IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - arkadne

arkadne.1597 vector,
3 slike iz igre 'UNREAL'. unreal_1.arj
arkadne.1598 the.edge, -> #1597, vector
Auh bre... taj Unreal se poradja vec mesecima... Btw: Sta je bilo sa drugom igrom Star Trek: The Next Generation? Trebala je da izadje jos prosle godine...bar je tako pisalo u shitu od kontejnera (SK). AcCeSS DeNiED
arkadne.1599 gogica,
Molim igrace da mi kazu kako ide snimanje pozicije u igri MDK?
arkadne.1600 ddamir, -> #1599, gogica
> Molim igrace da mi kazu kako ide snimanje pozicije u igri MDK? E, pa nece moci ;) Bar ne dok ne predjes neki nivo. Ljudi iz Shiny Entertainment-a nisu mislili da je potrebno da se igra snima u toku nivoa, pa save postoji samo na kraju nivoa. E sad, ljudi se bunili i trazili, pa Dave Perry (Shiny boss) resio da im udovolji. Dakle, F2 SAVE patch moze da se pokupi kod www.shiny.com. Ja bih ga rado okacio ovde, ali sam ga obrisao jer sam igru presao :) BTW, u posedu sam patch-eva za Diablo (1.3) i Descent 2 (1.2 DOS, Win95, i S3 ViRGE patch), pa ako treba - trazite ;)
arkadne.1601 the.edge,
Kako se prelazi zadnji nivo u Superfrog-u? Treba (na)skociti na kraljicu/princezu, ali meni to nikako ne uspeva. ;) Ispred nje se nalazi i neki chile na nekoj metli, samo ne vidim njegovu funkciju? Ja uvek upadnem u provaliju i onda ceo taj svet ispocetka :(( AcCeSS DeNiED
arkadne.1602 ranx, -> #1595, ranx
MAME 0.25 --------- Bagman bagman.zip
arkadne.1603 ranx,
MAME 0.25 --------- Blaster blaster.zip
arkadne.1604 ranx,
MAME 0.25 --------- Donkey Kong dkong.zip
arkadne.1605 ranx,
MAME 0.25 --------- Diamond Run diamond.zip
arkadne.1606 ranx,
MAME 0.25 --------- Elevator Action (bootleg set) elevatrb.zip
arkadne.1607 ranx,
MAME 0.25 --------- Gyruss gyruss.zip
arkadne.1608 ranx,
MAME 0.25 --------- Galaxians galaxian.zip
arkadne.1609 ranx,
MAME 0.25 --------- Green Beret gberet.zip
arkadne.1610 vector,
Moze li neko da skine 'Match Point' za C-64 emulator ? :)
arkadne.1611 ranx,
MAME 0.25 --------- Space Invaders invaders.zip
arkadne.1612 ranx,
MAME 0.25 --------- Japanese IREM Game japirem.zip
arkadne.1613 ranx,
MAME 0.25 --------- Joust joust.zip
arkadne.1614 ranx,
MAME 0.25 --------- Junior Pacman jrpacman.zip
arkadne.1615 ranx,
MAME 0.25 --------- Jumping Bug (legendarna igra sa Folcikom) jbug.zip
arkadne.1616 ranx,
MAME 0.25 --------- Jungle King (Tarzan) junglek.zip
arkadne.1617 ranx,
MAME 0.25 --------- Kangaroo kangaroo.zip
arkadne.1618 ranx,
MAME 0.25 --------- Krull krull.zip
arkadne.1619 ranx,
MAME 0.25 --------- Kung Fu Master kungfum.zip
arkadne.1620 ranx,
MAME 0.25 --------- Lady Bug ladybug.zip
arkadne.1621 ranx,
MAME 0.25 --------- Lost Tomb losttomb.zip
arkadne.1622 ranx,
MAME 0.25 --------- Mario Bros. mario.zip
arkadne.1623 ranx,
MAME 0.25 --------- Millipede milliped.zip
arkadne.1624 ranx,
MAME 0.25 --------- Moon Cresta mooncrst.zip
arkadne.1625 ranx,
MAME 0.25 --------- Moon Quasar moonqsr.zip
arkadne.1626 ranx,
MAME 0.25 --------- Moon Patrol mpatrol.zip
arkadne.1627 null,
A zar igre koje dovodite za emulator nisu zasticene autorskim pravima, tj gomila igara koje ste preveli ovamo na sezam imaju autorsko pravo. Pa onda ako vec donostite igre koje nisu shareware ili PD, zasto onda brisete ako neko posalje nesto sto nije shareware ili pd ????? NULL
arkadne.1628 nenad, -> #1627, null
> A zar igre koje dovodite za emulator nisu zasticene autorskim > pravima, tj gomila igara koje ste preveli ovamo na sezam imaju > autorsko pravo. Pa onda ako vec donostite igre koje nisu shareware > ili PD, zasto onda brisete ako neko posalje nesto sto nije shareware > ili pd ????? I SW programi su zaštićeni autorskim pravima, ali je dozvoljena distribuicija na ovaj način. Što se ROM-ova tiče, koliko sam shvatio oni su takođe zaštićeni ali je dozvoljeno njihovo skidanje (tj. korišćenje) postojećim vlasnicima automata za igranje.
arkadne.1629 null, -> #1628, nenad
>> I SW programi su zasticeni autorskim pravima, ali je dozvoljena >> distribuicija na ovaj nacin. Sto se ROM-ova tice, koliko sam >> shvatio oni su takode zasticeni ali je dozvoljeno njihovo >> skidanje (tj. koriscenje) postojecim vlasnicima automata za >> igranje. Nisam konkretno mislio na romove vec na igre za c64 i amastadovo cudo :)) Sta je sa tim igrama one imaju autorsko pravo :> NULL
arkadne.1631 ddamir,
Mnogi su se pitali kako da snime poziciju u igri MDK... Evo ovako: MDK F2 save patch (Win95 verzija) mdk95.zip
arkadne.1632 nenad, -> #1629, null
> Nisam konkretno mislio na romove vec na igre za c64 i amastadovo > cudo :)) Sta je sa tim igrama one imaju autorsko pravo :> To sam i ja pitao pre nekoliko meseci i objašnjenjo mi je da su se uglavnom svi autori tih igara odrekli svojih prava i dozvljavaju njihovo korišćenje u emulatorima. Činjenica je da postoje javni sajtovi koji distribuiraju te igre i da ih niko ne dira, prema tome to je u redu. Jednostavno niko više ne zarađuje pare na tim programima pa je i logično da su besplatne.
arkadne.1633 rmilos, -> #1575, sdanijel
Ha,ha a el to moj Rayman.cfg ???????$#^$%&^%*^$&$%# ... Hocu da postanem SySop umesto SySop-a !!
arkadne.1634 rmilos, -> #1576, sdanijel
Iamam ja,ako treba,nema problema samo REEEEECCCCII !!!! ... Hocu da postanem SySop umesto SySop-a !!
arkadne.1635 bolero,
pomagajte kako da pustim u rad ovaj MAME 025 kad mi trazi nek csdm*b.zip ili tako nesto, zaboravio sam kako se zove
arkadne.1636 bokili,
Ljudi u cemu je fora?Stigao sam u quake-u do poslednjeg nivoa i onda cvrc.Presao sam sve cetiri epizode pokupio sigil-e i dosao do kraja i onda upadam u nivo sa kobajagi nekim krakatim koji kada mu pobijem prijatelje ,potpuno stane i nemrda a i meci mu nista ne mogu.Pomoc kako da ga probudim?
arkadne.1637 mmilosh, -> #1635, bolero
> kako da pustim u rad ovaj MAME 025 > kad mi trazi nek csdm*b.zip ili tako nesto, zaboravio sam kako > se zove Najlakše je da ga teraš pod Windowsom. Tada mu taj fajl ne treba.
arkadne.1638 embe, -> #1635, bolero
>>pomagajte >>kako da pustim u rad ovaj MAME 025 >>kad mi trazi nek csdm*b.zip ili tako nesto, zaboravio sam kako se zove U ovoj konferenciji, tema razno , poruka 8.938. Uz nju je zakacen cwsdpmi.zip za MAME 025
arkadne.1639 bolero,
Veliko fala sad bi trebalo da radi
arkadne.1640 daewoo, -> #1571, jones
Jeste. Sifre su u najnovijem Svetu Kompjutera (napr. REDALL, REDGUNS.....)
arkadne.1641 gmatic, -> #1640, daewoo
==> Jeste. Sifre su u najnovijem Svetu Kompjutera (napr. REDALL, ==> REDGUNS.....) Nije bas za ovu konfu ali molim nekog da mi odgovori: Jel izaso dvobroj( to jest juli-avgust)?
arkadne.1642 sdanijel, -> #1641, gmatic
Izasao je SK 7-8/97 !!! Pozdrav: sdanijel
arkadne.1643 mcule,
BuduĹi da Descent III izlazi tek polovinom sledeĹe godine, evo par zezalica za ljubitelje ove igre - tek toliko da se prekrati to vreme ;) * D1conv.arj - konvertovani nivoi Descent-a I, tako da se lepo mogu igrati u okru×enju Descent-a II * Panicall.arj - 10-tak anarchy nivoa od Paralax-a (anarchy and capture-the-flag) * D2ptch12.exe - upgrade za D2 na verziju 1.2 (popravljeno dosta bug-ova u multiplayer modu) Prokleti, prljavi roboti - sad su nagrabusili! ;)
arkadne.1644 mcule,
d1conv.zip
arkadne.1645 mcule,
panicall.zip
arkadne.1646 mcule,
d2ptch12.exe
arkadne.1647 rmilos, -> #1641, gmatic
Gm> Nije bas za ovu konfu ali molim nekog da mi odgovori: Gm> Jel izaso dvobroj( to jest juli-avgust)? Izasao je ...
arkadne.1648 rmilos, -> #1642, sdanijel
Sd> Izasao je SK 7-8/97 !!! Sd> Pozdrav: sdanijel Ma stvarno (nemo da lazes :) ???
arkadne.1649 sdanijel, -> #1648, rmilos
>>> Ma stvarno (nemo da lazes :) ??? Nemoj mnogo da se glupiras na SEZ-u to ljudi bas ne vole mnogo !!!! ----- * OLX 2.1 TD * Lakse malo.........
arkadne.1650 gmatic, -> #1648, rmilos
==> Ma stvarno (nemo da lazes :) ??? Znas sta, ima nsa kojima trafika nije bas iza ugla.
arkadne.1651 nenad.dj,
KOJE SU KOMBINACIJE ZA STREET BASKET TEREN U NBA-HANGTIME?
arkadne.1653 ddamir,
Pazi sad! U Sapcu se u subotu odrzava turnir u (a u cemu bi drugo ;) Duke Nukem-u (3D). Ko gleda Outer Space zna o cemu je rec, a za ove druge da kazem samo da se igra u mrezi od 8 masina, a nagrade dobijaju 8 finalista. Prva nagrada je Pentium 166MHz sa plocom, za ostale ne znam tacno, ali sigurno nisu bezvredne. LM, ekipa Outer Spaceta ide da snima taj dogadjaj, pa sam ja kao jedan od njih ovlascen da povedem 3 (TRI) coveka da se suprotstave Sabackim Djukerima. Prevoz, hrana, pice su obezbedjeni, pa ako postoje zainteresovani za okrsaj (i uzimanje nagrada :) nek mi se jave na 638-243 (Ivan) da se dogovorimo. Ljudi iz Sapca su izrazili veliku zelju da se pojavi mancha, a bogami i null-a se secaju (sve to iz dadov-a). Dakle, potencijalni borci neka se jave do petka da se dogovorimo. Inace, momci iz Sapca su profesionalci, znaci potrebni su mi iskusni i uvezbani igraci ;) Jos jednom, ako ste zeljni pravog okrsaja, javite mi se na telefon 638-243. Pozdrav, Ivan Nikolic
arkadne.1654 ranx, -> #1627, null
> A zar igre koje dovodite za emulator nisu zasticene autorskim pravima, tj > gomila igara koje ste preveli ovamo na sezam imaju autorsko pravo. Pa onda Da si pratio poruke o emulatorima od početka, samo bi ti se reklo.
arkadne.1655 ranx, -> #1629, null
> Nisam konkretno mislio na romove vec na igre za c64 i amastadovo cudo :)) > Sta je sa tim igrama one imaju autorsko pravo :> Možeš da ih skineš ako imaš ORIGINAL igre na odgovarajućem medijumu za Amstrad ili C64.
arkadne.1656 vule.,
Jedno malo pitanje za Estaticu.Gde se nalazi mac koji ti je potreban da postanes vitez? Sta raditi sa napitkom koji se pravi od CVETA,VUDU LUTKICE I SARGAREPE (bar mislim da je sargarepa). Unapred hvala !
arkadne.1657 mikson,
Ima li neko resenje Tomb raidera ali na srpskom! Zabolese mer oci vise od engleskog! :))
arkadne.1658 nenad,
Nije valjda da niko nije odigrao Outlaws? Ili je onaj ček-boks za neranjivost bio dovoljan da nema potrebe za "diskusijom"? ;) Definitivno najbolja "first-person" akcija do sada. Jedina zaista realna, bez mega-čardževa, ultra master-blastera i sl. gluposti, bez kugli sa očima (ili jednim okom) i bez kreatura nedefinisanog oblika. Pištolj, karabin, sačmara, dvocevka (obična i skraćena), nož, dinamit i mitraljez sa postoljem (dok se koristi mora da se stoji) su jedina oružja. Oružje mora da se puni. Dva pogotka metkom i gotov si. Nikakvi "armori", win-boostovi, konvertori i sl., jedino može da se uzme na par mesta parče lima i da se stavi ispod košulje. ;) Da ne pominemo sjajnu muziku u stilu E. Moriccone-a i "Dobar, loš, zao", "Šaka puna dinamita" (10-ak originalnih numera na 2 CD-a) koja povrh svega i prati radnju! Nešto najrealnije što je do sada napravljeno. I grafički jako lepo, korišćen je unapređen Dark Forces engine. Ako neranjivost nije dovoljna, evo još pomoći: Outlaws Cheat Codes olairhead - Fly mode. olash - Ulimited ammunition. olcds - Map supermode. olfps - Displays frame rate. olpostal - All weapons and ammunition. olredlite - Freezes enemies.
arkadne.1659 pvlada, -> #1658, nenad
> Nije valjda da niko nije odigrao Outlaws? Ili je onaj ček-boks za > neranjivost bio dovoljan da nema potrebe za "diskusijom"? ;) Igra je super, ali mogla je cela da stane na jedan CD i da ostane puno praznog mesta, lopovi :) Pozdrav Vlada
arkadne.1660 mikson,
El igrao neko igru tilt! ? ako jeste el moze neko da mi kaze kako da igram na tastaturu a ne na dzojstik?
arkadne.1661 space.ace,
Interesuje me da li ima novijih arkada za ovaj MAME emulator? Ne znam im imena, ali znate možda na koje mislim...
arkadne.1663 rados,
de li je neko igrao estatica2??? rado bih podelio misljenje s njim! Maxmagnus rules
arkadne.1664 the.edge, -> #1663, rados
T?>> de li je neko igrao estatica2??? T?>> rado bih podelio misljenje s njim! Videh na kutiji da izgleda fenomenalno, plus je ocenjena sa 91%. Jedva cekam da kupim. AcCeSS DeNiED
arkadne.1665 rados, -> #1664, the.edge
Igra je fenomenalna!! uzmi je obavezno!preporucejem ti i Twinseys odisey tjs. Little Big Adv. 2! igra je takodje dobra (ovako se valjda pise) ajde cu! ps:kad nabavis estaticu javi se!! ok?
arkadne.1667 the.edge, -> #1665, rados
T?>> Igra je fenomenalna!!uzmi je obavezno!preporucejem ti i Tako sam i mislio. T?>> Twinseys odisey tjs.Little Big Adv.2!igra je takodje dobra Upravo prelazim prvi deo LBA-a. Videh slike na internetu od dvojke i takodje izgleda fenomenalno, cak dosta bolje od prvog dela. Btw: nabavio sam LBA original u engleskoj za svega 9 funti. Fora je da EA igre, pocev od 1994. postaju classic, tacnije postoji Classic kolekcija pri cemu dobijes sve sto i u pravom originalu, osim sto se kutija razlikuje posto nosi slogan "Classic" i neki motiv iz igre, a dole je slika prave kutije. Mnogo dobra stvar, posto em dobijes original, em dzabe. LBA nisam skoro nikad ni igrao jer su nasi pirati nabavili zesci RIP od par disketa, bez muzike/animacija/speecha. Konacno uzivam u fantasticnoj avanturi. :) AcCeSS DeNiED
arkadne.1668 rados, -> #1667, the.edge
LBA2 je strava igra i mnogo je bolja od prvod dela!! ako si mozda gledao CD-bajt na tv politici! predstavljali su je takodje su i oni rekli da je igra odlicna !! ;) ima fora koje su odlicne ! npr.mozes da udjes u prodavnicu i kupujes energiju itd.(nisam siguran da to ima u prvom delu)!! Ukratko u igri je radnja:Tvoj DYNO FLY-a je pogodio grom i ti moras da ga izleces itd. mozes cak da vozis auto!!moras da odes do lokalnog vraca i da mu kazes da zaustavi kisu! ali on ce traziti da nadjes cuvara svetionika i tako se nastavlja!!!(ovo je bilo ukratko) a estatica2 je takodje dobra boris se sa nekim goblinima i drugim stvorenjima ali imas energiju koju mozes da dobunjavas ili cak ako popijes los napitak da se ti pretvoris u neko sranje!! :( ... cu! rados
arkadne.1669 the.edge, -> #1668, rados
T?>> ima fora koje su odlicne !npr.mozes da udjes u prodavnicu i kupujes T?>> energiju itd.(nisam siguran da to ima u prvom delu)!! T?>> da ga izleces itd.mozes cak da vozis auto!!moras da odes do Sve to ima i u prvom delu (sem ako ovde BAS ti vozis auto, a ne PC). :) Mora da ima puno novih fora, samo treba otkriti :) (videh Twinsena na nekim balonima kako leti...). Super, u svakom slucaju. U engleskoj sam trazio drugi deo, ali nema...mora da je tek sada izasao, dok Ecstatica 2 uveliko postoji, samo joj je cena - 34 funte! Pomnozite sa 3 i videcete koliko kosta u markama... T?>> a estatica2 je takodje dobra boris se sa nekim goblinima i drugim T?>> stvorenjima ali imas energiju koju mozes da dobunjavas ili cak ako T?>> popijes los napitak da se ti pretvoris u neko sranje!!:( E i to je dobro, da nije uvek sve happy :) AcCeSS DeNiED
arkadne.1670 goxi,
Hi! Ovih dana igram Bermuda SINDROM i igra je stvarno haos. Dosao sam do pecine, i tu me zajebava. Ako je neko presao igru molim ga da mi na mail (ili ovde) posalje resenje. Pozdrav!
arkadne.1671 ranx, -> #1661, space.ace
> Interesuje me da li ima novijih arkada za ovaj MAME emulator? Ne znam im > imena, ali znate možda na koje mislim... Poslaću...
arkadne.1672 ranx,
MAME 0.27 za DOS mame027b.zip
arkadne.1673 ranx,
MAME 0.27 za W95/NT mame027w.zip
arkadne.1674 ranx,
MAME 0.27 --------- Star Wars starwars.zip
arkadne.1675 nenad, -> #1659, pvlada
> Igra je super, ali mogla je cela da stane na jedan CD i da ostane > puno praznog mesta, lopovi :) Nije mogla, na svakom CD-u je po 5-6 originalnih pesama u klasičnom CD-audio formatu.
arkadne.1676 daewoo, -> #1669, the.edge
:>> U engleskoj sam trazio drugi deo, ali nema...mora da je tek sada izasao, L.B Adventure II je stigao kod nas pre 15-ak dana,zajedno sa Ecstatikom 2. Jos samo da me pitash gde...(na mail)
arkadne.1677 n.ceh,
Ima li neko spisak komandi ili neko uputstvo za Midwinter II? Iskopao sam neki stari CD, i proradila nostalgija...
arkadne.1678 rados,
E,estatica i lba2 su dve igre koje su vec mesec dana kod nas ,a ne tek 15!! ;) ja sam kupio estaticu2 i lba2 u Pariske komune 7 (zgrada se zove "Tri sestre" tako su joj ljudi odande dali ime)inace to je preko puta Imtela!! i cd-ovi su 18 maraka ... ma imate sve to u novom svetu komp. i u pretploslom itd. :))))) ajde cu!!
arkadne.1679 n.ceh,
Pozdrav igrači! Za ortaka sa posla... Šifre za rebel assault, i ako neko zna dal ima kod nas Terminal Velocity full verzija?
arkadne.1680 the.edge,
Evo jednog cooool nivoa za Duke Nukem 3D. Skinuto sa interneta. :) Ako bi moglo da se premesti u dir, bilo bi super. Dakle, ide penthouse level (veoma je opsiran, i nije za...khm...mladje od 18 god. ;) ) AcCeSS DeNiED penthous.zip
arkadne.1681 bokir,
Ima li neko spisak poteza za Virtua Fighter?
arkadne.1682 dzim,
Jel moze neko da bachi neke shifre od Shadow Warrior-a, ili barem pionter de toga ima.... 10x pis.
arkadne.1683 the.edge, -> #1682, dzim
SWTRIX SWGIMME SWCHAN Dovoljno ti je ;) AcCeSS DeNiED
arkadne.1684 dzim, -> #1683, the.edge
<M> SWTRIX <M> SWGIMME <M> SWCHAN <M> <M> Dovoljno ti je ;) E, znash kako...ne radi. Reche mi josh neko i SWGREED i SWGOODIES il tako neshto pa ni to ne radi. A da nema to veze sa verzijom (poshto sam ja ovo skinuo iz dira) ???
arkadne.1685 saint,
cao svima Sta mislite o igri Lomax in lemingland Da li vredi CD-a
arkadne.1686 epson, -> #1684, dzim
│ E, znash kako...ne radi. │ Reche mi josh neko i SWGREED i SWGOODIES il tako neshto pa ni to ne │ radi. A da nema to veze sa verzijom (poshto sam ja ovo skinuo iz dira) ??? └───────────────────────────────────────────────── Radi, radi :>> . Prvo pritisni T (za Talk), pa ukucaj šifru i na kraju Enter .
arkadne.1687 raikhan, -> #1684, dzim
> E, znash kako...ne radi. > Reche mi josh neko i SWGREED i SWGOODIES il tako neshto pa ni > to ne radi. A da nema to veze sa verzijom (poshto sam ja ovo > skinuo iz dira) ??? Ja sam ti reko! SWGOODIES nece raditi sigurno zato sto nije tacno! Ali SWGREED radi 100% ! Tajna je u tome sto prvo pritisnes "T" (kao kad saljes multiplayer poruku), ukucas sifru i pritisnes ENTER ! Sifra radi bez problema ! Pozdrav od mene!
arkadne.1688 saint,
jel neko igrao Lomaxa u zemlji Lemingsa
arkadne.1689 saint,
Kakvi su Hardverski zahtevi Za LBA 2
arkadne.1690 the.edge, -> #1684, dzim
Sve sifre stavljas tako sto prvo pritisnes slovo T pa ubacis pass. AcCeSS DeNiED
arkadne.1691 dzim,
Pa da, javilo se meni da treba tako neshto da se uradi al mi pucalo da probavam. U svakom sluchaju, sad ima da radi....:) fala.
arkadne.1692 goxi,
Da li neko zna kako se snima pozicija u MDK ???
arkadne.1693 saint, -> #1692, goxi
=> Da li neko zna kako se snima pozicija u MDK ??? NCD je skracenica za NO CAN DO
arkadne.1694 the.edge, -> #693, nenad
A sta u prevodu znaci "NO CAN DO"? Ja biti poglavica yellow butt, a? ;) AcCeSS DeNiED
arkadne.1695 n.ceh, -> #1694, the.edge
> A sta u prevodu znaci "NO CAN DO"? Ja biti poglavica yellow butt, a? ;) Neće Da Može. NDM. Srpski vlada!
arkadne.1696 saint, -> #1695, n.ceh
=> Nece Da Moze. NDM. AXA
arkadne.1697 miskop, -> #1692, goxi
--> Da li neko zna kako se snima pozicija u MDK ??? Kad smo već kod MDK, pre neki dan kupih taj CD i reko ajd' malo da probam... I samo što sam počeo da igram, naiđoh na onaj deo gde se u daljini dernja neki monstrum, a kompjuter me obaveštava da treba da koristim zoom opciju i da nišanim iznad nekog crvenog stakla... Ja sam 'pucao' na sve strane, na svaki pixel ekrana, ali ništa... Kako se ovaj deo prelazi?
arkadne.1698 goxi,
Uzmes i odaljis se malo i zumiras ogromnaaaa cudovista koja ti masu sa metom za gadjanje u koju treba da pogodis. E sad, kad ih sve poubijas pasce ti bomba sa kojojm treba da razbijes crveno staklo. P.S. Zaboravio sam da ti kazem, da treba da pucas u crni "kovceg" koji ce ti se pojaviti na centralnom zidu, posto ubijes monstere :) Pozdrav! Nadam se da sam ti pomogao.
arkadne.1699 djanjusevic, -> #1692, goxi
>> Da li neko zna kako se snima pozicija u MDK ??? U toj verziji koju ti imas samo na kraju nivoa, a postoji patch koji omogucava da snimas gde i kad hoces.
arkadne.1700 saint, -> #1698, goxi
=> Pozdrav! Nadam se da sam ti pomogao. Mislim da je on zaboravio da ti kaze da prvo treba da ukljucis Sniper mode time sto ces pritisnuti space