FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.2739 mdave, -> #2695, zorana
■>>> BTW, sta znaci "nevinost" (ovako pod znacima navoda) ? ■> ■> Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu. Ma pusti ti mene u krevet...za ostalo ćemo lako. < nedelja borbe protiv AlKosa >
devojke.2740 djokab, -> #2579, dcolak
Sebicne prema tebi muskarcu? Zamisli se, mozda je razlog u tebi sto ============= Pa nece valjda da budu sebicne prema samima sebi. su one "zabludele." Tjah, prvo proveri sebe, pa onda... :) U meni moze da bude razlog samo za veoma ograniceni broj njih, koje sam mogao a nisam. Medjutim, mislim da si promasio osnovni razlog. Osnovni razlog je u njima. Kod vrlo malog broja se radi o razocaranju u muskarce. Takodje mali broj su "rodjene" lezbejke, sa poremecajom u osnovnom seksualnom instiktu. Najveci broj, jednostavno misli da je sve otkrio, ili se plasi da proba i ono drugo. Kao sto i vecina heteroseksualki potajno zeli da proba i ono drugo, ali se plasi. Vecina onih lezbejki, koje probaju i drugu stranu, prestaju da budu lezbejke i postaju biseksualne. Bez obzira da li preovladjujuci seksualni odnos ostaje homoseksualni ili obrnuto. U svakom slucaju, veoma mali broj onih koji probaju "onaj drugi" oblik, ne upraznjavaju i taj drugi oblik s vremena na vreme, makar i retko. Bez obzira dali je taj "drugi oblik" homoseksualni ili heteroseksualni. Mozda i gresim? To je moje iskustvo i znanje. Ali, najbolje bi bilo da one kazu sta je prava istina. > U svakom slucaju bas bi bilo gRRozno da nema homosexualaca. :) Ajde molim te! Jedino ako se plasis da bi onda imao vecu konkurenciju kod zenskog pola :))) > Raznolikost je na ceni, osim, naravno kod Nebeskog Naroda... Pa, raznolikost (ta vrsta) jeste na ceni kod onih naroda koji su na zalasku. Tako je bilo i sa rimljanima pred pad rimske imperije. Ali upravo to pokazuje da su oni drugi narodi (ne mislim samo na Srpski) "nebeski". I pred njima je buducnost. Jer nijedan cmar nije zatrudneo, niti je ijedan klikoris ubrizgao novi zivot. A buducnost je, priznaces, ipak u bebama.
devojke.2741 djokab, -> #2615, zorana
> Vec sam rekla da volim sve. Najvise bih volela kad bismo i ona i ja igrale > obadve uloge. Nazalost, to mi (zasad) nije uspelo. Ali, godine su > predamnom! U cemu je tu problem? Malo ti njoj, pa onda malo ona tebi?
devojke.2742 djokab, -> #2617, zorana
>> Sorry! Lapsus! Htela sam da kazem klitorisno-analni. Auuuuh! Jos nesto ovako reci, i postacu peder.
devojke.2743 djokab, -> #2702, domana
>>~~~ 84-52-81 >> Sorry sto sam prilicno neobavesten, ali moram da priupitam. >> 1. numba --> visina >> 2. numba --> tezina >> 3. numba --> obim grudi sa dojkama >> Da li je ovo tacno? Nije. Mada ne znam sto to mene pitas. Ali, koliko ja znam, to je: 84 - Obim vagine (u mm) 52 - Duzina klitorisa (u cm) 81 - Obim cmara (u mm)
devojke.2744 djokab, -> #2708, cap.navar
>> A sto ce biti sa vasim srcem ? Moje srce ce biti puno... Ako me ne stigne milicija.
devojke.2745 zorana, -> #2709, cap.navar
>> Zar je dovoljan samo jedan snazni muskarac ? Da. Mada moze i snazna, atletski gradjena, zena. Naravno, ako zna nesto oko struje. Helga
devojke.2746 zorana, -> #2710, cap.navar
>> p.s. Posalji neku pricicu ! Hocu: "Da, secam se. Bilo je to kad sam bila sasvim mala. Kao i obicno, najpre sam napunila kadu i prosula duplu dozu pene. Zatim sam se lagano svukla i bacila ves u masinu. Tada videh ves moga brata, bacen u cosak. "Neuredni bilmez!" Pokupila sam to i u bacila u masinu, posto sam prethodno omirisala njegove gace i osetila "onaj miris karakteristican za muskarce". Legla sam u kadu punu mirsljave pene. Istraljala sam lice, ramena, ruke. Zatim, grudi, bradavice su se nakostresile, kao i obicno. Zatim sam sisla do struka i nize. Onda sam ustala cucnula s namerom da predjem na onaj deo izmedju nogu. I tada sam videla! Nekoliko dlacica se pojavilo tamo gde ih ranije nije bilo! Jesam li konacno postala zena? Kada sam je oprala vec sam bila prilicno uzbudjena. Onda sam umocila prst u sampon i lagano pomilovala ono ispupcenje, koje je odmah reagovalo. Bas kao sto su mi pricale. Zatim sam ga milovala sve jace i brze dok milovanje nije preslo u bolno trljanje. Gubila sam dah... A, onda je nesto eksplodiralo u meni. Ne znam da li sam vrisnula, ali jemoja majka uletela u kupatilo. "Sta ti se desilo..." Ja je nisam uopste videla, bila sam van ovog sveta, na nekom oblaku, koji je uranjao u noc. Onda, zapanjeni vrisak "Ne! Kurvo! Necu kurvu u kuci! Jesi li ti normalna!" Mars napolje iz kupatila!" Nekako sam se iskobeljala iz kade, ogrnula peskirom, i oteturala do svoje sobe. Obuzeo me je u isto vreme, neki sram, osecaj ponosa , i nepravde. Ruke su mi jos uvek drhtale, dok sam se oblacila... Sunce je upravo zalazilo. I onda se u meni probudio prkos. Tiho sam se iskrala do roditeljske spavace sobe. Znala sam sta se nalazi u maminoj fijoci u toaletnom stocicu. Tiho sam je otvorila i uzela ga. Ponovo sam na prstima presla nekoliko metara hodnika i usla u WC. Tiho sam okrenula kljuc u bravi, skinula gacice i sela na solju. Dok se iz trpezarije cula burna rasprava izmedju mojih roditelja u kojoj se cesto pomiljalo moje ime, ja sam pritisnula dugme i osetila prijatne vibracije... "Ona ce meni to da kaze! Ona!" , pomislila sam i jos cvrsce zagrizla peskir da bih prigusila krik koji se sirio iz mojih pluca..." Helga
devojke.2747 zorana, -> #2713, boccaccio
Medutim, kasnije vidis da TO nije bilo TO. Bilo je to, ipak, samo silovanje prirode (ne fizicki - samo emocionalno). Zbog mladosti i neiskustva tada, jedna od _drugarica_ posle cetiri godine nije htela ni da cuje, a izgledala je bar jedno 3 puta bolje :((. Tada bi ONO bilo ONO. Dobro, ja bas nisam imala takve traume, ali da je bilo neko uzivanje - nije. Tek kasnije ustvari mozes da uzivas u lepoti sexa. p.s. Verovatno, sa razlogom, ce neko od ovih mladih reci:"Vidi ovag ala sada se*e", ali ja ovo stvarno mislim. Moze da kaze ko god sta hoce, ali si potpuno u pravu. Helga
devojke.2748 dior, -> #2717, dragisha
>> -> Izgleda da ipak nije dovoljno, jer kad 'lezbijka' >> poneki put odradi s muškarcem pa čak i rodi dete, onda >> nije lezbijka, nego biseksualka. Zato i postoje >> odvojeni termini za jedne i druge. >> >> Jel' ova logika radi i ako lezbejka bude silovana? Moja podela na hetero- bi- homo- se bazira na kriterijumu uživanja. Sam zaključi da li logika važi :) Pozdrav, Ljuba ­=- L'tag pour l'tag
devojke.2749 dior, -> #2685, zorana
>> Bisexualka - Zena koja odrzva homosexualne i >> heterosexualne odnose (nije bitno koji su od njih >> preovladjujuci) >> >> Heterosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo >> heteroseksualne odnose (lezbejka) >> (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga) >> >> >> Homosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo >> homoseksualne odnose (lezbejka) >> (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga) Kriterijum 'održavanja odnosa' je neodrživ, jer nije dovoljno precizan. Mnogo precizniji je kriterijum uživanja. Ovako: Bisexualka - čena koja _uživa_ u odnosima i sa muškarcima i sa ženama (moj omiljeni tip :). Heterosexualka - čena koja _uživa isključivo_ u odnosima sa muškarcima. Homosexualka - čena koja _uživa iskljucivo_ u odnosima sa (lezbijka) ženama. Ovaj kriterijum dakle ne isključuje 'zastranjivanje', ali je precizan jer odražava seksualno opredelenje osobe. Istovremeno odgovara na dragish-ino pitanje upućeno u poruci br 9.2717, jer ne podvodi silovane lezbijke pod hetero- (dragisha, ako si nešto planirao, sorry ;) Prilično lako se može pretpostaviti da su mnoge žene postale lezbijke upravo posle trauma sa silovanjem. Ovaj kriterijum takođe obuhvata odnose lezbijki sa muškarcima, ali ne i uživanje u odnosima s njima (recimo, lezbijka želi dete i pristaje na 'nužno zlo', jer se pokvario zamrzivač u lokalnom institutu za veštačku oplodnju ;). Sumnjam da iz takvog odnosa bilo ko može da izvuče ikakvo uživanje... Pozdrav, Ljuba
devojke.2750 dior, -> #2684, zorana
>> Zasto? Pa zar ne mislis da one koje nikada nisu imale >> odnos s muskarcem ne mogu ni da igraju ulogu muskarca u >> homoseksualnom odnosu? >> >> Helga Zato što pripadnost određenoj grupi ne čini nikoga automatski iskusnijim. Mnoge lezbijke su postale to što jesu tek pošto su otkrile da ne uživaju u odnosima sa muškarcima. Dakle, imale su odnose sa muškarcima i po svemu sudeći, mnoge zauzimaju prema partnerkama isključivo 'mušku' ulogu. A sad još jednom pozivam da se vratimo 'sočnijim' stvarima od teoretskih rasprava :) Pozdrav, Ljuba P.S. Šta je sa minovakovic? Neobaveštena, umorna, istekla pretplata?
devojke.2751 zcvele, -> #2653, dikla
>> formulaciji... ne mislim da je u redu, ali ima dosta ljudi >> koji imaju lose misljenje o danasnjim klinkama... Kad smo ve} kod klinki. Primetio sam po gradu (ne izlazim na mesta gde izlaze klinci) da ima puno klinki (uzrast npr od 16 do 21 god) koje idu zagrljene, dr`e se za ruke i ljube ladno. U razgovoru sa dve-tri prijateljice reko{e mi da je i jak porast lezbejstva me|u mladim generacijama. Jeli ja lo{e vidim ili ..... Pozdrav Cvele
devojke.2752 superhik, -> #2670, pexon
<__> ű <__> [...alkohol, alokohol, to je prava stvar, ko ne voli <__> ű alkohol <__> nije NoRMaLan...] <__> ű <__> ű Ja i alkos smo 100% NoRMaLni!!! <__> Jel' neko rek'o ALCOHOL? ;/ Nije niko reko ALCOHOL!!!
devojke.2753 fancy, -> #2720, dior
ŮŢ> priznaje Lisa Palac. "Ja muškarcima kažem: 'U redu, pretvaraj se ŮŢ> da si lopov i da si provalio ovamo, baci me na krevet i nateraj ŮŢ> me da ti popušim kurac!' Oni su užasnuti... Pa to i nije ništa novo. Jedna mala je strašno volela da joj govorim da je kurva, drolja, i da budem hmm, grublji sa njom. Malo sam se zamislio kad me je jednom zamolila (!) da je vežem, itd... Progutao sam knedlu i uradio sve kako je htela, i moram priznati da uopšte nije bilo loše. Može biti da sam od tada i ja malo skrenuo. Mada, što reče that ex-bosnian creature, to što se događa iza vrata spavaće sobe, tiče se samo onih koji su in. (slobodniji citat) .\/. [ Dead Elvis ]
devojke.2754 cdragan, -> #2658, mpaunovic
>> Elem, moje prvo iskustvo u oralnom sexu bilo je >> sa gospodom skoro 10 godina starijom od mene. ════════ Kažem ja da je mnogo manje zabuna ako se slovo DJ piše sa D i j nego kao đ (za one sa set code none đ je ono malo d sa crtom gore:)
devojke.2755 cdragan, -> #2655, dikla
>> E, oce me ovaj zenski svet ... ;) > Lako je tebi kad imas makroe u TM, pa pecas sa funkcijskim > tasterima... Hmmm, pa makroe u TM-u može da napravi svako .. to nije problem, e a za 'pecanje' ... to je već druga priča ;)
devojke.2756 cdragan, -> #2612, zorana
> Lepo :) Ona je bila meleskinja (crne koze, plavih ociju), > a on glavni "frajer" u kraju. Za meleskinju ajde de .. al' izem ti glavnog frajera u kraju kad se bakće sa decom od 13-14 godina ... ;)
devojke.2757 mikis, -> #2685, zorana
+>Heterosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo heteroseksualne odnose +>(lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga) Izvini, ali ovo dvoje se isključuje. Po definiciji je homoseksualka(alac) <=> lezbejka (peder). 'Povremeni izleti' se u to ne računaju.
devojke.2758 mikis, -> #2695, zorana
+> Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu. "Nevin" sam, i tako treba i da ostane... ;))) p.s. Što kaže jedan moj ortak: "Šta je prijatelju, i ti si dobio u dukat" :)))
devojke.2759 mikis, -> #2730, dcolak
+> Naah, ja sam za MISTERIJE SEX-a :>>> +> Velika srpska seoba part IV? :) Bogme, vidim ja da je počelo 'proterivanje sa vekovnih ognjišta' misterija sexa ;))) Jok, ostajemo ovde do jaj... pardon, kraja ;))
devojke.2760 mikis, -> #2617, zorana
+> Sorry! Lapsus! Htela sam da kazem klitorisno-analni. :)))) E to bih baš voleo da vidim... Ajde da je nešto kao ovo na slici, ali... p.s. Što kažu današnja deca, 'pali babu da ti štrika Najke'... trans05.gif
devojke.2761 dvesic, -> #2619, zorana
>> Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis >> "nevinost", ako te propustim kroz krevet! Wow !! Jel moze malo detaljnije ? :))))) Sta jos mogu da izgubim (i dobijem) :))))))))
devojke.2762 pexon, -> #2752, superhik
ű <__> ű <__> [...alkohol, alokohol, to je prava stvar, ko ne ű voli <__> ű alkohol <__> ^^^^^^^^─────────┐ ű <__> ű │ ű <__> ű Ja i alkos smo 100% NoRMaLni!!! │ ű <__> Jel' neko rek'o ALCOHOL? ;/ │ ű │ ű Nije niko reko ALCOHOL!!! │ │ │ Sorry, rekao je ────────────────────────────┘ ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2763 gremlin, -> #2405, dikla
>> Stvarno je bljak da bljakastiji ne moze biti, mada ga drzim >> na disku, mozda mi se vremenom i dopadne ..;) Znamo mi da ti voleš čokoladu ;) Alex
devojke.2764 gremlin, -> #2407, dikla
>> Meni svi ti gifovi vise lice na duboko oranje nego li na >> igru doktora ! NoRMaLno! Moraš prvo da zaoreš da bi posejao :) Alexx
devojke.2765 gremlin, -> #2445, zorana
>> I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :) Klića ko fića? ;) Alex
devojke.2766 gremlin, -> #2453, veca
>> Kao što vidiš, nisam pobegla. >> Opet ti argument ne drži vodu :) Slab mehur, šta li je... :) Alex
devojke.2767 gremlin, -> #2456, veca
>>>> Lepo je cuiti kad neko ima strpljenja za ubedjivanje klinki... >> >> Ovakav konemtar svakodnevno slušam, često i u groznijoj >> formulaciji... ne mislim da je u redu, ali ima dosta ljudi koji >> imaju loše mišljenje o današnjim klinkama... I više nego loše Veco :( Današnje klinkice ili nikad ne odrastu, ili odrastu isuviše rano. Sa jedne strane, imaš mladu dizelašicu (na sreću, ne u mojoj interesnoj grupi), koja ima u sebi probuđene pećinske instikte i ne možeš joj prići bez kratke frizurice (bar taj uslov ispunjavam ;) i odgovarajuće garderobe. Romantika? "Bljak, fuj, pa ti si šonja!!!". Sa druge strane, imaš devojku koja se povlači u mračna raspoloženja, upoređuje te sa svojim tatom (ako si nežan, nisi kao njen tata i otpadaš, ako si grub, onda si kao njen tatica i onda te mrzi), traži smisao života i sl. Devojka koja se neće zaceniti od smeha kada je propustim i pridržim joj vrata, ili koja me neće nazvati u pola tri ujutro i raskinuti zato što sinoć nisam pitao kako je njeno ljubljeno kuče (što znači da ne vodim računa o bićima koja su joj draga, stoga ispada da mi nije stalo ni do nje)? Neću tvrditi da ne postoje takve devojke. Malo sam banalizovao stvar, ali u globalu je tako, nažalost :( Alex
devojke.2768 gremlin, -> #2476, cdragan
>>> cdragan 03:02 -- Chat >>> pkaca 02:29 -- Chat >>> sole 03:40 -- Chat >> E, oće me ovaj ženski svet ... ;) >> Š haRem ;) Ć gremlin 01:00 -- Chat dragana 01:00 -- Chat snežana 01:00 -- Chat milica 01:00 -- Chat sanja 01:00 -- Chat marijana 01:00 -- Chat beba 01:00 -- Chat tanja 01:00 -- Chat jelena 01:00 -- Chat irena 01:00 -- Chat mila 01:00 -- Chat branka 01:00 -- Chat maja 01:00 -- Chat ljiljana 01:00 -- Chat cdr 01:00 -- Zbunjen?!?! Je*i ga cdr, morao sam... ;) Alex
devojke.2769 gremlin, -> #2497, zorana
>>>> A sta ti imas? >> >> Samo mishu! Ali specijalne "konstrukcije" Dve brzine, centrifuga? ;) Alex
devojke.2770 gremlin, -> #2532, vgenije
>> Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i studentkinje. žuo sam da su najdrastičniji primeri na muzičkoj akademiji. Alex
devojke.2771 gremlin, -> #2550, djokab
>>>> Sto se smedereva tice i ovih dana se otvara neka manekenska >> skola.Riba ne pitaj >>>> ali su vecinom zauzete.. >> ======= >> E bas ti hvala! "Rasturio si tolike brakove, a ne možeš jednu usranu vezu!!!" :) Alex
devojke.2772 gremlin, -> #2557, mdave
>> Ali u originalnoj verziji, spreda i sa trouglićem "na pravom >> mestu". :) Ovo "originalna verzija" me potseti na poreklo oglasa. Slika je inače objavljena u časopisu "Kvadart", kao reklama za štampariju "EFEKT" iz Beočina :) Alex
devojke.2773 gremlin, -> #2562, cdragan
>> tako kratko ostao, neko od prisutnih reče : "Ćuti, šta znaš koliko >> mu naplaćuju po satu" :) Ma šta vam je ljudi, one me voledu. Uzgred, ima li neko da mi pozajmi koji dinar, znate kraj je meseca, a ja ušao u neke investicije ;) Alex
devojke.2774 gremlin, -> #2564, mdave
>> Merilo koliko sam se "uradio" sinoć je to da grema nisam pitao >> za sako. ;) Poštedeću te muke. Zbog sakoa smo i navrnuli tako kasno. Dok sam ujurio ćalca u nekoj birtiji, prođe pola večeri. Dobro je što je bio propisno nacvrcan, pa nije primetio da sam ga ostavio u košulji :) Alex
devojke.2775 gremlin, -> #2569, dcolak
>> Na žalost, bog je u mom slučaju bio prilično štedljiv na tom polju ;) Samo na tom? ;) Alex
devojke.2776 gremlin, -> #2583, fancy
>> Da, definitivno, fizički jeste... ali mentalni sklop je retko kad >> dobro očuvan... (pričamo naravno o odnosima na seksualnom planu) Kriza je kriza Al' jednom je samo tridesetih Vidim iz bliza U ogledalu bore tridesetih U srcu dete U kostima već trideset... Alex
devojke.2777 mavava, -> #2476, cdragan
>> E, oće me ovaj ženski svet ... ;) Svaka čast!:) Mogao su i upomoć da zoveš :) .77. Mustafa Kajgani (c) by čika Neša
devojke.2778 zloboleon, -> #2269, zorana
ňňň A i zena ima sa razlicitim fizickim osobenostima, ali to vec ňňň ne spada u ovu temu... Ako to ovde ne spada, pa gde bi drugde ?? Imaj na umu da je ovo tema SEX sa promenjenim nazivom :(.
devojke.2779 zloboleon, -> #2264, zorana
ňňň>> Kladim se da je loptica ispod ove kutije. ───┘ ňňň ňňň Izgubio si opkladu. Znači 'lepotan', ili se varamo ?
devojke.2780 zloboleon, -> #2377, dragisha
ňňň [He's dead Jim, Spock took his tricorder, I got his spleen] Da nemaš možda neki deo 'Zvezdanih staza' (naravno, filmovani) ? :))
devojke.2781 zloboleon, -> #2414, markom
ňňň Pa sad, naravno da bih, a ti kao ne bi, a ? Eh, Stefane, vedi ňňň te jedino to što si grobar, inače ... :) To si dobro rekao. Vi grobari naravno da bi, al' "ŠTO JE BABI MILO TO JOJ SE I SNILO" ;)).
devojke.2782 zloboleon, -> #2375, markom
ňňň Bože, zar treba diskutovati, ajmo svi u VICEVE ;) Ne, ne bi trebalo tamo. Konferencija stvarno mora da bude 'ozbiljna'.
devojke.2783 zloboleon, -> #2422, markom
ňňň*** Hajde da se SVI selimo u neku odabranu conf pa da tamo ňňň*** nastavimo priču o SEX-u. Recimo u EXTRA:MISTERIJE. Ta sve ňňň to ima veze sa SEX-om ňňň ňňň Ajmo ... Raspišimo najbolje izbore za konferenciju u kojoj ćemo da nastavimo raspravu i koja konf. bude imala NAJMANJE GLASOVA pobeđuje !! (Afkors, read only konf. se isključuju. Možda bi mogli u AMIGA ili ATARI ;). Ne, ne, sad' se setih. Najbolje bi bilo kada bi se uklatili u neku konf. koja se vozi u Beointernetu ;))
devojke.2784 zloboleon, -> #2463, mboban
ňňň**> Što ? A mora se priznati da tip baš liči na tebe ;)). ňňň ňňň Zlobo...! Nemo' da jedeš govna! ;>> Sorry, ali kada (ako) to budem ikada probao ti ćeš prvi saznati kog je ukusa. ňňň < Neko reče : 'Ipak je ono čokolada' > Za tu čokoladu mogu samo da ti poželim DOBAR TEK ;).
devojke.2785 zloboleon, -> #2619, zorana
ňňň Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis ňňň "nevinost", ako te propustim kroz krevet! Nemoj samo da ga propuštaš KROZ madrac. Mnogo je usko i nezgodno ;).
devojke.2786 stefan, -> #2632, pexon
> Aiiiiiii! Pa vas je bilo TROJE u 7-mom razredu :) Kad sam ja bio u 7. razredu bilo nas je 34...;))
devojke.2787 stefan, -> #2695, zorana
> Pa "nevin" si, dok ti nesto ne prodre u guzu. A otkud znaš da je nevin? ;) [Hepo-pali se lako ne gasi nikako]
devojke.2788 stefan, -> #2715, markom
> nadam se da se ne ljutiš Sref ;> Ma nema frke mrakome ;)
devojke.2789 remo,
DAJTE KONFERENCIJU LJUDI K'O BOGA VAS MOLIM!!! (šta mislite hoće li primetiti ;) )
devojke.2790 kuki, -> #2707, markom
>*** Nemoj, darone je nas covek :) Glasam za konf. UPUTSTVO ;) > > READ ONLY :(, ali tu je EXTRA:misterije ... ;) ma može i u IGRE:sex :)))
devojke.2791 darone, -> #2660, boccaccio
>> YOU> -> Nisam više mogao da izdržim! >> >> Sudeć po greškama u kucanju nije bilo lako otkucati:)) Ma to se zovu pokušaji kucanja na slepo... i nisam loš (tako bar kažu ;)
devojke.2792 darone, -> #2713, boccaccio
>> p.s. Verovatno, sa razlogom, će neko od ovih mlađih reći:"Vidi ovag >> ala sada se*e", ali ja ovo stvarno mislim. Vidi ovog ala sada se*e ;))))
devojke.2793 darone, -> #2689, zorana
>> Ja sam "Helga", a radim pod tudjim (pozajmljenim) userom. I ne radim >> nista specijalno. Pricamo... Zar ne ? Jednu stvar smo rešili! A sad, da čujemo, ono, pojedinosti (razmernik smo ti već uzeli ;) Ma bez veze, svašta se o tebi priča ovih dana, pa reko da prekinemo sa ogovaranjima.
devojke.2794 darone, -> #2696, zorana
>> Evo jedne zgodne slicice - pokretene Moram da budem grozan ;))) Znate li šta je jedan sezamovac rekao kad je video ovu poruku? "Jel to njen snimak?" ;>
devojke.2795 darone, -> #2702, domana
>> ~~~ 84-52-81 >> >> Sorry sto sam prilicno neobavesten, ali moram da priupitam. >> 1. numba --> visina >> 2. numba --> tezina >> 3. numba --> obim grudi sa dojkama >> >> Da li je ovo tacno? Sise, struk, kukovi. Moje mere su 95-78-85 - koji sam ja degenerik (da, sunčam se ;))) U stvari, možda je i odozgo naniže, ne znam ni sam :)
devojke.2796 zloboleon, -> #2722, dior
ňňň>> U velicini klitorisa :) ňňň ňňň Ma ovo je Balkan. Ovde svi imaju najveći... :) Ali i među većima ima najveći ;).
devojke.2797 zloboleon, -> #2683, zorana
ňňň P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti ňňň zameni osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o ňňň tome i pravis se "ljupko bespomocna" :)))) Pošto idem u Teslu nekako se osećam prozvanim. Samo, ne znam od koga da pozajmim snažan izgled jel onako na oko izgledam suvonjav, mada imam onu potrebnu žilavost za 'nameštanje osugurača' ;).
devojke.2798 zloboleon, -> #2696, zorana
ňňň Evo jedne zgodne slicice - pokretene ňňň ňňň Helga Hm, samo si par dana na Sezamu, kažeš žensko si, a već znaš da okačiš fajl uz poruku. Ima tu nešto sumnjivo :().
devojke.2799 mikis,
Ajde, kada smo već kod side... Koje su šanse za dobijanje iste putem oralnog seksa ('leasingom' ili 'pushingom', sve jedno ;))?
devojke.2800 veca, -> #2653, dikla
>> Zar mislis da je u ubedjivanju nesto lose ! žekaj, kad sam rekla da je loše? žini mi se da je fancy pričao o ubeđivanju... ja nemam potrebe da ubeđujem klinke, a ni starije bogami ;)
devojke.2801 veca, -> #2683, zorana
>> P.S. Jao sto je to lepo, kad snazni muskarac dodje da ti zameni >> osigurac, ili popravi peglu ;) A ti kao nemas pojma o tome i >> pravis se "ljupko bespomocna" :)))) Naravno, tada i stvari koje znam ne treba da znam, treba pružiti šansu da se pokažu kao kavaljeri :) Lepo i njima i meni ;)
devojke.2802 veca, -> #2597, dragisha
>> To je u RS.. Dobro smo krenuli.. Al' će da cvatu garažne ordinacije >> sa vretenom i ostalim modernim pomagalima.. Ili turistička >> putovanja u Srbiju. Sepsa i ostale boleščine :(
devojke.2803 veca, -> #2665, mdave
>> < nedelja borbe protiv alkohola, al' sutra je ponedeljak > Jel' samo nedeljom praviš pauzu? ;)
devojke.2804 veca, -> #2728, dcolak
>> Smajli Veco ;) :) ili ovaj ;)
devojke.2805 veca, -> #2733, dcolak
>> Apsolutno, samo, ne dao bog da posle jedne zabludnele dođe neka >> straight... Tuuuuuggaaaaa :) Pa ti reče da bi voleo neku da preobratiš, na posao momče ;)
devojke.2806 veca, -> #2691, zorana
>> U velicini klitorisa :) Joj, jedan me ubi zivkajući agenciju u potrazi za tavim... :) na šta mu odgovaram da za te deljate ne pitamo :) Zove me na svakih mesec dana u nadi da ću saznati za neku :)
devojke.2807 veca, -> #2656, mpaunovic
>> Sacekaj jos 7-8 godina pa ces videti kako sam >> bio u pravu:) To što si imao loše iskustvo ne znači da si generalno u pravu. Ima i lepih iskustava, a takvi bi za tebe rekli da nisi u pravu. Sve je relativno moj Ajnštajne :)))
devojke.2808 veca, -> #2713, boccaccio
>> p.s. Verovatno, sa razlogom, će neko od ovih mlađih reći:"Vidi >> ovag ala sada se*e", ali ja ovo stvarno mislim. Ne vidim razloga da to neko kaže, to je deo tvog iskustva i tvog mišljenja, a i realno zvuči.
devojke.2809 veca, -> #2723, nemanja.
>> Sta podrazumevas pod tim psihicka zrelost? Da i to može biti relativno, neko sazre ranije, neko kasnije (neko nikad ;) ) ali recimo da se gleda neki prosek.
devojke.2810 veca, -> #2702, domana
>> 3. numba --> obim grudi sa dojkama :))) Kako se obim grudi meri bez dotičnih? ;)))
devojke.2811 darone, -> #2772, gremlin
Opet nema citata, sori. Ta reklama nije objavljena prvo u Kvadartu, već je tamo objavljena kao deo propagandnog materijala firme Efekt ("Efekt je nauporediv"), koji je dobio srebrni Promo na festivalu promotivnih aktivnosti Promo '92 (valjda u Novom Sadu). Inače, zlatni Promo dobio je L'impossible. Da, sve se odigravalo u kategoriji direktnog marketinga.
devojke.2812 mikis,
Specijalno za Helgu: nešto između ;)) NoRMaLno!! p.s. Ograđujem se od mogućih implikacija ovog čina, ####################, nije za mlađe od 18, neki će smatrati odvratnim, bla bla bla... transex.gif
devojke.2813 mikis,
Nakon čokolade sledi limunada ;) Uživajte O:>>> piss.gif
devojke.2814 sole, -> #2767, gremlin
°° ispunjavam ;) i odgovarajuće garderobe. Romantika? "Bljak, fuj, pa ---------- °° raspoloženja, upoređuje te sa svojim tatom (ako si nežan, nisi kao ---------------------------- °° sinoć nisam pitao kako je njeno ljubljeno kuče (što znači da ne ---------------------------- Romantican?? :) Isti si kao moj tata! ;) Kako DZeki? ;) I need a hero!!!! ;)))))
devojke.2815 mdave, -> #2767, gremlin
■> instikte i ne možeš joj prići bez kratke frizurice (bar taj uslov ■> ispunjavam ;) i odgovarajuće garderobe. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
devojke.2816 mdave, -> #2783, zloboleon
■> Raspišimo najbolje izbore za konferenciju u kojoj ćemo da nastavimo ■> raspravu i koja konf. bude imala NAJMANJE GLASOVA pobeđuje !! Dosta bre više priče, nego dajte konkretnu podršku. :) < za mene je misterija kako neki mogu tri puta bez vađenja >
devojke.2817 mdave, -> #2768, gremlin
■> snežana 01:00 -- Chat Vidi, vidi, na ovom sistemu su dozvoljena i YU slova za username. SEX BBS ? ;) < prekosutra će da bude dva dana kako nisam nista pio >
devojke.2818 boccaccio, -> #2747, zorana
YOU> Moze da kaze ko god sta hoce, ali si potpuno u pravu. [Odmah upozorenje. Poruka nema veze sa temom] Ja: Da li na poruke odgovaras iz SOR-a? H : Da!?! Ja: Da li znaš kako da namestiš quote$? H : Ne! Ja: Edituješ datoteku SOR.PRO, nađeš red MYQUOTESTR= i dopišeš bilo šta. Pozdrav, Boris
devojke.2819 boccaccio, -> #2532, vgenije
YOU> Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i YOU> studentkinje. Priča jednog mog ortaka koji je studirao u Prištini. Jedna njegova koleginica (I godina ekonomije) je 8. 10. (tri dana posle početka semestra!) spavala sa dekanom. Uslov dala u januaru :)) Pozdrav, Boris
devojke.2820 jovca.car, -> #2477, dejanr
/* želja da joj se, citiram, "otkine glava". Ne znam da li je to /* neka šala, ali poruka u svakom slučaju deluje jako, jako ružno. Aha. Dobro. Ovaj put vas puštamo. :) [svega ovog ne bi bilo da je otvorena SEX:s/m]
devojke.2821 jovca.car, -> #2448, zorana
/* Onih izmedju? Ne kapiram. Ajde Jole, okaci! Jole je bio u frci, pa se nije javljao. Vidim, jablani (oni između) su okačeni. :)
devojke.2822 jovca.car, -> #2727, spantic
/* Da si ti živ i zdrav. Ovde se do 10 nedelja traži odobrenje prve /* komisije, a posle toga odobrenje druge komisije. Maloletnice uz Otkad to? Pre otprilike tri godine je bilo: odeš, daš pare, sačekaš red i voila! Rešen problem :) Naravno, pre toga jurcaš te kod ginekologa, pa na ultrazvuk, pa opet kod ginekologa, ali nema komisija, niko te ne zajebava... Jedino kad je gužva....onda su terali takvim tempom da devojčici ni ne proradi anestezija, a već je bace na sto :(
devojke.2823 zorana, -> #2698, fancy
>> Klisu k'o pisu..? Aha :) Helga
devojke.2824 zorana, -> #2724, mikis
>> Ne pratis fabulu radnje. Bilo je reci o analnom odnosu izmedu dve >> osobe zenskog pola. Da, upravo na to sam mislila. Klitorisno-analni. Ono oralni je bio lapsus. (MOZDA POTAJNA ZELJA???) Helga
devojke.2825 zorana, -> #2727, spantic
>> Da si ti ziv i zdrav. Ovde se do 10 nedelja trazi odobrenje prve >> komisije, a posle toga odobrenje druge komisije. Maloletnice uz >> odobrenje roditelja. Pa sta tu nije u redu? Normalno je da se trazi da dete nije ozivelo. A jos normalnije da se za maloletnice trazi dozvola roditelja, jer one nisu svesne rizika. Tako je kod svake operacije - trazi se saglasnost roditelja. E, sad to sto nije prijatno reci "Mama, znas ja sam trudna i treba mi tvoj potpis...". To je rizik koga moramo da budemo svesne. Helga
devojke.2826 zorana, -> #2739, mdave
>> Ma pusti ti mene u krevet...za ostalo cemo lako. A, ako ti prodrem u guzu? Helga
devojke.2827 zorana, -> #2742, djokab
>> Auuuuh! Jos nesto ovako reci, i postacu peder. Ali ja sam mislila na ona-njoj, a ne ona-njemu. :))))) Helga
devojke.2828 zorana, -> #2749, dior
>> Bisexualka - Zena koja _uziva_ u odnosima i sa muskarcima i >> sa zenama (moj omiljeni tip :). I moj! Helga
devojke.2829 zorana, -> #2750, dior
>> Zato sto pripadnost odredenoj grupi ne cini nikoga automatski >> iskusnijim. Mnoge lezbijke su postale to sto jesu tek posto su >> otkrile da ne uzivaju u odnosima sa muskarcima. Dakle, imale su Nisam mislila na to. Mislila sam da ako zelis da preuzmes musku ulogu, moras da znas kako to muskarac radi. A, ako nisi muskarac, to mozes da znas jedino ako imas iskustvo sexa sa muskarcima (sto veci broj iskustava naravno). Ako se radi o lezbejki, ona NEMA iskustva s muskarcima, ili je u tvom primeru imala jedno ili dva, i moze da se osloni samo na masto, ili "kako mala marica zamislja...". >> P.S. Sta je sa minovakovic? >> Neobavestena, umorna, istekla pretplata? Dobre bre, ko je ta minovakovic? Svi mi je nesto pominju, a od nje ni traga ni glasa. Hoce li konacno neko da mi objasni? Helga
devojke.2830 zorana, -> #2751, zcvele
>> Kad smo ve} kod klinki. Primetio sam po gradu (ne izlazim na mesta gde izlaze >> klinci) da ima puno klinki (uzrast npr od 16 do 21 god) koje idu zagrljene, >> dr`e se za ruke i ljube ladno. To uopste ne mora da znaci da su lezbejke. >> U razgovoru sa dve-tri prijateljice reko{e mi da je i jak porast lezbejstva >> me|u mladim generacijama. Ako je to tacno, znaci da ocigledno VAMA nesto fali Helga
devojke.2831 zorana, -> #2757, mikis
>>+>Heterosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo heteroseksualne odnose >>+>(lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga) >> >> Izvini, ali ovo dvoje se iskljucuje. Po definiciji je >> homoseksualka(alac) <=> lezbejka (peder). 'Povremeni izleti' se u to ne >> racunaju. Nesto tu nije u redu. Ja nisam ni rekla suprotno! Tamo u citiranom redu pise HETERO a ne HOMO. Evo mog citata za HOMO: Homosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo homoseksualne odnose (lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko otstupi od toga) A to je isto sto si i ti rekao. Helga
devojke.2832 zorana, -> #2760, mikis
>> :)))) E to bih bas voleo da vidim... Ajde da je nesto kao ovo na >> slici, ali... >> >> p.s. Sto kazu danasnja deca, 'pali babu da ti strika Najke'... >> ----------------------------------------------- 9.2760--- >> ** File 'trans05.gif' attached (119443 bytes) Uffffffff! Ostala sam bez teksta! Cekaj malo da se priberem... . . . . . . . . I ja bih to volela da vidim... i da opipam... Ako nije foto-montaza. Pa to je pravi (ili prava) hermafrodit! E pa to kod mene nije bas toliko veliko. I nije bas taj oblik... Ali, ipak, moze da posluzi. Helga
devojke.2833 fancy, -> #2814, sole
ŮŢ> I need a hero!!!! ;))))) Here I am..;) * Ma koga ja to vidim..??? Bez pardona, oštro i na prvu loptu..:) WELCOME TO THE CLUB! p.s. ZA rules..! O;)
devojke.2834 fancy, -> #2826, zorana
ŮŢ> A, ako ti prodrem u guzu? Nevezano za vašu diskusiju, a šta ti misliš o NoRMaLnom SEX-u..?
devojke.2835 fancy, -> #2829, zorana
ŮŢ> Dobre bre, ko je ta minovakovic? Svi mi je nesto pominju, a od nje ŮŢ> ni traga ni glasa. Hoce li konacno neko da mi objasni? Minovakovic je jedna izuzetna dama čiji bi prilozi mogli biti vrlo interesantni ovde, ali je u poslednje vreme zatrpana poslom pa ne stiže ni da pročita sve ove poruke, a kamo li da napiše nešto. Nadamo se da će nam se uskoro pridružiti.
devojke.2836 gremlin, -> #2755, cdragan
>> Hmmm, pa makroe u TM-u može da napravi svako .. to nije >> problem, e a za 'pecanje' ... to je već druga priča ;) Eeee cdr, ne pecaju se današnje ribe na crviće ;) Alex
devojke.2837 gremlin, -> #2657, mpaunovic
>> Samo onaj ko je to doziveo zna kako >> to izgleda kada ti se neka zena okaci, svaki dan >> te zove, progoni, pise pisma, cedulje na poslu, Imaš slučaj identifikacije s moje strane :( >> se razvodi, pa onda duple nevolje. Obaska sto >> moze gospodin muz da te poseti sa nekom >> kasikarom;)) Na svu sreću, bio je u pitanju samo Magnum :) Alex
devojke.2838 gremlin, -> #2608, zorana
>> Penzioner? To jos nisam probala. Nadam se da se nećeš razočarati ukusom ;) Alex