CIVIL.11

03 Sep 1998 - 23 Dec 1999

Topics

  1. filozofija (186)
  2. nauka (150)
  3. istorija (71)
  4. religija (7)
  5. književnost (460)
  6. o.jeziku (35)
  7. umetnost (44)
  8. film (296)
  9. galerija (324)
  10. oko.sveta (10)
  11. hedonizam (123)
  12. licni.stav (216)
  13. cyberworld (8)
  14. civ.savet (64)

Messages - galerija

galerija.211 pack,
JOS JEDAN jos
galerija.213 dzim, -> #206, roach
> MUSTANGS (red,yellow,black,silver...) E, dobri su mustangi..."black" i "yellow" sam provalio koji su, i "red" takodje, ali "silver" mi malo teze ide...
galerija.214 praktica,
Pozadina za desktop ili HTML stranu sa kosturima (strasna je :)). back.jpg
galerija.215 praktica,
Ticica ticica.jpg
galerija.216 praktica,
Tica tica.jpg
galerija.217 praktica,
Opasna tica grabljivica grab.jpg
galerija.218 praktica,
Macka vidoje.jpg
galerija.219 praktica,
Evo nekih taild wallova napravljenih iz ciste dosade....... bla.zip
galerija.220 ventura,
Slika eksplozije atomske bombe 800x600. atom.jpg
galerija.221 gdown,
AJZNEROV DINAMICKI SPEKTAR --------------------------- Sa objasnjenjem spek.bmp
galerija.222 pack,
e strasan trip daj salji jos ako imas super je
galerija.223 gdown, -> #221, gdown
Ovde je doslo do greske radi se o zip fajlu spek.zip
galerija.224 indi,
evo jedne lepe slike koju je ventura poslao ali u gornjem desnom uglu Ajnstajn
galerija.225 roach, -> #224, indi
Šta ova slika zanči ?, da je Ajnštajn odgovoran za Atomke ? Onda je i Tesla kriv za mnogo što šta, hvala bogu da nije uspeo da dokaže da postoje vanzemaljci.
galerija.226 indi, -> #221, gdown
-> AJZNEROV DINAMICKI SPEKTAR -> Sa objasnjenjem pazi, nesto nije u redu skinuo sam spek.bmp, preimenovao ga u spek.zip otpakovao, buljio u centar 4 min i kada sam posle pogledao u telefon, sat, zvucnik... nista se neije desilo reci mi sta treba da vidim kada skrenem pogled, kakve promene,i u stvari cemu ovo sluzi ps da li si ti crtao ovaj spek.bmp?
galerija.227 indi, -> #225, roach
-> Sta ova slika zanci ?, da je Ajnstajn odgovoran za Atomke ? Onda je u neku ruku jeste |( -> i Tesla kriv za mnogo sto sta, hvala bogu da nije uspeo da dokaze -> da postoje vanzemaljci. ne kapiram kakva je povezanost Tesle i Vanzemaljaca? a da je uspeo da dokaze, mislim da bi to bilo strava |) sve1 ja sam kao wallpaper drzao tu atomku a onda sam sa burek.neta skinuo tu Ajnstajnovu sliku, a posto sam dosta citao o njemu i njegovim radovima, jako mu se divim i to, palo mi je na pamet da nalepim Ajnstajna na moj postojeci tapet i onda kad sam video rezultat, jako mi se svidelo.. mozda se to zove ironija, da covek koji se gnusa bilo kakvog fizickog nasilja ispadne odgovoran za toliko ubijenih ljudi (Nagasaki i Hirosima,Cernobilj), ali to je tako, u neku ruku.Da on nije otkrio E=m(c*c) verovatno bi neko drugi, malo kasnije, to ucinio, a onda bi svi njega krivili za ova nuklearna sr.nja ja ne krivim Ajnstajna, samo isticem sta se desi kad se sila upotrebi pogresno
galerija.228 milosh.zorica, -> #227, indi
Pa, kao Üto se ti diviÜ AjnÜtajnu tako se i ja divim Tesli koji je tvrdio da je otkrio signale koje Üalju neka inteligentna bica sa drugih planeta, mada mu niko nije poverova, apoÜto nije imao neku kintu .... InaŔe Tesla je bio i veoma duhovan, verovao je u budizam, telepatiju i duhove. Rekao je i da na Veneri i Marsu postoje inteligentna biŠa, ali da ×ive ispod povrÜine zemlje, a da su Venerijanci na previÜe boljem duhovnom nivou da jednostavno ne ×ele da stupe u kontakt sa ljudima.... pozdrav praktica free!.jpg
galerija.229 gdown, -> #226, indi
>> pazi, nesto nije uredu Ma daj, bre nemash pojma jedino tebi ne radi, imash tamo sve zapisano ko je crtao i sta treba da se radi. Neznam sta da ti kazem probaj opet, pa ako neide , jebiga, batali...
galerija.230 indi, -> #228, milosh.zorica
-> ×ive ispod povrÜine zemlje, a da su Venerijanci na previÜe -> boljem duhovnom nivou da jednostavno ne ×ele da stupe -> u kontakt sa ljudima.... zanimljivo |)
galerija.231 karlos,
ko jos zeli da stupi u kontakt sa ljudima... sta ce im to smarane u zivotu...: ...:)))....
galerija.232 milko,
Osnovao sam grupu digital_art, pa ko otje unutra neka me mailne. Grupa je otvorena za sve koji svoje kreativno bavljenje umetnosti (i muzicari i graficari, animatori, ...) realizuju pomotju racunara kao glavne ili pomotjne alatke.Za clanstvo u grupi pozeljno je poslati neki svoj the best rad. Zelje za membershipom slati u mail.
galerija.234 dorian,
Da li neko mozda poseduje sliku sa plakata (reklame) za Ballantine's viski,.... na njemu je samo devojka i tekst ispod: "Ne ti ne znas koga cekam" Hvala unapred Boban
galerija.235 dr.iivan, -> #234, dorian
> Da li neko mozda poseduje > sliku sa plakata (reklame) > za Ballantine's viski,.... > na njemu je samo devojka > i tekst ispod: > "Ne ti ne znas koga cekam" Hehe, i ja sam isto mislio :) Ali, to nije reklama za viski, već za donji veš jedne slovenačke firme :) A i mi na celoj slici našli baš viski? ;) Omanuo marketing, pa to ti je :)
galerija.236 aandric, -> #235, dr.iivan
AA> > Da li neko mozda poseduje AA> > sliku sa plakata (reklame) AA> > za Ballantine's viski,.... AA> > na njemu je samo devojka AA> > i tekst ispod: AA> > "Ne ti ne znas koga cekam" AA> AA> Hehe, i ja sam isto mislio :) Ali, to nije reklama za viski, AA> već za AA> donji veš jedne slovenačke firme :) Tako je, reklama je za poznatu slovenacku firmu jos iz doba SFRJ koja se zove Lisca.
galerija.237 dorian, -> #236, aandric
Paaaaaa, dobro. ...:)))) A da li neko ima sliku? pozdrav Boban
galerija.238 indi,
evo vam 2 animirana gifa znak radijacije koji se vrti i cyber gusarski znak lobanje sa kostima |)
galerija.239 karlos,
ajde ako neko ima neke slike NLO-a ili ("autenticne") ili sliku sa plakata za film Alien neka okaci ovde... ...fala...
galerija.240 roach,
Blur blu.jpg
galerija.241 roach,
cranberries cran.gif
galerija.242 roach,
PEARL JAM go.jpg
galerija.243 roach,
CROWS crow.jpg
galerija.244 roach,
Pearl Jam Live live.jpg
galerija.245 roach,
Woodstock met.jpg
galerija.246 roach,
for real 4real.jpg
galerija.247 roach,
stone st.jpg
galerija.248 roach,
jeff j.jpg
galerija.249 roach,
U2 utu.gif
galerija.250 roach,
screen u2.jpg
galerija.251 roach,
Steve Vai st.jpg
galerija.252 darklord,
Posto vidim da ovde shaljete slike nekih grupa evo par mojih !! ako sam pogreshio **** ** :) BYe F.F. skullz.jpg
galerija.253 darklord,
F.F br. 2 ! BYe res.jpg
galerija.254 darklord,
to je za sad BYe
galerija.255 roach,
vidite g3.jpg
galerija.256 roach,
Steven Tyler st.jpg
galerija.257 roach,
Oasis gallag.jpg
galerija.258 roach,
mettalica met.gif
galerija.259 roach,
Mettalica kirk.gif
galerija.260 roach,
Mettalica james.jpg
galerija.261 roach,
Iron maiden.jpg
galerija.262 roach,
NOFX nofx.jpg
galerija.263 roach,
White Trash trash.jpg
galerija.264 roach,
Bonny bonnie.jpg
galerija.265 roach,
beatles beat.gif
galerija.266 roach,
R.E.M. - monster monster.zip
galerija.267 roach,
Dylan dy.zip
galerija.268 roach,
Creep cree.zip
galerija.269 roach,
Clapton clap.zip
galerija.270 roach,
Deja vu deja.zip
galerija.271 roach,
Suedesve sue.zip
galerija.272 roach,
Prayer su.zip
galerija.273 roach,
Pumpkins pum.zip
galerija.274 roach,
Beatles bea.jpg
galerija.275 vstan, -> #252, darklord
> Posto vidim da ovde shaljete slike nekih grupa evo par mojih !! > > ako sam pogreshio **** ** :) Slikama grupa mesto je u konferenciji Muzika.
galerija.276 pack, -> #255, roach
PA MIKICE MOJA NISTA SE NE VIDI :)))) JAVIMI SE
galerija.277 zla.,
ZDE> Slikama grupa mesto je u konferenciji Muzika. apsolutno se slazem....ono... smorili ste... a drugo...ovde su se nekada slale malo "produhovljenije slike" pozdrav, T.
galerija.278 roach, -> #276, pack
>> PA MIKICE MOJA NISTA SE NE VIDI :)))) >> JAVIMI SE ?? kako se nista nevidi? Ja sam opet skinula da to proverim i uspelo je. Jel ti se javlja sada??( dali shvatas ;))
galerija.279 kum.djole, -> #277, zla.
>> a drugo...ovde su se nekada slale malo "produhovljenije slike" :) Evo jedne produhovljene. church.jpg
galerija.280 ivkeb,
Slichice,crtezi,kolazi i josh poneshto. slichke.zip
galerija.281 praktica,
Biciklizam ... bike.jpg
galerija.282 roach,
Kako to da ovde niko niÜta neÜalje? komarci.jpg
galerija.283 milko, -> #282, roach
Evo ti slike... Stonehenge, done by Me. stoneh.jpg
galerija.284 roach,
Simpaticno maca.jpg
galerija.285 ivkeb,
Volite li cvece? cvece.zip
galerija.286 praktica,
Amerika, Amerika, gomila klovnova... usa.gif
galerija.287 zla.,
de ste... :) htela sam da zamolim ako neko ima skenirane fotografije crkava ili bilo kakvih slika vezane za neki drugi vid arhitekture da baci ovde..:) pozdrav svima, Tijana
galerija.288 miskop, -> #287, zla.
>> de ste... >> :) Tu smo. ;) >> htela sam da zamolim ako neko ima skenirane fotografije crkava ili bilo >> kakvih slika vezane za neki drugi vid arhitekture da baci ovde..:) Baci pogled na ovu fotku. Ja se nadam da je ovo neka crkva, ali bez obzira, izgleda _baš_ surovo. ;) Pre liči na neki avion u "kobra lupingu". ;) arbui024.jpg
galerija.289 misery, -> #288, miskop
> Baci pogled na ovu fotku. Ja se nadam da je ovo neka crkva, ali bez > obzira, izgleda _bas_ surovo. ;) Pre lici na neki avion u "kobra lupingu". > ;) Ma jok,ovo su obnovili Grachanicu :) VUK...
galerija.290 supers, -> #288, miskop
>> Baci pogled na ovu fotku. Ja se nadam da je ovo neka crkva, ali bez >> obzira, izgleda _baš_ surovo. ;) Pre liči na neki avion u "kobra >> lupingu". Drvena crkva, verovatno američka protestantska, ili mormonska. Uvek naglasite šta je to što šaljete & kako se zove (ukoliko imate podatak, naravno).
galerija.291 zla., -> #290, supers
ZL> Drvena crkva, verovatno americka protestantska, ili mormonska. ZL> Uvek naglasite sta je to sto saljete & kako se zove (ukoliko ZL> imate podatak, naravno). ako nisi primetio covek se meni obracao... btw, supers sta se ti lomatash po ovim konferencijama...ono kao... umetnost,galerija gde si ti u svemu ovom,sem ako nisi moderator a i to nista ne znaci posto ne verujem da se u ovo ama bas ni malo ne razumesh!
galerija.292 supers, -> #291, zla.
>> ako nisi primetio covek se meni obracao... U konferenciji su sve poruke javne, nije zločin uključiti se u razgovor :) >> umetnost,galerija gde si ti u svemu ovom,sem ako nisi moderator a i to >> nista ne znaci posto ne verujem da se u ovo ama bas ni malo ne >> razumesh! Recimo da ne znam gde sam, evo čekam da me povedeš za ručicu i da me smestiš tamo gde pripadam ;> Inače, nekada je postojao savet Civilizacije, činilo ga je desetak starijih korisnika koji se uglavnom više ne javljaju, a svako od njih se brinuo o ponekoj temi. Ja bih voleo da mladim snagama formiramo novi savet i da zajednički razvijamo confu. Niti volim da sam sastavljam bilten ;> niti svršavam na nekakvu apsolutnu vlast. Šta čekaju ti istoričari umetnosti ;> zašto ne preuzmu inicijativu u ovoj temi?
galerija.293 kum.djole,
Nemojte pretvarati ovu galeriju u galeriju ličnih nesuglasica.. ;)
galerija.294 praktica, -> #291, zla.
> ako nisi primetio covek se meni obracao... > umetnost,galerija gde si ti u svemu ovom,sem ako nisi moderator Strasno sebicno, pa preko mail-a je ne bi ni dobila. Umetnost kao umetnost je namenjena svima i svi mogu da budu umetnicki kriticari. Po cemu se ti izdvajas, nismo videli nijedan tvoj rad na slici ili fotografiji pa da zakljucimo da li imas izrazen osecaj za boje i prostor, niti si bilo sta slala u galeriju. > btw, supers sta se ti lomatash po ovim konferencijama...ono kao... > a i to nista ne znaci posto ne verujem da se u ovo ama bas ni malo > ne razumesh! Koji je smisao recenice 'nepisi nista zato sto nisi pisao vise, a nije vazno sta si napisao'... a napisano je zbog download-a koji ne koriste svi zbog raznoraznih crkvi. P.S. Ako zla i supers imate neke licne, ne razjasnjene probleme, ljudi... postoji mail za to.
galerija.295 praktica,
Wallpaper desktop.png
galerija.296 dzim, -> #291, zla.
> ne znaci posto ne verujem da se u ovo ama bas ni malo ne razumesh! Lepo bi bilo kad bi i procitala ono sto napises.
galerija.297 misery,
Mozda nije za ovu temu... Evo 3 slichice skinute sa Cartoon Networka.Idealne za desktop... VUK... desktop.zip
galerija.298 zla., -> #294, praktica
ZL> Po cemu se ti izdvajas, nismo videli nijedan tvoj rad ZL> na slici ili fotografiji pa da zakljucimo da li imas izrazen ZL> osecaj za boje i prostor, niti si bilo sta slala u galeriju. kao sto vidis nije nista kritikovao : ZL> ZL> Uvek naglasite sta je to sto saljete & kako se zove (ukoliko ZL> ZL> imate podatak, naravno). a da ti ovu konferenciju pratish malo duze video bi da sam slala i to mnogo toga...a sto se tice slika ..ona sranja po foto-shopu uopste ne priznajem za bilo kakav vid umetnosti! pozdrav, T.
galerija.299 praktica, -> #298, zla.
> a da ti ovu konferenciju pratish malo duze video bi da sam slala i > to mnogo toga Hmm... znaci bilo je. To ovde izgleda ide godisnjim redom... > toga...a sto se tice slika ..ona sranja po foto-shopu uopste ne > priznajem za > bilo kakav vid umetnosti! E sad sam se nasao zbunjen, jer nisam pominjao nikakav photoshop a ni ne radim u njemu. Fotografija je jedan vid umetnosti, na nju sam konkretno i mislio zbog crkvi. Photoshop je aplikacija koja sluzi obradi slika, kada neko bez ikakvog plana izmesa neke teksture i boje i pohvali se kako je 'nesto' uradio (ovakve sam radove video kod usera fraudator) normalno da ne pretstavlja nista drugo nego shit.
galerija.300 supers, -> #299, praktica
>> koja sluzi obradi slika, kada neko bez ikakvog plana izmesa >> neke teksture i boje i pohvali se kako je 'nesto' uradio (ovakve >> sam radove video kod usera fraudator) normalno da ne pretstavlja >> nista drugo nego shit. Teško je identifikovati granicu između umetnosti i običnih fleka. To najbolje znaju kritičari koje je Salvador Dali izblamirao za čitav život kada im je podmetnuo da hvale slike Dalijevog magarca, koji je mlatio repom i tako slikao po platnu.
galerija.301 bastion,
Evo odlucio sam da posaljem jedan moj wallpaper za Desktop. Nije nesto narocito, ali ce se svideti svima koji poseduju AMD K6 procesore. 800x600 ime fajla: pozadina.jpg (morao sam da konvertujem) pozadina.jpg
galerija.302 brka,
Neko je trazio arhitekturu, manastire, crkve i sl. Evo Hilandara... (verovatno skinuta sa CD-a o Hilandaru).
galerija.304 misery,
Kad ce sledeci skup najuglednijih sakupljacha markica (za prevoz) i bashtovana. Ima li bi dve-tri do chetiri rechi da razmenimo s` njimaf
galerija.305 praktica,
tetovaze.zip
galerija.306 supers,
Ubuduće, ako neko slučajno uz slike bude napisao informaciju o tome šta šalje, ko je autor, koja tehnika, sa koje internet adrese je skinuto... ... neću mu ništa ;> Mis'im stvarno, nemojte kao da vam je maca odgrizla jezik :)
galerija.308 ica.z,
Da li neko mozda koristi WebShots Desktop? imate ga na www.webshots.com i to je programchic koji sluzi za promenu wallpaper-a (moguce je automatsko menjanje wallpaper-a na svakih xx minuta)... na sajtu takodje mozete naci gomilu kolekcija sa po desetak fenomenalnih slichica... takodje postoji i Screen Saver funkcija u programu koja se ogleda u prikazivanju slika iz kolekcije koju izaberete... ja sam se slikama odushevio, evo poslacu jednu chisto da vidite... Ica nature01.jpg
galerija.309 ica.z,
evo ide i druga, prosto nisam mogao da se odluchim koju da poshaljem jer su toliko dobre... ako hocete josh vichite, ja cu fajlove pobrisati za 5-6 dana... Ica mount03.jpg
galerija.310 ica.z,
i josh samo ovu... moram... ;) Ica ocean01.jpg
galerija.311 ica.z,
evo poshto su neki ljudi vec trazili da poshaljem josh koju sliku, shaljem... kosmonaut sa spejs shatlom u pozadini - inache iz Space kolekcije... space02.jpg
galerija.312 ica.z,
ide jedna slika iz Hand Gliding kolekcije... hndgld02.jpg
galerija.313 ica.z,
mini-ostrvo... iz Islands kolekcije... island03.jpg
galerija.314 ica.z,
mini-ostrva... takodje Islands kolekcija... island04.jpg