navijači.434qpele,
-> #432, juice> Ne , Radi smo vikali "Ubi Ustasu" i "Ustaska pi*ko" i "Je*em ti mater
> ustasku" itd.
> Da li mosez da zamislis kako je to nekoga patoloski ne voleti? E pa ja
> patoloski ne volim Radu i uvek cu mu vikati takve stvari.
>
> Pozdrav!
>
> P.S. Patoloski ne volim Tomasevica
A da nisi ti neki patoloski tip? :)
NHF.
Inace koliko sam cuo, Radju u Hrvatskoj optuzuju da je Srboljubac
navijači.435juice,
-> #434, qpele@> A da nisi ti neki patoloski tip? :)
Moze se reci, ali da ga nevolim, nevolim.
Pozdrav!
navijači.436gdown,
Grobari su se ponovo pokazali kao najgore SELJACHINE. Na utakmici
YU-IRL oni pevaju partizanove navijacke pesme ali ono sto je najgore
skandiraju Stankovicu : dejane ustaso !!!
Pa ako su dosli da gledaju Jugoslaviju i ako vec ocekuju da
jugoslavija pobedi zar nebi bilo inteligentnije da ga podrzavaju
umesto da ga ometaju ??????
Skandiranje poput PARTIZAN.PARTIZAN je krajnje imbecilno jer
partizan nije igrao vec reprenzentacija
Stvarno ste jadni :(((
navijači.437kum.djole,
-> #436, gdown
Da, a cigani su poznati po tome što skandiraju Jugoslaviji... ;)
navijači.438rades,
-> #436, gdown
> Skandiranje poput PARTIZAN.PARTIZAN je krajnje imbecilno jer
> partizan nije igrao vec reprenzentacija
Uzeli smo vas recept. ;)
navijači.439sani.,
-> #436, gdown}} Grobari su se ponovo pokazali kao najgore SELJACHINE.
Jesmo li? ;)
}} skandiraju Stankovicu : dejane ustaso !!!
A to je zbog onog "Savo majmune"
}} Pa ako su dosli da gledaju Jugoslaviju
Gledali smo Irsku , btw..
}} Skandiranje poput PARTIZAN.PARTIZAN je krajnje imbecilno jer
}} parrizan nije igrao vec reprenzentacija
A jel? Jebi ga nisu nam rekli..
navijači.440kiki,
-> #439, sani.> A to je zbog onog "Savo majmune"
A mislim da ste to vi izrekli prvi :)
navijači.441gdown,
-> #437, kum.djole>> Da, a cigani su poznati po tome sto skandiraju Jugoslaviji... ;)
Pa nece valjda da skandiraju zvezdi na utakmicama gde igra
reprezentacija ??????????????????????
Ako vec oces da skandiras partizanu idi pa gledaj partizan
-milicionar, ili ne ides na takve utakmice, moj navijacu ?
navijači.442gdown,
-> #438, rades>> Uzeli smo vas recept. ;)
Pa poznati ste po tome da uzimate sve i svasta od svakog.Zar vas
nije bilo blam kad su irci poceli da pevaju YOU'LL NEVER WALK ALONE
a vi nastavili sa ZIVOT DAJEMO ZA GO. Jel ste i od njih uzeli
recept za navijacke pesme ?
navijači.443gdown,
-> #439, sani.>> Gledali smo Irsku , btw..
Jel ce te da gledate i hrvate ? Za koga ste navijali za irce ?
Ili za partizan :>
Ostavio je tudjman svoj lik i delo u partizanu.
Nadam se da ce te da pobedite Jugoslaviju 27. marta
navijači.444kum.djole,
-> #441, gdown> Ako vec oces da skandiras partizanu idi pa gledaj partizan
> -milicionar, ili ne ides na takve utakmice, moj navijacu ?
Nisam ja navijač, nemo' vređaš. ;)
PS: 15:0...
navijači.445corgan,
-> #441, gdownE,a sta bi sa onim vashim chuvenim Zvezda-Srbija-nikad Jugoslavija!!!????????
Mislish ao si na TV-u chuo samo nas da vi niste navijali.Bio moj ortak i kaze
da smo se podjednako chuli i mi i cigani,zato nemoj da prichash.Vazno je da
ste i na Banjici pukli i popili batine!A,o transparentima da i ne govorim...
navijači.446phillipov,
Poruka za sve navijace bez obzira na klub(sem RAD-a)
"BOLJE BITI,JOJ BOLJE BITI TELE U KLANICI,
NEGO GOST,JOJ NEGO GOST RADA NA BANJICI"
navijači.449phillipov,
OBJASNJENJE:
Delije i Invalide nisam prozivao zato sto ih pomalo gotivim,kao i
BLUE UNION koje gotivim zbog odredjenih ljudi koje znam.
navijači.450phillipov,
Izgleda da cemo i ovde morati da napravimo pokret otpora za borbu
protiv onih koji sputavaju slobodu kucanja
navijači.451nemanjja,
-> #446, phillipov>"BOLJE BITI,JOJ BOLJE BITI TELE U KLANICI
> NEGO GOST,JOJ NEGO GOST RADA NA BANJICI"
Da nadje tu mesarsko-preradjivacku pesmu majke ti ?
Btw
Truliju pesmu nisam cuo.
navijači.452phillipov,
-> #451, nemanjjaOcigledno da neki neshvataju srz i poruku te parole
pa razmislite malo o tome
navijači.454papa.smurf,
Prodaju se baklje, dimnjaci i petarde.
nikola.s@sezampro.yu
navijači.455sani.,
-> #443, gdown}} Za koga ste navijali za irce ?
Ochigledno ne poznajes navijachke prilike dovoljno dobro
da bi mogao o njima da pricash.
Na tekmi pored Hajduka smo se dogovorili da dodjemo u sto
vecem broju na jug , da zezamo Dekija i Sinisu i ako moze
da malo pomognemo ovim jadnim Ircima , i da im zahvalimo
sto su skenjali Hrvate u prvoj utakmici.
Nikome od grobara nije padalo napamet da dodje i da bodri
SPSoslaviju.
}} Nadam se da cete da pobedite Jugoslaviju 27. marta
Ako bude Partizan igrao sa Jugoslavijom , ne sumnjam da cemo ih
razbiti. Inache posto vidim da si kao neki cigan , onda bi
trebalo da znash da isti nisu ni dosli na utakmicu protiv Irske
iz istih pobuda zbog kojih su grobari i bojkotovali navijanje
za istu..
navijači.456sani.,
-> #442, gdown}} a vi nastavili sa ZIVOT DAJEMO ZA GO.
Vidi mali , jasno je svima ovde da si klinac , pa ti se zato
i prastaju ovakve gluposti od izjava.
Pesma "Daj gol" (tako se zove) , je spevana verovatno jos i pre
nego sto si se ti rodio , a prvi ju je "lansirao" da kazem
Milko Djurovski.
}} Jel ste i od njih uzeli recept za navijacke pesme ?
KAda je to pevao Milko je igrao u Zvezdi , pa ono.. ti razmisli
ko od koga uzima pesme..
navijači.457sani.,
-> #441, gdown}} Pa nece valjda da skandiraju zvezdi na utakmicama gde igra reprezentacija ?
Kao sto rekoh cigani nisu ni bili na utakmici , a sever je bio
popunjen nekom dechurlijom od 16 , 17 godina...
Kad su pevali "Savo majmune" zvucali su kao kolibri ;))
Uostalom sta da ti pricam , verovatno si i ti bio medju njima :)
navijači.458goxi,
-> #455, sani.>> razbiti. Inache posto vidim da si kao neki cigan , onda bi
>> trebalo da znash da isti nisu ni dosli na utakmicu protiv
Irske
Ko jos ide bre na utakmice Sugoslavije, osim vas glupih grobara...;)
Goran.
navijači.459qpele,
-> #437, kum.djole> Da, a cigani su poznati po tome sto skandiraju Jugoslaviji... ;)
Zato i ne dolaze na utakmice reprezentacije, a ne ko vi, dodjete pa
navijate za partizan
navijači.460gdown,
-> #455, sani.A zasto si uopste onda i odlazio na utakmicu, uopste mi nije jasno ,
ako hoces nekog da zajebavas zar je potrebno da platis za to a
usput da se mrznes dva sata ?
Da li bi zajebavao Mijata da su naprimer igrali Partizan -Real
madrid neku utakmicu u bilo kom od evropskih kupova i da je mijat
zabio go partizanu ?
bas me zanima
10x
btw, nisam klinac i nisam bio na utakmici ;)
a sto se severa tice gresis gomila mojih otaka je bila na tekmi a
uz to nisu ni klinci od 16,17 godina kako ti pretpostavljas.
navijači.461sani.,
-> #460, gdown}} a sto se tice severa gresis..
Jebi ga , radi se , gresi se..
navijači.462kiki,
-> #454, papa.smurf> Prodaju se baklje, dimnjaci i petarde.
Petardi, pucaljki, ajmo ovde.. petardi, pucaljki, petardi, pucaljki..
Batke murija.. farmerice, farmerice,.. ajmo ovde farmerice, farmerice.. ;)
navijači.463nemanjja,
-> #452, phillipovNisi me razumeo. Shvatio sam "srz" poruke ali valjda U.F. (ni)je pao
na tako niske grane. Pesma je izuzetno trula.
navijači.464nemanjja,
-> #446, phillipov>Poruka za sve navijace bez obzira na klub(sem RAD-a)
Mogao si u zagradu da stavis i Zvezdu.
navijači.465phillipov,
-> #464, nemanjjaNe covece nisam mogo ipak zans navijam za rad
navijači.466juice,
-> #457, sani.@> Kao sto rekoh cigani nisu ni bili na utakmici , a sever je bio
@> popunjen nekom dechurlijom od 16 , 17 godina...
Izvinjavam se, ali otkad PRAVI cigani idu na utakmice reprezentacije???
Pozdrav!
navijači.467sani.,
-> #466, juice}} Izvinjavam se, ali otkad PRAVI cigani idu na utakmice
}} reprezentacije???
Pa to i ja kazem. Pravi cigani i ne idu na utakmice , samo
skupljaju kartone i brlate kontejnere ;)
navijači.468sani.,
Kume , da nisi malo pogresio temu? :)
navijači.469stefan,
-> #468, sani. >Kume , da nisi malo pogresio temu? :)
Sad je sve na svom mestu :)
navijači.470kum.djole,
-> #468, sani.
Sinoć sam malo popio..... %)
Mada možda i nisam pogrešio, ja navijam za stefana. ;>
navijači.471papa.smurf,
-> #437, kum.djole* Da, a cigani su poznati po tome što skandiraju Jugoslaviji... ;)
Cigani ne idu na utakmice jugoslavije, te ne mogu ništa ni da
skandiraju na pomenutim.
navijači.472papa.smurf,
-> #445, corgan* E,a sta bi sa onim vashim chuvenim Zvezda-Srbija-nikad
* Jugoslavija!!!???????? Mislish ao si na TV-u chuo samo nas da vi
Ako pokušavaš iole da se razumeš u navijanje, onda moraš da znaš da niko
od pravih navijača Crvene Zvezde (misli se na one koji prate Zvezdu
svuda i u svakoj situaciji) nije bio na utakmici jugoslavije.
* niste navijali.Bio moj ortak i kaze da smo se podjednako chuli i mi
* i cigani,zato nemoj da prichash.
Na tekmi je bila vaša prva ekipa, koja je palila i baklje posle gola...
* Vazno je da ste i na Banjici pukli i
* popili batine!A,o transparentima da i ne govorim...
Što reče neko pre neki dan:
"Priznajemo poraz, jači ste..."
Ponizeni prozori sa Banjice
;)
navijači.473papa.smurf,
-> #455, sani.* Nikome od grobara nije padalo napamet da dodje i da bodri
* SPSoslaviju.
Nije? A one baklje posle gola Mijatovića? Nemoj da si smešan...
navijači.474papa.smurf,
-> #446, phillipov* "BOLJE BITI,JOJ BOLJE BITI TELE U KLANICI,
* NEGO GOST,JOJ NEGO GOST RADA NA BANJICI"
Pa kad je tako, pričaj nam malo kako si se proveo pre poslednjeg
duela Rad - Zvezda? Ili ti se dah jos uvek nije povratio od silnog
trčanja? ;)
navijači.476sani.,
-> #473, papa.smurf}} Nije? A one baklje posle gola Mijatovica? Nemoj da si smesan...
Ma Mijatovic je BOG. Za njega smo navijali , i za Savu i za
Kralja :). Ne za Jugoslaviju :)
Ubedjen si da bi te iste baklje gorele da je S(mo)tankovic dao gol?
navijači.477andrijak,
-> #476, sani.> Ma Mijatovic je BOG. Za njega smo navijali , i za Savu i za
> Kralja :). Ne za Jugoslaviju :)
Sve bolji od boljeg! Jedan masi penale, drugi je majmun a treceg
pune ustase i to ni manje ni vise nego 5 komada!
> Ubedjen si da bi te iste baklje gorele da je S(mo)tankovic dao gol?
Ne bih da ti kvarim raspolozenje al kad si navro, taj Stankovic je
vas smotao u crno!
navijači.478morkin,
-> #470, kum.djole> Sinoć sam malo popio..... %)
>
> Mada možda i nisam pogrešio, ja navijam za stefana. ;>
Maločas u prognozi, sad ovde... Svetski se čepiš, bre. ;)
navijači.479nemanjja,
-> #474, papa.smurfAjde stvarno iznesi svoje misljenje o onoj tuci.
Ja sam od jedno 15-tak ljudi cuo da su vas Delije ugazile, pa me
interesuje i druga strana price.
navijači.480nemanjja,
-> #479, nemanjjaMislim phillipov.
navijači.481phillipov,
-> #480, nemanjjaJeli Bre Sta Ti Znachi To "Mislim Phillipov"
Nemoj Da Pocinjemo Sa Vredjanjem Jer U tome Sam
Bolji Kao I RAD od zvezde(uostalom).
P.S.-Oi Zauvek -philippus
navijači.482nemanjja,
-> #481, phillipovTo "Mislim phillipov" se odnosi na tebe da Ti pises o tuci, a ne
papa.smurf jer sam odgovorio na njegovu poruku.
Sledeci put misli malo pre nego sto lupis reply.
Za tvoj opis tuce sam te zamolio pre otprilike 10-tak dana.
Ako do 30 novembra ne napises nesto u confu u vezi tuce bice mi
jasno da se moja sumnja, o tome kako se izvlacis, pokazala kao
tacna.
navijači.483nemanjja,
-> #481, phillipovRad bolji od ZVEZDE ?!?
Misli o tome...
A sto se tice mog "vredjanja" mislim da si ti nesto debelo pomesao.
navijači.484phillipov,
Sta imam da pricham o tuchi koja je bila pre-ihaha i da dodam
pomislio sam da to mislim phillipov ima drugachije znachenje
A sto se tiche tuche spremitju jedan "textitj" i poslati ga ovde
-u njemu tje biti kombinovana pricha mene i nekih mojih ortaka
radovaca ali i neke "izjave" delija-cigana iz ultra brigada
red death-a itd.
-Poshto je danas kao shto vidish 29 novembar ja taj textitj nemogu
da spremim do sutra pa bi molio odlozhenje roka jer tu poruku koju
pominjesh nisam prochitao.
bye mi maids
-->>PHILIPPUS<<--
navijači.485nemanjja,
-> #484, phillipovOk, samo ti to posalji.
navijači.486phillipov,
Ja bih molio da ako neko zna napishe ovde -ako takva postoji,adresu
fancluba glasgow celtic-a(mozhe i obichna ako nepostoji e-mail)
navijači.487kum.djole,
Prepisujem.. dakle..
WOTT Football club limited
Original UMBRO navijačka i sportska oprema britanskih
klubova i reprezentacija.. Časopis "KOP"... značke, šalovi,
zastave, fotografije, alt music, punk, oi, h/c..
..za one okorele zagrižene navijače.
Odlično opremljena radnja.
Mala piramida Lokal 78 1 sprat
Cene.. fotke su oko 5 din, značke oko 45, šalovi 150.. dresovi 500..
Tako nekako.
Lepo izgleda, ko je blizu nek navrne.
navijači.490corgan,
Ko je najbolji:
PARTIZAN
Za koga navijamo:
ZA PARTIZAN
Ko ka*a zvazdu:
PARIZAN
KO JE SHAMPION:
PARTIZAN!!!!!!!
navijači.491juice,
-> #485, nemanjja> Ok, samo ti to posalji.
I.....?
Gde ga je opis? :)
Pozdrav!
navijači.492gdown,
-> #490, corganchiji igraci padnu barem 27 puta u shesnaestercu u toku utakmice ?
:>>>
navijači.493nemanjja,
Kad su se grobarcici vec toliko raspricali, evo jednog pitanja za
vas, i za sve ostale sezamovce:
Na sta vas podseca slika koja ide ?
Download obavezan
grb.jpgnavijači.494nemanjja,
Idem pre neki dan ulicom Save Kovacevica i vidim grafit:
"MI SMO VASA NOCNA MORA
VITEZOVI VRACAR"
Nisam znao gde prvo da posaljem pricu, ovde ili u viceve.
navijači.495sergio.,
E bre choweche bre,
kad vetj kachish ova ustashka obelezhja,
barem neka budu u normalnom formatu,
a ne ovako pishe jpg a ono neki jpeg nepoznati,
za shiru programsku populaciju !
navijači.496papa.smurf,
Ako nekome trebaju baklje ili neki drugi navijacki rekvizit moze se
obratiti na:
nikola.s@sezampro.yu
navijači.497nemanjja,
-> #495, sergio.Ma to sam ja pre neki dan uleteo na sajt BBB-a pa sam im se sit
na*ebao majke, a sliku sam poneo kao trofej.
Adresu ne znam napamet ali cu je sledeci put zapisati.
Inace medju porukama sam video i poruku nekog Holandjanina,
pristalice Ajax-a koji je BBB posle silnog vredjanja nazvao Big
Blue Bitches. A ja mislio da su oni nokat 'n' meso.
Format file-a ne znam.
Nego grobarcici, ne rekoste mi na sta vas podseca doticna slika.
A ?
navijači.498papa.smurf,
-> #490, corgan* PARTIZAN!!!!!!!
Na Ku*ac. ;)
navijači.499nemanjja,
Posto moderator ispoljava osobinu cenzurisanja mojih poruka onda cu
ovde morati da odgovorim na poruku corgana:
Mi volimo i bodrimo
samo jedan klub na svetu celom
i pevamo po ceo dan
PUSI Q*AC
PARTIZAN !!!
navijači.500corgan,
-> #499, nemanjjaSjajno!
Jako originalno.
Nemam rechi,svarno.
P.S.Svaki dan a ne ceo.
Pozdrav
Corgan
navijači.501giovanni,
-> #497, nemanjjaĘ? na*ebao majke, a sliku sam poneo kao trofej.
Ej, oteo sliku, huliganu jedan. ;>
navijači.502kum.djole,
Hm, nekako mi deluje da ovi što najviše huču i buču
obično uzimaju istok i zapad i grickaju semenke,
pa posle kao nešto jedu g.... po Sezamu.. ;)
"Si bio na tekmi" - "Ćuti nisam E!" - "De je'ote?" - "ma pusti,
ono, sje*ali me za *** (*****) pa sam mor'o da uzmem zapad, a u pm.."
;)
Ok, ja sam završio karijeru navijača ;) i nek si stoka j.m. ;)
ali bar dok sam trajao, trajao sam uz južnu desnu donju polovinu.
;) Sumnje možete odstraniti skidanjem izvenog zip-a u prošlom tomu.
I interesantno, ne sećam se da je bilo ko od bivših ili aktuelnih
poznatih i priznatih navijača (navijača u pravom smislu) na Sezamu
ikad piskarao pesme pune bljuvotina (koje se inače ne pevaju na tekmi;)
i vređao u ovolikoj meri - sve smo (ste) ostavljali za stadion.
Dakle, gospodo novajlije, da se istresete na tekmi, a ovde
da ostavite elegantne utiske (po trežnjenju, ne pre).
Valja li ova, nemoderatorska preporuka?
navijači.503phillipov,
poshto se moderator ove konferencije namerio na mene
i ochigledno forsira partizan za vishe nishta netju retji
i neka mu je nachast
navijači.504kiki,
-> #502, kum.djole> Dakle, gospodo novajlije, da se istresete na tekmi, a ovde
> da ostavite elegantne utiske (po trežnjenju, ne pre).
Jel si lud tamo!!! Pa prebiće ih neko kad ih čuje ;)
navijači.505nemanjja,
-> #503, phillipov>...forsira partizan...
Dobro je da nisam jedini koji je to zapazio.
navijači.506papa.smurf,
-> #502, kum.djole* I interesantno, ne sećam se da je bilo ko od bivših ili aktuelnih
* poznatih i priznatih navijača (navijača u pravom smislu) na Sezamu
Lažeš kume, masni su ti zubi. ;)
navijači.507papa.smurf,
-> #503, phillipov* poshto se moderator ove konferencije namerio na mene
* i ochigledno forsira partizan za vishe nishta netju retji
* i neka mu je nachast
E momci. Phillipov, Nemanjja, Corgan... Preterujete. Stefan
jeste provereni grobar, ali je ujedno i pravi moderator za ovu
konfu. Vodi je već nekoliko godina i to prilično uspešno.
Ako ste pročitali uputstvo, znate da je psovanje po konfama
zabranjeno. Ipak, Štef nije obrisao sve te poruke, već samo
one koje su stigle posle upozorenja. Dakle, nemojte da preterujete,
bolje pišite neke komentare, najnovija događanja, nego da se
svađate i to menjajući reči jedne glupe grobasrke pesme. ;>
P.S. Ćao Štef (c) schef ;)
navijači.510sani.,
-> #507, papa.smurfMozemo mi i treba da se bijemo po tekmama i po gostovanjima i da
pljujemo muriju i sistem , i da razbijamo stadione i klupske
prostorije , al necemo valjda i da psujemo?!
Sacuvajmo minimum ljudskog dostojanstva :)
navijači.511papa.smurf,
Za baklje, dimnjake, vulkane, vatromete, petarde, salove, dresove i
sve navijacke rekvizite javite se na :
nikola.s@sezampro.yu
navijači.512kum.djole,
-> #506, papa.smurf> Lažeš kume, masni su ti zubi. ;)
Postim, papasmurfe, već dobre tri nedelje. :)
navijači.513rotten,
-> #449, phillipov Invalidovi navijacu su najbolji! Jest' da invalid i nije neki klub al su im
pesme i transparenti bolji nego zvazdini i partizanovi zajedno. A da nepricam
da neko prodje vozdovcem sa ciganskim ili grobarskim shalom...
navijači.514ian.stuart,
Ne sri bre boki opet pa moj ortak iz odeljenja sheta shal(ciganski)
po vozhdovcu cep dan pa mu niko nije nishta uradio a shto se tiche
transparenata ono ih vishe nemaju radovci su sve pokupili
navijači.515kum.djole,
-> #513, rotten> da nepricam da neko prodje vozdovcem sa ciganskim ili grobarskim shalom
Prolazio kroz Jerković godinama na stotine puta sav u crno-belom.
Opremu predao mlađem bratu u Jerkoviću, pre par nedelja.
Ovo što si napisao bih prosto nazvao ku**enjem. ;)
Svaka čast na trudu, al' nemojmo preterivati. ;)
navijači.516ian.stuart,
Slazhem se sa kumom
Zvezda i Parizan su previshe popularni timovi
tako da njihovi shalovi mogu da se nose po
celom gradu.Naravno tu su zemunov shal koga
skidaju chim ga vide.E i josh neshto
ako neko zna nekod dechka koji nosi glasgow celtic
shal treba da ga skinem nekom pa ako mozhe nek mi javi
navijači.517ruby.rod,
-> #513, rotten=> Invalidovi navijacu su najbolji! Jest' da invalid i nije neki klub al su
Ja sam živeo u ubeđenju da se klub zove FK Voždovac, a navijači
Invalidi. ;)
navijači.518ian.stuart,
I ja isto ali rotten izgleda kupio klub pa ga preimenovao
Mrzelo me da to ranije komentarishem al kad si vetj pomenuo...
Nemash pojma boki punkeru..
navijači.519kiki,
-> #516, ian.stuart> ako neko zna nekod dechka koji nosi glasgow celtic
> shal treba da ga skinem nekom pa ako mozhe nek mi javi
Ja nosim takav šal, i imam 14 godina. Ako oćeš možeš od mene da ga skineš.
navijači.520papa.smurf,
-> #513, rotten* Invalidovi navijacu su najbolji! Jest' da invalid i nije neki klub
* al su im pesme i transparenti bolji nego zvazdini i partizanovi
* zajedno. A da nepricam da neko prodje vozdovcem sa ciganskim ili
* grobarskim shalom...
:)))
Prvo: "Invalidi" nisu navijači "Invalida" već "Voždovca".
Drugo: Neka "Lada Karavan" bi bila dovoljna da pokupi sve
njihove članove. ;)
Treće: Pre neki dan sam šetao sa ciganskim šalom po Voždovcu. ;)
navijači.521rotten,
-> #520, papa.smurf> Prvo: "Invalidi" nisu neki navijaci "Invalida" vec "Vozdovca".
Znam kako se zove klub. Ali neki navijaci ga zovu i invalid (cak i u jednoj
njihovoj pesmi su ga tako nazvali).
> Drugo: Neka "Lada Karavan" bi bila dovoljana da pokupi sve
njihove clanove. :)
Tu gresis! Ceo vozdovac navija za njih, a cak sam cuo i da postoje ekipe iz
zemuna i drugih krajeva beograda.
> Trece: Pre neki dan sam setao sa ciganskim salom po Vozdovcu. ;)
Nisam mislio u tom smislu, ali vozdovac je pun invalida. Moj ortak, dok sa
setao ulicom Vojvode Stepe sa grobarskim salom, popio je preko pi*ke. Od tada
kad se god setam sa njim uvek zavlaci sal u jaknu.
navijači.522kum.djole,
-> #520, papa.smurf>> Prvo: "Invalidi" nisu navijači "Invalida" već "Voždovca".
I nije baš daleko od istine.
Neretko igrači Voždovca igraju baš kao pravi invalidi.
Bez zezanja.
navijači.523kum.djole,
-> #521, rotten>> Tu gresis! Ceo vozdovac navija za njih, a cak sam cuo i da postoje
>> ekipe iz zemuna i drugih krajeva beograda.
Znam lično bar 20 i ošacov'o sam bar oko 100 ljudi sa Voždovca
(npr. baš iz Jerkovića) koji su Grobari, cigani, Radovci, etc..
Opet se ku**iš. Iskuliraj :).. sve je to lepo, reklamiraš svoje ;)
ali nemoj 'se blamiraš bez potrebe... ;)
Evo specijalno za tebe jedna navijačka slika :)
>> Nisam mislio u tom smislu, ali vozdovac je pun invalida.
>> Moj ortak, dok sa setao ulicom Vojvode Stepe sa grobarskim salom,
>> popio je preko pi*ke. Od tada kad se god setam sa njim uvek
>> zavlaci sal u jaknu.
Chicken. ;))
umbro.jpgnavijači.524kum.djole,
-> #516, ian.stuart>> ako neko zna nekod dechka koji nosi glasgow celtic
>> shal treba da ga skinem nekom pa ako mozhe nek mi javi
Bolje da isti kupiš u prodavnici koju sam nedavno ovde izreklamirao.
navijači.525morkin,
-> #521, rotten> Tu gresis! Ceo vozdovac navija za njih, a cak sam cuo i da postoje
> ekipe iz zemuna i drugih krajeva beograda.
Ja živim na Voždovcu i nikad nisam ni čuo za Invalide, kamoli za taj klub.
Nema nigde ni vaših grafita, verovatno su ih očistili radnici gradske
čistoće. Drugi put upotrebite sprej, teže se skida od krede. ;)
navijači.526rotten,
-> #523, kum.djole Vozdovac je veliki, ja poznajem neke ortake iz V. Stepe (ako neko zna gde je
to) koja je inace velika ulica. Svi navijaju za vozdovac. Sto se tice mene
(izgleda da je doslo do zabune), ja ne navijam za vozdovac posto sam ja sa
autokomande, a ta dva kraja se cesto sibaju. Kada bih otisao na njihovu
utakmicu verovatno bih popio preko mare.
navijači.527sergio.,
navijači.528sergio.,
-> #526, rottenE majstore koje si godiste ?:)
navijači.529nemanjja,
-> #513, rottenEvo da opovrgnem tu tvrdnju danas cu bas za inat da se prosetam
kroz Vojvode Stepe. Ionako idem kod burazera na slavu (zivi na
Vozdovcu) pa da iskoristim priliku.
navijači.530kum.djole,
-> #526, rotten>> Vozdovac je veliki, ja poznajem neke ortake iz V. Stepe
>> koja je inace velika ulica. Svi navijaju za vozdovac.
:)))))))))))))
:)))).. e.. 'aj malo na stadion, pa tamo bulazni, drugar. :))))
navijači.531rebel,
-> #526, rotten[-] Vozdovac je veliki, ja poznajem neke ortake iz V. Stepe (ako
[-] neko zna gde je to) koja je inace velika ulica. Svi navijaju za
[-] vozdovac.
E i ja poznajem jednog dechka iz ulice 27. Marta, to je velika
ulica, i sav ortak navija za Sindjelich.
Kuliraj. ;)
navijači.532rotten,
Mislio sam na ortake, a ne na celu populaciju ulice...
navijači.533kum.djole,
-> #532, rotten>> Mislio sam na ortake, a ne na celu populaciju ulice...
....a "ortaka" je (_navedite broj_)...? ;)
navijači.534miskop,
-> #529, nemanjja>> Evo da opovrgnem tu tvrdnju danas cu bas za inat da se prosetam
>> kroz Vojvode Stepe.
Pričaj tiho i nosi psa sa sobom... ;))
navijači.535nemanjja,
-> #534, miskopNormalno.
navijači.536papa.smurf,
Zvezda - Žalgiris 77:69
Pred 5500 ljudi (dakle ne i prepunom halom "Pionir") odigrana je
neverovatna utakmica, koju je obeležilo više interesantnih detalja.
Na današnji dan pre 10 godina, udruživanjem tri grupe ("Ultras",
"Red Devils" i "Zulu Warriors") nastala je jedna, zajednička grupa
sa imenom "Delije".
Iz tog razloga, na utakmici se poavio jedan lep, 25 metara dug
transparent "Delije sever". Takođe, priređena je koreografija, sa
crvenim i belim trakama, upotpunjene crvenim i belim balonima. :)
Kako je to izgledalo, moraću tek da vidim na tv-u. :)
Meč je obeležio i povratak Vlade Divca u Srbiju, ali ne u svoj
klub (Partizan), već u Crvenu Zvezdu. Čovek je maximalno doprineo
pobedi Zvezde, a navijači su to propratili na svoj način... :)
Ipak, drago mi je da se prvo skandiralo Milenku Topiću, jer mora da
se zna ko je ko. :)
Inače, atmosfera, glasnost navijanja i sve ostalo je bilo na
najvišem nivou koji sam do sada video na košarkaškoj utakmici.
U poslednje vreme nisam viđao navijače u takvom transu... :)
P.S. Samo da se ovako nastavi. :)
navijači.537corgan,
-> #536, papa.smurfoce oce
:")
navijači.538dr.iivan,
From: delije@iname.com <delije@iname.com>
Subject: Delije Internet Fan Klub
Date: Őetvrtak 07, januar 1999 23:15
--------------------------------------------------------------
HRISTOS SE RODI !!!
ZVEZDA - ZALGIRIS 77 - 69
VLADE OSTANI !!!
--------------------------------------------------------------
Svim nasim pravoslavnim Delijama zelimo miran i srecan Bozic !
A srecan je, do neba !
U grotlu Pionira, pao je Zalgiris, posle divovske borbe !
A najveci junak bio je - pa znate vec - Vlade Divac, covek koji je posle
samo 40 minuta u crveno-belom dresu postao zasigurno jedan od nasih
najvecih ljubimaca. Vlade je ostavio srce na parketu i na najbolji nacin
demantovao sve skeptike koji su sumnjali u njega.
Ali, nije samo Divac junak pobede - sjajni su bili i Bolic i Topic (uz
greske u odbrani), dok je Nikola Jestratijevic koliko-toliko uspeo da
se nosi sa Litvanskim centrima dok se Vlade odmarao. Igor je po obicaju
prodao bezbroj lopti, ali se mora priznati da je kada je bilo najgusce dao
6 vezanih poena.
Ne bi bilo fer ne spomenuti ni to da su Litvanci sjajna ekipa, i da je nasa
velika sreca sto nije igrao Sabonis.
Navijanje je pocelo pod senkom Pionira koji nije bio skroz pun (oko 6000),
aravno zbog astronomske cene karti. Koreografija je ukljucivala crveno-bele
balone i trake, uz nesto malo baklji.
Zahvlajujuci fanaticnoj borbenosti kosarkasa (prvenstveno Divca) uskoro smo
svi bili na nogama. Pesma nije prestajala do kraja, cak ni kada se cinilo
da ce 'zeleni' napraviti preokret.
Vise o samoj tekmi i navijanju citajte sutra na navijcakom izvestaju.
Ne zaboravite ni CHAT - petak 8.1.99 u 22:00
U ovim trenucima velikog slavlja - moramo se setiti i trenutka od pre tacno
10 godina, kada su na Bozic 1989. osnovane Delije. Bolji rodjendanski
poklon
nismo mogli zamisliti.
DELIJE INTERNET FAN CLUB
PS VLADE OSTANI !!!
---------------------------------------------------------------------------
navijači.539gligo,
-> #538, dr.iivan> DELIJE INTERNET FAN CLUB
> PS VLADE OSTANI !!!
Ostacu, ostacu, samo zbog vas...
;)
navijači.540goxi,
MOGU DA TI PU*E IGORE, IGORE, IGORE !!!!!!
navijači.541jony,
Zvezda SAMPION!
;)
smash