IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - avanture

avanture.206 imilan,
Zaglavio sam se u MALCOLMU na ENDS OF THE EARTH nista mi ne uspeva molim pomoc pozdrav Marko
avanture.207 usul, -> #206, imilan
> Zaglavio sam se u MALCOLMU na ENDS OF THE EARTH nista mi ne > uspeva molim pomoc pozdrav Marko Mislim da je i ovo opisano u SK ali ajde... Imaš nekoliko načina da prođeš ovo stvar je u tome da moraš da uđeš u sve tri pećine,redosled je nebitan. Na početku kupi polisu osiguranja i patkicu pa skoči u desno bure kad padneš dole napumpaj biljku pomoću pumpe koju dobijaš kad "obučeš" patkicu pa skoči na nju uđi u pećinu zatim skoči dole naći ćeš se na početnoj lokaciji (polisa). Sad kupi kišobran i peraja pa idi u levo bure uzmi kišobran i spusti se dole niz stene pa zatim peraja i plivaj gore levo uđeš u pećinu,pa opet uzmeš kišobran i spustiš se dole niz stenje tu je treća pećina i kad uđeš u nju završio si ENDS OF EARTH...
avanture.208 slick,
El mozda neko igrao Microprose-ov "Dragonsphere"? Ako jeste, bilo bi jako zanimljivo da mi isti kaze kako se prelazi ljigavo cudoviste na ulazu u se űlo shiftera. Pozdrav MK-82
avanture.209 wiper,
Imam jedan problem Trenutno igram Day of Tentacle Samo nemam sifre pa ako neko ima i hoce da pomogne neka ih ostavi u mailu WIPER ILI ZDJORDJEVIC HVALA
avanture.210 ser.mika, -> #209, wiper
==>> Imam jedan problem ==>> Trenutno igram Day of Tentacle ==>> Samo nemam sifre pa ako neko ima i hoce da pomogne neka ih ==>> ostavi u mailu WIPER ILI ZDJORDJEVIC ==>> HVALA Imam ja pozovi me telefonom mislim da ga znaš ako si ga zaboravio evega. 034 32164 MIKA mogu da zovu i ostali.
avanture.211 bodu,
TREBA MI PODHITNO TELEFON TAXIJA U POLICE QUEST 1 IZ SOBE TAXIJA. OKRENEM 0 KAZE DA TAJ BROJ NEMOGU DOBITI SA MESTA ODAKLE ZOVEM A 5559222 KAZE DA TREBAM DA PROVERIM BROJ.
avanture.212 basrak, -> #208, slick
> El mozda neko igrao Microprose-ov "Dragonsphere"? Ako jeste, > bilo bi jako zanimljivo da mi isti kaze kako se prelazi ljigavo > cudoviste na ulazu u seűlo shiftera. Uff, davno je to bilo, ali pošto se niko ne javlja da probam da se prisetim... Treba da mu demonstriraš neke šifterske sposobnosti. E, sad, ima jedan predmet kome u opisu upravo to stoji, da može da se shiftuje u bilo koji drugi predmet koji poseduješ. Mislim da je to neka kuglica. A gde da je nabaviš? To će ići malo teže... mislim, sa mojim prisećanjem ;) Idi u onu pustinju do onog trgovca, sultana šta li je već ;) (pre toga moraš da protumačiš reči onog pustinjaka koji ti zapravo kaže put do tog trgovca) i igraj sa njim onu igricu što više puta (ne preteruj, naravno ;) jer ti on svaki put za pobedu da neki predmet. Pa onda idi do čarobnjakove kule itd. Probaj tu tako nešto da iščupaš pa onda da se vrneš na shifter-e.
avanture.213 slick, -> #212, basrak
Ma ok! Imam taj predmet, ali sta da radim snjim? Morphovo sam sve stvari iz inventara i nista... Smrc... Pozdrav MK-82
avanture.214 ivantod, -> #213, slick
>Ma ok! Imam taj predmet, ali sta da radim snjim? >Morphovo sam sve stvari iz inventara i nista... Treba da demonstriraÜ Üifterske sposobnosti tako Üto ŠeÜ primeniti prsten na ŔudoviÜte koje je ustvari bolesno i tako ga izleŔiti. Onda Še te pustiti da pro­eÜ. Disclaimer: igrao sam pre godinu dana pa se mo×da i ne seŠam taŔno, ali mislim da je ovako bilo. Ivan
avanture.215 basrak, -> #214, ivantod
>> Ma ok! Imam taj predmet, ali sta da radim snjim? >> Morphovo sam sve stvari iz inventara i nista... > > Treba da demonstriraČ Čifterske sposobnosti tako Čto ŠeČ > primeniti prsten na ŔudoviČte koje je ustvari bolesno i tako ga > izleŔiti. Onda Še te pustiti da pro­eČ. Disclaimer: igrao sam > pre godinu dana pa se mo×da i ne seŠam taŔno, ali mislim da je > ovako bilo. Meni se ipak čini da treba upotrebiti morfing na onoj lutki koja liči na tebe, pa onda tu morfingovanu baciti (dati?) čudovištu? Probaj tako nešto... Sorry što lupam ovako iz malog mozga, ali je zaista bilo jako davno...
avanture.216 space.ace, -> #214, ivantod
--> Treba da demonstriraÜ Üifterske sposobnosti tako Üto ŠeÜ primeniti A ti bi mogao da demonstriraš šifterske sposobnosti sa SET CODE ;)
avanture.217 wiper,
Ponavljam help ako neko ima sifre za dayof the tentacle molim da mi ih ostavi u mailu Posto od ser.mike izgleda nema vajde.
avanture.218 ivantod, -> #216, space.ace
> A ti bi mogao da demonstriraš šifterske sposobnosti sa SET CODE ;) Joj pusti... čas pišem u DOS prozoru, čas On-line pa mi se izmešalo CP852 i CP1250... jel sad sve ok? :) Ivan
avanture.219 imangovski,
Gde se na pocetku igre,moze naci zvaka,odnosno gde je ( i kako je naci ) biblioteka?
avanture.221 wiper,
Dali neko ima sifre za dott (day of the tentacle) Ako ima neka if ostavi u mailu wiper zdjordjevic ili anfibija
avanture.222 kum.djole,
Potrebne šifre za nastavak Lost in LA (ulazak u Paramounds studio).
avanture.223 bodu, -> #222, kum.djole
Jel ih imas ?
avanture.224 kum.djole, -> #223, bodu
> Jel ih imas ? Pa zar bih rekao da su mi potrebne ?
avanture.225 bodu, -> #224, kum.djole
Sorry pogresno sam razumeo. PS: TREBAJU I MENI!!!!
avanture.226 bodu,
SUB: Legend of Kyrandia ( Malcolm's revenge ) Posto je losa veza nemogu da opisem detaljno gde sam se zaglavio.Samo mi treba resenje prvog dela ( barem ja tako mislim ( prvi deo za mene je da pobegnem sa Kyrandie ) ).
avanture.227 gora..,
U igri Little Big Adventure došao sam do ostrva Tippett, trebam da nađem gitaru, gde i kako !? Unapred zahvalan
avanture.228 bodu, -> #227, gora..
Gitaru netrebas da nadjes vez da je "zamenis". Odes na White leap desert i das frulu ( ona kojom topis led na himalajima ) coveku koji ti daje gitaru i nju posle das rokerima. PS: Presao sam igricu ali nikako da shvatim za sta sluzi ona kugla u onom zadnjem mestu onom tacno pred kraj gde ubijem FunFrocka i otvorim vrata i...
avanture.229 bodu, -> #226, bodu
Dobro pobegao sam sa Kyrandie ali kako da predjem ostrvo macaka ?
avanture.230 wiper,
Igram day of the tentacle Treba da napravim baterije za vrem. masinu Nasao sam ulje - ali sirce i zlato nemogu nikako da nacem Pomazite
avanture.231 slick, -> #230, wiper
>> Igram day of the tentacle Evo "recepta" za vino i sirce (valjda) :) -sirce ces dobiti tako sto ces vino (koje verovatno nisi uzeo iz sobe Bena Franklina) dati Jeffersonu da ga stavi u time capsule. Onda posalji LaVerneu u buducnost otvarac za konzerve i otvori time capsule (valjda na prvom spratu pored sobe onog ljubicastog) -zlato je malo teze dobiti, ali evo... uzmes exploding cigar & pistolj-upaljac od nekog debelog smrada (sa Bernardom) a onda to sve posaljes u proslost i ponudis cigarom G. Washingtona. Kad mu izleti vilica, ti mu ponudis zube koji cvokocu (koje je Bernard uzeo u onoj sobi sa kaminom). Onda nagovoris Jeffersona da nalozi kamin i uzmes cebe od onog treceg tipa (valjda je Hancock). Cebe stavis na dimnjak i kad oni izlete iz sobe ti udjes unutra i uzmes zlatno pero... Pozdrav
avanture.232 bodu,
Koliko zauzima Day of Tentacle ?
avanture.233 wiper, -> #232, bodu
> Koliko zauzima Day of Tentacle ? Zapakovano 8.15Mb a Aovako oko 14Mb
avanture.234 crnjini,
Star Trek, Judgment Rites ------------------------- Seca li se neko ove igre? Zagvlavio sam na kraju prve misije. U SK 10/94 pise da sa onom sifrom koju dobijam skeniranjem Bredelove kartice, da nju treba da ukucam u konzolu. Koju konzolu, i kako to da uradim? ACR
avanture.235 slick, -> #234, crnjini
>> Star Trek, Judgment Rites >> ------------------------- Pazi 'vako! Uzmes knjigu u Breddelovoj sobi i ispada bookmark. Skeniras ga science tricoderom i Spock ce da ti kaze sifru. Onda uzmes "dartboard" sa likom Kirka na zidu i iza njega vidis nekakvu konzolu. Kazi Spocku da ubaci sifru i onda javi Enterprajzu da unisti oruzje (koje je sada de-cloakovano). Ako je Enterprajz jos uvek zarobljen, moras ga osloboditi tako sto ces iskljuciti tractor-beam u sobi Special Operations... Pozdrav, MK-82
avanture.236 bodu, -> #235, slick
Ja nemogu da predjem 4 misiju.Dobijem one dve posude kazem onome ensigne Johns da ih spoji. On nesto pristane pa uspem da stavim u onu masinu i one mracne oblike zivota ali i dalje imam dva suda nikako da ih spojim. PS:Imate vremena zato sto mi je igrica pod DDI a instalacija PS PS : Znate na koje posude mislim ? PS PS PS : I kako da ¨═raznesem ono kamenje kod antena ?
avanture.237 bodu,
SUB: Legend of Kyrandia III ( Malcolm's revenge ) HITNO mi je potrebna kombinacija gemova na statuama na macjem ostrvu. PS : NE ZABORAVITE HITNO JE !!!!!!!!
avanture.238 bodu,
SUB: Malcolm's revenge Imam fajl Kyrandia.txt tu su sigurno neka resenja.Mali problem je zato sto je fajl na madjarskom.Pa ako neko zna jezik poslacu fajl pa nek mi prevede ali ako mu je tesko onda barem deo sa kombinacijom gemova na ostrvu macaka. PS : Jos jedan problem me muci: ja neznam kako da posaljem fajl na sezam. O:)K Izvinite zbog djubreta i greski pri pisanju
avanture.240 crnjini,
Star Trek 25TH Anivesary & Star Trek Judgmet Rites ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ST25: Kako otvoriti oa vrat u pecini u prvoj misiji? Stavio sam otkinutu Klingoncevu ruku na skener, medjutim, na skener treba jos nesto da se stavi: Sta? STJR: Kako preci drugu misiju? Uputsva iz SK nisu izgleda najtacnija i najpreciznija. ACR
avanture.241 pstojanovic,
Igra li neko mozda The Dig ? Potrebne su mi neke informacije (ma zaglavio sam se)...
avanture.242 bodu, -> #238, bodu
Saznao sam zahvaljujuci Radevu kako cu da posaljem fajl ( VALJDA CU DA USPEM ) Evo ga kyrandia.txt
avanture.243 severian,
Skoro sam skinuo sa jednog BBS-a Lord of the rings 1 i 2 od Interplay-a. Interesuje me da li neko ima (ili zna gde može da se nabavi) 3. deo (Return of the King). Jeste da je igra dosta stara, ali ako neko može da mi pomogne neka javi na mail. B.
avanture.244 ilazarevic, -> #243, severian
> deo (Return of the King). Jeste da je igra dosta stara, ali ako neko > može da mi pomogne neka javi na mail. A kad tebi javi na mail, ti javi meni :)
avanture.245 dselic, -> #243, severian
!! Skoro sam skinuo sa jednog BBS-a Lord of the rings 1 i 2 od !! Interplay-a. Interesuje me da li neko ima (ili zna gde može da !! se nabavi) 3. deo (Return of the King). Jeste da je igra dosta !! stara, ali ako neko može da mi pomogne neka javi na mail. Ajde baci to ovde u conf ili ako nije Shareware, meni u mail :)
avanture.246 lexus, -> #245, dselic
=> Ajde baci to ovde u conf ili ako nije Shareware, meni u mail :) A ako nije problem, neka neko od vas baci meni u mail O:)
avanture.247 sdanijel,
HOCE LI NEKO DA POSALJE PONOVO SIFRE ZA "DAY OF TENTACLE" ?
avanture.248 kaplan, -> #243, severian
Subject : LORD of the RING ¸¸¸¸ Skoro sam skinuo sa jednog BBS-a Lord of the rings 1 i ¸¸¸¸¸ 2 od Interplay-a.Interesuje me da li neko ima (ili zna ¸¸¸¸¸ gde moze da se nabavi)3. deo (Return of the King).Jeste ¸¸¸¸¸ da je igra dosta stara,ali ako neko moze da Baci igre ovde
avanture.249 severian, -> #245, dselic
> Ajde baci to ovde u conf ili ako nije Shareware, meni u mail :) :) Ja sam očekivao da dosta ljudi ima ove dva (a možda i treći ;) ) deo, kad ono... Shareware nije, a malo je predugačko da ide na mail ( oba dela nekih 5-6MB spakovano). Pa ako si i dalje zainteresovan, i ako svaćaš do ETF-a, možemo da se dogovorimo da mi daš diskete... B.
avanture.250 vstan, -> #247, sdanijel
> hoce li neko da posalje ponovo sifre za "Day of Tentacle" ? Poslato pre jedno 2-3 nedelje.
avanture.251 vstan, -> #247, sdanijel
> hoce li neko da posalje ponovo sifre za "Day of Tentacle" ? 2.190 avanture vstan Ned 28.01.96 20:43 sifre.zip 2.220 avanture vstan Ned 25.02.96 19:51 sifre.zip
avanture.252 imangovski,
Treba mi pomoc za indijana jones IV.Gde se nalazi biblioteka,kako u nju uci,i gde se moze pokupiti zvaka?
avanture.253 bodu,
Malcolm's revenge ( Legend of Kyrandiaia III ) ══════════════════════════════════════════════════════════════════════ U ribljem carstvu trebam da spustim na zemlju casopis i novcic kad na tabli bude bilo 5 mojih igraca za tick tac toe ( plavih igraca ) ali nikako nemogu da imam 5 uvek imam ili 3 ili 4. Any hints ?
avanture.254 crnjini,
* Star Trek Judgment Rites * Nacijo, pomagaj!! Zaglavih u IV misiji (light and darkness, Omnius II) Naime, u SK 10/94 (prokleti lejmeri, nemogu ni opis igre  da napisu kako valja) pise da treba da crvenim fejzerom unistim stene severno od antene. E pa, to ja i pokusam, ali Spock kaze 'nasilje nece resiti nas problem' ili tako neku glupost :(( Sta da radim? ACR
avanture.255 bodu, -> #254, crnjini
Ne znam ja probam da pucam u stene ali im nista ne uradim.Nemogu ni da ujedinjim one posude ( zaboravio sam kako se ˘Ęzovu )
avanture.256 radev,
Sub: Malcolm Ne moras da cekas da se skupi "tvojih" 5 kom.Cekaj da ih bude 5 pa onda uradi to sto treba. Da li neko zna kako se prelazi zadnji deo kada se uzme svih 6 dragulja. Pozdrav, Rade
avanture.257 bodu, -> #256, radev
Kako to mislis okupe. Napisi tacno gde trebam da kliknem.
avanture.258 bodu,
SUB: Dark Seed Jel ima neko ispravnu verziju igrice? Meni se igrica zaglavi kad:uzmem paket ( na pozetku igrice ),pogledam knjigu ( isto na pocetku u knjizari )... Ili barem nesto sto bi moglo popraviti situaciju PS: Moram da pritisnem i F8 kad se ukljucu je kompjuter o oskljucim CD i ( valjda strimer ) PPS:Mali sam pa nemogu bolje da opisem OOO:)
avanture.259 imangovski,
Molim za pomoc.Kako uci u biblioteku u indiana jones and the fate of atlantis(gde se nalazi,i gde naci zvaku)
avanture.260 wiper, -> #259, imangovski
> Molim za pomoc.Kako uci u biblioteku u indiana jones and the fate of > atlantis(gde se nalazi,i gde naci zvaku) Zvaka ti se nalazi na na onom limu gde je ugalj i nju stavi na cipelu i popeces se gore tu je i biblioteka. Izvini ako nije bas naj tacnije davno sam je igrao
avanture.261 nenad, -> #249, severian
> :) Ja sam očekivao da dosta ljudi ima ove dva (a možda i treći ;) ) > deo, kad ono... Shareware nije, a malo je predugačko da ide na mail ( oba > dela nekih 5-6MB spakovano). Pa ako si i dalje zainteresovan, i ako > svaćaš do ETF-a, možemo da se dogovorimo da mi daš diskete... Ko onomad reče u konferenciji SezamNet kako su klinci počeli da se dogovaraju o piratizovanju programa i ne shvatajući da čine nešto loše? ;)
avanture.262 severian, -> #261, nenad
> Ko onomad reče u konferenciji SezamNet kako su klinci počeli da > se dogovaraju o piratizovanju programa i ne shvatajući da čine > nešto loše? ;) JA (znaš koji od nas dvojice;). Poruku koju si komentarisao napisao je moj brat (obrati pažnju na potpis). U ovu konferenciju i ne svraćam (osim u temu: dip), a sa bratom (i njegovim shvatanjima) delim malo zajedničkog (osim zajedničkog usera;))). Ok?
avanture.263 sdanijel,
Hi Evo resenja za "DAY OF TENCACLE" dott.arj
avanture.264 bodu,
SUB:Malcolm's Revenge ( Legend of kyrandia III ) Kako preci onaj deo kad trebam da spustim novcic i casopis kad na tabli za tick tac toe bude mojih pet igraca tj. KAKO DA BUDU MOJIH PET IGRACA ?
avanture.266 nenad, -> #262, severian
> JA (znaš koji od nas dvojice;). Poruku koju si komentarisao napisao > je moj brat (obrati pažnju na potpis). U ovu konferenciju i ne svraćam > (osim u temu: dip), a sa bratom (i njegovim shvatanjima) delim malo > zajedničkog (osim zajedničkog usera;))). Ok? Jasno je to meni, ono što sam hteo da kažem je otprilike - počisti prvo u svom dvorištu. ;)
avanture.267 hose,
Ima li neko kompletno rešenje za Guilty ? Ja više volim da igram rešene igre jer nemam vremena da provaljujem :) Pozdrav Hose!
avanture.268 radev,
Ponavljam: NE mora da bude 5 TVOJIH igracA mora da ih ima najmanje 7 (sto znaci da moze i vise).Treba da spustis novcic na zemlju i kad se skupi dovoljno igraca iskoristi na njemu novine. Da li neko ima resenje za Litle Big Adventure? Pozdrav, Rade
avanture.269 bodu, -> #267, hose
Ja imam kompletno resenje za Guilty i za onu zenu i za Jack T. Ladd. OO:)
avanture.270 bodu, -> #268, radev
Ne uspeva mi ali cu pokusati ( ne znam gde da spustim novcic O:( ). Ja imam resenje za Little Big adventure ( ali nemam napisano zato sto sam je presao bez pomoci ) reci gde si zapeo.
avanture.271 bilder, -> #259, imangovski
Biblioteka i žvaka ,koja je zalepljena na stolici,su iza stepenica koje se popravljaju. Stepenice postju upotrebljive kada se nagodiš sa čikicom sa azorskih ostrva . A kako se to radi je drugo pitanje . Biki
avanture.272 hose,
Ima li neko kompletno rešenje za Guilty ? Ja više volim da igram rešene igre jer nemam vremena da provaljujem :) Pozdrav Hose!
avanture.273 imangovski, -> #271, bilder
E,biki nemoj da me za*ebavas.Ajde mi sad lepo reci kako da se nagoodim sa cikicom sa Azora?
avanture.274 slick,
Potrebna pomoc za Startrek The Next Generation ---------------------------------------------- Zaglavih se u prostoriji iza Madijinog force-fielda u trecoj misiji. Sta dalje? Znam za foru sa muzikom i mogu da dodjem do udubljenja u zidu u koje bi trebalo da se stavi kristal, ali kako i zasto to uraditi mi nije jasno. Pozdrav MK-82
avanture.275 radev,
Sa cikicom sa Azura moras pazljivo.Prvo se javi kao Sophia(talk to Sophia,Why dont you take over?) I raspituj se za knjigu.Onda ce on dati neke informacije tj. pristace da ih da ako se menjas sa njim.Onda uzmi Indijanu i pokucaj itd. itd. i onda se mu daj onu figuru sto si na Icelandu uzeo. U LBA sam zaglavio na drugom ostrvu.Dodjem do onog camca gde me je Astronomer poslao ali glupi Twinsen nece da kaze da treba da ide na Proxima island.(u izboru recenica ne stoji da nista o tome) so Help Pozdrav, Rade
avanture.276 saboteur, -> #274, slick
T?>> Zaglavih se u prostoriji iza Madijinog force-fielda u trecoj misiji. T?>> Sta dalje?Znam za foru sa muzikom i mogu da dodjem do udubljenja u T?>> zidu u koje bi trebalo da se stavi kristal,ali kako i zasto to uraditi T?>> mi nije jasno. Igru sam presao, ali nisam shvatio bas najbolje gde si se zaglavio , zato mi pisi na mail. AcCeSS DeNiED
avanture.277 lexus,
Ima li neko na Sezamu rešenje za Maniac Manssion??? Pozdrav -Lex->
avanture.278 imangovski,
Kako da u indiana jones IV uzmem figuricu na Islandu(pretpostavljam da je to ona u ledu).
avanture.279 deimos,
Upravo zavrsih DARK SEED 2 ! Ocena - cista osmica (nista nije savrseno). Igra ima najoriginalniju grafiku koju sam do sada video. Jedina mana je sto je ne-suvise-teska, ali 'drzi' zbog odlicne atmosfere. Ko nije znao sta bi mogao sledece da igra - cista preporuka. .dEiMoS.
avanture.281 wiper, -> #278, imangovski
> Kako da u indiana jones IV uzmem figuricu na Islandu(pretpostavljam > da je to ona u ledu). Treba da stavis u mali otvor jedan (zuti bisercic) i ona ce se zagrejati i otopiti led. I uzmi je. Nisam siguran ali bisercic imas kod Sofije. Ako nije tamo onda imas sigurno uonom hramu na ostrvu, u grobnici koju otvaras pomocu velikog slova S sa zida kod ulaznih vrata.
avanture.282 radev,
Orichalcum(zuti biser) ce uzeti u grobnici Igru sam odavno presao na TEAM path.FISTS takodje, samo u WITS sam zaglavio.Ne znam kako da uzmem onaj natpis iz pecine a da se ne obrusi ulaz.ANY HINTS? Pozdrav, Rade
avanture.283 crnjini,
Adventures of Willy Beamish ::::::::::::::::::::::::::: Bodu, upomoc! Sta da radim kada se ona sprema´kcica pretv¸│orűi u on´Őc┴űu ruznu zelenu stvar, kakZro da iznesem zivu glavu? ACR
avanture.284 radev,
Ona ruzna zelena stvar... Ovako:Idi do kupatila i uzmi sprej(u ormanu ili vec gde) i idi do brianine sobe i uzmi plisanog misa.Otrci do dnevne sobe i poprskaj zelenu stvar :) sprejom.Onda baci misa na sto i dok se ZST bude zamajavala njime ti je usisaj. Btw. Da li neko zna kako da se u Legend of Kyrandia III prizove kraljev duh.Ako ima veze sa nozem onda ne znam kako da ga uzmem. Rade
avanture.285 bodu, -> #283, crnjini
Nisam stigao da odgovorim jer sam bio na odmoru. (sad je kasno) Ja sam se zaglavio na 4 danu u Hamford mansion.Kada udjem u kuhinju pomerim kotao i skocim na onaj konopac koji nosi zabe.Kuvarica upadne u lonac ja joj stavim vitesku kacigu na glavu i pritisnem levo ( valjda levo ( odugo je nisam igrao ) ) i da lje ne znam.
avanture.286 bodu, -> #284, radev
Kralja ces prizvati tako sto ces kad na tabli bude bilo sedam igraca ( 4 kraljicina i 3 tvoja ) spustis novine i preko njih novcic PS: Fimi tako kaze. ( ja jos nisam stigao da isprobam
avanture.287 bcvetkovic,
Hi! Imam dva pitanja: 1. Koji predmet treba da uzmem (ili sta treba da radim) kada resim zagonetku sa kasom u igri 11th Hour? Meni se tada otvore vrata za neku sobu sa muzickim instrumentima, medutim, tamo ne mogu nista da uzmem, a u sobi sa kasom sam probao da uzmem i casu i sampanjac i sijalicu i da otvorim orman i jos puno toga ;) ali nista mi, izgleda, nije potrebno. 2. Kako da na, pretpostavljam, kraju igre Malcolm's Revenge odem na ostrvo macaka? Onaj gusar u Brendonovom dvorcu mi kaze da im donesem drago kamenje sa ostrva, ja odem na njihov brod, ali tamo nista ne mogu da uradim?! IVAN
avanture.288 bodu, -> #287, bcvetkovic
MEne takodje muci spomenut deo u Malcolm's revenge. PS: Cini mi se da to nije kraj posto ja imam 288 ( tako nesto ) poena
avanture.289 fimi, -> #287, bcvetkovic
> 2. Kako da na, pretpostavljam, kraju igre Malcolm's Revenge odem na > ostrvo macaka? Onaj gusar u Brendonovom dvorcu mi kaze da im donesem > drago kamenje sa ostrva, ja odem na njihov brod, ali tamo nista ne > mogu da uradim?! Idi do Znatie i ona ce ti napraviti napitak pomocu koga ces se pretvoriti u leteceg konja i odleteti na ostrvo.
avanture.290 fimi, -> #288, bodu
> PS: Cini mi se da to nije kraj posto ja imam 288 ( tako nesto ) poena To sto ti imas toliko poena nema veze sa krajem igre.Ti si dosta bonus poena propustio i neznajuci za njih.
avanture.291 crnjini,
Adventures of Willy Beamish ::::::::::::::::::::::::::: Sta da radim kada se trajektom odvezem do West Frumptona pa tamo budem zarobljen? Pomagajte, drugovi.. ACR
avanture.292 bodu, -> #291, crnjini
Odes do Golden Bowl i cekas da dodju pankeri.Kad dodju bacis im dimnu bombu i odvrnes hidrant.Bezis do one fabrike i tu kazes japancima ( uh boze zaboravih sta ),ALI NEMOJ NI SLUC űAJNO DA TRAZIS POMOC OD POLICIJE posto ce japanci shvatiti da te policija juri. Posle ces se pojaviti kod kuce i trebas sto pre da odes u krevet.
avanture.293 bodu, -> #289, fimi
Gde da je nadjem ?
avanture.294 bodu, -> #293, bodu
Mislim na Zathiu
avanture.295 fimi, -> #293, bodu
Naci ces je na sledeci nacin : -idi do toy shop-a -skoci u rupu -udji na vrata i pred tobom ce se ukazati Znatia i njen nepokretni pomocnik :) .
avanture.296 crnjini,
willy beamish Znam da sam dosadan ali nemam zivaca sam da provaljujem igru... kada te zarobi onaj pandur (ono posle zabljeg takmicenja) sta treba raditi da zbrises te da te ne posalje na sud? ACR
avanture.297 imangovski,
Opet ja i indiana jones: bilder mi rece da treba da izvadim svecice iz kamiona kod iskopina.E,sad,kako to da izvedem s obzirom da kad probam to da uradim,on mi kaze da ne moze?
avanture.298 bodu, -> #269, bodu
Adventure of Willy Bemish Trebas da sastavis onaj lancic i kljuc i iskoristis na panduru.Magicna rec je valjda on Hoopa Coiler Amergoudon ( tako nesto ) Ponavljam: Kako se prelazi Hamfor Mansion ( 4 dan )
avanture.299 hose, -> #269, bodu
ń:) Ja imam kompletno resenje za Guilty i za onu zenu i za Jack ń:) T. Ladd. OO:) BRATE! ŠALJI!
avanture.301 bodu, -> #299, hose
Evo ih BRATE ! iuc2slv.arj
avanture.302 deimos,
Subject: Entomorph Kako da pridjem kraljici mrava (Thelyd's Qeen). Pcelu i pauka sam sredio, ali mi je ostalo mrav. U onim nihovim tunelima sidjem do treceg nivoa gde je prostorija ogradjena nekom vrstom kostiju koje vire iz zemlje. E to ne mogu da predjem. Help! .dEiMoS.
avanture.303 dizel,
Imam problem sa igrom The little big adventure... Treba da pronadjem jos dva magicna predmeta... Nemam nikakve informacije od ljudi koje srecem i svi mi govore "goo day"... Gde treba da idem? Ste treba uraditi sa onim simbolom (veliko "S" npr. u onoj pustinji?...) Unapred zahvalan!
avanture.304 deimos,
Jel' igra neko Entomorph ?
avanture.305 bbokica,
Da li iko zna kako konacno smuckati onaj nesrecni napitak u ECSTATICI koji te pretvara u lasicu(prica se da domaca ver.ima bug) ?!? HELP Bbokica
avanture.307 bcvetkovic,
Hi! Ponovo imam problem u igri The 11th Hour! Dobio sam zadatak da nadem velikog Danca; Robin mi je rekla da se to odnosi na Hamleta, ali da to nije Hamlet. Pretrazio sam sve prostorije u koje sam mogao da udem, medutim velikog Danca nema nigde! Moze li mi neko reci gde se nalazi i ko je, u stvari, taj veliki Danac? IVAN
avanture.308 johnnya, -> #305, bbokica
>> Da li iko zna kako konacno smuckati onaj nesrecni napitak >> u ECSTATICI koji te pretvara u lasicu(prica se da domaca Navodno, kompletno rešenje pomenute igre... ■■ Johnnya ■■ estatica.zip
avanture.309 johnnya, -> #307, bcvetkovic
>> to nije Hamlet. Pretrazio sam sve prostorije u koje sam >> mogao da udem, medutim velikog Danca nema nigde! Moze li mi >> neko reci gde se nalazi i ko je, u stvari, taj veliki Danac? Potrudi se malo i nađi sliku sa Dogom (pas) i klikni na dogu :) ■■ Johnnya ■■
avanture.310 bodu,
SUB: Goblins 3 Zaglavio sam se kod Country sceni ( valjda je tako ). Trebam da podsetim zmaja da je obecao da nece unistavati ono kraljevstvo.Ne znam kako da zacinim ono meso.Any hints ?
avanture.311 imangovski,
LITTLE BIG ADVENTURE Ovo nije ni avantura ni arkadna igra,pa sam imao muke u koju temu da je bacim.Ali,cini mi se da sam se sa pravom odlucio za ovu.Problem je kako da predjem onaj hram u pustinji(usao sam u njega,stavio statuu na plocicu i otvorio vrata).Sta posle,odnosno gde se nalazi knjiga koju treba da pronadjem i gde je izlaz?Unapred hvala.