avanture.1139rades,
-> #1137, junior
> Blam te da pitas u konferenciji? ;)
;) Nije me blam, ali reko' posto niko (osim djlucky-ja) nije ni
rekao da je bar pokusao da igra - sto da smaramo.
> Slobodno pricajte ovde, da se pitanja ne ponavljaju za
> mesec-dva.
Videcemo. ;)
avanture.1140byello,
Ne znam da li je bas avantura, ali moram da pohvalim creatures 2, u
stvari to i nije igra to je cista simulacija zivota na pc-u.Ako
niste citali opis u SK-u, mogu vam reci da me je igra odusevila i
da jos nisam provalio ni 20% sta sve moze, vazno je da se proces ne
prekida i uvek igras tamo gde si zadnji put iskljucio.
Ko nije video ovo preporucujem veoma toplo, a ko je igra neka kaze
neku foru
B.
avanture.1141milosavljevic,
Ortak pita :
Radi se o igri Sanitarium.
Gde da nadjem dva dela u nivou The Hive da bi se pokrenula masina
koja proizvodi zvuk? Od stvari imam alatke i malj.
HELP !!!
P.S. Valjda nisam pogresio temu? :)
avanture.1142byello,
FALLOUT 2 je stigao upravo sam ga pazario juče!!!!
Ako ste bili ljubitelj prvog dela bićete i drugog, ništa nije
izmenjeno isti je igrački interfejs ali kažu da je dva puta duži,
jedino je promenjeno da možeš da izabereš devojku (što ne
preporučujem) ili mladića.
Jedina stvar koja me je začudila je de se dade intro????
No dobro, uzmite pa procenite sami.
Byello
avanture.1143buva,
-> #1142, byello
(;)FALLOUT 2 je stigao upravo sam ga pazario juce!!!!
Meni bash danas ortak u shkoli prichao kako je iznajmio iz nekog
cd kluba Fallout 2, i instalira fino igru kad ..prc, fali intro
kao i pola opcija (u helpu pishe da je to verzija 0.6 :)) ..
samo mi nije jasno kako su pirati uspeli da ukradu igru pre
nego shto je uradjena do kraja :))
avanture.1144ventura,
-> #1143, buva> samo mi nije jasno kako su pirati uspeli da ukradu igru pre
> nego shto je uradjena do kraja :))
Ma kako nisu... dovoljno je da se racunar na kojem se pravi igrica ili
je vec napravljena, konektuje na internet... i ko oce moze da mu uzme sa
harda sta oce... Pa onaj film Space Jam, ja ga uzeo iz video kluba pola
godine pre premijere, jos se videla plava pozadina iza i publika u hali
jos nije bila nacrtana...
avanture.1145van.gogh,
-> #1142, byelloVA>FALLOUT 2 je stigao upravo sam ga pazario juce!!!!
VA>
VA>Ako ste bili ljubitelj prvog dela bicete i drugog, nista nije
VA>izmenjeno isti je igracki interfejs ali kazu da je dva puta
VA>duzi, jedino je promenjeno da mozes da izaberes devojku (sto
VA>ne preporucujem) ili mladica.
VA>Jedina stvar koja me je zacudila je de se dade intro????
VA>No dobro, uzmite pa procenite sami.
VA>
VA>Byello
...to sto ti imas (hteo ti to da rpihvatis ili ne ;)) je R.I.P.
A.N.E.
S. A.
T. C.
E.
;)
Tako da ne preporucujem kupovinu istog ;)
Ko hoce stvarno da uziva nek priceka jos malo, pa nek igra lepo,
sve sa intro-om ;)
Aj' ...
avanture.1146sfilip,
-> #1145, van.gogh>VA>Jedina stvar koja me je zacudila je de se dade intro????
>VA>No dobro, uzmite pa procenite sami.
>...to sto ti imas (hteo ti to da rpihvatis ili ne ;)) je R.I.P.
> A.N.E.
piše se Rest In Peace a ne Rast In Peace ;)
inače, idem sad do sajta da pogledam za folaut 2 al čim piše v 0.6 i budali je
jasno šta je :)
avanture.1147sfilip,
evo html-a. U njemu piše da je datum izlaska 29ti što je danas (tojest juče)
što će reći... još nedelju dve dok ne dobijemo po ce de klubovima... ja bih ga
rado i kupio, samo kad bi mogao.
fallout2.zipavanture.1148van.gogh,
-> #1146, sfilipFR>pise se Rest In Peace a ne Rast In Peace ;)
...lepo sam ja napisoooo...neg(R)o si ti pogresno shvatio... ;)
Al' tako je to kad je masTno...;)
avanture.1149byello,
Nema veze sto je verzija 0.6, ona jedino nema intro inace sve
ostalo radi, nema bagova i ostalih zajebancija.
Inace presao sam dosta i nije bilo nikakvih problema, takodje
postoji i upgrade na internetu, ali on meni ne treba.
Ovo sigurni nije R.I.P vec se slazem sa onim clanom koji je rekao
da je to jednostavno ukradeno preko mreze.
Slobodno kupite (iznajmite) CD isti je djavo.
B.
avanture.1150saint,
-> #1149, byello=> Nema veze sto je verzija 0.6, ona jedino nema intro inace sve
=> ostalo radi, nema bagova i ostalih zajebancija.
Procitao sam na njihovom sajtu da se citav prvi deo igre razlikuje
u potpunosti. A konacna verzija je izasla 30.10.
avanture.1151byello,
u pravu si saint a i drugi, lepši će biti ugođaj igrati pravu
verziju ali dok se ona ne pojavi i ova je ok.
B
avanture.1152jakov,
odje jakov sa radoynlim ortakom borisom....
SHTA DA RADIM U IGRI lure of the temptress KADA DAM LUTHERNU JAKO
PIVO???
TO BI BILO TO
izvinjavam se drug ima govornu manu...
stalno se dere....
CAO SVIMA..
cu od jakova
avanture.1153jakov,
e ljudi.....
Alone in dark 1...
shta da se radi kada postavim talisman na oltar???
to e sve......
cu