navijači.543papa.smurf,
Internet intervju - naši i vaši gosti
Tima i Šavija
Clanovi fanclub-a su vec obavešteni,a za ostale samo jedna pocetna
napomena.Trudicemo se da intervjui preko interneta postanu redovni na
našem sajtu,a zavisice iskljucivo od dobre volje planiranih
sagovornika.
Pošto je stiglo nekoliko istih ili vrlo slicnih pitanja,neka cemo
malo "cenzurisati", znaci spojiti, razdvojiti i slicno, da ne bi
bilo ponavljanja, ali sva ce biti postavljena.
TakoĐe,molimo da ako ste clan DELIJE Internet Fan Club-a,napišete i
svoj clanski broj.
-------------------------------------------------------------------------
Bili
#214 Dragi Zorane,
ja sam zabrinuti navijac naše Zvezde. Zabrinut sam jer u
svojim redovima, vi Delije, imate kriminalce i hohštaplere. Tu pre
svega mislim na Branislava Stojanovica, poznatijeg kao Bane Bumbar,
kabadahiju sa Ceraka, koji vec godinama unazad teroriše srpski narod
i nemilosrdno se obracunava sa svakim ko mu se usprotivi. Mali je ovo
prostor za opisivanje svih zlocina koje je BTS ucini. Kako se njemu
moze stati na put?
**
Tima i Šavija odgovaraju:
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
**
Vlada Petrovic #188 ZAŠTO NEMA VISE BAKLJI NA SEVERU??
KAD SMO POSLEDNJI PUT DOBILI GRBARE U TUCI (JA SE NEŠTO
NE SECAM)???
KAD CEMO POKAZATI GROBARIMA VEC JEDNOM VAN STADIONA KO
SMO I ŠTA SMO??????
**
Tima i Šavija odgovaraju: Nije tacno da ih nema.
Smatrali smo u jednom trenutku da je fazon sa bakljama provaljen, pa smo
se okrenuli ka pravljenju slozenih koreografija. Mada baklji i danas
ima i bice ih na sledecim utakmicama.
Pa izgleda da ti nisi bio kad su bile poslednje tuce.
Poslednji put smo ih dobili na prošlom derbiju.
**
Uroš Da li spremate nešto u vezi odlaska Perice Ognjenovica ? Ako
sada potpiše sigurno nece igrati oproštajnu utakmicu pa me
interesuje da li ste smislili nešto da mu se zahvalimo za sve što je
ucinio ?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Zbog cega da mu se zahvalimo?
**
Slobodan Petrov Zašto na Zvezdinim utakmicama u Pioniru (košarka)
nema bakljade i zašto ne dolaze navijaci (oni naj vatreniji)??
**
Tima i Šavija odgovaraju: Zna se da zvezdini navijaci u
Pionir dosada nisu mogli da unesu ni papirnu cašu a kamoli baklje.
Radi se i na tom pitanju tako da se mogu ocekivati baklje na
sledecim utakmicama u evroligi. Videceš, uostalom. Mi se inace
trudimo da pratimo sve tekme, ali nije to lako postici ... pa i mi smo
ljudska bica
**
Marko da li znate išta o nedavnom otimanju transparenta BANJALUKA
(zvezda je naša vera) od strane Grobara i imate li pojma šta je sa
njim......
**
Tima i Šavija odgovaraju: Da, on je uzet posle zadnje
utakmice dvojici momaka koji su bili nepazljivi, ali ne mozemo ih
kriviti za to. Moramo ubuduce bolje da pazimo
**
Miloš Z. Smiljanic -ZAŠTO VISE NE ZAVODITE RED NA DERBIJIMA, KADA
ONI PREMA ZAPADU I PREMA ISTOKU UOPšTE NE PEVAJU ?
-ŠTA CE BITI NA SLEDECEM DERBIJU NA SEVERU ?
-DA LI JE ISTINA ONO STO KAZE ONAJ SELJAK TONI MONTANO DA
BIVŠE ZVEZDINE VOĐE NAVIJAJU ZA obilic ?
-ŠTO SE NE NOSI TRANSPARENT FONTANA NA UTAKMICE?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Pokušali smo, ali ne moze se
tek tako, batinama, zavoditi red. Nekad ljudima treba i više od
cisterne piva ne bi li pevali. Pravi Delija peva i kad je rezultat
ocajan. Naravno, ne smeš zaboraviti da najpre rezultat motiviše
ljude da pevaju, treba samo malo da se strpimo - svanuce i našoj
Zvezdi.
Što se tice koreografije na sledecem derbiju - doĐi
pa ceš da vidiš.
A Tony Montano i njegove izjave? Ma, Tony je seljak,
slobodno to napišite. Nije uopšte tacno da BILO KO od voĐa sa
Severa sada navija za Obilic.
Transparent FONTANA se ne nosi, jer se ta grupa raspala.
Momci sa fontane dolaze na tekme, ali ne kao i ranije u velikom broju,
pa se ta navijacka grupa raspala te nema potrebe za transparentom
grupe koja ne postoji.
**
Miodrag DA LI JE ZASTAVA IZ BARIJA U ZIVOTU I AKO JESTE, DA LI JE
ISTINA DA CE PONOVO UGLEDATI SVETLOST DANA NA UTAKMICI U
KVALIFIKACIJAMA ZA EP PROTIV HRVATA?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Zastava iz Barija nazalost
nije u zivotu, istrulila je. Zadnji put je nošena na utakmici Zvezda
- Hajduk 1 :0 .
**
Andreja DA LI SE SPREMA NEKI SPEKTAKL ZA TEKMU SA USTAŠAMA, ILI CE
BITI KAO I DOSAD BEZ NAVIJANJA KAD YUGA IGRA.
STA MISLITE O DOLASKU DIVCA U ZVEZDU , I KAKO CETE SE
ODNOSITI SA NJIM S OBZIROM DA JE BIVSI GROBAR??
**
Tima i Šavija odgovaraju: Ne postoji jos zvanican stav
Delija na tu temu, ali se uveliko prica o tome. Nas ne zanima duel
reprezentacija Hrvatske i Jugoslavije. Iskreno, najverovatnije cemo
biti tamo, ali zna se naše: bodrenje Srbije i vreĐanje Hrvata.
Ukratko receno - Zvezda, Srbija, nikad Jugoslavija.
Što se Divca tice - i tu su mišljenja podeljena, ali
smatramo da on u duši nikad nije bio Grobar, tj da je samo sticajem
okolnosti igrao u Partizanu. Usvakom slucaju predstavljace veliko
pojacanje Zvezdi i zbog toga ga pozdravljamo.**
**
Vlada Niš Šta planirate što se tice dovoĐenja publike na
stadion? Mislim na prvenstvene utakmice izuzev derbija.
**
Tima i Šavija odgovaraju: Kao sto smo rekli, rezultat je
taj koji publiku vraca na stadione, mi tu ne mozemo ništa iako
naš marketing radi odlicno. To pitanje je za ljude iz uprave. Treba
imati u vidu i kvalitet naše lige - koja se ne moze meriti ni po
kvalitetu ni po atraktivnosti protivnika i gostovanja sa starom ligom.
**
Stajke Da li ce se delije vratiti da navijanju za zvezdu kao prije
rata u velikom broju
**
Tima i Šavija odgovaraju: Hoce, samo da nam opet krene.
Ponavlja se ovo pitanje, a ponavlja se i nas odgovor. Rezultat dovodi
masu ljudi na stadion, a kop Delija je uvek na Severu i peva.
**
Nikola Paunkovic Interesuje me kako Zvezda planira da napravi jak tim
kada stalno prodaju najbolje igrace.**
**
Tima i Šavija odgovaraju: Delije nemaju ništa s tim,
pitanje postavi upravi.
**
Faki -Zasto se navijaci iz Beograda odvajaju od ostalih grupa na
gostovanjima, kao oni "vole" Zvezdu vise od nas iz unutrasnjosti? -Kako
to da nama grobari "dignu" tri vodeca transparenta, a mi ih izazivamo
nek probaju "na ruke", i ko opet ode praznih ruku, MI!!! Kada smo im mi
poslednji put uzeli vodeci transparent!!???**
-I kako to da smo mi vodeca navijacka grupa u Evropi, a
medjusobno se"cepamo"?
-Zasto ne pokrenete akciju osnivanja FAN klubova po svim
vecim gradovima Srbije, da se ne plasite, slucajno, da cemo vas brojno
nadmasiti na Severu?
-I poslednje zasto je prva grupa u KG otisla pre kraja tekme
tako da
niko nije krenuo na pandure?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Delije iz Beograda se ne
odvajaju od ostalih grupa, to mogu da potpišem. Naprotiv, saradnja sa
Delijama iz unutrašnjosti postoji.
Transparenti... moramo da priznamo da je našom nepaznjom
došlo do gubljenja tih transparenata, ali se to više nikad nece
ponoviti. Takodje, moraju svi da znaju: Delije ni jedan transparent nisu
izgubile na ruke, u tuci - vec su oni ukradeni, a sa druge strane
znaju i ti Grobari vrlo dobro da ni jedan njihov transparent nije
ukraden, vec su svi oteti! Znaju komšije pod kojom presijom oni idu
na stadion, pa zato svoje zastave i transparente kao deca kriju na
stadionu umesto da ih nose kako se oni nose na tekme. U ostalom pitajte
ih kako je to izgledalo kada smo im upali u prostorije Agencije na
stadionu JNA - oni su svi brze bolje pobegli, a mi nismo prstom takli
nijednu stvar - a mogli smo sve da im pokupimo.
Što se tice osnivanja fan-klubova iz unutrasnjosti - neki
od njih vec postoje, a ako ljudi zele da ih pokrenu onda oni moraju da
ucine prvi korak. Posle toga, imace svu mogucu podršku nas iz
Beograda i drage volje cemo im pruziti sve što treba, doci na
promociju i slicno.
Ja (Šavija) sam krenuo opet na tribinu kod Crvenih
Djavola, meĐutim za nama je krenula i veca grupa navijaca. Kako
smo izašli zandari su nas pokupili. Cuo sam da je doslo do
batinjanja na tribinama, ali o tome malo znam. Dakle - prva ekipa je
krenula ka navijacima iz Kragujevca ali se murija isprecila i to je
to.
**
Knindza 1. Zašto se više ne pjevaju pjesme iz Barija: (cija je
ono zvezda....)
2. Da li je istina da je zabranjen natpis DELIJE-KNIN na
SEVERU, ako jeste dali znate razlog
**
Tima i Šavija odgovaraju: 1. Ta pesma nikada nije pevana
na Severu.
2. Nije istina da je zabranjen taj transparent na severu.
TakoĐe, koliko znamo Delije Knin viĐe ne dolaze organizovano na
utakmice, vec pojedinacno.
**
Edin Perezic #**2 Samo sam hteo da znam koja ce vam tuca do sad
najbolje ostati u secanju? I zašto?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Tima : U Drezdenu 1991. sa
nemackom policijom
Šavija : Sa United Forsima, ova poslednja. Bilo je bas
zestoko.
**
Dušan Ivanovic Zašto na severu nema bubnjeva?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Da, trenutno nema bubnjeva na
severu mada smo na poslednjim sastancima odlucili da kupimo nove
bubnjeve i popravimo stare. Imamo dosta starih probušenih bubnjeva.
**
Filip Zašto na severu odavno nije bilo bakljade?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Rekli smo vec, mislili smo da
je taj fazon provaljen i da se treba posvetiti slozenijim
koreografijama. Ne brini, baklji je bilo i bice ih vec na prolece.
**
Saša Pejicic Da li se secate Grobara koji su ušli medju vas u
Zrenjaninu u leto 1992 i ostali zivi.
**
Tima i Šavija odgovaraju: Tima: Bio sam na toj tekmi, ali
se tog detalja ne secam.
**
Faki - Kraljevo Zašto su ZVEZDINI fudbaleri nezainteresovani za igru
i zašto kada doĐu u Zvezdu zaborave ili uopšte nemaju volju da
igraju ?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Igracima Zvezde je potreban
autoritet. Kada toga bude bilo bice i bolje igre.
**
Miša #0002 Koje igrace biste izdvojili kao primer koji
Delije izdvajaju.**
Tima i Šavija odgovaraju: MeĐu fudbalerima su to bez
sumnje bili braca D0orovic, koji su imali pravi osecaj za
odgovornost koju nosi Zvezdin dres. MeĐu košarkašima još uvek
nema takvog, mada je nama nekako najdrazi Zlatko Bolic.**
Zoran Jovanovic kako si cackao crvene djavole pevajuci "Zvezda
Srbija, Nikad Jugoslavija"!!!
**
Tima i Šavija odgovaraju: Otišao sam na tribinu Crvenih
Djavola sa još 3 ortaka i jednom devojkom (Šavija) i poceo da ih
provociram. Posle pevanja "Zvezda, Srbija - nikad Jugoslavija!" okliznuo
sam se i pao na stepenicama a onda sam dobio udarac u bubreg. Kada sam
se pridigao i krenuo da uzvratim intervenisala je milicija i izvela nas
sa tribine. To je zaista bilo sve.
**
Joe 1.Posebno me zanima vase misljenje o tucama na tribinama.
2.Kako po vasem misljenju treba vratiti navijace?
Navijace koji ce stalno dolaziti a ne samo za Derbi i na evropske
utakmice
3.Kakva je vasa saradnja sa internet fan klubom? Da li ce
te nešto uraditi u vezi reklama ovog sajta i samih delija? Kakvi su
vasi odnosi sa klubom?
4.Da li ste culi novu pesmu za grobare i kako vam se
svidja?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Tuce su uglavnom prouzrokvane
alkoholom, klinackim dokazivanjem i velikim emotivnim nabojem. Trudimo
se da toga bude sve manje, ali neki momci umesto da to srede napolju,
van stadiona - urade to na brzinu, usred severa. Pa ipak, biti navijac
ne znaci samo sedeti i gledati tekmu, zar ne? Šalu na stranu,
trudimo se da toga ne bude.
Na pitanje o vracanju publike na stadion smo vec
odgovorili.
Saradnja sa Internet Fan Klubom - za nas je to još uvek
nova stvar. Vidimo da dobro radite i moĐemo samo da to pozdravimo. I
ovi intervjui su vid saradnje - a vidite da radimo i rezervaciju karata
za clanove preko Interneta.
Pesma sa Severa nam se sviĐa, narošito njena poruka.
**
Branko Bukvic #283 1.Zivo me interesuje na sta ce liciti nas sever na
sledecem
derbiju ,kad smo ostali bez gotovo svih iole poznatijh
zastava(stare ULTRAS,koju nikad necu prezaliti,ULTRA BOYS,od skora i
HEROES...).Da li se planira neka akcija po tom pitanju.
2.Da li bi javni bojkot na nekoj od predstojecih
prvenstvenih utakmica mogao imati pozitivnog uticaja na kosarkase,kao i
na upravu
**
Tima i Šavija odgovaraju: Akcije se planiraju svakodnevno,
veruj mi. Ali moraš da znaš da nijedna vodeca zastava nije oteta,
niti ce se to desiti. Problem je u velikom broju nepošteno
pokradenih zastava. Transparenti koji su pokradeni (pokradeni sa
stadiona,a ne oteti) su nam vraceni, i to veoma brzo.
Ne razmišljamo još o bojkotu, sacekajmo da malo
odmakne prolecni deo sezone, a onda je moguce svašta.
**
Vuk Vujovic Šta ce biti sa SEVEROM na utakmici Yugoslavija -
Hrvatska?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Vec smo rekli. Ne postoji jos
zvanican stav Delija na tu temu, ali se uveliko prica o tome. Nas ne
zanima duel reprezentacija Hrvatske i Jugoslavije. Iskreno,
najverovatnije cemo biti tamo, ali zna se naše: bodrenje Srbije i
vreĐanje Hrvata.
**
Marko Martinovic Cuo sam mnogo prica (sa razlicitim verzijama) u
vezi "bliskog" susreta vodje navijaca hajduka (torcide), parangala, i
nas Delija i zanima me koja je istinita (tacna) verzija?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Nije tacna verzija i to nije
imalo veze sa nama.
**
MM delija Koje i cije jos navijace cenite (domace ili strane)?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Cenimo Grke kao huligane i
Zabare kao majstore organizovanog navijanja. Od domacih ... cenimo
United Force, mada ne mogu da se porede sa nama.
**
Dušan D0uraškovic #182,183 Postavio bih vam jedno pitanje koje
buni sve Delije : Da li se Arkan stvarno prodao?A ako jeste zbog cega je
zabranjeno da ga prozivamo za vreme tekme( da li uopste postoji
opravdanje za ono sto nam je uradio-prodao nas?)?
**
Tima i Šavija odgovaraju: To ceš morati da pitaš
njega. (smeh)
Ali moras nesto ozbiljno da shvatiš - znaš u kakvoj
situaciji zivimo i šta sve coveku moze da se desi... Konacno,
ni Bjekovica ne prozivamo licno na Severu, a ta logika moze da se
primeni i na Arkana i njegovu suprugu
**
Milan Jagnjic ZASTO SE NA ZVEZDINOM SEVERU NECUJE REFREN OD PESME
ZDRAVKA COLICA "CIJA JE ONO ZVEZDA"KOJA JE POSLE NEZABORAVNOG TRENUTKA U
BARIJU BILA HIT U NASOJ
ZEMLJI,NARAVNO UZ KOREOGRAFIJU SALOVA.
**
Tima i Šavija odgovaraju: U Bariju su se pevale pesme
Zvezdinog severa koje se i sada pevaju ali ta pesma nikada nije bila
pesma severa i nije se pevala nikada na utakmicama.
**
Golubovc Nevena #273 Prvo: Da li ce tuce na SEVERU prestati, da li ce
DELIJE vec jednom nauciti, kako treba navijati i davati podrsku
najboljem klubu na Svetu?
Drugo: Da li ce, u bliskoj buducnosti, biti obezbedjen
autobus za ,nas, devojke, jer mislimda ima dosta devojaka koje stvarno
vole C. Zvezdu, i koje je prate i u dobru i u zlu.
**
Tima i Šavija odgovaraju: Tuce su jedan od problema koje
je teško rešiti jer ima raznih povoda za sukobe koji su cesto i
licne prirode.
Cim se devojke skupe za jedan autobus on ce im
istovremeno biti obezbedjen.
**
Marko #179 sto mi navijamo najbolje na svetu kad nam se klub,narocito
fudbalski ne oduzava,mislim naravno na sporskom planu,jer znam da
navijaci zvezde imaju najbolje odnose sa upravom,ali cemu to kad
grobarska stoka osvoji sve od 91-ve!
**
Tima i Šavija odgovaraju: Nicija ne gori do zore.
Svanuce i Zvezdi, ne brini se. Sa druge strane - ponosni smo na
cinjenicu što se nismo prodali nijednoj politickoj patiji i što
smo sacuvali zdravo jezgro Zvezde. Doci ce trenutak kada ce nam
se takav stav veoma isplatiti. A poreĐenja radi - pogledaj samo ko sve
stoji iza Partizana. Neka hvala.
**
SrĐan Jovanovic Zeleo bih da postavim pitanje kada ce vodje uci u
odbor i kada ce se vec jednom navijaci pitati za nesto
**
Tima i Šavija odgovaraju: Delije su ove godine dobile
jedno mesto u upravnom odboru kluba i taj clan ce biti izabran izmedju
vodja delija. To ce biti neki iz starije generacija.
**
Nenad Negovanovic #246 Ko izmislja pesme, i na koje italijanske
navijace se mi ugledamo!
**
Tima i Šavija odgovaraju: Svako ima svoje idole medju
stranim navijacima, ali Delije sa severa nastoje da budu originalni.
Pesama stalno ima, novih, ali pitanje je kako navijaci to prihvate. Ne
postoji neka odredjena osoba koja ih smišlja.
**
Dušan D0orĐevic Zasto je isao sam na Djavolsku tribinu u
Kragujevcu,pa dobio batine,kad je mogao da povede,da je hteo,jos **0 nas
**
Tima i Šavija odgovaraju: Šavija: pravo da ti kazem, pre
tekme smo se odvojili od Delija, nas gore pomenutih petoro, a sve zbog
potrage za pivom (opšti smeh).
Pravo sam otisao na njihovu tribinu a vi ostali ste vec
ušli na stadion - i to je cela prica.
**
Budimir Markovic - Zašto ova generacija Zvezdaša nema mesto u
gradu (centar grada) na kojem se skupljaju navijaci pre utakmice i sa
njega krecu na vaznije meceve (pre svega na medunarodne
utakmice i derbije)?
- Zašto pored imena svih sela i grupa nema zastave sa
imenom Beograd na sebi?
- Kako je došlo do toga da grobari POKRADU vecinu
udarnih transparenata?
- Zašto se malo radi na organizovanju ekipa iz
unutrašnjosti kada se zna da glavna snaga Ultras-a le?i u brojnosti
koju oni donose?
- Šta se dogaĐalo sa Ultras-ima tokom demonstracija
'96-'97 i zašto nisu bili aktivni u tome (ako se vec deklarišu
kao antikomunisti)?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Pre je to bila SNEZANA, i tu
se skupljala stara ekipa, cak i kad nisu bile tekme. Za koji mesec
bice završen naš klub, kod samog stadiona, i bice mesto gde ce
se Delije uvek okupljati. A za velike tekme zna se, kao i pre - krece
se od crkve Svetog Marka.
Radi se na zastavi sa imenom Beograda, a što se tice
grobarskih kraĐa o tome smo vec rekli.
I oko grupa iz unutrasnjosti smo rekli - oni moraju da
nacine prvi korak, i posle je sve lakše. Ne mozemo mi da jurimo
ljude iz unutrašnjosti i terati ih da organizovano dolaze na tekme.
Delije nisu organizovano ucestvovale na demonstracijama,
ali je vecina njih individualno bila tamo. Delije su apoliticna
navijacka organizacija i tako ce i ostati, meĐutim svako od nas
ima pravo na svoj stav prema nekom politickom desavanju ili stranci.
Na kontra-mitingu bilo je ljudi u prvim redovima koji su "docekivali"
kontra-mitingaše, ali ne naravno sa Zvezdinim obelezjima.
**
Nemanja #221 Sa koliko godina ste poceli ozbiljnije da navijate(da idete
na gostovanja,da se bijete,...)?
Zasto ne dolazite na manje utakmice Pioniru?
Kada ste postali vodje Severa?**
**
Tima i Šavija odgovaraju: Tima : Sa 16 godina
Šavija : Sa 14-15 godina.
Nije tacno da se ne dolazi na manje utakmice mada se
dešava da se termini utakmica poklapaju sa utamicama drugih klubova
sportskog drustvaa i ne mozemo sve da postignemo, ipak je Zvezda
veliko SD
A što se tice "biti vodja Severa" - taj izraz malo ko od
nas upotrebljava, a i kada to uradimo onda se uvek deklaricemo kao
"jedan od vodja sa Severa" jer nas ima desetak ravnopravnih.Ne moze se
reci tacan trenutak kada je neko postao ili prestao biti voĐa
**
Miloš i Bane Prvo koji je razlog cestih tuca na severu i kako to
kada kazete da ste najbolja organizovana navijacka grupa u Evropi i
to se opet dogadja, Drugo zašto se ne ugledate na Italijanske tifoze i
ne pravite bakljade i dimne zavese.
**
Tima i Šavija odgovaraju: Oko tuca smo vec objasnili,
a Bogami i oko drugog.**
**
Borislava Gvozden 1.zašto kocite sa casopisom "pune tribine "
poslednji broj je izašao pre godinu dana.
2.zašto ne napravite nove barjake , svi su truli, bolesni
i stari i iscepani.
3.zašto ne zabranite šupcinama da kace svoje bolesne
zastave na severu
**
Tima i Šavija odgovaraju: Cetvrti broj casopisa PTLN
ce izaci za nekih **-tak dana. (nadamo se)
Prave se novi barjaci veci deo je gotov tako da ce se
moci videti u prolecnoj sezoni.
Svako moze da kaci svoju zastavu na severu ali je
dogovor upravo postignut pre par dana - zna se koje su to zastave i koji
su to transparenti koji ce stajati na vidim mestima na svakoj tekmi.
Hijerarhija tu ipak postoji.
**
Igor ZASTO SE STARI TRANSPARENTI VISE NE NOSE NA SEVER,I ZAŠTO PTLN NE
IZLAZI.
**
Tima i Šavija odgovaraju: Stari transparenti se ne nose iz
jednostavnog razloga što više te stare grupe ( ZULU , RED DEVILS) ne
idu organizovano na utakmice . Mada se radi na tome da jedan broj starih
zastava se ponovo pocne kaciti na sever.
Sledeci broj PTLN ce izaci za **-tak dana.
**
Caloševic Aleksandar Mislim da Zvezdini navijaci zasluzuju bolje
vodje u smislu odnosa prema drugim navijacima tu pre svega mislim na
balavce koji se penju na šipke i pozivaju na navijanje a pri tome
psuju i vredjaju ostale,ne moze on da tvrdi da voli više Zvezdu od
mene i ostalih.Kad ce da prestanu tuce na Severu ovo se posebno odnosi
na utakmice na gostovanjima?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Šavija: Slazem se, i moram
reci da je pitanje na mestu. Pravo da ti kazem pomalo me to vec
nervira, jer malo ljudi zna koliku odgovornost nosi to kad si na
šipci, pa se shodno tome i tako ponaša. Bice toga mnogo manje,
obecavam ti.
**
Nenad Vidric Dali ste bili na utakmicama Bajern-Zvezda i
Zvezda-Bajern? Ako jeste, molio bih vas da samo ukratko opišete kako
je taj susret izgledao sa tribina.
**
Tima i Šavija odgovaraju: (Smeh) Pa naravno da smo bili :)
(Šavija: Naravno, Tima je poceo da ide po svim Zvezdinim utakmicama
jos pocetkom ovog veka :)
Tima: Trenuci koje nikad necemo da zaboravimo, jer toliko
emotivnog naboja skoro nikad nismo osetili. To je nemoguce opisati, to
treba doziveti.
**
Nikola zašto organizacija navijaca nije uvek kao pred zadnju
utakmicu sa radom i partizanom nego smo se ranije bez veze
brukali(mislim na ono kad smo krenuli da se bijemo sa radovcima skoro
goloruki a oni svako po štanglu)
**
Tima i Šavija odgovaraju: Bilo je tih ozbiljnih propusta,
ali kao sto se primecuje stanje se poboljšava i tako ce i dalje
biti. Posle nekoliko sastanaka sa navijacima a i sa igracima -
dogovoreno je da se u sve sfere navijackog zivota krene mnogo
organizovanije.
**
Miša #0002 Koje navijacke grupe iz unutrašjnosti bismo
mogli da istaknemo kao primerne ?
**
Tima i Šavija odgovaraju: Teško je izdvojiti, ali
ponajpre Nišlije, NovosaĐani, Subotica i Ruma.
**
**
Razgovor vodili svi Webmasteri Delije Internet Fan Cluba
Miša - #0002
Caki - #0134
Sanja - #0233
Lala - #0045
Ce - #0137
navijači.544nikola.s,
Prodajem baklje i svu ostalu pirotehniku. Javite se na moj mail.
Trenutno su cene nize zbog srpske Nove godine.
pozdrav,
Nikola R.S.F.C.
navijači.545giovanni,
-> #543, papa.smurfĘ? Što se Divca tice - i tu su mišljenja podeljena, ali
Ę? smatramo da on u duši nikad nije bio Grobar, tj da je samo sticajem
Ę? okolnosti igrao u Partizanu. Usvakom slucaju predstavljace veliko
Ę? pojacanje Zvezdi i zbog toga ga pozdravljamo.**
Ovo mora da je Tima odgovorio. Taj čovek je stvarno seljak.
Ę? provociram. Posle pevanja "Zvezda, Srbija - nikad Jugoslavija!" okliznuo
Ę? sam se i pao na stepenicama a onda sam dobio udarac u bubreg. Kada sam
;) kako sere*... ;)
navijači.546dr.iivan,
From: delije@iname.com <delije@iname.com>
Subject: Delije Internet Fan Klub
Date: nedelja 17, januar 1999 22:17
--------------------------------------------------------------
PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA 84:85
--------------------------------------------------------------
Trojkom Popovica 2 sekunde pre kraja uspeli smo da u nasu korist
preokrenemo jednu vrlo uzbudljivu utakmicu.
Igralo se u serijama - na pocetku je Zvezda vodila sa 9 razlike, potom
je Partizan stizao i na kraju poluvremena dosao do +3.
Drugo poluvreme je krenulo ocajno - gubili smo sa 11 razlike. Medjutim,
tada se menja igra u odbrani i u finisu stizemo - i konacno prestizemo
grobare.
Ponovo smo bili svedoci na momente sjajne, ali takodje i neshvatljivo lose
partije nekih igraca. Ocigledno je kako tim, tako i nosioci igre igraju
veoma nestalno. Topic je na primer bio odlican (26 poena), ali je pri kraju
imao nekoliko pocetnickih gresaka. Jovo Stanojevic je bio vrlo slab u prvom,
ali odlican u drugom poluvremenu. Popovic se celu utakmicu nije video, da bi
na kraju resio pobednika. Mozda ipak najvise raduje dosta zrelija igra
Igora Rakocevica, koji je bio dosta korisniji za tim nego u prethodnim
partijama.
Ipak najvaznije je da smo grobarima pokazali da smo i bez Divca jaci od
njih.
Pionir nije bio pun - a krivicu pre svega nosi uprava Partizana koja je
(ugledavsi se na nasu upravu) odredila cene karata od 100 dinara.
U sredu se igra mec Evro Lige protiv Fenerbahcea - znate gde nam je svima
mesto !
DELIJE INTERNET FAN CLUB
navijači.547du.lait,
-> #546, dr.iivanDobro....Pukli smo .Vas je pro*rala ona trojka na kraju.Imali ste vishe srece.
P.S.Ne sto ne vidim da pishete kako ste popili batine posle tekme....:)
CORGAN
A.M.
navijači.548ian.stuart,
-> #547, du.laitMa neseri bre jes da ne navijam za zvezdu ali sam gledao utakmicu
(ipak je to derbi)i zvezda je bila bolja samo je malo podbacila
zato shto je onaj skot od jestratijevitja(kao i obichno)popizdeo
posle druge lichne i napravio tehnichku,pored toga igora nije teo
shut,ali sve u svemu zvezda je bila bolja .
navijači.549giovanni,
-> #547, du.laitĘ? P.S.Ne sto ne vidim da pishete kako ste popili batine posle tekme....:)
Možda zato što su popili PRE tekme? ;)))
navijači.550giovanni,
-> #548, ian.stuartĘ? shut,ali sve u svemu zvezda je bila bolja .
... za Beloševića.
navijači.551junior,
-> #550, giovanni> ... za Beloševića.
B.e.l.o.š.e.v.i.ć?
Pa tako se ne piše Oliver :)
navijači.552kum.djole,
-> #551, junior>> Pa tako se ne piše Oliver :)
Partizanovo dete.
Pokupili ste sve samu Partizanovu decu i došljake sa strane.
Uostalom, samo došljake ste i imali.
Od tzv. pet zvezdinih zvezda samo su 2 iz zvezdine škole.
Ovi mlađi što upravo odoše su surogati, zgrabljeni na vreme.
navijači.553junior,
-> #552, kum.djole> Pokupili ste sve samu Partizanovu decu i došljake sa strane.
> Uostalom, samo došljake ste i imali.
Dok smo imali Zvezdinu decu, KSJ je menjao propise da mi ne bi
ispali iz lige ;) Nešto mi ovako draže, a tebi? ;)
navijači.555kum.djole,
-> #553, junior> Dok smo imali Zvezdinu decu, KSJ je menjao propise da mi ne bi
> ispali iz lige ;) Nešto mi ovako draže, a tebi? ;)
što se mene lično tiče, najveća sramota ovog naroda je što
zvezda uopšte i postoji, kao i svi njeni praznoglavi simpatizeri.
navijači.556mindcrime,
-> #550, giovanni
> Ę? shut,ali sve u svemu zvezda je bila bolja .
>
> ... za Belosevica.
Tipicna grobarska prica. Kad puknete - sudije su krive, kad dobijete - to je
zato sto ste bolji. A posebna prica je onaj vas retardirani predsednik (ili
sta je vec). Kako je krenuo zaje*ao je i Seselja i ekipu. Sve neke zavere,
tajni planovi i slicne gluposti, a jadni Partizan iza sebe ima samo celu vladu
(sa pripadajucim firmama) pa tako slabasan, eto, ne moze da se odbrani.
navijači.557mindcrime,
-> #555, kum.djole> > Dok smo imali Zvezdinu decu, KSJ je menjao propise da mi ne bi
> > ispali iz lige ;) Nesto mi ovako draze, a tebi? ;)
> sto se mene licno tice, najveca sramota ovog naroda je sto
> zvezda uopste i postoji, kao i svi njeni praznoglavi simpatizeri.
A jesi li ti probao malo da lecis te svoje komplekse? Mada, iskreno, tesko
da za vas grobare ima pomoci, vas je Bog ionako stvorio samo da se nervirate
i vadite na sudije.
navijači.558dr.iivan,
-> #555, kum.djole> što se mene lično tiče, najveća sramota ovog naroda je što
> zvezda uopšte i postoji, kao i svi njeni praznoglavi simpatizeri.
;)))
BTW:
From: delije@iname.com <delije@iname.com>
Subject: Delije Internet Fan Klub
Date: utorak 19, januar 1999 09:47
---------------------------
grobari + policija = trula koalicija
---------------------------
Sa zakasanjenjem vam se javljamo sa izvestajem o tuci koja se desila pred
pocetak kosarkaske utakmice Partizan - Crvena Zvezda, u nedelju 17.1.
u Pioniru.
Na pocetku moramo da kazemo par uvodnih napomena :
- znate da je cena karte bila 100 dinara. Cenu je formirala uprava KK Partizan
- znate takodje koliko za prosecnog Srbina znaci 100 dinara
- mozda ne znate da je grobarima podeljeno besplatno 800 karata
- i vrapci znaju kakav odnos sa vlastima imaju Delije, a kakav grobari
Frka je pocela pred tekmu kada je negde oko 150-200 grobara napalo
negde oko 100 nasih momaka. Gotovo istovremeno uletela je i policija
(njih negde oko 60). Sukob policije i grobara je trajao vrlo kratko,
a onda su se zajednicki ustremili na nas.
Posle gadjanja kamenjem i ponekom bakljom nasi su se povukli prema parkingu
Pionira.
Povredjeno je nekoliko nasih, a takodje i nekoliko policajaca.
Zbog eventualnih problema ne smemo na ovom mestu da istaknemo imena nasih
momaka koji su se istakli hrabroscu, ali ih ovim putem pozdravljamo.
ZVEZDA, SRBIJA, NIKAD JUGOSLAVIJA
DELIJE INTERNET FAN CLUB
navijači.559gligo,
-> #555, kum.djole> sto se mene licno tice, najveca sramota ovog naroda je sto
> zvezda uopste i postoji, kao i svi njeni praznoglavi
> simpatizeri.
:)))
A ovo od danas postaje, za mene, jedna od najlegendarnijih
recenica, ikad izrecenih na Sezamu.
navijači.560junior,
-> #559, gligo> A ovo od danas postaje, za mene, jedna od najlegendarnijih
> recenica, ikad izrecenih na Sezamu.
Ah, kum je za mene ušao u legendu kad je rekao sledeće:
> Crna rupčaga, ona najveća među najvećim i najcrnjim rupčagama
> najgore rupčagovske kategorije igrača koji su ikad pikali loptu.
Naravno, reč je bilo o Brnoviću :)
A ovo gore .. simpatično .. vidi se da njegov bes ima duboke korene :)
navijači.561rades,
-> #556, mindcrime
> Sve
> neke zavere, tajni planovi i slicne gluposti, a jadni Partizan
> iza sebe ima samo celu vladu (sa pripadajucim firmama) pa tako
> slabasan, eto, ne moze da se odbrani.
Hoces da kazes da je vi nemate?? Pa pogledaj predsednika Voju
Stojakovica - direktor RUJP-a (Republicka Uprava Javnih Prihoda),
mafijas tipa - "Sponzorisi mi klub ili ti saljem finansijsku po-
liciju". Pa sta mislis odakle Zvezdi pare u poslednje vreme? Od
prodaje ulaznica? ;)
navijači.562giovanni,
-> #558, dr.iivanĘ? Sa zakasanjenjem vam se javljamo sa izvestajem o tuci koja se desila
Ę? pred pocetak kosarkaske utakmice Partizan - Crvena Zvezda, u nedelju
Ę? 17.1. u Pioniru.
Šta bi? Trebalo mu 3 dana da zaleči povrede? ;)))
Ę? - mozda ne znate da je grobarima podeljeno besplatno 800 karata
Ę? - i vrapci znaju kakav odnos sa vlastima imaju Delije, a kakav grobari
Ordinarna je laž da su grobari dobili 800 karata. Istina je da su dobili
150, cigani 100, a da je još oko 100 grobara ušlo za DŽ (ja među njima) i
da je 80% cigana koji su bili na tekmi ušlo takođe besplatno i uz to da su
ušli bez ikakve kontrole u halu, kad ih je policija uterala kroz ulaz kod
blagajne. O odnosu sa vlastima se veoma dobro videlo i pre i posle tekme,
kako pred halom, tako na tribinama.
Ę? Frka je pocela pred tekmu kada je negde oko 150-200 grobara napalo
Ę? negde oko 100 nasih momaka. Gotovo istovremeno uletela je i policija
Ę? (njih negde oko 60). Sukob policije i grobara je trajao vrlo kratko,
Ę? a onda su se zajednicki ustremili na nas.
Ę? Posle gadjanja kamenjem i ponekom bakljom nasi su se povukli prema
Ę? parkingu Pionira.
Ę? Povredjeno je nekoliko nasih, a takodje i nekoliko policajaca.
Ovaj tip koji je pisao taj izveštaj nije bio na pomenutom događaju.
Cigana je bilo oko 200 a grobara malo više, možda do 250. Kerova je bilo
najviše 20 a ono "zajednički se ustremili na nas" neću ni da komentarišem.
Ę? Zbog eventualnih problema ne smemo na ovom mestu da istaknemo imena
Ę? nasih momaka koji su se istakli hrabroscu, ali ih ovim putem
Ę? pozdravljamo.
... i želimo brz oporavak u UKC Srbije. ;)))
navijači.563giovanni,
-> #556, mindcrimeĘ? zato sto ste bolji. A posebna prica je onaj vas retardirani predsednik
Ę? (ili sta je vec). Kako je krenuo zaje*ao je i Seselja i ekipu. Sve neke
Ę? zavere,
Koji, bre predsednik? A što se tiče vlade Srbije, nemoj da se frljaš
glupostima kad se veoma dobro zna da ni jedan veliki klub ne "posluje"
samostalno. Šta ti misliš? Da je Delta Banka (i ceo HK Delta) neka nezavisna
firma? Iza te firme stoje najmoćniji ljudi ove države a oni sigurno nisu
iz OTPOR-a.
navijači.564ian.stuart,
Iako nisam delija moram da kazhem
JAVI SE SEVER!!!!!!!!!!!!!!
navijači.565mindcrime,
-> #563, giovanni
> Ę? zato sto ste bolji. A posebna prica je onaj vas retardirani
> predsednik Ę? (ili sta je vec). Kako je krenuo zaje*ao je i Seselja i
> ekipu. Sve neke Ę? zavere,
>
> Koji, bre predsednik? A sto se tice vlade Srbije, nemoj da se frljas
> glupostima kad se veoma dobro zna da ni jedan veliki klub ne "posluje"
> samostalno. Sta ti mislis? Da je Delta Banka (i ceo HK Delta) neka
> nezavisna firma? Iza te firme stoje najmocniji ljudi ove drzave a oni
> sigurno nisu iz OTPOR-a.
A ti izgleda imas problem sa kapiranjem nekih stvari? Poenta je u tome da
je Partizan (kao i Zvezda uostalom), suvise jak klub i sa suvise dobrim
ledjima da bi bilo kakva prica o nekakvoj zaveri i uroti protiv njega imala
uopste smisla. Pogotovo kada se zna da ljudi koji vode KSJ pripadaju istom
krugu ljudi kao i ljudi iz uprave Partizana (i/ili Zvezde).
navijači.566papa.smurf,
Juče na Zvezda - Beopetrol 73:69, hala "Pionir" je bila krcata kao
retko do sada, tako da je preko hiljadu ljudi moralo da se vrati
kući, tj. nije bilo dovoljno mesta u hali.
Ovom narodu je besplatan ulaz zaista neverovatno bitan. :) Siguran
sam da bi cena karata od 5 dinara drastično smanjila posetu, ali...
:) što je džabe i Bogu je drago. :)
Inače, ja sam se uvukao u halu na neverovatan način, i to sam
uleteo u parter (pa sam kasnije morao da preskačem ogradu). :)
Što se same tekme tiče, Beopetrol, koji je u usponu forme,
fenomenalno je igrao u prvom poluvremenu, vodio i sa 10-ak poena,
međutim, početkom drugog poluvremena Zvezda brzo preokreće rezultat
i polako povećava prednost (max. 9 poena - 71:62). Posle toga,
sledi čudan finiš, gde Beopetrol trojkama preko ruke stiže
rezultat, a igrači Crvene Zvezde promašuju iz čistih pozicija
(Beopetrol je igrao neku neverovatnu zonu tipa 4-1) :), tako da
naši centri nikako nisu mogli da prime loptu, ali su bekovi bili
izuzetno neprecizni tako da je lako moglo da se desi da puknemo.
Ipak, kapiten Topić je rešio utakmicu sa 2 penala u poslednjem
minutu.
navijači.567giovanni,
-> #565, mindcrimeĘ? A ti izgleda imas problem sa kapiranjem nekih stvari? Poenta je u tome
Ę? da je Partizan (kao i Zvezda uostalom), suvise jak klub i sa suvise
Ę? dobrim ledjima da bi bilo kakva prica o nekakvoj zaveri i uroti protiv
Ę? njega imala uopste smisla. Pogotovo kada se zna da ljudi koji vode KSJ
Ę? pripadaju istom krugu ljudi kao i ljudi iz uprave Partizana (i/ili
Ę? Zvezde).
Partizan više uopšte nema tako jaku upravu (politički jaku) kao što je to
bilo do prošle i pretprošle godine. Najjača strana je sponzor (Zepter)
koji može danas biti u milosti a sutra može da se povuče i odustane od
svega ovde (oni ionako najveći deo profita ostvaruju u inostranstvu).
navijači.568mindcrime,
-> #567, giovanni> Ę? A ti izgleda imas problem sa kapiranjem nekih stvari? Poenta je u
> tome Ę? da je Partizan (kao i Zvezda uostalom), suvise jak klub i sa
> suvise Ę? dobrim ledjima da bi bilo kakva prica o nekakvoj zaveri i uroti
> protiv Ę? njega imala uopste smisla. Pogotovo kada se zna da ljudi koji
> vode KSJ Ę? pripadaju istom krugu ljudi kao i ljudi iz uprave Partizana
> (i/ili Ę? Zvezde).
>
> Partizan vise uopste nema tako jaku upravu (politicki jaku) kao sto je
> to bilo do prosle i pretprosle godine. Najjaca strana je sponzor
> (Zepter) koji moze danas biti u milosti a sutra moze da se povuce i
> odustane od svega ovde (oni ionako najveci deo profita ostvaruju u
> inostranstvu).
Kosarakski klub mozda, ali SD Partizan i dalje ima dobru zaledjinu, sto mu se
prakticno svodi na isto.
navijači.569kum.djole,
Obiđite "Partizanov butik" pored službenog ulaza stadiona.
Komšijska konkurencija nije ni prineti ovom mestu.
navijači.570nemanjja,
-> #569, kum.djoleOnaj sto se reklamira na Politici ?!
I don't think so.
Od svih mogucih tv-stanica oni se raklamiraju bas na politici.
Cudna neka koincidencija.
navijači.571kum.djole,
-> #570, nemanjja
Ne znam gde se reklamira - ja sam ga video na zvaničnom sajtu.
Telefon je 648-222 (lok. 627) a cena original dresa (XL) je 300 din.
U suštini, nema šta nema u toj radnjici, baš su je fino opremili.
Moram da priznam da se unutrašnjost glavnih prostorija prolepšala.
Kad sam video zvezdine prostorije pre par godina, oni su za Partizan
tada izmislili dekor i dizajn ;) ali ovo sad je nešto sasvim drugo.
Btw, još su i ljubazni. ;)
navijači.576kum.djole,
Neki Ognjen Stevanović učestvovao & pobedio u "3k Derbi".. ;)
navijači.577lboki,
-> #576, kum.djolea tek sta je sve dooobiooo :)
ocu i ja ilicev i duljajev dres i 2 fudbalske lopte :)
za dz... :)
navijači.578sani.,
IMate momci reprizu u utorak , pa ko nije gledao nek obavezno
pogleda :)
navijači.579imangovski,
Kako se zovu navijaci SD Milicionar? ;)) Izgleda da su najbrojniji
(pogotovo na ulicama) sudeci po navijackim rekvizitima koje
svakodnevno srecemo;)
navijači.580giovanni,
-> #577, lbokiĘ? ocu i ja ilicev i duljajev dres i 2 fudbalske lopte :)
Šta se buniš? Ti imaš Obradovićev (a i još neke) isto za dž. :)
navijači.581lboki,
-> #580, giovanniĘ? ocu i ja ilicev i duljajev dres i 2 fudbalske lopte :)
Sta se bunis? Ti imas Obradovicev (a i jos neke) isto za dz. :)
-----------------------------------------------
pa dobro sad ;) ... ajde de :) ali...ILIC bre!
a pa da...Ognjen - medijsko lice :)
navijači.582mango,
Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji planiraju da idu na
Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni vise zvizdati? O:)
navijači.583papa.smurf,
-> #582, mango> Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji
> planiraju da idu na Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni
> vise zvizdati? O:)
Inače ne idem na utakmice jugoslavije, ali pošto u našem gradu
gostuju croati, postaraću se da ih dočekamo što je "bolje" moguće.
Stoga, zviždaću i jednoj i drugoj himni, skandirati Srbiji i
psovati majku hrvatsku. ;)
Eto toliko, vaš Papa.smurf
navijači.584nemanjja,
-> #583, papa.smurfJa cu, ako uspem da nabavim kartu, zvizdati ustaskoj himni, a u
toku intoniranja tkzv. nase himne cu pevati "Boze pravde".
Toliko.
navijači.585giovanni,
-> #583, papa.smurfĘ? Inače ne idem na utakmice jugoslavije, ali pošto u našem gradu
Ę? gostuju croati, postaraću se da ih dočekamo što je "bolje" moguće.
A kad će i da li će uopšte biti karata u slobodnoj prodaji?
navijači.586lboki,
-> #583, papa.smurf>> Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji
>> planiraju da idu na Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni
>> vise zvizdati? O:)
>
> Inace ne idem na utakmice jugoslavije, ali posto u nasem gradu
>gostuju croati, postaracu se da ih docekamo sto je "bolje" moguce.
>
>Stoga, zvizdacu i jednoj i drugoj himni, skandirati Srbiji i
>psovati majku hrvatsku.
Besmisleno je zvizdati domacoj himni. to bi bilo isto kao i psovati
svoju majku pred drugima ili tako nesto...kakva je da je ta himna je
nasa i moramo je postovati i ako je necemo pevati onda makar je moramo
ispostovati i barem odcutati..
navijači.587qpele,
-> #582, mango> Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji planiraju da
> idu na Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni vise zvizdati? O:)
Ne pravim pitanje, podjednako ne volim obe himne.
navijači.588dr.iivan,
-> #583, papa.smurf> > Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji
> > planiraju da idu na Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni
> > vise zvizdati? O:)
>
> Inače ne idem na utakmice jugoslavije, ali pošto u našem gradu
> gostuju croati, postaraću se da ih dočekamo što je "bolje" moguće.
>
> Stoga, zviždaću i jednoj i drugoj himni, skandirati Srbiji i
> psovati majku hrvatsku. ;)
Eto gospodo, to su vam budući matematičari - intelektualci ;)
navijači.589legolas,
E, ovi tzv "Delije" i "Grobari" su stvarno bruka za ovu drzavu. Kad
imaju toliko energije da se biju medjusobno i sa pandurima treba ih
sve zajedno poslati na Kosovo, pa da trose taj visak.
Sramota...
navijači.590rmilos,
-> #585, giovanniBanconi ovde...
Kako cujem, bice karata u FSJ od 24. 03. pustice oko 12 hiljada u
prodaju. E sad, koliko je to tacno, videcemo.
B.
navijači.591papa.smurf,
-> #585, giovanni> A kad će i da li će uopšte biti karata u slobodnoj
> prodaji?
Danas sam čuo da će biti nešto u prodaji (Bane reče 12000), ali
sumnjam u to, više verujem da ću preko navijača uspeti nešto
da izmuvam (cigani i grobari će sigurno dobiti određeni kontigent,
dobio sam info iz pouzdranih izvora). :)
navijači.592papa.smurf,
-> #589, legolas> E, ovi tzv "Delije" i "Grobari" su stvarno bruka za ovu
> drzavu. Kad imaju toliko energije da se biju medjusobno i
> sa pandurima treba ih sve zajedno poslati na Kosovo, pa
> da trose taj visak.
> Sramota...
Mnogo veća bruak za ovu državu su oni ljudi koji sede kod kuće,
ćute i ne smeju da kažu ni reč protiv ovog režima.
navijači.593smashko,
Evo izjave mladjanog sergia. ;
Poruka: Poruka: a i batine ste popili kod vaseg stadiona ;)))
Poruka: naravno da se slazes ;)
sergio.: shto jes' jes
Priznanje.Cisto kao suza. ;))
p.s.mi smo cigani najjaci smo najjaci !!
navijači.594sergio.,
-> #589, legolasE momak a koji si ti od "tih",
da nisi mozhda pandur ili samo volish pandure?
Pa ako si video neshto o tim tuchama,
trebo si prvo da vidish da su panduri napali grobare,
i da su umislili "verovatno" da samo mi neki shiptari
pa su nas maltretirali chitavu utakmicu.
Ono je bila chista samo odbrana!
A shto se tiche Kosova,
ne bi imo nishta protiv da idem tamo,
ali poshto nema smisla za nechim takvim (josh uvek)
preporuchujem ti da odesh ti tamo slobodno.
Barem necesh moci vishe Nikad da vidish
...grobare i cigane kao "bruku Srbije" !
Ja mislim da si ti veca bruka od bilo koga tamo na stadionu!!!
navijači.595legolas,
-> #594, sergio.>>E momak a koji si ti od "tih",
>>da nisi mozhda pandur ili samo volish pandure?
Prvo, ja sebe smatram za navijaca Crvene Zvezde koji smatra da su
tuce navijaca samo za infantilne Engleze koji nemaju sta da rade. Sto
se pandura tice, oni nemaju veze sa ovim
>>Pa ako si video neshto o tim tuchama,
>>trebo si prvo da vidish da su panduri napali grobare,
>>i da su umislili "verovatno" da samo mi neki shiptari
>>pa su nas maltretirali chitavu utakmicu.
>>Ono je bila chista samo odbrana!
Jeste, kako da ne... Panduri napadaju bez razloga. Samo im treba
gomila debila koji se nesto dernjaju i gadjaju ih, pored sve frke na
Kosovu da ih zajebavaju...
>>A shto se tiche Kosova,
>>ne bi imo nishta protiv da idem tamo,
>>ali poshto nema smisla za nechim takvim (josh uvek)
>>preporuchujem ti da odesh ti tamo slobodno.
>>Barem necesh moci vishe Nikad da vidish
>>...grobare i cigane kao "bruku Srbije" !
OVo sto si reko necu ni da komentarisem, jer je totalno besmisleno.
>>Ja mislim da si ti veca bruka od bilo koga tamo na stadionu!!!
Uf, ovo ti je trebalo da duuugo smislis. :)