razno.230dselic,
-> #226, hellena!! Jel neko igrao ili igra Supaplex? Ako jeste moliću da mi
!! pomognete kako
!! da pređem 59.nivo. Ili ako nema takvih koji znaju rešenje da
!! mi preporučite
!! neku srodnu igru, mislim da bude slična. Udavi me životni
!! saputnik da mu
!! pređem taj nivo a da budem iskren nemam pojma kako. Nemam
!! pojma u koju grupu igara spada Supaplex pa zato pišem ovde.
Nemoj da se mučiš, vrlo je lako prohakovati njegov
fajl u kome čuva podatke o igračima. Mislim da se fajl
zove nešto tipa players.lst i da ima neke od hidden, system,
read-only attributes. Sam zapis ćeš provaliti vrlo lako ako
si uspela da stigneš do 59. nivoa :).
razno.231asterix,
Koliko MB zauzima Mortal Kombat 3 ?
razno.232schef,
-> #231, asterix=-> Koliko MB zauzima Mortal Kombat 3 ?
Nešto manje od 29 MB na disku. Treba da ti pronađe CD-ROM da bi igra
radila i sa diska.
Srleř
razno.233plovput,
Evo najboljeg poker aparata koji ste ikada videli na PC-u.
Modul svira u pozadini, veliki broj semplova, sjajan intro..
Ako imate nekih sugestija ili zamerki javite se na mail ili ovde.
poker.arjrazno.234lexus,
-> #232, schef> Nesto manje od 29 MB na disku. Treba da ti pronade CD-ROM da bi
> igra radila i sa diska.
Pa, postoji i crack tako da igra moze da radi i bez CD-a.
Pozdrav -Lex->
razno.235almi,
Jel igrao neko STONE KEEP ?
Igra je fenomenalna.
Pozdrav Almi.
razno.236schef,
Ima li ko šifre za igru summer games?
Srleř
razno.237dj.vlada,
=> Evo najboljeg poker aparata koji ste ikada videli na PC-u.
=> Modul svira u pozadini, veliki broj semplova, sjajan intro..
=>
=> Ako imate nekih sugestija ili zamerki javite se na mail ili ovde.
Kako da pokupim taj ARJ fajl kada kad ocu da uzmem pad ovaj ne pita
me da li ocu i fajl uz tu i tu poruku, a koji je broj tvoje poruke,
pa da skinem ONLINE!
Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
razno.238plovput,
-> #237, dj.vlada+| Kako da pokupim taj ARJ fajl kada kad ocu da uzmem pad ovaj ne pita
+| me da li ocu i fajl uz tu i tu poruku, a koji je broj tvoje poruke,
+| pa da skinem ONLINE!
Program je uz poruku broj 8.233
razno.239balsa,
-> #233, plovput:: Evo najboljeg poker aparata koji ste ikada videli na PC-u.
:: Modul svira u pozadini, veliki broj semplova, sjajan intro..
:: Ako imate nekih sugestija ili zamerki javite se na mail ili ovde.
Meni ovo ne radi. SB biva prepoznat, završi se onaj "intro" sa
Doomom i Jordanon, i onda se ekran potpuno zatamni, ništa se ne pojavljuje,
mada "Otpisani" sviraju svoje. Pritiskom na eskejp taster pojavi se odjavni
ekran. Imam 650k slobodne osnovne memorije (16Mb ukupno), probano pod Win95
i pod golim DOSom.
razno.240schef,
-> #237, dj.vlada=-> Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
Oh neeee... Opet je počeo. :))))))))))
Srleř
razno.241plovput,
-> #239, balsa+| Meni ovo ne radi. SB biva prepoznat, završi se onaj "intro" sa
+| Doomom i Jordanon, i onda se ekran potpuno zatamni, ništa se ne pojavljuje,
+| mada "Otpisani" sviraju svoje. Pritiskom na eskejp taster pojavi se odjavni
+| ekran. Imam 650k slobodne osnovne memorije (16Mb ukupno), probano pod Win95
+| i pod golim DOSom.
Koja ti je video kartica ?
Probano je zaista na velikom broju masina i na svakoj je radilo bez
problema sem na ATI video kartici ali je i tu proradilo kad se ucitao
drajver. Sam poker je radjen u 640x480x256 VESA modu tako da je verovatno
tvoj problem u VESA drajveru cim vidis ostale ekrane koji nisu radjeni
u VESA modu.
razno.242brankom,
Da li neko zna koji je cilj igre SIMCITY 2000 ?
Drug već ima grad od 550.000 stanovnika, a kraja nigde na vidiku.
pozdrav Branko
razno.243balsa,
-> #241, plovput:: +| Meni ovo ne radi. SB biva prepoznat, završi se onaj "intro" sa
:: Koja ti je video kartica ?
Kartica je Diamond Stealth64, PCI.
razno.244schef,
-> #242, brankom=-> Da li neko zna koji je cilj igre SIMCITY 2000 ?
=-> Drug već ima grad od 550.000 stanovnika, a kraja nigde na
=-> vidiku.
:))))))))))))))))))))))) Pa igra nema kraja, u tome je cela poJenta.
Stvar je u uživanju i lepoti grada koji izgradiš. A samo da znaš, ako
uključiš disasters igra postaje MNOOOOGOOOO zanimljivija. Naročito kad ti
krenu štrajkovi... O:) (bem' ga što li je ovo disaster)
Srleř
razno.245dj.vlada,
-> #238, plovput=> +| Kako da pokupim taj ARJ fajl kada kad ocu da uzmem pad ovaj ne pita
=> +| me da li ocu i fajl uz tu i tu poruku, a koji je broj tvoje poruke,
=> +| pa da skinem ONLINE!
=>
=> Program je uz poruku broj 8.233
Thanks O:))))
razno.246dj.vlada,
-> #240, schef=> =-> Pozdrav, Vladimir Djukelic (dj.vlada)!
=>
=> Oh neeee... Opet je poceo. :))))))))))
=>
=> Srleř
Ti izgleda da si jedini kojem se ne svidja moj POTPIS O:)))
Ajde, vec sam negde napomenuo da pokrecem GLASANJE:
--- KO HOCE I KO NECE DA JA STAVLJAM SVOJ "LEGENDARNI" POTPIS ---
a) Ocu
b) Necu
(glasajte za a :))))))))
razno.247dj.vlada,
-> #242, brankom=> Da li neko zna koji je cilj igre SIMCITY 2000 ?
=> Drug vec ima grad od 550.000 stanovnika, a kraja nigde na vidiku.
=>
=> pozdrav Branko
Mislim da si to mogao da zakljucis! Cilj je da se zabavljas :)))))) INACE
igrica NEMA
Cilja, a 550.000 stanovnika nije nista (ZNAS LI TI koliko ih ja imam!)!!!!!
Ja ih imam NAJMANJE 100.000.000 (jedna zgrada po nekoliko milionceta)!!!!
razno.248lexus,
-> #247, dj.vlada> Mislim da si to mogao da zakljucis! Cilj je da se zabavljas
> :)))))) INACE igrica NEMA
> Cilja, a 550.000 stanovnika nije nista (ZNAS LI TI koliko ih ja
> imam!)!!!!! Ja ih imam NAJMANJE 100.000.000 (jedna zgrada po
> nekoliko milionceta)!!!!
Covece, ja i moj buraz smo bez Cheata i sa ukljucenim dissasterima
napravili grad sa 10 miliona stanovnika.
Koliko ja znam u jedan arcology moze da stane najvise 100.000 ljudi,
ali nisam siguran, davno sam igrao...
Pozdrav -Lex->
razno.249schef,
-> #246, dj.vlada=-> b) Necu
Bolje ovo, nego da proradi ignore... O:)
Srleř
razno.250dj.vlada,
-> #244, schef=> Srleř
Ej, schef, ajde da se ja ukljuci u neku igru :))))) (((((
razno.251dj.vlada,
-> #248, lexus=>> Mislim da si to mogao da zakljucis! Cilj je da se zabavljas
=>> :)))))) INACE igrica NEMA
=>> Cilja, a 550.000 stanovnika nije nista (ZNAS LI TI koliko ih ja
=>> imam!)!!!!! Ja ih imam NAJMANJE 100.000.000 (jedna zgrada po
=>> nekoliko milionceta)!!!!
=>
=> Covece, ja i moj buraz smo bez Cheata i sa ukljucenim dissasterima
=> napravili grad sa 10 miliona stanovnika.
=> Koliko ja znam u jedan arcology moze da stane najvise 100.000 ljudi,
=> ali nisam siguran, davno sam igrao...
=>
=> Pozdrav -Lex->
Ma dajjj, znas li ti koliko sam ja stigao dalje od ARC-a, jel si ti pravio
one zgrade u koje moze i po nekolikko "milki" da stane!?
razno.252dj.vlada,
-> #249, schef=> =-> b) Necu
=>
=> Bolje ovo, nego da proradi ignore... O:)
=>
=> Srleř
Ja vas ne razumem (SVE VAS KOJI NECE POTPIS), zasto bi stavili ignore, kada
je pozdrav dobar, inace zasto ti stvljas taj potpis Srley,a aaa? Sada sam
te pogodio u pravi stvar? (salim se)
razno.253schef,
-> #252, dj.vlada=-> Ja vas ne razumem (SVE VAS KOJI NECE POTPIS), zasto bi
=-> stavili ignore, kada je pozdrav dobar, inace zasto ti
=-> stvljas taj potpis Srley,a aaa? Sada sam
Znaš šta. Jeste da nije za ovu temu, al' hoću da svi ljudi vide. Ovo ti
nije SETNET. Ovde NE MORAŠ (čak štaviše i nije poželjno) da odgovaraš na SVAKU
poruku. Isto tako, poruke OVAKVOG tipa (kao što ja sada pišem) NIKAKO nisu za
ovu conf. ni za ovu temu. OVO TI JE PRIMER KAKO NE TREBA DA RADIŠ. Inače,
ćeš da popiješ ignore od pola sezama. Jeste simpatičan si, al' sve ima svoje
granice. Ovo ja za tvoje dobro... Nemoj da se ljutiš na mene, mlad si, nov si
(i ja sam bio, pa sam iskusio nešto na svojoj koži, evo ima ljudi, mogu da ti
posvedoče). Baš si ga preterao sa ovih desetak poruka ovde... Ako ovako
nastaviš (ne, ne pretim ti) i ja ću morati da posegnem za ignore-om, a evo
BOG mi je svedok, do sada se NIKO na njoj nije našao! Mislim da ne bi želeo
da budeš prvi. Zar ne?
Srleř
P.S. Svim ljudima se duboko izvinjavam zbog ove poruke, nadam se da ćete
imati razumevanja. Hvala.
razno.254dj.vlada,
-> #253, schef=> Znas sta. Jeste da nije za ovu temu, al' hocu da svi ljudi vide. Ovo ti
=> nije SETNET. Ovde NE MORAS (cak stavise i nije pozeljno) da odgovaras na
=> SVAKU poruku. Isto tako, poruke OVAKVOG tipa (kao sto ja sada pisem)
=> NIKAKO nisu za ovu conf. ni za ovu temu. OVO TI JE PRIMER KAKO NE TREBA DA
=> RADIS. Inace, ces da popijes ignore od pola sezama. Jeste simpatican si,
=> al' sve ima svoje granice. Ovo ja za tvoje dobro... Nemoj da se ljutis na
=> mene, mlad si, nov si (i ja sam bio, pa sam iskusio nesto na svojoj kozi,
=> evo ima ljudi, mogu da ti posvedoce). Bas si ga preterao sa ovih desetak
=> poruka ovde... Ako ovako nastavis (ne, ne pretim ti) i ja cu morati da
=> posegnem za ignore-om, a evo BOG mi je svedok, do sada se NIKO na njoj
=> nije nasao! Mislim da ne bi zeleo da budes prvi. Zar ne?
=> P.S. Svim ljudima se duboko izvinjavam zbog ove poruke, nadam se da cete
=> imati razumevanja. Hvala.
Ok, shvatio sam sve! Oooopsss, ti bese ne zelis da odgovaram na "SVAKU"
poruku!
razno.255babbage,
-> #252, dj.vlada>=>> Ja vas ne razumem (SVE VAS KOJI NECE POTPIS), zasto bi stavili ignore,
>=>> kada je pozdrav dobar, inace zasto ti stvljas taj potpis Srley,a aaa?
>=>> Sada sam te pogodio u pravi stvar? (salim se)
DJ, ovo nije SETNET. Ako nastaviš ovako, pola Sezama će da ti lupi
ignore, pa kad kažeš nešto pametno neće biti nikoga da to čuje, da
ne pričam da niko živi neće odgovarati na neko pitanje koje budeš
postavio. Ok, nov si, ali još jedna poruka na nivou ovih koje si
slao ovde i popićeš ignore.
Babbage
razno.256pingvin,
-> #255, babbage:: DJ, ovo nije SETNET. Ako nastaviš ovako, pola Sezama će da ti lupi
Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg
lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme.
razno.257dj.vlada,
-> #255, babbage=> slao ovde i popices ignore.
Nije bas nice thing to say od tebe :(((
razno.258dj.vlada,
-> #256, pingvin=> Hajde mi lepo reci zasto uzimas SETNet kao primer neceg
=> loseg? Na SETNet-u sa istim covekom imamo iste probleme.
MOLIM, sa mnom imate probleme!!!??????????
razno.259space.ace,
-> #256, pingvin\\* Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg
\\* lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme.
Od ovog sistema se očekuje što manje šuma, jer ima mnogo stručnih ljudi
koji prate ovaj sistem. Šum na SETNET-u je oooogroman, tako da iz 500K
poruka teško da možeš nešto vredno da iskopaš (osim ako redovno ne pratiš
eroticu ;)).
To je poenta ovakvog ophođenja prema mladom i neiskusnom dj.vladi, koji je
btw popio ignore.
razno.260dj.vlada,
-> #256, pingvin=> Hajde mi lepo reci zasto uzimas SETNet kao primer neceg
=> loseg? Na SETNet-u sa istim covekom imamo iste probleme.
MOLIM, sa mnom imate probleme!!!??????????
razno.262supers,
-> #256, pingvin>> Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg
>> lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme.
Jednostavno, SETNet je leglo takvih. Na Setnetu se svakodnevno može
videti kilometarski citat sa smajlijem, koriste se OLRovi koji podstiču
kvotiranje cele poruke, stavljanje već potrošenih tagova i velike
potpise. Ne kažem da Setnet podstiče tako nešto, ali je po samoj svojoj
konstukciji (mreža BBSova sa standardnim šarenim menijima i QWK paketima)
privlačan za lejmere. Lejmer Sezamovac piše kratke online poruke pune
đubreta, a lejmer Setnetovac kvotira celu poruku na koju odgovara, a
naučio je i da stavi tag i potpis. Sve u svemu, veći broj kilobajta šuma.
razno.263guta,
-> #257, dj.vlada
Izvinjavam se auditorijumu na poruci koja ne spada u ovu temu. Ali, kako
nema mogućnosti da reply ode u drugu temu/konf., šta je, tu je...
#> Nije bas nice thing to say od tebe :(((
Aman, Vlado. Da ti se to ne bi dešavalo (ignore je inače sasvim uobičajena
praksa, uglavnom nije previše lično), probaj sledeće:
- Pre nego što odgovoriš na svaku (drugu) poruku, udahni duboko i izbroj
do deset. Zatim, ako impulsivna želja za odgovorom još postoji,
odgovori. Ako ne, nemoj.
- Kada završiš sa pisanjem poruke, zastani i pročitaj je od početka.
Dodaj interpunkciju gde treba, poneku rečenicu dodaj i/ili oduzmi. Neke
delove preformuliši. Ne treba _baš uvek_ pisati kao što govorimo.
Pisana reč dozvoljava i konstrukcije koje su prilično rogobatne za
svakodnevni govor, dok svakodnevni govor izgleda prilično loše ovako
zapisan.
- Kada odgovoriš na sve poruke na koje si želeo, prebroj koliko ih ima.
Ako ti se čini da je prilično, znaj da će ostali misliti da ih je
premnogo.
- Ne citiraj 25 redova da bi ispod dodao "da, tako je!" i slično. Za
pisma podrške (osim u Forumu ;) postoji (relativno) funkcionalan mail.
- Pregledaj sadržaj svih poruka koje si tog dana napisao. Ima li nečeg
konstruktivnog u njima? (konstruktivno == _dobro_ zezanje, ne samo
staviti ":)))))" i gotovo, pitanje, odgovor, tema za diskusiju, i
uopšte, tekst na koji bi neko poželeo da odgovori, a da to ne bude
odgovor u stilu "ok, dobio si ignore".
- Pregledaj poruke drugih. Kakav je "većinski" izgled poruka? To,
naravno, ne znači da treba da se unifikujemo, ali ako te puno ljudi
upozori da nešto nije u redu, onda to stvarno nije u redu.
- I mani te pozdrave. Dovoljno je što si već ušao u viceve, dalje
preterivanje neće biti Bog zna kako zabavno.
// nhf :)
razno.264babbage,
-> #256, pingvin>=>> Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg
>=>> lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme.
Zato što nigde u svetu nemaš mrežu sa tolikim stepenom
lupanja gluposti, tim brojem nekompetentnih moderatora
i takvim apsolutizmom SysOpa. Može se reći (ako se is-
ključi par ljudi kao što je onaj Nikolić iz RCUBa) da
sav šum na YuIntu dolazi sa SetNeta.
Ako odgovaraš, odgovori u Komunikacije da ne davimo
više ljude...
Babbage
razno.265superhik,
-> #256, pingvin=:> Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg
=:> lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme.
Pa markome to je od tebe naučio ;)))))))))))
razno.266vstan,
-> #256, pingvin> Hajde mi lepo reci zasto uzimas SETNet kao primer neceg loseg?
Krace vreme sam obitavao na doticnom i skinuo konferencije.
Citanje istih se pokazalo cisto gubljenje vremena.
razno.267spantic,
Moderator Komunikacija vas sve ljubazno umoljava da pređete
u njegov atar sa raspravom o BBS-ovima kod nas. Hvala na pažnji:)
razno.268space.ace,
-> #256, pingvin\\* Hajde mi lepo reci zašto uzimaš SETNet kao primer nečeg
\\* lošeg? Na SETNet-u sa istim čovekom imamo iste probleme.
Od ovog sistema se očekuje što manje šuma, jer ima mnogo stručnih ljudi
koji prate ovaj sistem. Šum na SETNET-u je oooogroman, tako da iz 500K
poruka teško da možeš nešto vredno da iskopaš (osim ako redovno ne pratiš
eroticu ;)).
To je poenta ovakvog ophođenja prema mladom i neiskusnom dj.vladi, koji je
btw popio ignore.
razno.270valex,
Samo da pozelim dobrodoslicu novom moderatoru - Mcule, neka je
sa srecom :)
razno.271mcule,
-> #270, valex
Zavaljujem, zavaljujem predodređenima, a pučanstvu samo da poručim
da dok se ja malo ne snadjem i ne počnem da brišem poruke ko
mutav ;), budu lepi, zdravi i debeli i lepo da se naigraju! :).
mc
razno.273boko,
╔═══Đ═══════════════════════════════╗
║ ═ │ MAD Tankers ║
╠═══¤═══════════════════════════════╣
║ File Options ║
ă──────┬───────────────┬────────────Â
║ │ ű VGA HiRes │ ║
║ MAD T│ ű Speaker │C) by B.K. ║
║ │ ű Keyboard │ ║
║ To ru│ x JoyStick │ just type ║
║ MAD.E│ ű IBM PC │. You can ║
║ also │ ű ITD... │s by typing ║
║ MADIN└───────────────┘OS prompt. ║
║ Mad Tankers is a Scorch-like ║
║ game, your goal is to murder your ║
║ opponent using highly sophistica- ║
║ ted ACME weapons. The game was ║
║ completely written in SerboHow- ║
║ DoTheyCall'em language ;) so I ║
║ don't know why sad pishem na eng- ║
║ leskom... ║
║ Bilo kako bilo, igra ima prilicno ║
║ fin user interface (slican kao ║
║ kod Wi*dowsa), lepa lica ubica ;) ║
║ i slicne kerefLeke... Vishe ║
║ playersa pozeljno, user friendly ║
║ recnik tenkova :) itd... ║
║ Igra je d-jabe pa se osecajte ║
║ slobodnim da je sirite gde i u ║
║ koliko god primeraka hocete... ║
║ ║
║ ──══Bora══── ║
╚═══════════════════════════════════╝
mad.ziprazno.274vstan,
-> #271, mcule> Zavaljujem, zavaljujem predodredenima, a pucanstvu samo da
> porucim da dok se ja malo ne snadjem i ne pocnem da brisem
> poruke ko mutav ;), budu lepi, zdravi i debeli i lepo da se
> naigraju! :).
Ajde ljudi saljite malo komercijale, dok se Cule ne snadje :)))
Za pocetak - NFS.
razno.275ivan.mile,
-> #236, schef>> Ima li ko sifre za igru summer games?
>>
>> Srleř
Imao sam ja, moguće da ih imam još uvek. Ali... šifre su jako komplikovane
za bilo kakav "transport" istih preko kompjutera. Postoje 2 papira na kojima
su šifre. Isti su u obliku kruga, sa ispisanim brojevima i prazninama.
LM, ta 2 papira se preklope, postave prema svetlu i pročita broj koji ti
se nađe u određenoj praznini itd. Eventualno bi se to moglo skenirati, ali
postavlja se pitanje upotrebljivosti tako dobijenih šifara.
razno.276supers,
-> #273, boko>> ║ i slicne kerefLeke... Vishe ║
>> ║ playersa pozeljno, user friendly ║
>> ║ recnik tenkova :) itd... ║
Nego, kada će verzija u kojoj može da se igra protiv compa?
(Ili sam suviše površno gledao pa nisam primetio opciju).
razno.277steva,
Outer Space, emisija o CD-ROM igrama
ART TV
subota 20:30, repriza nedelja 14:30
U subotu 17.februara gledaćete:
- Battle Isle 3
- Battle Beast
- And the Dame was Loaded
- Beavis and Butthead in Virtual Stupidity
- nagradna igra, savetnik i top lista
razno.278sasa.m,
-> #275, ivan.mile> se nađe u određenoj praznini itd. Eventualno bi se to moglo skenirati, ali
> postavlja se pitanje upotrebljivosti tako dobijenih šifara.
Ovo sam nekad davno radio sa šiframa za Battle of Britain. Ako skeniraš
sa stonim skenerom, ne bi trebalo da bude problema. Bitno je da krug
ostane krug nakon skeniranja i štampe. Uz malo eksperimentisanja - uspeva.
razno.279boko,
-> #276, supersIT■>Nego, kada ce verzija u kojoj moze da se igra protiv compa?
IT■>(Ili sam suvise povrsno gledao pa nisam primetio opciju).
Nisi je primetio jer je nema...
:)
To su se svi cudili, ali osim sto me mrzi da to pravim, mislim i da
nije zanimljivo igrati Tankere protiv kompjutera, em ne mozesh da ga
opsujesh, em ne mozesh da ga udarish ;)
Ako ima josh zainteresovanih, mozda i napravim opciju...
razno.280sdanijel,
Da li ,zaista, postoji za Pc u Mortal Kombat2 SEXILITY ???!!!!
Ako postoji kako ga izvest ? :)
razno.281bodu,
Pitanje za onu igricu Mad tankers
Ukljucim igricu.Namestim opcije kako mi odgovaraju.Namestim
igrace.Pritisnem O (Ok)...
... i napise mi "Bad file name in module madd1 at address
34D3:03F7
Hit any key to return to system" pritisnem dugme i vrati me u dos.
Cekam odgovor. O:)
razno.282supers,
-> #279, boko>> Ako ima josh zainteresovanih, mozda i napravim opciju...
Ja sam zainteresovan. Vizuelno mi se tvoj program više dopada od
originalnog Schorched Earth, a u njemu mogu da ubijam vreme igrajući
protiv kompjutera...
razno.283mdimitrijevic,
Trebaju mi fajlovi iz 4D SPORTS - DRIVING. Dobio sam igru zarazenu
virusom, tako da mi trebaju izvrsni fajlovi:
STUNTS.COM oko 1 Kb
LOAD.EXE oko 20 Kb
SETUP.EXE oko 15 Kb
Pozdrav,
Marjan
P.S. Ako neko ima neka se ne ustrucava da posalje :)
razno.284boko,
-> #281, boduBO■>igrace.Pritisnem O (Ok)...
BO■>
BO■> ... i napise mi "Bad file name in module madd1 at address
BO■>34D3:03F7
BO■>Hit any key to return to system" pritisnem dugme i vrati me u dos.
BO■> Cekam odgovor. O:)
Pravo da ti kazem, nemam pojma... :)
Kazi jel ti se to svaki put desi, ili ne...
Ako se samo ponekad desi, kazi mi koje si igrace postavio...
U svakom slucaju, treba da ti radi, probaj ponovo da skinesh
ili tako neshto :)
razno.285boko,
-> #282, supersBO■>Ja sam zainteresovan. Vizuelno mi se tvoj program vise dopada od
BO■>originalnog Schorched Earth, a u njemu mogu da ubijam vreme
igrajuci
BO■>protiv kompjutera...
Polaskan sam :)
Aj videcu da i to ubacim...
razno.286boko,
-> #283, mdimitrijevicIde...
drive.arjrazno.287sbrk,
-> #226, hellena>> Jel neko igrao ili igra Supaplex? Ako jeste moliću da mi pomognete
>> kako
>> da pređem 59.nivo.
Jel ovo još aktuelno? Ako jeste javi, jer sam konačno presnimio
Supaplex sa posla jer sam ga odavno obrisao, a znam da sam prešao
svih 111 nivoa, pa mogu da ti javim rešenje.
razno.288bodu,
Dogadja mi se svaki put namestim igrace ( razne ) meni biram onog
sa kosturskom glavom a drugima kako kad.
U pitanju je: mad tankers
razno.289mdimitrijevic,
-> #286, boko
Hvala.
Pozdrav,
Marjan
razno.290bodu,
SUB: MAD tankers
Ja sam pogresio.Namestim na cetiri igraca i zadnjim nisam
dao ime.Inace igrica je SUPER.
razno.291boko,
-> #290, boduBO■> Ja sam pogresio.Namestim na cetiri igraca i zadnjim
Nisi ti pogresio...
ne sme da se shlogira ni pod kakvim uslovima :)
popravicu, pa ide valjana...
razno.292iobr,
ZAUZMITE PARČE EMISIJE!
New faces! :)
Mi smi "KOMPJUTERSKI NEDELJNIK" (NTV Computer Weekly),
TV emisija o računarima. Bili smo u najužem izboru za
najbolju emisiju o kompjuterima za 1995-u
(Diskobolos). Emisiju priprema tim predavača i saradnika
Instituta za nulearne nauke "Vinča", Centar za
permanentno obrazovanje (Beograđanka).
PRAVIMO TIMOVE!
Tražimo saradnike za spremanje priloga iz različitih
oblasti (hardver, softver, komentari, vesti...).
Ispričajte nam svoje viđenje piraterije, lepotu
programiranja u Moduli 2 ili opčinjenost najboljim
programom za komponovanje. Pričajte nam ono što volite!
Posetite nas na snimanju -- javite se.
Ne zamerite što je ova poruka u par konferencija. :)
Kontakt:
Ivan Obrovački, autor
iobrŽsezam.co.yu ili iobrŽosmeh.fon.bg.ac.yu
ili (najbolje) glasom na 061-431-280 (mobilni)
ZAUZMITE PARČE EMISIJE!
-----------------------------------------------------------
NTV Computer Weekly * NTV Studio B * Nedeljom od 21.30h
-----------------------------------------------------------
razno.293mdimitrijevic,
Ima li neko Game Wizard registrovanu verziju ?
Pozdrav,
Marjan
razno.294plovput,
-> #293, mdimitrijevic+| Ima li neko Game Wizard registrovanu verziju ?
▓█▓▒░░▒▓█▓ GAME WIZARD v2.30R▓▒░░▒▓█▓▒░▒
The most powerful GAME CHEATING utility
ever developed anywhere in the world.
NOW WITH FULL DOS EXTENDER SUPPORT UNDER
ALL MEMORY MANAGERS. It has the ability
to: search/modify/lock items while
playing games; create personalized cheat
files; save/load current game in
progress; view text files inside games;
adjust game playing speed; shell to DOS
within games; quick exit to DOS from
programs and much much more.
*** THE FULL REGISTER PROGRAM ***
*** WORKING ON ALL THE COMPUTERS !!! ***
razno.296mdimitrijevic,
-> #295, plovput
Hvala isprobacu ga.
Pozdrav,
Marjan
razno.297mcule,
-> #295, plovput> Evo ga uz ovu poruku..
Ok.
Ovo je registrovana verzija sofvera, tako da se mora izbaciti
iz conf-a.
Od sad samo SW/PD.
mc
razno.299plovput,
BrainStorm distributed by HomeBrew
Software! BrainStorm is a strategic puzzle
game for one player; concerning tiles,
colors and different gravity forces. Your
job in each of the levels is to make all of
the tiles disappear. Requires: mouse,
400K RAM, VGA. Adlib(tm)/Soundblaster(tm)
or compatible card is recommended.
brain.rarrazno.300plovput,
TRUGG v1.0
A superb DOS arcade puzzle game featuring
stunning fully-rendered 3D graphics
throughout, extensive in-game animation and a
heart pumping soundtrack. Guide Trugg through
20 cavernous conundrums collecting treasures
while avoiding boulders, guns, forcefields
and guardians. Registered version includes
WYSIWYG level editor. Requires 386 or above,
VGA, 560kb, Soundblaster or compatible
(optional).
trugg.rarrazno.302dselic,
Ako neko ima program za izračunavanje horoskopa, bio bih
veoma zahvalan kad bi mi ga poslao na mail.
razno.303crnjini,
Ljudi - molim Vas jos jednom...
Zna li neko kako se prelazi 1 misija u Star Trek 25th Ann, 2
misija u Star Trek Judg. Rites, ili bar sta da radim u Buzz
Aldrins Race Into Space?
Help, I need somebody!
ACR
razno.304peccaa,
IMAM IGRU TIE (WING) ILI TAKO NESTO
KADA JE STARTUJEM SA BOOT DISKETOM NECE DA RADI. POMOC !!
FALA UNAPRED
razno.305sdanijel,
Da li neko ima program za zastitu EXE i COM fajlova?
razno.306cnenad,
-> #304, peccaa=> IMAM IGRU TIE (WING) ILI TAKO NESTO
=> KADA JE STARTUJEM SA BOOT DISKETOM NECE DA RADI. POMOC !!
Zašto startuješ preko BOOT diskete ? Ako imaš DOS 6+ napravi posebnu konf.
u CONFIG.Sys i AUTOEXEC.Bat datoteci. Za igricu su potrebni samo:
1. XMS
2. EMS
3. Drajver za miša (ako igraš sa njim)
razno.307mpedja,
-> #306, cnenadAko neko razjasni ovo neka i meni posalje odgovor jer ovaj nije
tacan.
razno.308peccaa,
-> #307, mpedja
kako da uradim to conf autoexec i config u dosu 6.0
????????
fala unapred na odgovoru
razno.309cnenad,
-> #307, mpedja=> Ako neko razjasni ovo neka i meni posalje odgovor jer ovaj nije
=> tacan.
Šta nije tačno ?
Prvo uložite malo truda i isprobajte, pa makar nešto i zeznuli, ili
pročitajte barem podešavanje Config.SYS i Autoexec.BAT datoteka:
* CONFIG.SYS *
SWITCHES=/F
[MENU]
MenuItem=1, DOS
MenuItem=2, TIE FIGHTER
MenuDefault=1,5
[1]
rem Sve od drajvera šta treba za DOS varijantu
[2]
DEVICE=C:\DOS\HIMEM.SYS /TESTMEM:OFF
rem DEVICE=C:\DOS\EMM386.EXE RAM // sad više i nisam siguran da li treba
DEVICEHIGH=C:\SOUND\MMSB16.SYS
* AUTOEXEC.BAT *
PATH C:\;C:\DOS;C:\WINDOWS;C:\DN;C:\NC;
GOTO %CONFIG%
:1
rem Sve što ide u DOS varijanti
GOTO KRAJ
:2
CD\IGRE\TIE
LH MOUSE
TIE
GOTO REBOOT
:REBOOT
BE REBOOT
:KRAJ
Još nešto... moguće je da igrica neće raditi ako mašina ima 4 Mb...
i instalirana je na kompresovanom disku, jer fali donje memorije... zato
se mora instalirati na nekompresovanom disku, i preskočiti učitavanje
drajvera za kompresovani disk (CTRL-F8).
Da li je igra instalirana sa ili je samo prekopirana sa tuđe mašine ?
razno.310cnenad,
-> #309, cnenad=> rem DEVICE=C:\DOS\EMM386.EXE RAM // sad više i nisam siguran da li treba
Definitvno treba EMS.
=> Još nešto... moguće je da igrica neće raditi ako mašina ima 4 Mb...
I još nešto, natrčah na TIE FIGHTER CD DELUXE verziju koja nakon instalacije
i pokretanja pravi probleme, pa ako imate dotičnu... :((
Ima li negde posebno tih misija iz CD verzije da se nakaleme na originalnu ?
Inače, ono što je fino je da u CD verzji misije mogu da budu i u 640x480,
ali treba jaka mašina.
razno.311marec,
-> #302, dselic> Ako neko ima program za izračunavanje horoskopa, bio bih
> veoma zahvalan kad bi mi ga poslao na mail.
Koliko sam ja video, na Sezamu već ima takvo nešto...
razno.312lexus,
-> #310, cnenad=> I još nešto, natrčah na TIE FIGHTER CD DELUXE verziju koja nakon
=> instalacije i pokretanja pravi probleme, pa ako imate dotičnu...
=> :((
Ako misliš na CD-RIP treba da znaš da moraš da igraš sa nekim od
već napravljenih pilota, pošto je nemoguće napraviti svog :(
=> Ima li negde posebno tih misija iz CD verzije da se nakaleme na
=> originalnu ?
Imaš Defender of the Empire, a dodato je još par misija koje nisam
video. Dodato je još mnogo govora i poboljšane su animacije!
Već godinu dana postoji i X-Wing CD koji se kod nas nije pojavio :(
razno.314cnenad,
-> #312, lexus=> Ako misliš na CD-RIP treba da znaš da moraš da igraš sa nekim od
=> već napravljenih pilota, pošto je nemoguće napraviti svog :(
A tu je caka :)))) ke probamo :))) imaju priloženi napravljeni piloti
TOPACE7 i TOPACE10 koji su završili 7 i 10 misiju.
=> Imaš Defender of the Empire, a dodato je još par misija koje nisam
=> video. Dodato je još mnogo govora i poboljšane su animacije!
Tu dodatnu misiju sam već imao i izigrao sa osnovnom instalacijom TIE-a.
Mislio sam na ove nove koje se nalaze u CD verziji/
=> Već godinu dana postoji i X-Wing CD koji se kod nas nije pojavio :(
Drugar ima ali je CD oštećen :(( u stvari X-Wing deluxe verziju kao ovaj
TIE.
razno.315cnenad,
-> #314, cnenad=> A tu je caka :)))) ke probamo :))) imaju priloženi napravljeni piloti
=> TOPACE7 i TOPACE10 koji su završili 7 i 10 misiju.
E pa nije u ovome caka, igrica je definitivno bagirana i puca.. :((
razno.316dselic,
-> #310, cnenad!! Inače, ono što je fino je da u CD verzji misije mogu da budu i
!! u 640x480, ali treba jaka mašina.
Koliko jaka?
razno.317cnenad,
-> #316, dselic=> Koliko jaka?
Po mojoj slobodnoj proceni i stanju na terenu ;) Pentium 120 / 16 Mb sa
nekom zver GK :(( buhuhu.
Igrica ti ladno kaže da izbaciš smartdrv ako ne vidi svih 8mb jer joj
tačno toliko treba...
razno.318maher,
Da li je tacno da u igrai(PC verzija) Mortal Kombat 3 postoji pored
Fatality udarca i Sexality.
razno.319mpedja,
-> #318, maher>> Da li je tacno da u igrai(PC verzija) Mortal Kombat 3 postoji pored
>> Fatality udarca i Sexality.
Ovo sam i ja cuo, ali mi niko do sada nije rekao kako se izvodi
i da li uopste postoji. Ako postoji MOLIM onog ko zna kako se izvodi
da ostavi poteze.
razno.320maher,
Ako neko zna sifru za tenis u igri Mortal Kombat 3 neko dojavi.
razno.321dr.s,
Evo ga jedan klon poznate nam igre.
Naslov vam govori sve.
Uzgred, ako 'uzmete' igru (ne teram vas), raspakujete je i startujete,
pogledajte HI-SCORE.
Toliko, hvala, prijatno...
pacpc.rarrazno.322basrak,
-> #321, dr.s> Evo ga jedan klon poznate nam igre.
Napokon pravi pacman na pc-u. Već dugo tražim ovo. Thanks.
Na prvi pogled je sve ok.
> Uzgred, ako 'uzmete' igru (ne teram vas), raspakujete je i
> startujete, pogledajte HI-SCORE.
Da, call sezam hi score.
Mislim da si trebao da ugradiš hi score table. Ovako nikad neću moći da
zapamtim koji mi je nabolji score bio. ;)
P.S.
Sad mi se ipak čini da nešto nije baš kako treba. Naime, ponekad kao da proguta
taster odn. ponekad mi ne reaguje na neku komandu već naprosto produži dalje.
Ne znam kako da opišem... nema onaj feeling sa komandama kao što mi se čini da
bi trebao da bude.
razno.323dr.s,
-> #322, basrak Znam sta oces da kazes sto se tice tastera. Jebi *a, igraj malo pa ces
se navici. I meni se to u pocetku desavalo, ali eto.
Uzgred, ako ti/vam je stalo do pravog hi-score-ta, poslacu igru sa 0 u
istom, pa uzivajte.
pozdrav
razno.324plovput,
Jel' neko uspeo da pokrene igru 'Destruction derby' a da nema CD-ROM
u kompijuteru. Naravno radi se o verziji na 5 disketa.
razno.325basrak,
-> #323, dr.s> Znam sta oces da kazes sto se tice tastera. Jebi *a, igraj malo
> pa ces se navici. I meni se to u pocetku desavalo, ali eto.
:)
Pa ispravi to. U čemu je zapravo problem?
BTW, imam još neke primedbe. Kad ih poklopaš, one okice ;) bi trebale da obiđu
bar jedan ili dva kruga unutar one prostorije u centru, a ne da odmah izađu
napolje. Zatim, dok pacman klopa one male tačkice on treba da je sporiji, a kad
ide po praznom onda, ukoliko se dobro sećam, treba da bude iste brzine kao oni
duhovi ili šta su već. Ono kad pojede veliku pilulu je ok. Naravno, pacman je
uvek brži u krivinama, a to je nemoguće sa ovom verzijom. Što zbog nabrojanog,
što zbog komandi koje te izdaju u najodsudnijem trenutku ;)
Davno je to bilo kad sam igrao ovo i na automatima i na komodorcu. To je bila
najvernija kopija pacman-a sa automata koju sam ja video. Neprevaziđeno do
danas. Ako neko ima ovo, zajedno sa C-64 simulatorom nek' viče... Ima pićence
od mene.
> Uzgred, ako ti/vam je stalo do pravog hi-score-ta, poslacu igru
> sa 0 u istom, pa uzivajte.
Pošalji zajedno sa ispravljenom verzijom O;)
razno.326cnenad,
Sim Tower
Jel' stigao neko do treće zvezdice ? Igra, što se više trpa soba, sve
sporije radi :(((
razno.327dr.s,
-> #325, basrak Ej, ej, ej, eeej...
Ako si procitao info, video si da NIKADA nece biti nove verzije.
U pocetku sam i ja imao frku sa tasterima, ali sam se navikao tokom
testiranja.
Koliko znam u pravom PAC MAN-u on ni ne ubrzava kad ide po praznim
hodnicima. Ubrzava samo od nivoa do nivoa, tako da je u nekim nivoima
(laksim) brzi od duhova, a u nekim nije (i duhovi ubrzavaju).
Hi-score mogu da podesim, ali ostalo... :-(((
razno.328maher,
Da li u igri FIFA96(disketna verzija)ima zvuka i ako ima kako da se
namesti.Ja kada udjem u setup odaberem autodetect(a probao sam sve
kartice da iyaberem)on izabere sb pro(moja kartica je ess688 a kod
svih igri lepo radi kada se stavi kao sound blaster pro)i kada stavim
test nista se ne cuje a kada stopiram napise :openhandle -
sound\que_lose.asf file error.Pa ako neko zna u cemu je problem neka
kaze.
razno.329basrak,
-> #327, dr.s> Ej, ej, ej, eeej...
> Ako si procitao info, video si da NIKADA nece biti nove
> verzije.
Znači, i dalje se čeka pravi pacman za pc ;>
razno.330bokili,
-> #318, maherZA SEKSALITY SAM CUO ALI SAM CUO ALI NIKO NE MOZE DA GA URADI
TAKO DA JE TO VEROVATNO VEEROVATNO IZMISLJOTINA!
razno.332peccaa,
jel neko zna neku dobru porno igru
poxdrav peca
razno.333maher,
Da li neko zna kako namestiti zvuk u fifa96(disk verzija) i da li ga
uopste ima.Na setup ne pali.
napise opnehandle .........file error
HELP!
razno.334meric,
-> #333, mahernema ga :)
razno.335space.ace,
-> #333, maher--> Da li neko zna kako namestiti zvuk u fifa96(disk verzija) i da li
--> ga uopste ima.Na setup ne pali.
--> napise opnehandle .........file error
Možda nemaš zvučnu karticu ;> ?
razno.336maher,
-> #335, space.aceImam Sb a220 i7 d1 i usvim igrama radi!
razno.337byte,
-> #333, maher(:) Da li neko zna kako namestiti zvuk u fifa96(disk verzija) i da li
(:) ga uopste ima.Na setup ne pali.
(:) napise opnehandle .........file error
Nikako , posto kolko (nisam;)cuo u disketnoj verziji nema zvukova
No CaRRieR