razno.1832andrijak,
-> #1828, van.gogh>DYNA BLASTER...
>potrudite se pa sacuvajte... ;)
Jos samo da je arhiva dobra :)
(Ne znam zasto ljudi koriste rar, kad je arj bolji)
razno.1833junior,
-> #1831, van.gogh> Al' nemoj da to to brine bre...kad se jednog dana probudis i
> prosetas do SKC-a i vidis da tamo stoje orginali, ondak je vreme za
> ovakvu poruku koju si poslo... ;)
Samo se ti šali, onda će biti kasno ;)
I dosta bre zezanja, ozbiljno sam mislio :)
razno.1836van.gogh,
...e da...sto sam poslao pre neki dan DUNE 1...da se ne zbune
ljudi... ;)
Ima file po imenu sifre.!!! tako da znate da su tu iste... ;)
pametno, a ? :)
Aj'...
razno.1837junior,
Ostalo je još 5 poruka u ovom tomu, nakon ove poruke još 4 ;), zato samo
obaveštavam korisnike da ukoliko ne budu mogli da pišu poruke, sačekaju
malo, jer zbog raznih okolnosti, novi tom će biti otvoren tek večeras.
Toliko od mene u ovoj konferenciji, vidimo se u igrama (4. deo;).
Podesite sor.cfg ..;)