arkadne.1597vector,
3 slike iz igre 'UNREAL'.
unreal_1.arjarkadne.1598the.edge,
-> #1597, vectorAuh bre... taj Unreal se poradja vec mesecima...
Btw: Sta je bilo sa drugom igrom Star Trek: The Next Generation?
Trebala je da izadje jos prosle godine...bar je tako pisalo u shitu od
kontejnera (SK).
AcCeSS DeNiED
arkadne.1599gogica,
Molim igrace da mi kazu kako ide snimanje pozicije u igri MDK?
arkadne.1600ddamir,
-> #1599, gogica> Molim igrace da mi kazu kako ide snimanje pozicije u igri MDK?
E, pa nece moci ;) Bar ne dok ne predjes neki nivo. Ljudi iz Shiny
Entertainment-a nisu mislili da je potrebno da se igra snima u toku
nivoa, pa save postoji samo na kraju nivoa. E sad, ljudi se bunili
i trazili, pa Dave Perry (Shiny boss) resio da im udovolji. Dakle,
F2 SAVE patch moze da se pokupi kod www.shiny.com. Ja bih ga rado
okacio ovde, ali sam ga obrisao jer sam igru presao :)
BTW, u posedu sam patch-eva za Diablo (1.3) i Descent 2 (1.2 DOS,
Win95, i S3 ViRGE patch), pa ako treba - trazite ;)
arkadne.1601the.edge,
Kako se prelazi zadnji nivo u Superfrog-u?
Treba (na)skociti na kraljicu/princezu, ali meni to nikako ne uspeva. ;)
Ispred nje se nalazi i neki chile na nekoj metli, samo ne vidim njegovu
funkciju? Ja uvek upadnem u provaliju i onda ceo taj svet ispocetka :((
AcCeSS DeNiED
arkadne.1602ranx,
-> #1595, ranxMAME 0.25
---------
Bagman
bagman.ziparkadne.1603ranx,
MAME 0.25
---------
Blaster
blaster.ziparkadne.1604ranx,
MAME 0.25
---------
Donkey Kong
dkong.ziparkadne.1605ranx,
MAME 0.25
---------
Diamond Run
diamond.ziparkadne.1606ranx,
MAME 0.25
---------
Elevator Action (bootleg set)
elevatrb.ziparkadne.1607ranx,
MAME 0.25
---------
Gyruss
gyruss.ziparkadne.1608ranx,
MAME 0.25
---------
Galaxians
galaxian.ziparkadne.1609ranx,
MAME 0.25
---------
Green Beret
gberet.ziparkadne.1610vector,
Moze li neko da skine 'Match Point' za C-64 emulator ? :)
arkadne.1611ranx,
MAME 0.25
---------
Space Invaders
invaders.ziparkadne.1612ranx,
MAME 0.25
---------
Japanese IREM Game
japirem.ziparkadne.1613ranx,
MAME 0.25
---------
Joust
joust.ziparkadne.1614ranx,
MAME 0.25
---------
Junior Pacman
jrpacman.ziparkadne.1615ranx,
MAME 0.25
---------
Jumping Bug (legendarna igra sa Folcikom)
jbug.ziparkadne.1616ranx,
MAME 0.25
---------
Jungle King (Tarzan)
junglek.ziparkadne.1617ranx,
MAME 0.25
---------
Kangaroo
kangaroo.ziparkadne.1618ranx,
MAME 0.25
---------
Krull
krull.ziparkadne.1619ranx,
MAME 0.25
---------
Kung Fu Master
kungfum.ziparkadne.1620ranx,
MAME 0.25
---------
Lady Bug
ladybug.ziparkadne.1621ranx,
MAME 0.25
---------
Lost Tomb
losttomb.ziparkadne.1622ranx,
MAME 0.25
---------
Mario Bros.
mario.ziparkadne.1623ranx,
MAME 0.25
---------
Millipede
milliped.ziparkadne.1624ranx,
MAME 0.25
---------
Moon Cresta
mooncrst.ziparkadne.1625ranx,
MAME 0.25
---------
Moon Quasar
moonqsr.ziparkadne.1626ranx,
MAME 0.25
---------
Moon Patrol
mpatrol.ziparkadne.1627null,
A zar igre koje dovodite za emulator nisu zasticene autorskim pravima, tj
gomila igara koje ste preveli ovamo na sezam imaju autorsko pravo. Pa onda
ako vec donostite igre koje nisu shareware ili PD, zasto onda brisete ako
neko posalje nesto sto nije shareware ili pd ?????
NULL
arkadne.1628nenad,
-> #1627, null> A zar igre koje dovodite za emulator nisu zasticene autorskim
> pravima, tj gomila igara koje ste preveli ovamo na sezam imaju
> autorsko pravo. Pa onda ako vec donostite igre koje nisu shareware
> ili PD, zasto onda brisete ako neko posalje nesto sto nije shareware
> ili pd ?????
I SW programi su zaštićeni autorskim pravima, ali je dozvoljena
distribuicija na ovaj način. Što se ROM-ova tiče, koliko sam
shvatio oni su takođe zaštićeni ali je dozvoljeno njihovo
skidanje (tj. korišćenje) postojećim vlasnicima automata za
igranje.
arkadne.1629null,
-> #1628, nenad>> I SW programi su zasticeni autorskim pravima, ali je dozvoljena
>> distribuicija na ovaj nacin. Sto se ROM-ova tice, koliko sam
>> shvatio oni su takode zasticeni ali je dozvoljeno njihovo
>> skidanje (tj. koriscenje) postojecim vlasnicima automata za
>> igranje.
Nisam konkretno mislio na romove vec na igre za c64 i amastadovo cudo :))
Sta je sa tim igrama one imaju autorsko pravo :>
NULL
arkadne.1631ddamir,
Mnogi su se pitali kako da snime poziciju u igri MDK... Evo ovako:
MDK F2 save patch (Win95 verzija)
mdk95.ziparkadne.1632nenad,
-> #1629, null> Nisam konkretno mislio na romove vec na igre za c64 i amastadovo
> cudo :)) Sta je sa tim igrama one imaju autorsko pravo :>
To sam i ja pitao pre nekoliko meseci i objašnjenjo mi je da su
se uglavnom svi autori tih igara odrekli svojih prava i
dozvljavaju njihovo korišćenje u emulatorima. Činjenica je da
postoje javni sajtovi koji distribuiraju te igre i da ih niko ne
dira, prema tome to je u redu. Jednostavno niko više ne zarađuje
pare na tim programima pa je i logično da su besplatne.
arkadne.1633rmilos,
-> #1575, sdanijel
Ha,ha a el to moj Rayman.cfg ???????$#^$%&^%*^$&$%#
... Hocu da postanem SySop umesto SySop-a !!
arkadne.1634rmilos,
-> #1576, sdanijel
Iamam ja,ako treba,nema problema samo
REEEEECCCCII !!!!
... Hocu da postanem SySop umesto SySop-a !!
arkadne.1635bolero,
pomagajte
kako da pustim u rad ovaj MAME 025
kad mi trazi nek csdm*b.zip ili tako nesto, zaboravio sam kako se zove
arkadne.1636bokili,
Ljudi u cemu je fora?Stigao sam u quake-u do poslednjeg nivoa i
onda cvrc.Presao sam sve cetiri epizode pokupio sigil-e i dosao
do kraja i onda upadam u nivo sa kobajagi nekim krakatim koji
kada mu pobijem prijatelje ,potpuno stane i nemrda a i meci mu
nista ne mogu.Pomoc kako da ga probudim?
arkadne.1637mmilosh,
-> #1635, bolero> kako da pustim u rad ovaj MAME 025
> kad mi trazi nek csdm*b.zip ili tako nesto, zaboravio sam kako
> se zove
Najlakše je da ga teraš pod Windowsom. Tada mu taj fajl ne treba.
arkadne.1638embe,
-> #1635, bolero>>pomagajte
>>kako da pustim u rad ovaj MAME 025
>>kad mi trazi nek csdm*b.zip ili tako nesto, zaboravio sam kako se zove
U ovoj konferenciji, tema razno , poruka 8.938.
Uz nju je zakacen cwsdpmi.zip za MAME 025
arkadne.1639bolero,
Veliko fala
sad bi trebalo da radi
arkadne.1640daewoo,
-> #1571, jonesJeste. Sifre su u najnovijem Svetu Kompjutera (napr. REDALL,
REDGUNS.....)
arkadne.1641gmatic,
-> #1640, daewoo==> Jeste. Sifre su u najnovijem Svetu Kompjutera (napr. REDALL,
==> REDGUNS.....)
Nije bas za ovu konfu ali molim nekog da mi odgovori:
Jel izaso dvobroj( to jest juli-avgust)?
arkadne.1642sdanijel,
-> #1641, gmatic
Izasao je SK 7-8/97 !!!
Pozdrav: sdanijel
arkadne.1643mcule,
BuduĹi da Descent III izlazi tek polovinom sledeĹe godine, evo par
zezalica za ljubitelje ove igre - tek toliko da se prekrati to vreme
;)
* D1conv.arj - konvertovani nivoi Descent-a I, tako da se lepo mogu
igrati
u okru×enju Descent-a II
* Panicall.arj - 10-tak anarchy nivoa od Paralax-a (anarchy and
capture-the-flag)
* D2ptch12.exe - upgrade za D2 na verziju 1.2 (popravljeno dosta
bug-ova
u multiplayer modu)
Prokleti, prljavi roboti - sad su nagrabusili! ;)
arkadne.1644mcule,
d1conv.ziparkadne.1645mcule,
panicall.ziparkadne.1646mcule,
d2ptch12.exearkadne.1647rmilos,
-> #1641, gmatic
Gm> Nije bas za ovu konfu ali molim nekog da mi odgovori:
Gm> Jel izaso dvobroj( to jest juli-avgust)?
Izasao je ...
arkadne.1648rmilos,
-> #1642, sdanijel
Sd> Izasao je SK 7-8/97 !!!
Sd> Pozdrav: sdanijel
Ma stvarno (nemo da lazes :) ???
arkadne.1649sdanijel,
-> #1648, rmilos
>>> Ma stvarno (nemo da lazes :) ???
Nemoj mnogo da se glupiras na SEZ-u to ljudi bas
ne vole mnogo !!!!
-----
* OLX 2.1 TD * Lakse malo.........
arkadne.1650gmatic,
-> #1648, rmilos==> Ma stvarno (nemo da lazes :) ???
Znas sta, ima nsa kojima trafika nije bas iza ugla.
arkadne.1651nenad.dj,
KOJE SU KOMBINACIJE ZA STREET BASKET TEREN U NBA-HANGTIME?
arkadne.1653ddamir,
Pazi sad! U Sapcu se u subotu odrzava turnir u (a u cemu bi drugo
;) Duke Nukem-u (3D). Ko gleda Outer Space zna o cemu je rec, a za
ove druge da kazem samo da se igra u mrezi od 8 masina, a nagrade
dobijaju 8 finalista. Prva nagrada je Pentium 166MHz sa plocom, za
ostale ne znam tacno, ali sigurno nisu bezvredne.
LM, ekipa Outer Spaceta ide da snima taj dogadjaj, pa sam ja kao
jedan od njih ovlascen da povedem 3 (TRI) coveka da se suprotstave
Sabackim Djukerima. Prevoz, hrana, pice su obezbedjeni, pa ako
postoje zainteresovani za okrsaj (i uzimanje nagrada :) nek mi se
jave na 638-243 (Ivan) da se dogovorimo. Ljudi iz Sapca su izrazili
veliku zelju da se pojavi mancha, a bogami i null-a se secaju
(sve to iz dadov-a). Dakle, potencijalni borci neka se jave do
petka da se dogovorimo. Inace, momci iz Sapca su profesionalci,
znaci potrebni su mi iskusni i uvezbani igraci ;)
Jos jednom, ako ste zeljni pravog okrsaja, javite mi se na telefon
638-243.
Pozdrav,
Ivan Nikolic
arkadne.1654ranx,
-> #1627, null> A zar igre koje dovodite za emulator nisu zasticene autorskim pravima, tj
> gomila igara koje ste preveli ovamo na sezam imaju autorsko pravo. Pa onda
Da si pratio poruke o emulatorima od početka, samo bi ti se reklo.
arkadne.1655ranx,
-> #1629, null> Nisam konkretno mislio na romove vec na igre za c64 i amastadovo cudo :))
> Sta je sa tim igrama one imaju autorsko pravo :>
Možeš da ih skineš ako imaš ORIGINAL igre na odgovarajućem medijumu za Amstrad
ili C64.
arkadne.1656vule.,
Jedno malo pitanje za Estaticu.Gde se nalazi mac koji ti je potreban
da postanes vitez? Sta raditi sa napitkom koji se pravi od CVETA,VUDU
LUTKICE I SARGAREPE (bar mislim da je sargarepa). Unapred hvala !
arkadne.1657mikson,
Ima li neko resenje Tomb raidera ali na srpskom! Zabolese mer oci
vise od engleskog! :))
arkadne.1658nenad,
Nije valjda da niko nije odigrao Outlaws? Ili je onaj ček-boks za
neranjivost bio dovoljan da nema potrebe za "diskusijom"? ;)
Definitivno najbolja "first-person" akcija do sada. Jedina zaista
realna, bez mega-čardževa, ultra master-blastera i sl. gluposti,
bez kugli sa očima (ili jednim okom) i bez kreatura nedefinisanog
oblika. Pištolj, karabin, sačmara, dvocevka (obična i skraćena),
nož, dinamit i mitraljez sa postoljem (dok se koristi mora da se
stoji) su jedina oružja. Oružje mora da se puni. Dva pogotka
metkom i gotov si. Nikakvi "armori", win-boostovi, konvertori i
sl., jedino može da se uzme na par mesta parče lima i da se stavi
ispod košulje. ;)
Da ne pominemo sjajnu muziku u stilu E. Moriccone-a i "Dobar,
loš, zao", "Šaka puna dinamita" (10-ak originalnih numera na 2
CD-a) koja povrh svega i prati radnju!
Nešto najrealnije što je do sada napravljeno. I grafički jako
lepo, korišćen je unapređen Dark Forces engine.
Ako neranjivost nije dovoljna, evo još pomoći:
Outlaws Cheat Codes
olairhead - Fly mode.
olash - Ulimited ammunition.
olcds - Map supermode.
olfps - Displays frame rate.
olpostal - All weapons and ammunition.
olredlite - Freezes enemies.
arkadne.1659pvlada,
-> #1658, nenad> Nije valjda da niko nije odigrao Outlaws? Ili je onaj ček-boks za
> neranjivost bio dovoljan da nema potrebe za "diskusijom"? ;)
Igra je super, ali mogla je cela da stane na jedan CD i da ostane
puno praznog mesta, lopovi :)
Pozdrav Vlada
arkadne.1660mikson,
El igrao neko igru tilt! ? ako jeste el moze neko da mi kaze kako
da igram na tastaturu a ne na dzojstik?
arkadne.1661space.ace,
Interesuje me da li ima novijih arkada za ovaj MAME emulator? Ne znam im
imena, ali znate možda na koje mislim...
arkadne.1663rados,
de li je neko igrao estatica2???
rado bih podelio misljenje s njim!
Maxmagnus rules
arkadne.1664the.edge,
-> #1663, rados
T?>> de li je neko igrao estatica2???
T?>> rado bih podelio misljenje s njim!
Videh na kutiji da izgleda fenomenalno, plus je ocenjena sa 91%.
Jedva cekam da kupim.
AcCeSS DeNiED
arkadne.1665rados,
-> #1664, the.edgeIgra je fenomenalna!! uzmi je obavezno!preporucejem ti i
Twinseys odisey tjs. Little Big Adv. 2! igra je takodje dobra
(ovako se valjda pise)
ajde cu!
ps:kad nabavis estaticu javi se!! ok?
arkadne.1667the.edge,
-> #1665, rados
T?>> Igra je fenomenalna!!uzmi je obavezno!preporucejem ti i
Tako sam i mislio.
T?>> Twinseys odisey tjs.Little Big Adv.2!igra je takodje dobra
Upravo prelazim prvi deo LBA-a. Videh slike na internetu od dvojke i takodje
izgleda fenomenalno, cak dosta bolje od prvog dela.
Btw: nabavio sam LBA original u engleskoj za svega 9 funti. Fora je da
EA igre, pocev od 1994. postaju classic, tacnije postoji Classic kolekcija
pri cemu dobijes sve sto i u pravom originalu, osim sto se kutija razlikuje
posto nosi slogan "Classic" i neki motiv iz igre, a dole je slika prave
kutije. Mnogo dobra stvar, posto em dobijes original, em dzabe.
LBA nisam skoro nikad ni igrao jer su nasi pirati nabavili zesci RIP od par
disketa, bez muzike/animacija/speecha. Konacno uzivam u fantasticnoj
avanturi. :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1668rados,
-> #1667, the.edgeLBA2 je strava igra i mnogo je bolja od prvod dela!! ako si mozda
gledao CD-bajt na tv politici! predstavljali su je takodje su i oni
rekli da je igra odlicna !! ;)
ima fora koje su odlicne ! npr.mozes da udjes u prodavnicu i
kupujes energiju itd.(nisam siguran da to ima u prvom delu)!!
Ukratko u igri je radnja:Tvoj DYNO FLY-a je pogodio grom i ti moras
da ga izleces itd. mozes cak da vozis auto!!moras da odes do
lokalnog vraca i da mu kazes da zaustavi kisu! ali on ce traziti da
nadjes cuvara svetionika i tako se nastavlja!!!(ovo je bilo ukratko)
a estatica2 je takodje dobra boris se sa nekim goblinima i
drugim stvorenjima ali imas energiju koju mozes da dobunjavas ili
cak ako popijes los napitak da se ti pretvoris u neko sranje!! :(
...
cu!
rados
arkadne.1669the.edge,
-> #1668, rados
T?>> ima fora koje su odlicne !npr.mozes da udjes u prodavnicu i kupujes
T?>> energiju itd.(nisam siguran da to ima u prvom delu)!!
T?>> da ga izleces itd.mozes cak da vozis auto!!moras da odes do
Sve to ima i u prvom delu (sem ako ovde BAS ti vozis auto, a ne PC). :)
Mora da ima puno novih fora, samo treba otkriti :)
(videh Twinsena na nekim balonima kako leti...). Super, u svakom slucaju.
U engleskoj sam trazio drugi deo, ali nema...mora da je tek sada izasao, dok
Ecstatica 2 uveliko postoji, samo joj je cena - 34 funte! Pomnozite sa 3 i
videcete koliko kosta u markama...
T?>> a estatica2 je takodje dobra boris se sa nekim goblinima i drugim
T?>> stvorenjima ali imas energiju koju mozes da dobunjavas ili cak ako
T?>> popijes los napitak da se ti pretvoris u neko sranje!!:(
E i to je dobro, da nije uvek sve happy :)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1670goxi,
Hi!
Ovih dana igram Bermuda SINDROM i igra je stvarno haos. Dosao sam do pecine, i
tu me zajebava. Ako je neko presao igru molim ga da mi na mail (ili ovde)
posalje resenje.
Pozdrav!
arkadne.1671ranx,
-> #1661, space.ace> Interesuje me da li ima novijih arkada za ovaj MAME emulator? Ne znam im
> imena, ali znate možda na koje mislim...
Poslaću...
arkadne.1672ranx,
MAME 0.27 za DOS
mame027b.ziparkadne.1673ranx,
MAME 0.27 za W95/NT
mame027w.ziparkadne.1674ranx,
MAME 0.27
---------
Star Wars
starwars.ziparkadne.1675nenad,
-> #1659, pvlada> Igra je super, ali mogla je cela da stane na jedan CD i da ostane
> puno praznog mesta, lopovi :)
Nije mogla, na svakom CD-u je po 5-6 originalnih pesama u
klasičnom CD-audio formatu.
arkadne.1676daewoo,
-> #1669, the.edge:>> U engleskoj sam trazio drugi deo, ali nema...mora da je tek sada izasao,
L.B Adventure II je stigao kod nas pre 15-ak dana,zajedno sa Ecstatikom 2.
Jos samo da me pitash gde...(na mail)
arkadne.1677n.ceh,
Ima li neko spisak komandi ili neko uputstvo za Midwinter II?
Iskopao sam neki stari CD, i proradila nostalgija...
arkadne.1678rados,
E,estatica i lba2 su dve igre koje su vec mesec dana kod nas ,a ne
tek 15!! ;)
ja sam kupio estaticu2 i lba2 u Pariske komune 7 (zgrada se
zove "Tri sestre" tako su joj ljudi odande dali ime)inace to je
preko puta Imtela!! i cd-ovi su 18 maraka ... ma imate sve to u
novom svetu komp. i u pretploslom itd. :)))))
ajde cu!!
arkadne.1679n.ceh,
Pozdrav igrači!
Za ortaka sa posla...
Šifre za rebel assault, i ako neko zna dal ima kod nas Terminal Velocity
full verzija?
arkadne.1680the.edge,
Evo jednog cooool nivoa za Duke Nukem 3D. Skinuto sa interneta. :)
Ako bi moglo da se premesti u dir, bilo bi super.
Dakle, ide penthouse level
(veoma je opsiran, i nije za...khm...mladje od 18 god. ;) )
AcCeSS DeNiED
penthous.ziparkadne.1681bokir,
Ima li neko spisak poteza za Virtua Fighter?
arkadne.1682dzim,
Jel moze neko da bachi neke shifre od Shadow Warrior-a,
ili barem pionter de toga ima....
10x
pis.
arkadne.1683the.edge,
-> #1682, dzimSWTRIX
SWGIMME
SWCHAN
Dovoljno ti je ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1684dzim,
-> #1683, the.edge
<M> SWTRIX
<M> SWGIMME
<M> SWCHAN
<M>
<M> Dovoljno ti je ;)
E, znash kako...ne radi.
Reche mi josh neko i SWGREED i SWGOODIES il tako neshto pa ni to ne
radi. A da nema to veze sa verzijom (poshto sam ja ovo skinuo iz dira) ???
arkadne.1685saint,
cao svima
Sta mislite o igri Lomax in lemingland
Da li vredi CD-a
arkadne.1686epson,
-> #1684, dzim
│ E, znash kako...ne radi.
│ Reche mi josh neko i SWGREED i SWGOODIES il tako neshto pa ni to ne
│ radi. A da nema to veze sa verzijom (poshto sam ja ovo skinuo iz dira) ???
└─────────────────────────────────────────────────
Radi, radi :>> . Prvo pritisni T (za Talk), pa ukucaj šifru i na kraju
Enter .
arkadne.1687raikhan,
-> #1684, dzim> E, znash kako...ne radi.
> Reche mi josh neko i SWGREED i SWGOODIES il tako neshto pa ni
> to ne radi. A da nema to veze sa verzijom (poshto sam ja ovo
> skinuo iz dira) ???
Ja sam ti reko! SWGOODIES nece raditi sigurno zato sto nije tacno!
Ali SWGREED radi 100% ! Tajna je u tome sto prvo pritisnes "T"
(kao kad saljes multiplayer poruku), ukucas sifru i pritisnes
ENTER ! Sifra radi bez problema !
Pozdrav od mene!
arkadne.1688saint,
jel neko igrao Lomaxa u zemlji Lemingsa
arkadne.1689saint,
Kakvi su Hardverski zahtevi
Za LBA 2
arkadne.1690the.edge,
-> #1684, dzimSve sifre stavljas tako sto prvo pritisnes slovo T pa ubacis pass.
AcCeSS DeNiED
arkadne.1691dzim,
Pa da, javilo se meni da treba tako neshto da se uradi
al mi pucalo da probavam.
U svakom sluchaju, sad ima da radi....:)
fala.
arkadne.1692goxi,
Da li neko zna kako se snima pozicija u MDK ???
arkadne.1693saint,
-> #1692, goxi=> Da li neko zna kako se snima pozicija u MDK ???
NCD je skracenica za NO CAN DO
arkadne.1694the.edge,
-> #693, nenadA sta u prevodu znaci "NO CAN DO"? Ja biti poglavica yellow butt, a? ;)
AcCeSS DeNiED
arkadne.1695n.ceh,
-> #1694, the.edge> A sta u prevodu znaci "NO CAN DO"? Ja biti poglavica yellow butt, a? ;)
Neće Da Može. NDM.
Srpski vlada!
arkadne.1696saint,
-> #1695, n.ceh
=> Nece Da Moze. NDM.
AXA
arkadne.1697miskop,
-> #1692, goxi--> Da li neko zna kako se snima pozicija u MDK ???
Kad smo već kod MDK, pre neki dan kupih taj CD i reko ajd' malo
da probam... I samo što sam počeo da igram, naiđoh na onaj deo
gde se u daljini dernja neki monstrum, a kompjuter me obaveštava
da treba da koristim zoom opciju i da nišanim iznad nekog crvenog
stakla... Ja sam 'pucao' na sve strane, na svaki pixel ekrana, ali
ništa... Kako se ovaj deo prelazi?
arkadne.1698goxi,
Uzmes i odaljis se malo i zumiras ogromnaaaa cudovista koja ti masu sa metom
za gadjanje u koju treba da pogodis. E sad, kad ih sve poubijas pasce ti bomba
sa kojojm treba da razbijes crveno staklo.
P.S. Zaboravio sam da ti kazem, da treba da pucas u crni "kovceg" koji ce ti
se pojaviti na centralnom zidu, posto ubijes monstere :)
Pozdrav! Nadam se da sam ti pomogao.
arkadne.1699djanjusevic,
-> #1692, goxi
>> Da li neko zna kako se snima pozicija u MDK ???
U toj verziji koju ti imas samo na kraju nivoa, a postoji patch koji
omogucava da snimas gde i kad hoces.
arkadne.1700saint,
-> #1698, goxi=> Pozdrav! Nadam se da sam ti pomogao.
Mislim da je on zaboravio da ti kaze da prvo treba da ukljucis
Sniper mode time sto ces pritisnuti space