devojke.2943mdave,
-> #2884, zorana■> kad joj palis cigaretu i slicno, ako to NIKADA pre toga nije
■> dozivela.
Naravoučenije : upoznajte dave-a. :)
< šta se zgodi kad se ljubav rodi >
devojke.2944mdave,
-> #2917, zorana■>>> Ne !
■>
■> Ajde molim te! Vecina mozda ne, ali ima ih i ... naprednih
■> (valjda?)
Ma reci dikla, pa makar te i razredna izgrdila zbog toga. ;)
devojke.2945domana,
-> #2707, markom~~~ READ ONLY :(, ali tu je EXTRA:misterije ... ;)
^^^^^^^^^
Pa bas zato sam i rekao :)
Malo pometnje nije naodmet...:)
Pyc txe Contrabass
devojke.2946domana,
-> #2685, zorana~~~ Heterosexualka - Zena koja odrzava skoro iskljucivo heteroseksualne
~~~ odnose (lezbejka) (Dozvoljava se da ponekad, ali vrlo retko
~~~ otstupi od toga)
heterosexualke nisu lezbejke!
Pyc
devojke.2947domana,
-> #2894, zorana~~~ Ljudi, ovo je prvi muskarac na Sezamu, koji briznaje da TO voli!
Jezikom ili patkom? :)
Pyc
devojke.2948domana,
-> #2810, veca~~~ :))) Kako se obim grudi meri bez doticnih? ;)))
Zavezes tegove, prebacis ih preko ledja i meris ispod njih :):)
Pyc
devojke.2949domana,
-> #2858, nemanja.~~~ Video sam kako deluje i mogu da ti kazem da je to mnogo opasna
~~~ stvar. Devojcica je posle pet minuta dobila trovanje. Sa tim se
~~~ ne bi zajebavao. Procitah negde da se to u orginalu koristi za
~~~ krave.
Johambin je za krave, a spanska za krave na dve noge ;) koliko ja znam
Pyc
devojke.2950domana,
-> #2726, mikis~~~ Jeste prava, samo reciklirana ;))
:):):):)
Pyc
devojke.2951domana,
-> #2813, mikis~~~ Nakon cokolade sledi limunada ;) Uzivajte O:>>>
Mikis glavni preverznjak ovamo...;)
Pyc
devojke.2952fancy,
-> #2926, zoranaŮŢ>>> Dakle, da pojednostavimo... Volis li da se kreses u guzu
ŮŢ>>> ili ne..?
ŮŢ> Volim, ali samo ako je to predigra PRAVOM seksu.
Nemaš stila..:( To je najbolje na kraju.
A zgodno je i zbog svršavanja. No, u svakom slučaju, ako dođeš u
iskušenje da probaš...
ŮŢ>>> [ Kreses li se NoRMaLno, ili ponekad i u pick*..? ]
ŮŢ>
ŮŢ> Uglavnom u pikicu. A ti?
Sa tobom i tvojim magičnim klišom, u šta god hoćeš...
.\/.
[ uzmi me grubo otpozadi... ]
devojke.2953mboban,
-> #2904, veca**> Uostalom, ako joj je zorana dala pass možda joj je pokazala kako se
**> to radi...
Auuu, izgleda da je ona 'prava' Zorana još veća "udaraljka" od Helge,
čim 10 godina starijoj ribi od sebe pokazuje kako se rade te stvari... ;)
devojke.2954veca,
-> #2767, gremlin>> I više nego loše Veco :( Današnje klinkice ili nikad ne odrastu,
>> ili odrastu isuviše rano. Sa jedne strane, imaš mladu dizelašicu
>> (na sreću, ne u mojoj interesnoj grupi), koja ima u sebi probuđene
>> pećinske instikte i ne možeš joj prići bez kratke frizurice (bar
>> taj uslov ispunjavam ;) i odgovarajuće garderobe. Romantika?
>> "Bljak, fuj, pa ti si šonja!!!". Sa druge strane, imaš devojku koja
>> se povlači u mračna
Šta reći za omladinu, pre svega pubertetlije, kojima je najviši
domet Ceca & co, koji umesto poezije čitaju horoskope i pre nego
što pitaju za ime pitaju u kom si znaku rođen, koji umesto
značkica i privesaka sakupljaju revolvere etc. jednostavno ne
može se ni očekivati više.
devojke.2955boccaccio,
-> #2841, gremlinYOU> 196 cm!!! Blago tebi brate, kako se snalaziš? Ja grdne muke
YOU> imam sa ovim mojim, a jedva je petina od tvoje mere ;)
E, ne date ni ni jednu ozbiljnu poruku da napi{em :)).
Pozdrav,
Boris
p.s. Popada}u sve ispite zbog Forum:devojke ;(
devojke.2956dikla,
-> #2764, gremlin>>> Meni svi ti gifovi vise lice na duboko oranje nego li na
>>> igru doktora !
>
> NoRMaLno! Moras prvo da zaores da bi posejao :)
Ma ja ne bi da radim, vise volim samo da se igram ..:)
devojke.2957dikla,
-> #2813, mikis> Nakon cokolade sledi limunada ;) Uzivajte O:>>>
Ti udario samo po gastroloskim temama, imas li ti nesto sto vuce na
animal, npr jedna zena jedan pas (za pocetak) ... ?
devojke.2958maksa,
-> #2936, pexon>> Kojim se ovo danima dešava ;)
Svakog 8-og dana u nedelji. ;)
devojke.2959pexon,
-> #2941, pinokioű
ű Stariji korisnici SEZAMA sigurno će se sjetiti usera BEBA.
ű
ű
ű Nenad
Poučno i za nove ! :)
Tako znači ***helga**** ;)
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
devojke.2960pexon,
-> #2896, zoranaű Mislis, ovako?
Yesss ! ;)
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
devojke.2961fancy,
-> #2941, pinokioŮŢ> Ovo je ZORANA !
ŮŢ> a ovo je BEBA !?
A slike..? O;)
p.s. ovo je Srbija (nema slike, tek će da se slikamo..;)
devojke.2962fancy,
-> #2954, vecaŮŢ> Šta reći za omladinu, pre svega pubertetlije, kojima je najviši
ŮŢ> domet Ceca & co, koji umesto poezije čitaju horoskope i pre nego
Svakome se desi, pa i meni...
Prijava jedne mlade dame pred kraj napetog telefonskog razgovora:
ona: "Ja ti izjavljujem ljubav, a ti sve to komentarišeš cinično..."
ja: " ?!? odakle ti to..?"
ona: "pa, pročitala sam u horoskopu..."
... #%$@#!%!
devojke.2963pexon,
-> #2957, diklaű Ti udario samo po gastroloskim temama, imas li ti nesto sto
^^^^^^^^^^^^
│
│
│
│
što ustaješ rano │
────────────────────────┘
kad ti škodi :>
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
devojke.2964pexon,
-> #2958, maksaű>> Kojim se ovo danima dešava ;)
ű
ű Svakog 8-og dana u nedelji. ;)
Jedva čekam da 8-mi dan dođe... ;>
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
devojke.2965zolika,
-> #2720, dior
>> "VREME", br. 188, 30. maj 1994, str. 52-54
>> _______________________________________________________________
>>
>> Feminizam & muškarci
>>
>> ZA REVOLUCIJU SU POTREBNE KURVE
A onaj tekst u "komšiluku" nisi otkucao? :-)))))
devojke.2966dcolak,
-> #2805, veca│ Pa ti reče da bi voleo neku da preobratiš, na posao momče ;)
Jes' a već čujem iza sebe "pedofilu!" :)) Mada, ako mi bude extremno
dosadno, možda i uzmem jednu i obučim je :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2967dcolak,
-> #2799, mikis│ Ajde, kada smo već kod side... Koje su šanse za dobijanje iste
│ putem oralnog seksa ('leasingom' ili 'pushingom', sve jedno ;))?
Well, gde god gledao, piše, šanse su kolike i kod poljupca, dakle
male do nikakve.. Jeah, great, zar ne? :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2968dcolak,
-> #2884, zorana│ Ono sto je neuobicajeno, postaje ili smesno ili odvratno.
Treba li diskutovati o mentalnom sklopu ljudi za koje to važi?
Ne bih rekao...
Razlog više za shut đon ;)
Sledge DAMMIR!
devojke.2969dcolak,
-> #2897, zorana│ Pa nisi trebao da joj das kravlju dozu! Boze, Boze, ta deca...
Jo, jel to mušica ili neka tečnost ili... ?
Dajderde mi neki opis toga :)
Sledge DAMMIR!
devojke.2970mdave,
-> #2958, maksa■>>> Kojim se ovo danima dešava ;)
■>
■> Svakog 8-og dana u nedelji. ;)
Što bi rekao BR.1 (u pitanju je vreme za žalbe Grupe TNT) :
- Svakog šestog petka u mesecu, od dvanaest pa do podne. :)
devojke.2971superhik,
-> #2943, mdave<__> < šta se zgodi kad se ljubav rodi >
Misliš :
< šta se rodi kad se ljubav zgodi > :)
devojke.2972jovca.car,
-> #2416, dcolak/* To je obična (prava) čokolada kojom su napunili ženu, a onda je ona
/* kontrakcijom prisutnih mišića tu istu čokoladu izbacila van :)
Ne bih bio siguran, s obzirom da su ovakve stvari viđene i full-motion.
Mada.....postoje i filmski trikovi....dunno....nek proba neko pa nek javi ;)
devojke.2973mavava,
-> #2840, gremlin>> Ima li barem jošte onih žemskinja na naduvavanje, ova moja
>> nema više gde da se krpi :( :)
Nema:(
Ja popravljam stare. Neće da bidne skupo još + stavljam ojačanje
za nervozne i razvijene (Mašala!)
1.Prodajem i mas' za zaglavljivanje-ODGLAVLJINANJE
2.Povećavam grudi na istoj + učvršćivanje
3.Povećavam-smanjujem guzove po želji!(PONETI MUSTRU!!)
Servis vrši i razne druge popravke i prepravke najsavremenijom
metodom GUnTA-KInTE! (made in Africa)
Radno vreme servisa 0-24
.00.
čika Neša (c) by GOUZE (buttock) service & big BUBBLE !
devojke.2974ognjen,
-> #2731, dcolak)-> A da pojasnis tu spansku musicu? ;)
Sranje. :( Stavili jednoj ribi na Vozdovcu u pice, i sutra s
je nasli nabijenu na manjac u nekom automobilu.
devojke.2975ognjen,
-> #2768, gremlin)-> cdr 01:00 -- Zbunjen?!?!
Cu' zbunjen, pune ruke posla... ;>
devojke.2976ognjen,
-> #2826, zorana)-> A, ako ti prodrem u guzu?
Kako? ;)
devojke.2977spantic,
-> #2962, fancy> ona: "Ja ti izjavljujem ljubav, a ti sve to komentarišeš cinično..."
> ja: " ?!? odakle ti to..?"
> ona: "pa, pročitala sam u horoskopu..."
Bogami, izgleda da ima nešto u tom horoskopu kad ponekad i pogodi ;))
devojke.2978veca,
-> #2929, dior>> Kome je to na SEZAM-u pružena šansa? :)
Aha, znači ti nisi srećni dobitnik :)
devojke.2979asterix,
-> #2952, fancy> ŮŢ> Volim, ali samo ako je to predigra PRAVOM seksu.
>
> Nemaš stila..:( To je najbolje na kraju.
> A zgodno je i zbog svršavanja. No, u svakom slučaju, ako dođeš u
> iskušenje da probaš...
Da proba sa lošijima ? ;)
[ What ever happened to the spanish wall club ? ]
devojke.2980zorana,
-> #2923, pexon>> Paaa, kod *vas* bas i nema nekog rizika po tom pitanju ;)))
Nema? Odakle ti ta ideja? Mislis da sam neplodna?
Helga
devojke.2981zorana,
-> #2927, mboban>> **> Mozes sama sebi ?
>>
>> Ma ova joga cini cuda, bre. ;)
Ko je rekao sebi? Njemu! Njoj!
Helga
devojke.2982zorana,
-> #2928, dvesic>> Ako ti meni das tvoju, dacu i ja tebi moju :))))))))
Guzu?
>>
>> (Jes da sam "nevin", al' bi mozda sa Helgom trebalo probati :)
Neces dugo biti. Razmisli cu o predlogu.
Helga
devojke.2983zorana,
-> #2929, dior>> Kome je to na SEZAM-u pruzena sansa? :)
Ne reci dvaput. Nekom je pruzena i ...
devojke.2984zorana,
-> #2930, dior>> Samo... uprkos hvalisanju, tesko je poverovati da su tvoje
>> dimenzije takve da... Hm... :)
Tesko je poverovati i da su dimenzije tvoje guze takve da ne bi ...
Helga
devojke.2985zorana,
-> #2932, dior>> Da, moze i tako. Sta mislis? :)
Pa, moze kao predigra... Mada... To BOLI :( Ne obozavam to bas...
Helga
devojke.2986zorana,
-> #2933, dior>> Helga, pa ti ne postizes ni sa zainteresovanima sa
>> SEZAMA, a jos trazis ljude 'sa strane' ;)
Do sada se samo jedan "zainteresovani" stvarno javio...
devojke.2987zorana,
-> #2934, pexon>> Razlog da traze pripadnike istog SEXa :)
Ja uopste ne trazim pripadnice istog sexa. Odnose (uglavnom) odrzavam
sa RAZLICITIM sexom.
>> Nije ironicno - pa svi smo mi ponosni na svoje
>> pishe i mishe, a o oblicima bez .JPG-a .... :(
Izvini. Mozda mi se ucinilo...
Helga
devojke.2988zorana,
-> #2941, pinokio>> Ovo je ZORANA !
>> Zorana Nikolic, BEOGRAD, clan od 29.01.94., Zbeg
>> IME: "Helga" (privremeno na ovom useru)
>> POL: Zenski (uglavnom...)
>> RODJENDAN: 23.04.1969.
>> GRAD: Beograd
>> a ovo je BEBA !?
>> Bosiljka Bojcevic, BEOGRAD, clan od 01.06.93., Zbeg
>> IME: Bosiljka Bojcevic
>> POL: Zenski
>> RODJENDAN: 23.04.1971.
A ovo je DVESIC !?;
Dejan Vesic, BEOGRAD, member since 20.10.93.
POL: Muski (tako barem u krstenici pise:)
IME: Dejan Vesic
RODJEN: 23.04.1969
Otvaramo klub "23 April"
Helga
devojke.2989zorana,
-> #2947, domana>> Jezikom ili patkom? :)
Guskom!
Helga
devojke.2990zorana,
-> #2952, fancy>> Nemas stila..:( To je najbolje na kraju.
O ukusima ne vredi raspravljati.
>> A zgodno je i zbog svrsavanja. No, u svakom slucaju, ako
>> dodes u iskusenje da probas...
Imam spiralu. A i probala sam, i... nisam bas odusevljena. To boli!
>> [ uzmi me grubo otpozadi... ]
Sta cekate momci?
devojke.2991zorana,
-> #2953, mboban>> Auuu, izgleda da je ona 'prava' Zorana jos veca "udaraljka" od
>> Helge, cim 10 godina starijoj ribi od sebe pokazuje kako se
>> rade te stvari... ;)
Zasto udaraljka? Bez veze...
devojke.2992zorana,
-> #2957, dikla>> Ti udario samo po gastroloskim temama, imas li ti nesto sto
>> vuce na animal, npr jedna zena jedan pas (za pocetak) ... ?
Bljaaaak!!!!
devojke.2993zorana,
-> #2967, dcolak>> Well, gde god gledao, pise, sanse su kolike i kod poljupca,
>> dakle male do nikakve.. Jeah, great, zar ne? :)
>>
Malo sutra. Dovoljna je ranica na ustima ili unutrasnjoj sluzokozi i ...
devojke.2994zorana,
-> #2976, ognjen>> Kako? ;)
Lako :)
Helga
devojke.2995dior,
-> #2919, zorana>>>> Sta mislite o odnosu na fakultetu izmedu profesora i
>> studentkinje.
>>
>> Samo sam jednom imala takvu vezu (jos na drugoj godini).
>> Doduse, bio je asistent a ne profa, i bilo je to POSLE
>> polozenog ispita. =======
;>
Može li se znati šta studiraš?
Pozdrav, Ljuba
devojke.2996zorana,
-> #2995, dior>> Moze li se znati sta studiras?
Arhitekturu
devojke.2997zolika,
-> #2720, dior
>> "VREME", br. 188, 30. maj 1994, str. 52-54
>> _______________________________________________________________
>>
>> Feminizam & muškarci
>>
>> ZA REVOLUCIJU SU POTREBNE KURVE
A onaj tekst u "komšiluku" nisi otkucao? :-)))))
devojke.2998mboban,
-> #2991, zorana**> >> Auuu, izgleda da je ona 'prava' Zorana jos veca "udaraljka" od
**> >> Helge, cim 10 godina starijoj ribi od sebe pokazuje kako se
**> >> rade te stvari... ;)
**>
**> Zasto udaraljka? Bez veze...
Ma nema veze, zaboravi. Još jedna "interna" fora. ;)
devojke.2999pinokio,
-> #2988, zorana>A ovo je DVESIC !?;
>Dejan Vesic, BEOGRAD, member since 20.10.93.
>POL: Muski (tako barem u krstenici pise:)
>IME: Dejan Vesic
>RODJEN: 23.04.1969
>Otvaramo klub "23 April"
Bojim se da si ga već otvorila, davno. Na žalost, po pravilu citiraš pogrešne
stavke.
Ja bih to uradio ovako:
Ovo je ZORANA !
Zorana Nikolić, BEOGRAD, član od 29.01.94., čbeg
Poslednji poziv 30.05.Pon 22:41
POL: Zenski (uglavnom...)
RODJENDAN: 23.04.1969.
ZANIMANJE: Apsolvent
FIZICKE OSOBINE: Visina 172,
TEZINA: 58
BOJA KOSE: Smedja
BOJA OCIJU: Zelene
OSOBENI ZNACI: Imam! ???
a ovo je BEBA !?
Bosiljka Bojčević, BEOGRAD, član od 01.06.93., čbeg
Poslednji poziv 05.08.93. 22:00
ROĐENDAN: 23.04.1971.
FIZICKE OSOBINE: Visina 172,
TEZINA: 60
BOJA KOSE: Tamno smedja kosa
BOJA OCIJU: Zelena
OSOBENI ZNACI: Nosim naocare ***cenzurisano***
STA OCEKUJEM OD BBS-A: Komunikacija sa svetom, razmena programa, druzenje
B e b a
Da ne bi bio indiskretan, možda i netaktićan, pitam: Ćemu ovaj cirkus !?
Može i u mail.
Nenad
Uzgred, udebljala si se ?
devojke.3000veca,
-> #2884, zorana>> Postoje ali malo ih je. Ali, jesi li razmisljao da deo krivice za
>> to snose i muskarci, jer devojci ce biti smesno ako joj pridrzis
>> vrata, ustanes kad joj palis cigaretu i slicno, ako to NIKADA pre
>> toga nije dozivela.
Moguće... srećom, ja sam uvek imala kavaljere pored sebe :) i
takve stvari mi se čine normalnim. Mnogo mi se dopada i onaj gest
'ljubim ruke'.
devojke.3001veca,
-> #2962, fancy>> ja: " ?!? odakle ti to..?"
>> ona: "pa, pročitala sam u horoskopu..."
Za normalnu vezu potrebno je malo i pameti, ne samo dobro telo.
Znaš kako je, kad kupiš zlatnu slavinu divićeš joj se mesec dana,
posle toga ona postaje obična, više ne obraćaš pažnju kakva je
nego čemu služi.
devojke.3002veca,
-> #2891, zorana>> Telefon? Adresa?
Njegov telefon ti nažalost ne mogu dati jer ga nemam, a i nije iz
bgd-a, a ako hoćeš ostavi mi na mail svoj telefon pa kad me čovek
bude zvao da ti se ja javim etc. Pretpostavljam da ovde ne mogu
ostaviti broj agenvije, jer nisam platila reklamu :) Ako te
interesuje mogu ti broj ostaviti na mail.
>> P.S. U kakvoj ti to agenciji radis? Jel "one" vrste?
Diskrecija, posredovanje pri upoznavanju, nije "ona" ;)
devojke.3003veca,
-> #2836, gremlin>> Eeee cdr, ne pecaju se današnje ribe na crviće ;)
Na kapitalca ;)
devojke.3004veca,
-> #2840, gremlin>> Ima li barem jošte onih žemskinja na naduvavanje, ova moja nema
>> više gde da se krpi :( :)
Nije valjda da si toliko puta promašio? ;))
devojke.3005veca,
-> #2973, mavava>> 3.Povećavam-smanjujem guzove po želji!(PONETI MUSTRU!!)
Prethodno je uspavati da ne vrišti :)))
devojke.3006veca,
-> #2955, boccaccio>> p.s. Popadaću sve ispite zbog Forum:devojke ;(
Nisi jedini :)
devojke.3007zandric,
ŻĂnprilog za otvaranje konf:CONF:FORUM.11>>dir
Teme u konferenciji FORUM.11:
1. gde.smo 1, nema novih.
2. jugoslavija 27, nema novih.
3. ex.yu 221, nema novih.
4. srbija 99, nema novih.
5. svet 3, nema novih.
6. ljudska.prava 3, nema novih.
7. mediji 24, nema novih.
8. trac 239, nema novih.
9. devojke 2950, novih 8
10. iseljenje 77, novih 1
11. razno 99, nema novih.
2devojke - ostalo 2950:791
devojke.3008pexon,
-> #2981, zoranaű>> Ma ova joga cini cuda, bre. ;)
ű Ko je rekao sebi? Njemu! Njoj!
A meni ? ;)))
devojke.3009pexon,
-> #2980, zoranaű Nema? Odakle ti ta ideja? Mislis da sam neplodna?
How can you, for God sake, get pregnant if you get
fucked up by another woman ????????????????? ;)
Osim ako se neki muškić ne predstavi kao hmmm... devojčica ;)
devojke.3010stefan,
-> #2990, zorana> >> [ uzmi me grubo otpozadi... ]
>
> Sta cekate momci?
Ništa, mirno i dostojanstveno čekamo u redu ;))
devojke.3011sole,
-> #2849, pexon°° A najveću tuki ima Helga ;)))) pa gde je tu FUN:sex>> ?
A muda cdr O;)))
devojke.3012gremlin,
-> #2814, sole>> I need a hero!!!! ;)))))
Kisi? ;)
Alex
devojke.3013gremlin,
-> #2819, boccaccio>> Jedna njegova koleginica (I godina ekonomije) je 8. 10.
>> (tri dana posle početka semestra!) spavala sa dekanom.
>>
>> Uslov dala u januaru :))
Devojke, dajte u oktobru, da bi dale i u januaru!! :)
Alex
devojke.3014gremlin,
-> #2873, dikla>> Grem, je si li ti vec poceo da koristis Alt-ove za makroe ili si jos
>> uvek kod funkcijskih tastera ...;)
ASCII upload ;)
Alex
devojke.3015fancy,
-> #2979, asterixŮŢ> [ What ever happened to the spanish wall club ? ]
Whatever happened to my secretary..?
She seems to be missing...
...it ;)
.\/.
[ you, one of the worse, you..;) ]
devojke.3016gremlin,
-> #2877, ognjen>> Sta su radile? Evo, koliko ja znam, u celoj generaciji (8
>> razred) ima samo 3-4 koje nisu device. (jal zvuci glupo ovo
>> "device" ? :)
Kako si vršio 'sistematski'? ;)
Alex
devojke.3017fancy,
-> #3009, pexonŮŢ> How can you, for God sake, get pregnant if you get
ŮŢ> fucked up by another woman ????????????????? ;)
I lilke your lines, but where's that fucking >> pexon << logo..?
devojke.3018gremlin,
-> #2884, zorana>> kad joj palis cigaretu i slicno, ako to NIKADA pre toga nije
>> dozivela. Ono sto je neuobicajeno, postaje ili smesno ili odvratno.
U 1% slučajeva. Ostale jedva čekaju udarac toljagom po tintari i
odvlačenje u pećinu.
Alex
devojke.3019fancy,
-> #2990, zoranaŮŢ> Imam spiralu. A i probala sam, i... nisam bas odusevljena. To boli!
Misliš..?
A da li si probala sa nekim lubrikantima..?
*
Ne, to nije zanimanje, you, another ex-Bosnian you, to su ti sredstva
za podmazivanje... like bademovo ulje (preferiraju neke), like vazelin
(preferiraju neke druge), like palmolive (preferira ekipa iz kluba
Španski zid), like plain pljuca (some of us worse fuckers do like
it..;)
*
Try before buy..!
devojke.3020gremlin,
-> #2907, veca>> Znaš šta grem, znamo mi da si ti simpatičan i šarmantan, ali
>> ubedi nas da dotične dame i postoje :) na sezamu, svakako.
Nisam ni nameravao da ubeđujem, dobar deo njih ne postoji ni stvarno
:)
>> :) Mada, pet plus za ideju :)
U tome je bila poJenta ;)
Alex
devojke.3021fancy,
-> #3011, soleŮŢ> °° A najveću tuki ima Helga ;)))) pa gde je tu FUN:sex>> ?
ŮŢ> A muda cdr O;)))
Auuu, kakva prozivka..:)) ) ) ) )
devojke.3022gremlin,
-> #2908, veca>> Pa ako te vole (tako te i zovu ;)) ) daće ti valjda na kredit? ;)
Jašta. Ali kamataaaaaa.... :)
Alex
devojke.3023gremlin,
-> #2911, pexon>> Džii!! Kako jedan new user da zna tako nešto? :)
>> Jel' ima neko rečnik za ovu conf?
>> Ako ima, bio bih mu duboko zahvalan da prosledi prethodni :)
Fancy, spremaj FUCK, pardon FAQ ;)
Alex
devojke.3024gremlin,
-> #2915, cdragan>> Ma nema frke, san ti je bio stvarno lep, ama nam ne reče jel
>> ti bio mokar krevet kad si se probudio :)
Vala jeste. Vidiš, Sanja ima samo 16 god, a znaš onu pedofilsku
narodnu "Ko sa decom..." ;)
Alex
devojke.3025gremlin,
-> #2947, domana>> Jezikom ili patkom? :)
Jok, ćurkom :)
Alex
devojke.3026jovca.car,
-> #2957, dikla/* Ti udario samo po gastroloskim temama, imas li ti nesto sto vuce na
/* animal, npr jedna zena jedan pas (za pocetak) ... ?
Nešto poput....?
beast.gifdevojke.3027steva,
-> #2843, markom
> Ljudi, ova tema je izašla iz okvira onog o čemu smo želeli,
> barem ja, na početku ove kampanje, i meni je dosta ovog
> uzaludnog trošenja vremena, ostanite svi u zdravlju i veselju,
> i srećno vam bilo ako se otvori SEX konferencija, ali nema
> šanse, barem ne ovde ...
Stvarno, ovo više liči na chat... Što da ne krenemo ovako, da
tražimo da recimo fancy bude moderator teme, pa da malo kanališemo
diskusiju... Stvarno treba kopati da bi se našlo par poruka vrednih za
čitanje.
Daj bre da se uzdržimo od internih fora, provala i chata. Daću i ja res
vrlo uskoro ako se ovako nastavi :( Pa i ne treba sex conf ako će na ovo
da liči.
devojke.3028zkehler,
-> #2974, ognjenŔ )-> A da pojasnis tu spansku musicu? ;)
Ŕ
Ŕ Sranje. :( Stavili jednoj ribi na Vozdovcu u pice, i sutra s
Ŕ je nasli nabijenu na manjac u nekom automobilu.
Daaaa. Isto tako, jedan moj prijatelj je upecao ovooooooooooolikog soma.
<================>
ZK
devojke.3029pexon,
-> #3017, fancyű I lilke your lines, but where's that fucking >> pexon <<
ű logo..?
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
This one, or
▄▄▄▄▄▄ pexon ▄▄▄▄▄▄
this one? :)
devojke.3030pexon,
-> #3024, gremlinű Vala jeste. Vidiš, Sanja ima samo 16 god, a znaš onu pedofilsku
ű narodnu "Ko sa decom..." ;)
...poje*an ustaje! :)) Reče starija lady
** Ah, when I was young ;) **
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
devojke.3031pexon,
-> #3023, gremlinű>> Jel' ima neko rečnik za ovu conf?
ű>> Ako ima, bio bih mu duboko zahvalan da prosledi prethodni :)
ű
ű Fancy, spremaj FUCK, pardon FAQ ;)
Sprdajte se vi ;) ali ako hoćete CONF.SEX:ima.pishu.nema.pishu>>
trebali bi ste da napravite i SEX.NG ;)
Ha! catch ya :)) ) ) ) [sorry fancy- your idea ;)]
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
devojke.3032pexon,
-> #3010, stefanű Ništa, mirno i dostojanstveno čekamo u redu ;))
Watch your Back ;>
┌───────┐
│˙ ˙│
│ pexon │██
│˙ ˙│██
└───────┘██
█████████
devojke.3033dcolak,
-> #2974, ognjen│ Sranje. :( Stavili jednoj ribi na Vozdovcu u pice, i sutra s
│ je nasli nabijenu na manjac u nekom automobilu.
HA - HA - HA!
Da čuo sam već miliJone ovakvih pričica... Tjah...
Sledge DAMMIR!
devojke.3034wizard,
-> #2257, mdave> Pa zavrsili smo sa tim pre deset dana, a ti si se opet
> povampirio. Hajde ovako :
Da nisi prerano svršio? ;) To što kasnim sa odgovorima je donekle
nedostatak vremena, a više nedostatak inspiracije da i pročitam odmah
poruke iz konf. a kamo li odgovorim na neku kad vidim koliko ... ali to
te verovatno ne zanima.
> Ispricaj u sledecoj poruci sve sto ti je na srcu, ili mi
> odgovori na neku staru poruku, ili bilo sta trece. Ja cu ti
> odgovoriti sa "Da, ti si u pravu.". I jednom za svagda da
> zavrsimo diskusiju.
Ako je to odbrambeni mehanizam koji želiš da primeniš, onda izvoli,
nemam ništa protiv. Ja sam se nadao da možemo normalno da razgovaramo i
u prvom trenutku prešao preko tvojih "opaski" na moj račun, ali nema
veze...
> BTW, ja imam prijatelje i neprijatelje. Sredina ne postoji.
> Razlika je samo u jacini (ne)prijateljstva.
E vidiš kod mene postoji i sredina.
Ljudi prema kojima sam ravnodušan.
Prijatelje stvaram, a neprijatelje gubim.
> Ne valja ti sto se
> deklarises unapred kao neprijatelj.
1. Što ne valja?
2. Kad sam se ja deklarisao kao tvoj neprijatelj?
> Uostalom, kad si prosao
> pored mene u klubu.p ne primecujuci me (namerno ili nenamerno)
> pozvao sam te i pruzio sam ruku da se pozdravim sa tobom.
Pa OK je to. Nadam se da nisi lično shvatio ili se uvredio to što nisam
prvo tebi prišao i pozdravio te. Ja u klub, istina, ne svraćam često,
ali većinu ljudi tamo znam i zaista ne mislim da bi bilo potrebno da
svakome prilazim i pružam ruku, posebno jer sam sa velikim brojem njih u
stalnom kontaktu, bilo lično, bilo preko žice, bilo na neki drugi
način...
> Pozdravim te, kao sto sam i pre ove rasprave, i na page i u
> chatu. I u jednom i u drugom i u trecem slucaju nasmejano
> odgovaras.
Pa jasno... Zašto ne bih nasmejano odgovarao? Da sam kojim slučajem ljut
na tebe ili nešto gore, ne bih ni odgovarao.
> Sto mi ono gore nisi rekao u klubu ? Ili na mail ?
> Ili u chatu ? Nego cekas da sve to prodje pa tres u
> konferenciju. Trebalo mi je 5 min da se setim na sta ti to
> odgovaras.
Ama ne čekam ništa da prođe, jednostavno kasnim sa čitanjem i pisanjem u
konf. Pogledaj moje poruke po konferencijama u poslednje vreme - sve
stižu u gomili i sa reply-evima koji pokrivaju period od 5-6 dana. Znam
da je nezgodno, ali većina vas korisiti off-line readere i može rel.
lako da pogleda o čemu je reč, a i ja pažljivo citiram.
> Danas sam procitao tri tvoje poruke. U jednoj se zalis na sum
> u konferencijama, u drugoj na mene, u trecoj na "sindikat" u
> malim.oglasima. Ima i lepsih stvari u zivotu, pa i na sezamu.
Pa na ono što je lepo ja se i ne žalim. :) A na tebe se nisam ni žalio
već sam jednostavno replicirao direktno tebi, odgovorio na tvoju poruku,
čak šta više - odgovorio na sadržaj tvoje poruke, ne skrećuću sa onoga
šta si ti napisao na neke druge teme.
> Pocni da radis nesto kreativno i korisno. Ako je makar malo
> korisno, radis ispravnu stvar. (Dao sam sebi slobodu da ti dam
> jedan zivotni savet jer sam od tebe dobio isti, vezan za moje
> ponasanje i moguce posledice u zivotu)
Ajde da ti i ja uzvratim savetom - nemoj na osnovu nečijeg "izgleda" i
ponašanja na Sezamu formiraš utisak o njemu samom. U 99% slučajeva ćeš
da pogrešiš. Veruj mi, znam šta pričam. :)
> Ohladi se vise. I konacno prekini vec jednom. Ili bar salji na
> mail da ne zamaramo padove i njihove vlasnike.
Hej... ja sam cool, ne znam može li hladnije. A nemam običaj da
prekidam dok se ne umorim, dok imam inspiraciju ili dok ne ostanem
bez ... ;)
I ne brini, ne zamaramo mi ničije pad-ove, oni koji imaju pametnija
posla od čitanja nečijih praznih ćaskanja su poodavno dali resign na ovu
temu... :(
P.S. Da li činjenicu da si u svom odgovoru prešao na treće teme znači da
se slažeš sa mnom da nagon za silovanjem nije neprirodno i bolesno
ponašanje već nešto što postoji u svakom čoveku i što je većina u stanju
da, do izvesne granice, ;) kontroliše? Ili samo jednostavno ne želiš
više da pričaš o tome?
devojke.3035wizard,
-> #2416, dcolak> To je obična (prava) čokolada kojom su napunili ženu, a onda je ona
> kontrakcijom prisutnih mišića tu istu čokoladu izbacila van :)
Bio si tamo?
> Naravno, prethodno se propisno očistila ;)
Aha, vidim, zaista si bio... ;>
¨ ¨ ¨
Šalu na stranu, za "čokoladom" i tim "punjenjem" (o zabave... ;) nema
potrebe. Mnogo gore stvari ljudi (a posebno žene) rade za pare, ovo nije
ništa, čak nije ni skupo.
Jedino što je glupo, ali... kol'ko ljudi - tol'ko perverzija.
devojke.3036wizard,
-> #2451, veca> Hm, uvek obrnuta logika...
Kako misliš "obrnuta logika"? Još više me zanima šta misliš pod tim
"uvek"?
> Da li si čuo/osetio da muškarac ima problema sa potencijom?
žuj čuo - osetio! Nemate vi ženske pojma kako to ume da bude nezgodno...
Autobus prepun, gužva na ulici, puno ljudi u sobi, imaš utisak svi
gledaju u tebe... tebi neprijatno... a njemu prijatno! ;))
Još ako si, ne daj bože, u šortsu... :))
> Misliš li da je ok. da ga devojka zbog
> toga napusti/ismeje? Ili je normalno da mu pomogne.
žekaj, ko je govorio da treba da ga ismeje? Ja možda? Nego da se vratimo
na stvar...
Elem, ti si beše neku poruku pre ove na koju sam bio replicirao
predlagala varijantu "šetaj ga, a kreši se sa drugim". Hoćeš da kažeš da
je to bolje? Zavaravati nekoga, manipulisati njim, obmanjivati ga, a u
stvari ga iskorišćavati i upotrebljavati za ona životna zadovoljstva
koja jebač nije raspoložen da ti pruža? Znači umesto poštenog
objašnjenja, razgovora pa i rastanka, ali u svakom slučaju fer i
iskrenog odnosa između dvoje ljudi, bolje je praviti budalu od nekoga i
pred tobom i pred drugima?
Baš bi mu pomogla... ubilo se.
> Ili misliš da
> su samo devojke te koje gube, koje bivaju ostavljene?
Ne razumem baš šta si htela da kažeš... Ono što ja pričam se podjednako
odnosi i na muškarce i žene, nema među nama bitne razlike.
> Znaš dragi, ti si jedna nula u krevetu, pravi šonja... Jel' tako
> treba??? Ne bih rekla.
"Znaš dragi, ti si divan, pravi frajer, sjajan u krevetu... e, ali ajde
sad idi malo šetaj i gledaj da zaradiš neku kintu da bi me izveo večeras
i da mi kupiš nešto, a ja moram da okrenem par telefona da vidim ko je
od ortaka danas raspoložen da me stavi na đoku..."
Tako treba?
> To je bila poenta one poruke na koju si replicirao.
A ovo je bila poenta moje.
Nema tu mnogo filozofije, većina će se ponašati onako kako misli da je za
NJEGA ili NJU najbolje.
devojke.3037mdave,
-> #3027, steva■> Stvarno, ovo više liči na chat... Što da ne krenemo ovako, da
■> tražimo da recimo fancy bude moderator teme, pa da malo kanališemo
■> diskusiju... Stvarno treba kopati da bi se našlo par poruka vrednih
■> za čitanje.
Moje je mišljenje da su devojke postale preuske za diskusiju o
sexu. Sama diskusija bi morala da se rasčlani na više oblasti
da bi se izbegao haos i bezumlje. Em što bi bilo konciznije,
em što bi mogao npr. ako ne voliš sado-mazo da udariš res.
Tada bi i ljudi ozbiljnije pisali, za razliku od trenutnog
stanja kad nam je najbitniji priliv poruka zbog otvaranja sex
konferencije.
Ovako se već gubi osećaj o čemu se razgovara.
Što se tiče moderatora, i oni su neophodni, ali za conf.
< još malo pa nestalo! forum se zatvara za nekoliko dana >
devojke.3038superhik,
Evo za sve jedna....maca!! :)
Pa ko voli nek' izvoli!
Samo da napomenem da je slika izuzetnog kvaliteta.
maca.jpgdevojke.3039dikla,
-> #2935, pexon> ┌───────┐
> │˙ ˙│
> │ pexon │██
> │˙ ˙│██
> └───────┘██
> █████████
>
Jel moze malo veci potpis ?
devojke.3040asterix,
-> #3019, fancy> Try before buy..!
...
> A da li si probala sa nekim lubrikantima..?
...
> Ne, to nije zanimanje, you, another ex-Bosnian you, to su ti sredstva
> za podmazivanje... like bademovo ulje (preferiraju neke), like vazelin
...
> Try before buy..!
Ma jel ti to zorani/helgi daješ
!! Flicker resisting FREE trial period !!
za navedene lubrikante ili je to samo
garancija za tvoj rad kao jednog od lošijih ;)) ?
[ Yes... Kowalsky's the name. Oh you REMEMBER me ... Err... how nice. ]
devojke.3041asterix,
-> #3011, sole> °° A najveću tuki ima Helga ;)))) pa gde je tu FUN:sex>> ?
>
> A muda cdr O;)))
Jel to od dugogodišnjeg nepražnjenja ? ;)
[ Cdr the BB King - Boiler Balls King ]
devojke.3042asterix,
-> #3007, zandric> ŻĆnprilog za otvaranje konf:CONF:FORUM.11>>dir
> Teme u konferenciji FORUM.11:
...
> 9. devojke 2950, novih 8
...
> 2devojke - ostalo 2950:791
Eh još kad bi se našao moderator po volji za tu konferenciju
bilo to možda i ostvarljivo.
Ovako više ne ide ... i odkopaše je...