avanture.105marshall,
-> #98, deimos
de> Kazi sta te muci?
Svasta :(
Stao sam na jednom mestu i ni makac..
Ne mogu da nadjem sekiru za drvosecu..
Niti kosti od dinosaurusa za arheologa..
Ne mogu da predjem most koji je trol blokirao..
Sve u svemu..
Bas nista :(
** Amiga SOR VERSION 1.0 registred to marshall
avanture.106chadra,
Da li je neko igrao Big Red Adventure?
Ako jeste interesuje me gde naći toalet papir, gde naći novi
film da bi te japanac slikao (upropastio mi je sva tri snimka)
i kome poslati pismo.
Hvala unapred!
avanture.107dacho,
Da li neko ima resenje za ECSTATIC-u. Po mogucnosti kompletno.
avanture.108saboteur,
-> #107, dachoSta ce ti bre uputstvo za ECSTATICU ,jednu od mojih najomiljenijih igara ovog
tipa ,probaj da je resis bez uputstva ,da bi video u stvari kakva je igra:)
Any way ,evo ti uputstvo:
ecst.zipavanture.109dacho,
-> #108, saboteurHvala za uputstvo. Medjutim, imam i dalje problema. Uradio sam sve da bih dobio
napitak, cak sam stavio sva tri korena, ali ne desava se nista. Stavio sam
cvet, vudu lutku, tri korena, a ono opet nista. Znas li sta je u pitanju.
Hvala ...
avanture.110schef,
Kad smo već kod Ečstatica-e, imao bih jedno pitanje. Kako da popijem napitak?
Lepo donesem sva tri sastojka i stavim ih, ali on opet kaže 'Hm, I'm gonna need
some more stuff'.
avanture.111crnjini,
Igra li neko Flight of Amazon Queen?
Ne, nisam zapeo. :) Samo pitam jel ju neko igra, strava je avantura..
avanture.112saboteur,
-> #110, schef>> Kad smo vec kod Ecstatica-e, imao bih jedno pitanje. Kako da popijem
>> napitak?
>> Lepo donesem sva tri sastojka i stavim ih, ali on opet kaze 'Hm, I'm gonna
>> need
>> some more stuff'.
Pazi ovako ,mozda ti nisi doneo 3 PRAVE STVARI ,a to su : Jedna biljka (ne znam
sta je to) ,Cvet & Voodoo doll
"jedna biljka" se nalazi tamo gde onaj 'vukodlak' ubija onog coveka (to se
nalazi u prvoj kuci od samog starta) ,probaj da pobedis vukodlaka (za to ce ti
trebat ili mac ili sekira) ,zatim udji i drugu prostoriju i na regalu ce ti
stojati nekoliko tih biljcica ,kad to budes uzeo vukodlak ce vrata da provali i
ti opet moras da se boris :)
Cvet se nalazi na putu za manastir ,obicno naidje neki vukodlak ali ne
pretstavlja veliku opasnost....
Voodoo doll se nalazi u crkvi kod obesenog popa...
Kad sve to doneses (donosi jedno po jedno) ti ces se pretvoriti u vevericu (ili
tako nesto) i onda kreni u crkvu i idi u podzemlje ,udji u onaj prolaz gde nisi
mogo da prodjes kad si bio veliki........da ti vise ne pricam ,igraj sam..:)))
avanture.113saboteur,
-> #109, dacho>> Hvala za uputstvo. Medjutim, imam i dalje problema. Uradio sam sve da bih
>> dobio
>> napitak, cak sam stavio sva tri korena, ali ne desava se nista. Stavio sam
>> cvet, vudu lutku, tri korena, a ono opet nista. Znas li sta je u pitanju.
>> Hvala ...
Ma mora da nesto jos nisi uradio :))) ,ne trebaju ti 3 korena vec moze samo 1
....da li si ti pre toga otisao u jednu kucu u kojoj jedan zmaj ubija jednog
coveka ,a on se bori sa sekirom?!?!
Mozda je to razlog ,posto sam ja prvo to sredio pa onda uzeo napitak...
Evo hinta za ovo (ako vec nisi uradio) :
Udjes u tu prostoriju izudaras zmaja on ce da pobegne dodjes do tog dede malo
se mrdas oko njega uzmes mu sekiru on ce onda da te zamoli nesto da mu uradis
,Automatski ces ga uzeti preko ramena i odvesti u sobu gde se nalazi ona biljka
za onaj napitak.... deda ce poceti da pije i da se*e ;) kao sto matori ljudi
obicno rade....;) e SAD TEK uzmi one biljjke i idi do kazana....mislim da ce
uspeti!
Access Denied
avanture.114shadow,
-> #13, sandroSTAR TREK-NEXT GENERATION
Kada dodjete do crne rupe,trazeci Gombara-Pulsars,saznacete da je nestao.Sada
morate ici u neki sistem koji je udaljen odatle najmanje 30 svetlosnih godina.
U jednom trenutku Data ce vas obavestiti da se Gombara-Pulsars nalazi negde u
sektoru 3-1-3.Podesite ovaj kurs.Kada stignete tamo,sada podesite kordinate
9-14-16 (to su kordinate u okviru sektora 3-1-3).
Krenite i pronasli ste davno izgubljeno oruzije.
Toliko za sada.
SHADOW
avanture.115shadow,
STAR TREK-THE NEXT GENERATION
Na planeti Shonoisho Epsilon VI,na ulazu u hram,nalazi se cuvar.Da bi ste
prosli kroz kapiju,treba da tacno odgovorite na njegova pitanja.
Da se nebiste mucili evo odgovora:
-1.Why are you here?
Odgovor 2
-2.How does a person reach enlightment?
Odgovor 2
-3.Which of the sect has correctly interpreted the fifth scroll?
Odgovor 4
-4.Who was the lawgiver?
Odgovor 4
-5.By what right are you here?
Odgovor 2
-6.What is the central principle of the fifth scroll?
Odgovor 5
-7.Who are you?
Odgovor 4
Redosled pitanja moze da bude i izmesan.Prijatno igranje!!!!!
SHADOW
avanture.116inferno,
pitanje za igru kgb:
sta da radim kad izadjme iz sobe gdeem zajedno sa amerikancem i da il treba
ubiti narkomanku Ritu.. ;) i sta raditi posle toga.
:)) koja konfuzije.. ;)
avanture.117supers,
-> #116, inferno>> sta da radim kad izadjme iz sobe gdeem zajedno sa amerikancem i da
>> il treba ubiti narkomanku Ritu.. ;) i sta raditi posle toga.
Sad si me podsetio na jednog druga koji to igra, ali je zaglavio
već pri početku. Pri povratku sa one prve istrage šef je nezadovoljan
i on završi kao kancelarijski moljac. Šta treba uraditi osim
razgovora sa Ruskinjom i predaje one kasete?
avanture.118todd,
Kako u igrici Indiana Jones And The Last Crusade izvaditi cep iz podzemnog
jezera(katakombe)?
todd
avanture.119mboban,
-> #116, inferno=-= pitanje za igru kgb:
=-= sta da radim kad izadjme iz sobe gdeem zajedno sa amerikancem i da
=-= il treba ubiti narkomanku Ritu.. ;) i sta raditi posle toga.
Jesi bio u onoj sobi gde živi ona bakica što te nije pustila unutra
(na spratu, pa levo)? Treba tamo da upadneš (da obiješ?), da fotografišeš
plavi i beli papir, kad čuješ da dolazi onaj tip sa povezom na oku (kako
li se zove?) sakriješ se iza vrata i tresneš ga, pokupiš mu pištolj...
Promuvaš se malo po obližnjim prostorijama tog stana, pokupiš neke
dokaze (fotografije i video kasete) i vratiš se u Department.
Ah da, prethodno pročitaj polariod fotografije plavog i belog papira
i sastavi poruku tako što ćeš jedno slovo čitati sa jednog, drugo sa
drugog, itd... Poruka je nešto u stilu "3 PM, Ladoga park...". To
kažeš pretpostavljenom u Departmentu, da te ne bi poslao u Sibir. :)
avanture.120mboban,
-> #117, supers=-= Pri povratku sa one prve istrage šef je nezadovoljan i on završi
=-= kao kancelarijski moljac. Šta treba uraditi osim razgovora sa
=-= Ruskinjom i predaje one kasete?
Treba da preslušaš kasetu, baterije izvadiš iz (valjda) radija u onoj
sobi i ubaciš u svoj kasetofon.
avanture.121sfilip,
-> #119, mboban> Jesi bio u onoj sobi gde živi ona bakica što te nije pustila unutra
> (na spratu, pa levo)? Treba tamo da upadneš (da obiješ?), da fotografišeš
> plavi i beli papir, kad čuješ da dolazi onaj tip sa povezom na oku (kako
> li se zove?) sakriješ se iza vrata i tresneš ga, pokupiš mu pištolj...
pa čekaj, a kad te ufate i strpaju u sobicu sa amerom?! E, dodatak, pokupiš
mu pištolj ali ga nikako ne ubiješ posle tim pištoljem :)
a inače, to je najlakši deo igre... ja i ortak smo se za idući chapter patili
oko 4 sata.
avanture.122superhik,
-> #121, sfilip=:> a inače, to je najlakši deo igre... ja i ortak smo se za
=:> idući chapter patili oko 4 sata.
Ja se nešto mučim posle Ladoga parka tj. u hotelu
dva tipa dođi kod mene u sobi (sa mnom je i pretpostavljeni)
obojcu smaknem ali ne znam šta da radim (gde da idem) posle
avanture.123todd,
Kako da u igrici KINGS QUEST 6 predjem strazara sa strelom(archer-a)?
avanture.124todd,
Sta treba uraditi u igrici LOST IN TIME u delu kod traktora?
avanture.125sfilip,
-> #122, superhikPoruka na temu avanture:
Do kraja 28 min 35 sec. (Kraj poruke: ^Z, ^D ili .)
----------------------------------------------------
> =:> a inače, to je najlakši deo igre... ja i ortak smo se za
> =:> idući chapter patili oko 4 sata.
>
> J se nešto mučim posle Ladoga parka tj. u hotelu
> dva tipa dođi kod mene u sobi (sa mnom je i pretpostavljeni)
> obojcu smaknem ali ne znam šta da radim (gde da idem) posle
dvojcu!? Nemam pojma, sećam se da smo jednom ubijali samo jednog, u onom
tvom hotelu u kome odsedaš.. Kad ga ubiješ, sipaš valjda neki alkohol na
njega, (možda i ne treba), pa mazneš onom kretenu iz prizemlja kolica za
invalide, pa ovoga izbaciš na jedan prozor, ali ne na tvoj prozor, nego na
prozor iz jedne susedne sobe, pa ga strpaš u kolica i nekako gurneš u neku
reku, levo od hotela. Nešto na tu foru. Da, što se tiče onog storeroom-a, ti
valjda ne trebaš ništa da uzmeš od njih, ne smeš da im ukradeš one kasete, samo
ih pogledaj i vrati na mesto, a posle ih prisluškuj! posle ćeš lako da pobegneš
kroz krov, ali provali to sam :)
nesećam se tačno šta se zbiva posle ladoga parka, ali prešli smo celu
igru davno, tako da me podseti...
avanture.126sfilip,
-> #125, sfilip> Poruka na temu avanture:
> Do kraja 28 min 35 sec. (Kraj poruke: ^Z, ^D ili .)
> ----------------------------------------------------
sorry, ovo je bila greška, pukla veza dok sam pisao on lajn, pa sam sačuvao
za kasnije nešto pogrešno ;)
avanture.127mboban,
-> #121, sfilip=-= pa čekaj, a kad te ufate i strpaju u sobicu sa amerom?! E, dodatak,
=-= pokupiš mu pištolj ali ga nikako ne ubiješ posle tim pištoljem :)
Uf, moguće je da sam pomešao redosled zbivanja. :)
=-= a inače, to je najlakši deo igre... ja i ortak smo se za idući chapter
=-= patili oko 4 sata.
I prešli ste chapter u Lenjingradu? Svaka čast, ja sam tu zapeo. Može li
neki hint? :)
avanture.128deimos,
Q: Relentless - LBA
Gde (i kako) naci reostat koji trazi onaj slon pronalazac (na
Proxima ostrvu) da bi osposobio Jet-Pack ?
Vlada.
avanture.129sfilip,
-> #127, mboban> =-= a inače, to je najlakši deo igre... ja i ortak smo se za idući chapter
> =-= patili oko 4 sata.
>
> I prešli ste chapter u Lenjingradu? Svaka čast, ja sam tu zapeo. Može li
> neki hint? :)
xe ;)
već sam pomalo zaboravio kad šta i gde ide, pa me pitaj nešto direktnije.
avanture.130crnjini,
Upomoc!
Rec je o Simon the Sorcereru II.
Igra odbija da mi snimi status :(( javi disk error :(( a tri puta sam isao u
pirateriju za nju!
Ukoliko neko ima ovu igru i radi mu sve kako valja molim ga da mi okaci fajl
GAME32. (60 Kbajta.)
Hvala!
ACR.
Ú].
s
avanture.131crnjini,
Ima li neko Lords of Midnight 3: The CItadel of Bloodmarch, 7 disketa, 4 PC.
Bas me zanima kakav je.
4PC = For PC :)
ACR.
avanture.132nightshade,
Subj : Indiana Jones And The Fate Of Atlantis
Nisam neki avanturista tako da sam zapeo na samom pocetku.
Kako preći onu provaliju u Tikalu (tamo gde je drvo sa
anakondom :) Šta da radim sa "jungle rodentom"? Pretpostavljam
da i on i papagajče služe nečemu... O:)
avanture.133mboban,
-> #132, nightshadeSubject: Indiana Jones And The Fate Of Atlantis
=-= Nisam neki avanturista tako da sam zapeo na samom pocetku.
=-= Kako preći onu provaliju u Tikalu (tamo gde je drvo sa
=-= anakondom :)
Već sam odgovorio na slično pitanje pre kojih mesec dana. :) Da ne bi
sad čitao stare poruke, evo hinta: uz pomoć biča doteraj onu životinju
koja se mota oko tebe do anakonde.
=-= Šta da radim sa "jungle rodentom"? Pretpostavljam da i on i papagajče
=-= služe nečemu... O:)
Ne sećam se šta je tačno "jungle rodent", ali se sećam čemu služi
papagaj. Onaj čiča (arheolog?) neće hteti da te pusti u onu građevinu
dok mu ne odgovoriš na pitanje. Odgovor naravno nije ponuđen, pa moraš
da se poslužiš lukavstvom. :) Naime, šta god ti da kažeš, papagaj će to
da ponovi, pa kad staviš Talk To na papagaja, on će da ti kaže nešto
više o tom tvom (netačnom) odgovoru. So, čiči odgovori "I don't know
the answer", papagaj će da ponovi "Answer". Ti popričaj sa papagajem i
eto ti odgovora. :)
Možda i papagaju treba da se da neki keks pre svega ovoga, ili slično,
stvarno se ne sećam. A rešenje za igru imaš već u konf.
avanture.134marni,
Moze li neki Hint za Kings Quest VI!
Hvala!
avanture.135todd,
HIIIIITTTTTTTTTTNO !!!! mi treba resenje za K.G.B. (ali kompletno).
Hvala,
TODD
avanture.136superhik,
-> #135, todd=:> HIIIIITTTTTTTTTTNO !!!! mi treba resenje za K.G.B. (ali
=:> kompletno).
U SK imaš rešenje za prva dva Chaptera ali kompletno rešenje
ne postoji ;(
avanture.137sfilip,
-> #136, superhik> =:> HIIIIITTTTTTTTTTNO !!!! mi treba resenje za K.G.B. (ali
> =:> kompletno).
>
> U SK imaš rešenje za prva dva Chaptera ali kompletno rešenje
> ne postoji ;(
malim genijalcima nije potrebno rešenje ;)
Inače, verovatno niste videli ni pola igre... posle tek počinje zanimljivo!
recite gde ste stali, ali lepo opišite :)
avanture.138severian,
Jel' zna neko koje hardverske prohteve ima Lords of Midnight 3- the
Citadel ?
B.
avanture.139ilazarevic,
-> #138, severian> Jel' zna neko koje hardverske prohteve ima Lords of Midnight 3- the
> Citadel ?
Ma, jel' ima to neko? ;)
avanture.140rogi.phantom,
Da li neko igra avanturu Flight of amazon queen, posto sam se zaglavio u oboj
podzemnoj fabrivi (tamo gde se nalazi princeza) pa ukoliko neko zna sta valja
ciniti ;) neka ostavi kratku poruku, unapred zahvalan
Oki
avanture.141crnjini,
Subj:
Lords of Midnight III
The Citadel
Ima li neko ovo? Ako ne, neka hitno nabavlja, da mi kaze kako je..
Imao sam -demo- verziju iste igre i vec onako deluje impresivno, dok je
bila na 850 kb, a cujem finalna ima 7disketa i kusur pa me strasno
kopka kako izgleda :)
ACR.
... Nemoj mrzeti sebe od ranog jutra, spavaj do podne !!!
avanture.142vpejovski,
-> #140, rogi.phantomFlight of the Amazon Queen
--------------------------
Full solution ----> read 2.68
avanture.143marni,
-> #134, marni> Moze li neki Hint za Kings Quest VI!
> Hvala!
Ma moze...
...kako da ne, i to sam sebi! ;)
Ako nekog interesuje doticno uputstvo za doticnu igru nalazi se
na IMTEL-u (kq6hints.zip), a sutra ce mozda i ovde ako nekog interesuje. ;)
Hvala!
avanture.144severian,
Ortak igra Indiana Jones 3 (Holy Grail) i zaglavio se na samom kraju
kada treba da pređe treći test (prelazak preko nevidljivog mosta). Da li neko
možda zna kako naći taj most?
B.
avanture.145rkramer,
Da li je ko igrao Knights of Xentar. Treba mi neki kliker
(marble), vise se ne secam kakv. Valjda je jedini, posto do sada
nijedan nisam nasao :)
avanture.146mboban,
-> #144, severian=-= Ortak igra Indiana Jones 3 (Holy Grail) i zaglavio se na samom kraju
=-= kada treba da pređe treći test (prelazak preko nevidljivog mosta).
žini mi se da je fazon da čim se nađe na toj lokaciji klikne mišem
(walk to) na drugu "obalu". Znači ne sme da se šeta gore-dole na prvoj
"obali".
Nek' se ponaša kao da most postoji... tako bar kaže Gral Diary. :)
avanture.147nikac,
Pitanje za Relentless alias LBA.
Osvajanje tvrdjave na Himalajima sa pobunjenicima. Kada se dodje na jedan
ekran do ulaza u tvrdjavu (tu su parkirana i jedna borna kola) onaj tvoj
pratioc se ukopa na tom ekranu i pokusava da ubije dva vojnika koji su na
uzvisenjima sa leve i desne strane. Do onog levo nije problem doci uz malo
vestine i skakanja, ali onaj sa desne strane sa mitraljezom se nalazi kao
na nekom stubu. Jedini prilaz je sa donje strane, ali odande nemoze da
se popne skroz do kraja.
Any hints?
avanture.148nikac,
Zar niko nije igrao/presao Little Big Adventure (Relentless)?
Kako preci zajedno sa komandosom do tvrdjave (ostane 2 ekrana pre nje
pokusavajuci da ubije jednog vojnika koji nije dostupan)?
avanture.149deimos,
-> #148, nikacRE: LBA
>>Zar niko nije igrao/presao Little Big Adventure (Relentless)?
Ma igrao je i zavrsio je ja, ali mislim da ne dobijas odgovor zato sto se
verovatno niko sem tebe nije tu zaglavio :) Elem, pokussaj da se vratis na
prehodni skrin, pa se vrati, ili ubij komandosa ili ga navedi da uleti u zamku,
pa sve ispocetka...
ps. Ako je to ona vojnik sto lezi na mostu sa mitraljezom, onda mozes i 'rucno'
da ga ubijes, tj. idi desno, pa oceni sam polozaj gde ne moze da te dohvati...
Vlada.
avanture.150nikac,
Evo opet ja da malo davim sa LBA...
Prosli problem je bio zbog trainera, kada sam ga iskljucio (i
opet igrao iz pocetka sve je proslo ok. Nego imam sada drugi
problem. Unisten je Teleport Centar, udjem kroz podrum tvrdjave
i tamo me zarobi FunFrock. E sada kad pobegnem iz zatvora,
pokupim nazad svoje stvari, u levoj sobi se na zidu povremeno
pojavljuje pecat. Iza njega je u pecini 3 Runic Stone, koji ja
procitam ali ne mogu vise da izadjem iz pecine?
Gde sad gresim.
avanture.151crnjini,
Video li je neko LORDS OF MIDNIGHT III?
AKo je video, i uspeva da ga pici na 4Mb, molim ga neka mi posalje
Autoexec&Config na meil. Sasvim je moguce da igra moze da radi a 4 MB - ja i
isam neki veliki autoexec&cfg strucnjak.
Ako nemozete da nadjete mislim da igra ima kod 3S SOFTA.
ACR
avanture.152scekick,
Potrebna pomoc za STTNG-The final unity.ovo je tekst koji sam im poslao i
njihov odgovor.Da li je neko imao slican problem,i help kako ga je resio.Koji
je najosnovniji conf. i autoex. za pokretanje?
Jaksa
Playing STTNG I have faced the problem.In the third mission,on the planet where
I have to found "five scrolls" after some time,one of the characters(when he is
send towards the pyramid) simply starts shrinking so he vanishes and
disappears.When I go back to a previous scene,he is back.But when I repeat the
whole thing,once again,he or she start walking to piramyd,and simply disappears
Also,if I try to contact the Starship from there,and to beam them up,the game
simply got blocked,so I had to turn off computer.
BTW computer is Travel mate 4000 M with Intel DX 4 75 MHz together with docking
station.
Is it bug within the game or what.I have tried couple of times,and same thing
occurred every time.
best regards
Jaksa Scekic
----------------------
Jaksa,
I have heard of this problem a couple of times. The engineers assured me there
isn't anything wrong with the game, but they feel there may be a conflict with
the way the video drivers interact with the laptop and our application. I can
suggest a possible workaround, but i do not know if this will work because no
ane has contacted me back if this worked!
Try to either make a boot disk or a multi-config. Leave only the bare
minimums. CD-ROM drivers, Files, Buffers, Mouse and any other absolutely vital
drivers.
Anthony Romaine - Spectrum HoloByte
avanture.153babbage,
-> #150, nikac
>=>> Gde sad gresim.
Grešiš u tome što ne misliš. Da li si probao da koristiš itemse?
Pre ili kasnije uradio bi ono što treba...a to je da staneš ispred
Runic Stonea i da upotrebiš Clear Water.
Babbage
avanture.154nikac,
-> #153, babbage>■ Pre ili kasnije uradio bi ono sto treba...a to je da stanes
>■ ispred Runic Stonea i da upotrebis Clear Water.
Mogao sam da se zakunem da sam probao i to ali verovatno nisam bio
dovoljno blizu. Thanx.
avanture.155ice.t,
žesto zalazim u ovu konferenciju al' sad je prigustilo: :(
Kako da udjem u grobnicu u pecini u igrici Indiana Jones 3.
Prilicno zastarela igrica ali to je bilo jedino zanimljivo na CD-u koji sam
pozajmio :(
UPOMOC!!!!
Pozdrav Nikola :)
avanture.156sfilip,
Malo drndam avanturu iz praistorije, treba mi help Alonea in the dark 1, ono na
početku... šetkao sam se po onim prostorijama, ugazio par čudovišta, naša
oproštajno pismo iza klavira, našao neka ogledala, sablju, luk bez strele, i
još nešto gluposti, ali ne znam šta dalje... dole me čekaju dva manijaka sa
dugim repovima, koje uzgred ne mogu da ubijem, a sad kad sam se vratio u onu
sobu sa početka, i prethodno uradio skoro sve što je moglo, više neće da se
vraća dole, tj, vrati se čim se spusti sa stepenica :)
i, šta dalje?
btw, neko je pitao nešto za indijana jonesa 3, nesećam se šta a pošto on lajn
odgovaram, da ne čeprkam sad po porukama, nek mi lepo opiše tačno mesto, davno
sam igrao pa se i neću setiti nečega verojatno...
avanture.157bodu,
Adventure of will Beamish
M Kako preci kuhinju u hamford mansion (4 dan).Od predmeta imam: teglu punu
mrava,teglu punu muva,novcic,viteski slem,mapu,casu,jojo,znak "zabranjeno
pusenje",flasu "slam dunk kol.Sta treba uraditi?ako nemam neki predmet recite
gde trebam da ga nadjem i kako.
HMMH
avanture.158armitage,
Potrebni su mi *.ims fajlovi igre Day of the Tentacle. (radis se o sound
driverima)
Hajde neko ko ima da ih pošalje, kratki su.
Armitage
["This must be that Woodstock-feeling mom and dad always tell me about!"]
avanture.159mboban,
-> #156, sfilipSubject: Alone in the Dark
=-= šetkao sam se po onim prostorijama, ugazio par čudovišta, naša
=-= oproštajno pismo iza klavira, našao neka ogledala, sablju, luk
=-= bez strele, i još nešto gluposti, ali ne znam šta dalje...
=-= dole me čekaju dva manijaka sa dugim repovima, koje uzgred ne mogu
=-= da ubijem,
(e baš) Možeš da ih ubiješ. Ako si primetio, sa obe strane stepeništa
gde čekaju one repate nakaze, nalaze se neke statue. I ako si primetio,
dobio si DVA ogledala. Dakle, staviš po jedno ogledalo na svaku statuu
i repate nakaze će izvršiti samoubistvo kad vide koliko su ružne. ;>
I, put je slobodan. A dole te čeka... ma videćeš i sam. ;)
BTW, jesi li našao neku vazu i razbio je? Unutra se nalazi ključ od
kovčega u jednoj od onih soba. Ako se budeš vraćao u sobe, pazi da ne
propadneš kroz patos u hodniku. :)
avanture.160radev,
HELP!!
HDa li neko zna KAKO se prelaze u KYRANDIA 3 DEO posle ostrva macaka
vodopadi(krajevi sveta)?
Ako neko zna resenje nek... ma shvatili se!
avanture.161msavkovic,
Da li ima neka dobra dusa Simon-a The Sourcerer-a. Treba mi fajl 1111.vga
Mislim da je smesno mali.
avanture.162msavkovic,
Potrebni crackovi koji rade (znaci da nema vise sifara) za Monkey Island 2,
Day of The Tentacle, Indiana Jones & The Fate of Atlantis.
avanture.163toca,
Igram Legend of Kyrandia prvi deo i zaglavio sam se.
Šta su to Birthstones i gde da ih nađem?
Toca
avanture.164tmarko,
Subj:Indy 3
Sta treba da se uradi u zamku. Stigao sam do 2. sprata ali ne znam sta da
uradim.
avanture.165bobo,
stigao sam u LIONKINGu do nivoa "get ready" vulkani, hijene i slicno. crveni
nivo. kako da ga predjem ? gde je izlaz ? (da li je kod tri vulkana?)
avanture.166jpiri,
Star Trek: The Next Generation.
Šta treba da se radi na planeti Alanor?
Dodjem do one prostorije gde se vrata automatski
otvaraju kada naidju drone-si, i nemam pojma kako
dalje.
avanture.167superhik,
-> #165, bobo=:> stigao sam u LIONKINGu do nivoa "get ready" vulkani, hijene i
=:> slicno. crveni
Kako se odrasta u istoimenoj igri...?
avanture.168jpiri,
-> #166, jpiri>>Šta treba da se radi na planeti Alanor?
Da odgovorim sam sebi: prošao sam ona vrata, tako što sam
deaktivirao drone-a. ALI posle me dočekaju ona 3 Chodaka,
pa onda ona dvojica pobegnu, a onaj povredjeni mi kaže neku
šifru.
E sad, očigledno treba da aktiviram security panel, u kome
je zaglavljena ona cev (koja je to napredna tehnologija - kompjuteri
cevaši), i verovatno mi treba nešto da gurnem u onu rupu na
panelu, ali ne znam gde to da nadjem! Help!
avanture.169deimos,
da li jos neko ima problema sa snimanjem pozicija u Simon the sorcerer 2?
Naime, kada hocu da snimim poziciju, kaze : unable to save, disk error (a
sigurno nije do diska) ű.
avanture.170bodu,
JEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLL IIIIIIIIIIIGGGGGGGRRRRRRRAAAAAAAAA
NNNNNNEEEEEEKKKKKKKOOOOOOO ADVENTURE OF WILLY BEMISH
avanture.171saboteur,
-> #170, boduT?>> ADVENTURE OF WILLY BEMISH
Ne deri se bre! Igramo tu igru, sta ti treba?
AcCeSS DeNiED
avanture.172mboban,
-> #162, msavkovic=-= Potrebni crackovi koji rade (znaci da nema vise sifara) za Monkey
=-= Island 2, Day of The Tentacle, Indiana Jones & The Fate of Atlantis.
Ovo bi trebalo da crackuje Day of the Tentacle.
tentacle.arjavanture.173paki,
Pitanje u vezi Gateway 2:
Zaglavio sam se u onim zoološkim vrtovima, na mestu gde mi dva
kromanjonca ne daju da prođem na sever, do nekakvih stena.
Šta da im radim?
avanture.174msavkovic,
-> #172, mboban┌┌┌ =-= Potrebni crackovi koji rade (znaci da nema vise sifara) za
┌┌┌ Monkey =-= Island 2, Day of The Tentacle, Indiana Jones & The Fate
┌┌┌ of Atlantis.
┌┌┌
┌┌┌ O vo bi trebalo da crackuje Day of the Tentacle.
Hvala, hvala, ali u međuvremenu sam nabavio sve sem cheat-a za Fate of
Atlantis. Pa ako neko ima, lepo bi bilo...
avanture.175bodu,
-> #71, isijan Kome treba kompletno uputstvo Guilty neka mi kaze kako da posaljem
fajl sa uputstvom.
PS: Treba mi uputstvo za Adventure of willy bemish
(ili barem za 4 dan)
avanture.176teofil,
Igrao sam igru paganitzu skinutu sa SEZAMa. Dosao sam do 12.
nivoa ali nikako da ga resim. Molio bih ako neko zna da mi
pomogne. Hvala.
HHHHHHHH
avanture.177bodu,
Police quest III
Koje su sifre kad uhapsim coveka u Aspen falls?
zaboravio sam da kazem HHHHIIIITTTTNNNNOOOO JJJJEEEE
avanture.178spale,
-> #174, msavkovic>> Hvala, hvala, ali u međuvremenu sam nabavio sve sem cheat-a za Fate of
>> Atlantis. Pa ako neko ima, lepo bi bilo...
Ako ti ovo treba zato što nemaš šifre, onda prekopaj stare poruke
(septembar-oktobar 1992, čini mi se) poslao je seki. Ako ti treba zato što te
mrzi da gledaš u hartiju, onda... :)
avanture.179bodu,
Indiana Jones and fates of Antlantis
Zaglavio sam se u pocetku. mesta na koja mogu daidem su New York,T'fţ
Tical (ili tako nesto),azores i iceland. Predmeti su : neka knjiga (neki
casopis),tegla majoneza,krpa,ugalj. Recite sta da radim,kako da se popnem na
koal chute (valjda se tako zove) i da nadjem neke predmete koje nisam na.
PS: u predmeti ma sam zaboravio da spomenem bic
avanture.180msavkovic,
-> #178, spale┌┌┌ Ako ti ovo treba zato što nemaš šifre, onda prekopaj stare poruke
┌┌┌ ( septembar-oktobar 1992, čini mi se) poslao je seki. Ako ti treba
┌┌┌ zato što te mrzi da gledaš u hartiju, onda... :)
Mrzi me da čuvam hartiju :)
avanture.181mr.bagins,
Da li neko igra "Entomorph"? To je SSI-jeva FRP\avantura za win.
Ako neko igra, mail me - imam par pitanja da mu postavim :)
avanture.182radev,
Pa ako sva mesta nisu popunjena i ja bih se prijavio
za RETAL
Rade
avanture.183danijel,
Da li iko igra The DIG?
Zaglavio sam kad sidjem ispod povrsine nove planete...
avanture.184bodu,
U pitanju je Star Trek : judgemnt rites
Kako preci 4 misiju?
ja odem kod Vizzr-a i dobijem sampl
pa odem kod onog andjela i od njega dobijem sampl.
Nagovorim ensign Jons da kombinuje samplse.
Stavim ih u masinu
( ne znam ni zasto sam ih stavio )
i nesto im uradim.Posle kliknem na ensigna pa sa njim na masinu i on
kaze da sam ih spoio.Stavim u onu masinu u srednjoj sobi i nista
A kad probam da pucam u onaj kamen kod antena kazu da bi enterprise
trebao da beam-om puca
recite mi gde gresim
avanture.185slanjo,
Legends of Kyrandia
Kako preci pecinu?
Fireberis se brzo gase.
avanture.186slanjo,
Hand of Fate
Kako preci stablo sa bubama kada se stalno pale iste?
avanture.187usul,
-> #186, slanjo> Hand of Fate
> Kako preci stablo sa bubama kada se stalno pale iste?
Ovako,klikneš na bilo koju bubu,upaliće se ona i neka druga,klikni na neku
novu (da pre toga nisi kliktao na nju),upaliće se ona i za njom neka druga
ako je ista kao ona koja se upalila za prvom bubom našao si početnu.
Klikni na početnu bubu za njom će se upaliti druga,ponovo klikni na početnu,
pa na drugu,prve dve će odsvirati početak neke melodije i upaliće se treča
sad klikneš na 1 pa na 2 i na 3 i upaliće se 4 itd.
Naravno sve vreme zapisuješ redosled boja jer će ti kombinacija trebati čak
na dva mesta u igri.
Srećno.
avanture.188ser.mika,
Treba mi pomoć za igru DAY OF TENTICAL.
Kako se ispravlja plan.
Ako vam nije teško ostavite odgovor u maill a može i ovde.
avanture.189ser.mika,
E sorry.
Za DAY OF TENTICAL mi trebaju šifre.
Inače služe za zaštitu igre.
Ko ima nek se javi ili nek ih okači na poruku.
UNAPRED HVALA.
avanture.191supers,
Game: The DIG
Kako otvoriti četvrta vrata koja nemaju napajanje?
Šta raditi u grobnici i kako upotrebljavati skiptare?
Tnx a lot in advance...
avanture.192bodu,
MOLIM VAS TREBA MI TELEFON ZA POLICE QUEST 1
SIFRE ZA POLICE QUEST 3
I
POLICE QUEST SWAT
avanture.193msavkovic,
-> #191, supers┌┌┌ Game: The DIG
Videh na A.C.E. bbs-u sledeće stvarčice...
DIG-WALK.ZIP - kompletno uputstvo za the dig
MK3CDS.ZIP - raznorazne egzibicije za MK3
WC2TRN.ZIP - trainer za Warcraft 2
Sve ukupno oko 150kb
Meni je veza užasna, ako neko hoće da zove...[+33-1-45887548]
avanture.194danijel,
-> #191, supers=> Game: The DIG
=> Kako otvoriti cetvrta vrata koja nemaju napajanje?
Otvoriš ploču onom oštrom koskom i onda wire sporvedeš od nje do sparks...
avanture.195bigbrada,
Subject : The DIG
Osposobio sam četiri light bridge-a. Naravno, tu je i peti koji ne
znam da uključim... Je l' neko zna? Kako se otvaraju peta vrata?
Kombinacija se ukucava u panel u map room-u?
Sale
avanture.196fimi,
Subject: THE DIG
Sta treba u grobnici sa kriptom i zasta sluzi map room?
Pozdrav Filip
avanture.197usul,
Malcolm's Revenge
Koji predmet je potreban da bi se prizvao kraljev duh u poslednjem delu
kad uzmem nož,on me ubije...
avanture.198nikac,
Negde su mi se zagubile sifre za Indiana Jones & Fate of Atlantis, a
kako stare konferencije nisu tu, ako nekog ne mrzi nek iste baci ovde
ili na mail. Thnx.
avanture.199fimi,
-> #195, bigbrada
> Subject : The DIG
>
>
> Osposobio sam četiri light bridge-a. Naravno, tu je i peti koji ne
> znam da uključim... Je l' neko zna? Kako se otvaraju peta vrata?
> Kombinacija se ukucava u panel u map room-u?
Na panel-u ukucaj onu sifru koja otvara vrata iza kojih se nalazi grobnica
a onda idi u grobnicu i popni se na kriptu. Ozivi oba cudovista koja ce se
medjusobno unistiti a zatim otvori vrata sipkom sa 5 geometrijskih oblika
i tu ces naci piramidu... dalje nastavi sam ali ako negde zapnes slobodno
pitaj jer sam je zavrsio celu.
Pozdrav
Filip
avanture.200bigbrada,
-> #199, fimi&>> i tu ces naci piramidu... dalje nastavi sam ali ako negde zapnes
&>> slobodno pitaj jer sam je zavrsio celu.
Dotle sam stigao i sam. Oslobodio sam žensku iz one mreže, pričao
sa vanzemaljcem... i šta dalje?! I dalje mi fali četvrti plate.
Daj neki hint!
Sale
P.S. Bilo bi najbloje kada te ne bi mrzelo da baciš kompletno
rešenje :) Pozdrav.
avanture.201danijel,
-> #200, bigbrada=> Dotle sam stigao i sam. Oslobodio sam zensku iz one mreze, pricao
=> sa vanzemaljcem... i sta dalje?! I dalje mi fali cetvrti plate.
Odeš do onog Faint Light, tamo kod map room-a i onda daš onu tablu ribi,
dalje je lakačko...
avanture.202mr.bagins,
Subject: Full Throttle
Da li neko zna, kao proći arkadni deo u Old mine roadu? Tačnije, kako prebiti
ribu sa motornom testerom, i tipa sa naočarima, koji ispušta ulje na koje se
oklizneš kada mu se približiš.
avanture.203bodu,
SUB:Conan the cimerian
Dobro samo Conan.
Pitanje:Kako se prelazi 5 misija ( valjda ) onaj kada idem u
Tample of Sculls.Kod carobnjaka,na papiru od lopova koji umire u
pustinji pise: Passage at the odd űheads ( verovatno je tako :)
),neznam ali mogu da kazem na srpskom: crvena strelica pokazuje
merdevine do hrama, ( najvaznija dva ) BEWARE THE 3 SPOTS i STAFF IN
HOLE OPENS PIT.Carobnjaka ne mogu da ubijem.
PS: Valjda ste shvatili. O:)
avanture.204dselic,
Treba mi pomoć za Beneath A Steel Sky. U invernatru imam:
SPANNER, METAL BAR, CIRCUIT BOARD, ID CARD, LIGHT BULB,SECATUERS,
LINC CARD, CABLE i dobio sam pristup clubu kod bazena na ground level.
Šta dalje?
avanture.205radev,
evo hint za COBRA MISSION:
u SCOBRI idi do skladista i probaj da udjes.Onda idi do bara i
raspituj se.Saznaces da je ono skladiste vojne opreme.saznaces
takodje da je u kuci nekog od njih sin nekog generala ili sta vec.
Idi do skladista (pazi to ti treba ti Ax) i svrljaj i naci ces sve
sto ti treba.Izadj i idi u kucu onoga u baru i ptrazi klinca.I
skljuci pornic i razgovaraj sa malim.On ce ti reci gde su stvari koje
ti trebaju.Ima i dalje ali me mrzi da pisem.Ako nekom treba neka javi.
btw.
DA li zna neko kako se prelazi Fish World u Malcolm's revange?
ko zna please neka javi.
toliko od mene,
Rade