fudbal.1026superhik,
-> #1002, beyb=:> CCovek navijao za Nemce protiv srpskog kluba; i to ne protiv
=:> bilo kojeg, vech protiv kluba koji nosi ime najvecheg junaka
=:> u istoriji srpstva!!
???
Zato što Arkan prlja ime Obilića svi treba da odemo u
dobrovoljce, ili da može kupimo još i koju Cecinu kasetu ;(
Ma daj...
fudbal.1027kum.djole,
-> #1024, poulos> Moja greška, nikada nismo izgubili sa 5 i više golova razlike,
Šta ćete u Evropu po to, dosta je bilo par puta sa komšijama. ;)
fudbal.1028dr.iivan,
-> #1007, beyb> * U situaciji kada drzava propada, ti se nasao da navijas za
> * klub koji je korupcijom dosao do titule i koji drzi jedan
> * tezak krimos, kome se ovde sve moze, dok nacija jedva
> * zivi? Ej, Srbine..
>
> Slussaj, maestro! Niti sam u nekakvoj stranci niti navijam za Obilich.
> Nego nije lepo, ccovecce, da Srbin navija protiv kluba iz svoje zemlje.
> Toga nema nigde sem kod nas! Samo je kod nas, Srba, vazznije da komssiji
"Nigde sem kod nas" nema da neko ko insistira na patriotizmu navija za
klub jednog krimosa koji je iza najveceg dela kriminala u drzavi, koji
potpomaze rasturanje nacionalne lige i koji nigde osim ovde ne moze da
zivi, a da ne bude u zatvoru.
Lazem, nije "nigde sem kod nas", ima to jos negde na ovom svetu..
Mislis da je meni drago sto ne mogu da navijam za "naseg" predstavnika?
Je#ote, pa kako ce drugi da postuju nase institucije, kad ih mi sami ne
postujemo. Sad ce Bajern da dodje kod nas, a Arkan ce da pokupi svoje
navijace (KO UOPSTE NAVIJA ZA OBILIC!?), a na DSF-u ce da se prenosi tekma
na kojoj Srbi navijaju za mafijasa sa Top 10 liste istih Evrope, a mozda i
sveta! Sjajno! :(
Kapiram ja da si ti samo "malo" neobavestena, i da bi kad bi videla par
scena za koje znas da je iskljucivo taj Arkan kriv - mislila drugacije..
Ali, ima nesto kod tih ljudi, koji sede kuci, gledaju Tv i ne vide ni
R od "real world".. :(
fudbal.1029dr.iivan,
-> #1017, kiki> > U situaciji kada drzava propada, ti se nasao da navijas za klub koji
> je > korupcijom dosao do titule i koji drzi jedan tezak krimos, kome se
>
> A onaj koji je bio korumpiran.. da li je on krimos???!!!!! Ako je tako
> onda ceo fudbalski savez su "krimosi".
A ti si mislio drugacije!?
fudbal.1030rades,
-> #1025, miko
> Ali, da ne bih bio neobjektivni grobar, evo spisak timova koje
> ste vi u svojoj bogatoj istoriji deklasirali sa po 3/4/5 golova
> razlike ... Sada sledi krem evropskog fudbala ;))) Lozana,
> Lokomotiva (Plovdiv), Didelange (Lux), Linfield (IRE), Karl
> Zeis Jena, Slaygo Rovers (Wal), Viking (Nor), Hibernians (Cyp),
> Portdaun, Grasshopers, Banjas (???), Avenir (Lux), Lilestrom
> (Nor) i
Ne zaboravi - Kolheti. ;)
fudbal.1031rades,
PRVA LIGA / 2. kolo
Rezultati:
Buducnost - Obilic nedelja
OFK Beograd - Milicionar 2:2
Radnicki (N) - Hajduk (K) 1:1
Pristina - Partizan nedelja
Zeleznik - Proleter 1:0
Spartak - Rad 1:3
Mogren - Zemun 1:0
Radnicki (K) - Vojvodina 2:3
C. zvezda - Sartid 0:1 !!!!!
Tabela:
1. Vojvodina 2 2 0 0 6:2 6
2. Rad 2 2 0 0 5:1 6
3. C. Zvezda 2 1 0 1 4:1 3
4. Partizan 1 1 0 0 4:1 3
5. Radnicki (K) 2 1 0 1 5:4 3
6. Zemun 2 1 0 1 4:3 3
7. Proleter 2 1 0 1 2:1 3
8. Sartid 2 1 0 1 2:3 3
9. Zeleznik 2 1 0 1 1:2 3
10. Mogren 2 1 0 1 1:3 3
11. Milicionar 2 0 2 0 2:2 2
12. OFK Beograd 2 0 2 0 2:2 2
13. Hajduk (K) 2 0 2 0 1:1 2
14. Obilic 1 0 1 0 0:0 1
15. Radnicki (N) 2 0 1 1 2:5 1
16. Pristina 1 0 0 1 0:2 0
17. Spartak 2 0 0 2 3:7 0
18. Buducnost 1 0 0 1 0:4 0
Parovi sledeceg kola: (22. avgust)
Sartid - Buducnost
Vojvodina - C. zvezda
Zemun - Radnicki (K)
Rad - Mogren
Proleter - Spartak
Partizan - Zeleznik
Hajduk (K) - Pristina
Milicionar - Radnicki (N)
Obilic - OFK Beograd
fudbal.1032paranoiac,
e zeldi :))) kad smo vec kod ino qpova, shta bi sa sartidom :)))
nemoj da mi prichash o inostranstvu, kad vi niste ni za do
smedereva :))
p.s. znam znam shta cesh reci.. "mi smo uzeli qp shampiona" :))
ali, znash kako :)) sartid rula :))
fudbal.1033junior,
-> #1031, rades> C. zvezda - Sartid 0:1 !!!!!
Fala bogu. Valjda će sad da šutnu onog Kosana.
fudbal.1034rades,
-> #1031, rades
> C. zvezda - Sartid 0:1 !!!!!
I posle kazu da nasa liga nije ujednacena. ;>
fudbal.1035miskop,
-> #1031, rades>> PRVA LIGA / 2. kolo
>> C. zvezda - Sartid 0:1 !!!!!
Ovako se gubi titula... ;( Posle, na kraju lige, ako bude
gusto, nema ništa od priče "loše suđenje", kao protiv Obilića,
prošle sezone.
Žalosno...
fudbal.1036kum.djole,
-> #1007, beyb>> vazznije da komssiji crkne krava nego da nassa sopstvena da mleka!
Je l' se ovo odnosi na Cecu? ;)
fudbal.1037kum.djole,
-> #1014, beyb>> 'Ajde, momci, da zavrssimo ovu raspravu! Ja sam pokussala da unesem
>> malo zdravog razuma u ovu nassu tuzznu stvarnost, ali vidim da ne vredi.
Najn šajze više?
Ti mi deluješ k'o neki ubačeni element ionako. ;)
fudbal.1038kum.djole,
-> #1010, junior>> PS. Ako grobari prođu onaj Batumi, to će im biti najveći uspeh u
>> Evropi, od osnivanja nove Jugoslavije. Prvo kolo Kupa Kupova :)
Kol'ko je Partizan osvojio titula od osnivanja iste, bolje se pokri' ušima.
fudbal.1039miko,
-> #1030, rades> Ne zaboravi - Kolheti. ;)
Jao, pa nije moguce da sam izostavio jedno takvo ime ;)))
Izvinjenje i hvala na ispravci :)
fudbal.1040miko,
-> #1031, rades> C. zvezda - Sartid 0:1 !!!!!
Majstori gde ste? ;>
fudbal.1041rades,
PRVA LIGA / 2. kolo
Rezultati:
Buducnost - Obilic 1:3
OFK Beograd - Milicionar 2:2
Radnicki (N) - Hajduk (K) 1:1
Pristina - Partizan 0:4
Zeleznik - Proleter 1:0
Spartak - Rad 1:3
Mogren - Zemun 1:0
Radnicki (K) - Vojvodina 2:3
C. zvezda - Sartid 0:1
Tabela:
1. Partizan 2 2 0 0 8:1 6
2. Vojvodina 2 2 0 0 6:2 6
3. Rad 2 2 0 0 5:1 6
4. Obilic 2 1 1 0 3:1 4
5. C. Zvezda 2 1 0 1 4:1 3
6. Radnicki (K) 2 1 0 1 5:4 3
7. Zemun 2 1 0 1 4:3 3
8. Proleter 2 1 0 1 2:1 3
9. Sartid 2 1 0 1 2:3 3
10. Zeleznik 2 1 0 1 1:2 3
11. Mogren 2 1 0 1 1:3 3
12. Milicionar 2 0 2 0 2:2 2
13. OFK Beograd 2 0 2 0 2:2 2
14. Hajduk (K) 2 0 2 0 1:1 2
15. Radnicki (N) 2 0 1 1 2:5 1
16. Spartak 2 0 0 2 3:7 0
17. Buducnost 2 0 0 2 1:7 0
18. Pristina 2 0 0 2 0:6 0
Parovi sledeceg kola: (22. avgust)
Sartid - Buducnost
Vojvodina - C. zvezda
Zemun - Radnicki (K)
Rad - Mogren
Proleter - Spartak
Partizan - Zeleznik
Hajduk (K) - Pristina
Milicionar - Radnicki (N)
Obilic - OFK Beograd
fudbal.1042poulos,
-> #1025, miko* da je jako bolelo ;))) Znam da ces sada reci da si pricao o
* evropskim utakmicama, ali budimo realni, Partizan jeste evropski
* klub ;))) I ne mislim samo geografski ;))) Mi smo, bre, igrali
* finale KES-a dok ste vi niste jos ni rodili ;)))
Prvo: Naravno da si znao da pričam o evropskim utakmicama, tako da
ti ove opaske uopšte nisu zabavne. Ako hoćeš da pričaš o domaćem
prvenstvu, seti se ko je ubedljivo najtrofejniji naš klub, a koji
je to klub koji nije uspeo da pobedi 18 godina svog najvećeg rivala
na gostujućem terenu... ;) Inače, poređenje kvaliteta KEŠ u srednjem
veku i u poslednjih 10 godina je po meni smešno.
* E, pa to _ubedljivim_ ce malo teze da ide ... ;)) Sto ste i dobili
* jacih evropskih timova, dobili ste po 'pomozi Boze' sistemu ;))))
Pomozi Bože? ;) 3:0 na poluvremenu protiv Reala iz Madrida se može
tako nazvati? :)
* Ali, da ne bih bio neobjektivni grobar, evo spisak timova koje ste
* vi u svojoj bogatoj istoriji deklasirali sa po 3/4/5 golova razlike
Pa gde su Glazgow Rangers i Dinamo Drezden? ;) (mislim, samo njih se
trenutno sećam, a ko zna šta si ti još "zaboravio"). ;)
* Banjas (???), Avenir (Lux), Lilestrom (Nor) i Athletic Bilbao. Niti
* jedan jaci evropski tim niste dobili, sto kazu u engleskoj "on
* aggregate" , sa vise od gola razlike. Nije bas toliko impresivno kao
Pa da, Rangers i Drezden su luzeri, zalutali u kup šampiona. Gaženje
Panatenaikosa, Arsenala, Bajerna, Karl Cajsa... Ma nema veze, vi ste
jednom prošlo Seltik i time dokazali svoju visoku klasu. ;)
* nema tima koji se na vama nije iziveo, a vi nama probiste usi zbog
* tog jedinstvenog poraza od Kroacije. Budimo malo objektivni ;)))
;)) A taj Videoton? ;) Niste pukli od njega?
Inače, lepo rekoh da ne moramo da pričamo puno o utakmicama iz srednjeg
veka. ;)
fudbal.1043kiki,
-> #1029, dr.iivan> A ti si mislio drugacije!?
Nisam mislio drugačije.. ali po tome ispada da je svaki čovek u ovoj
zemlji Kriminalac!
fudbal.1044jjerry,
-> #1042, poulos>> ;)) A taj Videoton? ;) Niste pukli od njega?
Kakav crni Videoton...Eno im ga Fljamurtari,blizhi im je..
fudbal.1045miko,
-> #1042, poulos> Prvo: Naravno da si znao da pricam o evropskim utakmicama, tako da
> ti ove opaske uopste nisu zabavne. Ako hoces da pricas o domacem
Istina boli ;)
> Pomozi Boze? ;) 3:0 na poluvremenu protiv Reala iz Madrida se moze
> tako nazvati? :)
>
> * Ali, da ne bih bio neobjektivni grobar, evo spisak timova koje ste
> * vi u svojoj bogatoj istoriji deklasirali sa po 3/4/5 golova razlike
>
> Pa gde su Glazgow Rangers i Dinamo Drezden? ;) (mislim, samo njih se
> trenutno secam, a ko zna sta si ti jos "zaboravio"). ;)
>
> Pa da, Rangers i Drezden su luzeri, zalutali u kup sampiona. Gazenje
> Panatenaikosa, Arsenala, Bajerna, Karl Cajsa... Ma nema veze, vi ste
E, sada ono sto ti pricas ... To je bilo pre jedno desetak godina, kada
ste igrali u KES-u, i kada sam ja bio na svim tim vasim 'slavnim'
utakmicama, tako da cu sada da ti kazem. Prvo ste dobili kao veliki
Panatenaikos sa 3:0 u Beogradu, u totalno smesnoj utakmici upamcenoj samo
po grupici grckih navijaca, mislim da su bili na zapadu, koja je u
jednom momentu upalila ne znam ni ja koliko sveca i pocela da se moli
Bogu ;))) Nakon toga je dosao famozni Real, koji ste na Marakani pobedili
sa 4:2 (licno mislim da je tada bila zabelezena najveca poseta na
vasem stadionu), ali nemoj da zaboravis da ste u revansu pukli sa 2:0 i
vratili se kuci, da igrate nase prvenstvo. Odmah sledece godine, mislim,
bio je Milan ... I to vec svi znaju sta se desavalo ... U svakom slucaju,
ispali ste, al' bilo je gusto. Sa Arsenalom ja ne pamtim kada ste vi
igrali u skorijoj proslosti ... Negde u to vreme, nas Partizan je igrao sa
Interom u Beogradu ... Mislim da smo izgubili sa 2:1 , ali mi je ta
utakmica ostala u secanju po nezapamcenoj bakljadi Grobara, sa sve cetiri
strane stadiona. Nesto sto ste vi kasnije poceli da kopirate ...
> Ma nema veze, vi ste jednom proslo Seltik i time dokazali svoju visoku
klasu. ;)
... a utakmice poput QPR-a i Groningena??? Pa, vi takve utakmice niste
gledali ni na televiziji ;)))
> ;)) A taj Videoton? ;) Niste pukli od njega?
Ja Videoton pamtim da je izbacio Zelju iz, valjda, 1/4 finala
kupa UEFA ... Steta, momci su stvarno super igrali i mogli su
lako proci. Sa Partizanom se ne secam kada su igrali ... ??
Cudo da nisi spomenuo Fljamurtari?! ;))))) Mislim da smo tamo
pukli sa 1:0, a ovde dobili sa 2:1 ... i to kada nam je onaj
neki skot uvalio gol u raslje sa pola terena ;)))
E, to je bila nasa najveca sramota ...
fudbal.1046beyb,
-> #1018, kiki* Ima i nas smrtnika koji nisu ziveli pod Nemackom okupacijom.
Al' je neko nepismen! U ovom sluccaju je recc nemaccka pridev, ssto
znacci da se pisse malim slovom!
Koju ocenu si imao iz srpskog? Verovatno NULU!
A ti, inacce, misliss da znati strane jezike, nemaccki na primer, nije
dobro? Znam ja joss neke, ne brini: engleski, francuski, sspanski...
Asi que ya no me molestes mas, vale? Eres un pesado!!!
fudbal.1047askripka,
-> #1046, beyb=- Al' je neko nepismen! U ovom sluccaju je recc nemaccka pridev, ssto
=- znacci da se pisse malim slovom!
=- Koju ocenu si imao iz srpskog? Verovatno NULU!
=- A ti, inacce, misliss da znati strane jezike, nemaccki na primer, nije
=- dobro? Znam ja joss neke, ne brini: engleski, francuski, sspanski...
=- Asi que ya no me molestes mas, vale? Eres un pesado!!!
Preterano sereš.
fudbal.1048qpele,
-> #1025, miko> Uh, a to je poslastica. Dva najveca poraza u istoriji kluba ste doziveli
> od Partizana. Jedan put sa 6-0 i drugi put sa 7-1 ... Mora da je jako
> bolelo ;))) Znam da ces sada reci da si pricao o evropskim utakmicama,
> ali budimo realni, Partizan jeste evropski klub ;))) I ne mislim samo
> geografski ;))) Mi smo, bre, igrali finale KES-a dok ste vi niste jos ni
> rodili ;)))
Citaju ovo, dobio sam izrazitu zelju da te pitam koliko godina imas?
Ono, ovakva prebacivanja su mi bila omiljena u ranim fazama moga
detinjstva :)
fudbal.1049qpele,
-> #1046, beyb> A ti, inacce, misliss da znati strane jezike, nemaccki na primer, nije
> dobro? Znam ja joss neke, ne brini: engleski, francuski, sspanski...
> Asi que ya no me molestes mas, vale? Eres un pesado!!!
Nazirem li ja to komplekse kod tebe? :)
fudbal.1050kiki,
Jugoslovenska reprezentacija (skinuto sa naseg sajta)
yugoslav.zipfudbal.1051kum.djole,
-> #1046, beyb>> U ovom sluccaju je recc nemaccka pridev, ssto
>> znacci da se pisse malim slovom!
Zato si ti pismen(a) ko telefaks..
fudbal.1052kum.djole,
-> #1047, askripka>> Preterano sereš.
Podseća te na izvesnu osobu? :)))))
fudbal.1053kum.djole,
-> #1045, miko>> sa Interom u Beogradu ... Mislim da smo izgubili sa 2:1
Tamo pukli 3:0 a ovde je bilo 1:1..
>> lako proci. Sa Partizanom se ne secam kada su igrali ... ??
Odmah posle QPR-a.. ;) 5:0 za Mađare, posle su izbacili i Želju.
>> E, to je bila nasa najveca sramota ...
Bogami, ja mislim da je najveća sramota ono od prošle godine..
Od Fljamurtarija da izgubi može svaki tim koji ga već "prežali".
Gubio je Inter tako par puta od nekih Čeha i Kiprana u Kupu Uefa.. ;)
fudbal.1054kum.djole,
-> #1041, rades>> Vojvodina - C. zvezda
Kad izgubite od Rusa, idete Drinčiću na volej. ;)
fudbal.1055miko,
-> #1053, kum.djole> Bogami, ja mislim da je najveca sramota ono od prosle godine..
Pa, zavisi sa koje strane posmatras. Ako gledas da je to najveci
blam u odnosu na nase komsije sa Marakane, onda to nema veze,
posto sam malo prebirao po rezultatima u staroj Jugoslaviji i
uocio da je taj isti Dinamo drao Zvezdu kad je stigao :) Mislim
cak da je jednom bilo i 6:0! Doduse, davno .. Uopste, trebalo bi
oni da se malo zapitaju kakav skor imaju sa najvecim hrvatskim
klubovima ... Partizan je do onog proslogodisnjeg kiksa vrlo
dobro stajao, sto se za njih i ne bi moglo reci ...
> Od Fljamurtarija da izgubi moze svaki tim koji ga vec "prezali".
Ipak, to je Albanski fudbal ;))) Oksimoron ;))))
fudbal.1056miko,
-> #1048, qpele> Citaju ovo, dobio sam izrazitu zelju da te pitam koliko godina imas?
Dovoljno ;)
> Ono, ovakva prebacivanja su mi bila omiljena u ranim fazama moga
> detinjstva :)
Pa, ono nisu "prebacivanja", nego "cinjenice" ... U ranim fazama
detinjstva su te morali nauciti razliku izmedju istih ;)
fudbal.1057rades,
-> #1054, kum.djole
>>> Vojvodina - C. zvezda
>
> Kad izgubite od Rusa, idete Drincicu na volej. ;)
Trebalo bi prvo da "idu Drincicu na volej", pa onda da
ispadnu od Rusa. ;) Jedino ako se utakmica ne odlozi (o cemu
je bilo reci).
Jel neko zna da li je ta utakmica odlozena (trebalo bi da
je danas donesena ta odluka)?
Ako nije - utakmica je u petak, dok se evro-kupovi igraju
sledece nedelje.
fudbal.1058junior,
-> #1054, kum.djole>>> Vojvodina - C. zvezda
> Kad izgubite od Rusa, idete Drinčiću na volej. ;)
Mala prognoza ;) Voša nas tuče sa 3:1.
fudbal.1059junior,
-> #1056, miko> Pa, ono nisu "prebacivanja", nego "cinjenice" ... U ranim
> fazama detinjstva su te morali nauciti razliku izmedju istih ;)
Slažem se, zato vama i treba prebacivati jedino skorom iz derbija.
Mada, ni to nikad ne prihvatate ... teško prihvatate poraz, to ti je.
fudbal.1060kiki,
-> #1049, qpele> Nazirem li ja to komplekse kod tebe? :)
da.. verovatno.. i to Debele :)))
fudbal.1062kiki,
-> #1045, miko> ste igrali u KES-u, i kada sam ja bio na svim tim vasim 'slavnim'
> utakmicama, tako da cu sada da ti kazem.
Nemoraš više da pričaš.. dovoljno je što si išao na "naše" utakmice ;>>
fudbal.1063poulos,
-> #1045, miko* utakmicama, tako da cu sada da ti kazem. Prvo ste dobili kao veliki
* Panatenaikos sa 3:0 u Beogradu, u totalno smesnoj utakmici upamcenoj
"Kao" veliki? ;) Mislim, kada se poredi sa Zvezdom i nije veliki,
ali nemoj da potcenjuješ klub koji je za tvoje crno-bele izmislio
fudbal. ;)
* je u jednom momentu upalila ne znam ni ja koliko sveca i pocela da
* se moli Bogu ;))) Nakon toga je dosao famozni Real, koji ste na
Na toj utakmici je inače bilo 10000 Grka, smeštenih na istoku i bilo
je veoma interesantno kako su se šibali murija i navijači oba
kluba... ;)
* Marakani pobedili sa 4:2 (licno mislim da je tada bila zabelezena
* najveca poseta na vasem stadionu), ali nemoj da zaboravis da ste u
* revansu pukli sa 2:0 i vratili se kuci, da igrate nase prvenstvo.
Najveća poseta je bila valjda protiv Karl Cajsa, preko 104000, ali
to nisam imao priliku da vidim.
* Sa Arsenalom ja ne pamtim kada ste vi igrali u skorijoj proslosti
Mislim da je i to bilo pre mog rođenja. :)
* ... Negde u to vreme, nas Partizan je igrao sa Interom u Beogradu
* ... Mislim da smo izgubili sa 2:1 , ali mi je ta utakmica ostala u
* secanju po nezapamcenoj bakljadi Grobara, sa sve cetiri strane
* stadiona. Nesto sto ste vi kasnije poceli da kopirate ...
3:0 tamo, 1:1 ovde. Inače, ta vaša bakljada ne može da se poredi sa
našom. Naime, nije isto upaliti 4 i 400 baklji na 4 strane stadiona. ;)
(dobro, niste imali samo 4, ali nekih 50-ak). :)
* ... a utakmice poput QPR-a i Groningena??? Pa, vi takve utakmice
* niste gledali ni na televiziji ;)))
:))) Mi smo Realu uvaljali 4 komada, a vi velikom Groningenu 3. ;)
Gadni ste. ;)
Meni je stvarno ponekad smešno da pričam sa vama o uspesima u Evropi,
jer to je stvarno glupo. Naime, jedini vaš uspeh je finale KEŠ-a i to
u srednjem veku, dok vam je najveći u poslednje doba prezimljavanje
u KPK (posle prolaska Seltika i Groningena, kada vas je pokopao mladi
Radučoju i Dinamo (B)). :)
Sa druge strane, imaš osvajača KEŠ-a i interkontinentalog kupa,
jedinog učesnika Lige šampiona iz naše zemlje, finalistu kupa UEFA...
Još dva puta smo bili u polufinalu KEŠ-a, a i još poneko polufinale je
tu bilo. Imamo pobede protiv svih ili skoro svih velikih klubova,
što se zaista ne može porediti sa vašim igrama.
Takođe, sramne poraze nismo doživljavali u novijem periodu (sem možda
ono od Xamax-a), što se ne može reći za vas (Fljarmurtari, Nacional,
Kroacija)...
* kupa UEFA ... Steta, momci su stvarno super igrali i mogli su
* lako proci. Sa Partizanom se ne secam kada su igrali ... ??
Pa ne sećaš se jer su vas dobili sa 5:0. ;)
* pukli sa 1:0, a ovde dobili sa 2:1 ... i to kada nam je onaj
* neki skot uvalio gol u raslje sa pola terena ;)))
*
* E, to je bila nasa najveca sramota ...
Jedna od. ;)
fudbal.1064poulos,
-> #1055, miko* uocio da je taj isti Dinamo drao Zvezdu kad je stigao :) Mislim
* cak da je jednom bilo i 6:0! Doduse, davno .. Uopste, trebalo bi
* oni da se malo zapitaju kakav skor imaju sa najvecim hrvatskim
* klubovima ... Partizan je do onog proslogodisnjeg kiksa vrlo
* dobro stajao, sto se za njih i ne bi moglo reci ...
Jedini klub sa kojim Zvezda ima problematičan skor (misli se na bivše
yu prostore) je Hajduk. Mislim da smo ili izjednačeni, ili da oni imaju
blagu prednost. Svi ostali su u dubokom minusu, baš kao i vi.
fudbal.1065poulos,
-> #1057, rades* Trebalo bi prvo da "idu Drincicu na volej", pa onda da
* ispadnu od Rusa. ;) Jedino ako se utakmica ne odlozi (o cemu
* je bilo reci).
Odložena je za 9. septembar (Voša u sredu igra kup utakmicu).
fudbal.1066poulos,
-> #1058, junior* Mala prognoza ;) Voša nas tuče sa 3:1.
Neću da baksuziram, ali samo da podsetim naše verne čitaoce ;)
da se prošle sezone Zvezda zlobno poigrala sa Vošom i slavila sa
5:0 i 7:0 (ovo druga pobeda je bila u Novom Sadu). ;)
fudbal.1067morkin,
-> #1038, kum.djole> >> PS. Ako grobari prođu onaj Batumi, to će im biti najveći uspeh u
> >> Evropi, od osnivanja nove Jugoslavije. Prvo kolo Kupa Kupova :)
>
> Kol'ko je Partizan osvojio titula od osnivanja iste, bolje se pokri'
> ušima.
Otkud znaš? Mislio sam da ne pratiš domaću ligu. ;>
Interesantno je koliko malo ljudi prati domaći fudbal, a koliko mnogo me
pita šta je to bilo sa Satrtidom. ;)
fudbal.1068morkin,
-> #1042, poulos> ;)) A taj Videoton? ;) Niste pukli od njega?
Fljamurtari... Samo je poraz od Kroacije gori od toga.
fudbal.1069morkin,
-> #1045, miko> ... a utakmice poput QPR-a i Groningena??? Pa, vi takve utakmice
> niste
... sve same veličine koje haraju ne samo evropskom scenom već i u
nacionalnim ligama. ;)
fudbal.1070morkin,
-> #1048, qpele> Citaju ovo, dobio sam izrazitu zelju da te pitam koliko godina
> imas? Ono, ovakva prebacivanja su mi bila omiljena u ranim fazama
> moga detinjstva :)
Ja to volim i sad. :)
fudbal.1071miskop,
-> #1046, beyb>> A ti, inacce, misliss da znati strane jezike, nemaccki na primer, nije
>> dobro? Znam ja joss neke, ne brini: engleski, francuski, sspanski...
Samo, slabo ti ide srpski pravopis.
fudbal.1072miskop,
-> #1066, poulos>> Neću da baksuziram, ali samo da podsetim naše verne čitaoce ;)
>> da se prošle sezone Zvezda zlobno poigrala sa Vošom i slavila sa
>> 5:0 i 7:0 (ovo druga pobeda je bila u Novom Sadu). ;)
Mislim da ipak nije bilo sa nulom, tj. beše 7:1 ?
fudbal.1073kum.djole,
Jarni potpisao za Real - ispu*io Koventri.
fudbal.1074pifat,
-> #1063, poulos
#* Marakani pobedili sa 4:2 (licno mislim da je tada bila zabelezena
#* najveca poseta na vasem stadionu), ali nemoj da zaboravis da ste u
#* revansu pukli sa 2:0 i vratili se kuci, da igrate nase prvenstvo.
# Najveća poseta je bila valjda protiv Karl Cajsa, preko 104000, ali
# to nisam imao priliku da vidim.
Najveća zabeležena poseta na Zvezdinom igralištu je bila na revanšu
četvrtfinala (možda i polufinala?) Kupa kupova protiv Ferencvaroša, u
proleće 1978. Bilo je prodato čini mi se preko 95.000 karata, što
znači da je bilo i sigurno preko 100.000 gledalaca. Tekmu sam gledao
sa zapada na kome je puno sveta stajalo, a Zvezda je izvisila za
prolaz dalje zbog sudije koji je isključenje jednog Mađara 'ladno
kompenzovao penalom za njih dva minuta pred kraj.
fudbal.1075kum.djole,
-> #1055, miko>> Pa, zavisi sa koje strane posmatras. Ako gledas da je to najveci
>> blam u odnosu na nase komsije sa Marakane, onda to nema veze,
Gledam to kao neviđenu blamažu koja je blamaža upravo zato što je dostigla
nivo nacionalne sramote, nivo ispod svakog nivoa neke fudbalske vrednosti -
posle pobede nad istim timom od 1:0 - da je neko prognozirao 5:0 za Dinamo
u Zagrebu, verovatno bi više puta bio premlaćen - a trebalo je premlatiti
kompletno rukovodstvo tima i sve igrače još pre no što krenu s krčagom
po vodu. Čisto da se podsete šta je inat, tvrdoglavost i požrtvovanje.
Za mene je to najveća blamaža u istoriji Partizana.
Sledeća na redu blamaža našeg skorijeg fudbala je proteklo SP gde se
jasno k'o na dlanu moglo videti da ona izjava Mladena Vedriša iz '91
("što će tele bez majke kad ne zna blejat") apsolutno vlada.
fudbal.1076kum.djole,
-> #1063, poulos>> Takođe, sramne poraze nismo doživljavali u novijem periodu (sem možda
..Keln 3:0 ;)
fudbal.1077kum.djole,
-> #1067, morkin>> Interesantno je koliko malo ljudi prati domaći fudbal, a koliko
>> mnogo me pita šta je to bilo sa Satrtidom. ;)
Daj Bože da te sledeće sezone za takve stvari niko ništa ne pita.. ;)
fudbal.1078junior,
-> #1066, poulos> Neću da baksuziram, ali samo da podsetim naše verne čitaoce ;)
> da se prošle sezone Zvezda zlobno poigrala sa Vošom i slavila
> sa 5:0 i 7:0 (ovo druga pobeda je bila u Novom Sadu). ;)
Tim gore. Samo smo razljutili zlog čika Drinčića. ;)
Bre, kad malo razmislim, ubiće nas sa 5:0.
Ustvari, ma koje nas .. ubićemo vas sa 5:0 ;))
fudbal.1079junior,
-> #1069, morkin> ... sve same veličine koje haraju ne samo evropskom scenom već
> i u nacionalnim ligama. ;)
Nemoj tako, PSV kupio golmana Groningena .. znači imali su bar
jednog dobrog igrača ;)
fudbal.1080junior,
-> #1073, kum.djole> Jarni potpisao za Real - ispu*io Koventri.
Da li je on normalan??
Kako planira da igra pored Roberta Carlosa, samo da mi je znati,
kad obojica igraju IDENTIČNU poziciju u timu.
fudbal.1081kum.djole,
-> #1080, junior> Kako planira da igra pored Roberta Carlosa, samo da mi je znati,
> kad obojica igraju IDENTIČNU poziciju u timu.
Aj' u 20 marke da će do trećeg kola Lige šampiona da bude starter.
fudbal.1082junior,
-> #1081, kum.djole> Aj' u 20 marke da će do trećeg kola Lige šampiona da bude starter.
Kako da idem protiv srca? ;)
A biće on starter od početka .. verovatno će jedan od njih da pređe
u vezni red.
fudbal.1083miko,
-> #1064, poulos> Jedini klub sa kojim Zvezda ima problematican skor (misli se na bivse
> yu prostore) je Hajduk. Mislim da smo ili izjednaceni, ili da oni imaju
> blagu prednost. Svi ostali su u dubokom minusu, bas kao i vi.
Dakle, sa Dinamom iz Zagreba vi imate sledeci skor ...
34 pobede 31 neresena 31 poraz
... ako je to "duboki" minus, onda ne smem ni da zamislim kakav je vas
skor sa Hajdukom ;))))
Ali, da ne bih bio lenj, neka se notira i skor Crvene Zvezde sa
Hajdukom iz Splita ...
34 pobede 25 neresenih 39 poraza
Nije bas tako sjajno, zar ne? ;)
fudbal.1084miko,
-> #1075, kum.djole> Gledam to kao nevidenu blamazu koja je blamaza upravo zato sto je
> dostigla nivo nacionalne sramote, nivo ispod svakog nivoa neke fudbalske
> vrednosti - posle pobede nad istim timom od 1:0 - da je neko prognozirao
> 5:0 za Dinamo
Pa, da, ali gledaj da je Milan izgubio kuci od Juventusa sa 6:1, pogledaj
da je isti taj jadni Milan dobio Intera sa 5:0 ... To su sve isto veliki
protivnici, maltene krvni neprijatelji, pa je uvek bilo i bice takvih
rezultata ... nije to smak sveta ... Isto kao u kosarci, ja ne znam za
tebe, ali meni je bilo draze da smo pokli od Cibone, a otisli na
Final-Four, nego da je bilo obrnuto ... Trebalo bi to posmatrati kao jednu
obicnu utakmicu i nista vise ...
> Sledeca na redu blamaza naseg skorijeg fudbala je proteklo SP gde se
> jasno k'o na dlanu moglo videti da ona izjava Mladena Vedrisa iz '91
> ("sto ce tele bez majke kad ne zna blejat") apsolutno vlada.
To je sigurno jos i veca blamaza, posto, sto bi rekao Binic, oni momci iz
Partizana nisu znali i ko ne zna, taj i ne moze ;)) ali ovde u reprezentaciji
su sve nazovi zvezde, a pokazali nisu ama bas nista ...
fudbal.1085miko,
-> #1063, poulos> "Kao" veliki? ;) Mislim, kada se poredi sa Zvezdom i nije veliki,
> ali nemoj da potcenjujes klub koji je za tvoje crno-bele izmislio
> fudbal. ;)
Pa, dobro, hajde mi ti reci po cemu je Panatenaikos veliki klub? To sto
igra na velikom stadionu, ne cini ga automatski velikim klubom ;)))
fudbal.1086vdunic,
-> #1085, miko
> Pa, dobro, hajde mi ti reci po cemu je Panatenaikos veliki klub? To sto
> igra na velikom stadionu, ne cini ga automatski velikim klubom ;)))
Da zbog velikog stadiona. :))
fudbal.1087nemanjja,
Da li neko zna da mi nabroji strelce u utakmici Arsenal - N.Forest
i minute u kojima su golovi postignuti
Unapred zahvalan
fudbal.1088kum.djole,
-> #1084, miko>> Pa, da, ali gledaj da je Milan izgubio kuci od Juventusa sa 6:1, pogledaj
>> da je isti taj jadni Milan dobio Intera sa 5:0 ... To su sve isto veliki
>> protivnici, maltene krvni neprijatelji, pa je uvek bilo i bice takvih
Nije to isto.
Zamisli recimo rat između Katalonije i ostatka Španije, bez Baskije -
kako bi u evropskim kupovima posle nekih 5-6 godina izgledao susret
Reala i Barse - pa da Real kao pukne nekih 5:0 - što bi tek bilo mrtvi'..
fudbal.1089morkin,
-> #1077, kum.djole> >> Interesantno je koliko malo ljudi prati domaći fudbal, a koliko
> >> mnogo me pita šta je to bilo sa Satrtidom. ;)
>
> Daj Bože da te sledeće sezone za takve stvari niko ništa ne pita..
> ;)
A ne, pratili bi i liga-kup Zapadne Sahare ako bi im to pružilo šansu da me
zajebavaju.
fudbal.1090morkin,
-> #1078, junior> Ustvari, ma koje nas .. ubićemo vas sa 5:0 ;))
Umiljato jagnje dvije majke sisa. ;)
fudbal.1091beyb,
-> #1087, nemanjja* Da li neko zna da mi nabroji strelce u utakmici Arsenal -
* N.Forest i minute u kojima su golovi postignuti
*
* Unapred zahvalan
fudbal.1094nemanjja,
-> #1091, beybJel' znas ?
fudbal.1095beyb,
-> #1094, nemanjja* Jel' znas ?
fudbal.1096beyb,
-> #1091, beyb** Da li neko zna da mi nabroji strelce u utakmici Arsenal -
** N.Forest i minute u kojima su golovi postignuti
**
** Unapred zahvalan
Znam da su golove za Arsenal postigli Alexandre Petit i Overmars,
ali zaboravih ko je dao gol za Nottingham Forest (neko nepoznato ime).
A slussala sam prenos na radiju BBC Five Live zato ssto navijam za Forest
(jer je moj tata studirao u Nottinghamu - davno u deceniji 60-ih).
Sorry, da sam znala da nekoga to interesuje, zabelezzila bih.
Forest je izjednaccio u 80. minutu i taman kad sam se poradovala da
che biti neresseno, Overmars nas upropasti tri minua kasnije. SSta da
radimo kad onaj van Hooijdonk (ili kako se vech pisse njegovo ime) neche
da igra!
fudbal.1097kum.djole,
-> #1096, beyb> Znam da su golove za Arsenal postigli Alexandre Petit
Emanuel. ;)
> Forest je izjednaccio u 80. minutu
77. ;)
Cccc.. žene.. ;)
fudbal.1098beyb,
-> #1097, kum.djole Sorry! U svakom sluccaju, sad znass ssta ti valja cciniti sledechi
put. Mozzess da slussas prenos na BBC-jevom radiju, RADIO FIVE LIVE (ako
imass satelitsku antenu), a mozzda je joss bolje da rezultate Premier lige
potrazziss na teletextu TV stanice SKY SPORTS 3 (daju strelce, minut u
kojem je gol postignut i sve drugo). Program televizije je scrambled,
ali teletext NIJE. (I radio BBC i TV stanice iz mrezze SKY su na satelitu
Astra.
Utakmice se, kao ssto znass bolje od mene, igraju subotom, nedeljom i
ponedeljkom.
Best wishes!
fudbal.1099basrak,
-> #1081, kum.djole> Aj' u 20 marke da će do trećeg kola Lige šampiona da bude
> starter.
Mnoogo, kume.
;)
fudbal.1100kum.djole,
-> #1098, beyb>> Sorry! U svakom sluccaju, sad znass ssta ti valja cciniti sledechi
>> put. Mozzess da slussas prenos na BBC-jevom radiju, RADIO FIVE LIVE
E, aj' malo da spustimo loptu - hvala na informacijama ;) al' satelitsku
antenu nemam, Internet sasvim fino radi pos'o - nego, drugo nešto htedoh
da kažem - ajd' ako ti nije neki preobimno evropski problem, da prestaneš
da mucaš.. ako već nemaš yu slova, mislim, muka je čitati.
Žensko, pa prati fudbal, i još muca - ovo još nismo imali na Sezamu. ;)
fudbal.1101giovanni,
-> #1046, beybĘ? A ti, inacce, misliss da znati strane jezike, nemaccki na primer, nije
Ę? dobro? Znam ja joss neke, ne brini: engleski, francuski, sspanski...
Dobro je znati jezike. Još je bolje znati se ponašati. Ko ovo ne zna
bolje da ni maternji jezik nije savladao.
BTW, kompleksi se leče kod specijalista a ne ovde.
fudbal.1102kum.djole,
Dvajt Jork u Mančesteru za 12.6 miliona funti.
fudbal.1103kum.djole,
Charlton - Southampton 5:0 !!! :)))
fudbal.1104rades,
PRVA LIGA / 3. kolo
Rezultati:
Sartid - Buducnost 0:0
Vojvodina - C. zvezda odlozeno (9. septembar)
Zemun - Radnicki (K) 1:3
Rad - Mogren 1:0
Proleter - Spartak 3:1
Partizan - Zeleznik 4:1
Hajduk (K) - Pristina 2:0
Milicionar - Radnicki (N) 4:5
Obilic - OFK Beograd 2:0
Tabela:
1. Partizan 3 3 0 0 12:2 9
2. Rad 3 3 0 0 6:1 9
3. Obilic 3 2 1 0 5:1 7
4. Vojvodina 2 2 0 0 6:2 6
5. Radnicki (K) 3 2 0 1 8:5 6
6. Proleter 3 2 0 1 5:2 6
7. Hajduk (K) 3 1 2 0 3:1 5
8. Sartid 3 1 1 1 2:3 4
9. Radnicki (N) 3 1 1 1 7:9 4
10. C. zvezda 2 1 0 1 4:1 3
11. Zemun 3 1 0 2 5:6 3
12. Mogren 3 1 0 2 1:4 3
13. Zeleznik 3 1 0 2 2:6 3
14. Milicionar 3 0 2 1 6:7 2
15. OFK Beograd 3 0 2 0 2:4 2
16. Buducnost 3 0 1 2 1:7 1
17. Spartak 3 0 0 3 4:10 0
18. Pristina 3 0 0 3 0:6 0
Parovi sledeceg kola: (29. avgust)
Buducnost - OFK Beograd
Radnicki (N) - Obilic
Pristina - Milicionar
Zeleznik - Hajduk (K)
Spartak - Partizan
Mogren - Proleter
Radnicki (K) - Rad
C. zvezda - Zemun
Sartid - Vojvodina
fudbal.1105rades,
TV Info!
Utakmica Rotor - Crvena Zvezda bice prenosena direktno na
Eurosport-u.
Utorak, cini mi se od 18cet, odnosno od 19h po nasem.
fudbal.1106junior,
Uh, izgleda da nam liga postaje zanimljivija.
Večeras, vrteći kanale u potrazi za zanimljivim programom, mogao sam
da biram između derbija engleske lige: Liverpul - Arsenal, i jedne, po
imenu sasvim obične, utakmice naše lige: Milicionar - Radnički (N).
Nekim čudom, pošto me mrzelo da gledam kako Englezi preganjaju loptu
(iznervirao me West Ham pre toga, nesposobni da daju gol :), odlučih
se za Milicionar i nisam pogrešio ...
NEVEROVATNA UTAKMICA :)
Završena je rezultatom 5:4 za Radnički iz Niša, a pritom znajući da je
golman Radničkog odbranio 2 (DVA!) penala :)) Ne znam, utakmica je bila
veoma zanimljiva, ladno je mogla da se završi i rezultatom 9:10 :) po
broju stopostotnih prilika ..
Anyway, morao sam da saspem prve utiske na sezam, a oni šugavi Englezi
još uvek igraju 0:0. Videćemo rezultat do kraja. :)
BTW, Obradović, het-trik protiv Železnika :)
fudbal.1107junior,
-> #1103, kum.djole> Charlton - Southampton 5:0 !!! :)))
Reče komentator, da im je trener (menadžer?), teški alkos ;))
Možda je to stimulativno delovalo, pa je postavio neku lucidnu taktiku :)
fudbal.1108kum.djole,
Saturday 22nd August 1998
FA Carling Premiership
Charlton (1) 5 Southampton (0) 0
Robinson 3 (Jones sent off 66)
Redfearn 46
Mendonca 67 (pen), 81, 89
Chelsea (1) 1 Newcastle (1) 1
Babayaro 25 Anderssen 43
Derby (0) 0 Wimbledon (0) 0
Leicester (2) 2 Everton (0) 0
Cottee 11
Izzet 36
Liverpool (0) 0 Arsenal (0) 0
Nottm Forest (1) 1 Coventry (0) 0
Stone 51
Spurs (0) 0 Sheff Wed (2) 3
Atherton 27
Di Canio 35
Hinchcliffe 78
West Ham (0) 0 Man United (0) 0
Playing Sunday: Aston Villa V Middlesbrough
Playing Monday: Leeds United V Blackburn
Dakle Charlton prvi, trenutno.
fudbal.1109kum.djole,
-> #1107, junior>> Reče komentator, da im je trener (menadžer?), teški alkos ;))
Za Charlton inače brani naš čovek, Saša Ilić - pošto takvih ima mali
zilion, da napomenem da od dva golmana sa takvim imenom i prezimenom,
ovo NIJE onaj što je jedno leto proveo u Partizanu ;) i ranije branio za
Vardar - jock - ovaj je branio za Radnički NB i seljakao se za male pare.
I evo ga na ostrvu. Protiv Newcastla prošle nedelje bio je igrač utakmice.
U svakom slučaju eto čoveka koji će da zameni onog majmuna Lekovića.
fudbal.1110stefan,
-> #1106, junior> Završena je rezultatom 5:4 za Radnički iz Niša, a pritom znajući da je
> golman Radničkog odbranio 2 (DVA!) penala :))
I to istom igraču - Mulini :)
fudbal.1111junior,
-> #1110, stefan> I to istom igraču - Mulini :)
Da - kapiten.
Šta misliš, oće da ga ispendreče? :))
fudbal.1112kum.djole,
-> #1110, stefan>> I to istom igraču - Mulini :)
Doš'o iz Partizana. ;>
fudbal.1113stefan,
-> #1111, junior>> I to istom igraču - Mulini :)
>
>Da - kapiten.
>
>Šta misliš, oće da ga ispendreče? :))
Pa, pošto je uspeo da postigne i jedan autogol iznenadio bih se da prođe
nekažnjeno ;)
fudbal.1114junior,
Paolo di Canio (Šefild):
"Hoću da poručim menadžeru Totenhema, da vi imate velik problem, kad
na svom terenu izgubite od Šefilda sa 3:0. Mislim, mi nismo ni Liverpul,
ni Arsenal .."
;)))
BTW, Antić je izjavio (parafrazirano) upravi Totenhema - kako je u ovom
trenutku on jedini čovek, sposoban da izvuče Totenhem iz ovih govana :))
fudbal.1115nemanjja,
Na danasnjoj listi kladionice "ZONA" evo kako su tipovani mecevi
nasih predstavnika u evropskim takmicenjima:
LIGA SAMPIONA
~~~~~~~~~~~~~ 1 X 2
Obilic-Bajern M. 3.40 3.30 1.60
KUP KUPOVA
~~~~~~~~~~ 1 X 2
Dinamo B.-Partizan 3.40 3.30 1.60
INTERTOTO KUP
~~~~~~~~~~~~~ 1 X 2
Vojvodina-Verder 1.90 3.20 3.00
KUP UEFA
~~~~~~~~
1 X 2
Rotor-Crvena zvezda 2.00 3.00 2.60
Najvece sanse se daju Partizanu s obzirom da igra sa indijancima i
ima prednost od 2:0.
Zatim sledi Vosa. Imaju aktivan rezultat, igraju u Novom Sadu.
Valjda ce nesto da urade.
Sledeci je nas vicesampion CRVENA ZVEZDA. Iako imaju, da kazem,
negativan koeficijent u "Zoni" verujem da Zvezda ide dalje pa je to
i razlog zbog koga sam tipovao na njih.
Najmanje sanse ima obilic.
Siromasnom igrom u Minhenu mogu samo da se raduju odlasku u KUP
UEFA.
Eto. Trebali bi svi mi najzad da shvatimo da je uspeh nasih klubova
samo uspeh koji belezimo u inostranstvu.
Posle ce obilic da razbije nekog u domacem prvenstvu, ali sta mu to
vredi. I Zvezda je pobedila Vosu u sred Novog Sada sa 7:1, pa sta.
Ista ta Vosa (ne sa istim sastavom) igra veceras u finalu INTERTOTO
KUPA.
Valjda ce bar neko od nasih (izuzimam partizan) proci dalje.
Umalo da zaboravim.
U kladionici sam bio sa komsijom inace partizanovcem.
Decko se 'ladno kladio na sledece parove :
Kroacija - Celtic ,na Kroaciju
Dinamo B. - Partizan ,na Partizan
Malme - Hajduk ,na Hajduk
Anderleht - Osijek ,na Osijek.
Verovatno jos uvek pamti BRUKU.
fudbal.1116kum.djole,
Rotor - zvezda 1:2
Vojvodina - Verder 1:1
fudbal.1117junior,
-> #1115, nemanjja> Kroacija - Celtic ,na Kroaciju
> Dinamo B. - Partizan ,na Partizan
> Malme - Hajduk ,na Hajduk
> Anderleht - Osijek ,na Osijek.
Nije trebalo da se kladi na Osijek, dobio bi.
BTW, Anderleht - Osijek 2:0, Malme - Hajduk 1:2.
fudbal.1118junior,
-> #1116, kum.djole> Rotor - zvezda 1:2
> Vojvodina - Verder 1:1
A Zvezdu malim slovom :) Slučajno, a? :))
Šteta za Vošu, super su igrali momci. Al' nema veze, ko još od naših
klubova, u novoj Jugoslaviji može da se pohvali skorom 6/1/3 u Evropi?
Što se Zvezde tiče :), sad da nam uleti neki pošten klub, da vidimo
koliko vredimo. Recimo, Parma ili Monako, bili bi prava mera.
fudbal.1119kum.djole,
-> #1118, junior>> A Zvezdu malim slovom :) Slučajno, a? :))
Namerno. Imena elementarnih nepogoda pišu se malim slovom. ;)
>> Šteta za Vošu, super su igrali momci. Al' nema veze, ko još od naših
>> klubova, u novoj Jugoslaviji može da se pohvali skorom 6/1/3 u Evropi?
Bilo ko, s tim da naleti na protivnike koje je imala Vojvodina. ;)
Jes' Voša igrala sjajno, ali to je ipak Intertoto kup, lepo se videlo koliko
znači prednost domaćeg terena, a ovo što se desilo sinoć samo je još jedna
potvrda koliko se "mi" generalno plašimo tih Švaba.
A Verder je trenutno u Bundesligi bez pobede.
>> Što se Zvezde tiče :), sad da nam uleti neki pošten klub, da vidimo
>> koliko vredimo. Recimo, Parma ili Monako, bili bi prava mera.
Slažem se. ;>
fudbal.1120poulos,
-> #1076, kum.djole* ..Keln 3:0 ;)
To je sramni poraz?
Ako si gledao utakmice, video si kako nas je sudija pokrao u oba
meča, tako da ukupan rezultat 3:2 za Keln najviše što smo mogli
da postignemo. Inače, po meni je to apsolutno najveći lopovluk
u Zvezdinim utakmicama, od kada ja gledam pomenuti klub.
fudbal.1121poulos,
-> #1117, junior* BTW, Anderleht - Osijek 2:0, Malme - Hajduk 1:2.
Mogu da ti pu*e Miloje, Miloje... ;)
(nije branio u prvoj, ali je zato to dobro uradio u drugoj tekmi).
fudbal.1122junior,
-> #1119, kum.djole> Bilo ko, s tim da naleti na protivnike koje je imala Vojvodina. ;)
Da, da, kaži to Ekerenu, Nacionalu, Ksamaksu ..;)
Ljudi su bre fenomenalno odigrali. Kao što rekoh to je takmičenje
nižerazrednih klubova .. naravno da bi jedan Juventus u takvom takmičenju
izgledao ko Babeu u Obiliću :), ali zato on i neučestvuje tamo. Kad tako
neki jak klub i zaluta u to takmičenje, eto dobiješ da kao Valensija,
recimo, ove godine, prosto pregazi sve protivnike.
Pozitivan skor u Evropi, naši timovi dugo nisu imali. Ipak, 5. kolo je 5.
kolo. ;)
> A Verder je trenutno u Bundesligi bez pobede.
Super, i Mančester je, pa šta?
>> koliko vredimo. Recimo, Parma ili Monako, bili bi prava mera.
> Slažem se. ;>
Da ne zaboravimo Betis, Sosijedad, Liverpul i Romu. A mogao bi i 'ajduk,
da nam uleti :) Da se prisetimo starih vremena ...
fudbal.1123morkin,
-> #1122, junior> Da ne zaboravimo Betis, Sosijedad, Liverpul i Romu. A mogao bi i
> 'ajduk, da nam uleti :) Da se prisetimo starih vremena ...
Da se prisetimo onih naših pesama:
Mrzim Hajduk i Torcidu...
:)
fudbal.1124vdunic,
Dinamo (B) - Partizan 1:0
fudbal.1125kiki,
Njukastl : partizan :))))))))))
Al vas neće :)
fudbal.1126rades,
Zreb za evro-kupove:
Kup UEFA:
Atletiko Madrid (Spanija) - Obilic
Crvena Zvezda - Mec (Francuska)
Kup Pobednika Kupova:
Njukastl (Engleska) - Partizan
-----------
Nece nas zreb pa to ti je.
fudbal.1127jjerry,
-> #1126, rades>>Nece nas zreb pa to ti je.
Upravo obrnuto...Da li je za jedan klub bolje da igra protiv
Poljaka,Kiprana i Maltezhana i da na stadion dodje 500 ljudi ili da
dodje isti broj pomnozhen sa 100 da bi se video Atletiko Madrid ili
Njukastl.Uostalom,mnogo vishe mozhe mlad fudbaler da nauchi od
engleskog profesionalca nego npr. od turskog...
fudbal.1128junior,
-> #1126, rades> Atletiko Madrid (Spanija) - Obilic
> Crvena Zvezda - Mec (Francuska)
> Njukastl (Engleska) - Partizan
Zezanjeeeeeee. ;)
> Nece nas zreb pa to ti je.
E, super je žreb. U roku 2 dana, 100 000 ljudi će posetiti dve utakmice,
a to se dugo nije desilo. Ako srede stolice do tad, biće i više ..;)
Momci, ko od naših klubova prođe prvo kolo, znaćemo da vredi. :)
A sad, ako pogledaš realno - Englezi su operisani u Evropi, i može Partizan
bez blama da ih prođe (setite se PAOK - Arsenal), Mec je patetičan, ispali
su iz lige šampiona od Helsinkija :), kog je Zvezda ubila prošle godine.
Ako se ne varam, nemaju nijednu pobedu još u šampionatu, prodali su Piresa
u Marsej, i realno, Zvezda ima sasvim dobre šanse. Jedini, kom je stvarno
zajebano, je Obilić .. al' bože moj, neka pokažu, kakav su to "srpski
ponos", pa neka prođu Atletiko. :)