razno.1723morkin,
-> #1713, junior> ::Najbolja igra sezone 97/98:
Lopovi, lopovi!
razno.1724simce,
E ljudi pa ovo je neka nameshtaljka!!
Ladno nije stars! pobedio.. Pa kakav je to nachin
da ubedjujete ljude da glasaju za @ island???
Stvarno vam nije fora, shto ste onda koji moj
pravili ovo glasanje ako tjete na kvarno da pobedjujete
sada umesto najbolje igre je neka druga na prvom mestu
a to stvarno nije u redu..
Ono kao, na ovom sistemu ni nisam mogao da ochekujem
mnogo vishe ;)
LOPOVI!! LOPOVI!!
razno.1725junior,
-> #1724, simce> pravili ovo glasanje ako tjete na kvarno da pobedjujete
> sada umesto najbolje igre je neka druga na prvom mestu
> a to stvarno nije u redu..
Najbolja igra, po mišljenju, većine ljudi koji su izašli na
glasanje, je Curse .. zato, molim da se izborna volja ljudi
poštuje. Stars je ostvario veliki uspeh, imajući u vidu da
je bio oštećen za predizbornu kampanju u kvalifikacijama, i
zato svi koji su bodrili stars, mogu se smatrati moralnim
pobednicima ovih izbora.
A što se optužbe "lopovi! lopovi!" tiče - ko gubi ..;)
Ma napisaću - ... ima pravo da se ljuti ;)
Patiteeeeeeeeeeee :>>>>
razno.1726simce,
-> #1725, junior> A sto se optuzbe "lopovi! lopovi!" tice - ko gubi ..;)
> Ma napisacu - ... ima pravo da se ljuti ;)
;)))
Pa mi barem nismo chuchali na vezi od 3 do 5 ujutro
chekajutji poslednji glas da bi prekinuli glasanje ;>
Sada najzad mozhesh da se naspavash kada stars! nije
pobednik? ;) tz tz tz, mora da nas mnogo mrzite.. ;)
Anyway i nasha kampanja je uspela, stars! grupa se
polako povetjava. Pa se vi cheshite na sledetjem izboru
za najigru! ;)
razno.1727ruby.rod,
-> #1722, the.edge=> Budite srecni da je igra i 2. mesto... da niste terali ljude da
=> glasaju, pitanje da li bi bila i medju prvih deset. ;)
Sigurno bi bila bolje plasirana od onog... Kako se zvaše?
Bolz of stila... ;)
razno.1728ruby.rod,
-> #1726, simce=> Pa mi barem nismo chuchali na vezi od 3 do 5 ujutro
Još ako se setimo poruke u kojoj je određeni moderator napisao
otprilike: "čekaćemo dok jedne noći neko ne pretekne Stars! i
odmah ćemo prekinuti glasanje" i primetimo da se to zaista i
desilo...
Kod svih iole ozbiljnijih izbora se tačno kaže kada će se završiti
izbori. Ovde je oštećeno najmanje 10 Starsovaca koji nisu želeli
noću da se cimaju, a izborno mesto im je zatvoreno ispred nosa i
dvojica koji nisu stigli da produže pretplatu na vreme i daju po
3 boda ovoj predivnoj igri... :(
Lopovi! Lopovi!
No, kako smo simce i ja, verujući u pravdu i pošteni kao i uvek
dali po 2 boda Monkeyu, ne znajući da će nas lobi dotične igre
pokrasti, odlučujemo da skinemo ta 4 boda i da ih damo F-22
Raptoru (nezasluženo potcenjenoj igri ;>) tako da su Starsi u
stvari pobedili rezultatom 108:106!
Weeeeee!
razno.1729vdunic,
-> #1728, ruby.rod
> otprilike: "čekaćemo dok jedne noći neko ne pretekne Stars! i
> odmah ćemo prekinuti glasanje" i primetimo da se to zaista i
> desilo...
===============================
8.1656 IGRE.3:razno
junior, 06.10.98. 22:45, 546 chr (S..)
Odgovor na 8.1655, vantic, 06.10.98. 20:43
---------------------------------------------------------
> POKRECEM MEDJUNARODNU PROPAGANDSKU KAMPANJU PROTIV STARSA!
Pa ovakvom porukom nećeš ništa uraditi, nego naterati ljude
da samo i dalje glasaju za stars, kad vide kakvi su im protivnici. ;)
Protiv starsa treba mirno, fino, staloženo .. kad tad će se ispucati
njihovi glasači, a mi ćemo vote držati otvorenim dok ne padnu sa prvog
mesta. ;) E, u noći (što baš noći, neko bi rekao;) kad stars, izleti
sa prvog mesta, ja zovem zaka da zatvara vote, i rešen problem.
Tako da, polako momci (devojke nešto ćute;), tiha voda, breg roni..
----------------------------------------------- 8.1656---
razno.1730simce,
-> #1728, ruby.rod> pokrasti, odlucujemo da skinemo ta 4 boda i da ih damo F-22
> Raptoru (nezasluzeno potcenjenoj igri ;>) tako da su Starsi u
> stvari pobedili rezultatom 108:106!
Tako je! Da sam znao da tje ovako biti onda bih glasao za tamo
neke raptore na dnu liste.. Ovako sam lepo redom glasao za
igre koje volim i koje sam igrao i sada ste me naterali da
zazhalim zbog toga. A najgore je shto je to uradio bash moderator
ove konferencije koji je i organizovao glasanje i jedan od
nadlezhnih sa sezama (zak). Nije vam fora da sada izigravate
Slobu i da pravite ovakve stvari..
Ljudima koji ne mogu da izdrzhe konkurentziju ne treba dati
da vode ovakva glasanja.. ;)
razno.1731kiki,
-> #1730, simce> Ljudima koji ne mogu da izdrzhe konkurentziju ne treba dati
Pa što se onda ti buniš kad ne možeš da "izdržiš" konkurenciju :>>
razno.1732ruby.rod,
-> #1731, kiki=> Pa što se onda ti buniš kad ne možeš da "izdržiš" konkurenciju :>>
On ne vodi glasanje, zar ne? ;)
razno.1733simce,
-> #1731, kiki> Pa sto se onda ti bunis kad ne mozes da "izdrzis" konkurenciju :>>
hm... ili nemash mnogo smisla za humor ili si jedina osoba na
sezamu koja nije shvatila da je Manki ajland nameshteno pobedio ;)
A da sam ja vodio glasanje za najigru, sigurno se ne bih meshao
u glasanje kao shto su neki uradili.. ;)
razno.1734the.edge,
Zanima me na koliko tacno mhz radi procesor od C64 i koja ga je firma pravila?
AcCeSS DeNiED
razno.1735zeljkoj,
-> #1734, the.edge> Zanima me na koliko tacno mhz radi procesor od C64 i koja ga je
> firma pravila?
0,9 Mhz, što će reći 900 kHz, procesor je valjda Motorola 6800.
Beda u odnosu na Spektrum 48K, čiji Z80A radi na 3,5 MHz.
razno.1736the.edge,
-> #1735, zeljkojKoliko znam, Z80B je cak na 6mhz!
AcCeSS DeNiED
razno.1737junior,
-> #1736, the.edge> Koliko znam, Z80B je cak na 6mhz!
Ne bih da prekidam ovu inventivnu diskusiju ;), ali kako bi bilo
da pređete u neku drugu konferenciju? ;)
razno.1738the.edge,
-> #1737, junior
T?>> Ne bih da prekidam ovu inventivnu diskusiju ;), ali kako bi bilo
T?>> da predete u neku drugu konferenciju? ;)
Aaaa... nemoj tako. Zahvaljujuci njima ova konferencija i postoji. ;)
AcCeSS DeNiED
razno.1739corgan,
Poruka zakasnela dva dana.
Monkey Island rulz.
Monkey Island iz not dede.
Monkey Island never dies!
Fala bogu.Pravda je zadovoljena.
Toliko od mene.
B.
P.S.:Stars!-ovci, zao mi je.
razno.1740kiki,
-> #1739, corgan> P.S.:Stars!-ovci, zao mi je.
Konačno i ti neku dobru da kažeš ;)
razno.1741simce,
-> #1739, corgan> P.S.:Stars!-ovci, zao mi je.
I meni je sad.. ali zato shto sam glasao za Monkey.. ;)
al, pazi kad volim mnogo tu igru, pa mi je opet zhao..
zashto? hm.. mozhda zato shto je neko upropastio glasanje?
(ne netju nikada zatjutati) dok bude glasanja na ovom
sistemu ja tju biti tu da vas podsetjam koliko ste jadni!
muhahaha.. ;)
razno.1742corgan,
-> #1741, simce(> muahahaha...
Lepshe je "bwahahaha".
B.
razno.1743legolas,
-> #1742, corgan>>(> muahahaha...
>>Lepshe je "bwahahaha".
Vidi se da nije igrao Curse of @ Island
razno.1744simce,
-> #1743, legolas> Vidi se da nije igrao Curse of @ Island
oh... stvarno svim antistarsovcima kao da fali malo
inteligencije kada pokushavaju da napishu neku arogantnu
porukitzu ;)
Ja sam preshao Curse of the Monkey Island josh pre par
mesetzi.. A osim toga napomenuo sam vetj 30 000 puta da
sa dao 3 poena za stars! i 2 poena za Monkey Island!
I da se naravno sada kajem zbog toga.. ZBOG VAS!
ono kao.. loshi ste ;)
razno.1745corgan,
-> #1744, simceNismo anti-Stars!ovci, nego smo fanovi pomenute igre.
Sta ima da se kajesh, kad ti ne vredi. :)
B.
razno.1746simce,
-> #1745, corgan> Nismo anti-Stars!ovci, nego smo fanovi pomenute igre.
Pa i ja sam fan dotichne, ali shta mogu kada je stars!
mnogo bolji :)
> Sta ima da se kajesh, kad ti ne vredi. :)
Kajem se zato shto nisam znao da tje glasanje biti
nameshteno. Ali u stvari, to je i jedini nachin da se
stars! pobedi ;)
razno.1747the.edge,
E juniore, ti mene opomenuo za 2 poruke o ZXu, a to sto se ovde SHUMira sa
stars-om i ostalim, to nista...
Isti si ko NATO. ;)
AcCeSS DeNiED
razno.1748smrda,
Cao,
danas sam skinuo sa interneta directX 6.00.
Pa kome treba nek se javi.
Pozdrav,
Nemanja
razno.1749junior,
-> #1747, the.edge> E juniore, ti mene opomenuo za 2 poruke o ZXu, a to sto se ovde
> SHUMira sa stars-om i ostalim, to nista...
Pa to spada u igre ;) Neka se malo ćaska, zeza, priča, nikad nemam
ništa protiv toga. A tvoja diskusija o ZXu je super, i može da bude
veoma zanimljiva (u svakom slučaju zanimljivija od ove;), ali kao,
daj da je prebacimo tamo gde spada, da i drugi ljudi koje to zanima
ne ostanu oštećeni. ;)
BTW, mislio sam da ne repliciram na sve prozivke ;), ali ajde, evo
ukratko .. glasao sam za Age, Monkey-u nisam dao nijedan poen. Što
Stars nije pobedio, džebiga, biće igara, biće izbora, biće bolje ;)
Ima dana za megdana, što reče neko...
razno.1750kiki,
-> #1746, simce> Kajem se zato shto nisam znao da tje glasanje biti
> nameshteno. Ali u stvari, to je i jedini nachin da se
> stars! pobedi ;)
Ali u stvari, to je jedini način da stars udje u glasački listić.
Zašto onda recimo nije ušao Heroes of Might and Magic II?
Straava igrica.. za preko mreže (što sam vrlo dobro okusio), kad si sam
i kad igraš preko modema. Al šta ćeš.. sudbina je to simče.. sudbina. ;)
razno.1751kiki,
-> #1747, the.edge> E juniore, ti mene opomenuo za 2 poruke o ZXu, a to sto se ovde SHUMira sa
> stars-om i ostalim, to nista...
> Isti si ko NATO. ;)
:)))))
Ma to on namerno.. jedva čeka da otvori novi tom sa igrama da bi ubacio
svoju novoizmišljenu dobrodošlicu ;>
razno.1752the.edge,
-> #1748, smrdaNe bih hteo da te razocaram, ali DirectX 6.0 imas na sezamu i to kao
kompletnu i core verziju. ;)
AcCeSS DeNiED
razno.1753simce,
-> #1750, kiki> Ali u stvari, to je jedini nacin da stars udje u glasacki listic.
Teshi se ti, teshi.. ljudi su izglasali da i stars bude na izboru
za mis, i to se desilo. Nisam ja bio jedini koji je to trazhio,
shto se da zakljuchiti i po broju glasova koje je stars! dobio ;)
> Zasto onda recimo nije usao Heroes of Might and Magic II?
> Straava igrica.. za preko mreze (sto sam vrlo dobro okusio),
> kad si sam i kad igras preko modema.
Ma nemoj ;) U heroes-ima tju te ubijem kad god zazhelish, evo
imam 'Price of Loyalty' na disku i otpakujem svakog mesetza da
se malko igram.. Ranije sam pravio i manje turnire, ali sada
me neshto mrzi da skupljam drushtvo. Ali ne shvatam kakve to sada
veze ima? Igrao sam heroes-e, preshao sam igru 3 puta, sve sam
video fore koje su mogle da se vide, pogotovu sam igrao da bih
otkrio sve artifacte, blabla.. Ali igra je daleko od stars!-a :)
> Al sta ces.. sudbina je to simce.. sudbina. ;)
Mda.. Ponashate se ko da nisam nikada igrao nishta osim stars!-a,
prvo legolas sa svojom izjavom o Monkey Islandu a onda mi ti
opisujesh Heroes of Might & Magic II ;)
Jedina zhiva istina je da vi niste igrali stars! ;)
razno.1754sani.,
Ajmo moderatore , nabavljaj taj crack za bugaluperse.
Nemo da zabushavas..
razno.1755junior,
-> #1754, sani.> Ajmo moderatore , nabavljaj taj crack za bugaluperse.
Ne znam da li shvatate, ali ako neko okači taj crack, ja ću morati
da ga obrišem ;) To je piraterija, bre. ;) To nije neki trainer,
nisu neke šifre, to je razbijanje igrice koja treba da se plati, sa
lažnim passom.
Zato smirite malo te povike za crack, ako ga i iskopam negde, bićete
pravovremeno obavešteni. :)
razno.1756corgan,
Aj dosadno je malo sa tim stars!om, smor.
Ono, kao gotovo glasanje...
B.
razno.1757sfilip,
-> #1756, corgan>Aj dosadno je malo sa tim stars!om, smor.
>Ono, kao gotovo glasanje...
Ja ne vidim da je neko pominjao stars u kontekstu (nameštenog) glasanja već u
kontekstu autohosta... I zato ne vidim razlog za tvoje stupidne komentare.
Inače, što se tiče autohosta... Uz malo dobre volje mogao bi da se uradi, bez
problema. Šta uprava kaže? :)
razno.1758corgan,
-> #1757, sfilip(>Ja ne vidim da je neko pominjao stars u kontekstu (namestenog) glasanja
Kolko ja znam, zadnja dva-tri dana diskutujemo o pobedi @ Islanda nad stras!om.
Znash ono, "Budimo u toku"...
b,
razno.1759sfilip,
-> #1758, corgan>Kolko ja znam, zadnja dva-tri dana diskutujemo o pobedi @ Islanda nad
>stras!om. Znash ono, "Budimo u toku"...
da si bio u toku nebi replicirao moju poruku koja se ticala starsa i autohosta
a ne starsa i nameštenog glasanja...
razno.1760ranx,
-> #1661, alien> ostaju nepromenjene: Elite, Tetris i Civilization.
Ovde se nepravdeno zaboravlja na Colonizatio i Pirates!!!
razno.1761ranx,
-> #1673, sfilip> nije igrao (a nije je igrao jer niko nije ni video jer, opet, nije imao
> Atarija) . So dal je ona Naj igra? :)
Čini mi se da je imam u arhivi, pa ako hoćete, poslaću je ovde. Radi pod
emulatorom.
razno.1762ranx,
-> #1687, alien> Ako se dobro sećam, "Donkey Kong" je stariji (moguće čak i
> rodonačelnik) i prilično značajniji, a ta igra spada u domen "konzolnih"
Naravno. Ipak mislim da je filozofija "žetonjerki" bila bolja od ove današnje
"snimi poziciju, pa nastavi sutra", iz prostog razloga što je igraču
obezbeđivala slobodu.
Tamo je glavni cilj bio "High Score" i nije bilo nikakve bojazni da možete
postati zavisni od igre (pre ili kasnije vam ponestane para, ili vas izbace
metlom iz fliperane), dok su današnje PC igre nekako sračunate na zavisnost.
razno.1763ranx,
-> #1690, morkin> Štrumberger Aleksandar je izjavio da mu je rekord 3400. Ja mu, naravno,
Ja sam provalio da se Hi-score tabela lako da prepraviti, pa sam svom bivšem
kolegi koji se zaluđivao ovom igrom "ukrao" prvo mesto i dodao još 1000 na
skor. Da samo znate koliko je nedelja potrošio trudeći se da me stigne... A
onda sam mu rekao...
Da ste samo videli njegovu facu... HaHaHa!!!!!
razno.1764ranx,
-> #1693, vantic> Ali je uzas kada sedne pa po sat i nesto , a ja cekam , cekam....
> Nikako roditeljima ne pokazivati ni linijice a ni preferans , sem
> naravno ako imate 2 kompa u kuci!!
Ex, naivko! Ja sam u firmi 'ladno obrisao sve igre, a kad su se posetioci i
zaposleni zapitali zašto, naivno sam odgovorio:
"Virus". Od tada se igre pominju samo u teoriji ;)
razno.1765ranx,
-> #1698, dr.iivan> Cekaj, to je ovaj Lines koji je ovde nedavno okacen (onaj sa Slobom i
> Mirom)? Mozda neki drugi ima drugaciji sistem bodovanja, pa zato pitam?
Jesam li štogod propustio? Sloba? Mira? Svinjica Praščić? (a, ne on je iz
druge priče)
razno.1766ranx,
-> #1761, ranx>> nije igrao (a nije je igrao jer niko nije ni video jer, opet, nije imao
>> Atarija) . So dal je ona Naj igra? :)
> Čini mi se da je imam u arhivi, pa ako hoćete, poslaću je ovde. Radi pod
> emulatorom.
Nađeno. Radi pod PacifiST emulatorom, a možda i pod nekim drugim.
Deuteros - disk 1
razno.1767sfilip,
-> #1766, ranx>Nađeno. Radi pod PacifiST emulatorom, a možda i pod nekim drugim.
>
>Deuteros - disk 1
ŠALJI!
ljudi, skidajte ovo.
razno.1768hercog,
Jedno pitanjce vezano za jednu stariju igricu :)
Naime interesuje me postoji li neki način varanja u Doom 2 kada se
igra na mreži?
Sale
razno.1769plejboj,
Jel' igra neko Sanatorium?
razno.1770sfilip,
i, kaće deuterius?
ps, okrenite 063 288 006 da date glas za jedno ozbiljno glasanje :)
Glas se tiče cenzure interneta, AXIOM pravi anketu. Pitanje je "dali treba
cenzurisati neke sadržaje na internetu...". To se verovatno tiče onog poreza
od 100 dinara mesečno koj su hteli da uvedu pa ono kao vrnite se i recite Ne ;)
razno.1771sfilip,
Otvara se konkurs za ime igraonice/internet centra...
Dajte dobar predlog, prefiks ili sufiks će u svakom slučaju biti "račun(ar)ski
centar" pa ono, da se slaže sa time.
Pobednik konkursa dobije trajnu slavu ;) i 8 sati besplatnog igranja na jednoj
od p2 300, viper330, 64mb rama mašini... :)
razno.1772weeasebeeth,
-> #1771, sfilip
(;)Dajte dobar predlog, prefiks ili sufiks ce u svakom slucaju biti
"racun(ar)ski
(;)centar" pa ono, da se slaze sa time.
BBBBBBUUUUUUUUUUUUULLLLLLJJJJJJJJ.... (dalje popuni sam ;)
razno.1773dr.iivan,
-> #1765, ranx> > Cekaj, to je ovaj Lines koji je ovde nedavno okacen (onaj sa Slobom i
>
> Jesam li stogod propustio? Sloba? Mira? Svinjica Prascic? (a, ne on je
> iz druge price)
Pa kacio ga miskop u temi "logicke", broj poruke 5.184.
razno.1776alien,
-> #1735, zeljkoj
Jes' da nije za ovu konferenciju ;), ali zahteva ispravku:
[] > Zanima me na koliko tacno mhz radi procesor od C64 i koja ga je
[] > firma pravila?
[]
[] 0,9 Mhz, što će reći 900 kHz, procesor je valjda Motorola 6800.
Ipak je nešto više od te cifre. Čini mi se da je nešto preko
950 kHz, što se obično u specifikacijama zaokružuje na 1 MHz. Čuo sam
da se kasnije se pojavio i C-64 sa procesorom na 2 MHz, ali ne znam
detalje o tome.
Što se procesora tiče, tu si baš promašio. C-64 je radio na
procesoru 6510 koji je potpuno kompatibilan sa 6502. Zaboravih čiji je
to procesor originalno i ko ga je još licencno proizvodio, ali nije
Motorola. Motorolin 6800 je potpuno drugačiji procesor (takođe 8-bitni),
često korišćen kao školski primer...
[] Beda u odnosu na Spektrum 48K, čiji Z80A radi na 3,5 MHz.
Koncepcija im je bila potpuno različita. Nesrećni Z80 je u
Spektrumu morao da radi i gomilu teških poslova koje su kod C64
npr. obavljali SID (zvuk) i VIC (grafika), tako da je u overall-u
C64 ipak imao nešto bolje performanse.
Kako su i sami procesori 6502 i Z80 potpuno različito
koncipirani, vešt programer je na svakom od njih mogao da napravi
relativno čudo, koristeći prednosti nekog od tih procesora.
Usvakom slučaju, treba znati da je C-64 najprodavaniji model
računara svih vremena. Taj podatak ne treba da čudi, jer je jedini uspeo
da se održi na tržištu toliko dugo (preko deset godina)! Noviji računari
imaju mnogo jaču konkurenciju, a i u međuvremenu je tehnologija toliko
uznapredovala da se novi modeli izbacuju na tržište (i stari povlače)
svakih nekoliko meseci, tako da će C-64 verovatno i ostati na tom vrhu.
GAME OVER
;)
razno.1777kiki,
-> #1775, ranx> istu poruku, a drugi disk uz prethodnu...
Sad si me zbunio.. jel ovo uz ovu poruku prvi ili drugi disk.
> BTW: Dobio sam sina, zove se Jovan, 3 kg 950 g, 53 cm, sinoć u 19:20.
Mašala.. jel si mu smislio username ;)
razno.1778sfilip,
-> #1775, ranx>BTW: Dobio sam sina, zove se Jovan, 3 kg 950 g, 53 cm, sinoć u 19:20.
svako dobro :)
razno.1779morkin,
-> #1771, sfilip> Dajte dobar predlog, prefiks ili sufiks će u svakom slučaju biti
> "račun(ar)ski centar" pa ono, da se slaže sa time.
Stars! Computer Center
Battle Nexus
razno.1780simce,
-> #1779, morkin> Stars! Computer Center
> Battle Nexus
META MORPH RACHUNARSKI CENTAR! :)
sa 'ch' radi originalnosti :))
razno.1781smrda,
Da li neko ima igricu pac.Ko ima nek mi je baci na mail.
Unapred hvala.
Pozdrav,
Nemanja
razno.1782zlatan,
za doom2 probaj da u modu za pojedinacno igranje snimis poziciju i da je
posle ucitas u mrezi.u tom slucaju samo onaj koji prvi startuje igru ima
one pogodnosti od varanja
razno.1783dbambi,
Muvala se pre par godina demo verzija igre Eclipse Pacman. Da li
se pojavilo full izdanje, da li ga je neko video/igrao/probao ?
Bambi
razno.1784corgan,
Poshto nema teme platforme, ili arkadne, evo ovde...
Earth Worm Jim 2, kako da dobijem password...
B.M.
razno.1786corgan,
-> #1784, corganProvalio sam.
Kako trulo sto nema onaj klasicni nacin.
B.M.
razno.1787dr.iivan,
-> #1784, corgan> Poshto nema teme platforme, ili arkadne, evo ovde...
> Earth Worm Jim 2, kako da dobijem password...
Jel to ono što ima na Segi?
Ako jeste, koliko je veliko i... baci ga ovamo ;)
razno.1788plejboj,
Jel' igra neko Sanatorium?
A?
razno.1789ranx,
-> #1775, ranxPacifiST v0.48, pod kojim bez problema radi Deuteros. Treba vam još samo TOS
rom file, ali toga je bilo u Atari conf.
Ako tamo nema, javite da šaljem.
pcst048.ziprazno.1790sane,
-> #1789, ranxJe li ranxe, koja je minimalna konfiguracija da radi ovaj tvoj,
pacifist ...???
z
razno.1791sani.,
Ima li neko da se mozda pohvali kojim rekordom iz bugalupersa? ;)
razno.1792corgan,
-> #1787, dr.iivanZauzima oko 8 mega, tako da cu malo tezhe da obavim stvar...
Mozhda iz par arhiva.
Anyway bice za par dana, nedelja, godina...
BTW, igra je zakon.Do jaja uradjena iako je VGA.
B.M.
razno.1793kiki,
-> #1791, sani.> Ima li neko da se mozda pohvali kojim rekordom iz bugalupersa? ;)
Ma to je izbrisano sa harda, zato što dotični pošiljalac iste (moderator ;>)
nije nabavio malo kreke za pomenutu igru. Dakle.. sram te bilo moderatoru. ;)
razno.1794ranx,
-> #1790, sane> Je li ranxe, koja je minimalna konfiguracija da radi ovaj tvoj,
> pacifist ...???
Nisam siguran. Meni je radio i na 486 na 100, a na ovome što sad imam radi
super. Ako nekome treba TOS rom da bi ovo radilo, neka javi.
BTW, pročitajte read.me fajl da bi sve funkcionisalo kako treba.
Ne znam da li su image fajlovi za Deuteros koje sam poslao dobri, pa ako se
ispostavi da i pored svega što je potrebno ne rade, javite da šaljem opet.
PS: Još jedan dan i brišem poruke uz koje su fajlovi okačeni!!!!
razno.1795dr.iivan,
-> #1794, ranx> PS: Još jedan dan i brišem poruke uz koje su fajlovi okačeni!!!!
Zašto?
razno.1797ranx,
-> #1795, dr.iivan> Zašto?
Zato što je moderator to tražio. BTW, fajl sa TOS-om nije zip nego mu
ekstenziju treba promeniti u ROM.
razno.1798vdunic,
-> #1796, ranx
> Poruke sa Deuterosom sa obrisao, a u ovoj ide TOS 1.04.
> Ovu poruku brišem u ponedeljak, pa skidajte ako vam treba.
Kako mogu da koristim igre i programe iz ATARI dira, u emulatoru.
razno.1799djlucky,
Pozdrav svima,
stvarno nisam znao gde ovo da stavim pa reko; ajde ovde!
Da neko nema onaj programcic sa ovcama ili slicno koje skacu po
ekranu i prozorima dok ja naprimer pisem text u Word-u!
Znaci cisto mali program igrica za desktop!
Ajde pa javite!
Pozdrav!
razno.1800vantic,
-> #1799, djluckyIDe!
sheep.exerazno.1801djlucky,
-> #1800, vanticHvala za ovcice ubijaju dosadu u odredjenim trenutcima!
Pozdrav!
razno.1802ranx,
-> #1798, vdunic> Kako mogu da koristim igre i programe iz ATARI dira, u emulatoru.
Lako. Skini ih sa Sezama, raspakuj u neki dir (poželjno je da napraviš
direktorijum koji će da glumi hard od Atarija) i piči.
Prethodno u ini fajlu od PacifiST-a podesi da ti je taj dir hardić...
razno.1803vule.,
Imam problema sa Quake I
Zovem druga iz quake-a modemom da igramo, njegov modem se javi,
veza se uspostavi, ali nikako da me ubaci u igru...
ista stvar je i kad on zove...
HELP!
razno.1804saint,
-> #1803, vule.=> Zovem druga iz quake-a modemom da igramo, njegov modem se javi,
=> veza se uspostavi, ali nikako da me ubaci u igru...
Mozda imate razlicite verzije.
razno.1805mcule,
Kako skociti na neki odredjeni nivo u Quake I ?
razno.1806stex,
Jel zna neko kako da ubijem onu grdosiju na cetvrtom nivou u Chasm?
Stex
razno.1807the.edge,
Kod druga sam igrao Commandos-a. Igra mi se jako svidela (podsetila me na
desert strike i Commando sa ZXa :) ), ali uopste prethodno nisam nista cuo niti
procitao o njoj!? Sad me zanima kad je ta igra izasla i ko je autor (Eidos?).
AcCeSS DeNiED
razno.1808sane,
-> #1807, the.edge> Kod druga sam igrao Commandos-a. Igra mi se jako svidela (podsetila me
> na desert strike i Commando sa ZXa :) ), ali uopste prethodno nisam nista
> cuo niti
Chek, chek.. Bash ono komandos.. Rokanje, pucanje, guzhenje i tako to?
Ono ubi sve pred sobom i usput za bonus im oskrnavi kevu??
razno.1809the.edge,
-> #1808, sane
T?>> Chek,chek..Bash ono komandos..Rokanje,pucanje,guzhenje i tako to?
T?>> Ono ubi sve pred sobom i usput za bonus im oskrnavi kevu??
Sad videh na internetu sve sto me zanima. :)
Igra je izasla sad u avgustu, napravio je Eidos, ima 24 misije i sve odlicne
reviewe. :)
Predstavlja mesavinu strategije, logicke i arkadne igre.
Moracu pod hitno da je nabavim. Mnogo zarazno.
AcCeSS DeNiED
razno.1810sane,
-> #1809, the.edge> Predstavlja mesavinu strategije, logicke i arkadne igre.
> Moracu pod hitno da je nabavim. Mnogo zarazno.
A taj .. Commandos behind the enemy line ?! Nije loshe, nije loshe..
razno.1811dr.iivan,
Jel' ima neko F15 simulaciju borbenog aviona?
razno.1812kiki,
-> #1811, dr.iivan> Jel' ima neko F15 simulaciju borbenog aviona?
Aaah nemam.. ali je igra bila zakon.. i sad je ;) Bilo bi dobro da je neko
okači.
Ps. a baš sam danas pominjao tu igricu ;)
razno.1814junior,
-> #1813, rades> >> Jel' ima neko F15 simulaciju borbenog aviona?
> U pravu ste. Bila je i jeste zakon. Bas zato sam je i sacuvao.
Jel' to shareware? (nešto sam pospan, pa ne brišem na prvu..;)
razno.1815rades,
-> #1814, junior
> Jel' to shareware? (nesto sam pospan, pa ne brisem na prvu..;)
Ne znam. Ako nije - sorry. Ajde nek ostane jos nekoliko sati, pa
brisi onda. :)
razno.1816zlatan,
dali neko ima dinu1 da mi posalje. gledao sam film pa me zaintrigiralo da
je ponovo odigram
razno.1817stex,
Kako unistiti na 16-om nivou Chasm-a onu zivotinju sto lici na pauka?
POMAGAJTE!!!
Stex
razno.1818vdunic,
-> #1816, zlatan
> dali neko ima dinu1 da mi posalje. gledao sam film pa me zaintrigiralo
> da je ponovo odigram
Ako neko ima i meni na mail. :)
razno.1819dr.iivan,
-> #1813, rades> >> Jel' ima neko F15 simulaciju borbenog aviona?
> >
> > Aaah nemam.. ali je igra bila zakon.. i sad je ;) Bilo bi dobro
> > da je neko okaci.
>
> U pravu ste. Bila je i jeste zakon. Bas zato sam je i sacuvao.
> Uzivajte...
E strava. Živ bio! :)
razno.1820dr.iivan,
Jel' ima neko finu logičku igricu za dva igrača, po imenu Dino Blaster?
razno.1821kiki,
-> #1820, dr.iivan> Jel' ima neko finu logičku igricu za dva igrača, po imenu Dino Blaster?
Dina Blaster.. i za 4 igrača je. Može i na džojstike. Provereno radi (igrao:).
razno.1823kiki,
-> #1822, sfilip> preko puta "Kuće Inka", pored muzičke kuće Aleksić. Na istom
> spratu ko sezampro kafe :)
Ma kaži lepo, kod Kritičara ;)
razno.1824junior,
-> #1823, kiki> U subotu i nedelju je otvaranje igraonice/internet centra theFuse.
Kaži ti meni, lepo .. jeste li se vi dogovorili nešto sa gazdama
ovog sistema oko reklame, i odgovarajuće kompenzacije prema sezamu?
Popust za članstvo, turniri, odreknete se jednog pentiuma i date ga
sezamu (mada bi i mrežna kartica dobrodošla;) i tako to..?
Jeste? Super.
Ako niste .. pa ŠTA RADI OGLAS U OVOJ KONFERENCIJI? ;))
razno.1825morkin,
-> #1821, kiki> > Jel' ima neko finu logičku igricu za dva igrača, po imenu Dino
> Blaster?
> Dina Blaster.. i za 4 igrača je. Može i na džojstike. Provereno radi
> (igrao:).
Otkada je to logička igrica? Najteži oblik arkade.
razno.1827dr.iivan,
-> #1821, kiki> > Jel' ima neko finu logičku igricu za dva igrača, po imenu Dino Blaster?
>
> Dina Blaster.. i za 4 igrača je. Može i na džojstike. Provereno radi
> (igrao:).
E još samo da je pošalješ ;)
razno.1829junior,
Au, al' se ovde rasplamsala piraterija .. majku vam .. pa bre, ljudi,
jes' da ne živimo u normalnoj državi, sa normalnim zakonima (o računarskom
kriminalu, naravno;), ali kao .. biće i oni jednom na snazi, a ko će
onda da odgovara, a? ;))
Mislim, kao ok .. sad se ovaj tom zatvara, ja se trudim da budem maximalno,
tolerantan .. ali ubuduće MOLIM da se igrice koje nisu shareware šalju
isključivo na mail, ili u grupe.
Zahvaljujem unapred, i nadam se uspešnom nastavku saradnje ;)
razno.1831van.gogh,
-> #1829, juniorVA>Au, al' se ovde rasplamsala piraterija .. majku vam .. pa
VA>bre, ljudi, jes' da ne zivimo u normalnoj drzavi, sa
VA>normalnim zakonima (o racunarskom kriminalu, naravno;), ali
VA>kao .. bice i oni jednom na snazi, a ko ce onda da odgovara,
VA>a? ;))
VA>
VA>Mislim, kao ok .. sad se ovaj tom zatvara, ja se trudim da
VA>budem maximalno, tolerantan .. ali ubuduce MOLIM da se igrice
VA>koje nisu shareware salju iskljucivo na mail, ili u grupe.
VA>
VA>Zahvaljujem unapred, i nadam se uspesnom nastavku saradnje ;)
:)))))))))))
Auuuu...meni je bash drago ako ti tako vidish sezam za par godina ;)
U ostalom...nemogu nama bre Ameri nista sem sto mogu da nam bace tu
i tamo po koju bombicu... ;)
Al' nemoj da to to brine bre...kad se jednog dana probudis i
prosetas do SKC-a i vidis da tamo stoje orginali, ondak je vreme za
ovakvu poruku koju si poslo... ;)
PIRATES! ;)
mi...neeeee...to je samo moje dobro delo i potroseno vreme na
sezam-u... ;)
Aj'...bre...cya...;)
VaN.GoGH