IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - razno

razno.1832 andrijak, -> #1828, van.gogh
>DYNA BLASTER... >potrudite se pa sacuvajte... ;) Jos samo da je arhiva dobra :) (Ne znam zasto ljudi koriste rar, kad je arj bolji)
razno.1833 junior, -> #1831, van.gogh
> Al' nemoj da to to brine bre...kad se jednog dana probudis i > prosetas do SKC-a i vidis da tamo stoje orginali, ondak je vreme za > ovakvu poruku koju si poslo... ;) Samo se ti šali, onda će biti kasno ;) I dosta bre zezanja, ozbiljno sam mislio :)
razno.1836 van.gogh,
...e da...sto sam poslao pre neki dan DUNE 1...da se ne zbune ljudi... ;) Ima file po imenu sifre.!!! tako da znate da su tu iste... ;) pametno, a ? :) Aj'...
razno.1837 junior,
Ostalo je još 5 poruka u ovom tomu, nakon ove poruke još 4 ;), zato samo obaveštavam korisnike da ukoliko ne budu mogli da pišu poruke, sačekaju malo, jer zbog raznih okolnosti, novi tom će biti otvoren tek večeras. Toliko od mene u ovoj konferenciji, vidimo se u igrama (4. deo;). Podesite sor.cfg ..;)