sezam.208nenad,
Dajte malo više detalja, da li je taj host besplatan (da li je
uopšte program ili samo neki sistem za razmenu fajlova), pod kojim
operativnim sistemom radi, kako cela priča funkcioniše..? Ja sam
Stars igrao samo protiv kompjutera, nisam koristio te "advanced"
opcije. Dakle, ako može neko detaljnije da objasni način
funkcionisanja cele stvari, pa ako zaključimo da je tako nešto bar
teorijski moguće pozabavićemo se time.
sezam.209sfilip,
-> #208, nenad>opcije. Dakle, ako može neko detaljnije da objasni način
>funkcionisanja cele stvari, pa ako zaključimo da je tako nešto bar
>teorijski moguće pozabavićemo se time.
koliko sam ja skapirao host je program u javi koj startuje stars sa određenim
skupom parametara svakih 5 minuta i dobije neke povratne vrednosti.
Sam java program, ako sam u pravu, radi ceo posao, čeka korisnike, prikazuje
ko je poslo ko nije, hostuje i to sve pomoću glupave komandne linije
"stars /...." :)
Ako ste vi zainteresovani vičite, nebi bio problem uraditi programče koje sve
to radi :)