avanture.206imilan,
Zaglavio sam se u MALCOLMU na ENDS OF THE EARTH nista mi ne uspeva molim pomoc
pozdrav Marko
avanture.207usul,
-> #206, imilan> Zaglavio sam se u MALCOLMU na ENDS OF THE EARTH nista mi ne
> uspeva molim pomoc pozdrav Marko
Mislim da je i ovo opisano u SK ali ajde...
Imaš nekoliko načina da prođeš ovo stvar je u tome da moraš
da uđeš u sve tri pećine,redosled je nebitan.
Na početku kupi polisu osiguranja i patkicu pa skoči
u desno bure kad padneš dole napumpaj biljku pomoću pumpe
koju dobijaš kad "obučeš" patkicu pa skoči na nju uđi u pećinu
zatim skoči dole naći ćeš se na početnoj lokaciji (polisa).
Sad kupi kišobran i peraja pa idi u levo bure uzmi kišobran
i spusti se dole niz stene pa zatim peraja i plivaj gore levo
uđeš u pećinu,pa opet uzmeš kišobran i spustiš se dole niz stenje
tu je treća pećina i kad uđeš u nju završio si ENDS OF EARTH...
avanture.208slick,
El mozda neko igrao Microprose-ov "Dragonsphere"? Ako jeste, bilo bi
jako zanimljivo da mi isti kaze kako se prelazi ljigavo cudoviste na
ulazu u se űlo shiftera.
Pozdrav MK-82
avanture.209wiper,
Imam jedan problem
Trenutno igram Day of Tentacle
Samo nemam sifre pa ako neko ima i hoce da pomogne neka ih
ostavi u mailu WIPER ILI ZDJORDJEVIC
HVALA
avanture.210ser.mika,
-> #209, wiper==>> Imam jedan problem
==>> Trenutno igram Day of Tentacle
==>> Samo nemam sifre pa ako neko ima i hoce da pomogne neka ih
==>> ostavi u mailu WIPER ILI ZDJORDJEVIC
==>> HVALA
Imam ja pozovi me telefonom mislim da ga znaš ako si ga
zaboravio evega.
034 32164 MIKA mogu da zovu i ostali.
avanture.211bodu,
TREBA MI PODHITNO TELEFON TAXIJA U POLICE QUEST 1 IZ SOBE
TAXIJA.
OKRENEM 0 KAZE DA TAJ BROJ NEMOGU DOBITI SA MESTA ODAKLE ZOVEM A
5559222 KAZE DA TREBAM DA PROVERIM BROJ.
avanture.212basrak,
-> #208, slick> El mozda neko igrao Microprose-ov "Dragonsphere"? Ako jeste,
> bilo bi jako zanimljivo da mi isti kaze kako se prelazi ljigavo
> cudoviste na ulazu u seűlo shiftera.
Uff, davno je to bilo, ali pošto se niko ne javlja da probam da se
prisetim...
Treba da mu demonstriraš neke šifterske sposobnosti. E, sad, ima jedan
predmet kome u opisu upravo to stoji, da može da se shiftuje u bilo koji
drugi predmet koji poseduješ. Mislim da je to neka kuglica. A gde da je
nabaviš? To će ići malo teže... mislim, sa mojim prisećanjem ;)
Idi u onu pustinju do onog trgovca, sultana šta li je već ;) (pre toga
moraš da protumačiš reči onog pustinjaka koji ti zapravo kaže put do tog
trgovca) i igraj sa njim onu igricu što više puta (ne preteruj, naravno ;)
jer ti on svaki put za pobedu da neki predmet. Pa onda idi do čarobnjakove
kule itd. Probaj tu tako nešto da iščupaš pa onda da se vrneš na shifter-e.
avanture.213slick,
-> #212, basrakMa ok! Imam taj predmet, ali sta da radim snjim?
Morphovo sam sve stvari iz inventara i nista...
Smrc...
Pozdrav MK-82
avanture.214ivantod,
-> #213, slick>Ma ok! Imam taj predmet, ali sta da radim snjim?
>Morphovo sam sve stvari iz inventara i nista...
Treba da demonstriraÜ Üifterske sposobnosti tako Üto ŠeÜ primeniti
prsten na ŔudoviÜte koje je ustvari bolesno i tako ga izleŔiti.
Onda Še te pustiti da proeÜ. Disclaimer: igrao sam pre godinu dana
pa se mo×da i ne seŠam taŔno, ali mislim da je ovako bilo.
Ivan
avanture.215basrak,
-> #214, ivantod>> Ma ok! Imam taj predmet, ali sta da radim snjim?
>> Morphovo sam sve stvari iz inventara i nista...
>
> Treba da demonstriraČ Čifterske sposobnosti tako Čto ŠeČ
> primeniti prsten na ŔudoviČte koje je ustvari bolesno i tako ga
> izleŔiti. Onda Še te pustiti da proeČ. Disclaimer: igrao sam
> pre godinu dana pa se mo×da i ne seŠam taŔno, ali mislim da je
> ovako bilo.
Meni se ipak čini da treba upotrebiti morfing na onoj lutki koja liči na
tebe, pa onda tu morfingovanu baciti (dati?) čudovištu? Probaj tako
nešto... Sorry što lupam ovako iz malog mozga, ali je zaista bilo jako
davno...
avanture.216space.ace,
-> #214, ivantod--> Treba da demonstriraÜ Üifterske sposobnosti tako Üto ŠeÜ primeniti
A ti bi mogao da demonstriraš šifterske sposobnosti sa SET CODE ;)
avanture.217wiper,
Ponavljam help
ako neko ima sifre za dayof the tentacle
molim da mi ih ostavi u mailu
Posto od ser.mike izgleda nema vajde.
avanture.218ivantod,
-> #216, space.ace> A ti bi mogao da demonstriraš šifterske sposobnosti sa SET CODE ;)
Joj pusti... čas pišem u DOS prozoru, čas On-line pa mi se izmešalo
CP852 i CP1250... jel sad sve ok? :)
Ivan
avanture.219imangovski,
Gde se na pocetku igre,moze naci zvaka,odnosno gde je ( i kako je
naci ) biblioteka?
avanture.221wiper,
Dali neko ima sifre za dott (day of the tentacle)
Ako ima neka if ostavi u mailu wiper zdjordjevic ili anfibija
avanture.222kum.djole,
Potrebne šifre za nastavak Lost in LA (ulazak u Paramounds studio).
avanture.223bodu,
-> #222, kum.djole Jel ih imas ?
avanture.224kum.djole,
-> #223, bodu> Jel ih imas ?
Pa zar bih rekao da su mi potrebne ?
avanture.225bodu,
-> #224, kum.djole Sorry pogresno sam razumeo.
PS: TREBAJU I MENI!!!!
avanture.226bodu,
SUB: Legend of Kyrandia ( Malcolm's revenge )
Posto je losa veza nemogu da opisem detaljno gde sam se
zaglavio.Samo mi treba resenje prvog dela ( barem ja tako mislim (
prvi deo za mene je da pobegnem sa Kyrandie ) ).
avanture.227gora..,
U igri Little Big Adventure došao sam do ostrva Tippett, trebam da nađem
gitaru, gde i kako !?
Unapred zahvalan
avanture.228bodu,
-> #227, gora.. Gitaru netrebas da nadjes vez da je "zamenis". Odes na White
leap desert i das frulu ( ona kojom topis led na himalajima ) coveku
koji ti daje gitaru i nju posle das rokerima.
PS: Presao sam igricu ali nikako da shvatim za sta sluzi ona kugla u
onom zadnjem mestu onom tacno pred kraj gde ubijem FunFrocka i
otvorim vrata i...
avanture.229bodu,
-> #226, bodu Dobro pobegao sam sa Kyrandie ali kako da predjem ostrvo macaka ?
avanture.230wiper,
Igram day of the tentacle
Treba da napravim baterije za vrem. masinu
Nasao sam ulje - ali sirce i zlato nemogu nikako da nacem
Pomazite
avanture.231slick,
-> #230, wiper>> Igram day of the tentacle
Evo "recepta" za vino i sirce (valjda) :)
-sirce ces dobiti tako sto ces vino (koje verovatno nisi uzeo iz sobe
Bena Franklina) dati Jeffersonu da ga stavi u time capsule. Onda
posalji LaVerneu u buducnost otvarac za konzerve i otvori time
capsule (valjda na prvom spratu pored sobe onog ljubicastog)
-zlato je malo teze dobiti, ali evo...
uzmes exploding cigar & pistolj-upaljac od nekog debelog smrada
(sa Bernardom) a onda to sve posaljes u proslost i ponudis cigarom
G. Washingtona. Kad mu izleti vilica, ti mu ponudis zube koji cvokocu
(koje je Bernard uzeo u onoj sobi sa kaminom). Onda nagovoris
Jeffersona da nalozi kamin i uzmes cebe od onog treceg tipa (valjda
je Hancock). Cebe stavis na dimnjak i kad oni izlete iz sobe ti udjes
unutra i uzmes zlatno pero...
Pozdrav
avanture.232bodu,
Koliko zauzima Day of Tentacle ?
avanture.233wiper,
-> #232, bodu> Koliko zauzima Day of Tentacle ?
Zapakovano 8.15Mb a
Aovako oko 14Mb
avanture.234crnjini,
Star Trek, Judgment Rites
-------------------------
Seca li se neko ove igre? Zagvlavio sam na kraju prve misije.
U SK 10/94 pise da sa onom sifrom koju dobijam skeniranjem
Bredelove kartice, da nju treba da ukucam u konzolu.
Koju konzolu, i kako to da uradim?
ACR
avanture.235slick,
-> #234, crnjini>> Star Trek, Judgment Rites
>> -------------------------
Pazi 'vako! Uzmes knjigu u Breddelovoj sobi i ispada bookmark.
Skeniras ga science tricoderom i Spock ce da ti kaze sifru.
Onda uzmes "dartboard" sa likom Kirka na zidu i iza njega
vidis nekakvu konzolu. Kazi Spocku da ubaci sifru i onda javi
Enterprajzu da unisti oruzje (koje je sada de-cloakovano).
Ako je Enterprajz jos uvek zarobljen, moras ga osloboditi tako
sto ces iskljuciti tractor-beam u sobi Special Operations...
Pozdrav, MK-82
avanture.236bodu,
-> #235, slick Ja nemogu da predjem 4 misiju.Dobijem one dve posude kazem onome
ensigne Johns da ih spoji. On nesto pristane pa uspem da stavim u onu
masinu i one mracne oblike zivota ali i dalje imam dva suda nikako da
ih spojim.
PS:Imate vremena zato sto mi je igrica pod DDI a instalacija
PS PS : Znate na koje posude mislim ?
PS PS PS : I kako da ¨═raznesem ono kamenje kod antena ?
avanture.237bodu,
SUB: Legend of Kyrandia III ( Malcolm's revenge )
HITNO mi je potrebna kombinacija gemova na statuama na macjem
ostrvu.
PS : NE ZABORAVITE HITNO JE !!!!!!!!
avanture.238bodu,
SUB: Malcolm's revenge
Imam fajl Kyrandia.txt tu su sigurno neka resenja.Mali problem
je zato sto je fajl na madjarskom.Pa ako neko zna jezik poslacu fajl
pa nek mi prevede ali ako mu je tesko onda barem deo sa kombinacijom
gemova na ostrvu macaka.
PS : Jos jedan problem me muci: ja neznam kako da posaljem fajl na
sezam. O:)K
Izvinite zbog djubreta i greski pri pisanju
avanture.240crnjini,
Star Trek 25TH Anivesary & Star Trek Judgmet Rites
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ST25: Kako otvoriti oa vrat u pecini u prvoj misiji? Stavio sam
otkinutu Klingoncevu ruku na skener, medjutim, na skener
treba jos nesto da se stavi: Sta?
STJR: Kako preci drugu misiju? Uputsva iz SK nisu izgleda
najtacnija i najpreciznija.
ACR
avanture.241pstojanovic,
Igra li neko mozda The Dig ? Potrebne su mi neke informacije (ma zaglavio sam
se)...
avanture.242bodu,
-> #238, bodu Saznao sam zahvaljujuci Radevu kako cu da posaljem fajl ( VALJDA
CU DA USPEM ) Evo ga
kyrandia.txtavanture.243severian,
Skoro sam skinuo sa jednog BBS-a Lord of the rings 1 i 2 od
Interplay-a. Interesuje me da li neko ima (ili zna gde može da se nabavi) 3.
deo (Return of the King). Jeste da je igra dosta stara, ali ako neko može da
mi pomogne neka javi na mail.
B.
avanture.244ilazarevic,
-> #243, severian> deo (Return of the King). Jeste da je igra dosta stara, ali ako neko
> može da mi pomogne neka javi na mail.
A kad tebi javi na mail, ti javi meni :)
avanture.245dselic,
-> #243, severian!! Skoro sam skinuo sa jednog BBS-a Lord of the rings 1 i 2 od
!! Interplay-a. Interesuje me da li neko ima (ili zna gde može da
!! se nabavi) 3. deo (Return of the King). Jeste da je igra dosta
!! stara, ali ako neko može da mi pomogne neka javi na mail.
Ajde baci to ovde u conf ili ako nije Shareware, meni u mail :)
avanture.246lexus,
-> #245, dselic=> Ajde baci to ovde u conf ili ako nije Shareware, meni u mail :)
A ako nije problem, neka neko od vas baci meni u mail O:)
avanture.247sdanijel,
HOCE LI NEKO DA POSALJE PONOVO SIFRE ZA "DAY OF TENTACLE" ?
avanture.248kaplan,
-> #243, severian Subject : LORD of the RING
¸¸¸¸ Skoro sam skinuo sa jednog BBS-a Lord of the rings 1 i
¸¸¸¸¸ 2 od Interplay-a.Interesuje me da li neko ima (ili zna
¸¸¸¸¸ gde moze da se nabavi)3. deo (Return of the King).Jeste
¸¸¸¸¸ da je igra dosta stara,ali ako neko moze da
Baci igre ovde
avanture.249severian,
-> #245, dselic> Ajde baci to ovde u conf ili ako nije Shareware, meni u mail :)
:) Ja sam očekivao da dosta ljudi ima ove dva (a možda i treći ;) )
deo, kad ono... Shareware nije, a malo je predugačko da ide na mail ( oba
dela nekih 5-6MB spakovano). Pa ako si i dalje zainteresovan, i ako svaćaš do
ETF-a, možemo da se dogovorimo da mi daš diskete...
B.
avanture.250vstan,
-> #247, sdanijel> hoce li neko da posalje ponovo sifre za "Day of Tentacle" ?
Poslato pre jedno 2-3 nedelje.
avanture.251vstan,
-> #247, sdanijel> hoce li neko da posalje ponovo sifre za "Day of Tentacle" ?
2.190 avanture vstan Ned 28.01.96 20:43 sifre.zip
2.220 avanture vstan Ned 25.02.96 19:51 sifre.zip
avanture.252imangovski,
Treba mi pomoc za indijana jones IV.Gde se nalazi biblioteka,kako u
nju uci,i gde se moze pokupiti zvaka?
avanture.253bodu,
Malcolm's revenge ( Legend of Kyrandiaia III )
══════════════════════════════════════════════════════════════════════
U ribljem carstvu trebam da spustim na zemlju casopis i
novcic kad na tabli bude bilo 5 mojih igraca za tick tac toe ( plavih
igraca ) ali nikako nemogu da imam 5 uvek imam ili 3 ili 4.
Any hints ?
avanture.254crnjini,
* Star Trek Judgment Rites *
Nacijo, pomagaj!! Zaglavih u IV misiji (light and darkness,
Omnius II) Naime, u SK 10/94 (prokleti lejmeri, nemogu ni opis igre
da napisu kako valja) pise da treba da crvenim fejzerom unistim
stene severno od antene. E pa, to ja i pokusam, ali Spock kaze
'nasilje nece resiti nas problem' ili tako neku glupost :((
Sta da radim?
ACR
avanture.255bodu,
-> #254, crnjini Ne znam ja probam da pucam u stene ali im nista ne uradim.Nemogu
ni da ujedinjim one posude ( zaboravio sam kako se ˘Ęzovu )
avanture.256radev,
Sub: Malcolm
Ne moras da cekas da se skupi "tvojih" 5 kom.Cekaj da ih bude 5 pa
onda uradi to sto treba.
Da li neko zna kako se prelazi zadnji deo kada se uzme svih 6
dragulja.
Pozdrav,
Rade
avanture.257bodu,
-> #256, radev Kako to mislis okupe. Napisi tacno gde trebam da kliknem.
avanture.258bodu,
SUB: Dark Seed
Jel ima neko ispravnu verziju igrice? Meni se igrica zaglavi
kad:uzmem paket ( na pozetku igrice ),pogledam knjigu ( isto na
pocetku u knjizari )...
Ili barem nesto sto bi moglo popraviti situaciju
PS: Moram da pritisnem i F8 kad se ukljucu je kompjuter o oskljucim
CD i ( valjda strimer )
PPS:Mali sam pa nemogu bolje da opisem OOO:)
avanture.259imangovski,
Molim za pomoc.Kako uci u biblioteku u indiana jones and the fate of
atlantis(gde se nalazi,i gde naci zvaku)
avanture.260wiper,
-> #259, imangovski> Molim za pomoc.Kako uci u biblioteku u indiana jones and the fate of
> atlantis(gde se nalazi,i gde naci zvaku)
Zvaka ti se nalazi na na onom limu gde je ugalj i nju stavi na cipelu i
popeces se gore tu je i biblioteka.
Izvini ako nije bas naj tacnije davno sam je igrao
avanture.261nenad,
-> #249, severian> :) Ja sam očekivao da dosta ljudi ima ove dva (a možda i treći ;) )
> deo, kad ono... Shareware nije, a malo je predugačko da ide na mail ( oba
> dela nekih 5-6MB spakovano). Pa ako si i dalje zainteresovan, i ako
> svaćaš do ETF-a, možemo da se dogovorimo da mi daš diskete...
Ko onomad reče u konferenciji SezamNet kako su klinci počeli da
se dogovaraju o piratizovanju programa i ne shvatajući da čine
nešto loše? ;)
avanture.262severian,
-> #261, nenad> Ko onomad reče u konferenciji SezamNet kako su klinci počeli da
> se dogovaraju o piratizovanju programa i ne shvatajući da čine
> nešto loše? ;)
JA (znaš koji od nas dvojice;). Poruku koju si komentarisao napisao
je moj brat (obrati pažnju na potpis). U ovu konferenciju i ne svraćam (osim
u temu: dip), a sa bratom (i njegovim shvatanjima) delim malo zajedničkog
(osim zajedničkog usera;))). Ok?
avanture.263sdanijel,
Hi
Evo resenja za "DAY OF TENCACLE"
dott.arjavanture.264bodu,
SUB:Malcolm's Revenge ( Legend of kyrandia III )
Kako preci onaj deo kad trebam da spustim novcic i casopis
kad na tabli za tick tac toe bude mojih pet igraca tj. KAKO DA BUDU
MOJIH PET IGRACA ?
avanture.266nenad,
-> #262, severian> JA (znaš koji od nas dvojice;). Poruku koju si komentarisao napisao
> je moj brat (obrati pažnju na potpis). U ovu konferenciju i ne svraćam
> (osim u temu: dip), a sa bratom (i njegovim shvatanjima) delim malo
> zajedničkog (osim zajedničkog usera;))). Ok?
Jasno je to meni, ono što sam hteo da kažem je otprilike -
počisti prvo u svom dvorištu. ;)
avanture.267hose,
Ima li neko kompletno rešenje za Guilty ?
Ja više volim da igram rešene igre jer nemam vremena da provaljujem :)
Pozdrav Hose!
avanture.268radev,
Ponavljam: NE mora da bude 5 TVOJIH igracA mora da ih ima najmanje 7
(sto znaci da moze i vise).Treba da spustis novcic na zemlju i kad se
skupi dovoljno igraca iskoristi na njemu novine.
Da li neko ima resenje za Litle Big Adventure?
Pozdrav,
Rade
avanture.269bodu,
-> #267, hose Ja imam kompletno resenje za Guilty i za onu zenu i za Jack
T. Ladd. OO:)
avanture.270bodu,
-> #268, radev Ne uspeva mi ali cu pokusati ( ne znam gde da spustim novcic
O:( ).
Ja imam resenje za Little Big adventure ( ali nemam napisano
zato sto sam je presao bez pomoci ) reci gde si zapeo.
avanture.271bilder,
-> #259, imangovski Biblioteka i žvaka ,koja je zalepljena na stolici,su iza
stepenica koje se popravljaju. Stepenice postju upotrebljive
kada se nagodiš sa čikicom sa azorskih ostrva .
A kako se to radi je drugo pitanje .
Biki
avanture.272hose,
Ima li neko kompletno rešenje za Guilty ?
Ja više volim da igram rešene igre jer nemam vremena da provaljujem :)
Pozdrav Hose!
avanture.273imangovski,
-> #271, bilderE,biki nemoj da me za*ebavas.Ajde mi sad lepo reci kako da se
nagoodim sa cikicom sa Azora?
avanture.274slick,
Potrebna pomoc za Startrek The Next Generation
----------------------------------------------
Zaglavih se u prostoriji iza Madijinog force-fielda u trecoj misiji.
Sta dalje? Znam za foru sa muzikom i mogu da dodjem do udubljenja u
zidu u koje bi trebalo da se stavi kristal, ali kako i zasto to
uraditi mi nije jasno.
Pozdrav MK-82
avanture.275radev,
Sa cikicom sa Azura moras pazljivo.Prvo se javi kao Sophia(talk to
Sophia,Why dont you take over?) I raspituj se za knjigu.Onda ce on
dati neke informacije tj. pristace da ih da ako se menjas sa
njim.Onda uzmi Indijanu i pokucaj itd. itd. i onda se mu daj onu
figuru sto si na Icelandu uzeo.
U LBA sam zaglavio na drugom ostrvu.Dodjem do onog camca gde me je
Astronomer poslao ali glupi Twinsen nece da kaze da treba da ide na Proxima
island.(u izboru recenica ne stoji da nista o tome)
so Help
Pozdrav,
Rade
avanture.276saboteur,
-> #274, slick
T?>> Zaglavih se u prostoriji iza Madijinog force-fielda u trecoj misiji.
T?>> Sta dalje?Znam za foru sa muzikom i mogu da dodjem do udubljenja u
T?>> zidu u koje bi trebalo da se stavi kristal,ali kako i zasto to uraditi
T?>> mi nije jasno.
Igru sam presao, ali nisam shvatio bas najbolje gde si se zaglavio
, zato mi pisi na mail.
AcCeSS DeNiED
avanture.277lexus,
Ima li neko na Sezamu rešenje za Maniac Manssion???
Pozdrav -Lex->
avanture.278imangovski,
Kako da u indiana jones IV uzmem figuricu na Islandu(pretpostavljam
da je to ona u ledu).
avanture.279deimos,
Upravo zavrsih DARK SEED 2 ! Ocena - cista osmica (nista nije
savrseno). Igra ima najoriginalniju grafiku koju sam do sada video. Jedina
mana je sto je ne-suvise-teska, ali 'drzi' zbog odlicne atmosfere.
Ko nije znao sta bi mogao sledece da igra - cista preporuka.
.dEiMoS.
avanture.281wiper,
-> #278, imangovski> Kako da u indiana jones IV uzmem figuricu na Islandu(pretpostavljam
> da je to ona u ledu).
Treba da stavis u mali otvor jedan (zuti bisercic) i ona ce se zagrejati
i otopiti led. I uzmi je.
Nisam siguran ali bisercic imas kod Sofije. Ako nije tamo onda imas sigurno
uonom hramu na ostrvu, u grobnici koju otvaras pomocu velikog slova S sa zida
kod ulaznih vrata.
avanture.282radev,
Orichalcum(zuti biser) ce uzeti u grobnici
Igru sam odavno presao na TEAM path.FISTS takodje, samo u WITS sam
zaglavio.Ne znam kako da uzmem onaj natpis iz pecine a da se ne
obrusi ulaz.ANY HINTS?
Pozdrav,
Rade
avanture.283crnjini,
Adventures of Willy Beamish
:::::::::::::::::::::::::::
Bodu, upomoc! Sta da radim kada se ona sprema´kcica pretv¸│orűi u on´Őc┴űu
ruznu zelenu stvar, kakZro da iznesem zivu glavu?
ACR
avanture.284radev,
Ona ruzna zelena stvar...
Ovako:Idi do kupatila i uzmi sprej(u ormanu ili vec gde) i idi do
brianine sobe i uzmi plisanog misa.Otrci do dnevne sobe i poprskaj
zelenu stvar :) sprejom.Onda baci misa na sto i dok se ZST bude
zamajavala njime ti je usisaj.
Btw. Da li neko zna kako da se u Legend of Kyrandia III prizove
kraljev duh.Ako ima veze sa nozem onda ne znam kako da ga uzmem.
Rade
avanture.285bodu,
-> #283, crnjini Nisam stigao da odgovorim jer sam bio na odmoru. (sad je
kasno) Ja sam se zaglavio na 4 danu u Hamford mansion.Kada udjem u
kuhinju pomerim kotao i skocim na onaj konopac koji nosi
zabe.Kuvarica upadne u lonac ja joj stavim vitesku kacigu na glavu i
pritisnem levo ( valjda levo ( odugo je nisam igrao ) ) i da lje ne
znam.
avanture.286bodu,
-> #284, radev Kralja ces prizvati tako sto ces kad na tabli bude bilo sedam
igraca ( 4 kraljicina i 3 tvoja ) spustis novine i preko njih novcic
PS: Fimi tako kaze. ( ja jos nisam stigao da isprobam
avanture.287bcvetkovic,
Hi!
Imam dva pitanja:
1. Koji predmet treba da uzmem (ili sta treba da radim) kada resim
zagonetku sa kasom u igri 11th Hour? Meni se tada otvore vrata za
neku sobu sa muzickim instrumentima, medutim, tamo ne mogu nista da
uzmem, a u sobi sa kasom sam probao da uzmem i casu i sampanjac i
sijalicu i da otvorim orman i jos puno toga ;) ali nista mi, izgleda,
nije potrebno.
2. Kako da na, pretpostavljam, kraju igre Malcolm's Revenge odem na
ostrvo macaka? Onaj gusar u Brendonovom dvorcu mi kaze da im donesem
drago kamenje sa ostrva, ja odem na njihov brod, ali tamo nista ne
mogu da uradim?!
IVAN
avanture.288bodu,
-> #287, bcvetkovic MEne takodje muci spomenut deo u Malcolm's revenge.
PS: Cini mi se da to nije kraj posto ja imam 288 ( tako nesto ) poena
avanture.289fimi,
-> #287, bcvetkovic> 2. Kako da na, pretpostavljam, kraju igre Malcolm's Revenge odem na
> ostrvo macaka? Onaj gusar u Brendonovom dvorcu mi kaze da im donesem
> drago kamenje sa ostrva, ja odem na njihov brod, ali tamo nista ne
> mogu da uradim?!
Idi do Znatie i ona ce ti napraviti napitak pomocu koga ces se pretvoriti
u leteceg konja i odleteti na ostrvo.
avanture.290fimi,
-> #288, bodu> PS: Cini mi se da to nije kraj posto ja imam 288 ( tako nesto ) poena
To sto ti imas toliko poena nema veze sa krajem igre.Ti si dosta
bonus poena propustio i neznajuci za njih.
avanture.291crnjini,
Adventures of Willy Beamish
:::::::::::::::::::::::::::
Sta da radim kada se trajektom odvezem do West Frumptona pa tamo budem
zarobljen? Pomagajte, drugovi..
ACR
avanture.292bodu,
-> #291, crnjini Odes do Golden Bowl i cekas da dodju pankeri.Kad
dodju bacis im dimnu bombu i odvrnes hidrant.Bezis do one fabrike i
tu kazes japancima ( uh boze zaboravih sta ),ALI NEMOJ NI SLUC űAJNO
DA TRAZIS POMOC OD POLICIJE posto ce japanci shvatiti da te policija
juri. Posle ces se pojaviti kod kuce i trebas sto pre da odes u
krevet.
avanture.293bodu,
-> #289, fimi Gde da je nadjem ?
avanture.294bodu,
-> #293, bodu Mislim na Zathiu
avanture.295fimi,
-> #293, bodu Naci ces je na sledeci nacin :
-idi do toy shop-a
-skoci u rupu
-udji na vrata
i pred tobom ce se ukazati Znatia i njen nepokretni pomocnik :) .
avanture.296crnjini,
willy beamish
Znam da sam dosadan ali nemam zivaca sam da provaljujem igru... kada te zarobi
onaj pandur (ono posle zabljeg takmicenja) sta treba raditi da zbrises te da
te ne posalje na sud?
ACR
avanture.297imangovski,
Opet ja i indiana jones:
bilder mi rece da treba da izvadim svecice iz kamiona kod
iskopina.E,sad,kako to da izvedem s obzirom da kad probam to da
uradim,on mi kaze da ne moze?
avanture.298bodu,
-> #269, bodu Adventure of Willy Bemish
Trebas da sastavis onaj lancic i kljuc i iskoristis na
panduru.Magicna rec je valjda on Hoopa Coiler Amergoudon ( tako nesto
)
Ponavljam: Kako se prelazi Hamfor Mansion ( 4 dan )
avanture.299hose,
-> #269, boduń:) Ja imam kompletno resenje za Guilty i za onu zenu i za Jack
ń:) T. Ladd. OO:)
BRATE! ŠALJI!
avanture.301bodu,
-> #299, hose Evo ih BRATE !
iuc2slv.arjavanture.302deimos,
Subject: Entomorph
Kako da pridjem kraljici mrava (Thelyd's Qeen). Pcelu i pauka sam
sredio, ali mi je ostalo mrav. U onim nihovim tunelima sidjem do treceg nivoa
gde je prostorija ogradjena nekom vrstom kostiju koje vire iz zemlje. E to ne
mogu da predjem. Help!
.dEiMoS.
avanture.303dizel,
Imam problem sa igrom The little big adventure...
Treba da pronadjem jos dva magicna predmeta...
Nemam nikakve informacije od ljudi koje srecem i svi mi govore "goo day"...
Gde treba da idem?
Ste treba uraditi sa onim simbolom (veliko "S" npr. u onoj pustinji?...)
Unapred zahvalan!
avanture.304deimos,
Jel' igra neko Entomorph ?
avanture.305bbokica,
Da li iko zna kako konacno smuckati onaj nesrecni napitak
u ECSTATICI koji te pretvara u lasicu(prica se da domaca ver.ima
bug) ?!?
HELP Bbokica
avanture.307bcvetkovic,
Hi!
Ponovo imam problem u igri The 11th Hour! Dobio sam zadatak da nadem
velikog Danca; Robin mi je rekla da se to odnosi na Hamleta, ali da
to nije Hamlet. Pretrazio sam sve prostorije u koje sam mogao da
udem, medutim velikog Danca nema nigde! Moze li mi neko reci gde se
nalazi i ko je, u stvari, taj veliki Danac?
IVAN
avanture.308johnnya,
-> #305, bbokica >> Da li iko zna kako konacno smuckati onaj nesrecni napitak
>> u ECSTATICI koji te pretvara u lasicu(prica se da domaca
Navodno, kompletno rešenje pomenute igre...
■■ Johnnya ■■
estatica.zipavanture.309johnnya,
-> #307, bcvetkovic >> to nije Hamlet. Pretrazio sam sve prostorije u koje sam
>> mogao da udem, medutim velikog Danca nema nigde! Moze li mi
>> neko reci gde se nalazi i ko je, u stvari, taj veliki Danac?
Potrudi se malo i nađi sliku sa Dogom (pas) i klikni na dogu :)
■■ Johnnya ■■
avanture.310bodu,
SUB: Goblins 3
Zaglavio sam se kod Country sceni ( valjda je tako ). Trebam da
podsetim zmaja da je obecao da nece unistavati ono kraljevstvo.Ne
znam kako da zacinim ono meso.Any hints ?
avanture.311imangovski,
LITTLE BIG ADVENTURE
Ovo nije ni avantura ni arkadna igra,pa sam imao muke u koju temu da
je bacim.Ali,cini mi se da sam se sa pravom odlucio za ovu.Problem je
kako da predjem onaj hram u pustinji(usao sam u njega,stavio statuu
na plocicu i otvorio vrata).Sta posle,odnosno gde se nalazi knjiga
koju treba da pronadjem i gde je izlaz?Unapred hvala.