IGRE.3

06 Jul 1995 - 12 Nov 1998

Topics

  1. arkadne (2048)
  2. avanture (1153)
  3. simulacije (859)
  4. strategije (2185)
  5. logicke (184)
  6. modemske (276)
  7. frp (447)
  8. razno (1837)
  9. diplomatija (802)
  10. sezam (209)

Messages - razno

razno.230 dselic, -> #226, hellena
!! Jel neko igrao ili igra Supaplex? Ako jeste moliću da mi !! pomognete kako !! da pređem 59.nivo. Ili ako nema takvih koji znaju rešenje da !! mi preporučite !! neku srodnu igru, mislim da bude slična. Udavi me životni !! saputnik da mu !! pređem taj nivo a da budem iskren nemam pojma kako. Nemam !! pojma u koju grupu igara spada Supaplex pa zato pišem ovde. Nemoj da se mučiš, vrlo je lako prohakovati njegov fajl u kome čuva podatke o igračima. Mislim da se fajl zove nešto tipa players.lst i da ima neke od hidden, system, read-only attributes. Sam zapis ćeš provaliti vrlo lako ako si uspela da stigneš do 59. nivoa :).
razno.231 asterix,
Koliko MB zauzima Mortal Kombat 3 ?
razno.232 schef, -> #231, asterix
­=-> Koliko MB zauzima Mortal Kombat 3 ? Nešto manje od 29 MB na disku. Treba da ti pronađe CD-ROM da bi igra radila i sa diska. Srleř
razno.233 plovput,
Evo najboljeg poker aparata koji ste ikada videli na PC-u. Modul svira u pozadini, veliki broj semplova, sjajan intro.. Ako imate nekih sugestija ili zamerki javite se na mail ili ovde. poker.arj
razno.234 lexus, -> #232, schef
> Nesto manje od 29 MB na disku. Treba da ti pronade CD-ROM da bi > igra radila i sa diska. Pa, postoji i crack tako da igra moze da radi i bez CD-a. Pozdrav -Lex->
razno.235 almi,
Jel igrao neko STONE KEEP ? Igra je fenomenalna. Pozdrav Almi.
razno.236 schef,
Ima li ko šifre za igru summer games? Srleř
razno.237 dj.vlada,
=> Evo najboljeg poker aparata koji ste ikada videli na PC-u. => Modul svira u pozadini, veliki broj semplova, sjajan intro.. => => Ako imate nekih sugestija ili zamerki javite se na mail ili ovde. Kako da pokupim taj ARJ fajl kada kad ocu da uzmem pad ovaj ne pita me da li ocu i fajl uz tu i tu poruku, a koji je broj tvoje poruke, pa da skinem ONLINE! Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
razno.238 plovput, -> #237, dj.vlada
+| Kako da pokupim taj ARJ fajl kada kad ocu da uzmem pad ovaj ne pita +| me da li ocu i fajl uz tu i tu poruku, a koji je broj tvoje poruke, +| pa da skinem ONLINE! Program je uz poruku broj 8.233
razno.239 balsa, -> #233, plovput
:: Evo najboljeg poker aparata koji ste ikada videli na PC-u. :: Modul svira u pozadini, veliki broj semplova, sjajan intro.. :: Ako imate nekih sugestija ili zamerki javite se na mail ili ovde. Meni ovo ne radi. SB biva prepoznat, završi se onaj "intro" sa Doomom i Jordanon, i onda se ekran potpuno zatamni, ništa se ne pojavljuje, mada "Otpisani" sviraju svoje. Pritiskom na eskejp taster pojavi se odjavni ekran. Imam 650k slobodne osnovne memorije (16Mb ukupno), probano pod Win95 i pod golim DOSom.
razno.240 schef, -> #237, dj.vlada
­=-> Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)! Oh neeee... Opet je počeo. :)))))))))) Srleř
razno.241 plovput, -> #239, balsa
+| Meni ovo ne radi. SB biva prepoznat, završi se onaj "intro" sa +| Doomom i Jordanon, i onda se ekran potpuno zatamni, ništa se ne pojavljuje, +| mada "Otpisani" sviraju svoje. Pritiskom na eskejp taster pojavi se odjavni +| ekran. Imam 650k slobodne osnovne memorije (16Mb ukupno), probano pod Win95 +| i pod golim DOSom. Koja ti je video kartica ? Probano je zaista na velikom broju masina i na svakoj je radilo bez problema sem na ATI video kartici ali je i tu proradilo kad se ucitao drajver. Sam poker je radjen u 640x480x256 VESA modu tako da je verovatno tvoj problem u VESA drajveru cim vidis ostale ekrane koji nisu radjeni u VESA modu.
razno.242 brankom,
Da li neko zna koji je cilj igre SIMCITY 2000 ? Drug već ima grad od 550.000 stanovnika, a kraja nigde na vidiku. pozdrav Branko
razno.243 balsa, -> #241, plovput
:: +| Meni ovo ne radi. SB biva prepoznat, završi se onaj "intro" sa :: Koja ti je video kartica ? Kartica je Diamond Stealth64, PCI.
razno.244 schef, -> #242, brankom
­=-> Da li neko zna koji je cilj igre SIMCITY 2000 ? ­=-> Drug već ima grad od 550.000 stanovnika, a kraja nigde na ­=-> vidiku. :))))))))))))))))))))))) Pa igra nema kraja, u tome je cela poJenta. Stvar je u uživanju i lepoti grada koji izgradiš. A samo da znaš, ako uključiš disasters igra postaje MNOOOOGOOOO zanimljivija. Naročito kad ti krenu štrajkovi... O:) (bem' ga što li je ovo disaster) Srleř
razno.245 dj.vlada, -> #238, plovput
=> +| Kako da pokupim taj ARJ fajl kada kad ocu da uzmem pad ovaj ne pita => +| me da li ocu i fajl uz tu i tu poruku, a koji je broj tvoje poruke, => +| pa da skinem ONLINE! => => Program je uz poruku broj 8.233 Thanks O:))))
razno.246 dj.vlada, -> #240, schef
=> ­=-> Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)! => => Oh neeee... Opet je poceo. :)))))))))) => => Srleř Ti izgleda da si jedini kojem se ne svidja moj POTPIS O:))) Ajde, vec sam negde napomenuo da pokrecem GLASANJE: --- KO HOCE I KO NECE DA JA STAVLJAM SVOJ "LEGENDARNI" POTPIS --- a) Ocu b) Necu (glasajte za a :))))))))
razno.247 dj.vlada, -> #242, brankom
=> Da li neko zna koji je cilj igre SIMCITY 2000 ? => Drug vec ima grad od 550.000 stanovnika, a kraja nigde na vidiku. => => pozdrav Branko Mislim da si to mogao da zakljucis! Cilj je da se zabavljas :)))))) INACE igrica NEMA Cilja, a 550.000 stanovnika nije nista (ZNAS LI TI koliko ih ja imam!)!!!!! Ja ih imam NAJMANJE 100.000.000 (jedna zgrada po nekoliko milionceta)!!!!
razno.248 lexus, -> #247, dj.vlada
> Mislim da si to mogao da zakljucis! Cilj je da se zabavljas > :)))))) INACE igrica NEMA > Cilja, a 550.000 stanovnika nije nista (ZNAS LI TI koliko ih ja > imam!)!!!!! Ja ih imam NAJMANJE 100.000.000 (jedna zgrada po > nekoliko milionceta)!!!! Covece, ja i moj buraz smo bez Cheata i sa ukljucenim dissasterima napravili grad sa 10 miliona stanovnika. Koliko ja znam u jedan arcology moze da stane najvise 100.000 ljudi, ali nisam siguran, davno sam igrao... Pozdrav -Lex->
razno.249 schef, -> #246, dj.vlada
­=-> b) Necu Bolje ovo, nego da proradi ignore... O:) Srleř
razno.250 dj.vlada, -> #244, schef
=> Srleř Ej, schef, ajde da se ja ukljuci u neku igru :))))) (((((
razno.251 dj.vlada, -> #248, lexus
=>> Mislim da si to mogao da zakljucis! Cilj je da se zabavljas =>> :)))))) INACE igrica NEMA =>> Cilja, a 550.000 stanovnika nije nista (ZNAS LI TI koliko ih ja =>> imam!)!!!!! Ja ih imam NAJMANJE 100.000.000 (jedna zgrada po =>> nekoliko milionceta)!!!! => => Covece, ja i moj buraz smo bez Cheata i sa ukljucenim dissasterima => napravili grad sa 10 miliona stanovnika. => Koliko ja znam u jedan arcology moze da stane najvise 100.000 ljudi, => ali nisam siguran, davno sam igrao... => => Pozdrav -Lex-> Ma dajjj, znas li ti koliko sam ja stigao dalje od ARC-a, jel si ti pravio one zgrade u koje moze i po nekolikko "milki" da stane!?
razno.252 dj.vlada, -> #249, schef
=> ­=-> b) Necu => => Bolje ovo, nego da proradi ignore... O:) => => Srleř Ja vas ne razumem (SVE VAS KOJI NECE POTPIS), zasto bi stavili ignore, kada je pozdrav dobar, inace zasto ti stvljas taj potpis Srley,a aaa? Sada sam te pogodio u pravi stvar? (salim se)
razno.253 schef, -> #252, dj.vlada
­=-> Ja vas ne razumem (SVE VAS KOJI NECE POTPIS), zasto bi ­=-> stavili ignore, kada je pozdrav dobar, inace zasto ti ­=-> stvljas taj potpis Srley,a aaa? Sada sam Znaš šta. Jeste da nije za ovu temu, al' hoću da svi ljudi vide. Ovo ti nije SETNET. Ovde NE MORAŠ (čak štaviše i nije poželjno) da odgovaraš na SVAKU poruku. Isto tako, poruke OVAKVOG tipa (kao što ja sada pišem) NIKAKO nisu za ovu conf. ni za ovu temu. OVO TI JE PRIMER KAKO NE TREBA DA RADIŠ. Inače, ćeš da popiješ ignore od pola sezama. Jeste simpatičan si, al' sve ima svoje granice. Ovo ja za tvoje dobro... Nemoj da se ljutiš na mene, mlad si, nov si (i ja sam bio, pa sam iskusio nešto na svojoj koži, evo ima ljudi, mogu da ti posvedoče). Baš si ga preterao sa ovih desetak poruka ovde... Ako ovako nastaviš (ne, ne pretim ti) i ja ću morati da posegnem za ignore-om, a evo BOG mi je svedok, do sada se NIKO na njoj nije našao! Mislim da ne bi želeo da budeš prvi. Zar ne? Srleř P.S. Svim ljudima se duboko izvinjavam zbog ove poruke, nadam se da ćete imati razumevanja. Hvala.
razno.254 dj.vlada, -> #253, schef
=> Znas sta. Jeste da nije za ovu temu, al' hocu da svi ljudi vide. Ovo ti => nije SETNET. Ovde NE MORAS (cak stavise i nije pozeljno) da odgovaras na => SVAKU poruku. Isto tako, poruke OVAKVOG tipa (kao sto ja sada pisem) => NIKAKO nisu za ovu conf. ni za ovu temu. OVO TI JE PRIMER KAKO NE TREBA DA => RADIS. Inace, ces da popijes ignore od pola sezama. Jeste simpatican si, => al' sve ima svoje granice. Ovo ja za tvoje dobro... Nemoj da se ljutis na => mene, mlad si, nov si (i ja sam bio, pa sam iskusio nesto na svojoj kozi, => evo ima ljudi, mogu da ti posvedoce). Bas si ga preterao sa ovih desetak => poruka ovde... Ako ovako nastavis (ne, ne pretim ti) i ja cu morati da => posegnem za ignore-om, a evo BOG mi je svedok, do sada se NIKO na njoj => nije nasao! Mislim da ne bi zeleo da budes prvi. Zar ne? => P.S. Svim ljudima se duboko izvinjavam zbog ove poruke, nadam se da cete => imati razumevanja. Hvala. Ok, shvatio sam sve! Oooopsss, ti bese ne zelis da odgovaram na "SVAKU" poruku!
razno.255 babbage, -> #252, dj.vlada
>=>> Ja vas ne razumem (SVE VAS KOJI NECE POTPIS), zasto bi stavili ignore, >=>> kada je pozdrav dobar, inace zasto ti stvljas taj potpis Srley,a aaa? >=>> Sada sam te pogodio u pravi stvar? (salim se) DJ, ovo nije SETNET. Ako nastaviš ovako, pola Sezama će da ti lupi ignore, pa kad kažeš nešto pametno neće biti nikoga da to čuje, da ne pričam da niko živi neće odgovarati na neko pitanje koje budeš postavio. Ok, nov si, ali još jedna poruka na nivou ovih koje si slao ovde i popićeš ignore. Babbage
razno.256 pingvin, -> #255, babbage
:: DJ, ovo nije SETNET. Ako nastaviš ovako, pola Sezama će da ti lupi Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme.
razno.257 dj.vlada, -> #255, babbage
=> slao ovde i popices ignore. Nije bas nice thing to say od tebe :(((
razno.258 dj.vlada, -> #256, pingvin
=> Hajde mi lepo reci zasto uzimas SETNet kao primer neceg => loseg? Na SETNet-u sa istim covekom imamo iste probleme. MOLIM, sa mnom imate probleme!!!??????????
razno.259 space.ace, -> #256, pingvin
\\* Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg \\* lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme. Od ovog sistema se očekuje što manje šuma, jer ima mnogo stručnih ljudi koji prate ovaj sistem. Šum na SETNET-u je oooogroman, tako da iz 500K poruka teško da možeš nešto vredno da iskopaš (osim ako redovno ne pratiš eroticu ;)). To je poenta ovakvog ophođenja prema mladom i neiskusnom dj.vladi, koji je btw popio ignore.
razno.260 dj.vlada, -> #256, pingvin
=> Hajde mi lepo reci zasto uzimas SETNet kao primer neceg => loseg? Na SETNet-u sa istim covekom imamo iste probleme. MOLIM, sa mnom imate probleme!!!??????????
razno.262 supers, -> #256, pingvin
>> Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg >> lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme. Jednostavno, SETNet je leglo takvih. Na Setnetu se svakodnevno može videti kilometarski citat sa smajlijem, koriste se OLRovi koji podstiču kvotiranje cele poruke, stavljanje već potrošenih tagova i velike potpise. Ne kažem da Setnet podstiče tako nešto, ali je po samoj svojoj konstukciji (mreža BBSova sa standardnim šarenim menijima i QWK paketima) privlačan za lejmere. Lejmer Sezamovac piše kratke online poruke pune đubreta, a lejmer Setnetovac kvotira celu poruku na koju odgovara, a naučio je i da stavi tag i potpis. Sve u svemu, veći broj kilobajta šuma.
razno.263 guta, -> #257, dj.vlada
Izvinjavam se auditorijumu na poruci koja ne spada u ovu temu. Ali, kako nema mogućnosti da reply ode u drugu temu/konf., šta je, tu je... #> Nije bas nice thing to say od tebe :((( Aman, Vlado. Da ti se to ne bi dešavalo (ignore je inače sasvim uobičajena praksa, uglavnom nije previše lično), probaj sledeće: - Pre nego što odgovoriš na svaku (drugu) poruku, udahni duboko i izbroj do deset. Zatim, ako impulsivna želja za odgovorom još postoji, odgovori. Ako ne, nemoj. - Kada završiš sa pisanjem poruke, zastani i pročitaj je od početka. Dodaj interpunkciju gde treba, poneku rečenicu dodaj i/ili oduzmi. Neke delove preformuliši. Ne treba _baš uvek_ pisati kao što govorimo. Pisana reč dozvoljava i konstrukcije koje su prilično rogobatne za svakodnevni govor, dok svakodnevni govor izgleda prilično loše ovako zapisan. - Kada odgovoriš na sve poruke na koje si želeo, prebroj koliko ih ima. Ako ti se čini da je prilično, znaj da će ostali misliti da ih je premnogo. - Ne citiraj 25 redova da bi ispod dodao "da, tako je!" i slično. Za pisma podrške (osim u Forumu ;) postoji (relativno) funkcionalan mail. - Pregledaj sadržaj svih poruka koje si tog dana napisao. Ima li nečeg konstruktivnog u njima? (konstruktivno == _dobro_ zezanje, ne samo staviti ":)))))" i gotovo, pitanje, odgovor, tema za diskusiju, i uopšte, tekst na koji bi neko poželeo da odgovori, a da to ne bude odgovor u stilu "ok, dobio si ignore". - Pregledaj poruke drugih. Kakav je "većinski" izgled poruka? To, naravno, ne znači da treba da se unifikujemo, ali ako te puno ljudi upozori da nešto nije u redu, onda to stvarno nije u redu. - I mani te pozdrave. Dovoljno je što si već ušao u viceve, dalje preterivanje neće biti Bog zna kako zabavno. // nhf :)
razno.264 babbage, -> #256, pingvin
>=>> Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg >=>> lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme. Zato što nigde u svetu nemaš mrežu sa tolikim stepenom lupanja gluposti, tim brojem nekompetentnih moderatora i takvim apsolutizmom SysOpa. Može se reći (ako se is- ključi par ljudi kao što je onaj Nikolić iz RCUBa) da sav šum na YuIntu dolazi sa SetNeta. Ako odgovaraš, odgovori u Komunikacije da ne davimo više ljude... Babbage
razno.265 superhik, -> #256, pingvin
=:> Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg =:> lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme. Pa markome to je od tebe naučio ;)))))))))))
razno.266 vstan, -> #256, pingvin
> Hajde mi lepo reci zasto uzimas SETNet kao primer neceg loseg? Krace vreme sam obitavao na doticnom i skinuo konferencije. Citanje istih se pokazalo cisto gubljenje vremena.
razno.267 spantic,
Moderator Komunikacija vas sve ljubazno umoljava da pređete u njegov atar sa raspravom o BBS-ovima kod nas. Hvala na pažnji:)
razno.268 space.ace, -> #256, pingvin
\\* Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg \\* lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme. Od ovog sistema se očekuje što manje šuma, jer ima mnogo stručnih ljudi koji prate ovaj sistem. Šum na SETNET-u je oooogroman, tako da iz 500K poruka teško da možeš nešto vredno da iskopaš (osim ako redovno ne pratiš eroticu ;)). To je poenta ovakvog ophođenja prema mladom i neiskusnom dj.vladi, koji je btw popio ignore.
razno.270 valex,
Samo da pozelim dobrodoslicu novom moderatoru - Mcule, neka je sa srecom :)
razno.271 mcule, -> #270, valex
Zavaljujem, zavaljujem predodređenima, a pučanstvu samo da poručim da dok se ja malo ne snadjem i ne počnem da brišem poruke ko mutav ;), budu lepi, zdravi i debeli i lepo da se naigraju! :). mc
razno.273 boko,
╔═══Đ═══════════════════════════════╗ ║ ═ │ MAD Tankers ║ ╠═══¤═══════════════════════════════╣ ║ File Options ║ ă──────┬───────────────┬──────────── ║ │ ű VGA HiRes │ ║ ║ MAD T│ ű Speaker │C) by B.K. ║ ║ │ ű Keyboard │ ║ ║ To ru│ x JoyStick │ just type ║ ║ MAD.E│ ű IBM PC │. You can ║ ║ also │ ű ITD... │s by typing ║ ║ MADIN└───────────────┘OS prompt. ║ ║ Mad Tankers is a Scorch-like ║ ║ game, your goal is to murder your ║ ║ opponent using highly sophistica- ║ ║ ted ACME weapons. The game was ║ ║ completely written in SerboHow- ║ ║ DoTheyCall'em language ;) so I ║ ║ don't know why sad pishem na eng- ║ ║ leskom... ║ ║ Bilo kako bilo, igra ima prilicno ║ ║ fin user interface (slican kao ║ ║ kod Wi*dowsa), lepa lica ubica ;) ║ ║ i slicne kerefLeke... Vishe ║ ║ playersa pozeljno, user friendly ║ ║ recnik tenkova :) itd... ║ ║ Igra je d-jabe pa se osecajte ║ ║ slobodnim da je sirite gde i u ║ ║ koliko god primeraka hocete... ║ ║ ║ ║ ──══Bora══── ║ ╚═══════════════════════════════════╝ mad.zip
razno.274 vstan, -> #271, mcule
> Zavaljujem, zavaljujem predodredenima, a pucanstvu samo da > porucim da dok se ja malo ne snadjem i ne pocnem da brisem > poruke ko mutav ;), budu lepi, zdravi i debeli i lepo da se > naigraju! :). Ajde ljudi saljite malo komercijale, dok se Cule ne snadje :))) Za pocetak - NFS.
razno.275 ivan.mile, -> #236, schef
>> Ima li ko sifre za igru summer games? >> >> Srleř Imao sam ja, moguće da ih imam još uvek. Ali... šifre su jako komplikovane za bilo kakav "transport" istih preko kompjutera. Postoje 2 papira na kojima su šifre. Isti su u obliku kruga, sa ispisanim brojevima i prazninama. LM, ta 2 papira se preklope, postave prema svetlu i pročita broj koji ti se nađe u određenoj praznini itd. Eventualno bi se to moglo skenirati, ali postavlja se pitanje upotrebljivosti tako dobijenih šifara.
razno.276 supers, -> #273, boko
>> ║ i slicne kerefLeke... Vishe ║ >> ║ playersa pozeljno, user friendly ║ >> ║ recnik tenkova :) itd... ║ Nego, kada će verzija u kojoj može da se igra protiv compa? (Ili sam suviše površno gledao pa nisam primetio opciju).
razno.277 steva,
Outer Space, emisija o CD-ROM igrama ART TV subota 20:30, repriza nedelja 14:30 U subotu 17.februara gledaćete: - Battle Isle 3 - Battle Beast - And the Dame was Loaded - Beavis and Butthead in Virtual Stupidity - nagradna igra, savetnik i top lista
razno.278 sasa.m, -> #275, ivan.mile
> se nađe u određenoj praznini itd. Eventualno bi se to moglo skenirati, ali > postavlja se pitanje upotrebljivosti tako dobijenih šifara. Ovo sam nekad davno radio sa šiframa za Battle of Britain. Ako skeniraš sa stonim skenerom, ne bi trebalo da bude problema. Bitno je da krug ostane krug nakon skeniranja i štampe. Uz malo eksperimentisanja - uspeva.
razno.279 boko, -> #276, supers
IT■>Nego, kada ce verzija u kojoj moze da se igra protiv compa? IT■>(Ili sam suvise povrsno gledao pa nisam primetio opciju). Nisi je primetio jer je nema... :) To su se svi cudili, ali osim sto me mrzi da to pravim, mislim i da nije zanimljivo igrati Tankere protiv kompjutera, em ne mozesh da ga opsujesh, em ne mozesh da ga udarish ;) Ako ima josh zainteresovanih, mozda i napravim opciju...
razno.280 sdanijel,
Da li ,zaista, postoji za Pc u Mortal Kombat2 SEXILITY ???!!!! Ako postoji kako ga izvest ? :)
razno.281 bodu,
Pitanje za onu igricu Mad tankers Ukljucim igricu.Namestim opcije kako mi odgovaraju.Namestim igrace.Pritisnem O (Ok)... ... i napise mi "Bad file name in module madd1 at address 34D3:03F7 Hit any key to return to system" pritisnem dugme i vrati me u dos. Cekam odgovor. O:)
razno.282 supers, -> #279, boko
>> Ako ima josh zainteresovanih, mozda i napravim opciju... Ja sam zainteresovan. Vizuelno mi se tvoj program više dopada od originalnog Schorched Earth, a u njemu mogu da ubijam vreme igrajući protiv kompjutera...
razno.283 mdimitrijevic,
Trebaju mi fajlovi iz 4D SPORTS - DRIVING. Dobio sam igru zarazenu virusom, tako da mi trebaju izvrsni fajlovi: STUNTS.COM oko 1 Kb LOAD.EXE oko 20 Kb SETUP.EXE oko 15 Kb Pozdrav, Marjan P.S. Ako neko ima neka se ne ustrucava da posalje :)
razno.284 boko, -> #281, bodu
BO■>igrace.Pritisnem O (Ok)... BO■> BO■> ... i napise mi "Bad file name in module madd1 at address BO■>34D3:03F7 BO■>Hit any key to return to system" pritisnem dugme i vrati me u dos. BO■> Cekam odgovor. O:) Pravo da ti kazem, nemam pojma... :) Kazi jel ti se to svaki put desi, ili ne... Ako se samo ponekad desi, kazi mi koje si igrace postavio... U svakom slucaju, treba da ti radi, probaj ponovo da skinesh ili tako neshto :)
razno.285 boko, -> #282, supers
BO■>Ja sam zainteresovan. Vizuelno mi se tvoj program vise dopada od BO■>originalnog Schorched Earth, a u njemu mogu da ubijam vreme igrajuci BO■>protiv kompjutera... Polaskan sam :) Aj videcu da i to ubacim...
razno.286 boko, -> #283, mdimitrijevic
Ide... drive.arj
razno.287 sbrk, -> #226, hellena
>> Jel neko igrao ili igra Supaplex? Ako jeste moliću da mi pomognete >> kako >> da pređem 59.nivo. Jel ovo još aktuelno? Ako jeste javi, jer sam konačno presnimio Supaplex sa posla jer sam ga odavno obrisao, a znam da sam prešao svih 111 nivoa, pa mogu da ti javim rešenje.
razno.288 bodu,
Dogadja mi se svaki put namestim igrace ( razne ) meni biram onog sa kosturskom glavom a drugima kako kad. U pitanju je: mad tankers
razno.289 mdimitrijevic, -> #286, boko
Hvala. Pozdrav, Marjan
razno.290 bodu,
SUB: MAD tankers Ja sam pogresio.Namestim na cetiri igraca i zadnjim nisam dao ime.Inace igrica je SUPER.
razno.291 boko, -> #290, bodu
BO■> Ja sam pogresio.Namestim na cetiri igraca i zadnjim Nisi ti pogresio... ne sme da se shlogira ni pod kakvim uslovima :) popravicu, pa ide valjana...
razno.292 iobr,
ZAUZMITE PARČE EMISIJE! New faces! :) Mi smi "KOMPJUTERSKI NEDELJNIK" (NTV Computer Weekly), TV emisija o računarima. Bili smo u najužem izboru za najbolju emisiju o kompjuterima za 1995-u (Diskobolos). Emisiju priprema tim predavača i saradnika Instituta za nulearne nauke "Vinča", Centar za permanentno obrazovanje (Beograđanka). PRAVIMO TIMOVE! Tražimo saradnike za spremanje priloga iz različitih oblasti (hardver, softver, komentari, vesti...). Ispričajte nam svoje viđenje piraterije, lepotu programiranja u Moduli 2 ili opčinjenost najboljim programom za komponovanje. Pričajte nam ono što volite! Posetite nas na snimanju -- javite se. Ne zamerite što je ova poruka u par konferencija. :) Kontakt: Ivan Obrovački, autor iobrŽsezam.co.yu ili iobrŽosmeh.fon.bg.ac.yu ili (najbolje) glasom na 061-431-280 (mobilni) ZAUZMITE PARČE EMISIJE! ----------------------------------------------------------- NTV Computer Weekly * NTV Studio B * Nedeljom od 21.30h -----------------------------------------------------------
razno.293 mdimitrijevic,
Ima li neko Game Wizard registrovanu verziju ? Pozdrav, Marjan
razno.294 plovput, -> #293, mdimitrijevic
+| Ima li neko Game Wizard registrovanu verziju ? ▓█▓▒░░▒▓█▓ GAME WIZARD v2.30R▓▒░░▒▓█▓▒░▒ The most powerful GAME CHEATING utility ever developed anywhere in the world. NOW WITH FULL DOS EXTENDER SUPPORT UNDER ALL MEMORY MANAGERS. It has the ability to: search/modify/lock items while playing games; create personalized cheat files; save/load current game in progress; view text files inside games; adjust game playing speed; shell to DOS within games; quick exit to DOS from programs and much much more. *** THE FULL REGISTER PROGRAM *** *** WORKING ON ALL THE COMPUTERS !!! ***
razno.296 mdimitrijevic, -> #295, plovput
Hvala isprobacu ga. Pozdrav, Marjan
razno.297 mcule, -> #295, plovput
> Evo ga uz ovu poruku.. Ok. Ovo je registrovana verzija sofvera, tako da se mora izbaciti iz conf-a. Od sad samo SW/PD. mc
razno.299 plovput,
BrainStorm distributed by HomeBrew Software! BrainStorm is a strategic puzzle game for one player; concerning tiles, colors and different gravity forces. Your job in each of the levels is to make all of the tiles disappear. Requires: mouse, 400K RAM, VGA. Adlib(tm)/Soundblaster(tm) or compatible card is recommended. brain.rar
razno.300 plovput,
TRUGG v1.0 A superb DOS arcade puzzle game featuring stunning fully-rendered 3D graphics throughout, extensive in-game animation and a heart pumping soundtrack. Guide Trugg through 20 cavernous conundrums collecting treasures while avoiding boulders, guns, forcefields and guardians. Registered version includes WYSIWYG level editor. Requires 386 or above, VGA, 560kb, Soundblaster or compatible (optional). trugg.rar
razno.302 dselic,
Ako neko ima program za izračunavanje horoskopa, bio bih veoma zahvalan kad bi mi ga poslao na mail.
razno.303 crnjini,
Ljudi - molim Vas jos jednom... Zna li neko kako se prelazi 1 misija u Star Trek 25th Ann, 2 misija u Star Trek Judg. Rites, ili bar sta da radim u Buzz Aldrins Race Into Space? Help, I need somebody! ACR
razno.304 peccaa,
IMAM IGRU TIE (WING) ILI TAKO NESTO KADA JE STARTUJEM SA BOOT DISKETOM NECE DA RADI. POMOC !! FALA UNAPRED
razno.305 sdanijel,
Da li neko ima program za zastitu EXE i COM fajlova?
razno.306 cnenad, -> #304, peccaa
=> IMAM IGRU TIE (WING) ILI TAKO NESTO => KADA JE STARTUJEM SA BOOT DISKETOM NECE DA RADI. POMOC !! Zašto startuješ preko BOOT diskete ? Ako imaš DOS 6+ napravi posebnu konf. u CONFIG.Sys i AUTOEXEC.Bat datoteci. Za igricu su potrebni samo: 1. XMS 2. EMS 3. Drajver za miša (ako igraš sa njim)
razno.307 mpedja, -> #306, cnenad
Ako neko razjasni ovo neka i meni posalje odgovor jer ovaj nije tacan.
razno.308 peccaa, -> #307, mpedja
kako da uradim to conf autoexec i config u dosu 6.0 ???????? fala unapred na odgovoru
razno.309 cnenad, -> #307, mpedja
=> Ako neko razjasni ovo neka i meni posalje odgovor jer ovaj nije => tacan. Šta nije tačno ? Prvo uložite malo truda i isprobajte, pa makar nešto i zeznuli, ili pročitajte barem podešavanje Config.SYS i Autoexec.BAT datoteka: * CONFIG.SYS * SWITCHES=/F [MENU] MenuItem=1, DOS MenuItem=2, TIE FIGHTER MenuDefault=1,5 [1] rem Sve od drajvera šta treba za DOS varijantu [2] DEVICE=C:\DOS\HIMEM.SYS /TESTMEM:OFF rem DEVICE=C:\DOS\EMM386.EXE RAM // sad više i nisam siguran da li treba DEVICEHIGH=C:\SOUND\MMSB16.SYS * AUTOEXEC.BAT * PATH C:\;C:\DOS;C:\WINDOWS;C:\DN;C:\NC; GOTO %CONFIG% :1 rem Sve što ide u DOS varijanti GOTO KRAJ :2 CD\IGRE\TIE LH MOUSE TIE GOTO REBOOT :REBOOT BE REBOOT :KRAJ Još nešto... moguće je da igrica neće raditi ako mašina ima 4 Mb... i instalirana je na kompresovanom disku, jer fali donje memorije... zato se mora instalirati na nekompresovanom disku, i preskočiti učitavanje drajvera za kompresovani disk (CTRL-F8). Da li je igra instalirana sa ili je samo prekopirana sa tuđe mašine ?
razno.310 cnenad, -> #309, cnenad
=> rem DEVICE=C:\DOS\EMM386.EXE RAM // sad više i nisam siguran da li treba Definitvno treba EMS. => Još nešto... moguće je da igrica neće raditi ako mašina ima 4 Mb... I još nešto, natrčah na TIE FIGHTER CD DELUXE verziju koja nakon instalacije i pokretanja pravi probleme, pa ako imate dotičnu... :(( Ima li negde posebno tih misija iz CD verzije da se nakaleme na originalnu ? Inače, ono što je fino je da u CD verzji misije mogu da budu i u 640x480, ali treba jaka mašina.
razno.311 marec, -> #302, dselic
> Ako neko ima program za izračunavanje horoskopa, bio bih > veoma zahvalan kad bi mi ga poslao na mail. Koliko sam ja video, na Sezamu već ima takvo nešto...
razno.312 lexus, -> #310, cnenad
=> I još nešto, natrčah na TIE FIGHTER CD DELUXE verziju koja nakon => instalacije i pokretanja pravi probleme, pa ako imate dotičnu... => :(( Ako misliš na CD-RIP treba da znaš da moraš da igraš sa nekim od već napravljenih pilota, pošto je nemoguće napraviti svog :( => Ima li negde posebno tih misija iz CD verzije da se nakaleme na => originalnu ? Imaš Defender of the Empire, a dodato je još par misija koje nisam video. Dodato je još mnogo govora i poboljšane su animacije! Već godinu dana postoji i X-Wing CD koji se kod nas nije pojavio :(
razno.314 cnenad, -> #312, lexus
=> Ako misliš na CD-RIP treba da znaš da moraš da igraš sa nekim od => već napravljenih pilota, pošto je nemoguće napraviti svog :( A tu je caka :)))) ke probamo :))) imaju priloženi napravljeni piloti TOPACE7 i TOPACE10 koji su završili 7 i 10 misiju. => Imaš Defender of the Empire, a dodato je još par misija koje nisam => video. Dodato je još mnogo govora i poboljšane su animacije! Tu dodatnu misiju sam već imao i izigrao sa osnovnom instalacijom TIE-a. Mislio sam na ove nove koje se nalaze u CD verziji/ => Već godinu dana postoji i X-Wing CD koji se kod nas nije pojavio :( Drugar ima ali je CD oštećen :(( u stvari X-Wing deluxe verziju kao ovaj TIE.
razno.315 cnenad, -> #314, cnenad
=> A tu je caka :)))) ke probamo :))) imaju priloženi napravljeni piloti => TOPACE7 i TOPACE10 koji su završili 7 i 10 misiju. E pa nije u ovome caka, igrica je definitivno bagirana i puca.. :((
razno.316 dselic, -> #310, cnenad
!! Inače, ono što je fino je da u CD verzji misije mogu da budu i !! u 640x480, ali treba jaka mašina. Koliko jaka?
razno.317 cnenad, -> #316, dselic
=> Koliko jaka? Po mojoj slobodnoj proceni i stanju na terenu ;) Pentium 120 / 16 Mb sa nekom zver GK :(( buhuhu. Igrica ti ladno kaže da izbaciš smartdrv ako ne vidi svih 8mb jer joj tačno toliko treba...
razno.318 maher,
Da li je tacno da u igrai(PC verzija) Mortal Kombat 3 postoji pored Fatality udarca i Sexality.
razno.319 mpedja, -> #318, maher
>> Da li je tacno da u igrai(PC verzija) Mortal Kombat 3 postoji pored >> Fatality udarca i Sexality. Ovo sam i ja cuo, ali mi niko do sada nije rekao kako se izvodi i da li uopste postoji. Ako postoji MOLIM onog ko zna kako se izvodi da ostavi poteze.
razno.320 maher,
Ako neko zna sifru za tenis u igri Mortal Kombat 3 neko dojavi.
razno.321 dr.s,
Evo ga jedan klon poznate nam igre. Naslov vam govori sve. Uzgred, ako 'uzmete' igru (ne teram vas), raspakujete je i startujete, pogledajte HI-SCORE. Toliko, hvala, prijatno... pacpc.rar
razno.322 basrak, -> #321, dr.s
> Evo ga jedan klon poznate nam igre. Napokon pravi pacman na pc-u. Već dugo tražim ovo. Thanks. Na prvi pogled je sve ok. > Uzgred, ako 'uzmete' igru (ne teram vas), raspakujete je i > startujete, pogledajte HI-SCORE. Da, call sezam hi score. Mislim da si trebao da ugradiš hi score table. Ovako nikad neću moći da zapamtim koji mi je nabolji score bio. ;) P.S. Sad mi se ipak čini da nešto nije baš kako treba. Naime, ponekad kao da proguta taster odn. ponekad mi ne reaguje na neku komandu već naprosto produži dalje. Ne znam kako da opišem... nema onaj feeling sa komandama kao što mi se čini da bi trebao da bude.
razno.323 dr.s, -> #322, basrak
Znam sta oces da kazes sto se tice tastera. Jebi *a, igraj malo pa ces se navici. I meni se to u pocetku desavalo, ali eto. Uzgred, ako ti/vam je stalo do pravog hi-score-ta, poslacu igru sa 0 u istom, pa uzivajte. pozdrav
razno.324 plovput,
Jel' neko uspeo da pokrene igru 'Destruction derby' a da nema CD-ROM u kompijuteru. Naravno radi se o verziji na 5 disketa.
razno.325 basrak, -> #323, dr.s
> Znam sta oces da kazes sto se tice tastera. Jebi *a, igraj malo > pa ces se navici. I meni se to u pocetku desavalo, ali eto. :) Pa ispravi to. U čemu je zapravo problem? BTW, imam još neke primedbe. Kad ih poklopaš, one okice ;) bi trebale da obiđu bar jedan ili dva kruga unutar one prostorije u centru, a ne da odmah izađu napolje. Zatim, dok pacman klopa one male tačkice on treba da je sporiji, a kad ide po praznom onda, ukoliko se dobro sećam, treba da bude iste brzine kao oni duhovi ili šta su već. Ono kad pojede veliku pilulu je ok. Naravno, pacman je uvek brži u krivinama, a to je nemoguće sa ovom verzijom. Što zbog nabrojanog, što zbog komandi koje te izdaju u najodsudnijem trenutku ;) Davno je to bilo kad sam igrao ovo i na automatima i na komodorcu. To je bila najvernija kopija pacman-a sa automata koju sam ja video. Neprevaziđeno do danas. Ako neko ima ovo, zajedno sa C-64 simulatorom nek' viče... Ima pićence od mene. > Uzgred, ako ti/vam je stalo do pravog hi-score-ta, poslacu igru > sa 0 u istom, pa uzivajte. Pošalji zajedno sa ispravljenom verzijom O;)
razno.326 cnenad,
Sim Tower Jel' stigao neko do treće zvezdice ? Igra, što se više trpa soba, sve sporije radi :(((
razno.327 dr.s, -> #325, basrak
Ej, ej, ej, eeej... Ako si procitao info, video si da NIKADA nece biti nove verzije. U pocetku sam i ja imao frku sa tasterima, ali sam se navikao tokom testiranja. Koliko znam u pravom PAC MAN-u on ni ne ubrzava kad ide po praznim hodnicima. Ubrzava samo od nivoa do nivoa, tako da je u nekim nivoima (laksim) brzi od duhova, a u nekim nije (i duhovi ubrzavaju). Hi-score mogu da podesim, ali ostalo... :-(((
razno.328 maher,
Da li u igri FIFA96(disketna verzija)ima zvuka i ako ima kako da se namesti.Ja kada udjem u setup odaberem autodetect(a probao sam sve kartice da iyaberem)on izabere sb pro(moja kartica je ess688 a kod svih igri lepo radi kada se stavi kao sound blaster pro)i kada stavim test nista se ne cuje a kada stopiram napise :openhandle - sound\que_lose.asf file error.Pa ako neko zna u cemu je problem neka kaze.
razno.329 basrak, -> #327, dr.s
> Ej, ej, ej, eeej... > Ako si procitao info, video si da NIKADA nece biti nove > verzije. Znači, i dalje se čeka pravi pacman za pc ;>
razno.330 bokili, -> #318, maher
ZA SEKSALITY SAM CUO ALI SAM CUO ALI NIKO NE MOZE DA GA URADI TAKO DA JE TO VEROVATNO VEEROVATNO IZMISLJOTINA!
razno.332 peccaa,
jel neko zna neku dobru porno igru poxdrav peca
razno.333 maher,
Da li neko zna kako namestiti zvuk u fifa96(disk verzija) i da li ga uopste ima.Na setup ne pali. napise opnehandle .........file error HELP!
razno.334 meric, -> #333, maher
nema ga :)
razno.335 space.ace, -> #333, maher
--> Da li neko zna kako namestiti zvuk u fifa96(disk verzija) i da li --> ga uopste ima.Na setup ne pali. --> napise opnehandle .........file error Možda nemaš zvučnu karticu ;> ?
razno.336 maher, -> #335, space.ace
Imam Sb a220 i7 d1 i usvim igrama radi!
razno.337 byte, -> #333, maher
(:) Da li neko zna kako namestiti zvuk u fifa96(disk verzija) i da li (:) ga uopste ima.Na setup ne pali. (:) napise opnehandle .........file error Nikako , posto kolko (nisam;)cuo u disketnoj verziji nema zvukova No CaRRieR