IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - arkadne

arkadne.2010 svitac,
Pozdrav! Moze li neko da mi objasni,detaljno,kako preci rupu sa aligatorima-Tomb Raider 1-nivo:Coloseum. Znam da je ovo pitanje vec bilo ali mi odgovor na njega nije bio jasan. Jos nesto: Da li je neko okacio resenje igre Tomb Raider 1 i ako jeste u kojoj poruci? Hvala!
arkadne.2011 .dag.,
Sta bi sa descentom? Niko ne sme?
arkadne.2012 junior, -> #2010, svitac
> Da li je neko okacio resenje igre Tomb Raider 1 i ako jeste u > kojoj poruci? Jeste, u poruci 2.879 (zmdjokic), no pošto nije velik, evo ga. tomb.zip
arkadne.2013 ranx,
MAME 0.33 beta 7 J A C K A L jackal.zip
arkadne.2014 .dag.,
Hey, igra li ovde neko Descent .i.?
arkadne.2015 .dag., -> #2014, .dag.
˙─¨ Hey, igra li ovde neko Descent .i.? E, ajde da napravimo kup takmicenje tipa: ucesnik1 ─────┐ ├─────┐ ucesnik2 ─────┘ │ ├─────┐ ucesnik3 ─────┐ │ │ ├─────┘ │ ucesnik4 ─────┘ │ ├──> the best of the best ucesnik5 ─────┐ │ ├─────┐ │ ucesnik6 ─────┘ │ │ ├─────┘ ucesnik7 ─────┐ │ ├─────┘ ucesnik8 ─────┘ Igrao bi se prvi nivo i to do 50. Zar nije opaka ideja? ;)
arkadne.2017 johnnya, -> #2015, .dag.
>> ucesnik1 ─────┐ .dag. >> ucesnik2 ─────┘ .dag. >> ucesnik3 ─────┐ .dag. >> ucesnik4 ─────┘ .dag. >> ucesnik5 ─────┐ .dag. >> ucesnik6 ─────┘ .dag. >> ucesnik7 ─────┐ .dag. >> ucesnik8 ─────┘ .dag. :)))
arkadne.2018 spantic,
Da li ima nekoga da igra ili ima Wing Commander Prophecy? Disk 2 mi je izgleda oštećen baš na delu kad se prelazi na njega (posle misije kad se uništava krstarica). Ima li neka dobra duša snimljene misije posle tog dela?
arkadne.2019 mcule, -> #2007, jujo
::btw... da li ti radi unreal-ed? Mene popljuje sa "Unrecognized ::ERROR!". Nisam ga ni probao... Za pravljenje nivoa, sta li? mc
arkadne.2020 kec.,
Shifre za Blood?
arkadne.2022 king.diamond,
Ako bi neko mogo da mi okachi na mail ili u konfu jednu malo stariju igru...ako se neko seca "Fox" od firme Titus... sigurno znate... ;} (a mogo bi i bluz braders prvi deo, pod uslovom da niko nema fox)
arkadne.2023 namcor,
Jel zna neko kako se menja boja igraca u MK3? P.S. Neko je spomenuo Titus the Fox. Promakla mi poruka i ne mogu da nadjem. Fox ima 600 i nesto kb a moj modem je spor a ako nekome bas treba mogu da mu nekako doturim podogovoru.Inace igra je fenomenalna. Ja sam se ukljucio kasno u ovu konfu tako da nista ne shvatam za ove igre sto je poslo ranx.Ako nekom nije tesko da mi ponovo razjasni to. Aj cy...
arkadne.2025 kiklop,
Ima li neko sifre za diablo. Znam da je igra malo stara ali je cool. Darko
arkadne.2026 legolas, -> #2025, kiklop
Pogledaj 7.413 Diablo nema sifre, ali ima varanja...
arkadne.2027 ultra.boy,
Na sajtu http://www.game-revolution.com imate cheat-ove za dosta novih i starih igara. Pozdrav, Vlada
arkadne.2028 vesic, -> #2004, kec.
Sa maalim zakasnjenjem: Celije se otvaraju tako sto se na njihovom mestu duze drzi taster za udaracpa se pusti. Kada iz celije izadje mali debeli koga ne mozes da pomeris nista mu ne radis a kad izadje neko drugi onda ga ubijes. Cilj nivoa je da oslobodis sve "debele". Inace evo ti sifre za sve nivoe: Idefix Vanila Panoramix Asterix Ast Obe Ide Pan Ide Tan Van Pan Van Tan Obe Ide Van Ide Tan Pan Ide Van Pan Tan Ast Obe Ide Tan Van Ast Ide Obe Van Tan Ide Obe Toliko od mene. Vesa
arkadne.2029 milosh.zorica, -> #2027, ultra.boy
> Na sajtu http://www.game-revolution.com imate cheat-ove za dosta Može i www.gamesdomain.com i www.gamecenter.com
arkadne.2030 ultra.boy,
Patch za Tomb Raider 2 ( Nude Raider 2 ) nr2.zip
arkadne.2031 giuliano,
Skrinovi iz Tomb Raidera 3 + slike Lare od mesa..(i to dobrog mesa..:) tomb3.arj
arkadne.2034 johnnya,
Za razliku od juniorovog "genijalnog" upload-a, evo nešto za široke narodne mase. Odlično radi već na 386/40 sa speaker-om. (traži se samo VGA monitor) "Invasion of the Mutant Space Bats of Doom" (shareware) Nemojte da vas naziv prevari u pitanju je visoko zarazna 'pobi-ih-sve' arkadna igra (moguće je upravljanje i mišom). bats.zip
arkadne.2035 mperisic,
Hoce li neko duke3d v.1.3 preko modema? Neprimam one kojima telefoni pocinju na 3!!(ne mogu da uspostavim vezu sa njima!) ponude na mail
arkadne.2036 mperisic,
Hoce li neko duke3d preko modema? Kontakt na e-mail! po
arkadne.2037 mcule,
Ok, jos malo o Unrealu... Da li je 'The Nali Castle' poslednji nivo? Nesto bih opet napravio pauzu, ali ako je poslednji nivo - da svrsimo sa istim jednom zauvek ;). mc
arkadne.2038 sfilip,
Kako se beše broji frejmrejt u kvejku 2?
arkadne.2039 krsta,
Ako je neko igrao Street Fighter Alpha, neka mi javi kakav je. KRLE
arkadne.2040 alien, -> #2038, sfilip
[] Kako se beše broji frejmrejt u kvejku 2? Ovako nekako: timedemo 1 demomap demo1.dm2 ili timedemo 2 demomap demo2.dm2
arkadne.2041 sfilip, -> #2040, alien
> Ovako nekako: > > timedemo 1 > demomap demo1.dm2 ee al lično sam prisustvovao testiranju uz pomoć jedne naredbe. Ta naredba zaustavi igru, okreće pogled u krug par sekundi i izmeri kolko joj je trebalo...
arkadne.2042 krsta,
Ima li neko poteze za sve junake za igru MK TRILOGY? KRLE
arkadne.2043 ivan.hoe, -> #2041, sfilip
>ee al licno sam prisustvovao testiranju uz pomoc jedne naredbe. Ta >naredba zaustavi igru, okrece pogled u krug par sekundi i izmeri kolko joj >je trebalo... timerefresh
arkadne.2044 krsta,
Ima li neko neki TXT fajl koji sadrzi pokrete boraca za igru VIRTUA FIGHTER 2? Ako ima neka obavezno poshalje. Ako igru josh nije igrao obavezno da je igra. KRLE
arkadne.2045 plejboj,
Subj: Sanatorium Problem: Kako izvaditi "gas" iz slupanog automobila? Gorivo je potrebno da bi startovao generator kod stale?! Inventar: Kantica za benzin i nesto iz traktora neki kabl. Molim za pomoc Hvala
arkadne.2046 sfilip,
igra li neko kvejk2? Nemoguće ga je igrati na stranim serverima, ping je uvek preko 600 al na našim je oko 200... Problem je jedino što nema nikoga ;) Pa ako neko oće... da zakazhemo termin...
arkadne.2047 sfilip,
el igraaaaa neko kvejkericu...
arkadne.2048 sfilip,
el ima neko uopshte listu quake2 servera kod nas?