razno.338cnenad,
=> Nikako , posto kolko (nisam;)cuo u disketnoj verziji nema zvukova
Tj. CD-RIP a kad smo već kod njega... ko nije video u zadnjem SK, ovejani,
domaći pirati pljuju po CD-RIP-u, prosto da čovek ne poveruje.
razno.339lexus,
-> #338, cnenad=> Tj. CD-RIP a kad smo već kod njega... ko nije video u zadnjem SK,
=> ovejani, domaći pirati pljuju po CD-RIP-u, prosto da čovek ne
=> poveruje.
Ja sam čuo...
Logično je, nabavili su CD snimače i isplati im se da pljuju po
CD-RIP-u.
Biser: C&C CD-RIP ne radi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
razno.340cnenad,
Samo tri reči u pozitivnom smislu:
SONY Play Station.
razno.341mantoniadis,
Jel uspeo neko da igra NBA live 96 sa tseng grafickom
karticom??
Odbija da se instalira uz pitanje "VESA driver intaled?"
razno.343bokili,
DA LI NEKO ZNA KAKO DA SE MORTAL KOMBAT3 POKRENE SA 4 MB RAM-A??
AKO ZNA NEKA MI POSALJE U űPUTSTVO!!!
razno.344inferno,
-> #343, bokiliŮ│ ˙ DA LI NEKO ZNA KAKO DA SE MORTAL KOMBAT3 POKRENE SA 4 MB RAM-A??
Ů│ ˙ AKO ZNA NEKA MI POSALJE UűPUTSTVO!!!
MORTAL KOMBET3 NE MOZHES DA POKRENESH ZA 4 MB
RAM-A!!!!!!!!!!!!!! KKKKKKKKJERMMM IGRICA TRAZHI VISHE
MEMORIJE!!!!
;)
razno.345saboteur,
-> #344, infernoT?>> MORTAL KOMBET3 NE MOZHES DA POKRENESH ZA 4 MB
T?>> RAM-A!!!!!!!!!!!!!! KKKKKKKKJERMMM IGRICA TRAZHI VISHE
T?>> MEMORIJE!!!!
:)))))))))))))))))
KHHHMHMMMMM.exit
CtrlZ
.ex
.exit
.help
;)
E da, da ne bi bila poruka obrisana, zna li neko kako se prelazi 5.
nivo, epizoda 2. u igrici Realms Of Chaos?
AcCeSS DeNiED
razno.346bokili,
-> #343, bokili
jn
razno.348maher,
Da li je neko igrao igu CAESR 2?
Ako jeste mozda ce mi pomoci da resim problem. :)
Igru sam igrao dva dana non-stop i sve zivo otkrio, ali ne mogu
zapravo igru ni da pocnem. :((((
Sve zivo izgradim ,nekoliko fabrika,vodu svuda,i sve gradjevine sto
zahtevaju neke druge gradjevine,izgradio rudnike,farme,sve povezo
putevima itd. , ali igram dok ima para(a stalno idem u minus), i onda
bude GAME OVER!
I ako je sve bilo ok(nisu se cak nijednom pobunili) igra traje dok
ima para, a moj problem zapravo jeste kako da obezbedim pare.
Da li se pare dobijaju samo od taxa ili jos nesto?(mada neverujem da
ima jos nesto :))
A kako da nateram ljude i fabrike da daju vise para ,sem povecavanja
takse , sto nepali jer su rashodi i kad nista ne gradim veci od
prihoda, sto uvek rezultira GAME OVER.
Inace fabrike rade i imaju sve pogodnosti(ostale objekte u blizini)i
proizvode maximalno ali opet nista!
PLEASE HELP!
MaHeR
razno.349jevta,
-> #348, maher
Jesam i sve zaboravio, ali za prvu pomoć, ako uspeš uđi hex editorom u
save fajle i 329-ti ofset promeni u 2d310105. Sledeći load datog save-a
će rezultirati da narednih 10-ak ovozemaljskih godina ne brineš o parama ;)
razno.350slick,
-> #348, maherRE : Caesar II (finansijske poteskoce)
Trebaju ti pare?
Stvarno ti trebaju pare?
Ok.
Evo ti ponuda koju ne mozes da odbijes :
Onaj mali exe na kraju poruke je kao-neki-kobajagi-radi savegame
editor koji ti napravi 6555K dinara. Samo ga kopiraj u dir gde ti je
Cezar i startuj ga (i sve ce ti se samo kazati)...
Pozdrav MK82
P.S. Editor radi na SaveGameovima sa pocetka igre, a za kasnije neznam
c2sged.exerazno.351mpedja,
-> #337, byte>> (:) Da li neko zna kako namestiti zvuk u fifa96(disk verzija) i da li
>> (:) ga uopste ima.Na setup ne pali.
>> (:) napise opnehandle .........file error
>>
>> Nikako , posto kolko (nisam;)cuo u disketnoj verziji nema zvukova
>>
>> No CaRRieR
U disketnoj verziji nema MUZIKA a ima ZVUK.
razno.352mpedja,
-> #348, maher>> Da li je neko igrao igu CAESR 2?
>> Ako jeste mozda ce mi pomoci da resim problem. :)
>> Igru sam igrao dva dana non-stop i sve zivo otkrio, ali ne mogu
>> zapravo igru ni da pocnem. :((((
>> Sve zivo izgradim ,nekoliko fabrika,vodu svuda,i sve gradjevine sto
>> zahtevaju neke druge gradjevine,izgradio rudnike,farme,sve povezo
>> putevima itd. , ali igram dok ima para(a stalno idem u minus), i onda
>> bude GAME OVER!
>> I ako je sve bilo ok(nisu se cak nijednom pobunili) igra traje dok
>> ima para, a moj problem zapravo jeste kako da obezbedim pare.
>> Da li se pare dobijaju samo od taxa ili jos nesto?(mada neverujem da
>> ima jos nesto :))
>> A kako da nateram ljude i fabrike da daju vise para ,sem povecavanja
>> takse , sto nepali jer su rashodi i kad nista ne gradim veci od
>> prihoda, sto uvek rezultira GAME OVER.
>> Inace fabrike rade i imaju sve pogodnosti(ostale objekte u blizini)i
>> proizvode maximalno ali opet nista!
>>
>> PLEASE HELP!
Sve to oko poreza i radne snage se podesava u forumu. U forum
ulazis kad kliknes na srednju ikonicu od one gornje tri na desnoj
strani ekrana. Kad udjes u senat za podesavalje radne snage odes u
PLEBS a za ostalo se ne secam ali ces se snaci.
razno.353mcule,
-> #352, mpedja
Običaj je na sistemima da se ne prave ovoliki quotovi.
99 posto populacije ovde koristi SOR, ima bazu, tako da
može lako da vidi celu poruku na koju repliciraš, nema
potrebe celu je prepisivati :).
mc
razno.354mpedja,
-> #353, mcule>> Obicaj je na sistemima da se ne prave ovoliki quotovi.
>> 99 posto populacije ovde koristi SOR, ima bazu, tako da
>> moze lako da vidi celu poruku na koju repliciras, nema
>> potrebe celu je prepisivati :).
To sam uradio jer sam pre ove poruke procitao jednu u kome
neko bas trazi nekome da navede celu poruku, a koliko ja
znam jos ne naplacuju linije na ekranu :)))
razno.355snemcev,
-> #354, mpedja>> a koliko ja znam jos ne naplacuju linije na ekranu :)))
...ali svi mi plaćamo telefonske račune da bi čitali poruke koje već
imamo u bazi. Nepisano je pravilo na Mreži (ima i neki faq o tome) da se
NIKAD ne citira cela poruka.
razno.356plovput,
E-C-L-I-P-S-E P-A-C-M-A-N
---------------------------
A real game...
real code 100% asm
real gfx 100% bitmap
real music 100% Rez
v0.40 Released: Apr 26 1996
VESA and SB/SB-Pro/SB16/GUS
---------------------------
pacman.rarrazno.357imangovski,
-> #351, mpedja> U disketnoj verziji nema MUZIKA a ima ZVUK.
A u cd-rip? Ako ima kako se namesta?
razno.358mpedja,
-> #357, imangovski>> A u cd-rip? Ako ima kako se namesta?
Ma sve ti je to isto. Ako ti je ispiso
ono sto si naveo to znaci da batalis svaki
pokusaj da ga nateras da propeva. Uostalom, STA
ce ti muzika pored onog zvuka ?
razno.359nenad,
-> #356, plovput> A real game...
Odličan Pacman, preporuka. :) Na žalost SW verzija ima samo 6
nivoa od mogućih 60 raspoloživih u komercijalnoj verziji.
razno.360plovput,
-> #359, nenad+| Odličan Pacman, preporuka. :) Na žalost SW verzija ima samo 6
+| nivoa od mogućih 60 raspoloživih u komercijalnoj verziji.
Zaista najbolji Pacman, samo nema 6 nivoa već 9 ;)
Jedini problem je u tome sto sumnjam da će ikada stići komercijalna
verzija do nas. Obično je to tako što se tiče home-made igara.
razno.361saboteur,
-> #359, nenad
T?>> Odlican Pacman,preporuka.:)Na zalost SW verzija ima samo 6 nivoa od
T?>> mogucih 60 raspolozivih u komercijalnoj verziji.
Da:(((
Ni jedna komanda nece osim play game ;(
Imaju li pirati reg.? o;)
AcCeSS DeNiED
razno.362saboteur,
-> #360, plovput
T?>> Jedini problem je u tome sto sumnjam da ce ikada stici komercijalna
T?>> verzija do nas.Obicno je to tako sto se tice home-made igara.
Posto je dobar i posto ga je ipak pravila poznata grupa, mislim da ima
sanse da stigne do pirata. Pirati gledaju sta je trazeno i sta je cool. :)
AcCeSS DeNiED
razno.363milosh,
Pozdrav! Pokupix pre neki dan odavde Civilizaciju 2 za Win. Sad malkice
trazi neki file koji ja nemam na masini "smedsnet.dll". Mislim da je fajl
uz poruku poslao miroslavr, ajd' jav'te se dobri ljudi...
Hvala unapred....Milosh
razno.364mpedja,
-> #363, milosh>> Pozdrav! Pokupix pre neki dan odavde Civilizaciju 2 za Win. Sad malkice
>> trazi neki file koji ja nemam na masini "smedsnet.dll". Mislim da je fajl
>> uz poruku poslao miroslavr, ajd' jav'te se dobri ljudi...
Gde si to odavde pokupio? Mislis na IGRU ili SLIKE.
razno.365jegor,
-> #362, saboteur> sanse da stigne do pirata. Pirati gledaju sta je trazeno i sta je cool. :)
Koliko se ja razumem u pirate (a mislim za sebe da poznajem neke viđenije),
oni "nabavljaju" i dobijaju ono što im padne šaka. Ako stigne par CD-ova
iz Mađarske sa nekim programima i igricama kod jednog, sva je prilika da
ćeš to isto naći kod svih ostalih. Dakle priče tipa "nabaviću ako se traži"
su za malu decu.
razno.366hellraiser,
ako neko ima Championship Manager Italy (fudbalski
menazder,italijanska liga) molim da mi se javi na mail pa da se
dogovorimo oko prebacivanja!!!pozdrav,
Dragan
razno.367hellraiser,
-> #366, hellraiser>ako neko ima Championship Manager Italy (fudbalski
>menazder,italijanska liga) molim da mi se javi na mail pa da se
>dogovorimo oko prebacivanja!!!pozdrav,
ovde mislim na verziju za pc!!!
razno.369miccko,
EVO ZA SVE ONE KOJI NEMAJU KOD SEBE WING :
wing.arjrazno.370mcule,
-> #369, miccko
E, kako se startuje ovo? Ima tamo neki wingsetup, ali ja kada to
poteram, pojavi mi se setup, nešto prekopira negde, i kraj.
Nigde ni ikonice ni bilo čega.
Pojasni mi to, a pojasni mi i da li je reč o MS Wing-u, ono kad letiš
u nekakvom brodu na planeti, i ratuješ sa drugim brodovima, a na
kraju prvog nivoa moraš da ukokaš nekakvu džinovsku kobru? :).
Jel' to to?
mc
razno.371lexus,
-> #370, mcule=> Nigde ni ikonice ni bilo čega.
=> Pojasni mi to, a pojasni mi i da li je reč o MS Wing-u, ono kad
=> letiš u nekakvom brodu na planeti, i ratuješ sa drugim brodovima, a
=> na kraju prvog nivoa moraš da ukokaš nekakvu džinovsku kobru? :).
Meni se čini da je u pitanju Win G :)
razno.372dizel,
Znam da ovde ima par ljudi koji imaju puno igara sa spactruma i c64.
Ajde nek se neki javi, pa da vidimo koje igre mogu da nam prebace ovamo...
Da li neko slucajno ima Emily Hughes int. soccer?
Jedan od najboljih fudbala na c64...
razno.373saboteur,
-> #372, dizel
T?>> Znam da ovde ima par ljudi koji imaju puno igara sa spactruma i c64.
T?>> Ajde nek se neki javi,pa da vidimo koje igre mogu da nam prebace ovamo.
T?>> ..
Imam oko 250 igara za ZX.
btw: Treba mi svi serijali dizzyja za ZX emulator i jackpot emulator.
T?>> Da li neko slucajno ima Emily Hughes int.soccer? Jedan od najboljih
T?>> fudbala na c64...
C64 suck! ;)
AcCeSS DeNiED
razno.374lexus,
-> #373, saboteur=> Imam oko 250 igara za ZX.
=> btw: Treba mi svi serijali dizzyja za ZX emulator i jackpot
=> emulator.
Imaš li možda School Daze ;)
Najbolja igra :)
razno.375saboteur,
-> #374, lexus
T?>> Imas li mozda School Daze ;) Najbolja igra :)
Imam, ali nije tacno da je najbolja.
Daleko lepsa i veca igra na isti stos je Back To Skool!
U igri ima svega, od zadirkivanja devojcica iz druge skole do samog zaje(avanja
;)
A u school dazeu ima samo ovo, obicno zezanje :(
AcCeSS DeNiED
razno.376radev,
BACK TO SCHOOL?
SCHOOL DAZE?
Izvinite ali ja sam propustiJo neku epizodu serije.So, ako was ne
mrzi Bacite neku i mail
Rade
razno.377radev,
'zvinte na gramatickoj pogreski:
>>Bacite neku U mail
Rade
razno.378saboteur,
-> #376, radev
T?>> SCHOOL DAZE? Izvinite ali ja sam propustiJo neku epizodu serije.So,
T?>> ako was ne mrzi Bacite neku i mail
Rado, da sam (kao nekada) na 14.4 ;<
Ne mogu da uspostavim vise od 1200 :<<<
SUCK!
AcCeSS DeNiED
razno.379dizel,
-> #373, saboteur>
> Imam oko 250 igara za ZX.
>
ajd posalji spisak...
razno.380lexus,
-> #375, saboteur=> Imam, ali nije tacno da je najbolja.
Mda... Bolje su Dynamite Dan i Pyjamarama :)
=> Daleko lepsa i veca igra na isti stos je Back To Skool!
Igrao sam i to, ali prva me se više dojmila :)
=> U igri ima svega, od zadirkivanja devojcica iz druge skole do samog
=> zaje(avanja ;)
=> A u school dazeu ima samo ovo, obicno zezanje :(
Moram priznati da mi cilj Back To Skool-a nikada nije bio jasan,
u School Daze-u je potrebno poskidati sve zastavice i maznuti dnevnik...
Ja sam uspeo da poskidam sve zastavice, ali mi nije jasno kako se
dnevnik uzima...
Ako ti nije problem pošalji School Daze i Back To Skool.
Ja ću ti poslati spisak onoga što imam, pa ako te nešto
zanima, reci. :)
razno.381saboteur,
-> #380, lexus
T?>> Mda...Bolje su Dynamite Dan i Pyjamarama :)
Imam i dynamite dan & dyn. dan ][ i pyjamaramu.
Mada ne znam sta je cilj u pyjamarami.
T?>> Moram priznati da mi cilj Back To Skool-a nikada nije bio jasan, u
T?>> School Daze-u je potrebno poskidati sve zastavice i maznuti dnevnik...
T?>> Ja sam uspeo da poskidam sve zastavice,ali mi nije jasno kako se
T?>> dnevnik uzima...
Isto, stim sto imas i skolu za devojcice :)
T?>> Ja cu ti poslati spisak onoga sto imam,pa ako te nesto zanima,reci.:)
Treba mi dizzy,rekoh vec.
I Jackpot simulator.
AcCeSS DeNiED
razno.382saboteur,
-> #379, dizel
T?>> ajd posalji spisak...
Ajd, ako se setim, mada ne ocekjute nista od mene ovog puta.
1200 sucks!
AcCeSS DeNiED
razno.383dr.s,
-> #373, saboteur/* C64 suck! ;)
C64 carapa! ;)
razno.384dr.s,
-> #375, saboteur/* Daleko lepsa i veca igra na isti stos je Back To Skool!
/* U igri ima svega, od zadirkivanja devojcica iz druge skole do samog
/* zaje(avanja
Daj da vidimo taj BACK...
razno.385dr.s,
-> #382, saboteur/* 1200 sucks!
Aaaa... ovde su vec carape... :)
razno.386super,
Ovaj moderator bas neki bezobrazan tip , ponistava poruke . PIH !!!
Ako ovo neprodje pored moderatora posatju jos jednu BACK-UP poruku.
A sto se nedelja tice , ajde da proglasimo nedelju borbe protiv igara
koje su iskljucivo za Windows . PIH !!!
razno.387super,
E zna li neko neko varanje za JUNGLE STRIKE .
NO CARRIER
razno.388mdimitrijevic,
Da li se igra High Velocity nalazi na CD-u ili na disketama? I koja
je minimalna konfiguracija?
Jos me interesuje neka kraca igra tipa OPERATION WOLF. Znaci da se
neprijatelji pojavljuju s vremena na vreme a da ih gadjam preko nisana.
Pozdrav,
Marjan
razno.389quale,
Imam jedno pitanjce:
Interesuje me sve o Virtual Relity kacigama, sto znaci:
- Modeli (kako su se pokazali u praksi)
- Izdrzljivost
- Dodatci koji idu uz razne modele
- Hardverski zahtevi
- Gde se mogu kupiti
- Po kojoj ceni
- Vasa impresija
HVALA UNAPRED, i ne brinite, nemam nameru nikome da pravim konkurenciju,
znate kako je na nazadnim provincijiskim fakultetima...
e-mail:
+-
Mandic Ivan, VIRTUAL M&T, Kragujevac
imandic@elf.bl.ac.yu "God,...,it's full of stars"
imandic@bcs.hobbiton.co.yu
+-
..
razno.390boko,
┌───────────────────────────────────────┐
│ GOVOR v1.0 │
├─────────────────────────── │
│ │
│ Konačno program koji čita tekstove na │
│ Sprskom jeziku. Za rad potrebna SB │
│ kompatibilna muzička, i DOS :). Mo- │
│ gućnost kako čitanja tekstova tako i │
│ upisanih reči, tj rečenica. Prepozna- │
│ je naša slova, uključujući i ćirilicu │
│ kao i specijalne simbole, i smajlije │
│ u tekstu. Obavezno videti ... :) │
│ │
└───────────────────────────────────────┘
vidi PCUSER.11.359...
razno.391sdanijel,
>> vidi PCUSER.11.359...
Sta je to ????????
razno.392supers,
-> #391, sdanijel>> >> vidi PCUSER.11.359...
>> Sta je to ????????
Ime konferencije i broj poruke uz koju je zakačen pomenuti program.
razno.393micotakis,
-> #357, imangovskiOpet poruka iz praistorije.
FIFA 96
Ĺ> U disketnoj verziji nema MUZIKA a ima ZVUK.
Ĺ A u cd-rip? Ako ima kako se namesta?
U rip veziji nekad ima, a nekad nama zvuka. Startuje se sa F8, ali to
pritisneš kad počneš da igraš utakmicu. Nekad radi, nekad ne.
Naravno posle prve odigrane utakmice javlja da nema memorije, iako ma-
šina ima 8Mb RAM-a. Za divno čudo mislim da je ortak uspeo da odigr i
dve utakmice za redom. Ne znam da li je ovo za smejanje ili za plaka-
nje.
CD verzija je savšena. Ništa ne koči lepo radi na 8Mb.
Samo što ima 495Mb.
EMPIRE
razno.394micotakis,
Znam da postoji grupa SPECTRUM. Da li ima mesta?
Imam neregistrovanu verziju Z80 V2.0
Jel ima neko CRACK?
EMPIRE
razno.395marec,
Da li je neko u stanju da prebaci igre za Spektrum sa kasete na PC, tako da
rade na Z80 emulatoru? Prebacio bih igru koju sam napisao davne 1988...
Ranx.
razno.396marec,
-> #394, micotakis> Znam da postoji grupa SPECTRUM. Da li ima mesta?
I ja bih se uključio, bar malo...
Ranx.
razno.398darone,
-> #395, marec>> Da li je neko u stanju da prebaci igre za Spektrum sa kasete na PC, tako da
>> rade na Z80 emulatoru? Prebacio bih igru koju sam napisao davne 1988...
Javi mi se na mail. Verovatno ćemo da sredimo stvar.
razno.399kum.djole,
-> #398, darone>> Javi mi se na mail. Verovatno ćemo da sredimo stvar.
A da li to neko isto radi za Komodor ?
razno.401micotakis,
-> #398, daroneĹ>> Da li je neko u stanju da prebaci igre za Spektrum sa kasete
Ĺ>> na PC, tako da rade na Z80 emulatoru? Prebacio bih igru koju
Ĺ sam napisao davne 1988...
Ĺ Javi mi se na mail. Verovatno ćemo da sredimo stvar.
A koji ti emulator korstiš?
EMPIRE
razno.402micotakis,
Zar ovde nema nikoga ko je u nekoj grupi koja se bavi spectrumom?
Namojte samo da mi kažete da takva grupa više ne postoji.
EMPIRE
razno.403marec,
Da li je neko u stanju da prebaci igre za Spektrum sa kasete na PC, tako da
rade na Z80 emulatoru? Prebacio bih igru koju sam napisao davne 1988...
Ranx.
razno.404marec,
-> #394, micotakis> Znam da postoji grupa SPECTRUM. Da li ima mesta?
I ja bih se uključio, bar malo...
Ranx.
razno.405marec,
-> #401, micotakis> A koji ti emulator korstiš?
Z80 2.0 neregistrovan.
razno.406micotakis,
-> #405, marecĹ Z80 2.0 neregistrovan.
Zar stvarno niko nema nešto drugo?
EMPIRE
p.s. Nemoj samo neko da mi nudi JPP i to čudo imam.
razno.407mmike,
-> #396, marec
Ako se ispostavi da postoji grupa koja se bavi spektrumom,
ubacite me, ako ne... daj da je kreiramo ;)))
.MSM/ZlB.
razno.408marec,
-> #407, mmike> Ako se ispostavi da postoji grupa koja se bavi spektrumom,
> ubacite me, ako ne... daj da je kreiramo ;)))
Kakva grupa, hoćemo konferenciju!
Ranx.
razno.409micotakis,
-> #408, marecĹ> Ako se ispostavi da postoji grupa koja se bavi spektrumom,
Ĺ> ubacite me, ako ne... daj da je kreiramo ;)))
Ĺ Kakva grupa, hoćemo konferenciju!
Meni je svejedno. Ako se otvori konferencija o.k. Ako neko otovori
grupu, nek me ubaci po hitnom pstupku.
EMPIRE
razno.410micotakis,
HITNO, HITNO, HITNO!
Hitno potrebna igra STRATEGO.
EMPIRE
razno.411sdanijel,
Evo udaraca i sifara za MK3 !!!
mk3.arjrazno.412marec,
Kakva su iskustva sa Civilization II? Da li se može nabaviti disketna verzija
(koliko HD) ili je ima samo na CD-u?
razno.413bolero,
FALA
razno.414payce,
-> #409, micotakis[-] Meni je svejedno. Ako se otvori konferencija o.k. Ako neko
[-] otovori grupu, nek me ubaci po hitnom pstupku.
Potpisujem :)
razno.415apostol,
Samo za zagrižene spectrumovce:
MINER WILLY set, skinut sa interneta...
Manic Miner
Manic Miner II
Manic Miner Editor
Jet Set Willy
April Showers: Jet Set Willy Patched
Jet Set Willy 2: The adventure retold
Jet Set Willy 3
The Continuing Adventures: Jet Set Willy 5
The Deadly Mission: Jet Set Willy 6
Willy's Holiday: Jet Set Willy 7
Join the Jet Set: Jet Set Willy 8
Jet Set Willy 128
Jet Set Willy Editor (German)
Jet Set Willy Editor
Sve ovo je sa:
ftp://ftp.nvg.unit.no
E1 O:-)
willy.arjrazno.416apostol,
-> #415, apostol... i još nešto, ako neko ima Willy's New Hat: Jet Set Willy 4 nek ga
okači!
(I ja se prijavljujem za grupu ZX)
E1 O:-)
razno.417sdanijel,
Znam da ovo nespada ovde ali ne znam gde bih drugde pisao..
Imam problem ne znam kako da sliku formata 1250x882 prebacim u
320x200.
Ako neko slucajno zna kako se to moze izvesti neka pise !!!
Unapred zahvalan
razno.418epson,
Neko spomenu Z0??7D ( ??=zaboravih sta pise ).
Ja ga okrenu i sve sam prijavio tacno i posle
kaze BYE . Ja ponovo okrenem i upisem user i pass
a on imas samo nivo 10 HAHAHAHA smesto BYE.
Pa ako neko vec ima user nek baci ovde te SOLUTIONS
resenja da ne bih tom SYsop-u razbio nos sa njegovim
provalama . HAHAHAHA smesto samo nivo 10 zovi ponovo !!!
EPSON....(for ever)....
razno.419saboteur,
-> #416, apostol
T?>> (I ja se prijavljujem za grupu ZX)
Me too!
AcCeSS DeNiED
razno.420micotakis,
-> #417, sdanijelĹ Znam da ovo nespada ovde ali ne znam gde bih drugde pisao..
Ĺ Imam problem ne znam kako da sliku formata 1250x882 prebacim u
Ĺ 320x200.
Ĺ Ako neko slucajno zna kako se to moze izvesti neka pise !!!
Što bre tako loš kvalitet, uzmi bar 640 x 480.
Možeš da uradiš sa programom koji se zove PV.
Ili uzmi neko čudo za Win, kao što je PHOTO STILER.
EMPIRE
razno.421micotakis,
-> #418, epsonĹ Neko spomenu Z0??7D ( ??=zaboravih sta pise ).
Ĺ Ja ga okrenu i sve sam prijavio tacno i posle
Ĺ kaze BYE . Ja ponovo okrenem i upisem user i pass
Ĺ a on imas samo nivo 10 HAHAHAHA smesto BYE.
Zaboravio sam nešto. Nema novih USER-a.
Ĺ Pa ako neko vec ima user nek baci ovde te SOLUTIONS
Ĺ resenja da ne bih tom SYsop-u razbio nos sa njegovim
Ĺ provalama . HAHAHAHA smesto samo nivo 10 zovi ponovo !!!
Ajde ko oće user nek mi se javi na mail da mu se digne nivo,
ako pandur bude bio raspoložen.
EMPIRE
razno.423darone,
-> #399, kum.djole>> >> Javi mi se na mail. Verovatno ćemo da sredimo stvar.
>>
>> A da li to neko isto radi za Komodor ?
Vi komodorovci možete da crknete ;)
Za to treba inteligencija, mladost i lepota! A zna se ko odgovara
pomenutim zahtevima ;)
long live spectrum!
razno.424mmike,
Otvorena je grupa spectrum, i ko nije uključen, a ima žarku
želju, neka se javi na mali... ovaj mail...
MSM
razno.425lexus,
-> #423, darone=> Vi komodorovci možete da crknete ;)
Da li se to vraćaju stara dobra vremena svadja izmedju savršenih
gumičara i mnoooogoooo manje savršenih korisnika onog debelog čuda ;)
(sa ogavnim basicom)
=> Za to treba inteligencija, mladost i lepota! A zna se ko odgovara
=> pomenutim zahtevima ;)
Jel me neko zvao? ;)))
razno.429marec,
-> #417, sdanijel> Imam problem ne znam kako da sliku formata 1250x882 prebacim u
> 320x200.
Molim te da detaljnije opišeš problem - tj. kakva je slika (broj boja), i za
šta ti treba, pa ćeš dobiti precizan odgovor. U principu, najlakše je da u
Photoshop-u primeniš Image Size komandu.
razno.430darone,
-> #425, lexus>> Da li se to vraćaju stara dobra vremena svadja izmedju savršenih
>> gumičara i mnoooogoooo manje savršenih korisnika onog debelog čuda ;)
Jok, ti ćeš... 6, 7, 8, 9, 10! ;)
razno.432saboteur,
-> #431, sdanijel
T?>> Moli se neko ko ima ICE CHAT da ga okaci (HITNO)
Ovo je KONFERENCIJA IGRE, a ne konferencija RA BBS (sto i nepostoji)!!!
Dobro je da to nisi napisao u konferenciji mali.oglasi ili sport;)
AcCeSS DeNiED
razno.433lexus,
-> #432, saboteur=> Dobro je da to nisi napisao u konferenciji mali.oglasi ili sport;)
U sport me ne dirajte ;)
razno.434loco,
Jedan sindikalac trazi pomoc za igru syndicate!Kako se prave
novi agenti?!?!?!? help meeee!
razno.435payce,
Ako neko sluchajno ima North & South EGA ili VGA verziju, mail ;)
razno.437space.ace,
-> #434, loco## Jedan sindikalac trazi pomoc za igru syndicate!Kako se prave
## novi agenti?!?!?!? help meeee!
Ubeđuješ ih "persuaderom" da ti se pridruže...
razno.438patzzollo,
-> #412, marec> Kakva su iskustva sa Civilization II? Da li se moze nabaviti disketna
> verzija (koliko HD) ili je ima samo na CD-u?
Igra je skoro ista kao i prethodna verzija, samo mnooooogo zanimljivija i
realnija.
Rat
razno.439loco,
Pa koliko ja znam persuader ne sluzi tome....to jest da budemo
precizni mozda i sluzi ali u crio chamberu se ne pojavljuju novi
roboti pa ostajem na suvom sa cetiri androida...
space.ace imas neko logicnije resenje?
razno.440mbasta,
Igra li neko ovde Pinball Dreams 2.
Treba mi vaš najveći pošteni skor (za ortaka- misli da je najbolji).
Pozdrav, Mbasta.
razno.441lexus,
-> #439, loco=> Pa koliko ja znam persuader ne sluzi tome....to jest da budemo
=> precizni mozda i sluzi ali u crio chamberu se ne pojavljuju novi
=> roboti pa ostajem na suvom sa cetiri androida...
Koliko sam ja čuo, da bi dobio novog agenta moraš persuadetronom
ubediti protivničkog agenta da podje sa tobom. Od običnih ljudi je
nemoguće napraviti agente. Naravno, u misijama tipa 'kill enemy
agents' ne smeš ubedjivati protivničke agente, pošto u tom slučaju
ne bi uspeo da završiš misiju.
razno.442lexus,
-> #440, mbasta=> Igra li neko ovde Pinball Dreams 2.
=> Treba mi vaš najveći pošteni skor (za ortaka- misli da je
=> najbolji).
Na kojoj tabli :)
razno.443cnenad,
-> #440, mbastad
=> Igra li neko ovde Pinball Dreams 2.
=> Treba mi vaš najveći pošteni skor (za ortaka- misli da je najbolji).
Igraju se sve vrste flipera ;)
Evo u arhivi dva fajla sa rezultatima, jedan je iz 94 a drugi je krajem
juna ove godine. Koliko mi je poznato za PD2 nema trainer-a.
pd2-hs.ziprazno.444space.ace,
-> #439, loco## Pa koliko ja znam persuader ne sluzi tome....to jest da budemo
## precizni mozda i sluzi ali u crio chamberu se ne pojavljuju novi
## roboti pa ostajem na suvom sa cetiri androida...
Koliko se ja sećam, crio chambers se popunjavaju novim članovima tako
što se na samom kraju misije, kada tvoji agenti trebaju da se vrate,
uzmeš persuader i "ubediš" nekoliko ljudi (da li stranih agenata ili
običnoh ljudi, ne sećam se) da pođu sa tvojima. Kada se završi misija,
ti ljudi bi trebalo da se pojave u crio chambers-ima.
Valjda sam u pravu...
razno.445mbasta,
-> #442, lexus=> Na kojoj tabli :)
Da zaboravih da kažem, na četvrtoj (avioni) .
Pozdrav, Mbasta.
razno.446mbasta,
-> #443, cnenad=> Igraju se sve vrste flipera ;)
Onda reci zamo za mene, koliko teraš legendarni Tristan ???
Pozdrav, Mbasta.
razno.447mcule,
Ovde ću da pošaljem šifre za igre kojima ni ne znam tip ;).
BATMAN FOREVER
--------------
U glavnom meniju pritisnite Left,Up,Left,Left,A,B. Pojaviće se
cheat meni.
DARK SUN 2
----------
Startujte igru sa DSUN -k911 (ili -k9ll). Omogućavaju se sledeći
cheatovi:
t - povećava nivo celoj ekipi
m - pamti sve čarolije
Alt-F2 - povećava statistiku skupini
Alt-F4 - dobijate sve čarolije
DEEP SPACE 9
------------
Da bi pristupili cheat meniju, ukucajte DAVIDL
razno.448mcule,
FIFA 96
-------
Na Options meniju upišite:
R,R,R,R,R,L,R - super napad
L,L,L,L,L,R,L - super odbrana
X,A,B,Y,Y,B,A,X - luda lopta
B,A,B,B,B,B,B,B,B,B - super udarac
Y,Y,Y,X,A,A,A,B - nevidljivi zidovi (lopta ne može otići izvan
terena)
B,A,R,B,Y,L - krivudava lopta (pucajte i pritiskajte levo-desno)
A,A,A,A,A,Y,Y,Y,Y,Y - super golman