devojke.2533vgenije,
-> #2200, zorana> To bi bilo to. Da li neko ima jos neku takvu golicavu pricu?
a nastavak?
devojke.2534vgenije,
-> #2242, pexon> Nego, da vas pitam ja, sta mislite o 'onom' sto se ovih dana
> moze videti na nasim ulicama. VAzi za one koji izlaze napolje
> JA licno imam dva problema:
Sto se smedereva tice i ovih dana se otvara neka manekenska skola.Riba ne pitaj
ali su vecinom zauzete..
devojke.2535pexon,
-> #2492, zoranaű>> preobrate bar na noc ;))))))
ű
ű PRAVU lezbejku, tesko. Mada verovatno nije nemoguce, ali onda
ű prestaje da bude lezbejka, zar ne?
Who cares!!!!!!!???????? :)))))))))))))))))
Pleasure is what we need ;)))))))))))
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2536pexon,
-> #2484, djokabű>> Nemoj reci da te romantika neinteresuje cak ni kao
ű Sve one tako kazu kad su na bezbednoj daljini (duzine
ű telefonske zice).
DA, da ;) A posle - mikice "ovo", mikice "ono"
devojke.2537pexon,
-> #2505, fancyű ŮŢ> Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije"
ű
ű Klišu sa zubićima..?? ;)
Jao, zamisli samo iznenadjenje kad
prorade zubući?!@#$% <:O
/\/\/\/\Kakav horor
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2538pexon,
-> #2446, zoranaű Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu.
ű
ű Helga
Kako je to bilo u 7-mom?
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
[pedof..]
devojke.2539stefan,
-> #2414, markom> Pa sad, naravno da bih, a ti kao ne bi, a ?
Bože svašta, zar sam ja ikada rekao tako nešto? ;))
[ Kad ona kaže ne to znači možda e a kad reče možda onda ]
[ košta što košta al' kad čujem da userem se od straha ]
devojke.2540stefan,
-> #2421, markom> *** Sigurno nosi roze kravatu i pokušava da bude ortak sa roditeljima? ;))
>
> Srefane, TiTo meni nešto, UH!, doći ćeš ti u klub ...
Srefane? :) Počeli smo da se vređamo, a? ;) Uostalom, to je samo citat
iz jednog filma, jesi li se prepoznao? ;)
devojke.2541bulaja,
-> #2427, zorana│ Hermafroditizam je kad imas i mishu i pishu.
└───
Pogrešno :).
devojke.2542nemanja.,
-> #2428, zorana#>> Bebo, dokle maskenbal..?
#
# Cekaj, jesi li ti malopre u chatu pominjao neku Bebu? Izgleda da
# si me s nekim pomesao.
Ma prava zorana folira da je Helga. :)
devojke.2543djokab,
-> #2493, zorana
>> Mislila sam na analogna muska iskustva :))))
devojke.2544djokab,
-> #2394, dcolak
>> sasvim tacno. Ima lezbejki koje, ponekad, odrade i s muskarcem. Ima ih
====================
Provereno.
>> Da. Imam. Iskusnije su, i bolje mogu da igraju"musku" ulogu u sexualnom
>> odnosu.
A ti to volis?
devojke.2545djokab,
-> #2395, dcolak
>> Prvo, zasto zabludelih? Zasto mislis da su zabludele? Mozda je njima
>> lepse nego tebi? A, ako im je lepo, zasto ih preobracati?
Ja ne mislim da su zabludele, ali su sebicne. Uopste ne misle na nas.
Zato ih i treba prevesti u hetero- ili barem bi-sexualke. Ionako vas
je premalo.
devojke.2546djokab,
-> #2495, zorana
>> Ne znam, meni se cini da je udomacen izraz, mada... Nisam zelela
>> da budem gruba, naprotiv!
Njezna kao...
devojke.2547djokab,
-> #2497, zorana
>> Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije"
Opaaa! Opisi konstrukciju (ili posalji gif).
devojke.2548djokab,
-> #2498, zorana
>> Nisam na to mislila. Mislila sam na klitorisno-oralni.
Klitorisno-oralni? Pa to uopste nije to!!! Mislim, nema veze sa
muskim homosexualcima.
devojke.2549djokab,
-> #2532, vgenije
>> Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i studentkinje.
Toga kod nas nema O;
devojke.2550djokab,
-> #2427, zorana
>> Sto se smedereva tice i ovih dana se otvara neka manekenska skola.Riba ne
pitaj
>> ali su vecinom zauzete..
=======
E bas ti hvala!
devojke.2551djokab,
-> #2538, pexon
>> Kako je to bilo u 7-mom?
Palis se bez veze. Preteruje.
devojke.2552djokab,
-> #2446, zorana
>> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu.
Ne preteruj!
devojke.2553mdave,
-> #2470, dior■> 1. grupu za preobracanje zabludelih devojcica
■> 2. marketing u tom smislu
■> 3. odlazak u kucne posete za stidljive devojcice
■> 4. otvoriti conf SEX za ovu humanu akciju
U slučaju bilo kakvih problema sa ljudima, ispričati vic, zna
se već koji. :)
devojke.2554mdave,
-> #2496, zorana■>>> A da se upoznamo licno? :)
■>
■> A sto? Zar ne mislis da je to mozda opasno?
Zar si radioaktivna ? ;)
devojke.2555mdave,
-> #2481, djokab■> 84-52-81
■>
■> Fiiiijuuu-fiiii!
Kol'ko ovo izađe ? -49 ?
devojke.2556mdave,
-> #2514, gremlin■> Ovisi dragi djecace! Elem, moje prvo iskustvo u oralnom sexu bilo
■> je sa gospodom skoro 10 godina starijom od mene. Moje vrsnjakinje i
■> one neznatno starije imale su u startu odbojan stav prema tome,
■> uprkos mojim predlozima da prvi razbijem led. Klinkice su odlicne u
■> gimnastici, ali mrzim ono gasenje svetla i skakanje po cigare ili
■> na tusiranje o'ma posle zavrsenog posla. 'Bem li ga, da li sam
■> sentimentalan, ali ponekad vise uzivam u onom mazenju after
■> mrcenja. Da ne navodim jos i bebi ulje, slag u spreju i
■> Tasmajdanski park. :)
Bukovski ? :)
devojke.2557mdave,
-> #2529, gremlin■> Da pokrenemo kampanju da posle Comtrada, na naslovnoj 101-og broja
■> izade oglas Intersofta? ;)
Ali u originalnoj verziji, spreda i sa trouglićem "na pravom
mestu". :)
devojke.2558mdave,
Nego, šta bi sa aniom ?
devojke.2559mdave,
-> #2458, veca■>>> btw. Da pocnemo od cokolada.gif ?
■> ========
■> A tako lepo ime ima... :)
Još da je Milka noisette-nus od 300g... :)
devojke.2560mdave,
-> #2446, zorana■> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu.
Jel' to beše Bukovski : razgovaraju ortaci ko je pre imao
sexualna iskustva. I jedan je rekao nešto u stilu "a ja sam
svršio u nju kad sam bio drugi razred", a ostali mu kažu "ma
ti si to pišao u nju". :)
< Kume, jel' beše "Bludni sin" ? >
devojke.2561cdragan,
-> #2507, vgenije
> Leba ti u cemu nas trpite.Zvezde vam skidamo,lovu
> trosimo,zivce gubimo da bi dosli do vas.A vama predstavlja
> uzitak da gledate,smejete se i cekate dok potpuno
> dehidriramo.To sto druykcije mislis ok,ali,da vi nas
> trpite..
čena je raj za oči,
pakao za dušu,
i čistilište za džep ! ;)
P.S. osim ako se prema njima ne postaviš na drugačiji način ;)
P.P.S. a da ne spominjem da ima i obrnutih uloga ;)
devojke.2562cdragan,
-> #2508, gremlin
> Jašta, čista profesionalka...
> P.S. Kolika li je samo tarifa O;)
E jebiga, ne mogu da odolim ... :)
Trebalo bi možda u FORUM:trač, al' kad si mi već tu ...
Dakle, sinoć se u klubu gremlin pojavio sa dve vrlo elegantne
devojke, ali se zadržao veoma kratko. Na pitanje, šta mu bi što je
tako kratko ostao, neko od prisutnih reče : "Ćuti, šta znaš koliko
mu naplaćuju po satu" :)
P.S. Da ne bude zabune ... za jednu od njih dve znam sigurno da ne
naplaćuje ;) Jeste, plavuša je u pitanju ;)
devojke.2563cdragan,
-> #2529, gremlin
> Guza na naslovnoj strani "DUGE"!!! :)
> Da pokrenemo kampanju da posle Comtrada, na naslovnoj
> 101-og broja izađe oglas Intersofta? ;)
Pa guze su sad u modi, al računari su uvek išli napred, znači
trebalo bi malko okrenuti stvar ;)
devojke.2564mdave,
-> #2562, cdragan■> Dakle, sinoć se u klubu gremlin pojavio sa dve vrlo elegantne
Merilo koliko sam se "uradio" sinoć je to da grema nisam pitao
za sako. ;)
■> P.S. Da ne bude zabune ... za jednu od njih dve znam sigurno da ne
■> naplaćuje ;) Jeste, plavuša je u pitanju ;)
Muka...uvek kad me vidi ja sam ili pijan ili sa gremlinom...
Ne zna se šta je gore. ;)
< ovako nije bilo od proslave Nove 1993. >
devojke.2565dcolak,
Ehej, saznah zašto mi obrisaše poruke, sledi prepiska ;)
Vaša poruka:
02686 ..S...<02630 9:devojke <=dcolak 23.05.94 12:15
===================================================
3 *** Ako neko želi objašnjenje, dobice ga ;)
3
3 Ajde, objasni mi :)
MRRRZIM TELMU! ODVRATNA JE! TAKO BIH JOJ OTKINUO GLAVU!
Ako neko đeli objašnjenje..... dobice ga sa sledecim pad-om. ;)
Uklonjena je sa sistema. Na Sezamu nisu dopuštene poruke kojima se drugi
korisnici vređaju ili im se preti.
---
HAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA!! :)))))
Pobogu ljudi :)))))
Ama nisam mislio na ovu "ovde" TELMU :))))
Gledao sam film, sa malom klinkom, zove se Telma. Klinka je strašna,
prava mala feministkinja. Ubija (tj. pokušava da ubije) svoju drugaricu,
a onda sve to svaljuje na svog staratelja koji je voli :)
Strašan film :)) Na kraju ubiše joj staratelja, ali nagrabusila je ;)
No, do svega ovoga ne bi došlo da je pera otišao u policiju! :>>>
Mogli ste da me pitate, dobili bi ste objašnjenje :))
E svašta :) No, ok, nema veze :)
---
Dakle, sada, ako se neko u nekom filmu zove kao neki sezamovac,
moramo da pazimo šta pričamo? ;) Sledge? :))
Sledge DAMMIR!
devojke.2566dcolak,
-> #2453, veca│>> princupu "ubaci bombu pa beži" :) Valjda to tako treba :)
│
│ Kao što vidiš, nisam pobegla.
│ Opet ti argument ne drži vodu :)
A, pa nisam ja prorok. Zar ne pomenu resign? ;)
A, drugo sledi ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.2567dcolak,
-> #2451, veca│ Znaš dragi, ti si jedna nula u krevetu, pravi šonja... Jel' tako
│ treba??? Ne bih rekla.
Zašto ne? Tako je najbolje, clean cut. To me je nerviralo ranije.
Dobaci mi ona "Nervira me kako radiš to i to." Ok kažem, ja, reci šta
ti se ne sviđa pa da menjam, a ona će "ma neću, baš me briga, radi
kako hoćeš" :)))
Kako volim tu prefinjenost :)
Najgore što mogu da poželim nekome je žena koja se folira u krevetu..
P.S.
Nije se radilo o sexu ali paralela verovatno postoji ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.2568dcolak,
-> #2435, zorana│ Dobro bre koji vam je to cokolada.gif? Sta na njemu ima tako zanimljivo?
Sledi opis by Me, Myself & I :)
Na stolici sedi žena, gola, raširenih nogu. Ispod stolice, na leđima,
sa glavom pridignutom i otvorenih usta, tačno ispod otvora njene
guze nalazi se muškarac.
Iz rupice ženine guze izlazi čokolada, pravo do otvorenih usta
muškarca. žokolada se preliva preko usta i parčad su mu na košulji.
Eto, ja i dalje mislim da je to prava čokolada :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2569dcolak,
-> #2455, veca│ Nisi loše opisao, ja sam ukapirala :) a ako umeš da crtaš,
│ napravi gif :)
Na žalost, bog je u mom slučaju bio prilično štedljiv na tom polju ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.2570dcolak,
-> #2495, zorana│ Prvo, zasto zabludelih? Zasto mislis da su zabludele? Mozda je njima
│ lepse nego tebi? A, ako im je lepo, zasto ih preobracati?
Polako devojčice, polako ;)
Kad se kaže zbludele ne misli se ništa loše, naprotiv :>
Bludni Boy, jah, that's me ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.2571dcolak,
-> #2417, mikis│ +> O onim 'fake' headerima... Sada ne prolaze... Right?
│ Hoćeš reći da su ranije prolazili?
Kod mene jesu :))
Sledge DAMMIR!
devojke.2572dcolak,
-> #2433, zorana│>> Emocije koje izazivamo mi sami u nasim glavama ili one koje se
│>> stvaraju fizickim culima?
│
│ Valjda obe vrste?
Smatram da su iskrene samo one druge ...
Diskutabilno? Moguće... ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.2573dcolak,
-> #2537, pexon│ ű Klišu sa zubićima..?? ;)
│
│ Jao, zamisli samo iznenadjenje kad
│ prorade zubući?!@#$% <:O
Noćna mora:
Specijalna naprava, okruga, od plastike, na njenoj sredini žilet.
So, žena ne može da se povredi, samo onaj požrtvovani rudar :)
BrrrrRRrrr.. :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2574kuki,
-> #2476, cdragan> E, oće me ovaj ženski svet ... ;)
cdr, još samo da počneš pesmu "istina o meni" :))
ja sam smrt za devojke
one mene progone.... :)))))
devojke.2575alien,
-> #2532, vgenije[] Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i studentkinje.
[] Prof:Koleginice,vi me seksualno privlacite
Pre dve godine sam na TMFu (tehnološko-metalurški) pročitao
obaveštenje (nekog udruženja) kojim se pozivaju studentkinje da
prijave 'nabacivanja' od strane profesora i asistenata. Mislim da
je prva rečenica u obaveštenju bila sledeća: 'Da li vam se ikada
dogodilo da vas profesor ili asistent pozove u svoju kancelariju
posle časova?' ;))) Celo to obaveštenje je odisalo polnom
diskriminacijom. Bio sam zaprepašten time da nas studente niko
ne brani od poziva asistentkinja na razgovor u kancelariji posle
nastave :(. ;)
Moram priznati da takvo obaveštenje nisam video ni na
jednom drugom fakultetu. U potpunosti razumem te devojke sa TMFa
(tamo su studentkinje u ogromnoj većini) što neće da se petljaju
sa tim ljudima... One su ipak htele da upišu ETF ili neki drugi
'jači' tehnički fakultet da bi se udale ;>. Nisu uspele zato što
je na prijemnom vršena polna diskriminacija ;) (zadaci su (za njih)
bili teški ;> ).
devojke.2576mikis,
-> #2445, zorana+> I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :)
Pojasni... :))
devojke.2577mikis,
-> #2189, alien+> none
+> cp852
...
+> CUSTOM2
+>
+> [ 1 chr = 1 inch ? ]
Hehehe, ako ćemo tako: ISO 8859/2 Latin 2 ;)))
rep 9.2410
+> Tačno. To bi bilo suviše komplikovano jer bi morao
+> da se ubaci fake footer sa brojem koji ima prava poruka, pa
Znači, SDW nije tako teško prevariti :) Izgleda da on proverava samo
početak poruke. So, for ultimate Sex conferencing, use Sexam Drive for
Windows :))
devojke.2578mikis,
-> #2415, dcolak+> Hajde da se SVI selimo u neku odabranu conf pa da tamo nastavimo
+> priču o SEX-u. Recimo u EXTRA:MISTERIJE. Ta sve to ima veze sa SEX-om
Ne ne ne, ajmo u neku ozbiljniju... Recimo, SEZAM:problemi
[Draga Saveta, imam 16 godina i velikih problema...]
devojke.2579dcolak,
-> #2545, djokab│ Ja ne mislim da su zabludele, ali su sebicne. Uopste ne misle na nas.
│ Zato ih i treba prevesti u hetero- ili barem bi-sexualke. Ionako vas
│ je premalo.
Sebične?!
Sebične prema tebi muškarcu? Zamisli se, možda je razlog u tebi što
su one "zabludele." Tjah, prvo proveri sebe, pa onda... :)
U svakom slučaju baš bi bilo gRRozno da nema homosexualaca. :)
Raznolikost je na ceni, osim, naravno kod Nebeskog Naroda...
Sledge DAMMIR!
devojke.2580dcolak,
-> #2552, djokab│>> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu.
│
│ Ne preteruj!
Momče, gde ti živiš :)))
Da samo znaš šta su radile one moje drugarice iz O.Š. :))
Eh.. davno to beše....
Sledge DAMMIR!
devojke.2581dcolak,
-> #2565, dcolak│ Mogli ste da me pitate, dobili bi ste objašnjenje :))
──────
Treba mi više sna... H!U :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2582mdave,
-> #2565, dcolak■> Gledao sam film, sa malom klinkom, zove se Telma. Klinka je
■> strašna, prava mala feministkinja. Ubija (tj. pokušava da ubije)
■> svoju drugaricu, a onda sve to svaljuje na svog staratelja koji je
■> voli :)
Mrzim Sledge-a ! ;)
Jooj, klinki svaka čast ! Opasnija je i od naše telme ! ;)
< nedelja borbe protiv akohola >
devojke.2583fancy,
-> #2514, gremlinŮŢ> mrzim ono gašenje svetla i skakanje po cigare ili na tuširanje o'ma
ŮŢ> posle završenog posla.
Da, ima tu momenata koji hoće da iritiraju. Skakutanje po krevetu
ili nervozno pokrivanje otkrivenih delova tela... itt..
No, to se razbija odlučno i tu nema mnogo milosti.
(reaguješ oštro da ne pređe u naviku..;)
ŮŢ> Da si im zaposlio usta, ne bi imale vremena za cigaru ;)
Ne, na žalost, nema to veze jedno sa drugim..:((
A inače _baš_ ne volim kad riba kalemi cigaretu na cigaretu...
ŮŢ> čena u tridesetim je još uvek atraktivna
Da, definitivno, fizički jeste... ali mentalni sklop je retko kad
dobro očuvan... (pričamo naravno o odnosima na seksualnom planu)
devojke.2584fancy,
-> #2527, vgenijeŮŢ> Nego da nisi i ti tu......
Nije..O;>
devojke.2585fancy,
-> #2530, vgenijeŮŢ> a po cemu je tako kool
Da si je video, ne bi pitao...
devojke.2586fancy,
-> #2558, mdaveŮŢ> Nego, šta bi sa aniom ?
Isto što i sa svim ostalim korisnicama...
Jebe joj se za SEX..:(
devojke.2587veca,
-> #2461, ognjen>> I, sta ste zakljucili?
Ne bih rekla da samo došli do nekog konkretnog zaključka. Nismo
baš toliko kompetentni :) bila je to čisto razmenjena mišljenja.
devojke.2588veca,
-> #2507, vgenije>> Leba ti u cemu nas trpite.Zvezde vam skidamo,lovu trosimo,zivce
>> gubimo
Joj :) nadam se da nećemo morati i psihijatra da angažujemo ;)
Radilo se o iznošenju mišljenja, dakle trpimo vaša, hm, ovaj kako
da kažem... raznorazna viđenja problematike ;)
Lovu trošite na sezam, cveće mi još nisi poslao ;) ako si izgubio
živce... čuvaj se za ubuduće, trebaće ti :)
p.s. Skini mi neku lepu zvezdu ;)
devojke.2589veca,
-> #2521, gremlin>> Nije, bilo je još njih tri da drže ravnotežu ;)
Tri dame ili njih trojica da je pridržavaju? ;)
devojke.2590veca,
-> #2436, zorana>> A zar ne nosi i u sustini? Feministkinje (uglavnom) zele da budu
>> JEDNAKE s muskarcima. Slazem se da treba da budemo RAVNOPRAVNE ali
>> nikako ne JEDNAKE. Feminizam vodi u smeru idiotskih pojava, kao
Ranije sam iznela svoje mišljenje o tome (verovatno nisi pratila
ili uopšte bila na sezamu) tako da se ne ponavljam previše,
pogotovo što nam se mišljenja poklapaju. Sve dotle dok se žena ne
oseća inferiorno nema potrebe da se zamara takvim stvarima. U
redu je borba za ravnopravnost za koju su se žene izborile, tj.
pravo na zapošljavanje, pravo glasa i slobodu mišljenja, a pravo
da budem metalac ili bokser ;) neka hvala, meni je lepše da budem
nežna i ženstvena.
devojke.2591veca,
-> #2390, dragisha>> žuh na radiju da je izglasan neki zakon o ograničavanju prava na
>> abortus
>> Gamad!
Skotovi! Šta od njih možeš da očekuješ...
Nego, čuh juče (doduše, ne čuh celu informaciju) da su i švabenzi
uveli tu istu foru, ako sam dobro ukapirala čak se ide i u zatvor
zbog abortusa...
Ako neko ima neku pouzdaniju informaciju, bolje da me
dopuni/ispravi.
devojke.2592veca,
-> #2412, alien>> Ma pusti... Ubeđena je da postoji neka zavera protiv nje,
>> a i ostatka ženskog roda na Sexamu. Pokušava od SEXa da napravi
Ubeđena??? Svašta! Ai bogte (!) te plaćenik, te provokator, te
ubeđena u zaveru... ko je u šta ubeđen tačno se vidi, sami ste
se prozvali! Bože me sačuvaj, da raspravljamo u temi Srbija, pa
ajde i nekako, ali ovde???
>> .to Veca Veco, nema potrebe da mi repliciraš na ovu poruku jer
>> nemam nameru da pojašnjavam. Rekla si da ćeš dati resign na ovu
>> temu...
Aha, to želiš!
Ajde kad već iznosimo privatne poruke da kažemo kako je bilo.
Rekao si da ćeš mi dati ignore zbog pisanja u confu, a pošto je
na kraju rečenice bio smajli, rekoh šališ se, pa ti odgovorih:
"lepo :)))" a da, pre toga ti rekoh da volem malo da izigravam
opoziciju kako bi bilo zanimljivije... potom ti uz osmeh rekoh da
ću dati res na temu, a pošto mi je isticalo vreme nisam stigla
ništa više da ti kažem...
Ovo je stvarno neverovatno, da ste toliko netolerantni (i još da
tražite otkidanje glave) dovoljno govori o vama, sve i da sam
htela tako da vas okarakterišem, ne bih uspela... sami to mnogo
bolje radite.
p.s. Od tebe sam najmanje očekivala ovakav komentar, valjda si
kao novinar, trebao da se navikneš da postoje različiti
stavovi...
devojke.2593veca,
-> #2437, fancy>> početka dvadesetih. Tada su još pune iluzija o životu, ljubavi i
>> sexu, i svemu pristupaju na izuzetno kompleksan (čitaj: zamoran)
>> način...
Lepo rečeno.
devojke.2594veca,
-> #2531, vgenije>> Pa ima bogatu literaturu,to je sigurno,kao i veca sad..
Veca nema takvu vrstu literature, ali bi izgleda trebala da
nabavi :)
devojke.2595dragisha,
-> #2395, dcolak-> │ -> Fizičke osobenosti? žistom logikom se dolazi do naaah. Pa žena ne
-> │ -> može da uradi drugoj ženi ništa što muškarac ne bi mogao..
-> │
-> │ Hmmmmmmm, hmmmmmmmmm, hmmmmmmmmm.. Jesi li baš siguran u to?:)
->
-> Ajd' šta bi to moglo da bude?
Nisam lezbejka, samo sort-of :).. Pitaj dalje za detalje.. :)
--
[(((((YOU)))))((((ARE))))(((((FEELING)))))(((((SLEEPY)))))]
devojke.2596dragisha,
-> #2418, mikis-> +> [DBasers do it in fields.]
->
-> Ajde sad reci da je slučajno ;)))
Uvijek je slučajno.
--
[If at first you don't succeed, try again at second base.]
devojke.2597dragisha,
-> #2443, fancy-> ŮŢ> žuh na radiju da je izglasan neki zakon o ograničavanju prava na
-> ŮŢ> abortus
->
-> ŮŢ> Gamad!
->
-> Banda... crvena... crna..!
-> Fuj.
To je u RS.. Dobro smo krenuli.. Al' će da cvatu garažne ordinacije sa
vretenom i ostalim modernim pomagalima.. Ili turistička putovanja u Srbiju.
--
[Look Ma, No Taglines!]
devojke.2598dragisha,
-> #2583, fancy-> ŮŢ> Da si im zaposlio usta, ne bi imale vremena za cigaru ;)
->
-> Ne, na žalost, nema to veze jedno sa drugim..:((
-> A inače _baš_ ne volim kad riba kalemi cigaretu na cigaretu...
Ti si blaži slučaj. Obožavam žemske koje duvane.. NOT..
(duvane <> puše, prim aut.:)
--
[I've dropped carrier, and I can't reconnect!]
devojke.2599dior,
-> #2493, zorana>> Mislila sam na analogna muska iskustva :))))
>>
>> Helga
čalim, nemam. Niko nije savršen ;)
Pozdrav, Ljuba
devojke.2600dior,
-> #2494, zorana>> Otkud ti znas koliko je?
Pročitao sam tvoj rezime.
>>>> iskustvom, da objasnjavam kako se lezbijke drze zena,
>>>> dok biseksualke nemaju nista protiv uzivanja s
>> muskarcem ;)
>>
>> Za to nije potrebno iskustvo, dovoljno je i teorijsko
>> znanje. Ali nije sasvim tacno. Ima lezbejki koje,
>> ponekad, odrade i s muskarcem. Ima ih koje cak i rode
>> dete.
Izgleda da ipak nije dovoljno, jer kad 'lezbijka' poneki put
odradi s muškarcem pa čak i rodi dete, onda nije lezbijka, nego
biseksualka. Zato i postoje odvojeni termini za jedne i druge.
>>>> Ti imas druge razloge? Reci :)
>>
>> Da. Imam. Iskusnije su, i bolje mogu da igraju"musku"
>> ulogu u sexualnom odnosu.
Ovo je krajnje diskutabilno uopštavanje. Bolje da nas ne povuče
u raspravu. Drži se ti ipak SEX-a, filozofiraćemo u CIV.filoz.
Pozdrav, Ljuba :)
devojke.2601dior,
-> #2492, zorana>> PRAVU lezbejku, tesko. Mada verovatno nije nemoguce, ali
>> onda prestaje da bude lezbejka, zar ne?
>>
>> Helga
Da li si ti ista osoba koja je odgovorila meni u poruci 9.2494?
Ako jesi, izgleda da pod 'PRAVIM lezbijkama' podrazumevaš
lezbijke, pod 'lezbijkama' podrazumevaš biseksualke...
Definiši uslove za biseksualke, čisto da razmrsimo termine.
Pozdrav, Ljuba
devojke.2602dior,
-> #2495, zorana>> Prvo, zasto zabludelih? Zasto mislis da su zabludele?
>> Mozda je njima lepse nego tebi? A, ako im je lepo, zasto
>> ih preobracati?
>>
>> Helga
Promašila si temu. Ta poruka je bila isključivo šaljive prirode,
ne bismo li uhvatili Upravu 'na humanost' da nam otvori conf. :)
Sad si me primorala da otvorim karte :( Propala stvar :)
Pozdrav, Ljuba
devojke.2603dior,
-> #2496, zorana>> A sto? Zar ne mislis da je to mozda opasno?
>>
>> Helga
Opasno? Zašto, želeo sam da se uverim da postoji TAKVA OSOBA :)
Ovako ima sve više onih koji sumnjaju da se pod konspirativnim
imenom 'Helga' krije neki piroman (pyroman?) zadužen da 'pali'
nedužne i nezaštićene SexamOVCE :)
Pozdrav, Ljuba
devojke.2604ognjen,
-> #2435, zorana)-> Dobro bre koji vam je to cokolada.gif? Sta na njemu ima tako
)-> zanimljivo?
Nista. :( Ribi zabijen jedan kraj cokolade, a ortak jede drugi
kraj... :6
devojke.2605zorana,
-> #2500, mdave
>> Pa srecan ti rodjendan. :)
Hvala! Imas pusu 8)(:
Helga
devojke.2606zorana,
-> #2501, mdave
>>■>>> Gospoda, gospodica, kretenka, lezbejka, sve mi je jedno, pise
========
>> Ma ocigledno ga ne poznajes, nije sigurno mislio nista lose.
Kretenka? Kompliment?
Helga
devojke.2607zorana,
-> #2505, fancy
>> Klisu sa zubicima..?? ;)
Ma ne! Nista nisi shvatio.
Helga
devojke.2608zorana,
-> #2523, gremlin
>> nekulturno, vise manje. Evo ja cekam postara sa penzijom ki ozebo sunce
>> da mogu da kupim malo Sexa Norme. Da li je ovaj moj postao imun na
Penzioner? To jos nisam probala.
Helga
devojke.2609zorana,
-> #2526, vgenije
>> Pa bez uvreder tako je zvucalo.
Stvarno? Cini mi se da sam rekla da volim OBE vrste sexa.
Helga
devojke.2610zorana,
-> #2532, vgenije
>> Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i studentkinje.
Zavisi od profesora (profesorke) ;)
>> Imao sam priliku da prisustvujem konverzaciji tipa:
>> Prof:Koleginice,vi me seksualno privlacite
>> ona:Za 4 sekunde promenila je 16,7 miliona NIJANSI CRVENE
Stidljiva, ili...?
>> Prof:Sta kazete za jednu veceru sa doruckom posle isp[ita
>> onA:PPPPLLLLLAAAAASsssss Samar naravno
I sta je bilo posle? Mislim na ispitu.
Helga
devojke.2611zorana,
-> #2533, vgenije
>> a nastavak?
Pa to sam i ja pitala. Ali, nazalost, nisam dobila odgovor.
Helga
devojke.2612zorana,
-> #2538, pexon
>> Kako je to bilo u 7-mom?
Lepo :) Ona je bila meleskinja (crne koze, plavih ociju), a on glavni
"frajer" u kraju.
Helga
devojke.2613zorana,
-> #2541, bulaja
Pogresno :).
Pogresno???? A kako bi ti to definisao? Nema ni jedno ni drugo?
Helga
devojke.2614zorana,
-> #2542, nemanja.
>> Ma prava zorana folira da je Helga. :)
Pojma nemas bre!
devojke.2615zorana,
-> #2544, djokab
>> A ti to volis?
Vec sam rekla da volim sve. Najvise bih volela kad bismo i ona i ja igrale
obadve uloge. Nazalost, to mi (zasad) nije uspelo. Ali, godine su
predamnom!
Helga
devojke.2616zorana,
-> #2546, djokab
>> Njezna kao...
... "njeznik"!
Helga
devojke.2617zorana,
-> #2548, djokab
>> >> Nisam na to mislila. Mislila sam na klitorisno-oralni.
>>
>> Klitorisno-oralni? Pa to uopste nije to!!! Mislim, nema veze sa
>> muskim homosexualcima.
Sorry! Lapsus! Htela sam da kazem klitorisno-analni.
Helga
devojke.2618zorana,
-> #2550, djokab
>> >> Sto se smedereva tice i ovih dana se otvara neka manekenska skola.Riba ne
>> pitaj
>> >> ali su vecinom zauzete..
=======
>> E bas ti hvala!
A kad je to decko bio problem?
Helga
devojke.2619zorana,
-> #2554, mdave
>> Zar si radioaktivna ? ;)
Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis "nevinost", ako te
propustim kroz krevet!
Helga
devojke.2620zorana,
-> #2573, dcolak
>> Specijalna naprava, okruga, od plastike, na njenoj sredini zilet.
>> So, zena ne moze da se povredi, samo onaj pozrtvovani rudar :)
To bese vestacki himen? ("Jecam ja, jeca on, a krvi - do kolena")
Helga
devojke.2621mavava,
-> #2523, gremlin>> nekulturno, više manje. Evo ja čekam poštara sa penzijom ki
>> ozebo sunce da mogu da kupim malo Sexa Norme. Da li je ovaj
>> moj postao imun na
Nemoj mi samo o poštaru govorit'. I ja ga čekam.
Nego jel' vide ti cene u sexi-šopu? Strava poskupelo sve. A asortiman
skroman da ne može skromniji. Prodaju samo one obične vibratore, "sexi"
rublje, špansku mušicu i po koju lošu porno kasetu.
Sve je to em prevaziđeno em skupo:(
.77.
Mustafa Kajgani (c) by čika Neša
devojke.2622darone,
Ne znam kako mi se dogodilo da ne napišem autora one druge glave... Jebešga,
pošto sam dobio packe na Klubu od gancyja ;) Evo, uz još jedan odlomak po mom
izboru (oćete još?):
Restif de la Breton, ANTI-čISTINA
Glava XXX
- 'Ajmo, fanfulje - reče Nakurnjak svojoj sestri i svojoj ljubavnici - na
golo! I vi, jeboši, svlačite se!
Pri tom se i on sâm razodenuo.
- Nego, potrebna nam je još jedna glumica... Baš sam video jednu zgodnu
droplju koja bi nam dobro poslužila.
- To je gđa Uzdopizda, gazdarica naše lepe gospe - reče Pikolina
- Ne, ne, draga moja, mislim na jednu malu crnku u dnu dvorišta, mlađu sestru
jedne krupne lepe plavušanke koju ćemo možda imati jednog dana i koja se zove
zlatnorupka. Mlada se zove Ljubipica i važi za vrlo lukavu. Ali priča se da je
mazka kao mačka, iako je možda još uvek nevina, jer je njena mati uvek ima na
oku. Ali svejedno, kad je neko ljubi, ni malo se ne ustručava da mu krne
jezik.
- Znam je - reče skromno gđa Svilodlaka - ona mi je... ona mi je...
Nakurnjak:
- Šta, boginjo?
- Pa, krnula svoj lepi jezičić, i...
- I šta?
- Ob...
- Oblizala te... Idi po nju, Pikolina!
- Ne - reče živahno Picika - idem ja sama.
Ona iziđe i, pošto je srela Ljubipicu koja se vraćala jer nija našla
postarijeg strica, dosta bogatog, čiju je nemoćnu pohotu oživljavala
golickajući mu guz, podguz i jajca, od čega je njemu poskakivao, lepa
Svilodlaka joj sve objasni, dobi njen pristana i dovede je kod nas.
Dve devojke i tri muškarca bili su goli ko crvi. Ne govoreći ništa tamnoputoj
Ljubipici, njih petoro počeše da je svlače. Obnažiše je do kraja. Opraše joj
dupence, pičku, butine, stopala... Onda joj Nakurnjak reče:
- Lepotice moja, u svemu treba da oponašao ono što radimo ja, moja sestra i
moja prijateljica.
Smesta poče crnačka igra u kojoj je svaka devojka izvodila pokrete vatrene
crnkinje koja beži od kurca čiji ubod jarko želi, koju taj kurac stiže, i koja
onda počne da seca udarajući dupetom kao je taj kurac njaka. Momci su jurili
za curama s kurcem u ruci, i čim bi ih sustigli one su se okretale da se
nabodu, ili je izgledali kao da ih zakecavaju, uz dupetanje, pocikivanje,
psovanje, kao da im provaljuju pičke. igračica je prihvatila kurac umesto
ruke, a muškarac je nju držao za čupu oko pučke. Tako su povremeno jedno drugo
okretali.
Meni se krutio kao u konja. Zadigoh kćerki haljine iznad bokova i rekoh joj:
- Venero moja od Picike, pravi sve ove pokrete dupetom i pičkom, kao što ih
vidiš.
Bila je raspaljena. Ušla je u sred igre i počela brzo da ih izvodi. Videći da
sam zabalavio i da su njegovi drugovi dobro pripremljeni, Nakurnjak im reče:
- Na jebarnik!
On ostavi Ljubipicu, svoju igračicu, koju to kao da dotuče do kraja.
- Ti ćeš tek doći na red, lepa moj aigračice.
On opruži moju kćerku na sofu, i podmetnu joj jedan od jastuka ispod dupeta.
- Hajde sad, uspaljenice moja - reče on Ljubipici - obliži mi ovaj pičić ovde,
dok ti ga ja uterujem odozdo ili u šúpu, kako ti izabereš.
- Nevinost se ne uzima odpozadi - odgovori ona živahno - uteraj mi ga u šúpu
ako baš treba, dok ja oblizujem ovaj ljupki pičić.
I ona tu sa žarom poče da liže lepu suprugu g. Karakura, dok je Nakurnjak,
udvostručenim naporima, baz mislisti uterivao u devičansko dupe lizačice.
Lepotica Svilodlaka zazva:
- Hoću kurac! Hoću kurac!
Više nisam mogao da izdržim. Sklonio sam napučenu Ljubipicu da bih se sjurio u
pičku moje kćeri uzdahtale od naslade... Uterivao sam ga žestoko, kad sam
osetio kao divno iznenađenje to što mi neko oblizuje dupe i koren pod jajima,
što se pokazalo da su usta i somotasti Ljubipicin jezik!... Tako sam bogato
naticao rogove mom Karakuru kao da su mi jajca bila od samog boga!...
Zaprasmo se...
- Ako moja boginja dozvoli - rekoh Piciki - treba da se obračunam i sa
Ljubipicom.
Svi povikaše:
- Ne, ne, u nedelju!
Ali ja ih nisam slušao. Navukoh na kurac devicu, koja je stenjuckala i
prokapuckala krv, ali svi su bili svedoci moje nove pobede. Picika me ipak
ozbiljno izgrdi... I onda odosmo na večeru.
Razgovor je bio ozbiljan, celomudren. Uzdopizda i njegova žena bili su
prosvetljeni njime... Ali neće mnogo proći dok i njih ne uključim u naše
zabave... Na kraju ručka, Nakurnjak me zamoli da ispričam nešto što što će
biti u vezi sa ovim našim igrarijama. Dadoh mu da pročita jedno pismo, koje je
Karakuru slao jedan od trojice njegovih platiša, pismo koje sam našao u
kovčegu kod svoje kćeri. Evo ga:
(pismo je u glavi XXXI, koja ide za par dana...)
-> Nisam više mogao da izdržim!
devojke.2623pexon,
-> #2563, cdraganű trebalo bi malko okrenuti stvar ;)
Okrenuti i prevrnuti ;)
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2624pexon,
-> #2574, kukiű cdr, još samo da počneš pesmu "istina o meni" :))
ű
ű ja sam smrt za devojke
ű one mene progone.... :)))))
Cockie !!!!!!!!
*****
Girls just wanna have f...! I know that.
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2625pexon,
-> #2490, zoranaű
ű>> Ma, to su sve tracevi. Nemo me je ubedjivao da je nastao
ű>> kad su isprobavali novu vakcinu u Africi. Isto - glupi Ameri.
ű Sta rdi
ű
ű To za afriku je po svoj prilici tacno.
ű
ű Helga
ű
Zar ne mislite da je ** ova ** tema pomalo nepristojna
u ovoj conf ( CONF.SEX.HARD>> ).
Kao kada klopaš, a neko ti priča o čiru na želucu. ;)
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2626pexon,
-> #2551, djokabű>> Kako je to bilo u 7-mom?
ű
ű Palis se bez veze. Preteruje.
Helga, Helgice! Što me pališ O;)
Vidiš da ti ljudi neveruju
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2627pexon,
-> #2516, gremlinű>> :-rampa ──┐
ű>> ;-bRooKha ─┘
ű
ű Zašto bRooKha, pa valjda u ovo doba padova treba ceniti jedan
ű uspon :)
ű
ű Alex
Yesssssss! Uspon je naš 'lementary task' ;)
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2628veca,
-> #2566, dcolak>> A, pa nisam ja prorok. Zar ne pomenu resign? ;)
Pa ko te terao da daješ takve izjave.
Gde sam pomenula?
>> A, drugo sledi ;)
Šta je to drugo?
devojke.2629veca,
-> #2570, dcolak>> Kad se kaže zbludele ne misli se ništa loše, naprotiv :>
Dobre devojčice su dobre, nevaljale još bolje. Jel' to? :)
devojke.2630veca,
-> #2556, mdave>> ■> mrcenja. Da ne navodim jos i bebi ulje, slag u spreju i
>> ■> Tasmajdanski park. :)
>> Bukovski ? :)
Pročitah neke njegove knjige, ali ne zapazih da je pisao o Tašu :)
ili mi je to promaklo? :)
devojke.2631veca,
-> #2579, dcolak>> Sebične prema tebi muškarcu? Zamisli se, možda je razlog u tebi što
>> su one "zabludele." Tjah, prvo proveri sebe, pa onda... :)
Tu sam te čekala! :) Ne rekoh li ja to neki dan...? :)
devojke.2632pexon,
-> #2612, zoranaű Lepo :) Ona je bila meleskinja (crne koze, plavih ociju), a on
ű glavni "frajer" u kraju.
Aiiiiiii! Pa vas je bilo TROJE u 7-mom razredu :)
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄