FORUM.11

01 Apr 1994 - 27 Jun 1994

Topics

  1. gde.smo (12)
  2. jugoslavija (27)
  3. ex.yu (465)
  4. srbija (120)
  5. svet (3)
  6. ljudska.prava (3)
  7. mediji (123)
  8. trac (274)
  9. devojke (3661)
  10. iseljenje (94)
  11. razno (184)

Messages - devojke

devojke.2839 gremlin, -> #2619, zorana
>> Nisam, ali ima i drugih opasnosti. Mozes da izgubis "nevinost", ako >> te propustim kroz krevet! Mdave, pazi na federe! :) Alex
devojke.2840 gremlin, -> #2621, mavava
>> Nego jel' vide ti cene u sexi-šopu? Strava poskupelo sve. A asortiman >> skroman da ne može skromniji. Prodaju samo one obične vibratore, >> "sexi" rublje, špansku mušicu i po koju lošu porno kasetu. Ima li barem jošte onih žemskinja na naduvavanje, ova moja nema više gde da se krpi :( :) Alex
devojke.2841 gremlin, -> #2713, boccaccio
>> Ja sam uvek bio ispred svog vremena. Osmi razred sam završio sa 196 >> cm i uvek sam mogao da sebi dodam koju godinu i to 196 cm!!! Blago tebi brate, kako se snalaziš? Ja grdne muke imam sa ovim mojim, a jedva je petina od tvoje mere ;) Alex
devojke.2842 gremlin, -> #2756, cdragan
>> Za meleskinju ajde de .. al' izem ti glavnog frajera u kraju kad >> se bakće sa decom od 13-14 godina ... ;) Tako je! Fuj pa to hoda ;) Alex
devojke.2843 markom,
Ljudi, ova tema je izašla iz okvira onog o čemu smo želeli, barem ja, na počet- ku ove kampanje, i meni je dosta ovog uzaludnog trošenja vremena, ostanite svi u zdravlju i veselju, i srećno vam bilo ako se otvori SEX konferencija, ali ne- ma šanse, barem ne ovde ... markom .\/.
devojke.2844 stefan, -> #2767, gremlin
> vrata, ili koja me neće nazvati u pola tri ujutro i raskinuti zato što > sinoć nisam pitao kako je njeno ljubljeno kuče (što znači da ne vodim > računa o bićima koja su joj draga, stoga ispada da mi nije stalo ni do :))))))) Sućut :)))
devojke.2845 mdave, -> #2826, zorana
■>>> Ma pusti ti mene u krevet...za ostalo cemo lako. ■> ■> A, ako ti prodrem u guzu? Samo izvoli. Uvek. :) < jezik - čudo prirode >
devojke.2846 mdave, -> #2822, jovca.car
■> voila! Rešen problem :) Naravno, pre toga jurcaš te kod ginekologa, ■> pa na ultrazvuk, pa opet kod ginekologa, ali nema komisija, niko te ■> ne zajebava... Pa ode žena kod ginekologa i naiđe tamo na čoveka u belom mantilu. "Hoćete li da me pogledate ?" "Hoću!" Kasno je ukapirala da je čovek moler. < nedelja borbe... >
devojke.2847 mdave, -> #2843, markom
■> Ljudi, ova tema je izašla iz okvira onog o čemu smo želeli, barem ■> ja, na počet- ku ove kampanje, i meni je dosta ovog uzaludnog ■> trošenja vremena, ostanite svi u zdravlju i veselju, i srećno vam ■> bilo ako se otvori SEX konferencija, ali ne- ma šanse, barem ne ■> ovde ... Ej bre džiberu, nemoj da ti manijak da.... :) Samo da znaš da nikad nećeš videti pesmicu ! ;) < Sedi, 'de ćeš ! >
devojke.2848 pneman, -> #2746, zorana
-=- Ja je nisam uopste videla, bila sam van ovog -=- sveta, na nekom oblaku, koji je uranjao u noc. Onda, -=- zapanjeni vrisak "Ne! Kurvo! Necu kurvu u kuci! Jesi li ti -=- normalna!" Mars napolje iz kupatila!" Aha dosla maca na vratanca ;)
devojke.2849 pexon, -> #2790, kuki
ű> READ ONLY :(, ali tu je EXTRA:misterije ... ;) ű ma može i u IGRE:sex :))) U ovoj co SEX je sve samo nije za igru. Sve stručnjaci. ;> A najveću tuki ima Helga ;)))) pa gde je tu FUN:sex>> ? ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2850 pexon, -> #2830, zorana
ű Ako je to tacno, znaci da ocigledno VAMA nesto fali ű ű Helga Kaži šta nam to fali ?! Klića ? Jupa ? Doodies ? What ???????? ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2851 pexon, -> #2818, boccaccio
ű Ja: Da li na poruke odgovaras iz SOR-a? ű H : Da!?! ű Ja: Da li znaš kako da namestiš quote$? ű H : Ne! ű Ja: Edituješ datoteku SOR.PRO, nađeš red MYQUOTESTR= i dopišeš ű bilo šta. ű ű Pozdrav, ű Boris Jedva čekam da vidim quote$ ;) ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2852 pexon, -> #2834, fancy
ű ŮŢ> A, ako ti prodrem u guzu? ű ű Nevezano za vašu diskusiju, a šta ti misliš o NoRMaLnom ű SEX-u..? Bravo care! :)))))))))))))))))))))))))))))))))) Da! Sve znamo o extra large klići i ostalo, ali šta li misli H kad je njena guza na tapetu ;> ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2853 pexon, -> #2817, mdave
ű < prekosutra će da bude dva dana kako nisam nista pio > Što? Da nisi bolestan? ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2854 pexon, -> #2810, veca
ű :))) Kako se obim grudi meri bez dotičnih? ;))) Prvo premeriš dojkičice ;) pa onda grud :) ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2855 pexon, -> #2799, mikis
ű Ajde, kada smo već kod side... Koje su šanse za dobijanje ű iste putem oralnog seksa ('leasingom' ili 'pushingom', sve ű jedno ;))? Najveće :> SIDA fuj! ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2856 dcolak, -> #2759, mikis
│ Bogme, vidim ja da je počelo 'proterivanje sa vekovnih ognjišta' │ misterija sexa ;))) Jok, ostajemo ovde do jaj... pardon, kraja ;)) ──────────┐ Što će reći, ostajemo u sankcijama dok ne nam │ ne pootpadaju? Hm.. Too bad... Sledge DAMMIR!
devojke.2857 dcolak, -> #2775, gremlin
│>> Na žalost, bog je u mom slučaju bio prilično štedljiv na tom polju ;) │ │ Samo na tom? ;) Hm, i malo pameti bi mi dobro došlo, ili bolje, malo manje iste, nikako da ukapiram šta je od ta dva :)) Sledge DAMMIR!
devojke.2858 nemanja., -> #2731, dcolak
# │ skroman da ne moze skromniji. Prodaju samo one obicne # vibratore, "sexi" │ rublje, spansku musicu i po koju losu porno # kasetu. # # A da pojasnis tu spansku musicu? ;) # Sta se radi sa njom, cupaju joj se krilca ili... ? :) Video sam kako deluje i mogu da ti kazem da je to mnogo opasna stvar. Devojcica je posle pet minuta dobila trovanje. Sa tim se ne bi zajebavao. Procitah negde da se to u orginalu koristi za krave.
devojke.2859 nemanja., -> #2789, remo
# DAJTE KONFERENCIJU LJUDI K'O BOGA VAS MOLIM!!! # # (sta mislite hoce li primetiti ;) ) Mislim da imaju resign. :(
devojke.2860 stefan, -> #2795, darone
> Sise, struk, kukovi. Moje mere su 95-78-85 - koji sam ja degenerik (da, U bre darone, samo malo strukić da središ....;)))
devojke.2861 dikla, -> #2603, dior
> Ovako ima sve vise onih koji sumnjaju da se pod konspirativnim > imenom 'Helga' krije neki piroman (pyroman?) zaduzen da 'pali' > neduzne i nezasticene SexamOVCE :) Nije ni bitno.., Helga samo napred.... napaljeni
devojke.2862 dikla, -> #2664, mdave
> ■> Mozda bi bio ubedljiviji da ponudis varijantu 3+1 ...;) > > Ma rezultat (4) je isti. :) Da, ali u prvom slucaju ustedis jedno povlacenje kotilca ..;)
devojke.2863 dikla, -> #2621, mavava
> skroman da ne moze skromniji. Prodaju samo one obicne vibratore, > "sexi" rublje, spansku musicu i po koju losu porno kasetu. Cemu sluzi ta 'spanska musica', jel to nesto za nisanjenje ...?
devojke.2864 dikla, -> #2690, zorana
> E, to bi bilo super! Ali, nazalost, ne mogu bas SVE. Jesam li rekla > negde suprotno? Nisi rekao suprotno, pardon, rekla ... btw. Zna li neko sta znaci kriza identiteta ?
devojke.2865 dikla, -> #2657, mpaunovic
> to izgleda kada ti se neka zena okaci, svaki dan > te zove, progoni, pise pisma, cedulje na poslu, > place kod svih prijateljica i koleginica, najzad > i kod tvoje zene;(, nece da te pusti da izadjes > iz stana, stalno preti da ce da skace sa mosta;(( > Sad mi to vec malo i smesno izgleda, ali tada > je bilo... :((( Aiii..., gledali li ti onaj film 'Fatalna privlacnost' pre no sto stupi u kontaKat s'njom ..;)
devojke.2866 dikla, -> #2691, zorana
> U velicini klitorisa :) Daj malo opisirnije, da i mi mladji dobijemo predstavu o redu velicine istog !
devojke.2867 dikla, -> #2822, jovca.car
> red i voila! Resen problem :) Naravno, pre toga jurcas te kod > ginekologa, pa na ultrazvuk, pa opet kod ginekologa, ali nema > komisija, niko te ne zajebava... A u medjuvremenu kupujes pelene, kolica ..., zlu ne trebalo ...;>
devojke.2868 dikla, -> #2786, stefan
>> Aiiiiiii! Pa vas je bilo TROJE u 7-mom razredu :) > > Kad sam ja bio u 7. razredu bilo nas je 34...;)) Gde, u razrednoj ? :)
devojke.2869 dikla, -> #2692, zorana
> Osnovne. Sta, tvoje drugarice u osnovnoj skoli to ne rade? Ne !
devojke.2870 dikla, -> #2818, boccaccio
> H : Ne! > Ja: Editujes datoteku SOR.PRO, nades red MYQUOTESTR= i dopises bilo > sta. Jos jedna pogodnosti SOR-a je i ta da ga mogu koristiti nekoliko ljudi neovisno, isto kao i user ....
devojke.2871 dikla, -> #2800, veca
> ubedivanju... ja nemam potrebe da ubedujem klinke, a ni starije > bogami ;) Ni ja ...:)
devojke.2872 dikla, -> #2755, cdragan
> Hmmm, pa makroe u TM-u moze da napravi svako .. to nije > problem, e a za 'pecanje' ... to je vec druga prica ;) Ma napravio i ja makroe ali mi bas nesto i ne uspeva... Daj koji hint..;)
devojke.2873 dikla, -> #2768, gremlin
> dragana 01:00 -- Chat ..res re dragana 'dragana' ? Nije korisnik ovog sistema. > snezana 01:00 -- Chat ..res re snezana 'snezana' ? Nije korisnik ovog sistema. > milica 01:00 -- Chat ..res re milica 'milica' ? Nije korisnik ovog sistema. > sanja 01:00 -- Chat ..res re sanja 'sanja' ? Nije korisnik ovog sistema. > marijana 01:00 -- Chat ..res re marijana 'marijana' ? Nije korisnik ovog sistema. > tanja 01:00 -- Chat ..res re tanja 'tanja' ? Nije korisnik ovog sistema. O cemu se ovde radi, zar je moguce da su sve ove userice anonimuskinje, da li moguce da ih uprava zarad 'sfere poslovne tajne' ljubomormno cuva od ociju prosecniog korisnika .... Grem, je si li ti vec poceo da koristis Alt-ove za makroe ili si jos uvek kod funkcijskih tastera ...;)
devojke.2874 dikla, -> #2557, mdave
> Ali u originalnoj verziji, spreda i sa trouglicem "na pravom > mestu". :) A sta ako ista nije pripadnica nebeskog naroda pa nema 'trouglic' ..;)
devojke.2875 ognjen, -> #2490, zorana
)-> To za afriku je po svoj prilici tacno. Daj, to je cista glupost. Cak i da je tacno, zar stvarno mislis da bi TI (ili ja, ili bilo ko) to IKADA saznao. To bi Ameri odmah zataskali. Dolazimo do zakljucka => Ne verujte tracevima.
devojke.2876 ognjen, -> #2532, vgenije
)-> Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i )-> studentkinje. Bas sam video jedan grafit na Valjevskoj gimanziji: " Profesor me oborio, pa NISAM pala na ispitu "
devojke.2877 ognjen, -> #2580, dcolak
)-> Da samo znas sta su radile one moje drugarice iz O.S. :)) Sta su radile? Evo, koliko ja znam, u celoj generaciji (8 razred) ima samo 3-4 koje nisu device. (jal zvuci glupo ovo "device" ? :)
devojke.2878 ognjen, -> #2590, veca
)-> a pravo da budem metalac ili bokser ;) neka hvala, meni je )-> lepse da budem nezna i zenstvena. Postoji i boks za zene. Naravno, potpuno je isti kao za muskarce, tj. iznad pojasa nema nista od odece. Muska publika ide da gleda k'o luda. Sa ovim sportom su zapoceli, a ko ce drugo, ludi Amosi.
devojke.2879 zorana, -> #2717, dragisha
>> Jel' ova logika radi i ako lezbejka bude silovana? Ne. Ali, ne radi ni ako samo nekoliko puta proba heterosexualni odnos. Helga
devojke.2880 zorana, -> #1736, mjova
>> Pa moze se tako reci, ali BEZ zileta :)) BRRRRRRR! :) Ali onda nema ni krvi. Propala imitacija... Helga
devojke.2881 zorana, -> #2740, djokab
>> Mozda i gresim? To je moje iskustvo i znanje. Ali, najbolje bi bilo da >> one kazu sta je prava istina. Cini mi se da ne gresis. >> "nebeski". I pred njima je buducnost. Jer nijedan cmar nije zatrudneo, >> niti je ijedan klikoris ubrizgao novi zivot. A buducnost je, priznaces, >> ipak u bebama. A i ti si u pravu. Helga
devojke.2882 zorana, -> #2741, djokab
>> U cemu je tu problem? Malo ti njoj, pa onda malo ona tebi? Aha. Ili, jos bolje, odjednom. I ja njoj i ona meni :) Helga
devojke.2883 zorana, -> #2756, cdragan
>> Za meleskinju ajde de .. al' izem ti glavnog frajera u kraju kad >> se bakce sa decom od 13-14 godina ... ;) Zavisi od deteta. Ako "dete" bas i ne izgleda kao dete... A "deca" su (bar neka) sada (a i onda su bila) napredna Helga
devojke.2884 zorana, -> #2767, gremlin
>> Devojka koja se nece zaceniti od smeha kada je propustim i pridrzim joj >> vrata, ili koja me nece nazvati u pola tri ujutro i raskinuti zato sto >> sinoc nisam pitao kako je njeno ljubljeno kuce (sto znaci da ne vodim >> racuna o bicima koja su joj draga, stoga ispada da mi nije stalo ni do >> nje)? Necu tvrditi da ne postoje takve devojke. Malo sam banalizovao Postoje ali malo ih je. Ali, jesi li razmisljao da deo krivice za to snose i muskarci, jer devojci ce biti smesno ako joj pridrzis vrata, ustanes kad joj palis cigaretu i slicno, ako to NIKADA pre toga nije dozivela. Ono sto je neuobicajeno, postaje ili smesno ili odvratno. Helga
devojke.2885 zorana, -> #2769, gremlin
>> Dve brzine, centrifuga? ;) Varijabili prenos (beskonacn broj brzina), burgija ;) Helga
devojke.2886 zorana, -> #2778, zloboleon
>> Ako to ovde ne spada, pa gde bi drugde ?? Imaj na umu da je ovo tema SEX sa >> promenjenim nazivom :(. To spada u temu MEDICINA.ANATOMIJA Helga
devojke.2887 zorana, -> #2794, darone
>> Moram da budem grozan ;))) Znate li sta je jedan sezamovac rekao kad je video >> ovu poruku? "Jel to njen snimak?" ;> E, je*iga! Prvo, nisam tako lepa. Drugo, nisam ni tako "neskromna". Nazalost? Helga
devojke.2888 zorana, -> #2798, zloboleon
>> Hm, samo si par dana na Sezamu, kazes zensko si, a vec znas da okacis fajl uz >> poruku. Ima tu nesto sumnjivo :(). Prvo, ako sam zensko ne znaci da sam "plavusa". Imam smedju kosu. Drugo, Sezam nije jedini BBS u Jugi. Vrtim se po raznim BBS-ovima vec dve godine, ali mi je bilo malo skupo da uletim u Sezam. Helga
devojke.2889 zorana, -> #2799, mikis
>> Ajde, kada smo vec kod side... Koje su sanse za dobijanje iste >> putem oralnog seksa ('leasingom' ili 'pushingom', sve jedno ;))? Zavisi s kim. U svakom slucaju, ako je osoba neproverena - VELIKE! Helga
devojke.2890 zorana, -> #2801, veca
>> Naravno, tada i stvari koje znam ne treba da znam, treba pruziti >> sansu da se pokazu kao kavaljeri :) Lepo i njima i meni ;) Aha. Gde bi oni doterali, da im ne pruzamo sanse... Helga
devojke.2891 zorana, -> #2806, veca
>> Joj, jedan me ubi zivkajuci agenciju u potrazi za tavim... :) na >> sta mu odgovaram da za te deljate ne pitamo :) Zove me na svakih >> mesec dana u nadi da cu saznati za neku :) Telefon? Adresa? Helga P.S. U kakvoj ti to agenciji radis? Jel "one" vrste?
devojke.2892 zorana, -> #2812, mikis
>> Specijalno za Helgu: nesto izmedu ;)) NoRMaLno!! Sacekaj malo, da pogledam... Aaaaaaaaahhhhhhhhh... Bas me palis... Pa ova ima i jaja? Ili ovaj? Imas li jos ovakvih? Naprimer, da ona nju (ili njega)... Ili sa dve/dva (istog tipa) koje u isto vreme jedna(jedan) drugu(drugog)? To bi me potpuno... Helga
devojke.2893 zorana, -> #2834, fancy
>> Nevezano za vasu diskusiju, a sta ti mislis o NoRMaLnom SEX-u..? A sta je to normalni sex? A sta je nenormalni? Ako mislis na heterosexualni sex - OBOZAM GA. Ali volim i onaj drugi. Helga
devojke.2894 zorana, -> #2845, mdave
>> Samo izvoli. Uvek. :) Ljudi, ovo je prvi muskarac na Sezamu, koji briznaje da TO voli! Helga
devojke.2895 zorana, -> #2850, pexon
>> Kazi sta nam to fali ?! Pa, ako se njima toliko ne svidja sex sa muskarcima, nemoguce da sve (mislim toliki procenat) grese. Pre ce biti, da danas nije lako naci pravog muskarca... U onda, siroticam dosadi da ga traze, i pronadju - pravu zenu. Nisu sve strpljive da toliko probaju, probaju, probaju. A sta vam fali, pitajte NJIH! Helga
devojke.2896 zorana, -> #2852, pexon
>> Da! Sve znamo o extra large klici i ostalo, ali >> sta li misli H kad je njena guza na tapetu ;> Mislis, ovako? Helga cmar.jpg
devojke.2897 zorana, -> #2858, nemanja.
>> ne bi zajebavao. Procitah negde da se to u orginalu koristi za >> krave. Pa nisi trebao da joj das kravlju dozu! Boze, Boze, ta deca... Helga
devojke.2898 dior, -> #2753, fancy
>> Pa to i nije ništa novo. Jedna mala je strašno volela da >> joj govorim da je kurva, drolja, i da budem hmm, grublji >> sa njom. Malo sam se zamislio kad me je jednom zamolila >> (!) da je vežem, itd... Jedna mala. Znači, naleteo si slučajno na žensku. Ja sam poslao izvod iz članka koji govori o čitavom novom trendu u feminizmu, o pokretu žena koje znaju šta hoće, zašto to hoće i znaju kako da tu želju artikulišu (blažena moć govora...). Novo je, jer se ne radi o pojedinačnim slučajevima, već o vrlo lepoj (nadam se i masovnoj) 'modi' :) Pozdrav, Ljuba P.S. Komoderatori, pripremate li bilten?
devojke.2899 pexon, -> #2895, zorana
ű A sta vam fali, pitajte NJIH! Mislim da nisi u pravu. :) U stvari, tu i nije pitanje šta kome fali, već šta je nekome potrebno. A? Pretpostavljam da ti možeš da odgovoriš samo u svoje ime, a to me u krajnjem slučaju i interesuje 'no matter who you really are'. žisto sumnjam da je razlog veličina i oblik spravice na koju si toliko ponosna. ;) ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2900 pexon, -> #2896, zorana
ű>> sta li misli H kad je njena guza na tapetu ;> ű ű Mislis, ovako? ű Kakooooo? There isn't attached GIF ;), ako si računala na moju maštu - It looks swall :))) ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2901 pexon, -> #2861, dikla
ű> imenom 'Helga' krije neki piroman (pyroman?) zaduzen da 'pali' ű> neduzne i nezasticene SexamOVCE :) ű ű Nije ni bitno.., Helga samo napred.... ű ű napaljeni :):):):):):):):):):):) ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2902 pexon, -> #2892, zorana
ű Pa ova ima i jaja? Ili ovaj? Imas li jos ovakvih? Naprimer, ű da ona nju (ili njega)... Ili sa dve/dva (istog tipa) koje u ű isto vreme jedna(jedan) drugu(drugog)? To bi me potpuno... Take it easy!!! ;) ▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
devojke.2903 spantic, -> #2822, jovca.car
> Otkad to? Pre otprilike tri godine je bilo: odeš, daš pare, sačekaš red i Vidi se da ne pratiš nove zakone ;)
devojke.2904 veca, -> #2798, zloboleon
>> Hm, samo si par dana na Sezamu, kažeš žensko si, a već znaš da >> okačiš fajl uz poruku. Ima tu nešto sumnjivo :(). Kakav džentlmen! :) Kakve veze ima što je žensko sa tim što ume da okači fajl? Misliš da je glupa da ukapira tako jednostavnu proceduru? Uostalom, ako joj je zorana dala pass možda joj je pokazala kako se to radi... Možda ne znaš, ali ja sam mnogim muškim personama na sezamu pomogla da se snađu u radu sa sistemom i tu ne vidim ništa strašno da li je u pitanju muško ili žensko. Da li je sumnjivo... u to neću ovom prilikom da ulazim :)
devojke.2905 veca, -> #2751, zcvele
>> klinci) da ima puno klinki (uzrast npr od 16 do 21 god) koje idu >> zagrljene, drže se za ruke i ljube ladno. >> U razgovoru sa dve-tri prijateljice rekoše mi da je i jak porast >> lezbejstva među mladim generacijama. U adolescentnom periodu rasprostanjena je latentna homoseksualnost i to nije ništa neobično... devojčice se druže sa devojčicama dečaci sa dečacima. Pošto su devojčice po prirodi nežnije i imaju veće potrebe za maženjem u toj dobi se to i ispoljava na slične načine koje si opisao. Dečaci se (najčešće) ne ljube na javnim mestima :) ali su prilično vezani jedni za druge (idu u čoporima :) ). Kao i u drugim situacijama, neko sazre ranije, neko kasnije, te se i ta latentna homoseksualnost pretvara u pravu ili obrnuto u hetero bez strogih pravila o dobi u kojoj se spozna seksualna privlačnost.
devojke.2906 veca, -> #2756, cdragan
>> Za meleskinju ajde de .. al' izem ti glavnog frajera u kraju kad >> se bakće sa decom od 13-14 godina ... ;) Jedino njih može da ubedi da je glavni ;))
devojke.2907 veca, -> #2768, gremlin
>> gremlin 01:00 -- Chat >> dragana 01:00 -- Chat >> snežana 01:00 -- Chat etc. da ne kvotiram sve... Znaš šta grem, znamo mi da si ti simpatičan i šarmantan, ali ubedi nas da dotične dame i postoje :) na sezamu, svakako. >> Je*i ga cdr, morao sam... ;) :) Mada, pet plus za ideju :)
devojke.2908 veca, -> #2773, gremlin
>> Ma šta vam je ljudi, one me voledu. Uzgred, ima li neko da mi >> pozajmi koji dinar, znate kraj je meseca, a ja ušao u neke >> investicije ;) Pa ako te vole (tako te i zovu ;)) ) daće ti valjda na kredit? ;)
devojke.2909 veca, -> #2774, gremlin
>> Poštedeću te muke. Zbog sakoa smo i navrnuli tako kasno. Dok sam >> ujurio ćalca u nekoj birtiji, prođe pola večeri. Dobro je što je Što nisi uzeo dedin? :)
devojke.2910 fancy, -> #2893, zorana
ŮŢ> A sta je to normalni sex? A sta je nenormalni? Ako mislis na ŮŢ> heterosexualni sex - OBOZAM GA. Ali volim i onaj drugi. Jesi li ti nova ovde..? ;)) NoRMaL sex (obratiti pažnju na VELIKA i mala slova !) je ovde simbol ANALNOG sexa. Dakle, da pojednostavimo... Voliš li da se krešeš u guzu ili ne..? .\/. [ Krešeš li se NoRMaLno, ili ponekad i u pičk*..? ]
devojke.2911 pexon, -> #2910, fancy
ű NoRMaL sex (obratiti pažnju na VELIKA i mala slova !) je ű ovde simbol ANALNOG sexa. Džii!! Kako jedan new user da zna tako nešto? :) Jel' ima neko rečnik za ovu conf? Ako ima, bio bih mu duboko zahvalan da prosledi prethodni :) ┌───────┐ │˙ ˙│ │ pexon │██ │˙ ˙│██ └───────┘██ █████████
devojke.2912 pexon, -> #2904, veca
ű pokazala kako se to radi... Možda ne znaš, ali ja sam mnogim ű muškim personama na sezamu pomogla da se snađu u radu sa Jaooo! BrooKha ;) ┌───────┐ │˙ ˙│ │ pexon │██ │˙ ˙│██ └───────┘██ █████████
devojke.2913 cdragan, -> #2790, kuki
> ma može i u IGRE:sex :))) Hmmmm, SEX je bitniji od igranja pa prema tome ovo bi trebalo preformulisati u : SEX:predigre SEX:igre SEX:igre.bez.granica ;)
devojke.2914 cdragan, -> #2836, gremlin
>>> problem, e a za 'pecanje' ... to je već druga priča ;) > > Eeee cdr, ne pecaju se današnje ribe na crviće ;) Pa to i pričam čoveku ..on se žali da mu je slab ulov ;) [ A da proba sa većim štapom ? ]
devojke.2915 cdragan, -> #2768, gremlin
> gremlin 01:00 -- Chat > dragana 01:00 -- Chat > snežana 01:00 -- Chat > milica 01:00 -- Chat > sanja 01:00 -- Chat > marijana 01:00 -- Chat > beba 01:00 -- Chat > tanja 01:00 -- Chat > jelena 01:00 -- Chat > irena 01:00 -- Chat > mila 01:00 -- Chat > branka 01:00 -- Chat > maja 01:00 -- Chat > ljiljana 01:00 -- Chat > cdr 01:00 -- Zbunjen?!?! > > Je*i ga cdr, morao sam... ;) Ma nema frke, san ti je bio stvarno lep, ama nam ne reče jel ti bio mokar krevet kad si se probudio :)
devojke.2916 cdragan, -> #2777, mavava
>>> E, oće me ovaj ženski svet ... ;) > Svaka čast!:) Mogao su i upomoć da zoveš :) Da znaš čika Nešo ... valjda bi se našla još neka korisnica koja bi priskočila u gužvu ;)
devojke.2917 zorana, -> #2869, dikla
>> Ne ! Ajde molim te! Vecina mozda ne, ali ima ih i ... naprednih (valjda?) Helga
devojke.2918 zorana, -> #2875, ognjen
>> Daj, to je cista glupost. Cak i da je tacno, zar stvarno >> mislis da bi TI (ili ja, ili bilo ko) to IKADA saznao. To bi >> Ameri odmah zataskali. Dolazimo do zakljucka => Ne verujte Pa oni i jesu zataskali. Zato se za to i culo (sapatom, doduse) tek posle trideset i vise godina. Helga
devojke.2919 zorana, -> #2532, vgenije
>> Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i studentkinje. Samo sam jednom imala takvu vezu (jos na drugoj godini). Doduse, bio je asistent a ne profa, i bilo je to POSLE polozenog ispita. Cak i nije bio los, ali ja sam tada bila isuvise mlada za neku duzu vezu, pa je kratko trajalo. Helga
devojke.2920 zorana, -> #2899, pexon
>> sta kome fali, vec sta je nekome potrebno. A? Pretpostavljam >> da ti mozes da odgovoris samo u svoje ime, a to me u krajnjem Ne mogu. Jer nisam lezbejka. Jedino sto mogu da kazem, u svoje ime, da je prvih dvadesetak seksualnih onosa (sa cetvoricom razlicitih partnera) bilo vrlo neuspesno. Da nisam bila sigurna da postoje i "neki drugi muskarci", verovatno bih zastranila... >> Cisto sumnjam da je razlog velicina i oblik >> spravice na koju si toliko ponosna. ;) Razlog cega? I zasto tako ironicno? Zar ne treba da budem ponosna sto imam retku osobinu? A sto se tice oblika... nije to sto mislis. Helga
devojke.2921 zorana, -> #2900, pexon
>> Kakooooo? There isn't attached GIF ;), ako si racunala >> na moju mastu - It looks swall :))) Umesto odgovora: ----------------------------------------------- 9.2896--- ** File 'cmar.jpg' attached (35259 bytes) .jpg predstavlja graficki fajl u JPEG formatu. Helga
devojke.2922 zorana, -> #2904, veca
>> pokazala kako se to radi... Mozda ne znas, ali ja sam mnogim >> muskim personama na sezamu pomogla da se snadu u radu sa sistemom >> i tu ne vidim nista strasno da li je u pitanju musko ili zensko. Ne daj se nervirati muskim shovinizmom! I zorana je mnogim muskim clanovima AV BBS-a objasnjavala neke finese rada sa sistemom, iako ima samo 15 godina. Ja sam ipak 10 godina starija ... i iskusnija. Helga
devojke.2923 pexon, -> #2825, zorana
ű roditelja. E, sad to sto nije prijatno reci "Mama, znas ja sam ű trudna i treba mi tvoj potpis...". To je rizik koga moramo da ű budemo svesne. ű ű Helga Paaa, kod *vas* baš i nema nekog rizika po tom pitanju ;))) ┌───────┐ │˙ ˙│ │ pexon │██ │˙ ˙│██ └───────┘██ █████████
devojke.2924 zorana, -> #2905, veca
>> U adolescentnom periodu rasprostanjena je latentna >> homoseksualnost i to nije nista neobicno... devojcice se druze sa Mislim cak da vise od 50% cele populacije prodje kroz takva iskustva u ranom periodu devojastva. Helga
devojke.2925 zorana, -> #2906, veca
>> Jedino njih moze da ubedi da je glavni ;)) :))))))))))))))))) Tacno! Helga
devojke.2926 zorana, -> #2910, fancy
>> NoRMaL sex (obratiti paznju na VELIKA i mala slova !) je >> ovde simbol ANALNOG sexa. Nisam znala. >> Dakle, da pojednostavimo... Volis li da se kreses u guzu >> ili ne..? Volim, ali samo ako je to predigra PRAVOM seksu. >> [ Kreses li se NoRMaLno, ili ponekad i u pick*..? ] Uglavnom u pikicu. A ti? Helga
devojke.2927 mboban, -> #2644, dikla
**> >>> Use your imagination ;)) A razna pomagala u obliku 'muske **> >>> stvarcice'? :)) **> > **> > I ne samo to! Moze i bez toga :))) Bar ja mogu :) **> **> Mozes sama sebi ? Ma ova joga čini čuda, bre. ;)
devojke.2928 dvesic, -> #2834, fancy
> A, ako ti prodrem u guzu? Ako ti meni das tvoju, dacu i ja tebi moju :)))))))) (Jes da sam "nevin", al' bi mozda sa Helgom trebalo probati :)
devojke.2929 dior, -> #2890, zorana
>> Aha. Gde bi oni doterali, da im ne pruzamo sanse... >> >> Helga Kome je to na SEZAM-u pružena šansa? :) Pozdrav, ljuba
devojke.2930 dior, -> #2894, zorana
>>>> Samo izvoli. Uvek. :) >> >> Ljudi, ovo je prvi muskarac na Sezamu, koji briznaje da >> TO voli! >> >> Helga Ma nije ni prvi ni poslednji ;) koji bi TO oprobao sa ženskom! Zamisli: direktno od ženske saznaš kako bi to ona želela i kako se oseća dok joj radiš iste stvari... Bogovski! (Pogledati: Ursula LeGuin - LEVA RUKA TAME) Samo... uprkos hvalisanju, teško je poverovati da su tvoje dimenzije takve da... Hm... :) Neverni Toma
devojke.2931 dior, -> #2826, zorana
>> A, ako ti prodrem u guzu? >> >> Helga Biće uzvraćeno istom merom ;) Goloruki Srpski Narod
devojke.2932 dior, -> #2896, zorana
>>>> Da! Sve znamo o extra large klici i ostalo, ali >>>> sta li misli H kad je njena guza na tapetu ;> >> >> Mislis, ovako? >> >> Helga Da, može i tako. Šta misliš? :) Pozdrav, Ljuba ­=- SEX conf, NaTURlich!
devojke.2933 dior, -> #2891, zorana
>> Telefon? Adresa? >> >> Helga >> >> P.S. U kakvoj ti to agenciji radis? Jel "one" vrste? Helga, pa ti ne postižeš ni sa zainteresovanima sa SEZAMA, a još tražiš ljude 'sa strane' ;) Pozdrav, Ljuba
devojke.2934 pexon, -> #2920, zorana
ű>> Cisto sumnjam da je razlog velicina i oblik ű>> spravice na koju si toliko ponosna. ;) ű ű Razlog cega? I zasto tako ironicno? Zar ne treba da budem ű ponosna sto imam retku osobinu? A sto se tice oblika... nije ű to sto mislis. Razlog da traže pripadnike istog SEXa :) Nije ironično - pa svi smo mi ponosni na svoje pishe i mishe, a o oblicima bez .JPG-a .... :( ┌───────┐ │˙ ˙│ │ pexon │██ │˙ ˙│██ └───────┘██ █████████
devojke.2935 pexon, -> #2921, zorana
ű** File 'cmar.jpg' attached (35259 bytes) Well, download...download...download :))))) See you later ;) ┌───────┐ │˙ ˙│ │ pexon │██ │˙ ˙│██ └───────┘██ █████████
devojke.2936 pexon, -> #2915, cdragan
ű> gremlin 01:00 -- Chat ű> dragana 01:00 -- Chat ű> snežana 01:00 -- Chat ű> milica 01:00 -- Chat ű> sanja 01:00 -- Chat ű> marijana 01:00 -- Chat ű> beba 01:00 -- Chat ű> tanja 01:00 -- Chat ű> jelena 01:00 -- Chat ű> irena 01:00 -- Chat ű> mila 01:00 -- Chat ű> branka 01:00 -- Chat ű> maja 01:00 -- Chat ű> ljiljana 01:00 -- Chat Kojim se ovo danima dešava ;) ┌───────┐ │˙ ˙│ │ pexon │██ │˙ ˙│██ └───────┘██ █████████
devojke.2941 pinokio,
Ovo je ZORANA ! Zorana Nikolić, BEOGRAD, član od 29.01.94., čbeg Poslednji poziv 30.05.Pon 22:41 IME: "Helga" (privremeno na ovom useru) POL: Zenski (uglavnom...) RODJENDAN: 23.04.1969. GRAD: Beograd ZANIMANJE: Apsolvent FIZICKE OSOBINE: Visina 172, TEZINA: 58 BOJA KOSE: Smedja BOJA OCIJU: Zelene OSOBENI ZNACI: Imam! ??? OMILJENI SPORT: Sex svih boja i vsta STA OCEKUJEM OD BBS-A: Komunikacija sa svetom, druzenje, sex OSTALI HOBI: Sex BIOGRAFIJA: Prvi seksualni odnos 1983, a posle jo puno, puno... a ovo je BEBA !? Bosiljka Bojčević, BEOGRAD, član od 01.06.93., čbeg Poslednji poziv 05.08.93. 22:00 IME: Bosiljka Bojcevic NADIMAK: Beba, Bo, Jednonoga (tako me je bratanac prozvao) POL: Zenski RODJENDAN: 23.04.1971. KUCNA ADRESA: ***cenzurisano*** TELEFON: ***cenzurisano*** GRAD: Beograd ZANIMANJE: Student tehnologije FIZICKE OSOBINE: Visina 172, TEZINA: 60 BOJA KOSE: Tamno smedja kosa BOJA OCIJU: Zelena OSOBENI ZNACI: Nosim naocare ***cenzurisano*** SPECIJALNI TALENAT: Klavir Š:)Ć, Valcer (nekad bilo) OMILJENI FILM: Samo jednom se ljubi OMILJENI GLUMAC: Zoran Radmilovic OMILJENA KNJIZEVNOST: SF OMILJENI PISAC: Kliford Simak OMILJENI ROMAN: The City OMILJENI PEVAC: Bajaga OMILJENA PESMA: Budjenje ranog proleca OMILJENI KOMPOZITOR: Johan Sebastian Bach OMILJENO MUZICKO DELO Jesus Bleibet Majne Freude INSTRUMENT: Klavir, Orgulje OMILJENO CVECE: Djurdjevak OMILJENA HRANA: Cokolada, slatkisi OMILJENI PARFEM: Diorissimo OMILJENI SPORT: Plivanje ************cenzurisano********** STA OCEKUJEM OD BBS-A: Komunikacija sa svetom, razmena programa, druzenje OSTALI HOBI: Kompjuterske igre, setnje po sumi, mastanje BIOGRAFIJA: Rodjena u Beogradu, osnovnu, srednju hemijsku skolu zavrsila u Sarajevu, Thenolosko-metalurski fakultet zapocela u Lozani, zavrsavam u otadzbini u Beogradu. U Svarcaskoj zivela od 1989 do 1991. Izabrana za Miss zimskog centra Kranjska gora Januara 1987 (sto za cvikerasicu, pa jos "bosanku" nije mali uspeh!). Do saobracajne nesrece 1989 aktivno igrala rukomet. *cenzurisano* ***cenzurisano******cenzurisano******cenzurisano*** Dobila prvi kompjuter (XT) 1985 od brata za 14-ti rodjendan. Sada imam 286/16MHz, ali zloupotrebljavam Djordjev 386/40, dok je on u Bosni. Za prvih godinu dana buljenja u ekran upropastila vid i od tada nosim naocare (bez okvira, bas mi lepo stoje!). **cenzurisano** ***cenzurisano******cenzurisano******cenzurisano*** Za sada sam slobodna ******cenzurisano****** Najvrednijom stvari u zivotu smatram sam zivot. Volim Mamu i Tatu, i Teta Bosu, Djordja i Misu, naravno i Anu. Volim djurdjevak, kad zamirise, volim grmljavinu, i kisu, volim sum morskih talasa, volim i miris mora. Volim italijanske cipele, volim mini suknje (na drugima), volim topless (na drugima). Volim Volim ... Volim da VOLIM. Mrzim ... Nista ne mrzim, osim Gluposti. B e b a Stariji korisnici SEZAMA sigurno će se sjetiti usera BEBA. Nenad
devojke.2942 mdave, -> #2894, zorana
■>>> Samo izvoli. Uvek. :) ■> ■> Ljudi, ovo je prvi muskarac na Sezamu, koji briznaje da TO voli! :) Volim...NoRMaLno. :) Nego... Nešto ne vidim da si citirala tagline moje poruke... ;))) < e baš neću da ga ponovim ;) >