avanture.1035alan,
TOMB RIDER II
Tesko je opisati ali da pokusamo:
Kreni kroz vodu, na levu sranu, popni se na prvu stenu na koju je
moguce, zatim pravo pa skok na desnu stenu, na sledecu koju moze
, trci, pa jos jedno penjanje i onda posto je skrolovanje sjebano
ne vidi se sledeca stena. Zato kad si se popeo okreni se za 180
stepeni i otkucaj nulu. Tada ces videti sledecu stenu.Dalje je
"lako".
avanture.1036supers,
-> #1035, alan
>> Kreni kroz vodu, na levu sranu, popni se na prvu stenu na koju je
>> moguce, zatim pravo pa skok na desnu stenu, na sledecu koju moze
>> , trci, pa jos jedno penjanje i onda posto je skrolovanje sjebano
>> ne vidi se sledeca stena. Zato kad si se popeo okreni se za 180
>> stepeni i otkucaj nulu. Tada ces videti sledecu stenu.Dalje je
>> "lako".
Hvala što se trudiš, ali moj problem nije ona skrivena stena. Ja sam
našla skrivenog zmaja, i stigla sam na sam vrh pećine ali odatle ne umem
da mrdnem. Iznad mene se nalazi neko zdanje do kojeg, ili tačnije, u
koje ne mogu da uđem. Još jednom hvala!
Sonja
avanture.1037obren,
Nađoh ovo na Internetu, ali memam Tomb Raider II da probam...
1. To skip a level, draw a flare.
2. Take one step forward (walking)
3. Then one step back (walking)
4. Turn around 3 times then jump forward.
5. To get all weapons, do the same thing, only jump back
at the end instead of forward.
avanture.1038saint,
Ima li neko neki crack za Tomb Raider da ne trazi CD ?
avanture.1039nbjvsb,
-> #1033, miksonAko si sve dobro uradio, pogledaj poruku 2.1023. Uradi sve odatle i to je to.
avanture.1040nbjvsb,
-> #997, aandric>> > Inace imam 486,12mbram,vga,mis i ostale normalne komponente.
>> ^^^^^^^^^^^
>>
>> 4)The Curse of Monkey Island
M'daj.. kod mene na 486 sa 32mb rama ume da bude sporo... ali igra je
kul, mada je prvi deo i dalje neprevazidjen :)
Ja mu preporucujem jos King's Questove, Space Questove, a ni Police Questovi
nisu losi... i jos Laura Bow u igri The Dagger of Amon Ra. Pa Simon the
Sorcerer (prvi je bolji od drugog, al' oba su kul).
avanture.1042aandric,
-> #1040, nbjvsb> Odgovor na 2.997, aandric, 09.02.98. 16:51
> ---------------------------------------------------------
> >> > Inace imam 486,12mbram,vga,mis i ostale normalne komponente.
> >> ČČČČČČČČČČČ
> >>
> >> 4)The Curse of Monkey Island
>
> M'daj.. kod mene na 486 sa 32mb rama ume da bude sporo... ali igra
> je kul, mada je prvi deo i dalje neprevazidjen :)
Ma da zaboravio sam valjda koji kompjuter ima.
Sto se prvog dela tice apsolutno se slazem.
P.S. Je*ote jel ti cesto saljes reply na poruke stare 2meseca?
AAndric
avanture.1043nbjvsb,
-> #1042, aandric>> P.S. Je*ote jel ti cesto saljes reply na poruke stare 2meseca?
Vrlo ;)
Nisam pratio konf. igre bar pola godine, vise nisam u toku; a i datume sam
prestao da gledam ;)
avanture.1044bcvetkovic,
Molim objasnjenje za igru estatica 1.Moze i pointer na poruku koja o
tome govori ili adresa na internetu. Hvala!
avanture.1045vule.,
Zna li neko sifre za varanje u igri Nightmer Creatures?
avanture.1046kiklop,
-> #1045, vule.> Zna li neko sifre za varanje u igri Nightmer Creatures?
Evo idu:
everywhere - All Level Access
Boulon - Infinite ammo and items
bronko - You play as a MONSTER!
gu - Slicing Enabled
avanture.1047andrijak,
Ljudi, pomagajte!
Imam igricu "The Curse of Monkey Island" i veliki
problem!Igricu startujem i sve lepo ide do pocetne
animacije!Onda se igrica zaglavi kao da nije ubacen
disk.Medjutim uspeo sam da pokrenem igricu tako sto
sam pred pocetnu animaciju pritiskao "ESC".
Inace igrica lepo ide sve dok ne naidje neka
animacija i onda moram ili da brzo pritisnem "ESC"
ili igrica zaglavi!
Ovo je pocelo da mi ide na q*ac pa vas molim
da mi pomognete!
avanture.1048the.edge,
-> #1047, andrijak
T?>> Ljudi,pomagajte! Imam igricu "The Curse of Monkey Island" i veliki
T?>> problem!Igricu startujem i sve lepo ide do pocetne animacije!Onda se
T?>> igrica zaglavi kao da nije ubacen disk.Medjutim uspeo sam da pokrenem
T?>> igricu tako sto sam pred pocetnu animaciju pritiskao "ESC". Inace
T?>> igrica lepo ide sve dok ne naidje neka animacija i onda moram ili da
T?>> brzo pritisnem "ESC" ili igrica zaglavi!
Mora da ti IGRICA nije lepo snimljena na CD, jer IGRICA kod mene dobro
radi, tj. pri jednoj animaciji se IGRICA i meni zaglavljivala, a razlog je
bio lose snimljen CD IGRICE (IGRICA je bila uzeta iz CD kluba).
Ukoliko imas RIP IGRICU, onda je u pitanju los RIP tvoje IGRICE.
Ukoliko si IGRICU uzeo iz CD kluba, probaj u nekom drugom.
P.S. i molim te nemoj vise "IGRICA", jer to nije tetris za poneti. ;)
AcCeSS DeNiED
avanture.1049andrijak,
-> #1048, the.edgeMa nije do toga!Kod mog ortaka perfektno radi!
U svakom slucaju hvala.
avanture.1050the.edge,
-> #1049, andrijakDa li si instalirao DirectX i ako jesi, koju verziju?
Instaliraj peticu.
AcCeSS DeNiED
avanture.1051andrijak,
-> #1050, the.edgeMa, jesam sve zivo sta treba!
avanture.1052extasy,
Ljudi potrebna pomoc za TOMB Raidera 2,evo saljem save game.
Ako bi neko mogao da mi napise sta dalje bio bih mu zahvalan.
savegame.15avanture.1053extasy,
o
avanture.1054hardboy,
Zelim samo od srca svim ljubiteljima avantura
da probaju (ko vec nije) TITANIC
IGRA JE (po meni) F A N T A S T I C N A !!!
avanture.1055saint,
Pre nekih mesec dana procitah nesto malo o MUD-u
i sad se pitam kako se to uopste igra?
Jel potreban neki specijalni program?
Ima li neki server MUD-a i kod nas?
Kako se prikljucuje jednoj takvoj igri?
avanture.1056vlarad,
-> #1055, saint> Pre nekih mesec dana procitah nesto malo o MUD-u
> i sad se pitam kako se to uopste igra?
Pa, igra se kao i svaki drugi FRP samo sto su ti svi opisi tekstualni
na engleskom jeziku.
> Jel potreban neki specijalni program?
Za igranje ti je potrebna Internet konekcija i neki telnet program.
> Ima li neki server MUD-a i kod nas?
Kod nas postoji MUD na Adroditi na adresi: afrodita.rcub.bg.ac.yu
port:4000. Ako se vec povezujes na Internet svejedno ti je da li ces
da se telnet-ujes na Afroditu ili na neki strani MUD. MUD na Afroditi
je kao i svi ostali radjen na engleskom jeziku. MUD server koji je
jos dosta popularan kod nas se nalazi na adresi: forestsedge.com
port:23 i na njemu se najcesce nalazi 50-150 ljudi. Ostatak poruke
se odnosi na Forests edge posto njega jedino igram.
> Kako se prikljucuje jednoj takvoj igri?
Potrebno je prvo da kreiras nalog izabravsi opciju 1. Odgovori na sva
pitanja i sacekaj da dobijes e-mail na adresu koju si uneo. Na jednoj
e-mail adresi mozes da otvoris samo jedan nalog na kome kreiras jedan
lik. Kada dobijes e-mail izaberi opciju 2 unesi naziv naloga i sifru
koju si dobio u mail-u. Sada pristupas kreiranju lika koji ces voditi
(opis kreiranja ti je u fajlu)
Kada zavrsis kreiranje lika nacices se u Chiiron-u ako si izabrao
dobre rase ili u ako si izabrao zle rase. Spisak komandi ti je u fajlu.
Komande su logicne ako znas engleski. Za pocetak ti je najbolje da
ubijas zeceve ili zabe. Kada ubijes zivotinju oderi je i sve ono sto
ti ne treba prodaj u gradu. Kada skupis pare mozes da kupis bolje
oruzije, stitove, odecu...) u prodavnicama. Takodje mozes da kupujes
i prodajes stvari na aukciji ako imas para na racunu u banci.Mozes se
upoznavati sa drugim likovima ako znate isti jezik. Takodje u gradu
mozes da ucis nove vestine za sta ti treba nesto para i 'practice
points-a'. Igra je real-time i nema cuvanja pozicija sto joj daje
posebnu draz. Ako negde pogines izgubices nesto 'exp points-a', nesto
stvari koje si nosio sa sobom, a mozda i nivo. Na pocetku imas prsten
koji te stiti od smrti ali ga gubis kada te neko prvi put ubije.
P.S. Ako studiras ili imas nalog na Akademskoj mrezi igru mozes da
igras i u RC-u na fakultetu na obicnom terminalu sto ja najcesce
praktikujem.
C U
forests.raravanture.1057retaliator,
prodajem Tomb raider I jeftino.
nazvati Dejana na561519.
avanture.1058ventura,
Little big adventure II - Twinsens Odyssey
-Jel zna neko na kojoj lokaciji u rudniku se nalazi bejzbol rukavica?
avanture.1059the.edge,
-> #1058, venturaKoja rukavica? Zasta bese sluzi?
Igru sam presao, ali se ne secam svih detalja.
AcCeSS DeNiED
avanture.1060ventura,
-> #1059, the.edgerukavica sluzi da se ubije onaj monster posle rudnika, jer moze da se ubije
samo sa negovim kuglama a rukavica sluzi da odbije te kugle nazad.
avanture.1061the.edge,
-> #1060, venturaPhew, uopste ne mogu da se setim. Tacno se secam kako sam ubijao monstera,
ali ne secam gde se nalazi rukavica...sorry....trazi malo o;)
AcCeSS DeNiED
avanture.1062ventura,
kako u police quest 1 vga da iznajmim hotelsku sobu?
sta treba raditi kad postanes narko detektiv?
avanture.1063gogica,
*Curse of the monkey...
Pri pocetku treceg dela ove igre,kada se nalazim sa posadom na brodu,
igra se blokira.Posada igra i peva u nedogled,a ja se sav blokiram.Sta
treba da se uradi.Ako neko ima poziciju posle ovoga neka mi baci na mail.
HVALA!!
avanture.1064sherloc,
-> #1063, gogica
>> igra se blokira.Posada igra i peva u nedogled,a ja se sav
>> blokiram.Sta
Kletva... :)
Pozdrav, Holmes.
avanture.1065legolas,
-> #1063, gogicaKako mislis blokira se? Bug ili u okviru igre?
Koliko ja znam treba da nateras posadu da prestanu da pevaju tako sto
ces im dati stih koji ne mogu da rimuju. Ako je to to, nadam se da
sam bio od pomoci.
avanture.1067gogica,
-> #1065, legolas--> Kako mislis blokira se? Bug ili u okviru igre?
--> Koliko ja znam treba da nateras posadu da prestanu da pevaju tako sto
--> ces im dati stih koji ne mogu da rimuju. Ako je to to, nadam se da
--> sam bio od pomoci.
Ne znam da li je bug. Sve radi ok, mogu da izadjem iz igre da snimim
da ucitam ali misa nigde nema. Tek kad pritsnem Alt+q ili slicnu kombinaciju
pojavi se mis. U cemu je fora?
avanture.1068gogica,
-> #1064, sherloc--> Kletva... :)
-->
--> Pozdrav, Holmes.
Ne razumem. Kakva kletva?
avanture.1069ventura,
Ajde ljudi jel zna neko kako da uzmem hotelsku sobu u Police Quest 1 VGA?
avanture.1070krsta,
Interesuje me da li neko zna shifre za igru RESIDENT EVIL 1 ili 2 za
PC ili Sony Play Station! Prvenstveno za PS!
Hitno mi je potrebno!
KRLE
avanture.1071noay,
-> #1070, krstaInteresuje me da li neko zna shifre za igru RESIDENT EVIL 1 ili 2 za
PC ili Sony Play Station! Prvenstveno za PS!
--------------------------------------------------------------------
Ima moj ortak knjizicu sa kompletnim resenjem..
A za shifre ne znam verovatno ima i to..
Pokusacu da ti nabavim..
avanture.1072vule.,
Treba mi pomoc u Neverhood-u. Sredio sam zeleno cudoviste i sta treba
da radim u pecini iz koje je izaslo ?
Sta da radim sa policom u plavoj kuci na pocetku ?
Kako se ulazi u kucu sa orguljama na ulazu ?
avanture.1073vesic,
Broken Sword I...
Nalazim se u Irskoj, uzeo sam dragulj i
lampu , studenta su pokupili, pricao sam sa khanom, popeo sam se na
seno pa zatim u zamak, zavezao sam jarca i sisao (ne sisao nego sishao)
dole oborio sam figuricu i uzeo onog talka ili sta je vec .
Kako da otvorim vrata?
Hvala unapred
Vesa
avanture.1074vesic,
E evo saljem jedan screen saver; ne moze se smatrati igrom pa ipak
to jeste avantura a mislim da ce mnoge zanimati.
Stize pusto ostrvo...
pustoavanture.1075kiki,
-> #1074, vesic> Stize pusto ostrvo...
Kaze da fali neki fajl uz njega.
avanture.1076vesic,
-> #1075, kikiE izvinjavam se nemam instalacionu verziju ali ako uspete u fajlu ScrAntic.ini
koji vam sad saljem samo stavite direktorijum na koji ste smestili
ovaj screen saver.
Nadam se da ce sada raditi. poslao sam ceo direktorijum i u
njemu ponovo fajl koji sam poslao pre neki sat i onda ce
funkcionisati zar ne?
Inace instalaciona disketa je kod corgan-a pa cu ga
"zamoliti" da mi vrati...
Vesa
avanture.1077corgan,
Monkey Island...
Na jebenom Puerto Polou sam,nagovorio sam Van Helgena da mi bude u posadi,
dalje ne znam sta da radim.
Gde da nadjem blago za Cuttthroat Bil-a?
Pomagajte...
B.
avanture.1078legolas,
-> #1077, corganMa imas u Svetu Kompjutera sve...
avanture.1079legolas,
-> #1077, corganAjde da ti odgovorim za blago ;)
Blago je zub onog matorog gusara koji ti trazi rezervaciju u
restoranu. Zub ces dobiti tako sto mu das zvakacu gumu, koju si,
nadam se pokupio u kolibi Voodoo Lady. Kada matori naduva balon, ti
mu ga probusi iglom koju si, nadam se, izvukao iz voodoo lutke kod
voodoo dame.
Pokupi zub, ali neces moci da ga izneses. Dalje se sam snadji :>>
avanture.1080corgan,
-> #1079, legolasJebes to kad mi ne da da udjem u restoran.
B.
avanture.1081legolas,
-> #1080, corganPropusnicu pokupi u zmiji.
Do zmije dolazis (tacnije kada te pojede) kada u berebernici maznes
makaze, zatim izadjes i prokrcis rastinje ( ne zaboravi da uzmes
cvet). Zmija te pojede a cvet iskoristis sa sirupom, pa na zmijinu
glavu.
avanture.1082corgan,
-> #1081, legolasJa ovo izgleda nikada necu preci.
Kaze da ne moze da dovati makaze.
ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!
B.
P.S.:Kakav crni sirup?
avanture.1083legolas,
-> #1082, corganTreba da pokupis perut sa kaputa u pozoristu (koja je u stvari vaske
;) ), zatim vaske stavis na cesalj koji koristi frizer (onaj Skot).
Sedi da se sisas, i povuci rucku na stolici tako da se stolica digne.
Pokupi kamen sa knjige. Ponovo (par puta) povuci rucku i pokupi
makaze.
Udari par puta Cutthroat Billa (gusar levo) po ledjima da ispljune
kuglicu. (Tu kuglicu daj posle piratu u restoranu da slomije zub).
Sirup se, mislim, nalazi u zmiji.
Moja preporuka: brojevi SK od 2,3,4/98 ;)
avanture.1084saint,
-> #1082, corgan=> Ja ovo izgleda nikada necu preci.
=> Kaze da ne moze da dovati makaze.
Jesi li seo na onu stolicu ?
E sad na toj stolici imas rucku kojom se podizes
2 puta se podigni i onda pokupi.
avanture.1085saint,
-> #1082, corgan=> Ja ovo izgleda nikada necu preci.
=> Kaze da ne moze da dovati makaze.
Jesi li seo na onu stolicu ?
E sad na toj stolici imas rucku kojom se podizes
2 puta se podigni i onda pokupi.
avanture.1086vesic,
-> #1073, vesic=>Broken Sword I... Nalazim se u Irskoj, uzeo sam dragulj i
=>lampu , studenta su pokupili, pricao sam sa khanom, popeo sam se na
=>seno pa zatim u zamak, zavezao sam jarca i sishao
=>dole oborio sam figuricu i uzeo onog talka ili sta je vec .
=>Kako da otvorim vrata?
Ljudi nije valjda da niko ne zna ?
POMAGAJTEEE!
avanture.1087saint,
-> #1086, vesic=> Ljudi nije valjda da niko ne zna ?
Ima... Slusaj...
Onu krpu natopi vodom i onda przo idi gore
gde si napravio onu rupicu kada je pala
ona statua. Tu sipaj vode<cini mi se
ili prvo sipaj git ili tako nesto sto imas>
Sve u svemu moras da zuris.
avanture.1088corgan,
Hvala, za Monkey Island.
avanture.1089vesic,
-> #1087, saint10x punoooo!
Vesa
avanture.1090corgan,
Monkey Island
Nesto je zesce zajebano...
Kad god odem na The Sea Cucomber zakochi mi se sve...
Moram da resetujem.
sta treba da se uradi na njemu da bi mogo da predjem?
B.
P.S.:Nasao sam mapu na ledjima onog "belog na plazi",
i popunio posadu.
P.P.S.:Nadam se da nisam dosadan.
avanture.1091legolas,
-> #1090, corganE, ne znam sta da radis povodom kocenja.
Sto se onog belog tice, to je malo komplikovano.
Ako oces, recicu ti sta da radis.
Za pocetak uzmi od onog hotelijera (sto je bio mamuran) teglu i od
onog tipa sto radi na plazi ulje.
Reci cu ti detaljno kako da uradis (ako oces), ali me sad mrzi ;)
avanture.1092corgan,
-> #1091, legolasMeni se oo zakoci tik pre nego sto me namazu katranom i perjem.
Sta trebam da uradim da mi to ne urade.
Kolko ja znam tamo nema nikakvog hotela i hotelijera.
A ovaj mi ne da ulje.
B.
avanture.1093legolas,
-> #1092, corganUf... Nadam se da si uradio sledece stvari:
1. Pokupio makaze (na nacin na koji sam ti opisao)
2.Otisao do one zmije, zmija te pojela, zatim upao u zivo blato
3. Otisao do restorana kod onog matorog pirata, uzeo mu zub, uzeo
rezervaciju iz onog masnog pileta.
4.Pobedio Hagisa u bacanju cepanica
5.Bilu dao zlatni zub
6.Edvarda pobedio u dvoboju
7.Otisao na plazu (imas clansku kartu i mozes da udjes) i razgovarao
sa Palidom Domingom i uzeo od njega kriglu
8.Otisao kod klinca po limunadu (kada saznas da je krigla bez dna)
zamenio njegovu kriglu sa kriglom Palida Dominga, narucio limunadu,
popio je, zatim napunio bokal (koji si maznuo od limunadzije) sa
crvenom bojom (iza kuce)
9. Mokrim peskirom udario radnika na plazi i uzeo mu ulje, otisao do
Palida dominga i uz pomoc crvene boje, ulja i krigle bez dna (necu ti
reci kako) "sljushtish" mapu sa ledja Palida Dominga
Ako nisi, URADI TO!
E, tek posle toga idi na onaj brod. Naravno, camac si "zapusio" sa
gumenim cepom (napravljenim od gumenog drveta). Kada te bace u vodu,
ti iseci dasku uz pomoc nazubljenog noza.
Popni se gore. Pretpostavljam da je kraj igre ako ne iseces tu dasku.
Ako imas RIP verziju, mozda je to razlog sto ti se blokira.
Kada te namazu katranom i perjem, idi opet u onaj restoran i prepadni
matorog gusara. Nacices se opet u onom brodu...
Dalje ide sve teze i teze, ali... :>>
avanture.1094corgan,
-> #1093, legolasSve sam to uradio i oljushtio mapu sa Palidovih ledja.
Al jebes ga kad mi se zakoci.
Nekolko puta su me namazali al sam se opro u vodopadu.
B.
P.S.:Predpostavljam da Blondbeardpomisli da si "The Devil Chicken".
avanture.1095corgan,
Jel moze neko da mi posalje >savegame< file za The Curse Of The Monkey Island?
B.
avanture.1096legolas,
-> #1094, corganPazi, ne treba da se operes. Treba tako "uperjen" da odes kod onog
matorog gusara koji ce te onesvestiti i vratiti na brod. Probudices
se u loncu i pocni da citas knjigu koju si pokupio u sesiru.
Kada majmun zaspi, uzmi mapu sa blagom i ...
Sto se snimljene pozicije tice, jedini nacin je da odigram dotle, za
sta bas nemam vremena. Zao mi je.
Nisi mi odgovorio, da li je to sto igras RIP ili cela verzija. Tu
verovatno lezi odgovor zasto ti se koci.
avanture.1097corgan,
-> #1096, legolasIgram celu verziju.
B.
avanture.1098legolas,
-> #1097, corganE onda ne znam zaista.
Koji komp imas? Znam da se cesto blokira na losijim compovima.
Probaj da oslobodis vise mesta na disku na kome je Win95 (makar 50 MB)
avanture.1099corgan,
-> #1098, legolasImam Pentium na 166 Mhz.
Imam 132 mb slobodna.
Pitaj boga koji mu je...
B.
P.S.:Jel ima NEKO neki savegame file za Monkey Island?!
avanture.1100legolas,
-> #1099, corganE, jebem li ga, zaista ne mogu da ti pomognem.
Sorry
avanture.1101legolas,
-> #1099, corganEvo, nije me mrzelo i presao sam (u rekordnom vremenu) do tog dela sa
katranom i perjem
save001 je kad udjes u restoran, a save002 kad se nadjes na brodu.
Javi mi jesi li uspeo ;)
curse.zipavanture.1102corgan,
-> #1098, legolasStvarno sam se iznervir'o!
Taman da izadjem napolje
I zakochi se!
Dzabe si se mucio!
B.
avanture.1103the.edge,
-> #1102, corganMogao bi bar da se zahvalis coveku na (pre)opsirna uputstva i na 2 savegame
pozicije...
AcCeSS DeNiED
avanture.1104legolas,
Ajde, posto mi nije problem, evo SaveGame kad izadjes iz broda.
Imas mapu, pa idi u pozoriste...
savegame.zipavanture.1105corgan,
-> #1103, the.edgeJa sam mu se lepo zahvalio preko page-a,al' posto insistiras
da ceo Sezam znam da sam hepi, evo.
HVALA LEGOLASE ZA SVE STO SI SE MUCIO OKO MONKEY ISLAND-A!
B.
P.S.:Velika slova nisu za dranje nego za uocljivost.
avanture.1106corgan,
-> #1104, legolasUradio sam to.
Sa sada j esve O.K.!
Al ne znam sta da radim,kad ni se pojavi zekan na svetlima. (sorry, bas sam...)
Please help!
B.
avanture.1107vesic,
Broken Sword...
...sta da uradim u Spaniji sem sto sam onom debilu
zaustavio vodu spravom za merenje pritiska?
Hvala unapred
avanture.1108legolas,
-> #1106, corganOvako, ne znam da li si ti igrao laksu ili tezu varijantu.
Savegame je za tezu.
Moras doci do onih reflektora na pozornici (kada se popnes na
sporednom ulazu u pozoriste). Mapa ti daje neke "koordinate", po
kojima moras da pritiskas dugmice (na primer, north je gornje dugme,
southeast je dole-desno), i na kraju treba da se pojavi X. Tu kopaj i
nacices Elane...
>> zekan na svetlima
Sta je to???
avanture.1109corgan,
-> #1108, legolasJa pratim one koordinate i na kraju nishta.
A zekan mi se pojavi negde kad uradim North-East (onako oblik glave zeca od
svetala).
B.
avanture.1110legolas,
-> #1109, corganPrati koordinate, a northeast ides 2 puta (two paces).
Onda, kada zavrsis (southwest) povuci rucicu...
avanture.1111corgan,
-> #1110, legolasNevermind.
Presho sam.
Evo me na IV Chinu.
Kakva provala za naziv. ":)))))))
B.
avanture.1112legolas,
-> #1111, corganHe he he ;)
Da vidim kako ces se dalje snadjes. Sad ti sleduje deo kao iz prvog
dela Secret of Monkey islanda: ono sa macevanjem
Ovog puta se rimuje, ali je interesantno ;)
A onda na Blood Islandu.
Tu sam se namucio, pa da vidimo tebe ;)
Makar da se znojis kao ja.
Ipak, evo jedne preporuke:
Uzivaj u igri
avanture.1113corgan,
-> #1112, legolasEvo me na Blood Islandu.
Kad bih samo znao gde da istopim sir... :)
Al' bas je strava igra, ima dosta ironichnog humora sto je najbolje.
B.
P.S.:Nemoj da mi odgovarash na pitanje!!!Dodushe sigurno i ne bi. :)
avanture.1114corgan,
Pomagajte za monkey island
Kod majmuna sam imam rum
sta da eradim
inace VI cin.
B.
Zadnji mi je minut
Veceras idem
POMAGAJJ LRGOLASE
mislim legolase
Hej!
Seansa produzena za 14 min.
Blago meni
E sada lepo da objasnim
U Curse of the Monkey Island, nalzim se na "roller coasteru",
postavio sam rum u ruke majmuna.
Sta dalje???
Legolase, molim boga sda prochitash ovo pre 9 sati
B.
P.S.: veceras idam na more tako da sam u zurbi.
avanture.1116ventura,
Evo bas sam zavrsio twinsens odyssey pa ako neko ima pitanja neka kaze sta ga
muci, inace evo i save game kraja igre (samo se priblizis do ivice stene)
sacekr~1.lbaavanture.1117legolas,
-> #1114, corganJ*bi ga, zakasnio sam ;)
Nema veze, da mu odgovorim.
Dakle, bure koje je vezano kanapom koji je nauljen je stavljeno u
ruku majmuna.
To je inace i poslednja "akcija" u igri. Treba da stanes dole i
sacekas LeChucka. Kada dodje, dunes mu biber u lice i to je kraj...
BTW, ako si ovo sve sam preso (bez mojih onih "intervencija")
cestitam! Pravi si Slobodan "Nenadjebivi" Macedonovic!
Svaka Cast ;)
avanture.1118epson,
-> #1112, legolas
│ Da vidim kako ces se dalje snadjes. Sad ti sleduje deo kao iz prvog
│ dela Secret of Monkey islanda: ono sa macevanjem
│ Ovog puta se rimuje, ali je interesantno ;)
└─────────────────────────────────────────────────
Da slučano nemaš savegame na brodu, jer meni posada nikako da za-
vrši pevušenje ?
avanture.1119vesic,
Ljudi molim vas Broken Sword prvi deo ocajan!
Spanija, stavio sam ono na crevo sta da radim dalje!!
Unapred zahvalan Vesa
avanture.1120.dag.,
Ima li neko resenje za Black Dahyla? (ako sam potrefio naziv..;)
avanture.1122ultracool,
Nek mi neko bachi reshenje za igru Rise of the dragon...
pozdrav drejk
avanture.1123junior,
-> #1122, ultracool> Nek mi neko bachi reshenje za igru Rise of the dragon...
Evo nekih hintova koje sam skinuo sa interneta, a uz poruku
je neki cheat uhs formata ... stvarno ne znam šta je, možda
će nekom biti koristan:
Rise of the Dragon (Dynamix/Sierra) Hints by Mario Moeller
----------------------------------------------------------------------
Firstly, go to the City Hall, buy some roses and take them to Karen,
where you receive your cupboard keys. Use these back at home to get
several necessary objects.
Always take your ID card with you wherever you go.
To enter the Pleasure Dome, simply leave your weapon at home.
"The Jake" is the person at the end of the bar. Show him the photo of
the Mayor's daughter from the fax machine.
At Chen's place you will have to be quick; don't worry about the
bathroom, watch the vid messages, and go to the bedroom where you touch
the dragon's eye and blow up the hidden safe. Take the parchment to the
old man who is in an alley to the right of city hall.
Go back to The Jake later in the game to set up a meeting with him.
Climb down into the sewer, blow up the padlock, and use the wire
testers to tap the vidphone. Refer to the schematic diagram on the
door.
You can get into DH's either with Snake's ID card or via the helicraft
found later at the reservoir. Tell the girl you recognise her to get
access to the security room. Here open all locks except the break room,
then push the security system off lever down. You won't be able to do
this and will be prompted for a colour code. Use the fortune cookie
from the old man here, and then shut the laser gate off. Then switch
the security system on again. Now, rush upstairs.
Go to the Janitor's closet, take the screwdriver and open both panels.
Turn the wires off using the switch and use the screwdriver on the
components. Take some wires.
When you're in the room with Karen, use the wires on her (when on the
main picture). Now closeup to her and undo the wires.
A handy hint: Simply kill yourself immediately in the arcade sequences
five times and you can bypass them!
Red herrings: First Aid Kit, Old Book, Rock of Life, Napent, Armoury,
Mayor's office.
u-dragon.zipavanture.1124namcor,
Jel zna neko sta da radim u neverhood,u sta da radim sa topom kad
jednom opalim i ode voda.
Koje su sifre na topu.Zasta sluze sifre pored topa.Sta da radim u
zutoj sobi.
Kako doci do ljubicaste zgrade dole pored zute sobe.
avanture.1125junior,
-> #1124, namcor> Jel zna neko sta da radim u neverhood,u sta da radim sa topom
> kad jednom opalim i ode voda.
Evo rešenja igre.
nevrhood.txtavanture.1126namcor,
-> #1125, juniorHvala jos jednom...
Namcor
avanture.1127legolas,
Posle malo duzeg vremena stize snimljena pozicija za Curse of Monkey
Island Epsonu.
Dakle, pirati ne pevaju vise:
curse.zipavanture.1128epson,
-> #1127, legolas
│ Posle malo duzeg vremena stize snimljena pozicija za Curse of Monkey
│ Island Epsonu.
│ Dakle, pirati ne pevaju vise:
└─────────────────────────────────────────────────
Hvala.
avanture.1129ultra.boy,
Ako neko ima opis za Blue Heat, neka mi hitno posalje...
Unapred hvala, Vlada
avanture.1130zlatan,
dali neko igra sherlock holmes rose tattoo
avanture.1131corgan,
Ajmo avanturisti...
Curse of Monkey Isladn gubi za 14 poena od jebenog Stars!
Ajmo, mora malo propaganda...
B.
avanture.1132simce,
-> #1131, corgan> Ajmo avanturisti...
> Curse of Monkey Isladn gubi za 14 poena od jebenog Stars!
Evo jednog @ koji nije ni video stars! ;)
Uvredish li josh jednom stars! umretjesh u najgorim mukama
koje mi budu pale na pamet!
Da ne bude zabune, ja sam dao 2 poena Monkey-u, a ovaj tip
me jednostavno nanervirao svojim rechnikom..
avanture.1133redhead,
Hitno!!
Sta treba raditi u BLADE RUNNERU-u na DISK 2.
Sve sto moze sam uradio. Pricao sam sa svima. Pogledao disk, posle
ubistva. Uzeo sa diska par fotki. Ali nista se ne desava.
Tacnije nema novih lokacija odnosno nema sta da se radi.
Pomagajte.
Hvala!!!!
Bye!!!
avanture.1134rades,
Jel ima neko (ako postoje, naravno) sifre za Resident Evil?
avanture.1135rades,
Ako je neko igrao Resident Evil neka mi se javi na mail - imam
nekoliko pitanja.
avanture.1136djlucky,
-> #1134, radesJa koliko znam ne postoje sifre za RE ali ako trebi priupitaj
slobodno za neku pomoc oko prelazenja!
Pozdrav
avanture.1137junior,
-> #1135, rades> Ako je neko igrao Resident Evil neka mi se javi na mail - imam
> nekoliko pitanja.
Blam te da pitaš u konferenciji? ;)
Slobodno pričajte ovde, da se pitanja ne ponavljaju za mesec-dva.
avanture.1138byello,
Igram fenomenalni Odd world:abe odysee, pa ako nek oima walkthrough
ili slicno neka ga baci ovdi ili na moj mail, jerbo sam se zaglavio
Byello