FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.2633 darone, -> #2587, veca
>> >> I, sta ste zakljucili? >> >> Ne bih rekla da samo došli do nekog konkretnog zaključka. Nismo >> baš toliko kompetentni :) bila je to čisto razmenjena mišljenja. Aaaaa, onda ja mislim na neku jako davnu raspravu; diskusiju su, koliko se se sećam, vodili korvin i bandit (obojica na molekularnoj biologiji), sa dobrano potkovanim stavovima... Problem je što se apsolutno ne sećam kada se i gde raspravljalo.
devojke.2634 darone, -> #2614, zorana
>> >> Ma prava zorana folira da je Helga. :) >> >> Pojma nemas bre! Dobro, jel možeš ti nama da objasniš ko si i šta radiš pod tim (svojim?) juzerom (hm... ajde, na juzeru ;) pošto smo mi sinoć na Klubu čuli razne priče. Oćemo prvo vote? ;)
devojke.2635 dikla, -> #2525, gremlin
>>> Kad smo vec kod brojeva... broj telefona ? O;>>>>> > > Tebi je bas sitno, poceo si da nostalgises ;) Rano je poceo ...;)
devojke.2636 dikla, -> #2385, mdave
> Pitaj ti nju jel' mogu ja da je uradim. Mogu dva puta da je > uradim i posle dva puta kod kuce da iz*rkam. :))) Mozda bi bio ubedljiviji da ponudis varijantu 3+1 ...;)
devojke.2637 dikla, -> #2430, zorana
> Ti ces mi kazes. Kad si poslednji put bio zensko? Otkud ti znas ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vrlo smisleno ! /-> Ja biJo pre neki dan zensko a sad sam jopet valjda mushko ...
devojke.2638 dikla, -> #2441, fancy
> zivotu... Postoji devojka koja je zaista u jednom trenutku mislila da > je frigidna, a sve to zbog mene koji nisam nasao nacina..:((( U takvim slucajevima mislim da pali extend verzija metode 'peting, peting, peting, pa... uletiMg' !
devojke.2639 dikla, -> #2451, veca
> Znas dragi, ti si jedna nula u krevetu, pravi sonja... Jel' tako > treba??? Ne bih rekla. Shok terapija je jedina prava terapija, nakon cega se ona razbesni i kaze 'ko, ja, sad ces ti da vidis ...' .. ;)
devojke.2640 dikla, -> #2515, vgenije
> Pa kako se zove brnin gif.Ocu da ga skinem,uvelicam i zalepim u centar > SMEDEREVA Cujem da Brena dolazi uskoro u Smederevo, pa bi mogao da joj ponudis da ti se potpise na taj gif, valjda ce se prepoznati ... btw. zove se brena.gif
devojke.2641 dikla, -> #2287, veca
> E da, zaboravih da kazem, ta mlada kazu, ima 19 god :) Nije ni > Boba sisao vesla ;)) A ja jos ne odgledah kasetu 'Kako su se vencali Brena & Boba' :(
devojke.2642 dikla, -> #2510, gremlin
> Realno gledano, jedna od tri aktivne :( Koja je treca ? ;)
devojke.2643 dikla, -> #2392, dcolak
> │ Pa nisam lezbejka, ali da volEm devojcice, heh, pa to je po defaultu > :))) > > Sta bi to bilo muska lezbejka? :> Isto sto i zenska pederka !
devojke.2644 dikla, -> #2445, zorana
>>> Use your imagination ;)) A razna pomagala u obliku 'muske >>> stvarcice'? :)) > > I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :) Mozes sama sebi ?
devojke.2645 dikla, -> #2205, fancy
> ...i jednog dana cemo se probuditi sa obavestenjem uprave > o novoj konferenciji, koja je odavno planirana, ali se cekalo > da se "steknu uslovi, sloze objektivne okolnosti i prevazidu > subjektivne slabosti..." btw. Mislim da ce to obavestenje biti na istom ekranu sa cestitkom redakcije Sezama za 2000-tu godinu, kao poklon-cestitka dragim korisnicima ! /-> Bog oduzima moc, ali zelju nikad !
devojke.2646 dikla, -> #2282, spantic
> Ma jok, FORUm je naglo zivnuo ;) ...uzrokovano prolecem
devojke.2647 dikla, -> #2246, dcolak
> Ne daj se zbuniti, daleko bilo da je prof. Naprotiv, ume da frljne > izraz pa posle.... tackice.... :))) Mada je stil 'ume da frljne izraz pa posle.... tackice....' evouluirao u zadnje vreme u stil 'ponekad veliko slovo s' pocetka recenice, manje tackica..., poneki zarez...' /-> Sarm nekih samozvanih moderatora ume da rezultira korektnijim stilom pisanja poruka nEkiH korisnica na BBS-ovima ... prosecan korisnik
devojke.2648 dikla, -> #2228, sagitarius
> Ocu dm.gif > I tata bi sine. ma wr redakcija
devojke.2649 dikla, -> #2497, zorana
> Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije" U cemu se ogleda 'specijalnost konstrukcije' ?
devojke.2650 dikla, -> #2446, zorana
> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu. Vecernje ?
devojke.2651 dikla, -> #2435, zorana
> Dobro bre koji vam je to cokolada.gif? Sta na njemu ima tako > zanimljivo? Neznam da li je posebno zanimljivo, ali slika prikazuje jednu pejzaz gde jedna teta kaki jednom ciki u oralni otvor... Od boja dominira zuta a slika od hardvera zahteva samo jedan lavor u neposrednoj blizini...
devojke.2652 dikla, -> #2437, fancy
> Najteze su godine kod riba (po meni) izmedu 20 i 30, narocito sa > pocetka dvadesetih. Tada su jos pune iluzija o zivotu, ljubavi i > sexu, i svemu pristupaju na izuzetno kompleksan (citaj: zamoran) > nacin... Cast izuzecima, ali tu ciljnu grupu konzumiram... Bese li to dob' devojcica koje pate od sindroma : 'imam decka - nemam ciklus, nemam decka - imam ciklus'
devojke.2653 dikla, -> #2456, veca
> formulaciji... ne mislim da je u redu, ali ima dosta ljudi koji > imaju lose misljenje o danasnjim klinkama... Zar mislis da je u ubedjivanju nesto lose ! /-> Klinke, razbite mi iluziju, dokazite da ste dobre ...
devojke.2654 dikla, -> #2457, veca
> Aha :) Nisam ja mazohista kao ti ;) pa da cuvam takve stvari u > nadi da ce mi se dopasti :) Zar nema analogije sa varijantom, dobijes sliku (za zid), u prvi mah ti se bas i ne dopadne, vremenom je toliko zavolis da ... ;) /-> Apetit dolazi tokom jela... ...stara_srpskohrvatska_poslovica
devojke.2655 dikla, -> #2476, cdragan
> E, oce me ovaj zenski svet ... ;) Lako je tebi kad imas makroe u TM, pa pecas sa funkcijskim tasterima... F1 - ..page pkaca F2 - ..page veca F3 - ..page sole F4 - ..page telma ..... .....
devojke.2656 mpaunovic, -> #2267, zorana
>>> godine, problemi sa svih strana. Ali ono sto je >>> najgore i to ubedljivo je sto tu ima negde neki >>> trenutak kod zena da se maltene bolesno vezu za >>> nekog muskarca. Sto je teret neopisiv. Mene je > > E, ovo je najveca glupost koju sam procitala :)))) Cekaj, doci ce i tebi taj trenutak, pa jadna mama onome ko se tad zatekne nadohvat:) Sacekaj jos 7-8 godina pa ces videti kako sam bio u pravu:)
devojke.2657 mpaunovic, -> #2290, veca
> Poslednji deo citirane poruke govori o tvojoj kontradiktornosti. > Glupost ti je sada, tek posto si imao jedno lose iskustvo, ranije > nije bilo, hteo si da probas, cuo si da je to ok. Naprotiv, cuo sam da nije ok ali nisam verovao. Svako mora izgleda sam glavom o zid:( pa sam tako i ja morao:(( Samo onaj ko je to doziveo zna kako to izgleda kada ti se neka zena okaci, svaki dan te zove, progoni, pise pisma, cedulje na poslu, place kod svih prijateljica i koleginica, najzad i kod tvoje zene;(, nece da te pusti da izadjes iz stana, stalno preti da ce da skace sa mosta;(( Sad mi to vec malo i smesno izgleda, ali tada je bilo... :((( > Ozenjenom treba udata, po mogucstvu da se dobro slaze sa muzem i > da nema nameru da ga napusti, sem ponekad u jutarnjim casovima > kad je doticni na poslu, da malo osvezi brak ;)) Moze i nocom, > ako gospodin muz radi u trecoj smeni :) Daleko bilo, da se dobro slaze sa muzem ne bi ga varala:) Takva ce da krene da se razvodi, pa onda duple nevolje. Obaska sto moze gospodin muz da te poseti sa nekom kasikarom;)) Nista bolje od studentkinje:) Koja voli provod i ne namerava da se udaje:)) Mada doduse, otkad je ove side, mora covek i tu dobro da pazi;))
devojke.2658 mpaunovic, -> #2514, gremlin
> Elem, moje prvo iskustvo u oralnom sexu bilo je > sa gospodom skoro 10 godina starijom od mene. Nisam protivan, u stvari moje prvo iskustvo u bilo kakvom seksu bilo je sa gospodjom jedno 12 godina starijom:) To se ne racuna, tad nisam bio u opasnosti da bilo koja hoce da se udaje za mene:)) > Klinkice su odlicne u gimnastici, ali > mrzim ono gasenje svetla i skakanje po cigare ili na tusiranje o'ma > posle zavrsenog posla. Jesu odlicne, mada umeju coveka i da umore:)) Nije ta gimnastika vise za moje godine:)) Da gase svetlo to fakat vole, a to za skakanje nesto nisam primetio:) > Da si im zaposlio usta, ne bi imale vremena za cigaru ;) Jao kada se uhvati zavisnost od nikotina, to je jace od svakog drugog stimulansa;((
devojke.2659 boccaccio, -> #2446, zorana
YOU> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu. U! To je mnogo rano. Fizički si bila zrela , verovatno, i ranije. Psihička zrelost za polni odnos je tek posle 16 i to bi trebalo uzeti kao opšte pravilo. Pozdrav, Boris p.s. Ovo je odgovor jednog mog prijatelja (školski psiholog), tako da ne postavljate meni pitanja zašto. p.p.s. I ja sam _pošao_ ranije.......mislim u školu:))
devojke.2660 boccaccio, -> #2622, darone
YOU> YOU> -> Nisam više mogao da izdržim! Sudeć po greškama u kucanju nije bilo lako otkucati:)) Pozdrav, Boris
devojke.2661 mdave, -> #2605, zorana
■> Hvala! Imas pusu 8)(: ^^^^ Reci mi prvo kakav ti je ovo poljubac. :)))
devojke.2662 mdave, -> #2619, zorana
■> Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis "nevinost", ■> ako te propustim kroz krevet! Sve mi diraj, samo mi "nevinost" ne diraj ! ;) BTW, šta znači "nevinost" (ovako pod znacima navoda) ?
devojke.2663 mdave, -> #2603, dior
■> Ovako ima sve više onih koji sumnjaju da se pod konspirativnim ■> imenom 'Helga' krije neki piroman (pyroman?) zadužen da 'pali' ■> nedužne i nezaštićene SexamOVCE :) Ma i da jeste, pa šta. Mnogo bi nas "napalio".
devojke.2664 mdave, -> #2636, dikla
■>> Pitaj ti nju jel' mogu ja da je uradim. Mogu dva puta da je ■>> uradim i posle dva puta kod kuce da iz*rkam. :))) ■> ■> Mozda bi bio ubedljiviji da ponudis varijantu 3+1 ...;) Ma rezultat (4) je isti. :)
devojke.2665 mdave, -> #2608, zorana
■> Penzioner? To jos nisam probala. I nemoj. Nije to za jelo. ;) < nedelja borbe protiv alkohola, al' sutra je ponedeljak >
devojke.2666 mdave, -> #2606, zorana
■> Kretenka? Kompliment? Ej bre markome...dokle da ja odgovaram ? :) Još kad bi napisala gde je naveo da to vazi _za tebe_. < helena, filip, šina ? >
devojke.2667 mdave, -> #2621, mavava
■> Nego jel' vide ti cene u sexi-šopu? Strava poskupelo sve. Razgovor sa čika Nešom za vreme Sajma : MD: 'Ajde dođi! žN: Važi, samo moram prvo da se obučem. MD: Pa koliko ti treba vremena za to ? žN: Oko sat. MD: Sat za oblačenje ?! žN: Pa dok odem do sexi shopa "Partizan".... MD: :))) < ((((OTVORITE))))((((SEX))))((((KONFERENCIJU!)))) >
devojke.2669 boccaccio, -> #2660, boccaccio
YOU> Sudeć po greškama u kucanju nije bilo lako otkucati:)) ^^^^ Sudeći po mojim greškama nije lako ni čitati:))
devojke.2670 pexon, -> #2085, superhik
ű <__> [...alkohol, alokohol, to je prava stvar, ko ne voli ű alkohol <__> nije NoRMaLan...] ű ű Ja i alkos smo 100% NoRMaLni!!! Jel' neko rek'o ALCOHOL? ;/ ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2676 djokab, -> #2579, dcolak
>> Mislila sam na analogna muska iskustva :)))) ======== ANAL-ogna?
devojke.2677 djokab, -> #2579, dcolak
Sebicne prema tebi muskarcu? Zamisli se, mozda je razlog u tebi sto ============= Pa nece valjda da budu sebicne prema samima sebi. su one "zabludele." Tjah, prvo proveri sebe, pa onda... :) U meni moze da bude razlog samo za veoma ograniceni broj njih, koje sam mogao a nisam. Medjutim, mislim da si promasio osnovni razlog. Osnovni razlog je u njima. Kod vrlo malog broja se radi o razocaranju u muskarce. Takodje mali broj su "rodjene" lezbejke, sa poremecajom u osnovnom seksualnom instiktu. Najveci broj, jednostavno misli da je sve otkrio, ili se plasi da proba i ono drugo. Kao sto i vecina heteroseksualki potajno zeli da proba i ono drugo, ali se plasi. Vecina onih lezbejki, koje probaju i drugu stranu, prestaju da budu lezbejke i postaju biseksualne. Bez obzira da li preovladjujuci seksualni odnos ostaje homoseksualni ili obrnuto. U svakom slucaju, veoma mali broj onih koji probaju "onaj drugi" oblik, ne upraznjavaju i taj drugi oblik s vremena na vreme, makar i retko. Bez obzira dali je taj "drugi oblik" homoseksualni ili heteroseksualni. Mozda i gresim? To je moje iskustvo i znanje. Ali, najbolje bi bilo da one kazu sta je prava istina. > U svakom slucaju bas bi bilo gRRozno da nema homosexualaca. :) Ajde molim te! Jedino ako se plasis da bi onda imao vecu konkurenciju kod zenskog pola :))) > Raznolikost je na ceni, osim, naravno kod Nebeskog Naroda... Pa, raznolikost (ta vrsta) jeste na ceni kod onih naroda koji su na zalasku. Tako je bilo i sa rimljanima pred pad rimske imperije. Ali upravo to pokazuje da su oni drugi narodi (ne mislim samo na Srpski) "nebeski". I pred njima je buducnost. Jer nijedan cmar nije zatrudneo, niti je ijedan klikoris ubrizgao novi zivot. A buducnost je, priznaces, ipak u bebama.
devojke.2678 djokab, -> #2580, dcolak
>> Da samo znas sta su radile one moje drugarice iz O.S. :)) Sa 13-14 godina? Veoma, retko, ipak. >> Eh.. davno to bese.... Zato si valjda i pobrkao godine... Senilnost? Zar vec?
devojke.2679 djokab, -> #2583, fancy
>> Da, definitivno, fizicki jeste... ali mentalni sklop je retko kad >> dobro ocuvan... (pricamo naravno o odnosima na seksualnom planu) Deco, veoma, veoma gresite. Tek u tridesetim, zena je potpuno emocionalno zrela. Mozda bas u FIZICKOM smislu nije toliko atraktivna kao devojcice od 15-25 godina, ali bas u mentalnom smilu je u prednosti. Jer, za razliku od devojcica, ona tacno sta hoce, i kada to odluci, nema vise neckanja i predomisljanja. Nema foliranja, koje je u pocetku mozda sarmantno, ali posle odredjene tacke ide na zivce. Osim toga, za razliku od devojcica koje UCE, ona ZNA. P.S. Bez, obzira na sve, sto bih rado jednu devojcicu od 16-18 !!! Uffff! Milicijaaaa!
devojke.2680 djokab, -> #2586, fancy
>> Isto sto i sa svim ostalim korisnicama... >> Jebe joj se za SEX..:( Ili je sita prica, pa je presla s reci na dela.
devojke.2681 djokab, -> #2595, dragisha
Nisam lezbejka, samo sort-of :).. Pitaj dalje za detalje.. :) ============ ? ? ? ? ? Pitam!
devojke.2682 pexon,
ű P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti ű zameni osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o ű tome i pravis se "ljupko bespomocna" :) Ima jedan viccccc o ovome. Možda ga znate, but who cares! U pitanju su dve starije koke, obe raspuštenice. Jedna je sva skromna i naravno zagorela, a druga je raskalašna. E sad, ova raskalašna kaže ovoj drugoj kako bi trebalo da nadje nekog jeba_a i da ima razradjenu šemu za nju. Kaže, 'Pozovi ti majstora za veš mašinu i kad on dodje i počne da popravlja ti ga oitaš "može li pivo majstore", pa posle ga pitaš za kafu, ručak itd., a on će ostalo da odradi sam'. POzove ona majstora i dodje jedan zgodan srednjovečni. Počne on da popravlja. Ona ga pita: 'Može li pivo majstore' On kaže: 'Može' i dodje da ga popije. Pije pivo, ali malo malo pa sipa pivo u ruku i gladi se njom po glavi. Ona ga gleda i ćuti. Nastavi da radi. Malo kasnije već pred kraj rada ona ga pita: 'Majstore može li ručak?' 'Može' kaqe on 'i još jedno pivo ako imate.' I dok su ručali on opet pije pivo, pa ga sipa u ruku i gladi po kosi. Na kraju ga ona pita: 'Dobro majstore sve mi je jasno bilo do sada, i ono pivo i ručak i šta će da bude posle ručka, ali mi nije jasno zašto stavljate pivo na kosu?' 'PA KAD VIDIM ŠTA TREBA DA JE_EM MENI SE DIčE KOSA NA GLAVI' :)))))) ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2683 zorana, -> #2590, veca
>> Ranije sam iznela svoje misljenje o tome (verovatno nisi pratila >> ili uopste bila na sezamu) tako da se ne ponavljam previse, Nazalost, na Sezamu sam tek desetak dana. >> pravo na zaposljavanje, pravo glasa i slobodu misljenja, a pravo >> da budem metalac ili bokser ;) neka hvala, meni je lepse da budem >> nezna i zenstvena. Apsolutno. P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti zameni osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o tome i pravis se "ljupko bespomocna" :)))) Helga
devojke.2684 zorana, -> #2600, dior
>> Ovo je krajnje diskutabilno uopstavanje. Bolje da nas ne povuce >> u raspravu. Drzi se ti ipak SEX-a, filozofiracemo u CIV.filoz. Zasto? Pa zar ne mislis da one koje nikada nisu imale odnos s muskarcem ne mogu ni da igraju ulogu muskarca u homoseksualnom odnosu? Helga
devojke.2685 zorana, -> #2601, dior
>> Definisi uslove za biseksualke, cisto da razmrsimo termine. Bisexualka - Zena koja odrzva homosexualne i heterosexualne odnose (nije bitno koji su od njih preovladjujuci) Heterosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo heteroseksualne odnose (lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga) Homosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo homoseksualne odnose (lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga) E, sad bi smo mogli jos da krenemo u definiciju bisexualki sa preovladjujucim heterosexualizmom, bisexualki sa preovladjujucim homosexualnim, i bisexualke sa ravnopravnim odnosom homosexualizma i heterosexualizma. Helga
devojke.2686 zorana, -> #2602, dior
>> Sad si me primorala da otvorim karte :( Propala stvar :) E, *ebiga! Sve sam upropastila :( Helga
devojke.2687 zorana, -> #2602, dior
>> Nista. :( Ribi zabijen jedan kraj cokolade, a ortak jede drugi >> kraj... :6 Bljak! Helga P.S. Ne to sto si ti opisao, nego ono sto je STVARNO na slici.
devojke.2688 zorana, -> #2632, pexon
>> Aiiiiiii! Pa vas je bilo TROJE u 7-mom razredu :) Ma ne. To su bila dva PRVA iskustvu. I svako je bilo na svoj nacin prvo. Helga
devojke.2689 zorana, -> #2634, darone
>> Dobro, jel mozes ti nama da objasnis ko si i sta radis pod tim (svojim?) >> juzerom (hm... ajde, na juzeru ;) posto smo mi sinoc na Klubu culi razne >> price. Ja sam "Helga", a radim pod tudjim (pozajmljenim) userom. I ne radim nista specijalno. Pricamo... Zar ne ? Helga
devojke.2690 zorana, -> #2644, dikla
>> Mozes sama sebi ? E, to bi bilo super! Ali, nazalost, ne mogu bas SVE. Jesam li rekla negde suprotno? Helga
devojke.2691 zorana, -> #2649, dikla
>> U cemu se ogleda 'specijalnost konstrukcije' ? U velicini klitorisa :) Helga
devojke.2692 zorana, -> #2650, dikla
>> Vecernje ? Osnovne. Sta, tvoje drugarice u osnovnoj skoli to ne rade? Helga
devojke.2693 zorana, -> #2659, boccaccio
>> ranije. Psihicka zrelost za polni odnos je tek posle 16 i to bi >> trebalo uzeti kao opste pravilo. Ima tu dosta istine, mada je to ipak individualno. Mada priznajem, da je to u mom slucaju bilo prerano. U sustini, ucinila sam to mnogo vise iz radoznalosti, nego sto sam stvarno zelela. S druge strane, ipak se pitam, da li je i radoznalost dovoljan razlog? Pa i radoznalost je, ipak, neka vrsta zelje. Valjda? Ustvari, tek ono posle 18-te je bio pravi sex. Helga
devojke.2694 zorana, -> #2661, mdave
>> ■> Hvala! Imas pusu 8)(: >> ^^^^ >> Reci mi prvo kakav ti je ovo poljubac. :))) Nosim naocare. Smeta ti? Znam da kod poljupca ponekad smetaju (oce da povrede nos i takoto), ali sta da radim kad se ljubim i gledam u ekran u isto vreme? Helga
devojke.2695 zorana, -> #2662, mdave
>> Sve mi diraj, samo mi "nevinost" ne diraj ! ;) Necu, nemoj da se plasis. >> BTW, sta znaci "nevinost" (ovako pod znacima navoda) ? Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu. Helga
devojke.2696 zorana,
Evo jedne zgodne slicice - pokretene Helga suck.zip
devojke.2697 fancy, -> #2680, djokab
ŮŢ> Ili je sita prica, pa je presla s reci na dela. ha, ha, ha.
devojke.2698 fancy, -> #2607, zorana
ŮŢ>>> Klisu sa zubicima..?? ;) ŮŢ> Ma ne! Nista nisi shvatio. Klišu k'o pišu..?
devojke.2699 fancy, -> #2617, zorana
ŮŢ> Sorry! Lapsus! Htela sam da kazem klitorisno-analni. konačmo jedna NoRMaLna riba u okolini... .\/. [ I'm alive... but not for a long ]
devojke.2700 domana, -> #2559, mdave
~~~ Jos da je Milka noisette-nus od 300g... :) Toblerona, zaobljena... ;) Pyc
devojke.2701 domana, -> #2473, mboban
~~~ Ako te interesuje otkucaj list 9 /a/t i pronadi file chocolat.gif. ~~~ DL-uj ga, pusti iz nekog gif viewera i... uzivaj. ;> Pre svega toga, prinesi lavor! :) Pyc
devojke.2702 domana, -> #2481, djokab
~~~ 84-52-81 Sorry sto sam prilicno neobavesten, ali moram da priupitam. 1. numba --> visina 2. numba --> tezina 3. numba --> obim grudi sa dojkama Da li je ovo tacno? Pyc
devojke.2703 domana, -> #2580, dcolak
~~~ Momce, gde ti zivis :))) ~~~ Da samo znas sta su radile one moje drugarice iz O.S. :)) ~~~ Eh.. davno to bese.... I ja se slazem. Kod mene u osnovnoj, bese udar na veliko...:) Pyc
devojke.2704 markom, -> #2471, dior
*** A da se upoznamo lično? :) Pazi ti njega? On bi lično ;>>
devojke.2705 markom, -> #2466, pexon
*** Opaa (iliti PRC) Sledge ;) Prc, Prc, Prc -- trica >:>>
devojke.2706 markom, -> #2452, veca
*** Eh bre, pa to se tako kaže, po defaultu si lezbejka :) Znači, muško dete je odmah po rođenju default lezbejka, a žensko je peder, hmm, zanimljiv aksiom ;)
devojke.2707 markom, -> #2459, domana
*** Nemoj, darone je nas covek :) Glasam za konf. UPUTSTVO ;) READ ONLY :(, ali tu je EXTRA:misterije ... ;)
devojke.2708 cap.navar, -> #2679, djokab
==> P.S. Bez, obzira na sve, sto bih rado jednu devojcicu od ==> 16-18 !!! Uffff! Milicijaaaa! A što će biti sa vašim srcem ? cap. Navar
devojke.2709 cap.navar, -> #2683, zorana
==> P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti ==> zameni osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o ==> tome i pravis se "ljupko bespomocna" :)))) Zar je dovoljan samo jedan snažni muškarac ? cap. Navar
devojke.2710 cap.navar, -> #2689, zorana
==> Ja sam "Helga", a radim pod tudjim (pozajmljenim) userom. I ==> ne radim nista specijalno. Pricamo... Zar ne ? ==> ==> Helga U cilju zaštite tvoje " čednosti " ja šutim ! Doooookkkkklllllleeeeeee !!! ( oslobodi me ) cap. Navar p.s. Pošalji neku pričicu !
devojke.2711 cap.navar, -> #2695, zorana
==> Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu. ==> ==> Helga Jel to važi i za ORL ? cap. Navar
devojke.2712 zkehler, -> #2568, dcolak
Ŕ Na stolici sedi žena, gola, raširenih nogu. Ispod stolice, na Ŕ leđima, sa glavom pridignutom i otvorenih usta, tačno ispod Ŕ otvora njene guze nalazi se muškarac. Gijom Apoliner, "11000 Buzdovana". ZK
devojke.2713 boccaccio, -> #2693, zorana
YOU> Ima tu dosta istine, mada je to ipak individualno. Mada YOU> priznajem, da je to u mom slucaju bilo prerano. U sustini, YOU> ucinila sam to mnogo vise iz radoznalosti, nego sto sam stvarno YOU> zelela. Zato sam i napisao da se uzme kao OPŠTE pravilo. Svi smo mi sa 14 godina mislili da smo dovoljno zreli i da je tada pravo vreme. Ja sam uvek bio ispred svog vremena. Osmi razred sam završio sa 196 cm i uvek sam mogao da sebi dodam koju godinu i to iskoristim:)). Međutim, kasnije vidiš da TO nije bilo TO. Bilo je to, ipak, samo silovanje prirode (ne fizički - samo emocionalno). Zbog mladosti i neiskustva tada, jedna od _drugarica_ posle četiri godine nije htela ni da čuje, a izgledala je bar jedno 3 puta bolje :((. Tada bi ONO bilo ONO. Pozdrav, Boris p.s. Verovatno, sa razlogom, će neko od ovih mlađih reći:"Vidi ovag ala sada se*e", ali ja ovo stvarno mislim.
devojke.2714 markom, -> #2619, zorana
*** Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis "nevinost", ako te *** propustim kroz krevet! Propusti me kroz isti ;>
devojke.2715 markom, -> #2540, stefan
*** Srefane? :) Počeli smo da se vređamo, a? ;) Uostalom, to je samo citat *** iz jednog filma, jesi li se prepoznao? ;) Ma r i t su jedno pored drugog, ako si primetio ;), tako da nije bilo namerno, nadam se da se ne ljutiš Sref ;>
devojke.2716 dragisha, -> #2504, fancy
-> ŮŢ> Pronađite izgubljeno.. :) -> -> Heeey, NOW we're talking..;) ! -> Zbog tebe ima da uvedemo temu "Slikom na sliku"..;) PiCTuRe @ PiCTuRe :) Helem, ne znam zašto, ali sam znao da će ti se dopadne :))). -- [Duct tape is like The Force-it holds the universe together]
devojke.2717 dragisha, -> #2600, dior
-> Izgleda da ipak nije dovoljno, jer kad 'lezbijka' poneki put -> odradi s muškarcem pa čak i rodi dete, onda nije lezbijka, nego -> biseksualka. Zato i postoje odvojeni termini za jedne i druge. Jel' ova logika radi i ako lezbejka bude silovana? -- [Strip mining prevents forests.]
devojke.2718 dragisha, -> #2681, djokab
-> -> Nisam lezbejka, samo sort-of :).. Pitaj dalje za detalje.. :) -> ============ -> ? ? ? ? ? -> Pitam! Ali ne mene :). Prostorno a ne vremensko dalje :)). A sort-of, pa recimo da prevedem kao podvrsta lezbejke.. Muška:). -- [Woman who flys upside down always has crack up.(Confucius]
devojke.2719 dragisha, -> #2691, zorana
-> -> >> U cemu se ogleda 'specijalnost konstrukcije' ? -> -> U velicini klitorisa :) Ho, napokon malo konkretizacije :). -- [if u cn rd ths u cn bcm a c prgmr!]
devojke.2720 dior,
Napomena: tekst koji ćete pročitati nema veze sa 'Ćoravom kutijom' :) "VREME", br. 188, 30. maj 1994, str. 52-54 _______________________________________________________________ Feminizam & muškarci ZA REVOLUCIJU SU POTREBNE KURVE One su novi talas u ženskom pokretu. "Do me" feministkinje (nazvane tako jer je njihov nezvanični slogan "uradi mi to") prihvataju seks i muškarce. Da li je ovaj feministički preokret znak da žene spremnije ulaze u dvadeset prvi vek Koliko su se vremena promenila, pokazuje seksualno hodočašće Lise Palac, tridesetogodišnje feministkinje koja u San Francisku uređuje magazin FUTURE SEX. "Kad sam 1982. i 1983. studirala na Univerzitetu Minesota, gde je na Pravnom fakultetu predavala Catharine MacKinon, bila sam njena verna sledbenica i žestoka antiporno feministkinja. Ali već tada sam osećala da nešto nije u redu. Svoje doživljaje u spavaćoj sobi - ja zaista volim seks - nikako nisam uspevala da pomirim sa svojom politikom. Jednog dana u kući mog dečka otvorila sam orman da uzmem džemper i odande su ispale stotine magazina s najtvrđim pornografskim sadržajem. Bila sam preneražena i zgađena. Htela sam da ih spali na velikoj lomači koja bi donela katarzu", seća se Lisa. OSLOBAĐANJE: "On... momak dobar k'o panja, ne neki usamljeni i perverzni psihopatski ubica... tresao se od poniženja. Ali nekoliko dana kasnije mi je rekao: "Pogledaj samo jedan film na videu i ako budeš osećala isto što i sada, otarasiću se svega." Gledali smo _Sleeples Nights_ (Besane noći) i to nas je podstaklo da razgovaramo. Ja sam mu poverila svoje 'bolesne' seksualne fantazije i uzeli smo još filmova. Prelomni trenutak bio je kada sam sama gledala film _Aerobisex girls_ (Aerobiseks devojke) i tako se napalila da sam morala odmah da masturbiram. Onda sam poželela da svima ispričam kako treba koristiti pornografiju... temeljni pristup u stilu Sally Field." "Mada sam sada oslobođena, to je još vrlo komplikovano", priznaje Lisa Palac. "Ja muškarcima kažem: 'U redu, pretvaraj se da si lopov i da si provalio ovamo, baci me na krevet i nateraj me da ti popušim kurac!' Oni su užasnuti... To se protivi svemu čemu su ih učili. 'Ne, ne, to će te poniziti!' Tačno. Ponizi me ako ja to tražim!" ... (Izvor ESQUIRE) _______________________________________________________________ Pa takve se traže!!! Vrlo zdrav trend u feminizmu. :) Apsolutno podržavam... Pozdrav, Ljuba ­=- Dieser tag... Das ist Walter!
devojke.2721 dior, -> #2619, zorana
>> Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis >> "nevinost", ako te propustim kroz krevet! >> >> Helga Pretnja ili obećanje? :)) Pozdrav, Ljuba
devojke.2722 dior, -> #2691, zorana
>>>> U cemu se ogleda 'specijalnost konstrukcije' ? >> >> U velicini klitorisa :) >> >> Helga Ma ovo je Balkan. Ovde svi imaju najveći... :) Pozdrav, Ljuba ­=- Clitoris? No, Clint Eastwood!!!
devojke.2723 nemanja., -> #2659, boccaccio
# YOU> Ja sam u sedmom! Ali sam ranije posla u skolu. # U! To je mnogo rano. Fizicki si bila zrela , verovatno, i # ranije. Psihicka zrelost za polni odnos je tek posle 16 i to # bi trebalo uzeti kao opste pravilo. Sta podrazumevas pod tim psihicka zrelost?
devojke.2724 mikis, -> #2498, zorana
+> Nisam na to mislila. Mislila sam na klitorisno-oralni. Ne pratiš fabulu radnje. Bilo je reči o analnom odnosu između dve osobe ženskog pola.
devojke.2725 mikis, -> #2520, vgenije
+> Pa de moze musko da zapocne raspravu o lezbejstvu :))) A što ne bi moglo (mogao)?
devojke.2726 mikis, -> #2568, dcolak
+> Eto, ja i dalje mislim da je to prava čokolada :) Jeste prava, samo reciklirana ;))
devojke.2727 spantic, -> #2597, dragisha
> To je u RS.. Dobro smo krenuli.. Al' će da cvatu garažne ordinacije sa > vretenom i ostalim modernim pomagalima.. Ili turistička putovanja u Srbiju. Da si ti živ i zdrav. Ovde se do 10 nedelja traži odobrenje prve komisije, a posle toga odobrenje druge komisije. Maloletnice uz odobrenje roditelja.
devojke.2728 dcolak, -> #2628, veca
│>> A, drugo sledi ;) │ │ Šta je to drugo? Šta drugo nego ;) Smajli Veco ;) Sledge DAMMIR!
devojke.2729 dcolak, -> #2712, zkehler
│ Gijom Apoliner, "11000 Buzdovana". a?! :) Deder daj ti poJinter da se obrazujem :) Sledge DAMMIR!
devojke.2730 dcolak, -> #2578, mikis
│ Ne ne ne, ajmo u neku ozbiljniju... Recimo, SEZAM:problemi Naah, ja sam za MISTERIJE SEX-a :>>> Velika srpska seoba part IV? :) Sledge DAMMIR!
devojke.2731 dcolak, -> #2621, mavava
│ skroman da ne može skromniji. Prodaju samo one obične vibratore, "sexi" │ rublje, špansku mušicu i po koju lošu porno kasetu. A da pojasniš tu špansku mušicu? ;) Šta se radi sa njom, čupaju joj se krilca ili... ? :) Sledge DAMMIR!
devojke.2732 dcolak, -> #2643, dikla
│> Sta bi to bilo muska lezbejka? :> │ │ Isto sto i zenska pederka ! Znači, žena voli da spava sa muškarcima i da imitira iste? Hm, iliti muškarac spava samo sa ženama i imitira iste? ;) Hehe, Helga šta misliš o takvim muškarcima :)) Sledge DAMMIR!
devojke.2733 dcolak, -> #2629, veca
│>> Kad se kaže zbludele ne misli se ništa loše, naprotiv :> │ │ Dobre devojčice su dobre, nevaljale još bolje. Jel' to? :) Apsolutno, samo, ne dao bog da posle jedne zabludnele dođe neka straight... Tuuuuuggaaaaa :) Sledge DAMMIR!
devojke.2734 dcolak, -> #2677, djokab
│ "nebeski". I pred njima je buducnost. Jer nijedan cmar nije zatrudneo, │ niti je ijedan klikoris ubrizgao novi zivot. A buducnost je, priznaces, │ ipak u bebama. Ne, budućnost je u okruženju u kojem se pojavljuju te bebe. Ništa više. Sledge DAMMIR!
devojke.2735 dcolak, -> #2631, veca
│>> Sebične prema tebi muškarcu? Zamisli se, možda je razlog u tebi što │>> su one "zabludele." Tjah, prvo proveri sebe, pa onda... :) │ Tu sam te čekala! :) Ne rekoh li ja to neki dan...? :) Pa ok, ali to je bila čista provokacija sa moje strane ;) Definicija provokacije? Ono kad ubaciš pa pobegneš ma kakve bile posledice ;) Sledge DAMMIR!
devojke.2736 dcolak, -> #2620, zorana
│>> Specijalna naprava, okruga, od plastike, na njenoj sredini zilet. │>> So, zena ne moze da se povredi, samo onaj pozrtvovani rudar :) │ │ To bese vestacki himen? ("Jecam ja, jeca on, a krvi - do kolena") Pa može se tako reći, ali BEZ žileta :)) BRRRRRRR! :) Sledge DAMMIR!
devojke.2737 dcolak, -> #2678, djokab
│ Sa 13-14 godina? Veoma, retko, ipak. Opet, RETKO? :)) U svaqom odeljenju po dva tri komata. žak su i slikice delile :)) │ Zato si valjda i pobrkao godine... Senilnost? Zar vec? Senilnost? Takav sam rođen :) Sledge DAMMIR!
devojke.2738 mdave, -> #2694, zorana
■> povrede nos i takoto), ali sta da radim kad se ljubim i gledam u ■> ekran u isto vreme? Prestani da ljubiš ekran i pređi na konkretno. ;) < nedelja borbe protiv alkohola >