devojke.2739mdave,
-> #2695, zorana■>>> BTW, sta znaci "nevinost" (ovako pod znacima navoda) ?
■>
■> Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu.
Ma pusti ti mene u krevet...za ostalo ćemo lako.
< nedelja borbe protiv AlKosa >
devojke.2740djokab,
-> #2579, dcolak
Sebicne prema tebi muskarcu? Zamisli se, mozda je razlog u tebi sto
=============
Pa nece valjda da budu sebicne prema samima sebi.
su one "zabludele." Tjah, prvo proveri sebe, pa onda... :)
U meni moze da bude razlog samo za veoma ograniceni broj njih, koje sam
mogao a nisam. Medjutim, mislim da si promasio osnovni razlog. Osnovni
razlog je u njima. Kod vrlo malog broja se radi o razocaranju u muskarce.
Takodje mali broj su "rodjene" lezbejke, sa poremecajom u osnovnom
seksualnom instiktu. Najveci broj, jednostavno misli da je sve otkrio,
ili se plasi da proba i ono drugo. Kao sto i vecina heteroseksualki potajno
zeli da proba i ono drugo, ali se plasi. Vecina onih lezbejki, koje
probaju i drugu stranu, prestaju da budu lezbejke i postaju biseksualne.
Bez obzira da li preovladjujuci seksualni odnos ostaje homoseksualni ili
obrnuto. U svakom slucaju, veoma mali broj onih koji probaju "onaj drugi"
oblik, ne upraznjavaju i taj drugi oblik s vremena na vreme, makar i
retko. Bez obzira dali je taj "drugi oblik" homoseksualni ili
heteroseksualni.
Mozda i gresim? To je moje iskustvo i znanje. Ali, najbolje bi bilo da
one kazu sta je prava istina.
> U svakom slucaju bas bi bilo gRRozno da nema homosexualaca. :)
Ajde molim te!
Jedino ako se plasis da bi onda imao vecu konkurenciju kod zenskog pola
:)))
> Raznolikost je na ceni, osim, naravno kod Nebeskog Naroda...
Pa, raznolikost (ta vrsta) jeste na ceni kod onih naroda koji su na
zalasku. Tako je bilo i sa rimljanima pred pad rimske imperije. Ali
upravo to pokazuje da su oni drugi narodi (ne mislim samo na Srpski)
"nebeski". I pred njima je buducnost. Jer nijedan cmar nije zatrudneo,
niti je ijedan klikoris ubrizgao novi zivot. A buducnost je, priznaces,
ipak u bebama.
devojke.2741djokab,
-> #2615, zorana
> Vec sam rekla da volim sve. Najvise bih volela kad bismo i ona i ja igrale
> obadve uloge. Nazalost, to mi (zasad) nije uspelo. Ali, godine su
> predamnom!
U cemu je tu problem? Malo ti njoj, pa onda malo ona tebi?
devojke.2742djokab,
-> #2617, zorana
>> Sorry! Lapsus! Htela sam da kazem klitorisno-analni.
Auuuuh! Jos nesto ovako reci, i postacu peder.
devojke.2743djokab,
-> #2702, domana
>>~~~ 84-52-81
>> Sorry sto sam prilicno neobavesten, ali moram da priupitam.
>> 1. numba --> visina
>> 2. numba --> tezina
>> 3. numba --> obim grudi sa dojkama
>> Da li je ovo tacno?
Nije. Mada ne znam sto to mene pitas. Ali, koliko ja znam, to je:
84 - Obim vagine (u mm)
52 - Duzina klitorisa (u cm)
81 - Obim cmara (u mm)
devojke.2744djokab,
-> #2708, cap.navar
>> A sto ce biti sa vasim srcem ?
Moje srce ce biti puno... Ako me ne stigne milicija.
devojke.2745zorana,
-> #2709, cap.navar
>> Zar je dovoljan samo jedan snazni muskarac ?
Da. Mada moze i snazna, atletski gradjena, zena. Naravno, ako zna nesto
oko struje.
Helga
devojke.2746zorana,
-> #2710, cap.navar
>> p.s. Posalji neku pricicu !
Hocu:
"Da, secam se. Bilo je to kad sam bila sasvim mala. Kao i obicno,
najpre sam napunila kadu i prosula duplu dozu pene. Zatim sam se lagano
svukla i bacila ves u masinu. Tada videh ves moga brata, bacen u cosak.
"Neuredni bilmez!" Pokupila sam to i u bacila u masinu, posto sam prethodno
omirisala njegove gace i osetila "onaj miris karakteristican za muskarce".
Legla sam u kadu punu mirsljave pene. Istraljala sam lice, ramena, ruke.
Zatim, grudi, bradavice su se nakostresile, kao i obicno. Zatim sam sisla
do struka i nize. Onda sam ustala cucnula s namerom da predjem na onaj deo
izmedju nogu. I tada sam videla! Nekoliko dlacica se pojavilo tamo gde
ih ranije nije bilo! Jesam li konacno postala zena? Kada sam je oprala
vec sam bila prilicno uzbudjena. Onda sam umocila prst u sampon i lagano
pomilovala ono ispupcenje, koje je odmah reagovalo. Bas kao sto su mi
pricale. Zatim sam ga milovala sve jace i brze dok milovanje nije preslo
u bolno trljanje. Gubila sam dah... A, onda je nesto eksplodiralo u meni.
Ne znam da li sam vrisnula, ali jemoja majka uletela u kupatilo. "Sta ti
se desilo..." Ja je nisam uopste videla, bila sam van ovog sveta, na nekom
oblaku, koji je uranjao u noc. Onda, zapanjeni vrisak "Ne! Kurvo! Necu
kurvu u kuci! Jesi li ti normalna!" Mars napolje iz kupatila!" Nekako sam
se iskobeljala iz kade, ogrnula peskirom, i oteturala do svoje sobe. Obuzeo
me je u isto vreme, neki sram, osecaj ponosa , i nepravde. Ruke su mi jos
uvek drhtale, dok sam se oblacila... Sunce je upravo zalazilo. I onda se
u meni probudio prkos. Tiho sam se iskrala do roditeljske spavace sobe.
Znala sam sta se nalazi u maminoj fijoci u toaletnom stocicu. Tiho sam je
otvorila i uzela ga. Ponovo sam na prstima presla nekoliko metara hodnika i
usla u WC. Tiho sam okrenula kljuc u bravi, skinula gacice i sela na solju.
Dok se iz trpezarije cula burna rasprava izmedju mojih roditelja u kojoj se
cesto pomiljalo moje ime, ja sam pritisnula dugme i osetila prijatne
vibracije... "Ona ce meni to da kaze! Ona!" , pomislila sam i jos cvrsce
zagrizla peskir da bih prigusila krik koji se sirio iz mojih pluca..."
Helga
devojke.2747zorana,
-> #2713, boccaccio
Medutim, kasnije vidis da TO nije bilo TO. Bilo je to, ipak,
samo silovanje prirode (ne fizicki - samo emocionalno). Zbog
mladosti i neiskustva tada, jedna od _drugarica_ posle cetiri godine
nije htela ni da cuje, a izgledala je bar jedno 3 puta bolje :((.
Tada bi ONO bilo ONO.
Dobro, ja bas nisam imala takve traume, ali da je bilo neko uzivanje
- nije. Tek kasnije ustvari mozes da uzivas u lepoti sexa.
p.s. Verovatno, sa razlogom, ce neko od ovih mladih reci:"Vidi ovag
ala sada se*e", ali ja ovo stvarno mislim.
Moze da kaze ko god sta hoce, ali si potpuno u pravu.
Helga
devojke.2748dior,
-> #2717, dragisha>> -> Izgleda da ipak nije dovoljno, jer kad 'lezbijka'
>> poneki put odradi s muškarcem pa čak i rodi dete, onda
>> nije lezbijka, nego biseksualka. Zato i postoje
>> odvojeni termini za jedne i druge.
>>
>> Jel' ova logika radi i ako lezbejka bude silovana?
Moja podela na hetero- bi- homo- se bazira na kriterijumu
uživanja. Sam zaključi da li logika važi :)
Pozdrav, Ljuba
=- L'tag pour l'tag
devojke.2749dior,
-> #2685, zorana>> Bisexualka - Zena koja odrzva homosexualne i
>> heterosexualne odnose (nije bitno koji su od njih
>> preovladjujuci)
>>
>> Heterosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo
>> heteroseksualne odnose (lezbejka)
>> (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga)
>>
>>
>> Homosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo
>> homoseksualne odnose (lezbejka)
>> (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga)
Kriterijum 'održavanja odnosa' je neodrživ, jer nije dovoljno
precizan. Mnogo precizniji je kriterijum uživanja. Ovako:
Bisexualka - čena koja _uživa_ u odnosima i sa muškarcima i
sa ženama (moj omiljeni tip :).
Heterosexualka - čena koja _uživa isključivo_ u odnosima sa
muškarcima.
Homosexualka - čena koja _uživa iskljucivo_ u odnosima sa
(lezbijka) ženama.
Ovaj kriterijum dakle ne isključuje 'zastranjivanje', ali je
precizan jer odražava seksualno opredelenje osobe. Istovremeno
odgovara na dragish-ino pitanje upućeno u poruci br 9.2717, jer
ne podvodi silovane lezbijke pod hetero- (dragisha, ako si nešto
planirao, sorry ;) Prilično lako se može pretpostaviti da su
mnoge žene postale lezbijke upravo posle trauma sa silovanjem.
Ovaj kriterijum takođe obuhvata odnose lezbijki sa muškarcima,
ali ne i uživanje u odnosima s njima (recimo, lezbijka želi dete
i pristaje na 'nužno zlo', jer se pokvario zamrzivač u lokalnom
institutu za veštačku oplodnju ;). Sumnjam da iz takvog odnosa
bilo ko može da izvuče ikakvo uživanje...
Pozdrav, Ljuba
devojke.2750dior,
-> #2684, zorana>> Zasto? Pa zar ne mislis da one koje nikada nisu imale
>> odnos s muskarcem ne mogu ni da igraju ulogu muskarca u
>> homoseksualnom odnosu?
>>
>> Helga
Zato što pripadnost određenoj grupi ne čini nikoga automatski
iskusnijim. Mnoge lezbijke su postale to što jesu tek pošto su
otkrile da ne uživaju u odnosima sa muškarcima. Dakle, imale su
odnose sa muškarcima i po svemu sudeći, mnoge zauzimaju prema
partnerkama isključivo 'mušku' ulogu.
A sad još jednom pozivam da se vratimo 'sočnijim' stvarima od
teoretskih rasprava :)
Pozdrav, Ljuba
P.S. Šta je sa minovakovic?
Neobaveštena, umorna, istekla pretplata?
devojke.2751zcvele,
-> #2653, dikla>> formulaciji... ne mislim da je u redu, ali ima dosta ljudi
>> koji imaju lose misljenje o danasnjim klinkama...
Kad smo ve} kod klinki. Primetio sam po gradu (ne izlazim na mesta gde izlaze
klinci) da ima puno klinki (uzrast npr od 16 do 21 god) koje idu zagrljene,
dr`e se za ruke i ljube ladno.
U razgovoru sa dve-tri prijateljice reko{e mi da je i jak porast lezbejstva
me|u mladim generacijama.
Jeli ja lo{e vidim ili .....
Pozdrav Cvele
devojke.2752superhik,
-> #2670, pexon<__> ű <__> [...alkohol, alokohol, to je prava stvar, ko ne voli
<__> ű alkohol <__> nije NoRMaLan...]
<__> ű
<__> ű Ja i alkos smo 100% NoRMaLni!!!
<__> Jel' neko rek'o ALCOHOL? ;/
Nije niko reko ALCOHOL!!!
devojke.2753fancy,
-> #2720, diorŮŢ> priznaje Lisa Palac. "Ja muškarcima kažem: 'U redu, pretvaraj se
ŮŢ> da si lopov i da si provalio ovamo, baci me na krevet i nateraj
ŮŢ> me da ti popušim kurac!' Oni su užasnuti...
Pa to i nije ništa novo. Jedna mala je strašno volela da joj govorim
da je kurva, drolja, i da budem hmm, grublji sa njom. Malo sam se
zamislio kad me je jednom zamolila (!) da je vežem, itd... Progutao
sam knedlu i uradio sve kako je htela, i moram priznati da uopšte nije
bilo loše. Može biti da sam od tada i ja malo skrenuo.
Mada, što reče that ex-bosnian creature, to što se događa iza vrata
spavaće sobe, tiče se samo onih koji su in. (slobodniji citat)
.\/.
[ Dead Elvis ]
devojke.2754cdragan,
-> #2658, mpaunovic
>> Elem, moje prvo iskustvo u oralnom sexu bilo je
>> sa gospodom skoro 10 godina starijom od mene.
════════
Kažem ja da je mnogo manje zabuna ako se slovo DJ piše sa D i j
nego kao đ (za one sa set code none đ je ono malo d sa crtom gore:)
devojke.2755cdragan,
-> #2655, dikla
>> E, oce me ovaj zenski svet ... ;)
> Lako je tebi kad imas makroe u TM, pa pecas sa funkcijskim
> tasterima...
Hmmm, pa makroe u TM-u može da napravi svako .. to nije
problem, e a za 'pecanje' ... to je već druga priča ;)
devojke.2756cdragan,
-> #2612, zorana
> Lepo :) Ona je bila meleskinja (crne koze, plavih ociju),
> a on glavni "frajer" u kraju.
Za meleskinju ajde de .. al' izem ti glavnog frajera u kraju kad
se bakće sa decom od 13-14 godina ... ;)
devojke.2757mikis,
-> #2685, zorana+>Heterosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo heteroseksualne odnose
+>(lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga)
Izvini, ali ovo dvoje se isključuje. Po definiciji je
homoseksualka(alac) <=> lezbejka (peder). 'Povremeni izleti' se u to ne
računaju.
devojke.2758mikis,
-> #2695, zorana+> Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu.
"Nevin" sam, i tako treba i da ostane... ;)))
p.s. Što kaže jedan moj ortak: "Šta je prijatelju, i ti si dobio u
dukat" :)))
devojke.2759mikis,
-> #2730, dcolak+> Naah, ja sam za MISTERIJE SEX-a :>>>
+> Velika srpska seoba part IV? :)
Bogme, vidim ja da je počelo 'proterivanje sa vekovnih ognjišta'
misterija sexa ;))) Jok, ostajemo ovde do jaj... pardon, kraja ;))
devojke.2760mikis,
-> #2617, zorana+> Sorry! Lapsus! Htela sam da kazem klitorisno-analni.
:)))) E to bih baš voleo da vidim... Ajde da je nešto kao ovo na
slici, ali...
p.s. Što kažu današnja deca, 'pali babu da ti štrika Najke'...
trans05.gifdevojke.2761dvesic,
-> #2619, zorana>> Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis
>> "nevinost", ako te propustim kroz krevet!
Wow !! Jel moze malo detaljnije ? :)))))
Sta jos mogu da izgubim (i dobijem) :))))))))
devojke.2762pexon,
-> #2752, superhikű <__> ű <__> [...alkohol, alokohol, to je prava stvar, ko ne
ű voli <__> ű alkohol <__> ^^^^^^^^─────────┐
ű <__> ű │
ű <__> ű Ja i alkos smo 100% NoRMaLni!!! │
ű <__> Jel' neko rek'o ALCOHOL? ;/ │
ű │
ű Nije niko reko ALCOHOL!!! │
│
│
Sorry, rekao je ────────────────────────────┘
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2763gremlin,
-> #2405, dikla>> Stvarno je bljak da bljakastiji ne moze biti, mada ga drzim
>> na disku, mozda mi se vremenom i dopadne ..;)
Znamo mi da ti voleš čokoladu ;)
Alex
devojke.2764gremlin,
-> #2407, dikla>> Meni svi ti gifovi vise lice na duboko oranje nego li na
>> igru doktora !
NoRMaLno! Moraš prvo da zaoreš da bi posejao :)
Alexx
devojke.2765gremlin,
-> #2445, zorana>> I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :)
Klića ko fića? ;)
Alex
devojke.2766gremlin,
-> #2453, veca>> Kao što vidiš, nisam pobegla.
>> Opet ti argument ne drži vodu :)
Slab mehur, šta li je... :)
Alex
devojke.2767gremlin,
-> #2456, veca>>>> Lepo je cuiti kad neko ima strpljenja za ubedjivanje klinki...
>>
>> Ovakav konemtar svakodnevno slušam, često i u groznijoj
>> formulaciji... ne mislim da je u redu, ali ima dosta ljudi koji
>> imaju loše mišljenje o današnjim klinkama...
I više nego loše Veco :( Današnje klinkice ili nikad ne odrastu, ili
odrastu isuviše rano. Sa jedne strane, imaš mladu dizelašicu (na sreću,
ne u mojoj interesnoj grupi), koja ima u sebi probuđene pećinske
instikte i ne možeš joj prići bez kratke frizurice (bar taj uslov
ispunjavam ;) i odgovarajuće garderobe. Romantika? "Bljak, fuj, pa ti si
šonja!!!". Sa druge strane, imaš devojku koja se povlači u mračna
raspoloženja, upoređuje te sa svojim tatom (ako si nežan, nisi kao njen
tata i otpadaš, ako si grub, onda si kao njen tatica i onda te mrzi),
traži smisao života i sl.
Devojka koja se neće zaceniti od smeha kada je propustim i pridržim joj
vrata, ili koja me neće nazvati u pola tri ujutro i raskinuti zato što
sinoć nisam pitao kako je njeno ljubljeno kuče (što znači da ne vodim
računa o bićima koja su joj draga, stoga ispada da mi nije stalo ni do
nje)? Neću tvrditi da ne postoje takve devojke. Malo sam banalizovao
stvar, ali u globalu je tako, nažalost :(
Alex
devojke.2768gremlin,
-> #2476, cdragan>>> cdragan 03:02 -- Chat
>>> pkaca 02:29 -- Chat
>>> sole 03:40 -- Chat
>> E, oće me ovaj ženski svet ... ;)
>> Š haRem ;) Ć
gremlin 01:00 -- Chat
dragana 01:00 -- Chat
snežana 01:00 -- Chat
milica 01:00 -- Chat
sanja 01:00 -- Chat
marijana 01:00 -- Chat
beba 01:00 -- Chat
tanja 01:00 -- Chat
jelena 01:00 -- Chat
irena 01:00 -- Chat
mila 01:00 -- Chat
branka 01:00 -- Chat
maja 01:00 -- Chat
ljiljana 01:00 -- Chat
cdr 01:00 -- Zbunjen?!?!
Je*i ga cdr, morao sam... ;)
Alex
devojke.2769gremlin,
-> #2497, zorana>>>> A sta ti imas?
>>
>> Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije"
Dve brzine, centrifuga? ;)
Alex
devojke.2770gremlin,
-> #2532, vgenije>> Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i studentkinje.
žuo sam da su najdrastičniji primeri na muzičkoj akademiji.
Alex
devojke.2771gremlin,
-> #2550, djokab>>>> Sto se smedereva tice i ovih dana se otvara neka manekenska
>> skola.Riba ne pitaj
>>>> ali su vecinom zauzete..
>> =======
>> E bas ti hvala!
"Rasturio si tolike brakove, a ne možeš jednu usranu vezu!!!" :)
Alex
devojke.2772gremlin,
-> #2557, mdave>> Ali u originalnoj verziji, spreda i sa trouglićem "na pravom
>> mestu". :)
Ovo "originalna verzija" me potseti na poreklo oglasa. Slika
je inače objavljena u časopisu "Kvadart", kao reklama za štampariju
"EFEKT" iz Beočina :)
Alex
devojke.2773gremlin,
-> #2562, cdragan>> tako kratko ostao, neko od prisutnih reče : "Ćuti, šta znaš koliko
>> mu naplaćuju po satu" :)
Ma šta vam je ljudi, one me voledu. Uzgred, ima li neko da mi pozajmi
koji dinar, znate kraj je meseca, a ja ušao u neke investicije ;)
Alex
devojke.2774gremlin,
-> #2564, mdave>> Merilo koliko sam se "uradio" sinoć je to da grema nisam pitao
>> za sako. ;)
Poštedeću te muke. Zbog sakoa smo i navrnuli tako kasno. Dok sam
ujurio ćalca u nekoj birtiji, prođe pola večeri. Dobro je što je bio
propisno nacvrcan, pa nije primetio da sam ga ostavio u košulji :)
Alex
devojke.2775gremlin,
-> #2569, dcolak>> Na žalost, bog je u mom slučaju bio prilično štedljiv na tom polju ;)
Samo na tom? ;)
Alex
devojke.2776gremlin,
-> #2583, fancy>> Da, definitivno, fizički jeste... ali mentalni sklop je retko kad
>> dobro očuvan... (pričamo naravno o odnosima na seksualnom planu)
Kriza je kriza
Al' jednom je samo tridesetih
Vidim iz bliza
U ogledalu bore tridesetih
U srcu dete
U kostima već trideset...
Alex
devojke.2777mavava,
-> #2476, cdragan>> E, oće me ovaj ženski svet ... ;)
Svaka čast!:) Mogao su i upomoć da zoveš :)
.77.
Mustafa Kajgani (c) by čika Neša
devojke.2778zloboleon,
-> #2269, zoranaňňň A i zena ima sa razlicitim fizickim osobenostima, ali to vec
ňňň ne spada u ovu temu...
Ako to ovde ne spada, pa gde bi drugde ?? Imaj na umu da je ovo tema SEX sa
promenjenim nazivom :(.
devojke.2779zloboleon,
-> #2264, zoranaňňň>> Kladim se da je loptica ispod ove kutije. ───┘
ňňň
ňňň Izgubio si opkladu.
Znači 'lepotan', ili se varamo ?
devojke.2780zloboleon,
-> #2377, dragishaňňň [He's dead Jim, Spock took his tricorder, I got his spleen]
Da nemaš možda neki deo 'Zvezdanih staza' (naravno, filmovani) ? :))
devojke.2781zloboleon,
-> #2414, markomňňň Pa sad, naravno da bih, a ti kao ne bi, a ? Eh, Stefane, vedi
ňňň te jedino to što si grobar, inače ... :)
To si dobro rekao. Vi grobari naravno da bi, al' "ŠTO JE BABI MILO TO JOJ SE I
SNILO" ;)).
devojke.2782zloboleon,
-> #2375, markomňňň Bože, zar treba diskutovati, ajmo svi u VICEVE ;)
Ne, ne bi trebalo tamo. Konferencija stvarno mora da bude 'ozbiljna'.
devojke.2783zloboleon,
-> #2422, markomňňň*** Hajde da se SVI selimo u neku odabranu conf pa da tamo
ňňň*** nastavimo priču o SEX-u. Recimo u EXTRA:MISTERIJE. Ta sve
ňňň to ima veze sa SEX-om
ňňň
ňňň Ajmo ...
Raspišimo najbolje izbore za konferenciju u kojoj ćemo da nastavimo raspravu i
koja konf. bude imala NAJMANJE GLASOVA pobeđuje !!
(Afkors, read only konf. se isključuju. Možda bi mogli u AMIGA ili ATARI ;).
Ne, ne, sad' se setih. Najbolje bi bilo kada bi se uklatili u neku konf. koja
se vozi u Beointernetu ;))
devojke.2784zloboleon,
-> #2463, mbobanňňň**> Što ? A mora se priznati da tip baš liči na tebe ;)).
ňňň
ňňň Zlobo...! Nemo' da jedeš govna! ;>>
Sorry, ali kada (ako) to budem ikada probao ti ćeš prvi saznati kog je ukusa.
ňňň < Neko reče : 'Ipak je ono čokolada' >
Za tu čokoladu mogu samo da ti poželim DOBAR TEK ;).
devojke.2785zloboleon,
-> #2619, zoranaňňň Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis
ňňň "nevinost", ako te propustim kroz krevet!
Nemoj samo da ga propuštaš KROZ madrac. Mnogo je usko i nezgodno ;).
devojke.2786stefan,
-> #2632, pexon> Aiiiiiii! Pa vas je bilo TROJE u 7-mom razredu :)
Kad sam ja bio u 7. razredu bilo nas je 34...;))
devojke.2787stefan,
-> #2695, zorana> Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu.
A otkud znaš da je nevin? ;)
[Hepo-pali se lako ne gasi nikako]
devojke.2788stefan,
-> #2715, markom> nadam se da se ne ljutiš Sref ;>
Ma nema frke mrakome ;)
devojke.2789remo,
DAJTE KONFERENCIJU LJUDI K'O BOGA VAS MOLIM!!!
(šta mislite hoće li primetiti ;) )
devojke.2790kuki,
-> #2707, markom>*** Nemoj, darone je nas covek :) Glasam za konf. UPUTSTVO ;)
>
> READ ONLY :(, ali tu je EXTRA:misterije ... ;)
ma može i u IGRE:sex :)))
devojke.2791darone,
-> #2660, boccaccio>> YOU> -> Nisam više mogao da izdržim!
>>
>> Sudeć po greškama u kucanju nije bilo lako otkucati:))
Ma to se zovu pokušaji kucanja na slepo... i nisam loš (tako bar kažu ;)
devojke.2792darone,
-> #2713, boccaccio>> p.s. Verovatno, sa razlogom, će neko od ovih mlađih reći:"Vidi ovag
>> ala sada se*e", ali ja ovo stvarno mislim.
Vidi ovog ala sada se*e ;))))
devojke.2793darone,
-> #2689, zorana>> Ja sam "Helga", a radim pod tudjim (pozajmljenim) userom. I ne radim
>> nista specijalno. Pricamo... Zar ne ?
Jednu stvar smo rešili! A sad, da čujemo, ono, pojedinosti (razmernik smo ti
već uzeli ;)
Ma bez veze, svašta se o tebi priča ovih dana, pa reko da prekinemo sa
ogovaranjima.
devojke.2794darone,
-> #2696, zorana>> Evo jedne zgodne slicice - pokretene
Moram da budem grozan ;))) Znate li šta je jedan sezamovac rekao kad je video
ovu poruku? "Jel to njen snimak?" ;>
devojke.2795darone,
-> #2702, domana>> ~~~ 84-52-81
>>
>> Sorry sto sam prilicno neobavesten, ali moram da priupitam.
>> 1. numba --> visina
>> 2. numba --> tezina
>> 3. numba --> obim grudi sa dojkama
>>
>> Da li je ovo tacno?
Sise, struk, kukovi. Moje mere su 95-78-85 - koji sam ja degenerik (da, sunčam
se ;)))
U stvari, možda je i odozgo naniže, ne znam ni sam :)
devojke.2796zloboleon,
-> #2722, diorňňň>> U velicini klitorisa :)
ňňň
ňňň Ma ovo je Balkan. Ovde svi imaju najveći... :)
Ali i među većima ima najveći ;).
devojke.2797zloboleon,
-> #2683, zoranaňňň P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti
ňňň zameni osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o
ňňň tome i pravis se "ljupko bespomocna" :))))
Pošto idem u Teslu nekako se osećam prozvanim. Samo, ne znam od koga da
pozajmim snažan izgled jel onako na oko izgledam suvonjav, mada imam onu
potrebnu žilavost za 'nameštanje osugurača' ;).
devojke.2798zloboleon,
-> #2696, zoranaňňň Evo jedne zgodne slicice - pokretene
ňňň
ňňň Helga
Hm, samo si par dana na Sezamu, kažeš žensko si, a već znaš da okačiš fajl uz
poruku. Ima tu nešto sumnjivo :().
devojke.2799mikis,
Ajde, kada smo već kod side... Koje su šanse za dobijanje iste
putem oralnog seksa ('leasingom' ili 'pushingom', sve jedno ;))?
devojke.2800veca,
-> #2653, dikla>> Zar mislis da je u ubedjivanju nesto lose !
žekaj, kad sam rekla da je loše? žini mi se da je fancy pričao o
ubeđivanju... ja nemam potrebe da ubeđujem klinke, a ni starije
bogami ;)
devojke.2801veca,
-> #2683, zorana>> P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti zameni
>> osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o tome i
>> pravis se "ljupko bespomocna" :))))
Naravno, tada i stvari koje znam ne treba da znam, treba pružiti
šansu da se pokažu kao kavaljeri :) Lepo i njima i meni ;)
devojke.2802veca,
-> #2597, dragisha>> To je u RS.. Dobro smo krenuli.. Al' će da cvatu garažne ordinacije
>> sa vretenom i ostalim modernim pomagalima.. Ili turistička
>> putovanja u Srbiju.
Sepsa i ostale boleščine :(
devojke.2803veca,
-> #2665, mdave>> < nedelja borbe protiv alkohola, al' sutra je ponedeljak >
Jel' samo nedeljom praviš pauzu? ;)
devojke.2804veca,
-> #2728, dcolak>> Smajli Veco ;)
:) ili ovaj ;)
devojke.2805veca,
-> #2733, dcolak>> Apsolutno, samo, ne dao bog da posle jedne zabludnele dođe neka
>> straight... Tuuuuuggaaaaa :)
Pa ti reče da bi voleo neku da preobratiš, na posao momče ;)
devojke.2806veca,
-> #2691, zorana>> U velicini klitorisa :)
Joj, jedan me ubi zivkajući agenciju u potrazi za tavim... :) na
šta mu odgovaram da za te deljate ne pitamo :) Zove me na svakih
mesec dana u nadi da ću saznati za neku :)
devojke.2807veca,
-> #2656, mpaunovic>> Sacekaj jos 7-8 godina pa ces videti kako sam
>> bio u pravu:)
To što si imao loše iskustvo ne znači da si generalno u pravu.
Ima i lepih iskustava, a takvi bi za tebe rekli da nisi u pravu.
Sve je relativno moj Ajnštajne :)))
devojke.2808veca,
-> #2713, boccaccio>> p.s. Verovatno, sa razlogom, će neko od ovih mlađih reći:"Vidi
>> ovag ala sada se*e", ali ja ovo stvarno mislim.
Ne vidim razloga da to neko kaže, to je deo tvog iskustva i tvog
mišljenja, a i realno zvuči.
devojke.2809veca,
-> #2723, nemanja.>> Sta podrazumevas pod tim psihicka zrelost?
Da i to može biti relativno, neko sazre ranije, neko kasnije
(neko nikad ;) ) ali recimo da se gleda neki prosek.
devojke.2810veca,
-> #2702, domana>> 3. numba --> obim grudi sa dojkama
:))) Kako se obim grudi meri bez dotičnih? ;)))
devojke.2811darone,
-> #2772, gremlinOpet nema citata, sori.
Ta reklama nije objavljena prvo u Kvadartu, već je tamo objavljena kao deo
propagandnog materijala firme Efekt ("Efekt je nauporediv"), koji je dobio
srebrni Promo na festivalu promotivnih aktivnosti Promo '92 (valjda u Novom
Sadu). Inače, zlatni Promo dobio je L'impossible. Da, sve se odigravalo u
kategoriji direktnog marketinga.
devojke.2812mikis,
Specijalno za Helgu: nešto između ;)) NoRMaLno!!
p.s. Ograđujem se od mogućih implikacija ovog čina, ####################, nije
za mlađe od 18, neki će smatrati odvratnim, bla bla bla...
transex.gifdevojke.2813mikis,
Nakon čokolade sledi limunada ;) Uživajte O:>>>
piss.gifdevojke.2814sole,
-> #2767, gremlin°° ispunjavam ;) i odgovarajuće garderobe. Romantika? "Bljak, fuj, pa
----------
°° raspoloženja, upoređuje te sa svojim tatom (ako si nežan, nisi kao
----------------------------
°° sinoć nisam pitao kako je njeno ljubljeno kuče (što znači da ne
----------------------------
Romantican?? :) Isti si kao moj tata! ;) Kako DZeki? ;)
I need a hero!!!! ;)))))
devojke.2815mdave,
-> #2767, gremlin■> instikte i ne možeš joj prići bez kratke frizurice (bar taj uslov
■> ispunjavam ;) i odgovarajuće garderobe.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
devojke.2816mdave,
-> #2783, zloboleon■> Raspišimo najbolje izbore za konferenciju u kojoj ćemo da nastavimo
■> raspravu i koja konf. bude imala NAJMANJE GLASOVA pobeđuje !!
Dosta bre više priče, nego dajte konkretnu podršku. :)
< za mene je misterija kako neki mogu tri puta bez vađenja >
devojke.2817mdave,
-> #2768, gremlin■> snežana 01:00 -- Chat
Vidi, vidi, na ovom sistemu su dozvoljena i YU slova za
username. SEX BBS ? ;)
< prekosutra će da bude dva dana kako nisam nista pio >
devojke.2818boccaccio,
-> #2747, zoranaYOU> Moze da kaze ko god sta hoce, ali si potpuno u pravu.
[Odmah upozorenje. Poruka nema veze sa temom]
Ja: Da li na poruke odgovaras iz SOR-a?
H : Da!?!
Ja: Da li znaš kako da namestiš quote$?
H : Ne!
Ja: Edituješ datoteku SOR.PRO, nađeš red MYQUOTESTR= i dopišeš bilo
šta.
Pozdrav,
Boris
devojke.2819boccaccio,
-> #2532, vgenijeYOU> Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i
YOU> studentkinje.
Priča jednog mog ortaka koji je studirao u Prištini.
Jedna njegova koleginica (I godina ekonomije) je 8. 10.
(tri dana posle početka semestra!) spavala sa dekanom.
Uslov dala u januaru :))
Pozdrav,
Boris
devojke.2820jovca.car,
-> #2477, dejanr/* želja da joj se, citiram, "otkine glava". Ne znam da li je to
/* neka šala, ali poruka u svakom slučaju deluje jako, jako ružno.
Aha. Dobro. Ovaj put vas puštamo. :)
[svega ovog ne bi bilo da je otvorena SEX:s/m]
devojke.2821jovca.car,
-> #2448, zorana/* Onih izmedju? Ne kapiram. Ajde Jole, okaci!
Jole je bio u frci, pa se nije javljao. Vidim, jablani (oni između) su
okačeni. :)
devojke.2822jovca.car,
-> #2727, spantic/* Da si ti živ i zdrav. Ovde se do 10 nedelja traži odobrenje prve
/* komisije, a posle toga odobrenje druge komisije. Maloletnice uz
Otkad to? Pre otprilike tri godine je bilo: odeš, daš pare, sačekaš red i
voila! Rešen problem :) Naravno, pre toga jurcaš te kod ginekologa, pa na
ultrazvuk, pa opet kod ginekologa, ali nema komisija, niko te ne zajebava...
Jedino kad je gužva....onda su terali takvim tempom da devojčici ni ne
proradi anestezija, a već je bace na sto :(
devojke.2823zorana,
-> #2698, fancy
>> Klisu k'o pisu..?
Aha :)
Helga
devojke.2824zorana,
-> #2724, mikis
>> Ne pratis fabulu radnje. Bilo je reci o analnom odnosu izmedu dve
>> osobe zenskog pola.
Da, upravo na to sam mislila. Klitorisno-analni. Ono oralni je bio lapsus.
(MOZDA POTAJNA ZELJA???)
Helga
devojke.2825zorana,
-> #2727, spantic
>> Da si ti ziv i zdrav. Ovde se do 10 nedelja trazi odobrenje prve
>> komisije, a posle toga odobrenje druge komisije. Maloletnice uz
>> odobrenje roditelja.
Pa sta tu nije u redu? Normalno je da se trazi da dete nije ozivelo.
A jos normalnije da se za maloletnice trazi dozvola roditelja, jer one
nisu svesne rizika. Tako je kod svake operacije - trazi se saglasnost
roditelja. E, sad to sto nije prijatno reci "Mama, znas ja sam trudna
i treba mi tvoj potpis...". To je rizik koga moramo da budemo svesne.
Helga
devojke.2826zorana,
-> #2739, mdave
>> Ma pusti ti mene u krevet...za ostalo cemo lako.
A, ako ti prodrem u guzu?
Helga
devojke.2827zorana,
-> #2742, djokab
>> Auuuuh! Jos nesto ovako reci, i postacu peder.
Ali ja sam mislila na ona-njoj, a ne ona-njemu. :)))))
Helga
devojke.2828zorana,
-> #2749, dior
>> Bisexualka - Zena koja _uziva_ u odnosima i sa muskarcima i
>> sa zenama (moj omiljeni tip :).
I moj!
Helga
devojke.2829zorana,
-> #2750, dior
>> Zato sto pripadnost odredenoj grupi ne cini nikoga automatski
>> iskusnijim. Mnoge lezbijke su postale to sto jesu tek posto su
>> otkrile da ne uzivaju u odnosima sa muskarcima. Dakle, imale su
Nisam mislila na to. Mislila sam da ako zelis da preuzmes musku ulogu,
moras da znas kako to muskarac radi. A, ako nisi muskarac, to mozes da
znas jedino ako imas iskustvo sexa sa muskarcima (sto veci broj iskustava
naravno). Ako se radi o lezbejki, ona NEMA iskustva s muskarcima, ili
je u tvom primeru imala jedno ili dva, i moze da se osloni samo na masto,
ili "kako mala marica zamislja...".
>> P.S. Sta je sa minovakovic?
>> Neobavestena, umorna, istekla pretplata?
Dobre bre, ko je ta minovakovic? Svi mi je nesto pominju, a od nje
ni traga ni glasa. Hoce li konacno neko da mi objasni?
Helga
devojke.2830zorana,
-> #2751, zcvele
>> Kad smo ve} kod klinki. Primetio sam po gradu (ne izlazim na mesta gde
izlaze
>> klinci) da ima puno klinki (uzrast npr od 16 do 21 god) koje idu zagrljene,
>> dr`e se za ruke i ljube ladno.
To uopste ne mora da znaci da su lezbejke.
>> U razgovoru sa dve-tri prijateljice reko{e mi da je i jak porast lezbejstva
>> me|u mladim generacijama.
Ako je to tacno, znaci da ocigledno VAMA nesto fali
Helga
devojke.2831zorana,
-> #2757, mikis
>>+>Heterosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo heteroseksualne odnose
>>+>(lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga)
>>
>> Izvini, ali ovo dvoje se iskljucuje. Po definiciji je
>> homoseksualka(alac) <=> lezbejka (peder). 'Povremeni izleti' se u to ne
>> racunaju.
Nesto tu nije u redu. Ja nisam ni rekla suprotno! Tamo u citiranom redu
pise HETERO a ne HOMO. Evo mog citata za HOMO:
Homosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo homoseksualne odnose
(lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga)
A to je isto sto si i ti rekao.
Helga
devojke.2832zorana,
-> #2760, mikis
>> :)))) E to bih bas voleo da vidim... Ajde da je nesto kao ovo na
>> slici, ali...
>>
>> p.s. Sto kazu danasnja deca, 'pali babu da ti strika Najke'...
>> ----------------------------------------------- 9.2760---
>> ** File 'trans05.gif' attached (119443 bytes)
Uffffffff! Ostala sam bez teksta! Cekaj malo da se priberem...
. . . . . . . .
I ja bih to volela da vidim... i da opipam... Ako nije foto-montaza.
Pa to je pravi (ili prava) hermafrodit!
E pa to kod mene nije bas toliko veliko. I nije bas taj oblik...
Ali, ipak, moze da posluzi.
Helga
devojke.2833fancy,
-> #2814, soleŮŢ> I need a hero!!!! ;)))))
Here I am..;)
*
Ma koga ja to vidim..???
Bez pardona, oštro i na prvu loptu..:)
WELCOME TO THE CLUB!
p.s. ZA rules..! O;)
devojke.2834fancy,
-> #2826, zoranaŮŢ> A, ako ti prodrem u guzu?
Nevezano za vašu diskusiju, a šta ti misliš o NoRMaLnom SEX-u..?
devojke.2835fancy,
-> #2829, zoranaŮŢ> Dobre bre, ko je ta minovakovic? Svi mi je nesto pominju, a od nje
ŮŢ> ni traga ni glasa. Hoce li konacno neko da mi objasni?
Minovakovic je jedna izuzetna dama čiji bi prilozi mogli biti vrlo
interesantni ovde, ali je u poslednje vreme zatrpana poslom pa ne
stiže ni da pročita sve ove poruke, a kamo li da napiše nešto.
Nadamo se da će nam se uskoro pridružiti.
devojke.2836gremlin,
-> #2755, cdragan>> Hmmm, pa makroe u TM-u može da napravi svako .. to nije
>> problem, e a za 'pecanje' ... to je već druga priča ;)
Eeee cdr, ne pecaju se današnje ribe na crviće ;)
Alex
devojke.2837gremlin,
-> #2657, mpaunovic>> Samo onaj ko je to doziveo zna kako
>> to izgleda kada ti se neka zena okaci, svaki dan
>> te zove, progoni, pise pisma, cedulje na poslu,
Imaš slučaj identifikacije s moje strane :(
>> se razvodi, pa onda duple nevolje. Obaska sto
>> moze gospodin muz da te poseti sa nekom
>> kasikarom;))
Na svu sreću, bio je u pitanju samo Magnum :)
Alex
devojke.2838gremlin,
-> #2608, zorana>> Penzioner? To jos nisam probala.
Nadam se da se nećeš razočarati ukusom ;)
Alex