IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - razno

razno.660 ranx, -> #645, n.ceh
> Sa druge strane, igre kao SimCity itd. su (bar ja tako mislim) korisne, iz > ociglednih razloga. Samo je pitanje da li ce neki potencijalni kupac sega Gde bre korisne? Svaki dan izgubim po par sati na igranje Civilization II :)
razno.661 milko,
Dali neko zheli da igra duke3d,doom,warcraft2,caesar2 preko modema? Svi koji zele na kami ostave brojtelefona u mail. Ajde navali narode!
razno.663 buva, -> #658, junior
(;)I sta je potrebno da bi radila u visokoj rezoluciji? :) U DOS-u fino radi na 486 dx4/120 sa 16mb rama... a btw mislim da i radi SAMO u visokoj rezoluciji:) C ya, No CaRRieR
razno.664 nenad, -> #663, buva
> U DOS-u fino radi na 486 dx4/120 sa 16mb rama... > a btw mislim da i radi SAMO u visokoj rezoluciji:) A jel nešto promenjeno u samoj igri? Jel ima naših? Jel malo realnije nego što je pre bilo?
razno.665 buva, -> #664, nenad
(;)A jel nesto promenjeno u samoj igri? Jel ima nasih? Jel malo (;)realnije nego sto je pre bilo? Pa... ovako, zastupljen je isti broj timova ko u fifa 96 stim shto nashih i dalje nema ... a grafika jeste promenjena, pokreti igracha su max. realni i vishe nisu onako kockasti(isti su ko u nba live 97 koji opet lichi na Total Nba sa Sonya).Sve u svemu najbolja fudbalska simulacija do sada:) ,jedino mi malo nedostaje onaj semafor koji se pojavljivao posle svakog gola u 96ici ... C ya, No CaRRieR
razno.667 the.edge, -> #666, neno
T?>> Need for Speed ..........15DM Ma jeeeeliii... originali kazhesh eh? Pa dobro onda: Prodajem ORIGINALNI "D best of Bone Govi" na Cdu! - 5DM! ;) AcCeSS DeNiED
razno.668 space.ace, -> #666, neno
>> Rasprodaja original CD-a >> Najnoviji AUTOCAD za Windows sa mehanickim, arhitektonskim >> i elektro simbolima ........20DM DA nisi ovde zaboravio koju nulu, a? Mislim, original je original :))).
razno.669 smars,
Moze li mi neko pomoci oko igre "Crusader:No Remorse" Mnogo se patim!!!! Ajte,cekam vas!:) smars
razno.670 smars,
Ako neko igra Destruction Derby, zanima me koje je vreme postigao u Total Destruction? Ja ne mogu duze od 80 sec. See ya, smars
razno.671 vibrahimpasic,
ZNA LI NEKO NEKU DOBRU IGRU KOJA PODRZAVA VIRTUAL GLASSES AKO ZNA NEKA KAZE KAKO DA DODJEM DO NJE C A O !!!
razno.672 vstan, -> #671, vibrahimpasic
>ZNA LI NEKO NEKU DOBRU IGRU KOJA PODRZAVA VIRTUAL GLASSES Neznamo ali apelujemo na upotrebu malih slova !!!
razno.673 bajcetic.v,
Kome treba resenje za CYBERIA 2 neka se javi meni
razno.674 dragoljub,
TOP SPORTS GAMES NAME COMPANY SCORE 1. Links LS Access 8,67 2. NHL Hockey 96 EA Sports 7,92 3. FPS Football 96 Sierra 7,78 4. NBA Live 96 EA Sports 7,76 5. NBA Live 95 EA Sports 7,56 6. Tony LaRussa 3 96 Stormfront Studios 7,53 7. PGA Tour Golf 486 Sierra 7,41 8. FPS Football 95 Sierra 7,39 9. Hardball 5 Accolade 7,18 10. FPS Baseball Pro 96 Sierra 6,97 Izvor: Computer Gaming World, NO. 149, december 1996. PS Ehmmm... Zašto nema teme sport?
razno.675 dragoljub,
TOP CLASSIC/PUZZLE GAMES NAME COMPANY SCORE 1. You Don't Know Jack Barkly Software 8,00 2. Incredible Toons Sierra 7,29 3. Incredible Machine 2 Sierra 7,10 4. Monopoly Westwood 6,82 5. Lemmings Paintball Psygnosis 5,89 6. Gearheads Philips 5,59 7. Theasure Quest Sirius Publishing 4,30 8. - 9. - 10. - Izvor: Computer Gaming World, NO. 149, december 1996.
razno.676 dragoljub,
TOP 100 GAMES NAME COMPANY SCORE 1. WarCraft II Expansion Disk Bizzard 9,10 2. WarCraft II Bizzard 9,00 3. Civilization II MicroProse 8,86 4. Links LS Access 8,67 5. Duke Nukem 3D 3D Realms 8,63 6. C&C: Covert Operations Virgin/Westwood 8,56 7. Steel Panthers SSI 8,55 8. Wing Commander IV EA/Origin 8,55 9. Pandora Directive Access 8,53 10. Command & Conquer Virgin/Westwood 8,50 11. Grand Prix 2 MicroProse 8,41 12. MechWarrior 2 Activision 8,40 13. Panzer General SSI 8,35 14. Gabriel Knight 2 Sierra 8,28 15. Crusader: No Remorse EA/Origin 8,27 16. AH-64 Longbow Origin 8,25 17. Wing Commander III EA/Origin 8,25 18. Battleground: Shiloh TalonSoft 8,12 19. Heroes Of Might & Magic New World Computing 8,08 20. The Need For Speed SE EA 8,07 Izvor: Computer Gaming World, NO. 149, december 1996. (Malo sam morao da skratim ;)
razno.677 dragoljub,
Ako ste se ikada zapitali "pa dobro, majku mu, koju mašinu da kupim da bi mi sve te nove igre radile?", evo šta nam nude najveći svetski proizvođači kao "Ultimate Gaming Machine". U konkurenciji su Toshiba, NEC, Compaq, Gateway, Micron, Falcon i Zephyr. CPU Isključivo Intel P200 L2 Cache 256 k do 512 k Memory 32 MB (Zephyr nudi 64 MB!), isključivo EDO DRAM BIOS Najčešće Phoenix, zatim Award i jedan AMI USB Port Ma šta to značilo pola mašina ga ima HD/CD Controller EIDE HD Model Najčešće WD pa Quantum HD Size 3,2 - 3,8 GB ali ima mašina i sa 2 GB i jedna sa 1 GB CD-ROM 8X, različitih proizvođača ali najčešće Toshiba 2D Graphics Board najčešće Diamond Stealth 3D 2000 2D Graphics Chip najčešći je S3 Virge Graphics RAM 2 MB do 4 MB EDO DRAM 3D Graphics Board najčešće Diamond Monster 3D 3D Graphic Chip 3Dfx Voodoo pa S3 Virge 3D Graphic RAM 4 MB EDO DRAM Monitor 17" osim Gateway-a koji nudi 31" !!! (nije greška) Sound Card Sound Blaster 16 ili 32 ili onboard Yamaha OPL-SA MIDI Daughterboard retka stvarčica, ipak Yamaha ili Roland Speakers opšta papazjanija, najčeše Advent AV370 Modem type isključivo 33,6 npr. USR Bundled Controller razni pad-ovi, stick-ovi... Cena (Srpski :) od 3,199 do 4,795 $ Najbolja mašina je firme Micron. Evo nekih njenih karakteristika. Čisto poređenja radi: Duke3D 800x600 23 Duke3D 640x480 33 Quake 360x400 26,7 Quake 320x200 59,7 (Frames per Second) PS Napisano na, jedva živoj, 486/120 mašinici :)
razno.679 vstan, -> #677, dragoljub
> USB Port Ma šta to značilo pola mašina ga ima Port za Univerzalni_Serijski_Bus
razno.680 error,
Kako u NASCAR-u podesiti da moze da se igre preko modema ERRor
razno.681 goxi,
Da li negde u Beogradu moze da se nadje RIP igre Death Rally ili Sreamer 2? Sve poruke molio bih da ostavite na mail goxi!
razno.682 lepiaf,
Ajd' neka se javi dobrovoljac za timsko igranje Diabla. Na mail naravno... Vlada
razno.683 superhik,
Da li zna neko zašto se u pojedinim igrama kursor miša zaustavlja na sredini ekrana, a na drugu polovinu neće da pređe, to mi se dogodilo nebrojeno puta...
razno.684 junior, -> #683, superhik
> Da li zna neko zašto se u pojedinim igrama kursor miša > zaustavlja na sredini ekrana, a na drugu polovinu neće da > pređe, to mi se dogodilo nebrojeno puta... To se meni dešavalo dok sam imao Genius drivera. Pređi na neki MS-ov, i sve će biti ok. ;)
razno.685 mrsan,
Ako volite igrice, imate modem ( sto je logicno da imate ) vase mesto je u grupi " game " !! Bavimo se igricama i igranjem istih preko modema, dakle ako zelite u grupu treba samo da kucate poznat tekst >mail >send >mrsan itd. Cekamo vas !!!
razno.686 n.ceh, -> #683, superhik
Su> Da li zna neko zasto se u pojedinim igrama kursor misa Su> zaustavlja na sredini ekrana, a na drugu polovinu nece da Su> prede, to mi se dogodilo nebrojeno puta... Drajver za misa. Verovatno je igra u rezoluciji vecoj od 320x200, (320x240; 320x400; 640x480...) Probaj da nadjes novi drajver. Ceh.
razno.687 dselic, -> #683, superhik
> Da li zna neko zašto se u pojedinim igrama kursor miša > zaustavlja na sredini ekrana, a na drugu polovinu neće da pređe, > to mi se dogodilo nebrojeno puta... Meni se to dogadjalo sa Microsoft-ovim mouse driverom.
razno.688 mrsan,
Da li neko zna varanja za Duke Nukem 3D kada se igra preko modema
razno.689 djanjusevic,
WinQuake 0.992 beta(potreban je i registrovani quake 1.6 za dos) Na mojoj mashini pici brze nego DOS verzija. Ako je neko raspolozen za koju deathm. partijicu(4 ili vise igraca) a zadovoljava sledece uslove neka mi ostavi mail sa brojem telefona: -dovoljno brza mashina za Quake -Win95 -Quake 1.6 reg -Winquake -mogucnost da se uloguje na EUnet lite Moja ideja je da se skupi bar cetvoro ljudi i da u lite rezimu picimo quake. wq0992.rar
razno.690 johnnya, -> #689, djanjusevic
>> Moja ideja je da se skupi bar cetvoro ljudi i da u lite rezimu picimo >> quake. Jel možeš malo detaljnije da objasniš ovo ? Kako konkretno to izvesti, jer predpostvljam da ako može Quake, onda može i bilo koja druga igra koja podržava serial/network opciju...
razno.691 djanjusevic, -> #690, johnnya
>> Jel mozes malo detaljnije da objasnis ovo ? Kako konkretno to >> izvesti, jer predpostvljam da ako moze Quake, onda moze i bilo koja >> druga igra koja podrzava serial/network opciju... Ulogujem se, javim drugima IP adresu, oni u quake-u kucaju connect xxx.xxx.xxx.xxx (IP adresa) i to je to.
razno.692 mojke,
Ne znam da li je vec bilo,ali molim dobrotvora da mi napise ako postoji bilo kakva sifra za "Alladina".
razno.693 mrsan,
Hitno mi trebaju sifre za varanj u QUAKE-u. Unapred hvala.
razno.695 mdimitrijevic,
Potrebna mi je igra koja ima statičan ekran na kome se na različitim pozicijama pojavljuju mete ili protivnički likovi koje ja gađam (kao OPERATION WOLF, samo statičan ekran). Znači vrlo prosta igra. Bilo bi poželjno da ima bar VGA rezoluciju. Znali neko za neku sličnu igru ? Ukoliko ste na SEGA konzolama videli igru GUN FIGHTERS onda je to to. Radi se o igri u kojoj se vidi samo nišan kojim pratim kauboje i pritiskom na taster ih gađam.
razno.696 mojke,
Da li bi neko bio ljubazan da mi saopsti neku sifru za (za mene) uzasno tesku podvodnu pucacinu STORM. Unapred zahvalan mojke
razno.697 vaiv,
Preneo sam igru 1gate14.zip i u arhivi nisam naÜao izvrÜni fajl Molim za pomoŠ! HITNO, NESTRPLJIV SAM. Postoji li negde izvrsni fajl i gde (AKO NEKO ZNA?).
razno.698 mojke,
Zna li neko neku sifru za QUAKE ? (mojketov kum)
razno.699 danda, -> #698, mojke
` pa GOD :)
razno.700 supers,
Treba mi jedan uopšten savet za igrice sa DirectX kontrolama. Drugar ima ružan običaj da se igra pod Win95. Mašina je zavidna, P5, 32MB RAM, par giga harda, Diamond Stealth 3D i zloglasna ESS Audiodrive soundcard. E, njemu su mnoge igre iseckane što ga osobito žalosti. U Startupu nema ničega što jede resurse. Instalirao je DirectX 3, u Setupu mu za svaku kontrolu kaže Certified, ali za display driver ne kaže ništa, a za audio driver no hardware support. Ja sam njemu lepo rekao "Sine, a što se igraš pod Windowsom?" ali ne pomaže, pa ako neko ima iskustva sa ovim da nas posavetuje kako poboljšati performanse...
razno.701 mojke, -> #699, danda
Hvala,probacu :)
razno.702 msvdzp,
Kako se prolazi Monstrum treci put u Igri "Lost Vikings - 1993" na sifri MSTR ? .
razno.703 vlsadr,
Da li neko ima sifre za NEED FOR SPEED i ako ima nek kaze Unapred hvalala
razno.704 the.edge,
Jel neko video neke igre za N64? AcCeSS DeNiED
razno.705 nenad,
Nova datoteka: dos\fun\*.* ------------------ dbilly16.zip 3267k ű Drilling Billy: platformska igra bez nasilja Simpatična i originalna igra, za sve ljubitelje sada već pomalo zaboravljenih platformskih igara. Radi u 800x600, ima jako lepu grafiku (renderovane likove), vesele zvuke i druge sitnice koje čine atmosferu ugodnijom. Evo nešto o sadržaju: The aim of the game is to guide Billy through the level knocking the monsters through the holes you dig. When a monster is trapped in a hole Billy can then close it causing the monster to fall down and disappear. Some monsters are more tough than others and need to fall several floors before they disappear. If Billy is not fast enough the trapped monster will dig itself out of the hole and become annoyed.
razno.706 buva, -> #180, the.edge
(;)E pa sa tim se ne slazem. Ne moze da ti bude ruzno nesto sto je (;)uradjeno sa super detailom. Moze da ti se ne svidja, da ti je (;)glup, ali da ti igra ruzna ne moze. Vraga nemozhe... vremenom sve mozhe da ti poruzhni :) Prvi put kad sam video Wolfa 3D prosto sam odlepio na grafiku, atmosferu itd. zato shto pre toga jednostavno nisam video nishta slichno ... Onda se pojavio Doom ... i opet sam odlepio ;) kad sam video grafiku, zato shto je bila mnogo naprednija u odnosu na prethodnika ... I Wolf 3D mi postade ruzhan (iako bi i dan danas mogao da provedem sate nad igrom ...) Pa se pojavio Duke3D ... i odjednom mi je Doom-u postao ruzhan, kockast,a i nije bilo ni skakanja , ronjenja ,raznih duhovitih komentara itd... (al opet sam mogao da ga igram) A onda jednog dana ugledah Quake ...i gle chuda odjednom sam poceo da primecujem kako su likovi u Dukeu nekako previshe spljoshten, nerotiraju se dok lezhe na podu ... ko da Duke nije bio u potpunosti 3D , i grafika je opet poruzhnela a i maximalna rezolucija je bila 'samo' 800x600 ... Jednog dana ce se opet pojaviti neka bolja igra od Quakea(btw jel ima neko neki info o skorijem izlasku takvog necheg...?) i onda cu opet da odlepim ;)) i zgadice mi se i Quake ... i tako opet i opet i opet...;) Kontash shta ocu da kazhem?:) C ya, No CaRRieR
razno.707 the.edge, -> #706, buva
T?>> Vraga nemozhe...vremenom sve mozhe da ti poruzhni :) Naravno samo sto je Duke3d mnogo novija igra (1996) od dooma ili slicnog. Grafika je i dalje super, tacnije najbolja koju 2D bitmape mogu da pruze. T?>> A onda jednog dana ugledah Quake ...i gle chuda odjednom sam poceo da T?>> primecujem kako su likovi u Dukeu nekako previshe spljoshten, T?>> nerotiraju se dok lezhe na podu ...ko da Duke nije bio u potpunosti 3D T?>> ,i grafika je opet poruzhnela a i Jeste, slazem se, samo sto je dukenukem "napravljen" od bitmapa, dok su u quakeu poligoni. Tacnije prave 3d figure i osecaj prave trodimenzionalnosti. Takodje i pored toga quake ima neke takve mane u igri da prosto nepoverujes. Zapravo quake predstavlja 3d verziju dooma. Hocu da kazem da sam se zapanjio da u quakeu nema lomljenja ostalih predmeta/zidova. Pucas bazukom u baklju, baklja ostane netaknuta iako bi ceo zamak trebao da se srusi. ;) Nema puzanja, vatra iz oruzja je uzasno napravljen, krv takodje. Krv podseca na neke 4kb introe uradjene u asembleru (vatromet ;) ) i sl. Necu da kazem da je quake los - quake je odlican, i zao mi je sto se ovde u ovoj konferenciji jedva da pomene quake, iako je on nesto sto je bio doom - prekretnica u 3d igrama. Samo navodim razne mane koje duke3d nema. Jer u dukeu skoro sve mozes da unistis, krv i oruzje su fenomenalno uradjeni, kao i razne druge cake (setimo se bioskopa "partizan" u prvoj epizodi dukea ;) ). T?>> maximalna rezolucija je bila 'samo' 800x600 ... Ma nemoj. Ko pa to uzima 800x600? Tacno da neko i uzme, znatno je podnosljivije igranje u dukeu, nego u quakeu, jer se ja sa p5 i 16mb rama jedva pomeram pri rezoluciji 800x600, dok mi duke ide glatko. T?>> onda cu opet da odlepim ;))i zgadice mi se i Quake ...i tako opet i T?>> opet i opet...;) T?>> Kontash shta ocu da kazhem?:) Naravno. Samo neverujem da ce ti se zgaditi quake ;) Ko zna, mozda ova moja recenica udje u istoriju, pa ce unuci da mi kazu: "E deda, imam neku bednu igricu na novom game boyu, zove se Quake III" ;) AcCeSS DeNiED
razno.708 vlsadr,
Zna li  űneko sifre za igru Popoulous
razno.709 vaiv,
Zna li neko neku igru gde se vidi samo nisan koji ubija neprijatelje. Ako je neko igrao na SEGI igru GUN FIGHTERS zna sta mi treba. ako neko zna takvu igru za PC neka mi javi. VAIV
razno.710 drejk, -> #709, vaiv
da nije mozda operation wolf ;))
razno.711 zerokul,
Imash na primer operation wolf, pa onda Al capone, pa mad dog, space pirates,who shot johnny rock, crime patrol i josh mnogo takvih AMERICAN LASER GAME¸│Sova.
razno.712 vaiv,
HVALA NA OBAVESTENJU! VAIV
razno.713 djanjusevic, -> #709, vaiv
>> Zna li neko neku igru gde se vidi samo nisan koji ubija neprijatelje. >> >> Ako je neko igrao na SEGI igru GUN FIGHTERS zna sta mi treba. >> >> ako neko zna takvu igru za PC neka mi javi. Virtua Cop za Win95
razno.714 vaiv,
Molim nekog dobrotvora da mi napise naku sifru za preteski HERETIC. Ako neko zna neka mi kaze! VAIV
razno.715 vaiv,
Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a! Ako neko zna odgovor neka mi javi! VAIV
razno.716 johnnya, -> #715, vaiv
>> Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a! >> Ako neko zna odgovor neka mi javi! Može, ali ako si mazohista. Pokrenuo sam je,... lep slide-show nekog zamka :)
razno.717 the.edge, -> #715, vaiv
T?>> Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a! Ako neko zna T?>> odgovor neka mi javi! Daj bre si normalan? Pa sa P5 120 ne moze u 640x480 glatko da ide... AcCeSS DeNiED
razno.718 vstan, -> #714, vaiv
> Molim nekog dobrotvora da mi napise naku sifru za preteski > HERETIC. Poslato ovde pre nekoliko dana !
razno.719 geronimo, -> #715, vaiv
×× Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a! ×× Ako neko zna odgovor neka mi javi! Au sinko ti bash mnogo trazish.Ne da nemoze nego nemoj ni da pomishljash.
razno.720 vaiv,
A ja se taman spremio da skinem QUAKE. Zna li neko ima li jos neka doomolika igra koja ide na 386 a da nije doom i heretic? Ako neko moze ponovo da napise sifre za HERETIC. Ako nekog ne mrzi da ih ponovi Probao sam sa siframa iz DOOM-a ali nije islo. Unapred hvala! VAIV
razno.721 darth.vader, -> #715, vaiv
>> Zna li neko dali QUAKE moze na 386DX4O i 8 MB RAM-a! >> Ako neko zna odgovor neka mi javi! Koliko ja znam, moze... Ali samo da radi, ne i da se igra... :)
razno.722 swix, -> #720, vaiv
> A ja se taman spremio da skinem QUAKE. > Zna li neko ima li jos neka doomolika igra > koja ide na 386 a da nije doom i heretic? > Ako neko moze ponovo da napise sifre za HERETIC. Dark Forces Cyclones . .. ... DOOM 2 :) Wolfenstein? :) btw. nema ti pomoci dok nekupis 486 :) Nisam siguran za Duketa? Mozda....
razno.723 gmatic,
E ja znam jednu koja je jako matora al nema veze!!! Zove se OPERATION WOLF (nisan mrdas misem i upucavas skoro sve sto ti naleti)!
razno.725 darth.vader, -> #723, gmatic
>> Zove se OPERATION WOLF (nisan mrdas misem i upucavas skoro sve sto ti >> naleti)! ^^^^^^^ ^^^^^^^ Eeee, da je bar SKORO ;)))
razno.726 johnnya, -> #722, swix
>> Nisam siguran za Duketa? Mozda.... Interesantno da Quake može da se pokrene na 386DX40/8 Mb, dok Duke neće ni da čuje...
razno.727 the.edge, -> #726, johnnya
T?>> Interesantno da Quake moze da se pokrene na 386DX40/8 Mb,dok Duke T?>> nece ni da cuje... I sta imas od toga? Da gledas slow-motion picture? ;) Duke bar nece da se blamira na 386ici, a Quake bi ko qrva da se daje na svakoj masini ;)) AcCeSS DeNiED
razno.728 darth.vader, -> #726, johnnya
>> Interesantno da Quake moze da se pokrene na 386DX40/8 Mb, dok >> Duke nece ni da cuje... Da, ovo je 100% provereno... Darth
razno.729 vaiv,
Zna li neki ljubitelj fudbala neku Üifru ili caku za gol u igri "FIFA INTERNATIONAL SOCkER". Ako neko zna neka mi javi! POZDRAV VAIV
razno.730 vaiv,
Zanima me igra OPERATION WOLF ali nemogu da je nabavim. Ako neko mo×e da mi pomogne neka mi javi! POZDRAV VAIV
razno.731 geronimo, -> #729, vaiv
×× Zna li neki ljubitelj fudbala neku Üifru ili caku za gol ×× ×× u igri "FIFA INTERNATIONAL SOCkER". ×× ×× Ako neko zna neka mi javi! ×× ×× POZDRAV VAIV caka ti je da stanesh ispred golmana i zaklonish ga kad oce da shutne loptu a zatim je uzmesh i shutnesh.
razno.732 gmatic,
Za fifu znam da mozes gosi da uzmes loptu kada deganzira a postoji i neka fora sa korne(neznam moj brat je igrao)!
razno.733 gmatic,
Stho se Operation wolfa tice igra je mala pa moze sa skinuti modemom al sorry danas nemogem da ti je poshaljem jer mi CD nije tu!!!
razno.734 vaiv,
Hvala za fore za fifu i za pomoŠ oko OPERATION WOLF-a. POZDRAV VAIV
razno.735 lena,
File gub11nox.r00 u win/fun je NEISPRAVAN! Nadlezni ?
razno.736 nenad, -> #735, lena
> File gub11nox.r00 u win/fun je NEISPRAVAN! > > Nadlezni ? Provereno, arhiva je ispravna. Pakovana je RAR-om 2.0, možda ti koristiš stariji?
razno.738 vaiv,
Zanima me zna li neko neki dobar BASKET za PC386. Ako zna neka mi kaze da mogu da iskoristim svoj talenat. P.S.Pozurite hitno mi treba nedostaju mi pobede! VAIV
razno.739 legolas, -> #738, vaiv
Javi mi da li si probao Nba:Lakers vs Celtics.Malo je starija (Al Jabbar, Bird, Magic...), ali je mocna. Mislim da je jos imam. Salut Legolas
razno.740 vector, -> #738, vaiv
│ Zanima me zna li neko neki dobar BASKET za PC386. │ Ako zna neka mi kaze da mogu da iskoristim svoj talenat. └───────── TV Sports: Basketball (mada i nije bas dobar ;)
razno.741 zerokul,
Ma bre NBA LIVE 95 igraj, solidno radi na 386 sa 8űmb.... űprijatno KUCANJE.... ZERO....
razno.742 lexus,
Ovo je indirektno povezano sa igrama, te se nadam da neće biti ljutnje. Dakle, ortak ima notebook računar i joystick. Naravno, na notebook-u nema game port, a joya ima 15-pinski konektor. Pitanje je - Na koji način da priključi joystick na kompjuter? Postoji li mogućnost da se joystik priljuči na serijski port, a ako postoji, onda je potrebna šema za prebacivanje sa 15-pinskog konektora, na 9-pinski muški konektor.
razno.743 epson, -> #741, zerokul
│ Ma bre NBA LIVE 95 igraj, solidno radi na 386 sa 8űmb.... └───────────────────────────────────────────────── Da li si upoznat sa 'conf reply ..' i 'mail write ..' komandama ?
razno.744 vaiv,
> Ma bre NBA LIVE 95 igraj, solidno radi na 386 sa 8űmb.... > űprijatno KUCANJE.... ZERO.... Thank you za obaveÜtenje. Sada mi preostaje samo jedno. Da skrÜim obruŔ. P.S.PU╚E KOŐ! VAIV
razno.745 geronimo, -> #742, lexus
×× Postoji li mogucnost da se joystik priljuci na serijski port, ×× a ako postoji, onda je potrebna sema za prebacivanje sa 15-pinskog ×× konektora, na 9-pinski muski konektor. Verovatno postoji neki "adapter".
razno.746 drejk,
bre ljudi, ima li neko kosarkaski menadzer za 386-icu... mislim znam da neki imaju al ne daju... ;) pozdrav
razno.747 zerokul, -> #746, drejk
> bre ljudi, ima li neko kosarkaski menadzer za 386-icu... mislim znam da neki > imaju al ne daju... ;) >pozdrav Ma bre uzmi od prvog pirata ■˛NOTHING BUT NET... Nije neshto, a˙Í;l jebiga (al me kenja djubre danas)... ZERO...
razno.748 ilke, -> #746, drejk
Mislis na menadzer fudbalski ??????
razno.749 vaiv,
> Javi mi da li si probao Nba:Lakers vs Celtics.Malo je starija (Al > Jabbar, Bird, Magic...), ali je mocna. Mislim da je jos imam. Nisam igrao pomenutu igru jer se slabo razumem u PC koÜarke. Ipak hvala za pomoŠ oko mog problema sa koÜarkama na PC-u. MoraŠu da je nabavim pa da im pokazem ko sam. POZDRAV VAIV
razno.750 drejk, -> #748, ilke
ovj ilke... znam za fudb. menazdere. znam i z noting but net... al to mi ne radi jer mi graf. kartica shit... onaj pc basket me interesuje...
razno.752 zerokul, -> #750, drejk
>ovj ilke... znam za fudb. menazdere. znam i z noting but net... al to mi ne >radi jer mi graf. kartica shit... onaj pc basket me interesuje... PC BASKET ruleZ! Igra mi se mnogo svidja, mada malo je monotona, kompijuteru mozhesh stalno na istu foru da dash kosh... Mada to nema veze, uzmi je u svakom sluchaju, mnogo dobra igra... ZERO...
razno.753 nenad, -> #745, geronimo
> Verovatno postoji neki "adapter". Jesi li ga video u nekom oglasu, prodavnici, katalogu? Ne razumem odakle tolika želja da se odgovori na poruku i napiše nešto bez obzira što to "nešto" ne nosi nikakvu korisnu informaciju? Kao kad bi neko pitao za mesto u gradu gde može da se popravi Commodore, a ti odgovoriš - "verovatno negde može". Nisu sva pitanja direktno upućena tebi, upućena su onima koji znaju odgovor. Ako ga znaš, tvoja poruka će biti dobrodošla, ako ga ne znaš - samo je višak informacija, šum u komunikaciji i oduzima vreme.
razno.754 vogue,
Evo ovako, ja baš nisam pratio ovu temu tako da ne znam da li je bilo reči o igri Leisure Suit Larry :) Drug me zamolio da postavim dakleM sledeća pitanja: 1. Kako da pronadje Annette Boning ? 2. Kako da učestvuje u takmičenju u kazinu ? 3. Gde da iskoristi svetleći ukras sa odeće Juggs ? 4. Kako da iskoristi broj 1134 sa portirovog telefona ? Ako neko zna još nešto o ovoj igri, znači nešto o kraju igre, pošto ima oko 700 poena, nek' napiše :) Ja sam ovu poruku napisao u temi avanture, ali evo je i ovde :) Valjda neko zna nešto o ovoj igri :) Sale
razno.755 vogue,
E da, mislim da poslednji deo igre Leisure Suit Larry :)
razno.756 geronimo, -> #753, nenad
×× Jesi li ga video u nekom oglasu, prodavnici, katalogu? Ne. ×× Nisu sva pitanja direktno upucena tebi, upucena su onima koji ×× znaju odgovor. Ako ga znas, tvoja poruka ce biti dobrodosla, ako ×× ga ne znas - samo je visak informacija, sum u komunikaciji i ×× oduzima vreme. Nikad nemoj reci "vishak informacija",jer vishak je uvek dobrodoshao. Znash ono :"Bolje da ljulja nego da zulja" ;))))
razno.757 mojke,
Kako da predjem prvi nivo u igri BETMAN.Kad pobijem sve zlikovce nista se ne dogadja,a ja ne mogu da odem na sledeci nivo.Mozda je resenje u zagonetki koja mi se javlja???
razno.758 dbambi,
Vidim da se vector u sportu hvalio svojim rekordima u minesweeper-u pa rekoh čisto da ga ubijem u pojam :>>> Dakle, moji rekordi iz minesweeper-a: Na jednoj slici su best times, a na drugoj moj današnji rezultat postignut posle jedno godinu dana neigranja. Za one koje mrzi da skidaju, evo skraćenog pregleda: Best Times: Beginner: 10 sec Intermidiate : 57 sec Expert: 139 sec Trenutno: Expert: 167 sec Bambi mine.zip
razno.759 ranx, -> #758, dbambi
> Beginner: 10 sec Moj burazer Max - 2 sec. Potrefio čovek pravo polje iz cuga.
razno.760 darone, -> #758, dbambi
samo za one koji ne veruju: beginner 2 inter ne sećam se, ali je oko 35 expert 103 i molim da se to notira. ko ne veruje, mogu i da demonstriram. na expertu se zasigurno može ići ispod 100, samo ako će neko da mi plati dve nedelje treninga (računam da je to dovoljno ako se igra po 6 sati dnevno). ubr, na intermediateu je rekord oko 30, ali mene ta boranija ne zanima ;))
razno.761 firus, -> #760, darone
> samo za one koji ne veruju: > > beginner 2 > inter ne sećam se, ali je oko 35 > expert 103 Čini mi se da ove svi zanemaruju element sreće. Eto, meni se jedared desilo da *dvadeset* puta zaredom nabodem bombu iz prve.
razno.762 miskop, -> #761, firus
--> Eto, meni se jedared desilo da *dvadeset* puta --> zaredom nabodem bombu iz prve. Nije moguce da se bomba 'nabode' iz prve, jer se bombe rasporedjuju posle prvog poteza...
razno.763 darth.vader, -> #761, firus
>> Cini mi se da ove svi zanemaruju element srece. Eto, meni >> se jedared desilo da *dvadeset* puta zaredom nabodem bombu iz >> prve. Koliko ja znam, ne mozes da nabodes bombu u prvom potezu... See ya, Darth :)
razno.764 gmatic, -> #762, miskop
==> Nije moguce da se bomba 'nabode' iz prve, jer se ==> bombe rasporedjuju posle prvog poteza... Gde si to procitao? Ja nisam uspeo bas dvadeset puta al par puta se i meni desilo.
razno.765 darone, -> #764, gmatic
>> Ja nisam uspeo bas dvadeset puta al par puta se i meni desilo. U igri Minesweeper, koja dolazi uz win 3.1x i 95, nije moguće iz prvog pokušaja ubosti bombu. Ne radi se o Tetrisu ;)
razno.766 dbambi, -> #761, firus
=>> samo za one koji ne veruju: =>> =>> beginner 2 =>> inter ne sećam se, ali je oko 35 =>> expert 103 => => Čini mi se da ove svi zanemaruju element sreće. Eto, meni => se jedared desilo da *dvadeset* puta zaredom nabodem bombu iz => prve. Meni se to nikad nije desilo, pa sam mislio da je i igrica koncipirana tako da se raspored mina formira tek nakon prvog otvaranja nekog polja. Ovo je čak i logično, jer je njena suština u tome da se u gotovo svim situacijama pozicija mine može utvrditi sa sigurnošću od 100%, izuzev na samom početku kada ne znaš ništa pa bi bilo besmisleno da nagaziš na prvom polju. Bambi