devojke.2633darone,
-> #2587, veca>> >> I, sta ste zakljucili?
>>
>> Ne bih rekla da samo došli do nekog konkretnog zaključka. Nismo
>> baš toliko kompetentni :) bila je to čisto razmenjena mišljenja.
Aaaaa, onda ja mislim na neku jako davnu raspravu; diskusiju su, koliko se se
sećam, vodili korvin i bandit (obojica na molekularnoj biologiji), sa dobrano
potkovanim stavovima... Problem je što se apsolutno ne sećam kada se i gde
raspravljalo.
devojke.2634darone,
-> #2614, zorana>> >> Ma prava zorana folira da je Helga. :)
>>
>> Pojma nemas bre!
Dobro, jel možeš ti nama da objasniš ko si i šta radiš pod tim (svojim?)
juzerom (hm... ajde, na juzeru ;) pošto smo mi sinoć na Klubu čuli razne
priče.
Oćemo prvo vote? ;)
devojke.2635dikla,
-> #2525, gremlin>>> Kad smo vec kod brojeva... broj telefona ? O;>>>>>
>
> Tebi je bas sitno, poceo si da nostalgises ;)
Rano je poceo ...;)
devojke.2636dikla,
-> #2385, mdave> Pitaj ti nju jel' mogu ja da je uradim. Mogu dva puta da je
> uradim i posle dva puta kod kuce da iz*rkam. :)))
Mozda bi bio ubedljiviji da ponudis varijantu 3+1 ...;)
devojke.2637dikla,
-> #2430, zorana> Ti ces mi kazes. Kad si poslednji put bio zensko? Otkud ti znas
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vrlo smisleno !
/-> Ja biJo pre neki dan zensko a sad sam jopet valjda mushko ...
devojke.2638dikla,
-> #2441, fancy> zivotu... Postoji devojka koja je zaista u jednom trenutku mislila da
> je frigidna, a sve to zbog mene koji nisam nasao nacina..:(((
U takvim slucajevima mislim da pali extend verzija metode
'peting, peting, peting, pa... uletiMg' !
devojke.2639dikla,
-> #2451, veca> Znas dragi, ti si jedna nula u krevetu, pravi sonja... Jel' tako
> treba??? Ne bih rekla.
Shok terapija je jedina prava terapija, nakon cega se ona
razbesni i kaze 'ko, ja, sad ces ti da vidis ...' .. ;)
devojke.2640dikla,
-> #2515, vgenije> Pa kako se zove brnin gif.Ocu da ga skinem,uvelicam i zalepim u centar
> SMEDEREVA
Cujem da Brena dolazi uskoro u Smederevo, pa bi mogao da joj ponudis
da ti se potpise na taj gif, valjda ce se prepoznati ...
btw. zove se brena.gif
devojke.2641dikla,
-> #2287, veca> E da, zaboravih da kazem, ta mlada kazu, ima 19 god :) Nije ni
> Boba sisao vesla ;))
A ja jos ne odgledah kasetu 'Kako su se vencali Brena & Boba' :(
devojke.2642dikla,
-> #2510, gremlin> Realno gledano, jedna od tri aktivne :(
Koja je treca ? ;)
devojke.2643dikla,
-> #2392, dcolak> │ Pa nisam lezbejka, ali da volEm devojcice, heh, pa to je po defaultu
> :)))
>
> Sta bi to bilo muska lezbejka? :>
Isto sto i zenska pederka !
devojke.2644dikla,
-> #2445, zorana>>> Use your imagination ;)) A razna pomagala u obliku 'muske
>>> stvarcice'? :))
>
> I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :)
Mozes sama sebi ?
devojke.2645dikla,
-> #2205, fancy> ...i jednog dana cemo se probuditi sa obavestenjem uprave
> o novoj konferenciji, koja je odavno planirana, ali se cekalo
> da se "steknu uslovi, sloze objektivne okolnosti i prevazidu
> subjektivne slabosti..."
btw. Mislim da ce to obavestenje biti na istom ekranu sa cestitkom
redakcije Sezama za 2000-tu godinu, kao poklon-cestitka dragim
korisnicima !
/-> Bog oduzima moc, ali zelju nikad !
devojke.2646dikla,
-> #2282, spantic> Ma jok, FORUm je naglo zivnuo ;)
...uzrokovano prolecem
devojke.2647dikla,
-> #2246, dcolak> Ne daj se zbuniti, daleko bilo da je prof. Naprotiv, ume da frljne
> izraz pa posle.... tackice.... :)))
Mada je stil 'ume da frljne izraz pa posle.... tackice....'
evouluirao u zadnje vreme u stil 'ponekad veliko slovo s' pocetka
recenice, manje tackica..., poneki zarez...'
/-> Sarm nekih samozvanih moderatora ume da rezultira korektnijim stilom
pisanja poruka nEkiH korisnica na BBS-ovima ...
prosecan korisnik
devojke.2648dikla,
-> #2228, sagitarius> Ocu dm.gif
> I tata bi sine.
ma wr redakcija
devojke.2649dikla,
-> #2497, zorana> Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije"
U cemu se ogleda 'specijalnost konstrukcije' ?
devojke.2650dikla,
-> #2446, zorana> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu.
Vecernje ?
devojke.2651dikla,
-> #2435, zorana> Dobro bre koji vam je to cokolada.gif? Sta na njemu ima tako
> zanimljivo?
Neznam da li je posebno zanimljivo, ali slika prikazuje jednu pejzaz
gde jedna teta kaki jednom ciki u oralni otvor...
Od boja dominira zuta a slika od hardvera zahteva samo jedan lavor
u neposrednoj blizini...
devojke.2652dikla,
-> #2437, fancy> Najteze su godine kod riba (po meni) izmedu 20 i 30, narocito sa
> pocetka dvadesetih. Tada su jos pune iluzija o zivotu, ljubavi i
> sexu, i svemu pristupaju na izuzetno kompleksan (citaj: zamoran)
> nacin... Cast izuzecima, ali tu ciljnu grupu konzumiram...
Bese li to dob' devojcica koje pate od sindroma :
'imam decka - nemam ciklus,
nemam decka - imam ciklus'
devojke.2653dikla,
-> #2456, veca> formulaciji... ne mislim da je u redu, ali ima dosta ljudi koji
> imaju lose misljenje o danasnjim klinkama...
Zar mislis da je u ubedjivanju nesto lose !
/-> Klinke, razbite mi iluziju, dokazite da ste dobre ...
devojke.2654dikla,
-> #2457, veca> Aha :) Nisam ja mazohista kao ti ;) pa da cuvam takve stvari u
> nadi da ce mi se dopasti :)
Zar nema analogije sa varijantom, dobijes sliku (za zid), u prvi mah
ti se bas i ne dopadne, vremenom je toliko zavolis da ... ;)
/-> Apetit dolazi tokom jela...
...stara_srpskohrvatska_poslovica
devojke.2655dikla,
-> #2476, cdragan> E, oce me ovaj zenski svet ... ;)
Lako je tebi kad imas makroe u TM, pa pecas sa funkcijskim tasterima...
F1 - ..page pkaca
F2 - ..page veca
F3 - ..page sole
F4 - ..page telma
.....
.....
devojke.2656mpaunovic,
-> #2267, zorana>>> godine, problemi sa svih strana. Ali ono sto je
>>> najgore i to ubedljivo je sto tu ima negde neki
>>> trenutak kod zena da se maltene bolesno vezu za
>>> nekog muskarca. Sto je teret neopisiv. Mene je
>
> E, ovo je najveca glupost koju sam procitala :))))
Cekaj, doci ce i tebi taj trenutak,
pa jadna mama onome ko se tad zatekne nadohvat:)
Sacekaj jos 7-8 godina pa ces videti kako sam
bio u pravu:)
devojke.2657mpaunovic,
-> #2290, veca> Poslednji deo citirane poruke govori o tvojoj kontradiktornosti.
> Glupost ti je sada, tek posto si imao jedno lose iskustvo, ranije
> nije bilo, hteo si da probas, cuo si da je to ok.
Naprotiv, cuo sam da nije ok ali nisam
verovao. Svako mora izgleda sam glavom o zid:( pa
sam tako i ja morao:((
Samo onaj ko je to doziveo zna kako
to izgleda kada ti se neka zena okaci, svaki dan
te zove, progoni, pise pisma, cedulje na poslu,
place kod svih prijateljica i koleginica, najzad
i kod tvoje zene;(, nece da te pusti da izadjes
iz stana, stalno preti da ce da skace sa mosta;((
Sad mi to vec malo i smesno izgleda, ali tada
je bilo... :(((
> Ozenjenom treba udata, po mogucstvu da se dobro slaze sa muzem i
> da nema nameru da ga napusti, sem ponekad u jutarnjim casovima
> kad je doticni na poslu, da malo osvezi brak ;)) Moze i nocom,
> ako gospodin muz radi u trecoj smeni :)
Daleko bilo, da se dobro slaze sa
muzem ne bi ga varala:) Takva ce da krene da
se razvodi, pa onda duple nevolje. Obaska sto
moze gospodin muz da te poseti sa nekom
kasikarom;))
Nista bolje od studentkinje:)
Koja voli provod i ne namerava da se udaje:))
Mada doduse, otkad je ove side, mora covek i
tu dobro da pazi;))
devojke.2658mpaunovic,
-> #2514, gremlin> Elem, moje prvo iskustvo u oralnom sexu bilo je
> sa gospodom skoro 10 godina starijom od mene.
Nisam protivan, u stvari moje
prvo iskustvo u bilo kakvom seksu bilo je
sa gospodjom jedno 12 godina starijom:)
To se ne racuna, tad nisam bio u opasnosti
da bilo koja hoce da se udaje za mene:))
> Klinkice su odlicne u gimnastici, ali
> mrzim ono gasenje svetla i skakanje po cigare ili na tusiranje o'ma
> posle zavrsenog posla.
Jesu odlicne, mada umeju coveka
i da umore:)) Nije ta gimnastika vise za
moje godine:))
Da gase svetlo to fakat vole,
a to za skakanje nesto nisam primetio:)
> Da si im zaposlio usta, ne bi imale vremena za cigaru ;)
Jao kada se uhvati zavisnost
od nikotina, to je jace od svakog drugog
stimulansa;((
devojke.2659boccaccio,
-> #2446, zoranaYOU> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu.
U! To je mnogo rano. Fizički si bila zrela , verovatno, i
ranije. Psihička zrelost za polni odnos je tek posle 16 i to bi
trebalo uzeti kao opšte pravilo.
Pozdrav,
Boris
p.s. Ovo je odgovor jednog mog prijatelja (školski psiholog), tako
da ne postavljate meni pitanja zašto.
p.p.s. I ja sam _pošao_ ranije.......mislim u školu:))
devojke.2660boccaccio,
-> #2622, daroneYOU>
YOU> -> Nisam više mogao da izdržim!
Sudeć po greškama u kucanju nije bilo lako otkucati:))
Pozdrav,
Boris
devojke.2661mdave,
-> #2605, zorana■> Hvala! Imas pusu 8)(:
^^^^
Reci mi prvo kakav ti je ovo poljubac. :)))
devojke.2662mdave,
-> #2619, zorana■> Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis "nevinost",
■> ako te propustim kroz krevet!
Sve mi diraj, samo mi "nevinost" ne diraj ! ;)
BTW, šta znači "nevinost" (ovako pod znacima navoda) ?
devojke.2663mdave,
-> #2603, dior■> Ovako ima sve više onih koji sumnjaju da se pod konspirativnim
■> imenom 'Helga' krije neki piroman (pyroman?) zadužen da 'pali'
■> nedužne i nezaštićene SexamOVCE :)
Ma i da jeste, pa šta. Mnogo bi nas "napalio".
devojke.2664mdave,
-> #2636, dikla■>> Pitaj ti nju jel' mogu ja da je uradim. Mogu dva puta da je
■>> uradim i posle dva puta kod kuce da iz*rkam. :)))
■>
■> Mozda bi bio ubedljiviji da ponudis varijantu 3+1 ...;)
Ma rezultat (4) je isti. :)
devojke.2665mdave,
-> #2608, zorana■> Penzioner? To jos nisam probala.
I nemoj. Nije to za jelo. ;)
< nedelja borbe protiv alkohola, al' sutra je ponedeljak >
devojke.2666mdave,
-> #2606, zorana■> Kretenka? Kompliment?
Ej bre markome...dokle da ja odgovaram ? :)
Još kad bi napisala gde je naveo da to vazi _za tebe_.
< helena, filip, šina ? >
devojke.2667mdave,
-> #2621, mavava■> Nego jel' vide ti cene u sexi-šopu? Strava poskupelo sve.
Razgovor sa čika Nešom za vreme Sajma :
MD: 'Ajde dođi!
žN: Važi, samo moram prvo da se obučem.
MD: Pa koliko ti treba vremena za to ?
žN: Oko sat.
MD: Sat za oblačenje ?!
žN: Pa dok odem do sexi shopa "Partizan"....
MD: :)))
< ((((OTVORITE))))((((SEX))))((((KONFERENCIJU!)))) >
devojke.2669boccaccio,
-> #2660, boccaccioYOU> Sudeć po greškama u kucanju nije bilo lako otkucati:))
^^^^
Sudeći po mojim greškama nije lako ni čitati:))
devojke.2670pexon,
-> #2085, superhikű <__> [...alkohol, alokohol, to je prava stvar, ko ne voli
ű alkohol <__> nije NoRMaLan...]
ű
ű Ja i alkos smo 100% NoRMaLni!!!
Jel' neko rek'o ALCOHOL? ;/
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2676djokab,
-> #2579, dcolak
>> Mislila sam na analogna muska iskustva :))))
========
ANAL-ogna?
devojke.2677djokab,
-> #2579, dcolak
Sebicne prema tebi muskarcu? Zamisli se, mozda je razlog u tebi sto
=============
Pa nece valjda da budu sebicne prema samima sebi.
su one "zabludele." Tjah, prvo proveri sebe, pa onda... :)
U meni moze da bude razlog samo za veoma ograniceni broj njih, koje sam
mogao a nisam. Medjutim, mislim da si promasio osnovni razlog. Osnovni
razlog je u njima. Kod vrlo malog broja se radi o razocaranju u muskarce.
Takodje mali broj su "rodjene" lezbejke, sa poremecajom u osnovnom
seksualnom instiktu. Najveci broj, jednostavno misli da je sve otkrio,
ili se plasi da proba i ono drugo. Kao sto i vecina heteroseksualki potajno
zeli da proba i ono drugo, ali se plasi. Vecina onih lezbejki, koje
probaju i drugu stranu, prestaju da budu lezbejke i postaju biseksualne.
Bez obzira da li preovladjujuci seksualni odnos ostaje homoseksualni ili
obrnuto. U svakom slucaju, veoma mali broj onih koji probaju "onaj drugi"
oblik, ne upraznjavaju i taj drugi oblik s vremena na vreme, makar i
retko. Bez obzira dali je taj "drugi oblik" homoseksualni ili
heteroseksualni.
Mozda i gresim? To je moje iskustvo i znanje. Ali, najbolje bi bilo da
one kazu sta je prava istina.
> U svakom slucaju bas bi bilo gRRozno da nema homosexualaca. :)
Ajde molim te!
Jedino ako se plasis da bi onda imao vecu konkurenciju kod zenskog pola
:)))
> Raznolikost je na ceni, osim, naravno kod Nebeskog Naroda...
Pa, raznolikost (ta vrsta) jeste na ceni kod onih naroda koji su na
zalasku. Tako je bilo i sa rimljanima pred pad rimske imperije. Ali
upravo to pokazuje da su oni drugi narodi (ne mislim samo na Srpski)
"nebeski". I pred njima je buducnost. Jer nijedan cmar nije zatrudneo,
niti je ijedan klikoris ubrizgao novi zivot. A buducnost je, priznaces,
ipak u bebama.
devojke.2678djokab,
-> #2580, dcolak
>> Da samo znas sta su radile one moje drugarice iz O.S. :))
Sa 13-14 godina? Veoma, retko, ipak.
>> Eh.. davno to bese....
Zato si valjda i pobrkao godine... Senilnost? Zar vec?
devojke.2679djokab,
-> #2583, fancy
>> Da, definitivno, fizicki jeste... ali mentalni sklop je retko kad
>> dobro ocuvan... (pricamo naravno o odnosima na seksualnom planu)
Deco, veoma, veoma gresite. Tek u tridesetim, zena je potpuno emocionalno
zrela. Mozda bas u FIZICKOM smislu nije toliko atraktivna kao devojcice od
15-25 godina, ali bas u mentalnom smilu je u prednosti. Jer, za razliku
od devojcica, ona tacno sta hoce, i kada to odluci, nema vise neckanja i
predomisljanja. Nema foliranja, koje je u pocetku mozda sarmantno, ali
posle odredjene tacke ide na zivce. Osim toga, za razliku od devojcica
koje UCE, ona ZNA.
P.S. Bez, obzira na sve, sto bih rado jednu devojcicu od 16-18 !!!
Uffff! Milicijaaaa!
devojke.2680djokab,
-> #2586, fancy
>> Isto sto i sa svim ostalim korisnicama...
>> Jebe joj se za SEX..:(
Ili je sita prica, pa je presla s reci na dela.
devojke.2681djokab,
-> #2595, dragisha
Nisam lezbejka, samo sort-of :).. Pitaj dalje za detalje.. :)
============
? ? ? ? ?
Pitam!
devojke.2682pexon,
ű P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti
ű zameni osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o
ű tome i pravis se "ljupko bespomocna" :)
Ima jedan viccccc o ovome. Možda ga znate, but who cares!
U pitanju su dve starije koke, obe raspuštenice. Jedna
je sva skromna i naravno zagorela, a druga je raskalašna.
E sad, ova raskalašna kaže ovoj drugoj kako bi trebalo
da nadje nekog jeba_a i da ima razradjenu šemu za nju.
Kaže, 'Pozovi ti majstora za veš mašinu i kad on dodje
i počne da popravlja ti ga oitaš "može li pivo majstore",
pa posle ga pitaš za kafu, ručak itd., a on će ostalo da
odradi sam'.
POzove ona majstora i dodje jedan zgodan srednjovečni.
Počne on da popravlja.
Ona ga pita:
'Može li pivo majstore'
On kaže:
'Može' i dodje da ga popije.
Pije pivo, ali malo malo pa sipa pivo u ruku i gladi se njom po
glavi. Ona ga gleda i ćuti.
Nastavi da radi.
Malo kasnije već pred kraj rada ona ga pita:
'Majstore može li ručak?'
'Može' kaqe on 'i još jedno pivo ako imate.'
I dok su ručali on opet pije pivo, pa ga sipa u ruku i
gladi po kosi.
Na kraju ga ona pita:
'Dobro majstore sve mi je jasno bilo do sada, i ono pivo i ručak
i
šta će da bude posle ručka, ali mi nije jasno zašto stavljate
pivo
na kosu?'
'PA KAD VIDIM ŠTA TREBA DA JE_EM MENI SE DIčE KOSA NA GLAVI'
:))))))
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2683zorana,
-> #2590, veca
>> Ranije sam iznela svoje misljenje o tome (verovatno nisi pratila
>> ili uopste bila na sezamu) tako da se ne ponavljam previse,
Nazalost, na Sezamu sam tek desetak dana.
>> pravo na zaposljavanje, pravo glasa i slobodu misljenja, a pravo
>> da budem metalac ili bokser ;) neka hvala, meni je lepse da budem
>> nezna i zenstvena.
Apsolutno.
P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti zameni
osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o tome i pravis
se "ljupko bespomocna" :))))
Helga
devojke.2684zorana,
-> #2600, dior
>> Ovo je krajnje diskutabilno uopstavanje. Bolje da nas ne povuce
>> u raspravu. Drzi se ti ipak SEX-a, filozofiracemo u CIV.filoz.
Zasto? Pa zar ne mislis da one koje nikada nisu imale odnos s muskarcem
ne mogu ni da igraju ulogu muskarca u homoseksualnom odnosu?
Helga
devojke.2685zorana,
-> #2601, dior
>> Definisi uslove za biseksualke, cisto da razmrsimo termine.
Bisexualka - Zena koja odrzva homosexualne i heterosexualne odnose
(nije bitno koji su od njih preovladjujuci)
Heterosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo heteroseksualne odnose
(lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga)
Homosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo homoseksualne odnose
(lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga)
E, sad bi smo mogli jos da krenemo u definiciju bisexualki sa preovladjujucim
heterosexualizmom, bisexualki sa preovladjujucim homosexualnim, i bisexualke
sa ravnopravnim odnosom homosexualizma i heterosexualizma.
Helga
devojke.2686zorana,
-> #2602, dior
>> Sad si me primorala da otvorim karte :( Propala stvar :)
E, *ebiga! Sve sam upropastila :(
Helga
devojke.2687zorana,
-> #2602, dior
>> Nista. :( Ribi zabijen jedan kraj cokolade, a ortak jede drugi
>> kraj... :6
Bljak!
Helga
P.S. Ne to sto si ti opisao, nego ono sto je STVARNO na slici.
devojke.2688zorana,
-> #2632, pexon
>> Aiiiiiii! Pa vas je bilo TROJE u 7-mom razredu :)
Ma ne. To su bila dva PRVA iskustvu. I svako je bilo na svoj nacin prvo.
Helga
devojke.2689zorana,
-> #2634, darone
>> Dobro, jel mozes ti nama da objasnis ko si i sta radis pod tim (svojim?)
>> juzerom (hm... ajde, na juzeru ;) posto smo mi sinoc na Klubu culi razne
>> price.
Ja sam "Helga", a radim pod tudjim (pozajmljenim) userom. I ne radim
nista specijalno. Pricamo... Zar ne ?
Helga
devojke.2690zorana,
-> #2644, dikla
>> Mozes sama sebi ?
E, to bi bilo super! Ali, nazalost, ne mogu bas SVE. Jesam li rekla
negde suprotno?
Helga
devojke.2691zorana,
-> #2649, dikla
>> U cemu se ogleda 'specijalnost konstrukcije' ?
U velicini klitorisa :)
Helga
devojke.2692zorana,
-> #2650, dikla
>> Vecernje ?
Osnovne. Sta, tvoje drugarice u osnovnoj skoli to ne rade?
Helga
devojke.2693zorana,
-> #2659, boccaccio
>> ranije. Psihicka zrelost za polni odnos je tek posle 16 i to bi
>> trebalo uzeti kao opste pravilo.
Ima tu dosta istine, mada je to ipak individualno. Mada priznajem, da
je to u mom slucaju bilo prerano. U sustini, ucinila sam to mnogo vise
iz radoznalosti, nego sto sam stvarno zelela. S druge strane, ipak se
pitam, da li je i radoznalost dovoljan razlog? Pa i radoznalost je, ipak,
neka vrsta zelje. Valjda? Ustvari, tek ono posle 18-te je bio pravi sex.
Helga
devojke.2694zorana,
-> #2661, mdave
>> ■> Hvala! Imas pusu 8)(:
>> ^^^^
>> Reci mi prvo kakav ti je ovo poljubac. :)))
Nosim naocare. Smeta ti? Znam da kod poljupca ponekad smetaju (oce da
povrede nos i takoto), ali sta da radim kad se ljubim i gledam u ekran u
isto vreme?
Helga
devojke.2695zorana,
-> #2662, mdave
>> Sve mi diraj, samo mi "nevinost" ne diraj ! ;)
Necu, nemoj da se plasis.
>> BTW, sta znaci "nevinost" (ovako pod znacima navoda) ?
Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu.
Helga
devojke.2696zorana,
Evo jedne zgodne slicice - pokretene
Helga
suck.zipdevojke.2697fancy,
-> #2680, djokabŮŢ> Ili je sita prica, pa je presla s reci na dela.
ha, ha, ha.
devojke.2698fancy,
-> #2607, zoranaŮŢ>>> Klisu sa zubicima..?? ;)
ŮŢ> Ma ne! Nista nisi shvatio.
Klišu k'o pišu..?
devojke.2699fancy,
-> #2617, zoranaŮŢ> Sorry! Lapsus! Htela sam da kazem klitorisno-analni.
konačmo jedna NoRMaLna riba u okolini...
.\/.
[ I'm alive... but not for a long ]
devojke.2700domana,
-> #2559, mdave~~~ Jos da je Milka noisette-nus od 300g... :)
Toblerona, zaobljena... ;)
Pyc
devojke.2701domana,
-> #2473, mboban~~~ Ako te interesuje otkucaj list 9 /a/t i pronadi file chocolat.gif.
~~~ DL-uj ga, pusti iz nekog gif viewera i... uzivaj. ;>
Pre svega toga, prinesi lavor! :)
Pyc
devojke.2702domana,
-> #2481, djokab~~~ 84-52-81
Sorry sto sam prilicno neobavesten, ali moram da priupitam.
1. numba --> visina
2. numba --> tezina
3. numba --> obim grudi sa dojkama
Da li je ovo tacno?
Pyc
devojke.2703domana,
-> #2580, dcolak~~~ Momce, gde ti zivis :)))
~~~ Da samo znas sta su radile one moje drugarice iz O.S. :))
~~~ Eh.. davno to bese....
I ja se slazem. Kod mene u osnovnoj, bese udar na veliko...:)
Pyc
devojke.2704markom,
-> #2471, dior*** A da se upoznamo lično? :)
Pazi ti njega? On bi lično ;>>
devojke.2705markom,
-> #2466, pexon*** Opaa (iliti PRC) Sledge ;)
Prc, Prc, Prc -- trica >:>>
devojke.2706markom,
-> #2452, veca*** Eh bre, pa to se tako kaže, po defaultu si lezbejka :)
Znači, muško dete je odmah po rođenju default lezbejka, a žensko je peder, hmm,
zanimljiv aksiom ;)
devojke.2707markom,
-> #2459, domana*** Nemoj, darone je nas covek :) Glasam za konf. UPUTSTVO ;)
READ ONLY :(, ali tu je EXTRA:misterije ... ;)
devojke.2708cap.navar,
-> #2679, djokab==> P.S. Bez, obzira na sve, sto bih rado jednu devojcicu od
==> 16-18 !!! Uffff! Milicijaaaa!
A što će biti sa vašim srcem ?
cap. Navar
devojke.2709cap.navar,
-> #2683, zorana==> P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti
==> zameni osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o
==> tome i pravis se "ljupko bespomocna" :))))
Zar je dovoljan samo jedan snažni muškarac ?
cap. Navar
devojke.2710cap.navar,
-> #2689, zorana==> Ja sam "Helga", a radim pod tudjim (pozajmljenim) userom. I
==> ne radim nista specijalno. Pricamo... Zar ne ?
==>
==> Helga
U cilju zaštite tvoje " čednosti " ja šutim !
Doooookkkkklllllleeeeeee !!!
( oslobodi me )
cap. Navar
p.s. Pošalji neku pričicu !
devojke.2711cap.navar,
-> #2695, zorana==> Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu.
==>
==> Helga
Jel to važi i za ORL ?
cap. Navar
devojke.2712zkehler,
-> #2568, dcolakŔ Na stolici sedi žena, gola, raširenih nogu. Ispod stolice, na
Ŕ leđima, sa glavom pridignutom i otvorenih usta, tačno ispod
Ŕ otvora njene guze nalazi se muškarac.
Gijom Apoliner, "11000 Buzdovana".
ZK
devojke.2713boccaccio,
-> #2693, zoranaYOU> Ima tu dosta istine, mada je to ipak individualno. Mada
YOU> priznajem, da je to u mom slucaju bilo prerano. U sustini,
YOU> ucinila sam to mnogo vise iz radoznalosti, nego sto sam stvarno
YOU> zelela.
Zato sam i napisao da se uzme kao OPŠTE pravilo. Svi smo mi sa
14 godina mislili da smo dovoljno zreli i da je tada pravo vreme.
Ja sam uvek bio ispred svog vremena. Osmi razred sam završio sa 196
cm i uvek sam mogao da sebi dodam koju godinu i to
iskoristim:)).
Međutim, kasnije vidiš da TO nije bilo TO. Bilo je to, ipak,
samo silovanje prirode (ne fizički - samo emocionalno). Zbog
mladosti i neiskustva tada, jedna od _drugarica_ posle četiri godine
nije htela ni da čuje, a izgledala je bar jedno 3 puta bolje :((.
Tada bi ONO bilo ONO.
Pozdrav,
Boris
p.s. Verovatno, sa razlogom, će neko od ovih mlađih reći:"Vidi ovag
ala sada se*e", ali ja ovo stvarno mislim.
devojke.2714markom,
-> #2619, zorana*** Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis "nevinost", ako te
*** propustim kroz krevet!
Propusti me kroz isti ;>
devojke.2715markom,
-> #2540, stefan*** Srefane? :) Počeli smo da se vređamo, a? ;) Uostalom, to je samo citat
*** iz jednog filma, jesi li se prepoznao? ;)
Ma r i t su jedno pored drugog, ako si primetio ;), tako da nije bilo namerno,
nadam se da se ne ljutiš Sref ;>
devojke.2716dragisha,
-> #2504, fancy-> ŮŢ> Pronađite izgubljeno.. :)
->
-> Heeey, NOW we're talking..;) !
-> Zbog tebe ima da uvedemo temu "Slikom na sliku"..;)
PiCTuRe @ PiCTuRe :)
Helem, ne znam zašto, ali sam znao da će ti se dopadne :))).
--
[Duct tape is like The Force-it holds the universe together]
devojke.2717dragisha,
-> #2600, dior-> Izgleda da ipak nije dovoljno, jer kad 'lezbijka' poneki put
-> odradi s muškarcem pa čak i rodi dete, onda nije lezbijka, nego
-> biseksualka. Zato i postoje odvojeni termini za jedne i druge.
Jel' ova logika radi i ako lezbejka bude silovana?
--
[Strip mining prevents forests.]
devojke.2718dragisha,
-> #2681, djokab->
-> Nisam lezbejka, samo sort-of :).. Pitaj dalje za detalje.. :)
-> ============
-> ? ? ? ? ?
-> Pitam!
Ali ne mene :). Prostorno a ne vremensko dalje :)).
A sort-of, pa recimo da prevedem kao podvrsta lezbejke.. Muška:).
--
[Woman who flys upside down always has crack up.(Confucius]
devojke.2719dragisha,
-> #2691, zorana->
-> >> U cemu se ogleda 'specijalnost konstrukcije' ?
->
-> U velicini klitorisa :)
Ho, napokon malo konkretizacije :).
--
[if u cn rd ths u cn bcm a c prgmr!]
devojke.2720dior,
Napomena: tekst koji ćete pročitati
nema veze sa 'Ćoravom kutijom' :)
"VREME", br. 188, 30. maj 1994, str. 52-54
_______________________________________________________________
Feminizam & muškarci
ZA REVOLUCIJU SU POTREBNE KURVE
One su novi talas u ženskom pokretu.
"Do me" feministkinje (nazvane tako jer je njihov
nezvanični slogan "uradi mi to") prihvataju seks i muškarce.
Da li je ovaj feministički preokret znak
da žene spremnije ulaze u dvadeset prvi vek
Koliko su se vremena promenila, pokazuje seksualno hodočašće
Lise Palac, tridesetogodišnje feministkinje koja u San Francisku
uređuje magazin FUTURE SEX. "Kad sam 1982. i 1983. studirala na
Univerzitetu Minesota, gde je na Pravnom fakultetu predavala
Catharine MacKinon, bila sam njena verna sledbenica i žestoka
antiporno feministkinja. Ali već tada sam osećala da nešto nije
u redu. Svoje doživljaje u spavaćoj sobi - ja zaista volim seks
- nikako nisam uspevala da pomirim sa svojom politikom. Jednog
dana u kući mog dečka otvorila sam orman da uzmem džemper i
odande su ispale stotine magazina s najtvrđim pornografskim
sadržajem. Bila sam preneražena i zgađena. Htela sam da ih spali
na velikoj lomači koja bi donela katarzu", seća se Lisa.
OSLOBAĐANJE: "On... momak dobar k'o panja, ne neki usamljeni i
perverzni psihopatski ubica... tresao se od poniženja. Ali
nekoliko dana kasnije mi je rekao: "Pogledaj samo jedan film na
videu i ako budeš osećala isto što i sada, otarasiću se svega."
Gledali smo _Sleeples Nights_ (Besane noći) i to nas je
podstaklo da razgovaramo. Ja sam mu poverila svoje 'bolesne'
seksualne fantazije i uzeli smo još filmova. Prelomni trenutak
bio je kada sam sama gledala film _Aerobisex girls_ (Aerobiseks
devojke) i tako se napalila da sam morala odmah da masturbiram.
Onda sam poželela da svima ispričam kako treba koristiti
pornografiju... temeljni pristup u stilu Sally Field."
"Mada sam sada oslobođena, to je još vrlo komplikovano",
priznaje Lisa Palac. "Ja muškarcima kažem: 'U redu, pretvaraj se
da si lopov i da si provalio ovamo, baci me na krevet i nateraj
me da ti popušim kurac!' Oni su užasnuti... To se protivi svemu
čemu su ih učili. 'Ne, ne, to će te poniziti!' Tačno. Ponizi me
ako ja to tražim!" ...
(Izvor ESQUIRE)
_______________________________________________________________
Pa takve se traže!!! Vrlo zdrav trend u feminizmu. :)
Apsolutno podržavam...
Pozdrav, Ljuba
=- Dieser tag... Das ist Walter!
devojke.2721dior,
-> #2619, zorana>> Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis
>> "nevinost", ako te propustim kroz krevet!
>>
>> Helga
Pretnja ili obećanje? :))
Pozdrav, Ljuba
devojke.2722dior,
-> #2691, zorana>>>> U cemu se ogleda 'specijalnost konstrukcije' ?
>>
>> U velicini klitorisa :)
>>
>> Helga
Ma ovo je Balkan. Ovde svi imaju najveći... :)
Pozdrav, Ljuba
=- Clitoris? No, Clint Eastwood!!!
devojke.2723nemanja.,
-> #2659, boccaccio# YOU> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu.
# U! To je mnogo rano. Fizicki si bila zrela , verovatno, i
# ranije. Psihicka zrelost za polni odnos je tek posle 16 i to
# bi trebalo uzeti kao opste pravilo.
Sta podrazumevas pod tim psihicka zrelost?
devojke.2724mikis,
-> #2498, zorana+> Nisam na to mislila. Mislila sam na klitorisno-oralni.
Ne pratiš fabulu radnje. Bilo je reči o analnom odnosu između dve
osobe ženskog pola.
devojke.2725mikis,
-> #2520, vgenije+> Pa de moze musko da zapocne raspravu o lezbejstvu
:))) A što ne bi moglo (mogao)?
devojke.2726mikis,
-> #2568, dcolak+> Eto, ja i dalje mislim da je to prava čokolada :)
Jeste prava, samo reciklirana ;))
devojke.2727spantic,
-> #2597, dragisha> To je u RS.. Dobro smo krenuli.. Al' će da cvatu garažne ordinacije sa
> vretenom i ostalim modernim pomagalima.. Ili turistička putovanja u Srbiju.
Da si ti živ i zdrav. Ovde se do 10 nedelja traži odobrenje prve
komisije, a posle toga odobrenje druge komisije. Maloletnice uz
odobrenje roditelja.
devojke.2728dcolak,
-> #2628, veca│>> A, drugo sledi ;)
│
│ Šta je to drugo?
Šta drugo nego ;)
Smajli Veco ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.2729dcolak,
-> #2712, zkehler│ Gijom Apoliner, "11000 Buzdovana".
a?! :) Deder daj ti poJinter da se obrazujem :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2730dcolak,
-> #2578, mikis│ Ne ne ne, ajmo u neku ozbiljniju... Recimo, SEZAM:problemi
Naah, ja sam za MISTERIJE SEX-a :>>>
Velika srpska seoba part IV? :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2731dcolak,
-> #2621, mavava│ skroman da ne može skromniji. Prodaju samo one obične vibratore, "sexi"
│ rublje, špansku mušicu i po koju lošu porno kasetu.
A da pojasniš tu špansku mušicu? ;)
Šta se radi sa njom, čupaju joj se krilca ili... ? :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2732dcolak,
-> #2643, dikla│> Sta bi to bilo muska lezbejka? :>
│
│ Isto sto i zenska pederka !
Znači, žena voli da spava sa muškarcima i da imitira iste?
Hm, iliti muškarac spava samo sa ženama i imitira iste? ;)
Hehe, Helga šta misliš o takvim muškarcima :))
Sledge DAMMIR!
devojke.2733dcolak,
-> #2629, veca│>> Kad se kaže zbludele ne misli se ništa loše, naprotiv :>
│
│ Dobre devojčice su dobre, nevaljale još bolje. Jel' to? :)
Apsolutno, samo, ne dao bog da posle jedne zabludnele dođe neka
straight... Tuuuuuggaaaaa :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2734dcolak,
-> #2677, djokab│ "nebeski". I pred njima je buducnost. Jer nijedan cmar nije zatrudneo,
│ niti je ijedan klikoris ubrizgao novi zivot. A buducnost je, priznaces,
│ ipak u bebama.
Ne, budućnost je u okruženju u kojem se pojavljuju te bebe. Ništa
više.
Sledge DAMMIR!
devojke.2735dcolak,
-> #2631, veca│>> Sebične prema tebi muškarcu? Zamisli se, možda je razlog u tebi što
│>> su one "zabludele." Tjah, prvo proveri sebe, pa onda... :)
│ Tu sam te čekala! :) Ne rekoh li ja to neki dan...? :)
Pa ok, ali to je bila čista provokacija sa moje strane ;)
Definicija provokacije? Ono kad ubaciš pa pobegneš ma kakve
bile posledice ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.2736dcolak,
-> #2620, zorana│>> Specijalna naprava, okruga, od plastike, na njenoj sredini zilet.
│>> So, zena ne moze da se povredi, samo onaj pozrtvovani rudar :)
│
│ To bese vestacki himen? ("Jecam ja, jeca on, a krvi - do kolena")
Pa može se tako reći, ali BEZ žileta :)) BRRRRRRR! :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2737dcolak,
-> #2678, djokab│ Sa 13-14 godina? Veoma, retko, ipak.
Opet, RETKO? :)) U svaqom odeljenju po dva tri komata. žak su i
slikice delile :))
│ Zato si valjda i pobrkao godine... Senilnost? Zar vec?
Senilnost? Takav sam rođen :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2738mdave,
-> #2694, zorana■> povrede nos i takoto), ali sta da radim kad se ljubim i gledam u
■> ekran u isto vreme?
Prestani da ljubiš ekran i pređi na konkretno. ;)
< nedelja borbe protiv alkohola >