -> #2393, dcolak
>> Da imam gif bilo bi lakše, nisam verno opisao :) Nisi loše opisao, ja sam ukapirala :) a ako umeš da crtaš, napravi gif :)
devojke.2456 veca, -> #2400, dikla
>> Lepo je cuiti kad neko ima strpljenja za ubedjivanje klinki... Ovakav konemtar svakodnevno slušam, često i u groznijoj formulaciji... ne mislim da je u redu, ali ima dosta ljudi koji imaju loše mišljenje o današnjim klinkama...
devojke.2457 veca, -> #2404, dikla
>> Alias za delete ? :) Aha :) Nisam ja mazohista kao ti ;) pa da čuvam takve stvari u nadi da će mi se dopasti :)
devojke.2458 veca, -> #2406, dikla
>> btw. Da pocnemo od cokolada.gif ? ======== A tako lepo ime ima... :)
devojke.2459 domana, -> #2375, markom
~~~ Boze, zar treba diskutovati, ajmo svi u VICEVE ;) Nemoj, darone je nas covek :) Glasam za konf. UPUTSTVO ;) Pyc
devojke.2460 ognjen, -> #1965, vgenije
)-> Ovo mi je posluzilo kao slgvort.Dali znate da je virus side )-> nastao na majmunima u africi.Posle u Vijetnamskom ratu Glupi )-> ameri cackali stvar i naprave mutaciju Inace pravi-prvi virus )-> je imao leka Ma, to su sve tracevi. Nemo me je ubedjivao da je nastao kad su isprobavali novu vakcinu u Africi. Isto - glupi Ameri. Sta rdi propaganda. :(
devojke.2461 ognjen, -> #1976, veca
Subject: Otkud virus side? )-> Da, o ovome smo vec pricali, cini mi se bas u ovoj temi... I, sta ste zakljucili?
devojke.2462 vmisev, -> #2436, zorana
> Jer, ako se ovako nastavi, postacemo zaista jednaki, a onda ce i odnos > Zena-Muskarac (ne mislim samo na sexualni odnos) postati besmislen. Samim > tim ce postati besmislen i odnos Zena-Zena (svaki pa i sexualni) i Muska- > rac-Muskarac. Ostace nam samo odnos Covek-Covek (covek u sirem smislu, > bez obzira na pol). Dakle od tri razlicita odnosa ostace nam samo jedan! > Zasto unistiti svu tu raznovrsnost. Taman tako. Ovo gore bih mogao da potpišem. Al' ima još... Jednakost (u smislu u kom si ti ovde upotrebila taj termin) ostavlja nas bez mogućno- sti da budemo kavaljeri. A to je jako lepa igra. Osim toga i efikasna :)) > "E pluribus unum" - Iz mnostva jedno? Da li je ta ideologija (masonska) > pozitivna ili negativna? Uf, a da se nisi malčice zaletela... Ne bih rekao da se može ovde pri- meniti, niti da se na to odnosi... al to nije za ovaj topic... Vladimir
devojke.2463 mboban, -> #2342, zloboleon
**> ňňň P.S. Svoju glavu sigurno neću. O:) **> **> Što ? A mora se priznati da tip baš liči na tebe ;)). Zlobo...! Nemo' da jedeš govna! ;>> < Neko reče : 'Ipak je ono čokolada' >
devojke.2464 pexon, -> #2354, dcolak
ű Potajno thinkiram, možda preobratim jednu lezbejku, bar na ű jedno veče, ili jednu vezu, ko zna... :) Samoooo jednu ! >: Bar dve! Možda nam Helga kaže da li je to moguće, mislim da se uopšte preobrate bar na noć ;)))))) ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2465 spantic, -> #2438, fancy
> ŮŢ> O SVILASTOM PIžIĆU > > Darone, sorry, ali zaboravih da ti pohvalim priču..:) > Fantastična je..! > žije je to delo..? Restifa de la Bretona, 1734-1806, "Anti-čistina", izdala Prosveta, Beograd u ediciji Erotikon, 1987.
devojke.2466 pexon, -> #2453, veca
ű>> princupu "ubaci bombu pa beži" :) Valjda to tako treba :) ű ű Kao što vidiš, nisam pobegla. ű Opet ti argument ne drži vodu :) Opaa (iliti PRC) Sledge ;)
devojke.2467 dior, -> #2235, veca
>> Nema :) ali me veoma mnogo muškaraca pita da li mogu da ■■■■ Javi kad bude ;) Sadista ­=- "Obožavalac Sade Adu"
devojke.2468 dior, -> #2266, zorana
>> Imam. I ne stidim se toga. A ti? Šta ja? Da li sam imao lezbijska iskustva? Da li ih se stidim? Pozdrav, Ljuba
devojke.2469 dior, -> #2327, zorana
>>>> Meni su biseksualke simpaticnije. Znam zasto to kazem >> :) >> >> Pa objasni i nama. Inace, i meni su simpaticnije, a znas >> li zasto? Helgice, nije moguće da moram tebi, sa tolikim seksualnim iskustvom, da objašnjavam kako se lezbijke drže žena, dok biseksualke nemaju ništa protiv uživanja s muškarcem ;) Ti imaš druge razloge? Reci :) Pozdrav, Ljuba
devojke.2470 dior, -> #2354, dcolak
>>│ Meni su biseksualke simpatičnije. Znam zašto to kažem :) >> >> Right! :) >> >> Potajno thinkiram, možda preobratim jednu lezbejku, bar >> na jedno veče, ili jednu vezu, ko zna... :) >> >> Sledge DAMMIR! Odmah organizovati: 1. grupu za preobraćanje zabludelih devojčica 2. marketing u tom smislu 3. odlazak u kućne posete za stidljive devojčice 4. otvoriti conf SEX za ovu humanu akciju Pozdrav, Ljuba P.S. Puno uspeha u procesu preobraćenja ;) ­=- SEX CONF WANTS YOU as a new recruit!
devojke.2471 dior, -> #2328, zorana
>>>> Axa, gde su tu kljucne mere? >> >> 84-52-81 >> >> Helga A da se upoznamo lično? :) Pozdrav, Ljuba
devojke.2472 dior, -> #2445, zorana
>> I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :) >> >> Helga Ja sam IMPRESIONIRAN ! ! ! :) Pozdrav, Ljuba
devojke.2473 mboban, -> #2435, zorana
**> Dobro bre koji vam je to cokolada.gif? Sta na njemu ima tako zanimljivo? Ako te interesuje otkucaj list 9 /a/t i pronađi file chocolat.gif. DL-uj ga, pusti iz nekog gif viewera i... uživaj. ;>
devojke.2474 ladislavs, -> #2312, dragisha
> -> Hoćemo SEX! > Misliš SeX (za ober fanatike \SeX) :). Ma ja bi' prevashodno SEX, al' može i SeX i CeKC - sve perverzije su dobrodošle. :) ciLa. # Gumirani SEX = genocid
devojke.2475 ladislavs, -> #2338, mikis
> Pa sexajte se, ko vam brani ;)) Novi svetski poredak ;) ciLa. # Probijmo nepravedne, genocidne i ničim izazvane SEXije!
devojke.2476 cdragan,
bjevdjic 04:01 -- Sezam > telma 03:37 -- Chat alkos 04:00 -- Sezam ladislavs 03:49 -- Sezam > veca 03:10 -- Chat tmiki 03:45 -- File Transfer > cdragan 03:02 -- Chat > pkaca 02:29 -- Chat > sole 03:40 -- Chat E, oće me ovaj ženski svet ... ;) [ haRem ;) ]
devojke.2477 dejanr, -> #2409, jovca.car
>> > ***** Poništio SysAdm ******** >> >> Well? Jel exec ili nije? Sada sam pogledao o čemu se radi. Poruka je uklonjena sa sistema jer se u njoj izjavljuje mržnja prema jednoj našoj korisnici i želja da joj se, citiram, "otkine glava". Ne znam da li je to neka šala, ali poruka u svakom slučaju deluje jako, jako ružno. Takve poruke nam na Sezamu zbilja nisu potrebne.
devojke.2478 markom, -> #2427, zorana
*** Ne. Hermafroditizam je kad imas i mishu i pishu. Poruka na koji si odgovara(o)la nije moja ...
devojke.2479 djokab, -> #2426, zorana
>> Nisi pogodio. Nisam?? Onda je neki od odgovora netacan.
devojke.2480 djokab, -> #2327, zorana
>> Pa objasni i nama. Inace, i meni su simpaticnije, a znas li zasto? Mislim da znam.
devojke.2481 djokab, -> #2328, zorana
84-52-81 Fiiiijuuu-fiiii!
devojke.2482 djokab, -> #2332, veca
>> Ne znam, meni se cini da je udomacen izraz, mada... Nisam zelela >> da budem gruba, naprotiv! Njezna kao...
devojke.2483 djokab, -> #2355, fancy
>> Bebo, dokle maskenbal..? Beba je u Lozani. Mislim da ce uskoro da se pojavi u svoj svojoj VELICINI!
devojke.2484 djokab, -> #2360, pexon
>> Nmeoj reci da te romantika neinteresuje cak ni kao >> uzgredna pojava O;>>> Sve one tako kazu kad su na bezbednoj daljini (duzine telefonske zice). A ustvari, celog zivota traze upravo to... I ne vidim zasto se toga stide?
devojke.2485 djokab, -> #2425, zorana
>> Ni ja ne vidim u tome nista pogrdno. Mada, mnogi muskarci vide. Mozda >> cak (jos gore) pre nesto sto zasluzuje potsmeh? Ne ja. Naprotiv. Narocito ako su biseksualke, one su mnogo senzualnije i seksepilnije od tzv. "normalnih".
devojke.2486 djokab, -> #2427, zorana
>> Ne. Hermafroditizam je kad imas i mishu i pishu. A sta ti imas?
devojke.2487 djokab, -> #2445, zorana
>> I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :) Oralno-analni odnos?
devojke.2488 djokab, -> #2446, zorana
>> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu. Ne preteruj!
devojke.2489 zorana, -> #2379, dragisha
>> Pronadite izgubljeno.. :) Uuuuuuf! To boli... kao porodjaj. Helga
devojke.2490 zorana, -> #2460, ognjen
>> Ma, to su sve tracevi. Nemo me je ubedjivao da je nastao kad >> su isprobavali novu vakcinu u Africi. Isto - glupi Ameri. Sta rdi To za afriku je po svoj prilici tacno. Helga
devojke.2491 zorana, -> #2462, vmisev
>> Taman tako. Ovo gore bih mogao da potpisem. Al' ima jos... Jednakost >> (u smislu u kom si ti ovde upotrebila taj termin) ostavlja nas bez mogucno- >> sti da budemo kavaljeri. A to je jako lepa igra. Osim toga i efikasna :)) Slazems se. Jako je lepo, danas, naici na kavaljera... I tesko. A za to smo mi krive bar koliko i vi. >> Uf, a da se nisi malcice zaletela... Ne bih rekao da se moze ovde pri- >> meniti, niti da se na to odnosi... al to nije za ovaj topic... Obrati paznju, koliko TAKVE jednakosti ima u zemljama u kojima preovladjuje ili vlada ta ideologija. Helga
devojke.2492 zorana, -> #2464, pexon
>> Samoooo jednu ! >: Bar dve! Mozda nam Helga >> kaze da li je to moguce, mislim da se uopste >> preobrate bar na noc ;)))))) PRAVU lezbejku, tesko. Mada verovatno nije nemoguce, ali onda prestaje da bude lezbejka, zar ne? Helga
devojke.2493 zorana, -> #2468, dior
>> Da li sam imao lezbijska iskustva? Mislila sam na analogna muska iskustva :)))) Helga
devojke.2494 zorana, -> #2469, dior
>> Helgice, nije moguce da moram tebi, sa tolikim seksualnim ======= Otkud ti znas koliko je? >> iskustvom, da objasnjavam kako se lezbijke drze zena, dok >> biseksualke nemaju nista protiv uzivanja s muskarcem ;) Za to nije potrebno iskustvo, dovoljno je i teorijsko znanje. Ali nije sasvim tacno. Ima lezbejki koje, ponekad, odrade i s muskarcem. Ima ih koje cak i rode dete. Ti imas druge razloge? Reci :) Da. Imam. Iskusnije su, i bolje mogu da igraju"musku" ulogu u sexualnom odnosu. Helga
devojke.2495 zorana, -> #2470, dior
>> Odmah organizovati: >> 1. grupu za preobracanje zabludelih devojcica Prvo, zasto zabludelih? Zasto mislis da su zabludele? Mozda je njima lepse nego tebi? A, ako im je lepo, zasto ih preobracati? Helga
devojke.2496 zorana, -> #2471, dior
>> A da se upoznamo licno? :) A sto? Zar ne mislis da je to mozda opasno? Helga
devojke.2497 zorana, -> #2486, djokab
>> A sta ti imas? Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije" helga
devojke.2498 zorana, -> #2487, djokab
>> Oralno-analni odnos? Nisam na to mislila. Mislila sam na klitorisno-oralni. helga
devojke.2499 mdave, -> #2436, zorana
■> JEDNAKE s muskarcima. Slazem se da treba da budemo RAVNOPRAVNE ali ■> nikako ne JEDNAKE. Ja takodje.
devojke.2500 mdave, -> #2432, zorana
■>>> otkad to ? ;) ■> ■> Od pre 6 dana Pa srecan ti rodjendan. :)
devojke.2501 mdave, -> #2431, zorana
■>>> Gospoda, gospodica, kretenka, lezbejka, sve mi je jedno, pise ■>>> user zorana, i to je sve sto me zanima ... ■> ■> Dobro, zasto moras da vredjas? Ma ocigledno ga ne poznajes, nije sigurno mislio nista lose.
devojke.2502 mdave, -> #2430, zorana
■> Ti ces mi kazes. Kad si poslednji put bio zensko? Ma javlja se to njemu sa vremena na vreme. ;)
devojke.2503 mdave, -> #2441, fancy
■> Ko kaze da su ovde sve price vesele..? Cuti, ispricao bih ja onaj dozivljaj kad mi je jedna riba (onako raspojasana i crvena u licu) rekla : "Ajde sad bacaj se na izuvanje, izuj me do bola!", a ja seo na ivicu kreveta i poceo da izuvam nju pa sebe, nego me blam. [ kol'ka recenica je*o te! ]
devojke.2504 fancy, -> #2379, dragisha
ŮŢ> Pronađite izgubljeno.. :) Heeey, NOW we're talking..;) ! Zbog tebe ima da uvedemo temu "Slikom na sliku"..;)
devojke.2505 fancy, -> #2497, zorana
ŮŢ> Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije" Klišu sa zubićima..?? ;)
devojke.2506 fancy, -> #2491, zorana
ŮŢ> Obrati paznju, koliko TAKVE jednakosti ima u zemljama u kojima ŮŢ> preovladjuje ili vlada ta ideologija. Nemerljivo više nego ovde.
devojke.2507 vgenije, -> #2218, veca
> > E, kakvi ste vi muskarci, ne mozete da podnesete jedno zensko > koje drugacije misli, a mi moramo da trpimo toliko vas... :) > Leba ti u cemu nas trpite.Zvezde vam skidamo,lovu trosimo,zivce gubimo da bi dosli do vas.A vama predstavlja uzitak da gledate,smejete se i cekate dok potpuno dehidriramo.To sto druykcije mislis ok,ali,da vi nas trpite.. :))))))))
devojke.2508 gremlin, -> #2162, zorana
>> Uzgred, jesi li ti profesionalac u ovoj oblasti? Delujes mi kao >> profesionalni sexolog ili bar psiholog. Recnik i tako to... Jašta, čista profesionalka... Alex P.S. Kolika li je samo tarifa O;)
devojke.2509 vgenije, -> #2180, markom
> > Da smeta mi ku*ton, mozete li mi pomoci dokTore ? ;)
devojke.2510 gremlin, -> #2178, dikla
>> btw. Statisticki gledano, sedma devojka u temi devojke ! Realno gledano, jedna od tri aktivne :( Alex
devojke.2511 vgenije, -> #2055, mdave
> Dobro...to je ok. Meni se cesto desava da ona dozivi par puta > dok ja ne dozivim isti. Ali taj onda tempiram sa njom. pa u tome i jeste fora.Ako uspes da ga natempiras onda si car a ako ne onda pakuj prnje
devojke.2512 gremlin, -> #2180, markom
>> Da smeta mi ku*ton, možete li mi pomoći dokTore ? ;) NoRMaLno! Otvorite usta što više možete, učinićemo sve što je u našoj moći da ga izvadimo odatle. ;) Alex
devojke.2513 vgenije, -> #2056, squsovac
> > Ajd' lepo priznaj da su udrile bezaniju cim su izule patike. > ;>>> :))))))))))))))))))ovo u viceve:)))))))))))
devojke.2514 gremlin, -> #2240, mpaunovic
>> koliko godina ima:) ali to da su za muskarce >> zanimljivije starije zene nego klinke je bar >> po iskustvima mojim cista glupost;) Ovisi dragi dječače! Elem, moje prvo iskustvo u oralnom sexu bilo je sa gospođom skoro 10 godina starijom od mene. Moje vršnjakinje i one neznatno starije imale su u startu odbojan stav prema tome, uprkos mojim predlozima da prvi razbijem led. Klinkice su odlične u gimnastici, ali mrzim ono gašenje svetla i skakanje po cigare ili na tuširanje o'ma posle završenog posla. 'Bem li ga, da li sam sentimentalan, ali ponekad više uživam u onom maženju after mrčenja. Da ne navodim još i bebi ulje, šlag u spreju i Tašmajdanski park. :) >> sto kaze neko, kako je vreme doslo takve >> bukvalno cigaru iz usta ne vade. Dosle im teske Da si im zaposlio usta, ne bi imale vremena za cigaru ;) >> Od tada, ako hocu neku zensku >> da nadjem, godine strogo do 25, po mogucstvu >> do 23. U tim godinama imaju svoje probleme, čena u tridesetim je još uvek atraktivna, ali moram da se složim delimično sa tobom po pitanju emocija; može se desiti da joj se sve to mnogo više svidi od bračne monotonije, i onda može doći do onoga što si pomenuo. Alex
devojke.2515 vgenije, -> #2175, dikla
> Dragana je dozivela jedno del *.* a Brenu niko ni da spomene, > eno je jos visi sa 9.557 ..;) Pa kako se zove brnin gif.Ocu da ga skinem,uvelicam i zalepim u centar SMEDEREVA
devojke.2516 gremlin, -> #2242, pexon
>> :-rampa ──┐ >> ;-bRooKha ─┘ Zašto bRooKha, pa valjda u ovo doba padova treba ceniti jedan uspon :) Alex
devojke.2517 vgenije, -> #2103, zorana
> Jel ima neka od vas lezbejska iskustva. Ako se stidite, mozete > da odgovorite i na priv. E ova ti je dobra.Mislim da bi trebal;o vise govoriti o tome.Normalno ako se ne stidite
devojke.2518 gremlin, -> #2321, zorana
>> BTW, pre neki dan videh u busu dve lezbejke. Sta da kazem, ona je >> nju samo jednom poljubila u obraz (ali kako), a ja sam vec prokuvao >> >> Otkud znas da su lezbejke? Kako je to poljubila u obraz? Nacrtaj. Pa usnicama valjda :) Alex
devojke.2519 gremlin, -> #2278, djokab
>>## lezbejke :) ako bas teras mak na konac :) >> >> Ne budi tako gruba. To mi se cini kao pogrdan izraz. Ili nije? Nije, ali nađi u našem društvu neki homoseksualni termin koji nije "uneređen" Alex
devojke.2520 vgenije, -> #2211, fancy
> > OKay... - ili za novog decka na zenskom useru, svejedno..;) Pa de moze musko da zapocne raspravu o lezbejstvu
devojke.2521 gremlin, -> #2289, veca
>>>> Sad joj nije ništa. Izula se na barskoj stolici. :)) >> >> Jel' propala? ;)) Nije, bilo je još njih tri da drže ravnotežu ;) Alex
devojke.2522 vgenije, -> #2214, veca
> Prvo procitaj sta sam rekla pa potezi reply. Nista suprotno > nisam napisala, jedino sam se mozda drugacije izrazila. de de de..polako. Ovo je reply p[odrske ako nisi dobro procitala.
devojke.2523 gremlin, -> #2300, mavava
>> Pravi se važan. A Djajić bez razmišljanja mi ga lepo kulturno podiže Ma glavno da ti ga je podigao čika Nešo, pa sad kulturno ili nekulturno, više manje. Evo ja čekam poštara sa penzijom ki ozebo sunce da mogu da kupim malo Sexa Norme. Da li je ovaj moj postao imun na PatPot ki komarci na pesticide, nemam pojma, u svakom slučaju, ako ni Norma ne pomogne 'vatam džezvicu i kanapče. :) Alex
devojke.2524 vgenije, -> #2215, veca
> A zasto bi drugacije misljenje moralo da znaci papirne analize > i
devojke.2525 gremlin, -> #2345, vujos
>> Kad smo već kod brojeva... broj telefona ? O;>>>>> Tebi je baš sitno, počeo si da nostalgišeš ;) Alex
devojke.2526 vgenije, -> #2145, zorana
> Nisam rekla da sam lezbejka. Pa bez uvreder tako je zvucalo. >
devojke.2527 vgenije, -> #2146, princess
> steta O;> da steta.bilo bi dobro da nam neko iz prve ruke prenese utiske Nego da nisi i ti tu......
devojke.2528 vgenije, -> #2223, alien
> Oho, sibice! │ > │ > Kladim se da je loptica ispod ove kutije. ───┘ Pa uplatiti clanstvo na Sezam samo da bi se prijavi kao zensko i ucestvovao u temi lezbosii.Ne verujem,mada ima tu necega.Ali ako cemo sibica ja bih trznuo drugu
devojke.2529 gremlin,
Guza na naslovnoj strani "DUGE"!!! :) Da pokrenemo kampanju da posle Comtrada, na naslovnoj 101-og broja izađe oglas Intersofta? ;) Alex
devojke.2530 vgenije, -> #2148, asterix
> > Ih pa to je gospodja Popovic ;) a po cemu je tako kool
devojke.2531 vgenije, -> #2162, zorana
> Da li je moguce da bisexualizam ili homosexualizam bude > potstaknut fizickim osobenostima (uvecani klitoris i slicno)? > H Uzgred, jesi li ti profesionalac u ovoj oblasti? Delujes mi > kao profesionalni sexolog ili bar psiholog. Recnik i tako > to... Pa ima bogatu literaturu,to je sigurno,kao i veca sad..
devojke.2532 vgenije,
Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i studentkinje. Imao sam priliku da prisustvujem konverzaciji tipa: Prof:Koleginice,vi me seksualno privlacite ona:Za 4 sekunde promenila je 16,7 miliona NIJANSI CRVENE ILI Prof:Sta kazete za jednu veceru sa doruckom posle isp[ita onA:PPPPLLLLLAAAAASsssss Samar naravno