IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - arkadne

arkadne.1803 xlab,
Kako se u Tomb Raideru 2 nivo Opera House prelazi deo sa (ukljucenim) ventilatorima (kod zlatnog kljuca). Ima li neki drugi izlaz sa nivoa?
arkadne.1804 vstan, -> #1795, the.edge
>Izasao je Balls Of Steal, koji treba da bude naj. fliper do sada! >13mb zauzima fajl, pa ako bi mogao neko da skine... Skinut je :) Pojaviće se sutra popodne ili naveče u diru.
arkadne.1805 the.edge, -> #1804, vstan
Super! :) AcCeSS DeNiED
arkadne.1806 saint, -> #1797, noay
Izvini ali Soul Edge je 3D fajt i to najbolji do sada...
arkadne.1807 epson, -> #1802, the.edge
│ Ja NFS komotno mogu da igram u w95 u visokoj rezoluciji, dok carmageddon │ u hires modu ne mogu ni pod dosom cestito da igram, a imam P120/40mb! └───────────────────────────────────────────────── Kada sam igrao Carmagedona, sve je lepo išlo kod mene na P133 sa 32 Mb rama.
arkadne.1808 dzim, -> #1802, the.edge
<M> Prvo, zahteva zmaj masinu, a nema neke preterane razlike u grafici <M> izmedju NFSa i Carmageddona. Ima razlike u grafici.. U NFS vozish kola i gledash pejzaz, a u Carmageddonu gazish sve shto miche. :) <M> Ja NFS komotno mogu da igram u w95 u visokoj rezoluciji, dok carmageddon <M> u hires modu ne mogu ni pod dosom cestito da igram, a imam P120/40mb! AMD150/32 Mb i radi lepo... <M> Cockpit view je takodje vrlo ruzno napravljen, <M> za razliku od cockpita u NFS. Opet velim...besciljno je porediti te dve igre... Ko kad bi poredio Fade To Black i neku dumachinu... <M> ali sa ovim su ga preterali. APSOLUTNO nikakvu satisfakciju nemam <M> dok gazim krave, cak sta vise, bude mi odvratno dok onako muchu, <M> a da ih ja pritom totalno smrskam (vazno je da je grafika klanja <M> izvedena do perfekcije ;( ). Pa znash, igra i jeste zato napravljena...ne za ljubitelje brzih voznji nego za teshko kasapljenje... ...a i kad zgazish kravu dobijesh veci bonus...:) <M> Ako neko i oseca neku slast pri tome, onda bi bolje bilo da svrati do <M> psihijatra i da pocne sa lecenjem. Ja prvi, a imam neki osecaj da nisam jedini :)) ...mada ne vidim shto je ovo gore od neke Dumachine... <M> Programeri su sigurno hteli da naprave igru u kojoj ce se <M> biti svega i svacega i stvari kojih nema npr. u NFSu, <M> ali su "malo" preterali. Programeri nisu hteli da naprave nishta slichno NFS, po dvaes shesti put velim... <M> Ovo mi je ipak bolesno. Mogli su da stave bilo sta! Neku kreaturu, neke <M> vanzemaljce, neke monstrume, a ne krave ili druge zivotinje (ako ih ima). Ono...ne morash da igrash... <M> Ja sam bas zeleo ovakvu igru u kojoj je dozvoljeno sve, pa sam sa <M> odusevljenjem uzeo Carmageddon (a i procitao sam dosta pozitivnih kritika). Uzmi Destruction Derby...tu nema krvi... <M< ili igra bude totalno bez nasilja, ili bude takav pokolj, <M> i takve scene da ti se smuci sve. ;( Shta bi ti, zlatnu sredinu? :) Uzgred, jel je kod tebe krv unesrecenih uchesnika saobracaja crvena ili zelena?
arkadne.1809 niko., -> #1806, saint
> Izvini ali Soul Edge je 3D fajt i to najbolji do sada... jok be.. ich nishta ne walja.. u poredjenju sa tekkenom, narawno.. misim, u tekkenu ima i mozak da upotrebljawash.. a owde uzmesh onog baju s machem.. welkim machem, tj.. i cepash dwa poteza.. super.. a i ona munja s ringom sisa.. aj sed it wans, ajl sej it agen.. soul edzh nije dowoljno dobra igra gnoj tekkenu da lizhe.. tolko.
arkadne.1810 ranx, -> #1804, vstan
> Skinut je :) > Pojaviće se sutra popodne ili naveče u diru. YEAAA!
arkadne.1811 the.edge, -> #1808, dzim
T?>> ...a i kad zgazish kravu dobijesh veci bonus...:) Znam. Igra ima gomilu takvih fora koje mogu da budu i kewl, ali su trebali da izbace krave/zivotinje. T?>> ...mada ne vidim shto je ovo gore od neke Dumachine... Pa gore je. U doomu ubijas "male zelene", u DN3D takodje ubijas vanzemaljce. Mozes i u ribe da pucas, ali to je cisto zajebancije radi. Sem toga ja sam rekao da nemam toliko protiv kod ubijanja ljudi u igrama, ali imam kod zivotinja, pogotovu ako je to klanje uradjeno do perfekcije. Mislim da je to preterano i bolesno, pogotovu kod mladjih ljudi - dece. Izaziva agresiju, a i onako gomila njih muci i maltretira kucice i macice, jos kad vide u igrama slicno - samo ce jos vise sa uzitkom da rade. Moze sad neko (debilan) da kaze kako ja to volim da igram igre u kojima se ubijaju ljudi, a ovamo imam protiv ubijanja zivotinja u igrama. Pa imam. Zivotinja nije nikome nista skrivila, a covek je sam kriv za svoju glupost. Samim tim, ne vidim satisfakciju ubijanja zivotinja nigde - ni u igrama. T?>> Uzgred,jel je kod tebe krv unesrecenih uchesnika saobracaja crvena ili T?>> zelena? Cekaj, pa da li sve mora da bude realno? Ako bi posli tvojom logikom, horor avanture i neke "policijske" avanture bi bile za povracanje. Zamisli u igri imas nesto sa kasapljenjem/klanjem, a to 100% realno uradjeno? Pa u tome bi samo bolestan covek mogao da uziva. Na zalost, sada ljudi samo i prave takve igre - jos se i hvale sa tim. Dokaz da avantura moze da bude 100% bez krvi i nasilja, a da pritom bude FENOMENALNA pokazuje LBA, narocito LBA2: Twinsen's Odyssey. I svaka cast programerima! Jeste, i ja volim i Shadow Warrior, i DN3D i Quake, ali preteruju. Sve teraju na isti kalup, a pozivaju se na realisticnost. A znam i gomilu ljudi (ne znam za tebe) koji se pale na takve igre, ovamo krv, kasapljenje, klanje...a ne sme da izvadi krv iz prsta, ili pada u nesvest kada vidi PRAVO krvavljenje. AcCeSS DeNiED
arkadne.1812 saint, -> #1809, niko.
=> u poredjenju sa tekkenom, narawno.. U poredjenju sa Tekkenom je milion puta bolja I pre svega nista ne zavisi od duzine oruzja nego od toga kako ga koristis.Cak je brza od Tekkena sto mi se mnogo vise svidja nego tamo neki likovi kojima je udarac po 3 sekunde spor.
arkadne.1813 niko., -> #1812, saint
> U poredjenju sa Tekkenom je milion puta bolja jok.. owo smo wetj utwrdili.. > I pre svega nista ne zavisi od duzine oruzja nego od nisam ja reko da zawisi.. nego kazhem da se najcheshtje swodi na onog baju s machem.. > toga kako ga koristis.Cak je brza od Tekkena sto mi se > mnogo vise svidja nego tamo neki likovi kojima je udarac > po 3 sekunde spor. elem.. satju ja tebi da dadnem jedan sawet.. ispeci pa reci.. mnogo je gotiwan.. a sha sam time teo retji.. pa.. prochitaj twoju zadnju rechenicu i swe tje ti jasno biti.. a ono sho si reko.. da je chak i brzha od tekkena.. ne lupaj.. ti udarci.. sho traju po tri sekunde.. odnose od 50-90% energije.. jer, bilo bi maaaalkice glupawo.. da se to brzo izwodi.. i, dakle.. meni puca ustwari sha wi tripujete oko tog soul edzha.. i ne zhelim riplajowe na owu poruku..
arkadne.1814 johnnya, -> #1809, niko.
>> jok be.. >> ich nishta ne walja.. >> u poredjenju sa tekkenom, narawno.. >> misim, u tekkenu ima i mozak da upotrebljawash.. >> a owde uzmesh onog baju s machem.. >> welkim machem, tj.. >> i cepash dwa poteza.. >> super.. >> >> a i ona munja s ringom sisa.. >> >> aj sed it wans, ajl sej it agen.. >> soul edzh nije dowoljno dobra igra gnoj tekkenu da lizhe.. >> tolko. Treba ubiti onu što ti predaje srpski :)
arkadne.1815 vstan,
- novo - windows/fun/*.* ---------------- bossw10.zip 13556k ű Balls of Steel v1.0 Demo, fliper (Win95+DirectX3.0+) Demo verzija flipera. Zahteva DirectX 3.0 ili viši.
arkadne.1816 dzim, -> #1811, the.edge
<M>Mislim da je to preterano i bolesno, pogotovu kod mladjih ljudi - dece. <M>Izaziva agresiju, a i onako gomila njih muci i maltretira kucice i macice, <M>jos kad vide u igrama slicno - samo ce jos vise sa uzitkom da rade. Da izaziva agresiju, to ti je ista pesma ko i kod Mortal Kombata koga igra klinchadija i sa nestrpljenjem cheka fatality... A shto se tiche sadistichki nastojenih klinaca...njihov problem... <M>Zivotinja nije nikome nista skrivila, a covek je sam kriv za svoju glupost. <M>Samim tim, ne vidim satisfakciju ubijanja zivotinja nigde - ni u igrama. Tu se potpuno slazem. Samo uopshte ne razmishljam o tome kad igram igru jer je ista prvenstveno namenjena za kasapljenje... Mislim, ima tu i staraca i male dece, pa opet nishta...:) <M> Cekaj, pa da li sve mora da bude realno? <M> Ako bi posli tvojom logikom, horor avanture i neke "policijske" <M> avanture bi bile za povracanje. Zamisli u igri imas nesto sa <M> kasapljenjem/klanjem, a to 100% realno uradjeno? Pa u tome bi samo <M> bolestan covek mogao da uziva. <M> Na zalost, sada ljudi samo i prave takve igre - jos se i hvale sa tim. <M> Dokaz da avantura moze da bude 100% bez krvi i nasilja, a da pritom bude <M> FENOMENALNA pokazuje LBA, narocito LBA2: Twinsen's Odyssey. <M> I svaka cast programerima! Ja sam te samo pitao da li je krv crvena ili zelena... <M> A znam i gomilu ljudi (ne znam za tebe) koji se pale na takve igre, ovamo <M> krv, kasapljenje, klanje...a ne sme da izvadi krv iz prsta, ili pada u <M> nesvest kada vidi PRAVO krvavljenje. Student medicine, hvala na pitanju...:)
arkadne.1817 darth.vader, -> #1802, the.edge
>> Razocarao me Carmageddon. Tesko da razocara takva igra... ;) See ya, Darth :)
arkadne.1818 emajsijuen,
Jel neko uspeo da natera Duke Nuke 1.3D da radi preko Serijskog kabla ??? Kad startujem igru, jedan comp nadje drugog, al se na drugom nista ne desava.
arkadne.1819 saint, -> #1813, niko.
=> jok.. Nismo se vec dogovorili... => nisam ja reko da zawisi.. => nego kazhem da se najcheshtje swodi na onog baju s machem.. 1.Ne bas si rekao kome je duze oruzje. 2.Jedna od najvecih gluposti je ta sto se oni udarci "A LA CELA ENERGIJA" mogu lako izvesti. 3.Teksture u Soul Edgu su mnooooooooogo bolje. => i ne zhelim riplajowe na owu poruku.. Ako nisi zeleo sto si ista pisao :)
arkadne.1820 the.edge, -> #1815, vstan
E kewl! 10x vstan. AcCeSS DeNiED
arkadne.1821 trovac, -> #1818, emajsijuen
> ??? Kad startujem igru, jedan comp nadje drugog, al se na drugom nista ne > desava. Meni je igra lepo radia preko serijskog. Probaj da spustis brzinu na 9600 i proveri spojeve na kablu (obrzti paznju na to da se pinovi ne dodiruju).
arkadne.1822 bokir, -> #1814, johnnya
> >> aj sed it wans, ajl sej it agen.. > >> soul edzh nije dowoljno dobra igra gnoj tekkenu da lizhe.. > >> tolko. > > Treba ubiti onu što ti predaje srpski :) To svi kažu :)
arkadne.1823 emajsijuen, -> #1821, trovac
Tr>> Meni je igra lepo radia preko serijskog. Probaj da spustis brzinu na 9600 Tr>> i proveri spojeve na kablu (obrzti paznju na to da se pinovi ne dodiruju). Probao sam... Nece ni tad. Svi spojevi su apsolutno u redu. Sto me najvise nervira, glupi Doom oce da radi, a Duke nece :(
arkadne.1824 jjerry,
Kako da ubijem Crystal Golema u Hexen II ? I gde da nadjem Treasury ? Btw. ima li neko mozhda neke zgodne shifre za Hexen II ?
arkadne.1825 jjerry,
Opet ja i Hexen II... Dakle,na drugom nivou (Azr...) kako da ubijem glavnog mafijasha na nivou ? :)
arkadne.1826 vstan,
Ima li zainteresovanih za nove misije za Outlows ? Reč je o novih 4 singlplejer i 5 multiplejer misija. To je spakovano kao update na v1.2, naravno pre toga treba instalirati i update na v1.1, a sve ovo odnosi se na komercijalnu verziju igre. Oba update su sve zajedno 10-12mb.
arkadne.1827 noay,
Kako se popeti na belu platformu iznad bine? (tomb raider 2 nivo opera house>
arkadne.1828 vogue, -> #1827, noay
Evo kompletnog rešenja za Tomb Raider 2, kao i cheatovi i za prvi i za drugi deo :) p.s. preporučio bih ti da ne koristiš rešenje sem ako baš ne možeš sam da rešiš :) evo i ja se mučim u Opera House :) tr2.arj
arkadne.1829 vogue, -> #1828, vogue
Imao sam problema sa UL-om tako da ako ima nekih problema sa datotekom, poslaću ponovo :)
arkadne.1830 the.edge,
Jedva cekam da izadje registrovana verzija Balls Of Steal-a. Fliper rules!!!!! Prepun fora, a grafika i realnost su cista 10ka! Za one sa S3 video karticama: Fliper ce vam mozda izgledati taman, jer koristi 800x600 rezoluciju nezavisno od vase, sa 256 boja. Potrebno je sa Display Doctorom namestiti refresh u 800x600 256c i ekran i boje ce izgledati bas kako trebaju! btw: prosto je neverovatno da koristi 256boja! Grafika je 3d renderovana, a 800x600 rezolucija je ucinila svoje! AcCeSS DeNiED
arkadne.1831 saint, -> #1830, the.edge
Jel moze da ga izdrzi jedna 486-ica?
arkadne.1832 the.edge, -> #1831, saint
Neverujem. Recommended je P100, tako da... AcCeSS DeNiED
arkadne.1833 barni,
┌──────────────────────────────────────────────────────────────────┐ │ Ď────┐ Ď─────┐ │ │ ║ │ Ď──┐ Í─┐ ─Ď─ Í──┐ Ď──┐ Ď──┐ Í──┐ Í──┐ ║ │ │ ă────┴┐ ă─ Í─┘ ║ ║ │ ║ │ ă──┘ ă──┤ ║ ă── │ │ ║ │ đ──┘ Ë──┘ ─đ─ Ë──┘ đ──┘ đ đ ┴ Ë──┘ ║ │ │ đ─────┘ ─Ď─ đ─────┘ │ │ ║ │ │ ─đ─ │ │ Í──┐ ─┬─ Ď──┐ Í──┐ Í──┐ Ď ┬ Ď──┐ Ď─┐ Ď──┐ Í──┐ Í──┐ Ď──┐ │ │ ║ │ │ ă─ ║ ─┐ ║ │ ËĚ┌┘ ă─ ă─┴┐ ă─┬┘ ă──┤ ║ ă─ │ │ đ ┴ Ë─┘ đ──┘ Ë──┘ Ë──┘ Ë┘ đ──┘ đ──┘ đ ┴ đ ┴ Ë──┘ đ──┘ │ │ PRVA YU ARKADA │ │ ▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄ ▄▄▄ │ │ █ ▄ ▄ █ █ ▄▄▄ █ █ ▄▄▄ █ █ ▀██ █ │ │ █ █ █ █ █ █▄█ █ █ █▄█ █ █ █▄▀ █ │ │ █▄█▀█▄█ █▄▄▄▄▄█ █▄▄▄▄▄█ █▄█▀█▄█ │ │ 386SX 25Mhz VGA │ │ ▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄ │ │ █ ▄▄▄▄█ █ ▄▄▄ █ █ ▄▄▄▄█ █▄▄ ▄▄█ │ │ █▄▄▄▄ █ █ █▄█ █ █ ▄▄█ █ █ │ │ █▄▄▄▄▄█ █▄▄▄▄▄█ █▄█ █▄█ │ │ Nikola Simov & Others Friend │ └──────────────────────────────────────────────────────────────────┘ paca.rar
arkadne.1834 snejk, -> #1833, barni
> PRVA YU ARKADA Jok.. Nije prva, sigurno..
arkadne.1836 vstan, -> #1831, saint
> Jel moze da ga izdrzi jedna 486-ica? Jedna 486-ica na 160 ga savim lepo izdržava :)
arkadne.1837 saint, -> #1836, vstan
=> Jedna 486-ica na 160 ga savim lepo izdrzava :) Toliko je zahtevan cak?
arkadne.1838 jjerry,
Tomb Raider II,prvi nivo... Kad se popnem uz planinu,udjem u zgradu,i upadnem kroz onu rupu u podu..shta da radim ?
arkadne.1839 vstan, -> #1837, saint
>=> Jedna 486-ica na 160 ga savim lepo izdrzava :) > > Toliko je zahtevan cak? Ne probah na sporijoj mašini.
arkadne.1840 ranx,
Konačno, MAME 3.0 za DOS! mame030b.zip
arkadne.1841 senna,
Jel igra ko Ignition? Valjano, bre..
arkadne.1842 ranx,
MAME 0.30 za Win95/NT - tražite igre koje hoćete! Whats new: ---------- 0.30 ---- - Dirty rectangle support in DirectDraw window & full screen modes. This can speed up the display of games which support dirty rectanges. This option is enabled by checking the "Draw only changed areas" checkbox. - Zip file support for roms, samples, hi and cfg files via Info-ZIP group's UnZip zipfile-extraction program. Also support for using ZipFolders/ZipMagic. - Complete rom/sample directory support. When loading ROMs and samples for 'gamename', MAME32 will look in these directories and/or files in this order: 1) gamename directory 2) gamename.zip zip file 3) ROMS\gamename directory SAMPLES\gamename directory 4) ROMS\gamename.zip zip file SAMPLES\gamename.zip zip file - Settings and options are now saved in the registry in HKEY_CURRENT_USER/Software/Freeware/Mame32. - Resizable UI window. - Settable font for UI game list. - Sorting ascending/descending every other click on UI game list title. - Audio sample rate and sample bit depth setting. Sample rate options are 44100Hz, 22050Hz and 11025Hz. Sample bit rate settings are 8 or 16 bit. - Joystick and intellimouse wheel support for scrolling in UI list. Use the -joygui command line option for joystick scrolling. - Support for integrated debugger. Compile with -DMAME_DEBUG. - Removed "Blt from BackBuffer" option by detecting if the primary surface can be locked. - Added doubling and horizontal scan lines to 8 bit rendering in DirectDraw window mode. - Single analog joystick support. - Dual digital joysticks are now supported. Also, Point of View input devices can be used as joysticks 3 and 4. - The default directory for screen snapshots (F12) is now BMP instead of the current directory. The directory will be created if it does not exist. - New accelerator in UI for Alt-p to start a game. - Added an option that allows using extra analog inputs on a joystick (the spinner on a wingman warrior in particular) for the 'regular' analog inputs usually read from the mouse/trackball. mame03w.zip
arkadne.1843 kojai,
otvorena je grupa atomic u kojoj ce biti takmicenje u dukeu 1.7D... ko je zainteresovan neka me mailne...
arkadne.1844 kiklop,
Evo i kompletnog rešenja za Tomb Raider 2. tomb2.zip
arkadne.1845 the.edge,
Jeste da mi se ne svidja Caramageddon, ali mu je soundtrack straaaaaaaaaaashan. Lici na Spawn soundtrack - meshavina metala i techna. Naravno, najzesce su metal pesme. ;) AcCeSS DeNiED
arkadne.1846 dzim, -> #1845, the.edge
<M> Jeste da mi se ne svidja Caramageddon, ali mu je soundtrack <M> straaaaaaaaaaashan. <M> Lici na Spawn soundtrack - meshavina metala i techna. Naravno, <M> najzesce su metal pesme. ;) Mozda greshim, al metal pesama ima tri komata, od kojih sam dve prepozno - Fear Factory.
arkadne.1847 saint,
Kada ce izaci Pandemonium II Kada ce izaci Jazz Jackrabit II Kada ce izaci Unreal Ima li ijedna 3D tabacina da izadje uskoro a danije ocajna kao Toshinden Ima li ikake nade?
arkadne.1848 ranx, -> #1842, ranx
> MAME 0.30 za Win95/NT - tražite igre koje hoćete! Jedna od meni najdražih: RAMPAGE rampage.zip
arkadne.1849 the.edge,
Kako se i gde se ubacuju sifre za skolski autobus, leteci tanjir, itd. u NFS2(SE)? AcCeSS DeNiED
arkadne.1850 zormi, -> #1847, saint
* Kada ce izaci Pandemonium II Stigao.
arkadne.1851 noay, -> #1847, saint
/ Ima li ijedna 3D tabacina da izadje uskoro / a danije ocajna kao Toshinden Ima li ikake nade? Pa za PC teshko ali za playstation su u Playst magazinu,najavili izlazak tekkena 3,u kome je povecana brzina kretanja igraca i udaraca a inje izgubio nishta na lepoti likova.Takodje treba da izadje i nastavak Soul Blade-a i slike iz te igre sam video i izgledaju fenomenalno ,grafikaje samo za nijansu loshija nego u tekken-u 2.
arkadne.1852 saint, -> #1850, zormi
=> Stigao. Pandemonium II Za PC ? Gde Gde Gde .... 100DM vredan
arkadne.1853 saint, -> #1851, noay
=> treba da izadje i nastavak Soul Blade-a i slike iz te igre Jel ima neko slike Soul Blade-a 2 i Tekkena 3 sa Ineta da posalje?
arkadne.1854 saint,
U igri Abe's Oddworld Odysee kako se prelazi onaj deo ispred fabrike <posle onih skenera za pokret> ima jedan ekran sa cudovistem a ne moze se preskociti da drugu stranu. Sta god da uradim ubije me sledja.
arkadne.1855 zormi, -> #1852, saint
* => Stigao. Pandemonium II * * Za PC ? Gde Gde Gde .... 100DM vredan Probaj na 311-2480, cena je malo niža od navedene ;)
arkadne.1857 miskop, -> #1849, the.edge
>> Kako se i gde se ubacuju sifre za skolski autobus, leteci tanjir, itd. u >> NFS2(SE)? Kad si u glavnom meniju samo ukucaj šifru(ne treba ENTER) i to je to. Ako si dobro ukucao šifru čuje se kao neki zvuk :) BTW, uz poruku ti je okačen spisak svih šifara za NFS2. (HTML format) nfs2.htm
arkadne.1858 ranx, -> #1842, ranx
> MAME 0.30 za Win95/NT - tražite igre koje hoćete! Skida li ovo neko?
arkadne.1859 saint, -> #1855, zormi
=> Probaj na 311-2480, cena je malo niza od navedene ;) Potrebna 3DFX kartica (: Eeeeee sta sve danas igre ne traze...
arkadne.1860 saint,
U kojoj rezoluciji i koliko brzo ce Quake II raditi na jednom AMD-u K6 na 200 Mhz ? Kolko uspe da izvuce na 640X480 ???
arkadne.1861 zorba,
Zna li neko sifre za QUAKE 2!
arkadne.1862 kiklop, -> #1861, zorba
> Zna li neko sifre za QUAKE 2! C H E A T S Full Retail Type these in at the Quake 2 command line (press ~) MAIN CHEAT CODES give all - All Item See Other Cheat Codes give health - Health 100 give weapons All - Weapons All/No Ammo give ammo All Ammo - 100s/200b&c/50g&s&r give armor - Body Armor 200 give body armor - Body Armor +1 god - God Mode N/A (on/off) notarget - No Target Mode N/A (on/off) noclip - No Clip Mode N/A (on/off) OTHER CHEAT CODES give jacket armor - Jacket Armor 1 give blaster Blaster 1 - No ammo give shotgun Shotgun 1 - No ammo give super shotgun - Super Shotgun 1 - No ammo give machinegun - Machinegun 1 - No ammo give chaingun - Chaingun 1 - No ammo give grenade launcher - Grenade Launcher 1 - No ammo give rocket launcher - Rocket Launcher 1 - No ammo give railgun - Railgun 1 - No ammo give bfg10k - BigFu*kingGun10k 1 - No ammo give shells - Shells 10 give bullets - Bullets 50 give cells - Cells 50 give grenades - Grenades 5 give rockets - Rockets 5 give slugs - Slugs 10 give quad damage - Quad Damage 1 give invulnerability - Invulnerability 1 give silencer - Silencer 1 give rebreather - Rebreather 1 give environment suit - Environment Suit 1 give ancient head - Ancient Head 1 give adrenaline - Adrenaline 1 give bandolier - Bandolier 1 give ammo pack - Ammo Pack 1 give data cd - Data CD 1 give power cube - Power Cube 1 give pyramid key - Pyramid Key 1 give data spinner - Data Spinner 1 give airstrike marker - AirStrike Marker 1 give blue key - Blue Key 1 give red key - Red Key 1 give security pass - Security Pass 1 give commander's head - Commander's Head 1 give power shield - Power Shield 1 give armor shard - Armor Shard 1 give combat armor - Combat Armor 1
arkadne.1863 ivan.hoe,
Spisak komandi u Quake II konzoli (~), pa ako vam igra sporo ide možete malo da probate da optimizujete i obogaljite teksture. Naravno, ima tu još mnogo lepih stvari ;) komande.zip
arkadne.1864 saint, -> #1863, ivan.hoe
Kojom brzinom QUAKE II radi na AMD-u K6 na 200Mhx ? Jel posle instalacije potreban CD ? Vazno mi je da neko odgovori barem na drugo pitanje.
arkadne.1865 ivan.hoe, -> #1864, saint
> Kojom brzinom QUAKE II radi na AMD-u K6 na 200Mhx ? Pa recimo da nije baš u rangu Intelovih procesora na istom, a bogami i nešto nižem taktu. U svakom slučaju radi solidno. > Jel posle instalacije potreban CD ? Da, ali postoji i rip, pa onda - ne.
arkadne.1866 saint, -> #1865, ivan.hoe
=> Pa recimo da nije bas u rangu Intelovih procesora na istom, a => bogami i nesto nizem taktu. U svakom slucaju radi solidno. Da ali u kojoj rezoluciji?
arkadne.1867 ivan.hoe, -> #1866, saint
> Da ali u kojoj rezoluciji? Aha, pa recimo da u 400x300 može lepo da se igra. Frame rate je dobar, a blagodeti više rezolucije se primećuju. Ukoliko si voljan da žrtvuješ po neki frejm, i 512x384 može da prođe. Naravno, nekima će i 640x480 biti "glatko", ali ne bih o njima ;) U svakom slučaju, postoji standardan test za utvrđivanje fps-a, u konzoli se otkuca: timedemo 1 demomap demo1.dm2 I onda demo krene maksimalnom brzinom, a na kraju izbaci izveštaj. Evo na mojoj mašini izlazi 23.1 fps u 320x240, što je u većini slučajeva sasvim glatko.
arkadne.1868 ranx,
Break Trough za MAME 0.30. Odlična igra! brkthru.zip
arkadne.1869 the.edge,
Shadow Warrior mi redovno izlece u windows kada se na ekranu pojavi onaj...err...."lelujavi deo"...hmm... da pojasnim.... ja izadjem iz tenka (3. ili 4. nivo) i stanem na kamen koji se nalazi u kuci, sa kojim se otvaraju vrata gde se nalazi teleport (da, to je prava rec). Dakle, cim se okrenem ka teleportu (lelujavom delu ;) ) ja izletim u windows! Zasto, ne znam!? ;( Probao sam sa namestanjem memory-a, ali ne pomaze. AcCeSS DeNiED
arkadne.1870 apopovic, -> #1869, the.edge
> Shadow Warrior mi redovno izlece u windows kada se na ekranu pojavi > onaj...err...."lelujavi deo"...hmm... da pojasnim.... Nema svrhe da jos pojasnjavas desavanja. Imam iskustva sa SW i mogu ti reci da je definitivno bagovita. Evo i zasto... Instaliram kod ortaka (Zeks) igru direktno sa CD-a i ok proradi. Sa tog CD-a prebacim na moj HD ceo sadrzaj, kod kuce instaliram i naravno proradi. Sta se desava... Zeks svoju verziju odnese komsiji koji ima Cyrix 166+ i igra ne da neradi nego NI DA MRDNE!!! Posle koji dan Zeks uzme da pika SW ali cvrc! igra ni kod njega ne radi. Izvodio covek razne munje poput tebe ali nista. Pre neki dan mi javlja da mu je SW proradio iz cista mira !!!!!! Meni se desavalo da igra zaista iskoci u Win ali sam sa ALT+TAB samo nastavljao dalje. Mozda da probas igru custo iz DOS-a (ako vec nisi), nema razlike u odnosu na Win. Uzdravlje! >>PoP<<
arkadne.1871 the.edge, -> #1870, apopovic
T?>> Meni se desavalo da igra zaista iskoci u Win ali sam sa ALT+TAB samo T?>> nastavljao dalje. Mozda da probas igru custo iz DOS-a (ako vec nisi), T?>> nema razlike u odnosu na Win. Pa... meni igra nije "iskakala" u windows, vec se jednostavno gasila i ja sam ispadao u win bez mogucnosti nastavljanja. Meni se igra u dosu nije gasila, i onda sam video da je u pitanju w95. Otkrio sam problem - nikakav bug, vec je trebalo iskljuciti sve shortcut keyse u "misc" delu. Sada radi sasvim ok. Oni su, uostalom, na 10 mesta napisali da igra nije prvobitno pravljena za w95 i da ona moze, a i ne mora da radi. Ukoliko ne radi lepo u w95, oni preporucuju msdos mode. Za one bugove sto si rekao, ne verujem, jer zaista nisam naisao ni na jedan bug. Mislim da je stvar u pravilnom konfigurisanju, a za cyrix - to je i normalno, SW nije jedini prog. koji nece na cyrixu da radi. Takodje, bitna je i kopija CDa (da nije ostecen), a i verzija igre. Aktuelna verzija je 1.2, i znam da su u njoj iskorenjeni svi pronadjeni bugovi, samim tim nemoguce je da bi propustili takav ogroman problem kao sto si ti opisao. Probaj jos da stelujes i detaljno procitaj swhelp. AcCeSS DeNiED
arkadne.1872 apopovic, -> #1871, the.edge
Sad pichi do mile volje SW! Ako se pojavi neki user level javni pa da probamo modemom. PS to all: 1)Ciryx ???? EHHHHHH...... 2)Ciryx^3 = 0.5 AMD = 0.1 Intel. 3)???????????????????????????? Uzdravlje! >>PoP<<
arkadne.1873 kojai,
Ko zeli da ga ubacim u grupu ATOMIC neka se javi... Grupa se bavi modemskim igranja Duke Nukema! Pozdrav!
arkadne.1874 vantic,
E probao sam LBA 2 na vec pomenutoj masini (486-120mhz-16rama) i mogu reci da prilicno fino radi , jes da malo stuca , ali nista zato.
arkadne.1875 vantic, -> #1874, vantic
Ups , moram samom sebi reply da lupam.Zajebah se , omasih temu , ovo je trebalo da ide u avanture.
arkadne.1876 pvlada,
Da li bi neko mogao da mi da poteze za MK3? Pozdrav Vlada
arkadne.1878 sherloc, -> #1876, pvlada
>> Da li bi neko mogao da mi da poteze za MK3? Evo izvoli... :) Naravno na engleskom, nekada sam imao i na nasem ali sam izbrisao, osim poteza ima i jos nekih stvari, mrzelo me da izdvajam, pogledaj zanimljivo je ( ako te ne mrzi da citas :)) ) mk3.arj
arkadne.1879 sherloc, -> #1876, pvlada
Evo i jedan trainer u slucaju da ti treba... Toliko. mk3-br2.arj
arkadne.1880 pvlada, -> #1879, sherloc
>Toliko. Hvala ti puno ;) Pozdrav Vlada
arkadne.1881 sherloc, -> #1880, pvlada
Nema na cemu :) Toliko.
arkadne.1882 zmdjokic,
Ima li neko chitove za Quake II?
arkadne.1883 the.edge,
Igra: Shadow Warrior Da li neko zna gde se nalazi zuta kartica u Floating Fortress nivou? AcCeSS DeNiED
arkadne.1884 jujo,
Da li mozda nekog zanima patch za Tomb Raider I i II, koji Lari skine sve krpice sa tela? yooyo:
arkadne.1885 jujo,
Evo ga patch za Tomb Raider koju skida krpice sa Lare.... yooyo: nrpa102.zip
arkadne.1886 kiklop,
Imam problem sa igrom Ark of Time. da li je neko igrao ovu igru, ako jeste neka mi se javi na mail oko nekih saveta vezanih za nju. Unapred zahvalan.
arkadne.1887 the.edge,
Koje su sve komande u Ecstatica II? Uvek me ubiju od batina posto ne znam da se branim. o;) Inace, interface je jeziv. NIGDE nema bilo kakvog help filea, spiska komandi i sl. Ko da je igru uradio neki anonimus, a ne Psygnosis. Prvi deo je po tom pitanju bio jos gori, ali bar sam sve odmah provalio. Igra nevidjeno zastajkuje pri promeni ugla kamere (a kamera se inace menja svaki cas), sto me _UZASNO_ iritira, jer izgubim pregled igre. Imam P120 i 40mb rama, pa ako su pravili za nesto jace od toga - svaka cast. ;(( Twinsen's Odyssey koji meni ima 5 puta lepsu grafiku od Ecstatice II ide glatko i bez bilo kakvih zastajkivanja. Optimizacija koda cuda cini... Izgleda da mi Ecstatica II nece pruziti sate i dane uzivanja kao prvi deo. :( AcCeSS DeNiED
arkadne.1888 ljubisha,
Jel ima neko uputstvo za 2, 3 i 4 nivo za Duke Nukem. Neko je davno poslao uputstvo za prvi nivo i na njemu je bila adresa odakle je skinuto ali je momak sad bez ikakve prezentacije. Kopao sam po Internetu ali sam odustao posle 4-te strane (50 linkova) na AltaVisti. :(
arkadne.1889 emajsijuen, -> #1888, ljubisha
│ Jel ima neko uputstvo za 2, 3 i 4 nivo za Duke Nukem. Neko je │ davno poslao uputstvo za prvi nivo i na njemu je bila adresa odakle └────────────────────────────────────── Reci konkretno gde si zaglavio, pa da pisem rasplet... ?
arkadne.1890 zmdjokic,
Jel igarao neko MDK? Kako se snimaju pozicije u doticnoj igri? Ima li nekih citova za igru?
arkadne.1891 slobodanz,
e ljudi dali bi neko mogao da mi posalje 9 nivo music iz raymena. Bas bi mu bio zahvalan. :>>>
arkadne.1892 ljubisha,
Dobro ajde, koja je čuvena kombinacija za lansiranje raketa u DN-u E4L11 (Area 51)?
arkadne.1893 zmdjokic,
Postoje li citovi za X-Wing vs. Tie-Fighter? Ako ih neko zna ne bilo mu tesko da ih ostavi u konfu. Pozdrav!
arkadne.1894 ljubisha,
Nije valjda da niko nije završio Duke Nukem? Ajde, ajde, koja je kombinacija levih a koja desnih tastera da bih mogao da lansiram rakete u E4L11 iliti Area 51??
arkadne.1895 rox.,
Dobri ljudi , pa dajte jos koji ROM !
arkadne.1896 gumiflex,
E , moze li neko ko je igrao igru MDK da mi kaze kako se prelazi glavonja na onom nivou sa podmornicom.Mislim da je to 4. ili 5. nivo , ali to je onaj u kome se pojavljuje ono skijanje na dasci , pa se kasnije udje kao u neki brod , a u tom brodu neki mentol baca na mene neke lopte a ja mu nista ne mogu.Iznad glave mu je neka rupa mislim gore na plafonu , ali nista nisam uspeo da uradim pucajuci u nju. Unapred zahvalan!
arkadne.1897 ranx, -> #1895, rox.
> Dobri ljudi , pa dajte jos koji ROM ! A ovo mi je stiglo na mail: > E ,ovi emulatori su straavaa. Podsetio sam se perioda kad sam > svi siccu davao na te stvari . Samo mogu da ti se puno zahvalim > na tome i da te zamolim da potrazis jos neke legende : > Vanguard > Fantasy > Popeye > Mr Do's castle > Gunsmoke > Xevious > Terra cresta > Heavy metal > Karate master > Yie-ar kung fu Baš mi je drago da je neko ovo skinuo, pa evo i traženih ROMčića - uz ovu poruku Vanguard!!! vanguard.zip
arkadne.1898 ranx, -> #1897, ranx
!!! MAME 0.30 ROMS !!! Fantasy fantasy.zip
arkadne.1899 ranx,
!!! MAME 0.30 ROMS !!! Popeye popeyebl.zip
arkadne.1900 ranx,
!!! MAME 0.30 ROMS !!! Mr Do's Castle mdcastle.zip
arkadne.1901 ranx,
!!! MAME 0.30 ROMS !!! Gunsmoke gunsmoke.zip
arkadne.1902 ranx,
!!! MAME 0.30 ROMS !!! Xevious xevious.zip
arkadne.1903 ranx,
!!! MAME 0.30 ROMS !!! Kung Fu Master kungfum.zip
arkadne.1904 ranx,
!!! MAME 0.30 ROMS !!! Yie Ar Kung Fu yiear.zip
arkadne.1905 ranx,
!!! MAME 0.30 ROMS !!! Terra Force (Terra Cresta ne postoji - ako ste mislili na Moon Cresta, ide...) terrafor.zip