IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - sezam

sezam.208 nenad,
Dajte malo više detalja, da li je taj host besplatan (da li je uopšte program ili samo neki sistem za razmenu fajlova), pod kojim operativnim sistemom radi, kako cela priča funkcioniše..? Ja sam Stars igrao samo protiv kompjutera, nisam koristio te "advanced" opcije. Dakle, ako može neko detaljnije da objasni način funkcionisanja cele stvari, pa ako zaključimo da je tako nešto bar teorijski moguće pozabavićemo se time.
sezam.209 sfilip, -> #208, nenad
>opcije. Dakle, ako može neko detaljnije da objasni način >funkcionisanja cele stvari, pa ako zaključimo da je tako nešto bar >teorijski moguće pozabavićemo se time. koliko sam ja skapirao host je program u javi koj startuje stars sa određenim skupom parametara svakih 5 minuta i dobije neke povratne vrednosti. Sam java program, ako sam u pravu, radi ceo posao, čeka korisnike, prikazuje ko je poslo ko nije, hostuje i to sve pomoću glupave komandne linije "stars /...." :) Ako ste vi zainteresovani vičite, nebi bio problem uraditi programče koje sve to radi :)