košarka.103dr.iivan,
-> #102, nikolaj> Ostade nam reprezentacija bez jos jednog clana petorke-Predraga
> Danilovica.Mora i on na operaciju,i nece igrati na svetskom
> prvenstvu..:((
Sta se to desava?! Danas sam cuo da Djordjevic nece igrati, jel' to
istina?! :(
A i prica se nesto da NBA zvezde nece ici u Atinu.. O cemu se sad pa tu
radi?!
košarka.104junior,
-> #103, dr.iivan> Sta se to desava?! Danas sam cuo da Djordjevic nece igrati,
> jel' to istina?! :(
Ne, ne, Đorđević je kul, bar za sad. Danilović ima istegnute
ligamente, i mora da ih skrati da ne bi rizikovao karijeru
zbog reprezentacije.
Oporavak 2 meseca, i eto njega nazad u Kinderu.
No, nema veze, biće više mesta za igrače iz Yu. :)
košarka.105nikolaj,
-> #104, junior>No, nema veze, bice vise mesta za igrace iz Yu. :)
Tacnije za Vladu Scepanovica koji ce po mojoj proceni u potpunosti
moci da nadoknadi odsustvo Danilovica.
košarka.106sherloc,
-> #105, nikolaj
>> Tacnije za Vladu Scepanovica koji ce po mojoj proceni u potpunosti
>> moci da nadoknadi odsustvo Danilovica.
oce, oce... :)
Pozdrav, Holmes.
košarka.107junior,
Zna li neko kako se završila druga pripremna utakmica sa Italijom?
Prvu smo izgubili, sa valjda, 65:64. A vodili smo sa 10. :(
košarka.108epson,
-> #107, junior
│ Zna li neko kako se završila druga pripremna utakmica sa Italijom?
└─────────────────────────────────────────────────
Izgubili smo sa 9x:8y, takođe vodili na poluvremenu.
košarka.109miskop,
-> #107, junior>> Zna li neko kako se završila druga pripremna utakmica sa Italijom?
>> Prvu smo izgubili, sa valjda, 65:64. A vodili smo sa 10. :(
Izgubili smo sa 97-82, s'tim što se igralo 20+20+10 minuta, a
mi smo igrali sa samo 9 igrača...
košarka.110noay,
U sezoni 98/99 Zvezda igra svoju prvu utakmicu u Evroligi
protiv Cibone..;>
košarka.111junior,
-> #110, noay> U sezoni 98/99 Zvezda igra svoju prvu utakmicu u Evroligi
> protiv Cibone..;>
Da, a Partizan, ponovo u grupi sa Zagrebčanima :)
Ne mogu da se reše tih Hrvata, pa to ti je ...
Nego, zna li neko - jeli došao Jarić u Zvezdu ili nije?
košarka.112stefan,
Određene su grupe za evroligu:
A: Autodorožnik, Taukeramika, Fenerbahče, Žalgiris, Ortez, Vareze
B: TDK Manresa, Zvezda, Panatinaikos, Makabi, Cibona, Efes Pilsen
C: Kinder, Ulker, CSKA, Alba, Zadar, Olimpijakos
D: PAOK, Samara, Timsistem, Olimpija, Asvel, Real Madrid
Takođe su određene i grupe za Kup Rajmonda Saportea (bivši Kup Evrope):
Partizan igra u grupi D, a protivnici su: AEK, Zagreb, Laško, Topo (Finska)
i Paks (Mađarska).
Budućnost igra u grupi C zajedno sa Pamesom, Vroclavom, Hapoelom, ASK
Broćenijem (Letonija) i Poltenom (Austrija).
košarka.113nemanjja,
-> #110, noay>... Zvezda igra svoju prvu utakmicu u Evro-ligi protiv Cibone...
DA ALI BEZ PRISUSTVA PUBLIKE (KAZNA ZBOG IZGREDA U FINALU KUPA
KORACA).
košarka.114gligo,
-> #111, junior> Da, a Partizan, ponovo u grupi sa Zagrebcanima :)
> Ne mogu da se rese tih Hrvata, pa to ti je ...
Svejedno, imaju neku smesnu ekipu, tako da cemo im
konacno vratiti za nasu nejac...:)
> Nego, zna li neko - jeli dosao Jaric u Zvezdu ili nije?
Jaric je, cini mi se, sa mladom reprezentacijom na nekom
turniru, prvenstvu, sta li...
Ukoliko je to tacno, nema pravo vise da igra u Grckoj,
i verovatno je vec u Zvezdi.
A info-a radi, iz Cibone su otisli i Mulaomerovic, i bulldog
Naglic, i Atkins, i Alihodzic, i Rimac i Mrsic. :)
Rek'o bi, odracemo ih, ali dosli su im, Prkacin iz Splita,
Josip Vrankovic iz Zadra, inace ucesnik Lige Evrope
pored Cibone, i play Osjeka, neki Krstic.
Da, zaboravih po meni buduceg Kukoca, Josipa Sesara,
i taj mali je dosao u Cibonu, upravo iz 'Zagreba'.
Ono, bice to dobra tekma, samo bez gledalaca...:(
A govorio sam lepo poulosu, dok je on likov'o, da ono
razbijanje nece izaci na dobro :) Sada cete propustiti da
uziv'o gledate stvaranje 'povijesti hrvatskog sporta'...:)
košarka.115ljiljam,
Daj boze da ganci ne budu zadnji u Grupi. Pomozi im boze.
košarka.116noay,
-> #114, gligoDa, zaboravih po meni buduceg Kukoca, Josipa Sesara,
i taj mali je dosao u Cibonu, upravo iz 'Zagreba'.
--------------------------------------------------------------------
Jel Zagreb ono bese igrao sa Beobankom...Secam se<ako je to to>
tog klinca.Ima jedno pedesetak kg-ama i peko 2m ,decko jadno
izgleda a josh jadnije igra-podseca me na chubrila.
košarka.117junior,
-> #115, ljiljam> Daj boze da ganci ne budu zadnji u Grupi. Pomozi im boze.
Ne možemo, ni da hoćemo. :)
Ukrštamo se sa A grupom, gde je Fenerbahče jedan od favorita :))
E, da, Mahmud Abdul-Rauf je u Feneru, tako da nisu ni oni loši :)
košarka.118miko,
-> #110, noay> U sezoni 98/99 Zvezda igra svoju prvu utakmicu u Evroligi
> protiv Cibone..;>
Konacno! Vise nece moci da pricaju kako smo mi grobari sramota
srpske nacije ;)
Inace, tipujem da ce Zvezda u grupi ostvariti jednu pobedu. Ne znam
jos tacno protiv koga, ali bice jedna ... ;)
košarka.119gligo,
-> #116, noay> Jel Zagreb ono bese igrao sa Beobankom...Secam se<ako je to to>
> tog klinca.Ima jedno pedesetak kg-ama i peko 2m ,decko jadno
> izgleda a josh jadnije igra-podseca me na chubrila.
To je bio Zrinjevac. :)
A taj, gore opisani, svakako nije Sesar.
košarka.120gligo,
-> #118, miko> Inace, tipujem da ce Zvezda u grupi ostvariti jednu pobedu. Ne
> znam jos tacno protiv koga, ali bice jedna ... ;)
Ubedljivo su najslabiji tim u grupi.
Otprilike su ono sto je Hapoel bio prosle godine u nasoj grupi..:)
Po izjavama Zvezdinih igraca, na prvom mestu Rakocevica,
cini se da im je jedini cilj, da ne budu 6. u grupi...:(
No, ostavimo nesto i za kasnije, kad' pocnu da redjaju te poraze..:)
košarka.121kum.djole,
-> #119, gligo> A taj, gore opisani, svakako nije Sesar.
I meni bilo čudno.
Taj Sesar je čini mi se onaj žuti blentavi što igra za Cibonu.
košarka.122noay,
-> #118, miko Konacno! Vise nece moci da pricaju kako smo mi grobari sramota
srpske nacije ;)
--------------------------------------------------------------------
Tacno! Poulos bi vec mogao da sprema izgovore i razoge za poraz.
Inache chuo sam da je FIBA oprostila Zvezdi izgred protiv MASH-a
i da ce igrati pred publikom u Pioniru.Mora da je Bora umesho pr-
ste.
košarka.123noay,
-> #119, gligoTo je bio Zrinjevac. :)
A taj, gore opisani, svakako nije Sesar.
--------------------------------------------------------------------
Ma el si ti siguran ..Da ga nisu poslali na kaljenje u Zrinjevac. ;>
košarka.124stefan,
-> #120, gligo>Ubedljivo su najslabiji tim u grupi.
Uopšte nisu, ako izuzmemo Panatenaikos i Efes sa ostalim bi trebalo
kako-tako da se nose. Španski prvak je bio pred bankrotom, napustili su ga
stranci koji su bili praktično pola tima i veliko je pitanje sa kakvim će
timom nastupati iduće sezone. Što se Cibone tiče kao što vidimo otišlo im
je 6-7 igrača mada će opet dovesti nekoliko talentovanih klinaca iz drugih
klubova. Izgleda da ih je takođe napustio i Kisurin. Što se Makabija tiče,
on je verovatno i najveća enigma - uvek su solidni i mnogo zavisi od
stranaca koje će imati u ekipi. Sve u svemu sa sva tri kluba može da se
igra a srećna okolnost po Zvezdu je i što se ukršta sa grupom koja je
ubedljivo najslabija. Ja se zaista ne sećam da smo skoro imali tako
slabu grupu u LŠ.
košarka.125poulos,
-> #107, junior* Prvu smo izgubili, sa valjda, 65:64. A vodili smo sa 10. :(
15-ak razlike za njih. Igrali smo bez Rebrače, koji se povredio.
A u prvoj tekmi smo vodili na poluvremenu, a na kraju pukli taj
1 razlike. :)
No, sredićemo se mi do SP-a.
košarka.126poulos,
-> #111, junior* Nego, zna li neko - jeli došao Jarić u Zvezdu ili nije?
Koliko ja znam, potpisao je ugovor sa Zvezdom, ali Peristeri
i Zvezda se još nisu dogovorili oko obeštećenja. :) Totalna
glupost... Ipak, trebalo bi da on dođe da imamo bar dva normalna
pleja. :)
košarka.127poulos,
-> #114, gligo* Svejedno, imaju neku smesnu ekipu, tako da cemo im
* konacno vratiti za nasu nejac...:)
Obzirom da Sesar prelazi u Cibonu, stvarno imate šansu. ;)
Mada, vama su kroati, ma koliko očajni bili, najopasniji protivnik. :)
* Ono, bice to dobra tekma, samo bez gledalaca...:(
Ima nekih šansi da nam FIBA oprosti, bar danas tako pričaju
na SOS-u... Kamo sreće da je Bora umešao svoje prste. :)
* razbijanje nece izaci na dobro :) Sada cete propustiti da
* uziv'o gledate stvaranje 'povijesti hrvatskog sporta'...:)
Da, prvi poraz velikog hrvatskog kluba od srpskog u novijoj
istoriji. ;)
košarka.128poulos,
-> #121, kum.djole* Taj Sesar je čini mi se onaj žuti blentavi što igra za Cibonu.
Sesar je igrao za Zagreb, ali izgleda da sad prelazi u Cibonu. Pre par
godina je bio najbolji mladi igrač na nekom međunarodnom takmičenju.
Inače, čoveku je idol Sale Đorđević, a sluša Cecu i co. ;))
košarka.129poulos,
-> #118, miko* Konacno! Vise nece moci da pricaju kako smo mi grobari sramota
* srpske nacije ;)
Grobari su bruka Srbije. :)
* Inace, tipujem da ce Zvezda u grupi ostvariti jednu pobedu. Ne znam
* jos tacno protiv koga, ali bice jedna ... ;)
Ne znam odakle vam samo ovakva predviđanja. :) Panatenaikos je ove
godine mnogo (svetski) jak, kao i Efes. TDK, Cibona su prodali dosta
igrača, s tim da Cibona nije bila ništa posebno ni prošle godine, ali
je grobarski komplex dozovlio da se desi ono što se desilo. :)
S Makabijem se nikad ne zna, biće teško dobiti ih u gostima, ali mislim
da nećemo imati problema u Beogradu. TDK je ekipa koju možemo da deremo
i ovde i tamo, no isto tako može da se desi i suprotno. :) Ako bude
dozvoljeno navijačima da "mirno posmatraju" prvu tekmu protiv Cibone,
cenim da će se kroati nervozni vratiti kući. :) Naravno, sve zavisi od
toga koliko će se ekipe uigrati do septembra. Zvezda je ipak
debitant u ovom takmičenju, pa ukoliko pod hitno ne bude angažovala
normalnog trenera, biće gadno... U svakom slučaju, samo da znate,
skakao sam od sreće kad smo izvukli Cibonu... :)
košarka.130poulos,
-> #124, stefan* ubedljivo najslabija. Ja se zaista ne sećam da smo skoro imali tako
* slabu grupu u LŠ.
Ma napravili su totalnu glupost, jer nema dirigovanog žreba. Zato
su se i pojavile 2 superjake, jedna prosečna i jedna slaba grupa.
košarka.131poulos,
-> #122, noay* Tacno! Poulos bi vec mogao da sprema izgovore i razoge za poraz.
Samo se vi nadajte. :) Ja samo očekujem da mali Jarić konačno
sve dogovori sa Zvezdom, a kad bi još moglo da se dođe do pravog
trenera... Ih, puna kapa. :)
U svakom slučaju, imamo dobar tim (iako ne toliko dobar koliko je
mogao da bude, da se pametno radilo). Ne možemo da postignemo ništa
posebno u Evropi, ali verujem da se nećemo obrukati.
* i da ce igrati pred publikom u Pioniru.Mora da je Bora umesho pr-
* ste.
To je ono čemu sam se ja potajno nadao. :) Ipak, to još nije
sigurno. U svakom slučaju, ako je to ona fora "kroz sport ćemo izgladiti
sukobe", onda se grdno varaju... ;)
košarka.132poulos,
-> #112, stefan* Takođe su određene i grupe za Kup Rajmonda Saportea (bivši Kup
* Evrope):
Što neko reče, nas ne interesuju ta nižerazredna evropska takmičenja. ;)
košarka.133noay,
-> #129, poulos cenim da ce se kroati nervozni vratiti kuci. :) Naravno, sve
zavisi od
toga koliko ce se ekipe uigrati do septembra. Zvezda je ipak
debitant u ovom takmicenju, pa ukoliko pod hitno ne bude
angazovala
normalnog trenera, bice gadno... U svakom slucaju, samo da znate,
--------------------------------------------------------------------
Zvezda ima najdebilnijeg trenera u svojoj istoriji..slichnost sa
Santracem je vishe nego sluchajna.
košarka.134nemanjja,
Slusam, tj. citam vase grobarske poruke i vidim da vama jos stosta
nije jasno.
Vi ste se 3 puta sastajali sa Hrvatima i sva tri puta ste im se
napasli m***, em sto ste pukli em sto je navijanje bilo ocajno.
Ja nista nemogu da kazem unapred sto se tice medjusobnog susreta
nas i croata ali mogu da vam garantujem da ce ceo svet videti sta
znaci voleti crveno - belu boju.
Bice mi zao ako kazna ne bude povucena tj. ako se mec bude igrao
pred praznim tribinama.
E onda nece biti vaseg gostoljubivog doceka ispred Interkonta.
RED STAR FANATICS
SORRY AKO JE OVA PORUKA TREBALA DA IDE U NAVIJACE.
košarka.135morkin,
-> #112, stefan> Takođe su određene i grupe za Kup Rajmonda Saportea (bivši Kup
Ko je to?
košarka.136morkin,
-> #128, poulos> Sesar je igrao za Zagreb, ali izgleda da sad prelazi u Cibonu. Pre
> par godina je bio najbolji mladi igrač na nekom međunarodnom
> takmičenju. Inače, čoveku je idol Sale Đorđević, a sluša Cecu i co.
> ;))
:))))
Gde si to iskopao, života ti?
košarka.137poulos,
-> #136, morkin* Gde si to iskopao, života ti?
Bilo pre par meseci u "Blic Sportu". :)
košarka.138gligo,
-> #129, poulos> Ne znam odakle vam samo ovakva predvidanja. :)
Iz iskustva...:)
I iz ovogodisnjeg prelaznog roka..:)
> Panatenaikos je
> ove godine mnogo (svetski) jak, kao i Efes. TDK, Cibona su
> prodali dosta igraca, s tim da Cibona nije bila nista posebno
> ni prosle godine, ali je grobarski komplex dozovlio da se desi
> ono sto se desilo. :)
Da ne citiram sve, zanimljivo je, da svi komentarisu druge ekipe,
i to po pravilu u negativnom kontekstu, dok se niko ne osvrce
na sastav Zvezdine ekipe, koja ima Bolica, Topica i Jestratijevica,
kao vrlo dobre igrace, dok su ostali jad. Ali dobro, ako nameravate
da Cibonu, Grke, Efes, i Makabi, 'tucete' sa ovom trojicom, svaka cast.
Takodje, pitanje uigranosti se u vasem slucaju debelo dovodi u pitanje.
> Zvezda
> je ipak debitant u ovom takmicenju, pa ukoliko pod hitno ne
> bude angazovala normalnog trenera, bice gadno...
Hm, tu do izrazaja dolazi vasa inteligentna uprava.
Poznata je vec odavno izjava trenera Partizana, Lucica,
o nerascicenim racunima sa Zvezdom. Najjaceg trenera kod nas,
ste jednostavno najurili. To mozete samo vi.
>U svakom
> slucaju, samo da znate, skakao sam od srece kad smo izvukli
> Cibonu... :)
A tek oni u Zagrebu, mogu misliti...:)
košarka.139gligo,
-> #127, poulos> Obzirom da Sesar prelazi u Cibonu, stvarno imate sansu. ;)
> Mada, vama su kroati, ma koliko ocajni bili, najopasniji
> protivnik. :)
Ih, pa nije taj Sesar Bog, on je sada u fazi u kojoj je bio
Stojakovic prvih nekoliko godina u PAOK-u, znaci bezopasan :)
košarka.141corgan,
-> #134, nemanjjaNe lupaj molim te kad nemate bre pojma.Meni(koji sam grobar)je bilo drago sto
je zvezda shampion u basketu jer znam da ce da naidju na Hrvate pa ce oni malo
njih da ka*aju.Nijednom se niste sastali sa kroatima od ocepljenja bre.A samo
mozete da se hvalite ustashkim pobedama protiv Partizana jer samo tako znate i
mozete.
A sto se tiche Partizana on ce da osvoji taj Kup u basketu,jeste da je malo
slabijeg kvaliteta al cemo ga bar osvojiti dok je za zvezdu osmina finala san
snova.
P.S.Sto se tiche hrvata,ne zaboravite ko u chiju korist je zavrshena prva
utakmica izmedju dva kluba iz SRJ i HRVATSKE!
košarka.142junior,
-> #138, gligo> kao vrlo dobre igrace, dok su ostali jad. Ali dobro, ako
> nameravate da Cibonu, Grke, Efes, i Makabi, 'tucete' sa ovom
> trojicom, svaka cast.
Savić u Efesu, nameravaju da dovedu i Dina Rađu.
Rivers u Tofašu, zajedno sa Komazecom :)
košarka.143mantoniadis,
-> #142, junior>> Savic u Efesu, nameravaju da dovedu i Dina Radu.
Dino potpisao za Panathinaikos ;)
Tomasevic se sprema za AEK??
košarka.144gligo,
-> #143, mantoniadis> Dino potpisao za Panathinaikos ;)
Ja sam takodje cuo da je Dino potpisao za Efes, za nekih 5 milki..:)
Njegovo mesto stranca zauzeo je Bodiroga, dok je jos jedan novi
clan Efesa, Damir Mulaomerovic..
košarka.145junior,
-> #144, gligo> Njegovo mesto stranca zauzeo je Bodiroga, dok je jos jedan
> novi clan Efesa, Damir Mulaomerovic..
Taj Efes kad bi doveo Iversona, možda bi nešto i uradili..;>
košarka.146poulos,
-> #139, gligo* Ih, pa nije taj Sesar Bog, on je sada u fazi u kojoj je bio
* Stojakovic prvih nekoliko godina u PAOK-u, znaci bezopasan :)
Taj Sesar je njima najbolji igrač, a bez njega su nisu ni "t" od tima. ;)
košarka.147poulos,
-> #138, gligo* na sastav Zvezdine ekipe, koja ima Bolica, Topica i Jestratijevica,
* kao vrlo dobre igrace, dok su ostali jad. Ali dobro, ako nameravate
* da Cibonu, Grke, Efes, i Makabi, 'tucete' sa ovom trojicom, svaka
* cast.
Sem njih trojice, Zvezda ima i Rakočevića, koji je idealan igrač za
brzu igru (znači kod kuće, pred najboljim navijačima ;) idemo
na pobede u svim tekmama). :) Takođe, mali Jarić je odličan.
Vidačić i Pavićević su dovedeni kao iskusni igrači, ali po meni je
to bio veoma loš potez. Tako su zamenjeni fenomenalni Kuzmanović
i Benčić, koji su bili fino uigrani. No, nadam se da će me pozitivno
iznenaditi prva dvojica. Takođe, zaboravljaš Popovića, koji je ove
godine imao dosta lošu sezonu, ali očekujem od njega mnogo bolju igru
ove sezone. :) Koliko znam, nama su tu i Mirko Milićević i Cvetković.
Milićević će biti dobar, u to ne sumnjam, a za Cvetka sam veoma
skeptičan. :) Jeste jak kao životinja, ali je loš igrač. :) Jedino
ako ga budu naučili da igra odbranu i koristi snagu, pa da može
da zaustavi bilo kog centra... No, igrač koji igra samo odbranu nam
i nije potreban... Videćemo, ipak je Zvezdina ekipa nepoznanica,
kako za tebe, tako i za mene.
košarka.148miko,
-> #147, poulos> i nije potreban... Videcemo, ipak je Zvezdina ekipa
> nepoznanica, kako za tebe, tako i za mene.
Tako mi svih bubnjeva Darkwood-a, tu si u pravu ;)
Na kraju cete doci u situaciju da trazite igrace po poljoprivrednim
dobrima i prostranim srpskim pasnjacima, posto ja ne vidim kakav
covek bi odgovarao vasoj visokoumnoj i naprednoj koncepciji kosarke ;)
Steta je, stvarno, sto nakon dve briljantne godine, ljudi u Beogradu
vise nece moci da gledaju kvalitetne utakmice Evrolige, kao ni da
se raduju pobedama njihovih igraca ... Ali, sve ce doci na svoje
mesto, i to vrlo brzo ;)
košarka.149gligo,
-> #147, poulos> Sem njih trojice, Zvezda ima i Rakocevica, koji je idealan
> igrac za brzu igru (znaci kod kuce, pred najboljim navijacima
> ;) idemo na pobede u svim tekmama). Takode, mali Jaric je
> odlican.
Eh taj Rakocevic, dobro je igrao protiv FMP-a, al' ako mu
i deviza i dalje bude ' daj da je zavrnem, mozda me i vidi neki
menadzer' nema vam spasa, nece vam ni Jaric pomoci, mada
sumnjam da ce taj i ulaziti u igru :)
> Vidacic i Pavicevic su dovedeni kao iskusni igraci,
> ali po meni je to bio veoma los potez. Tako su zamenjeni
> fenomenalni Kuzmanovic i Bencic, koji su bili fino uigrani. No,
> nadam se da ce me pozitivno iznenaditi prva dvojica.
Vas klub pocinje da lici, na klub penzionera, tacnije, na neku
vrstu socijalne ustanove za omatorele i propale kosarkase.
Lep gest vase uprave, nema sta :)
> zaboravljas Popovica, koji je ove godine imao dosta losu
> sezonu, ali ocekujem od njega mnogo bolju igru ove sezone. :)
Mozes ti da ocekujes sta god hoces, ali cinjenica je da je on mator
i da je iza sebe ostavio srazmerno njegovim godinama i talentu :),
realtivno uspesnu sezonu, bez povreda, tako da u ovoj sezoni
moze biti samo gori.
> Koliko znam, nama su tu i Mirko Milicevic i Cvetkovic.
> Milicevic ce biti dobar, u to ne sumnjam, a za Cvetka sam veoma
> skeptican. :) Jeste jak kao zivotinja, ali je los igrac. :)
> Jedino ako ga budu naucili da igra odbranu i koristi snagu, pa
> da moze da zaustavi bilo kog centra... No, igrac koji igra samo
> odbranu nam i nije potreban...
Ne, ne, i ne...:(
Kakvi bre Mirko i Cvetko, sama pomisao na njih je veca kazna
nego citanje krstinih viceva..;)
Ajde onog Milicevica jos da i 'progutam', al' Cvetka nikako..:)
Pa jel' vam ga nije bilo dosta onih nekoliko godina, nego ste ga
jos zeljni? :)
>Videcemo, ipak je Zvezdina ekipa
> nepoznanica, kako za tebe, tako i za mene.
Nepoznanica, ali i razocarenje. Ne mogu da verujem da niste
nasli para za bar jedno zvucnije pojacanje, ili bar nekog domaceg
igraca vrednog paznje. Ma ima vremena za vas, nacicete se vi vec
u takmicenju kojem i pripadate, a Ligu cete prepustiti pametnijim,
boljim, i onima, koji u nju ulaze sa ambicijama za FF i titulu, a ne
za 5 mestom u grupi.
košarka.150gligo,
-> #145, junior> Taj Efes kad bi doveo Iversona, mozda bi nesto i uradili..;>
Eh, ti Turci, ceo nacionalni budzet im ne bi bio dovoljan da
isplate malog, a kamoli budzet Efesa :)
Al' dobro, za male pare uvek mogu naci neke 'smesne' igrace,
i buduce zvezde CBA lige, kao recimo nekog Stoudamirea,
ili recimo Mcgradyja. :)
A zamisli, ova dvojica su nekad igrala i za Toronto,
e to su bila vremena...;)
košarka.151nebco,
-> #148, mikoZagor pali
košarka.152junior,
-> #148, miko> Na kraju cete doci u situaciju da trazite igrace po
> poljoprivrednim dobrima i prostranim srpskim pasnjacima, posto
> ja ne vidim kakav covek bi odgovarao vasoj visokoumnoj i
> naprednoj koncepciji kosarke ;)
Hm, sećam se jedne slične ovakve poruke pre jedno 3 godine, kad
si na ulazak Perice i Dejana Stankovića na derbiju, dao komentar
kako se šuška da će Ljupko uskoro da obilazi škole da bi navatao
igrače za tim :)
Mislim, godine su prošle (pune muka..), a njih dvojica u reprezentaciji.
Čak ih i sam krstiš za najperspektivnije igrače Jugoslavije ...
Pa, ako će ti igrači sa njive biti isti kao što su ovi iz škola .. ja
zadovoljan. :)
Uostalom, Grušanović radi na njivi, pa mu ništa ne fali :)
> Steta je, stvarno, sto nakon dve briljantne godine, ljudi u
> Beogradu vise nece moci da gledaju kvalitetne utakmice
> Evrolige, kao ni da se raduju pobedama njihovih igraca ... Ali,
> sve ce doci na svoje mesto, i to vrlo brzo ;)
Baš to. Kupićemo dobrog trenera, i sve će biti "na svom mestu" ;>
košarka.153junior,
-> #149, gligo> igraca vrednog paznje. Ma ima vremena za vas, nacicete se vi
> vec u takmicenju kojem i pripadate, a Ligu cete prepustiti
> pametnijim, boljim, i onima, koji u nju ulaze sa ambicijama za
> FF i titulu, a ne za 5 mestom u grupi.
Pazi, kad dođemo do Final Foura, ima da grizete od muke .. a ja
ću samo da citiram, i citiram, i citiram ..:)
Mislim, kako tim koji je izgubio od Benfike :) u košarci uopšte
ima prava da se javi.
Aj' tišina tamo.
Eno Filadelfija pustila Colemana .. kupite ga, možda ćete i uraditi
nešto u tim, vašim nižerazrednim takmičenjima.
košarka.154junior,
-> #150, gligo> A zamisli, ova dvojica su nekad igrala i za Toronto,
> e to su bila vremena...;)
E, da znaš .. bila su.
košarka.155giovanni,
-> #125, poulosĘ? No, sredićemo se mi do SP-a.
Šta ćemo da sredimo? Evo, vidim u novinama da će izgleda i Guroviću biti
zabranjeno da igra za našu reprezentaciju. Baš lepo.
košarka.156giovanni,
-> #134, nemanjjaĘ? Slusam, tj. citam vase grobarske poruke i vidim da vama jos stosta
Ę? nije jasno.
Mnogo si se nalupetao. Ajde idi sad gledaj crtać na BK pa na spavanje.
košarka.157miskop,
-> #142, junior>> Savić u Efesu, nameravaju da dovedu i Dina Rađu.
Dino ipak potpisa za Panatinaikos. Kako kažu, njegova
supruga nije htela da se seli u Tursku...gužva, dismr,
svi voze bicikle...tako da je Rađa morao da udovolji
svojoj ženici. ;)
košarka.158poulos,
-> #155, giovanni* Šta ćemo da sredimo? Evo, vidim u novinama da će izgleda i Guroviću
* biti zabranjeno da igra za našu reprezentaciju. Baš lepo.
Željko je rekao da će ga voditi pa makar oni nas kažnjavali. :) A po
meni i treba tako da uradi, pa neka FIBA kažnjava ako hoće...
košarka.159poulos,
-> #157, miskop* svi voze bicikle...tako da je Rađa morao da udovolji
* svojoj ženici. ;)
Šta će, kroat. ;) Mislim, uz to ide i onaj epitet... :)
košarka.160poulos,
-> #149, gligo* Vas klub pocinje da lici, na klub penzionera, tacnije, na neku
* vrstu socijalne ustanove za omatorele i propale kosarkase.
* Lep gest vase uprave, nema sta :)
Po meni je ovo dosta pogešno mišljenje koje ima većina ljudi kod
nas. Naime, svi smartaju da je dovođenje starijih igrača (26-28 godina)
čista glupost i sl. Ipak, bez tih starijih igrača Zvezda prošle
godine nikada ne bi uspevala da odigra u gostima onako kako je
to činila (nijedan drugi naš klub to nije bio u stanju da učini).
To iskustvo je preko potrebno, iako se čini da su ti igrači
odslužili svoje, ali šta misliš, zašto onda Efes sada kupuje Savića,
kad već ima dosta godina? :) Stariji igrači su bre skuplji od mladih,
samo što je to kod nas poremećeno... :)
* Pa jel' vam ga nije bilo dosta onih nekoliko godina, nego ste ga
* jos zeljni? :)
Ma nisam ga bre željan. ;) On je totalni idiot, ali ako je već
potpisao za Zvezdu, moram da stanem uz njega. :)) Uostalom, možda
me prijatno iznenadi i razbije Gilića u večitom derbiju. ;)
* Nepoznanica, ali i razocarenje. Ne mogu da verujem da niste
* nasli para za bar jedno zvucnije pojacanje, ili bar nekog domaceg
Ma bilo je para (Delta banka ima love do krova), nego su ljudi iz
uprave idioti. :) Mislim, ko bi još oterao Laleta Lučića? :)
* igraca vrednog paznje. Ma ima vremena za vas, nacicete se vi vec
* u takmicenju kojem i pripadate, a Ligu cete prepustiti pametnijim,
* boljim, i onima, koji u nju ulaze sa ambicijama za FF i titulu, a
* ne za 5 mestom u grupi.
:)) Pa šta da radimo, sledeće godine da vas pustimo u play-offu? :)
A ne, ionako će vas FMP ranije izbaciti. ;) Ako nisi primetio,
nama je, posle sankcija ova sezona bila prva u Evropi. :) Mi smo
došli do finala Kupa Koraća. Meni dosta, mada je moglo lako da se
desi i da ga osvojimo. :) A vi, u prvoj sezoni, iako sa relativno
dobrim (ali izuzetno mladim) timom, ispali ste od Benfike. ;)
košarka.161poulos,
-> #156, giovanni* Mnogo si se nalupetao. Ajde idi sad gledaj crtać na BK pa na
* spavanje.
Čovek je lepo rekao, a tebi je to teško da prihvatiš, što
razumem. :) Ipak, navijanje protiv Cibone je bilo nešto bolje
nego protiv Dinama, jer je ovo drugo bilo katastrofalno, tako
da nije bilo teško bolje navijati. :) Protiv Cibone je glasnost
bila na zavidnom nivou u većem delu utakmice, ali su poruke navijača
bile očajne. No, već sam ti pričao o tome, pa da ne smaram...
košarka.162gligo,
-> #153, junior
> Aj' tisina tamo.
> Eno Filadelfija pustila Colemana .. kupite ga, mozda cete i
> uraditi nesto u tim, vasim nizerazrednim takmicenjima.
Cudi me da vasa uprava nije ranije kupila Colemana, sa njim bi
mozda i pobedili onaj Akvarijus..:)
U onom, nizerazrednom takmicenju.
Kad smo vec kod pojacanja, moram i da te citiram:
> Nego, direktor Zvezde ce zatraziti od KSJa da dopusti upotrebu
> jednog stranca u timu, i to iskljucivo za potrebe Evrolige. E,
> ukoliko to KSJ odobri, Zvezda je najavila da ce dovesti,
> citiram: "provereno NBA ime".
>
> Koga imaju u planu, ko ce znati, al' su izgleda, prvi put nakon
> 5-6 godina, spremni da odrese kesu.
Plan je ostvaren, odresena je kesa, doveden je, Rastko Cvetkovic.
Ono, jes' da su zaboravili da kazu da decka niko nije hteo na draftu,
da je imao minutazu od oko 3 minuta po utakmici, i da nije igrao
kosarku zadnjih 3 godine, al' ipak, dolazi direktno iz NBA :)
Al' nije on kriv, majka priroda je tu umesala prste ;)
Bre, za vaseg Cvetka je i nas metalostrugar Gilic tata :)
Uostalom, videce se.
Mada ne sumnjam da ce Cvetko biti u uzem izboru za MVP-a
ove godine. Ipak je on dos'o, direktno iz NBA-a, bre :)
košarka.163gligo,
-> #160, poulos> To iskustvo je preko potrebno, iako se cini da su ti igraci
> odsluzili svoje, ali sta mislis, zasto onda Efes sada kupuje
> Savica, kad vec ima dosta godina? :) Stariji igraci su bre
> skuplji od mladih, samo sto je to kod nas poremeceno... :)
To iskustvo jeste preko potrebno, al' od vrhunskih igraca.
Iskustvo koje mozes dobiti od Popovica je, da samo strpljivo
cekas na trojci. Neko ce ti vec sigurno dati loptu, tad sutiraj,
pa ako treba i sa 9 metara. :)
Ili, kako upropastiti kontru 2_na_1 u 10 nacina, iz iskustva....:)
Poredjenje sa Savicem ti je krajnje smesno.
Savic iako mator, jos je tata za vecinu evropskih centara.
Popovic, tome bih zabranio prilazak hali :)
Eno, imaju tereni na Adi, pa nek' se juri s' tobom ;)
I prenosi ti iskustvo...;)
> Ako nisi primetio,
> nama je, posle sankcija ova sezona bila prva u Evropi. :)
A jesi li se pitao zasto? :)
> Mi
> smo dosli do finala Kupa Koraca. Meni dosta, mada je moglo lako
> da se desi i da ga osvojimo. :) A vi, u prvoj sezoni, iako sa
> relativno dobrim (ali izuzetno mladim) timom, ispali ste od
> Benfike. ;)
Opet smesno poredis. Vidis li ti ikakvu razliku izmedju tadasnje i
sadasnje jugoslovenske lige? Sta smo tada imali?
Jedva su imali para da otputuju negde, a kamoli da ulazu u neke
igrace, tj.pojacanja. Liga nam je bila gigantska od 32 kluba, sa
sve Kolubarom i Napretkom :) Da ne spominjem da ste vi u toj
istoj godini gubili od sve samog otpada evropske kosarke.
Prakticno nam je kosarka spala, na najnize grane. I ti kao argument,
tj. potporu za veliki uspeh Zvezde iz ove godine, uzimas neuspeh
Partizana iz te prve godine posle sankcija?
Daj, molim te...:)
košarka.164junior,
-> #162, gligo> Plan je ostvaren, odresena je kesa, doveden je, Rastko
> Cvetkovic. Ono, jes' da su zaboravili da kazu da decka niko
> nije hteo na draftu, da je imao minutazu od oko 3 minuta po
> utakmici, i da nije igrao kosarku zadnjih 3 godine, al' ipak,
> dolazi direktno iz NBA :)
A sa kojim to pasošem će Cvetković da igra? :>
> Bre, za vaseg Cvetka je i nas metalostrugar Gilic tata :)
Gilić je bog. Meni je samo žao što ste ga se vi dočepali pre nas.
košarka.165poulos,
-> #163, gligo* Prakticno nam je kosarka spala, na najnize grane. I ti kao
* argument, tj. potporu za veliki uspeh Zvezde iz ove godine, uzimas
* neuspeh Partizana iz te prve godine posle sankcija?
Pa dobro, ako se slažeš da je prošle godine liga bila najjača, to znači
da je Zvezda veoma jak tim, ako je postala šampion u toj konkurenciji. ;)
* Daj, molim te...:)
Samo ti moli, ali činjenica je se i vi sa tim vašim "jakim" timom
stalno blamirate po Evropi. Mi se bar ne ložimo kako idemo da
budemo prvaci, kada znamo da je to nemoguće,...
košarka.166gligo,
-> #165, poulos> Pa dobro, ako se slazes da je prosle godine liga bila najjaca,
> to znaci da je Zvezda veoma jak tim, ako je postala sampion u
> toj konkurenciji. ;)
Bili ste, priznajem. Ali, naglasak na 'bili ste'.
Stvarno sam mislio da ce te ove godine biti cudo, na onakav tim,
dodate Jestratijevica, Pekovica, mozda Bulatovica i slobodno
jurisate na FF. A vi, vi prodaste pola tima, oteraste trenera, i
dovedoste one pajsere, Cvetkovica, Pavicevica & co...
> Samo ti moli, ali cinjenica je se i vi sa tim vasim "jakim"
> timom stalno blamirate po Evropi. Mi se bar ne lozimo kako
> idemo da budemo prvaci, kada znamo da je to nemoguce,...
Ma da, vi ono realno, 5 mesto, sve preko toga je uspeh.
Kakav klub, takve i ambicije.
košarka.167lboki,
Efes Pilsen ponudio 5 miliona dolara za Predraga Drobnjaka
2 miliona Drobnjaku a 3 miliona Partizanu...
Kazu da je sve vec dogovoreno.
košarka.168kum.djole,
-> #167, lboki>> Kazu da je sve vec dogovoreno.
:))) Ovo je smešno.. ko ima para, taj se vozi.. ;)
Obeštećenje za Tomaševića bilo je 800.000 i spušteno je na 440.000 (?)
pa mogu misliti kako sada trljaju ruke s ovim poslom - e vala nek' pocrkaju
lopovi i lažovi - nikad mi više nećemo biti prvaci u "nečemu"..
košarka.169gligo,
Ihaj, Drobnjak ode u Efes za 5 milki na 2 godine,
trac je i da lepi Mica potpisuje za Turke,
a Karnisovas potpisao za Timsistem za 3,5 miliona $,
bas kao i Drobnjak na 2 godine. Al' zao mi Drobnjaka bre,
al' ako nista, vise se nece izivljavati nad ostatkom nase lige :)
Todorovic iz uprave Partizana je izjavio da je Tomasevic imao
dosta vremena da izabere klub, posto je Drobnjak otisao,
a Dejan ima jos jednu godinu ugovora, on mora ostati u Partizanu.
Sad, kol'ko mu je verovati...
Takodje, 'Zurnal' prenosi pisanje 'Politike', da je gospodin
predsednik Milutinovic 'krenuo u odlucnu diplomatsku inicijativu'
u vezi nasih kosarkasa tzv. 'Grka', dok 'Blic' pise da je Grcka
federacija definitivno odobrila igranje Tarlaca i Jarica na
predstojecim sampionatima. Naravno, pitanje igranja ovog prvog
i dalje ostaje, jer se nije ni izjasnio zeli li uopste da igra
za nas.
Selja bre, s'njim bi odrali one CBA-ovce, da ne bi znali, ni gde su
su bili, ni sta su radili :)
Al' odracemo mi ove majmune, pa cemo po RTS-u da vrtimo da ni nama
nije igrao Dream Team :)
košarka.170stefan,
-> #169, gligo>Todorovic iz uprave Partizana je izjavio da je Tomasevic imao
>dosta vremena da izabere klub, posto je Drobnjak otisao,
>a Dejan ima jos jednu godinu ugovora, on mora ostati u Partizanu.
>
>Sad, kol'ko mu je verovati...
Todorić :)
Inače, ako puste oba centra onda su stvarno kreteni. A što se Tomaševića
tiče, on je potpisao ugovor na dve godine (mislim naravno na onaj sa
Partizanom :).
košarka.171noay,
-> #170, stefan Inace, ako puste oba centra onda su stvarno kreteni. A sto se
Tomasevica
--------------------------------------------------------------------
To bi otvorilo prostor za mladjanog Vardu ;>>>>
košarka.172corgan,
-> #170, stefanE ne s**i bre.Kakvi su kod vas bre centri.Iduce sezone vas deremo 100% tako da
nemoj prervishe da proizvodis fekalije.
košarka.173junior,
-> #170, stefan> Inače, ako puste oba centra onda su stvarno kreteni. A što se
> Tomaševića tiče, on je potpisao ugovor na dve godine (mislim
> naravno na onaj sa Partizanom :).
Drobnjak je juče na SOSu sve demantovao. Rekao je da postoje kontakti,
ali da ništa nije potpisano. Inače, što se Tomaševića tiče, uprava
Partizana je saopštila da je njegovo "vreme za razmišljanje" isteklo,
i da su mu vrata iz Partizana, zatvorena.
A što se tiče puštanja centara .. pa imate ih sad koliko hoćete :)
košarka.174junior,
-> #169, gligo> Al' odracemo mi ove majmune, pa cemo po RTS-u da vrtimo da ni
> nama nije igrao Dream Team :)
Kažu da inače Grčka ne želi da dopusti igranje naših igrača, jer
Ameri ne šalju dream tim, pa pokušavaju maximalno da oslabe i našu
reprezentaciju, da bi se jednom oni dokopali zlata.
košarka.175poulos,
-> #166, gligo* Stvarno sam mislio da ce te ove godine biti cudo, na onakav tim,
* dodate Jestratijevica, Pekovica, mozda Bulatovica i slobodno
* jurisate na FF. A vi, vi prodaste pola tima, oteraste trenera, i
* dovedoste one pajsere, Cvetkovica, Pavicevica & co...
Ma budale, i ja kažem. Uopšte mi nije jasno zašto su pustili
Kuzmana i Benčića. Topalovića, ajd', mada je često baš on fenomenalno
igrao u odbrani. Dobro, Mišković i Perović su i morali da odu.
E sad, trebalo je samo nabaviti odličnog centra i još jednog
dobrog trojkaša. Benčić je recimo promašio sve bitne trojke,
pa sam očekivao, kada ga već menjaju, da dovedu nekog ko je bolji.
* Ma da, vi ono realno, 5 mesto, sve preko toga je uspeh.
* Kakav klub, takve i ambicije.
Zaboravljaš da je taj klub za jednu sezonu uspeo da napravi šampionski
tim, pritom promenivši 4 trenera. Ko zna šta se još može očekivati. :)
Ma bićemo mi dobri u Evro-ligi, videćete...
košarka.176vpoznanovic,
Australia coach says missing U.S. 'Dream Team' will help medal quest
SYDNEY (Jul 15, 1998 - 11:45 EDT) - The absence of the United States
Dream Team has thrown open this month's world basketball
championships, but Australia faced even tougher opposition than at the
1996 Atlanta Olympics, coach Barry Barnes said Wednesday.
The Australians left here Wednesday for New York and the Goodwill
Games in their final leadup to the world championships, commencing in
Athens, Greece, on July 29.
The Boomers open their world championship campaign on that day against
Argentina, the same nation they face first up in New York next Sunday.
Australia play European giants Russia and Lithuania in their
subsequent Goodwill games, with only the top two advancing to the
semi-finals.
The current NBA lockout will prevent the U.S. from fielding any NBA
players at the world championships where it will be represented by a
squad drawn mainly from European-based players and the second-tier
Continental Basketball Association.
Australia's best previous placing at a world championship was fifth in
1982 and 1994 and Barnes said a medal was definitely the Australians'
goal.
"With the Americans now not sending their Dream Team, it certainly
throws the gold medal option open and it certainly leaves options for
teams to move into the medal rounds," Barnes said.
"We would certainly like to be one of those teams, but we all realise
in basketball the world championships is a tougher event than the
Olympics.
"We have 16 teams and out of the four that didn't qualify for the last
Olympics and have come back to the competition, three of those teams,
Russia, Spain and Argentina are very strong basketball nations.
"But I think the way we've been playing, that we can at least
challenge those teams."
Barnes nominated Yugoslavia as a particularly strong contender as they
can call upon at least three players with NBA experience.
Barnes said the Boomers would use the New York tournament to work on
their interior defence prior to the world championships, where they
were drawn alongside Argentina, Spain and Nigeria.
košarka.177morkin,
-> #173, junior> Partizana je saopštila da je njegovo "vreme za razmišljanje"
> isteklo, i da su mu vrata iz Partizana, zatvorena.
Voleo bih da dođe u Zvezdu. Čisto da vidim šta bi radili navijači na
derbiju.
košarka.178giovanni,
-> #161, poulosĘ? Čovek je lepo rekao, a tebi je to teško da prihvatiš, što
Ę? razumem. :) Ipak, navijanje protiv Cibone je bilo nešto bolje
E, bre, Petkoviću, ;))) nemoj da filozofiraš kad znaš da nisi u pravu.
košarka.179dr.iivan,
-> #167, lboki> Efes Pilsen ponudio 5 miliona dolara za Predraga Drobnjaka
> 2 miliona Drobnjaku a 3 miliona Partizanu...
> Kazu da je sve vec dogovoreno.
Nije. A i nisu te pare u pitanju, rekao sam Drobnjak sa SOSu.
košarka.180stefan,
-> #172, corgan>Kakvi su kod vas bre centri.
Pa dobro, mi svakako nemamo centra kalibra jednog Rastka Cvetkovića ali se
snalazimo sa onim što imamo ;)
košarka.181stefan,
-> #179, dr.iivan> Nije. A i nisu te pare u pitanju, rekao sam Drobnjak sa SOSu.
Bogme, danas javiše da će Drobnjak na kratko napustiti pripreme
reprezentacije da bi potpisao trogodišnji (ako se ne varam) ugovor sa Efesom.
košarka.182junior,
-> #181, stefan> Bogme, danas javiše da će Drobnjak na kratko napustiti pripreme
> reprezentacije da bi potpisao trogodišnji (ako se ne varam)
> ugovor sa Efesom.
Kreten, ide u Tursku umesto u nba.
košarka.183poulos,
-> #182, junior* Kreten, ide u Tursku umesto u nba.
Koliko čujem, imaju dovoljno skupljača lopti, nosača peškira i ostalog...
;)
košarka.184vdunic,
Omladinska reprezentacija Jugoslavije podedila Italiju na EP.
Jugoslavija - Italija 80:61 (41:37)
Jugoslavija: Dozet, Petrović 11, Rakočević 27, Glintić 2, Nađfeji,
Stanojević 18, Jarić 20, Vidačić, Đeranić 2, Milojević, Varda,
Obradović.
Italija: Morbente 5, Santarosa 6, Agostini 2, Burini, Riđeti 11,
Gladini, Parente 5, Mikelori, Kazaniga, Di Golom 9, Podesta 23,
Magioli.
Tabela "A" grupe: Jugoslavija 8 bodova, Nemačka 7, Italija 6,
Francuska, Grčka i Hrvatska po 5.
Tabela "B" grupe: Turska 8, Slovenija 7, Španija, Litvanija po 6,
Izrael 5, Letonija 4.
Sinoć igrana utakmica sa Nemačkom za 1. mesto u grupi
košarka.185stefan,
-> #184, vdunic>Sinoć igrana utakmica sa Nemačkom za 1. mesto u grupi
Izgubili smo sa 57:55.
košarka.187nikolaj,
E ljudi nisam bio jedno vreme u Beogradu pa bi voleo da znam ostaje
li Tomasevic u Parizanu ili ne, i ako je potpisao, za koga je
potpisao?
košarka.188rades,
-> #187, nikolaj
> E ljudi nisam bio jedno vreme u Beogradu pa bi voleo da znam
> ostaje li Tomasevic u Parizanu ili ne, i ako je potpisao, za
> koga je potpisao?
Tomasevic jos nista nije potpisao i ako se pita Partizan - i
nece. Sam Tomasevic je rekao da ne zeli da ostane u Partizanu
i da zeli u inostranstvo, medjutim on je igrac pod ugovorom,
a s obzirom da je Drobnjak vec otisao - tesko da ce ga Partizan
pustiti.
košarka.189nikolaj,
-> #188, rades>a s obzirom da je Drobnjak vec otisao - tesko da ce ga Partizan
>pustiti.
A gde je bre Drobnjak otishao?
Odkud sad pa da i on ide iz Partizana?
košarka.190rades,
-> #189, nikolaj
> A gde je bre Drobnjak otishao?
> Odkud sad pa da i on ide iz Partizana?
Stigla je veoma povoljna ponuda iz Efes Pilsena. Objavili su da
se radi o sumi od oko 5 miliona $, tako da je ovo najveci tra-
nsfer u istoriji YU kosarke. Ovi nasi slepci iz uprave nisu
to mogli da odbiju. Drobnjak je juce bio na lekarskim pregledima,
tako da ce se reprezentaciji prikljuciti u Spaniji.
Kad je objavljena prodaja Drobnjaka, Todoric je rekao da nece
pustiti Tomasevica.
košarka.191rades,
Na EP za igrace do 22 godine - Jugoslavija pobedila Litvaniju i
usla u polufinale, gde je protivnik Turska.
košarka.192madamov,
-> #191, rades> Na EP za igrace do 22 godine - Jugoslavija pobedila Litvaniju i
> usla u polufinale, gde je protivnik Turska.
A Turska je prvoplasirani tim iz one druge grupe. Kada se igra polufinale?
košarka.193poulos,
-> #192, madamov* A Turska je prvoplasirani tim iz one druge grupe. Kada se igra
* polufinale?
Inače, Nemačka, od koje smo doživeli jedini poraz u grupi, već
je ispala.
košarka.194rades,
-> #192, madamov
> A Turska je prvoplasirani tim iz one druge grupe. Kada se igra
> polufinale?
Trebalo bi da se igra danas.
košarka.195rades,
-> #193, poulos
> Inace, Nemacka, od koje smo doziveli jedini poraz u grupi, vec
> je ispala.
Taj poraz od Nemaca je bio vise posledica naseg opustanja i
odmaranja, nego njihovog kvaliteta.
košarka.196miskop,
Mlada reprezentacija dobila Turke u polufinalu sa 66-55 (ili tako nešto).
Sutra u funalu igramo sa Slovencima.
Srećno !
košarka.197rades,
-> #196, miskop
> Mlada reprezentacija dobila Turke u polufinalu sa 66-55 (ili
> tako nesto).
> Sutra u funalu igramo sa Slovencima.
Finale je od 21h.
košarka.198rades,
Jugoslavija - Prvak Evrope!!!
Na EP za igrace do 22 godine u finalu:
Jugoslavija - Slovenija 92:73
košarka.199miskop,
Naša mlada reprezentacija razbila Slovence u finalu i postala
prvak Evrope !!!!!!
Svaka čast!
>> YUGOSLAVIA WINNER
>> OF THE CHAMPIONSHIP
>> Yugoslavia defeats Slovenia and
>> gets the first place in Europe.
Final: 92-73 (44-34)
košarka.200vdunic,
"A" reprezentacija Jugoslavije na turniru u Španiji u finalu
poražena od domaćina sa 68:66.
košarka.201miskop,
-> #200, vdunic>> "A" reprezentacija Jugoslavije na turniru u Španiji u finalu
>> poražena od domaćina sa 68:66.
Na poluvremenu bilo 20 razlike za nas...
košarka.202poulos,
-> #198, rades* Na EP za igrace do 22 godine u finalu:
* Jugoslavija - Slovenija 92:73
Igrač prvenstva i finala je bio mladi crveno-beli ;) Igor Rakočević,
koji je u finalu postigao 37 poena. :)
P.S. Šteta što gligo ode u NY i ne vide šta uradi mali...
košarka.203rades,
-> #202, poulos
> Igrac prvenstva i finala je bio mladi crveno-beli ;) Igor
> Rakocevic, koji je u finalu postigao 37 poena. :)
Inace - za trojke sutirao u finalu 4/5.
Nosonja se dobro pokazao. ;)
Dobar je mali, sto je najvaznije dosta radi individualno - po
ceo dan visi u Pioniru i sam ubacuje. Dok smo imali fizicko
u Pioniru - cesto je igrao sa nama. Pazi kad je meni dopalo
da ga cuvam. Eh, da su Slovenci imali mene... :)))
Ako nastavi ovako mozda ce biti naslednik Saleta - samo da
se ne uobrazi.
košarka.204nikolaj,
-> #201, miskop>> "A" reprezentacija Jugoslavije na turniru u Spaniji u finalu
>> porazena od domacina sa 68:66.
> Na poluvremenu bilo 20 razlike za nas...
Au jebote,ala ce da nas gaze na prvenstvu..
Sala mala,mora da su se opustili..:))