arkadne.2010svitac,
Pozdrav!
Moze li neko da mi objasni,detaljno,kako preci rupu sa
aligatorima-Tomb Raider 1-nivo:Coloseum.
Znam da je ovo pitanje vec bilo ali mi odgovor na njega nije bio
jasan.
Jos nesto:
Da li je neko okacio resenje igre Tomb Raider 1 i ako jeste u kojoj
poruci?
Hvala!
arkadne.2011.dag.,
Sta bi sa descentom? Niko ne sme?
arkadne.2012junior,
-> #2010, svitac> Da li je neko okacio resenje igre Tomb Raider 1 i ako jeste u
> kojoj poruci?
Jeste, u poruci 2.879 (zmdjokic), no pošto nije velik, evo ga.
tomb.ziparkadne.2013ranx,
MAME 0.33 beta 7
J A C K A L
jackal.ziparkadne.2014.dag.,
Hey, igra li ovde neko Descent .i.?
arkadne.2015.dag.,
-> #2014, .dag.˙─¨ Hey, igra li ovde neko Descent .i.?
E, ajde da napravimo kup takmicenje tipa:
ucesnik1 ─────┐
├─────┐
ucesnik2 ─────┘ │
├─────┐
ucesnik3 ─────┐ │ │
├─────┘ │
ucesnik4 ─────┘ │
├──> the best of the best
ucesnik5 ─────┐ │
├─────┐ │
ucesnik6 ─────┘ │ │
├─────┘
ucesnik7 ─────┐ │
├─────┘
ucesnik8 ─────┘
Igrao bi se prvi nivo i to do 50. Zar nije opaka ideja? ;)
arkadne.2017johnnya,
-> #2015, .dag. >> ucesnik1 ─────┐ .dag.
>> ucesnik2 ─────┘ .dag.
>> ucesnik3 ─────┐ .dag.
>> ucesnik4 ─────┘ .dag.
>> ucesnik5 ─────┐ .dag.
>> ucesnik6 ─────┘ .dag.
>> ucesnik7 ─────┐ .dag.
>> ucesnik8 ─────┘ .dag.
:)))
arkadne.2018spantic,
Da li ima nekoga da igra ili ima Wing Commander Prophecy?
Disk 2 mi je izgleda oštećen baš na delu kad se prelazi na
njega (posle misije kad se uništava krstarica).
Ima li neka dobra duša snimljene misije posle tog dela?
arkadne.2019mcule,
-> #2007, jujo
::btw... da li ti radi unreal-ed? Mene popljuje sa "Unrecognized
::ERROR!".
Nisam ga ni probao... Za pravljenje nivoa, sta li?
mc
arkadne.2020kec.,
Shifre za Blood?
arkadne.2022king.diamond,
Ako bi neko mogo da mi okachi na mail ili u konfu jednu malo
stariju igru...ako se neko seca "Fox" od firme Titus...
sigurno znate...
;}
(a mogo bi i bluz braders prvi deo, pod uslovom da niko nema fox)
arkadne.2023namcor,
Jel zna neko kako se menja boja igraca u MK3?
P.S. Neko je spomenuo Titus the Fox.
Promakla mi poruka i ne mogu da nadjem.
Fox ima 600 i nesto kb a moj modem je spor a ako nekome bas treba
mogu da mu nekako doturim podogovoru.Inace igra je fenomenalna.
Ja sam se ukljucio kasno u ovu konfu tako da nista ne shvatam
za ove igre sto je poslo ranx.Ako nekom nije tesko da mi ponovo
razjasni to.
Aj cy...
arkadne.2025kiklop,
Ima li neko sifre za diablo. Znam da je igra malo stara ali je cool.
Darko
arkadne.2026legolas,
-> #2025, kiklopPogledaj 7.413
Diablo nema sifre, ali ima varanja...
arkadne.2027ultra.boy,
Na sajtu http://www.game-revolution.com imate cheat-ove za dosta
novih i starih igara. Pozdrav, Vlada
arkadne.2028vesic,
-> #2004, kec.Sa maalim zakasnjenjem:
Celije se otvaraju tako sto se na njihovom mestu duze drzi taster
za udaracpa se pusti.
Kada iz celije izadje mali debeli koga ne mozes da pomeris nista mu
ne radis a kad izadje neko drugi onda ga ubijes.
Cilj nivoa je da oslobodis sve "debele".
Inace evo ti sifre za sve nivoe:
Idefix Vanila Panoramix Asterix
Ast Obe Ide Pan
Ide Tan Van Pan
Van Tan Obe Ide
Van Ide Tan Pan
Ide Van Pan Tan
Ast Obe Ide Tan
Van Ast Ide Obe
Van Tan Ide Obe
Toliko od mene.
Vesa
arkadne.2029milosh.zorica,
-> #2027, ultra.boy> Na sajtu http://www.game-revolution.com imate cheat-ove za dosta
Može i www.gamesdomain.com i www.gamecenter.com
arkadne.2030ultra.boy,
Patch za Tomb Raider 2 ( Nude Raider 2 )
nr2.ziparkadne.2031giuliano,
Skrinovi iz Tomb Raidera 3
+
slike Lare od mesa..(i to dobrog mesa..:)
tomb3.arjarkadne.2034johnnya,
Za razliku od juniorovog "genijalnog" upload-a, evo nešto
za široke narodne mase.
Odlično radi već na 386/40 sa speaker-om.
(traži se samo VGA monitor)
"Invasion of the Mutant Space Bats of Doom"
(shareware)
Nemojte da vas naziv prevari u pitanju je visoko
zarazna 'pobi-ih-sve' arkadna igra (moguće je
upravljanje i mišom).
bats.ziparkadne.2035mperisic,
Hoce li neko duke3d v.1.3 preko modema?
Neprimam one kojima telefoni pocinju na 3!!(ne mogu da uspostavim vezu sa
njima!)
ponude na mail
arkadne.2036mperisic,
Hoce li neko duke3d preko modema?
Kontakt na e-mail!
po
arkadne.2037mcule,
Ok, jos malo o Unrealu...
Da li je 'The Nali Castle' poslednji nivo?
Nesto bih opet napravio pauzu, ali ako je poslednji nivo - da svrsimo
sa istim jednom zauvek ;).
mc
arkadne.2038sfilip,
Kako se beše broji frejmrejt u kvejku 2?
arkadne.2039krsta,
Ako je neko igrao Street Fighter Alpha, neka mi javi kakav je.
KRLE
arkadne.2040alien,
-> #2038, sfilip[] Kako se beše broji frejmrejt u kvejku 2?
Ovako nekako:
timedemo 1
demomap demo1.dm2
ili
timedemo 2
demomap demo2.dm2
arkadne.2041sfilip,
-> #2040, alien> Ovako nekako:
>
> timedemo 1
> demomap demo1.dm2
ee al lično sam prisustvovao testiranju uz pomoć jedne naredbe. Ta naredba
zaustavi igru, okreće pogled u krug par sekundi i izmeri kolko joj je
trebalo...
arkadne.2042krsta,
Ima li neko poteze za sve junake za igru MK TRILOGY?
KRLE
arkadne.2043ivan.hoe,
-> #2041, sfilip>ee al licno sam prisustvovao testiranju uz pomoc jedne naredbe. Ta
>naredba zaustavi igru, okrece pogled u krug par sekundi i izmeri kolko joj
>je trebalo...
timerefresh
arkadne.2044krsta,
Ima li neko neki TXT fajl koji sadrzi pokrete boraca
za igru VIRTUA FIGHTER 2?
Ako ima neka obavezno poshalje.
Ako igru josh nije igrao obavezno da je igra.
KRLE
arkadne.2045plejboj,
Subj: Sanatorium
Problem: Kako izvaditi "gas" iz slupanog automobila?
Gorivo je potrebno da bi startovao generator kod stale?!
Inventar: Kantica za benzin i nesto iz traktora neki kabl.
Molim za pomoc
Hvala
arkadne.2046sfilip,
igra li neko kvejk2? Nemoguće ga je igrati na stranim serverima, ping je uvek
preko 600 al na našim je oko 200... Problem je jedino što nema nikoga ;)
Pa ako neko oće... da zakazhemo termin...
arkadne.2047sfilip,
el igraaaaa neko kvejkericu...
arkadne.2048sfilip,
el ima neko uopshte listu quake2 servera kod nas?