SPORT.4

12 May 1998 - 27 Mar 1999

Topics

  1. atletika (6)
  2. fudbal (1744)
  3. košarka (1143)
  4. nba (5284)
  5. rukomet (20)
  6. vaterpolo (9)
  7. odbojka (32)
  8. tenis (14)
  9. zimski (4)
  10. borilački (13)
  11. auto-moto (413)
  12. bilijar (0)
  13. sah (8)
  14. rekreacija (3)
  15. prognoza (650)
  16. navijači (595)
  17. razno (60)

Messages - navijači

navijači.543 papa.smurf,
Internet intervju - naši i vaši gosti Tima i Šavija Clanovi fanclub-a su vec obavešteni,a za ostale samo jedna pocetna napomena.Trudicemo se da intervjui preko interneta postanu redovni na našem sajtu,a zavisice iskljucivo od dobre volje planiranih sagovornika. Pošto je stiglo nekoliko istih ili vrlo slicnih pitanja,neka cemo malo "cenzurisati", znaci spojiti, razdvojiti i slicno, da ne bi bilo ponavljanja, ali sva ce biti postavljena. TakoĐe,molimo da ako ste clan DELIJE Internet Fan Club-a,napišete i svoj clanski broj. ------------------------------------------------------------------------- Bili #214 Dragi Zorane, ja sam zabrinuti navijac naše Zvezde. Zabrinut sam jer u svojim redovima, vi Delije, imate kriminalce i hohštaplere. Tu pre svega mislim na Branislava Stojanovica, poznatijeg kao Bane Bumbar, kabadahiju sa Ceraka, koji vec godinama unazad teroriše srpski narod i nemilosrdno se obracunava sa svakim ko mu se usprotivi. Mali je ovo prostor za opisivanje svih zlocina koje je BTS ucini. Kako se njemu moze stati na put? ** Tima i Šavija odgovaraju: :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ** Vlada Petrovic #188 ZAŠTO NEMA VISE BAKLJI NA SEVERU?? KAD SMO POSLEDNJI PUT DOBILI GRBARE U TUCI (JA SE NEŠTO NE SECAM)??? KAD CEMO POKAZATI GROBARIMA VEC JEDNOM VAN STADIONA KO SMO I ŠTA SMO?????? ** Tima i Šavija odgovaraju: Nije tacno da ih nema. Smatrali smo u jednom trenutku da je fazon sa bakljama provaljen, pa smo se okrenuli ka pravljenju slozenih koreografija. Mada baklji i danas ima i bice ih na sledecim utakmicama. Pa izgleda da ti nisi bio kad su bile poslednje tuce. Poslednji put smo ih dobili na prošlom derbiju. ** Uroš Da li spremate nešto u vezi odlaska Perice Ognjenovica ? Ako sada potpiše sigurno nece igrati oproštajnu utakmicu pa me interesuje da li ste smislili nešto da mu se zahvalimo za sve što je ucinio ? ** Tima i Šavija odgovaraju: Zbog cega da mu se zahvalimo? ** Slobodan Petrov Zašto na Zvezdinim utakmicama u Pioniru (košarka) nema bakljade i zašto ne dolaze navijaci (oni naj vatreniji)?? ** Tima i Šavija odgovaraju: Zna se da zvezdini navijaci u Pionir dosada nisu mogli da unesu ni papirnu cašu a kamoli baklje. Radi se i na tom pitanju tako da se mogu ocekivati baklje na sledecim utakmicama u evroligi. Videceš, uostalom. Mi se inace trudimo da pratimo sve tekme, ali nije to lako postici ... pa i mi smo ljudska bica ** Marko da li znate išta o nedavnom otimanju transparenta BANJALUKA (zvezda je naša vera) od strane Grobara i imate li pojma šta je sa njim...... ** Tima i Šavija odgovaraju: Da, on je uzet posle zadnje utakmice dvojici momaka koji su bili nepazljivi, ali ne mozemo ih kriviti za to. Moramo ubuduce bolje da pazimo ** Miloš Z. Smiljanic -ZAŠTO VISE NE ZAVODITE RED NA DERBIJIMA, KADA ONI PREMA ZAPADU I PREMA ISTOKU UOPšTE NE PEVAJU ? -ŠTA CE BITI NA SLEDECEM DERBIJU NA SEVERU ? -DA LI JE ISTINA ONO STO KAZE ONAJ SELJAK TONI MONTANO DA BIVŠE ZVEZDINE VOĐE NAVIJAJU ZA obilic ? -ŠTO SE NE NOSI TRANSPARENT FONTANA NA UTAKMICE? ** Tima i Šavija odgovaraju: Pokušali smo, ali ne moze se tek tako, batinama, zavoditi red. Nekad ljudima treba i više od cisterne piva ne bi li pevali. Pravi Delija peva i kad je rezultat ocajan. Naravno, ne smeš zaboraviti da najpre rezultat motiviše ljude da pevaju, treba samo malo da se strpimo - svanuce i našoj Zvezdi. Što se tice koreografije na sledecem derbiju - doĐi pa ceš da vidiš. A Tony Montano i njegove izjave? Ma, Tony je seljak, slobodno to napišite. Nije uopšte tacno da BILO KO od voĐa sa Severa sada navija za Obilic. Transparent FONTANA se ne nosi, jer se ta grupa raspala. Momci sa fontane dolaze na tekme, ali ne kao i ranije u velikom broju, pa se ta navijacka grupa raspala te nema potrebe za transparentom grupe koja ne postoji. ** Miodrag DA LI JE ZASTAVA IZ BARIJA U ZIVOTU I AKO JESTE, DA LI JE ISTINA DA CE PONOVO UGLEDATI SVETLOST DANA NA UTAKMICI U KVALIFIKACIJAMA ZA EP PROTIV HRVATA? ** Tima i Šavija odgovaraju: Zastava iz Barija nazalost nije u zivotu, istrulila je. Zadnji put je nošena na utakmici Zvezda - Hajduk 1 :0 . ** Andreja DA LI SE SPREMA NEKI SPEKTAKL ZA TEKMU SA USTAŠAMA, ILI CE BITI KAO I DOSAD BEZ NAVIJANJA KAD YUGA IGRA. STA MISLITE O DOLASKU DIVCA U ZVEZDU , I KAKO CETE SE ODNOSITI SA NJIM S OBZIROM DA JE BIVSI GROBAR?? ** Tima i Šavija odgovaraju: Ne postoji jos zvanican stav Delija na tu temu, ali se uveliko prica o tome. Nas ne zanima duel reprezentacija Hrvatske i Jugoslavije. Iskreno, najverovatnije cemo biti tamo, ali zna se naše: bodrenje Srbije i vreĐanje Hrvata. Ukratko receno - Zvezda, Srbija, nikad Jugoslavija. Što se Divca tice - i tu su mišljenja podeljena, ali smatramo da on u duši nikad nije bio Grobar, tj da je samo sticajem okolnosti igrao u Partizanu. Usvakom slucaju predstavljace veliko pojacanje Zvezdi i zbog toga ga pozdravljamo.** ** Vlada Niš Šta planirate što se tice dovoĐenja publike na stadion? Mislim na prvenstvene utakmice izuzev derbija. ** Tima i Šavija odgovaraju: Kao sto smo rekli, rezultat je taj koji publiku vraca na stadione, mi tu ne mozemo ništa iako naš marketing radi odlicno. To pitanje je za ljude iz uprave. Treba imati u vidu i kvalitet naše lige - koja se ne moze meriti ni po kvalitetu ni po atraktivnosti protivnika i gostovanja sa starom ligom. ** Stajke Da li ce se delije vratiti da navijanju za zvezdu kao prije rata u velikom broju ** Tima i Šavija odgovaraju: Hoce, samo da nam opet krene. Ponavlja se ovo pitanje, a ponavlja se i nas odgovor. Rezultat dovodi masu ljudi na stadion, a kop Delija je uvek na Severu i peva. ** Nikola Paunkovic Interesuje me kako Zvezda planira da napravi jak tim kada stalno prodaju najbolje igrace.** ** Tima i Šavija odgovaraju: Delije nemaju ništa s tim, pitanje postavi upravi. ** Faki -Zasto se navijaci iz Beograda odvajaju od ostalih grupa na gostovanjima, kao oni "vole" Zvezdu vise od nas iz unutrasnjosti? -Kako to da nama grobari "dignu" tri vodeca transparenta, a mi ih izazivamo nek probaju "na ruke", i ko opet ode praznih ruku, MI!!! Kada smo im mi poslednji put uzeli vodeci transparent!!???** -I kako to da smo mi vodeca navijacka grupa u Evropi, a medjusobno se"cepamo"? -Zasto ne pokrenete akciju osnivanja FAN klubova po svim vecim gradovima Srbije, da se ne plasite, slucajno, da cemo vas brojno nadmasiti na Severu? -I poslednje zasto je prva grupa u KG otisla pre kraja tekme tako da niko nije krenuo na pandure? ** Tima i Šavija odgovaraju: Delije iz Beograda se ne odvajaju od ostalih grupa, to mogu da potpišem. Naprotiv, saradnja sa Delijama iz unutrašnjosti postoji. Transparenti... moramo da priznamo da je našom nepaznjom došlo do gubljenja tih transparenata, ali se to više nikad nece ponoviti. Takodje, moraju svi da znaju: Delije ni jedan transparent nisu izgubile na ruke, u tuci - vec su oni ukradeni, a sa druge strane znaju i ti Grobari vrlo dobro da ni jedan njihov transparent nije ukraden, vec su svi oteti! Znaju komšije pod kojom presijom oni idu na stadion, pa zato svoje zastave i transparente kao deca kriju na stadionu umesto da ih nose kako se oni nose na tekme. U ostalom pitajte ih kako je to izgledalo kada smo im upali u prostorije Agencije na stadionu JNA - oni su svi brze bolje pobegli, a mi nismo prstom takli nijednu stvar - a mogli smo sve da im pokupimo. Što se tice osnivanja fan-klubova iz unutrasnjosti - neki od njih vec postoje, a ako ljudi zele da ih pokrenu onda oni moraju da ucine prvi korak. Posle toga, imace svu mogucu podršku nas iz Beograda i drage volje cemo im pruziti sve što treba, doci na promociju i slicno. Ja (Šavija) sam krenuo opet na tribinu kod Crvenih Djavola, meĐutim za nama je krenula i veca grupa navijaca. Kako smo izašli zandari su nas pokupili. Cuo sam da je doslo do batinjanja na tribinama, ali o tome malo znam. Dakle - prva ekipa je krenula ka navijacima iz Kragujevca ali se murija isprecila i to je to. ** Knindza 1. Zašto se više ne pjevaju pjesme iz Barija: (cija je ono zvezda....) 2. Da li je istina da je zabranjen natpis DELIJE-KNIN na SEVERU, ako jeste dali znate razlog ** Tima i Šavija odgovaraju: 1. Ta pesma nikada nije pevana na Severu. 2. Nije istina da je zabranjen taj transparent na severu. TakoĐe, koliko znamo Delije Knin viĐe ne dolaze organizovano na utakmice, vec pojedinacno. ** Edin Perezic #**2 Samo sam hteo da znam koja ce vam tuca do sad najbolje ostati u secanju? I zašto? ** Tima i Šavija odgovaraju: Tima : U Drezdenu 1991. sa nemackom policijom Šavija : Sa United Forsima, ova poslednja. Bilo je bas zestoko. ** Dušan Ivanovic Zašto na severu nema bubnjeva? ** Tima i Šavija odgovaraju: Da, trenutno nema bubnjeva na severu mada smo na poslednjim sastancima odlucili da kupimo nove bubnjeve i popravimo stare. Imamo dosta starih probušenih bubnjeva. ** Filip Zašto na severu odavno nije bilo bakljade? ** Tima i Šavija odgovaraju: Rekli smo vec, mislili smo da je taj fazon provaljen i da se treba posvetiti slozenijim koreografijama. Ne brini, baklji je bilo i bice ih vec na prolece. ** Saša Pejicic Da li se secate Grobara koji su ušli medju vas u Zrenjaninu u leto 1992 i ostali zivi. ** Tima i Šavija odgovaraju: Tima: Bio sam na toj tekmi, ali se tog detalja ne secam. ** Faki - Kraljevo Zašto su ZVEZDINI fudbaleri nezainteresovani za igru i zašto kada doĐu u Zvezdu zaborave ili uopšte nemaju volju da igraju ? ** Tima i Šavija odgovaraju: Igracima Zvezde je potreban autoritet. Kada toga bude bilo bice i bolje igre. ** Miša #0002 Koje igrace biste izdvojili kao primer koji Delije izdvajaju.** Tima i Šavija odgovaraju: MeĐu fudbalerima su to bez sumnje bili braca D0orovic, koji su imali pravi osecaj za odgovornost koju nosi Zvezdin dres. MeĐu košarkašima još uvek nema takvog, mada je nama nekako najdrazi Zlatko Bolic.** Zoran Jovanovic kako si cackao crvene djavole pevajuci "Zvezda Srbija, Nikad Jugoslavija"!!! ** Tima i Šavija odgovaraju: Otišao sam na tribinu Crvenih Djavola sa još 3 ortaka i jednom devojkom (Šavija) i poceo da ih provociram. Posle pevanja "Zvezda, Srbija - nikad Jugoslavija!" okliznuo sam se i pao na stepenicama a onda sam dobio udarac u bubreg. Kada sam se pridigao i krenuo da uzvratim intervenisala je milicija i izvela nas sa tribine. To je zaista bilo sve. ** Joe 1.Posebno me zanima vase misljenje o tucama na tribinama. 2.Kako po vasem misljenju treba vratiti navijace? Navijace koji ce stalno dolaziti a ne samo za Derbi i na evropske utakmice 3.Kakva je vasa saradnja sa internet fan klubom? Da li ce te nešto uraditi u vezi reklama ovog sajta i samih delija? Kakvi su vasi odnosi sa klubom? 4.Da li ste culi novu pesmu za grobare i kako vam se svidja? ** Tima i Šavija odgovaraju: Tuce su uglavnom prouzrokvane alkoholom, klinackim dokazivanjem i velikim emotivnim nabojem. Trudimo se da toga bude sve manje, ali neki momci umesto da to srede napolju, van stadiona - urade to na brzinu, usred severa. Pa ipak, biti navijac ne znaci samo sedeti i gledati tekmu, zar ne? Šalu na stranu, trudimo se da toga ne bude. Na pitanje o vracanju publike na stadion smo vec odgovorili. Saradnja sa Internet Fan Klubom - za nas je to još uvek nova stvar. Vidimo da dobro radite i moĐemo samo da to pozdravimo. I ovi intervjui su vid saradnje - a vidite da radimo i rezervaciju karata za clanove preko Interneta. Pesma sa Severa nam se sviĐa, narošito njena poruka. ** Branko Bukvic #283 1.Zivo me interesuje na sta ce liciti nas sever na sledecem derbiju ,kad smo ostali bez gotovo svih iole poznatijh zastava(stare ULTRAS,koju nikad necu prezaliti,ULTRA BOYS,od skora i HEROES...).Da li se planira neka akcija po tom pitanju. 2.Da li bi javni bojkot na nekoj od predstojecih prvenstvenih utakmica mogao imati pozitivnog uticaja na kosarkase,kao i na upravu ** Tima i Šavija odgovaraju: Akcije se planiraju svakodnevno, veruj mi. Ali moraš da znaš da nijedna vodeca zastava nije oteta, niti ce se to desiti. Problem je u velikom broju nepošteno pokradenih zastava. Transparenti koji su pokradeni (pokradeni sa stadiona,a ne oteti) su nam vraceni, i to veoma brzo. Ne razmišljamo još o bojkotu, sacekajmo da malo odmakne prolecni deo sezone, a onda je moguce svašta. ** Vuk Vujovic Šta ce biti sa SEVEROM na utakmici Yugoslavija - Hrvatska? ** Tima i Šavija odgovaraju: Vec smo rekli. Ne postoji jos zvanican stav Delija na tu temu, ali se uveliko prica o tome. Nas ne zanima duel reprezentacija Hrvatske i Jugoslavije. Iskreno, najverovatnije cemo biti tamo, ali zna se naše: bodrenje Srbije i vreĐanje Hrvata. ** Marko Martinovic Cuo sam mnogo prica (sa razlicitim verzijama) u vezi "bliskog" susreta vodje navijaca hajduka (torcide), parangala, i nas Delija i zanima me koja je istinita (tacna) verzija? ** Tima i Šavija odgovaraju: Nije tacna verzija i to nije imalo veze sa nama. ** MM delija Koje i cije jos navijace cenite (domace ili strane)? ** Tima i Šavija odgovaraju: Cenimo Grke kao huligane i Zabare kao majstore organizovanog navijanja. Od domacih ... cenimo United Force, mada ne mogu da se porede sa nama. ** Dušan D0uraškovic #182,183 Postavio bih vam jedno pitanje koje buni sve Delije : Da li se Arkan stvarno prodao?A ako jeste zbog cega je zabranjeno da ga prozivamo za vreme tekme( da li uopste postoji opravdanje za ono sto nam je uradio-prodao nas?)? ** Tima i Šavija odgovaraju: To ceš morati da pitaš njega. (smeh) Ali moras nesto ozbiljno da shvatiš - znaš u kakvoj situaciji zivimo i šta sve coveku moze da se desi... Konacno, ni Bjekovica ne prozivamo licno na Severu, a ta logika moze da se primeni i na Arkana i njegovu suprugu ** Milan Jagnjic ZASTO SE NA ZVEZDINOM SEVERU NECUJE REFREN OD PESME ZDRAVKA COLICA "CIJA JE ONO ZVEZDA"KOJA JE POSLE NEZABORAVNOG TRENUTKA U BARIJU BILA HIT U NASOJ ZEMLJI,NARAVNO UZ KOREOGRAFIJU SALOVA. ** Tima i Šavija odgovaraju: U Bariju su se pevale pesme Zvezdinog severa koje se i sada pevaju ali ta pesma nikada nije bila pesma severa i nije se pevala nikada na utakmicama. ** Golubovc Nevena #273 Prvo: Da li ce tuce na SEVERU prestati, da li ce DELIJE vec jednom nauciti, kako treba navijati i davati podrsku najboljem klubu na Svetu? Drugo: Da li ce, u bliskoj buducnosti, biti obezbedjen autobus za ,nas, devojke, jer mislimda ima dosta devojaka koje stvarno vole C. Zvezdu, i koje je prate i u dobru i u zlu. ** Tima i Šavija odgovaraju: Tuce su jedan od problema koje je teško rešiti jer ima raznih povoda za sukobe koji su cesto i licne prirode. Cim se devojke skupe za jedan autobus on ce im istovremeno biti obezbedjen. ** Marko #179 sto mi navijamo najbolje na svetu kad nam se klub,narocito fudbalski ne oduzava,mislim naravno na sporskom planu,jer znam da navijaci zvezde imaju najbolje odnose sa upravom,ali cemu to kad grobarska stoka osvoji sve od 91-ve! ** Tima i Šavija odgovaraju: Nicija ne gori do zore. Svanuce i Zvezdi, ne brini se. Sa druge strane - ponosni smo na cinjenicu što se nismo prodali nijednoj politickoj patiji i što smo sacuvali zdravo jezgro Zvezde. Doci ce trenutak kada ce nam se takav stav veoma isplatiti. A poreĐenja radi - pogledaj samo ko sve stoji iza Partizana. Neka hvala. ** SrĐan Jovanovic Zeleo bih da postavim pitanje kada ce vodje uci u odbor i kada ce se vec jednom navijaci pitati za nesto ** Tima i Šavija odgovaraju: Delije su ove godine dobile jedno mesto u upravnom odboru kluba i taj clan ce biti izabran izmedju vodja delija. To ce biti neki iz starije generacija. ** Nenad Negovanovic #246 Ko izmislja pesme, i na koje italijanske navijace se mi ugledamo! ** Tima i Šavija odgovaraju: Svako ima svoje idole medju stranim navijacima, ali Delije sa severa nastoje da budu originalni. Pesama stalno ima, novih, ali pitanje je kako navijaci to prihvate. Ne postoji neka odredjena osoba koja ih smišlja. ** Dušan D0orĐevic Zasto je isao sam na Djavolsku tribinu u Kragujevcu,pa dobio batine,kad je mogao da povede,da je hteo,jos **0 nas ** Tima i Šavija odgovaraju: Šavija: pravo da ti kazem, pre tekme smo se odvojili od Delija, nas gore pomenutih petoro, a sve zbog potrage za pivom (opšti smeh). Pravo sam otisao na njihovu tribinu a vi ostali ste vec ušli na stadion - i to je cela prica. ** Budimir Markovic - Zašto ova generacija Zvezdaša nema mesto u gradu (centar grada) na kojem se skupljaju navijaci pre utakmice i sa njega krecu na vaznije meceve (pre svega na medunarodne utakmice i derbije)? - Zašto pored imena svih sela i grupa nema zastave sa imenom Beograd na sebi? - Kako je došlo do toga da grobari POKRADU vecinu udarnih transparenata? - Zašto se malo radi na organizovanju ekipa iz unutrašnjosti kada se zna da glavna snaga Ultras-a le?i u brojnosti koju oni donose? - Šta se dogaĐalo sa Ultras-ima tokom demonstracija '96-'97 i zašto nisu bili aktivni u tome (ako se vec deklarišu kao antikomunisti)? ** Tima i Šavija odgovaraju: Pre je to bila SNEZANA, i tu se skupljala stara ekipa, cak i kad nisu bile tekme. Za koji mesec bice završen naš klub, kod samog stadiona, i bice mesto gde ce se Delije uvek okupljati. A za velike tekme zna se, kao i pre - krece se od crkve Svetog Marka. Radi se na zastavi sa imenom Beograda, a što se tice grobarskih kraĐa o tome smo vec rekli. I oko grupa iz unutrasnjosti smo rekli - oni moraju da nacine prvi korak, i posle je sve lakše. Ne mozemo mi da jurimo ljude iz unutrašnjosti i terati ih da organizovano dolaze na tekme. Delije nisu organizovano ucestvovale na demonstracijama, ali je vecina njih individualno bila tamo. Delije su apoliticna navijacka organizacija i tako ce i ostati, meĐutim svako od nas ima pravo na svoj stav prema nekom politickom desavanju ili stranci. Na kontra-mitingu bilo je ljudi u prvim redovima koji su "docekivali" kontra-mitingaše, ali ne naravno sa Zvezdinim obelezjima. ** Nemanja #221 Sa koliko godina ste poceli ozbiljnije da navijate(da idete na gostovanja,da se bijete,...)? Zasto ne dolazite na manje utakmice Pioniru? Kada ste postali vodje Severa?** ** Tima i Šavija odgovaraju: Tima : Sa 16 godina Šavija : Sa 14-15 godina. Nije tacno da se ne dolazi na manje utakmice mada se dešava da se termini utakmica poklapaju sa utamicama drugih klubova sportskog drustvaa i ne mozemo sve da postignemo, ipak je Zvezda veliko SD A što se tice "biti vodja Severa" - taj izraz malo ko od nas upotrebljava, a i kada to uradimo onda se uvek deklaricemo kao "jedan od vodja sa Severa" jer nas ima desetak ravnopravnih.Ne moze se reci tacan trenutak kada je neko postao ili prestao biti voĐa ** Miloš i Bane Prvo koji je razlog cestih tuca na severu i kako to kada kazete da ste najbolja organizovana navijacka grupa u Evropi i to se opet dogadja, Drugo zašto se ne ugledate na Italijanske tifoze i ne pravite bakljade i dimne zavese. ** Tima i Šavija odgovaraju: Oko tuca smo vec objasnili, a Bogami i oko drugog.** ** Borislava Gvozden 1.zašto kocite sa casopisom "pune tribine " poslednji broj je izašao pre godinu dana. 2.zašto ne napravite nove barjake , svi su truli, bolesni i stari i iscepani. 3.zašto ne zabranite šupcinama da kace svoje bolesne zastave na severu ** Tima i Šavija odgovaraju: Cetvrti broj casopisa PTLN ce izaci za nekih **-tak dana. (nadamo se) Prave se novi barjaci veci deo je gotov tako da ce se moci videti u prolecnoj sezoni. Svako moze da kaci svoju zastavu na severu ali je dogovor upravo postignut pre par dana - zna se koje su to zastave i koji su to transparenti koji ce stajati na vidim mestima na svakoj tekmi. Hijerarhija tu ipak postoji. ** Igor ZASTO SE STARI TRANSPARENTI VISE NE NOSE NA SEVER,I ZAŠTO PTLN NE IZLAZI. ** Tima i Šavija odgovaraju: Stari transparenti se ne nose iz jednostavnog razloga što više te stare grupe ( ZULU , RED DEVILS) ne idu organizovano na utakmice . Mada se radi na tome da jedan broj starih zastava se ponovo pocne kaciti na sever. Sledeci broj PTLN ce izaci za **-tak dana. ** Caloševic Aleksandar Mislim da Zvezdini navijaci zasluzuju bolje vodje u smislu odnosa prema drugim navijacima tu pre svega mislim na balavce koji se penju na šipke i pozivaju na navijanje a pri tome psuju i vredjaju ostale,ne moze on da tvrdi da voli više Zvezdu od mene i ostalih.Kad ce da prestanu tuce na Severu ovo se posebno odnosi na utakmice na gostovanjima? ** Tima i Šavija odgovaraju: Šavija: Slazem se, i moram reci da je pitanje na mestu. Pravo da ti kazem pomalo me to vec nervira, jer malo ljudi zna koliku odgovornost nosi to kad si na šipci, pa se shodno tome i tako ponaša. Bice toga mnogo manje, obecavam ti. ** Nenad Vidric Dali ste bili na utakmicama Bajern-Zvezda i Zvezda-Bajern? Ako jeste, molio bih vas da samo ukratko opišete kako je taj susret izgledao sa tribina. ** Tima i Šavija odgovaraju: (Smeh) Pa naravno da smo bili :) (Šavija: Naravno, Tima je poceo da ide po svim Zvezdinim utakmicama jos pocetkom ovog veka :) Tima: Trenuci koje nikad necemo da zaboravimo, jer toliko emotivnog naboja skoro nikad nismo osetili. To je nemoguce opisati, to treba doziveti. ** Nikola zašto organizacija navijaca nije uvek kao pred zadnju utakmicu sa radom i partizanom nego smo se ranije bez veze brukali(mislim na ono kad smo krenuli da se bijemo sa radovcima skoro goloruki a oni svako po štanglu) ** Tima i Šavija odgovaraju: Bilo je tih ozbiljnih propusta, ali kao sto se primecuje stanje se poboljšava i tako ce i dalje biti. Posle nekoliko sastanaka sa navijacima a i sa igracima - dogovoreno je da se u sve sfere navijackog zivota krene mnogo organizovanije. ** Miša #0002 Koje navijacke grupe iz unutrašjnosti bismo mogli da istaknemo kao primerne ? ** Tima i Šavija odgovaraju: Teško je izdvojiti, ali ponajpre Nišlije, NovosaĐani, Subotica i Ruma. ** ** Razgovor vodili svi Webmasteri Delije Internet Fan Cluba Miša - #0002 Caki - #0134 Sanja - #0233 Lala - #0045 Ce - #0137
navijači.544 nikola.s,
Prodajem baklje i svu ostalu pirotehniku. Javite se na moj mail. Trenutno su cene nize zbog srpske Nove godine. pozdrav, Nikola R.S.F.C.
navijači.545 giovanni, -> #543, papa.smurf
Ę? Što se Divca tice - i tu su mišljenja podeljena, ali Ę? smatramo da on u duši nikad nije bio Grobar, tj da je samo sticajem Ę? okolnosti igrao u Partizanu. Usvakom slucaju predstavljace veliko Ę? pojacanje Zvezdi i zbog toga ga pozdravljamo.** Ovo mora da je Tima odgovorio. Taj čovek je stvarno seljak. Ę? provociram. Posle pevanja "Zvezda, Srbija - nikad Jugoslavija!" okliznuo Ę? sam se i pao na stepenicama a onda sam dobio udarac u bubreg. Kada sam ;) kako sere*... ;)
navijači.546 dr.iivan,
From: delije@iname.com <delije@iname.com> Subject: Delije Internet Fan Klub Date: nedelja 17, januar 1999 22:17 -------------------------------------------------------------- PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA 84:85 -------------------------------------------------------------- Trojkom Popovica 2 sekunde pre kraja uspeli smo da u nasu korist preokrenemo jednu vrlo uzbudljivu utakmicu. Igralo se u serijama - na pocetku je Zvezda vodila sa 9 razlike, potom je Partizan stizao i na kraju poluvremena dosao do +3. Drugo poluvreme je krenulo ocajno - gubili smo sa 11 razlike. Medjutim, tada se menja igra u odbrani i u finisu stizemo - i konacno prestizemo grobare. Ponovo smo bili svedoci na momente sjajne, ali takodje i neshvatljivo lose partije nekih igraca. Ocigledno je kako tim, tako i nosioci igre igraju veoma nestalno. Topic je na primer bio odlican (26 poena), ali je pri kraju imao nekoliko pocetnickih gresaka. Jovo Stanojevic je bio vrlo slab u prvom, ali odlican u drugom poluvremenu. Popovic se celu utakmicu nije video, da bi na kraju resio pobednika. Mozda ipak najvise raduje dosta zrelija igra Igora Rakocevica, koji je bio dosta korisniji za tim nego u prethodnim partijama. Ipak najvaznije je da smo grobarima pokazali da smo i bez Divca jaci od njih. Pionir nije bio pun - a krivicu pre svega nosi uprava Partizana koja je (ugledavsi se na nasu upravu) odredila cene karata od 100 dinara. U sredu se igra mec Evro Lige protiv Fenerbahcea - znate gde nam je svima mesto ! DELIJE INTERNET FAN CLUB
navijači.547 du.lait, -> #546, dr.iivan
Dobro....Pukli smo .Vas je pro*rala ona trojka na kraju.Imali ste vishe srece. P.S.Ne sto ne vidim da pishete kako ste popili batine posle tekme....:) CORGAN A.M.
navijači.548 ian.stuart, -> #547, du.lait
Ma neseri bre jes da ne navijam za zvezdu ali sam gledao utakmicu (ipak je to derbi)i zvezda je bila bolja samo je malo podbacila zato shto je onaj skot od jestratijevitja(kao i obichno)popizdeo posle druge lichne i napravio tehnichku,pored toga igora nije teo shut,ali sve u svemu zvezda je bila bolja .
navijači.549 giovanni, -> #547, du.lait
Ę? P.S.Ne sto ne vidim da pishete kako ste popili batine posle tekme....:) Možda zato što su popili PRE tekme? ;)))
navijači.550 giovanni, -> #548, ian.stuart
Ę? shut,ali sve u svemu zvezda je bila bolja . ... za Beloševića.
navijači.551 junior, -> #550, giovanni
> ... za Beloševića. B.e.l.o.š.e.v.i.ć? Pa tako se ne piše Oliver :)
navijači.552 kum.djole, -> #551, junior
>> Pa tako se ne piše Oliver :) Partizanovo dete. Pokupili ste sve samu Partizanovu decu i došljake sa strane. Uostalom, samo došljake ste i imali. Od tzv. pet zvezdinih zvezda samo su 2 iz zvezdine škole. Ovi mlađi što upravo odoše su surogati, zgrabljeni na vreme.
navijači.553 junior, -> #552, kum.djole
> Pokupili ste sve samu Partizanovu decu i došljake sa strane. > Uostalom, samo došljake ste i imali. Dok smo imali Zvezdinu decu, KSJ je menjao propise da mi ne bi ispali iz lige ;) Nešto mi ovako draže, a tebi? ;)
navijači.555 kum.djole, -> #553, junior
> Dok smo imali Zvezdinu decu, KSJ je menjao propise da mi ne bi > ispali iz lige ;) Nešto mi ovako draže, a tebi? ;) što se mene lično tiče, najveća sramota ovog naroda je što zvezda uopšte i postoji, kao i svi njeni praznoglavi simpatizeri.
navijači.556 mindcrime, -> #550, giovanni
> Ę? shut,ali sve u svemu zvezda je bila bolja . > > ... za Belosevica. Tipicna grobarska prica. Kad puknete - sudije su krive, kad dobijete - to je zato sto ste bolji. A posebna prica je onaj vas retardirani predsednik (ili sta je vec). Kako je krenuo zaje*ao je i Seselja i ekipu. Sve neke zavere, tajni planovi i slicne gluposti, a jadni Partizan iza sebe ima samo celu vladu (sa pripadajucim firmama) pa tako slabasan, eto, ne moze da se odbrani.
navijači.557 mindcrime, -> #555, kum.djole
> > Dok smo imali Zvezdinu decu, KSJ je menjao propise da mi ne bi > > ispali iz lige ;) Nesto mi ovako draze, a tebi? ;) > sto se mene licno tice, najveca sramota ovog naroda je sto > zvezda uopste i postoji, kao i svi njeni praznoglavi simpatizeri. A jesi li ti probao malo da lecis te svoje komplekse? Mada, iskreno, tesko da za vas grobare ima pomoci, vas je Bog ionako stvorio samo da se nervirate i vadite na sudije.
navijači.558 dr.iivan, -> #555, kum.djole
> što se mene lično tiče, najveća sramota ovog naroda je što > zvezda uopšte i postoji, kao i svi njeni praznoglavi simpatizeri. ;))) BTW: From: delije@iname.com <delije@iname.com> Subject: Delije Internet Fan Klub Date: utorak 19, januar 1999 09:47 --------------------------- grobari + policija = trula koalicija --------------------------- Sa zakasanjenjem vam se javljamo sa izvestajem o tuci koja se desila pred pocetak kosarkaske utakmice Partizan - Crvena Zvezda, u nedelju 17.1. u Pioniru. Na pocetku moramo da kazemo par uvodnih napomena : - znate da je cena karte bila 100 dinara. Cenu je formirala uprava KK Partizan - znate takodje koliko za prosecnog Srbina znaci 100 dinara - mozda ne znate da je grobarima podeljeno besplatno 800 karata - i vrapci znaju kakav odnos sa vlastima imaju Delije, a kakav grobari Frka je pocela pred tekmu kada je negde oko 150-200 grobara napalo negde oko 100 nasih momaka. Gotovo istovremeno uletela je i policija (njih negde oko 60). Sukob policije i grobara je trajao vrlo kratko, a onda su se zajednicki ustremili na nas. Posle gadjanja kamenjem i ponekom bakljom nasi su se povukli prema parkingu Pionira. Povredjeno je nekoliko nasih, a takodje i nekoliko policajaca. Zbog eventualnih problema ne smemo na ovom mestu da istaknemo imena nasih momaka koji su se istakli hrabroscu, ali ih ovim putem pozdravljamo. ZVEZDA, SRBIJA, NIKAD JUGOSLAVIJA DELIJE INTERNET FAN CLUB
navijači.559 gligo, -> #555, kum.djole
> sto se mene licno tice, najveca sramota ovog naroda je sto > zvezda uopste i postoji, kao i svi njeni praznoglavi > simpatizeri. :))) A ovo od danas postaje, za mene, jedna od najlegendarnijih recenica, ikad izrecenih na Sezamu.
navijači.560 junior, -> #559, gligo
> A ovo od danas postaje, za mene, jedna od najlegendarnijih > recenica, ikad izrecenih na Sezamu. Ah, kum je za mene ušao u legendu kad je rekao sledeće: > Crna rupčaga, ona najveća među najvećim i najcrnjim rupčagama > najgore rupčagovske kategorije igrača koji su ikad pikali loptu. Naravno, reč je bilo o Brnoviću :) A ovo gore .. simpatično .. vidi se da njegov bes ima duboke korene :)
navijači.561 rades, -> #556, mindcrime
> Sve > neke zavere, tajni planovi i slicne gluposti, a jadni Partizan > iza sebe ima samo celu vladu (sa pripadajucim firmama) pa tako > slabasan, eto, ne moze da se odbrani. Hoces da kazes da je vi nemate?? Pa pogledaj predsednika Voju Stojakovica - direktor RUJP-a (Republicka Uprava Javnih Prihoda), mafijas tipa - "Sponzorisi mi klub ili ti saljem finansijsku po- liciju". Pa sta mislis odakle Zvezdi pare u poslednje vreme? Od prodaje ulaznica? ;)
navijači.562 giovanni, -> #558, dr.iivan
Ę? Sa zakasanjenjem vam se javljamo sa izvestajem o tuci koja se desila Ę? pred pocetak kosarkaske utakmice Partizan - Crvena Zvezda, u nedelju Ę? 17.1. u Pioniru. Šta bi? Trebalo mu 3 dana da zaleči povrede? ;))) Ę? - mozda ne znate da je grobarima podeljeno besplatno 800 karata Ę? - i vrapci znaju kakav odnos sa vlastima imaju Delije, a kakav grobari Ordinarna je laž da su grobari dobili 800 karata. Istina je da su dobili 150, cigani 100, a da je još oko 100 grobara ušlo za DŽ (ja među njima) i da je 80% cigana koji su bili na tekmi ušlo takođe besplatno i uz to da su ušli bez ikakve kontrole u halu, kad ih je policija uterala kroz ulaz kod blagajne. O odnosu sa vlastima se veoma dobro videlo i pre i posle tekme, kako pred halom, tako na tribinama. Ę? Frka je pocela pred tekmu kada je negde oko 150-200 grobara napalo Ę? negde oko 100 nasih momaka. Gotovo istovremeno uletela je i policija Ę? (njih negde oko 60). Sukob policije i grobara je trajao vrlo kratko, Ę? a onda su se zajednicki ustremili na nas. Ę? Posle gadjanja kamenjem i ponekom bakljom nasi su se povukli prema Ę? parkingu Pionira. Ę? Povredjeno je nekoliko nasih, a takodje i nekoliko policajaca. Ovaj tip koji je pisao taj izveštaj nije bio na pomenutom događaju. Cigana je bilo oko 200 a grobara malo više, možda do 250. Kerova je bilo najviše 20 a ono "zajednički se ustremili na nas" neću ni da komentarišem. Ę? Zbog eventualnih problema ne smemo na ovom mestu da istaknemo imena Ę? nasih momaka koji su se istakli hrabroscu, ali ih ovim putem Ę? pozdravljamo. ... i želimo brz oporavak u UKC Srbije. ;)))
navijači.563 giovanni, -> #556, mindcrime
Ę? zato sto ste bolji. A posebna prica je onaj vas retardirani predsednik Ę? (ili sta je vec). Kako je krenuo zaje*ao je i Seselja i ekipu. Sve neke Ę? zavere, Koji, bre predsednik? A što se tiče vlade Srbije, nemoj da se frljaš glupostima kad se veoma dobro zna da ni jedan veliki klub ne "posluje" samostalno. Šta ti misliš? Da je Delta Banka (i ceo HK Delta) neka nezavisna firma? Iza te firme stoje najmoćniji ljudi ove države a oni sigurno nisu iz OTPOR-a.
navijači.564 ian.stuart,
Iako nisam delija moram da kazhem JAVI SE SEVER!!!!!!!!!!!!!!
navijači.565 mindcrime, -> #563, giovanni
> Ę? zato sto ste bolji. A posebna prica je onaj vas retardirani > predsednik Ę? (ili sta je vec). Kako je krenuo zaje*ao je i Seselja i > ekipu. Sve neke Ę? zavere, > > Koji, bre predsednik? A sto se tice vlade Srbije, nemoj da se frljas > glupostima kad se veoma dobro zna da ni jedan veliki klub ne "posluje" > samostalno. Sta ti mislis? Da je Delta Banka (i ceo HK Delta) neka > nezavisna firma? Iza te firme stoje najmocniji ljudi ove drzave a oni > sigurno nisu iz OTPOR-a. A ti izgleda imas problem sa kapiranjem nekih stvari? Poenta je u tome da je Partizan (kao i Zvezda uostalom), suvise jak klub i sa suvise dobrim ledjima da bi bilo kakva prica o nekakvoj zaveri i uroti protiv njega imala uopste smisla. Pogotovo kada se zna da ljudi koji vode KSJ pripadaju istom krugu ljudi kao i ljudi iz uprave Partizana (i/ili Zvezde).
navijači.566 papa.smurf,
Juče na Zvezda - Beopetrol 73:69, hala "Pionir" je bila krcata kao retko do sada, tako da je preko hiljadu ljudi moralo da se vrati kući, tj. nije bilo dovoljno mesta u hali. Ovom narodu je besplatan ulaz zaista neverovatno bitan. :) Siguran sam da bi cena karata od 5 dinara drastično smanjila posetu, ali... :) što je džabe i Bogu je drago. :) Inače, ja sam se uvukao u halu na neverovatan način, i to sam uleteo u parter (pa sam kasnije morao da preskačem ogradu). :) Što se same tekme tiče, Beopetrol, koji je u usponu forme, fenomenalno je igrao u prvom poluvremenu, vodio i sa 10-ak poena, međutim, početkom drugog poluvremena Zvezda brzo preokreće rezultat i polako povećava prednost (max. 9 poena - 71:62). Posle toga, sledi čudan finiš, gde Beopetrol trojkama preko ruke stiže rezultat, a igrači Crvene Zvezde promašuju iz čistih pozicija (Beopetrol je igrao neku neverovatnu zonu tipa 4-1) :), tako da naši centri nikako nisu mogli da prime loptu, ali su bekovi bili izuzetno neprecizni tako da je lako moglo da se desi da puknemo. Ipak, kapiten Topić je rešio utakmicu sa 2 penala u poslednjem minutu.
navijači.567 giovanni, -> #565, mindcrime
Ę? A ti izgleda imas problem sa kapiranjem nekih stvari? Poenta je u tome Ę? da je Partizan (kao i Zvezda uostalom), suvise jak klub i sa suvise Ę? dobrim ledjima da bi bilo kakva prica o nekakvoj zaveri i uroti protiv Ę? njega imala uopste smisla. Pogotovo kada se zna da ljudi koji vode KSJ Ę? pripadaju istom krugu ljudi kao i ljudi iz uprave Partizana (i/ili Ę? Zvezde). Partizan više uopšte nema tako jaku upravu (politički jaku) kao što je to bilo do prošle i pretprošle godine. Najjača strana je sponzor (Zepter) koji može danas biti u milosti a sutra može da se povuče i odustane od svega ovde (oni ionako najveći deo profita ostvaruju u inostranstvu).
navijači.568 mindcrime, -> #567, giovanni
> Ę? A ti izgleda imas problem sa kapiranjem nekih stvari? Poenta je u > tome Ę? da je Partizan (kao i Zvezda uostalom), suvise jak klub i sa > suvise Ę? dobrim ledjima da bi bilo kakva prica o nekakvoj zaveri i uroti > protiv Ę? njega imala uopste smisla. Pogotovo kada se zna da ljudi koji > vode KSJ Ę? pripadaju istom krugu ljudi kao i ljudi iz uprave Partizana > (i/ili Ę? Zvezde). > > Partizan vise uopste nema tako jaku upravu (politicki jaku) kao sto je > to bilo do prosle i pretprosle godine. Najjaca strana je sponzor > (Zepter) koji moze danas biti u milosti a sutra moze da se povuce i > odustane od svega ovde (oni ionako najveci deo profita ostvaruju u > inostranstvu). Kosarakski klub mozda, ali SD Partizan i dalje ima dobru zaledjinu, sto mu se prakticno svodi na isto.
navijači.569 kum.djole,
Obiđite "Partizanov butik" pored službenog ulaza stadiona. Komšijska konkurencija nije ni prineti ovom mestu.
navijači.570 nemanjja, -> #569, kum.djole
Onaj sto se reklamira na Politici ?! I don't think so. Od svih mogucih tv-stanica oni se raklamiraju bas na politici. Cudna neka koincidencija.
navijači.571 kum.djole, -> #570, nemanjja
Ne znam gde se reklamira - ja sam ga video na zvaničnom sajtu. Telefon je 648-222 (lok. 627) a cena original dresa (XL) je 300 din. U suštini, nema šta nema u toj radnjici, baš su je fino opremili. Moram da priznam da se unutrašnjost glavnih prostorija prolepšala. Kad sam video zvezdine prostorije pre par godina, oni su za Partizan tada izmislili dekor i dizajn ;) ali ovo sad je nešto sasvim drugo. Btw, još su i ljubazni. ;)
navijači.576 kum.djole,
Neki Ognjen Stevanović učestvovao & pobedio u "3k Derbi".. ;)
navijači.577 lboki, -> #576, kum.djole
a tek sta je sve dooobiooo :) ocu i ja ilicev i duljajev dres i 2 fudbalske lopte :) za dz... :)
navijači.578 sani.,
IMate momci reprizu u utorak , pa ko nije gledao nek obavezno pogleda :)
navijači.579 imangovski,
Kako se zovu navijaci SD Milicionar? ;)) Izgleda da su najbrojniji (pogotovo na ulicama) sudeci po navijackim rekvizitima koje svakodnevno srecemo;)
navijači.580 giovanni, -> #577, lboki
Ę? ocu i ja ilicev i duljajev dres i 2 fudbalske lopte :) Šta se buniš? Ti imaš Obradovićev (a i još neke) isto za dž. :)
navijači.581 lboki, -> #580, giovanni
Ę? ocu i ja ilicev i duljajev dres i 2 fudbalske lopte :) Sta se bunis? Ti imas Obradovicev (a i jos neke) isto za dz. :) ----------------------------------------------- pa dobro sad ;) ... ajde de :) ali...ILIC bre! a pa da...Ognjen - medijsko lice :)
navijači.582 mango,
Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji planiraju da idu na Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni vise zvizdati? O:)
navijači.583 papa.smurf, -> #582, mango
> Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji > planiraju da idu na Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni > vise zvizdati? O:) Inače ne idem na utakmice jugoslavije, ali pošto u našem gradu gostuju croati, postaraću se da ih dočekamo što je "bolje" moguće. Stoga, zviždaću i jednoj i drugoj himni, skandirati Srbiji i psovati majku hrvatsku. ;) Eto toliko, vaš Papa.smurf
navijači.584 nemanjja, -> #583, papa.smurf
Ja cu, ako uspem da nabavim kartu, zvizdati ustaskoj himni, a u toku intoniranja tkzv. nase himne cu pevati "Boze pravde". Toliko.
navijači.585 giovanni, -> #583, papa.smurf
Ę? Inače ne idem na utakmice jugoslavije, ali pošto u našem gradu Ę? gostuju croati, postaraću se da ih dočekamo što je "bolje" moguće. A kad će i da li će uopšte biti karata u slobodnoj prodaji?
navijači.586 lboki, -> #583, papa.smurf
>> Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji >> planiraju da idu na Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni >> vise zvizdati? O:) > > Inace ne idem na utakmice jugoslavije, ali posto u nasem gradu >gostuju croati, postaracu se da ih docekamo sto je "bolje" moguce. > >Stoga, zvizdacu i jednoj i drugoj himni, skandirati Srbiji i >psovati majku hrvatsku. Besmisleno je zvizdati domacoj himni. to bi bilo isto kao i psovati svoju majku pred drugima ili tako nesto...kakva je da je ta himna je nasa i moramo je postovati i ako je necemo pevati onda makar je moramo ispostovati i barem odcutati..
navijači.587 qpele, -> #582, mango
> Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji planiraju da > idu na Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni vise zvizdati? O:) Ne pravim pitanje, podjednako ne volim obe himne.
navijači.588 dr.iivan, -> #583, papa.smurf
> > Interesuje me stav svih navijaca (ali najvise cigana) koji > > planiraju da idu na Jugoslavija - Hrvatska - kojoj cete himni > > vise zvizdati? O:) > > Inače ne idem na utakmice jugoslavije, ali pošto u našem gradu > gostuju croati, postaraću se da ih dočekamo što je "bolje" moguće. > > Stoga, zviždaću i jednoj i drugoj himni, skandirati Srbiji i > psovati majku hrvatsku. ;) Eto gospodo, to su vam budući matematičari - intelektualci ;)
navijači.589 legolas,
E, ovi tzv "Delije" i "Grobari" su stvarno bruka za ovu drzavu. Kad imaju toliko energije da se biju medjusobno i sa pandurima treba ih sve zajedno poslati na Kosovo, pa da trose taj visak. Sramota...
navijači.590 rmilos, -> #585, giovanni
Banconi ovde... Kako cujem, bice karata u FSJ od 24. 03. pustice oko 12 hiljada u prodaju. E sad, koliko je to tacno, videcemo. B.
navijači.591 papa.smurf, -> #585, giovanni
> A kad će i da li će uopšte biti karata u slobodnoj > prodaji? Danas sam čuo da će biti nešto u prodaji (Bane reče 12000), ali sumnjam u to, više verujem da ću preko navijača uspeti nešto da izmuvam (cigani i grobari će sigurno dobiti određeni kontigent, dobio sam info iz pouzdranih izvora). :)
navijači.592 papa.smurf, -> #589, legolas
> E, ovi tzv "Delije" i "Grobari" su stvarno bruka za ovu > drzavu. Kad imaju toliko energije da se biju medjusobno i > sa pandurima treba ih sve zajedno poslati na Kosovo, pa > da trose taj visak. > Sramota... Mnogo veća bruak za ovu državu su oni ljudi koji sede kod kuće, ćute i ne smeju da kažu ni reč protiv ovog režima.
navijači.593 smashko,
Evo izjave mladjanog sergia. ; Poruka: Poruka: a i batine ste popili kod vaseg stadiona ;))) Poruka: naravno da se slazes ;) sergio.: shto jes' jes Priznanje.Cisto kao suza. ;)) p.s.mi smo cigani najjaci smo najjaci !!
navijači.594 sergio., -> #589, legolas
E momak a koji si ti od "tih", da nisi mozhda pandur ili samo volish pandure? Pa ako si video neshto o tim tuchama, trebo si prvo da vidish da su panduri napali grobare, i da su umislili "verovatno" da samo mi neki shiptari pa su nas maltretirali chitavu utakmicu. Ono je bila chista samo odbrana! A shto se tiche Kosova, ne bi imo nishta protiv da idem tamo, ali poshto nema smisla za nechim takvim (josh uvek) preporuchujem ti da odesh ti tamo slobodno. Barem necesh moci vishe Nikad da vidish ...grobare i cigane kao "bruku Srbije" ! Ja mislim da si ti veca bruka od bilo koga tamo na stadionu!!!
navijači.595 legolas, -> #594, sergio.
>>E momak a koji si ti od "tih", >>da nisi mozhda pandur ili samo volish pandure? Prvo, ja sebe smatram za navijaca Crvene Zvezde koji smatra da su tuce navijaca samo za infantilne Engleze koji nemaju sta da rade. Sto se pandura tice, oni nemaju veze sa ovim >>Pa ako si video neshto o tim tuchama, >>trebo si prvo da vidish da su panduri napali grobare, >>i da su umislili "verovatno" da samo mi neki shiptari >>pa su nas maltretirali chitavu utakmicu. >>Ono je bila chista samo odbrana! Jeste, kako da ne... Panduri napadaju bez razloga. Samo im treba gomila debila koji se nesto dernjaju i gadjaju ih, pored sve frke na Kosovu da ih zajebavaju... >>A shto se tiche Kosova, >>ne bi imo nishta protiv da idem tamo, >>ali poshto nema smisla za nechim takvim (josh uvek) >>preporuchujem ti da odesh ti tamo slobodno. >>Barem necesh moci vishe Nikad da vidish >>...grobare i cigane kao "bruku Srbije" ! OVo sto si reko necu ni da komentarisem, jer je totalno besmisleno. >>Ja mislim da si ti veca bruka od bilo koga tamo na stadionu!!! Uf, ovo ti je trebalo da duuugo smislis. :)