razno.660ranx,
-> #645, n.ceh> Sa druge strane, igre kao SimCity itd. su (bar ja tako mislim) korisne, iz
> ociglednih razloga. Samo je pitanje da li ce neki potencijalni kupac sega
Gde bre korisne? Svaki dan izgubim po par sati na igranje Civilization II :)
razno.661milko,
Dali neko zheli da igra duke3d,doom,warcraft2,caesar2 preko modema?
Svi koji zele na kami ostave brojtelefona u mail.
Ajde navali narode!
razno.663buva,
-> #658, junior
(;)I sta je potrebno da bi radila u visokoj rezoluciji? :)
U DOS-u fino radi na 486 dx4/120 sa 16mb rama...
a btw mislim da i radi SAMO u visokoj rezoluciji:)
C ya,
No CaRRieR
razno.664nenad,
-> #663, buva> U DOS-u fino radi na 486 dx4/120 sa 16mb rama...
> a btw mislim da i radi SAMO u visokoj rezoluciji:)
A jel nešto promenjeno u samoj igri? Jel ima naših? Jel malo
realnije nego što je pre bilo?
razno.665buva,
-> #664, nenad
(;)A jel nesto promenjeno u samoj igri? Jel ima nasih? Jel malo
(;)realnije nego sto je pre bilo?
Pa... ovako, zastupljen je isti broj timova ko u fifa 96 stim shto
nashih i dalje nema ... a grafika jeste promenjena, pokreti igracha
su max. realni i vishe nisu onako kockasti(isti su ko u nba live 97
koji opet lichi na Total Nba sa Sonya).Sve u svemu najbolja
fudbalska
simulacija do sada:) ,jedino mi malo nedostaje onaj semafor koji
se pojavljivao posle svakog gola u 96ici ...
C ya,
No CaRRieR
razno.667the.edge,
-> #666, neno
T?>> Need for Speed ..........15DM
Ma jeeeeliii... originali kazhesh eh?
Pa dobro onda: Prodajem ORIGINALNI "D best of Bone Govi" na Cdu! - 5DM! ;)
AcCeSS DeNiED
razno.668space.ace,
-> #666, neno>> Rasprodaja original CD-a
>> Najnoviji AUTOCAD za Windows sa mehanickim, arhitektonskim
>> i elektro simbolima ........20DM
DA nisi ovde zaboravio koju nulu, a?
Mislim, original je original :))).
razno.669smars,
Moze li mi neko pomoci oko igre "Crusader:No Remorse"
Mnogo se patim!!!!
Ajte,cekam vas!:)
smars
razno.670smars,
Ako neko igra Destruction Derby,
zanima me koje je vreme postigao u Total Destruction?
Ja ne mogu duze od 80 sec.
See ya,
smars
razno.671vibrahimpasic,
ZNA LI NEKO NEKU DOBRU IGRU KOJA PODRZAVA VIRTUAL GLASSES
AKO ZNA NEKA KAZE KAKO DA DODJEM DO NJE
C A O !!!
razno.672vstan,
-> #671, vibrahimpasic>ZNA LI NEKO NEKU DOBRU IGRU KOJA PODRZAVA VIRTUAL GLASSES
Neznamo ali apelujemo na upotrebu malih slova !!!
razno.673bajcetic.v,
Kome treba resenje za CYBERIA 2 neka se javi meni
razno.674dragoljub,
TOP SPORTS GAMES
NAME COMPANY SCORE
1. Links LS Access 8,67
2. NHL Hockey 96 EA Sports 7,92
3. FPS Football 96 Sierra 7,78
4. NBA Live 96 EA Sports 7,76
5. NBA Live 95 EA Sports 7,56
6. Tony LaRussa 3 96 Stormfront Studios 7,53
7. PGA Tour Golf 486 Sierra 7,41
8. FPS Football 95 Sierra 7,39
9. Hardball 5 Accolade 7,18
10. FPS Baseball Pro 96 Sierra 6,97
Izvor: Computer Gaming World, NO. 149, december 1996.
PS Ehmmm... Zašto nema teme sport?
razno.675dragoljub,
TOP CLASSIC/PUZZLE GAMES
NAME COMPANY SCORE
1. You Don't Know Jack Barkly Software 8,00
2. Incredible Toons Sierra 7,29
3. Incredible Machine 2 Sierra 7,10
4. Monopoly Westwood 6,82
5. Lemmings Paintball Psygnosis 5,89
6. Gearheads Philips 5,59
7. Theasure Quest Sirius Publishing 4,30
8. -
9. -
10. -
Izvor: Computer Gaming World, NO. 149, december 1996.
razno.676dragoljub,
TOP 100 GAMES
NAME COMPANY SCORE
1. WarCraft II Expansion Disk Bizzard 9,10
2. WarCraft II Bizzard 9,00
3. Civilization II MicroProse 8,86
4. Links LS Access 8,67
5. Duke Nukem 3D 3D Realms 8,63
6. C&C: Covert Operations Virgin/Westwood 8,56
7. Steel Panthers SSI 8,55
8. Wing Commander IV EA/Origin 8,55
9. Pandora Directive Access 8,53
10. Command & Conquer Virgin/Westwood 8,50
11. Grand Prix 2 MicroProse 8,41
12. MechWarrior 2 Activision 8,40
13. Panzer General SSI 8,35
14. Gabriel Knight 2 Sierra 8,28
15. Crusader: No Remorse EA/Origin 8,27
16. AH-64 Longbow Origin 8,25
17. Wing Commander III EA/Origin 8,25
18. Battleground: Shiloh TalonSoft 8,12
19. Heroes Of Might & Magic New World Computing 8,08
20. The Need For Speed SE EA 8,07
Izvor: Computer Gaming World, NO. 149, december 1996.
(Malo sam morao da skratim ;)
razno.677dragoljub,
Ako ste se ikada zapitali "pa dobro, majku mu, koju mašinu da kupim
da bi mi sve te nove igre radile?", evo šta nam nude najveći svetski
proizvođači kao "Ultimate Gaming Machine". U konkurenciji su Toshiba, NEC,
Compaq, Gateway, Micron, Falcon i Zephyr.
CPU Isključivo Intel P200
L2 Cache 256 k do 512 k
Memory 32 MB (Zephyr nudi 64 MB!), isključivo EDO DRAM
BIOS Najčešće Phoenix, zatim Award i jedan AMI
USB Port Ma šta to značilo pola mašina ga ima
HD/CD Controller EIDE
HD Model Najčešće WD pa Quantum
HD Size 3,2 - 3,8 GB ali ima mašina i sa 2 GB i jedna sa 1 GB
CD-ROM 8X, različitih proizvođača ali najčešće Toshiba
2D Graphics Board najčešće Diamond Stealth 3D 2000
2D Graphics Chip najčešći je S3 Virge
Graphics RAM 2 MB do 4 MB EDO DRAM
3D Graphics Board najčešće Diamond Monster 3D
3D Graphic Chip 3Dfx Voodoo pa S3 Virge
3D Graphic RAM 4 MB EDO DRAM
Monitor 17" osim Gateway-a koji nudi 31" !!! (nije greška)
Sound Card Sound Blaster 16 ili 32 ili onboard Yamaha OPL-SA
MIDI Daughterboard retka stvarčica, ipak Yamaha ili Roland
Speakers opšta papazjanija, najčeše Advent AV370
Modem type isključivo 33,6 npr. USR
Bundled Controller razni pad-ovi, stick-ovi...
Cena (Srpski :) od 3,199 do 4,795 $
Najbolja mašina je firme Micron. Evo nekih njenih karakteristika.
Čisto poređenja radi:
Duke3D 800x600 23 Duke3D 640x480 33
Quake 360x400 26,7 Quake 320x200 59,7 (Frames per Second)
PS Napisano na, jedva živoj, 486/120 mašinici :)
razno.679vstan,
-> #677, dragoljub> USB Port Ma šta to značilo pola mašina ga ima
Port za Univerzalni_Serijski_Bus
razno.680error,
Kako u NASCAR-u podesiti da moze da se igre preko modema
ERRor
razno.681goxi,
Da li negde u Beogradu moze da se nadje RIP igre Death Rally ili Sreamer 2?
Sve poruke molio bih da ostavite na mail goxi!
razno.682lepiaf,
Ajd' neka se javi dobrovoljac za timsko igranje Diabla. Na
mail naravno...
Vlada
razno.683superhik,
Da li zna neko zašto se u pojedinim igrama kursor miša
zaustavlja na sredini ekrana, a na drugu polovinu neće da pređe,
to mi se dogodilo nebrojeno puta...
razno.684junior,
-> #683, superhik> Da li zna neko zašto se u pojedinim igrama kursor miša
> zaustavlja na sredini ekrana, a na drugu polovinu neće da
> pređe, to mi se dogodilo nebrojeno puta...
To se meni dešavalo dok sam imao Genius drivera. Pređi na neki
MS-ov, i sve će biti ok. ;)
razno.685mrsan,
Ako volite igrice, imate modem ( sto je logicno da imate ) vase mesto je u
grupi " game " !! Bavimo se igricama i igranjem istih preko modema, dakle ako
zelite u grupu treba samo da kucate poznat tekst >mail >send >mrsan itd.
Cekamo vas !!!
razno.686n.ceh,
-> #683, superhik Su> Da li zna neko zasto se u pojedinim igrama kursor misa
Su> zaustavlja na sredini ekrana, a na drugu polovinu nece da
Su> prede, to mi se dogodilo nebrojeno puta...
Drajver za misa.
Verovatno je igra u rezoluciji vecoj od 320x200, (320x240; 320x400;
640x480...) Probaj da nadjes novi drajver.
Ceh.
razno.687dselic,
-> #683, superhik> Da li zna neko zašto se u pojedinim igrama kursor miša
> zaustavlja na sredini ekrana, a na drugu polovinu neće da pređe,
> to mi se dogodilo nebrojeno puta...
Meni se to dogadjalo sa Microsoft-ovim mouse driverom.
razno.688mrsan,
Da li neko zna varanja za Duke Nukem 3D kada se igra preko modema
razno.689djanjusevic,
WinQuake 0.992 beta(potreban je i registrovani quake 1.6 za dos)
Na mojoj mashini pici brze nego DOS verzija.
Ako je neko raspolozen za koju deathm. partijicu(4 ili vise igraca)
a zadovoljava sledece uslove neka mi ostavi mail sa brojem telefona:
-dovoljno brza mashina za Quake
-Win95
-Quake 1.6 reg
-Winquake
-mogucnost da se uloguje na EUnet lite
Moja ideja je da se skupi bar cetvoro ljudi i da u lite rezimu picimo
quake.
wq0992.rarrazno.690johnnya,
-> #689, djanjusevic >> Moja ideja je da se skupi bar cetvoro ljudi i da u lite rezimu picimo
>> quake.
Jel možeš malo detaljnije da objasniš ovo ? Kako konkretno to
izvesti, jer predpostvljam da ako može Quake, onda može i bilo koja
druga igra koja podržava serial/network opciju...
razno.691djanjusevic,
-> #690, johnnya
>> Jel mozes malo detaljnije da objasnis ovo ? Kako konkretno to
>> izvesti, jer predpostvljam da ako moze Quake, onda moze i bilo koja
>> druga igra koja podrzava serial/network opciju...
Ulogujem se, javim drugima IP adresu, oni u quake-u kucaju
connect xxx.xxx.xxx.xxx (IP adresa) i to je to.
razno.692mojke,
Ne znam da li je vec bilo,ali molim dobrotvora da mi napise ako
postoji bilo kakva sifra za "Alladina".
razno.693mrsan,
Hitno mi trebaju sifre za varanj u QUAKE-u. Unapred hvala.
razno.695mdimitrijevic,
Potrebna mi je igra koja ima statičan ekran na kome se na različitim
pozicijama pojavljuju mete ili protivnički likovi koje ja gađam (kao OPERATION
WOLF, samo statičan ekran). Znači vrlo prosta igra. Bilo bi poželjno da ima
bar VGA rezoluciju.
Znali neko za neku sličnu igru ? Ukoliko ste na SEGA konzolama videli
igru GUN FIGHTERS onda je to to. Radi se o igri u kojoj se vidi samo nišan
kojim pratim kauboje i pritiskom na taster ih gađam.
razno.696mojke,
Da li bi neko bio ljubazan da mi saopsti neku sifru za (za mene)
uzasno tesku podvodnu pucacinu STORM.
Unapred zahvalan
mojke
razno.697vaiv,
Preneo sam igru 1gate14.zip i u arhivi nisam naÜao izvrÜni fajl
Molim za pomoŠ! HITNO, NESTRPLJIV SAM.
Postoji li negde izvrsni fajl i gde (AKO NEKO ZNA?).
razno.698mojke,
Zna li neko neku sifru za QUAKE ? (mojketov kum)
razno.699danda,
-> #698, mojke ` pa GOD :)
razno.700supers,
Treba mi jedan uopšten savet za igrice sa DirectX kontrolama.
Drugar ima ružan običaj da se igra pod Win95. Mašina je zavidna,
P5, 32MB RAM, par giga harda, Diamond Stealth 3D i zloglasna ESS
Audiodrive soundcard.
E, njemu su mnoge igre iseckane što ga osobito žalosti.
U Startupu nema ničega što jede resurse.
Instalirao je DirectX 3, u Setupu mu za svaku kontrolu kaže Certified,
ali za display driver ne kaže ništa, a za audio driver no hardware support.
Ja sam njemu lepo rekao "Sine, a što se igraš pod Windowsom?"
ali ne pomaže, pa ako neko ima iskustva sa ovim da nas posavetuje
kako poboljšati performanse...
razno.701mojke,
-> #699, dandaHvala,probacu
:)
razno.702msvdzp,
Kako se prolazi Monstrum treci put u Igri "Lost Vikings - 1993"
na sifri MSTR ?
.
razno.703vlsadr,
Da li neko ima sifre za NEED FOR SPEED i ako ima nek kaze
Unapred hvalala
razno.704the.edge,
Jel neko video neke igre za N64?
AcCeSS DeNiED
razno.705nenad,
Nova datoteka:
dos\fun\*.*
------------------
dbilly16.zip 3267k ű Drilling Billy: platformska igra bez nasilja
Simpatična i originalna igra, za sve ljubitelje sada već pomalo
zaboravljenih platformskih igara. Radi u 800x600, ima jako lepu
grafiku (renderovane likove), vesele zvuke i druge sitnice koje
čine atmosferu ugodnijom. Evo nešto o sadržaju:
The aim of the game is to guide Billy through the level knocking
the monsters through the holes you dig. When a monster is trapped
in a hole Billy can then close it causing the monster to fall down
and disappear. Some monsters are more tough than others and need to
fall several floors before they disappear. If Billy is not fast
enough the trapped monster will dig itself out of the hole and
become annoyed.
razno.706buva,
-> #180, the.edge
(;)E pa sa tim se ne slazem. Ne moze da ti bude ruzno nesto sto je
(;)uradjeno sa super detailom. Moze da ti se ne svidja, da ti je
(;)glup, ali da ti igra ruzna ne moze.
Vraga nemozhe... vremenom sve mozhe da ti poruzhni :)
Prvi put kad sam video Wolfa 3D prosto sam odlepio na grafiku,
atmosferu itd. zato shto pre toga jednostavno nisam video nishta
slichno ...
Onda se pojavio Doom ... i opet sam odlepio ;) kad sam video
grafiku, zato shto je bila mnogo naprednija u odnosu na
prethodnika ... I Wolf 3D mi postade ruzhan (iako bi i dan danas
mogao da provedem sate nad igrom ...)
Pa se pojavio Duke3D ... i odjednom mi je Doom-u postao ruzhan,
kockast,a i nije bilo ni skakanja , ronjenja ,raznih duhovitih
komentara itd... (al opet sam mogao da ga igram)
A onda jednog dana ugledah Quake ...i gle chuda odjednom sam poceo
da primecujem kako su likovi u Dukeu nekako previshe spljoshten,
nerotiraju se dok lezhe na podu ... ko da Duke nije bio u potpunosti
3D , i grafika je opet poruzhnela a i maximalna rezolucija je bila
'samo' 800x600 ...
Jednog dana ce se opet pojaviti neka bolja igra od Quakea(btw jel
ima neko neki info o skorijem izlasku takvog necheg...?) i
onda cu opet da odlepim ;)) i zgadice mi se i Quake ... i tako
opet i opet i opet...;)
Kontash shta ocu da kazhem?:)
C ya,
No CaRRieR
razno.707the.edge,
-> #706, buva
T?>> Vraga nemozhe...vremenom sve mozhe da ti poruzhni :)
Naravno samo sto je Duke3d mnogo novija igra (1996) od dooma ili slicnog.
Grafika je i dalje super, tacnije najbolja koju 2D bitmape mogu da pruze.
T?>> A onda jednog dana ugledah Quake ...i gle chuda odjednom sam poceo da
T?>> primecujem kako su likovi u Dukeu nekako previshe spljoshten,
T?>> nerotiraju se dok lezhe na podu ...ko da Duke nije bio u potpunosti 3D
T?>> ,i grafika je opet poruzhnela a i
Jeste, slazem se, samo sto je dukenukem "napravljen" od bitmapa, dok su u
quakeu poligoni. Tacnije prave 3d figure i osecaj prave trodimenzionalnosti.
Takodje i pored toga quake ima neke takve mane u igri da prosto nepoverujes.
Zapravo quake predstavlja 3d verziju dooma. Hocu da kazem da sam se zapanjio
da u quakeu nema lomljenja ostalih predmeta/zidova. Pucas bazukom u baklju,
baklja ostane netaknuta iako bi ceo zamak trebao da se srusi. ;)
Nema puzanja, vatra iz oruzja je uzasno napravljen, krv takodje. Krv podseca
na neke 4kb introe uradjene u asembleru (vatromet ;) ) i sl.
Necu da kazem da je quake los - quake je odlican, i zao mi je sto se ovde u
ovoj konferenciji jedva da pomene quake, iako je on nesto sto je bio doom -
prekretnica u 3d igrama. Samo navodim razne mane koje duke3d nema. Jer u dukeu
skoro sve mozes da unistis, krv i oruzje su fenomenalno uradjeni, kao i razne
druge cake (setimo se bioskopa "partizan" u prvoj epizodi dukea ;) ).
T?>> maximalna rezolucija je bila 'samo' 800x600 ...
Ma nemoj. Ko pa to uzima 800x600? Tacno da neko i uzme, znatno je
podnosljivije igranje u dukeu, nego u quakeu, jer se ja sa p5 i 16mb rama
jedva pomeram pri rezoluciji 800x600, dok mi duke ide glatko.
T?>> onda cu opet da odlepim ;))i zgadice mi se i Quake ...i tako opet i
T?>> opet i opet...;)
T?>> Kontash shta ocu da kazhem?:)
Naravno. Samo neverujem da ce ti se zgaditi quake ;)
Ko zna, mozda ova moja recenica udje u istoriju, pa ce unuci da mi kazu:
"E deda, imam neku bednu igricu na novom game boyu, zove se Quake III" ;)
AcCeSS DeNiED
razno.708vlsadr,
Zna li űneko sifre za igru Popoulous
razno.709vaiv,
Zna li neko neku igru gde se vidi samo nisan koji ubija neprijatelje.
Ako je neko igrao na SEGI igru GUN FIGHTERS zna sta mi treba.
ako neko zna takvu igru za PC neka mi javi.
VAIV
razno.710drejk,
-> #709, vaivda nije mozda operation wolf ;))
razno.711zerokul,
Imash na primer operation wolf, pa onda Al capone, pa mad dog, space
pirates,who shot johnny rock, crime patrol i josh mnogo takvih AMERICAN LASER
GAME¸│Sova.
razno.712vaiv,
HVALA NA OBAVESTENJU!
VAIV
razno.713djanjusevic,
-> #709, vaiv
>> Zna li neko neku igru gde se vidi samo nisan koji ubija neprijatelje.
>>
>> Ako je neko igrao na SEGI igru GUN FIGHTERS zna sta mi treba.
>>
>> ako neko zna takvu igru za PC neka mi javi.
Virtua Cop za Win95
razno.714vaiv,
Molim nekog dobrotvora da mi napise naku sifru za preteski HERETIC.
Ako neko zna neka mi kaze!
VAIV
razno.715vaiv,
Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a!
Ako neko zna odgovor neka mi javi!
VAIV
razno.716johnnya,
-> #715, vaiv >> Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a!
>> Ako neko zna odgovor neka mi javi!
Može, ali ako si mazohista.
Pokrenuo sam je,... lep slide-show nekog zamka :)
razno.717the.edge,
-> #715, vaiv
T?>> Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a! Ako neko zna
T?>> odgovor neka mi javi!
Daj bre si normalan? Pa sa P5 120 ne moze u 640x480 glatko da ide...
AcCeSS DeNiED
razno.718vstan,
-> #714, vaiv> Molim nekog dobrotvora da mi napise naku sifru za preteski
> HERETIC.
Poslato ovde pre nekoliko dana !
razno.719geronimo,
-> #715, vaiv×× Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a!
×× Ako neko zna odgovor neka mi javi!
Au sinko ti bash mnogo trazish.Ne da nemoze nego nemoj ni da pomishljash.
razno.720vaiv,
A ja se taman spremio da skinem QUAKE.
Zna li neko ima li jos neka doomolika igra
koja ide na 386 a da nije doom i heretic?
Ako neko moze ponovo da napise sifre za HERETIC.
Ako nekog ne mrzi da ih ponovi
Probao sam sa siframa iz DOOM-a ali nije islo.
Unapred hvala!
VAIV
razno.721darth.vader,
-> #715, vaiv>> Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a!
>> Ako neko zna odgovor neka mi javi!
Koliko ja znam, moze... Ali samo da radi, ne i da se igra... :)
razno.722swix,
-> #720, vaiv > A ja se taman spremio da skinem QUAKE.
> Zna li neko ima li jos neka doomolika igra
> koja ide na 386 a da nije doom i heretic?
> Ako neko moze ponovo da napise sifre za HERETIC.
Dark Forces
Cyclones
.
..
...
DOOM 2 :)
Wolfenstein? :)
btw. nema ti pomoci dok nekupis 486 :)
Nisam siguran za Duketa? Mozda....
razno.723gmatic,
E ja znam jednu koja je jako matora al nema veze!!!
Zove se OPERATION WOLF (nisan mrdas misem i upucavas skoro sve sto ti naleti)!
razno.725darth.vader,
-> #723, gmatic>> Zove se OPERATION WOLF (nisan mrdas misem i upucavas skoro sve sto ti
>> naleti)! ^^^^^^^
^^^^^^^
Eeee, da je bar SKORO ;)))
razno.726johnnya,
-> #722, swix >> Nisam siguran za Duketa? Mozda....
Interesantno da Quake može da se pokrene na 386DX40/8 Mb, dok
Duke neće ni da čuje...
razno.727the.edge,
-> #726, johnnya
T?>> Interesantno da Quake moze da se pokrene na 386DX40/8 Mb,dok Duke
T?>> nece ni da cuje...
I sta imas od toga? Da gledas slow-motion picture? ;)
Duke bar nece da se blamira na 386ici, a Quake bi ko qrva da se daje na
svakoj masini ;))
AcCeSS DeNiED
razno.728darth.vader,
-> #726, johnnya>> Interesantno da Quake moze da se pokrene na 386DX40/8 Mb, dok
>> Duke nece ni da cuje...
Da, ovo je 100% provereno...
Darth
razno.729vaiv,
Zna li neki ljubitelj fudbala neku Üifru ili caku za gol
u igri "FIFA INTERNATIONAL SOCkER".
Ako neko zna neka mi javi!
POZDRAV VAIV
razno.730vaiv,
Zanima me igra OPERATION WOLF ali nemogu da je nabavim.
Ako neko mo×e da mi pomogne neka mi javi!
POZDRAV VAIV
razno.731geronimo,
-> #729, vaiv×× Zna li neki ljubitelj fudbala neku Üifru ili caku za gol
××
×× u igri "FIFA INTERNATIONAL SOCkER".
××
×× Ako neko zna neka mi javi!
××
×× POZDRAV VAIV
caka ti je da stanesh ispred golmana i zaklonish ga kad oce da shutne
loptu a zatim je uzmesh i shutnesh.
razno.732gmatic,
Za fifu znam da mozes gosi da uzmes loptu kada deganzira a postoji i neka
fora sa korne(neznam moj brat je igrao)!
razno.733gmatic,
Stho se Operation wolfa tice igra je mala pa moze sa skinuti modemom al sorry
danas nemogem da ti je poshaljem jer mi CD nije tu!!!
razno.734vaiv,
Hvala za fore za fifu i za pomoŠ oko OPERATION WOLF-a.
POZDRAV VAIV
razno.735lena,
File gub11nox.r00 u win/fun je NEISPRAVAN!
Nadlezni ?
razno.736nenad,
-> #735, lena> File gub11nox.r00 u win/fun je NEISPRAVAN!
>
> Nadlezni ?
Provereno, arhiva je ispravna. Pakovana je RAR-om 2.0, možda ti
koristiš stariji?
razno.738vaiv,
Zanima me zna li neko neki dobar BASKET za PC386.
Ako zna neka mi kaze da mogu da iskoristim svoj talenat.
P.S.Pozurite hitno mi treba nedostaju mi pobede!
VAIV
razno.739legolas,
-> #738, vaivJavi mi da li si probao Nba:Lakers vs Celtics.Malo je starija (Al
Jabbar, Bird, Magic...), ali je mocna. Mislim da je jos imam.
Salut
Legolas
razno.740vector,
-> #738, vaiv
│ Zanima me zna li neko neki dobar BASKET za PC386.
│ Ako zna neka mi kaze da mogu da iskoristim svoj talenat.
└─────────
TV Sports: Basketball
(mada i nije bas dobar ;)
razno.741zerokul,
Ma bre NBA LIVE 95 igraj, solidno radi na 386 sa 8űmb....
űprijatno KUCANJE.... ZERO....
razno.742lexus,
Ovo je indirektno povezano sa igrama, te se nadam
da neće biti ljutnje.
Dakle, ortak ima notebook računar i joystick. Naravno,
na notebook-u nema game port, a joya ima 15-pinski konektor.
Pitanje je - Na koji način da priključi joystick na kompjuter?
Postoji li mogućnost da se joystik priljuči na serijski port,
a ako postoji, onda je potrebna šema za prebacivanje sa 15-pinskog
konektora, na 9-pinski muški konektor.
razno.743epson,
-> #741, zerokul
│ Ma bre NBA LIVE 95 igraj, solidno radi na 386 sa 8űmb....
└─────────────────────────────────────────────────
Da li si upoznat sa 'conf reply ..' i 'mail write ..' komandama ?
razno.744vaiv,
> Ma bre NBA LIVE 95 igraj, solidno radi na 386 sa 8űmb....
> űprijatno KUCANJE.... ZERO....
Thank you za obaveÜtenje. Sada mi preostaje samo jedno.
Da skrÜim obruŔ.
P.S.PU╚E KOŐ!
VAIV
razno.745geronimo,
-> #742, lexus×× Postoji li mogucnost da se joystik priljuci na serijski port,
×× a ako postoji, onda je potrebna sema za prebacivanje sa 15-pinskog
×× konektora, na 9-pinski muski konektor.
Verovatno postoji neki "adapter".
razno.746drejk,
bre ljudi, ima li neko kosarkaski menadzer za 386-icu... mislim znam da neki
imaju al ne daju... ;)
pozdrav
razno.747zerokul,
-> #746, drejk> bre ljudi, ima li neko kosarkaski menadzer za 386-icu... mislim znam da neki
> imaju al ne daju... ;)
>pozdrav
Ma bre uzmi od prvog pirata ■˛NOTHING BUT NET...
Nije neshto, a˙Í;l jebiga (al me kenja djubre danas)...
ZERO...
razno.748ilke,
-> #746, drejkMislis na menadzer fudbalski ??????
razno.749vaiv,
> Javi mi da li si probao Nba:Lakers vs Celtics.Malo je starija (Al
> Jabbar, Bird, Magic...), ali je mocna. Mislim da je jos imam.
Nisam igrao pomenutu igru jer se slabo razumem u PC koÜarke.
Ipak hvala za pomoŠ oko mog problema sa koÜarkama na PC-u.
MoraŠu da je nabavim pa da im pokazem ko sam.
POZDRAV VAIV
razno.750drejk,
-> #748, ilkeovj ilke... znam za fudb. menazdere. znam i z noting but net... al to mi ne
radi jer mi graf. kartica shit... onaj pc basket me interesuje...
razno.752zerokul,
-> #750, drejk>ovj ilke... znam za fudb. menazdere. znam i z noting but net... al to mi ne
>radi jer mi graf. kartica shit... onaj pc basket me interesuje...
PC BASKET ruleZ!
Igra mi se mnogo svidja, mada malo je monotona, kompijuteru mozhesh stalno na
istu foru da dash kosh...
Mada to nema veze, uzmi je u svakom sluchaju, mnogo dobra igra...
ZERO...
razno.753nenad,
-> #745, geronimo> Verovatno postoji neki "adapter".
Jesi li ga video u nekom oglasu, prodavnici, katalogu?
Ne razumem odakle tolika želja da se odgovori na poruku i napiše
nešto bez obzira što to "nešto" ne nosi nikakvu korisnu
informaciju?
Kao kad bi neko pitao za mesto u gradu gde može da se popravi
Commodore, a ti odgovoriš - "verovatno negde može".
Nisu sva pitanja direktno upućena tebi, upućena su onima koji
znaju odgovor. Ako ga znaš, tvoja poruka će biti dobrodošla, ako
ga ne znaš - samo je višak informacija, šum u komunikaciji i
oduzima vreme.
razno.754vogue,
Evo ovako, ja baš nisam pratio ovu temu tako da ne znam
da li je bilo reči o igri Leisure Suit Larry :)
Drug me zamolio da postavim dakleM sledeća pitanja:
1. Kako da pronadje Annette Boning ?
2. Kako da učestvuje u takmičenju u kazinu ?
3. Gde da iskoristi svetleći ukras sa odeće Juggs ?
4. Kako da iskoristi broj 1134 sa portirovog telefona ?
Ako neko zna još nešto o ovoj igri, znači nešto o kraju
igre, pošto ima oko 700 poena, nek' napiše :)
Ja sam ovu poruku napisao u temi avanture, ali evo je i
ovde :)
Valjda neko zna nešto o ovoj igri :)
Sale
razno.755vogue,
E da, mislim da poslednji deo igre Leisure Suit Larry :)
razno.756geronimo,
-> #753, nenad×× Jesi li ga video u nekom oglasu, prodavnici, katalogu?
Ne.
×× Nisu sva pitanja direktno upucena tebi, upucena su onima koji
×× znaju odgovor. Ako ga znas, tvoja poruka ce biti dobrodosla, ako
×× ga ne znas - samo je visak informacija, sum u komunikaciji i
×× oduzima vreme.
Nikad nemoj reci "vishak informacija",jer vishak je uvek dobrodoshao.
Znash ono :"Bolje da ljulja nego da zulja" ;))))
razno.757mojke,
Kako da predjem prvi nivo u igri BETMAN.Kad pobijem sve zlikovce
nista se ne dogadja,a ja ne mogu da odem na sledeci nivo.Mozda je
resenje u zagonetki koja mi se javlja???
razno.758dbambi,
Vidim da se vector u sportu hvalio svojim rekordima u minesweeper-u
pa rekoh čisto da ga ubijem u pojam :>>>
Dakle, moji rekordi iz minesweeper-a:
Na jednoj slici su best times, a na drugoj moj današnji rezultat
postignut posle jedno godinu dana neigranja.
Za one koje mrzi da skidaju, evo skraćenog pregleda:
Best Times:
Beginner: 10 sec
Intermidiate : 57 sec
Expert: 139 sec
Trenutno: Expert: 167 sec
Bambi
mine.ziprazno.759ranx,
-> #758, dbambi> Beginner: 10 sec
Moj burazer Max - 2 sec. Potrefio čovek pravo polje iz cuga.
razno.760darone,
-> #758, dbambisamo za one koji ne veruju:
beginner 2
inter ne sećam se, ali je oko 35
expert 103
i molim da se to notira. ko ne veruje, mogu i da demonstriram. na expertu se
zasigurno može ići ispod 100, samo ako će neko da mi plati dve nedelje
treninga (računam da je to dovoljno ako se igra po 6 sati dnevno). ubr, na
intermediateu je rekord oko 30, ali mene ta boranija ne zanima ;))
razno.761firus,
-> #760, darone> samo za one koji ne veruju:
>
> beginner 2
> inter ne sećam se, ali je oko 35
> expert 103
Čini mi se da ove svi zanemaruju element sreće. Eto, meni
se jedared desilo da *dvadeset* puta zaredom nabodem bombu iz
prve.
razno.762miskop,
-> #761, firus--> Eto, meni se jedared desilo da *dvadeset* puta
--> zaredom nabodem bombu iz prve.
Nije moguce da se bomba 'nabode' iz prve, jer se
bombe rasporedjuju posle prvog poteza...
razno.763darth.vader,
-> #761, firus>> Cini mi se da ove svi zanemaruju element srece. Eto, meni
>> se jedared desilo da *dvadeset* puta zaredom nabodem bombu iz
>> prve.
Koliko ja znam, ne mozes da nabodes bombu u prvom potezu...
See ya, Darth :)
razno.764gmatic,
-> #762, miskop==> Nije moguce da se bomba 'nabode' iz prve, jer se
==> bombe rasporedjuju posle prvog poteza...
Gde si to procitao?
Ja nisam uspeo bas dvadeset puta al par puta se i meni desilo.
razno.765darone,
-> #764, gmatic>> Ja nisam uspeo bas dvadeset puta al par puta se i meni desilo.
U igri Minesweeper, koja dolazi uz win 3.1x i 95, nije moguće iz prvog
pokušaja ubosti bombu. Ne radi se o Tetrisu ;)
razno.766dbambi,
-> #761, firus=>> samo za one koji ne veruju:
=>>
=>> beginner 2
=>> inter ne sećam se, ali je oko 35
=>> expert 103
=>
=> Čini mi se da ove svi zanemaruju element sreće. Eto, meni
=> se jedared desilo da *dvadeset* puta zaredom nabodem bombu iz
=> prve.
Meni se to nikad nije desilo, pa sam mislio da je i igrica
koncipirana tako da se raspored mina formira tek nakon prvog
otvaranja nekog polja. Ovo je čak i logično, jer je njena suština u
tome da se u gotovo svim situacijama pozicija mine može utvrditi
sa sigurnošću od 100%, izuzev na samom početku kada ne znaš ništa
pa bi bilo besmisleno da nagaziš na prvom polju.
Bambi