IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - razno

razno.1723 morkin, -> #1713, junior
> ::Najbolja igra sezone 97/98: Lopovi, lopovi!
razno.1724 simce,
E ljudi pa ovo je neka nameshtaljka!! Ladno nije stars! pobedio.. Pa kakav je to nachin da ubedjujete ljude da glasaju za @ island??? Stvarno vam nije fora, shto ste onda koji moj pravili ovo glasanje ako tjete na kvarno da pobedjujete sada umesto najbolje igre je neka druga na prvom mestu a to stvarno nije u redu.. Ono kao, na ovom sistemu ni nisam mogao da ochekujem mnogo vishe ;) LOPOVI!! LOPOVI!!
razno.1725 junior, -> #1724, simce
> pravili ovo glasanje ako tjete na kvarno da pobedjujete > sada umesto najbolje igre je neka druga na prvom mestu > a to stvarno nije u redu.. Najbolja igra, po mišljenju, većine ljudi koji su izašli na glasanje, je Curse .. zato, molim da se izborna volja ljudi poštuje. Stars je ostvario veliki uspeh, imajući u vidu da je bio oštećen za predizbornu kampanju u kvalifikacijama, i zato svi koji su bodrili stars, mogu se smatrati moralnim pobednicima ovih izbora. A što se optužbe "lopovi! lopovi!" tiče - ko gubi ..;) Ma napisaću - ... ima pravo da se ljuti ;) Patiteeeeeeeeeeee :>>>>
razno.1726 simce, -> #1725, junior
> A sto se optuzbe "lopovi! lopovi!" tice - ko gubi ..;) > Ma napisacu - ... ima pravo da se ljuti ;) ;))) Pa mi barem nismo chuchali na vezi od 3 do 5 ujutro chekajutji poslednji glas da bi prekinuli glasanje ;> Sada najzad mozhesh da se naspavash kada stars! nije pobednik? ;) tz tz tz, mora da nas mnogo mrzite.. ;) Anyway i nasha kampanja je uspela, stars! grupa se polako povetjava. Pa se vi cheshite na sledetjem izboru za najigru! ;)
razno.1727 ruby.rod, -> #1722, the.edge
=> Budite srecni da je igra i 2. mesto... da niste terali ljude da => glasaju, pitanje da li bi bila i medju prvih deset. ;) Sigurno bi bila bolje plasirana od onog... Kako se zvaše? Bolz of stila... ;)
razno.1728 ruby.rod, -> #1726, simce
=> Pa mi barem nismo chuchali na vezi od 3 do 5 ujutro Još ako se setimo poruke u kojoj je određeni moderator napisao otprilike: "čekaćemo dok jedne noći neko ne pretekne Stars! i odmah ćemo prekinuti glasanje" i primetimo da se to zaista i desilo... Kod svih iole ozbiljnijih izbora se tačno kaže kada će se završiti izbori. Ovde je oštećeno najmanje 10 Starsovaca koji nisu želeli noću da se cimaju, a izborno mesto im je zatvoreno ispred nosa i dvojica koji nisu stigli da produže pretplatu na vreme i daju po 3 boda ovoj predivnoj igri... :( Lopovi! Lopovi! No, kako smo simce i ja, verujući u pravdu i pošteni kao i uvek dali po 2 boda Monkeyu, ne znajući da će nas lobi dotične igre pokrasti, odlučujemo da skinemo ta 4 boda i da ih damo F-22 Raptoru (nezasluženo potcenjenoj igri ;>) tako da su Starsi u stvari pobedili rezultatom 108:106! Weeeeee!
razno.1729 vdunic, -> #1728, ruby.rod
> otprilike: "čekaćemo dok jedne noći neko ne pretekne Stars! i > odmah ćemo prekinuti glasanje" i primetimo da se to zaista i > desilo... =============================== 8.1656 IGRE.3:razno junior, 06.10.98. 22:45, 546 chr (S..) Odgovor na 8.1655, vantic, 06.10.98. 20:43 --------------------------------------------------------- > POKRECEM MEDJUNARODNU PROPAGANDSKU KAMPANJU PROTIV STARSA! Pa ovakvom porukom nećeš ništa uraditi, nego naterati ljude da samo i dalje glasaju za stars, kad vide kakvi su im protivnici. ;) Protiv starsa treba mirno, fino, staloženo .. kad tad će se ispucati njihovi glasači, a mi ćemo vote držati otvorenim dok ne padnu sa prvog mesta. ;) E, u noći (što baš noći, neko bi rekao;) kad stars, izleti sa prvog mesta, ja zovem zaka da zatvara vote, i rešen problem. Tako da, polako momci (devojke nešto ćute;), tiha voda, breg roni.. ----------------------------------------------- 8.1656---
razno.1730 simce, -> #1728, ruby.rod
> pokrasti, odlucujemo da skinemo ta 4 boda i da ih damo F-22 > Raptoru (nezasluzeno potcenjenoj igri ;>) tako da su Starsi u > stvari pobedili rezultatom 108:106! Tako je! Da sam znao da tje ovako biti onda bih glasao za tamo neke raptore na dnu liste.. Ovako sam lepo redom glasao za igre koje volim i koje sam igrao i sada ste me naterali da zazhalim zbog toga. A najgore je shto je to uradio bash moderator ove konferencije koji je i organizovao glasanje i jedan od nadlezhnih sa sezama (zak). Nije vam fora da sada izigravate Slobu i da pravite ovakve stvari.. Ljudima koji ne mogu da izdrzhe konkurentziju ne treba dati da vode ovakva glasanja.. ;)
razno.1731 kiki, -> #1730, simce
> Ljudima koji ne mogu da izdrzhe konkurentziju ne treba dati Pa što se onda ti buniš kad ne možeš da "izdržiš" konkurenciju :>>
razno.1732 ruby.rod, -> #1731, kiki
=> Pa što se onda ti buniš kad ne možeš da "izdržiš" konkurenciju :>> On ne vodi glasanje, zar ne? ;)
razno.1733 simce, -> #1731, kiki
> Pa sto se onda ti bunis kad ne mozes da "izdrzis" konkurenciju :>> hm... ili nemash mnogo smisla za humor ili si jedina osoba na sezamu koja nije shvatila da je Manki ajland nameshteno pobedio ;) A da sam ja vodio glasanje za najigru, sigurno se ne bih meshao u glasanje kao shto su neki uradili.. ;)
razno.1734 the.edge,
Zanima me na koliko tacno mhz radi procesor od C64 i koja ga je firma pravila? AcCeSS DeNiED
razno.1735 zeljkoj, -> #1734, the.edge
> Zanima me na koliko tacno mhz radi procesor od C64 i koja ga je > firma pravila? 0,9 Mhz, što će reći 900 kHz, procesor je valjda Motorola 6800. Beda u odnosu na Spektrum 48K, čiji Z80A radi na 3,5 MHz.
razno.1736 the.edge, -> #1735, zeljkoj
Koliko znam, Z80B je cak na 6mhz! AcCeSS DeNiED
razno.1737 junior, -> #1736, the.edge
> Koliko znam, Z80B je cak na 6mhz! Ne bih da prekidam ovu inventivnu diskusiju ;), ali kako bi bilo da pređete u neku drugu konferenciju? ;)
razno.1738 the.edge, -> #1737, junior
T?>> Ne bih da prekidam ovu inventivnu diskusiju ;), ali kako bi bilo T?>> da predete u neku drugu konferenciju? ;) Aaaa... nemoj tako. Zahvaljujuci njima ova konferencija i postoji. ;) AcCeSS DeNiED
razno.1739 corgan,
Poruka zakasnela dva dana. Monkey Island rulz. Monkey Island iz not dede. Monkey Island never dies! Fala bogu.Pravda je zadovoljena. Toliko od mene. B. P.S.:Stars!-ovci, zao mi je.
razno.1740 kiki, -> #1739, corgan
> P.S.:Stars!-ovci, zao mi je. Konačno i ti neku dobru da kažeš ;)
razno.1741 simce, -> #1739, corgan
> P.S.:Stars!-ovci, zao mi je. I meni je sad.. ali zato shto sam glasao za Monkey.. ;) al, pazi kad volim mnogo tu igru, pa mi je opet zhao.. zashto? hm.. mozhda zato shto je neko upropastio glasanje? (ne netju nikada zatjutati) dok bude glasanja na ovom sistemu ja tju biti tu da vas podsetjam koliko ste jadni! muhahaha.. ;)
razno.1742 corgan, -> #1741, simce
(> muahahaha... Lepshe je "bwahahaha". B.
razno.1743 legolas, -> #1742, corgan
>>(> muahahaha... >>Lepshe je "bwahahaha". Vidi se da nije igrao Curse of @ Island
razno.1744 simce, -> #1743, legolas
> Vidi se da nije igrao Curse of @ Island oh... stvarno svim antistarsovcima kao da fali malo inteligencije kada pokushavaju da napishu neku arogantnu porukitzu ;) Ja sam preshao Curse of the Monkey Island josh pre par mesetzi.. A osim toga napomenuo sam vetj 30 000 puta da sa dao 3 poena za stars! i 2 poena za Monkey Island! I da se naravno sada kajem zbog toga.. ZBOG VAS! ono kao.. loshi ste ;)
razno.1745 corgan, -> #1744, simce
Nismo anti-Stars!ovci, nego smo fanovi pomenute igre. Sta ima da se kajesh, kad ti ne vredi. :) B.
razno.1746 simce, -> #1745, corgan
> Nismo anti-Stars!ovci, nego smo fanovi pomenute igre. Pa i ja sam fan dotichne, ali shta mogu kada je stars! mnogo bolji :) > Sta ima da se kajesh, kad ti ne vredi. :) Kajem se zato shto nisam znao da tje glasanje biti nameshteno. Ali u stvari, to je i jedini nachin da se stars! pobedi ;)
razno.1747 the.edge,
E juniore, ti mene opomenuo za 2 poruke o ZXu, a to sto se ovde SHUMira sa stars-om i ostalim, to nista... Isti si ko NATO. ;) AcCeSS DeNiED
razno.1748 smrda,
Cao, danas sam skinuo sa interneta directX 6.00. Pa kome treba nek se javi. Pozdrav, Nemanja
razno.1749 junior, -> #1747, the.edge
> E juniore, ti mene opomenuo za 2 poruke o ZXu, a to sto se ovde > SHUMira sa stars-om i ostalim, to nista... Pa to spada u igre ;) Neka se malo ćaska, zeza, priča, nikad nemam ništa protiv toga. A tvoja diskusija o ZXu je super, i može da bude veoma zanimljiva (u svakom slučaju zanimljivija od ove;), ali kao, daj da je prebacimo tamo gde spada, da i drugi ljudi koje to zanima ne ostanu oštećeni. ;) BTW, mislio sam da ne repliciram na sve prozivke ;), ali ajde, evo ukratko .. glasao sam za Age, Monkey-u nisam dao nijedan poen. Što Stars nije pobedio, džebiga, biće igara, biće izbora, biće bolje ;) Ima dana za megdana, što reče neko...
razno.1750 kiki, -> #1746, simce
> Kajem se zato shto nisam znao da tje glasanje biti > nameshteno. Ali u stvari, to je i jedini nachin da se > stars! pobedi ;) Ali u stvari, to je jedini način da stars udje u glasački listić. Zašto onda recimo nije ušao Heroes of Might and Magic II? Straava igrica.. za preko mreže (što sam vrlo dobro okusio), kad si sam i kad igraš preko modema. Al šta ćeš.. sudbina je to simče.. sudbina. ;)
razno.1751 kiki, -> #1747, the.edge
> E juniore, ti mene opomenuo za 2 poruke o ZXu, a to sto se ovde SHUMira sa > stars-om i ostalim, to nista... > Isti si ko NATO. ;) :))))) Ma to on namerno.. jedva čeka da otvori novi tom sa igrama da bi ubacio svoju novoizmišljenu dobrodošlicu ;>
razno.1752 the.edge, -> #1748, smrda
Ne bih hteo da te razocaram, ali DirectX 6.0 imas na sezamu i to kao kompletnu i core verziju. ;) AcCeSS DeNiED
razno.1753 simce, -> #1750, kiki
> Ali u stvari, to je jedini nacin da stars udje u glasacki listic. Teshi se ti, teshi.. ljudi su izglasali da i stars bude na izboru za mis, i to se desilo. Nisam ja bio jedini koji je to trazhio, shto se da zakljuchiti i po broju glasova koje je stars! dobio ;) > Zasto onda recimo nije usao Heroes of Might and Magic II? > Straava igrica.. za preko mreze (sto sam vrlo dobro okusio), > kad si sam i kad igras preko modema. Ma nemoj ;) U heroes-ima tju te ubijem kad god zazhelish, evo imam 'Price of Loyalty' na disku i otpakujem svakog mesetza da se malko igram.. Ranije sam pravio i manje turnire, ali sada me neshto mrzi da skupljam drushtvo. Ali ne shvatam kakve to sada veze ima? Igrao sam heroes-e, preshao sam igru 3 puta, sve sam video fore koje su mogle da se vide, pogotovu sam igrao da bih otkrio sve artifacte, blabla.. Ali igra je daleko od stars!-a :) > Al sta ces.. sudbina je to simce.. sudbina. ;) Mda.. Ponashate se ko da nisam nikada igrao nishta osim stars!-a, prvo legolas sa svojom izjavom o Monkey Islandu a onda mi ti opisujesh Heroes of Might & Magic II ;) Jedina zhiva istina je da vi niste igrali stars! ;)
razno.1754 sani.,
Ajmo moderatore , nabavljaj taj crack za bugaluperse. Nemo da zabushavas..
razno.1755 junior, -> #1754, sani.
> Ajmo moderatore , nabavljaj taj crack za bugaluperse. Ne znam da li shvatate, ali ako neko okači taj crack, ja ću morati da ga obrišem ;) To je piraterija, bre. ;) To nije neki trainer, nisu neke šifre, to je razbijanje igrice koja treba da se plati, sa lažnim passom. Zato smirite malo te povike za crack, ako ga i iskopam negde, bićete pravovremeno obavešteni. :)
razno.1756 corgan,
Aj dosadno je malo sa tim stars!om, smor. Ono, kao gotovo glasanje... B.
razno.1757 sfilip, -> #1756, corgan
>Aj dosadno je malo sa tim stars!om, smor. >Ono, kao gotovo glasanje... Ja ne vidim da je neko pominjao stars u kontekstu (nameštenog) glasanja već u kontekstu autohosta... I zato ne vidim razlog za tvoje stupidne komentare. Inače, što se tiče autohosta... Uz malo dobre volje mogao bi da se uradi, bez problema. Šta uprava kaže? :)
razno.1758 corgan, -> #1757, sfilip
(>Ja ne vidim da je neko pominjao stars u kontekstu (namestenog) glasanja Kolko ja znam, zadnja dva-tri dana diskutujemo o pobedi @ Islanda nad stras!om. Znash ono, "Budimo u toku"... b,
razno.1759 sfilip, -> #1758, corgan
>Kolko ja znam, zadnja dva-tri dana diskutujemo o pobedi @ Islanda nad >stras!om. Znash ono, "Budimo u toku"... da si bio u toku nebi replicirao moju poruku koja se ticala starsa i autohosta a ne starsa i nameštenog glasanja...
razno.1760 ranx, -> #1661, alien
> ostaju nepromenjene: Elite, Tetris i Civilization. Ovde se nepravdeno zaboravlja na Colonizatio i Pirates!!!
razno.1761 ranx, -> #1673, sfilip
> nije igrao (a nije je igrao jer niko nije ni video jer, opet, nije imao > Atarija) . So dal je ona Naj igra? :) Čini mi se da je imam u arhivi, pa ako hoćete, poslaću je ovde. Radi pod emulatorom.
razno.1762 ranx, -> #1687, alien
> Ako se dobro sećam, "Donkey Kong" je stariji (moguće čak i > rodonačelnik) i prilično značajniji, a ta igra spada u domen "konzolnih" Naravno. Ipak mislim da je filozofija "žetonjerki" bila bolja od ove današnje "snimi poziciju, pa nastavi sutra", iz prostog razloga što je igraču obezbeđivala slobodu. Tamo je glavni cilj bio "High Score" i nije bilo nikakve bojazni da možete postati zavisni od igre (pre ili kasnije vam ponestane para, ili vas izbace metlom iz fliperane), dok su današnje PC igre nekako sračunate na zavisnost.
razno.1763 ranx, -> #1690, morkin
> Štrumberger Aleksandar je izjavio da mu je rekord 3400. Ja mu, naravno, Ja sam provalio da se Hi-score tabela lako da prepraviti, pa sam svom bivšem kolegi koji se zaluđivao ovom igrom "ukrao" prvo mesto i dodao još 1000 na skor. Da samo znate koliko je nedelja potrošio trudeći se da me stigne... A onda sam mu rekao... Da ste samo videli njegovu facu... HaHaHa!!!!!
razno.1764 ranx, -> #1693, vantic
> Ali je uzas kada sedne pa po sat i nesto , a ja cekam , cekam.... > Nikako roditeljima ne pokazivati ni linijice a ni preferans , sem > naravno ako imate 2 kompa u kuci!! Ex, naivko! Ja sam u firmi 'ladno obrisao sve igre, a kad su se posetioci i zaposleni zapitali zašto, naivno sam odgovorio: "Virus". Od tada se igre pominju samo u teoriji ;)
razno.1765 ranx, -> #1698, dr.iivan
> Cekaj, to je ovaj Lines koji je ovde nedavno okacen (onaj sa Slobom i > Mirom)? Mozda neki drugi ima drugaciji sistem bodovanja, pa zato pitam? Jesam li štogod propustio? Sloba? Mira? Svinjica Praščić? (a, ne on je iz druge priče)
razno.1766 ranx, -> #1761, ranx
>> nije igrao (a nije je igrao jer niko nije ni video jer, opet, nije imao >> Atarija) . So dal je ona Naj igra? :) > Čini mi se da je imam u arhivi, pa ako hoćete, poslaću je ovde. Radi pod > emulatorom. Nađeno. Radi pod PacifiST emulatorom, a možda i pod nekim drugim. Deuteros - disk 1
razno.1767 sfilip, -> #1766, ranx
>Nađeno. Radi pod PacifiST emulatorom, a možda i pod nekim drugim. > >Deuteros - disk 1 ŠALJI! ljudi, skidajte ovo.
razno.1768 hercog,
Jedno pitanjce vezano za jednu stariju igricu :) Naime interesuje me postoji li neki način varanja u Doom 2 kada se igra na mreži? Sale
razno.1769 plejboj,
Jel' igra neko Sanatorium?
razno.1770 sfilip,
i, kaće deuterius? ps, okrenite 063 288 006 da date glas za jedno ozbiljno glasanje :) Glas se tiče cenzure interneta, AXIOM pravi anketu. Pitanje je "dali treba cenzurisati neke sadržaje na internetu...". To se verovatno tiče onog poreza od 100 dinara mesečno koj su hteli da uvedu pa ono kao vrnite se i recite Ne ;)
razno.1771 sfilip,
Otvara se konkurs za ime igraonice/internet centra... Dajte dobar predlog, prefiks ili sufiks će u svakom slučaju biti "račun(ar)ski centar" pa ono, da se slaže sa time. Pobednik konkursa dobije trajnu slavu ;) i 8 sati besplatnog igranja na jednoj od p2 300, viper330, 64mb rama mašini... :)
razno.1772 weeasebeeth, -> #1771, sfilip
(;)Dajte dobar predlog, prefiks ili sufiks ce u svakom slucaju biti "racun(ar)ski (;)centar" pa ono, da se slaze sa time. BBBBBBUUUUUUUUUUUUULLLLLLJJJJJJJJ.... (dalje popuni sam ;)
razno.1773 dr.iivan, -> #1765, ranx
> > Cekaj, to je ovaj Lines koji je ovde nedavno okacen (onaj sa Slobom i > > Jesam li stogod propustio? Sloba? Mira? Svinjica Prascic? (a, ne on je > iz druge price) Pa kacio ga miskop u temi "logicke", broj poruke 5.184.
razno.1776 alien, -> #1735, zeljkoj
Jes' da nije za ovu konferenciju ;), ali zahteva ispravku: [] > Zanima me na koliko tacno mhz radi procesor od C64 i koja ga je [] > firma pravila? [] [] 0,9 Mhz, što će reći 900 kHz, procesor je valjda Motorola 6800. Ipak je nešto više od te cifre. Čini mi se da je nešto preko 950 kHz, što se obično u specifikacijama zaokružuje na 1 MHz. Čuo sam da se kasnije se pojavio i C-64 sa procesorom na 2 MHz, ali ne znam detalje o tome. Što se procesora tiče, tu si baš promašio. C-64 je radio na procesoru 6510 koji je potpuno kompatibilan sa 6502. Zaboravih čiji je to procesor originalno i ko ga je još licencno proizvodio, ali nije Motorola. Motorolin 6800 je potpuno drugačiji procesor (takođe 8-bitni), često korišćen kao školski primer... [] Beda u odnosu na Spektrum 48K, čiji Z80A radi na 3,5 MHz. Koncepcija im je bila potpuno različita. Nesrećni Z80 je u Spektrumu morao da radi i gomilu teških poslova koje su kod C64 npr. obavljali SID (zvuk) i VIC (grafika), tako da je u overall-u C64 ipak imao nešto bolje performanse. Kako su i sami procesori 6502 i Z80 potpuno različito koncipirani, vešt programer je na svakom od njih mogao da napravi relativno čudo, koristeći prednosti nekog od tih procesora. Usvakom slučaju, treba znati da je C-64 najprodavaniji model računara svih vremena. Taj podatak ne treba da čudi, jer je jedini uspeo da se održi na tržištu toliko dugo (preko deset godina)! Noviji računari imaju mnogo jaču konkurenciju, a i u međuvremenu je tehnologija toliko uznapredovala da se novi modeli izbacuju na tržište (i stari povlače) svakih nekoliko meseci, tako da će C-64 verovatno i ostati na tom vrhu. GAME OVER ;)
razno.1777 kiki, -> #1775, ranx
> istu poruku, a drugi disk uz prethodnu... Sad si me zbunio.. jel ovo uz ovu poruku prvi ili drugi disk. > BTW: Dobio sam sina, zove se Jovan, 3 kg 950 g, 53 cm, sinoć u 19:20. Mašala.. jel si mu smislio username ;)
razno.1778 sfilip, -> #1775, ranx
>BTW: Dobio sam sina, zove se Jovan, 3 kg 950 g, 53 cm, sinoć u 19:20. svako dobro :)
razno.1779 morkin, -> #1771, sfilip
> Dajte dobar predlog, prefiks ili sufiks će u svakom slučaju biti > "račun(ar)ski centar" pa ono, da se slaže sa time. Stars! Computer Center Battle Nexus
razno.1780 simce, -> #1779, morkin
> Stars! Computer Center > Battle Nexus META MORPH RACHUNARSKI CENTAR! :) sa 'ch' radi originalnosti :))
razno.1781 smrda,
Da li neko ima igricu pac.Ko ima nek mi je baci na mail. Unapred hvala. Pozdrav, Nemanja
razno.1782 zlatan,
za doom2 probaj da u modu za pojedinacno igranje snimis poziciju i da je posle ucitas u mrezi.u tom slucaju samo onaj koji prvi startuje igru ima one pogodnosti od varanja
razno.1783 dbambi,
Muvala se pre par godina demo verzija igre Eclipse Pacman. Da li se pojavilo full izdanje, da li ga je neko video/igrao/probao ? Bambi
razno.1784 corgan,
Poshto nema teme platforme, ili arkadne, evo ovde... Earth Worm Jim 2, kako da dobijem password... B.M.
razno.1786 corgan, -> #1784, corgan
Provalio sam. Kako trulo sto nema onaj klasicni nacin. B.M.
razno.1787 dr.iivan, -> #1784, corgan
> Poshto nema teme platforme, ili arkadne, evo ovde... > Earth Worm Jim 2, kako da dobijem password... Jel to ono što ima na Segi? Ako jeste, koliko je veliko i... baci ga ovamo ;)
razno.1788 plejboj,
Jel' igra neko Sanatorium? A?
razno.1789 ranx, -> #1775, ranx
PacifiST v0.48, pod kojim bez problema radi Deuteros. Treba vam još samo TOS rom file, ali toga je bilo u Atari conf. Ako tamo nema, javite da šaljem. pcst048.zip
razno.1790 sane, -> #1789, ranx
Je li ranxe, koja je minimalna konfiguracija da radi ovaj tvoj, pacifist ...??? z
razno.1791 sani.,
Ima li neko da se mozda pohvali kojim rekordom iz bugalupersa? ;)
razno.1792 corgan, -> #1787, dr.iivan
Zauzima oko 8 mega, tako da cu malo tezhe da obavim stvar... Mozhda iz par arhiva. Anyway bice za par dana, nedelja, godina... BTW, igra je zakon.Do jaja uradjena iako je VGA. B.M.
razno.1793 kiki, -> #1791, sani.
> Ima li neko da se mozda pohvali kojim rekordom iz bugalupersa? ;) Ma to je izbrisano sa harda, zato što dotični pošiljalac iste (moderator ;>) nije nabavio malo kreke za pomenutu igru. Dakle.. sram te bilo moderatoru. ;)
razno.1794 ranx, -> #1790, sane
> Je li ranxe, koja je minimalna konfiguracija da radi ovaj tvoj, > pacifist ...??? Nisam siguran. Meni je radio i na 486 na 100, a na ovome što sad imam radi super. Ako nekome treba TOS rom da bi ovo radilo, neka javi. BTW, pročitajte read.me fajl da bi sve funkcionisalo kako treba. Ne znam da li su image fajlovi za Deuteros koje sam poslao dobri, pa ako se ispostavi da i pored svega što je potrebno ne rade, javite da šaljem opet. PS: Još jedan dan i brišem poruke uz koje su fajlovi okačeni!!!!
razno.1795 dr.iivan, -> #1794, ranx
> PS: Još jedan dan i brišem poruke uz koje su fajlovi okačeni!!!! Zašto?
razno.1797 ranx, -> #1795, dr.iivan
> Zašto? Zato što je moderator to tražio. BTW, fajl sa TOS-om nije zip nego mu ekstenziju treba promeniti u ROM.
razno.1798 vdunic, -> #1796, ranx
> Poruke sa Deuterosom sa obrisao, a u ovoj ide TOS 1.04. > Ovu poruku brišem u ponedeljak, pa skidajte ako vam treba. Kako mogu da koristim igre i programe iz ATARI dira, u emulatoru.
razno.1799 djlucky,
Pozdrav svima, stvarno nisam znao gde ovo da stavim pa reko; ajde ovde! Da neko nema onaj programcic sa ovcama ili slicno koje skacu po ekranu i prozorima dok ja naprimer pisem text u Word-u! Znaci cisto mali program igrica za desktop! Ajde pa javite! Pozdrav!
razno.1800 vantic, -> #1799, djlucky
IDe! sheep.exe
razno.1801 djlucky, -> #1800, vantic
Hvala za ovcice ubijaju dosadu u odredjenim trenutcima! Pozdrav!
razno.1802 ranx, -> #1798, vdunic
> Kako mogu da koristim igre i programe iz ATARI dira, u emulatoru. Lako. Skini ih sa Sezama, raspakuj u neki dir (poželjno je da napraviš direktorijum koji će da glumi hard od Atarija) i piči. Prethodno u ini fajlu od PacifiST-a podesi da ti je taj dir hardić...
razno.1803 vule.,
Imam problema sa Quake I Zovem druga iz quake-a modemom da igramo, njegov modem se javi, veza se uspostavi, ali nikako da me ubaci u igru... ista stvar je i kad on zove... HELP!
razno.1804 saint, -> #1803, vule.
=> Zovem druga iz quake-a modemom da igramo, njegov modem se javi, => veza se uspostavi, ali nikako da me ubaci u igru... Mozda imate razlicite verzije.
razno.1805 mcule,
Kako skociti na neki odredjeni nivo u Quake I ?
razno.1806 stex,
Jel zna neko kako da ubijem onu grdosiju na cetvrtom nivou u Chasm? Stex
razno.1807 the.edge,
Kod druga sam igrao Commandos-a. Igra mi se jako svidela (podsetila me na desert strike i Commando sa ZXa :) ), ali uopste prethodno nisam nista cuo niti procitao o njoj!? Sad me zanima kad je ta igra izasla i ko je autor (Eidos?). AcCeSS DeNiED
razno.1808 sane, -> #1807, the.edge
> Kod druga sam igrao Commandos-a. Igra mi se jako svidela (podsetila me > na desert strike i Commando sa ZXa :) ), ali uopste prethodno nisam nista > cuo niti Chek, chek.. Bash ono komandos.. Rokanje, pucanje, guzhenje i tako to? Ono ubi sve pred sobom i usput za bonus im oskrnavi kevu??
razno.1809 the.edge, -> #1808, sane
T?>> Chek,chek..Bash ono komandos..Rokanje,pucanje,guzhenje i tako to? T?>> Ono ubi sve pred sobom i usput za bonus im oskrnavi kevu?? Sad videh na internetu sve sto me zanima. :) Igra je izasla sad u avgustu, napravio je Eidos, ima 24 misije i sve odlicne reviewe. :) Predstavlja mesavinu strategije, logicke i arkadne igre. Moracu pod hitno da je nabavim. Mnogo zarazno. AcCeSS DeNiED
razno.1810 sane, -> #1809, the.edge
> Predstavlja mesavinu strategije, logicke i arkadne igre. > Moracu pod hitno da je nabavim. Mnogo zarazno. A taj .. Commandos behind the enemy line ?! Nije loshe, nije loshe..
razno.1811 dr.iivan,
Jel' ima neko F15 simulaciju borbenog aviona?
razno.1812 kiki, -> #1811, dr.iivan
> Jel' ima neko F15 simulaciju borbenog aviona? Aaah nemam.. ali je igra bila zakon.. i sad je ;) Bilo bi dobro da je neko okači. Ps. a baš sam danas pominjao tu igricu ;)
razno.1814 junior, -> #1813, rades
> >> Jel' ima neko F15 simulaciju borbenog aviona? > U pravu ste. Bila je i jeste zakon. Bas zato sam je i sacuvao. Jel' to shareware? (nešto sam pospan, pa ne brišem na prvu..;)
razno.1815 rades, -> #1814, junior
> Jel' to shareware? (nesto sam pospan, pa ne brisem na prvu..;) Ne znam. Ako nije - sorry. Ajde nek ostane jos nekoliko sati, pa brisi onda. :)
razno.1816 zlatan,
dali neko ima dinu1 da mi posalje. gledao sam film pa me zaintrigiralo da je ponovo odigram
razno.1817 stex,
Kako unistiti na 16-om nivou Chasm-a onu zivotinju sto lici na pauka? POMAGAJTE!!! Stex
razno.1818 vdunic, -> #1816, zlatan
> dali neko ima dinu1 da mi posalje. gledao sam film pa me zaintrigiralo > da je ponovo odigram Ako neko ima i meni na mail. :)
razno.1819 dr.iivan, -> #1813, rades
> >> Jel' ima neko F15 simulaciju borbenog aviona? > > > > Aaah nemam.. ali je igra bila zakon.. i sad je ;) Bilo bi dobro > > da je neko okaci. > > U pravu ste. Bila je i jeste zakon. Bas zato sam je i sacuvao. > Uzivajte... E strava. Živ bio! :)
razno.1820 dr.iivan,
Jel' ima neko finu logičku igricu za dva igrača, po imenu Dino Blaster?
razno.1821 kiki, -> #1820, dr.iivan
> Jel' ima neko finu logičku igricu za dva igrača, po imenu Dino Blaster? Dina Blaster.. i za 4 igrača je. Može i na džojstike. Provereno radi (igrao:).
razno.1823 kiki, -> #1822, sfilip
> preko puta "Kuće Inka", pored muzičke kuće Aleksić. Na istom > spratu ko sezampro kafe :) Ma kaži lepo, kod Kritičara ;)
razno.1824 junior, -> #1823, kiki
> U subotu i nedelju je otvaranje igraonice/internet centra theFuse. Kaži ti meni, lepo .. jeste li se vi dogovorili nešto sa gazdama ovog sistema oko reklame, i odgovarajuće kompenzacije prema sezamu? Popust za članstvo, turniri, odreknete se jednog pentiuma i date ga sezamu (mada bi i mrežna kartica dobrodošla;) i tako to..? Jeste? Super. Ako niste .. pa ŠTA RADI OGLAS U OVOJ KONFERENCIJI? ;))
razno.1825 morkin, -> #1821, kiki
> > Jel' ima neko finu logičku igricu za dva igrača, po imenu Dino > Blaster? > Dina Blaster.. i za 4 igrača je. Može i na džojstike. Provereno radi > (igrao:). Otkada je to logička igrica? Najteži oblik arkade.
razno.1827 dr.iivan, -> #1821, kiki
> > Jel' ima neko finu logičku igricu za dva igrača, po imenu Dino Blaster? > > Dina Blaster.. i za 4 igrača je. Može i na džojstike. Provereno radi > (igrao:). E još samo da je pošalješ ;)
razno.1829 junior,
Au, al' se ovde rasplamsala piraterija .. majku vam .. pa bre, ljudi, jes' da ne živimo u normalnoj državi, sa normalnim zakonima (o računarskom kriminalu, naravno;), ali kao .. biće i oni jednom na snazi, a ko će onda da odgovara, a? ;)) Mislim, kao ok .. sad se ovaj tom zatvara, ja se trudim da budem maximalno, tolerantan .. ali ubuduće MOLIM da se igrice koje nisu shareware šalju isključivo na mail, ili u grupe. Zahvaljujem unapred, i nadam se uspešnom nastavku saradnje ;)
razno.1831 van.gogh, -> #1829, junior
VA>Au, al' se ovde rasplamsala piraterija .. majku vam .. pa VA>bre, ljudi, jes' da ne zivimo u normalnoj drzavi, sa VA>normalnim zakonima (o racunarskom kriminalu, naravno;), ali VA>kao .. bice i oni jednom na snazi, a ko ce onda da odgovara, VA>a? ;)) VA> VA>Mislim, kao ok .. sad se ovaj tom zatvara, ja se trudim da VA>budem maximalno, tolerantan .. ali ubuduce MOLIM da se igrice VA>koje nisu shareware salju iskljucivo na mail, ili u grupe. VA> VA>Zahvaljujem unapred, i nadam se uspesnom nastavku saradnje ;) :))))))))))) Auuuu...meni je bash drago ako ti tako vidish sezam za par godina ;) U ostalom...nemogu nama bre Ameri nista sem sto mogu da nam bace tu i tamo po koju bombicu... ;) Al' nemoj da to to brine bre...kad se jednog dana probudis i prosetas do SKC-a i vidis da tamo stoje orginali, ondak je vreme za ovakvu poruku koju si poslo... ;) PIRATES! ;) mi...neeeee...to je samo moje dobro delo i potroseno vreme na sezam-u... ;) Aj'...bre...cya...;) VaN.GoGH