galerija.211pack,
JOS JEDAN
josgalerija.213dzim,
-> #206, roach
> MUSTANGS (red,yellow,black,silver...)
E, dobri su mustangi..."black" i "yellow" sam provalio koji su,
i "red" takodje, ali "silver" mi malo teze ide...
galerija.214praktica,
Pozadina za desktop ili HTML stranu sa kosturima (strasna je :)).
back.jpggalerija.215praktica,
Ticica
ticica.jpggalerija.216praktica,
Tica
tica.jpggalerija.217praktica,
Opasna tica grabljivica
grab.jpggalerija.218praktica,
Macka
vidoje.jpggalerija.219praktica,
Evo nekih taild wallova napravljenih iz ciste dosade.......
bla.zipgalerija.220ventura,
Slika eksplozije atomske bombe 800x600.
atom.jpggalerija.221gdown,
AJZNEROV DINAMICKI SPEKTAR
---------------------------
Sa objasnjenjem
spek.bmpgalerija.222pack,
e strasan trip daj salji jos ako imas
super je
galerija.223gdown,
-> #221, gdownOvde je doslo do greske radi se o zip fajlu spek.zip
galerija.224indi,
evo jedne lepe slike koju je ventura poslao
ali u gornjem desnom uglu Ajnstajn
galerija.225roach,
-> #224, indiŠta ova slika zanči ?, da je Ajnštajn odgovoran za Atomke ? Onda je
i Tesla kriv za mnogo što šta, hvala bogu da nije uspeo da dokaže
da postoje vanzemaljci.
galerija.226indi,
-> #221, gdown-> AJZNEROV DINAMICKI SPEKTAR
-> Sa objasnjenjem
pazi, nesto nije u redu
skinuo sam spek.bmp, preimenovao ga u spek.zip
otpakovao, buljio u centar 4 min i kada sam
posle pogledao u telefon, sat,
zvucnik... nista se neije desilo
reci mi sta treba da vidim kada skrenem pogled, kakve promene,i
u stvari cemu ovo sluzi
ps da li si ti crtao ovaj spek.bmp?
galerija.227indi,
-> #225, roach-> Sta ova slika zanci ?, da je Ajnstajn odgovoran za Atomke ? Onda je
u neku ruku jeste |(
-> i Tesla kriv za mnogo sto sta, hvala bogu da nije uspeo da dokaze
-> da postoje vanzemaljci.
ne kapiram kakva je povezanost Tesle i Vanzemaljaca?
a da je uspeo da dokaze, mislim da bi to bilo strava |)
sve1 ja sam kao wallpaper drzao tu atomku a onda sam sa burek.neta skinuo
tu Ajnstajnovu sliku, a posto sam dosta citao o njemu i njegovim radovima, jako
mu se divim i to, palo mi je na pamet da nalepim Ajnstajna na moj postojeci
tapet
i onda kad sam video rezultat, jako mi se svidelo..
mozda se to zove ironija, da covek koji se gnusa bilo kakvog fizickog nasilja
ispadne odgovoran za toliko ubijenih ljudi (Nagasaki i Hirosima,Cernobilj), ali
to je tako, u neku ruku.Da on nije otkrio E=m(c*c) verovatno bi neko drugi,
malo kasnije,
to ucinio, a onda bi svi njega krivili za ova nuklearna sr.nja
ja ne krivim Ajnstajna, samo isticem sta se desi kad se sila upotrebi pogresno
galerija.228milosh.zorica,
-> #227, indiPa, kao Üto se ti diviÜ AjnÜtajnu tako se i ja divim Tesli koji je
tvrdio da je otkrio signale koje Üalju neka inteligentna bica
sa drugih planeta, mada mu niko nije poverova, apoÜto nije
imao neku kintu .... InaŔe Tesla je bio i veoma duhovan,
verovao je u budizam, telepatiju i duhove. Rekao je i
da na Veneri i Marsu postoje inteligentna biŠa, ali da
×ive ispod povrÜine zemlje, a da su Venerijanci na previÜe
boljem duhovnom nivou da jednostavno ne ×ele da stupe
u kontakt sa ljudima....
pozdrav
praktica
free!.jpggalerija.229gdown,
-> #226, indi>> pazi, nesto nije uredu
Ma daj, bre nemash pojma jedino tebi ne radi, imash tamo sve
zapisano ko je crtao i sta treba da se radi. Neznam sta da ti kazem
probaj opet, pa ako neide , jebiga, batali...
galerija.230indi,
-> #228, milosh.zorica-> ×ive ispod povrÜine zemlje, a da su Venerijanci na previÜe
-> boljem duhovnom nivou da jednostavno ne ×ele da stupe
-> u kontakt sa ljudima....
zanimljivo |)
galerija.231karlos,
ko jos zeli da stupi u kontakt sa ljudima...
sta ce im to smarane u zivotu...:
...:)))....
galerija.232milko,
Osnovao sam grupu digital_art, pa ko otje unutra neka me mailne.
Grupa je otvorena za sve koji svoje kreativno bavljenje umetnosti
(i muzicari i graficari, animatori, ...) realizuju pomotju
racunara kao glavne ili pomotjne alatke.Za clanstvo u grupi
pozeljno je poslati neki svoj the best rad. Zelje za membershipom
slati u mail.
galerija.234dorian,
Da li neko mozda poseduje
sliku sa plakata (reklame)
za Ballantine's viski,....
na njemu je samo devojka
i tekst ispod:
"Ne ti ne znas koga cekam"
Hvala unapred
Boban
galerija.235dr.iivan,
-> #234, dorian> Da li neko mozda poseduje
> sliku sa plakata (reklame)
> za Ballantine's viski,....
> na njemu je samo devojka
> i tekst ispod:
> "Ne ti ne znas koga cekam"
Hehe, i ja sam isto mislio :) Ali, to nije reklama za viski, već za
donji veš jedne slovenačke firme :)
A i mi na celoj slici našli baš viski? ;) Omanuo marketing, pa to ti je :)
galerija.236aandric,
-> #235, dr.iivanAA> > Da li neko mozda poseduje
AA> > sliku sa plakata (reklame)
AA> > za Ballantine's viski,....
AA> > na njemu je samo devojka
AA> > i tekst ispod:
AA> > "Ne ti ne znas koga cekam"
AA>
AA> Hehe, i ja sam isto mislio :) Ali, to nije reklama za viski,
AA> već za
AA> donji veš jedne slovenačke firme :)
Tako je, reklama je za poznatu slovenacku firmu jos iz doba SFRJ
koja se zove Lisca.
galerija.237dorian,
-> #236, aandric
Paaaaaa, dobro. ...:))))
A da li neko ima sliku?
pozdrav
Boban
galerija.238indi,
evo vam 2 animirana gifa
znak radijacije koji se vrti
i cyber gusarski znak lobanje sa kostima |)
galerija.239karlos,
ajde ako neko ima neke slike
NLO-a ili ("autenticne")
ili sliku sa plakata za film Alien
neka okaci ovde...
...fala...
galerija.240roach,
Blur
blu.jpggalerija.241roach,
cranberries
cran.gifgalerija.242roach,
PEARL JAM
go.jpggalerija.243roach,
CROWS
crow.jpggalerija.244roach,
Pearl Jam Live
live.jpggalerija.245roach,
Woodstock
met.jpggalerija.246roach,
for real
4real.jpggalerija.247roach,
stone
st.jpggalerija.248roach,
jeff
j.jpggalerija.249roach,
U2
utu.gifgalerija.250roach,
screen
u2.jpggalerija.251roach,
Steve Vai
st.jpggalerija.252darklord,
Posto vidim da ovde shaljete slike nekih grupa evo par mojih !!
ako sam pogreshio **** ** :)
BYe
F.F.
skullz.jpggalerija.253darklord,
F.F br. 2 !
BYe
res.jpggalerija.254darklord,
to je za sad
BYe
galerija.255roach,
vidite
g3.jpggalerija.256roach,
Steven Tyler
st.jpggalerija.257roach,
Oasis
gallag.jpggalerija.258roach,
mettalica
met.gifgalerija.259roach,
Mettalica
kirk.gifgalerija.260roach,
Mettalica
james.jpggalerija.261roach,
Iron
maiden.jpggalerija.262roach,
NOFX
nofx.jpggalerija.263roach,
White Trash
trash.jpggalerija.264roach,
Bonny
bonnie.jpggalerija.265roach,
beatles
beat.gifgalerija.266roach,
R.E.M. - monster
monster.zipgalerija.267roach,
Dylan
dy.zipgalerija.268roach,
Creep
cree.zipgalerija.269roach,
Clapton
clap.zipgalerija.270roach,
Deja vu
deja.zipgalerija.271roach,
Suedesve
sue.zipgalerija.272roach,
Prayer
su.zipgalerija.273roach,
Pumpkins
pum.zipgalerija.274roach,
Beatles
bea.jpggalerija.275vstan,
-> #252, darklord> Posto vidim da ovde shaljete slike nekih grupa evo par mojih !!
>
> ako sam pogreshio **** ** :)
Slikama grupa mesto je u konferenciji Muzika.
galerija.276pack,
-> #255, roachPA MIKICE MOJA NISTA SE NE VIDI :))))
JAVIMI SE
galerija.277zla.,
ZDE> Slikama grupa mesto je u konferenciji Muzika.
apsolutno se slazem....ono...
smorili ste...
a drugo...ovde su se nekada slale malo "produhovljenije slike"
pozdrav,
T.
galerija.278roach,
-> #276, pack>> PA MIKICE MOJA NISTA SE NE VIDI :))))
>> JAVIMI SE
?? kako se nista nevidi? Ja sam opet skinula da to proverim i
uspelo je. Jel ti se javlja sada??( dali shvatas ;))
galerija.279kum.djole,
-> #277, zla.>> a drugo...ovde su se nekada slale malo "produhovljenije slike"
:) Evo jedne produhovljene.
church.jpggalerija.280ivkeb,
Slichice,crtezi,kolazi i josh poneshto.
slichke.zipgalerija.281praktica,
Biciklizam ...
bike.jpggalerija.282roach,
Kako to da ovde niko niÜta neÜalje?
komarci.jpggalerija.283milko,
-> #282, roachEvo ti slike...
Stonehenge, done by Me.
stoneh.jpggalerija.284roach,
Simpaticno
maca.jpggalerija.285ivkeb,
Volite li cvece?
cvece.zipgalerija.286praktica,
Amerika, Amerika, gomila klovnova...
usa.gifgalerija.287zla.,
de ste...
:)
htela sam da zamolim ako neko ima skenirane fotografije crkava ili bilo kakvih
slika vezane za neki drugi vid arhitekture da baci ovde..:)
pozdrav svima,
Tijana
galerija.288miskop,
-> #287, zla.>> de ste...
>> :)
Tu smo. ;)
>> htela sam da zamolim ako neko ima skenirane fotografije crkava ili bilo
>> kakvih slika vezane za neki drugi vid arhitekture da baci ovde..:)
Baci pogled na ovu fotku. Ja se nadam da je ovo neka crkva, ali bez
obzira, izgleda _baš_ surovo. ;) Pre liči na neki avion u "kobra lupingu".
;)
arbui024.jpggalerija.289misery,
-> #288, miskop
> Baci pogled na ovu fotku. Ja se nadam da je ovo neka crkva, ali
bez
> obzira, izgleda _bas_ surovo. ;) Pre lici na neki avion u "kobra
lupingu".
> ;)
Ma jok,ovo su obnovili Grachanicu :)
VUK...
galerija.290supers,
-> #288, miskop
>> Baci pogled na ovu fotku. Ja se nadam da je ovo neka crkva, ali bez
>> obzira, izgleda _baš_ surovo. ;) Pre liči na neki avion u "kobra
>> lupingu".
Drvena crkva, verovatno američka protestantska, ili mormonska.
Uvek naglasite šta je to što šaljete & kako se zove (ukoliko imate
podatak, naravno).
galerija.291zla.,
-> #290, supersZL> Drvena crkva, verovatno americka protestantska, ili mormonska.
ZL> Uvek naglasite sta je to sto saljete & kako se zove (ukoliko
ZL> imate podatak, naravno).
ako nisi primetio covek se meni obracao...
btw, supers sta se ti lomatash po ovim konferencijama...ono kao...
umetnost,galerija gde si ti u svemu ovom,sem ako nisi moderator a i to nista
ne znaci posto ne verujem da se u ovo ama bas ni malo ne razumesh!
galerija.292supers,
-> #291, zla.
>> ako nisi primetio covek se meni obracao...
U konferenciji su sve poruke javne, nije zločin uključiti se u razgovor :)
>> umetnost,galerija gde si ti u svemu ovom,sem ako nisi moderator a i to
>> nista ne znaci posto ne verujem da se u ovo ama bas ni malo ne
>> razumesh!
Recimo da ne znam gde sam, evo čekam da me povedeš za ručicu i da me
smestiš tamo gde pripadam ;>
Inače, nekada je postojao savet Civilizacije, činilo ga je desetak
starijih korisnika koji se uglavnom više ne javljaju, a svako od njih se
brinuo o ponekoj temi. Ja bih voleo da mladim snagama formiramo novi
savet i da zajednički razvijamo confu. Niti volim da sam sastavljam bilten ;>
niti svršavam na nekakvu apsolutnu vlast.
Šta čekaju ti istoričari umetnosti ;> zašto ne preuzmu inicijativu u
ovoj temi?
galerija.293kum.djole,
Nemojte pretvarati ovu galeriju u galeriju ličnih nesuglasica.. ;)
galerija.294praktica,
-> #291, zla.> ako nisi primetio covek se meni obracao...
> umetnost,galerija gde si ti u svemu ovom,sem ako nisi moderator
Strasno sebicno, pa preko mail-a je ne bi ni dobila. Umetnost kao
umetnost je namenjena svima i svi mogu da budu umetnicki
kriticari. Po cemu se ti izdvajas, nismo videli nijedan tvoj rad
na slici ili fotografiji pa da zakljucimo da li imas izrazen
osecaj za boje i prostor, niti si bilo sta slala u galeriju.
> btw, supers sta se ti lomatash po ovim konferencijama...ono kao...
> a i to nista ne znaci posto ne verujem da se u ovo ama bas ni malo
> ne razumesh!
Koji je smisao recenice 'nepisi nista zato sto nisi pisao vise, a
nije
vazno sta si napisao'... a napisano je zbog download-a koji ne
koriste
svi zbog raznoraznih crkvi.
P.S. Ako zla i supers imate neke licne, ne razjasnjene probleme,
ljudi...
postoji mail za to.
galerija.295praktica,
Wallpaper
desktop.pnggalerija.296dzim,
-> #291, zla.
> ne znaci posto ne verujem da se u ovo ama bas ni malo ne razumesh!
Lepo bi bilo kad bi i procitala ono sto napises.
galerija.297misery,
Mozda nije za ovu temu...
Evo 3 slichice skinute sa Cartoon Networka.Idealne
za desktop...
VUK...
desktop.zipgalerija.298zla.,
-> #294, prakticaZL> Po cemu se ti izdvajas, nismo videli nijedan tvoj rad
ZL> na slici ili fotografiji pa da zakljucimo da li imas izrazen
ZL> osecaj za boje i prostor, niti si bilo sta slala u galeriju.
kao sto vidis nije nista kritikovao :
ZL> ZL> Uvek naglasite sta je to sto saljete & kako se zove (ukoliko
ZL> ZL> imate podatak, naravno).
a da ti ovu konferenciju pratish malo duze video bi da sam slala i to mnogo
toga...a sto se tice slika ..ona sranja po foto-shopu uopste ne priznajem za
bilo kakav vid umetnosti!
pozdrav,
T.
galerija.299praktica,
-> #298, zla.> a da ti ovu konferenciju pratish malo duze video bi da sam slala i
> to mnogo toga
Hmm... znaci bilo je. To ovde izgleda ide godisnjim redom...
> toga...a sto se tice slika ..ona sranja po foto-shopu uopste ne
> priznajem za
> bilo kakav vid umetnosti!
E sad sam se nasao zbunjen, jer nisam pominjao nikakav photoshop
a ni ne radim u njemu. Fotografija je jedan vid umetnosti, na
nju sam konkretno i mislio zbog crkvi. Photoshop je aplikacija
koja sluzi obradi slika, kada neko bez ikakvog plana izmesa
neke teksture i boje i pohvali se kako je 'nesto' uradio (ovakve
sam radove video kod usera fraudator) normalno da ne pretstavlja
nista drugo nego shit.
galerija.300supers,
-> #299, praktica
>> koja sluzi obradi slika, kada neko bez ikakvog plana izmesa
>> neke teksture i boje i pohvali se kako je 'nesto' uradio (ovakve
>> sam radove video kod usera fraudator) normalno da ne pretstavlja
>> nista drugo nego shit.
Teško je identifikovati granicu između umetnosti i običnih fleka.
To najbolje znaju kritičari koje je Salvador Dali izblamirao za čitav
život kada im je podmetnuo da hvale slike Dalijevog magarca, koji je
mlatio repom i tako slikao po platnu.
galerija.301bastion,
Evo odlucio sam da posaljem jedan moj wallpaper za Desktop.
Nije nesto narocito, ali ce se svideti svima koji poseduju
AMD K6 procesore.
800x600
ime fajla: pozadina.jpg (morao sam da konvertujem)
pozadina.jpggalerija.302brka,
Neko je trazio arhitekturu, manastire, crkve i sl.
Evo Hilandara... (verovatno skinuta sa CD-a o Hilandaru).
galerija.304misery,
Kad ce sledeci skup najuglednijih sakupljacha markica
(za prevoz) i bashtovana. Ima li bi dve-tri do chetiri
rechi da razmenimo s` njimaf
galerija.305praktica,
tetovaze.zipgalerija.306supers,
Ubuduće, ako neko slučajno uz slike bude napisao informaciju o tome
šta šalje, ko je autor, koja tehnika, sa koje internet adrese je skinuto...
... neću mu ništa ;>
Mis'im stvarno, nemojte kao da vam je maca odgrizla jezik :)
galerija.308ica.z,
Da li neko mozda koristi WebShots Desktop?
imate ga na www.webshots.com i to je programchic koji
sluzi za promenu wallpaper-a (moguce je automatsko
menjanje wallpaper-a na svakih xx minuta)...
na sajtu takodje mozete naci gomilu kolekcija sa po
desetak fenomenalnih slichica...
takodje postoji i Screen Saver funkcija u programu
koja se ogleda u prikazivanju slika iz kolekcije koju
izaberete...
ja sam se slikama odushevio, evo poslacu jednu chisto
da vidite...
Ica
nature01.jpggalerija.309ica.z,
evo ide i druga, prosto nisam mogao da se
odluchim koju da poshaljem jer su toliko
dobre... ako hocete josh vichite, ja cu
fajlove pobrisati za 5-6 dana...
Ica
mount03.jpggalerija.310ica.z,
i josh samo ovu... moram... ;)
Ica
ocean01.jpggalerija.311ica.z,
evo poshto su neki ljudi vec trazili da poshaljem
josh koju sliku, shaljem...
kosmonaut sa spejs shatlom u pozadini - inache iz
Space kolekcije...
space02.jpggalerija.312ica.z,
ide jedna slika iz Hand Gliding kolekcije...
hndgld02.jpggalerija.313ica.z,
mini-ostrvo... iz Islands kolekcije...
island03.jpggalerija.314ica.z,
mini-ostrva... takodje Islands kolekcija...
island04.jpg